Anmälda till Växjö Maraton Avancerad sök

Startnummer Namn Klubb Lag Klass Ort Födelseår
202  Gideon Michael Brahmst M senior Högsby 1987
201  Tommy Hagberg Växjö Löparklubb M50 Osby 1968
200  Olle Jorinder Stockholm HHH M55 Stockholm 1962
199  Björn Rönnerstrand Torebo Wild Boars Torebo Wild Boars M motion Göteborg 1980
198  Thomas Andersson Solvikingarna Solvikingarna M55 Göteborg 1960
197  Kristian Ekstam SP&Vi M40 Hindås 1978
196  Erik Ahlrot Elmhults Sport Club M45 Älmhult 1971
195  Bo Sundström Kalmar RC Triathlon M50 Kalmar 1967
194  Daniel Samuelsson Lönashult GoIF M motion Vislanda 1989
192  Joakim Malmerfelt Stockholm Långdistansklubb ÅTF M55 Åkersberga 1963
193  Anna Malmerfelt Stockholm Långdistansklubb ÅTF K50 Åkersberga 1964
191  Lars-Göran Olausson Team Blekinge M65 Jämjö 1952
190  Barbara Skogtjärn K motion Södertälje 1970
189  Mattias Gustafsson Linköping M motion Linghem 1986
186  Joanna Andersson Burseryds IF Burseryds IF K motion Burseryd 1996
187  David Andersson Burseryds IF Burseryds IF M motion Burseryd 2004
188  Hanna Bråhn Burseryds IF Burseryds IF K motion Burseryd 1981
185  Niklas Heller Snotrockets Endurance Society M motion Enskede 1968
184  Michael Hellström Team Sloth M45 Enköping 1973
183  Bengt Nilsson Stockholm HHH M motion Drottningholm 1962
182  Pierre Höglund Snotrockets Endurance Society M45 TULLINGE 1969
181  Stefan Nilsson Enhörna IF M45 Södertälje 1972
180  Erik Andersson IF Linnea Torebo Wild Boars M senior Hägersten 1984
179  Linn Norrbäck IF Linnéa K senior ÅRSTA 1986
178  Eva Schmitz K motion Lund 1992
177  Marie Thorell K motion Ulricehamn 1975
176  Lars Almqvist IFK Helsingborg M65 Strandbaden 1951
175  Simon Karlsson Ärla IF Ärla IF M senior STRÄNGNÄS 1989
174  Marie-Louise Wigén Kungsholmen K40 Stockholm 1977
173  Hanna Ovesson K motion Hjortsberga 1992
172  Barbro Lien Rönn Hogia Running Club K motion Svanesund 1971
171  Ulrika Kårehed Wester HSK gymnastik K motion Hallstahammar 1987
170  Lars Blixte Färjestadens motion M motion Trekanten 1962
169  Tommy Andersson Dalaporten M motion Fors 1967
168  Robert Linquist Umara Sports Club M40 Kalmar 1977
167  Magnus Andersson Umara Sports Club M45 Kalmar 1973
166  Pauline Jeppsson Team Blekinge K40 Lyckeby 1977
165  Helena Anre´ lonesomerunners K45 Färnäs 1970
162  Linus Holm Team JKPG M motion Jönköping 1984
163  Nils Wennerberg Team JKPG M motion Jönköping 1988
164  Viktor Gustafsson Team JKPG M motion Jönköping 1984
161  Matilda Kjellberg Samuelsson Elmhults SC K motion Virestad 1997
160  michael heyne ljungbyholmrunners M motion LJUNGBYHOLM 1971
159  Cecilia Ahlenius K40 Sölvesborg 1977
158  Tobias Andersson Biab M40 Vetlanda 1977
157  Namida Aneskans Team Blekinge M senior Växjö 1985
156  Malin Karlsson Team Power Woman - Athletic Club K motion BRAÅS 1984
155  Åsa Karlsson K motion BRAÅS 1974
154  Niklas Hultgren Hossmo RC M40 LJUNGBYHOLM 1974
153  Karl Rosén-Lidholm Kalmar RC Triathlon M35 KALMAR 1983
152  Lars Johansson Enhörna IF M senior Älmhult 1985
151  Petra Spencer TCC K motion Colombo 1983
150  Mikael Rosengren M35 STOCKHOLM 1980
149  Björn Ulvås Kalmar RC Triathlon M motion Rödeby 1978
147  Kerstin Sand Växjölöparklubb K60 Växjö 1958
148  Britt-Marie Mellgården Växjö löparklubb K65 Växjö 1951
146  Emil Lundvall Team Triathlon och Multisport Team Triathlon och Multisport M35 Getinge 1983
145  Pontus Johansson Växjö AIS Växjö AIS M motion Växjö 1987
144  Jörgen Laestadius Örebro AIK M45 Lindesberg 1972
143  Oscar Hegestig M35 JÖNKÖPING 1982
142  Peter Nilsson Tapajos M motion Frillesås 1972
141  Petra Sollén K40 Huskvarna 1977
140  Daniel Larsson RM/SSG IF M40 Färjestaden 1975
139  Claes Lagerström Garphyttans IF M50 Vintrosa 1966
137  Ulla Lembke Team Fakta K motion SOLLENTUNA 1959
138  Peter Lembke Team Fakta M motion SOLLENTUNA 1971
136  John Lindvall Revsudden RC M motion Rockneby 1979
135  Jerker Andersson IKHP M40 Jönköping 1974
134  Linnea Forsberg IF Linnéa K motion Hornstull 1983
133  Linda Hagehed Växjö Löparklubb K motion Växjö 1971
132  Johan Nordenberg Sweden Runners M40 Mörrum 1977
131  Hilma Petersson K35 Påryd 1998
130  Amanda Nolhage Team Hybrid Fitness K motion Vetlanda 1989
129  Alok Bhardwaj Runners Club Helsingborg M35 Helsingborg 1983
128  Lars-Göran Berggren Team Skavsåret IF M60 JÄRFÄLLA 1957
126  Mats Ranbro HLK-92 M45 Helsingborg 1970
127  Linda Ranbro Helsingborgs SOK K40 Helsingborg 1976
125  Charlotta Faxén M motion STOCKHOLM 1976
124  Benni Olsson Stonecity hillrunners M35 Kågeröd 1981
123  peter andersson M motion tranås 1972
122  Richard Thyr Kamratföreningen Kortedalarna M motion Göteborg 1985
120  Peter Schön M40 Jönköping 1974
121  Linda Schön K40 Jönköping 1973
119  Simon Axelsson IFK Sävsjö M40 Sävsjö 1976
118  Sören Persson OK Njudung OK Njudung M40 Vetlanda 1975
116  Ulf-Peter Sjöholm Växjö AIS Växjö AIS M motion Växjö 1965
117  Monica Svensson Växjö AIS Växjö AIS K40 Växjö 1978
115  Jon Angelbratt Majornas ik Torebo Wild Boars M35 Göteborg 1981
114  Mikael Andersson M motion VIMMERBY 1971
113  Kristofer Blixt M senior Gnesta 1986
112  Sharon Wilts Jansen Elmhult Sport Club K45 Älmhult 1972
111  Karl Lindeborg M60 Vallentuna 1955
110  Fredrik Svensson Växjö AIS Växjö AIS M45 Alvesta 1973
109  Stefan Paulsson M35 Hässleholm 1982
108  Annica Johansson Team Snigel K motion Stockaryd 1973
107  Christoffer von Essen IF Linnëa Torebo Wild Boars M35 Stockholm 1979
106  Joakim Flinckman M motion Tyresö 1990
105  Lasse Jutemar SOK Knallen M60 Kinnarumma 1956
104  Stuart Campbell Solvikingarna M motion Mölndal 1981
103  Martina Levin K motion Klågerup 1982
102  Susanne Alldén Goma Running Club K35 Moheda 1979
101  Thomas Olesen IK Hakarpspojkarna M45 MULLSJÖ 1972
100  Jimmy Holmberg FK Puls Växjö M35 Växjö 1980
Till anmälan för Växjö Maraton