Anmälda till Löparakademin 2019 - Söder Runt 10K Avancerad sök

Namn Klubb Klass Ort Födelseår
Erik Rothoff The Rothoffs Herrar Stockholm 1992
Annika Rothoff Damer 1961
Fredrik Johansson OK Skogsstjärnan Herrar Mholm 1982
Peter Gest TSM Herrar Stockholm 1963
Anders Braathen Gubb-Luffsarna Herrar TYRESÖ 1962
Anna Henriksson Team Snigel Damer Hägersten 1975
Alexander Söderström Herrar 1997
Robert Eickele Gustavsberg Herrar Gustavsberg 1987
Hanna Alkholm - Damer Årsta 1981
Malin Vilhelmsson ingen Damer Växjö 1988
Mattias Vilhelmsson Herrar 1991
jonas hedegard Kummelnäs runners Herrar SALTSJÖ-BOO 1973
Magnus Karnefors Friluftsfrämjandet Herrar Ekerö 1974
Anna-Karin Carlsson Dark Trail Runners Damer Tungelsta 1967
Daniel Andersson - Herrar Hägersten 1985
Marcus Breitenau Ingen Herrar Nacka 1985
Alizade Kashimov Flyttfabriken AB Herrar Skärholmen 1978
Jonas Löthagen Herrar 1972
Gustav Rickardsson - Herrar Järfälla 1984
Joel Edding 2lax19 Herrar Johanneshov 1976
Maki Fujita 2lax19 Damer Stockholm 1976
Jessica Blixt 2lax19 Damer Älvsjö 1973
Joachim Hansson Adidas Runners Herrar Sköndal 1973
Jan Schiratzki .... Herrar STOCKHOLM 1971
Mia Stalberg SIK Damer Huddinge 1954
Camilla Ranfjordnes Slowrunners SK Damer Mo i Rana 1983
Pi Widlund Katrineholm Damer Katrineholm 1967
Magnus Schmiedtke - Herrar Stockholm 1969
Ola Berntsson AstraZeneca IF Herrar Södertälje 1970
Christoffer Winander Schönning Järfälla ok Herrar Järfälla 1991
Joseph Murphy Liljeholmen Herrar Stockholm 1983
Nathalie Sandelin Ingen Damer Sundbyberg 1987
Emma Björs OpisCoaching Damer Stockholm 1966
Niklas Svensson N/A Herrar Västerås 1982
Eva Bönnemark KEOLIS Fredriksdal Damer ÄLVSJÖ 1960
David Rovio Öbacka LK Herrar NORRKÖPING 1993
Melinda Eriksson MIF Örebro kommun Damer Örebro 1989
Lena Blomgren Prata runners Damer STOCKHOLM 1957
Tommy Vingsblå Blåvingens hjältar Herrar Norrtälje 1971
Heidi Hansen Hansen & Co Damer Täby 1973
Ruben Berggren Herrar 1998
Aron Hansen Berggren Herrar 1997
Therése Wistedt Team Vretbo Damer BANDHAGEN 1979
Mathias Malmborg ELTK Herrar Enskede 1982
Johan Bergström Ingen Herrar Bromma 1989
Berit Hovind Slowrunners SK Damer Mo i Rana 1982
Viktor Celay Mammas pojkar Herrar Lidingö 1997
Susan Cramnert Stockholm Damer Stockholm 1963
Simon Jakobsen Ingen Herrar Stockholm 1995
Mattias Markusson Simons klubb Herrar Gavle 1977
Anita kindberg Årsta Damer ÅRSTA 1966
Michael Ternander Fjollstolparna Herrar ÅRSTA 1969
Jakob Häggbom Norrby Klubbfri Herrar Visby 1982
Madeleine Nilsson Team Siri sweden Damer TULLINGE 1965
Jonas Nilsson Herrar 1965
Marcus Österberg Hässelby SK Herrar VÄLLINGBY 1967
Håkan Britth Ågesta GK Herrar Farsta 1960
Claudio Quitral Lonesome Runners Herrar Järfälla 1986
Inger Anne Guldvik Slowrunners SK Damer Mo i Rana 1981
Johan Andersson Joggare Herrar Skärholmen 1973
Petra Wennerberg PT Skoog Damer Södertälje 1972
Max G Wennerberg PT Skoog Herrar Södertälje 2002
Christian Svärd Ingen Herrar Stockholm 1993
Johan Dahlström Runacademy IF Herrar Uppsala 1981
Mariah Sethsen Avdelning 177" Damer Farsta 1982
Kristoffer Pettersson Ingen klubb Herrar Jönköping 1980
Madelene Pettersson Damer 1981
Alexandra Mannheimer Damer 1975
Magnus Holt Runacademy Herrar Uppsala 1975
Rosita Guldvik Slowrunners SK Damer MO I RANA 1982
Anders Laurell Bromma fysioterapi Herrar Järfälla 1973
Marco Niniviirta Herrar 1969
Anna Pettersson Runacademy IF Damer Stockholm 1968
Karin Wickman Minklubb Damer Västerhaninge 1984
Filip Richardt Herrar 1976
Jenny Lundkvist Hammarbyhöjden Damer Johanneshov 1973
Anders Hjert Södertälje Herrar Södertälje 1957
Henrik Isgren Södertälje Herrar Södertälje 1969
Helen Isgren Södertälje Damer Södertälje 1969
Carola Skoog Södertälje Damer Södertälje 1969
Magnus Skoog Södertälje Herrar Södertälje 1964
Simon Ljungberg Team Avkoppling Herrar Stockholm 1990
Thomas Zedendahl Herrar 1970
Jenny Rinne Damer 1992
Alexander Kärngard Löparklubben geten Herrar Upplands Väsby 1987
Maria Soxbo - Damer Huddinge 1977
Hans Östman Huddinge Herrar Huddinge 1958
Hugh Manning Kent AC Herrar Stockholm 1983
Anders Winberg SAS Herrar Bromma 1972
Håkan Sjöberg Grön och vit Herrar Farsta 1969
Andreas Kärngard Löpklubben geten Herrar Järfälla 1983
Mikael Kjellman Skincity Herrar Täby 1977
Johan Cajdert Team Ultimate OCR Herrar Norrtälje 1983
Marie Ramel Stockholm Damer Stockholm 1964
Anders Sjöblom Herrar 1964
Toni Karmteg - Herrar Sthlm 1975
Björn Lönne Skarpnäcks OL Herrar Stockholm 1961
Marina Westman Lönne Damer 1964
Magnus Larsson NRC Herrar Huddinge 1966
Anette Nilsen Flettispagetti Damer STOCKHOLM 1982
Simon Granit Idrottens IF Herrar Knivsta 1977
Lina Myrgård Damer 1979
Catrine Berglie Ingen Damer Enskede 1970
Andreas Sveder Västerås Herrar Västerås 1979
Anders Hedlund Ingen Herrar Stockholm 1976
Anna Segerström Gustavsberg Damer Gustavsberg 1977
Erik Westberg Vallsta SK Herrar Hägersten 1982
Lena Öhrling Holmön Damer Sköndal 1973
Stefan Öhrling Holmön Herrar Sköndal 1969
Sandra Wahlbäck Springande Tjejer Damer SÖDERTÄLJE 1993
Michael Caroni Eriksdalsbadet Herrar Saltsjö-boo 1963
Martin Lyxell Herr Herrar STOCKHOLM 1977
Andreas Nilsson TheNilsson RC Herrar Stockholm 1980
Oscar Rosberg IFK Linnéa Herrar Stockholm 1993
Mikaela Duhrin Eriksson Damer 1995
Marina Vlahovic TSM Running Damer HANDEN 1967
Ingela Fransson Södermalm Damer Stockholm 1966
Martin Aronsson Södermalm Herrar Stockholm 1987
Siw Wåle Runacademy Damer Skarpnäck 1957
thomas Lindberg if ericsson Herrar Nacka 1949
Charlotte Axén MIT Tough Team Damer Märsta 1976
Niclas Fransén Saltsjö-boo Herrar Saltsjö-boo 1971
Johan Lundgren Axa sc Herrar Umeå 1975
Johan Kedhammar IF Friskis&Svettis Stockholm Herrar Bromma 1959
Leif Ljung Brokeboys Herrar Stockholm 1961
Johan Robinson NoSQL Herrar VÄLLINGBY 1974
Benjamin Norman IF Linnea Herrar Johanneshov 1990
Rickard Friberg HappyCamper Herrar Stockholm 1975
Anna Mannberg Snabbsportens IK Damer Stockholm 1965
Olle af Klintberg Flersträngat Herrar Järvsö 1980
Ieva Polakovska - Damer Stockholm 1982
Marie Wettby Dan, Pelle och jag Damer JÄRFÄLLA 1968
Per Wettby Dan, Pelle och jag Herrar JÄRFÄLLA 1966
Anders Jakobsson SLIF Herrar Hägersten 1970
Bo Lovnér Stockholm Frontrunners IF Herrar KISTA 1955
Micaela Favilla Snabbsportens IK Damer Stockholm 1974
Kristina Lindell Söderlöparna Damer Stockholm 1962
Linus Löfgren Arnö Herrar NYKÖPING 1982
Jenny Löfgren Damer 1980
Anna Seijser Ingen klubb Damer Bromma 1976
Markus Nilsson Herrar 1975
Victoria Sundberg Damer 1972
Stefan Vahlgren Fågelsångsklubben Herrar Stockholm 1982
Amanda Peterson Crazy Ted Damer Hässelby 1990
Johanna Peterson Damer 1997
Johan Gertéll Brännkyrka BK Herrar Stockholm 1977
Tommy Ericsson LK Nyköpings Runners Herrar Nyköping 1952
Joakim Aglo Sportamore Herrar Årsta 1985
Michael Peterson QPR Herrar Karlstad 1967
Oscar Petersson IES Herrar Karlstad 2004
Thomas Backelin Lilla Nynäs IF Herrar Nacka 1975
Jimmy Kivinen Årsta Herrar Årsta 1990
Sarah Larsson Årsta Damer Årsta 1988
Jessica Linderot Me myself and I Damer Åkersberga 1972
Arja Kivinen Hjert Södertälje Damer Södertälje 1962
Anna Agaeus N/A Damer Stockholm 1975
Henrik Agaeus Hellas Herrar Stockholm 1971
Fredrik Holmberg @mot21098meter Herrar Hägersten 1977
Heidi Ketola Nykvarn Damer Nykvarn 1980
Göran Säfverblad Hässelby sk Herrar SPÅNGA 1962
Teresia Amnestål TNT Damer Tullinge 1976
Romain Schwab 800130 Herrar Bagarmossen 1980
Simon Sundström Fataburens IF Herrar Johanneshov 1983
Anders Moren TSM Herrar Stockholm 1958
Pär Gustavsson Hässelby SK Herrar HÄSSELBY 1967
Stefan Egardt Sollentunapågarna Herrar Sollentuna 1971
David Märak Sapmi Stockholm Herrar Enskede 1968
Tord Rosberg Rosenhill BK Herrar Jönköping 1972
Hans Täckenström IFK Lidingö Herrar Lidingö 1957
Pierre Hagelin Team Hagelin Herrar Kista 1959
Lena Hagelin Team Hagelin Damer Stockholm 1967
Erika Molnar Danmark Damer Hellerup 1974
Lena Edling Team Snigel Damer Uppsala 1958
Oscar Edling - Herrar Uppsala 1998
Letu Tekle Sundbyberg Damer Sundbyberg 1977
Mikael Karlsson Kungsängen Herrar Kungsängen 1978
Jan Laisen Denmark Herrar Horsholm 1969
Thomas Bengtsson B.J.Ö.R.N. S.K.I.F.S. Herrar JÄRFÄLLA 1976
Tania Isberg Ingen Damer Johanneshov 1975
Nettan Stenberg Ingen Damer STOCKHOLM 1966
Agneta Österman Lindquist Team Snigel Damer Möja 1957
Ann Sjöström Barba Athletic Runclub Damer Stocksund 1963
Peter Emfeldt Barba Athletic Runclub Herrar Stockholm 1965
Petra Sporrong Hägersten Damer HÄGERSTEN 1967
Karin Fröberg Sollentuna Damer Sollentuna 1965
Eric He Alla hejar på Bella Herrar Enebyberg 1970
Isabelle He Alla hejar på Bella Damer Enebyberg 1998
Johan Björkstad Ingen Herrar Stockholm 1984
Karin Lundberg Farsta Damer Farsta 1969
Peter Lundström Sollentuna Talang Herrar Sollentuna 1968
Karolina Zervos Stockholm Damer STOCKHOLM 1971
Henrik Olténg Engelen Basket Herrar Hägersten 1974
Maria Lundgren AB Transitio Damer ÄLVSJÖ 1968
Eva Sandberg AB Transitio Damer SUNDBYBERG 1975
Mikael Hanning Morgongåva SK Herrar Morgongåva 1970
Jörgen Larsson Morgongåva SK Herrar Morgongåva 1974
Carina Acimovic Runacademy Damer ESKILSTUNA 1966
Per Björstedt Saltsjö-boo Herrar Saltsjö-boo 1977
Ken Okamoto IFP Herrar STOCKHOLM 1975
Philip Whittall Haga Parkrun Herrar Kista 1975
Dennis Bettaieb - Herrar Nacka 1984
Magnus Lundström Bromma Herrar Bromma 1963
Andreas Nilson Swedbank Herrar Stockholm 1983
johanna wistedt team vretbo Annan könstillhörighet BANDHAGEN 1976
Anna Pennanen Röda linjen Damer Hägersten 1984
Clara Hammarlund Damer 1986
Malin Åberg Damer 1988
Frida Åberg Damer 1990
Patrik Fagerström Ingen Herrar Stockholm 1969
Magnus Fasth Mikkeller running club Herrar Sundbyberg 1981
Simon Machado As bifanas Herrar Nacka 1983
Lenn Viberg New Croft Running Sweden Herrar RÖNNINGE 1974
Tobias Björnsson Ensamlöparna Herrar Stockholm 1980
Anna Lalin Ingen Damer Hägersten 1981
Dan Eriksson Ingen klubb Herrar Saltsjö-Boo 1988
Jason Eyre Alsike Herrar Knivsta 1980
Katja Arppe Runacademy If Damer Stockholm 1971
Christian Sjöstrand Sjöstrands IF Herrar Stockholm 1990
Anna Jönsson Lima if Damer Hägersten 1980
Carolina Jönsson Damer 1977
Fredrik Öhlund Runacademy IF Herrar UPPSALA 1985
Åsa Pärlered Club Running Sweden Damer Täby 1966
Mikael Altinger Herrar 1966
Mario Clementi Värmdö Social Running Club Herrar VÄRMDÖ 1964
Per Nilsson Årtåvärda Årsta Athletics Herrar Årsta 1967
Per Hjalmarsson Nyköping Herrar Nykoping 1966
Malin Dennermalm Springande tjejer Damer STORVRETA 1978
Mathias Boström Örnsbergs kanotsällskap Herrar Stockholm 1971
Helena Ferry Vegan Runners IK Damer Stockholm 1980
Ulla Greijer Team snigel Damer STORVRETA 1971
Marcus Axelryd Ingen Herrar Enskede 1974
Marko Säävälä Norrbärke Herrar Huddinge 1971
Hans Dahlberg Kolga Lidingö Triathlon Förening Herrar Lidingö 1971
Charlotte Wall Katarina Damer Sollentuna 1982
Ben Robertson Scotland Herrar Stockholm 1988
Maria Danek Huddinge Damer Huddinge 1966
Bengt Gillner Bromma Herrar bromma 1967
Mattias Mirhagen Dark Trail Runners Herrar Årsta 1983
Andreas Bokenberger Swedbank Herrar Stockholm 1986
maria paulsson Club of Fabulous Damer Stockholm 1984
Stefan Jäderberg HÄGERSTEN Herrar HÄGERSTEN 1982
Elin Eriksson Hägersten Damer HÄGERSTEN 1983
Mona Östman Lenovo Damer Huddinge 1962
Katarina Evanson Lenovo Damer TÄBY 1966
Åsa Zazzi Team Snigel Damer ÖSMO 1977
Daniel Larsson Byggnads Herrar Hägersten 1974
Håkan Klingén - Herrar SOLNA 1969
Till anmälan för Söder Runt 10K