Anmälda till Action Run 2019 - Kalmar - 25 Maj Avancerad sök

Startnummer Namn Klubb Lag Startgrupp Klass Kön Ort Födelseår
1708  Stina Flodin 12:45 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna 1989
7062  Douglas Bjerkland 12:55 Run For Fun 8 km Run for Fun Herr/Dam 8 km (ej tidtagning eller straff) Man 1996
7700  Maja Björnström I högsta laget 13:20 Run for Fun 5 km Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Kvinna 2003
7701  Jan Storm I högsta laget 13:20 Run for Fun 5 km Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Man 1978
7702  Emelie Norlin I högsta laget 13:20 Run for Fun 5 km Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Kvinna 1988
7703  Karl Gustafsson I högsta laget 13:20 Run for Fun 5 km Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Man 1989
7699  Saga Storm I högsta laget 13:20 Run for Fun 5 km Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Kvinna 2004
1707  Jonas Franzén 12:43 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km 1982
1702  Jesper Karabyn Gamla dragarelaget 12:52 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1995
1703  Joel Fredriksson Gamla dragarelaget 12:52 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1986
1700  evelina samuelsson 12:09 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna 1985
2363  Mikael Kalin TME Roadrunners 13:16 Motionär Herr/Dam 5 km Motionär - Herr/Dam 5 km 1977
2364  Linda Fredriksson TME Roadrunners 13:16 Motionär Herr/Dam 5 km Motionär - Herr/Dam 5 km 1978
1699  Erik Stenberg Nu kör vi 12:41 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1991
123  Jonas Ahlsson Billingen X-trail Sportsclub 12:00 Elit Herr Elitklass Herr/EM kval Elit 8km (Ansökan skicka till info@actionrun.se) Man 1980
142  My Svensson Billingen X-trail Sportsclub 12:01 Elit Dam Elitklass Dam/EM kval Elit 8km (Ansökan skicka till info@actionrun.se) Kvinna 1986
2362  Julia Ekelin 13:24 Motionär Herr/Dam 5 km Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna 1991
2361  Tony Silverstrand 13:05 Run For Fun 5 km Motionär - Herr/Dam 5 km Man 1966
1701  Andreas Söderberg Återvinnarna 12:41 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1986
1697  Matilda Torrång Actionrun 12:37 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna 1995
2360  Roger Wahlman Vi är iaf snabbare än barnen 13:43 Motionär Herr/Dam 5 km Motionär - Herr/Dam 5 km Man 1981
1698  Hassan Abdullah 12:53 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 2004
132  Johan Wittberg 12:00 Elit Herr Elitklass Herr/EM kval Elit 8km (Ansökan skicka till info@actionrun.se) Man 1987
1696  Max Lander The Esoteric Order of Dagon 12:54 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1991
1695  Staffan Garhammar Fredagsligan 12:17 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1978
7061  Emil Danielsson Stansfel 12:56 Run For Fun 8 km Run for Fun Herr/Dam 8 km (ej tidtagning eller straff) Man 1999
1693  Robert Kågesjö Batman & Robert 12:39 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1987
1694  Johan Kågesjö Batman & Robert 12:39 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1990
1690  Johan Uddh Dreamteam 12:43 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1978
1691  Robert Norberg Dreamteam 12:43 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1976
1692  Hanna Algotsson Dreamteam 12:43 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna 1986
2359  sofie ingström Ensam är stark 13:26 Motionär Herr/Dam 5 km Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna 1979
1689  Simon Arvidsson Pappas pojk 12:50 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 2003
1688  Alexander Backö Backö 12:29 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1988
1031  Daniel Evaldsson Team Natural Fit 12:04 Qualifier Qualifier / EM kval Åldersgrupp Herr/Dam 8 km Man 1976
1686  ANNA SJÖQUIST Anna&Linn 12:35 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna 1982
1687  Linn Åkesson Anna&Linn 12:35 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna 1996
1685  Nicklas Nelson SSG IFs motionärer 12:31 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1977
1684  Joel Sandvide L&P 12:14 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1983
1683  Linus Sandvide L&P 12:14 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1995
121  Jonas Bergqvist Team Gympro 12:00 Elit Herr Elitklass Herr/EM kval Elit 8km (Ansökan skicka till info@actionrun.se) Man 1987
2358  Sandra Kling De alkoholiserade kvinnorna 13:16 Motionär Herr/Dam 5 km Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna 1991
7696  Anna Jasna Actionrun 13:02 Run For Fun 5 km Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Kvinna 1999
7697  Simon Bodemar Actionrun 13:02 Run For Fun 5 km Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Man 1994
124  Martin Hansen Stærk Hansen 12:00 Elit Herr Elitklass Herr/EM kval Elit 8km (Ansökan skicka till info@actionrun.se) Man 1975
2357  Alexandra Steise Steise 13:16 Motionär Herr/Dam 5 km Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna 1991
1682  Emanuel Svensson Fyllesvinen 12:18 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1975
1030  Fredric Axelsson Freemotion 12:00 Elit Herr Qualifier / EM kval Åldersgrupp Herr/Dam 8 km Man 1995
1681  Gustaf Billberg Valar Morghulis 12:52 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1992
1679  Annika Terngård Strenius&Terngård 12:34 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna 1970
1680  Carola Strenius Strenius&Terngård 12:34 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna 1973
1678  Anders Nihlstedt RUNsbäck 12:23 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1989
1028  Filip Fur #kalenderpojkarna 12:35 Motionär Herr/Dam 8 km Qualifier / EM kval Åldersgrupp Herr/Dam 8 km Kvinna 1995
1029  Sofia Berggren #kalenderpojkarna 12:35 Motionär Herr/Dam 8 km Qualifier / EM kval Åldersgrupp Herr/Dam 8 km Kvinna 1995
1677  Rebecca Arfvidsson Rebbe 12:46 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna 1991
2355  Filip Dahlstedt Team Fille 13:29 Motionär Herr/Dam 5 km Motionär - Herr/Dam 5 km Man 1997
1675  Kristin Westerlund Wings for Nocco 12:34 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna 1994
1676  Johannes Gadd Wings for Nocco 12:34 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1987
7698  Gwen Fagerström Team Valkyria 13:13 Run For Fun 5 km Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Kvinna 2009
2354  Sara Eskilsson De alkoholiserade kvinnorna 13:15 Motionär Herr/Dam 5 km Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna 1989
1673  Jens Johansen Valar Morghulis 12:52 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1990
2352  Markus Abramsson De alkoholiserade kvinnorna 13:15 Motionär Herr/Dam 5 km Motionär - Herr/Dam 5 km Man 1996
2353  Emma Svensson De alkoholiserade kvinnorna 13:15 Motionär Herr/Dam 5 km Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna 1991
1674  Jimmy Moberg Sydostarna 12:34 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1979
1027  Jonny Cederholm UNITEDOCR 12:52 Motionär Herr/Dam 8 km Qualifier / EM kval Åldersgrupp Herr/Dam 8 km Man 1963
1026  Jimmy Algerstedt THT 12:04 Qualifier Qualifier / EM kval Åldersgrupp Herr/Dam 8 km Man 1976
1670  Moa Rörström Vafan gör vi här? 12:54 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna 1993
1671  Filip Rörström Vafan gör vi här? 12:54 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1990
1672  Martin Dawenport Vafan gör vi här? 12:54 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1991
1668  Johan Johansen Valar Morghulis 12:52 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1992
7694  Gill Agelstam Team Grönåsen 13:02 Run For Fun 5 km Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Kvinna 1979
7695  Ulrika Karlberg Team Grönåsen 13:02 Run For Fun 5 km Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Kvinna 1979
1667  Håkan Johansson 12:50 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1970
1665  Mimmi Åsenius Nederlaget 12:34 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna 1995
1666  David Åsenius Nederlaget 12:34 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1997
7054  Carl Kratz Stansfel 12:56 Run For Fun 8 km Run for Fun Herr/Dam 8 km (ej tidtagning eller straff) Man 1995
7053  Rasmus Eriksen Stansfel 12:56 Run For Fun 8 km Run for Fun Herr/Dam 8 km (ej tidtagning eller straff) Man 1992
1664  Lars Johansen 12:22 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1977
2349  Marcus Johansson Kulebo 13:15 Motionär Herr/Dam 5 km Motionär - Herr/Dam 5 km Man 1981
2350  Maria Johansson Kulebo 13:15 Motionär Herr/Dam 5 km Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna 1984
2351  Petter Jansson Kulebo 13:15 Motionär Herr/Dam 5 km Motionär - Herr/Dam 5 km Man 1981
141  Camilla Lagemyr Actionrun 12:01 Elit Dam Elitklass Dam/EM kval Elit 8km (Ansökan skicka till info@actionrun.se) Kvinna 1990
2343  Dominque Lim Fire Breathing Rubber Duckies 13:15 Motionär Herr/Dam 5 km Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna 2000
2344  Sebastian Axel Cockfield Larsson Fire Breathing Rubber Duckies 13:15 Motionär Herr/Dam 5 km Motionär - Herr/Dam 5 km Man 2000
2345  Teodor Svensson Fire Breathing Rubber Duckies 13:15 Motionär Herr/Dam 5 km Motionär - Herr/Dam 5 km Man 2000
2346  Simon Larsson Fire Breathing Rubber Duckies 13:15 Motionär Herr/Dam 5 km Motionär - Herr/Dam 5 km Man 2000
2347  Tilde Svensson Fire Breathing Rubber Duckies 13:15 Motionär Herr/Dam 5 km Motionär - Herr/Dam 5 km Man 2001
2348  Dag Michelsen Fire Breathing Rubber Duckies 13:15 Motionär Herr/Dam 5 km Motionär - Herr/Dam 5 km Man 2000
1663  Alexandra Hamn OCR OSKARSHAMN 12:21 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna 1991
1661  Marcus Wedell Bazinga 12:26 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1985
1662  Ida Wedell Bazinga 12:26 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna 1987
1660  Marcus Everflod CrossFit Kalmar 12:15 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1981
1658  Andreas Rudmark OCR Westervik 12:15 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1979
1657  Emma Kaliff 12:12 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna 1978
2342  Johan Abrahamsson 13:19 Motionär Herr/Dam 5 km Motionär - Herr/Dam 5 km Man 2004
1656  Axel Rosenqvist Lindhas 12:14 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1997
1655  Pontus Hansson HGIF, CF Lv6 12:29 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1976
1653  Elias Tibblin Ohamn 12:24 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1999
1654  Karin Tholarp HGIF, CF Lv6 12:29 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna 1977
2341  filippa andersen Team barebells 13:01 Run For Fun 5 km Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna 1992
1652  Anna Johansson Ingen press 12:18 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna 1995
1659  Daniel Serlander 12:11 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1972
1651  Rickard Borgqvist Team Ribbs 12:12 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1981
7050  Diana Krivenko Kraftverkets "FUNtastic Three" 12:56 Run For Fun 8 km Run for Fun Herr/Dam 8 km (ej tidtagning eller straff) Kvinna 1991
7051  Mårten Holmberg Kraftverkets "FUNtastic Three" 12:56 Run For Fun 8 km Run for Fun Herr/Dam 8 km (ej tidtagning eller straff) Man 1970
7052  André Tjärnberg Kraftverkets "FUNtastic Three" 12:56 Run For Fun 8 km Run for Fun Herr/Dam 8 km (ej tidtagning eller straff) Man 1992
1650  Maria Esbjörner 12:51 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna 1976
1649  Johanna Höglind 12:51 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna 1990
1648  Adam Andersson #adiz30 12:08 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1987
1647  Jimmy Lorentzen 12:51 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1987
1646  Anna-Karin Andersson T3ToughTeam 12:29 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna 1980
1645  Sabina Esbjörner T3ToughTeam 12:29 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna 1985
1644  Fanny Kullman THT 12:38 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna 1993
2340  Lisa Gustafsson THT 13:41 Motionär Herr/Dam 5 km Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna 1997
1641  Linus Lindberg Kalmar RC Triathlon 12:20 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 2001
1642  Bjarne Lindberg Kalmar RC Triathlon 12:20 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1977
1643  Åsa Lindberg Kalmar RC Triathlon 12:20 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna 1971
1640  Emma Eidert Evok 12:16 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna 1985
119  Tobias Johansson Glasriket Rc Nybro. 12:00 Elit Herr Elitklass Herr/EM kval Elit 8km (Ansökan skicka till info@actionrun.se) Man 1981
1025  Marcus Åkesson 12:04 Qualifier Qualifier / EM kval Åldersgrupp Herr/Dam 8 km Man 1991
1639  Robin Linnér Fredagsligan 12:17 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1989
1638  Emma Rundberg Team Knubbsälarna 12:33 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna 1982
2339  Sofie Persson THT 13:41 Motionär Herr/Dam 5 km Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna 1977
118  David Karlsson Möller 12:00 Elit Herr Elitklass Herr/EM kval Elit 8km (Ansökan skicka till info@actionrun.se) Man 1978
2338  Patricia Thomasson Gott och blandat 13:27 Motionär Herr/Dam 5 km Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna 1985
1637  Andreas Olsson SMIDIGT 12:29 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1992
7688  Sofia Sternér Team Tengbom 13:13 Run For Fun 5 km Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Kvinna 1976
7689  Joao Pereira Team Tengbom 13:13 Run For Fun 5 km Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Man 1978
7690  Maria Rutensköld Team Tengbom 13:13 Run For Fun 5 km Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Kvinna 1965
7691  David Eriksson Team Tengbom 13:13 Run For Fun 5 km Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Man 1992
7692  David Falk Team Tengbom 13:13 Run For Fun 5 km Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Man 1986
7693  Tarek El Ali Team Tengbom 13:13 Run For Fun 5 km Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Man 1990
1635  Teuta Haradinaj TEAM-BULLE&TOTTA 12:38 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna 1991
1636  Malin Nilsson TEAM-BULLE&TOTTA 12:38 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna 1997
2337  Erik Johansson The Running Squad 13:41 Motionär Herr/Dam 5 km Motionär - Herr/Dam 5 km Man 1998
1634  Annie Björklund Röjar ralf 12:28 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna 1994
2336  Nicklas Nilsson 13:24 Motionär Herr/Dam 5 km Motionär - Herr/Dam 5 km Man 1990
2334  Malin Lindstedt Team barebells 13:35 Motionär Herr/Dam 5 km Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna 1987
2335  Leo Östberg Team barebells 13:35 Motionär Herr/Dam 5 km Motionär - Herr/Dam 5 km Man 1986
1633  Robert Lundström 12:51 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1978
117  Johan Sjölin Svensk fastighetsförmedling västra Mälardalen OCR team 12:00 Elit Herr Elitklass Herr/EM kval Elit 8km (Ansökan skicka till info@actionrun.se) Man 1986
1631  Erika Drake 12:51 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna 1988
1632  Christoffer Rönnberg 12:51 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1986
1630  Philip Fredskov Svanholm 12:51 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1989
1629  Daniel Smedjebrink 12:51 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1968
2331  joakim persson Hugo´s 13:26 Motionär Herr/Dam 5 km Motionär - Herr/Dam 5 km Man 1991
2332  Hampus Svensson Hugo´s 13:26 Motionär Herr/Dam 5 km Motionär - Herr/Dam 5 km Man 1991
2333  John Lundqvist Hugo´s 13:26 Motionär Herr/Dam 5 km Motionär - Herr/Dam 5 km Man 1991
1024  Kim Wall Hell run Crew 12:04 Qualifier Qualifier / EM kval Åldersgrupp Herr/Dam 8 km Man 1986
1628  Josefine Ringbom Hell run Crew 12:18 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna 1992
1625  Alexander Dia Active Recycling 12:08 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1990
1626  Basil Dia Active Recycling 12:08 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1998
1627  Ramin Wong Active Recycling 12:08 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1990
1624  Jesper andervi CrossFit Kalmar 12:15 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1993
116  Ibrahim Amiri - Pronova - 12:00 Elit Herr Elitklass Herr/EM kval Elit 8km (Ansökan skicka till info@actionrun.se) Man 1994
115  Andreas Karlsson 12:00 Elit Herr Elitklass Herr/EM kval Elit 8km (Ansökan skicka till info@actionrun.se) Man 1987
1623  Alexander Frantz 12:51 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1985
1621  Elin Lindskog Lindskogs 12:22 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna 1989
1622  Freddie Lindskog Lindskogs 12:22 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1988
1619  Anni Zinnerström Nilzon 12:51 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna 1996
1620  Amanda Ringqvist 12:51 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna 1996
1618  Tobias Frid 12:51 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1979
1617  Tobias Gustavsson 12:51 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1979
1616  Christina Hörberg Lessebos Lovely Ladies 12:22 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna 1979
1615  Linus Miketinac LiveLinus 12:22 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1997
2330  Victoria Szerdi Team Nordic Nest 13:38 Motionär Herr/Dam 5 km Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna 1987
1023  Helena Olsson Freemotion 12:04 Qualifier Qualifier / EM kval Åldersgrupp Herr/Dam 8 km Kvinna 1993
7687  Daniel Ridbäck Karlshamn OCR 13:04 Run For Fun 5 km Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Man 1981
1614  Henrik Miedl 12:51 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1993
1613  Sofia Engberg 12:50 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna 1977
2329  Lovisa Fransson 13:24 Motionär Herr/Dam 5 km Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna 1998
1612  algot lindström Mustiga Män 12:24 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1991
1611  Felicia Sannestam SSG IFs motionärer 12:31 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna 1999
1609  Adam Rydström SMIDIGT 12:29 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1992
1610  Pontus Gyllenhammar SMIDIGT 12:29 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1992
1608  Simon Lindh Lindhas 12:22 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1991
1607  Christoffer Eneqvist 12:50 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1984
2328  Ofelia Medhammar 13:24 Motionär Herr/Dam 5 km Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna 1992
1022  Simon Justesen Team Solid 12:04 Qualifier Qualifier / EM kval Åldersgrupp Herr/Dam 8 km Man 1990
2327  Albin Edin The Running Squad 13:41 Motionär Herr/Dam 5 km Motionär - Herr/Dam 5 km Man 1998
1605  Per Karlsson 13:44 Motionär Herr/Dam 5 km Motionär - Herr/Dam 5 km Man 1966
1606  Emanuel Kullman 13:44 Motionär Herr/Dam 5 km Motionär - Herr/Dam 5 km Man 1986
2326  Oscar Lundblad The Running Squad 13:41 Motionär Herr/Dam 5 km Motionär - Herr/Dam 5 km Man 1979
114  Nils Jonsson 12:00 Elit Herr Elitklass Herr/EM kval Elit 8km (Ansökan skicka till info@actionrun.se) Man 1985
2325  Colin Hultgren The Running Squad 13:41 Motionär Herr/Dam 5 km Motionär - Herr/Dam 5 km Man 1996
2324  Andreas Spångberg The Running Squad 13:41 Motionär Herr/Dam 5 km Motionär - Herr/Dam 5 km Man 1988
1604  Martin Petersson Team Knubbsälarna 12:33 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1981
1021  Robin Lindgren 12:04 Qualifier Qualifier / EM kval Åldersgrupp Herr/Dam 8 km Man 1989
7686  David Rosén IVP Linné 13:06 Run For Fun 5 km Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Man 1995
7685  Matilda Andersson IVP Linné 13:06 Run For Fun 5 km Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Kvinna 1997
7683  Jesper Jensen IVP Linné 13:06 Run For Fun 5 km Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Man 1996
7684  Jonatan Lindevall IVP Linné 13:06 Run For Fun 5 km Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Man 1992
7682  Sara Bengtsson IVP Linné 13:06 Run For Fun 5 km Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Kvinna 1993
7681  Jessica Karlsson IVP Linné 13:06 Run For Fun 5 km Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Kvinna 1993
1603  Luke Freeman Team FreeScreen 12:32 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1980
113  Tobias Jäger THE OCR GYM 12:00 Elit Herr Elitklass Herr/EM kval Elit 8km (Ansökan skicka till info@actionrun.se) Man 1986
1602  Lars Lundin 12:50 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1996
7049  Josefine Borén Stansfel 12:56 Run For Fun 8 km Run for Fun Herr/Dam 8 km (ej tidtagning eller straff) Kvinna 1995
2323  Sara Johnsson 13:24 Motionär Herr/Dam 5 km Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna Kalmar 2001
1601  Andreas Eriksson Arnqvist TNT-Öland 12:39 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1984
1600  Martin Ottenklev Hinderbarnen 12:19 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1992
1598  Johanna Stjärnebring Lessebos Lovely Ladies 12:22 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna 1980
1599  Martina Edvardsson Lessebos Lovely Ladies 12:22 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna 1982
1596  Jennie Elm #hybris 12:08 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna 1984
1597  Hanna Helander #hybris 12:08 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna 1988
2322  Cecilia Broke 13:44 Motionär Herr/Dam 5 km Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna 1954
1594  Robin Siljelind Team JBonito 12:33 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1985
1595  Jörgen Karlsson Team JBonito 12:33 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1984
1593  Andreas Larsson Wonder boys 12:41 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1989
1592  Oscar Bengtsson Skäggbiff 12:28 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1990
2321  Petter Alstermark Björnö springcenter 13:24 Motionär Herr/Dam 5 km Motionär - Herr/Dam 5 km Man 1981
2320  Anders Sturesson 13:44 Motionär Herr/Dam 5 km Motionär - Herr/Dam 5 km Man 1966
7677  Tobias Folkesson Länsförsäkringar Kalmar län Lag 7 13:08 Run For Fun 5 km Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Man 1983
7678  Pär Gustavsson Länsförsäkringar Kalmar län Lag 7 13:08 Run For Fun 5 km Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Man 1969
7679  Mats Petersson Länsförsäkringar Kalmar län Lag 7 13:08 Run For Fun 5 km Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Man 1977
7680  Kristian Classon Länsförsäkringar Kalmar län Lag 7 13:08 Run For Fun 5 km Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Man 1980
7673  Helén Sundh Länsförsäkringar Kalmar län Lag 6 13:09 Run For Fun 5 km Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Kvinna 1986
7674  Victor Turstedt Länsförsäkringar Kalmar län Lag 6 13:09 Run For Fun 5 km Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Man 1996
7675  Mattias Toivanen Länsförsäkringar Kalmar län Lag 6 13:09 Run For Fun 5 km Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Man 1990
7676  Joakim Bertilsson Länsförsäkringar Kalmar län Lag 6 13:09 Run For Fun 5 km Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Man 1996
7669  Erika Agelstam Länsförsäkringar Kalmar län Lag 5 13:09 Run For Fun 5 km Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Kvinna 1976
7670  Albin Soderling Länsförsäkringar Kalmar län Lag 5 13:09 Run For Fun 5 km Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Man 1992
7671  Nicklas Jämtin Länsförsäkringar Kalmar län Lag 5 13:09 Run For Fun 5 km Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Man 1977
7672  Johanna Waldén Länsförsäkringar Kalmar län Lag 5 13:09 Run For Fun 5 km Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Kvinna 1979
7665  Marcus Lindblad Länsförsäkringar Kalmar län Lag 4 13:09 Run For Fun 5 km Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Man 1990
7666  Emma Jonasson Länsförsäkringar Kalmar län Lag 4 13:09 Run For Fun 5 km Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Kvinna 1984
7667  Anders Johansson Länsförsäkringar Kalmar län Lag 4 13:09 Run For Fun 5 km Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Man 1967
7668  Johan Wahlström Länsförsäkringar Kalmar län Lag 4 13:09 Run For Fun 5 km Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Man 1982
7661  Johan Fransson Länsförsäkringar Kalmar län Lag 3 13:08 Run For Fun 5 km Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Man 1980
7662  Johan Hellgren Länsförsäkringar Kalmar län Lag 3 13:08 Run For Fun 5 km Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Man 1973
7663  Christian Skogh Länsförsäkringar Kalmar län Lag 3 13:08 Run For Fun 5 km Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Man 1973
7664  Magnus Larsson Länsförsäkringar Kalmar län Lag 3 13:09 Run For Fun 5 km Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Man 1968
7658  Christofer Lagercrantz Länsförsäkringar Kalmar län Lag 2 13:08 Run For Fun 5 km Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Man 1989
7659  Fredrik Sjöholm Länsförsäkringar Kalmar län Lag 2 13:08 Run For Fun 5 km Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Man 1983
7660  Fredrik Wiberg Länsförsäkringar Kalmar län Lag 2 13:08 Run For Fun 5 km Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Man 1971
7654  Ewa Johnsson Länsförsäkringar Kalmar län Lag 1 13:08 Run For Fun 5 km Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Kvinna 1977
7655  Peter Atterback Länsförsäkringar Kalmar län Lag 1 13:08 Run For Fun 5 km Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Man 1982
7656  Henrik Sjöström Länsförsäkringar Kalmar län Lag 1 13:08 Run For Fun 5 km Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Man 1978
7657  Henry Eriksson Länsförsäkringar Kalmar län Lag 1 13:08 Run For Fun 5 km Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Man 1986
2319  Malin Jakobsson 13:44 Motionär Herr/Dam 5 km Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna 1986
7650  Joel Steinbach LEJD 13:07 Run For Fun 5 km Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Man 1980
7651  Emelie Steinbach LEJD 13:07 Run For Fun 5 km Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Kvinna 1985
7652  Lisa Steinbach LEJD 13:07 Run For Fun 5 km Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Kvinna 1985
7653  Daniel Linden LEJD 13:07 Run For Fun 5 km Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Man 1984
2303  Fredrik Arvidsson Blod, svett och tårar med Träningshuset 2 13:23 Motionär Herr/Dam 5 km Motionär - Herr/Dam 5 km Man 1973
2304  Liw Bäckman Blod, svett och tårar med Träningshuset 2 13:23 Motionär Herr/Dam 5 km Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna 1997
2305  Ina Nilsson Blod, svett och tårar med Träningshuset 2 13:23 Motionär Herr/Dam 5 km Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna 1988
2306  Sofia Nilsson Blod, svett och tårar med Träningshuset 2 13:23 Motionär Herr/Dam 5 km Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna 1975
2307  Helene Fridell Blod, svett och tårar med Träningshuset 2 13:23 Motionär Herr/Dam 5 km Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna 1962
2308  Peter Fridell Blod, svett och tårar med Träningshuset 2 13:23 Motionär Herr/Dam 5 km Motionär - Herr/Dam 5 km Man 1962
2309  Marie-Louise Joelsson Blod, svett och tårar med Träningshuset 2 13:23 Motionär Herr/Dam 5 km Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna 1969
2310  Jörgen Joelsson Blod, svett och tårar med Träningshuset 2 13:23 Motionär Herr/Dam 5 km Motionär - Herr/Dam 5 km Man 1964
2311  Maria Karlsson Blod, svett och tårar med Träningshuset 2 13:23 Motionär Herr/Dam 5 km Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna 1968
2312  Daniella Johansson Blod, svett och tårar med Träningshuset 2 13:23 Motionär Herr/Dam 5 km Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna 1988
2313  Carina Sundström Blod, svett och tårar med Träningshuset 2 13:23 Motionär Herr/Dam 5 km Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna 1964
2314  Ludwig Sager Blod, svett och tårar med Träningshuset 2 13:23 Motionär Herr/Dam 5 km Motionär - Herr/Dam 5 km Man 2003
2315  Jonathan Rosin Blod, svett och tårar med Träningshuset 2 13:23 Motionär Herr/Dam 5 km Motionär - Herr/Dam 5 km Man 2003
2316  Jennie Emanuelsson Blod, svett och tårar med Träningshuset 2 13:23 Motionär Herr/Dam 5 km Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna 1978
2317  Wilma Olowsson Blod, svett och tårar med Träningshuset 2 13:23 Motionär Herr/Dam 5 km Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna 1999
2318  Julia Petersson Blod, svett och tårar med Träningshuset 2 13:24 Motionär Herr/Dam 5 km Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna 1997
1585  Stig jakobsson Blod, svett och tårar med Träningshuset 1 12:13 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1949
1586  Annika Fundin Blod, svett och tårar med Träningshuset 1 12:13 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna 1987
1587  Andreas Jalminger Blod, svett och tårar med Träningshuset 1 12:13 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1970
1588  Joachim Karlsson Blod, svett och tårar med Träningshuset 1 12:13 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1975
1589  Pernilla Karlsson Blod, svett och tårar med Träningshuset 1 12:13 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna 1975
1590  Sarah Philips Blod, svett och tårar med Träningshuset 1 12:13 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna 1989
1591  Ulf Wahlström Blod, svett och tårar med Träningshuset 1 12:13 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1972
1575  Lina Holmqvist Blod, svett och tårar med Träningshuset 1 12:13 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna 1987
1576  Anna Thörnqvist Blod, svett och tårar med Träningshuset 1 12:13 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna 1980
1577  Hugo Hammer Blod, svett och tårar med Träningshuset 1 12:13 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1989
1578  Johnny Johansson Blod, svett och tårar med Träningshuset 1 12:13 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna 1984
1579  Rebecka Sand Blod, svett och tårar med Träningshuset 1 12:13 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna 1989
1580  Emma Adolfsson Blod, svett och tårar med Träningshuset 1 12:13 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna 1983
1581  Josefin Isaksson Blod, svett och tårar med Träningshuset 1 12:13 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna 1983
1582  Sofia Lundqvist Blod, svett och tårar med Träningshuset 1 12:13 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna 1988
1583  Hugo Huskies Blod, svett och tårar med Träningshuset 1 12:13 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 2000
1584  Maria Karlsson Blod, svett och tårar med Träningshuset 1 12:13 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna 1981
2302  Mikael Bengtsson Mikael Bengtsson 13:31 Motionär Herr/Dam 5 km Motionär - Herr/Dam 5 km Man 1991
2299  Ulrika Ihreskog Hästholmens finest 13:28 Motionär Herr/Dam 5 km Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna 1992
2300  Erik Johansson Hästholmens finest 13:28 Motionär Herr/Dam 5 km Motionär - Herr/Dam 5 km Man 1988
2301  Alexander Ihreskog Hästholmens finest 13:28 Motionär Herr/Dam 5 km Motionär - Herr/Dam 5 km Man 1990
1574  Lena Johansson 12:50 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna 1974
140  Alicia Zeberg Karlshamn OCR 12:01 Elit Dam Elitklass Dam/EM kval Elit 8km (Ansökan skicka till info@actionrun.se) Kvinna 2003
1573  Erik Gustavsson Freemotion 12:17 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1991
1572  Stefan Nordh Mustiga Män 12:24 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1980
1571  Antonio Ludvigsson Mustiga Män 12:24 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1989
1564  Emil Eklund Räddningstjänstförbundet Emmaboda-Torsås lag Emmaboda 12:27 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man Emmaboda 1994
1565  Jimmy Hardarsson Räddningstjänstförbundet Emmaboda-Torsås lag Emmaboda 12:27 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man Emmaboda 1966
1566  Johan Axelsson Räddningstjänstförbundet Emmaboda-Torsås lag Emmaboda 12:27 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man Emmaboda 1982
1567  per Lindqvist Räddningstjänstförbundet Emmaboda-Torsås lag Emmaboda 12:27 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man Emmaboda 1992
1568  Tiina Kamula Räddningstjänstförbundet Emmaboda-Torsås lag Emmaboda 12:27 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna Emmaboda 1968
1569  Emir Jasarevic Räddningstjänstförbundet Emmaboda-Torsås lag Emmaboda 12:27 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man Emmaboda 1998
1570  Fredrik Hansson Räddningstjänstförbundet Emmaboda-Torsås lag Emmaboda 12:27 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man Emmaboda 1987
2294  Joakim Andersson Räddningstjänstförbundet Emmaboda-Torsås lag Vissefjärda 13:34 Motionär Herr/Dam 5 km Motionär - Herr/Dam 5 km Man Emmaboda 1977
2295  Jens Johannisson Räddningstjänstförbundet Emmaboda-Torsås lag Vissefjärda 13:34 Motionär Herr/Dam 5 km Motionär - Herr/Dam 5 km Man Emmaboda 1969
2296  Patrik Svensson Räddningstjänstförbundet Emmaboda-Torsås lag Vissefjärda 13:34 Motionär Herr/Dam 5 km Motionär - Herr/Dam 5 km Man Emmaboda 1964
2297  Liselott Eriksson Räddningstjänstförbundet Emmaboda-Torsås lag Vissefjärda 13:34 Motionär Herr/Dam 5 km Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna Emmaboda 1962
2298  Jouke Bruinsma Räddningstjänstförbundet Emmaboda-Torsås lag Vissefjärda 13:34 Motionär Herr/Dam 5 km Motionär - Herr/Dam 5 km Man Emmaboda 1989
7648  Ellinor Carlsson Team BF16 Ronneby 13:12 Run For Fun 5 km Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Kvinna 2000
7649  Madeleine Carlsson Team BF16 Ronneby 13:12 Run For Fun 5 km Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Kvinna 2000
7646  Jennifer Karlsson Team BF16 Ronneby 13:12 Run For Fun 5 km Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Kvinna 2000
7647  Emma Persson Team BF16 Ronneby 13:12 Run For Fun 5 km Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Kvinna 2000
7047  Matilda Rask Team BF16 Ronneby 12:57 Run For Fun 8 km Run for Fun Herr/Dam 8 km (ej tidtagning eller straff) Kvinna 2000
7048  Emelie Ottosson Team BF16 Ronneby 12:57 Run For Fun 8 km Run for Fun Herr/Dam 8 km (ej tidtagning eller straff) Kvinna 2000
7046  Emma Börrefors Team BF16 Ronneby 12:57 Run For Fun 8 km Run for Fun Herr/Dam 8 km (ej tidtagning eller straff) Kvinna 2000
1563  Joakim Johansson Team BF16 Ronneby 12:32 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna 2000
1562  Malin Svedberg Team BF16 Ronneby 12:32 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna Ronneby 1979
1561  FREDRIK HAKANSSON 12:50 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man KALMAR 1992
1560  Dennis Jaensson Team Nordic Nest 12:36 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1996
2292  Axel Jahrehorn Team Nordic Nest 2 13:38 Motionär Herr/Dam 5 km Motionär - Herr/Dam 5 km Man Kalmar 1998
2293  Alice Fridh Team Nordic Nest 2 13:38 Motionär Herr/Dam 5 km Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna 1998
2291  Mariela Gratte Nordiq - skapar intryck 13:32 Motionär Herr/Dam 5 km Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna Nybro 1975
2290  Hanna Bäckström Forca Kalmarsalen 13:22 Motionär Herr/Dam 5 km Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna 1994
2289  Catrin Stighammar Forca Kalmarsalen 13:22 Motionär Herr/Dam 5 km Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna Kalmar 1981
1559  Alexander Morell Forca Kalmarsalen 12:16 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1985
1558  Joel Eliasson Forca Kalmarsalen 12:16 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1985
1020  Erika Rolin Team Valkyria 12:04 Qualifier Qualifier / EM kval Åldersgrupp Herr/Dam 8 km Kvinna Järfälla 1990
1557  Dan Eriksson Time to Shred 12:39 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man Kalmar 1982
1556  Samuel Horn Time to Shred 12:39 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man Kalmar 1983
1555  Louise Lundgren 12:50 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna växjö 1989
1554  Elisabeth Cartaxo 12:50 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna Växjö 1991
1553  Saadaldin Saif Lättlurad 12:22 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man Kalmar 1988
2288  Rebecka Johansson Guldfågeln 13:26 Motionär Herr/Dam 5 km Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna Mörbylånga 1993
1019  Johannes Larsson Facebreakers OCR 12:04 Qualifier Qualifier / EM kval Åldersgrupp Herr/Dam 8 km Man Vara 1992
7644  Mats Hansson TEAM Hansson 13:12 Run For Fun 5 km Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Man Nättraby 1972
7645  Gustaf Hansson TEAM Hansson 13:12 Run For Fun 5 km Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Man Nättraby 2004
2287  Ewa Thunberg 13:44 Motionär Herr/Dam 5 km Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna Kalmar 1987
2285  Henrik Berglund Team Berglund 13:35 Motionär Herr/Dam 5 km Motionär - Herr/Dam 5 km Man Kalmar 1983
2286  Kristina Berglund Team Berglund 13:35 Motionär Herr/Dam 5 km Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna Kalmar 1982
7044  Anton Anglert Torhamn cruisers 12:57 Run For Fun 8 km Run for Fun Herr/Dam 8 km (ej tidtagning eller straff) Man Karlskrona 1986
7045  Mattias Albinsson Torhamn cruisers 12:57 Run For Fun 8 km Run for Fun Herr/Dam 8 km (ej tidtagning eller straff) Man Rödeby 1984
7640  Fredrik Johansson Awum 13:02 Run For Fun 5 km Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Man Ankarsrum 1974
7641  Cathrine Berger Awum 13:02 Run For Fun 5 km Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Kvinna Ankarsrum 1974
7642  Magnus Andersson Awum 13:02 Run For Fun 5 km Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Man Ankarsrum 1977
7643  Ann-Kari Andersson Awum 13:02 Run For Fun 5 km Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Kvinna Ankarsrum 1978
2284  Andreas Hagman Nuclear Powered Runners 13:32 Motionär Herr/Dam 5 km Motionär - Herr/Dam 5 km Man Oskarshamn 1976
1552  Johan Berg Återvinnarna 12:41 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man Kalmar 1987
2282  Freja Råberg CrossFit Kalmar 13:25 Motionär Herr/Dam 5 km Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna Linköping 1992
2283  Petra Nordin CrossFit Kalmar 13:25 Motionär Herr/Dam 5 km Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna Kalmar 1989
7043  Johan Fröberg The Esoteric Order of Dagon 12:57 Run For Fun 8 km Run for Fun Herr/Dam 8 km (ej tidtagning eller straff) Man KALMAR 1992
1551  Axel Lind ADTEC VVS 12:09 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man Färjestaden 1975
1550  Casper Axelsson 12:50 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man KALMAR 1994
1549  Filip Runesson Funktionell Fitness Gislaved 12:17 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man Åsenhöga 1993
2281  Louise Lagerkvist BK 13:22 Motionär Herr/Dam 5 km Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna Kallinge 2000
1548  Sofie Wiktorsson BK 13:22 Motionär Herr/Dam 5 km Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna 1997
7639  maja hasselbom 13:14 Run For Fun 5 km Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Kvinna kungälv 1994
7041  Jennifer Ljungkrantz Ljungkrantz the beasts 12:56 Run For Fun 8 km Run for Fun Herr/Dam 8 km (ej tidtagning eller straff) Kvinna Nättraby 1994
7042  Tommy Ljungkrantz Ljungkrantz the beasts 12:56 Run For Fun 8 km Run for Fun Herr/Dam 8 km (ej tidtagning eller straff) Man Nättraby 1968
7637  Cecilia Dahlfors Systrarna Dahlfors 13:12 Run For Fun 5 km Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Kvinna Karlstad 1991
7638  Sara Dahlfors Systrarna Dahlfors 13:12 Run For Fun 5 km Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Kvinna Karlskrona 1992
2276  Alexander Sjöberg Råbergs Bil 13:33 Motionär Herr/Dam 5 km Motionär - Herr/Dam 5 km Man Kalmar 1990
2277  Magnus Carlsson Råbergs Bil 13:33 Motionär Herr/Dam 5 km Motionär - Herr/Dam 5 km Man 1977
2278  Robin Lundin Råbergs Bil 13:33 Motionär Herr/Dam 5 km Motionär - Herr/Dam 5 km Man 1993
2279  Okubatsion Weldegebriel Råbergs Bil 13:33 Motionär Herr/Dam 5 km Motionär - Herr/Dam 5 km Man 1998
2280  Daniel Norrby Råbergs Bil 13:33 Motionär Herr/Dam 5 km Motionär - Herr/Dam 5 km Man 1995
1544  Ebba Körge Mixed Motivations 12:23 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna 1998
1545  Manfred Löfström Mixed Motivations 12:23 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1994
1546  Elias Körge Mixed Motivations 12:23 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 2002
1547  Fredrik Körge Mixed Motivations 12:23 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man Mönsterås 1972
1543  Caroline Skedebäck Team Nordic Nest 12:36 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna Ljungbyholm 1990
1542  Robin Olsson #Yoloswag 12:08 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man Kalmar 1991
2275  Jesper Andersson L.T.L CREW 13:06 Run For Fun 5 km Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Man Västervik 1984
1541  Anton Bescher Återvinnarna 12:41 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man Kalmar 1990
2274  Kristoffer Schönbeck Musketörerna 13:31 Motionär Herr/Dam 5 km Motionär - Herr/Dam 5 km Man Oskarshamn 1995
7635  Rebecca Brangö 13:14 Run For Fun 5 km Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Kvinna Karlskrona 1995
7636  Minna Brangö 13:14 Run For Fun 5 km Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Kvinna Ålberga 2001
7633  Kajsa Carlsson Team Kajsa & Lotta 13:12 Run For Fun 5 km Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Kvinna 1991
7634  Lotta Compton Team Kajsa & Lotta 13:12 Run For Fun 5 km Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Kvinna 1981
1535  Tobias Linde Kalmar Elservice 12:20 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man Kalmar 1988
1536  Jim Svensson Kalmar Elservice 12:20 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1992
1537  Joel Eriksson Kalmar Elservice 12:20 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1995
1538  Mathias Gabrielsson Kalmar Elservice 12:20 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1992
1539  Linus Carlsson Kalmar Elservice 12:20 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1987
1540  Oskar Ottosson Kalmar Elservice 12:20 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 2002
2270  Hanna Petersson Slowrunners 13:21 Motionär Herr/Dam 5 km Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna Nybro 1988
2271  Sandra Permerud Slowrunners 13:21 Motionär Herr/Dam 5 km Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna Nybro 1989
2272  Joakim Olsson Slowrunners 13:21 Motionär Herr/Dam 5 km Motionär - Herr/Dam 5 km Man Nybro 1988
2273  Johan Sunden Slowrunners 13:21 Motionär Herr/Dam 5 km Motionär - Herr/Dam 5 km Man Nybro 1989
1534  Cathrine Lewin ADTEC VVS 12:09 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna Kalmar 1977
1018  Stefan Eriksson Karlshamn OCR 12:04 Qualifier Qualifier / EM kval Åldersgrupp Herr/Dam 8 km Man Karlshamn 1970
2269  Oliver Mittbrodt 13:44 Motionär Herr/Dam 5 km Motionär - Herr/Dam 5 km Man Färjestaden 2002
7040  Malin Svedlund #Yoloswag 12:55 Run For Fun 8 km Run for Fun Herr/Dam 8 km (ej tidtagning eller straff) Kvinna Färjestaden 1988
7631  Adam Sällberg SannaAdam2019 13:11 Run For Fun 5 km Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Man Göteborg 2001
7632  Sanna Persson SannaAdam2019 13:11 Run For Fun 5 km Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Kvinna Göteborg 1985
2267  Mike Hjertqvist - Pronova - 13:22 Motionär Herr/Dam 5 km Motionär - Herr/Dam 5 km Man TREKANTEN 1988
2268  Ian Hjertqvist - Pronova - 13:22 Motionär Herr/Dam 5 km Motionär - Herr/Dam 5 km Man 1998
1533  Rasmus Slättman Team Böke 12:32 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man Emmaboda 1995
1532  Ida-Lee Fjelstrenius Team Knubbsälarna 12:33 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna Västervik 2002
1531  Fanny Oskarsson Team Knubbsälarna 12:33 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna KALMAR 1992
1530  Daniel Andersson ADTEC VVS 12:09 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man kalmar 1983
1529  Christopher Boman CrossFit Kalmar 12:15 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man Lindås 1983
1527  Elin Tinnert TinnerT 12:39 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna FÄRJESTADEN 2001
1528  Lucas Tinnert TinnerT 12:39 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man FÄRJESTADEN 2004
7630  Emma Jensen Run-Stones 13:11 Run For Fun 5 km Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Kvinna Färjestaden 1990
1526  Sofia Jonsson 12:50 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna Nybro 1981
1017  Bengt Larsson Larssonligan 12:04 Qualifier Qualifier / EM kval Åldersgrupp Herr/Dam 8 km Man Furulund 1964
1525  Christian Svensson 12:50 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man Långasjö 1978
2265  Casper Kläppe teamwork is the dreamwork 13:40 Motionär Herr/Dam 5 km Motionär - Herr/Dam 5 km Man Kalmar 2004
2266  Anna Kläppe teamwork is the dreamwork 13:40 Motionär Herr/Dam 5 km Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna Kalmar 1980
1524  Helena Nyquist 12:50 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna Lindås 1972
2262  Linus Anderson Soffpotatisarna 13:21 Motionär Herr/Dam 5 km Motionär - Herr/Dam 5 km Man Kalmar 1990
2263  Karin Andersson Soffpotatisarna 13:21 Motionär Herr/Dam 5 km Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna Lund 1987
2264  Stephan Eriksson Soffpotatisarna 13:21 Motionär Herr/Dam 5 km Motionär - Herr/Dam 5 km Man Lund 1986
1519  Patrik Mizera Sector Alarm 12:28 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man Kalmar 1984
1520  Mikael Emanuelsson Sector Alarm 12:28 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1989
1521  Andreas Rooth Sector Alarm 12:28 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1991
1522  Tony Kjellberg Sector Alarm 12:28 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1982
1523  Gabriel Turkowitch Sector Alarm 12:28 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1986
2261  Emma Nygren Team EME 13:36 Motionär Herr/Dam 5 km Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna Kalmar 1989
1518  Magnus Sjögren 12:50 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man Trekanten 1970
1517  Lars Bronsén Ostgotarna 12:26 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man Motala 1989
1512  Viktor Henriksson Alla vråla Ringamåååla 12:10 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man Asarum 1991
1513  Kim Olsson Alla vråla Ringamåååla 12:10 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man Karlshamn 1988
1514  Maria Olin Alla vråla Ringamåååla 12:10 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna Karlshamn 1994
1515  Joacim Olsson Alla vråla Ringamåååla 12:10 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man Asarum 1962
1516  Rebecca Olsson Alla vråla Ringamåååla 12:10 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna Asarum 1989
1511  Jonas Einarsson 12:50 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man MÅLILLA 1987
2259  Rasmus Aro Raka vägen till McDonalds 13:33 Motionär Herr/Dam 5 km Motionär - Herr/Dam 5 km Man Nybro 1991
2260  Emmy Fransson Raka vägen till McDonalds 13:33 Motionär Herr/Dam 5 km Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna Nybro 1987
112  Robin Åberg 12:00 Elit Herr Elitklass Herr/EM kval Elit 8km (Ansökan skicka till info@actionrun.se) Man Karlstad 1993
1509  Arne Erlandsson Puttelito 12:26 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man Oskarshamn 1975
1510  Olle Erlandsson Puttelito 12:26 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man Oskarshamn 2003
1507  Patrik Wahlström Puttelito 12:26 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man Oskarshamn 1973
1508  Emil Wahlström Puttelito 12:26 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man Oskarshamn 2003
2258  Jimmy Östman THT 13:41 Motionär Herr/Dam 5 km Motionär - Herr/Dam 5 km Man Fridlevstad 1973
1506  James Larsson Ingen press 12:19 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man Kalmar 1990
7629  Mikaela Lindholm Run-Stones 13:11 Run For Fun 5 km Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Kvinna Färjestaden 1984
1505  Marcus Tiger 12:48 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man Oskarshamn 1978
1504  Johannes Mangotsson 12:48 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man Kalmar 1995
1500  Johan Enge 12:48 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man Göteborg 1969
1501  Anton Enge 12:48 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man Göteborg 2003
1502  Hampus Svahn 12:48 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man Kalmar 2003
1503  Joakim Karlsson 12:48 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man Löttorp 1976
1496  Ludwig Sundström Original Gentlemans 12:26 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man Hultsfred 1994
1497  Wiktor Dehlin Original Gentlemans 12:26 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man Hultsfred 1995
1498  Pontus Lindqvist Original Gentlemans 12:26 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man Hultsfred 1994
1499  Christoffer Lindqvist Original Gentlemans 12:26 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man vena 1989
1494  Ola Schwarz Draget 12:15 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man Kalmar 1967
1495  Nils Schwarz Draget 12:15 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man Kalmar 2006
7037  Matthew Bilney The Incredaballs 12:57 Run For Fun 8 km Run for Fun Herr/Dam 8 km (ej tidtagning eller straff) Man Vassmolösa 1979
7038  Daniel Smith The Incredaballs 12:57 Run For Fun 8 km Run for Fun Herr/Dam 8 km (ej tidtagning eller straff) Man Vassmolösa 1981
7039  Charlie Sinclair The Incredaballs 12:57 Run For Fun 8 km Run for Fun Herr/Dam 8 km (ej tidtagning eller straff) Man Vassmolösa 1971
2257  Johan Wallster Väduren & Vattenmannen 13:42 Motionär Herr/Dam 5 km Motionär - Herr/Dam 5 km Man Kalmar 1990
2256  Markus Wallster Väduren & Vattenmannen 13:42 Motionär Herr/Dam 5 km Motionär - Herr/Dam 5 km Man KALMAR 1996
1487  Jesper Svensson BSR 12:12 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man Växjö 1989
1488  Tobias Hübner BSR 12:12 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1988
1489  Patrik Eklund BSR 12:12 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1982
1490  Per Möllmark BSR 12:12 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1985
1491  Jonathan Göthberg BSR 12:12 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1997
1492  Rafael Hübner BSR 12:12 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1965
1493  Emmie Davidsson BSR 12:12 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna 2001
1485  Louise Hellström Röjar ralf 12:28 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna Göteborg 1996
1486  Mathias Henriksson Röjar ralf 12:28 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man Västervik 1986
2255  Rosén Matilda Team EME 13:36 Motionär Herr/Dam 5 km Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna Ljungbyholm 1988
2253  Robin Larmerus Vi är iaf snabbare än barnen 13:42 Motionär Herr/Dam 5 km Motionär - Herr/Dam 5 km Man Kalmar 1987
1484  Christian Thorvaldsson 12:48 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man Gamleby 1987
1483  andreas rydholm 12:48 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man västervik 1987
1482  Rebecca Fredriksson Ingen press 12:19 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna Kalmar 1995
1481  Elias Yderberg Ingen press 12:19 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man Kalmar 1994
1479  Peter Karlsson Varannan Vatten 12:40 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man Färjestaden 1985
1480  Daniel Dahl Varannan Vatten 12:40 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man Läckeby 1974
111  Albin Claesson 12:00 Elit Herr Elitklass Herr/EM kval Elit 8km (Ansökan skicka till info@actionrun.se) Man Eringsboda 1998
7036  Anders Olsson Team Räddningstjänsten Öland 12:58 Run For Fun 8 km Run for Fun Herr/Dam 8 km (ej tidtagning eller straff) Man Borgholm 1988
2252  Mattias Wahlman 13:44 Motionär Herr/Dam 5 km Motionär - Herr/Dam 5 km Man Målilla 1989
7627  Linus Lundholm Släkten är värsta snabb 13:11 Run For Fun 5 km Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Man Urshult 2001
7628  Ulrika Lundholm Släkten är värsta snabb 13:11 Run For Fun 5 km Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Kvinna Urshult 1967
7626  Karl-Gustaf Lundholm Släkten är värsta snabb 13:11 Run For Fun 5 km Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Man Urshult 1964
2250  Linda Almqvist 13:44 Motionär Herr/Dam 5 km Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna Mönsterås 1986
2251  Martina Almqvist 13:44 Motionär Herr/Dam 5 km Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna Linköping 1992
7625  Kelly Lundholm Släkten är värsta snabb 13:11 Run For Fun 5 km Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Kvinna Växjö 1996
7624  Maria Lundholm Släkten är värsta snabb 13:11 Run For Fun 5 km Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Kvinna Växjö 1965
7622  Amanda Lundholm Släkten är värsta snabb 13:11 Run For Fun 5 km Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Kvinna Växjö 1993
7623  Tobias Klingborg Släkten är värsta snabb 13:11 Run For Fun 5 km Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Man Växjö 1993
2248  Susanne Östangård Rock or Bust 13:33 Motionär Herr/Dam 5 km Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna Kalmar 1964
2249  Martin Lundgren Rock or Bust 13:33 Motionär Herr/Dam 5 km Motionär - Herr/Dam 5 km Man Kalmar 2001
1478  anton söderström 12:48 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man KALMAR 1995
7621  Daniel Ek OMG vilket nyårssnack 13:10 Run For Fun 5 km Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Man Figeholm 1973
7620  Annika Johansson Run-Stones 13:11 Run For Fun 5 km Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Kvinna Färjestaden 1986
7619  Emma Björn Run-Stones 13:11 Run For Fun 5 km Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Kvinna Färjestaden 1991
7618  Lisa Nurmi Mo Run-Stones 13:11 Run For Fun 5 km Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Kvinna Färjestaden 1981
7617  Amanda Thalamus Håkansson Run-Stones 13:11 Run For Fun 5 km Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Kvinna Färjestaden 1983
7614  Stina Lidberg Lag Hessel 13:07 Run For Fun 5 km Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Kvinna Kalmar 1981
7615  Ninni Hessel Lag Hessel 13:07 Run For Fun 5 km Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Kvinna Tibro 1955
7616  Anders Hessel Lag Hessel 13:07 Run For Fun 5 km Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Man Tibro 1954
7613  Martin Forsell Drängarna 13:05 Run For Fun 5 km Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Man Oskarshamn 1984
1476  Kim Persson vaaS 12:40 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man Lekeryd 1992
1472  Björn Söderman LAAAMTÅJET 12:21 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man Nybro 1990
1473  Jonas Olofsson Olin LAAAMTÅJET 12:21 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man Nybro 1992
1474  Alexander Björnheimer LAAAMTÅJET 12:21 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man Nybro 1991
1475  Victor Kumlin LAAAMTÅJET 12:21 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man Kalmar 1990
7612  Filippa Karlsson Drängarna 13:05 Run For Fun 5 km Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Kvinna Oskarshamn 1991
7611  Tyra Petersen Team Valkyria 13:14 Run For Fun 5 km Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Kvinna Järfälla 2009
110  Ulf Petersen Team Solid 12:00 Elit Herr Elitklass Herr/EM kval Elit 8km (Ansökan skicka till info@actionrun.se) Man Järfälla 1980
7607  Karolina Ekström Drängarna 13:05 Run For Fun 5 km Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Kvinna Rönnäng 1991
1469  Mikael Grahn Ostgotarna 12:26 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man Motala 1983
1470  Mathias Kilman Ostgotarna 12:26 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man Motala 1979
1471  Simon Kilman Ostgotarna 12:26 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man Motala 1999
2247  Christian Minich Nordiq - skapar intryck 13:32 Motionär Herr/Dam 5 km Motionär - Herr/Dam 5 km Man Nybro 1979
2246  Malin Minich Nordiq - skapar intryck 13:32 Motionär Herr/Dam 5 km Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna Nybro 1982
2244  Madeleine Sjödahl Team M2 13:37 Motionär Herr/Dam 5 km Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna Kalmar 1985
2245  Marie Lindquist Team M2 13:37 Motionär Herr/Dam 5 km Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna Kalmar 1985
1468  Nathalie Andersson MoAna 12:24 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna Kalmar 1989
2243  Isabelle Fors The gang 13:40 Motionär Herr/Dam 5 km Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna Kalmar 1993
109  valter johansson 12:00 Elit Herr Elitklass Herr/EM kval Elit 8km (Ansökan skicka till info@actionrun.se) Man påryd 1984
1467  Simon Engdahl 12:48 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man Kalmar 1990
7035  Dennis Lundqvist The Esoteric Order of Dagon 12:57 Run For Fun 8 km Run for Fun Herr/Dam 8 km (ej tidtagning eller straff) Man KALMAR 1991
1466  Rickard strand Eksjö garnisons IF 12:16 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man Eksjö 1981
2240  Anna Johansson Team Spirit 13:38 Motionär Herr/Dam 5 km Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna Kalmar 1980
1465  Paul Buhrman 12:48 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man Västerås 1969
1464  Jeanette Håård SSG IFs motionärer 12:31 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna Helsingborg 1982
139  Sara Gunnarsson 12:01 Elit Dam Elitklass Dam/EM kval Elit 8km (Ansökan skicka till info@actionrun.se) Kvinna Lindesberg 1987
108  Christoffer Nydal 12:00 Elit Herr Elitklass Herr/EM kval Elit 8km (Ansökan skicka till info@actionrun.se) Man Åtvidaberg 1993
1463  Henric Revelj Wonder boys 12:41 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man Hultsfred 1989
1462  Camilla Kassell oscarsson Team Powerwoman 12:35 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna Mönsterås 1976
2237  dennis falkman BACK OFF 13:22 Motionär Herr/Dam 5 km Motionär - Herr/Dam 5 km Man Växjö 1998
2238  jenny lundin BACK OFF 13:22 Motionär Herr/Dam 5 km Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna Växjö 1997
2239  sandra persson BACK OFF 13:22 Motionär Herr/Dam 5 km Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna Växjö 1993
7605  Joakim Modén 13:14 Run For Fun 5 km Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Man Oskarshamn 1972
7606  Veronica Modén 13:14 Run For Fun 5 km Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Kvinna Oskarshamn 1973
2236  Lisa Malmström 13:44 Motionär Herr/Dam 5 km Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna Kalmar 1990
2235  Adam Eklund Bönan&Ärtan 13:22 Motionär Herr/Dam 5 km Motionär - Herr/Dam 5 km Man Kalmar 1994
1461  Stefan Drugge OCR OSKARSHAMN 12:25 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man Oskarshamn 1972
2234  Julia Dürr Bönan&Ärtan 13:22 Motionär Herr/Dam 5 km Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna Kalmar 1996
7603  Madelene Jansson Telecenter AB 13:14 Run For Fun 5 km Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Kvinna Oskarshamn 1991
7604  Alicia Thelaus Telecenter AB 13:14 Run For Fun 5 km Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Kvinna 1996
1460  Marc Gustafsson 12:48 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man Påryd 1973
1457  Daniel Larsson Två och en halv män 12:40 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man Örsjö 1996
1458  Isak Norrman Två och en halv män 12:40 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man Kalmar 1996
1459  Elias Engström Två och en halv män 12:40 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man Mörbylånga 1998
2232  Johanna Nilsson Team JM 13:36 Motionär Herr/Dam 5 km Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna Kalmar 1989
2233  Martin Israelsson Team JM 13:36 Motionär Herr/Dam 5 km Motionär - Herr/Dam 5 km Man Kalmar 1987
2229  Micael Stark Team Stark 13:37 Motionär Herr/Dam 5 km Motionär - Herr/Dam 5 km Man Kalmar 1973
2230  Jonathan Stark Team Stark 13:37 Motionär Herr/Dam 5 km Motionär - Herr/Dam 5 km Man Kalmar 2000
2231  Alexander Stark Team Stark 13:37 Motionär Herr/Dam 5 km Motionär - Herr/Dam 5 km Man Kalmar 1994
1455  Ulrika Helgesson SSG IFs motionärer 12:31 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna Mörbylånga 1978
1456  Johan Gustafsson SSG IFs motionärer 12:31 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1977
2215  Mimmi Nordin Gott och blandat 13:27 Motionär Herr/Dam 5 km Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna Växjö 1998
2216  Louise Liljegranath Gott och blandat 13:27 Motionär Herr/Dam 5 km Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna 1998
2217  Emma Karlsson Tvete Gott och blandat 13:27 Motionär Herr/Dam 5 km Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna 1997
2218  Elias Carlsson Gott och blandat 13:27 Motionär Herr/Dam 5 km Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna 1995
2219  Kassandra Palma Gott och blandat 13:27 Motionär Herr/Dam 5 km Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna 1998
2221  Arnel Vuckic Gott och blandat 13:27 Motionär Herr/Dam 5 km Motionär - Herr/Dam 5 km Man 1990
2222  Andreas Selldahl Gott och blandat 13:27 Motionär Herr/Dam 5 km Motionär - Herr/Dam 5 km Man 1997
2223  Kristoffer Grevnerts Gott och blandat 13:27 Motionär Herr/Dam 5 km Motionär - Herr/Dam 5 km Man 1984
2224  Nic Rydholm Gott och blandat 13:27 Motionär Herr/Dam 5 km Motionär - Herr/Dam 5 km Man 1989
2225  Hampus Gutavsson Gott och blandat 13:27 Motionär Herr/Dam 5 km Motionär - Herr/Dam 5 km Man 1996
2226  Magnus Salestam Gott och blandat 13:27 Motionär Herr/Dam 5 km Motionär - Herr/Dam 5 km Man 1982
2227  Robin Sandelius Gott och blandat 13:27 Motionär Herr/Dam 5 km Motionär - Herr/Dam 5 km Man 1989
2228  Robin Plomén Gott och blandat 13:27 Motionär Herr/Dam 5 km Motionär - Herr/Dam 5 km Man 1991
1454  Nicklas Gräns FetaGamers 12:17 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man Kalmar 1990
1453  antoine jonsson THT 12:38 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man Karlskrona 1992
2214  Charlie Karlsson Höeg 13:28 Motionär Herr/Dam 5 km Motionär - Herr/Dam 5 km Man Halmstad 1983
1452  Maaike ten Brummelhuis OCR OSKARSHAMN 12:25 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna Oskarshamn 1979
7602  Marcus Åkesson A champ and two rookies 13:12 Run For Fun 5 km Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Man Malmo 1991
1451  Alexander Sveen 12:48 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man Vimmerby 1995
2209  Fredrik Haraldsson Stenhårda 13:21 Motionär Herr/Dam 5 km Motionär - Herr/Dam 5 km Man KALMAR 1978
2210  Martin Bernstein Stenhårda 13:21 Motionär Herr/Dam 5 km Motionär - Herr/Dam 5 km Man 1977
2211  Erik Johansson Stenhårda 13:21 Motionär Herr/Dam 5 km Motionär - Herr/Dam 5 km Man 1981
2212  Marcus Johansson Stenhårda 13:21 Motionär Herr/Dam 5 km Motionär - Herr/Dam 5 km Man 1974
2213  Johan Gustafsson Stenhårda 13:21 Motionär Herr/Dam 5 km Motionär - Herr/Dam 5 km Man 1983
2208  Elise Gustafsson Shameless 13:35 Motionär Herr/Dam 5 km Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna Kalmar 1989
1450  Adam Wiberg Dom tre vännerna och Adam 12:15 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man kalmar 1992
1016  Jonathan Lovén THT 12:04 Qualifier Qualifier / EM kval Åldersgrupp Herr/Dam 8 km Man Rödeby 1982
1448  Stefan Lovén THT 12:38 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man Helsingborg 1966
1449  Kattis Lovén THT 12:38 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna Rödeby 1989
2207  Stefan Jergefelt Shameless 13:35 Motionär Herr/Dam 5 km Motionär - Herr/Dam 5 km Man norrahammar 1986
1447  Sebastian Jogér 13:31 Motionär Herr/Dam 5 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man Kalmar 1995
2205  Amanda Persson 13:43 Motionär Herr/Dam 5 km Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna Lyckeby 1995
2206  Fredrik Olsson 13:43 Motionär Herr/Dam 5 km Motionär - Herr/Dam 5 km Man Lyckeby 1985
2204  Rickard Axelsson Shameless 13:35 Motionär Herr/Dam 5 km Motionär - Herr/Dam 5 km Man Kalmar 1986
2201  Maria Flisberg Team Flisberg 13:37 Motionär Herr/Dam 5 km Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna Ljungbyholm 1975
2202  Jacob Flisberg Team Flisberg 13:37 Motionär Herr/Dam 5 km Motionär - Herr/Dam 5 km Man Ljungbyholm 2003
2203  Simon Flisberg Team Flisberg 13:37 Motionär Herr/Dam 5 km Motionär - Herr/Dam 5 km Man Ljungbyholm 2001
7601  Charlotte Johansson Bertas brudar 13:03 Run For Fun 5 km Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Kvinna Oskarshamn 1979
1446  Helena Alvarmo SSG IFs motionärer 12:31 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna Färjestaden 1978
7600  Ola Hasselbom 13:14 Run For Fun 5 km Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Man Färjestaden 1975
1445  Carolin Andersson SSG IFs motionärer 12:31 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna Färjestaden 1988
1443  Andreas Österman B-Laget 12:12 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man Kalmar 1991
1444  Annie Wennerström B-Laget 12:12 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna Kalmar 1996
1442  Anton Hoffman 12:48 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man Gotlands Tofta 2002
1441  Simon Hoffman 12:47 Motionär Herr/Dam 8 km Motionär - Herr/Dam 8 km Man Gotlands Tofta 1980
7599  Sofia Erlingsson Bertas brudar 13:03 Run For Fun 5 km Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Kvinna Oskarshamn 1977
7598  Linnea Nord Bertas brudar 13:03 Run For Fun 5 km Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Kvinna Rockneby 1988
7597  Bonnie Sällqvist Bertas brudar 13:03 Run For Fun 5 km Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Kvinna Oskarshamn 1982
1438  Sebastian Karlsson