Anmälda till Siljan Runt Avancerad sök

16 mil - Orsasjön & Siljan Runt

Startnummer Namn Klubb Lag Ort Födelseår
2567  Niklas Hessel Falun 1984
3100  Per-Olof Fix Velodrom CK Team ADK Djurås 1960
3100  Mats Nordin Alnö Race Team Alnö 1958
3100  Mats Nordin Alnö Race Team Alnö 1958
3100  Madeleine Philip Team Ljungskog Team Ljungskog Nacka 1980
2136  Claus Meyer Västerås CK Team Newsafe Västerås 1965
2113  Erik Nillius FALUN 1967
2110  Anders Sjöblom Borlänge 1982
2109  Jan Jendeby Örgryte Velocipedklubb Nacka 1967
2087  morgan kjellen Fredrikshof spånga 2000
2068  Linda Bergström Svegs IK Sveg 1980
2022  Thomas Olsson Västerås 1965
2021  Ralf Ståhl TeamCykel&Fjäll Falun 1956
2015  John Hammarström Leksand 1973
2002  Emelie Lundin I2If Karlstad Saffle 1982
2001  Patrik Olsson Vasa Gummi Torsby 1967
1981  Tobias Anderberg I2If Karlstad Saffle 1977
1927  Peter Fischer Åkersberga Åkersberga 1969
1922  Birgitta Nilsen Fredrikshof Cykelklubb Nacka 1955
1916  Jimmy Björkman Aspeboda SK Falun 1984
1863  magnus blårand Mora CK Mora 1975
1845  Linda Lorentsson Säters IF SK Hedemora 1977
1841  Sebastian Eriksson Team utan gränser CK Västerås 1982
1839  Niklas Petterson Bollnäs CK Bollnäs 1970
1831  John Elf Rembo IK Hedemora 1972
1824  Thomas Lechner Brandkårens ik Bandhagen & Stureby 1960
1800  Louise Bergfeldt Mora CK Mora 1987
1773  Thomas Måwe Team utan gränser Västerås 1982
1741  Claes Olofsson Sigge Cykel Sigge Cykel Järfälla 1973
1714  Joakim Söderlund Borlänge CK Borlänge 1974
1706  Ida Sternbro Team Powerwoman Athletic Club Västerås 1984
1705  Erhard Meissner Team Bjerking Uppsala 1965
1683  Erik Thorselius Team Bjerking Uppsala 1966
1674  Berry Persson Ram o nav ENSKEDE 1960
1655  Louise Balkén Team Louise&Karl Falun 1991
1629  Urban Hagström Alnö race team Alnö race team Sundsvall 1970
1619  Tobias Lundmark CK Vinet CK Vinet undersåker 1975
1598  Markus Andersson IK JARL RÄTTVIK TEAM KROPPSTEKNIK Insjön 1992
1563  Jonas Finn Olsson Insjön 1971
1572  Joacim Conradson Orsa 1979
1575  Martin Stolth Sollerön 1980
1338  Pär Borgersen Team Ormsalva-Bianchi Team Ormsalva-Bianchi Falun 1999
1351  Andreas Johansson Team Ormsalva-Bianchi Team Ormsalva-Bianchi Falun 1999
1367  Christofer Stevenson Team Ormsalva-Bianchi Team Ormsalva-Bianchi Falun 1999
1381  Magnus Snitt Team Ormsalva-Bianchi Team Ormsalva-Bianchi Falun 1999
1382  Daniel Munters Team Ormsalva-Bianchi Team Ormsalva-Bianchi Dala-Järna 1999
1402  Joakim Folkesson Team Ormsalva-Bianchi Team Ormsalva-Bianchi Falun 1999
1407  Viggen Andersson Team Ormsalva-Bianchi Team Ormsalva-Bianchi Falun 1999
1411  Johan Mattsson Team Ormsalva-Bianchi Team Ormsalva-Bianchi Falun 1999
1428  My Lissmors Team Ormsalva-Bianchi Team Ormsalva-Bianchi Falun 1999
1444  Ove Lissmors Team Ormsalva-Bianchi Team Ormsalva-Bianchi Dala-Järna 1999
1467  Johan Sonesson Team Ormsalva-Bianchi Team Ormsalva-Bianchi Borlänge 1999
1499  Mikaela Trapp Team Ormsalva-Bianchi Team Ormsalva-Bianchi Falun 1999
1510  Jim Järn Team Ormsalva-Bianchi Team Ormsalva-Bianchi Falun 1999
1517  Jonas Bäckström Team Ormsalva-Bianchi Team Ormsalva-Bianchi Falun 1999
1523  Michael Johansson Team Ormsalva-Bianchi Team Ormsalva-Bianchi Falun 1999
1323  Peter Östregård SMACK Team Rynkeby God Morgon - lag Stockholm Sollentuna 1956
1285  Henrik Persson Danderyd 1985
1272  Johan Fallan Nacka Värmdö Skidklubb Johanneshov 1969
1174  Margitha Björksved EIK Eskilstuna IK Eskilstuna 1964
1135  Helena Gezelius -Björkman Mora CK Mora 1973
1129  Tomas Norman Dalasvets&smide Dalasvets Falun 1970
1110  Carl Oljans Dala-Husby 1984
1051  Johan Widenberg Fredrikshof Lidingö Fredrikshof CK Täby 1977
1050  Fredrik Nilsson Bollnäs Cykelklubb Bollnäs 1975
1008  Daniel Välitalo Edsbyns IF Bandy Edsbyn 1976
1003  Tomas Gustafson Uppsala 1959
999  Karin Särka Hisingens CK Team utan gränser Västra Frölunda 1968
964  Björn Nordgren Epicenter Sollentuna 1969
963  Per Björklund Alnö Race Team Sundsvall 1971
951  Leif Klavebäck Knivsta CK Stockholm 1961
937  håkan degselius svegs ik cykel Sveg 1964
922  Jari Korvela Södertälje Cykelklubb Södertälje 1964
912  Anders Göras Brudpiga Leksand 1978
910  Artur Vilela Portugal Falun 1980
906  Magnus Andersson Västerås CK Västerås 1977
901  Michael Eriksson Väsby Let it Light Upplands Väsby 1962
830  Jonas Eriksson Fredrikshof CK Solna 1988
808  Annalena Olsson Västerås Dream Team Västerås 1965
800  Karl Ek Mineteam Mineteam Årsta 1990
745  Magnus Björk Sundbyberg 1969
725  Johan Engren Sigge Cykel team Sigge Cykel Hässelby 1975
712  Stefan Thorsell AXA Sport Bromma 1979
696  Roger Nell SSCT/järfälla Ck Kungsängen 1964
657  Rikard Samuelsson Team T-rex Enskededalen 1984
653  Andreas Ericsson Köping 1983
648  Joakim Norling Rimbo Rimbo 1969
643  Sven Kåre Sunde Mattsson Mattsson Metal AB Mora 1964
622  Fredrik Holtling Rimbo Rimbo 1981
599  Mats Dahler Sigtuna 1975
569  john ekman Conversionista The Conversionistas sollentuna 1965
554  Viktor Svedlund Norbergs ck Norberg 1994
552  Markus Jägerstedt Forza Brunfors Hägersten 1981
490  Helga Ternby coor sports club stockholm 1986
480  patrik ström Team Rynkeby Täby Team Rynkeby God Morgon Täby Sollentuna 1966
479  Sandra Marinilli Sigge Cykel Sigge Cykel Bromma 1974
423  Einar Einarsen Team Rynkeby God Morgon Täby Team Rynkeby God Morgon Täby Gustavsberg 1947
412  Petter Backman Mineteam Mineteam Enskede 1990
297  Lars Gurfeldt Team Rynkeby God Morgon Täby Team Rynkeby God Morgon Täby Sollentuna 1962
306  Lena Von Sydow Team Rynkeby God Morgon Täby Team Rynkeby God Morgon Täby Saltsjö-Boo 1959
312  Per Engström Team Rynkeby God Morgon Täby Team Rynkeby God Morgon Täby Täby 1955
323  Staffan Lindström Team Rynkeby God Morgon Täby Team Rynkeby God Morgon Täby Solna 1966
334  Tina Lejdemyr Team Rynkeby God Morgon Täby Team Rynkeby God Morgon Täby Täby 1971
367  Ulf Danielsson Team Rynkeby God Morgon Täby Team Rynkeby God Morgon Täby Danderyd 1959
397  Ulla Vanhakangas Team Rynkeby God Morgon Täby Team Rynkeby God Morgon Täby Djursholm 1965
287  Anna Nyberg Sigtuna 1977
6439  Anders Lövkvist Sköndal 1965
268  Stefan Lahti Grythyttans cykelklubb Grythyttans CK HÄLLEFORS 1972
228  Pär Grönhagen Fredrikshof ck Fredrikshof CK Bromma 1980
221  nils norgren sundborns goif Sundborn 1952
210  Johan Carelle Team Cykel & Fjäll CK Falun 1967
208  Maria Forsgren Sollentuna Sollentuna 1963
206  Klas Turdell Mineteam Mineteam Östersund 1990
205  Björn Aspelin Gävle CA Valbo 1963
193  Madeleijn Perjos Gävle 1983
187  Anatole Ibanez Västerås Team Motvind Västerås 1985
182  Martin Sundell Västerås Team Motvind VÄSTERÅS 1989
156  Nils Moen Fredrikshof Ekerö 1963
137  Mikael Ring Skoghall 1961
135  Magnus Eriksson Siljansnäs IF Siljansnäs 1974
122  Helena Zebergs Uppsala 1983
97  Fredrik Andersson Smack Sigtuna 1968
94  Torbjörn Dimling Dimlingarna Bromma 1966
60  Robert Rahmn Babianrövarna Hammarö 1962
3099  Jürgen Smolle Sollerön 1966
3098  Emma Nyberg Avesta OK Dala Husby 1986
3097  Anders Johansson Huddinge 1969
3096  Linda Tufvesson CKX Bjärred 1980
55  Ulrik Böhm Strong Riders Saltsjöbaden 1965
3095  Kajsa Kolmskog Foik FOIK Falun 1983
3094  Olle Andersson Säter Säter 1951
3093  Peder Olsson Alnö Race Team Sundsvall 1964
3092  Jörgen Stadler Lygnens Venner Partille 1962
3091  Pär Duwe Stockholm 1966
3089  Jonas Svensson Structor Akustik Stockholm 1982
3087  Bernt Welander Västerås Cykelklubb Västerås 1969
3086  Peter Aspling Fredrikshof Cykelklubb Hässelby 1971
3088  Åke Ringblom Fredrikshof Farsta 1952
3085  Magnus Gustafsson Järfälla Järfälla 1972
3084  Patrik Olsson Malungs IF MALUNG 1988
3083  Gustav Mikkelsen Saltsjöbaden 1992
3082  Thorbjörn Johnsson Hudik Triathlon Hudik Triathlon Hudiksvall 1983
3081  Geir Lindblad Solo Märsta 1963
3080  Peter Landén Fredrikshof CK Gustavsberg 1966
3079  Magnus Vesterlund Norbergs CK Norberg 1971
3078  Therése Nordlund Västerås 1983
3077  Jannis Haimanas Västerås 1974
3076  Patrik Machacny VCK Team Newsafe Västerås 1974
3075  Tobias Eriksson Västerås 1973
3074  Mathias Snickar Falu Plattsättning Stockholm 1980
3073  Peter Björk Swegon Cycling Team Stockholm 1971
3072  Casper Ullsten-Wahlund Sollentuna 1983
3071  Conny Swahn Team Sigge Cykel Sigge Cykel Hässelby 1975
3070  Stefan Andersson Falun 1972
3069  Arvid Böhm Fredrikshof CK Fredrikshof CK Saltsjö-Duvnäs 1968
3068  Peter Hildebrand Team Ormsalva Dellner IK Falun 1976
3067  Andreas Ribjer Peab Vendelsö 1978
3066  Riad Rherras Swegon Cycling Team HUDDINGE 1973
3065  Niklas Blomgren AXA Sports club Stockholm 1979
3064  Emma Gyllenswärd Västerås 1989
3062  Fredrik Fexe Swegon Stockholm 1970
3063  Elias Kayal Stockholm 1987
3061  Mikael Arbman Axa Slotts Club Stockholm 1972
3060  Ulla Irgens Ingen Stockholm 1962
3059  Mathias Forsgren Borlänge 1963
3058  Sandra Lindmark Team Ormsalva Athletic Club Djurås 1977
3057  Carl Ryberg Team Newsafe Team Newsafe Enköping 1985
3056  Marcus Tillberg Tillbergs bygg SALTSJÖ-BOO 1979
3055  Fredrik Johansson Enköpings ck Team Newsafe Fjärdhundra 1986
3054  Kristian Birath Västerås Team Motvind Västerås 1979
3053  Mattias Westling Team Newsafe Borlänge 1986
3052  Martin Östberg Borlänge cykelklubb Borlänge 1980
3051  Lars-Åke Åberg Hedemora HEDEMORA 1965
3050  Robert Otterstål Team Utan Gränser Saltsjö-boo 1979
3049  Johan Clasenius Team Racing Lovers Gävle 1984
3048  Jonas Hedman Johanneshov 1988
6443  Hanna Sundberg Team B3IT Stockholm 1987
3047  Mathias Granvik Team Ormsalva Athletic Club Saltsjö Duvnäs 1973
3046  Johan Snellman Swegon Cycling Team Bromma 1972
3045  Niclas Svensson ESIK Sollentuna 1972
3044  Staffan Svärd Västerås 1975
3043  Patric Söderberg Swegon Huddinge 1964
3042  Magnus Sterner Brudpiga Leksand 1979
3041  Patrik Eklund SCSCK Jonny Pitt Johanneshov 1975
3040  Sandra Sävström Team Ljungskog Uppsala 1988
3039  Christian von Corswant AstraZeneca IS Mölndal 1959
3038  Paul Danielsson Fors 1955
3037  Annika Rubensson Vallentuna CK Vallentuna 1967
3036  Joakim Oknefjell Hudik Triathlon Hudik Triathlon IGGESUND 1975
3034  Martin Dahlman Team Turbo Uppsala Team Turbo Uppsala Solna 1980
3035  Åsa Söderquist Team Turbo Uppsala Team Turbo Uppsala Uppsala 1970
3033  Anders Kahlin RIF Västerås 1954
3028  Mikael Norin Team Turbo Uppsala Team Turbo Uppsala Knivsta 1973
3029  Fräs Jan Jonsson Team Turbo Uppsala Team Turbo Uppsala Knivsta 1968
3030  Åsa Christiernin Team Turbo Uppsala Team Turbo Uppsala Uppsala 1976
3031  Eric Åsberg Team Turbo Uppsala Team Turbo Uppsala Uppsala 1989
3032  André Lisspers Team Turbo Uppsala Team Turbo Uppsala Uppsala 1992
3024  Stefan Sundström Alön Race Team Alnö race team Ankarsvik 1973
3023  Camilla Eklöf Fredrikshof CK Bromma 1983
3022  Sanna Salmela Hudik Triathlon Hudiksvall 1976
3021  Pär Gustavsson Täby 1972
3020  Christine Thuresson Fredrikhof CK Fredrikshof CK Stockholm 1990
3019  Oscar Wennerström Guldgruppen Djursholm 1989
3018  Bengt Andresen Team ADK Team ADK Kil 1959
3017  Sofia Sundblad Falun 1980
3016  Anders Stridsberg Västerås CK Team Newsafe Västerås 1978
3015  Staffan Tornblad Pappa Lennarts CK Bromma 1982
3014  Jan Willman Dala-Järna IK Vansbro 1965
3013  Richard Alm Sigtuna 1979
2980  Bengt Wannerskog Team Rynkeby God Morgon Täby Örebro 1964
2981  Bo Lindborg Team Rynkeby God Morgon Täby Brottby 1968
2982  Carina Nycander Team Rynkeby God Morgon Täby Täby 1968
2983  Christer Blomqvist Team Rynkeby God Morgon Täby Spånga 1959
2984  Clas Sjöberg Team Rynkeby God Morgon Täby Rönninge 1953
2986  Fredrik Grim Team Rynkeby God Morgon Täby Täby 1999
2987  Gunnar Håkansson Team Rynkeby God Morgon Täby Bromma 1958
2988  Hans Elsinga Team Rynkeby God Morgon Täby Ingarö 1965
2989  Jan Aronson Team Rynkeby God Morgon Täby Täby 1957
2990  Jan Edenfäll Team Rynkeby God Morgon Täby Sollentuna 1964
2991  Johan Solberg Team Rynkeby God Morgon Täby Järfälla 1966
2992  Johanna Ågren Team Rynkeby God Morgon Täby Värmdö 1952
2994  Jörgen Rapp Team Rynkeby God Morgon Täby Värmdö 1962
2995  Magnus Holmgren Team Rynkeby God Morgon Täby Stockholm 1956
2996  Magnus Nelsson Folkelid Team Rynkeby God Morgon Täby Bromma 1966
2997  Malin Törnqvist Team Rynkeby God Morgon Täby Täby 1977
2998  Maria Dahlin Team Rynkeby God Morgon Täby Täby 1970
2999  Marie Sandgren Team Rynkeby God Morgon Täby Värmdö 1968
3000  Mette Ågren Team Rynkeby God Morgon Täby Brottby 1975
3002  Peter Bäck Team Rynkeby God Morgon Täby Brottby 1966
3003  Ralf Tommy Sjöblom Team Rynkeby God Morgon Täby Bromma 1965
3004  Ralph Woodhouse Team Rynkeby God Morgon Täby Åkersberga 1955
3005  Sara Wengström Team Rynkeby God Morgon Täby Solna 1986
3006  Stefhan Markström Team Rynkeby God Morgon Täby Bromma 1972
3007  Therese Giertta Augustsson Team Rynkeby God Morgon Täby Sundbyberg 1967
3008  Thomas Woll Team Rynkeby God Morgon Täby Lidingö 1959
3009  Tina Axenfalk Team Rynkeby God Morgon Täby Gustavsberg 1971
3010  Tommy Eierholen Team Rynkeby God Morgon Täby Vallentuna 1964
3011  Åsa Dahlstedt Hagman Team Rynkeby God Morgon Täby Nacka 1959
3012  Åsa Fredriksson Team Galenskap Bromma 1991
2979  Kenth Bill Team Rynkeby Stockholm Team Rynkeby God Morgon - lag Stockholm Enskede 1956
2978  Magnus Jacobson Stocksund 1958
2977  Joakim Hagbacke Team Magnus Solna 1982
2976  Janet Olsson Friskis o svettis Falun Falun 1973
2975  Oscar Älenmark Fredrikshof Cykelklubb Fredrikshof CK Lidingö 1991
2178  Ludwig Söderman Team Rynkeby God Morgon - lag Stockholm Stockholm 1987
2973  Jan Bergman Västerås Cykelklubb Västerås 1951
2972  Hampus Lundell Borlänge 1991
2971  Dean McGowan IK Fyris Triathlon Björklinge 1978
2970  Fredrik Lundell Borlänge 1989
2969  Oscar wahlund Östersund ck Ås 1984
2968  Henric Lönnborg Åkersberga 1989
2965  Patrik Ericsson Fenix Norrköping Åby 1973
2967  Ulrik Paulsen KP aktiv SINT-MARTENS-LATEM 1958
2964  Frank Jörgensen Västerås CK Västerås 1956
2963  Christopher Lyrbo Team Kalmarsund Kalmar 1980
2962  Anders Westbom Västerås CK Västerås 1965
2961  Markus Vallenholm Ångaloppet Swimrun Melium Hägersten 1981
2959  Jeanette Back Team NAJ:s Solna 1987
2958  Nathalie Borsch Team NAJ:s Nacka 1988
2957  Anna Darth Team NAJ:s Nacka 1990
2956  Fredrik Nilsson Uddnäs Glas & Solskydd CK Falun 1970
2955  Mathias Bauer Borlänge 1989
2954  Mattias Lodin Öfvre OdlarensCK Eskilstuna 1971
2953  Jenny Envall Team Ljungskog Team Ljungskog Uppsala 1968
2952  Rolf Kindmark St Tidö CK Eskilstuna 1959
2951  Robert Trouin TUG CK Team utan gränser Åkersberga 1974
2950  Lena Lundström CK Hymer CK Hymer NORRKÖPING 1952
2949  Magnus Davidsson Lugnetkyrkan Falun 1964
2948  Rasmus van Paaschen Hägersten 1974
2946  Hans Englund Bygdeå GIF Cykel Datatrion AB Cycle Team Bygdeå 1972
2945  Daniel Larsson Dala-Järna IK Leksand 1984
2944  Gøran Tveit Hardanger sk Åre 1971
2943  Hans Friedel Ramnäs CK HALLSTAHAMMAR 1960
2942  Robert Lycksell SMACK Sollentuna 1971
2941  Jesper Benson Ärna IF Sollentuna 1979
2940  Anders Malmgren Fredrikshof CK Spånga 1966
2939  Fredrik Silfwerplatz Skoghall CK Hammarö Saltsjö-boo 1973
2938  Maarit Nordmark Stockholm CK Stocksund 1967
2937  Joacim Jansson SMACK Upplands-Väsby 1971
2936  Göran Ljungberg Mariehem SK Albufeira 1951
2935  Anton Boström Dårskapens motionärer Stockholm 1991
2934  Niklas Nyström Stockholm City Triathlon Club Stockholm 1960
2933  Fredrik Nilert Stockholm City Triathlon Club Stockholm 1959
2932  Anders Forsgren Spånga 1973
2931  Simon Franzén Säter Säter 1985
2929  Andrew Taylor Svarta Haesten Stockholm 1978
2928  Mats Anderberg Kristianstad 1985
2927  Håkon Myrvang Trysil sk Trysil SK Jordet 1969
2926  Nelly Nilsson Kristianstad 1987
2925  Anders Palmgren SMACK Datatrion AB Cycle Team Märsta 1973
2924  Charlie Elf SOAB Vällingby 1994
2923  Ellinor Gustafsson CK CubXX Stockholm 1961
2922  Staffan Molin Fredrikshof CK Fredrikshof CK Bromma 1962
2921  Oskar Ahlberg Fredrikshof CK Sin 8:48 Brostugan Stockholm 1971
100  Felix Spaanheden Söderhamn 1994
99  Christoffer Rinne Laurin Skärgårdens Multisportare Norrala 1986
2920  Christian Nyström Söderhams OK Bikestore One Söderhamn SÖDERHAMN 1978
2919  Fredrik Edin Varbergs MTB Masklungan Västra Frölunda 1985
2918  Tomas Öhrn Torslanda 1966
2917  John Kuusimurto 7005090555 S.O.S Huddinge 1970
2893  Mikael Ohldén Team Turbo Uppsala Team Turbo Uppsala Uppsala 1983
2894  Mattias Brunk Team Turbo Uppsala Team Turbo Uppsala Uppsala 1979
2895  Nils-Johan Björklund Team Turbo Uppsala Team Turbo Uppsala Uppsala 1953
2896  Matts Asplund Team Turbo Uppsala Team Turbo Uppsala Hallstavik 1974
2897  Tomas Holmqvist Team Turbo Uppsala Team Turbo Uppsala Uppsala 1967
2898  Anton Golander Team Turbo Uppsala Team Turbo Uppsala Uppsala 1984
2899  Tyrone Skogström Team Turbo Uppsala Team Turbo Uppsala Uppsala 1965
2900  Johan Backström Team Turbo Uppsala Team Turbo Uppsala Uppsala 1976
2901  Daniel Pinto Team Turbo Uppsala Team Turbo Uppsala Uppsala 1989
2902  Peder Eriksson Team Turbo Uppsala Team Turbo Uppsala Norrtälje 1969
2903  Fredrik Blom Team Turbo Uppsala Team Turbo Uppsala Uppsala 1986
2904  Fredrik Olofsson Team Turbo Uppsala Team Turbo Uppsala Uppsala 1973
2905  Marcus Brandt Team Turbo Uppsala Team Turbo Uppsala Tyresö 1980
2906  Gustav Andersson Team Turbo Uppsala Team Turbo Uppsala Uppsala 1988
2907  Lars Söderquist Team Turbo Uppsala Team Turbo Uppsala Uppsala 1969
2908  Johan Lantz Team Turbo Uppsala Team Turbo Uppsala Uppsala 1970
2909  Jonas Sjöstedt Team Turbo Uppsala Team Turbo Uppsala Uppsala 1970
2910  Thomas Rosendal Team Turbo Uppsala Team Turbo Uppsala Knivsta 1979
2911  Tomas Vindahl Team Turbo Uppsala Team Turbo Uppsala Märsta 1964
2912  Daniel Carlsson Team Turbo Uppsala Team Turbo Uppsala Björklinge 1982
2913  Anders Hellman Team Turbo Uppsala Team Turbo Uppsala Uppsala 1971
2914  Christian Zäll Team Turbo Uppsala Team Turbo Uppsala Uppsala 1984
2915  Martin Krantz Team Turbo Uppsala Team Turbo Uppsala Uppsala 1976
2916  Torbjörn Westerlund Team Turbo Uppsala Team Turbo Uppsala Norrköping 1969
2892  Peter Joon Brudpiga Leksand 1971
2891  Christian Eggers Enköping 1984
2890  Rebecca Persson Enköping 1982
2889  Fredrik Lidmark Fredrikshof CK Sundbyberg 1984
2888  magnus hjorth västerås 1964
2887  Gunnar Mångsbro SYA Mantorp 1945
2886  Massimo Minale Team Scarlett Hägersten 1979
46  Robert Stahl Kungsbergets Alpina Valbo 1960
45  Patrik Andersson Team Älska Vara Tjock Knivsta Cykelklubb Knivsta 1982
44  Henrik Cheng Team Rynkeby - God Morgon Dalarna Solna 1987
43  David Axelsson-Fisk CK Uni Uppsala 1963
70  Henrik Wettergren Rönninge 1970
42  Kenneth Pettersson Sandviken Sandviken 1953
41  Per Bergström Gävle 1981
40  Marcus Öhman Alnö Race Team Alnö race team Alnö 1975
39  Johnny Sundström FREDRIKSHOF Fredrikshof CK Piteå 1972
38  Erik Jonsson Bjerking Team Bjerking Knivsta 1974
2882  Mattias Sundstedt Bjerking Team Bjerking Uppsala 1973
2883  Rosalie Engberg Bjerking Team Bjerking Uppsala 1977
2885  Lennart Berg Bjerking Team Bjerking Bälinge 1977
5000  Mattias Wedberg Västerås CK Västerås 1973
2850  Nils Rönström Team Utan Gränser CK Team utan gränser Årsta 1969
2849  Paulo Gago Portugal Os Tugas Falun 1984
2851  Peter Guterstam Sollentuna 1965
2844  Joanna Udden Hemmingsson 6707053242 Fredrikshof CK Bromma 1967
2843  Morgan Källström Sandvikens ck Sandviken 1965
69  Per-Olov Rosén Team Bjerking MOra 1977
2857  Claes Persson Ica Handlarna Borlänge 1962
2856  Jonas Thordarson Upplands Motor Uppsala 1982
2854  Tommy Andersson Hägglunds Ski Team Järved 1968
2853  Bertil Widmark Smack Upplands Väsby 1968
2852  Andreas Tangerud Västerås CK VÄSTERÅS 1973
2861  Anders Blombäck FlowerPower Sundsvall 1963
2860  David Czuczor Team Ahlsell Falun 1979
2859  Henry Broström Upplands Motor Upplandsmotor Björklinge 1956
2858  Emil Svedin Borlänge 1986
2846  Anthony Hill Team Scarlett Team Scarlett Nacka 1970
2847  Matt Squire Team Scarlett Team Scarlett 1975
2865  Jörgen Norberg Ortviken mk Micke o Karin Alnö 1963
2864  Gustaf Sjöblom Gävle 1975
2862  Stefan Zell Team Titan Sundsvall 1960
2872  Mikael Björklund Ortvikens MK Micke o Karin alnö 1960
2873  Karin Björklund alnö alnö 1960
2871  Thomas Heens Sveden Trä IF Vansbro 1965
2870  Per Jardhagen Astrazeneca IF Enhoerna 1969
2869  Mikael Estvall Uppsala 1962
2867  Daniele Banchi 1976
2868  Paolo Testolin 1976
2875  Erik Bortoluz Bcc Stockholm 1985
2879  Atle Ager Brudpiga RK Leksand 1991
2878  Jari Rosenblad Fredrikshof CK Fredrikshof CK Huddinge 1969
2877  Heléna Tylleskär Sandviken CK Team Rynkeby - God Morgon Dalarna Sandviken 1988
2876  Karsten Bergdahl Fredrikshofs IF Cykelklubb Fredrikshof CK Vendelsö 1970
33  Lasse Käck Team Ibex Team Ibex Falun 1969
32  Adam Ericsson SVÄRDSJÖ 1968
31  Tommy Köhn Gävle Triathlon GÄVLE 1965
28  Ann Henriksson Lillen och brudarna Upplands Väsby 1960
29  Ingberth Henriksson Nilsson 1954
30  Helene Mattson 1963
27  Richard Hagel Järfälla 1974