Anmälda till Fredsloppet 2018 - 10 km Avancerad sök

Startnummer Namn Klubb Klass Ort Födelseår
10146  Gustaf Lindblom Herrar 1982
10145  Lennart Andersson Herrar 1960
10144  Tomas Weijs Herrar 1982
10143  Axel Sundberg Angered MBIK Herrar Göteborg 1989
10142  Jenny Karlsson Damer Västra Frölunda 1974
10141  Lykke Barck Damer Västra Frölunda 1974
10140  Erik Westh Herrar 1975
10139  Johan Ulff Herrar Göteborg 1981
10138  Joakim Fihn Herrar 1980
10137  Anna Hallberg Majornas IK Damer Torslanda 1986
10136  Amanda Karlsson Damer Göteborg 1983
10135  Christer Ekvall PFF Herrar Styrsö 1950
10132  Ingemar Lund "Svensk-Kubanska Gbg." Herrar Kungsbacka 1958
10133  Magnus Nilsson Herrar Göteborg 1985
10131  Annika Vilhelmson Damer Farsta 1979
10130  Frida Svahn GRC Damer Göteborg 1983
10129  Linnea Van Lokhorst Damer Göteborg 1985
10128  Kevin Sorani Sommarkul PFF Herrar Västra Frölunda 2001
10127  Staffan Sundvall Solvikingarna Herrar Göteborg 1981
10126  Love Jansson Herrar Göteborg 1988
10125  Andreas Köhler Herrar KARLSTAD 1994
10124  Andreas Hartman Majornas IK Herrar Göteborg 1974
10123  Sara Moberg Solvikingarna Damer Göteborg 1981
10122  Hedvig Freden Damer Göteborg 1984
10120  Stephanè Mezie Trollhättan IF Friidrott Herrar x 1995
10121  Sofie Holmberg Tankred Trollhättan IF Friidrott Damer x 1995
10119  Mats Fernström Herrar Göteborg 1957
10118  Ralph Peeker Triathlon Väst Herrar Västra Frölunda 1958
5449  Johanna Sundfelt Damer Göteborg 1977
10115  Karolina Wicén Damer 1991
10116  Linnea Karlsson Damer 1992
10117  Linda Busse Damer 1990
10114  Otto Silverstolpe Emmaus Herrar x 1990
10111  Ali Almosawi PFF Sommarkul Herrar x 2001
10112  Akkard Eiaar PFF Sommarkul Herrar x 2001
10113  Pedro Guerra PFF Sommarkul Herrar x 1979
10110  Conny Ohlsson Herrar Partille 1944
10109  Jörgen Nilsson Solvikingarna Herrar Göteborg 1962
10108  Martin Johnsson Mölndal Herrar Mölndal 1965
10107  Fairuz Syed ahmad Damer Fredrikstad 1983
10106  Ali Alsagoff Herrar Fredrikstad 2003
10105  Warner Rosales Lopez Costa Rica Herrar Göteborg 1993
10103  Peter Torsell Mölndals AIK Herrar Göteborg 1975
10102  Tony Ekvall Herrar Vänersborg 1971
10101  Pierre Ekvall Strömstad LK Herrar FRÄNDEFORS 1964
10100  Jenny Gustafsson Damer Gunnilse 1989
10099  Johan Christensen Playscan Herrar x 1985
10098  Sandra Nilsson Damer Göteborg 1985
10097  Filip Morén Herrar GÖTEBORG 1989
10096  Veronica Hagman Damer Uddevalla 1972
10095  Eva Gramnes x Damer Göteborg 1985
10094  Nina Forslund Damer Västra Frölunda 1974
10093  Simon Jonsson Vegan Runners IK Övrigt GÖTEBORG 1991
10092  Alexander OLSSON Lonesome Runners Herrar kungälv 1981
10091  Martin Samson DRT Kungsbacka Herrar Lindome 1978
10090  John Pangalos Herrar Göteborg 1988
10089  Rasmus Andersson Vegan Runners IK Herrar Göteborg 1984
10088  Josefine Soto Jansson Hässelby SK Damer Göteborg 1993
10087  Frida Lernstål Sing Sing Damer Göteborg 1989
10086  Allan Gerdin Herrar Åsa 1983
10085  My Opperdoes Damer Stenungsund 1980
10083  Malin Wiberg Damer Göteborg 1984
10084  Erik Wiberg Herrar Göteborg 1987
10082  Sven Åke Braf Herrar Bohus 1966
10081  Anders Hederskog MHK Herrar Göteborg 1985
10080  Anna Funkqvist Damer Göteborg 1986
10079  Kristian Andersson Göteborg Herrar GÖTEBORG 1974
10078  Lisa Sjöström Damer Göteborg 1982
10077  Petra Klack Damer Göteborg 1988
10076  Keyvan Minoukadeh FiveFilters.org Herrar Gothenburg 1983
10075  Kristofer Jansson Göteborg City ff Herrar Göteborg 1983
10074  Richard Holmes Umara sports Club Herrar Torslanda 1974
10073  Dennis Olsson Herrar Partille 1949
10072  Ida Feltzin Damer Angered 1984
10071  Martin Börjesson Herrar Göteborg 1988
10070  Staffan Lindström Herrar Västra Frölunda 1988
10069  Ola Kuremyr Pionjärledarna AIF Herrar Kungsgården 1963
10068  Klas Strömqvist Herrar 1985
10067  Jonatan Kallus Herrar Göteborg 1985
10066  Henke Frejd Herrar Göteborg 1986
10065  Sara Frenneson Damer Göteborg 1979
10064  Johan Wennberg Karlstad Muay Thai Herrar 2001
10063  Tommy Elg Herrar Gislaved 1985
10062  Eva Eggels Damer Eindhoven 1997
10061  Tobias Larsson Herrar Göteborg 1984
10060  Lars Daun Herrar Vellinge 1964
10059  Adam Nyström Proletären FF Herrar Stockholm 1990
10058  Anders Julin Ann lundberg team Herrar Alingsås 1974
10057  Pär Johansson Proletären FF Herrar Göteborh 1982
10055  Mohmoud Altamimi Nabi Saleh, Palestina Herrar 1990
10056  Faraj Tamimi Nabi Saleh, Palestina Herrar 1990
10054  Daniel Berggren Strömstad Löparklubb Herrar Göteborg 1987
10053  David Holm GATS Herrar Göteborg 1990
10052  Erika Jacobsson Damer Göteborg 1973
10051  Rasmus Nilsson - Herrar Hästveda 2000
10050  Felix Falk Ship to Gaza Herrar Västra Frölunda 1989
10049  Edda Ahrent Damer Lund 1995
10048  Pontus Wernersson Herrar Göteborg 1984
10046  Henrik Pettersson Cliffhangerz Herrar 1990
10047  Martin Larsson Cliffhangerz Herrar 1990
10045  Johan Jensen Herrar Göteborg 1985
10044  Joel Opperdoes Herrar Arlov 1983
10043  Tor Härnqvist Proletären FF Herrar Göteborg 1984
10042  Henrik Källén Proletären FF Herrar Göteborg 1985
10041  Martin Barregård Göteborgs Atlet och Triathlonsällskap GATS Herrar Västra Frölunda 1970
10040  Yvonne Münch Damer Göteborg 1965
10039  Erik Sundfelt Sing sing Herrar Göteborg 1978
10038  Björn Martinsson Strömstad LK Herrar Göteborg 1988
10037  Louise Saaranen Damer Göteborg 1990
10036  Claudia Berghaus Damer Västra Frölunda 1958
10035  Anders Karlsson Proletären FF Herrar Göteborg 1985
10034  Gabriel Steffensen Mölndals AIK Herrar Göteborg 1996
10032  Joakim Kilner Proletären FF Herrar Göteborg 1987
10033  Juana Fernandez Proletären FF Damer Göteborg 1986
10031  Jens Halldin Proletären FF Herrar Göteborg 1974
10030  Kristoffer Kellgren Triathlon Väst Herrar Göteborg 1990
10029  Zoltan Tiroler Herrar Jönköping 1951
10027  Tommy Sjögren Herrar Skärhamn 1952
10028  Karin Sjögren Damer Göteborg 1989
10026  Antonio Morais Göteborg Herrar Göteborg 1963
10025  Andreas Köhler RKU Herrar KARLSTAD 1994
10024  Mikael Westerberg Cliffhangerz Herrar Göteborg 1990
10023  Elias Werne Herrar Göteborg 1968
10022  Sella Molu mattsson Damer Göteborg 1982
10021  Erika Nilsson Damer Göteborg 1982
10020  Björn Larsson Herrar Göteborg 1986
10019  Marcus Thim Herrar Strömstad 1982
10018  Rosemarie Waschke Damer GÖTEBORG 1989
10017  Lars-Olof Månsson Solvikingarna Herrar GÖTEBORG 1964
10016  Kim Svensson Herrar Göteborg 1980
10015  Julia Willén Damer Göteborg 1981
10014  Elisabeth Ahrent Damer Sankt Olof 1962
10013  Magnus McKay Herrar Göteborg 1987
10012  Helen McKay Damer Göteborg 1987
10011  Gustaf Andersson Törner Herrar Göteborg 1988
10010  Tina Siklander Vegan Runners IK Damer Göteborg 1989
10009  michelle parma Damer Göteborg 1988
10008  Jonatan Fahlén Proletären FF Herrar Göteborg 1990
10007  Hanna Svenlert Damer Mölndal 1987
10006  Filippa Kindblom Damer Göteborg 2001
10005  Svante Welin Herrar Stockholmz 1984
10004  Pär Hallenberg Kalmar Herrar Kalmar 1982
10003  Mikael Ekvall Strömstad lk Herrar Västra Frölunda 1989
10002  Agneta Samuelsson Proletären FF Damer Harestad 1962
10001  Jakob Kilner Proletären FF Herrar Göteborg 1981
Till anmälan för 10 km