Anmälda till Mental Health Run 2018 - Med tidtagning b Avancerad sök

Namn Klubb Klass Ort Födelseår
Eva Wrådhe Damer Sollentuna 1957
Kerstin Persson Damer Åkersberga 1962
Kim Pettersson Modern femkamp Damer Stockholm 1988
Lisa Pettersson Modern femkamp Damer Stockholm 1990
henrik beling Herrar Täby 1958
Sofia Bendel Damer Nyköping 1969
Louise Kimby Damer Årsta 1981
Sten Eriksson Herrar Stockholm 1962
Johanna Andersson Damer Solna 1991
Marcus Söderlund Herrar Solna 1990
Ulrika Reimer Reimer family Damer Uppsala 1978
Elina Scheers Andersson Damer Hägersten 1984
Alexander Vårfält Herrar Hägersten 1986
Jörgen Nilsson Herrar Stockholm 1971
Anna-Lena Byström Damer Stockholm 1963
Hille Hoffmann 1977 Damer Sollentuna 1977
Kristina Öhgren 1977 Damer Sollentuna 1978
Mattias Lythell Herrar JÄRFÄLLA 1987
Jennifer Speich Damer STOCKHOLM 1991
Karin Baronowsky Damer Bromma 1981
Martin Hallberg UpHigh Herrar Stockholmr 1980
Per Le Mon Herrar Åkersberga 1971
Anna Ekeberg Damer Stockholm 1989
Anna Eidhagen Kvinna Damer Enskede 1983
Per Skog Herrar Linköping 1959
Lindsey Andersson Damer Solna 1983
Karin Lönnberg Löpfobikern Damer Täby 1964
David Birenstam Herrar Stockholm 1980
Linda Elmqvist Damer Stockholm 1983
Johanna Hoffsten Damer Årsta 1988
Cecilia Löfgren Damer Järfälla 1981
Åsa Lindström Damer Nacka 1967
Karin Hägglund Damer Stockholm 1980
Sigrid Westman Damer Älta 1977
Ida Sandström Brand People Damer Vallentuna 1986
Therese Anderbro IF Linnéa Damer Stockholm 1970
Ingrid Heldt Heldt Ingrid Maria Damer Hässelby 1982
Cecilia Ageman AC Saltlake Damer Saltsjö-Boo 1967
Anna Hallden Damer 1965
Sara Carlsson Damer Stockholm 1983
Annica Sjötång Damer Gunnebo 1987
Johanna Pallin Damer Avesta 1982
Thomas Hartzell Lucas Hartzell Herrar Bromma 1964
Nils Dirke Lucas Hartzell Herrar Nyköping 1994
Pontus Lidh Lucas Hartzell Herrar Nyköping 1996
Alexander Lind Lucas Hartzell Herrar Nyköping 1996
Anna Lindahl Damer Stockholm 1989
Pernilla Mattes Damer Solna 1970
lasse cronqvist Herrar stockholm 1964
Theo Johnson Herrar Uppsala 1998
Per Gedin Bromma Vällingby SOK Herrar Sundbyberg 1964
Lotta Gedin Damer SUNDBYBERG 1967
Johan Sundberg Herrar Hägersten 1993
Jenny Eriksson Damer Hägersten 1987
Anette Gänsler Andrén Damer Norrköping 1967
Elisabeth Ekener Damer Stockholm 1963
Lotte Petersen Damer Stockholm 2000
Yasa Akbulut Herrar Stockholm 1988
Julia Åhlin TSM Running Damer Stockholm 1987
Johan Königsson Herrar Stockholm 1981
Susanne Nyman Östansjö SK Damer Örebro 1964
Till anmälan för Med tidtagning b