Anmälda till Söder Runt 2019 - Söder Runt 10K Avancerad sök

Startnummer Namn Klubb Klass Ort Födelseår
1248 Staffan Westerdahl Fredrikshofs fif Herrar Sundbyberg 1970
1247 Anders Szalkai Spårvägens FK Herrar Sundbyberg 1970
1246 Asheq Talukder . Herrar . 1992
1245 Elin Ragnarsson . Damer . 1989
1243 Mikael Theander Lidingö Herrar Lidingö 1977
1244 Martin Theander Herrar 1977
1241 Hans Kolbe NoName Herrar Huddinge 1986
1242 Emelie Eriksson Damer 1985
1239 Marcus Jiderholt Södermalm Herrar Stockholm 1979
1240 Markus Lindholm Stöckes Finest Herrar Huddinge 1995
1238 Andreas Åkesson Saltsjöbadens IF Herrar Vällingby 1987
1237 Mårten Boström Saucony Herrar Sundbyberg 1983
1236 Erik Widing Turebergs FK Herrar Sundbyberg 1987
1234 Dilixiati Muzhapaer Stockholm Frontrunners Herrar Solna 1985
1233 Mikael Hübinette AXA Sports Club Herrar Solna 1963
1232 James Wrightkn Stockholm Frontrunners Herrar Stockholm 1986
1229 Elisabeth Rylander Stockholm Damer STOCKHOLM 1967
1231 masoumeh fazlali KTH Damer stockholm 1983
1230 David Valas Huddinge AIS Herrar Älvsjö 1980
1228 Helena Wallin Huddinge AIS Damer Älvsjö 1981
1227 Agnes Palmgren Gustafsson Stockholm Damer Danderyd 1993
1226 Johan Löfsjögård Stockholm Herrar Stockholm 1971
1224 Leonardo Urbina Sverige Herrar Stockholm 1984
1225 Nicolas Arraño Herrar 1982
1223 Martin Boström Gotlands Bro OK Herrar Sundbyberg 1980
1222 Nina Egnell Stockholm Damer Stockholm 1974
1220 Stephan Johansson KSK Friidrott Herrar Katrineholm 1988
1221 Anders Jansson STOCKHOLM Herrar STOCKHOLM 1968
1219 Johan Skog Sälens If Herrar Hägersten 1978
1218 Christian Brink Gävle Herrar Gävle 1984
1216 Oscar Hentmark Södermalm Herrar Stockholm 1989
1215 Erik Wåhlberg Stockholm Herrar Stockholm 1995
1217 Fredrik Nybäck Spårvägens FK Herrar BROMMA 1970
1214 Kristian Saebdal Hägersten Herrar Stockholm 1977
1213 Fredrik Dahlberg No Frills IK Herrar Saltsjö-Boo 1973
1212 Christoffer Braw Stockholm Herrar 11341 1986
1211 Alina Frieberg Stockholm Damer Stockholm 1990
1210 Carl Jonsson Stockholm Herrar Stockholm 1985
1209 Mårten Malmvall Malmvalls IK Herrar Stockholm 2003
1207 Nicklas Wasberg Team Wasa Herrar ENSKEDE 1981
1208 Joakim Wasberg Herrar 1978
1206 Jenny Mårtensson TSM running Damer Stockholm 1977
1205 Martin Keberg Årsta Herrar Årsta 1980
1204 Henrik Lilja Katrineholms SK Friidrott Herrar Katrineholm 1983
1202 Helen Skoglund Segeltorp Damer Segeltorp 1982
1203 GIANCARLO SIMION skodeg-o Herrar Lidingö 1987
1201 Arvid Axland Pool kommunikationsbyrå Herrar Stockholm 1973
1200 Johnny Karlsen Järfälla OK Herrar Järfälla 1965
1199 Johan Kyllmar Kallhäll Herrar Järfälla 1965
1198 Fredrik Johansson Johanneshov Herrar Johanneshov 1980
1197 Kristoffer Kindh Uppsala Herrar Uppsala 1989
1196 Kettil Johansson Sthlm Herrar Sthlm 1970
1195 Pål Ahlsén Hägersten Herrar Hägersten 1972
1194 Karl Forssell Stockholm Herrar Stockholm 1987
1193 Andreas Pontén Stockholm Herrar Hägersten 1989
1192 Alexander Holm Tjalve IF Norrköping Herrar Norrköping 1992
1191 Dennis Löfving Runacademy if Herrar Johanneshov 1987
1190 Johan Andersson Vårberg Herrar Skärholmen 1973
1189 erik larsson sundsvall Herrar sundsvall 1995
1235 Jonas Manole FK Studenterna Herrar Östersund 1977
1188 Marie Renström Stockholm Damer Stockholm 1972
1187 Christopher Denker Solna Herrar Solna 1972
1186 Sebastian Derle Örnsberg RC Herrar Hägersten 1977
1185 Thomas Sunder Stafsnäs Löpet Herrar Gustavsberg 1978
1184 Sara Trané Ssideline City Run Club Damer Stockholm 1985
1182 Johan Wullt Tyresö strands löparförening Herrar Tyresö 1970
1183 Karolina Frisk Damer 1982
1181 Mathias Stjernlöf Eskilstuna FI Herrar Sollentuna 1986
1180 Samir Akhmedov Vendelsö Herrar Vendelsö 1988
1179 Thomas Carlsson Vitamin Well Herrar Stockholm 1984
1178 Ingrid Nielsen Södermalm Damer Stockholm 1992
1177 Stefan Nilsson Enhörna IF Herrar Södertälje 1972
1176 Calle Stark Vansbros alternativa löparsällskap Herrar Stockholm 1987
1175 Sara Nilsson Ok Tranan Damer Sundbyberg 1994
1174 Rickhard Norberg Äppelbo AIK Herrar Äppelbo 1988
1173 Robert Schultz Academedia United Herrar Falun 1968
1172 Hugo Setthagen OK Tranan Herrar Sexdrega 2001
1171 Viktor Maiorana King Arne IF Herrar Stockholm 1994
1170 Christoffer Ask YSC Herrar Stockholm 1987
1169 Mattias Livré Saltsjö-Boo Herrar Saltsjö-Boo 1977
1168 Marcus Jörgensen King Arne IF Herrar Stockholm 1986
1166 Albin Aronsson King Arne IF Herrar Hägersten 1988
1167 Stina Lönnskvist King Arne IF Damer Hägersten 1993
1165 Erica Swensson Sköndal Damer Sköndal 1984
1164 Johannes Nelson Plith Bandhagen Herrar Bandhagen 1992
1163 Christopher Fransson Helt Säkert AB Herrar Vendelsö 1972
1162 Cecilia Esbo Stockholm Damer Stockholm 1988
1160 Cecilia Lunell STOCKHOLM Damer Stockholm 1990
1161 Rickard Westerlind Stockholm Herrar Stockholm 1988
1159 Emil Gustavsson Stockholm Herrar Stockholm 1991
1157 Roy Amerek Johanneshov Herrar Johanneshov 1994
1158 Runa Hansson Bandelin Johanneshov Damer Johanneshov 1994
1156 Jonas Östlund Camp Pro Herrar Stockholm 1987
1155 Ken Hakata Stockholm Herrar Stockholm 1973
1154 Simon Gudmundsson Fredrikshofs FIF Herrar Hägersten 1992
1153 Oskar Foborg Frank Herrar Solna 1987
1152 Sophie Karlsson Johanneshov Damer Johanneshov 1990
1151 Iwona Kierebinski Kista Damer KISTA 1957
1149 Tova Erbén Herbivores Damer Stockholm 1990
1150 Manan Lalit Herrar 1988
1148 Göran Dahl Team Gröndal Herrar Stockholm 1958
1144 Catrin Karlsson MC LO Damer Stockholm 1979
1145 Lukas Carlsson K Herrar 2001
1146 Oliver Carlsson K Herrar 2001
1147 Mini Huszar Herrar 1979
1143 Ulf Alexandersson Falun Herrar Falun 1968
1140 Rickard Larsson Saez ABOVE WATER R.C Herrar . 1979
1142 Jonas Bergström RunAcademy IF Herrar Stockholm 1983
1141 Liam Bergman Chef and Runner Herrar KNIVSTA 2003
1139 Martin Ortbrink Publicis Media Herrar Sthlm 1975
1138 Thomas Madesten Stockholm Herrar Stockholm 1974
1137 Rikiya Furuhara Stockholm Herrar Stockholm 1979
1136 Christine Alexandersson Falun Damer Falun 1970
1135 Fredrik Winqvist Södermalm Track & Field Herrar Stockholm 1967
1134 Peter Stålmarck Grödinge Herrar Grödinge 1978
1133 Andreas Hansson Hagaström SK Herrar Gävle 1980
1131 Petra Noreback Uppsala Damer Uppsala 1987
1132 Maria Bengtsson Damer 1988
1130 Monika Rusch Runacademy Damer Stockholm 1979
1128 Snorre Laegran SK Vidar Herrar Oslo 1966
1129 Anne Myhr SK Vidar Damer Oslo 1966
1127 Tamya Viinikka Solna Damer Solna 1995
1125 Magnus Kvarnryd Yorokobi Herrar Stockholm 1975
1126 Daniel Rudholm Annan könstillhörighet 1976
1124 Isak Westerström Egen Herrar Johanneshov 1970
1123 Anders Wallberg Stockholm Herrar Stockholm 1970
1122 Marcus Landegren Bromma Herrar Bromma 1989
1121 Ebba Thorin Årsta Damer Årsta 1986
1120 Pablo Valiente Stockholm Herrar Stockholm 1974
1119 Peder Nordgren Stockholm Herrar Stockholm 1980
1118 Cristina Aaro Hägersten Damer Hägersten 1974
1116 Ida Aspviken ASICS FrontRunner Damer . 1984
1115 Matilda Åberg ASICS FrontRunner Damer . 1992
1117 Samuel Pihl Sätersbo IK Herrar Stockholm 1987
1114 karl olsson King Arne IF Herrar Solna 1986
1112 Hannah Huffer none Damer Bromma 1988
1113 Måns Svensson None Herrar Bromma 1990
1111 Fredrik Norén RunAcademy Huddinge Herrar H 1982
1110 Mathilda Moncetti Katarina bangata 76 Damer Stockholm 1991
1109 Christoffer Söderstjerna King Arne IF Herrar Bandhagen 1986
1108 Lisa Valtersson Täby Damer Täby 1995
1106 Simon Lefvert FK Studenterna Herrar Hägersten 1966
1107 Petter Bäcklund King Arne IF Herrar Stockholm 1989
1105 Peter Peldan IF Linnea Herrar Stockholm 1965
1104 Bibbi Bergström Sigtuna runners Damer Sigtuna 1964
1103 Nils Spetz Spårvägens FK Herrar Sundbyberg 1991
1102 Araia Ghirmai Sebhatu . Herrar . 1981
1101 Joakim Oderud Dark Trail Runners Herrar . 1971
1100 Jacob Bryntesson LA Running Club / HMP Herrar . 1977
1098 Mattias Wickberg BTF Herrar Huddinge 1982
1099 lars sviden hammarby friidrott Herrar tyresö 1945
1097 Marie Ivansson Bussiness Intelligence Damer Stockholm 1993
1096 Ola Sandberg Nacka Herrar Saltsjö-Boo 1977
1095 Tomas Vileåholm Grispassets IF Herrar Saltsjö-Boo 1972
1094 Silvia Siri Atletica Varazze Damer Hägersten 1968
1093 Håkan Bergqvist Stockholm Frontrunners IF Herrar Lidingö 1962
1092 Joel Westerlund Stockholm Herrar STOCKHOLM 1992
1091 Shorok Lindgren Spånga Damer spånga 1965
1090 Erik Bovin Stockholm Herrar Stockholm 1987
1089 Daniel Norberg Spårvägens FK Herrar Lidingö 1978
1088 Amanda Jensen Liljeholmen Damer Stockholm 1989
1087 Mattias Hellström - Herrar Stockholm 1986
1086 Johanna Morén Stockholm Damer Stockholm 1969
1085 Naomi Hobden STOCKHOLM Damer STOCKHOLM 1990
1084 Julia Kärnqvist Hägersten Damer Hägersten 1987
1083 Cecilia Fredriksson Finishlines Damer Stockholm 1989
1082 Anders Larvia IFK Umeå Herrar Sundsvall 1981
1081 Martin Larvia Solna Herrar Solna 1981
1080 Ossian Kaufeldt Bromma Herrar Bromma 1990
1079 Ann-sofie Svärdh Kullin Carnegie IF Damer Huddinge 1968
1078 Arvid Klingström Stockholm Herrar Stockholm 1981
1077 Jonas Sandman Stockholm Herrar Stockholm 1980
1075 Andreas Stjernlöf Eskilstuna FI Herrar Sundbyberg 1990
1076 Amanda Ahlberg Eskilstuna FI Damer Sundbyberg 1990
1074 Caia Oliveira Monstros Herrar Huddinge 1990
1073 Benny Eriksson Nynäshamn Långdistansklubb Herrar Nynäshamn 1959
1072 Lina Edberg Dalen IF Damer Enskededalen 1977
1071 Monica Kingstedt Huddinge AIS Damer Huddinge 1961
1069 Karola Palmhager NLDK / tsm Running Damer Nynäshamn 1968
1070 Daniel Höglund NLDK Herrar Nynäshamn 1971
1068 Francesca Cortesi Psciby Runner Damer Stockholm 1983
1067 Peter Cruickshank Solna Herrar Solna 1970
1066 Andreas Liljemark Camp Pro Herrar Tyresö 1982
1065 Peter Sandström Gubbrunners Herrar Nacka 1971
1064 Anders Perulf Stockholm Herrar Stockholm 1977
1063 Henrik Wahlberg IF Linnéa Herrar Stockholm 1976
1062 Stefan Lundell Nacka Herrar Nacka 1970
1061 Daniel Emilson Bad Runners Society Herrar Stockholm 1976
1060 Ester Gonzalez de Langarica Stockholm Damer Stockholm 1970
1058 Anna Bruse Södertälje Damer Södertälje 1970
1059 Roger Lindquist Herrar 1969
1057 Mårten Söderqvist Sundbyberg Herrar Bromma 1987
1056 Anders Olsson Kris50 Herrar Upplands Väsby 1967
1055 Eric Zetterfalk TYRESÖ Herrar TYRESÖ 1979
1054 Emelie Fridlycke Jönköping Damer Jönköping 1982
1053 Caisa Gunnarstedt Vendelsö Damer Vendelsö 1977
1052 Ida Fors Källstrand Hallkutarna Damer Östersund 1989
1050 Rich Nadworny Vermont Herrar Stockholm 1960
1051 Felix Nadworny Herrar 2002
1049 Herman Degselius FK Studenterna Herrar Stockholm 1973
1047 Christian Schmidt Fredrikshofs FIF Herrar Stockholm 1977
1048 Jan Förberg Hammarby Friidrott Herrar Skårholmen 1942
1044 Tommy Jacobsen Nacka Herrar Nacka 1970
1045 Mart Mikker HUDDINGE Herrar HUDDINGE 1977
1046 Ave Aarsalu-Mikker Damer 1976
1043 Kristin Plahn Stockholm Damer Stockholm 1982
1042 Ronny Westphal STOCKHOLM Herrar STOCKHOLM 1989
1041 Mats Liljegren Team Skavsåret IF Herrar FARSTA 1976
1039 Nina Peldán - Damer Sundbyberg 1991
1040 Robin Colegate Herrar 1987
1038 Emil Lundgren Nacka Herrar Nacka 1981
1037 Joakim Sjöberg UTTRAN Herrar UTTRAN 1980
1036 André Hagstadius King Arne IF Herrar Stockholm 1985
1035 Erpur Adalsteinsson Björnstorps IF Herrar Lund 1975
1034 Anna Sollén Uppsala Damer Uppsala 1960
1033 Måns Söderberg Hägersten Herrar Hägersten 1982
1032 Pia ... Madsen Eskilstuna Damer Eskilstuna 1971
1031 Lars Emanuelsson Kenny Jan Herrar Katrineholm 1974
1030 Therese Konstig Dark Trail Runners Damer Katrineholm 1983
1029 Stefan Jansson Lidingö Herrar lidingö 1965
1028 André Malm Runday IF Herrar Stockholm 1978
1027 Rui Chen Stockholm Herrar Stockholm 1987
1026 Magnus Malcolm Bromma Herrar Bromma 1975
1025 Johan Orrestedt Kung Arne IF Herrar Nacka 1982
1022 Ingrid Leidner Snättringe SK Damer Huddinge 1980
1023 Ole Neumann Stockholms Roddförening Herrar Uttran 1993
1024 Jonas Sjöstrand Snättringe SK Herrar Älvsjö 1981
1021 Johan Andrén Enebyberg Herrar Enebyberg 1980
1020 Joanna Kühn Ssideline City Damer Stockholm 1979
1019 Susanne Danielsson Naturfys Damer Bromma 1976
1018 Martin Herclik Farsta Herrar Farsta 1972
1017 Tove Bastrup Hägersten Damer Hägersten 1987
1016 Mikael Andersson Säffle FIK Herrar Sollentuna 2000
1014 Alex Dominici King Arne IF Herrar Stockholm 1985
1015 Josefin Hafen King Arne IF Damer Hässelby 1987
1013 Karolina Moberg Stockholm Damer Stockholm 1986
1012 Anders Sahlée Aspudden Herrar Hägersten 1972
1009 Lina Spjut Västervik Damer Stockholm 1989
1010 Martin Fält Oskarshamn Herrar Stockholm 1986
1011 Josefine Fält Stockholm Damer Stockholm 1992
1007 Mauritz Segersvärd Stikeusinvest Herrar Enköping 1998
1008 Henrik Segersvärd Herrar 1966
1006 Magnus Svensson Solna Herrar Solna 1979
1005 Sanna Arvidsson RiR Damer Stockholm 1986
1004 Markus Kaplun Terrible Tuesdays Herrar Stockholm 1975
1003 Daniel Ramse Ssideline Herrar Stockholm 1974
1002 Roger Djupsjö Oskarströms OK Herrar Stockholm 1961
1001 Pontus Jakobsson Stockholm Herrar Stockholm 1974
1000 Anna-Lena Stenlund Skellefteå aik friidrott Damer Skellefteå 1971
999 Marcus Hallbäck Race & Shine Sports Club Herrar STOCKHOLM 1992
998 Johan Ullström Sköndal Herrar Sköndal 1982
997 Martina Gabrielsson Trollhättan sok Damer Uddevalla 1975
996 Fredrik Westerdahl Fredrikshof fif Herrar Järfälla 1979
995 Simon Skogman Mikkeller Running Club Herrar Hägersten 1993
993 Leif Rosell Södermalm Herrar Stockholm 1959
994 Pia Berglund Rosell Södermalm Damer Stockholm 1962
992 Andrzej Medrzycki Skärholmen Herrar Skärholmen 1985
990 Marcus Ståhlberg Sollentuna Herrar Sollentuna 1977
991 Victoria Grevnertz Damer 1991
989 Edita Maggi Fredrikshof Damer Stockholm 1985
988 Ulf Arenlind Mötesplats Löpning Herrar Nyhammar 1964
987 Agneta Schalling TÄBY Damer TÄBY 1964
986 Silvina Buitron Solna Damer Solna 1990
985 Robert Meriruoho Stockholm Herrar Stockholm 1989
984 Stina Almström Stockholm Damer Stockholm 1982
983 Helena Eriksson Tullinge Damer Tullinge 1963
982 Love Berzell OK Ravinen Herrar Nacka 1992
981 Jan Billy Aas Kråkstad friidrett/Team Sportsmanden Herrar Kråkstad 1982
980 Matilda Vikberg Stockholm Damer Stockholm 1990
979 Dagny Grabe Huddinge AIS Damer Huddinge 1993
978 Jesper Frisk XC Sthlm Ski Club Herrar Hägersten 1984
977 Malin Kahlin STOCKHOLM Damer STOCKHOLM 1980
976 Josefine Karman Stockholm Damer Bandhagen 1986
975 Åsa Börjesson Uppsala Damer Uppsala 1992
974 Josefin Backlund Runacademy IF Damer Johanneshov 1989
973 Mårten Edh Run Deep Herrar Sundbyberg 1976
962 David Lycke Protector Försäkring Herrar Stockholm 1995
963 Andrés Thorleifsson Herrar 1988
964 John Brunström Herrar 1990
965 Hans Didring Herrar 1979
966 Jonny Vall Herrar 1976
967 Ibrahim Hedström Herrar 1986
968 Olof Ekman Herrar 1992
969 Helena Hård Damer 1970
970 Linda Solvander Damer 1983
971 Linn Johansson Damer 1991
972 Erika Tinfors Damer 1991
961 Åsa Barrefelt Enskede Damer Enskede 1976
960 August Mårtensson BRANDKONSULTEN AB Herrar Årsta 1990
958 Victoria Lagerkvist Stockholm Damer Stockholm 1985
959 Johanna Berglind Damer 1981
957 Henrik Genetay Stockholm Herrar Stockholm 1975
955 Göran Karlsson Tyresö Herrar Tyresö 1962
956 Oskar Grönman Herrar 2002
954 Christofer Salmen Theribble Thuseday Herrar Stockholm 1981
953 Elin Olsson Södermalm Damer Arvika 1991
952 Murre Gonday LA Running Club / HMP Herrar Kista 1989
951 Edvin Wennerholm Stockholm Herrar Stockholm 1994
950 Malin Cederth Wahlström Runacademy IF Damer Bromma 1979
949 Fredrik Sundberg Sundbyberg Herrar Sundbyberg 1979
948 Gunnar Gudmundsson Hägersten Herrar Hägersten 1955
947 Jonathan Koljef FK Studenterna Herrar Stockholm 1990
946 Niklas Gustafsson Södermalm Herrar Stockholm 1986
945 Amna Kodzaga VÄSTERHANINGE Damer VÄSTERHANINGE 1989
944 Christofer Clasaeus Stockholm Herrar Stockholm 1974
943 Christian Lindström Hammarby IF Herrar Stockholm 1974
942 Jan Cederfont Mölndal Herrar Mölndal 1972
941 Pelle Stake Hold Your Horses Herrar Stockholm 1988
940 Jonas Jansson Hold Your Horses Herrar Nacka 1987
939 Martin Edfelt Mälarhöjden Herrar Hägersten 1969
938 Erik Sandberg Lidingö Herrar LIDINGÖ 1975
937 Mikael Almstedt Thorsday Runners Herrar Vega 1980
936 Johan Arnell Stockholm Herrar Stockholm 1964
929 Henrik Ask Klinten hif Herrar Vinslöv 1962
930 Hans Ask Herrar 1988
931 Anna Ask Damer 1962
932 Agne Ask Herrar 1991
933 Elina Gustafsson Damer 1984
934 Bedrije Pacolli Damer 1956
935 Eddie Huynh Herrar 1994
928 Olle Moberg Kungsholmen Herrar Stockholm 1980
927 Otto Dunbäck Stockholm Herrar Hägersten 1982
926 Victoria Kalén Älvsjö Damer Älvsjö 1986
924 Maeve Lavelle stockholm Damer Stockholm 1965
925 Oskar Lavelle stockholm Herrar Stockholm 1994
923 Henrik Ossborn Vinge Herrar Stockholm 1969
922 Markus Romeis Stockholm Herrar Stockholm 1992
921 Mats Borrie Bromma Herrar Bromma 1982
920 Niclas Kroon Stockholm Herrar Stockholm 1967
919 Mattias Westerlund Junsele IF Herrar Stockholm 1987
918 Jens BOSTRÖM Stockholm Herrar Stockholm 1988
917 Viktor Ljung FK Studenterna Herrar EKERÖ 1986
916 Johan Agnvall Johanneshov Herrar Johanneshov 1993
915 Hanna Grönroos Terrible Tuesdays Triathlon Club Damer Lidingö 1972
914 Björn Fröblom Terrible Tuesdays Herrar Lidingö 1978
913 Rachid Agnaou Running4serenity Herrar ÄLTA 1990
912 Ingvar Hedenrud Tyresö Herrar Tyresö 1969
910 Pia Fossum Bacon and Bourbon Damer Oslo 1992
911 Jonatan Östblom Smedje Herrar 1979
909 Sara Lidjan FK Studenterna Damer Hägersten 1980
908 Jennie Lind Träningsframgång i Järfälla Damer JÄRFÄLLA 1985
907 Björn Sjölund Stockholm Herrar Stockholm 1986
906 Daniela Dahlbäck K90 Endurance Damer Stockholm 1986
905 Karolina Holibkova Karro Barro Damer Norsborg 1992
903 Elin Kröger Nygren Sollentuna Damer Sollentuna 1979
902 Mathias Hall Järla Orientering Herrar Stockholm 1988
901 Philip Hassel Stockholm Herrar Stockholm 1992
900 Lisa Hörnström Älvsjö Damer Älvsjö 1977
899 Stefan Lindroth Nynäshamn Herrar Nynäshamn 1968
898 Johanna Tysell Bromma Damer Bromma 1993
897 Mohammad Monfared Stockholm Frontrunners Herrar Nyköping 1988
896 Simone Lamke Team Pappa Eriksson Damer Ekerö 1980
895 Eugenio Åhlander Tacna Runners Herrar GRILLBY 1987
894 Johannes Forssberg Stockholm Herrar Stockholm 1986
893 per westin-nilsson saltsjö-boo Herrar saltsjö-boo 1962
892 Daniel Gyllensparre Stockholm Herrar Stockholm 1985
891 Björn Aster Nynäshamn Herrar Nynäshamn 1975
890 Peter Lundberg Märsta Herrar Märsta 1966
889 Sanna Rockström Älvsjö Damer Hägersten 1976
888 Murat Serkan Tabakoglu Solna Herrar Solna 1983
887 Lydia-Gennet Watchefo Bromma Damer Bromma 1994
886 Fredrik Uhrbom Spårvägens FK Herrar Sundbyberg 1977
885 Patrik Pajunen Running4serenity Herrar Huddinge 1991
884 Mette Eriksson Märsta Damer Märsta 1988
883 Anna Mattsson Hed Stockholm Damer Stockholm 1971
881 Magnus Bergman Chef and Runner Herrar KNIVSTA 1968
882 Tommy Myllymäki Herrar 1978
880 Johan Forsstedt Maratonlabbet Herrar Stockholm 1982
878 Arielle Reitberger Runners store IK Damer SKÄRHOLMEN 1978
879 Tobias Reitberger Runners store IK Herrar SKÄRHOLMEN 1977
877 Jesper Strandberg Älvsjö Herrar Älvsjö 1962
876 Fredrik Hansson OS80 Herrar TYRESÖ 1991
875 Julia Lidberg Stockholm Damer Sundbyberg 1986
874 Caroline Stenlander Stockholm Damer Stockholm 1992
873 Tove Lundgren Umeå Damer Umeå 1992
871 Daniel Wessmn Trekantsparken Herrar Stockholm 1979
872 Ping Zhang Damer 1986
869 Marcuz Källqvist Team söderort Herrar Järfälla 1990
870 Oscar Persson Herrar 1993
867 Hanna Petersen Stennäsets IF Damer Bandhagen 1990
868 Ida Petersen Stennäsets IF Damer Stockholm 1987
866 Kristina Flintull FK studenterna. Damer Stockholm 1987
865 Jeremy Arthur Dashing Whippets Running Team Herrar New York 1988
864 Johan Bengtsson Hässelby Herrar Hässelby 1975
863 Jakob Prim Bromma Herrar Bromma 1990
862 Mikael Sundén Huddinge SK LF Herrar Huddinge 1981
861 Björn Skårman IS Kullen Herrar Höganäs 1970
860 Ingrid Myhr Radell Stockholm Damer Årsta 1993
859 Alexander Ljungman JDE Herrar Bromma 1985
855 Richard Michelsson Beas fanclub Herrar Stockholm 1991
856 Sofia Thomee Damer 1991
857 Beatrice Lundevall Damer 1989
858 Niclas Lundevall Herrar 1985
854 Niklas Lindblom Svallinge HK Herrar Eskilstuna 1985
853 Erik Sund VÄSTERÅS Herrar VÄSTERÅS 1985
844 Britta Rönntoft Forsmarks IF Damer Östhammar 1990
845 Robert Ehrin Herrar 1985
846 Robin Carlberg Herrar 1986
847 Safdar Kargar Herrar 1966
848 Jakob Berglund Herrar 1993
849 Ingemar Eriksson Herrar 1960
850 Pierre Sjöberg Herrar 1974
851 Ida Gille Damer 1990
852 Rickard Magnusson Herrar 1989
842 Ram Cornejo LA Running Club Herrar Skärholmen 1989
843 Saman Muradi Nej Herrar Nej 1993
841 David Hedbom Stockholm Herrar Stockholm 1971
840 Britt Jägestedt HÄGERSTEN Damer HÄGERSTEN 1956
839 Conny Larsson Astrazeneca Herrar Södertälje 1969
838 Mesgena Ghebremichel Stockholm Herrar VällingbyVällingby 1974
837 Mikael Koffman Järfälla MK Herrar Stockholm 1966
833 Wissam Ben Khemissa Stockholm Frontrunners IF Herrar Bromma 1992
834 Ernesto Zamora Stockholm Frontrunners IF Herrar 1979
835 Vilo Vasquez Stockholm Frontrunners IF Herrar 1981
836 César Baena Stockholm Frontrunners IF Herrar 1986
832 Tobias Ahlström Bagarmossen Herrar Bagarmossen 1991
831 Emil Ringh Nacka Herrar Nacka 1986
830 Karin Ringh Årsta Damer Årsta 1984
829 Filip Zetterlund SKARPNÄCK Herrar SKARPNÄCK 1992
828 Andreas Birkedahl Hornsbergs strand Herrar Stockholm 1979
827 Vilhelm Öström FK Studenterna Herrar hässelby 1974
826 Peter Ringh Lerum Herrar Lerum 1982
825 Kevin McCloy Stockholm Frontrunners IF Herrar Stockholm 1986
824 Thord Magnusson Skärholmen Herrar Skäholmen 1961
823 Annica Larsson Trångsvikens if Damer ÖSTERSUND 1994
822 Niklas Elmhed Nimrod Herrar Enskede gård 1970
821 Torbjörn Blomgren Älta Herrar Älta 1981
820 Carl Bergström Göteborg Herrar Stockholm 1992
819 Robin Lagerqvist Hammarby IF Herrar Vega 1986
818 Jens Berkler Berkler Konsult IK Herrar Sundbyberg 1972
817 Emilia Siltanen FK Studenterna Damer Stockholm 1983
816 Nils Spetz Spårvägens FK Herrar Stockholm 1991
815 Isabelle Monell Hägersten Damer Hägersten 1978
814 Mattias Ung Runacademy Herrar Årsta 1971
813 Jessica Skrubbe Runacademy IF Damer Stockholm 1972
812 Malin Fränberg Södermalm Damer Stockholm 1987
811 Denise Nilsson Hägersten Damer Hägersten 1990
810 Richard Carlsson Nacka Herrar Nacka 1990
809 Leif Ohlsson FK Studenterna Herrar Stockholm 1960
808 Jonas Lembke Fredrikshofs FIF Herrar Hägersten 1980
807 Claes Nyström Stockholm Frontrunners IF Herrar Stockholm Frontrunners IF 1955
806 Stefan Eriksson Stockholm Herrar Stockholm 1985
805 Frida Rudling STOCKHOLM Damer STOCKHOLM 1993
803 Camilla Rosen FK Studenterna Damer TÄBY 1988
804 Jesper Rönn Kungfusion Herrar TÄBY 1987
802 William Lester Stockholm Herrar Stockholm 1977
800 Mika Rignell Bromma Damer Bromma 1983
801 Linda Söderström Bromma Damer Bromma 1980
799 Patrik Sjöbom Stockholm Herrar Stockholm 1986
798 Lionel Zürcher GSM Malleray Herrar Bévilard /CH 1988
797 Per Sohlberg Stockholm Herrar Stockholm 1968
796 Keith Boman VH Runners Herrar Västerhaninge 1978
795 Alissa Afzelius Luleå Damer Luleå 1993
794 Patrik Jennings Stockholm Herrar Stockholm 1988
793 Neil Walker SISoS Herrar Bromma 1973
792 Janne Lundgren Katrineholms Sk Friidrott Herrar Katrineholm 1959
791 Oliver Lövin bridger Luleå Herrar Luleå 1995
790 Henrik Soovik Mölndal Herrar Mölndal 1992
789 Andreas Huss FK Studenterna Herrar Stockholm 1974
788 Mikael Elofsson Stockholm Herrar Stockholm 1962
787 Fredrik Fernström Sundbyberg Herrar Sundbyberg 1988
786 Mattias Lundborg BROMMA Herrar BROMMA 1989
785 Gustaf Söderqvist Årsta Herrar Årsta 1988
784 Jonas Marin - Herrar Älvsjö 1983
783 Åsa Nettelbladt Runacademy IF Damer Älvsjö 1975
782 Emma Bergenholm Bromma Damer Bromma 1991
781 Niklas Arvidsson Delgado Team VVP Herrar Johanneshov 1983
780 Jens Jonsson FK Studenterna Herrar Stockholm 1985
779 Alf Tumble Drift Running Club Herrar Stockholm 1978
778 Gabriel Littson Enning Drift Running Club Herrar Lidingö 1980
777 Andreas Bylund FK Studenterna Herrar Farsta 1977
776 Steven Clarke Rubber Sole Herrar Vällingby 1960
775 Adriana Almeida Stockholm Damer Södertälje 1985
774 Erik Magnusson Gärdet Herrar Stockholm 1995
773 Fredric Svanell Stockholm Herrar Johanneshov 1981
771 Eija Hedlund Farsta Damer Farsta 1964
772 Roger Hedlund Herrar 1962
770 Louise Henriques Lidingö Damer Lidingö 1989
769 Jakob Zander Drift Running Club Herrar Älvsjö 1976
768 Johan Persson Team Djupvik Herrar STOCKHOLM 1985
767 Rebecca Bronemo Kungsholmen Damer Stockholm 1990
766 Ylva Rehnberg Vasastan Damer Stockholm 1981
765 Simon Domeij Stockholm Herrar Stockholm 1998
764 Pierre Lourdais Fk Studenterna Herrar Nacka 1990
763 Carina Sundén Runacademy Damer Älvsjö 1980
762 Nicholas Haunton Stockholm Frontrunners IF Herrar Stockholm 1979
761 MARLENE LIMA RIBEIRO Cruise Ship Costa Magica Damer Messina 1982
760 Johan Nylander Stockholm Herrar Stockholm 1993
759 Mattias Wallander Vegan Runners IK Herrar Stockholm 1979
758 Karin Tjäder SOLNA Damer SOLNA 1960
757 Sara Fagerlund Uppsala Damer UPPSALA 1988
756 Peter Lindgren Årsta Herrar Årsta 1977
755 Sophia Gustafsson Stockholm Damer Stockholm 1986
754 Pontus Gullberg Stockholm Herrar Stockholm 1963
753 Robby Haegdorens Ssideline City Run Club Herrar Älta 1983
752 Niklas Serrander Stockholm Herrar Stockholm 1987
751 Tao Chan Stockholm Herrar Stockholm 1979
749 Charles Windlin Hägersten Herrar Hägersten 1979
750 Maja Westman Damer 1987
748 Erika Drageryd Stockholm Damer Hägersten 1989
747 Ida Jernberg Hägersten Damer Hägersten 1987
745 Jonas Dahlqvist Lidingö Herrar Lidingö 1977
746 Anna Dahlqvist Damer 1979
744 Sven Petersson Huddinge AIS Herrar Älvsjö 1983
743 Karin Nilsson Sälens IF Damer Transtrand 1995
742 Charlotte Luxemburg Täby Damer Täby 1957
741 David Domeij sus if Herrar Stockholm 1966
739 Antoine Fava Kolbäck Herrar Kolbäck 1956
740 Helena Fava Damer 1960
737 Paula Vallén Ssideline City Runners Damer Stockholm 1987
738 Mickael Ounsamone Herrar 1989
736 Sofie von Krusenstierna Enskede Damer Enskede Gård 1989
735 Catherine Hansel Stockholm Damer Stockholm 1989
734 Ronny Grip Stockholm Herrar Stockholm 1973
733 Eleanor Gärdin Stockholm Damer Stockholm 1992
732 Daniel Harvey Deloitte Herrar Sollentuna 1993
731 Lohith Sugutur Södertälje Herrar Södertälje 1992
730 Pierre Nystedt Danderyds kommun Herrar Bromma 1981
729 Jessica Hellström Flen Damer Flen 1972
727 Jennie Samuelsson Flen Damer Flen 1978
728 Marcus Johansson Flen Herrar Flen 1974
726 Nina Alminer Bålsta Damer Bålsta 1964
724 Kristina Johansson . Damer Stockholm 1991
725 Unn Lindholm Damer 1991
723 Ranin Jouda Hägersten Herrar Hägersten 1980
722 Johanna Egerfalk Söder om söder Damer Hägersten 1982
720 Lisa Abrahamsson Team Nyåkers Damer Stockholm 1976
721 Karin Abrahamsson Damer 1973
719 Fredrik Setterqvist Idrottens IF Herrar STOCKHOLM 1984
718 Oscar Söderlund Uptown Runners Herrar Stockholm 1987
717 Malin Borning LG Damer Stockholm 1973
716 Esther Regadera Spårvägen FIK Damer Stockholm 1971
715 Fredrik Jonsson Fredrikshofs FIF Herrar Järfälla 1983
714 Arne timmerling Stigbergets Slåruntkommité Herrar Stockholm 1953
713 Malin Haglind Värmdö Damer Värmdö 1972
712 Max Henrikson Gärdin von Henrikoch Herrar 38 1989
711 Tomas Nilsson Åkersberga Herrar Åkersberga 1967
710 Henrik Andersson Terrible Tuesday Triathlon Club Herrar Skarpnäck 1973
709 Gunnel Wessman Stockholm Damer Stockholm 1953
708 Bengt Holmberg Woolman AB Herrar Danderyd 1959
707 Löfquist Anna Löpsteget if Damer Stockholm 1970
706 Maria Mattsson Nacka Damer Nacka 1970
704 Johanna Hjertberg Stockholm Damer STOCKHOLM 1997
705 Victoria Hjertberg Damer 1999
703 Bengt Ericsson Enskede Herrar ENSKEDE 1964
702 Oscar Holmberg Saltsjö-boo Herrar Saltsjö-boo 1980
701 Maria Engström Täby Damer Täby 1964
700 Mattias Chrisander King Arne IF Herrar Stockholm 1987
699 Gustav Wiking Stockholm Herrar Stockholm 1989
698 Joakim Arvidsson Segeltorp Herrar Huddinge 1968
697 Maximilian Lohm Isberg FK Studenterna Herrar Vällingby 1991
696 Annika Båth Södermalm Damer Stockholm 1968
695 Rebecca Ohlsson Stockholm Damer Stockholm 1990
694 Björn Rosenkvist SEB Herrar Nacka 1963
692 Christian Barth Bromma Herrar Bromma 1959
693 Bastian Tönz Bromma Herrar Bromma 2005
691 Charlotte Bäckstrand Stockholm Damer Stockholm 1969
690 Annica Sandqvist OK Klemmingen Damer Gnesta 1971
689 Lina Gutierrez Ssideline City Damer Solna 1990
688 Jakob Hamilton Stockholm Herrar Stockholm 1994
687 Shanth Kumar Lakshmanappa Stockholm Herrar Farsta 1983
686 Eymi Merino Fernandez Stockholm Damer Stockholm 1991
685 Daniel Sundström Stockholm Herrar Stockholm 1990
684 Johan Lundqvist Stockholm Herrar Stockholm 1986
683 Erik Calmfors Runacademy IF Herrar Stockholm 1977
682 Anna Dahlqvist Nacka Damer Nacka 1977
681 Johan Hagström Runacademy Herrar Hägersten 1976
680 Catarina Gärtner FK Studenterna Damer Stockholm 1988
679 Erik Dahlman Djurgårdens IF Herrar STockholm 1967
678 Per Snaprud Söderkisarna Herrar Hägersten 1966
677 Erik Lagerberg - Herrar Enskede 1990
676 adam nyström Proletären FF Herrar Stockholm 1990
675 Per Gysing Fk Studenterna Herrar Stockholm 1960
674 Åsa Nylander FK Studenterna Damer Norsborg 1967
673 Said Noroozi Västerås CK Herrar Västerås 1956
672 Weronika Brzuchalska FK Studenterna Damer Sundbyberg 1986
671 Simon Wincrantz Stockholm Herrar Stockholm 1991
670 Andreas Lundegard FK Studenterna Herrar Stockholm 1986
669 Olle Ax Österskär Herrar Uppsala 1992
668 Evelina Björkqvist Nykvarns gymnastikförening Damer Bromma 1996
667 Per Ek Gröndal Herrar Gröndal 1991
666 Johan Mårsell Brynäs IF Herrar Stockholm 1989
665 Christian Lindberg Mandrake Herrar Stockholm 1958
664 André Dahlqvist Lomma Herrar Lomma 1979
663 Tommy Eriksson Drift runningclub Herrar Huddinge 1980
662 Emil Antonsson Sundbyberg Herrar Sundbyberg 1981
661 Sebastian Hellspong Hospitalsgatans löparsamfund Herrar Norrköping 1989
658 katarina bäckman supertrean Damer grödinge 1971
659 Mimmi Johnsson Berger supertrion Damer Järlåsa 1979
660 Susanne Kalèn supertrion Damer Rönninge 1971
657 Liz Brennan SIK Damer NYKVARN 1964
656 anthony mccarrick Skarpnäck Herrar Skarpnäck 1960
654 Anna Fältholm - Damer Sundbyberg 1992
655 Emil Grönkvist Herrar 1992
653 Malin Reuterdahl Täby Damer Täby 1969
652 Yasmine Andersson Örnbrand Huddinge Damer Huddinge 1969
651 Åsa Törngren Solna Rutto Runners Damer Solna 1979
650 Anders Malmqvist Stockholm Herrar Stockholm 1961
649 Charlotte Jakobsson LK Humlans vänner Damer Huddinge 1976
648 Pelle Björkman LK Asfaltstuggarna Herrar Enskede 1963
646 Fröderberg Bo Kista Herrar Kista 1968
647 Sofia Fröderberg Kista Damer Kista 1957
645 Jacob Lindblom Stockholm Herrar STOCKHOLM 1992
644 Nicholas Nyalanga Vendelsö Herrar Vendelsö 1997
643 Gustav Fa.¨,m Stockholm Herrar Stockholm 1999
642 robin nilsson --- Herrar Skärholmen 1988
641 Dieter Bocklandt Upplands Väsby Herrar Upplands-Väsby 1988
640 Boris Holmberg Älvsjö Herrar Älvsjö 1967
639 Lotta Bjurvald Hägersten Damer Hägersten 1978
638 Yara Anttila Stockholm Damer Stockholm 1973
637 Frida Elmhed Nimrods chick Damer Enskede Gård 1969
636 Tina Forsgren STOCKHOLM Damer STOCKHOLM 1971
635 Peter Ohlsson Brunnsgänget Herrar Stavsnäs 1965
634 Maria Wallgren Hägersten Damer Hägersten 1971
633 Gunilla Häggström Hägersten Damer Hägersten 1962
632 Jonny Isaksson Sundbyberg Herrar Sundbyberg 1965
631 Jenny Hedman Runacademy Damer Stockholm 1986
630 Karl Segerström Årstavikens Segelsällskap Herrar Farsta 1962
629 Ewa Sivertsson DANDERYDS SJUKHUS IF Damer SOLLENTUNA 1961
628 Wilma Kedhammar If friskis&svettis stockholm Damer Bromma 2000
627 Pia Eriksson Runacademy Västerås Damer Fagersta 1965
626 Emma Björs Industrial Optimizers Damer Stockholm 1966
625 Johan Thorgren Stockholm Herrar Stockholm 1970
624 Lena Fredriksson Runacademy IF Damer Stockholm 1977
623 Anton Westbratt Stockholm Herrar Stockholm 1991
622 Thorulf Hamfors Stockholm Herrar Stockholm 1978
620 Milena Bergström Stockholm Damer Stockholm 1968
621 Jan Falk Herrar 1968
619 Anette Olsson Legs Miserables Damer LINKÖPING 1983
618 Jenny Talvitie Legs Miserables Damer Linköping 1990
617 Sebastian Höglund Vega Herrar Vega 1984
616 Viktoria Alstig VÄSTERHANINGE Damer VÄSTERHANINGE 1977
615 Jonas Lidén Ulricehamns Triathleter Herrar ULRICEHAMN 1972
614 Annica Wallin Åkersberga Damer Åkersberga 1981
613 Håkan Färje Snabbsportens IK Herrar Stockholm 1963
612 Cristian Lind Lilla essingen Herrar Stockholm 1990
611 Milkias Tadesse Sköndal Herrar Sköndal 1987
610 Sebastian Svensson Älvsjö Herrar Älvsjö 1985
609 Isak Hellström FK Studenterna Herrar STOCKHOLM 1991
608 Lise Smed Olsen København S Damer København S 1982
607 Felix Skoog - Herrar Stockholm 1994
606 Michael Carty STOCKHOLM Herrar Stockholm 1974
604 Gustav Terling Nacka Herrar Nacka 1979
605 Ola Qviberg Herrar 1979
603 Sarah Edsberger Hälle IF Damer Marstrand 1989
602 Lars Andersson Helsingborg Herrar Råå 1952
601 Patrik Häll Vidja Herrar Tyresö 1976
600 Lisa Lindskog Stockholm Damer Stockholm 1986
599 Johan Sageryd Järfälla Herrar Järfälla 1984
598 Oscar Pettersson XC sthlm Herrar Hägersten 1989
597 Simon Appel Part One Annan könstillhörighet Stockholm 1984
596 Suzanne Astudillo Viklund Hammarby /Löparnas vänner Damer Huddinge 1975
595 Niklas Göth Vega Herrar Vega 1982
594 Tobias Göth STOCKHOLM Herrar STOCKHOLM 1976
592 Eric Molin Stockholm Herrar Stockholm 1992
593 Annifrid Söderlund Damer 1995
590 Rickard Dittmer MrsDittmer Herrar Värmdö 1973
589 Mimmi Zetterman Järfälla Damer Järfälla 1982
587 Nicolas Rolland Sundbyberg Herrar Sundbyberg 1991
588 Manon Bonvalet Sundbyberg Damer Sundbyberg 1990
586 Peter Carlsson Stockholm Herrar Stockholm 1981
585 Filip Alberts Stockholm Herrar Stockholm 1989
584 Pernilla Nöjd Hägersten Damer Hägersten 1988
583 Elin Eirefelt Årsta Damer Årsta 1990
582 Rasmus Wellander Lilla Essingen Herrar Stockholm 1990
580 Karin Neuhaus Vegan Runners IK Damer Stockholm 1970
581 Jesper Neuhaus Vegan Runners IK Herrar Stockholm 1975
579 Jesper Henrikson Gärd von Henrikoch Herrar Stockholm 1991
578 Beata von Koch Gärd von Henrikoch Damer Stockholm 1993
577 Edvard Scott Stockholm Herrar Stockholm 1985
576 Åsa Ölwegård Sundbybergs IK Damer Solna 1966
575 Camilla Thörn Hägersten Damer Hägersten 1968
574 Therese Persson Snättringe Sk Damer Trångsund 1984
573 Malin Fernlund Stockholm Damer Stockholm 1982
572 Stefan Wikström Stockholm Herrar Stockholm 1969
571 Dominika Szalankiewicz Stockholm Damer Stockholm 1985
570 Gustav Wimmerdahl Vendelsö Herrar Vendelsö 2001
569 Laura Eklinder Björnström Stockholm Damer Stockholm 1989
568 Andreas Paulsson Norra Ängby Herrar Bromma 1981
567 Emma Holmlund Nytorget Damer Stockholm 1984
566 Ola Selvrenius SPIF Herrar Kista 1966
565 Ylva Morillo Nohre Stockholm Damer Stockholm 1985
564 Caroline Berlin Stockholm Damer Stockholm 1982
563 Olof Traung N/A Herrar Stockholm 1992
562 John Ersson N/A Herrar Lidingö 1992
561 Fanny Carlsson Stockholm Damer Stockholm 1996
560 Gustav Jonsson Årsta Herrar Stockholm 1983
558 WILLIAM PAGEOT stockholm frontrunners IF Herrar STOCKHOLM 1984
559 Brice Bories Asnières sur Seine Herrar Asnières sur Seine 1984
557 Andreas Hederstedt TULLINGE Herrar TULLINGE 1981
556 Emma Brandt-Johnsson Solna Ruttorunners Damer Solna 1974
555 Ines Potzinger n/a Damer Stockholm 1990
554 Johanna Lindberg Axa Sports Club Damer Stockholm 1991
553 Ana Freitas Esik Damer Stockholm 1974
552 Saga Stiebel Stockholm Damer Johanneshov 1989
551 Jakub Zurek Stockholm Frontrunners IF Herrar Skärholmen 1975
550 Anna Nordström Brimma Damer Bromma 1987
549 Daniela Schwartz Stockholm Damer Stockholm 1989
548 Miquel Marti Bredäng Herrar Skärholmen 1992
547 Sebastian Bujwid Stockholm Herrar Stockholm 1993
545 Anneli Blomberg SK Neptun Damer Stockholm 1964
546 Jacob Sköldmark Örebro Herrar Stockholm 1995
544 Jakob Skott Stockhol Herrar Stockholm 1976
543 Daniel Norrström Ssideline City Run Club Herrar Enskede 1986
542 Louise Ringström Spårvägens FK Damer STOCKHOLM 1989
541 Michael Jonsson FOI-SIF Herrar STOCKHOLM 1978
540 Daniela Bjurenvall Sundbybergs IK Damer Sundbyberg 1981
539 Niklas Elison Sk Neptun Herrar ÅRSTA 1971
538 Jonas Vikström Edit Virales Fanclub Herrar Enskededalen 1977
537 David Törnqvist TULLINGE SK Herrar TULLINGE 2003
535 Ivar Dimberg Stockholm Herrar STOCKHOLM 1983
536 Axel Dimberg Stockholm Herrar STOCKHOLM 1981
534 Harald Vinge SXK Herrar Älvsjö 1963
533 Jennifer Dereborg FK Studenterna Damer Stockholm 1990
532 Emilia Todorovska Elias Fk Studenterna Damer Hägersten 1988
531 Konstantina Skovola Stockholm Damer Stockholm 1997
530 Sophie Croon Sollentuna Damer Sollentuna 1970
529 Axel Andén STOCKHOLM Herrar STOCKHOLM 1981
528 Lisa Harber-Aschan STOCKHOLM Damer Stockholm 1987
527 Jonathan Harber-Aschan STOCKHOLM Herrar Stockholm 1981
526 Christoffer Torninger Stockholm Herrar Stockholm 1985
524 Fredrik Markenhorn Los Pollos Herrar Vendelsö 1987
525 Richardo Banegas Herrar 1982
522 Anton Lindell Ingen Herrar Stockholm 1992
523 Katarina Winsa Ingen Damer Stockholm 1993
521 Fatima Lutti Luttis Damer Stockholm 1987
520 Madelaine Örtengren FK Studenterna Damer Enskede 1975
519 Jerker Hellström Stockholm Herrar Stockholm 1974
518 Kristoffer Solstad Stockholm Frontrunners IF Herrar Stockholm 1978
517 David Tegneborg BROMMA Herrar BROMMA 1992
516 Linus Yng Stockholm Herrar Bandhagen 1980
515 Daum Lorraine Johanneshov Damer Johanneshov 1979
514 Michael Selg Nordic Trail Herrar Knivsta 1972
512 Alma Haracic ingen klubb Damer Stockholm 1989
513 Soledad Dahlberg Gonzalez Damer 1981
511 Andrea Horvei Oslo Damer Oslo 1963
510 Pär Östling Team RKG Running Herrar Nacka Strand 1966
509 Christina Svanhagen Stockholm Damer Stockholm 1971
507 Christoffer Martinsson AstraZeneca IF Herrar Mariefred 1964
508 Christian Andersson Herrar 1972
506 Annie Johnsson Hägersten Damer Hägersten 1969
505 Tobias Lidving Haninge Herrar Brandbergen 1978
504 Peter Vesterberg Södertälje Herrar Södertälje 1972
503 Daniel Förberg Fredrikshofs FIF Herrar Stockholm 1974
502 Andreas Malm Ramsvik Göteborg Herrar Göteborg 1983
500 Annika Bjerkdal Västerås Damer Västerås 1963
501 Roger Hartman Västerås Herrar Västerås 1961
499 Axel Rantil Stockholm Herrar Stockholm 1993
498 Meredith Maldonado No club Damer Stockholm 1976
496 Mia Wahlstein Stockholm Damer Stockholm 1966
497 Karl Malmvall Stockholm Herrar Stockholm 1965
495 Marcus Hernhag Hernhag.se Herrar FARSTA 1978
494 Robin Lagerqvist Hammarby IF Herrar Vega 1986
493 Jérémie Damoiseau Bouillante Herrar Stockholm 1985
492 Dennis Kara Mariefred Herrar Mariefred 1990
491 Marcela Beatriz Cifuentes Setterwall Dolfinhombres Fanclub Damer Stockholm 1978
490 Camilla Isgren Stockholm Damer Hägersten 1993
489 Ruben Lima Stockholm Herrar Stockholm 1993
488 Isabell Svensson LK Roslagen Damer Uppsala 1988
487 Malin Vesik Skärholmen Damer Skärholmen 1976
486 Evelina Järvinen Forest femmes Damer Göteborg 1990
485 Peter Rolandsson Mardrömselvan Herrar Stockholm 1978
484 Frida Wiman Täby IS Damer Sollentuna 1997
482 Fanny Ravn The Ravens Damer Stockholm 1993
483 Jan Hohmuth Herrar 1991
481 Philip Bergquist Täby IS Herrar Täby 1994
480 Mikael Hedquist Mardrömselvan Herrar Huddinge 1971
479 Thomas de Ming de Ming Moves Herrar Södertälje 1965
478 Mårten Leo Mardrömselvan Herrar Stockholm 1970
477 nicolas dumaine Vive la France !!!!! Herrar Sollentuna 1976
476 Andreas Hagman Mardrömselvan Herrar Gustavsberg 1977
475 Per Eriksson Runday IF Herrar Lidingö 1978
473 Rebecca Borg Örebro Damer Örebro 1990
474 Robin Andersson Örebro Herrar Örebro 1996
471 Martin Frick Stockholm Herrar Stockholm 1992
472 Kajsa Ernestam Damer 1993
470 Jan Förberg Hammarby Friidrott Herrar Skärholmen 1942
469 Gabriella Karlén Järfälla Damer Järfälla 1987
467 Anna Falk Spring med Konstig Damer Katrineholm 1973
468 Felix Falk Spring med Konstig Herrar Katrineholm 1993
466 Christian Bergersen Järfälla Herrar Järfälla 1972
460 Emma Myrén Värmex AB Damer Stockholm 1969
461 Simon Gotthardsson Herrar 1993
462 Anders Magnusson Herrar 1991
463 Anders Modin Herrar 1984
464 Carl Henric Nordh Herrar 1985
465 Jerry Nordgren Herrar 1966
458 Alice Grudd IFK Mora Damer Stockholm 1993
459 Gustav Stenbom Herrar 1991
457 Simon Andersson Family Fun Running Herrar SaltSjö-Boo 1991
456 Caroline Eriksson Sala Damer Sala 1981
455 Jörgen Engberg ENSKEDE Herrar ENSKEDE 1959
454 Emmy Jallow Hägersten Damer Hägersten 1991
453 Klara Mazur Stockholm Damer Hägersten 1990
452 Amanda Uppenberg ASG Damer Norrköping 1990
451 Mathias Byström Täby Herrar Täby 1971
450 Frederik Abbemo Stockholm Frontrunners IF Herrar Bromma 1968
449 Marti Jeltsov Vattenfall IF Herrar Stockholm 1985
444 Daniel Svärd Ovako Herrar Stockholm 1970
445 Jonas Osberg Ovako Herrar Stockholm 1979
446 Phetra Ericson Ovako Damer Nora 1969
447 Pierre Sandberg Ovako Herrar Älvsjö 1972
448 Helena Rydin Vallentuna Damer Vallentuna 1972
442 Annica Söder Söder Damer Stockholm 1969
443 Peter Sergel Söder Herrar Stockholm 1971
440 Christian Reinmar Bjerking AB Herrar Uppsala 1978
441 Jon Nordin Gustavsberg Herrar Gustavsberg 1978
439 Sanna Duvebrant Terrible Tuesdays Damer Solna 1968
438 Luca Barbieri Astrazeneca IF Herrar Stockholm 1987
437 Matilda Lagerholm AstraZeneca IF Damer Nykvarn 1989
436 Mats Dyfverman Skogås Herrar Skogås 1956
435 Vanessa Bélec Stockholm Damer NACKA 1972
434 Daniel Dicander Dicander Athletics Herrar Hägersten 1983
433 Karin Willborg Skärholmen Damer SKÄRHOLMEN 1968
432 Mikael Lundström - Herrar Hägersten 1981
431 Jonathan Suk Hornstull Herrar Stockholm 1975
429 Ingela Molin Sköndal Damer Sköndal 1960
430 Magnus Molin Herrar 1960
428 Ripon Ahmed Stockholm Herrar Norsborg 1975
426 Melinda Dahlgren Stockholm Damer Stockholm 1995
427 Wictor Green IFK renskav Herrar Bagarmossen 1990
425 Bo Molander Ordpunkten Herrar Bromma 1951
424 Kayoko Hosaka STOCKHOLM Damer STOCKHOLM 1970
423 Anton Hillblom Älvsjö Herrar Älvsjö 2001
421 Leo Heemskerk Team CRS Herrar Solna 1965
422 Jenny Heemskerk Team CRS Damer Solna 1966
420 Per Grönlund Stockholm Herrar Stockholm 1979
419 Elina Palmquist Accenture IF Damer Solna 1991
418 Daniel Älåker Nacka Strand Herrar Nacka Strand 1977
417 Marko Säävälä Norrbärke Herrar Huddinge 1971
414 Sebastian Tegnebratt OK Södertörm Herrar SKOGÅS 1988
415 Andrietta Tegnebratt Damer 1983
416 Görel Tegnebratt Damer 1958
413 Therese Lindström Järfälla Damer Järfälla 1979
412 Mirell Hampusson Friskis&svettis Järfälla Damer Järfälla 1991
411 Rebecca Cederström Södermalm Damer Stockholm 1975
410 Joakim Tillman Getryggens SK Herrar Gustavsberg 1975
409 Roberth Edberg Dark Trail Runners Herrar Katrineholm 1967
407 Cecilia Westergård Stockholm Damer Stockholm 1971
408 Mats Westergård Herrar 1972
406 Marcela Suarez Stockholm Damer Stockholm 1966
405 Stefan Andersson Upplands Väsby Herrar Upplands Väsby 1961
404 Anna Sundfeldt SHIF Damer Stockholm 1975
403 Jenny Jonsson Kungsängen Damer Kungsängen 1974
402 Daniel Josbrant Tullinge Herrar Tullinge 1981
401 Arthur Baggenstoss Stockholm Herrar Solna 1992
400 Christian Valtersson Stockholm Herrar Bromma 1986
399 Caroline Gustavsson Bromma Damer Bromma 1975
398 Petter Seander -- Herrar Stockholm 1982
397 Maria Wansölin Aspudden Damer Hägersten 1990
396 Sofia Gidewall IFK Tumba Friidrott Damer Stockholm 1982
395 Nancy Andersson Family Fun Running Damer Saltjö-Boo 1996
394 Lark Davis Kista Damer Kista 1981
393 Karin Seifors Team Brunnsgänget Damer INGARÖ 1975
392 Mari Karlsson Brunnsgänget Damer Ingarö 1971
391 Tommy Swing If Linnea Herrar Stockholm 1973
389 Eva Hörnblad NIlsson Höga Kusten Alpina Damer Själevad 1972
390 Malin Holmsten Damer 1972
388 David Nyström Stockholm Herrar Stockholm 1992
387 Tristan CONNESSON Turtles Herrar Stockholm 1992
386 Carl Widstrand Örebro Herrar Stockholm 1990
385 Maria Pia Karlsson Uppsala Damer Uppsala 1956
384 Henriikka Gröndahl Bromma Damer Bromma 1973
383 Marie-Louise Granström Högdalen Damer Bandhagen 1984
382 Anna Danielsson Operans IF Damer Stockholm 1973
380 Grahame Brown Lancaster & Morecambe Athletics Club Herrar Sheffield, UK 1965
381 Clare Brown Froggatt Fliers Damer Sheffield UK 1967
379 Per Wallenborg Huddinge Herrar Huddinge 1972
378 Kerstin Johansson Tyresö Damer Tyresö 1971
377 Magnus Lundqvist Camp Dalsland Herrar Stockholm 1990
376 Anna Bergman Järfälla Damer Järfälla 1991
375 Nicole Häggqvist Umeå Damer Umeå 1990
374 Anton Anderzén BK Hyle Herrar Stockholm 1995
373 Erik Emesten Rahm Stockholm Herrar Stockholm 1992
372 Torbjörn Johansson BK Hyle Herrar Stockholm 1986
370 Teresa Beale Stockholm Damer Stockholm 1972
371 Jennie Forsén Stockholm Damer Tullinge 1972
369 Simon Ketomäki 9306090219 Herrar Enköping 1993
368 Stefan Wedell Huddinge Herrar Huddinge 1978
367 Kristine Svinning Valeur Stockholm Damer Stockholm 1993
365 Mia Burman Stockholm Damer Stockholm 1980
366 Lisa Castilla Stockholm Damer Stockholm 1980
364 Fredrik von Feilitzen TSM Herrar Älvsjö 1976
363 Håkan Wiman IF Linnéa Herrar Stockholm 1967
362 Maria Lecoq Bandhagen Damer BANDHAGEN 1984
361 Martin Hallberg Fractal Integration Herrar Stockholm 1980
360 Alexander Köll Stockholm Herrar Stockholm 1982
358 Emil Engdahl Telefonplan Herrar Hägersten 1989
359 felicia junger Telefonplan Damer HÄGERSTEN 1991
357 Samuel Fredriksson Nynäshamn Herrar Nynäshamn 1982
356 Mikael Olsson Bagarmossen Herrar Bagarmossen 1986
355 Johannes Fors Stockholm Herrar Stockholm 1978
354 Fredrik Fuchs Telefonplan Herrar Hägersten 1983
353 Denise Lindfors Kvarnholmen Damer Nacka 1989
352 Malin Fernström Älvsjö Damer Älvsjö 1976
351 Lena Issjö Nacka Damer Nacka 1972
349 Julia Kvarnlöv Årsta Damer Årsta 1992
348 Olle Andersson Gnesta Herrar Gnesta 1989
346 Per Benkowski Uppsala Herrar Uppsala 1974
347 Hanna Bäckström Uppsala Damer Uppsala 1978
344 Anna-Karin Ahlflood Älvsjö running ladies Damer Älvsjö 1978
345 Ulrika Roth Damer 1973
343 Marie Patrickson Sköndal Damer Sköndal 1978
342 Malin Hultlid Sköndal finest Damer Sköndal 1979
341 Jessica Bergqvist Sköndal Damer Sköndal 1980
340 Andreas Hagemann Umara Sports Club Herrar Linköping 1978
339 Jonas Åman Stockholm Herrar Stockholm 1979
338 Catarina Lundhagen Stensils Vaxholm Damer Vaxholm 1966
337 Tove Siöwall Hägersten Damer Hägersten 1981
335 Benoit Passard Saltsjö-Boo Herrar Saltsjö-Boo 1964
336 Maria Passard Saltsjö-Boo Damer Saltsjö-Boo 1966
334 Therese Anderbro IF Linnéa Damer Stockholm 1970
333 Elisabet Andersson Run academy if Damer Hägersten 1968
332 Stina Vahnström Ssideline City Run Club Damer Hägersten 1982
331 Oscar Bergström Göteborg Herrar Stockholm 1992
330 Peter Forsgård Rockopas Herrar Solna 1968
328 Junia Mannheimer NORRTÄLJE Damer NORRTÄLJE 2001
329 Fredrik Mannheimer Herrar 1968
326 Ola Ottosson Snuttens Löpsällskap Herrar Värmdö 1976
327 Niklas Bergh Herrar 1977
325 Ulrika Pettersson Snabbsportens IK Damer Handen 1967
323 Therese Axelryd Blocket Damer Enskede 1978
320 Jeanette Broberg Högalid Damer Sthlm 1993
321 Cornelis Van Es Herrar 1963
318 Stian Raneke STOCKHOLM Herrar STOCKHOLM 1978
319 Jonas Raneke Stockholm Herrar Stockholm 1980
317 Stefhan Norss Stockholm Herrar STockholm 1960
313 Dennis Dybeck Johanneshov Herrar Johanneshov 1973
314 Katya Yüceyatak Damer 1982
315 Kristina Yüceyatak Damer 1984
312 Daniel Sunesson Swedbank Herrar Stockholm 1978
310 Kalle Stillersson Bandhagen Herrar Bandhagen 1985
309 Anton Öberg Visättra Herrar Huddinge 1992
308 Simon Wattman Årsta Herrar Årsta 1987
307 Rigmor Tibell Kulturskolan Stockholm Damer Bagarmossen 1984
305 Sebastien Delattre Stockholm Herrar Stockholm 1987
306 Caroline Jean Stockholm Damer Stockholm 1988
304 Lena Ericson Runacademy IF Damer Fagersta 1964
303 Leila Hammouda IF Linnea Damer Stockholm 1969
300 Hadil Karim Ingen Damer Malmö 1979
301 Emma Bergström Damer 1977
302 Elisabeth Kihlberg Damer 1971
299 Johan Widén Stockholms skridskoseglarklubb Herrar STOCKHOLM 1952
298 Stefan Lundgren Kulturskolan Stockholm Herrar Hägersten 1977
297 Andreas Klässman Nynäshamns Ångbryggeri Herrar Årsta 1979
296 Daniel Jönsson Järna Herrar Järna 1989
295 Agneta Karlsson Bromma Damer Bromma 1973
294 Helena Ström Sundbyberg Damer Sundbyberg 1967
292 Christine Andrea Andersson Nacka Damer Nacka 1970
293 Andreas Andersson Nacka Herrar Nacka 1996
291 Robin Borgström Stockholm Herrar Stockholm 1986
290 Monika Fredrikson Snabbsportens IK Damer Nynäshamn 1973
289 Magnus Eriksson Snabbsportens IK Herrar Stockholm