Anmälda till Fredsloppet 2018 - Barn 1,2 km (rek. upp till 9 år) Avancerad sök

Startnummer Namn Klubb Ort Födelseår
461  Ella Gianneschi 2006
460  Sabina Larsson 2006
Ville Nyberg 2010
451  Abbe Gutierrez 2013
448  Ruth Lövheim Masthuggets BB Göteborg 2010
447  Daphne Kent Masthuggets BK Göteborg 2010
446  Mona Lövheim Masthuggets BK Göteborg 2012
449  Ayo Halvorsen Göteborg 2012
Basant SPFH SPFH Handala 2009
528  Amad SPFH SPFH Handala 2009
445  Torsten Horne Göteborg 2012
348  Loa Fredin Göteborg 2012
346  Elias Maksoud Angered 2010
347  Laura Maksoud Angered 2011
345  hafsa turhan gbg 2015
344  Sonja Chadien 2009
341  Marim Atie Proletären FF Västra Frölunda 2009
342  Malaak Atie Proletären FF Västra Frölunda 2011
343  Lara Ali Proletären FF x 2011
340  Sofia Amani 2012
339  Elsa Hamark Ullevi Badmintonklubb Göteborg 2009
337  Lucas Cruz x 2012
338  Nicolas Cruz x 2009
334  Hamza Almosawi PFF Sommarkul x 2001
335  Daniel Eiaar PFF Sommarkul x 2011
336  Noelia Guerra PFF Sommarkul x 2012
326  Hosam Abbas Palestinska Huset x 2011
327  Zein Abbas Palestinska Huset x 2011
328  Mohammed Murad Palestinska Huset x 2011
329  Yaman Murad Palestinska Huset x 2011
330  Lemar Murad Palestinska Huset x 2011
331  Alma Abdalhafith Palestinska Huset x 2011
332  Sedel Abdalhafith Palestinska Huset x 2012
333  Dania Mawed Palestinska Huset x 2008
325  Vera Addinsall Vänersborg, Sweden 2009
324  William Ekvall - Uddevalla 2012
323  Edda Rauer Göteborg 2013
321  Dan Fernerud Gbg 2011
322  Tony Fernerud Gbg 2013
319  Alma Bäckerstam Lund KiK Alingsås ALINGSÅS 2011
320  Ville Bäckerstam Lund Alingsås IF ALINGSÅS 2009
318  Blenda Björk x X 2011
317  Fanny Falk Sundbyberg 2009
316  Jan Oscar Rodin x 2011
315  Mira Barkensjö Stenungsund 2009
314  Karl Brosved Göteborg GÖTEBORG 2011
310  Siri Hansson 2009
311  Olle Hansson 2012
312  Arvid Spetz 2011
313  Oscar Williander 2013
309  Lo Högmark Lund 2012
308  Sami Rosenlind Motturi Gbg 2013
307  Axel Öberg Göteborg 2010
306  Anton Kreuzinger GÖTEBORG 2013
305  Ison Bodin Lilla Fredsloppet Lysestrand 2011
304  Angelo Jonsson Lilla Fredsloppet Lysestrand 2009
303  Elias Kilner Lilla Fredsloppet Lysestrand 2010
302  Fanny Falk Lilla Fredsloppet Lysestrand 2009
301  Liam Nordlund Lilla Fredsloppet Lysestrand 2009
300  Arvid Krantz Lilla Fredsloppet Lysestrand 2010
298  Blessing Levin Lilla Fredsloppet Lysestrand 2009
299  Stephanie Levin Lilla Fredsloppet Lysestrand 2011
297  Isak Kilner Lilla Fredsloppet Lysestrand 2012
296  Leon Albertsson Lilla Fredsloppet Lysestrand 2012
295  Minea Månsson Lilla Fredsloppet Lysestrand 2009
294  Ib Juhlander Lilla Fredsloppet Lysestrand 2011
293  Rune Lotare Lilla Fredsloppet Lysestrand 2012
292  Emil Hansen Lilla Fredsloppet Lysestrand 2011
291  Folke Henning Lilla Fredsloppet Lysestrand 2011
290  Leiho Byring Lilla Fredsloppet Lysestrand 2011
289  Erik Thelin Alingsås 2012
288  Loke Svensson Arlov 2011
285  Ferdinand Nankler 2009
286  Thedor Nankler 2011
287  Wim Nankler 2012
284  Charlie Tiroler Jönköping 2010
283  Alicia Jonasson Göteborg 2011
282  Rasmus Fredriksson Kungälv IBK HISINGS Kärra 2009
281  Benjamin Hellberg Torslanda 2009
280  Leon Kacem Göteborg 2010
279  Liv Andersson Nässjö 2011
Till anmälan för Barn 1,2 km (rek. upp till 9 år)