Anmälda till ActionRun 2019 - Borås - 4 Maj Avancerad sök

Startnummer Namn Klubb Lag Startgrupp Klass Kön Ort Födelseår
0 Victoria Broberg Wennergren 13:30 Motionärer Herr/Dam 5 och 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna 1982
134 Abdullah Bezreh 14:54 Skolkamp Särla Elitklass Herr 8km (ansökan skickas till info@actionrun.se) Man 2003
0 lisette österlund 12:04 Qualifier Qualifier Herr/Dam 8km 1990
0 Frida Hallgren qlean 13:40 Motionärer Herr/Dam 5 och 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna 1984
0 Marie Bergnell qlean 13:40 Motionärer Herr/Dam 5 och 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km 1983
0 Marlen Kelm 13:00 Skola Teknis/Bäckäng Skolkampen Kvinna 2001
0 Mattias Karlsson 13:00 Skola Teknis/Bäckäng Motionär - Herr/Dam 8 km Man 2000
0 Wilma Sörensen WT 14:48 Skolkamp Dalsjö Skolkampen Kvinna 2004
0 Tilda Holmquist WT 14:48 Skolkamp Dalsjö Skolkampen Kvinna 2004
0 Alexander Hombrados Xcoaching 14:54 Skolkamp Särla Skolkampen Man 1985
0 Irma Warnicke 13:00 Skola Teknis/Bäckäng Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna 2002
0 Felix Ström 13:00 Skola Teknis/Bäckäng Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1999
0 Nicole Alfaro 12:28 Motionärer Herr/dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna 1990
0 Jakob Frischenfeldt 13:30 Motionärer Herr/Dam 5 och 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 2000
0 Patrik Johansson 13:00 Skola Teknis/Bäckäng Motionär - Herr/Dam 8 km Man 2001
0 Carl Ekdahl 14:48 Skolkamp Dalsjö Skolkampen Man 2003
0 Oskar Johnsson Team Effektiv 13:15 Effektiv Bemanning Motionär - Herr/Dam 8 km 1992
0 Moa Lagerqvist 13:00 Skola Teknis/Bäckäng Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna 2001
0 William Larsson 13:00 Skola Teknis/Bäckäng Motionär - Herr/Dam 8 km Man 2001
0 Wilhelm Freidlitz 13:00 Skola Teknis/Bäckäng Motionär - Herr/Dam 8 km Man 2000
0 Robin Westin Borås Bil Sports Academy 13:48 Motionärer Herr/Dam 5 och 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km 1985
0 lars-göran kivinen-kiselev Team Bunkern 12:04 Qualifier Qualifier Herr/Dam 8km Man 1975
0 Wilma Larsson 13:00 Skola Teknis/Bäckäng Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna 2000
0 Eric Toresson Harsyra 13:30 Motionärer Herr/Dam 5 och 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1995
0 Daniel Yli-Loupa Harsyra 13:30 Motionärer Herr/Dam 5 och 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1995
0 Linea Holström 13:00 Skola Teknis/Bäckäng Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna 2000
0 Simon Skilje Team Effektiv 13:15 Effektiv Bemanning Motionär - Herr/Dam 8 km 1991
0 Oskar Andréasson 14:48 Skolkamp Dalsjö Skolkampen Man 2003
0 Ramon Stuck Fivel 12:46 Motionärer Herr/dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 2001
0 Petra Andersson Team Effektiv 13:15 Effektiv Bemanning Motionär - Herr/Dam 8 km 1980
0 Hugo Elfving Team Effektiv 13:15 Effektiv Bemanning Motionär - Herr/Dam 8 km 1998
0 Saidirfanullah Jalili Team Effektiv 13:15 Effektiv Bemanning Motionär - Herr/Dam 8 km 2000
0 Evelina Brofjärd Team Effektiv 13:15 Effektiv Bemanning Motionär - Herr/Dam 8 km 1986
0 Linus Persson Team Effektiv 13:15 Effektiv Bemanning Motionär - Herr/Dam 8 km 1981
0 Susette Claesson 13:00 Skola Teknis/Bäckäng Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna 2001
0 Carola Tomperi Team Effektiv 13:15 Effektiv Bemanning Motionär - Herr/Dam 8 km 1984
0 Nathalie Trydal By Team Effektiv 13:15 Effektiv Bemanning Motionär - Herr/Dam 8 km 1990
0 Emelie Larsson Team Effektiv 13:15 Effektiv Bemanning Motionär - Herr/Dam 8 km 1991
0 Theodor Savhammar Team Effektiv 13:15 Effektiv Bemanning Motionär - Herr/Dam 8 km 2001
0 David Engström Team Effektiv 13:15 Effektiv Bemanning Motionär - Herr/Dam 8 km 2001
0 Daniel Westlund Team Bunkern 13:40 Motionärer Herr/Dam 5 och 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1987
0 Mikaela Murén T-Murén 13:04 Motionärer Herr/dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna 1990
0 Mikaela Murén T-Murén 13:04 Motionärer Herr/dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1989
0 Corinne Johansson Team Effektiv 13:15 Effektiv Bemanning Motionär - Herr/Dam 8 km 1984
0 Per Andersson Team Effektiv 13:15 Effektiv Bemanning Motionär - Herr/Dam 8 km 1980
0 Malin Nävergård Team Bunkern 12:46 Motionärer Herr/dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna 1990
0 Daniel nävergård Team Bunkern 12:46 Motionärer Herr/dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1989
7211 Alva Wettervik Team CLN Athletics 14:20 Run for Fun 8 km Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Kvinna 1993
0 Maria Nilsson 14:48 Skolkamp Dalsjö Skolkampen Kvinna 2003
0 Subhi Faran 14:54 Skolkamp Särla Skolkampen Man 2003
0 Mikael Svantesson 12:26 Motionärer Herr/dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1998
0 Anes Isic Erikslundskolan 1 14:58 Skolkamp Erikslund Skolkampen Man 2003
0 William Najafi V-Fors 15:00 Skolkamp Viskafors Skolkampen Man 2003
0 Mattias Alfredsson TEAM NJIE 12:46 Motionärer Herr/dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1987
0 jasmine Andersson TEAM NJIE 12:46 Motionärer Herr/dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna 1987
0 Nathalie Dufva Zettergren 14:54 Skolkamp Särla Skolkampen Kvinna 2003
0 Cornelia Sundquist 14:54 Skolkamp Särla Skolkampen Kvinna 2003
0 simon lindgren 14:54 Skolkamp Särla Skolkampen Man 2003
0 Peter Öster Team Bunkern 12:04 Qualifier Qualifier Herr/Dam 8km Man 1975
7075 niklas Eriksson TheDudeSquad 14:16 Run for Fun 8 km Run for Fun Herr/Dam 8 km (ej tidtagning eller straff) Man 1984
0 Mahdi Chalhoub 14:54 Skolkamp Särla Skolkampen Man 2003
0 Michelle Pettersson särlaskolan 14:54 Skolkamp Särla Skolkampen Kvinna 2002
133 Tobias Alfredsson Fåle OCR 12:00 Elit Herr Elitklass Herr 8km (ansökan skickas till info@actionrun.se) Man 1977
2021 Filip Kållberg Vi klarar det 13:44 Motionärer Herr/Dam 5 och 8 km Motionär - Herr/Dam 5 km Man 2002
0 Rasmus Bergström 14:54 Skolkamp Särla Skolkampen Man 2003
0 Arya Shahab 14:54 Skolkamp Särla Skolkampen Man 2003
0 hanad mahad 14:54 Skolkamp Särla Skolkampen Man 2003
0 Niklas Järkås MIT Tough Team 13:34 Motionärer Herr/Dam 5 och 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1987
0 Hussein Chit 14:54 Skolkamp Särla Skolkampen Man 2003
0 Nikola Jakjimoski 14:54 Skolkamp Särla Skolkampen Man 2002
0 hamza Nassan 14:54 Skolkamp Särla Skolkampen Man 2003
2020 Ernesto Inocente TEAM Inocente 13:34 Motionärer Herr/Dam 5 och 8 km Motionär - Herr/Dam 5 km Man 1975
0 Mattias Winkler Team Ramudden 13:36 Motionärer Herr/Dam 5 och 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1988
0 Karl-Oskar Törnqvist Team Ramudden 13:36 Motionärer Herr/Dam 5 och 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1995
2019 Sophie Bohlin 13:22 Motionärer Herr/Dam 5 och 8 km Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna 1986
0 William Füri 12:06 Fristads Motionär - Herr/Dam 8 km 1997
2018 Lina Karlsson Fristads team 2 13:46 Motionärer Herr/Dam 5 och 8 km Motionär - Herr/Dam 5 km 1988
0 Hugo eliasson 14:54 Skolkamp Särla Skolkampen Man 2003
0 Lucas Edberg 14:54 Skolkamp Särla Skolkampen Man 2003
0 Oscar Smedberg 14:48 Skolkamp Dalsjö Skolkampen Man 2003
0 Lenny Fredriksson 12:36 Motionärer Herr/dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1982
0 Martin stolt Team Gympro 13:34 Motionärer Herr/Dam 5 och 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1983
2017 Michael Hafner Team Monki 13:32 Motionärer Herr/Dam 5 och 8 km Motionär - Herr/Dam 5 km Man 1985
0 Gunilla Carlsson MIT Tough Team 12:04 Qualifier Qualifier Herr/Dam 8km Kvinna 1975
131 gustav klaesson DOM SLÖASTE 12:00 Elit Herr Elitklass Herr 8km (ansökan skickas till info@actionrun.se) Man 1993
132 Daniel Collin DOM SLÖASTE 12:00 Elit Herr Elitklass Herr 8km (ansökan skickas till info@actionrun.se) Man 1994
0 Linus Palmén Jägarna 12:08 Motionärer Herr/dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km 2000
0 William Gustavsson 14:48 Skolkamp Dalsjö Skolkampen Man 2003
2016 Kristoffer Sörqvist 13:24 Motionärer Herr/Dam 5 och 8 km Motionär - Herr/Dam 5 km Man 1990
0 Arvid Karlsson 14:48 Skolkamp Dalsjö Skolkampen Man 2003
0 Minou Bruno 14:56 Skolkamp Sandgärd Skolkampen Kvinna 2003
0 Jonathan Söderberg Hasses Bois 14:56 Skolkamp Sandgärd Skolkampen Man 2003
0 Jakob Hedin Hasses Bois 14:56 Skolkamp Sandgärd Skolkampen Man 2003
0 Alfred Ramhult 14:56 Skolkamp Sandgärd Skolkampen Man 2003
0 Jens Karlsson eatfavo 12:36 Motionärer Herr/dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km 1985
0 Kim Johansson eatfavo 12:46 Motionärer Herr/dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km 1996
0 Tobias Johansson eatfavo 12:46 Motionärer Herr/dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km 1992
0 Moa Claesson eatfavo 12:46 Motionärer Herr/dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km 1999
0 Ida Klaesson eatfavo 12:46 Motionärer Herr/dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km 1999
0 Jakob Eriksson eatfavo 12:46 Motionärer Herr/dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km 1999
0 Benjamin Lind eatfavo 12:46 Motionärer Herr/dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km 2000
0 Sebastian Lönn eatfavo 12:46 Motionärer Herr/dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km 1999
0 Tim Wretmo eatfavo 12:46 Motionärer Herr/dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km 1996
0 Anton Larsson eatfavo 12:46 Motionärer Herr/dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km 1993
0 Hasse Qvarnström eatfavo 12:46 Motionärer Herr/dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km 1989
0 Gabriel Arnesson eatfavo 12:46 Motionärer Herr/dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km 1999
0 Noah Svensson eatfavo 12:46 Motionärer Herr/dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km 2000
0 Tim Holmquist Böndera 14:48 Skolkamp Dalsjö Skolkampen Man 2003
0 Tim Svensson Böndera 14:48 Skolkamp Dalsjö Skolkampen Man 2004
1027 Julia Wallin A-kutarna 12:06 Fristads Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna 1993
0 Sandra Östh A-kutarna 12:06 Fristads Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna 1988
0 Amanda Olsson 14:56 Skolkamp Sandgärd Skolkampen Kvinna 2003
0 Vilgot Nygren 14:56 Skolkamp Sandgärd Skolkampen Man 2003
0 Elin Odqvist 14:56 Skolkamp Sandgärd Skolkampen Kvinna 2003
0 Andreas Brandberg Bäckäng 13:00 Skola Teknis/Bäckäng Motionär - Herr/Dam 8 km Man 2000
0 Henning Jämtander 14:56 Skolkamp Sandgärd Skolkampen Man 2003
0 Love Ramhult 14:56 Skolkamp Sandgärd Skolkampen Man 2003
0 josefine alfredsson A-kutarna 12:06 Fristads Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna 1993
0 Nils Söderberg Larsson 13:00 Skola Teknis/Bäckäng Motionär - Herr/Dam 8 km Man 2001
0 Hugo Lundstedt 14:56 Skolkamp Sandgärd Skolkampen Man 2003
0 Ellika Zebeda Bäckäng 13:00 Skola Teknis/Bäckäng Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna 2002
0 David Persson Bäckäng 13:00 Skola Teknis/Bäckäng Motionär - Herr/Dam 8 km Man 2000
2015 Viktor Nork Team Ohuran 13:04 Motionärer Herr/dam 8 km Motionär - Herr/Dam 5 km Man 1998
0 Erik Fredriksson #Team Näset 13:04 Motionärer Herr/dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1991
0 Jonas Nilsson #Team Näset 13:02 Motionärer Herr/dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1983
0 Emanuel Henriksson Bäckäng 13:00 Skola Teknis/Bäckäng Motionär - Herr/Dam 8 km Man 2000
0 Ola Sjöberg 12:12 Motionärer Herr/dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1977
0 Emma Borovac Erikslundskolan 1 14:58 Skolkamp Erikslund Skolkampen Kvinna 2003
0 Lucas Arvidsson Erikslundskolan 1 14:58 Skolkamp Erikslund Skolkampen Man 2003
0 Jonathan Palmér Erikslundskolan 1 14:58 Skolkamp Erikslund Skolkampen Man 2003
0 Måns Persson Erikslundskolan 1 14:58 Skolkamp Erikslund Skolkampen Man 2003
0 Abdirahman Muse Mahamud Erikslundskolan 1 14:58 Skolkamp Erikslund Skolkampen Man 2002
0 Josef Saleh Erikslundskolan 1 14:58 Skolkamp Erikslund Skolkampen Man 2003
0 Erik Falk Fristads Friwear Team 12:06 Fristads Motionär - Herr/Dam 8 km 1997
0 Hampus Falk Fristads Friwear Team 12:06 Fristads Motionär - Herr/Dam 8 km 2000
0 Jerry Hull Fristads Friwear Team 12:06 Fristads Motionär - Herr/Dam 8 km 1979
0 Daniela Richardsson Fristads Friwear Team 12:06 Fristads Motionär - Herr/Dam 8 km 1973
0 Sandra Matti Fristads Friwear Team 12:06 Fristads Motionär - Herr/Dam 8 km 1984
0 Sigurds Sigurds Fristads Friwear Team 12:06 Fristads Motionär - Herr/Dam 8 km 1965
0 Mia Wiberg Fristads Friwear Team 12:06 Fristads Motionär - Herr/Dam 8 km 1987
0 Wilma Magnusson 14:56 Skolkamp Sandgärd Skolkampen Kvinna 2003
2012 Kristoffer Sigrud Fristads team 2 13:46 Motionärer Herr/Dam 5 och 8 km Motionär - Herr/Dam 5 km Man 1991
2013 Malin Gustavsson Fristads team 2 13:46 Motionärer Herr/Dam 5 och 8 km Motionär - Herr/Dam 5 km 1976
2014 Yoanna Gustavsson Fristads team 2 13:46 Motionärer Herr/Dam 5 och 8 km Motionär - Herr/Dam 5 km 1999
0 Mohammed Dia Erikslundskolan 14:58 Skolkamp Erikslund Skolkampen Man 2003
0 Gustav Mann 14:56 Skolkamp Sandgärd Skolkampen Man 2003
0 Varja Lindström 13:00 Skola Teknis/Bäckäng Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna 2000
0 Annie Hedin Bäckäng 13:00 Skola Teknis/Bäckäng Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna 2001
7208 Louise Louise Forsberg Team CLN Athletics 13:20 Motionärer Herr/Dam 5 och 8 km Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Kvinna 1993
7209 Mikaela Gillesén Team CLN Athletics 14:20 Run for Fun 8 km Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Kvinna 1995
7210 Sophie-Marie Ertelt Team CLN Athletics 14:20 Run for Fun 8 km Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Kvinna 1993
7074 Frida Smidt Team CLN Athletics 14:20 Run for Fun 8 km Run for Fun Herr/Dam 8 km (ej tidtagning eller straff) Kvinna 1996
7206 Verna Heikkilä Team CLN Athletics 14:20 Run for Fun 8 km Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Kvinna 1996
7207 Ronja Källmark Team CLN Athletics 14:20 Run for Fun 8 km Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Kvinna 1996
0 Aoife Hjelm 13:00 Skola Teknis/Bäckäng Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna 2002
0 Theo Carlsson 13:00 Skola Teknis/Bäckäng Motionär - Herr/Dam 8 km Man 2001
0 Molly Elander Malmqvist 14:56 Skolkamp Sandgärd Skolkampen Kvinna 2003
0 Alva Skjelseth 14:56 Skolkamp Sandgärd Skolkampen Kvinna 2003
0 Robin Strid Team 4-5 13:26 Motionärer Herr/Dam 5 och 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1985
0 Louise Hellström Team 4-5 13:26 Motionärer Herr/Dam 5 och 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna 1996
0 Carolina Viden The Ocr Gym 12:56 Motionärer Herr/dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna 1994
0 Steve Dulnuan Team SteveFit 12:50 Motionärer Herr/dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1973
0 Johanna Nilsson Team Nilsson 12:48 Motionärer Herr/dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna 1994
0 Patrik Nilsson Team Nilsson 12:48 Motionärer Herr/dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1991
7073 Jonas Eriksson TheDudeSquad 14:16 Run for Fun 8 km Run for Fun Herr/Dam 8 km (ej tidtagning eller straff) Man 1990
0 Johannes Gabrielsson Marks Taekwondo 12:24 Motionärer Herr/dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1991
0 Jacob Kjellström Oh Snap 13:02 Motionärer Herr/dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1987
0 Billy Gillberg Oh Snap 13:02 Motionärer Herr/dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1996
0 Osamah Alooush 14:54 Skolkamp Särla Skolkampen Man 1992
1120 henrik andersson Team SteveFit 12:04 Qualifier Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1980
0 Clint Brooks Polisen/SÄP IF 13:46 Motionärer Herr/Dam 5 och 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km 1985
0 Albin LIndvert 14:54 Skolkamp Särla Skolkampen Man 2003
1596 Mathias Bramstång Holgers Stugmaterial 12:42 Motionärer Herr/dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km 1971
1597 Patrik Mandorsson Holgers Stugmaterial 12:42 Motionärer Herr/dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km 1983
1598 David Hedegärd Holgers Stugmaterial 12:42 Motionärer Herr/dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km 1976
1599 Andreas Zetterström Holgers Stugmaterial 12:42 Motionärer Herr/dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km 1980
1600 Alexander Larsson Holgers Stugmaterial 12:42 Motionärer Herr/dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km 1998
0 Erik Apelqvist Holgers Stugmaterial 12:42 Motionärer Herr/dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km 1998
0 Göran Andersson Holgers Stugmaterial 12:42 Motionärer Herr/dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km 1973
0 Filip Chammas Holgers Stugmaterial 12:42 Motionärer Herr/dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km 1990
2009 Robert Przytula Fuego 12:34 Caparol Motionär - Herr/Dam 5 km 1973
2010 Anthony Goni Fuego 12:34 Caparol Motionär - Herr/Dam 5 km 1996
2011 Tommy Dahlqvist Fuego 12:34 Caparol Motionär - Herr/Dam 5 km 1962
1591 Joakim Hellström Polisen/SÄP IF 13:46 Motionärer Herr/Dam 5 och 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km 1981
1592 Johannes Carlsson Matti Polisen/SÄP IF 13:46 Motionärer Herr/Dam 5 och 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km 1981
1593 Pamela Fleur Vesterberg Polisen/SÄP IF 13:46 Motionärer Herr/Dam 5 och 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km 1980
1594 Angelica Dower Polisen/SÄP IF 13:46 Motionärer Herr/Dam 5 och 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km 1980
1595 Fredrik Kransvik Polisen/SÄP IF 13:46 Motionärer Herr/Dam 5 och 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km 1985
0 Ludwig Östlund 14.38 Skolkamp-Fristad Skolkampen 2003
1590 Per Bondeson TEAM NJIE 12:40 Motionärer Herr/dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1972
1589 Marcus Schwank Forever Alone 13:50 Motionärer Herr/Dam 5 och 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1984
1588 Niklas Malmström Forever Alone 13:50 Motionärer Herr/Dam 5 och 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1986
1587 Pontus Karlsson Allans 12:48 Motionärer Herr/dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1980
1586 Jens Nordborg Allans 12:48 Motionärer Herr/dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1976
0 Linus Antonsson 15:00 Skolkamp Viskafors Skolkampen Man 2003
1585 Joakim Börjesson Friskis&Svettis Borås 12:36 Motionärer Herr/dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1985
130 Wilhelm Claesson 12:00 Elit Herr Elitklass Herr 8km (ansökan skickas till info@actionrun.se) Man 1988
0 Jonathan Salmi 14:48 Skolkamp Dalsjö Skolkampen Man 2003
0 Alexander Gustavsson TacoSquad 14.38 Skolkamp-Fristad Skolkampen Man 2003
0 Colin Nordling TacoSquad 14.38 Skolkamp-Fristad Skolkampen Man 2003
0 Noah Carlen TacoSquad 14.38 Skolkamp-Fristad Skolkampen Man 2003
0 Felix Lomander TacoSquad 14.38 Skolkamp-Fristad Skolkampen Man 2003
0 Isak Österbacka TacoSquad 14.38 Skolkamp-Fristad Skolkampen Man 2003
0 Dennis Rydell TacoSquad 14.38 Skolkamp-Fristad Skolkampen Man 2003
0 Benjamin Axelsson TacoSquad 14.38 Skolkamp-Fristad Skolkampen Kvinna 2003
1584 Johan Björendahl Borås Bil Sport Academy 13:48 Motionärer Herr/Dam 5 och 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1990
0 Alice Oscarsson 14:48 Skolkamp Dalsjö Skolkampen Kvinna 2003
0 Jenny Sjökvist 14:48 Skolkamp Dalsjö Skolkampen Kvinna 2003
0 Moa Karlstedt 14:48 Skolkamp Dalsjö Skolkampen Kvinna 2003
2008 Anton Brandt V-Fors 15:00 Skolkamp Viskafors Skolkampen Man 2003
0 Emma Arvidsson 14:48 Skolkamp Dalsjö Skolkampen Kvinna 2003
0 Sara Jansson 14:48 Skolkamp Dalsjö Skolkampen Kvinna 2003
0 Sanna Öjersson 14:48 Skolkamp Dalsjö Skolkampen Kvinna 2003
148 Maja Wellner Team Kroppslabbet 12:02 Elit Dam Elitklass Dam 8km (ansökan skickas till info@actionrun.se) Kvinna 1996
2007 Alexander Frithiofsson Team Burken 12:32 Caparol Motionär - Herr/Dam 5 km Man 2000
1578 Linus Ek Hjalmarsson Tuve Bygg Sports Club 13:44 Motionärer Herr/Dam 5 och 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km 1991
1579 Clara Andersson Tuve Bygg Sports Club 13:44 Motionärer Herr/Dam 5 och 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km 1992
1580 Oskar Börjesson Tuve Bygg Sports Club 13:44 Motionärer Herr/Dam 5 och 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km 1990
1581 Jesper Burnelius Tuve Bygg Sports Club 13:44 Motionärer Herr/Dam 5 och 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km 1990
1582 Josefine Häll Tuve Bygg Sports Club 13:44 Motionärer Herr/Dam 5 och 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km 1990
1583 Tommy Stormfeldt Tuve Bygg Sports Club 13:44 Motionärer Herr/Dam 5 och 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km 1989
1577 Marcus Werlid Friskis&Svettis Borås 12:36 Motionärer Herr/dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1992
0 Tobias Ahlborg 15:00 Skolkamp Viskafors Skolkampen Man 2003
0 Vladimir Larsson 15:00 Skolkamp Viskafors Skolkampen Man 2002
0 Pelle Johansson 15:00 Skolkamp Viskafors Skolkampen Man 2003
1574 Mathias Miletic Team takedown 12:46 Motionärer Herr/dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1992
1575 Emil Anderson Team takedown 12:46 Motionärer Herr/dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1992
1576 Pontus Salo Larsson Team takedown 12:46 Motionärer Herr/dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1991
7205 Victor Kolehmainen 14:26 Run for Fun 5 km Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Man 1997
1573 Paul Hedberg Jerry & Vännerna 12:44 Motionärer Herr/dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1991
1572 Jennifer Tegenfeldt Jerry & Vännerna 12:44 Motionärer Herr/dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna 1994
1571 Simon Claesson 12:26 Motionärer Herr/dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 2004
1570 Andreas Falck 12:26 Motionärer Herr/dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1974
1566 Tobias Barrstrand Hydria Group 12:04 Qualifier Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1984
1567 Hampus Apelqvist Hydria Group 12:04 Qualifier Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1993
1568 Daniel Björkmyr Hydria Group 12:04 Qualifier Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1971
1569 Jonathan Engström Hydria Group 12:04 Qualifier Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1996
1565 Louise Svensson TEAM NJIE 12:24 Motionärer Herr/dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna 1989
1563 Sebastian Lövgren 12:26 Motionärer Herr/dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1990
1564 Tommy Nilsson 12:28 Motionärer Herr/dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1988
1562 Mikael Jakobsson 12:26 Motionärer Herr/dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1989
1561 Adam Sunefors 12:36 Motionärer Herr/dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1993
7203 Fredrik Jonasson Jonasson 14:30 Run for Fun 5 km Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Man 1980
7204 Lovis Jonasson Jonasson 14:30 Run for Fun 5 km Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Kvinna 2005
2006 Sara Ednell 13:22 Motionärer Herr/Dam 5 och 8 km Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna 1994
1560 Adam Nilsson Fully Stacked Cane 12:58 Motionärer Herr/dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1997
1559 Desiree Källid Rusa Runt Laget 12:28 Motionärer Herr/dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna 1986
1558 Marcus Larsson Räddningstjänsten Gnosjö 12:28 Motionärer Herr/dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1995
1557 Nils Ludwigson MIT Tough Team 12:24 Motionärer Herr/dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1986
129 Daniel Zohrab MIT Tough Team 12:00 Elit Herr Elitklass Herr 8km (ansökan skickas till info@actionrun.se) Man 1990
1556 Thomas Klemetz 12:22 Motionärer Herr/dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1976
7072 Anders Claesson #Dchange 12:16 Motionärer Herr/dam 8 km Run for Fun Herr/Dam 8 km (ej tidtagning eller straff) Man 1987
0 Rasmus Sjöhage V-Fors 15:00 Skolkamp Viskafors Skolkampen Man 2003
2005 Amanda Hansson Jerry & Vännerna 13:20 Motionärer Herr/Dam 5 och 8 km Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna 1994
2003 Tobias Erlandsson Club gym+ Gislaved 13:12 Motionärer Herr/Dam 5 och 8 km Motionär - Herr/Dam 5 km Man 1991
2004 Nemanja Tosic Club gym+ Gislaved 13:06 Motionärer Herr/Dam 5 och 8 km Motionär - Herr/Dam 5 km Man 1988
1555 Andreas Bromée 12:12 Motionärer Herr/dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1982
0 Anton Ahagen V-Fors 15:00 Skolkamp Viskafors Skolkampen Man 2003
2001 Henrietta Landin 13:20 Motionärer Herr/Dam 5 och 8 km Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna 1988
2002 Daniel Lindgren 13:20 Motionärer Herr/Dam 5 och 8 km Motionär - Herr/Dam 5 km Man 1986
0 Robin Hall V-Fors 15:00 Skolkamp Viskafors Skolkampen Man 2003
0 Robin Lindgren 12:04 Qualifier Qualifier Herr/Dam 8km Man 1989
7071 Sandra Larsson Teamlabban 14:16 Run for Fun 8 km Run for Fun Herr/Dam 8 km (ej tidtagning eller straff) Kvinna 1986
1553 Malin Karlsson Malin o Viktoria 12:14 Motionärer Herr/dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna 1983
1554 Viktoria Nilsson Malin o Viktoria 12:14 Motionärer Herr/dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna 1979
2000 Lina Wiland TEAM HÅLL AVSTÅND 13:28 Motionärer Herr/Dam 5 och 8 km Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna 1982
1549 Johan Petersson Rudholm Group 12:52 Motionärer Herr/dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km 1997
1550 Anton Dahlbäck Rudholm Group 12:52 Motionärer Herr/dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km 1998
1551 Amanda Thorander Rudholm Group 12:52 Motionärer Herr/dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km 1995
1552 Casper Schollin Bengtsson Rudholm Group 12:52 Motionärer Herr/dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km 1994
1350 Patrik Alfredsson Borås Bil Sports Academy 13:48 Motionärer Herr/Dam 5 och 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1968
1536 Adam Jonsson Borås Bil Sports Academy 13:48 Motionärer Herr/Dam 5 och 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1995
1537 Hanna Alfredsson Borås Bil Sports Academy 13:48 Motionärer Herr/Dam 5 och 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna 1992
1538 Richard Andersson Borås Bil Sports Academy 13:48 Motionärer Herr/Dam 5 och 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1986
1539 Anders Eliasson Borås Bil Sports Academy 13:48 Motionärer Herr/Dam 5 och 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1990
1540 Johan Björell Borås Bil Sports Academy 13:48 Motionärer Herr/Dam 5 och 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1990
1541 Erik Persson Borås Bil Sports Academy 13:48 Motionärer Herr/Dam 5 och 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1999
1542 Daniel Kappel Borås Bil Sports Academy 13:48 Motionärer Herr/Dam 5 och 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1976
1543 Henrik Granefelt Borås Bil Sports Academy 13:48 Motionärer Herr/Dam 5 och 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1973
1544 Daniel Fransson Borås Bil Sports Academy 13:48 Motionärer Herr/Dam 5 och 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1983
1545 Helena Dahlén Borås Bil Sports Academy 13:48 Motionärer Herr/Dam 5 och 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1981
1546 Alexander Jonassson Borås Bil Sports Academy 13:48 Motionärer Herr/Dam 5 och 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1984
1547 Mikael Helmersson Borås Bil Sports Academy 13:48 Motionärer Herr/Dam 5 och 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1971
1548 Oskar Helmersson Borås Bil Sports Academy 13:48 Motionärer Herr/Dam 5 och 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 2001
1535 Robin Björling BE QUICK OR BE DEAD 13:44 Motionärer Herr/Dam 5 och 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1972
1996 Per Törnqvist Fanatic Four 12:32 Caparol Motionär - Herr/Dam 5 km 1963
1997 Fredrik Nilsson Fanatic Four 12:32 Caparol Motionär - Herr/Dam 5 km 1969
1998 Thomas Schold Fanatic Four 12:32 Caparol Motionär - Herr/Dam 5 km 1973
1999 Magnus Andersson Fanatic Four 12:32 Caparol Motionär - Herr/Dam 5 km 1972
1534 Erik Svensson 13:46 Motionärer Herr/Dam 5 och 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km 1986
1524 Patrik Olofsson Securitas Sverige AB 13:46 Motionärer Herr/Dam 5 och 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km 1990
1525 Patrik Lindvall Securitas Sverige AB 13:46 Motionärer Herr/Dam 5 och 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km 1989
1526 Erik Karlsson Securitas Sverige AB 13:46 Motionärer Herr/Dam 5 och 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km 1989
1527 Olliver Säf Lyckestam Securitas Sverige AB 13:46 Motionärer Herr/Dam 5 och 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km 1991
1528 Jamie Andersson Securitas Sverige AB 13:46 Motionärer Herr/Dam 5 och 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km 1991
1529 Thomas Swarén Securitas Sverige AB 13:46 Motionärer Herr/Dam 5 och 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km 1976
1530 Christoffer Högström Securitas Sverige AB 13:46 Motionärer Herr/Dam 5 och 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km 1983
1531 Fredrik Ström Securitas Sverige AB 13:46 Motionärer Herr/Dam 5 och 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km 1983
1532 Andreas Högberg Securitas Sverige AB 13:46 Motionärer Herr/Dam 5 och 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km 1981
1533 Viktor Bodin Securitas Sverige AB 13:46 Motionärer Herr/Dam 5 och 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km 1982
128 Tobias Jäger The Ocr Gym 12:00 Elit Herr Elitklass Herr 8km (ansökan skickas till info@actionrun.se) Man 1986
1523 Pauli Bark Team All In Gym&Fitness 12:38 Motionärer Herr/dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1978
0 Nemanja Dzelajlija One Man Army 12:04 Qualifier Qualifier Herr/Dam 8km Man 1995
1522 Jonas Linde Team Mike&Fink 12:10 Motionärer Herr/dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1983
1521 Mikael Andersson Team Mike&Fink 12:10 Motionärer Herr/dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1989
1520 Patrik Eriksson 12:38 Motionärer Herr/dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km 1988
1519 Jaroslaw Pietrucha 12:14 Motionärer Herr/dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1993
1518 Tobias Carslöv TräningsTortyr 12:52 Motionärer Herr/dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1993
1517 Fredrik Parkhagen Sparbanken Sjuhärad AB 12:14 Motionärer Herr/dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1979
1991 Assar Dahlin Team Otränad 13:44 Motionärer Herr/Dam 5 och 8 km Motionär - Herr/Dam 5 km 1961
1992 Emil Magnefors Team Otränad 13:44 Motionärer Herr/Dam 5 och 8 km Motionär - Herr/Dam 5 km 1985
1993 Karolina Magnefors Team Otränad 13:44 Motionärer Herr/Dam 5 och 8 km Motionär - Herr/Dam 5 km 1979
1994 Hannes Wennerlund Team Otränad 13:44 Motionärer Herr/Dam 5 och 8 km Motionär - Herr/Dam 5 km 1997
7202 Raza Khanzada 13:06 Motionärer Herr/Dam 5 och 8 km Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Man 2002
1988 Tobias Härling Vi klarar det 13:44 Motionärer Herr/Dam 5 och 8 km Motionär - Herr/Dam 5 km Man 1981
1989 Tina Hjalmarsson Vi klarar det 13:44 Motionärer Herr/Dam 5 och 8 km Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna 1977
1990 Emmy Löfgren Vi klarar det 13:44 Motionärer Herr/Dam 5 och 8 km Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna 2002
1995 Elin Hjalmarsson Vi klarar det 13:44 Motionärer Herr/Dam 5 och 8 km Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna 2003
1516 Robin Nordin MIT Tough Team 12:08 Motionärer Herr/dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1989
7069 Simon Wännman 14:22 Run for Fun 8 km Run for Fun Herr/Dam 8 km (ej tidtagning eller straff) Man 1990
7070 Cecilia Edvardsson 14:22 Run for Fun 8 km Run for Fun Herr/Dam 8 km (ej tidtagning eller straff) Kvinna 1994
143 Sara Forsström #Team__Stream 12:02 Elit Dam Elitklass Dam 8km (ansökan skickas till info@actionrun.se) Kvinna 1992
1515 Alexander Bergh Gott och Blandat 12:40 Motionärer Herr/dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 2001
1514 Edvin Wahlström Gott och Blandat 12:40 Motionärer Herr/dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 2002
127 Stefan Örn Facebreakers OCR 12:00 Elit Herr Elitklass Herr 8km (ansökan skickas till info@actionrun.se) Man 1987
1511 Gaston Sahlén Gnomes 12:58 Motionärer Herr/dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 2002
1512 Markus Karlsson Gnomes 12:58 Motionärer Herr/dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 2002
1513 David Reinholdsson Gnomes 12:58 Motionärer Herr/dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 2002
1510 Jerry Tegenfeldt Jerry & Vännerna 12:20 Motionärer Herr/dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1990
1509 Albert Bernandersson Team Frigoväst 12:20 Motionärer Herr/dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 2002
1508 William Piikki TOP 3 12:50 Motionärer Herr/dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 2000
1023 Mathias Sandstedt 12:04 Qualifier Qualifier Herr/Dam 8km Man 1995
1505 Kim Härö Sparbanken Sjuhärad AB 12:14 Motionärer Herr/dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1972
1506 Johan Samuelsson Sparbanken Sjuhärad AB 12:14 Motionärer Herr/dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1989
1507 Oscar Pettersson Sparbanken Sjuhärad AB 12:14 Motionärer Herr/dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1990
1503 Martina Örqvist Team fågelben 12:38 Motionärer Herr/dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna 1991
1504 Emmi Hovbjer Team fågelben 12:38 Motionärer Herr/dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna 1991
1502 Jonas Lindekrantz BE QUICK OR BE DEAD 13:44 Motionärer Herr/Dam 5 och 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1970
1986 Rebecka Magnusson Club gym+ Gislaved 13:08 Motionärer Herr/Dam 5 och 8 km Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna 1991
1987 Tommy Løvlund Club gym+ Gislaved 13:08 Motionärer Herr/Dam 5 och 8 km Motionär - Herr/Dam 5 km Man 1991
7068 Mikaela Åman Winners never quit 14:16 Run for Fun 8 km Run for Fun Herr/Dam 8 km (ej tidtagning eller straff) Kvinna 1982
7067 Josefina Olsson Winners never quit 14:16 Run for Fun 8 km Run for Fun Herr/Dam 8 km (ej tidtagning eller straff) Kvinna 1981
7066 Jennifer Persson Perssons Åkeri i Svenljunga AB 14:10 Run for Fun 8 km Run for Fun Herr/Dam 8 km (ej tidtagning eller straff) Kvinna 1993
1022 Jonas Ahlsson Billingen X-trail 12:04 Qualifier Qualifier Herr/Dam 8km Man 1980
1021 My Svensson 12:04 Qualifier Qualifier Herr/Dam 8km Kvinna 1986
1501 Fredrik Leidefors Caverion 12:12 Motionärer Herr/dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1983
1500 Fredrik Berggren Inge F. Lås 12:20 Motionärer Herr/dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1983
7200 Desiree Öhlund Niceroom 14:28 Run for Fun 5 km Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Kvinna 1988
1499 joel klasson TräningsTortyr 12:52 Motionärer Herr/dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1991
1498 Dennis Karlsson 515 vfors 13:06 Motionärer Herr/Dam 5 och 8 km Motionär - Herr/Dam 5 km Man 2000
1985 Jonas Similä 515 vfors 13:06 Motionärer Herr/Dam 5 och 8 km Motionär - Herr/Dam 5 km Man 1998
1497 Christoffer Dyplin 13:04 Motionärer Herr/dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1989
1981 Amanda Johansson Warriors of the South 13:38 Motionärer Herr/Dam 5 och 8 km Motionär - Herr/Dam 5 km 1990
1982 Zandra Tärnbrant Warriors of the South 13:38 Motionärer Herr/Dam 5 och 8 km Motionär - Herr/Dam 5 km 1992
1983 Melinda Svensson Warriors of the South 13:38 Motionärer Herr/Dam 5 och 8 km Motionär - Herr/Dam 5 km 1991
1984 Jessica Jönsson Warriors of the South 13:38 Motionärer Herr/Dam 5 och 8 km Motionär - Herr/Dam 5 km 1976
1980 Tomas Ottosson Team Burken 12:32 Caparol Motionär - Herr/Dam 5 km 1966
1496 Rebecka Rudén Team Ta i tills det luktar 12:48 Motionärer Herr/dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna 1995
1977 Henrik Blomberg Team Målarhunkarna 12:32 Caparol Motionär - Herr/Dam 5 km 1974
1978 Jonas Järsenholt Team Målarhunkarna 12:32 Caparol Motionär - Herr/Dam 5 km 1974
1979 Ville Liukkou Team Målarhunkarna 12:32 Caparol Motionär - Herr/Dam 5 km 1978
1972 Lucas Olausson Team Caparol Borås 12:32 Caparol Motionär - Herr/Dam 5 km 1996
1973 Mikko Ranta Team Caparol Borås 12:32 Caparol Motionär - Herr/Dam 5 km 1979
1974 Robin Linden Team Caparol Borås 12:32 Caparol Motionär - Herr/Dam 5 km 1990
1975 Mattias Severinsson Team Caparol Borås 12:32 Caparol Motionär - Herr/Dam 5 km 1974
1976 Linnea Gustafsson Team Caparol Borås 12:32 Caparol Motionär - Herr/Dam 5 km 1996
1495 Marta Trajkovska Team SteveFit 12:44 Motionärer Herr/dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna 1983
1958 Helena Hedelin Team Herbalife Nutrition 13:32 Motionärer Herr/Dam 5 och 8 km Motionär - Herr/Dam 5 km 1974
1959 Petra Martinsson Team Herbalife Nutrition 13:32 Motionärer Herr/Dam 5 och 8 km Motionär - Herr/Dam 5 km 1977
1960 Felix Anéer Team Herbalife Nutrition 13:32 Motionärer Herr/Dam 5 och 8 km Motionär - Herr/Dam 5 km 1986
1961 Max Nilsson Team Herbalife Nutrition 13:32 Motionärer Herr/Dam 5 och 8 km Motionär - Herr/Dam 5 km 1997
1962 Robin Gårdfelt Team Herbalife Nutrition 13:32 Motionärer Herr/Dam 5 och 8 km Motionär - Herr/Dam 5 km 1988
1963 Oskar Larsson Team Herbalife Nutrition 13:32 Motionärer Herr/Dam 5 och 8 km Motionär - Herr/Dam 5 km 1987
1964 Djairo Da Silva Team Herbalife Nutrition 13:32 Motionärer Herr/Dam 5 och 8 km Motionär - Herr/Dam 5 km 1981
1965 Johan Stigåker Team Herbalife Nutrition 13:32 Motionärer Herr/Dam 5 och 8 km Motionär - Herr/Dam 5 km 1981
1966 Rickard Olsson Team Herbalife Nutrition 13:32 Motionärer Herr/Dam 5 och 8 km Motionär - Herr/Dam 5 km 1965
1967 Patrik Wahrén Team Herbalife Nutrition 13:32 Motionärer Herr/Dam 5 och 8 km Motionär - Herr/Dam 5 km 1986
1968 Sofia Moberg Team Herbalife Nutrition 13:32 Motionärer Herr/Dam 5 och 8 km Motionär - Herr/Dam 5 km 1991
1969 Jonatan Bengtsson Team Herbalife Nutrition 13:32 Motionärer Herr/Dam 5 och 8 km Motionär - Herr/Dam 5 km 1981
1970 Kajsa Gemfors Team Herbalife Nutrition 13:32 Motionärer Herr/Dam 5 och 8 km Motionär - Herr/Dam 5 km 1987
1971 William Göttsche Team Herbalife Nutrition 13:32 Motionärer Herr/Dam 5 och 8 km Motionär - Herr/Dam 5 km 1986
1494 Jimmy Andersson Marks Taekwondo 12:24 Motionärer Herr/dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1974
1493 Niklas Mellberg Marks Taekwondo 12:24 Motionärer Herr/dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1992
7063 Johanna Svensson #supersyskontrion 14:10 Run for Fun 8 km Run for Fun Herr/Dam 8 km (ej tidtagning eller straff) Kvinna 1990
7064 Beatrice Svensson #supersyskontrion 14:10 Run for Fun 8 km Run for Fun Herr/Dam 8 km (ej tidtagning eller straff) Kvinna 1992
7065 Petter Svensson #supersyskontrion 14:10 Run for Fun 8 km Run for Fun Herr/Dam 8 km (ej tidtagning eller straff) Man 1988
1492 Anders Rapp Hajen 12:20 Motionärer Herr/dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1971
1491 Glenn Gren Team Bergman 12:38 Motionärer Herr/dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1982
142 Tindra Apell Team Kroppslabbet 12:02 Elit Dam Elitklass Dam 8km (ansökan skickas till info@actionrun.se) Kvinna 2004
1952 Oscar Zeybrandt Comfort Högbergs elit 13:08 Motionärer Herr/Dam 5 och 8 km Motionär - Herr/Dam 5 km 1994
1953 Jonathan Skattberg Comfort Högbergs elit 13:08 Motionärer Herr/Dam 5 och 8 km Motionär - Herr/Dam 5 km 1997
1954 Jonathan schicht Comfort Högbergs elit 13:08 Motionärer Herr/Dam 5 och 8 km Motionär - Herr/Dam 5 km 1984
1955 Samuel Wilhelmsson Comfort Högbergs elit 13:08 Motionärer Herr/Dam 5 och 8 km Motionär - Herr/Dam 5 km 1995
1956 Loke Rosander Comfort Högbergs elit 13:08 Motionärer Herr/Dam 5 och 8 km Motionär - Herr/Dam 5 km 2001
1957 Carl Arvidsson Comfort Högbergs elit 13:08 Motionärer Herr/Dam 5 och 8 km Motionär - Herr/Dam 5 km 1984
1935 Hanna Johnsson Jpn´s Allstar team 12:34 Caparol Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna 1993
1936 Ronnie Jonsson Jpn´s Allstar team 12:34 Caparol Motionär - Herr/Dam 5 km Man 1965
1937 Eric Andersson Jpn´s Allstar team 12:34 Caparol Motionär - Herr/Dam 5 km Man 1965
1938 Malin Granath Jpn´s Allstar team 12:34 Caparol Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna 1987
1939 Annelie Johansson Jpn´s Allstar team 12:34 Caparol Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna 1969
1940 Victoria Hedegård Jpn´s Allstar team 12:34 Caparol Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna 1981
1941 Fredrik Magnusson Jpn´s Allstar team 12:34 Caparol Motionär - Herr/Dam 5 km Man 1983
1942 Annika Eek Jpn´s Allstar team 12:34 Caparol Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna 1989
1943 Alexandra Todorovic Jpn´s Allstar team 12:34 Caparol Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna 1983
1944 Anneli Ovring Axelsson Jpn´s Allstar team 12:34 Caparol Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna 1972
1945 Emma Wibring Jpn´s Allstar team 12:34 Caparol Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna 1983
1946 Kristoffer Wibring Jpn´s Allstar team 12:34 Caparol Motionär - Herr/Dam 5 km Man 1984
1947 Kicki Granath Jpn´s Allstar team 12:34 Caparol Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna 1961
1948 Ulricha Cedergren Jpn´s Allstar team 12:34 Caparol Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna 1974
1949 Anna Vadestrid Jpn´s Allstar team 12:34 Caparol Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna 1979
1950 Tomas Ivarsson Jpn´s Allstar team 12:34 Caparol Motionär - Herr/Dam 5 km Man 1969
1951 Anna Glansberg Jpn´s Allstar team 12:34 Caparol Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna 1985
1490 Christer Måneskiöld Måneskiöld 12:24 Motionärer Herr/dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1965
1482 Henrik Wallmark Caverion 12:12 Motionärer Herr/dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km 1985
1483 Rikard Ryndal Caverion 12:12 Motionärer Herr/dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km 1967
1484 Kristian Väliluoto Caverion 12:12 Motionärer Herr/dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km 1970
1485 Axel Bergqvist Caverion 12:12 Motionärer Herr/dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km 1990
1486 Martin Hansson Caverion 12:12 Motionärer Herr/dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km 1985
1487 Fredrik Roth Caverion 12:12 Motionärer Herr/dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km 1984
1488 Stefan Leidefors Caverion 12:12 Motionärer Herr/dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km 1980
1489 Jonas Sixtensson Caverion 12:12 Motionärer Herr/dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km 1975
1481 Nehmo Tapio Team SteveFit 12:44 Motionärer Herr/dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1982
1476 Dennis Holmberg Burpees är kul 12:04 Qualifier Qualifier Herr/Dam 8km Man 1974
1477 Patrik Andersson Burpees är kul 12:04 Qualifier Qualifier Herr/Dam 8km Man 1975
1478 Martin Pettersen Burpees är kul 12:04 Qualifier Qualifier Herr/Dam 8km Man 1982
1479 Åsa Kärrman Burpees är kul 12:04 Qualifier Qualifier Herr/Dam 8km Man 1977
1480 Ramona Byrö Burpees är kul 12:04 Qualifier Qualifier Herr/Dam 8km Kvinna 1983
1475 Rebecka Freed 13:04 Motionärer Herr/dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna 1985
1474 Gustaf Ivarsson 13:04 Motionärer Herr/dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 2001
126 Adrian Skiöld 12:00 Elit Herr Elitklass Herr 8km (ansökan skickas till info@actionrun.se) Man 2003
1473 Erica Rothe`n Team All In Gym&Fitness 12:38 Motionärer Herr/dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna 1986
1472 Thomas Erikson Team StarkMamma 12:06 Fristads Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1982
1466 Niklas Larsson Viva la Vinga 12:54 Motionärer Herr/dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km 1992
1467 Jenny Kullberg Viva la Vinga 12:54 Motionärer Herr/dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km 1985
1468 Linda Skoglund Viva la Vinga 12:54 Motionärer Herr/dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km 1978
1469 Patrik Larsson Viva la Vinga 12:54 Motionärer Herr/dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km 1990
1470 Robin Carlsson Viva la Vinga 12:54 Motionärer Herr/dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km 1996
1471 Calle Dahlin Viva la Vinga 12:54 Motionärer Herr/dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km 1980
7198 Patricia Aliaga Fantastic 4 14:26 Run for Fun 5 km Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Kvinna 1974
7199 Ibou Sarr Fantastic 4 14:26 Run for Fun 5 km Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Man 1975
1465 Daniel Karlsson The Biceps 13:38 Motionärer Herr/Dam 5 och 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1984
1934 Mikael Smedenman 13:42 Motionärer Herr/Dam 5 och 8 km Motionär - Herr/Dam 5 km Man 1983
1933 Annie Bergman The Mavericks 13:38 Motionärer Herr/Dam 5 och 8 km Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna Habo 1980
7195 Ulrica Aronsson Fantastic 4 14:26 Run for Fun 5 km Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Kvinna STENUNGSUND 1974
7196 Fredrik Aronsson Fantastic 4 14:26 Run for Fun 5 km Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Man STENUNGSUND 1971
1929 Mariette Karlsson Parker 2 13:16 Motionärer Herr/Dam 5 och 8 km Motionär - Herr/Dam 5 km Borås 1981
1930 Javad Heravi Parker 2 13:16 Motionärer Herr/Dam 5 och 8 km Motionär - Herr/Dam 5 km 1984
1931 Hassan Nadjafi Parker 2 13:16 Motionärer Herr/Dam 5 och 8 km Motionär - Herr/Dam 5 km 1997
1932 Hamid Najafi Parker 2 13:16 Motionärer Herr/Dam 5 och 8 km Motionär - Herr/Dam 5 km 1984
1460 Mona Alizadeh Parker 1 12:26 Motionärer Herr/dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Borås 1995
1461 Daniel Hölsö Parker 1 12:26 Motionärer Herr/dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km 1988
1462 Marcus Karlsson Parker 1 12:26 Motionärer Herr/dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km 1992
1463 Mikael Hagberg Parker 1 12:26 Motionärer Herr/dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km 1981
1464 Nickolai Alfredsson Parker 1 12:26 Motionärer Herr/dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km 1991
1928 Anders Augustsson Team ofrivillig mjölksyra 13:06 Motionärer Herr/Dam 5 och 8 km Motionär - Herr/Dam 5 km Man Hällingsjö 1970
1456 Christian Henriksson Elcenter 12:14 Motionärer Herr/dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Borgstena 1983
1457 Mattias Johansson Elcenter 12:14 Motionärer Herr/dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km 1978
1458 Philip Svensson Elcenter 12:14 Motionärer Herr/dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km 1995
1459 Magnus Öhlander Elcenter 12:14 Motionärer Herr/dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km 1978
1921 Jennie Egier Team Inneklimat 13:34 Motionärer Herr/Dam 5 och 8 km Motionär - Herr/Dam 5 km VÄRNAMO 1988
1922 Viktor Gavelli Team Inneklimat 13:34 Motionärer Herr/Dam 5 och 8 km Motionär - Herr/Dam 5 km 1990
1923 Dan Andersson Team Inneklimat 13:34 Motionärer Herr/Dam 5 och 8 km Motionär - Herr/Dam 5 km 1966
1924 Peter Stendahl Team Inneklimat 13:34 Motionärer Herr/Dam 5 och 8 km Motionär - Herr/Dam 5 km 1960
1925 Stefan Winterqvist Team Inneklimat 13:34 Motionärer Herr/Dam 5 och 8 km Motionär - Herr/Dam 5 km 1978
1926 Tobias Svensson Team Inneklimat 13:34 Motionärer Herr/Dam 5 och 8 km Motionär - Herr/Dam 5 km 1992
1927 Jesper Hallberg Team Inneklimat 13:34 Motionärer Herr/Dam 5 och 8 km Motionär - Herr/Dam 5 km 1973
1454 Jonatan Ingemarsson Ingemarsson 12:20 Motionärer Herr/dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man Surte 1992
1455 Malin Ingemarsson Ingemarsson 12:20 Motionärer Herr/dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna Kungälv 1990
1453 Tobias Johansson Team Sämst 12:48 Motionärer Herr/dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man Viskafors 1996
1451 Kristin Guladager 13:04 Motionärer Herr/dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna Olofstorp 1981
1452 Rebecca Friberg 13:04 Motionärer Herr/dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna Kungälv 1996
7194 Elin Graberg 14:24 Run for Fun 5 km Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Kvinna Nässjö 1997
7193 Tim Haapala Alstom 14:24 Run for Fun 5 km Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Man Angered 1990
1450 Calle Björkman Team svärmorsdröm 12:44 Motionärer Herr/dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man Länghem 1999
1449 Ludvig Ehn HereForBeer 12:18 Motionärer Herr/dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man Karlstad 1994
125 Martin Bäckström #Team__Stream 12:00 Elit Herr Elitklass Herr 8km (ansökan skickas till info@actionrun.se) Man Örebro 1990
1448 gustaf hofling Serneke Mod 12:30 Motionärer Herr/dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1992
1918 Linnéa wik Serneke Respekt 13:22 Motionärer Herr/Dam 5 och 8 km Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna 1992
1919 anette sanden Serneke Respekt 13:22 Motionärer Herr/Dam 5 och 8 km Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna 1978
1920 emma agfjord Serneke Respekt 13:22 Motionärer Herr/Dam 5 och 8 km Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna 1985
1439 Daniel Gudmundsson Serneke Mod 12:30 Motionärer Herr/dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man x 1973
1440 Sami Mujedinovski Serneke Mod 12:30 Motionärer Herr/dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1992
1441 Jenny nguon Serneke Mod 12:30 Motionärer Herr/dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna 1991
1442 Fabian lundgren Serneke Mod 12:30 Motionärer Herr/dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1992
1443 Niklas arndtsson Serneke Mod 12:30 Motionärer Herr/dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1989
1444 Johanna Wikström Serneke Mod 12:30 Motionärer Herr/dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna 1984
1445 Victor julin Serneke Mod 12:30 Motionärer Herr/dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1981
1446 christoffer sundin Serneke Mod 12:30 Motionärer Herr/dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1985
1447 markus Aamodt Serneke Mod 12:30 Motionärer Herr/dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1984
7053 Oliver Lindholm Team Forsbergs Hyssna 14:14 Run for Fun 8 km Run for Fun Herr/Dam 8 km (ej tidtagning eller straff) Man Fritsla 1998
7054 John Hultin Team Forsbergs Hyssna 14:14 Run for Fun 8 km Run for Fun Herr/Dam 8 km (ej tidtagning eller straff) 1983
7055 Daniel Sörman Team Forsbergs Hyssna 14:14 Run for Fun 8 km Run for Fun Herr/Dam 8 km (ej tidtagning eller straff) 1981
7056 Estera Dunberg Team Forsbergs Hyssna 14:14 Run for Fun 8 km Run for Fun Herr/Dam 8 km (ej tidtagning eller straff) 1977
7057 Patrik Edberg Team Forsbergs Hyssna 14:14 Run for Fun 8 km Run for Fun Herr/Dam 8 km (ej tidtagning eller straff) 1975
7058 Magnus Svensson Team Forsbergs Hyssna 14:14 Run for Fun 8 km Run for Fun Herr/Dam 8 km (ej tidtagning eller straff) 1967
7059 Tobias Bergling Team Forsbergs Hyssna 14:14 Run for Fun 8 km Run for Fun Herr/Dam 8 km (ej tidtagning eller straff) 1985
7060 Noel Korunovski Team Forsbergs Hyssna 14:14 Run for Fun 8 km Run for Fun Herr/Dam 8 km (ej tidtagning eller straff) 2001
7061 Tina Korunovski Team Forsbergs Hyssna 14:14 Run for Fun 8 km Run for Fun Herr/Dam 8 km (ej tidtagning eller straff) 1975
1438 Mikael Gustafsson Team svärmorsdröm 12:44 Motionärer Herr/dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man Månstad 1995
1917 Hanna Carlsson Team Ohuran 13:04 Motionärer Herr/dam 8 km Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna Smålandsstenar 1998
1916 Fredrik Hofling Team Kilroy 13:34 Motionärer Herr/Dam 5 och 8 km Motionär - Herr/Dam 5 km Man Borås 1983
1915 Carl Olofsson Hjalmarssons superstars 13:10 Motionärer Herr/Dam 5 och 8 km Motionär - Herr/Dam 5 km Man Göteborg 1991
1436 Linnea Svantesson A-kutarna 12:08 Motionärer Herr/dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna Herrljunga 1996
1914 Peter Frisk The Mavericks 13:38 Motionärer Herr/Dam 5 och 8 km Motionär - Herr/Dam 5 km Man Jönköping 1972
1435 Johan Haugthon The Mavericks 12:50 Motionärer Herr/dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man Nässjö 1983
1434 Mattias Wahlström The Mavericks 12:50 Motionärer Herr/dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man Huskvarna 1975
1433 Ulrika Tjärnén The Mavericks 12:50 Motionärer Herr/dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna Jönköping 1980
1432 Joakim Tornberg 13:04 Motionärer Herr/dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man Borås 1978
1431 Oskar Ståhlbom TOP 3 12:50 Motionärer Herr/dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man Bollebygd 2000
7192 Jonas Quraishi Alstom 14:24 Run for Fun 5 km Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Man Göteborg 1979
7190 Sören Ohlsson 14:24 Run for Fun 5 km Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Man Borås 1966
7191 Mikael Johansson 14:24 Run for Fun 5 km Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Man Borås 1967
1430 Simon Wännman Team Frigoväst 12:20 Motionärer Herr/dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man Varberg 1990
7188 Emilia Wallenberg 14:24 Run for Fun 5 km Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Kvinna Svenljunga 1989
7189 Madelen Ohlsson 14:24 Run for Fun 5 km Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Kvinna Borås 2000
1429 Tim Konradsson TOP 3 12:50 Motionärer Herr/dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man Olsfors 2000
1426 Robert Olausson Timmele 12:50 Motionärer Herr/dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Timmele 1970
1427 Rasmus Olausson Timmele 12:50 Motionärer Herr/dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km 2000
1428 Viktor Karlsson Timmele 12:50 Motionärer Herr/dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km 1999
1913 Emma Johansson 13:42 Motionärer Herr/Dam 5 och 8 km Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna Dalsjöfors 2003
1912 Elias Arnesson #SkipLegDay 13:06 Motionärer Herr/Dam 5 och 8 km Motionär - Herr/Dam 5 km Borås 2004
1911 Elin Larsson 13:42 Motionärer Herr/Dam 5 och 8 km Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna Dalsjöfors 2003
1425 Edvard Johansson Kutarna 12:22 Motionärer Herr/dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man Örby 1991
7052 Cecilia Nordlöf Friskis&Svettis Borås 12:36 Motionärer Herr/dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna Hammarö 1982
124 Peter Nohlberg T3ToughTeam 12:00 Elit Herr Elitklass Herr 8km (ansökan skickas till info@actionrun.se) Man Tibro 1983
1910 Simon Lindén #SkipLegDay 13:06 Motionärer Herr/Dam 5 och 8 km Motionär - Herr/Dam 5 km Man Borås 2004
1909 David Stolt #SkipLegDay 13:06 Motionärer Herr/Dam 5 och 8 km Motionär - Herr/Dam 5 km Man Borås 2004
1908 Sanna Skarp Jerry & Vännerna 13:10 Motionärer Herr/Dam 5 och 8 km Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna Varberg 1997
1423 Fredrik Andresen Bokio 12:10 Motionärer Herr/dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man Göteborg 1989
1424 Rasmus Dahl-Örn Bokio 12:10 Motionärer Herr/dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man Göteborg 1989
1412 Simon Varley IES Jönköping 12:18 Motionärer Herr/dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km 1976
1413 James Robinson IES Jönköping 12:18 Motionärer Herr/dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km 1991
1414 Patrik Svensson IES Jönköping 12:18 Motionärer Herr/dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km 1984
1415 Adrian Pantzar-Reilly IES Jönköping 12:18 Motionärer Herr/dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km 1972
1416 Lina Pantzar-Reilly IES Jönköping 12:18 Motionärer Herr/dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km 1979
1417 Patrik Kåhlin IES Jönköping 12:18 Motionärer Herr/dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km 1989
1418 Åsa Halvardsson IES Jönköping 12:18 Motionärer Herr/dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km 1990
1419 Zakarias Liljemark IES Jönköping 12:18 Motionärer Herr/dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km 1990
1420 Sofia Gustafsson IES Jönköping 12:18 Motionärer Herr/dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km 1971
1421 Jordan Huddleston IES Jönköping 12:18 Motionärer Herr/dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km 1982
1422 Emmy Mared IES Jönköping 12:18 Motionärer Herr/dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km 1997
7180 Ann-Sofie Rydberg IES Jönköping 14:26 Run for Fun 5 km Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Huskvarna 1985
7181 Magnus Karlsson IES Jönköping 14:26 Run for Fun 5 km Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) 1982
7182 Casandra Hamel IES Jönköping 14:26 Run for Fun 5 km Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) 1988
7183 Iain Cockburn IES Jönköping 14:26 Run for Fun 5 km Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) 1980
7184 Ida Fokine IES Jönköping 14:26 Run for Fun 5 km Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) 1995
7185 Kelly-Ann Noah IES Jönköping 14:26 Run for Fun 5 km Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) 1990
7186 Tasha Esbensen IES Jönköping 14:26 Run for Fun 5 km Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) 1982
7187 Maria Leeming IES Jönköping 14:26 Run for Fun 5 km Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) 1976
1903 Daniel Paterson RO-GRUPPEN SÄ 13:18 Motionärer Herr/Dam 5 och 8 km Motionär - Herr/Dam 5 km Man Borås 1981
1904 Pierre Svedberg RO-GRUPPEN SÄ 13:18 Motionärer Herr/Dam 5 och 8 km Motionär - Herr/Dam 5 km Man Borås 1986
1905 Oscar Johansson RO-GRUPPEN SÄ 13:18 Motionärer Herr/Dam 5 och 8 km Motionär - Herr/Dam 5 km Man Borås 1995
1906 Mattias Nyman RO-GRUPPEN SÄ 13:18 Motionärer Herr/Dam 5 och 8 km Motionär - Herr/Dam 5 km Man Borås 1974
1907 Carl Gabrielsson RO-GRUPPEN SÄ 13:18 Motionärer Herr/Dam 5 och 8 km Motionär - Herr/Dam 5 km Man Borås 1989
1902 Philip Alfredsson PowerPuff Pinglorna 13:16 Motionärer Herr/Dam 5 och 8 km Motionär - Herr/Dam 5 km Man Mjöbäck 1990
1900 Johan Alavik Wallgren 13:38 Motionärer Herr/Dam 5 och 8 km Motionär - Herr/Dam 5 km Man Ljung 1975
1901 Amanda Wallgren Wallgren 13:38 Motionärer Herr/Dam 5 och 8 km Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna Ljung 1999
7051 Diana Bello Teamlabban 14:16 Run for Fun 8 km Run for Fun Herr/Dam 8 km (ej tidtagning eller straff) Kvinna Varberg 1980
7049 Andreas Olsson Teamlabban 14:16 Run for Fun 8 km Run for Fun Herr/Dam 8 km (ej tidtagning eller straff) Man Göteborg 1986
7050 Hanna Olsson Teamlabban 14:16 Run for Fun 8 km Run for Fun Herr/Dam 8 km (ej tidtagning eller straff) Kvinna Nödinge 1987
1899 Eric Claeson fransson Laget före jaget 13:12 Motionärer Herr/Dam 5 och 8 km Motionär - Herr/Dam 5 km Man Hönö 2001
1020 Fredrik Eriksson 12:04 Qualifier Qualifier Herr/Dam 8km Man Göteborg 1982
1897 Alexandra Bengtsson Team Helan & Halvan 13:28 Motionärer Herr/Dam 5 och 8 km Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna Ambjörnarp 1985
1898 Rasmus Johansson Team Helan & Halvan 13:28 Motionärer Herr/Dam 5 och 8 km Motionär - Herr/Dam 5 km Man Ljungkile 1986
1895 Lina Kjellbergh Emilia & Lina 13:08 Motionärer Herr/Dam 5 och 8 km Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna Borås 2002
1896 Emilia Flöe Emilia & Lina 13:08 Motionärer Herr/Dam 5 och 8 km Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna Borås 2002
123 Kristofer Bernhardsson 12:00 Elit Herr Elitklass Herr 8km (ansökan skickas till info@actionrun.se) Man Svenljunga 1980
1892 Sten-Erik Höglund Laget före jaget 13:12 Motionärer Herr/Dam 5 och 8 km Motionär - Herr/Dam 5 km Man Hönö 1971
1893 Wilma Höglund Laget före jaget 13:12 Motionärer Herr/Dam 5 och 8 km Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna Hönö 2000
1894 Erik Höglund Laget före jaget 13:12 Motionärer Herr/Dam 5 och 8 km Motionär - Herr/Dam 5 km Man Hönö 2003
1890 Emma Andersson Snabb och långsam 13:22 Motionärer Herr/Dam 5 och 8 km Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna Göteborg 1994
1891