Anmälda till ActionRun 2018 - Örebro ActionRun - Anmälan stängd Avancerad sök

Startnummer Namn Klubb Lag Startgrupp Klass Kön Ort Födelseår
1906 Erik Malm Karlslundsif 12:18 Motionär 8km Motionär - 8 km Man Örebro 1978
2786 Jannie Andersen 12:44 Motionär 5 & 8km Motionär - 5 km Kvinna Södertälje 1992
1055 Felix Monetha ELIT HERR - 12.00 (Ansökan görs på: anmalan@actionrun.se) Elit - 8 km Man Mariestad 1996
1904 Thomas Henriksson ACN BIGGEST FAN 12:18 Motionär 8km Motionär - 8 km Man Hemsedal 1967
1899 Johan Andersson Mimsisar 14:22 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km Örebro 1987
1900 Alexander Olsson Mimsisar 14:22 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km 1995
1901 Rickard Melin Mimsisar 14:22 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km 1979
1902 Nicklas Sundblom Mimsisar 14:22 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km 1990
1897 Max Hanff Not Fast But Furious 12:18 Motionär 8km Motionär - 8 km Man Örebro 2001
1898 Hannes Gille Not Fast But Furious 12:18 Motionär 8km Motionär - 8 km Man Örebro 2001
2784 Alva Högling Timon o Pumba 13:28 Motionär 5 & 8km Motionär - 5 km Örebro 2003
2785 Nellie Essén Hanell Timon o Pumba 13:28 Motionär 5 & 8km Motionär - 5 km 2003
2771 Sebastian Cehlin MODERATERNA I ÖREBRO 12:06 Bokat företag I Motionär - 5 km Man ÖREBRO 1991
2773 Emelie Jaxell MODERATERNA I ÖREBRO 12:06 Bokat företag I Motionär - 5 km Kvinna Örebro 1988
2775 Magnus Stålberg MODERATERNA I ÖREBRO 12:06 Bokat företag I Motionär - 5 km Man odensbacken 2001
2777 Isabella Pettersson MODERATERNA I ÖREBRO 12:06 Bokat företag I Motionär - 5 km Kvinna ÖREBRO 1993
2779 Fredric Palmqvist MODERATERNA I ÖREBRO 12:06 Bokat företag I Motionär - 5 km Man ÖREBRO 1993
2781 Christopher Rydaeus MODERATERNA I ÖREBRO 12:06 Bokat företag I Motionär - 5 km Man ÖREBRO 1996
2783 Richard Hedberg MODERATERNA I ÖREBRO 12:06 Bokat företag I Motionär - 5 km Man Örebro 1994
1895 Freddy Rådberg 12:20 Motionär 8km Motionär - 8 km Man Vintrosa 1990
1896 Markus Björklund 12:20 Motionär 8km Motionär - 8 km Man Örebro 1985
2769 Mikaela Hedström 12:44 Motionär 5 & 8km Motionär - 5 km Kvinna Örebro 1992
2768 Glenn Nygårds Möller XXL 14:04 Motionär 5 & 8km Motionär - 5 km Man Örebro 1995
2766 Isabella Eriksson Unfit 13:06 Motionär 5 & 8km Motionär - 5 km Kvinna Örebro 1991
2767 Mathias Nilsson Unfit 13:06 Motionär 5 & 8km Motionär - 5 km Man Örebro 1987
1894 Lars Johansson Friskis & Svettis Örebro ÖreBros 13:10 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km Man Örebro 1955
2764 Ronja Walett Supermums 13:18 Motionär 5 & 8km Motionär - 5 km Kvinna Örebro 1991
2765 Zandra Svensson Supermums 13:18 Motionär 5 & 8km Motionär - 5 km Kvinna Örebro 1989
2761 Robin Vesterberg Themonkeys 12:24 Motionär 8km Motionär - 5 km Man Eskilstuna 1987
2763 Janne pietikäinen Themonkeys 12:24 Motionär 8km Motionär - 5 km Man Eskilstuna 1992
1893 Robin Henriksson Förslag på åtgärd 12:46 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km Man Karlskoga 1987
1892 Evelina Persson Colluseum Club Colluseum Club 13:54 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km Kvinna Karlskoga 1992
2759 Sebastian Walther Team sedig 13:06 Motionär 5 & 8km Motionär - 5 km Man ASKERSUND 1985
1890 Robert Gustavsson 12:34 Motionär 8km Motionär - 8 km Man Lidköping 1989
1891 Camilla Karlsson 12:34 Motionär 8km Motionär - 8 km Kvinna Lidköping 1990
1889 Mikael Schollin 13:50 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km Man ÖREBRO 1968
1886 Pär Östberg HusvagnHusbil.se HusvagnHusbil.se 12:16 Motionär 8km Motionär - 8 km Man Borlänge 1981
1888 Terese Östberg HusvagnHusbil.se HusvagnHusbil.se 12:16 Motionär 8km Motionär - 8 km Kvinna Borlänge 1981
2758 Anna Rohlen 14:06 Motionär 5 & 8km Motionär - 5 km Kvinna Stora mellösa 1980
1880 Billy Johansson Energy Flow 14:16 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km ... 1987
1881 Mathias Österberg Energy Flow 14:16 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km 1985
1882 Johannes Österberg Energy Flow 14:16 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km 1992
1883 Andreas Stehr Energy Flow 14:16 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km 1992
1884 Felix Kvelland Energy Flow 14:16 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km 1992
2754 Ida Helderud Yrkesgymnasiet 12:52 Motionär 5 & 8km Motionär - 5 km Örebro 1988
2755 Kim Löfgren Yrkesgymnasiet 12:52 Motionär 5 & 8km Motionär - 5 km 1997
2756 Mohammad Naser Yrkesgymnasiet 12:52 Motionär 5 & 8km Motionär - 5 km 1997
2757 Mahdi Zawahri Yrkesgymnasiet 12:52 Motionär 5 & 8km Motionär - 5 km 1996
1878 Marcus Bergman Berber IS Fiskida 14:04 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km Man Örebro 1972
1879 Frank Kawecki GRC OCR 12:16 Motionär 8km Motionär - 8 km Man Goteborg 1987
1876 Karolina Svensson Fristads Vinnarlaget 12:08 Bokat företag II Motionär - 8 km ... 1992
1877 Victoria Svensson Fristads Vinnarlaget 12:08 Bokat företag II Motionär - 8 km 1989
1872 Jennie Nylin Fristads Vinnarlaget 12:06 Bokat företag I Motionär - 8 km .. 1979
1873 Elin Dahlin Fristads Vinnarlaget 12:08 Bokat företag II Motionär - 8 km Kvinna 1983
1874 André Längbo Fristads Vinnarlaget 12:08 Bokat företag II Motionär - 8 km 1989
1875 Daniel Längbo Fristads Vinnarlaget 12:08 Bokat företag II Motionär - 8 km 1986
1870 Magnus Richardsson FRISTADS 12:06 Bokat företag I Motionär - 8 km Man ... 1982
1871 Emma Karlsson FRISTADS 12:06 Bokat företag I Motionär - 8 km Kvinna 1978
1869 Fredric Rosén OCR Stockholm OCR Stockholm 12:16 Motionär 8km Motionär - 8 km Man Bromma 1984
1054 Tobias Jäger GRC ELIT HERR - 12.00 (Ansökan görs på: anmalan@actionrun.se) Elit - 8 km Man Göteborg 1986
1868 Anna Tadic Veni Vidi Vici Team 12:14 Motionär 8km Motionär - 8 km Kvinna Hisings Kärra 1993
1867 Albin Olsén Not fast, just furious 13:38 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km Man örebro 2000
1863 Patrik Lindskog Sandgatan Power 12:16 Motionär 8km Motionär - 8 km Man örebro 1999
1865 melker bååth Sandgatan Power 12:16 Motionär 8km Motionär - 8 km Man örebro 2002
1854 Johan Andersson SJAB Hallsberg 13:12 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km ... 1985
1855 Mikael Göransson SJAB Hallsberg 13:12 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km 1982
1856 Stefan Adolfsson SJAB Hallsberg 13:12 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km 1974
1857 Lena Andersson SJAB Hallsberg 13:12 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km 1978
1858 Jana Roos SJAB Hallsberg 13:12 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km 1982
1859 Joakim Bornedal SJAB Hallsberg 13:12 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km 1990
1860 Josefin Johansson SJAB Hallsberg 13:12 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km 1992
1861 Tommy Våhlberg SJAB Hallsberg 13:12 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km 1979
2752 Yani Hansson SJAB Hallsberg 13:12 Motionär 5 & 8km Motionär - 5 km 1977
2753 Annika Laursen SJAB Hallsberg 13:12 Motionär 5 & 8km Motionär - 5 km 1966
1845 Rickard Fagrell Ejot 13:04 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km ... 1976
1846 Janne Boström Ejot 13:04 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km 1966
1847 Kenth Wedén Ejot 13:04 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km 1979
1848 Camilla Ahlin Ejot 13:04 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km 1981
1849 Josefin Jönsson Ejot 13:04 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km 1992
1850 August köpberg Ejot 13:04 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km 1994
1851 Mikael Loön Ejot 13:04 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km 1997
1852 Fredrik Sävhammar Ejot 13:04 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km 1975
1853 Wasim Alkadamani Ejot 13:04 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km 1980
1840 Niclas Lundin Ahlsell Örebro 12:08 Bokat företag II Motionär - 8 km Örebro 1994
1841 Robert Lindkvist Ahlsell Örebro 12:08 Bokat företag II Motionär - 8 km 1979
1842 Therese Tapper Ahlsell Örebro 12:08 Bokat företag II Motionär - 8 km 1985
1843 Jonas willander Ahlsell Örebro 12:08 Bokat företag II Motionär - 8 km 1986
1844 Kristoffer Forsberg Ahlsell Örebro 12:08 Bokat företag II Motionär - 8 km 1985
1835 Tobias Holmquist FRISTADS 12:06 Bokat företag I Motionär - 8 km Man .. 1976
1836 Daniel Höjenberg FRISTADS 12:06 Bokat företag I Motionär - 8 km 1980
1823 Maja Holmgren Wiberg Inda.nu 13:58 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km Kvinna .... 1992
1824 Jonas Windefelt Inda.nu 13:58 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km 1973
1825 Alex Wehlin Inda.nu 13:58 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km 1980
1826 Helen Rosenson Inda.nu 13:58 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km 1985
1827 Johan Magnusson Inda.nu 13:58 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km 1981
1828 Helen Järpegård Inda.nu 13:58 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km 1981
1829 Anna Bylin Inda.nu 13:58 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km 1974
1830 Magnus Lidell Inda.nu 13:58 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km 1980
1831 Amela Alagic Inda.nu 13:58 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km 1984
1832 Teres Jansson Inda.nu 13:58 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km 1975
1833 Mikael Heen Nylund Inda.nu 13:58 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km 1991
1834 Carina Tirfing Inda.nu 13:58 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km 1986
1821 Jesper Olsson BAE Systems AB 12:42 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km Karlskoga 1990
2749 Sofie Andersson BAE Systems AB 12:42 Motionär 5 & 8km Motionär - 5 km 1976
2751 Per Söderström BAE Systems AB 12:42 Motionär 5 & 8km Motionär - 5 km 1966
2743 Ara Sahak Hotel Express 12:06 Bokat företag I Motionär - 5 km Örebro 1984
2744 Douglas Bjerleus Hotel Express 12:06 Bokat företag I Motionär - 5 km 1982
2745 Morris Ayaz Hotel Express 12:06 Bokat företag I Motionär - 5 km 1981
2746 Gunnar Lundberg Hotel Express 12:06 Bokat företag I Motionär - 5 km 1995
2747 Adam Andersson Hotel Express 12:06 Bokat företag I Motionär - 5 km 1998
1818 Mikael Jalakas Setra Sportsclub Team Arvid Röding 12:36 Motionär 8km Motionär - 8 km Man Karlskoga 1974
1819 Richard Jalakas Team Arvid Röding 12:36 Motionär 8km Motionär - 8 km Man Järfälla 1985
1817 Simon Wigg Venjans AIK 12:32 Motionär 8km Motionär - 8 km Man Venjan 1994
1816 Emma Svanberg 12:14 Motionär 8km Motionär - 8 km Kvinna Örebro 1984
1815 Henrik Johansson ICA Västerås 12:14 Motionär 8km Motionär - 8 km Man Västerås 1969
1813 Ludvig Berglund Penny Bridge Boys 12:56 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km Man örebro 1998
1812 Tobias Frid NTFB BYGGTJÄNST 13:08 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km Man Huskvarna 1979
2742 Oscar Adolfsson 13:44 Motionär 5 & 8km Motionär - 5 km Man Örebro 2001
1811 Anders Svanberg 12:12 Motionär 8km Motionär - 8 km Man Örebro 1983
1052 Alexandra Lundqvist Karlshamn OCR KarlshamnOCR ELIT DAM - 12.02 (Ansökan görs på: anmalan@actionrun.se) Elit - 8 km Kvinna Ulricehamn 1988
1810 Therese Sörman ÖreBros 13:10 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km Kvinna Örebro 1989
1809 Susanne Bodin Joinus AB 12:40 Motionär 8km Motionär - 8 km Kvinna Fjugesta 1984
1806 Gabriel Olsson Svesson Gus Textil AB 13:12 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km Man Vingåker 1999
1807 Elias Olsson Svensson Gus Textil AB 13:12 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km Man VIngåker 1996
1808 Linn Lauridsen Gus Textil AB 13:12 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km Kvinna Valla 1998
1805 Evelina Lamu Vännerna och Jerry 14:04 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km Kvinna Aurskog 1988
2740 Jacqueline Kapronczai Team Cpg 12:42 Motionär 5 & 8km Motionär - 5 km Partllie 1976
2741 Amanda Andersson Team Cpg 12:42 Motionär 5 & 8km Motionär - 5 km 1990
1803 David Greneby Vägrar lakrits 12:12 Motionär 8km Motionär - 8 km Man Örebro 1988
1804 Erik Lissel Vägrar lakrits 12:12 Motionär 8km Motionär - 8 km Man Örebro 1988
1839 Kristina Börjesson Joinus AB Joinus AB 12:40 Motionär 8km Motionär - 8 km Kvinna Fjugesta 1991
1802 Peter Jakobsson Karlslund IF ActionRun 12:10 Motionär 8km Motionär - 8 km Man Örebro 1976
1801 Filip Sölvenäs Karlskrona Scrambled Legs 13:36 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km Man Lyckeby 2004
1798 Viktor Eklund 12:12 Motionär 8km Motionär - 8 km Man Örebro 2001
1799 Philip Eklund 12:12 Motionär 8km Motionär - 8 km Man Örebro 2001
1797 Emil Witsch 13:18 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km Man Östra ämtervik 1991
1796 Johan Skalin Axa SC 12:50 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km Man Örebro 1978
1794 Dennis Kohlscheen Rosensjö klubben Aero fighters 12:24 Motionär 8km Motionär - 8 km Man Karlskoga 1990
1793 Markus Pohlman 12:30 Motionär 8km Motionär - 8 km Man Norrköping 1994
1786 Sebastian Nyberg Wallerska 13:06 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km Örebro 1985
1787 Jonas Gredenborn Wallerska 13:06 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km 1982
1788 Carolina Moberg Wallerska 13:06 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km 1997
1789 Tobias Hallqvist Wallerska 13:06 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km 1999
1790 Madeleine Fredriksson Wallerska 13:06 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km 1987
1791 Elsa Lönnberg Wallerska 13:06 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km 1998
1792 Cathrine Åhlund Wallerska 13:06 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km 1970
1785 Erik Dibbern 12:36 Motionär 8km Motionär - 8 km Man Enskede 1978
1050 Jimmy Iwersen Box21 ELIT HERR - 12.00 (Ansökan görs på: anmalan@actionrun.se) Elit - 8 km Man KARLSKOGA 1983
1783 Per Bogren Grannfejden 12:14 Motionär 8km Motionär - 8 km Man Örebro 1979
1784 Tobias Hansen Grannfejden 12:14 Motionär 8km Motionär - 8 km Man Örebro 1978
1781 Anna Eckerborn Olsson Grinbergs löpklubb 13:26 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km Kvinna Västerås 1997
1782 Filip Hasth Grinbergs löpklubb 13:26 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km Man Västerås 1997
1046 Joakim Carlén Team Special-Elektronik ELIT HERR - 12.00 (Ansökan görs på: anmalan@actionrun.se) Elit - 8 km Karlstad 1993
1047 Per Alsterdal Team Special-Elektronik ELIT HERR - 12.00 (Ansökan görs på: anmalan@actionrun.se) Elit - 8 km 1977
1048 Petter Möller Team Special-Elektronik ELIT HERR - 12.00 (Ansökan görs på: anmalan@actionrun.se) Elit - 8 km 1986
1049 Albin Belmen Team Special-Elektronik ELIT HERR - 12.00 (Ansökan görs på: anmalan@actionrun.se) Elit - 8 km 1992
1779 Stephanie Eriksson Team Special-Elektronik 12:26 Motionär 8km Motionär - 8 km 1990
1780 Marcus Andersson Team Special-Elektronik 12:26 Motionär 8km Motionär - 8 km 1986
1772 Åke Larsson Team Special-Elektronik 12:26 Motionär 8km Motionär - 8 km 1965
1773 Linus Backman Team Special-Elektronik 12:26 Motionär 8km Motionär - 8 km 1987
1774 Patrik Olsson Team Special-Elektronik 12:26 Motionär 8km Motionär - 8 km 1986
1775 Ludvig Jonsson Team Special-Elektronik 12:26 Motionär 8km Motionär - 8 km 1994
1776 Carl-Fredrik Herö Team Special-Elektronik 12:26 Motionär 8km Motionär - 8 km 1984
1777 Jonathan Gustavsson Team Special-Elektronik 12:26 Motionär 8km Motionär - 8 km 1993
1778 Jonas Öhrn Team Special-Elektronik 12:26 Motionär 8km Motionär - 8 km 1967
2739 Alex Åberg The legal Baboons 14:24 Motionär 5 & 8km Motionär - 5 km Man Örebro 2002
1045 Carl Lark Action Run Action Run ELIT HERR - 12.00 (Ansökan görs på: anmalan@actionrun.se) Elit - 8 km Man Borås 1999
1771 William Thollander The Strongest 12:26 Motionär 8km Motionär - 8 km Man Örebro 1998
2735 Anna-Maria Nordö Proteinbolaget 12:56 Motionär 5 & 8km Motionär - 5 km Karlskoga 1987
2736 Jenny Johansson Proteinbolaget 12:56 Motionär 5 & 8km Motionär - 5 km 1992
2737 Caroline Haglind Proteinbolaget 12:56 Motionär 5 & 8km Motionär - 5 km 1993
2738 Mårten Åkeson Proteinbolaget 12:56 Motionär 5 & 8km Motionär - 5 km 1993
1042 Tommy Gustafsson Håltagarn i Kumla 12:48 Motionär 5 & 8km Elit - 8 km Kumla 1992
1043 Kenny Gustafsson Håltagarn i Kumla 12:48 Motionär 5 & 8km Elit - 8 km 1979
1044 Anders Jakobsson Håltagarn i Kumla 12:48 Motionär 5 & 8km Elit - 8 km 1989
1770 gustaf prag The Bone Drillers 12:26 Motionär 8km Motionär - 8 km Man ÖREBRO 1984
1768 Markus Rohden Bra-maskiner 13:20 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km Man Fjugesta 1973
1769 Mikael Johansson B.R.A-maskiner AB Bra-maskiner 13:20 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km Man Mullhyttan 1972
2734 Jessika Karlsson XXL 14:14 Motionär 5 & 8km Motionär - 5 km Kvinna Örebro 1991
2733 Niclas Sjöberg XXL 14:14 Motionär 5 & 8km Motionär - 5 km Man Örebro 1991
2732 Fredrik Jansson XXL 14:14 Motionär 5 & 8km Motionär - 5 km Man Örebro 1989
2731 David Berggren XXL 14:14 Motionär 5 & 8km Motionär - 5 km Man Örebro 1991
1767 William Wallström Penny Bridge Boys 12:56 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km Man Örebro 1998
1766 Jonas Thorslund The Strongest 12:26 Motionär 8km Motionär - 8 km Man Örebro 1998
1765 erik swedlund 1991 12:36 Motionär 8km Motionär - 8 km Man KÖPING 1991
1764 Ann Ekblom Inre 13:28 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km Kvinna FJUGESTA 1972
1762 Chebon Fernberg Bärnvall Penny Bridge Boys 12:56 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km Man Fjugesta 1998
1763 Vilhelm Tellander Penny Bridge Boys 12:56 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km Man Kumla 2000
1761 Claes Gustavsson 13:10 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km Man Hallsberg 1983
1760 Hanna Nilsson Chilipepparns 14:20 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km Kvinna Örebro 1993
1759 Severin Sape The Bone Drillers 12:26 Motionär 8km Motionär - 8 km Örebro 1992
1758 Caroline Larsson Förslag på åtgärd 12:46 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km Kvinna Karlskoga 1989
1756 Felix Fridholm The Strongest 12:26 Motionär 8km Motionär - 8 km Man Örebro 1998
1757 Johnny Fridholm The Strongest 12:26 Motionär 8km Motionär - 8 km Man Örebro 1970
1755 Peter Nohlberg T3ToughTeam T3ToughTeam 12:22 Motionär 8km Motionär - 8 km Man Tibro 1983
2724 Jovelina Larsson TMA-KÅREN 14:10 Motionär 5 & 8km Motionär - 5 km Örebro 1988
2725 Stina Holm TMA-KÅREN 14:10 Motionär 5 & 8km Motionär - 5 km 1980
2726 Karin Jedselius TMA-KÅREN 14:10 Motionär 5 & 8km Motionär - 5 km 1985
2727 Eddie Pettersson TMA-KÅREN 14:10 Motionär 5 & 8km Motionär - 5 km 1990
2728 Rickard Elvin TMA-KÅREN 14:10 Motionär 5 & 8km Motionär - 5 km 1966
2729 Johan Stehr TMA-KÅREN 14:10 Motionär 5 & 8km Motionär - 5 km 1986
2730 Linda Ljungström TMA-KÅREN 14:10 Motionär 5 & 8km Motionär - 5 km 1971
2723 Anneli Hultin SiS Klarälvsgården 14:28 Motionär 5 & 8km Motionär - 5 km Kvinna Forshaga 1969
1753 Filip Söderlund Luftkontroll Energy 13:36 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km Örebro 1989
1754 Simon Blomqvist Luftkontroll Energy 13:36 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km 1989
1752 Kristoffer Ivarsson Team Lanne 13:04 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km Man Kumla 1990
1751 Martin Konsa Martins Karate Klubb 14:22 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km Man Örebro 1994
1750 Michael Rowland Martins Karate Klubb Martins Karate Klubb 14:22 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km Man Örebro 1988
2722 David Dudal The legal Baboons 14:24 Motionär 5 & 8km Motionär - 5 km Man Örebro 2002
2721 Victor Hedqvist The legal Baboons 14:24 Motionär 5 & 8km Motionär - 5 km Man Örebro 2002
1749 Magnus Rosenholm RnD Partner Xplore Fitness 13:08 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km Man Örebro 1972
2720 Simon Bengtsson The legal Baboons 14:24 Motionär 5 & 8km Motionär - 5 km Man Örebro 2002
2719 Amanda Andersson Team Cpg 13:04 Motionär 5 & 8km Motionär - 5 km Göteborg 1990
2718 Jacqueline Kapronczai Team Cpg 13:04 Motionär 5 & 8km Motionär - 5 km Partille 1976
1748 Mattias Gustafsson Chilipepparns 14:20 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km Man Örebro 1974
1747 Hanna Kensén Chilipepparns 14:20 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km Kvinna Örebro 1989
1041 Cimmie Wignell IF Start/Almby IK ELIT HERR - 12.00 (Ansökan görs på: anmalan@actionrun.se) Elit - 8 km Man Odensbacken 1987
2712 Pontus Nord ALTEN 13:54 Motionär 5 & 8km Motionär - 5 km Örebro 1993
2713 Carlos Eduardo Palomeque Vela ALTEN 13:54 Motionär 5 & 8km Motionär - 5 km 1987
2714 Fredrik Hygerth ALTEN 13:54 Motionär 5 & 8km Motionär - 5 km 1992
2715 Jonas Ohlsson ALTEN 13:54 Motionär 5 & 8km Motionär - 5 km 1992
2716 Mikael Ahrel ALTEN 13:54 Motionär 5 & 8km Motionär - 5 km 1992
2717 Rasmus Pettersson ALTEN 13:54 Motionär 5 & 8km Motionär - 5 km 1993
1745 Joakim Wideudde Cardie Bygg 14:28 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km Örebro 1983
1746 Erik Pettersson Cardie Bygg 14:28 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km 1972
1744 Nicoline Björkstrand ClubLeksand Team Björkstrand 13:04 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km Kvinna Siljansnäs 1992
1743 Mathias Malm Axelsson 12:36 Motionär 8km Motionär - 8 km Man Örebro 1988
1742 Jörgen Svensk samLAGET 14:08 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km Man örebro 1982
1739 Mats Aronsson samLAGET 14:08 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km Man Pålsboda 1988
1740 Marcus Andersson samLAGET 14:08 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km Man Odensbacken 1978
1741 Daniel Egeryd samLAGET 14:08 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km Man Örebro 1984
1738 Emil Lidman Team CC 12:22 Motionär 8km Motionär - 8 km Man VÄSTERÅS 1994
1737 Oskar von Ekensteen 13:38 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km Man Örebro 1993
1732 Mårten Hjelm Fiskida 13:58 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km Man Örebro 1973
1733 Emma Hellberg Fiskida 13:58 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km Kvinna Örebro 1988
1734 Patric Hallin Fiskida 13:58 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km Man Örebro 1975
1735 Anna Svensson Fiskida 13:58 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km Kvinna Örebro 1986
1736 Alex Baydar Fiskida 13:58 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km Man Örebro 1978
2711 Marcus Söderberg 13:28 Motionär 5 & 8km Motionär - 5 km Man Åby 1977
2706 Jessica Ahlm Team TD 14:24 Motionär 5 & 8km Motionär - 5 km Kvinna Örebro 1987
2707 Alexis Castillo Team TD 14:24 Motionär 5 & 8km Motionär - 5 km 1980
2708 Robin Castillo Team TD 14:24 Motionär 5 & 8km Motionär - 5 km 1989
2709 Robert Lennartsson Team TD 14:24 Motionär 5 & 8km Motionär - 5 km 1983
2710 Carina Spegelberg Team TD 14:24 Motionär 5 & 8km Motionär - 5 km 1967
1731 Karl Lindén 12:36 Motionär 8km Motionär - 8 km Man Vintrosa 2003
1729 Rasmus Staaf 12:34 Motionär 8km Motionär - 8 km Man Örebro 1997
1730 Carl Staaf 12:34 Motionär 8km Motionär - 8 km Man Örebro 1993
1728 Joakim Stensson Förslag på åtgärd 12:46 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km Man Karlskoga 1984
1727 Anders Sverkström Förslag på åtgärd 12:46 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km Man KARLSKOGA 1987
1726 Jesper Bergström Förslag på åtgärd 12:46 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km Man Karlskoga 1991
1725 Kristofer Wallin Förslag på åtgärd 12:46 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km Man Karlskoga 1988
1723 Madeleine Moqvist 12:34 Motionär 8km Motionär - 8 km Kvinna Örebro 1985
1724 Emmelie Lindholm 12:34 Motionär 8km Motionär - 8 km Kvinna Lindesberg 1991
1040 Anders Allard Lindström Sundborns GOIF ELIT HERR - 12.00 (Ansökan görs på: anmalan@actionrun.se) Elit - 8 km Man Sundborn 1975
1722 Othman Al dhahouri kompisgäng Always be Batman 12:10 Motionär 8km Motionär - 8 km Man Örebro 1984
1715 Robin Lagerström 20.HVBAT 14:18 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km Örebro 1991
1716 Jacob Tharaldsson 20.HVBAT 14:18 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km 1996
1717 Kim Lagerström 20.HVBAT 14:18 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km 1984
1718 David Haraldsson 20.HVBAT 14:18 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km 1984
1719 Joakim Nilsson 20.HVBAT 14:18 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km 1982
1720 Alexander Östlin 20.HVBAT 14:18 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km 1998
1721 Arvid Lindqvist 20.HVBAT 14:18 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km 1998
1714 Emma Löfqvist 12:34 Motionär 8km Motionär - 8 km Kvinna örebro 2002
2702 Danne Persson Team sedig 13:06 Motionär 5 & 8km Motionär - 5 km Man Åsbro 1985
2703 Peter Sedig Team sedig 13:06 Motionär 5 & 8km Motionär - 5 km Man Hallsberg 1985
2704 Tobbe Persson Team sedig 13:06 Motionär 5 & 8km Motionär - 5 km Man Åsbro 1987
2705 Lennart Dybeck Team sedig 13:06 Motionär 5 & 8km Motionär - 5 km Man Askersund 1985
1713 Jesper Sandin Team Clueless 14:10 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km Man Falun 1990
1712 daniel såglan 12:38 Motionär 8km Motionär - 8 km Man örebro 1994
1710 Jessika Holmgran Holmgrantwins 12:16 Motionär 8km Motionär - 8 km Kvinna Kumla 1986
1711 Jenny Holmgran Holmgrantwins 12:16 Motionär 8km Motionär - 8 km Kvinna Örebro 1986
1709 Mikael Gren Team Clueless 14:10 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km Man Falun 1987
1708 jesper ahremark MAGISKT 12:18 Motionär 8km Motionär - 8 km Man Borås 1990
1707 Emil Pettersson MAGISKT 12:18 Motionär 8km Motionär - 8 km Man Torshälla 1998
1706 Melker Oscarsson MAGISKT 12:18 Motionär 8km Motionär - 8 km Man Torshälla 2000
1039 Mikaela Oscarsson MAGISKT ELIT DAM - 12.02 (Ansökan görs på: anmalan@actionrun.se) Elit - 8 km Kvinna Torshälla 1995
2700 Lisa Thörn 13:10 Motionär 5 & 8km Motionär - 5 km Kvinna karlskoga 1993
2701 Hanna Björk 13:10 Motionär 5 & 8km Motionär - 5 km Kvinna karlskoga 1996
2699 Krister Strömqvist Transpiration Ab Action Grabba 12:10 Motionär 8km Motionär - 5 km Man Alingsås 2011
1705 Emil Gren Team Clueless 14:10 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km Man Falun 1991
1702 Erling Djurstedt Ljunghäll KF Ljunghäll KF 13:34 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km Södra vi 1963
1703 Lena Djurstedt Ljunghäll KF 13:34 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km 1967
1704 Pontus Djurstedt Ljunghäll KF 13:34 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km 1992
1700 Ruben Skoog Team Clueless 14:10 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km Man Göteborg 1990
1701 Johan Gren Team Clueless 14:10 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km Man ÖREBRO 1986
1697 Philip Eriksson 1986 Team Clueless 14:10 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km Man Malmö 1986
1698 Peter Möller Team Clueless 14:10 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km Man Falun 1974
1699 Dan Gustafsson Team Clueless 14:10 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km Man Svärdsjö 1970
1696 Edvin Heggemann 12:38 Motionär 8km Motionär - 8 km Man ÖREBRO 1994
1695 Marcus Cromnow Elit östernärke 12:12 Motionär 8km Motionär - 8 km Man Linköping 1982
1694 Niklas Johansson DDESIGN 13:24 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km Man Örebro 1990
1693 Phichit Homphaen 12:38 Motionär 8km Motionär - 8 km Man Kolsva 1996
2698 Johanna Ross 13:16 Motionär 5 & 8km Motionär - 5 km Kvinna Karlskoga 1989
1691 Niclas Björkstrand Team Björkstrand 13:04 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km Man Leksand 1969
1692 Albin Björkstrand Team Björkstrand 13:04 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km Man Leksand 1999
1690 Linus Holmström Let's go! 12:18 Motionär 8km Motionär - 8 km Man Örebro 1999
1689 Jonas Hjertqvist 14:14 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km Man Alingsås 1990
2694 Pernilla Lindh Frodo Swaggins 13:58 Motionär 5 & 8km Motionär - 5 km Kvinna Linköping 1993
2695 Niklas Gustavsson Frodo Swaggins 13:58 Motionär 5 & 8km Motionär - 5 km Man Linköp 1992
2696 Daniel Bjärnlid Frodo Swaggins 13:58 Motionär 5 & 8km Motionär - 5 km Man Linköping 1993
2697 Anders Vrethem Frodo Swaggins 13:58 Motionär 5 & 8km Motionär - 5 km Man Linköping 1991
2691 Alina Ojeda Kommuninvest 14:20 Motionär 5 & 8km Motionär - 5 km Örebro 1980
2692 Fredrik Nilsson Kommuninvest 14:20 Motionär 5 & 8km Motionär - 5 km 1976
2693 Malin Norbäck Kommuninvest 14:20 Motionär 5 & 8km Motionär - 5 km 1974
2689 Johan Eriksson 1989 Free Spirits! 14:20 Motionär 5 & 8km Motionär - 5 km Man Örebro 1989
2690 Sandra Meyer 1989 Free Spirits! 14:20 Motionär 5 & 8km Motionär - 5 km Kvinna Örebro 1988
1688 Gunnar Falk The Bone Drillers 12:26 Motionär 8km Motionär - 8 km Man Örebro 1980
1687 Briff Johansson Shenzi, Banzai and Ed 12:58 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km Man Gustavsberg 1991
1683 Anna Linderoth NO Pink Stone sherry 13:44 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km Kvinna Sollentuna 1969
1684 Kia Månsson NO Pink Stone sherry 13:44 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km Kvinna Skärblacka 1969
1685 LIna Larsson no Pink Stone sherry 13:44 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km Kvinna Norrköping 1994
1686 Lisa Axelsson NO Pink Stone sherry 13:44 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km Kvinna Norrköping 1994
1682 Robin Lindgren Västerfärnebo aik 12:38 Motionär 8km Motionär - 8 km Man Sala 1989
1681 Sara Gunnarsson Lynxmultisport team 12:10 Motionär 8km Motionär - 8 km Kvinna Lindesberg 1987
1680 Therese Eklund Hälsobruket 12:38 Motionär 8km Motionär - 8 km Kvinna Skärblacka 1974
1679 Filip Eklind 14:14 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km Man Moholm 1990
1678 Ida Eklind T3ToughTeam 14:16 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km Kvinna Tidan 1985
1037 Simon Markussen Team mellan mjölk 12:24 Motionär 8km Elit - 8 km Man Örebro 1997
1038 Dale Htaw Team mellan mjölk 12:24 Motionär 8km Elit - 8 km Man Örebro 1997
1676 Carl Melin Team CC 12:22 Motionär 8km Motionär - 8 km Man Västerås 1994
1677 Casper Lanehed Team CC 12:22 Motionär 8km Motionär - 8 km Man Västerås 1997
1036 Markus Hällberg Skellefteå AIK Friidrott ELIT HERR - 12.00 (Ansökan görs på: anmalan@actionrun.se) Elit - 8 km Man Kåge 1988
1675 Daniel Jönsson 13:16 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km Man Örebro 1988
1673 Rebecca Borg DDESIGN 13:24 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km Kvinna Örebro 1990
1674 Robin Andersson DDESIGN 13:24 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km Man Örebro 1993
1672 John Albers 12:38 Motionär 8km Motionär - 8 km Man Mullsjö 1972
1671 Alexandra Lindesvik Sofie & Alexandra 12:20 Motionär 8km Motionär - 8 km Kvinna norrköping 1994
1670 Frank Lundkvist DDESIGN 13:24 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km Man Örebro 1990
1669 Pierre Brorsson Ljunghäll KF Ljunghäll KF 13:34 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km Vimmerby 1970
1666 Fredrik Dawidsson DDESIGN 13:24 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km Man Örebro 1989
1667 Henrik Gustafsson DDESIGN 13:24 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km Man Örebro 1990
1668 Dennis Granlund DDESIGN 13:24 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km Man Vintrosa 1990
1665 Josefine Münter Team grasshoppers 12:22 Motionär 8km Motionär - 8 km Kvinna Norrköping 1985
1664 Marcus Sjöblom 12:38 Motionär 8km Motionär - 8 km Man Mantorp 1991
1660 Anders Eriksson L.E.V&Co 14:20 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km Odensbacken 1982
1661 Mathias Fermby L.E.V&Co 14:20 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km 1987
1662 Anders Johansson L.E.V&Co 14:20 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km 1972
1663 Mattias Sjölinder L.E.V&Co 14:20 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km 1992
1658 Johanna Hallén-Franssén Team grasshoppers 12:22 Motionär 8km Motionär - 8 km Kvinna Katrineholm 1999
1659 Amanda Hallén Team grasshoppers 12:22 Motionär 8km Motionär - 8 km Kvinna Örebro 1995
2688 Emmy Rudfält 13:16 Motionär 5 & 8km Motionär - 5 km Kvinna Hällefors 1998
1657 Alen Besic 12:38 Motionär 8km Motionär - 8 km Man Lerum 1991
2687 Jennie Jackson 14:16 Motionär 5 & 8km Motionär - 5 km Kvinna Tranås 1980
2681 Sanna Sander Wardeman Wellness For Life 14:12 Motionär 5 & 8km Motionär - 5 km Kvinna ÖREBRO 1989
2682 Frida Gunnarsson Wellness For Life 14:12 Motionär 5 & 8km Motionär - 5 km Kvinna ÖREBRO 1996
2683 Sofie Wahlstedt Wellness For Life 14:12 Motionär 5 & 8km Motionär - 5 km Kvinna ÖREBRO 1990
2684 Josefin Tammert Wellness For Life 14:12 Motionär 5 & 8km Motionär - 5 km Kvinna ÖREBRO 1984
2685 Josefin Harle Wellness For Life 14:12 Motionär 5 & 8km Motionär - 5 km Kvinna Kumla 1991
2686 Mathilda Bergqvist Wellness For Life 14:12 Motionär 5 & 8km Motionär - 5 km Kvinna ÖREBRO 1989
2679 Sammer El-Masri DeafPower 12:46 Motionär 5 & 8km Motionär - 5 km Man Örebro 1992
2680 Lukas Frisälv Jurka DeafPower 12:46 Motionär 5 & 8km Motionär - 5 km Man Örebro 1989
2677 Ebba Ekman Jonna och Ebba 12:48 Motionär 5 & 8km Motionär - 5 km Kvinna Arboga 2000
2678 Jonna Windås Jonna och Ebba 12:48 Motionär 5 & 8km Motionär - 5 km Kvinna Arboga 1999
1647 Johan Roman CAB Group AB CAB Group AB 12:44 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km Örebro 1980
1648 Patrik Lindsten CAB Group AB CAB Group AB 12:44 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km 1983
1649 Elias Ewel CAB Group AB CAB Group AB 12:44 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km 1991
1650 Lars Sandberg CAB Group AB CAB Group AB 12:44 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km 1974
1651 Andreas Brosten CAB Group AB CAB Group AB 12:44 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km 1979
1652 Peter Afzelius CAB Group AB CAB Group AB 12:44 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km 1964
1653 Tobias Eriksson CAB Group AB CAB Group AB 12:44 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km 1983
1654 Jonas Cannehag CAB Group AB CAB Group AB 12:44 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km 1980
1655 Daniel Jobs CAB Group AB CAB Group AB 12:44 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km 1979
1656 Johan Langeville CAB Group AB CAB Group AB 12:44 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km 1980
1035 Daniel Bruhn GRIPEN OCR GRIPEN OCR 12:14 Motionär 8km Elit - 8 km Man LOMMA 1975
1645 Dan Olssons I3 Sportcenter I3 Sportcenter 12:48 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km Man Örebro 1975
1646 Pär Sundqvist I3 Sportcenter I3 Sportcenter 12:48 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km Man Örebro 1978
1644 Sofie Edh Sofie & Alexandra 12:20 Motionär 8km Motionär - 8 km Kvinna Norrköping 1995
2676 Jacob Palmkvist Fredkvist 13:58 Motionär 5 & 8km Motionär - 5 km Man Örebro 2000
2675 Edvin Fredlund Fredkvist 13:58 Motionär 5 & 8km Motionär - 5 km Man Örebro 2000
1034 Pajazetovic Selmir ELIT HERR - 12.00 (Ansökan görs på: anmalan@actionrun.se) Elit - 8 km Man Frövi 1978
1033 Rihards Darzins Lynx Multisport Team ELIT HERR - 12.00 (Ansökan görs på: anmalan@actionrun.se) Elit - 8 km Man Örebro 1986
1643 Moa Karlsson 12:38 Motionär 8km Motionär - 8 km Kvinna Bromma 1991
1641 Simon Ohlsson Vi glömde värma upp 13:08 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km Man Örebro 1994
1642 Sebastian Hellsin Vi glömde värma upp 13:08 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km Man örebro 1997
1640 Tim Konradsson 2000 Ik Omega 12:18 Motionär 8km Motionär - 8 km Man Olsfors 2000
1639 Linus Larsson ÖreBros ÖreBros 13:10 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km Man Örebro 1974
1638 Robert Madsen Hashtaggarna 12:16 Motionär 8km Motionär - 8 km Man Eskilstuna 1983
2674 Leon Gros 13:40 Motionär 5 & 8km Motionär - 5 km Man Karlstad 1997
2673 Andreas Sandin Landberg 13:40 Motionär 5 & 8km Motionär - 5 km Man Karlstad 1986
1632 Johan Johansson Action Tågab! 14:18 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km Kristinehamn 1982
1633 Isak Nyman Action Tågab! 14:18 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km 1992
1634 August Larsson Action Tågab! 14:18 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km 1992
1635 Daniel Johansson Action Tågab! 14:18 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km 1987
1636 David Enghag Action Tågab! 14:18 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km 1989
1637 Alexander Larsson Action Tågab! 14:18 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km 1994
2672 Terese Silfverin 14:16 Motionär 5 & 8km Motionär - 5 km Kvinna Örebro 1978
1631 Joel Settergren Ypperligt Attraktiva Robusta Atleter 13:42 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km Man Valskog 1993
1032 Clara Stamborg Team Kroppslabbet ELIT DAM - 12.02 (Ansökan görs på: anmalan@actionrun.se) Elit - 8 km Kvinna Alingsås 1989
1630 Kim Riekkinen Action Grabba 12:10 Motionär 8km Motionär - 8 km Man Motala 1995
1629 Ludwig Lindell Action Grabba 12:10 Motionär 8km Motionär - 8 km Man Motala 1995
1628 Robin Levin Action Grabba 12:10 Motionär 8km Motionär - 8 km Man Motala 1995
1623 charbel Haddad Hashtaggarna 12:16 Motionär 8km Motionär - 8 km Man eskilstuna 1993
1624 Conny Ahlqvist Hashtaggarna 12:16 Motionär 8km Motionär - 8 km Man eskilstuna 1976
1625 Joacim Persson Hashtaggarna 12:16 Motionär 8km Motionär - 8 km Man eskilstuna 1991
1626 Jaime Aqvirre Hashtaggarna 12:16 Motionär 8km Motionär - 8 km Man eskilstuna 1979
1627 Mladen Lojic Hashtaggarna 12:16 Motionär 8km Motionär - 8 km Man eskilstuna 1986
1618 andjela dimitrijevic Hashtaggarna 12:16 Motionär 8km Motionär - 8 km Kvinna Eskilstuna 1984
1619 Kristian Vasilj Hashtaggarna 12:16 Motionär 8km Motionär - 8 km Man Eskilstuna 1982
1620 Johan Pettersson Hashtaggarna 12:16 Motionär 8km Motionär - 8 km Man eskilstuna 1984
1621 Fredrik Widholm Hashtaggarna 12:16 Motionär 8km Motionär - 8 km Man eskilstuna 1979
1622 Jan Pettersson Hashtaggarna 12:16 Motionär 8km Motionär - 8 km Man Eskilstuna 1987
1617 Jenny Söderbäck Powerpuffpinglorna 14:06 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km Kvinna Örebro 1984
1616 Emma Agberg #Kalenderpojkarna 13:18 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km Kvinna Norrköping 1993
2670 Carl Ragnemyr CN 13:22 Motionär 5 & 8km Motionär - 5 km Man Örebro 1988
2671 Nathalie Ragnemyr 13:52 Motionär 5 & 8km Motionär - 5 km Kvinna Örebro 1990
2663 Emil Grahn Ljungströms bygg 12:54 Motionär 5 & 8km Motionär - 5 km Man Örebro 1990
2664 Anders Ljungström Ljungströms bygg 12:54 Motionär 5 & 8km Motionär - 5 km Man Vingåker 1982
2665 Roberth Wieland Ljungströms bygg 12:54 Motionär 5 & 8km Motionär - 5 km Man Julita 1981
2666 Mikael Führ Ljungströms bygg 12:54 Motionär 5 & 8km Motionär - 5 km Man Vingåker 1980
2667 Joakim Sparr Ljungströms bygg 12:54 Motionär 5 & 8km Motionär - 5 km Man Vingåker 1973
2668 Mikael Karlsson Ljungströms bygg 12:54 Motionär 5 & 8km Motionär - 5 km Man Vingåker 1980
2669 Joakim Pettersson Ljungströms bygg 12:54 Motionär 5 & 8km Motionär - 5 km Man Vingåker 1973
2662 Johan Forslund Railcare 13:44 Motionär 5 & 8km Motionär - 5 km Man Skelleftehamn 1979
1610 Manuela Andersson Rudammens Åkeri AB 14:24 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km Örebro 1978
1611 Patrik Larsson Rudammens Åkeri AB 14:24 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km 1975
1612 Albin Andersson Rudammens Åkeri AB 14:24 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km 1994
1613 Markus Lundqvist Rudammens Åkeri AB 14:24 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km 1992
1614 Mikael Bengtsson Rudammens Åkeri AB 14:24 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km 1991
1615 Wilma Öhrling Rudammens Åkeri AB 14:24 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km 1999
2661 Mathias Rekonius Transportstyrelsen Transportstyrelsens Tokstollar 13:48 Motionär 5 & 8km Motionär - 5 km Man Öre bro 1972
2655 david bäcklund Revir Sverige AB - Teknik 14:22 Motionär 5 & 8km Motionär - 5 km örebro 1984
2656 arvid Lindberg Revir Sverige AB - Teknik 14:22 Motionär 5 & 8km Motionär - 5 km 1990
2657 niklas westermark Revir Sverige AB - Teknik 14:22 Motionär 5 & 8km Motionär - 5 km 1987
2658 frida eriksson Revir Sverige AB - Teknik 14:22 Motionär 5 & 8km Motionär - 5 km 1995
2659 joakim axell Revir Sverige AB - Teknik 14:22 Motionär 5 & 8km Motionär - 5 km 1968
2660 hampus andreasson Revir Sverige AB - Teknik 14:22 Motionär 5 & 8km Motionär - 5 km 1991
2649 joachim holmqvist Revir Sverige AB - Sälj 14:22 Motionär 5 & 8km Motionär - 5 km örebro 1963
2650 niclas cladin Revir Sverige AB - Sälj 14:22 Motionär 5 & 8km Motionär - 5 km 1972
2651 ulrika cladin Revir Sverige AB - Sälj 14:22 Motionär 5 & 8km Motionär - 5 km 1978
2652 Therese Malmén Revir Sverige AB - Sälj 14:22 Motionär 5 & 8km Motionär - 5 km 1980
2653 robin Winqvist Revir Sverige AB - Sälj 14:22 Motionär 5 & 8km Motionär - 5 km 1993
2654 daniel bäckman Revir Sverige AB - Sälj 14:22 Motionär 5 & 8km Motionär - 5 km 1985
1607 Mikael Gustafsson GUBBS 12:14 Motionär 8km Motionär - 8 km Man Svärtinge 1978
1608 Timmy Bergspetz GUBBS 12:14 Motionär 8km Motionär - 8 km Man Svärtinge 1980
1609 Mikael Syren GUBBS 12:14 Motionär 8km Motionär - 8 km Man Svärtinge 1979
1605 Tomas Ahremark Ymer ActionRun 12:40 Motionär 8km Motionär - 8 km Man Brämhult 1956
1606 AnnaCarin Ahremark ymer ActionRun 12:40 Motionär 8km Motionär - 8 km Kvinna Brämhult 1966
1596 Pontus Nilsson Rejmes 12:20 Motionär 8km Motionär - 8 km Man Örebro 1995
1597 Oskar Leijonborg Rejmes Rejmes 12:20 Motionär 8km Motionär - 8 km Man Örebro 1993
1598 Kristoffer Almestrand R Rejmes 12:20 Motionär 8km Motionär - 8 km Man Örebro 1989
1599 Tobias Björling Rejmes 12:20 Motionär 8km Motionär - 8 km Man Örebro 1997
1600 Emil Ahlgren Rejmes 12:20 Motionär 8km Motionär - 8 km Man Örebro 1989
1601 Natalie Karlsson Rejmes 12:20 Motionär 8km Motionär - 8 km Kvinna Örebro 1995
1602 Cassandra Lusth Rejmes 12:20 Motionär 8km Motionär - 8 km Kvinna Örebro 1990
1603 Johan Kommentisch Rejmes 12:20 Motionär 8km Motionär - 8 km Man Örebro 1997
1604 Jonas Söderling Rejmes 12:20 Motionär 8km Motionär - 8 km Man Örebro 1989
1594 Karl Brokvist 13:16 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km Man Örebro 1987
1595 Jon Westerberg 13:16 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km Man Hallsberg 1976
2647 Hanna Olenius Ådi och Milano 13:08 Motionär 5 & 8km Motionär - 5 km Kvinna Ludvika 2001
2648 Kajsa Olenius Ådi och Milano 13:08 Motionär 5 & 8km Motionär - 5 km Kvinna Ludvika 1998
1593 Josip Brizic Veni Vidi Vici Team 12:38 Motionär 8km Motionär - 8 km Man Hisings Kärra 1983
1587 Gustav Eklund ÖBAB 13:10 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km Man Örebro 1994
1588 Calle Grabö ÖBAB 13:10 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km Man örebro 1996
1589 Andreas Ek ÖBAB 13:10 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km Man Örebro 1994
1590 Nikke Nilsson ÖBAB 13:10 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km Man örebro 1995
1591 Johannes Wall Lifvergren ÖBAB 13:10 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km Man örebro 1993
1592 Andreas Johansson ÖBAB 13:10 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km Man örebro 1995
2646 Ingela Ranki 13:52 Motionär 5 & 8km Motionär - 5 km Kvinna Karlskoga 1979
1583 Björn Franzén Björnligan 12:42 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km Man Linköping 1988
1584 Rasmus Ledskog Björnligan 12:42 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km Man Linköping 1988
1585 Markus Gustafsson Björnligan 12:42 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km Man Linköping 1988
1586 Sebastian Brusman Björnligan 12:42 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km Man Linköping 1988
1581 Jessica Kärrlander Kärrlanders 12:36 Motionär 8km Motionär - 8 km Kvinna Askersund 1980
1582 Petter Kärrlander Kärrlanders 12:36 Motionär 8km Motionär - 8 km Man Askersund 1981
1051 Elias Zika ELIT HERR - 12.00 (Ansökan görs på: anmalan@actionrun.se) Elit - 8 km Man 1981
2639 Sandra Johansson Linde MH 14:26 Motionär 5 & 8km Motionär - 5 km Örebro 1987
1572 Per-Inge Ingebretsen 14:26 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km 1971
1573 Andreas Knutsen-Öy 14:26 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km 1988
1574 Alexander Lundborg 14:26 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km 1988
2640 Jacob Sjöstrand 14:26 Motionär 5 & 8km Motionär - 5 km 1983
2641 Ellen Hjort 14:26 Motionär 5 & 8km Motionär - 5 km 1993
2642 Johanna Teikari 14:26 Motionär 5 & 8km Motionär - 5 km 1991
2643 Fredrik Fernberg 14:26 Motionär 5 & 8km Motionär - 5 km 1980
2644 Jerry Pettersson 14:26 Motionär 5 & 8km Motionär - 5 km 1968
1575 Stefan Olovsson 14:26 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km 1982
1576 Joachim Rudin 14:26 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km 1971
1577 Klas Österman 14:26 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km 1980
1578 Martina Flodman 14:26 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km 1988
2645 Tobias Hoffman 14:26 Motionär 5 & 8km Motionär - 5 km 1980
1579 Petri Orava 14:26 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km 1973
1569 Lucas Johansson Guitargangsters 12:14 Motionär 8km Motionär - 8 km Man Örebro 1994
1570 Hampus Johansson Guitargangsters 12:14 Motionär 8km Motionär - 8 km Man Örebro 1996
1571 Patrik Jansson Guitargangsters 12:14 Motionär 8km Motionär - 8 km Man Örebro 1994
1031 Patrik Klarqvist ELIT HERR - 12.00 (Ansökan görs på: anmalan@actionrun.se) Elit - 8 km Man Karlstad 1977
1568 Frida Linderoth 12:36 Motionär 8km Motionär - 8 km Kvinna Halmstad 1990
1567 Erik Jaarnek 13:16 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km Man Örebro 1995
1564 Elin Johansson Ärla if Pappa och barnen 12:56 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km Kvinna Ärla 1992
1565 Anna Johansson Ärla if Pappa och barnen 12:56 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km Kvinna Ärla 1996
1566 Ulf Johansson Ärla if Pappa och barnen 12:56 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km Man Ärla 1966
1563 Thomas Carlström Betongbyggarna 13:20 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km Man Moholm 1974
1030 Emelie Lindgren MIT Tough Team MIT Tough Team ELIT DAM - 12.02 (Ansökan görs på: anmalan@actionrun.se) Elit - 8 km Kvinna Lindome 1989
1562 Malin Rosen Klubb energi Team energi 13:40 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km Kvinna Skeppshult 1985
1561 Johan Sjöström 13:52 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km Man Örebro 1982
1560 Markus Sporrong 13:44 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km Man Katrineholm 1982
1559 Johan Bonde 13:44 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km Man Karlskoga 1982
1558 Nathalie Wideheim 13:52 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km Kvinna Örebro 1997
2637 jenny Jansson 14:28 Motionär 5 & 8km Motionär - 5 km Kvinna kumla 1980
2638 andreas Jansson 14:28 Motionär 5 & 8km Motionär - 5 km Man kumla 1990
1557 Andreas Magnusson Slackers 13:44 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km Man Karlstad 1988
1556 Oscar Andersson E-flow Warriors 13:24 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km Man Visby 1990
1555 Fredrik Yltin Örebro Födelsedagsbarnen 12:32 Motionär 8km Motionär - 8 km Man Örebro 1988
1554 Richard Dahlgren Ypperligt Attraktiva Robusta Atleter 13:42 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km Man Örebro 1984
1553 therese palm 13:52 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km Kvinna Karlstad 1978
2636 Jonathan Augustsson Jumps enda Tappra springare 13:28 Motionär 5 & 8km Motionär - 5 km Man Örebro 1994
1551 Robert Karlsson Klubb energi Team energi 13:40 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km Man Skeppshult 1972
1552 Petra Carlsson Klubb energi Team energi 13:40 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km Kvinna Skeppshult 1977
2633 Therese von Walden Eurosko/DNA 13:56 Motionär 5 & 8km Motionär - 5 km Östersund 1968
2634 Maja von Walden Eurosko/DNA 13:56 Motionär 5 & 8km Motionär - 5 km 1997
1549 Anders von Walden Eurosko/DNA 13:56 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km 1963
1550 Gustav von Walden Eurosko/DNA 13:56 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km 2001
2635 Denize von Walden Eurosko/DNA 13:56 Motionär 5 & 8km Motionär - 5 km 1991
1548 Bertil Valfridsson Klubb Energi Team energi 13:40 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km Man Smålandsstenar 1965
1545 Evelina Stadig RAVELISA 4FREJ 13:36 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km Kvinna MOTALA 1993
1546 Rasmus Granholm RAVELISA 4FREJ 13:36 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km Man Motala 1987
1547 Lisa Stadig RAVELISA 4FREJ 13:36 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km Kvinna Motala 2000
1544 Charlotte Tamlander 13:52 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km Kvinna Skärblacka 1976
1543 Robin Andersson 12:14 Motionär 8km Motionär - 8 km Man Alingsås 1985
1539 Andreas Anvestam TIF Örebro Daredevils 13:56 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km Örebro 1980
1540 Oskar Öhberg Daredevils 13:56 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km 1993
1541 Klas Ahlin Daredevils 13:56 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km 1986
1542 Staffan Jansson Daredevils 13:56 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km 1968
1533 Linnea Rådehed Headlight 14:04 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km Örebro 1992
1534 Johan Holmström Headlight 14:04 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km 1984
1535 Emil Drugge Headlight 14:04 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km 1979
1536 Viktor Öström Berg Headlight 14:04 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km 1988
1537 Henric Edwards Headlight 14:04 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km 1977
1538 Henrik Johansson Headlight 14:04 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km 1985
1532 joakim andersson Ljunghäll KF 13:34 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km södra vi 1976
1531 Tindra Axtelius Axtelius 13:18 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km Kvinna Kumla 2002
2631 Per Almkrantz Johan&Per 13:28 Motionär 5 & 8km Motionär - 5 km Man Örebro 1963
2632 Johan Rosby 13:52 Motionär 5 & 8km Motionär - 5 km Man Örebro 2001
1029 Ulrica Gellerstedt Actic 13:52 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km Kvinna Karlstad 1985
1028 Peter Thörn Actic Actic Lamberget 13:18 Motionär 5 & 8km Elit - 8 km Man Karlstad 1963
1530 Harry Persson Klarry 13:28 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km Man Örebro 1994
1027 Tobias Sjöberg MIT Tough Team ELIT HERR - 12.00 (Ansökan görs på: anmalan@actionrun.se) Elit - 8 km Man Partille 1989
1529 Alexander Evert 13:52 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km Man Katrineholm 1981
1528 Lars Lundberg Colluseum Club 13:54 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km Man karlskoga 1955
1026 Sebastian Engfors Nyqvist ELIT HERR - 12.00 (Ansökan görs på: anmalan@actionrun.se) Elit - 8 km Man Borås 1996
1527 Rickard Skogsdal Lazy bunch 13:58 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km Man Örebro 1985
2626 Linn Holmström Transportstyrelsen Transportstyrelsens Tokstollar 13:48 Motionär 5 & 8km Motionär - 5 km Örebro 1975
2627 Susann Landström Transportstyrelsens Tokstollar 13:48 Motionär 5 & 8km Motionär - 5 km 1972
2628 Per Sundin Transportstyrelsens Tokstollar 13:48 Motionär 5 & 8km Motionär - 5 km 1979
2629 Lisa Pagling Lundberg Transportstyrelsens Tokstollar 13:48 Motionär 5 & 8km Motionär - 5 km 1981
2630 Sinisa Unkovic Transportstyrelsens Tokstollar 13:48 Motionär 5 & 8km Motionär - 5 km 1972
1522 Sofia Allmyr Duracellerna 13:48 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km 1979
1523 Martin Palm Duracellerna 13:48 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km 1986
1524 Therese Duberg Johansson Duracellerna 13:48 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km 1972
1525 Elvira Wallenström Duracellerna 13:48 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km 1992
1526 Ronnie Kanhult Duracellerna 13:48 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km 1976
2619 Viktoria Henriksson Skanska på väg 13:36 Motionär 5 & 8km Motionär - 5 km örebro 1990
2620 Malin Engström Skanska på väg 13:36 Motionär 5 & 8km Motionär - 5 km 1990
2621 Lisa Lindskog Skanska på väg 13:36 Motionär 5 & 8km Motionär - 5 km 1991
2622 Marielle Clérissy Skanska på väg 13:36 Motionär 5 & 8km Motionär - 5 km 1989
2623 Victor Uddmyr Skanska på väg 13:36 Motionär 5 & 8km Motionär - 5 km 1993
2624 Johan Sundman Skanska på väg 13:36 Motionär 5 & 8km Motionär - 5 km 1988
2625 Daniel Hjalmarsson Skanska på väg 13:36 Motionär 5 & 8km Motionär - 5 km 1983
2611 Klas Lombrant Bravida 13:20 Motionär 5 & 8km Motionär - 5 km Man Örebro 1969
2612 Rasmus Blomé Bravida 13:20 Motionär 5 & 8km Motionär - 5 km Man Örebro 1997
2613 Sebastian Holte Bravida 13:20 Motionär 5 & 8km Motionär - 5 km Man Örebro 1995
2614 Patrik Lööw Bravida 13:20 Motionär 5 & 8km Motionär - 5 km Man Örebro 1973
2615 Fredrik Karlsson Bravida 13:20 Motionär 5 & 8km Motionär - 5 km Man Örebro 1987
2616 Adam Ramis Bravida 13:20 Motionär 5 & 8km Motionär - 5 km Man Örebro 1986
2617 Petter Frankesson Bravida 13:20 Motionär 5 & 8km Motionär - 5 km Man Örebro 1995
2618 Mikael Hast Bravida 13:20 Motionär 5 & 8km Motionär - 5 km Man Örebro 1972
1521 Daniel Lifh 14:28 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km Man Köping 1992
1518 Daniel Hellqvist E-flow Warriors 13:24 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km Man Örebro 1990
1519 Johan Birgersson E-flow Warriors 13:24 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km Man Örebro 1992
1520 Johan Öhlund E-flow Warriors 13:24 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km Man Örebro 1992
1517 Tina Westman Happy Feet 14:04 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km Kvinna Örebro 1995
1516 Erik Helander Happy Feet 14:04 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km Man ÖREBRO 1997
1515 Anton Bülow Not fast, just furious 13:38 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km Man Örebro 2000
2603 Stefan Hellman Matöppet Ringarum 12:52 Motionär 5 & 8km Motionär - 5 km RINGARUM 1967
2604 Joel Hellman Matöppet Ringarum 12:52 Motionär 5 & 8km Motionär - 5 km 1990
2605 Julia Hellman Matöppet Ringarum 12:52 Motionär 5 & 8km Motionär - 5 km 1992
2606 Linn Hellman Matöppet Ringarum 12:52 Motionär 5 & 8km Motionär - 5 km 1994
2607 Joakim Ringholm Matöppet Ringarum 12:52 Motionär 5 & 8km Motionär - 5 km 1990
2608 Markus Södling Matöppet Ringarum 12:52 Motionär 5 & 8km Motionär - 5 km 1988
2609 Olle Melin Matöppet Ringarum 12:52 Motionär 5 & 8km Motionär - 5 km 1991
2610 Johanna Englung Matöppet Ringarum 12:52 Motionär 5 & 8km Motionär - 5 km 1980
1514 Anton Ahlbäck Happy Feet 14:04 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km Man Örebro 1991
1513 Martin Baltkvist 14:16 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km Man Örebro 2003
2600 Sara Martinsson Team Girlpower 13:42 Motionär 5 & 8km Motionär - 5 km Kvinna Örebro 1979
2601 Pia Noren Team Girlpower 13:42 Motionär 5 & 8km Motionär - 5 km Kvinna Örebro 1966
2602 Kristina Nanberg Team Girlpower 13:42 Motionär 5 & 8km Motionär - 5 km Kvinna Örebro 1971
1509 Erik Birkelöf 8 Happy Feets 13:18 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km Man Örebro 1995
1510 Ludvig Larsson 8 Happy Feets 13:18 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km Man Örebro 1995
1511 Clara Schultz 8 Happy Feets 13:18 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km Kvinna Örebro 1996
1512 Ellen Brengdahl 8 Happy Feets 13:18 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km Kvinna Örebro 1995
1508 Adam Elfving Happy Feet 14:04 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km Man Örebro 1991
1507 Dennis Johansson Happy Feet 14:04 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km Man Örebro 1993
1506 Viktor Ronsten Happy Feet 14:04 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km Man Örebro 1996
1505 Anna Helander Happy Feet 14:04 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km Kvinna Örebro 1994
1503 Viktoria Lundkvist 13:52 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km Kvinna Nossebro 1992
1504 Caroline Ejdervik 13:52 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km Kvinna örebro 1989
1502 Felicia Rubin Colluseum Club Colluseum Club 13:54 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km Kvinna Karlskoga 1994
1501 Päivö Rubin Colluseum Club Colluseum Club 13:54 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km Man Karlskoga 1966
1500 Anna Mendelsson DDESIGN 13:24 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km Kvinna Örebro 1989
1499 Tim Hedlund 5 myror är fler än 6 elefanter 13:18 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km Man LULEÅ 1995
1498 Sebastian Fjaestad 5 myror är fler än 6 elefanter 13:18 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km Man Luleå 1994
1497 Linus Lundin LTU 5 myror är fler än 6 elefanter 13:18 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km Man Luleå 1994
1496 Simon Lundin LTU 5 myror är fler än 6 elefanter 13:18 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km Man Luleå 1993
2591 Ebba Olaisson Häktets finest 13:26 Motionär 5 & 8km Motionär - 5 km Kvinna Örebro 1994
2592 Tobias Henningsson Häktets finest 13:26 Motionär 5 & 8km Motionär - 5 km Man Örebro 1980
2593 Peter Aspelin Häktets finest 13:26 Motionär 5 & 8km Motionär - 5 km Man Örebro 1966
2594 Johanna Kastensson Häktets finest 13:26 Motionär 5 & 8km Motionär - 5 km Kvinna Örebro 1993
2595 Dalibor Alisanovic Häktets finest 13:26 Motionär 5 & 8km Motionär - 5 km Man Karlskoga 1982
2596 Andréas Remmegård Häktets finest 13:26 Motionär 5 & 8km Motionär - 5 km Man Örebro 1983
2597 Björn Pettersson Häktets finest 13:26 Motionär 5 & 8km Motionär - 5 km Man Örebro 1987
2598 Robin Söderlund Häktets finest 13:26 Motionär 5 & 8km Motionär - 5 km Man Örebro 1990
2599 Alesia Goncharik Häktets finest 13:26 Motionär 5 & 8km Motionär - 5 km Kvinna Örebro 1990
1495 Niklas Malm Team Work 13:42 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km Man Ljungsbro 1993
1494 Tanja Fride’n Team Work 13:42 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km Kvinna Ljungsbro 1981
1493 Teodor Jonsson #Kalenderpojkarna 13:18 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km Man NORRKÖPING 1995
1492 Anton Fur #Kalenderpojkarna 13:18 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km Man Norrköping 1992
1491 Marcus Morén 9305298995 14:28 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km Man Valskog 1993
1490 Hugo Frisk Not fast, just furious 13:38 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km Man Örebro 2000
1489 Lucas Svanlund Not fast, just furious 13:38 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km Man Örebro 2000
2589 Linnea Agås 13:52 Motionär 5 & 8km Motionär - 5 km Kvinna Karlstad 1983
2590 Mirja Snider 13:52 Motionär 5 & 8km Motionär - 5 km Kvinna Hammarö 1980
1488 Erik Holmer Hovsta IF Not fast, just furious 13:38 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km Man Örebro 2000
1487 Tommy Magnusson Chilipepparns 14:20 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km Man Valskog 1975
1486 Jimmy Andersson Chilipepparns 14:20 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km Man Örebro 1981
1481 Victor Löfgren Work in progress 13:46 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km Man Kristinehamn 1991
1482 Amanda Boellke Work in progress 13:46 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km Kvinna Kristinehamn 1990
1483 Jonathan Boellke Work in progress 13:46 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km Man Kristinehamn 1990
1484 Anton Fosselius Work in progress 13:46 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km Man Kristinehamn 1988
1485 Christoffer Elgelid Glomsten Work in progress 13:46 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km Man Kristinehamn 1989
1480 Kristian Folkesson Colluseum Club 13:54 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km Man Karlskoga 1982
1479 Leif Lindholm Inre 13:28 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km Man Vintrosa 1978
1478 Daniel Sirkett Västerås Klätterklubb 13:52 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km Man Västerås 1975
1476 Victor Elsberg 13:50 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km Man Örebro 1992
1477 Philip Elsberg 13:50 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km Man Farsta 1965
2588 Tobias Suomela KBK Kör bara kör 12:52 Motionär 5 & 8km Motionär - 5 km Man Örebro 1980
1475 Elin Bergkvist DDESIGN 12:46 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km Kvinna Örebro 1989
1474 Alexander Breznik SCBs Marknadsprofiler 12:56 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km Man Örebro 1992
1472 Björn Alvarsson BYNN 12:44 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km Man Ödeshög 1971
1473 Andreas Carlsson BYNN 12:44 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km Man Ödeshög 1979
1471 Klara Lampa Klarry 12:48 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km Kvinna Helsingborg 1991
1470 Linda Edlund Colluseum Club 13:54 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km Kvinna Degerfors 1976
1469 Tobias Handell Colluseum Club 13:54 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km Man Karlskoga 1992
1468 Jörgen Nilsson Colluseum Club 13:54 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km Man Degerfors 1967
1467 Patrick Hagberg Colluseum Club Colluseum Club 13:54 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km Man Karlskoga 1976
1466 Marcus Tjernström Colloseum Club Colluseum Club 13:54 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km Man Karlskoga 1975
2587 Robert Dahlin FMTIS IF - Until the bitter end 12:46 Motionär 5 & 8km Motionär - 5 km Man Örebro 1976
2586 Sara Lövgren SiS Klarälvsgården 14:28 Motionär 5 & 8km Motionär - 5 km Kvinna Skattkärr 1976
1465 Henrik Pehkonen Team Barekohuddinge.se 12:58 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km Man Huddinge 1977
1464 Jakob Melin SCBs Marknadsprofiler 12:56 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km Man Örebro 1991
1463 Johanna Thyrén SCBs Marknadsprofiler 12:56 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km Kvinna Örebro 1988
1462 Victoria Granström SCBs Marknadsprofiler 12:56 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km Kvinna Örebro 1992
1461 Frida Heed Malmquist 13:16 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km Kvinna örebro 1993
1460 Nathalie Ehnlund Ypperligt Attraktiva Robusta Atleter 13:42 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km Kvinna Köping 1992
2585 Johan Wiberg FMTIS IF - Until the bitter end 12:46 Motionär 5 & 8km Motionär - 5 km Man Karlskoga 1973
1459 Pär Sandin Ypperligt Attraktiva Robusta Atleter 13:42 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km Man Köping 1980
1458 Jan-Erik Borum Ljunghäll KF 13:34 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km Man SÖDRA VI 1962
2584 Johanna Larsson FMTIS IF - Until the bitter end 12:46 Motionär 5 & 8km Motionär - 5 km Kvinna Örebro 1975
1456 Alex Andersson ALEX ALEX 12:40 Motionär 8km Motionär - 8 km Man Fagersta 1998
1457 Alexander Larsson ALEX ALEX 12:40 Motionär 8km Motionär - 8 km Man Karlskoga 1998
1452 Simon Holmqvist Team Röfors 13:42 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km Man Laxå 1993
1453 Thomas Eriksson Team Röfors 13:42 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km Man Röfors 1966
1454 David Holmqvist Team Röfors 13:42 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km Man Örebro 1995
1455 Peter Rahm Team Röfors 13:42 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km Man Örebro 1981
1447 Sten fransson örebro sotarn 13:48 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km örebro 1968
1448 kjell rask örebro sotarn 13:48 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km 1969
1449 jimmy Cronarp örebro sotarn 13:48 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km 1987
1450 Gustav andersson örebro sotarn 13:48 Motionär 5 & 8km Motionär - 8 km 1996
1451 David Cederström örebro sotarn