Anmälda till Linköping Triathlon 2019 (STC/SM) - Sprint Senior 20 år och äldre (SM) Avancerad sök

Startnummer Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår
36 Johan Linhart Aktivitus Sports Club Herrar Senior ELIT Man Skara 1982
74 Natalie Rec Terrible Tuesdays Triathlon Club Damer Senior ELIT Kvinna Stockholm 1988
73 Linda Morin Terrible Tuesdays Triathlon Club Damer Senior ELIT Kvinna BAGARMOSSEN 1988
35 Nils Penton Terrible Tuesdays Triathlon Club Herrar Senior ELIT Man Skarpnäck 1986
34 Jeff Frydenlund Umara Sports Club Herrar Senior ELIT Man Södertälje 1989
72 Jenny Nilsson Dalregementets IF Damer Senior ELIT Kvinna Falun 1987
71 Anna Jonsson Terrible Tuesdays Triathlon Club Damer Senior ELIT Kvinna Sundbyberg 1986
33 Daniel Nöu Fredrikshof IF CK Herrar Senior ELIT Man Täby 1999
3 Ludwig Fleetwood Race & Shine Sports Club Herrar Senior ELIT Man Falun 1993
70 Maria Åhr Umara Sports Club Damer Senior ELIT Kvinna Djursholm 1980
51 Lisa Nordén HiQ Sportsclub Damer Senior ELIT Kvinna Järfälla 1984
32 Jonas Langman IF Mantra Sport Herrar Senior ELIT Man Bålsta 1992
52 Emma Varga Terrible Tuesdays Triathlon Club Damer Senior ELIT Kvinna Djursholm 1997
31 Sebastian Johansson IK NocOut.se Herrar Senior ELIT Man Linköping 1990
30 Alfred Bodenäs Triathlon Syd Herrar Senior ELIT Man Lund 1986
69 Marie Carlsson Väsby SS Triathlon Damer Senior ELIT Kvinna Falun 1995
68 Elin Forsberg Falu SS Damer Senior ELIT Kvinna Falun 1990
29 Per Wangel Terrible Tuesdays Triathlon Club Herrar Senior ELIT Man Stockholm 1991
67 Theresa Timmerevers Hannover 96, GER (EJ SM) Damer Senior ELIT Kvinna Hannover 1994
27 Carl Magnus Helin Lidingö Triathlon Herrar Senior ELIT Man Lidingö 1976
1 Gabriel Sandör Terrible Tuesdays Triathlon Club Herrar Senior ELIT Man Ljungsbro 1996
25 Erik Holmberg IK Hakarpspojkarna Herrar Senior ELIT Man Huskvarna 1988
24 Jonatan Hugemark TOT Triathlon Club Herrar Senior ELIT Man Stockholm 1996
23 Niklas Åkerström IK NocOut.se Herrar Senior ELIT Man Linköping 1992
66 Rebecka Forsström Triathlon Syd Damer Senior ELIT Kvinna Lund 1995
22 Calle Westberg Athletic Club Salt Lake Herrar Senior ELIT Man Täby 1995
21 Håkan Terelius Stockholm City Triathlon Herrar Senior ELIT Man Stockholm 1987
65 My Forsberg Triathlon Väst Damer Senior ELIT Kvinna Göteborg 1989
20 Rickard Norberg Stockholm City Triathlon Herrar Senior ELIT Man Huddinge 1988
19 Stuart Young Stockholm City Triathlon Herrar Senior ELIT Man München 1989
18 Oskar Bergström Athletic Club Salt Lake Herrar Senior ELIT Man Nacka 1990
17 Daniel Jildenäs Athletic Club Salt Lake Herrar Senior ELIT Man NACKA 1988
64 Emma Graaf CSK Ludvika Triathlon Damer Senior ELIT Kvinna Sunnansjö 1984
63 Mikaela Holmberg Terrible Tuesdays Triathlon Club Damer Senior ELIT Kvinna Stockholm 1988
16 Oliver Nilsson Väsby SS Triathlon Herrar Senior ELIT Man Kungsängen 1990
62 Siri Ohrankämmen Väsby SS Triathlon Damer Senior ELIT Kvinna KUNGSÄNGEN 1995
15 Axel Ek Terrible Tuesdays Triathlon Club Herrar Senior ELIT Man Linköping 1996
61 Alida Lilljequist Kinds GoGreen CK Damer Senior ELIT Kvinna Stockholm 1998
60 Jonna Hedbys Team Powerwoman Athletic Club Damer Senior ELIT Kvinna Halmstad 1992
59 Malin Cederberg Team LeWa Sport Damer Senior ELIT Kvinna Motala 1995
14 Elias Rapp Västerås SS Herrar Senior ELIT Man Östersund 1999
26 Eric Johansson Aktivitus Sports Club Herrar Senior ELIT Man Motala 1997
58 Caroline Augustsson Team 30K IF Damer Senior ELIT Kvinna Fagersanna 1991
12 Jonathan Gunnarsson Stockholm City Triathlon Herrar Senior ELIT Man Stockholm 1998
11 Peter Handrup Heleneholms IF Tri Team Herrar Senior ELIT Man motala 1998
10 Mattias Bengtsson Terrible Tuesdays Triathlon Club Herrar Senior ELIT Man Stockholm 1994
9 Jonas Lerneteg Stockholm City Triathlon Herrar Senior ELIT Man kista 1982
57 Sofi Haag Wallberg Västerås SS Damer Senior ELIT Kvinna Västerås 1994
56 Nathalie Säfsten Team 30K IF Damer Senior ELIT Kvinna Skövde 1989
8 Gabriel Björlin Kalmar RC Triathlon Herrar Senior ELIT Man Kalmar 1998
7 Victor Dahl Stockholm City Triathlon Herrar Senior ELIT Man Stockholm 1992
6 Oskar Djärv Race & Shine Sports Club Herrar Senior ELIT Man Falun 1990
54 Diane Sadik Athletic Club Saltlake Damer Senior ELIT Kvinna STOCKHOLM 1988
5 Erik Hjertonsson Team 30K IF Herrar Senior ELIT Man Skövde 1991
4 Mikael Hilton IK NocOut.se Herrar Senior ELIT Man Linköping 1985
Till anmälan för Sprint Senior 20 år och äldre (SM)