Anmälda till Mental Health Run 2018 - 2018 Med tidtagning b Avancerad sök

Startnummer Namn Klubb Klass Ort Födelseår
794  Martin Carlberg Kammarkören Cantate Herrar Stockholm 1981
793  Jim Cedergren Herrar Visby 1976
792  Fredrik Woxblom Kammarkören Cantate Herrar Älvsjö 1975
791  Stina Färdig Damer Bromma 1994
790  Per Linder Adelsö IF Herrar Solna 1970
789  Matilda Malmodin Damer Stocksund 1978
788  Markus Takanen Mr Herrar Stockholm 1982
787  Carl Axel Stabell jebsen Jagr Space Program Herrar Stockholm 1986
786  Casper Pettersson Öhman Herrar Stockholm 2000
785  Beata Walczak Larsson Damer Uppsala 1962
784  Joëlle Rüegg Damer Stockholm 1975
783  Benjamin Lindberg Herrar Stockholm 1972
782  Elisabeth Hagert Damer Johanneshov 1956
781  Erika Laczo Damer Stockholm 1969
780  Lena Selever Damer HÄGERSTEN 1986
771  Sara Lingärde Avesta medlöpare Damer Avesta 1980
772  Emma Nyberg Damer 1978
773  Bettina Sielaff Damer 1982
774  Diane-Emerita Frimpong Damer 2002
775  Marek Czajkowski Herrar 1989
776  Izabela Wachowiak Damer 1991
777  Anna-Maria Harstad Damer 1986
778  Anna Larsson Damer 1989
779  Sofie Engman Damer 1987
770  sofia Andersson Roslidens massage och spa Damer Bergshamra 1975
769  Anna Norén Damer Bromma 1979
768  Caroline Åkerman Damer Sthlm 1967
767  Ylva Skoogberg välj.. Damer STOCKHOLM 1975
766  Eva Wrådhe Damer Sollentuna 1957
765  Kerstin Persson Damer Åkersberga 1962
763  Kim Pettersson Modern femkamp Damer Stockholm 1988
764  Lisa Pettersson Modern femkamp Damer Stockholm 1990
762  henrik beling Herrar Täby 1958
761  Sofia Bendel Damer Nyköping 1969
760  Louise Kimby Damer Årsta 1981
759  Sten Eriksson Herrar Stockholm 1962
757  Johanna Andersson Damer Solna 1991
758  Marcus Söderlund Herrar Solna 1990
756  Ulrika Reimer Reimer family Damer Uppsala 1978
754  Elina Scheers Andersson Damer Hägersten 1984
755  Alexander Vårfält Herrar Hägersten 1986
753  Jörgen Nilsson Herrar Stockholm 1971
752  Anna-Lena Byström Damer Stockholm 1963
750  Hille Hoffmann 1977 Damer Sollentuna 1977
751  Kristina Öhgren 1977 Damer Sollentuna 1978
749  Mattias Lythell Herrar JÄRFÄLLA 1987
748  Jennifer Speich Damer STOCKHOLM 1991
747  Karin Baronowsky Damer Bromma 1981
746  Martin Hallberg UpHigh Herrar Stockholmr 1980
745  Per Le Mon Herrar Åkersberga 1971
744  Anna Ekeberg Damer Stockholm 1989
743  Anna Eidhagen Kvinna Damer Enskede 1983
742  Per Skog Herrar Linköping 1959
741  Lindsey Andersson Damer Solna 1983
740  Karin Lönnberg Löpfobikern Damer Täby 1964
739  David Birenstam Herrar Stockholm 1980
738  Linda Elmqvist Damer Stockholm 1983
737  Johanna Hoffsten Damer Årsta 1988
736  Cecilia Löfgren Damer Järfälla 1981
735  Åsa Lindström Damer Nacka 1967
734  Karin Hägglund Damer Stockholm 1980
733  Sigrid Westman Damer Älta 1977
732  Ida Sandström Brand People Damer Vallentuna 1986
731  Therese Anderbro IF Linnéa Damer Stockholm 1970
730  Ingrid Heldt Heldt Ingrid Maria Damer Hässelby 1982
728  Cecilia Ageman AC Saltlake Damer Saltsjö-Boo 1967
729  Anna Hallden Damer 1965
727  Sara Carlsson Damer Stockholm 1983
726  Annica Sjötång Damer Gunnebo 1987
725  Johanna Pallin Damer Avesta 1982
721  Thomas Hartzell Lucas Hartzell Herrar Bromma 1964
722  Nils Dirke Lucas Hartzell Herrar Nyköping 1994
723  Pontus Lidh Lucas Hartzell Herrar Nyköping 1996
724  Alexander Lind Lucas Hartzell Herrar Nyköping 1996
720  Anna Lindahl Damer Stockholm 1989
719  Pernilla Mattes Damer Solna 1970
718  lasse cronqvist Herrar stockholm 1964
717  Theo Johnson Herrar Uppsala 1998
714  Per Gedin Bromma Vällingby SOK Herrar Sundbyberg 1964
715  Lotta Gedin Damer SUNDBYBERG 1967
716  Johan Sundberg Herrar Hägersten 1993
713  Jenny Eriksson Damer Hägersten 1987
712  Anette Gänsler Andrén Damer Norrköping 1967
710  Elisabeth Ekener Damer Stockholm 1963
711  Lotte Petersen Damer Stockholm 2000
709  Yasa Akbulut Herrar Stockholm 1988
708  Julia Åhlin TSM Running Damer Stockholm 1987
707  Johan Königsson Herrar Stockholm 1981
706  Susanne Nyman Östansjö SK Damer Örebro 1964
Till anmälan för 2018 Med tidtagning b