Anmälda till Säter Triathlon 2019 - Motion Sprint Avancerad sök

Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår
Anders Lunden Borlänge Herrar Man Borlange 1967
Paulina Lenngren Hysing Ck uni Damer Kvinna Uppsala 1985
Katarina Andersen Vikahälsan Damer Kvinna Falun 1966
Maja Andersson Grycksbo Damer Kvinna Grycksbo 2000
Patrik Brandt Borlänge Herrar Man Borlänge 1971
Ellen Wetterberg Team LeWa Sport Damer Kvinna Motala 1999
Rachel Collins Hedemora Damer Kvinna Hedemora 1993
Kim Ingebretsen Lørenskog CK Tri Herrar Man Moss, Norge 1993
Evy Fjällstedt Koberga Runners Damer Kvinna Hedemora 1965
Anna Fiorillo Väsby ss Triathlon Damer Kvinna UpplandsVäsby 1974
Jan Lindkvist Mora CK Herrar Man Mora 1968
HENRIK RUNDSTRÖM Klubb Team Lewa Sport Herrar Man MOTALA 1969
Malin Cederberg Klubb Team LeWa Sport Damer Kvinna Motala 1995
Alice Mille Västerås Damer Kvinna Västerås 1993
Anna Hånell Gävle Triathlonklubb Damer Kvinna Gävle 1981
Fredric Lagerström Gävle Triathlonklubb Herrar Man GÄVLE 1978
Johanna Liljedahl IK Fyris Triathlon Damer Kvinna Uppsala 1987
Björn Nordén Radiobaletten Herrar Man Sundbyberg 1963
Gustafson Per Lilla Almby IF Herrar Man Vänge 1969
Natalia Ivanova Stöcke TS Järnet Damer Kvinna Umeå 1982
Birger Ivarsson Rembo IK Herrar Man Avesta 1957
Håkan Fjäder Team EnviLoop Herrar Man Västerås, Sweden 1978
Jimmy Gustavsson Team lewa sport Herrar Man Motala 1974
Ebba Gustavsson Team lewa sport Damer Kvinna Motala 2002
Kalle Wickström Colting Borssén Triathlonklubb Herrar Man Vårgårda 1984
Barbro Näsström Koberga runners g Damer Kvinna Dala-Husby 1989
Viktor Stojanovski Solna Herrar Man Solna 1988
Sanna Gustavsson Sander IF Damer Kvinna Stockholm 1990
Alexander Norrman Sander IF Herrar Man Stockholm 1991
Ann-Sofi Wetterberg Team LeWa Sport Damer Kvinna Motala 1980
Pawel Zieba Stockholm Herrar Man Bromma 1983
Hjørdis Mick TSV Bargteheide Triathlon - Germany Damer Kvinna Bargfeld-Stegen, Germany 2000
Linn Sofie Mohn Glåmdal SK Norge Damer Vestmarka Norge 2001
Rickard Andersson Halmstad Herrar Man Halmstad 1985
William Hamberg Team William Hamberg Herrar Man Ludvika 2006
Kayleigh Blackburn South Berkshire Damer Kvinna Hägersten 1990
Wendy Broadgate Fredrikshof IF CK Damer Kvinna Tullinge 1970
Christian Herrgård Örebro Herrar Man Örebro 1986
Tina Plensäll Uppsala Damer Kvinna Uppsala 1970
Ulf Skytt Brandkårens IF Herrar Man Bålsta 1971
Peter Åkesson TeamLeWaSport Herrar Man MOTALA 1969
Mikael Hallgren Lewa Sport Herrar Man Motala 1973
Markus Hallgren Lewa Sport Herrar Man Motala 2003
David Pettersson Borlänge Herrar Man Borlänge 1990
Magdalena Backhans Gustafs Damer Kvinna Gustafs 1980
Terese Larsson Gustafs Damer Kvinna Gustafs 1981
Henrik Wennström Stora Skedvi Herrar Man Stora Skedvi 1977
Cheker Riahi Nacka Herrar Man Nacka 1991
Robert Svebeck Vangarians Herrar Man JOHANNESHOV 1972
Lina Sares Stora Skedvi Damer Kvinna Stora Skedvi 1984
Kristina Strandberg Täby IS Skidor Damer Kvinna Vallentuna 1975
Jonatan Westberg Aspeboda SK Herrar Man Falun 1986
Anders Heimdahl Finnbo Herrar Man stockholm 1958
Louise Balkén Falu SS triathlon Damer Kvinna Falun 1991
Helena Andersson St skedvi Damer Kvinna St skedvi 1979
Henrik Grankvist Väsby SS Triathlon Herrar Man Upplands Väsby 1990
Tomas Almbo Nacka Herrar Man NACKA 1978
Jenny Bjärmkvist Sundsvall Damer Kvinna Sundsvall 1983
Kicki Bjärmkvist Säter Damer Kvinna SÄTER 1980
Malin Palm Dahlkvist Brudpiga RK Damer Kvinna Leksand 1984
Jessica Högberg Kungsörs sportklubb Damer Kvinna Kungsör 1975
Therese Berlin Järfälla Triathlon Damer Kvinna Västerås 1986
Maria Örn Säter Damer Kvinna SÄTER 1982
Simon Österberg Borlänge Herrar Man Borlänge 1999
LOUISE BLOMBERG Borlänge Damer Kvinna Borlänge 1999
Peter Gustavsson Lidman Grillstad Raiders Herrar Man Västerås 1965
Josef Boulaich Järfälla Herrar Man Järfälla 1987
Maxim Alami Lidingö Herrar Man Lidingö 1987
Per Egstam Stockholm Herrar Man Ingarö 1950
Konstantin Gängel Bromma Simsällskap Herrar Man Spånga 1973
Lars Ek Fäjmus Herrar Man Stockholm 1952
Mattias Eriksson Falun Herrar Man Falun 1974
Lisa Söderström Trödje IK Damer Kvinna Gävle 1979
Tina Sjöberg Bajen Damer Kvinna Gävle 1970
Mikael Mattsson IFK sala Herrar Man Salbohed 1974
Sofia Bendel Nyköpings runners Damer Nyköping 1969
Tony Anderstedt anderstedt.one Herrar Man Norberg 1975
Johanna Larsson Glanshammar Damer Kvinna Glanshammar 1975
Till anmälan för Motion Sprint