Anmälda till ActionRun 2018 - Malmö ActionRun - Anmälan stängd Avancerad sök

Startnummer Namn Klubb Lag Startgrupp Klass Kön Ort Födelseår
2680  Richard Olsen bayware 14:02 Motionär 5 & 8 km Motionär - 5 km Malmö 1990
2681  Stefan Ottosson bayware 14:02 Motionär 5 & 8 km Motionär - 5 km 1970
2682  Caroline Olausson bayware 14:02 Motionär 5 & 8 km Motionär - 5 km 1972
2683  Jonas Mårtensson bayware 14:02 Motionär 5 & 8 km Motionär - 5 km 1975
2684  Christian eriksson bayware 14:02 Motionär 5 & 8 km Motionär - 5 km 1967
2685  Thomas Hörberg bayware 14:02 Motionär 5 & 8 km Motionär - 5 km 1981
1498  Lina Konciute Team LT ActionRun 13:24 Motionär 5 & 8 km Motionär - 8 km Kvinna Höganäs 1986
1497  Pontus Dohlnér 12:21 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Häljarp 1990
1496  Dino Beharic 13:33 Motionär 5 & 8 km Motionär - 8 km Man Göteborg 1992
2679  Tim Persson 13:06 Motionär 5 & 8 km Motionär - 5 km Man Göteborg 1992
1495  Erik Olsson Team Tjurskallarna 13:30 Motionär 5 & 8 km Motionär - 8 km Man Tomelilla 1991
Kevin Elofsson 12.00 Elit herrar 8 km Elit - 8 km Man Malmö 2001
1494  Lau Packness Hinrup 12:09 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Søborg 1986
2674  Anna Svahn Team Fristads 5 12:57 Motionär 8 km Motionär - 5 km x 2016
2675  Kattis Loven Team Fristads 5 12:57 Motionär 8 km Motionär - 5 km 2016
2676  Sofie Miketinac Team Fristads 5 12:57 Motionär 8 km Motionär - 5 km 2016
2677  Roger Bertilsson Team Fristads 5 12:57 Motionär 8 km Motionär - 5 km 1972
2678  Antoine Jonsson Team Fristads 5 12:57 Motionär 8 km Motionär - 5 km 1992
1485  Jimmie Enarsson Team Fristads 8km 12:57 Motionär 8 km Motionär - 8 km x 1986
1486  Jonas Enarsson Team Fristads 8km 12:57 Motionär 8 km Motionär - 8 km 1988
1487  Lenita Artmark Team Fristads 8km 12:57 Motionär 8 km Motionär - 8 km 1972
1488  Jimmie Algerstedt Team Fristads 8km 12:57 Motionär 8 km Motionär - 8 km 2016
1489  Sofie Bertilsson Team Fristads 8km 12:57 Motionär 8 km Motionär - 8 km 1971
1490  Lena Enarsson Team Fristads 8km 12:57 Motionär 8 km Motionär - 8 km 2016
1491  Anders Hulse Team Fristads 8km 12:57 Motionär 8 km Motionär - 8 km 2016
1492  Jens Vestergaard Team Fristads 8km 12:57 Motionär 8 km Motionär - 8 km 2016
1493  Magdalena Milosevic Team Fristads 8km 12:57 Motionär 8 km Motionär - 8 km 2016
2673  Maram Said 13:00 Motionär 5 & 8 km Motionär - 5 km Kvinna Malmö 1989
2671  Sofie Sandqvist Fäladen 13:03 Motionär 5 & 8 km Motionär - 5 km Kvinna Höör 1986
2672  Annica Törnqvist Fäladen 13:03 Motionär 5 & 8 km Motionär - 5 km Kvinna Malmö 1983
1483  Anna Jarl 12:09 Motionär 8 km Motionär - 8 km Kvinna Anderstorp 1990
1484  Carolina Viden 12:09 Motionär 8 km Motionär - 8 km Kvinna Lerum 1994
1482  Magnus Petrius OCT Halmstad 12:06 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Halmstad 1963
Daniel Evaldsson Team Natural Fit 12.00 Elit herrar 8 km Elit - 8 km Man Ingelstad 1976
1481  Milda Simelyte 13:09 Motionär 5 & 8 km Motionär - 8 km Kvinna Helsingborg 1989
Christian Jonsson TEAM Skins 12.00 Elit herrar 8 km Elit - 8 km Man Trelleborg 1990
1480  Christian Marling FIERCE PRICKS 13:48 Motionär 5 & 8 km Motionär - 8 km Man Limhamn 1986
1479  Christoffer Ceutz 12:09 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man København Ø 1989
2670  Daniel Lindberg Hulken 13:30 Motionär 5 & 8 km Motionär - 5 km Man Södra Sandby 1980
2668  Marita Skogum Markbygens ok Teamark 13:15 Motionär 5 & 8 km Motionär - 5 km Kvinna Berghem 1961
2669  Lena Karlsson Markbygdens ok Teamark 13:15 Motionär 5 & 8 km Motionär - 5 km Kvinna Kinna 1967
1478  Felix Persson 13:48 Motionär 5 & 8 km Motionär - 8 km Man Helsingborg 1995
1476  Jesper Haargaard #Rerun 14:00 Motionär 5 & 8 km Motionär - 8 km Man Varberg 1994
1477  Niklas Andersson #Rerun 14:00 Motionär 5 & 8 km Motionär - 8 km Man Varberg 1995
1475  Ulrik Nilsson Karlshamn ocr Karlshamn OCR 12:18 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Asarum 1973
1051  Björn Waida 12.00 Elit herrar 8 km Elit - 8 km Man Köpenhamn K 1985
2667  Fredrik Fridman 13:00 Motionär 5 & 8 km Motionär - 5 km Man Helsingborg 1989
2666  Anna Bark 14:00 Motionär 5 & 8 km Motionär - 5 km Kvinna Kristianstad 1984
1474  Alex Glistrup 13:30 Motionär 5 & 8 km Motionär - 8 km Man Holbæk 1981
1472  Henrik Thuresson Murrelektronik AB 12:06 Motionär 8 km Motionär - 8 km Helsingborg 1990
1473  Katarina Hamacek Murrelektronik AB 12:06 Motionär 8 km Motionär - 8 km 1993
2665  Helena Olsson 13:00 Motionär 5 & 8 km Motionär - 5 km Kvinna Kävlinge 1979
2664  Mathias Sabel 13:03 Motionär 5 & 8 km Motionär - 5 km Man Oskarshamn 1972
1050  Elinor Möller Karlshamn OCR Karlshamn OCR 12.03 Elit Damer 8 km Elit - 8 km Kvinna Karlshamn 1987
1049  Calle Olsson 12.00 Elit herrar 8 km Elit - 8 km Man Landskrona 1989
1048  Anna Svensson 12.03 Elit Damer 8 km Elit - 8 km Kvinna Göteborg 1987
1047  Christian Lizier håkansson Karlshamns triathlon 12.00 Elit herrar 8 km Elit - 8 km Man Asarum 1973
2663  Ahmed Abdeljabar 13:57 Motionär 5 & 8 km Motionär - 5 km Man Malmö 1985
2661  Ulrica Malmberg 13:54 Motionär 5 & 8 km Motionär - 5 km Kvinna Kristianstad 1975
2662  Alexandra Malmbeg 13:54 Motionär 5 & 8 km Motionär - 5 km Kvinna Kristianstad 1998
1461  Dennis Moberg Team Tjurskallarna 13:45 Motionär 5 & 8 km Motionär - 8 km Man SKURUP 1982
1460  Niklas Olsson 13:54 Motionär 5 & 8 km Motionär - 8 km Man Tomelilla 1993
1458  eva Palova Vikingovia 13:57 Motionär 5 & 8 km Motionär - 8 km Kvinna Malmö 1973
1459  Andreas Holmgren Vikingovia 13:57 Motionär 5 & 8 km Motionär - 8 km Man Malmö 1972
1046  Alexandra Lundqvist Karlshamn ocr Karlshamn OCR 12.03 Elit Damer 8 km Elit - 8 km Kvinna Ulricehamn 1988
1045  Amanda Stenbäck Karlshamn OCR Karlshamn OCR 12.03 Elit Damer 8 km Elit - 8 km Kvinna Ljungby 1996
1457  Wilhelm Schånberg ÅkarpNinjas 13:48 Motionär 5 & 8 km Motionär - 8 km Man Åkarp 1980
2659  Andreas Nordensten 14:00 Motionär 5 & 8 km Motionär - 5 km Arlöv 1992
2660  Adnan Succar 14:00 Motionär 5 & 8 km Motionär - 5 km 1993
1455  Jessica Silvborg 13:54 Motionär 5 & 8 km Motionär - 8 km Kvinna Sjöbo 1976
1456  Max Silvborg 13:54 Motionär 5 & 8 km Motionär - 8 km Man Sjöbo 2002
1454  Sven Nilsson 13:54 Motionär 5 & 8 km Motionär - 8 km Man SJÖBO 1969
1453  Cecilia Ståhle Let your body learn 13:42 Motionär 5 & 8 km Motionär - 8 km Kvinna Malmö 1977
2658  Sanna Skarp Jerry och vännerna 13:42 Motionär 5 & 8 km Motionär - 5 km Kvinna Varberg 1997
2657  Amanda Hansson Jerry och vännerna 13:42 Motionär 5 & 8 km Motionär - 5 km Kvinna Varberg 1994
1452  ulrika hedlund Let your body learn 13:42 Motionär 5 & 8 km Motionär - 8 km Kvinna malmö 1982
1450  Gustav Westerlund Babblarna 13:39 Motionär 5 & 8 km Motionär - 8 km Man Malmö 1993
1451  Lisa Bengtsson Babblarna 13:39 Motionär 5 & 8 km Motionär - 8 km Kvinna Malmö 1994
1044  Sebastian Lenander GRIPEN OCR 12.00 Elit herrar 8 km Elit - 8 km Man Malmö 1985
1449  Mattias Jönsson 13:54 Motionär 5 & 8 km Motionär - 8 km Man Ystad 1974
2655  Jörgen Lindell MIT Tough Team 13:42 Motionär 5 & 8 km Motionär - 5 km Man Eslöv 1973
2656  Erika Johansson MIT Tough Team 13:42 Motionär 5 & 8 km Motionär - 5 km Kvinna Marieholm 1977
2654  Emil Johansson 13:54 Motionär 5 & 8 km Motionär - 5 km Man Lund 1979
1447  Fredrik Unkuri Team Culos 13:45 Motionär 5 & 8 km Motionär - 8 km Man Perstorp 1983
1448  Mikke Unkuri Team Culos 13:45 Motionär 5 & 8 km Motionär - 8 km Man Malmö 1985
1446  Christoffer Dyplin Team OCR Ninja Team OCR Ninja 13:45 Motionär 5 & 8 km Motionär - 8 km Man Svaneholm 1989
2653  Agnes Cybulko 13:54 Motionär 5 & 8 km Motionär - 5 km Kvinna Malmö 1976
1444  Kristofer Karlsson Mobility Muscle Squad 13:54 Motionär 5 & 8 km Motionär - 8 km Man Klågerup 1985
1445  Sebastian Dybdal Mobility Muscle Squad 13:54 Motionär 5 & 8 km Motionär - 8 km Man Malmö 1991
1443  Anders Forsberg Mobility Muscle Squad Mobility Muscle Squad 13:48 Motionär 5 & 8 km Motionär - 8 km Man ESLÖV 1983
1440  Nicholai Tandrup 13:54 Motionär 5 & 8 km Motionär - 8 km Man Frederiksberg 1975
1441  Kim Skotte 13:54 Motionär 5 & 8 km Motionär - 8 km Man Holbæk 1971
1043  Sara Forsström Team Stream 12.03 Elit Damer 8 km Elit - 8 km Kvinna Örebro 1992
1439  Max Persson Karlshamn OCR 13:48 Motionär 5 & 8 km Motionär - 8 km Man Asarum 2003
1438  Jerry Tegenfeldt Jerry och vännerna 13:42 Motionär 5 & 8 km Motionär - 8 km Man Varberg 1990
2652  Emma Rignell Jerry och vännerna 13:42 Motionär 5 & 8 km Motionär - 5 km Kvinna Varberg 1991
1042  Jesper Olsson Karlshamn OCR Karlshamn OCR 12.00 Elit herrar 8 km Elit - 8 km Man Karlshamn 1994
1437  Elina Falklind Action Run 12:12 Motionär 8 km Motionär - 8 km Kvinna Lerum 1996
1041  Oscar Schyberg Karlshamn OCR Karlshamn OCR 12.00 Elit herrar 8 km Elit - 8 km Man Mörrum 1982
1435  Magnus Åberg 8703162779 Nederlaget 2.0 13:12 Motionär 5 & 8 km Motionär - 8 km Man Ljungby 1987
1436  Ale Fransson Nederlaget 2.0 13:12 Motionär 5 & 8 km Motionär - 8 km Man Blomstermåla 2003
1434  Maja Ekström 13:54 Motionär 5 & 8 km Motionär - 5 km Kvinna Åstorp 2002
1433  Sofia Borg 13:54 Motionär 5 & 8 km Motionär - 8 km Kvinna Ängelholm 1986
1040  Fredrik Persson 12.00 Elit herrar 8 km Elit - 8 km Man MALMÖ 1985
1429  Patrik Takkula Takkula 13:45 Motionär 5 & 8 km Motionär - 8 km Man Malmö 1980
1430  Anna Takkula Takkula 13:45 Motionär 5 & 8 km Motionär - 8 km Kvinna Staffanstorp 1982
1431  Henrik Wremert Takkula 13:45 Motionär 5 & 8 km Motionär - 8 km Man Staffanstorp 1978
1432  Björn Hörgren Takkula 13:45 Motionär 5 & 8 km Motionär - 8 km Man Staffanstorp 1984
1427  Shaz Sköld Babblarna 13:39 Motionär 5 & 8 km Motionär - 8 km Man Svedala 1985
1428  Robert Catubig Babblarna 13:39 Motionär 5 & 8 km Motionär - 8 km Man Limhamn 1988
1425  Michaela Dahlqvist Batcrew 13:00 Motionär 5 & 8 km Motionär - 8 km Kvinna Eslöv 1989
1426  Patrick Roggenfors Batcrew 13:00 Motionär 5 & 8 km Motionär - 8 km Man Eslöv 1986
1424  Niklas Nielsen Träningsakademin 13:27 Motionär 5 & 8 km Motionär - 8 km Man Ängelholm 1984
2651  Jonas Funquist Karlshamn OCR Karlshamn OCR 13:06 Motionär 5 & 8 km Motionär - 5 km Man Sölvesborg 1980
1423  Teresa Olefeldt Träningsakademin 12:36 Motionär 8 km Motionär - 8 km Kvinna Vejbystrand 1974
2650  Mikael Svahn THT THT 13:24 Motionär 5 & 8 km Motionär - 5 km Man Lyckeby 1972
2649  Alexander Stern Super...men 13:21 Motionär 5 & 8 km Motionär - 5 km Man Teckomatorp 1990
1422  Peter Stam 13:36 Motionär 5 & 8 km Motionär - 8 km Man Limhamn 1979
2648  Joacim Kellerman Super...men 13:21 Motionär 5 & 8 km Motionär - 5 km Man Teckomatorp 1985
1442  Ludwig Zick 13:36 Motionär 5 & 8 km Motionär - 8 km Man Höör 1997
1421  Mattias Ryhming Super...men 13:21 Motionär 5 & 8 km Motionär - 8 km Man Bunkeflostrand 1985
1420  Philip Clemén 13:36 Motionär 5 & 8 km Motionär - 8 km Man Malmö 1998
1419  Elin Fransson 13:36 Motionär 5 & 8 km Motionär - 8 km Kvinna Malmö 1998
1417  Patrik Svensson 13:51 Motionär 5 & 8 km Motionär - 8 km Man Linköping 1991
1418  Tommi Ollila 13:51 Motionär 5 & 8 km Motionär - 8 km Man Linköping 1982
1416  Mats Löfstrand 12:39 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Malmö 1979
1415  Camilla Lundström Team VIVA 13:24 Motionär 5 & 8 km Motionär - 8 km Kvinna Malmö 1977
1414  jonas lycke aok Men in tights 13:12 Motionär 5 & 8 km Motionär - 8 km Man anderstorp 1971
1413  Emil Nordin Mediokrarna 13:09 Motionär 5 & 8 km Motionär - 8 km Man Göteborg 1987
2644  Anders Hansson Assemblin Spetsnaz 13:00 Motionär 5 & 8 km Motionär - 5 km Sjöbo 1987
2645  Dennis Blad Assemblin Spetsnaz 13:00 Motionär 5 & 8 km Motionär - 5 km 1993
2646  Jetmir Useinovski Assemblin Spetsnaz 13:00 Motionär 5 & 8 km Motionär - 5 km 1992
2647  Daniel Dahling Assemblin Spetsnaz 13:00 Motionär 5 & 8 km Motionär - 5 km 1993
2643  Madeleine Lindeberg Centralpalatset 13:00 Motionär 5 & 8 km Motionär - 5 km Kvinna Åkarp 1973
1412  Stefan Jönsson 12.00 Elit herrar 8 km Motionär - 8 km Man Viken 1972
2642  Jonas Waltersson T-Bone 13:21 Motionär 5 & 8 km Motionär - 5 km Man Vintrie 1981
1411  Leffe Larsen 13:51 Motionär 5 & 8 km Motionär - 8 km Man Ödåkra 1970
1410  Bassel Afara 13:36 Motionär 5 & 8 km Motionär - 8 km Man Höganäs 1971
1409  René Schmidt Nederlaget 2.0 13:12 Motionär 5 & 8 km Motionär - 8 km Man Mariestad 1981
1408  Mikael Svensson Nederlaget 2.0 13:12 Motionär 5 & 8 km Motionär - 8 km Man Malmö 1987
1407  Louise Lagergren 13:36 Motionär 5 & 8 km Motionär - 8 km Kvinna Hörby 1975
2640  Caroline Jonsson Träskallar 13:27 Motionär 5 & 8 km Motionär - 5 km Kvinna Perstorp 1983
2641  Martin Jonsson Träskallar 13:27 Motionär 5 & 8 km Motionär - 5 km Man Perstorp 1980
2638  Anton Berndtsson Tkfys TK Fys 13:24 Motionär 5 & 8 km Motionär - 5 km Man Teckomatorp 2001
2639  Daniel Berndtsson Tkfys 13:30 Motionär 5 & 8 km Motionär - 5 km Man Teckomatorp 1976
2637  Lotta Håkansson Centralpalatset 13:00 Motionär 5 & 8 km Motionär - 5 km Kvinna Malmö 1968
2636  Ingela Roxenby Grupp B Centralpalatset Centralpalatset 13:00 Motionär 5 & 8 km Motionär - 5 km Kvinna Åkarp 1968
2635  Jonny Magnusson Outdoor Fitness VARGARNA 12:36 Motionär 8 km Motionär - 5 km Man Malmö 1968
2634  Wilhelm Lundström 13:36 Motionär 5 & 8 km Motionär - 5 km Man Viken 1993
2633  Sofia Degerman Annsof Pro 13:39 Motionär 5 & 8 km Motionär - 5 km Kvinna Tygelsjö 1978
1039  Thomas Risberg 12.00 Elit herrar 8 km Elit - 8 km Man Trelleborg 1969
2632  Erika Lybe Lybe 13:09 Motionär 5 & 8 km Motionär - 5 km Kvinna Malmö 1994
2631  Anna Insley Annsof Pro 13:39 Motionär 5 & 8 km Motionär - 5 km Kvinna Malmö 1977
2624  Donal Gaynor Kunskapsgymnasiet 13:06 Motionär 5 & 8 km Motionär - 5 km Malmö 1983
2625  Mikael Kvist Kunskapsgymnasiet 13:06 Motionär 5 & 8 km Motionär - 5 km 1987
2626  Frans Rönnqvist Kunskapsgymnasiet 13:06 Motionär 5 & 8 km Motionär - 5 km 1979
2627  Gabrielle Hansen Kunskapsgymnasiet 13:06 Motionär 5 & 8 km Motionär - 5 km 1983
2628  Teresa Sorribes Kunskapsgymnasiet 13:06 Motionär 5 & 8 km Motionär - 5 km 1988
2629  Sanna Vedin Kunskapsgymnasiet 13:06 Motionär 5 & 8 km Motionär - 5 km 1978
2630  Marie Forslin Kunskapsgymnasiet 13:06 Motionär 5 & 8 km Motionär - 5 km 1961
1406  Jenniefer Cedervall 13:51 Motionär 5 & 8 km Motionär - 5 km Kvinna Klippan 2001
1038  Martin Bäckström Team Stream 12.00 Elit herrar 8 km Elit - 8 km Man Örebro 1990
2623  Engla Svensson Karlshamn OCR Soulsisters 13:18 Motionär 5 & 8 km Motionär - 5 km Kvinna Asarum 2005
1405  Julieta Torrillas Billberg Team Buren 13:57 Motionär 5 & 8 km Motionär - 8 km Kvinna Klagshamn 1975
2622  Jonas Lybe Lybe 13:09 Motionär 5 & 8 km Motionär - 5 km Man Surahammar 1982
1404  Laila Svensson Olines 13:15 Motionär 5 & 8 km Motionär - 8 km Kvinna Osby 1987
1403  Robin Hägglund Försvarsmakten 13:30 Motionär 5 & 8 km Motionär - 8 km Man Karlskrona 1990
2621  William Svahn THT THT 13:24 Motionär 5 & 8 km Motionär - 5 km Man Lyckeby 2002
1399  Anton Petersson 2easy 14:00 Motionär 5 & 8 km Motionär - 8 km Man Oskarshamn 1992
1400  Leo Bergström 2easy 14:00 Motionär 5 & 8 km Motionär - 8 km Man Oskarshamn 1993
1401  Anton Rannemalm 2easy 14:00 Motionär 5 & 8 km Motionär - 8 km Man Oskarshamn 1993
1402  Jesper Idebrant 2easy 14:00 Motionär 5 & 8 km Motionär - 8 km Man Oskarshamn 1991
1398  Cecilia Haglund Karlshamn OCR Karlshamn OCR 12:18 Motionär 8 km Motionär - 8 km Kvinna Sölvesborg 1984
1396  Celine Eklund TEAM Ägglingarna 13:24 Motionär 5 & 8 km Motionär - 8 km Kvinna Bromölla 1997
1397  Mergim Mirena TEAM Ägglingarna 13:24 Motionär 5 & 8 km Motionär - 8 km Man Bromölla 1996
2619  Sandra Haglund 13:33 Motionär 5 & 8 km Motionär - 5 km Kvinna Kävlinge 1990
2620  Katharina Spicks 13:33 Motionär 5 & 8 km Motionär - 5 km Kvinna Kävlinge 1988
1393  Camilla Jarecka 13:33 Motionär 5 & 8 km Motionär - 8 km Kvinna Malmö 1992
1394  Anna Jarecka 13:33 Motionär 5 & 8 km Motionär - 8 km Kvinna Malmö 1991
1395  Arash Morad Bakhti 13:33 Motionär 5 & 8 km Motionär - 8 km Man Malmö 1984
1391  Mattias Johansson Olines 13:15 Motionär 5 & 8 km Motionär - 8 km Man Svedala 1985
1392  Dennis Larsson Olines 13:15 Motionär 5 & 8 km Motionär - 8 km Man Svedala 1979
1468  Tim Stokki TEAM UMG 12:33 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Ronneby 1990
1390  Samuel Engström 12:39 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Farsta 2003
1389  Hampus Engström 12:39 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Farsta 1979
1388  Robin Lindblad 12:39 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Växjö 1990
1463  Erik Schultz-Eklund 12:51 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Lund 1990
1387  Linnea Fransson 12:51 Motionär 8 km Motionär - 8 km Kvinna Malmö 1995
1386  Patrik Hjalmarsson Brandkårens IF Landskrona Brandkårens IF Landskrona 12:09 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Malmö 1989
1384  Isak Elmen Yahir 12:39 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Karlstad 1990
1385  Alex Lindström Yahir 12:39 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Oxie 1986
1383  Paul Andersson Team Buren 13:57 Motionär 5 & 8 km Motionär - 8 km Man Malmö 1958
1381  Theo Söderberg Cascade 12:51 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Malmö 1989
1382  Peter Wallenborg Cascade 12:51 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Malmö 1988
1380  Alexandra Löwendahl Feet of Fury 12:12 Motionär 8 km Motionär - 8 km Kvinna Hjärup 1985
1379  Stefan Jansson Team Rough Road 12:33 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Malmö 1974
2617  Erik Fransson FRANSSONS 13:03 Motionär 5 & 8 km Motionär - 5 km Man TJUREDA 1996
2618  Johan Fransson FRANSSONS 13:03 Motionär 5 & 8 km Motionär - 5 km Man HÄGERSTEN 1992
1378  Zoltan Gremsperger VARGARNA 12:36 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Malmö 1971
1377  Viktor Skoglund IF lunds kyokushinkai 12:54 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Höör 2000
1376  Oskar Josefsson 12:51 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Eksjö 1994
1375  Robin Tapper 12:51 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man MALMÖ 1994
1374  Dzenana Dzanic 13:33 Motionär 5 & 8 km Motionär - 8 km Kvinna Malmö 1994
1373  Dino Beharic ActionRun ActionRun 12:06 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Göteborg 1992
1035  Emelie Eklöf Räddningstjänsten Syd 12.03 Elit Damer 8 km Elit - 8 km Kvinna Dalby 1983
1372  Oliver Persson Wild Kids 12:39 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Malmö 1993
1369  Sivert Svensson spader s 12:24 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Ängelholm 1970
1370  Sebastian Svensson Bäckström spader s 12:24 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Ängelholm 2001
1371  Tobias Svensson Bäckström spader s 12:24 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Ängelholm 2002
1462  Anders Svanberg 12:48 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Örebro 1983
1368  Stathis Orfanidis Team Buren 13:57 Motionär 5 & 8 km Motionär - 8 km Man Malmö 1978
1367  Rebecca Seller 12:48 Motionär 8 km Motionär - 8 km Kvinna Älmhult 1994
1365  Emma Hallbäck Toughest couple 13:30 Motionär 5 & 8 km Motionär - 8 km Kvinna Örkelljunga 1998
1366  Oscar Svensson Toughest couple 13:30 Motionär 5 & 8 km Motionär - 8 km Man Skånes Fagerhult 1998
1033  Philippe Hägg Nerds of sweden 12.00 Elit herrar 8 km Elit - 8 km Helsingborg 1985
1364  Pernilla Tilosius THT 12:36 Motionär 8 km Motionär - 8 km Kvinna Johannishus 1969
2615  Nicole Bertilsson Häfvlaget 13:06 Motionär 5 & 8 km Motionär - 5 km Man Linköping 1993
2616  Christoffer Jacobsson Häfvlaget 13:06 Motionär 5 & 8 km Motionär - 5 km Man Linköping 1996
1363  Andreas Berntsson TK Fys TK Fys 12:36 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Svalöv 1979
1362  Rebecka Berglund 12:48 Motionär 8 km Motionär - 8 km Kvinna malmö 1976
2611  Linda carsten andersen Liams crew 13:09 Motionär 5 & 8 km Motionär - 5 km Kvinna åkarp 1978
2612  Liam andersen Liams crew 13:09 Motionär 5 & 8 km Motionär - 5 km Man åkarp 2003
2613  Henrik Andersen Liams crew 13:09 Motionär 5 & 8 km Motionär - 5 km Man åkarp 1976
2614  Filippa Håkansson Liams crew 13:09 Motionär 5 & 8 km Motionär - 5 km Kvinna malmö 1988
1467  Tomas Karlsson Team StarkMamma 12:30 Motionär 8 km Motionär - 8 km Varberg 1982
1361  Eva Anderson Team StarkMamma 12:30 Motionär 8 km Motionär - 8 km Varberg 1970
1360  Josefine Persson MIT MIT Tough Team 12:18 Motionär 8 km Motionär - 8 km Kvinna Kävlinge 1992
1359  Sandra Blad Team Rehab 12:27 Motionär 8 km Motionär - 8 km Kvinna Svedala 1991
1358  Martina Wallin OCT Halmstad 12:21 Motionär 8 km Motionär - 8 km Kvinna Skottorp 1986
1357  Benny Falinder Feet of Fury 12:12 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Älmhult 1982
1355  Linda Sandberg OCT Halmstad OCT Halmstad 12:21 Motionär 8 km Motionär - 8 km Kvinna Halmstad 1979
1356  Bonny Sandberg OCT Halmstad 12:54 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Halmstad 1973
1031  Tobias Jäger GRC 12.00 Elit herrar 8 km Elit - 8 km Man Göteborg 1986
2605  Maria Friberg IFC Bollivin 13:00 Motionär 5 & 8 km Motionär - 5 km Kvinna Skurup 1978
2606  Jenni Gröneng IFC Bollivin 13:00 Motionär 5 & 8 km Motionär - 5 km Kvinna Rydsgård 1982
2607  Annika Svensson IFC Bollivin 13:00 Motionär 5 & 8 km Motionär - 5 km Kvinna Skivarp 1981
2608  Mi-Charlotte Aaker IFC Bollivin 13:00 Motionär 5 & 8 km Motionär - 5 km Kvinna Rydsgård 1982
2609  Emma Björby IFC Bollivin 13:00 Motionär 5 & 8 km Motionär - 5 km Kvinna Skurup 1975
2610  Olga Kertzscher Erlandsson IFC Bollivin 13:00 Motionär 5 & 8 km Motionär - 5 km Kvinna Skurup 2004
1354  Michael Gullander ActionOchTrendOCR 12:06 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Saxtorp 1979
1030  Mattias Faderberg ActionOchTrendOCR ActionOchTrendOCR 12.00 Elit herrar 8 km Elit - 8 km Man Ystad 1981
1352  Martin Wollmer Wollsson 12:39 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Malmö 1986
1353  Elin Åkesson Wollsson 12:39 Motionär 8 km Motionär - 8 km Kvinna Malmö 1988
1029  Peter Petursson Malmö muay thai 12.00 Elit herrar 8 km Elit - 8 km Man Malmö 1988
1350  Gabriella Panni Biggan&Baggy 12:06 Motionär 8 km Motionär - 8 km Kvinna Malmö 1988
1351  Christian Grimberg Biggan&Baggy 12:06 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Malmö 1986
2604  Hanna Jordebrandt 2001 13:36 Motionär 5 & 8 km Motionär - 5 km Kvinna Kungälv 2001
1348  Sara Edholm Feet of Fury 12:12 Motionär 8 km Motionär - 8 km Kvinna Killeberg 1989
1349  Joakim Edholm Feet of Fury 12:12 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Killeberg 1986
2603  Kristoffer Maltesson 1992 13:36 Motionär 5 & 8 km Motionär - 5 km Man Marieholm 1992
1347  Martin Liljeberg 13:33 Motionär 5 & 8 km Motionär - 8 km Man Jönköping 1991
1346  Magnus Gustafsson Team Rough Road 12:33 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Malmö 1974
1345  Björn Nordstedt ActionOchTrendOCR ActionOchTrendOCR 12:06 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Ystad 1981
1344  Li Larsson Team StarkMamma 12:30 Motionär 8 km Motionär - 8 km Kvinna Tvååker 1981
1343  Pontus Dahlstedt Team Buren 13:57 Motionär 5 & 8 km Motionär - 8 km Man Malmö 1983
1342  Aline Lessner 14:00 Motionär 5 & 8 km Motionär - 8 km Kvinna Lund 1987
1341  Karin Minning Team StarkMamma 12:30 Motionär 8 km Motionär - 8 km Varberg 1983
2602  Daniel Randau 13:51 Motionär 5 & 8 km Motionär - 5 km Man Vallåkra 1974
1340  Helena Karlsson Team StarkMamma 12:30 Motionär 8 km Motionär - 8 km Varberg 1976
1339  Frederik Ericsson 12:48 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Rydebäck 1971
1338  Emma Bengtsson Team StarkMamma 12:30 Motionär 8 km Motionär - 8 km Varberg 1986
1337  Maja Österman Team StarkMamma 12:30 Motionär 8 km Motionär - 8 km Tvååker 1986
1336  Kerstin Nimeryd Team StarkMamma 12:30 Motionär 8 km Motionär - 8 km Varberg 1978
1335  Therese Dangardt Team StarkMamma 12:30 Motionär 8 km Motionär - 8 km Varberg 1983
1334  Josefine Eriksson StarkMamma Team StarkMamma 12:30 Motionär 8 km Motionär - 8 km Tvååker 1980
1333  Cecilia Clerhage Team StarkMamma 12:30 Motionär 8 km Motionär - 8 km grimeton 1985
1332  Jenniffer Rehn Team StarkMamma 12:30 Motionär 8 km Motionär - 8 km Varberg 1979
1331  Jennica Jonstad Team StarkMamma 12:30 Motionär 8 km Motionär - 8 km Halmstad 1977
1330  Niklas Sjölin Brandkårens IF Landskrona Brandkårens IF Landskrona 12:09 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Malmö 1987
1328  Emma Ekstedt StarkMamma Team StarkMamma 12:30 Motionär 8 km Motionär - 8 km Varberg 1976
1329  Peter Linnrell Team StarkMamma 12:30 Motionär 8 km Motionär - 8 km 1979
1327  Andre Tajti Brandkårens IF Landskrona Brandkårens IF Landskrona 12:09 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Landskrona 1991
1326  Markus Joelsson Brandkårens IF Landskrona Brandkårens IF Landskrona 12:09 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Asmundtorp 1990
1325  Alexander Frantz 13:51 Motionär 5 & 8 km Motionär - 8 km Man Rottne 1985
1323  Mattias Fjellström Mr & Miss Fit 13:12 Motionär 5 & 8 km Motionär - 8 km Man Malmö 1986
1324  Ida Bergström Mr & Miss Fit 13:12 Motionär 5 & 8 km Motionär - 8 km Kvinna Malmö 1987
1322  Lars Delshammar OCR Malmö OCR Malmö 12:21 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Limhamn 1973
1320  Christofer Karlsson 12:48 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Växjö 1990
1321  Lina Roda 12:48 Motionär 8 km Motionär - 8 km Kvinna Växjö 1991
1319  Emma Svanberg 12:48 Motionär 8 km Motionär - 8 km Kvinna Örebro 1984
1318  Marie Brandt Team Buren 13:57 Motionär 5 & 8 km Motionär - 8 km Kvinna Malmö 1973
1317  Fredrik Ewald OCT Halmstad OCT Halmstad 12:21 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Halmstad 1973
1316  Susanna Blixt OCT Halmstad OCT Halmstad 12:21 Motionär 8 km Motionär - 8 km Kvinna Halmstad 1982
1315  Anette Persson MIT Tough Team 12:18 Motionär 8 km Motionär - 8 km Kvinna Helsingborg 1985
2600  Ann Maltesson 13:33 Motionär 5 & 8 km Motionär - 5 km Kvinna Helsingborg 1986
2601  Wictor Bergström 13:33 Motionär 5 & 8 km Motionär - 5 km Man Helsingborg 1992
2598  Dennis Nilsson Bäst 13:00 Motionär 5 & 8 km Motionär - 5 km Man Malmö 1988
2599  Josefine Zätterberg Bäst 13:00 Motionär 5 & 8 km Motionär - 5 km Kvinna Saxtorp 1991
1314  Martin Gestrin 12:48 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Kista 1982
1312  Mia Selimson Team Savo 12:33 Motionär 8 km Motionär - 8 km Kvinna Arlöv 1973
1313  Dilshad Savo Team Savo 12:33 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Arlöv 1987
2596  Susanne Vokk Nordea DreamTeam 13:42 Motionär 5 & 8 km Motionär - 5 km Hörby 1977
2597  Maria Erdmann Nordea DreamTeam 13:42 Motionär 5 & 8 km Motionär - 5 km 1987
1310  Saskia Jeuthe Power nerds 12:21 Motionär 8 km Motionär - 8 km Kvinna Göteborg 1993
1311  Jonny Öberg Power nerds 12:21 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Osby 1988
1306  joakim karlsson SIJOMAJE 12:24 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man limmared 1985
1307  david johansson SIJOMAJE 12:24 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man limmared 1986
1308  simon palmgren SIJOMAJE 12:24 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man borås 1995
1309  jesper andersson SIJOMAJE 12:24 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man svenljunga 1992
2595  emelie persson Soulsisters 13:18 Motionär 5 & 8 km Motionär - 5 km Kvinna näsum 1987
2593  Jessica Norrbom 13:33 Motionär 5 & 8 km Motionär - 5 km Kvinna Älmhult 1981
2594  Niclas Norrbom 13:33 Motionär 5 & 8 km Motionär - 5 km Man Älmhult 1976
1305  Christina Olesen GRIPEN OCR 12:15 Motionär 8 km Motionär - 8 km Ystad 1960
1304  David Bursell Awesome Possum 12:06 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Malmö 1987
1302  Martina Berthsdotter 1987 Awesome Possum 12:06 Motionär 8 km Motionär - 8 km Kvinna Malmö 1987
1303  Morgan Johansson Awesome Possum 12:06 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Helsingborg 1976
2591  Erika Östrand THT 13:30 Motionär 5 & 8 km Motionär - 5 km Kvinna Nättraby 1996
2592  Lisa Gustafsson THT 13:30 Motionär 5 & 8 km Motionär - 5 km Kvinna Ronneby 1997
1028  Johan Burén Karlshamn OCR Karlshamn OCR 12.00 Elit herrar 8 km Elit - 8 km Man Kyrkhult 1982
1300  Jessica Eriksson Sundets pärlor 13:18 Motionär 5 & 8 km Motionär - 8 km Kvinna Helsingborg 1990
1301  Victor Wikeborg Sundets pärlor 13:18 Motionär 5 & 8 km Motionär - 8 km Man Helsingborg 1991
1027  Emil Carlsson Karlshamn OCR Karlshamn OCR 12.00 Elit herrar 8 km Elit - 8 km Man karlshamn 1993
1466  Ivan Nenic One pump chumps 12:21 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Ängelholm 1996
1298  Matilda Eriksson 14:00 Motionär 5 & 8 km Motionär - 8 km Kvinna Bjuv 1995
1299  Max Bornheim 14:00 Motionär 5 & 8 km Motionär - 8 km Man Bjuv 2000
1297  Mathilda Franzén Team Stenberget 12:33 Motionär 8 km Motionär - 8 km Kvinna Eslöv 1996
1295  Åkesson Rasmus GRIPEN OCR GRIPEN OCR 13:39 Motionär 5 & 8 km Motionär - 8 km Skurup 1969
1296  Petra Strandberg GRIPEN OCR 13:39 Motionär 5 & 8 km Motionär - 8 km 1984
1294  Henrik Stadler 1981 Team Ottestad 12:27 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Flyinge 1981
2589  Josefine Andersson SA-JO 13:15 Motionär 5 & 8 km Motionär - 5 km Kvinna Emmaboda 1994
2590  Masoom Ghafar SA-JO 13:15 Motionär 5 & 8 km Motionär - 5 km Man Emmaboda 1997
1465  Philip Adolfsson One pump chumps 12:21 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Perstorp 1996
1464  Charbel Youssef One pump chumps 12:21 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man PERSTORP 1996
2588  Anna Nilsson Fridhill - Din oas i vardagen 13:03 Motionär 5 & 8 km Motionär - 5 km Kvinna Lund 1983
1293  Andreas Holen Holange 12:18 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Vellinge 1991
1291  Kira Beverud Moët et Chandon 13:12 Motionär 5 & 8 km Motionär - 8 km Kvinna Malmö 1987
1292  Karol Rosen Moët et Chandon 13:12 Motionär 5 & 8 km Motionär - 8 km Man Malmö 1976
2587  Sven Forsberg 13:51 Motionär 5 & 8 km Motionär - 5 km Man Lund 1982
1290  Hampus Bengtsson Team Stenberget 12:33 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Eslöv 1996
1289  Erik Meijer Team Stenberget 12:33 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Lund 1996
1287  Simon Persson Team persson 12:27 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Ystad 1994
1288  Samuel Persson Team persson 12:27 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Sjöbo 1999
1286  Paulina Nilsson IronWalkers 12:18 Motionär 8 km Motionär - 8 km Kvinna Skurup 1990
2585  Alice Bergersäter 13:33 Motionär 5 & 8 km Motionär - 5 km Kvinna Norrhult 1992
2586  Fredrik Eriksson 13:33 Motionär 5 & 8 km Motionär - 5 km Kvinna Åseda 1995
1285  Wahidullah Hassani 12:45 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Löddeköpinge 2002
2579  Jenny Bordui Ingelsta Kalkon 13:42 Motionär 5 & 8 km Motionär - 5 km Tomelilla 1979
2580  Jörgen Svensson Ingelsta Kalkon 13:42 Motionär 5 & 8 km Motionär - 5 km 1968
2581  Katja Hansson Ingelsta Kalkon 13:42 Motionär 5 & 8 km Motionär - 5 km 1973
2582  Niclas Mogensen Ingelsta Kalkon 13:42 Motionär 5 & 8 km Motionär - 5 km 1967
2583  Therese Nilsson Ingelsta Kalkon 13:42 Motionär 5 & 8 km Motionär - 5 km 1981
2584  Marcus Jacobsen Ingelsta Kalkon 13:42 Motionär 5 & 8 km Motionär - 5 km 1989
1280  Jonathan Askfelt Hamsta Hamstrings 12:15 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Halmstad 1988
1281  Jonas Sandqvist Hamsta Hamstrings 12:15 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Malmö 1988
1282  Philip Hansson Hamsta Hamstrings 12:15 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Malmö 1988
1283  Markus Falkvall Hamsta Hamstrings 12:15 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Lund 1988
1284  Sebastian Andersson Hamsta Hamstrings 12:15 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Malmö 1988
1279  Mikael Ottebrant Team Ottestad 12:27 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Lerberget 1981
2577  Sofie Hovander För kladdkakans skull 13:03 Motionär 5 & 8 km Motionär - 5 km Kvinna Hässleholm 1981
2578  Regitze Karlsson För kladdkakans skull 13:03 Motionär 5 & 8 km Motionär - 5 km Kvinna Tyringe 1987
1278  jimmy Tran Sweco Civil 13:21 Motionär 5 & 8 km Motionär - 8 km Malmö 1985
1274  Per Nyström Sweco Civil 13:21 Motionär 5 & 8 km Motionär - 8 km 1988
1275  Andreas Rudnai Sweco Civil 13:21 Motionär 5 & 8 km Motionär - 8 km 1988
1276  Enes Muratagic Sweco Civil 13:21 Motionär 5 & 8 km Motionär - 8 km 1991
1277  Broosek Ezzadin Sweco Civil 13:21 Motionär 5 & 8 km Motionär - 8 km 1991
1272  Jenny Queckfeldt 12:45 Motionär 8 km Motionär - 8 km Kvinna Veberöd 1993
1273  Lucas Ivesköld 12:45 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Veberöd 1993
1023  Tobias Sjöberg MIT Tough Team 12.00 Elit herrar 8 km Elit - 8 km Man Partille 1989
1022  Nils Jonsson 12.00 Elit herrar 8 km Elit - 8 km Man Malmö 1985
2575  Markus Pålsson Randau 13:33 Motionär 5 & 8 km Motionär - 5 km Man Kågeröd 1976
2576  Emil Johansson 13:33 Motionär 5 & 8 km Motionär - 5 km Man Kågeröd 1975
1470  Magnus Lindh United Motion Gym i Ronneby AB TEAM UMG 12:33 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Ronneby 1963
1271  Jenny Svenning 13:51 Motionär 5 & 8 km Motionär - 8 km Kvinna Bjärrrd 1972
1269  Simon Hartmann-Petersen ToBo Fitness 12:36 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Trelleborg 1975
1270  Morten Plenge ToBo Fitness 12:36 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Roskilde 1975
1267  patrick dravnieks aok Men in tights 13:12 Motionär 5 & 8 km Motionär - 8 km Man anderstorp 1970
1268  Jonas Robertsson Men in tights 13:12 Motionär 5 & 8 km Motionär - 8 km Man anderstorp 1970
1259  Klara Lampa Trademax 13:27 Motionär 5 & 8 km Motionär - 8 km Helsingborg 1991
1260  David Svensson Trademax 13:27 Motionär 5 & 8 km Motionär - 8 km 1996
1261  Tony Lai Trademax 13:27 Motionär 5 & 8 km Motionär - 8 km 1991
2569  Mahir Husson Trademax 13:27 Motionär 5 & 8 km Motionär - 5 km 1990
1262  Oskar Söderlund Trademax 13:27 Motionär 5 & 8 km Motionär - 5 km 1994
2570  Johan Tall Trademax 13:27 Motionär 5 & 8 km Motionär - 5 km 1995
2571  Johanna Winberg Trademax 13:27 Motionär 5 & 8 km Motionär - 5 km 1983
1263  Niclas Jönsson Trademax 13:27 Motionär 5 & 8 km Motionär - 8 km 1981
2572  Mattias Fredriksson Trademax 13:27 Motionär 5 & 8 km Motionär - 5 km 1989
1264  Robin Holmström Trademax 13:27 Motionär 5 & 8 km Motionär - 8 km 1987
2573  Anna Aarenstrup Trademax 13:27 Motionär 5 & 8 km Motionär - 5 km 1986
2574  Ann-Charlotte Ericsson Trademax 13:27 Motionär 5 & 8 km Motionär - 5 km 1980
1265  Marcus Gullstrand Trademax 13:27 Motionär 5 & 8 km Motionär - 8 km 1982
1266  Martin Hansson Trademax 13:27 Motionär 5 & 8 km Motionär - 8 km 1984
2568  Ludvig Söderman 13:33 Motionär 5 & 8 km Motionär - 5 km Man Båstad 1997
2567  Ulrika Merkel GRIPEN OCR GRIPEN OCR 13:03 Motionär 5 & 8 km Motionär - 5 km Kvinna Ängelholm 1983
1469  Mats Karlsson TEAM UMG 12:33 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Ronneby 1970
1471  Jonny Cederholm United Motion Gym i Ronneby AB TEAM UMG 12:33 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Ronneby 1963
1018  Patrik Kristoffersson GRIPEN OCR 12.00 Elit herrar 8 km Elit - 8 km Man Malmö 1979
1258  Josip Brizic Veni Vidi Vici Team Veni Vidi Vici Team 12:39 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Hisings Kärra 1983
2564  Rickard Falck T-Bone 13:21 Motionär 5 & 8 km Motionär - 5 km Man Staffanstorp 1971
2565  Johanna Cragnell T-Bone 13:21 Motionär 5 & 8 km Motionär - 5 km Kvinna Lund 1981
2566  Mia Andreasson-Bartee T-Bone 13:21 Motionär 5 & 8 km Motionär - 5 km Kvinna Lund 1986
1257  Jonas Fredriksson 12:45 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Limhamn 1971
1256  Fredrik Ahlqvist Team Busqvist 13:30 Motionär 5 & 8 km Motionär - 8 km Man Bjärred 1976
1255  Stefan Eriksson Karlshamn OCR Karlshamn OCR 12:18 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Karlshamn 1970
1254  Andreas Persson Outdoor fitness 12:54 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Malmö 1976
2563  Maria Svanberg Team Thulin 13:30 Motionär 5 & 8 km Motionär - 5 km Kvinna TROLLHÄTTAN 1985
2561  Alice Nilsson 13:51 Motionär 5 & 8 km Motionär - 5 km Kvinna Asarum 1994
2562  Tilda Jeppsson 13:51 Motionär 5 & 8 km Motionär - 5 km Kvinna Asarum 2001
1252  Andrew Oliver 13:51 Motionär 5 & 8 km Motionär - 8 km Man Vallåkra 1983
1253  Daniel Herbertsson 13:51 Motionär 5 & 8 km Motionär - 8 km Man Åstorp 1983
1016  Martin Lindström Karlshamn OCR Karlshamn OCR 12.00 Elit herrar 8 km Elit - 8 km Man Lund 1994
2560  Sara Engdal 13:51 Motionär 5 & 8 km Motionär - 5 km Kvinna Göteborg 1986
1251  Tobias Svensson Dalby Vikings Dalby Vikings 13:03 Motionär 5 & 8 km Motionär - 8 km Man Dalby 1989
1250  Viktoria Svensson Dalby Vikings 13:36 Motionär 5 & 8 km Motionär - 8 km Kvinna Dalby 1990
1248  Anders E Olsson Karlshamn OCR Karlshamn OCR 13:06 Motionär 5 & 8 km Motionär - 8 km Man Karlshamn 1971
1249  Alicia Zeberg Karlshamn OCR Karlshamn OCR 13:06 Motionär 5 & 8 km Motionär - 8 km Kvinna Karlshamn 2003
1247  Robin Holmberg 14:00 Motionär 5 & 8 km Motionär - 8 km Man Åstorp 1987
1015  Oscar Olsson Team Ultimate OCR Karlshamn OCR 12.00 Elit herrar 8 km Elit - 8 km Man Karlshamn 1992
1246  Libertad Aguilar 13:36 Motionär 5 & 8 km Motionär - 8 km Kvinna Svärtinge 1981
1245  Daniel Rodriguez Malmö Opera Malmö Opera 13:09 Motionär 5 & 8 km Motionär - 8 km Man Bunkeflostrand 1987
1014  Tobias Qvist 1977 TBOS ATHLETES 12.00 Elit herrar 8 km Elit - 8 km Man Falköping 1977
1244  Sofie Kullenberg Super S 13:12 Motionär 5 & 8 km Motionär - 8 km Kvinna Nyhamnsläge 1998
1243  ingela ahlqvist Team Busqvist 13:30 Motionär 5 & 8 km Motionär - 8 km Kvinna Bjärred 1972
1241  Stefan Drugge OCROskarshamn 13:12 Motionär 5 & 8 km Motionär - 8 km Man Oskarshamn 1972
1242  Marko Torvinen OCROskarshamn 13:12 Motionär 5 & 8 km Motionär - 8 km Man Oskarshamn 1975
1240  Sofia Andréasson Super S 13:12 Motionär 5 & 8 km Motionär - 8 km Kvinna Helsingborg 1996
1237  Per Vivesson Mjölksyra IF Mjölksyra IF 13:12 Motionär 5 & 8 km Motionär - 8 km Man Helsingborg 1989
1238  Emil Möller Mjölksyra IF Mjölksyra IF 13:12 Motionär 5 & 8 km Motionär - 8 km Man Helsingborg 1992
1239  Mattis Bengtsson Mjölksyra IF Mjölksyra IF 13:12 Motionär 5 & 8 km Motionär - 8 km Man Ängelholm 1991
1013  Erik Nilsson Team Spuhr 12.00 Elit herrar 8 km Elit - 8 km Man Lund 1996
1236  Mindaugas Jazdauskas TeamLT 13:24 Motionär 5 & 8 km Motionär - 8 km Man x 1988
2559  Björn Elmlund . 13:36 Motionär 5 & 8 km Motionär - 5 km Man HELSINGBORG 1990
1235  Fredrik Lindblad 12:51 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Sjöbo 1986
1232  Hoa Truong DataDuctus DataDuctus 13:03 Motionär 5 & 8 km Motionär - 8 km Malmö 1990
1233  Johannes Svensson DataDuctus 13:03 Motionär 5 & 8 km Motionär - 8 km 1972
1234  Dante Gertenrehn DataDuctus 13:03 Motionär 5 & 8 km Motionär - 8 km 1985
1012  Tim Lasman Icebug Danmark Icebug danmark 12.00 Elit herrar 8 km Elit - 8 km Man Køge 1985
1011  Pia Nysteen PowerDot 12.03 Elit Damer 8 km Elit - 8 km Kvinna København Ø 1983
2558  Nompumelelo Lekokotla Las cucarachas 13:09 Motionär 5 & 8 km Motionär - 5 km Kvinna Lund 1980
1230  Sanna Karlsson Smash team 13:15 Motionär 5 & 8 km Motionär - 8 km Kvinna Vårgårda 1989
1231  Sofia Brännerud Smash team 13:15 Motionär 5 & 8 km Motionär - 8 km Kvinna Herrljunga 1990
1229  Leonardo Nilsson 900827-0630 12:51 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Malmö 1990
1228  Anna Andersen ActionOchTrendOCR 12:06 Motionär 8 km Motionär - 8 km Kvinna Ystad 1979
1227  Linda Dyplin Team OCR Ninja Team OCR Ninja 12:27 Motionär 8 km Motionär - 8 km Kvinna svaneholm 1989
1226  Caroline Ragnar Pelle å ungdomarna 13:15 Motionär 5 & 8 km Motionär - 8 km Kvinna Malmö 1988
2557  Sandra Persson Soulsisters 13:18 Motionär 5 & 8 km Motionär - 5 km Kvinna Näsum 1983
1225  Joakim Twedmark MIT Tough Team 12:54 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Göteborg 1984
1223  Andreas Zaar Hossis IF 12:18 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Malmö 1994
1224  Fredrik Nilsson Hossis IF 12:18 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Malmö 1992
2556  Linda Svensson Karlshamn OCR Soulsisters 13:18 Motionär 5 & 8 km Motionär - 5 km Kvinna Asarum 1977
1221  Oscar Nilsson 12:45 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Ekeby 1997
1222  julia Bratuschek 12:45 Motionär 8 km Motionär - 8 km Kvinna Malmö 1996
2553  Kristel Ingvarsson The Gun Show 13:24 Motionär 5 & 8 km Motionär - 5 km Kvinna Genarp 1984
2554  Rosa Sörensen The Gun Show 13:24 Motionär 5 & 8 km Motionär - 5 km Kvinna Staffanstorp 1980
2555  Christian Sörensen The Gun Show 13:24 Motionär 5 & 8 km Motionär - 5 km Man Staffanstorp 1979
2551  Lovisa Callenbring TeamTramz 13:24 Motionär 5 & 8 km Motionär - 5 km Kvinna Degeberga 1998
2552  Ida Hellberg TeamTramz 13:24 Motionär 5 & 8 km Motionär - 5 km Kvinna Rydaholm 1998
1217  Shkurte Bunjaku Happy Feet 13:06 Motionär 5 & 8 km Motionär - 8 km Kvinna Trelleborg 1990
1218  Sebahate Bunjaku Happy Feet 13:06 Motionär 5 & 8 km Motionär - 8 km Kvinna Trelleborg 1986
1219  Rukije Preteni Happy Feet 13:06 Motionär 5 & 8 km Motionär - 8 km Kvinna Trelleborg 1985
1220  Mirsad Preteni Happy Feet 13:06 Motionär 5 & 8 km Motionär - 8 km Man Trelleborg 1984
1216  Katherine Medenilla Wolfpack 13:45 Motionär 5 & 8 km Motionär - 8 km Kvinna Malmö 1987
2550  Tomas Dalgart 14:00 Motionär 5 & 8 km Motionär - 5 km Man Vellinge 1972
2549  Emelie Lundqvist 14:00 Motionär 5 & 8 km Motionär - 5 km Kvinna Trelleborg 1987
1215  Anna Jönsson Team Buren 13:57 Motionär 5 & 8 km Motionär - 8 km Kvinna Oxie 1976
2548  Johan Frank Scouterna 13:15 Motionär 5 & 8 km Motionär - 5 km Man Malmö 1980
1214  Sara Stjernquist Wolfpack 13:45 Motionär 5 & 8 km Motionär - 8 km Kvinna Malmö 1984
2546  Anna Kejmar 13:51 Motionär 5 & 8 km Motionär - 5 km Kvinna Lomma 1977
2547  Ondrej Kejmar 13:51 Motionär 5 & 8 km Motionär - 5 km Kvinna Lomma 1972
1213  Josefine Olsson Wolfpack 13:45 Motionär 5 & 8 km Motionär - 8 km Kvinna Malmö 1982
1212  Birgitta Frölin Wolfpack 13:45 Motionär 5 & 8 km Motionär - 8 km Kvinna Malmö 1982
1211  Ida Edlund Wolfpack 13:45 Motionär 5 & 8 km Motionär - 8 km Kvinna Dalby 1983
1210  Mikael Nicklasson Team Buren 13:57 Motionär 5 & 8 km Motionär - 8 km Man Malmö 1966
1209  Christer Klein Team Buren 13:57 Motionär 5 & 8 km Motionär - 8 km Man Malmö 1965
1208  Christoffer Levin Knastarna 12:18 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Klippan 1990
1207  David Petrovic Avokadoo 13:39 Motionär 5 & 8 km Motionär - 8 km Man Malmö 2000
1206  Martha Johansson Knastarna 12:18 Motionär 8 km Motionär - 8 km Kvinna Klippan 1995
1205  Tony Levin Knastarna 12:18 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Klippan 1969
1204  Philip Lemvall Avokadoo 13:39 Motionär 5 & 8 km Motionär - 8 km Man Malmö 2000
1202  Sofie Sanqvist 12:45 Motionär 8 km Motionär - 8 km Kvinna Västra Frölunda 1991
1203  Lukas Fransson 12:45 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Örebro 1991
1201  Agnes Lundberg Avokadoo 13:39 Motionär 5 & 8 km Motionär - 8 km Kvinna Malmö 2000
1200  Ellen Wärnö Avokadoo 13:39 Motionär 5 & 8 km Motionär - 8 km Kvinna Malmö 2000
1199  Andreas Falkman ActionOchTrendOCR 12:06 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Ystad 1984
1198  Robert Karlsson Klubb energi team energi 12:27 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Skeppshult 1972
2545  Amalia Nelson 13:36 Motionär 5 & 8 km Motionär - 5 km Kvinna Klippan 1984
1197  Torbjörn Ragnar Pelle å ungdomarna 13:15 Motionär 5 & 8 km Motionär - 8 km Man Ulricehamn 1961
2542  Fredrik Mikaelsson SSAB Oxelösund Syskonkärlek 13:21 Motionär 5 & 8 km Motionär - 5 km Man Nyköping 1973
2543  Johan Mikaelsson Crossfit-Fabriken Syskonkärlek 13:21 Motionär 5 & 8 km Motionär - 5 km Man Malmö 1977
2544  Ann-Sofi Mikaelsson Syskonkärlek 13:21 Motionär 5 & 8 km Motionär - 5 km Kvinna Linköping 1968
1196  Bertil Valfridsson Klubb energi team energi 12:27 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Smålandsstenar 1965
2541  Maja Kjellgren Las cucarachas 13:09 Motionär 5 & 8 km Motionär - 5 km Kvinna Lund 1985
2538  Mikael Larsson Las cucarachas 13:09 Motionär 5 & 8 km Motionär - 5 km Man Veberöd 1977
2539  Martina Gosende Las cucarachas 13:09 Motionär 5 & 8 km Motionär - 5 km Kvinna Veberöd 1983
2540  Jorge Mendez Las cucarachas 13:09 Motionär 5 & 8 km Motionär - 5 km Man Veberöd 1984
1194  michael nöbbelin 12:45 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Asmundtorp 1980
1195  pernilla lundahl 12:45 Motionär 8 km Motionär - 8 km Kvinna Asmundtorp 1978
2536  Lisa Thelander Michelle and her bitches 13:12 Motionär 5 & 8 km Motionär - 5 km Kvinna Halmstad 1993
2537  Michelle Bik Michelle and her bitches 13:12 Motionär 5 & 8 km Motionär - 5 km Kvinna Halmstad 1994
2532  Petra Mehtola STARKA FRUNTIMMER Starka Fruntimmer 13:18 Motionär 5 & 8 km Motionär - 5 km Kvinna Bredaryd 1983
2533  Ulrika Magnusson STARKA FRUNTIMMER Starka Fruntimmer 13:18 Motionär 5 & 8 km Motionär - 5 km Kvinna Forsheda 1966
2534  Jessica Johnsson STARKA FRUNTIMMER Starka Fruntimmer 13:18 Motionär 5 & 8 km Motionär - 5 km Kvinna Bredaryd 1973
2535  Jouline Bratt STARKA FRUNTIMMER Starka Fruntimmer 13:18 Motionär 5 & 8 km Motionär - 5 km Kvinna Skillingaryd 1981
1193  Dick Weimer Powered by chocolate 12:24 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Bara 1982
1191  Jennie Axelsson Powered by chocolate 12:24 Motionär 8 km Motionär - 8 km Kvinna Bara 1984
1192  Annelie Irhammar Powered by chocolate 12:24 Motionär 8 km Motionär - 8 km Kvinna Ängelholm 1979
1188  Nicole Jarpel Powered by chocolate 12:24 Motionär 8 km Motionär - 8 km Kvinna Bara 1983
1189  Diana Lindström Powered by chocolate 12:24 Motionär 8 km Motionär - 8 km Kvinna Bara 1978
1190  Johanna Nilsson Powered by chocolate 12:24 Motionär 8 km Motionär - 8 km Kvinna Malmö 1983
2531  Elisabeth Thulin Team Thulin 13:30 Motionär 5 & 8 km Motionär - 5 km Kvinna Ystad 1980
2530  Sandy Ljunggren Team Thulin 13:30 Motionär 5 & 8 km Motionär - 5 km Kvinna Nybrostrand 1979
1186  Belinda Englund FIERCE CHICKS 12:12 Motionär 8 km Motionär - 8 km Kvinna Halmstad 1980
1187  Jill Bergman FIERCE CHICKS 12:12 Motionär 8 km Motionär - 8 km Kvinna Landskrona 1978
2528  Maja Andersson 13:48 Motionär 5 & 8 km Motionär - 5 km Kvinna Helsingborg 1979
2529  Jonas Petersson 13:48 Motionär 5 & 8 km Motionär - 5 km Man Helsingborg 1979
1185  Johan Rosenström Vallåkra 13:48 Motionär 5 & 8 km Motionär - 8 km Man Vallåkra 1979
2527  Frida Rosenström Vallåkra tabata 13:48 Motionär 5 & 8 km Motionär - 5 km Kvinna Vallåkra 1977
1184  Sara Karlsson MIT Tough Team 12:54 Motionär 8 km Motionär - 8 km Kvinna Göteborg 1992
1183  Bosse Ohlsson 13:36 Motionär 5 & 8 km Motionär - 8 km Man Vallåkra 1981
1181  Anna Sjöstrand 12:48 Motionär 8 km Motionär - 8 km Kvinna Helsingborg 1990
1182  Gabriella Fridsäll 12:48 Motionär 8 km Motionär - 8 km Kvinna Vetlanda 1991
1180  Hanna Jirebeck MIT Tough Team 12:54 Motionär 8 km Motionär - 8 km Kvinna Göteborg 1992
1179  Jenny Warheim FIERCE CHICKS 12:12 Motionär 8 km Motionär - 8 km Kvinna Landskrona 1975
1178  Marie Andersson FIERCE CHICKS 12:12 Motionär 8 km Motionär - 8 km Kvinna Landskrona 1978
1176  Johanna Granflo FIERCE CHICKS 12:12 Motionär 8 km Motionär - 8 km Kvinna Annelöv 1980
1177  Ulrika Garpvall FIERCE CHICKS 12:12 Motionär 8 km Motionär - 8 km Kvinna Landskrona 1976
1174  Kristina Liljefors FIERCE CHICKS 12:12 Motionär 8 km Motionär - 8 km Kvinna Landskrona 1978
1175  Jessica Arvidsson FIERCE CHICKS 12:12 Motionär 8 km Motionär - 8 km Kvinna Landskrona 1978
2525  Caroline Håkansson 13:36 Motionär 5 & 8 km Motionär - 5 km Kvinna Kristianstad 1993
2526  Emma Östlund 13:36 Motionär 5 & 8 km Motionär - 5 km Kvinna Kristianstad 1992
2524  Johanna Marcusson 13:48 Motionär 5 & 8 km Motionär - 5 km Kvinna Göteborg 1986
2522  Therese Klauser Team Tess & Alex 13:30 Motionär 5 & 8 km Motionär - 5 km Kvinna Förslöv 1991
2523  Alexander Eriksson Team Tess & Alex 13:30 Motionär 5 & 8 km Motionär - 5 km Man Förslöv 1985
1172  Elias Sjöberg Echo to Foxtrot 13:39 Motionär 5 & 8 km Motionär - 8 km Man limhamn 2001
1173  Philip Dahl Echo to Foxtrot 13:39 Motionär 5 & 8 km Motionär - 8 km Man örebro 1991
1167  Christian Ragnar Pelle å ungdomarna 13:15 Motionär 5 & 8 km Motionär - 8 km Man Ulricehamn 1986
1168  Fredrika Ragnar Pelle å ungdomarna 13:15 Motionär 5 & 8 km Motionär - 8 km Kvinna Borås 1991
1169  Isac Svensson Pelle å ungdomarna 13:15 Motionär 5 & 8 km Motionär - 8 km Man Ulricehamn 1995
1170  Linus Svensson Pelle å ungdomarna 13:15 Motionär 5 & 8 km Motionär - 8 km Man Ulricehamn 1993
1171  Per-Arne Svensson Pelle å ungdomarna 13:15 Motionär 5 & 8 km Motionär - 8 km Man dalum 1967
1165  Jesper Stoltz 12:42 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Helsingborg 1986
1166  Patricia Johansson 12:42 Motionär 8 km Motionär - 8 km Kvinna Helsingborg 1995
1164  Joachim Persson Team Carl Douglas Team Carl Douglas 12:27 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Fjärås 1974
1010  Vanja Bökman Karlshamn OCR 12.03 Elit Damer 8 km Elit - 8 km Kvinna Tving 2001
1163  Pernilla Bökman Karlshamn OCR 12:54 Motionär 8 km Motionär - 8 km Kvinna Tving 1969
1162  Camilla Andersson 12:42 Motionär 8 km Motionär - 8 km Kvinna Kävlinge 1982
2521  Isabella Lejon 14:00 Motionär 5 & 8 km Motionär - 5 km Kvinna Karlshamn 1992
2519  Carolina Montan 13:30 Motionär 5 & 8 km Motionär - 5 km Kvinna Oskarshamn 1980
2520  Meg Engström Karlsson 13:36 Motionär 5 & 8 km Motionär - 5 km Kvinna Västervik 1975
1009  Tommy Madsen GRIPEN OCR GRIPEN OCR 12.00 Elit herrar 8 km Elit - 8 km Man Malmö 1980
1161  Patrick Stahl Perfect Life 13:15 Motionär 5 & 8 km Motionär - 5 km Man Bunkeflostrand 1969
1008  Marcus Åkesson 12.00 Elit herrar 8 km Elit - 8 km Man Malmö 1991
1160  Jesper Borg 13:48 Motionär 5 & 8 km Motionär - 8 km Man Malmö 1982
2517  Sabina Andersson 13:48 Motionär 5 & 8 km Motionär - 5 km Kvinna Staffanstorp 1978
2518  Karoline Czernyson Conlon 13:48 Motionär 5 & 8 km Motionär - 5 km Kvinna Teckomatorp 1979
1158  Thomas Nilsson 13:48 Motionär 5 & 8 km Motionär - 8 km Man Åstorp 1980
1159  Julia Nilsson 13:48 Motionär 5 & 8 km Motionär - 8 km Kvinna Åstorp 1985
1157  David Ljungqvist 13:30 Motionär 5 & 8 km Motionär - 8 km Man Halmstad 1993
1156  Gabriel Turesson 13:48 Motionär 5 & 8 km Motionär - 8 km Man örkeljuna 1996
1154  Alex Palmgren Team hot wing 12:27 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Gnosjö 2000
1155  Isabella Nilsson Team hot wing 12:27 Motionär 8 km Motionär - 8 km Kvinna Gislaved 2000
1152  Gregory Dussarrt The Three Diablos 13:24 Motionär 5 & 8 km Motionär - 8 km Man Rydebäck 1976
1153  Camilla Dussart The Three Diablos 13:24 Motionär 5 & 8 km Motionär - 8 km Kvinna Rydebäck 1977
1151  Crister Blixt The Three Diablos 13:24 Motionär 5 & 8 km Motionär - 8 km Man Sundbyberg 1963
1150  Julia Rosenqvist Dynglaget Tomorrow 13:03 Motionär 5 & 8 km Motionär - 8 km Kvinna Färjestaden 1984
1149  Anders Noaksson 12:42 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Bjärred 1986
1148  Niklas Hammar GRIPEN OCR GRIPEN OCR 12:15 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Ängelholm 1986
1145  Andreas Karlsson The Three Diablos 13:24 Motionär 5 & 8 km Motionär - 8 km Man Saltsjö-Boo 1982
1146  Peter Tandlund The Three Diablos 13:24 Motionär 5 & 8 km Motionär - 8 km Man Sundbyberg 1967
1147  Anders Sjögren The Three Diablos 13:24 Motionär 5 & 8 km Motionär - 8 km Man Stockholm 1968
1144  Hanna Cederhag SuperSquad 12:27 Motionär 8 km Motionär - 8 km Kvinna Limhamn 1986
1143  Henrik Bengtsson SuperSquad 12:27 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Limhamn 1988
1141  Philip Johansson TheOneCowardlyCuteClimber 13:45 Motionär 5 & 8 km Motionär - 8 km Man Varberg 1990
1142  Anton Gustafsson TheOneCowardlyCuteClimber 13:45 Motionär 5 & 8 km Motionär - 8 km Kvinna Varberg 1997
1140  Sofie Strandberg Dynglaget Tomorrow 13:03 Motionär 5 & 8 km Motionär - 8 km Kvinna Färjestaden 1984
1139  Robin Andersson KvargKungen 12:18 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Svalöv 1991
1138  Linda Johansson Bubbel Trubbel 12:09 Motionär 8 km Motionär - 8 km Kvinna Kållered 1975
1137  Sara Arvidsson B1&B2 12:06 Motionär 8 km Motionär - 8 km Kvinna Lund 1989
1136  Emma Frick B1&B2 12:06 Motionär 8 km Motionär - 8 km Kvinna Höör 1989
1007  Camilla Lagemyr Svensk fastighetsförmedling västra mälardalen OCR team 12.03 Elit Damer 8 km Elit - 8 km Kvinna VÄSTERÅS 1990
1006  Johan Sjölin OCR Trainingcamp Benicassim Svensk fastighetsförmedling västra mälardalen OCR team 12.00 Elit herrar 8 km Elit - 8 km Man västerås 1986
1135  Linnea Olsson Dynglaget Tomorrow 13:03 Motionär 5 & 8 km Motionär - 8 km Kvinna Lund 1988
1129  Frida Sand Bubbel Trubbel 12:09 Motionär 8 km Motionär - 8 km Kvinna Göteborg 1994
1130  Maja Engelin Bubbel Trubbel 12:09 Motionär 8 km Motionär - 8 km Kvinna Göteborg 1972
1131  Matilda Karlsson Bubbel Trubbel 12:09 Motionär 8 km Motionär - 8 km Kvinna Göteborg 1994
1132  Rebecka Bill Sand Bubbel Trubbel 12:09 Motionär 8 km Motionär - 8 km Kvinna Lödöse 1978
1133  Sofie Laine Bubbel Trubbel 12:09 Motionär 8 km Motionär - 8 km Kvinna Göteborg 1973
1134  Rebecka Sand Bubbel Trubbel 12:09 Motionär 8 km Motionär - 8 km Kvinna Kungsbacka 1974
1128  Marie Erlandsson Dynglaget Tomorrow 13:03 Motionär 5 & 8 km Motionär - 8 km Kvinna Kalmar 1983
2516  Amanda Norell 14:00 Motionär 5 & 8 km Motionär - 5 km Kvinna Örebro 1994
2515  Karolina Tjernberg IS Göta 14:00 Motionär 5 & 8 km Motionär - 5 km Kvinna Lerberget 1994
1127  Elin Eriksson TheOneCowardlyCuteClimber 13:45 Motionär 5 & 8 km Motionär - 8 km Kvinna Varberg 1989
2514  Kristian Carlsson I tyngsta laget 13:39 Motionär 5 & 8 km Motionär - 5 km Man Rödeby 1973
2513  Mikael Sundström I tyngsta laget 13:39 Motionär 5 & 8 km Motionär - 5 km Man Ronneby 1990
1126  Mattias Pedersen 8405293914 12:51 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Helsingborg 1984
1125  Christian Hansson GRIPEN OCR GRIPEN OCR 12:15 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Oxie 1979
1124  Natalie Ohlsson TheOneCowardlyCuteClimber 13:45 Motionär 5 & 8 km Motionär - 8 km Kvinna Varberg 1991
1123  Veronica Erlandsson GRIPEN OCR GRIPEN OCR 12:15 Motionär 8 km Motionär - 8 km Kvinna Svalöv 1982
1122  Rickard Hansson GRIPEN OCR GRIPEN OCR 12:15 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Svalöv 1979
1121  kai ausfelt 12:42 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man helsingborg 1957
2512  Ann-louise Persson Bjuvs gymnastikförening 13:48 Motionär 5 & 8 km Motionär - 5 km Kvinna Hyllinge 1970
2511  Jessica Karlsson Bjuvs gymnastikförening 13:57 Motionär 5 & 8 km Motionär - 5 km Kvinna Bjuv 1984
1120  Joakim Attermalm GRIPEN OCR 12:15 Motionär 8 km Elit - 8 km Man Ängelholm 1970
2510  John Niklasson GRIPEN OCR 13:03 Motionär 5 & 8 km Motionär - 5 km Man Veberöd 1985
1119  Gergely Molnar 12:42 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Bromölla 1976
1118  Anders Krantz Simlångdalens IF 12:54 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Simlångsdalen 1986
2509  Ida Ståhl Götåkra Action runners 13:48 Motionär 5 & 8 km Motionär - 5 km Kvinna Vegby 1985
1117  Joakim Måbrink GRIPEN OCR 12:54 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Ängelholm 1981
1116  Philip Levin Knastarna 12:18 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Klippan 1995
1115  Daniel Nordkvist 12:42 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Färlöv 1982
1005  Martin Strömberg Add ice Cream 12.00 Elit herrar 8 km Elit - 8 km Man Ödåkra 1988
2508  Susann Olsson VARGARNA 12:36 Motionär 8 km Motionär - 5 km Kvinna sjöbo 1982
2507  Madelene Svanberg VARGARNA 12:36 Motionär 8 km Motionär - 5 km Kvinna Malmö 1986
1114  Tim Petersson Wild Kids 12:39 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Lund 1993
1113  Daniel Thelandersson Crossfit Helsingborg 12:12 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Helsingborg 1982
2506  Robin Sjölundh VARGARNA 12:36 Motionär 8 km Motionär - 5 km Man Blentarp 1987
1003  Tammy Magro Swedish Spartan 12.00 Elit herrar 8 km Elit - 8 km Man Torekov 1974
1111  Jonas Göransson Göransson 12:15 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Eslöv 1981
1112  Jesper Göransson Göransson 12:15 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man eslöv 1986
1110  Ernesto Inocente Actionrunners 12:51 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Göteborg 1975
1002  Fredrik Andersson 12.00 Elit herrar 8 km Elit - 8 km Man Lomma 1988
1001  Remco Groeneveld 12.00 Elit herrar 8 km Elit - 8 km Man Malmö 1982
1109  Tommy Borglin Team ToBo Fitness ToBo Fitness 12:36 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Trelleborg 1977
1108  Erik Persson 12:42 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Södra sandby 1975
2501  David Dahi Second Hand 13:18 Motionär 5 & 8 km Motionär - 5 km Man Malmö 1982
2502  Zaid Gallay Second Hand 13:18 Motionär 5 & 8 km Motionär - 5 km Man Malmö 1981
2503  Emma Borgström Second Hand 13:18 Motionär 5 & 8 km Motionär - 5 km Kvinna Malmö 1983
2504  Jenny Westbacke Second Hand 13:18 Motionär 5 & 8 km Motionär - 5 km Man Malmö 1984
2505  Christoffer Westbacke Second Hand 13:18 Motionär 5 & 8 km Motionär - 5 km Man Malmö 1981
1107  Joachim Bergmark 12:42 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Bunkeflostrand 1977
2500  Anna Cederström Undif 13:27 Motionär 5 & 8 km Motionär - 5 km Kvinna Klippan 1968
1106  Sara Bonde TK Fys TK Fys 12:36 Motionär 8 km Motionär - 8 km Kvinna Billeberga 1981
1105  Christoffer Dyplin Team ocr ninja 12:54 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Svaneholm 1989
1104  Robert Andersson 1983 12:51 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Höör 1983
1103  Vibeke Svedenborn TK Fys TK Fys 12:36 Motionär 8 km Motionär - 8 km Kvinna Svalöv 1979
1102  Ted Svedenborn Landskrona Brandkårs IF Brandkårens IF Landskrona 12:09 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Svalöv 1982
1101  Martin Amarelle 12:42 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Lund 1974
1100  Jan Gustafsson Limhamns Crossfit 12:54 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man malmö 1973
Till anmälan för Malmö ActionRun - Anmälan stängd