Anmälda till Bocksten TrailRun 2019 Avancerad sök

Bocksten TrailRun 5 km

Namn Klubb Kön Ort Födelseår
Patrik Högström RSM Man Hovås 1982
Annika Bengtsson RSM Kvinna Hovås 1985
Olof Högström RSM Man Lindome 1945
Madelene Ahlström Frillesås Kvinna Frillesås 1983
Karin Olofsson Nösslinge Kvinna Skällinge 1984
Rebecka Jägryd Team Swempa Kvinna Långås 1987
Julia Wramling Läjet surf’n’run Kvinna Träslövsläge 1979
Gunnel Petersson Mölndal Kvinna Mölndal 1944
Lizette Andersson Björnen RC Kvinna Ullared 1985
Fanny Larsson Björnen RC Kvinna Falkenberg 1994
Emma Josefsson Björnen RC Kvinna Falkenberg 1991
Linn Korskulle Bocksten TrailRun Kvinna Varberg 2008
Edith Stråe Bocksten TrailRun Kvinna Varberg 2009
Malin Schlebusch Onsala Kvinna Onsala 1972
Filip Schälin Kongahälla AI Man Hisings Kärra 2004
Szabolcs Márton Johansfors Man Oskarström 1977
Beatrix Boda Johansfors Kvinna Oskarström 1978
Vilhelm Skärbäck Bocksten TrailRun Man Tvååker 2005
Matilda Skärbäck BTR Kvinna Tvååker 2008
Kaj Handzic Halmstad Aikidoklubb Man Slöinge 1985
Cecilia Larsson Varberg Kvinna Varberg 1982
Per Svensson Varberg Man Varberg 1979
Amanda Sideby Göteborg Majorna OK Kvinna Sävedalen 2009
Anders Gustafsson Medirum AB Man Kungsbacka 1969
Caroline Lundqvist Input interiör Kvinna Träslövsläge 1987
Tage Jernlid Hagryd Bikers Man Kullavik 2006
Sara Wikner Kungsbacka Kvinna Kungsbacka 1966
Anders Granelli Kungsbacka Man Kungsbacka 1965
Petra Lind Lerkil Kvinna Vallda 1976
Hans Andersson KIK Man Träslövsläge 1950
Claus Geertsen Præstøløberne Man Præstø 1962
Nina Borgelind Fjärås Kvinna Fjärås 1971
Anita Palmér Ulricehamns ok Kvinna Ulricehamn 1959
Marie Dahlen Ulricehamns OK Kvinna Ulricehamn 1982
Robin Devert V.Frölunda Man Västra Frölunda 1984
Emelie Devert V.Frölunda Kvinna Västra Frölunda 1985
Anna Lidhem-Antonsson ÅF Kvinna Varberg 1979
Annika Wintvik Falkenberg Kvinna Falkenberg 1977
Malte Palmér Ulricehamns OK Man Ulricehamn 2009
Helena Jönsson Broaryd swingers Kvinna Broaryd 1983
Malin Erlandsson Varberg Kvinna Varberg 1970
Frida Falk Forest Femmes Kvinna Västra Frölunda 1978
Maria Hildebrand Varberg Kvinna varberg 1974
Beata Åkerström IFK Skövde Skidklubb Kvinna Skövde 2006
Ola Åkerström IFK Skövde Skidklubb Man Skövde 1961
Anders Ljungblad Ringhals IF Man Ugglarp 1961
Jonas Wintvik falkenberg Man Falkenberg 1970
Saga Nidler Onsala Kvinna Onsala 2004
Jim Sjölin IK Dran Man Veddige 2008
Elise Sjölin IkDran Kvinna Veddige 2006
Mona Carlsson IkDran Kvinna Veddige 1956
Gunilla Ljungberg Göteborg Kvinna Göteborg 1964
Rosita Stomberg Billdal Kvinna Billdal 1968
Peter Andersson VATTENFALL IF Man Varberg 1973
AnnCatrin Helmersson Stark Mamma Kvinna Varberg 1982
Sofia Mattelin Team StarkMamma Kvinna Varberg 1982
Anita Almqvist Mölndal Kvinna Mölndal 1966
Therese Noborg Team StarkMamma Kvinna Varberg 1982
Susanna Kaasinen Getinge Kvinna Getinge 1977
Sjaunja Andersson Harplinge Kvinna Harplinge 1972
Anna Modigh Varberg Kvinna Varberg 1985
Ann Jönsson Tvååker Kvinna Tvååker 1955
Marie Åkerfeldt Varberg Kvinna Varberg 1986
Anna Kärrman Fyrstrandsbyns running ladies Kvinna Varberg 1986
Olle Börjesson Göteborg Man göteborg 2002
Martina Jisbrant Hönö Kvinna Hönö 1981
Helmi Rydell Hönö is Kvinna Hönö 2008
Elis Rydell Hönö is Man Hönö 2009
Jeanette Östling Varberg Kvinna Varberg 1974
Charlie Östling Varberg Man Varberg 2005
Malin Lövgren Borås Kvinna Borås 1992
Ida Oskarsson SOK Knallen Kvinna Göteborg 1992
Ann-Sofie Ölje Kärradal Kvinna Varberg 1968
Linn Sundin Varberg Kvinna Varberg 1980
Olof Sundin Varberg Man Varberg 2007
Gustav Sundin Varberg Man Varberg 2009
Johan Hellsten Åsa Man Åsa 1973
Emma Hellsten - Kvinna Åsa 1975
Mats Larsson Molla Man Ljung 1966
Alice Larsson Molla Kvinna Ljung 1997
Pernilla Larsson Team Snigel Kvinna Laholm 1973
Leonard Rietz Borås Man Borås 2007
Sofia Åsberg Team Stark Mamma Kvinna Varberg 1979
Vilbert Wilbert Västervik Man Västervik 1966
Göran Wallin Halmstad Man Halmstad 1966
Catharina Karlsson Värnamo Kvinna Värnamo 1995
Caroline Jacobsson Varberg Kvinna Varberg 1971
Karin Fritzon Varberg Kvinna Varberg 1966
Jessica Stadling Alingsås Kvinna Alingsås 1970
Matilda Andersson Varbergs brukshundklubb Kvinna Varberg 1997
Johanna Milding Göteborg Kvinna Göteborg 1991
Charlotte Bengtsson Tvååker Kvinna Tvååker 1975
Oliver Holtskog Hosle Man Hosle 2006
Gunnel Axelsson Ok Skogshjortarna Kvinna Alingsås 1956
Petra Holmberg Göteborg Kvinna Göteborg 1963
Elizabeth Alvarado Varberg Kvinna Varberg 1991
Stina Förster Varberg Kvinna Varberg 1984
Toni Demitz-Helin Birkastan Kvinna Stockholm 1966
Sara Johansson Ljung Kvinna Ljung 1988
Catrin Bäck Göteborg Kvinna Göteborg 1975
Julia Englund We will MEJC it! Kvinna Göteborg 1991
Eva Hjälmered We will MEJC it! Kvinna Varberg 1982
Erika Jönsson Agnes vänner Kvinna Göteborg 1991
Per Jeppson Agnes vänner Man Göteborg 1987
Lena Olsson Skällinge runners Kvinna Skällinge 1964
Per Erik Olsson Skällinge runners Man Skällinge 1957
Pernilla Ståhlbom Varberg Kvinna Varberg 1972
Johanna Brorsson Grimeton Kvinna GRIMETON 1979
Oliver Bergvall Kungsbacka Man Halmstad 1996
Emilia Perkman Kungsbacka Kvinna Kungsbacka 1996
Kristina Lundwall Varberg Kvinna Varberg 1963
Jakob Lundwall Varberg Man Varberg 1994
Joakim Isaksson GE-Sprinkler Man Väröbacka 1965
Tomas Andersson GE-Sprinkler Man Varöbacka 1963
Kenneth Sahlén GE-Sprinkler Man Väröbacka 1970
Daniel Gunnarsson GE-Sprinkler Man Väröbacka 1996
Jonas Andersson GE-Sprinkler Man Väröbacka 1962
Lars Svensson GE-Sprinkler Man Väröbacka 1963
Mikael Berntsson GE-Sprinkler Man Väröbacka 1968
Anders Larssson GE-Sprinkler Man Väröbacka 1976
Anders Svensson GE-Sprinkler Man Väröbacka 1977
Maria Richtoff Team Kuri Kvinna Eldsberga 1963
Maria Brask Bollebygd Kvinna Bollebygd 1978
Jonas Brask Bollebygd Man Bollebygd 1979
Lovisa Pettersson Fagered Kvinna Ullared 1990
Lena Wiberg Alingsås Kvinna Alingsås 1968
Sofia Jönsson Veddige ibk Kvinna Veddige 1990
Therese Frie Veddige IBK Kvinna Veddige 1979
Lina Åkerlind Veddige IBK Kvinna Varberg 1992
Malin Svensson Veddige IBK Kvinna Varberg 1985
Linn Petersson Broaryd Kvinna Broaryd 1994
Louise Olsson Torup Kvinna Torup 1992
Helena Stangenberg ByEek Kvinna Vallda 1982
Malin Ranner Johanneshov Kvinna Johanneshov 1981
Magnus Ranner Johannneshov Man Johanneshov 1979
Sara Nilsson Hällingsjö Kvinna Hällingsjö 1985
Christoffer Eek ByEek Man Frillesås 1983
Madelen Warenius Onsala Kvinna Onsala 1985
Katarina Eek Vallda Kvinna Vallda 1957
Pär Claesson Göinge trail/Varberg Man Varberg 1981
Johan Söderman Göinge Trail / Varberg Man Varberg 1984
Julia Dahlin Folkared Kvinna Långås 1986
weronica Källehult Timmervik Kvinna KODE 1962
Cecilia Johansson Falkenberg Kvinna Falkenberg 1974
Jeniffer Jernberg Falkenberg Kvinna Falkenberg 1977
Johan Nilson Skövde Man Skövde 1989
Lina Stadling Skövde Kvinna Skövde 1996
Marie Nilson Karlsborg Kvinna Karlsborg 1960
Charlott Persson Familjen Persson Kvinna Vällingby 1978
Elisabeth Johansson Falkenbergs Brukshundklubb Kvinna Falkenberg 1967
Tina Åkesson Kusthotellet Runners Kvinna Varberg 1985

Bocksten TrailRun 12 km

Namn Klubb Kön Ort Födelseår
Johanna Dahl Sjöberg Mölnlycke/Alhagen Kvinna Mölnlycke 1973
Lisa Mastalir Mölnlycke Kvinna Mölnlycke 1973
Lovisa Pettersson Göteborg Kvinna Göteborg 1991
Kajsa Björk Göteborg Kvinna Göteborg 1991
Nina Sahlgren Gunnebo Girls Kvinna Mölndal 1978
Mattias Paliouras Falkenberg Allstars Man Falkenberg 1978
Isabel Jacobsen Falkenberg Kvinna Falkenberg 1987
Rebecka Vahlström Varberg Kvinna VARBERG 1981
Jenniffer Rehn Team StarkMamma Kvinna Varberg 1979
Sebastian Andersson Torestorps IF Man Borås 1986
Johan Palmér Ulricehamns OK Man Ulricehamn 1982
Inger Magnusson Team Bunkern Kvinna Hisings Kärra 1967
Marcus Henricsson MEXICO86 Man Stockholm 1976
Britta Holmblad MEXICO86 Kvinna Stockholm 1976
Jennie Selberg Solvikingarna Kvinna Göteborg 1976
Håkan Steinbrenner DRT Man Kungsbacka 1969
Mats Larsnäs Firma Mats Larsnäs Man Varberg 1973
Alexander Larsnäs Firma Mats Larsnäs Man Varberg 2004
Anna-Karin Jonsson Team Powerwoman Kvinna Dalsjöfors 1970
Ofelia Carlsson Tvååker Kvinna Tvååker 1998
Hans Rabe Varberg Man Varberg 1964
Anna Lind Halmstad Kvinna Halmstad 1978
Martina Viskalyck Statt Kvinna Veddige 1979
Maria Ohlson Statt Kvinna Skällinge 1986
Jörgen Arvidsson Ringhals Man Varberg 1974
Olof Alvelyck Ringhals IF Man ÅSKLOSTER 1976
Stefan Hall West Bromwich Albion Man Brämhult 1970
Jonas Hafström Rydebäck Man Rydebäck 1975
Roger Runebrant Burseryds IF Man Burseryd 1967
Niklas Mahilainen Ljungskile Man Ljungskile 1987
Robin Skog Skoogii Man Varberg 1997
Mikaela Danvik Forest femmes Kvinna Göteborg 1972
Sandrah Fernandez Varberg Kvinna Varberg 1985
Erica Skogevall Rävlanda Kvinna Rävlanda 1978
Susanne Fredriksson Bua Kvinna Bua 1965
Emil Larsson Avdankad OK Man Handen 1991
Elin Levin Gunnebo Girls Kvinna MÖLNDAL 1978
Magnus Båth Sandared Man Sandared 1974
Jenny Rönnqvist Göteborg Kvinna Västra Frölunda 1982
Frida Rönnqvist Göteborh Kvinna Göteborg 1982
Johanna Rönnqvist Ok löftan Kvinna Göteborg 1978
Sandra Wiklund Forest Femmes Kvinna Göteborg 1986
Måns Söderberg Hägersten Man HÄGERSTEN 1982
Martin Karlsson IK Dran Man Veddige 1976
Tomas Zorjan Västra Frölunda Man Västra Frölunda 1975
Marie Fredriksson Gunnebo Girls Kvinna Öjersjö 1973
Tobias Jansson Hamstrings United Man Bua 1970
Jenny Källrot Ytterby Kvinna Ytterby 1977
Jessica Jönsson Söder & Co Kvinna Sjömarken 1976
Magdalena Wahlgren Skephult Kvinna Skephult 1967
Elsa Lindberg Chilla i grupp Kvinna Åre 1992
LG Börjesson Åkulla Man Varberg 1951
Jon Börjesson Åkulla Man Varberg 1979
Anna Bengtsson Coachanna Kvinna Falköping 1973
Rebecca Wernberg Ulricehamns Triathleter Kvinna Ulricehamn 1987
Markus Wernberg Ulricehamns Triathleter Man Ulricehamn 1985
Carina Ericsson Nyköping Kvinna Nyköping 1958
Fredrik Magnusson Laholms IF Orientering Man Laholm 1975
Sara Nevander Gökskulla trail Kvinna Landvetter 1979
Sarah Pennycook Öjersjö Kvinna Öjersjö 1977
Jessica Ekberg Torslanda Kvinna Torslanda 1976
Axel Lyckberg Proletären FF Man Göteborg 1986
Lars Carlsson Varberg Man Varberg 1960
Jonas Rahm Särö Man Särö 1967
Jennifer Thanutan Wånge Varberg Kvinna Varberg 1979
Jonatan Fahlén Proletären FF Man Göteborg 1990
Kim Lindström Horda Man Horda 1988
Daniel Persson Trandared Man Borås 1973
Mattias Biörs IK Ymer Man Borås 1970
Linda Kindberg Örkelljunga Kvinna Örkelljunga 1972
Marcus Eriksson Varberg Man Varberg 1990
Emma Nielsen Knäckebröhult IF Kvinna Lindome 1980
Anna Rohlin lindome Kvinna Lindome 1974
Louise Stålnacke Varberg Kvinna VARBERG 1999
Adrian Beggren Varberg Man VARBERG 1995
Hanne Vatne Anytime OCR Kvinna Örkelljunga 1971
Mattias Persson #kutasåinihvete IF Man Falkenberg 1972
Linda Sideby Göteborg Majorna OK Kvinna Sävedalen 1976
Tobias Johansson WSP Sverige AB Man Varberg 1986
Jakob Bjärne WSP Sverige AB Man Varberg 1989
Erik Botsjö WSP Sverige AB Man Varberg 1995
Agneta Samuelsson Proletären FF Kvinna Harestad 1962
Per Wormbs ingen Man Särö 1967
Fredrik Roos Lonesome Runners / Kullavik RR Man Särö 1966
Fredrik Bernin Göteborg Man Olofstorp 1974
Anna Arias Ortega Göteborg Kvinna Göteborg 1989
Hanna Vyöni SÖLVESBORG Kvinna SÖLVESBORG 1984
Sofie Andersson Hillerstorp Kvinna Hillerstorp 1982
Jonathan Kindlund Gislaved Man GISLAVED 1995
Ellen Sepp SOK Knallen Kvinna Borås 1987
Cecilia Thege Sölvesborg Kvinna Sölvesborg 1984
Robert Ljungfalk Stratsys IF Man Varberg 1980
Anders Forsdal Varberg Man varberg 1967
Emelie Spandow Kullavik Kvinna Kullavik 2001
Catarina Helamb Kvarnhjulet Kvinna Mölndal 1971
Catarina Helamb Mölndal Kvinna Mölndal 1994
johan persson tvååker Man tvååker 1987
Jesper Olsson Mölndal Outdoor IF Man Mölndal 1974
Anna Gröning Tingberget runners Kvinna Kungsbacka 1983
Jimmy Bernljung Kalmar Man Kalmar 1985
Therese Andersson Tingberget runners Kvinna Kungsbacka 1982
Gustaf Petersson Bockshult Man Stockholm 1984
Henrik Stjernqvist Lidköping Man Lidköping 1967
Jonas Kraft Lidköping Man Lidköping 1978
Martin Svensson Varberg Man Varberg 1983
Josefin Andersson Hotell Havanna Kvinna Varberg 1990
Emma Danielsson Hotell Havanna Kvinna Varberg 1994
Victor Lanai Hotell Havanna Man Varberg 1990
Josefine Carlsson Hotell Havanna Kvinna Varberg 1991
Fredrik Strid Lätta steg Varberg Man Varberg 1983
Greta Jodal Göteborg Kvinna Göteborg 1971
Lise-Lotte Strandberg Floda Kvinna FLODA 1967
Hampus Fred seventyone ab Man Kållered 1971
Ida Alexandersson Göteborg Kvinna Göteborg 1989
Martin Wånge Smedsgård Man Göteborg 1990
Camilla Zorjan Näset SK Kvinna Västra Frölunda 1980
Peter Hohlfält Björkö Man BOHUS-BJÖRKÖ 1973
Ida Johansson Skövde Kvinna Skövde 1984
Ulrika Klementsson Kode Kvinna Kode 1970
Mathias Petersson Kode Man Kode 1973
Sara Olofsson Billdal Kvinna Billdal 1977
Charlott Rånge Sätila Kvinna Sätila 1986
Anders Olander Sätila Man Sätila 1978
Erik Stenkil Lindome Outdoors Man Lindome 1987
Victor Bergvall ByEek Man Kungsbacka 1999
Joel Sjöblom Seaflower Runners Man Helsingborg 1973
Anton Lener Hemliga klubben Man Varberg 1991
Lena Ivarsson Balltorp Kvinna Mölndal 1969
Ida Andersson IK Stern Kvinna Mölndal 1984
Viktor Larsson Hajom Man Hajom 1983
Samuel Linjer LNJR Man Varberg 1970
Emmeli Vernersson Strid Lätta Steg Varberg Kvinna Varberg 1981
Evelina Myrbäck Varberg Kvinna Varberg 1984
Henrik Stockhaus Qviding FIF Man Göteborg 1978
Camilla Kryh Varberg Kvinna Varberg 1970
Leif Svensson Varberg Man Varberg 1962
Petra Sintorn Södermalm Kvinna Stockholm 1978
Truls Ekelin Södermalm Man Stockholm 1979
Ulrika Landin Tumba Kvinna Tumba 1978
Cecilia Håkansson Team Nordic Trail Kvinna Göteborg 1974
Sofia Edlund Göteborg Kvinna Västra Frölunda 1978
HENRIK ANDERSSON Varbergs GIF Friidrott Man VARBERG 1970
Joakim Handin OK Löftan Man Varberg 1997
Melker Åkerström IFK Skövde Skidklubb Man Skövde 2004
Jonas Larsson Broaryd goif Man Broaryd 1981
Charlie Ericsson Vänersborg Kvinna Vänersborg 1989
Karoline Alvånger Växjö Kvinna Växjö 1970
Lasse Karlsson Ringhals IF Man Varberg 1969
Tomas Thunman Hjärtared Runners Man Ullared 1987
Ulrica Aronsson Stenungsund Kvinna STENUNGSUND 1974
Fredrik Aronsson Stenungsund Man STENUNGSUND 1971
Eric Holmström Frillesås FRC Man Frillesås 1981
Tobias Laurén Horred Man Horred 1985
Christina Malmqvist Falkenbergs OK Kvinna Falkenberg 1961
Henrik Knudsen TNT Man Bollebygd 1967
Martin Larsson Hylte Räddningstjänst Man Hyltebruk 1991
Peter Henriksson Löparsinglarna Man Falkenberg 1976
Maria Sjunnesson TrailFocus Kvinna Trollhättan 1981
Emelie Bägeby Ok Vivill Kvinna Smålandsstenar 2005
Linus Bägeby Ok Vivill Man Smålandsstenar 2003
Desiree Davidsson Hestra IF Kvinna Borås 1987
Johanna Josefsson Varberg Kvinna Varberg 1981
Stefan Bengtsson Sya sk Man Vikingstad 1969
Nicolina Nidler Onsala Kvinna Onsala 1973
Marcus Eliasson Hemliga klubben Man Varberg 1985
Lisa Österlund Hemliga klubben Kvinna Varberg 1990
Johan Lundblad OK Mark Man Örby, Sweden 1972
Christian Linde Borås Man Borås 1982
caroline robertsson Fritsla Kvinna Fritsla 1989
Mathias Melo Fritsla Man Fritsla 1988
Sara Borg Appelstrand Göteborg Kvinna Göteborg 1989
Alexander Borg Appelstrand Göteborg Man Göteborg 1987
Johan Svensson Hylte Räddningstjänst Man Hyltebruk 1981
Ann Johansson Billdal Kvinna Billdal 1964
Frida Ström Borås Kvinna Borås 1986
anders claesson Dchange Man tvååker 1987
Rebecca Ivarsson Härryda Kvinna Härryda 2003
Reine Ivarsson Härryda Man Härryda 1973
Josef Wellmarker Malevik Man Kullavik 1977
Toffe Lindskog IFK Göteborg Man Göteborg 1963
Susanne Svanberg Team Bunkern Kvinna Torslanda 1970
Anna Lundqvist Västra Frölunda Kvinna Västra Frölunda 1985
Jesper Berghällen Dödsgruppen Man Ulricehamn 1992
Jonatan Almgren Dödsgruppen Man Ulricehamn 1992
Carl Kindblom Dödsgruppen Man Ulricehamn 1992
Emma Tellstedt Hålta Kvinna Hålta 1985
Tommy Rosengren Marbäck Man Marbäck 1982
Denise Eklöf Marbäck Kvinna Marbäck 1990
Therese Gustafsson Borås Kvinna Borås 1993
Fredrik Karlsson TeamJFK Man Vaggeryd 1971
Jessica Karlsson TeamJFK Kvinna Vaggeryd 1973
Susanne Håkansson Halmstad Kvinna Halmstad 1966
Marie Börjesson Göteborg Kvinna Göteborg 1969
Anna Ericsson Halmstad Kvinna Halmstad 1968
Sara Karlsson OCT Halmstad Kvinna Halmstad 1979
Martin Berglund Varberg Man Varberg 1980
Karin Balldin Ytterby Kvinna Ytterby 1985
Linda Wronski Varberg Kvinna Varberg 1979
Berit Andersson Molla Byalag Kvinna Ljung 1970
Anna Englund Team Bunkern Kvinna Hisings Kärra 1969
Jonas Jerklind Team Bunkern Man Växjö 1969
Lena Örnberg Lonesome Runners Kvinna Lund 1964
Linda Nicklasson Kungsbacka Kvinna Kungsbacka 1983
Janette Persson OK Tranan Kvinna Tranemo 1980
Jannica Bengtsson Golden Wellness Kvinna Varberg 1977
Ann-Sofi Jönsson FK Friskus Varberg Kvinna Varberg 1985
Helena Hall Hovås Kvinna Hovås 1971
Anna Ivarsson Hälsohuset i Sätila Kvinna Sätila 1991
Elisabeth Johansson Forest Femmes Kvinna Göteborg 1984
Anders Fransson Hönö Man Hönö 1977
Charlotte Brügge Lundgren Ringhals IF Kvinna Vallda 1974
Pontus Karlsson Varberg Man Varberg 1990
Sara Mäkinen Lucky Runners Kvinna Fjärås 1969
Louice Elisson Golden wellness Kvinna Varberg 1967
Anna Sjöholm Lonesome runners Kvinna Alingsås 1977
Hans Ericsson Billdal Man Billdal 1960
Sabine Rathsman Team Nordic Trail Kvinna Stockholm 1978
Marie Ahlén Billdal Kvinna Billdal 1968
Per-Olof Ölje Varberg, Kärradal Man Varberg 1965
Josefine Landén Jönköping Kvinna Jönköping 1989
Amelie Jonsson Himlekök Kvinna Träslövsläge 1967
Charlotte Cederström Team Bunkern Kvinna Mölnlycke 1970
Annika Larsson Molla Kvinna Ljung 1968
Louise Larsson Ornunga Kvinna Vårgårda 1993
Katharina Hansson Högsäter Kvinna Högsäter 1987
Rikard Adolfsson Göinge Trail / Varberg Man Varberg 1976
Magnus Cejie Varbergs GIF Man Varberg 1978
Sofia Eriksson Team Bunkern Kvinna Göteborg 1969
Oscar Rietz Borås Man Borås 2006
Isabelle Rietz Borås Kvinna Borås 2003
Helena Elfstigen Team Bunkern Kvinna Nol 1968
Niclas Bengtsson Rigga Man Varberg 1965
Annakarin Lemón MIT Tough Team Kvinna Lindome 1978
Madeleine Lemón MIT Tough Team Kvinna Göteborg 1968
Sofie Lindberg Lindome Kvinna LINDOME 1983
Therese Lindberg Varberg Kvinna Varberg 1988
Carl Anjemark Ekeberget Man Borås 1996
Linda Anjemark Ekeberget Kvinna Länghem 1971
Caroline Malmentun Fjärås Kvinna Fjärås 1977
Nicklas Malmentun Fjärås Man Fjärås 1971
Lisa Werdin Varberg Kvinna Varberg 1981
Hannah Karlsson Varberg Kvinna Varberg 1995
Ann-Louise Pettersson FK Friskus Kvinna Varberg 1984
Anna Handin OK Löftan Kvinna Frillesås 1971
Andreas Handin OK Löftan Man Frillesås 2004
Christian Karlsson IK Dran Man Veddige 1978
Erica Callmin Falkenbergsortens ryttarförening Kvinna Falkenberg 1991
Peter Rolandsson Träna och Skräna Man STOCKHOLM 1978
Karin Sellén Team Nordic Trail Kvinna Göteborg 1962
Marcus Karlsson Team Nordic Trail Man Kungsbacka 1993
Anneli Brander Nilsson Stenungsunds OK Kvinna Klövedal 1956
Jessica Gunnarsson Halmstad gymnastik och roddförening Kvinna Halmstad 1982
Sara Milding Mölndal Kvinna Mölndal 1994
Ulrika Lindstedt Borås Kvinna Borås 1975
Linda Hall Brämhult Kvinna Brämhult 1974
Theodor Holtskog Hosle Man Hosle 2004
Jennie Westholm WestCoast Evolution Training Kvinna Falkenberg 1979
Christopher Evans Påvelund Man Västra Frölunda 1977
Andreas Lindblom Södra Man Bua 1981
Martin Axelsson Ok Skogshjortarna Man Alingsås 1961
Daniel Öhrbecker Falkenberg Man Falkenberg 1982
Daniel Elwer Ljungby Man Ljungby 1982
Mikael Printz Stockholm Man Stockholm 1979
Louise Brattström Stolt Spannarp Kvinna Tvååker 1984
Sebastian Evans Kattbussen Man Stockholm 1979
Mayako Fagerfjäll Kattbussen Kvinna Stockholm 1971
Asbjörg Strand Kullavik Kvinna Kullavik 1981
Caroline Arvidsson Kullavik Kvinna Kullavik 1976
Ida Wallin Varberg Kvinna Wallin 1989
Maria Gustafsson Sätila Kvinna Sätila 1976
David Andreasson Sätila Man Sätila 1984
Per Alexandersson Särö Man Särö 1979
Martin Jönsson Träslövsby Man Varberg 1976
Louise Perleroth Avdankad OK Kvinna Handen 1992
Erika Perleroth Göteborg Kvinna Göteborg 1996
Kristina Jason lonesome runners Kvinna Helsingborg 1969
Cissi Meltzer Golden Wellness Kvinna Varberg 1971
Anna Sellén Göteborg Kvinna Göteborg 1988
Jonas Otterdahl Göinge Trail / Varberg Man Varberg 1982
Janette Beck Ramsvik Kvinna Hovenäset 1981
Maria Magnusson Sjömarken Kvinna Sjömarken 1972
Hillevi Rylander Lerdala Kvinna Göteborg 1960
Madelen Johansson Malmö Kvinna Malmö 1979
Maria Fredriksson Tranemo Kvinna TRANEMO 1972
Victoria Valtersson Tranemo Kvinna TRANEMO 1983
Marini Norrman Sjömarken Kvinna Sjömarken 1981
jennie martikka Göteborg Kvinna GÖTEBORG 1973
Bodil Larsson Rooster IC Kvinna Varberg 1958
Erik Nilsson LunchVarberg.se Man Varberg 1999
Katrine Perkman Kungsbacka Kvinna Kungsbacka 1964
Reine Sjödin GE-Sprinkler Man Väröbacka 1973
Ola Gunnarsson GE-Sprinkler Man Väröbacka 1990
Viktor Andersson GE-Sprinkler Man Väröbacka 1991
Mathilda Lundgren GE-Sprinkler Kvinna Väröbacka 1971
Fredrik Larsson GE-Sprinkler Man Väröbacka 1985
Lars-Håkan Johansson GE-Sprinkler Man Väröbacka 1965
Henrik Gunnarsson GE-Sprinkler Man Väröbacka 1990
Lars-Åke Svensson GE-Sprinkler Man Väröbacka 1968
Magdalena Andersson GE-Sprinkler Kvinna Väröbacka 1966
Daniel Emretsson GE-Sprinkler Man Väröbacka 1981
Erik Sahlén GE-Sprinkler Man Väröbacka 1993
Ellinor Nylund SOK 68 Kvinna Sandared 1980
Therese Enander Hestra SSK Kvinna Hestra 1980
Jakob Persson Falkenberg Man Falkenberg 1995
Camilla Linnér Blixtens LK Kvinna Växjö 1970
Sara Hultmark Blixtens LK Kvinna VÄXJÖ 1973
Pär Hultmark Blixtens LK Man VÄXJÖ 1973
Sofia Sellén Alingsås Kvinna Göteborg 1981
Åse Johansson Alingsås Kvinna Alingsås 1967
Per-Anders Wiberg Alingsås Man ALINGSÅS 1965
Kalle Krantzen Östra torp IF Man Lagan 1981
Jens Krantzen Östra torp IF Man Lagan 1955
Gustav Yngvaldsson Östra torp IF Man Ljungby 1995
Hampus Yngvaldsson Östra torp IF Man Lagan 1991
Petri Aikio Hörntorps IF Man Bålsta 1964
Åsa Aikio Hörntorps IF Kvinna Bålsta 1966
Hanna Andersson Morup Kvinna Göteborg 1990
Anita Ek Falkenberg Kvinna Heberg 1975
Thomas EK Falkenberg Man Heberg 1967
Svante Mossbrant Klippan Man Klippan 1997
Wilma Göransson Husqvarna Kvinna Norrköping 1995
Carina Göransson Huskvarna Kvinna Huskvarna 1970
Maria Bergvall Kungsbacka Kvinna Kungsbacka 1966
Kristina Strandmark Bergen Kvinna Os 1953
Anna Claesson Mellerud Kvinna Mellerud 1966
Roger Johansson Mellerud Man Mellerud 1957
Anna Eriksson Göteborg Kvinna GÖTEBORG 1984
Simon Falk Umeå Man Umeå 1995
Carina Falk Frillesås Kvinna Frillesås 1968
Daniel Svensson Hindås SK Man Hällingsjö 1983
Janne Högberg VBG Man Varberg 1964
Amanda Hasselgren Glommens IF Kvinna Glommen 1978
Martina Ohlson Borås Kvinna Brämhult 1969
Björn Wrahme MoraTrail Man Mora 1977
Emma Dahlström Karlsson Lonesome runners Kvinna Häljarp 1983
Helena Eek ByEek Kvinna Frillesås 1980
Charlotta Jonasson Göteborg Kvinna Göteborg 1967
Maria Olausson Borås Kvinna Borås 1967
Sofia Axelsson Reftele Kvinna Reftele 1975
Marie Gustafsson kry Målsryd Kvinna Målsryd 1987
Anders Gustavsson Målsryd Man Målsryd 1982
Kristian Andersson Göteborg Man GÖTEBORG 1974
Åsa Hermansson Örby Kvinna Örby 1980
Ulrika Johnson Anderstorps OK Kvinna Gislaved 1976
Petra Kyrkander Aplared Kvinna Aplared 1976
Marcus Ekdahl Lökared trail Man Borås 1976
Monika Ekdahl Lökared trail Kvinna Borås 1976
Margareta Nilsson Team Bunkern Kvinna Torslanda 1969
Emma Bjuvefors Lonesome Runners Kvinna HOVÅS 1983
Andreas Bjuvefors Lonesome Runners Man HOVÅS 1977
Felicia Oscarsson Team Kråkebo Kvinna Ulricehamn 1973
Lois Hansson Göteborg Kvinna Göteborg 1972
Johanna Alvin Göteborg Kvinna Göteborg 1985
Sofi Gustafsson Göteborg Kvinna Göteborg 1983
Torun Thörn Crossfit Göta Kvinna Göteborg 1980
Lovisa Larsson London Kvinna Göteborg 1990
Kenneth Wåhlander Löparglädje Man Höganäs 1965
Petra Lögdberg Höganäs Kvinna Höganäs 1973
Anders Nilson Karlsborg Man Karlsborg 1957
Jessika Schough Westcoast evolution training Kvinna Ullared 1972
Sandra Sandahl Falköping Kvinna Falköping 1989
Tina Cronqvist - Kvinna Eslöv 1984
Ann-Louise Pettersson FK Friskus Kvinna Varberg 1984
Johanna Almgren Dalsjö Run Team Kvinna Dalsjöfors 1987
Daniel Almgren Dalsjö Run Team Man Dalsjöfors 1987
Malin Gutierrez Team Bunkern Kvinna Göteborg 1970
Helene Landgren Team Bunkern Kvinna Onsala 1967
Thomas Mossbrant Träslövsby Man Varberg 1969
Sara Larsson Team Snigel Kvinna Halmstad 1984
Frida Eliasson Team Snigel Kvinna Eldsberga 1985
Helena Nyborg KD Kungsbacka Kvinna Kungsbacka 1976

Bocksten TrailRun 23 km

Namn Klubb Kön Ort Födelseår
Maria Ekström Örebro Kvinna Frövi 1977
Anna Nilsson IFStart Kvinna Örebro 1971
Emelie Boom Göteborg Kvinna Göteborg 1988
Martin Alfrost Göteborg Man Göteborg 1974
Claes Andersson Falkenbergs OK Man Falkenberg 1976
Magnus Lövenklev Mikkeller Running Club Man Varberg 1972
Petra Klevmar Vånder Fysioterapicentrum Väst Kvinna PARTILLE 1968
Jessica Starck Starck Fysio Kvinna Göteborg 1977
Anna Romberg Hässleholms AIS Kvinna Hässleholm 1974
Hannes Nordefjäll Triatholn väst Man Partille 1985
Daniel Parheden SOK Knallen Man Borås 1993
Emma Ek Österberg Varberg Kvinna Varberg 1977
Johanna Blomquist Statt Kvinna Åskloster 1998
Lisa Fagerell Statt Kvinna Kungsbacka 1999
Martin Olsson Lonesome Runners Man Södra Sandby 1971
Per Jallinder Björkman Hisings Backa Man Hisings Backa 1980
Daniel Rubin Hammargänget Man Lindome 1976
Veronica Rubin Hammargänget Kvinna Lindome 1980
Martin Niklasson Halmstad kanotklubb Man Harplinge 1980
Christofer Lönnesjö Tvärreds IF Man Tvärred 1987
Johan Olsson Göteborg Man Gothenburg 1975
Anders Jandering Göteborg Man Göteborg 1979
Lene Borginger Svenljunga Kvinna Svenljunga 1968
Jimmi Brink Tången Man Nacka 1976
David Hansson Göteborg Man Göteborg 1982
David Clarke Slöinge Man Slöinge 1981
Niclas Carlsson IK Burtlundarna Man Mölndal 1964
Robert Howe Möghundar IF Man Malmö 1976
Måns Arnrup Möghundar IF Man Halmstad 1974
Ulrika Börjesson Varberg Kvinna VARBERG 1968
Lena Trillelv Falkenberg Allstars /Salomon Kvinna Varberg 1986
Martin Olesen Onsala Man Onsala 1971
Mathias Nilsson Värnamo Man Värnamo 1977
Mattias Lindström Åled skyrunners Man Åled 1981
Marcus Vigenberg Ericsson IF Man Göteborg 1977
Malin Englund Trafikverket Kvinna Stenungsund 1979
Martin Karlsson Specter AB Man Stenungsund 1974
Marcus Vahlström IK Göpa Man Varberg 1978
Git Sverrisson Team Nordic Trail Kvinna Ödåkra 1975
Joakim Ertsborn Rammberg Man Kungsbacka 1982
Erik Rohdin Kungsbacka Man Kungsbacka 1981
Christina Granberg Göteborg Kvinna Göteborg 1964
Henrik Nordberg Pullovers Man Göteborg 1968
Rudolph-Hugo Rossouw Majorna Man Göteborg 1986
Maria Andersson Göteborg Kvinna Göteborg 1978
Jan Derks Göteborg Man Göteborg 1977
Martin Wetterberg Puma Nordic Man Helsingborg 1980
Andrea Bredberg SOK Knallen Kvinna Borås 1993
Sebastian Johansson AXA Man Falkenberg 1984
Stefan Gullberg HallandsHamnar AB Man Rolfstorp 1970
Marcus Ingvarsson HallandsHamnar AB Man Veddige 1994
Daniel Jigsjö HallandsHamnar AB Man Veddige 1990
Joacim Wejdin Team Nordic Trail Man Vallda 1973
Andreas Höye IFK Göteborg Orientering Man Sävedalen 1984
Anders Larsson Särö Man Särö 1972
Mathias Schink SSC Hanau-Rodenbach Man Steinau 1967
Niclas Grimmer G.O.A.T. Man Askim 1964
Michael Svanberg Södra Samdby IF Man Södra Samdby 1981
Jimmi Svahn Sebbens vänner Man ÄLTA 1981
Christian Pennert Pantern Running Club Man Kullavik 1969
Anders Jansson Mölndal Outdoor IF Man ASKIM 1981
Elin Björkman Mölndal Outdoor IF Kvinna ASKIM 1986
Elias Beloukas Landvetter Man Landvetter 1979
Andreas Svensson Team Minos Man Ulricehamn 1988
Claes Haglund SOK Knallen Man Brämhult 1981
Andreas Feurst Öresundskraft IF Man Gantofta 1974
Helena Ganslandt IFK Lidingö SOK Kvinna Lidingö 1971
Mattias Ganslandt IFK Lidingö SOK Man Lidingö 1970
Markus Lilienberg Malmö Man Malmö 1987
Lizzy Carrara Aste Malmö Kvinna Malmö 1987
Jenny Hedborn Stenungsund Kvinna Stenungsund 1986
Jan Thorman Team Runners High Man Taberg 1965
Lars Bengtsson Bankeryd Man Bankeryd 1966
Sofia Asplund Ok Norrvirdarna Kvinna Lammhult 1981
Lars Jacobson Mölnlycke Man Mölnlycke 1995
Michael Johnsson DRT Kungsbacka Man Onsala 1983
Per Ola Fuxin Askim Man Askim 1974
Zackarias Toresson OK Nackhe Man VARBERG 1993
Anders Johansson Eickhoff IK YMER Man Borås 1961
Johan Henningsson Team Henningsson Varberg Man Varberg 1960
Peter Nygren IS Göta/TNT Man Helsingborg 1965
Magnus Gällblad Comwell Varbergs Kusthotell Man Varberg 1963
Erik Waldetoft Uddevalla Roddklubb Man Uddevalla 1990
Anders Jacobsson Högsäter Man Högsäter 1993
Tony Gustafsson Hotell Havanna Man Varberg 1979
Rikard Karlsson Rävlanda Man Rävlanda 1983
Jonas Sundberg Fitness Brands Man Göteborg 1965
Jonatan Kilje Knivsta Man Knivsta 1976
Sofia Linder Tyresö Kvinna Tyresö 1976
Elin Wahlberg Forest femmes Kvinna Lerum 1979
Manne Wahlberg Klubblös Man Lerum 1979
Glenn Zettervall Axa Sports Club Man Fjärås 1982
Nils Jacobson Mölnlycke Man Göteborg 1992
Johan Jönsson Tega Outdoor Man Ytterby 1974
Jasmin Kliko Varberg Man Varberg 1980
Mattias Gustafsson Bua trailrunners Man Bua 1974
Jonathan Marshall Ringhals IF Man Kungsbacka 1980
Peter Sandqvist Mölndal Outdoor IF Man Billdal 1975
Oskar Åstrand SOK Knallen Man Borås 1997
Petter Karlsson Lindome Man Lindome 1985
Fredrik Sandmer SOK Knallen Man Borås 1994
Anders Elvland Halmstad OK Man Halmstad 1959
Fredrik Norell Majornas IK Man Göteborg 1989
Joel Stål Onsala Man Onsala 2000
Erik Odenstad Malmö Man Malmö 1973
Magnus Mattsson Ec Tri Team Man Stenungsund 1973
Anders Krok SOK Knallen Man Bollebygd 1963
Hans Lilja Ullared Man Ullared 1972
Sofia Nordin Majornas IK Kvinna GÖTEBORG 1995
Christina Falk Onsala Kvinna Onsala 1967
Annika Johanson Lonesome Runners Kvinna Mölndal 1969
Filip Nielsen Knäckebröhult IF Man Lindome 1980
Leif-Inge Hugosson WSP Sverige AB Man Varberg 1979
Tobias Johansson WSP Sverige AB Man Varberg 1982
Ulf Gyllunger Sok Knallen Man Borås 1964
Annika Albrecht SOK Knallen Kvinna Brämhult 1960
Richard Lärkäng Göteborg Running Club Man Göteborg 1985
Christian Jernlid Hagryd Bikers Man Kullavik 1974
Idha Gustavsson Nässjö Kvinna Nässjö 1982
Niklas Magnfält Springtime sport club Man Nässjö 1971
Alexander Littorin Majorna Man Göteborg 1981
Cecilia Hansson Norrgardscilla Kvinna Hestra 1978
Johan Andersson Kungsbacka BTK Man Kungsbacka 1982
Måns Östman Göteborg-Majorna OK Man Göteborg 1993
Annica Källqvist SOK Knallen Kvinna Kinna 1974
Daniel Thomson Torslanda Man Göteborg 1975
Michael Aagaard Nielsen Præstøløberne Man Præstø 1960
Johan Arvidsson Shemales IK Man Oppegård 1978
Preben Rasmussen Bogø IF Motion Man Askeby 1955
Fredrika Walters DRT Kungsbacka Kvinna Kungsbacka 1975
Hanna Hagrenius Onsala Kvinna Onsala 1985
Björn Olsson Dark Trail Runners Man Göteborg 1976
Petra Kusche Team Brunbergs Kvinna Vargön 1977
Joakim Larsson CL-AS Smide&Fastighetsservice AB Man Trollhättan 1984
Damien Boutigny Göteborg Man Göteborg 1988
Helena Hallgren Simlångsdalens IF Kvinna Halmstad 1974
Camilla Lundberg SOK Knallen Kvinna Borås 1973
Mathias Johansson Kungsbacka Man Kungsbacka 1978
Niclas Persson Kvartsgatan Runners Man Varberg 1971
Petrus Johansson Elmhults Sport Club Man Älmhult 1976
Henrik Antonsson Ringhals IF Man Varberg 1981
Patrik Stigaeus Göteborg Man Göteborg 1983
Niklas Hegfalk Askenäs Man Malmö 1985
Patrik Lindegårdh Tolered-Utby OL Man Göteborg 1979
Joel Kryeziu Värnamo Man Värnamo 1997
Maria Furö DRT Kungsbacka Kvinna Åsa 1978
Kristian Edlund Lätta steg Man Varberg 1974
Henrik Paulsson Sandared Man Sandared 1969
Patrik Kristensson Borås Man Borås 1987
Claes Svensson Göteborg Man Göteborg 1987
Linus Hultegård Sävedalens AIK Man Göteborg 1990
Patrik Bengtsson Lund Man Lund 1973
Magnus Liljhagen Kullavik Man Kullavik 1967
Anna Liljhagen Kullavik Kvinna Kullavik 1966
Lisa Nelson Runacademy IF Kvinna Borås 1982
Daniel Frantzich Falkenberg Allstars Man Varberg 1979
Mats Kaneby Kungsbacka Man Kungsbacka 1968
Mathias Etéus Göteborg Man Västra Frölunda 1990
Sandra Lydén Göteborg Kvinna Göteborg 1990
David Nilsson Räddningstjänstens idrottsförening Man Mölnlycke 1985
Johan Törnebrant Törnebrant allstars Man Lund 1987
Samuel Tsegay Eritrea Man Göteborg 1988
Henrik Schylström Inte snabb Man Stora Höga 1976
Emanuel Forsell Kungsbacka Man Kungsbacka 1988
Laura Mertes Sundsvall Kvinna Sundsvall 1986
Erik Johansson Kungsbacka Man Kungsbacka 1985
Hanna Johansson Varberg Kvinna Varberg 1990
Patrik Sjögren Simcoachen Man Kinna 1974
Hugo Wickwald Dark Trail Runners Man Göteborg 1985
Therese Fredman Hestra IF Kvinna Borås 1987
Daniel Johansson Vallda Man VALLDA 1971
Anna Ljungfalk Lätta steg Varberg Kvinna Varberg 1981
Richard Gustafsson Power-Ekorrarna Man Ullared 1985
Åsa Gadler SOK Knallen Kvinna Borås 1967
Johan Gadler SOK Knallen Man Borås 1964
Karin Nilsson Ullevi FK Kvinna Sjömarken 1982
Jens Persson Ystads IF Man Ystad 1970
Alexandra Lundqvist Ulricehamn Kvinna Ulricehamn 1988
Juha Latvastenmäki Göteborg Man Göteborg 1982
Frida Aguadé No Kvinna København 1995
Pär Fredriksson Schlätta runners Man Varberg 1987
Jimmy Van Orshoven Nieuwrode Man Nieuwrode 1978
Per Göransson V Frölunda långdistans LK Man V Frölunda 1969
Mikael Stenström Trönninge Man Varberg 1966
Elise Johansson Lonesome runners Kvinna Göteborg 1979
Magnus Ermund Åsa Man Åsa 1980
Seabstian Lindroos Squeed Man Sävedalen 1981
Carl Berglund Göteborg Man Göteborg 1987
Maria Strand Lonesome runners Kvinna Göteborg 1976
Anders Bergvall IF Rigor Man Kungsbacka 1967
Ann-Charlotte Philipsson SOK Knallen Kvinna Borås 1966
Sandra Isaksson Timmele Kvinna Timmele 1985
Sofia Mattila Stockholm Kvinna Stockholm 1993
Kim Rörvik Recreo Naprapati Man Tyresö 1984
Norton Goude Trandared Man Borås 1996
Pär Blomqvist Hällsviks IF Man Torslanda 1977
Jonas Wiktor Team Chemgroup Man Lindome 1974
Fredrik Andersson Lucky Runners Man Horred 1976
Ola Örnberg Lonesome Runners Man Lund 1965
Markus Johnsson Falkenberg Man Falkenberg 1984
Kristoffer Gäskeby Dalsjö Run Team Man Dalsjöfors 1988
Martina Gäskeby Dalsjö Run Team Kvinna Dalsjöfors 1988
Isak Eriksson Solvikingarna Man Mölndal 1994
Fredrik Sohlström Dalsjö Run Team Man Dalsjöfors 1982
Helena Lundberg Dalsjö Run Team Kvinna Dalsjöfors 1987
Terese Wahrenberg Långås Kvinna Falkenberg 1984
Anna Nelvig Forest Femmes Kvinna Göteborg 1980
David Kothe Lonesome Runners Man göteborg 1980
Jakob Hassel . Man Bandhagen 1991
Mattias Hogane Gislaved Man GISLAVED 1970
Patrik Borelund Halmstad Man Halmstad 1965
Stina Åkerström Göteborg Kvinna Göteborg 1981
Martin Bengtsson LK Tuppgök Man Ullared 1979
Paul Curley Gothenburg GAA Man Göteborg 1977
henrik Dahl Danmark Man Västra Frölunda 1972
David Hassel Malmö Gerillalöpare Man Malmö 1983
Caroline Johansson Axa sportsclub Kvinna Göteborg 1981
Per Olof Arnås DRT Kungsbacka Man Kungsbacka 1965
Ulrika Nilsson FK Snapphanarna Kvinna Munka-Ljungby 1971
Emma Bäcklund Borås Kvinna Borås 1994
Annika Karlsson FK Snapphanarna Kvinna Ängelholm 1969
Ulf Oscarsson SOK Knallen Man Hökerum 1963
Terje Forseth Göteborg Man Göteborg 1967
Josefin Åkesson Lonesome runners Kvinna Jonsered 1993
Håkan Hagman DRT Kungsbacka Man Fjärås 1968
Ida Welin IF Hallby Kvinna Habo 1987
Martin Sjöbeck Rainbow Runners Man Malmö 1981
Martin Kleberger Lödöse Man Lödöse 1978
Kristin Johnsson Fasters Crew Kvinna Veddige 1990
Pernilla Johnsson Fasters Crew Kvinna Väröbacka 1970
Johan Rabell JOAB Man Vallda 1980
Elin Ölje Ingen Kvinna Eksjö 1990
Amanda Nilsson Ryssbergets IK Kvinna Asarum 1996
Carl Rietz Borås Man Borås 1970
Birgitta Rietz Borås Kvinna Borås 1965
Linda Charlesson Ängelholm Kvinna Ängelholm 1974
Fredrik Sigurd SOK Knallen Man Borås 1975
Helena Rydén Jonsered Kvinna Jonsered 1978
Magnus Kihlberg Skene Man Skene 1972
Fredrik Johansson Hagen BK Man Västra Frölunda 1975
Mikael Nilsson OK Löftan Man Frillesås 1971
Johan Handin OK Löftan Man Kungsbacka 1995
Emy Thorén Solvikingarna Kvinna Mölndal 1995
Peter Läkk Run to the hills Man Varberg 1974
Göran Lundblad IFK Hbg skidor Man Munka-Ljungby 1951
Christer Brander Nilsson Stenungsunds OK Man Klövedal 1956
Johannes Tornborg Göteborg Man Göteborg 1984
Mikael de Sousa Mestre Running for Champagne Man Kullavik 1962
Erika Nilsson Team Nordic Trail Kvinna Upplands Väsby 1966
Martin Berglund Kungälvslöparna Man Kungälv 1979
Jimmy Kjellén Mölndal Man Mölndal 1981
Maria Nilsson Kvibille GF/ ”Ostalopet.se” Kvinna Kvibille 1971
Torbjörn Olsson Kvibille GF/ ”Ostalopet.se” Man Kvibille 1970
Lars Holtskog Hosle Man Hosle 1970
Jan-olof Svensson Falkenbergs RR Man Falkenberg 1966
Matthew Corney Varberg Man Varberg 1991
Mikael Axelsson OK Skogshjortarna Man ALINGSÅS 1986
Hanna Axelsson OK Skogshjortarna Kvinna Göteborg 1989
Susanna Isegran Lindome Ultras Kvinna Lindome 1970
Catrin Ferning Einarsson Halmstad Kvinna Halmstad 1969
PETER HULTMAN FCK Man ULLARED 1959
Johan Berglund Jonstorp Man Jonstorp 1971
Sara Nielsen Oskarström Kvinna Oskarström 1979
Axel Johnsson Apan Apansson Man Jonstorp 1998
Richard Hammar Varberg Man Varberg 1971
madeleine Sjögren Kinna Kvinna Kinna 1974
Anna-lena Osla Ugglans ik Kvinna Mölndal 1971
Andreas Östling Göingegården Man Varberg 1974
Dag Wallin Tvååker Man Tvååker 1987
Sara Läkk Team Nordic Trail Kvinna Varberg 1987
Pär Nyberg SOK Knallen Man Borås 1961
Peter Claesson Friskis Kungälv Man Ytterby 1963
Eva-Lotta Lindström FK Snapphanarna Kvinna Hjärnarp 1977
Alexandra Olausson Varberg Kvinna VARBERG 1978
Joakim Lövgren Lonesome runners Man Borås 1959
Joel Sjöholm Pan - Kristianstad Man Höör 1994
Mari Karlsson Varberg Kvinna Varberg 1979
Fredrik Öhman URCG Man Billdal 1984
Frida Reimers Lonesome Runners Kvinna Kungsbacka 1982
emelie bärgman Lonesome Runners Kvinna GÖTEBORG 1978
Tobias Bengtsson Varberg Man Varberg 1973
Fredrik Ewald OCT Halmstad Man Halmstad 1973
Susanna Blixt OCT Halmstad Kvinna Halmstad 1982
Jerry Persson Nostalgimuseum Man Tomelilla 1991
Caroline Gärdfors Särö Kvinna Särö 1982
Johan Nylund SOK 68 Man Sandared 1978
Johan Enander Hestra SSK Man Hestra 1978
Håkan Grubb Permanova IK Man Billdal 1969
Johan Petersson Triathlon väst Man Mölnlycke 1965
Eva Holmgren LLK Kvinna Linköping 1967
Mikael Linnér Blixtens LK Man Växjö 1970
Jenny Lundahl Motionär Kvinna Svärtinge 1987
Jessica Christofferson Fjärås Kvinna Fjärås 1989
Fred Johansson Simlångsdalens IF Man Halmstad 1982
Robin Kenne Malmö Man Malmö 1988
Niklas Hermansson Unident AB Man Bollebygd 1971
Jennie Malm Halmstad Kvinna Halmstad 1977
Mikael Malm Halmstad Man Halmstad 1976
Lars Petersson Malmö gerillalöpare Man Vellingw 1965
Ludmilla Reinsch Nalmö Gerillalöpre Kvinna Limhmn 1977
Satsuki Murofushi Tumba Kvinna Tumba 1981
Johanna Andersson Göteborg Kvinna GÖTEBORG 1986
Lena Lagerljung Team Nordic Trail Kvinna Stockholm 1963
Mikael Lagerljung Team Nordic Trail Man Stockholm 1962
Christian Steingrüber Styrsö BK Man STYRSÖ 1982
Christian Eek ByEek Man Vallda 1981
Linda Tersing TrailFocus Kvinna Trollhättan 1982
Björn Wester IS Göta Man Domsten 1955
Sofia Eithun Rönning Österängen Kvinna Svanesund 1975
Christopher Jonsson Ubbhult Man Hällingsjö 1978
Fabian Taube Västra Frölunda Man Västra Frölunda 1967
Johanna Bengtsson Simlångsdalens Ryttarförening Kvinna Annerstad 1980
johan möller varberg Man varberg 1979
jimmy johansson borrby Man borrby 1979
Peter Janosi SOK Knallen Man Sjömarken 1968
Therese Bergling Mölndals AIK Kvinna Mölndal 1992
Tom Strandberg Team Bergs Fegen Man Falkenberg 1961
Jonas Henriksson Vässingsö runners Man Onsala 1960
Anna Ryberg Henriksson Vässingsö runners Kvinna Onsala 1973
Eric Söderlund Hyltebruk Man Hyltebruk 1986
Cecilia Lind Tranemo Kvinna Tranemo 1971
Rikard Svensson ULC Man Nödinge 1987
Andrea Göök Killhult Kvinna Hörby 1983
Lars Göök Killhult Man Hörby 1982
Dennis Nobelius Pokalenbrödernas IK ZENUITY Man ASKIM 1972
Henrik Persson Varberg Man Varberg 1985
Linus Hellberg Crossfit Göta Man Göteborg 1980
Andreas Lundblad Falkenberg Allstars Man Falkenberg 1986
Denny Calvo Östersunds SK Man Östersund 1971
Edward Jones London Man Göteborg 1987
Sandra Arvidsson Göte äborg Kvinna Göteborg 1987
Carl-Johan Larsson Göteborg Man Göteborg 1987
Johan Brissman SOK Knallen Man Fristad 1973
Henrik Sandahl Falköping Man Falköping 1988
Anders Dahl Klubb Dahl Man Malmö 1986
Mathias Persson Åled Man Åled 1973
Maria Persson Åled Kvinna Åled 1974
Charlotte Dupont Ingen klubb Kvinna Getinge 1980
Anders Jarlmo motionär Man Jonsered 1986
Christoffer Sandberg motionär Man Jonsered 1986
cecilia persson Katrineholm Kvinna Katrineholm 1974
Tommy Elg Katrineholm Man Katrineholm 1972
Elin Hällnäs Tillsammans klarar man allt Kvinna Katrineholm 1979
Fredrik Gedda Saknas Man Gemla 1977
Peter Hedberg - Man Torslanda 1977
Isak Nordin Umara Sports Club Man Göteborg 1987
Patric Åkesson Ringhals Man Varberg 1985
Magnus Bogstag 44B Man Sundsvall 1972
Markus Lundqvist Lonesome Runners Man Göteborg 1982
Anders Eliasson Spring i Önnered Man Västra Frölunda 1960

Bocksten TrailRun Ultra 46 km

Namn Klubb Kön Ort Födelseår
Johan Andersén AdGrowth Man Borås 1994
Kaj Lahti DRT Kungsbacka Man Kungsbacka 1967
Fredrik Bohl Lonesome Runners Man Göteborg 1974
Marcus Hultin Eldsberga Man Eldsberga 1978
sofia karlsson Västra Frölunda Kvinna Västra Frölunda 1977
Johanna Amundsen Västra Frölunda Kvinna Västra Frölunda 1973
Fredrik Lönnborn Romele Ultra Man Veberöd 1979
Marcus Ekberg Team C.A.R.E. Man Göteborg 1991
Mathias Romberg Hässleholms AIS Man Hässleholm 1970
Carl Cederqvist Team CARE Man Landvetter 1981
Jonas Jensen Ribe Man Ribe 1979
Joakim Rydell Hönö IS Man Hönö 1980
Fredrik Sundin Varbergs Ultralöpare Man Varberg 1980
Magnus Svensson Sweco Man Varberg 1978
Jens Ingerlund Bromma Man Bromma 1973
Viktor Sundling - Man Gullbrandstorp 1986
Albin Lindbäck Göteborg Man Göteborg 1987
Kristian Gustafsson Team Nordic Trail Man Solna 1985
Malin Bengtsson Team Nordic Trail Kvinna Solna 1978
Karl-Henrik Axelsson Falkenberg RR Man Falkenberg 1960
Charles Ahlzén Isaberg Man Hestra 1985
Adam Lundmark Göteborg Man Göteborg 1989
Stefan Lagerblad LK Tuppgök Man Falkenberg 1963
Carl-Johan Fredman Hestra IF Man Lund 1992
Sanna Larsson Rydö ASK Kvinna Hyltebruk 1986
Julius Norinder Sjömarken Man Sjömarken 1969
Jonas Svensson Triathlon Väst Man Kungsbacka 1979
William Fälth Varbergs Brandmäns IF Man Varberg 1988
Magnus Anundsson Borensberg Man Borensberg 1983
Eric Lindvall Fritsla VIK Man Kinna 1979
Per Roslund TwinPeaks triathlon klubb Man Falköping 1981
Daniel Samuelsson Lönashult goif Man Vislanda 1989
Fredrik Wennergren West Coast Runners Man Torslanda 1974
Dennis Giss IK SISU Nässjö Man Nässjö 1981
Luis Vazquez Mella No Limit Fitness Man Oskarström 1987
Per Kjöllerström Tranemo IF SK Man Tranemo 1981
Senad Bahonjic Falkenbergs RR Man Falkenberg 1969
Stephan Höfer Deutschland Man Landvetter 1970
Viktor Fjälling Gamlestan Man Göteborg 1991
Sebastian Nyvall Dalsjöfors Man Dalsjöfors 1986
Mikael Laposa Ulricehamn Man Ulricehamn 1984
Lasse Bertilsson SOK Knallen Man Fristad 1973
Gert Magnusson Aktivitus SC Man Partille 1970
Johan Noren Runacademy Man V.frölunda 1963
Yvonne Carlberg RunAcademy Kvinna Göteborg 1969
Anton Wilson SOK Knallen Man Borås 1983
Jonas Ericsson Majornas IK Man Va Frölunda 1966
Mattias Seaberg Team Nordic Trail Man Borås 1977
Helen Eriksson Majornas IK Kvinna Västra Frölunda 1968
Johan Olausson Lord Sök knallen Man Hillared 1980
Torbjörn Pettersson Växjö Ultra Man växjö 1970
Henk Kuiper Stenungsunds friidrott Man Stora Höga 1965
Linda Bengtsson Sya sk Kvinna Vikingstad 1974
Pascal Verstraete Gentbrugge Man Gentbrugge 1968
Daniel Holmberg Göteborgs skidklubb Man Sävedalen 1979
Franco Denegri no Man trenque lauquen 1988
Signe Lindström Södertälje Kvinna Södertälje 1982
Anette Lundberg Team NuWall Kvinna Kumla 1970
Markus Lindbom - Man Hovås 1977
Clas Jinton Team Nordic Trail Man Onsala 1967
Line Kolbe Laholm Kvinna Laholm 1978
Anders Johansson Solskensfarmarna Man Ätran 1974
Ann-Brith Strömberg OK Skogshjortarna Kvinna Alingsås 1961
Marcus Petersson Meihemworkout Man Helsingborg 1976
Tobias Lövgren Team Nordic Trail Man Bollebygd 1979
Andreas Tärnegård Sjömarken Man Sjömarken 1976
Marlene Thedvall Alingsås Kvinna ALINGSÅS 1971
Martin Ericsson Meihem Workout Man Mörarp 1972
Matts Björklund Helsingborg Man Helsingborg 1975
Fredrik Steinmann Is Göta Man Råå 1972
Olle Nordsjö Mikkeller Running Club Man Helsingborg 1992
Fredrik Nilsson IK Stern Man Västra Frölunda 1990
Ulrika Granfors DRT Kungsbacka Kvinna Kungsbacka 1972
Henrik Widarsson Ok Nackhe Man Träslövsläge 1973
Karl-Johan Magnil Varberg Ultralöpare Man Varberg 1978
Christoffer Svensson Dark Trail Runners Man Oskarström 1986
Jonas Rabe Varbergs Ultralöpare Man Varberg 1977
Erik Diding Hotell Havanna Man Varberg 1975
Jonatan Bengtsson Hotell Havanna Man Varberg 1970
Robert Medrala Falkenbergs RR Man Falkenberg 1976
Linus Johansson Malmö Man Malmö 1986
Emil Bertram Malmö Man Malmö 1988
Patrik Alvånger Växjö Ultra Man Växjö 1975
Johanna Nilsson Falkenbergs RR Kvinna Falkenberg 1984
Christer Milding Umara sports club Man Fjärås 1958
Josephine Aurell Bålsta Kvinna Bålsta 1991
Erika Frick Ok Nache Kvinna Tvååker 1975
Emil Svensson ExeN Man Hyltebruk 1989
Anton Åkesson ExeN Man Hamneda 1989
Axel Åkesson ExeN Man Hamneda 1994
Helene Nilsson OK Linné Uppsala Kvinna Uppsala 1975
Mattias Nilsson OK Linné Uppsala Man Uppsala 1972
Magnus Brunbäck Hishult Man Hishult 1978
Dan Davidsson HISHULT Man Hishult 1983
Michael Edberg SK Hylte/ StoraEnso Paper Hyltemill Man Torup 1969
Daniel Håkansson ÖIF Man Råå 1976
Johan Johansson Malmö Man Malmö 1979
Daniel Skölde Barsebäckshamn Man Barsebäck 1975
Viktor Lundberg Apex Ibex Running Man Malmö 1983
Thomas Ljunggren Apex Ibex Man Malmö 1988
Cecilia Ridderstedt Göteborg Kvinna Göteborg 1974
Jessica Mitrosbaras götet Kvinna Göteborg 1979
Mikael Kulanko Team Kuri Man Eldsberga 1966
Ragnar Bergvik Träslövsläge Man Träslövsläge 1982
Jonas Johansson Alingsås Man Alingsås 1965
Karin Martinsson Team Martinsson/Thorsen Kvinna Göteborg 1968
Geir Thorsen Team Martinsson/Thorsen Man Lindome 1965
Henrik Broman Muppalisa Racing Man Dubai 1974
Anton Svensson Två Hattar Man Borås 1993
Robin Greus Borås Man Borås 1990
Calle Johnsen Fristad GoIF Man Borås 1992
Jimmy Rosengren SOK knallen Man Borås 1991
Jessica Petersson Falkenbergs RR Kvinna Falkenber 1970
Katarina Hildingsdotter Team Nordic Trail Kvinna Hägersten 1971
Thomas Wikström Falkenbergs RR Man Falkenberg 1972
Tom Englund Enebyberg Ultra Runners Man Enebyberg 1976
Martin Ekmarck Crossfit Halmstad Man Halmstad 1978
Patrik Bergman Falkenbergs RR Man Falkenberg 1970
Niklas Christiansson Halmstad Man Harplinge 1989
Tommy Sennerby Carlsson Huskvarna Man Huskvarna 1985
Mikael Blomqvist Dark Trail Runners Man Tvååker 1976
Jenny Hägg Crossfit Halmstad Kvinna Halmstad 1988
Ulf-björn Rönn FK Friskus Man Träslövsläge 1977
Juan Pablo Ortiz Jimenez Alingsås Man Alingsås 1966
marie Laurén wennergren 158:ans fisk Kvinna billdal 1972
Marcus Wennergren 158:ans fisk Man billdal 1976
Bengt Jansson Hogia Running Club Man Kode 1959
Emmelie Andersson ULC Kvinna Nygård 1991
Jonny Andersson ULC Man Lödöse 1982
Fredrik Larsson Malmö Man Malmö 1984
Jimmy Antonsson Göinge Trail/Varberg Man Varberg 1976
Elof Persson Halmstad Man Halmstad 1981
Jimmy Herdberg Svensk-Sydafrikanska filosofspringsällskapet Man Göteborg 1974
Terje Timan Janson Svensk-Sydafrikanska filosofspringsällskapet Man Göteborg 1974
Emil Falkek Falkenbergs RR Man Falkenberg 1974
Jens Augustinsson Nej Man Stockholm 1975
Johan Andreasson Lonesome runners Man Kungälv 1989
Nicklas Malmberg Hammarby IF Man Saltsjö-Boo 1970