Anmälda till Uppsala Triathlon 2019 (STC/SM) - Tri4fun Avancerad sök

Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår
Anna Söderqvist Team LeWa Sport Pojk/Flick 12-13 år (född 2006-2007) Kvinna Motala 2006
Lilly Johansson Alesimmarna Pojk/Flick 12-13 år (född 2006-2007) Kvinna Nödinge 2007
Nils Bjersand-Hellström IK Fyris Triathlon Pojk/Flick 9-11 år (född 2008-2010) Man Uppsala 2010
Caroline Edeus Pojk/Flick 14-15 år (född 2004-2005) Kvinna Lidingö 2004
Rebecka Collby IK Fyris Pojk/Flick 9-11 år (född 2008-2010) Kvinna Storvreta 2008
Matilda Eliasson Kalmar RC Triathlon Pojk/Flick 9-11 år (född 2008-2010) Kvinna Ljungbyholm 2010
Elias Birgander Birganders Idrottsvänner Öppen Klass fr. 6 år (född 2013 eller tidigare) Man Uppsala 2010
Paula Birgander Birganders Idrottsvänner Öppen Klass fr. 6 år (född 2013 eller tidigare) Kvinna Kungsängen 1973
Alice Miemois Knivsta CK Triathlon Pojk/Flick 9-11 år (född 2008-2010) Kvinna Knivsta 2010
Carmen Seco Umeå Simsällskap Pojk/Flick 12-13 år (född 2006-2007) Kvinna Vännäs 2007
Elina Holmberg Eskilstuna Simklubb Pojk/Flick 12-13 år (född 2006-2007) Kvinna Eskilstuna 2006
Tilde Holmberg Eskilstuna GF Öppen Klass fr. 6 år (född 2013 eller tidigare) Kvinna Eskilstuna 2009
Alice Birgander Birganders Idrottsvänner Pojk/Flick 9-11 år (född 2008-2010) Kvinna Kungsängen 2008
Anton Karlsson Väsby SS Triathlon Pojk/Flick 9-11 år (född 2008-2010) Man Upplandsväsby 2008
Leon Dahlin Hedemora Endurance Club Pojk/Flick 12-13 år (född 2006-2007) Man Hedemora 2006
Irma Siverskog Julita Triathlon Pojk/Flick 9-11 år (född 2008-2010) Kvinna KATRINEHOLM 2010
August Siverskog Julita Triathlon Pojk/Flick 12-13 år (född 2006-2007) Man KATRINEHOLM 2007
Eloi Derrough Pojk/Flick 14-15 år (född 2004-2005) Man Stockholm 2005
Alvin Sjunnestrand Pojk/Flick 9-11 år (född 2008-2010) Man Solna 2010
Tintin Herweijer Hälle IF Pojk/Flick 12-13 år (född 2006-2007) Kvinna Ljungskile 2007
Smilla Lilja Frosta Multisport Pojk/Flick 12-13 år (född 2006-2007) Kvinna Höör 2007
Emil Jorme Väsby SS Triathlon Pojk/Flick 9-11 år (född 2008-2010) Man Sollentuna 2008
Olivia Svensson Uppsala Pojk/Flick 9-11 år (född 2008-2010) Kvinna Uppsala 2009
Wilma Danielsson IK Fyris Triathlon Pojk/Flick 12-13 år (född 2006-2007) Kvinna Storvreta 2007
Lilly Lundqvist Mälarö SOK Pojk/Flick 9-11 år (född 2008-2010) Kvinna Ekerö 2010
Joshua Notman Väsby SS Triathlon Öppen Klass fr. 6 år (född 2013 eller tidigare) Man Upplands Väsby 2010
Oskar Anundsson Pojk/Flick 9-11 år (född 2008-2010) Man Uppsala 2009
Max Lindh Söderhamns IK Pojk/Flick 12-13 år (född 2006-2007) Man Ljusne 2006
Moa Lindh Sorf Pojk/Flick 9-11 år (född 2008-2010) Kvinna Ljusne 2009
Hanna Månsson Väsby SS Triathlon Pojk/Flick 9-11 år (född 2008-2010) Kvinna Upplands väsby 2008
Wilda Lundkvist Mälarö SOK Pojk/Flick 12-13 år (född 2006-2007) Kvinna Ekerö 2006
Till anmälan för Tri4fun