Anmälda till Malmö Triathlon 2019 (STC) - Sprint MOTION Avancerad sök

Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår
Ulf Holmstedt Herrar Man Malmö 1977
Eric Boye ArielSail AB Herrar Man Helsingborg 1952
Adrian Connolly Herrar Man Malmö 1983
Jakob Antonsson Herrar Man Göteborg 1998
Maria Olofsson Damer Kvinna Hjärup 1971
Slobodanka Bozinova Damer Kvinna Åkarp 1967
Simon Ljungbeck Herrar Man FURULUND 2000
Niklas Hartler Näset Triathlonklubb Herrar Man Tygelsjö 1990
Dimitra Topali AVEVA AB - Företag Damer Kvinna Malmö 1993
Murat Karahan AVEVA AB - Företag Herrar Man Malmö 1984
Guner Dönmez AVEVA AB - Företag Herrar Man Malmö 1988
Wenkai Wang AVEVA AB - Företag Herrar Man Malmö 1987
Ozan Uyanik AVEVA AB - Företag Herrar Man Malmö 1985
Jörgen Nilsson AVEVA AB - Företag Herrar Man Malmö 1975
Karin Wendel Heleneholms IF Tri Team Damer Kvinna Limhamn 1984
Ian Sarvary Herrar Man Klagshamn 1968
Henrik Bendz Herrar Man Malmö 1972
Maxi Corengia Herrar Man Malmö 1963
Joel Nilsson Herrar Man LUND 1997
Göran Hjelm Harlösa IF Herrar Man Harlösa 1975
Karin Margaretha WIDERBERG Damer Kvinna Malmö 1966
Björn Edsfeldt Surfclub Klagshamn Herrar Man Klagshamn 1971
Malin Lundkvist Damer Kvinna Lund 1988
Anne Sofie Scheel Damer Kvinna Göteborg 1971
Eva Karlsson BAMconsult AB Damer Kvinna ESKILSTUNA 1952
Tove Hjertonsson Damer Kvinna Rydebäck 1989
Melissa Engberg Örestads GK Damer Kvinna Bjärred 2002
Jim Engberg Örestads GK Herrar Man Bjärred 1970
Hilde Havenberg Damer Kvinna Växjö 1994
Fredric Hedberg Herrar Man Stockholm 1976
Robin Blohmé Herrar Man Lund 1992
Mats Lundeby Herrar Man RYGGE 1988
Natalie Lange Damer Kvinna Rygge 1991
Eva Staaf Damer Kvinna Torslanda 1962
Camille Ploujoux malmö Damer Kvinna Malmö 1984
Marcus Sandqvist Herrar Man Skövde 1984
Stephanie Linder Damer Kvinna Veberöd 1987
Susanna Sjökvist TeamJunior Damer Kvinna Malmö 1978
Andreas Lentonsson Herrar Man Vintrie 1980
Martine Borglin Heleneholm IF Damer Kvinna Lund 1956
Isabella Willett Team Power Woman Damer Kvinna Malmö 1986
Krister Petersson Herrar Man Bjärred 1957
luc Vleugels Herrar Man Utrecht 1978
Beatrix Skoglund AXA Sports Club Damer Kvinna Ystad 2000
Johanna Linde Damer Kvinna Malmö 1989
Robert Kronblad Herrar Man Malmö 1988
Philippe d’Aboville Herrar Man Lund 1976
Robin Stigberg Herrar Man Malmö 1986
Elin Fyhr Damer Kvinna Malmö 1991
Emelie Bergquist Damer Kvinna Malmö 1987
Sebatian Pemsel Ludde, Frallan och Hjalle Herrar Man Furulund 1986
Lena Ekman Damer Kvinna N-1630 Fredrikstad 1952
Therese Murén Kalmar RC Damer Kvinna Rockneby 1968
Victoria Karlsson Damer Kvinna Vintrie 1973
Fredrik Mörk Herrar Man Vintrie 1972
Enrique Herrera Tetra Pak IF Herrar Man MALMÖ 1963
Erik Schött Tetra Pak IF Herrar Man BJÄRRED 1964
Julian Guillermo Tetra Pak IF Herrar Man VELLINGE 1954
Ylva Ekblad Tetra Pak IF Damer Kvinna GENARP 1968
Marco Vittori Tetra Pak IF Herrar Man MALMÖ 1985
Malcolm Fraser Tetra Pak IF Herrar Man DALBY 1971
Marit Bengtson Damer Kvinna Ystad 1972
Ulf Lindwall Herrar Man Lund 1956
Patrik Glans Herrar Man Malmö 1983
Björn Ingerheim Team Trelleborg Triathlon Herrar Man Anderslöv 1979
Anna Jones Damer Kvinna Malmö 1968
Niklas Claesson Fet eller Triathlet? Herrar Man Kalmar 1992
Christina Hansson Ravanelli Damer Kvinna Malmö 1969
Niklas Glans Herrar Man Malmö 1985
John Nilsson Heleneholms IF Triteam Herrar Man LIMHAMN 1966
Åsa Höjdegård Additude AB Damer Kvinna Landskrona 1969
Sofia Jörnlid Damer Kvinna Lund 1994
Annika Johansson Damer Kvinna Eslöv 1969
Hampus Wetterstrand Heleneholms Tri Team Herrar Man Malmö 1989
Markus Jullander Heleneholms IF Tri Team Herrar Man Malmö 1992
Viktoria Petri Damer Kvinna Lund 1969
Anna Percan Damer Kvinna Lund 1989
Pierre af Klinteberg Hässleholm Freeflow Herrar Man HÄSSLEHOLM 1973
Annika Jönsson Damer Kvinna Trelleborg 1983
Helena Åberg Damer Kvinna Malmö 1971
Niclas Jönsson Triathlon Syd Herrar Man Södra Sandby 1965
Melissa Sharp Damer Kvinna Staffanstorp 1981
Jaroslaw Wisniewski Herrar Man Östra Ljungby 1971
Ewa Wisniewska Damer Kvinna Östra Ljungby 1974
Michael Anderberg Falkenbergs roadrunners Herrar Man Falkenberg 1967
Hanna Wiberg Damer Kvinna Trelleborg 1982
Mats Rabe Herrar Man Malmö 1960
Magnus Ohlsson Herrar Man Helsingborg 1982
Tobias Havenberg Herrar Man Beddingestrand 1988
Elnaz Barjandi Damer Kvinna Malmö 1989
Ida Edlund Dalby Damer Kvinna dalby 1983
Kristina Andersson Damer Kvinna Genarp 1982
Annika Stråth Damer Kvinna Malmö 1979
Anna Hellström Damer Kvinna Johanneshov 1985
John Nilsson Heleneholm triteam Herrar Man Limham 1966
Olof Karlström Axa Sports Club Herrar Man Ystad 1981
Sebastian Eriksson Herrar Man Malmö 1986
Markus Johansson Gripen OCR Herrar Man Limhamn 1978
Jonas Krantz Espresso House Track Club Herrar Man Mölndal 1977
Magnus Setterlund Lödde Tri Herrar Man Löddeköpinge 1969
Lea Jeppsson Damer Kvinna Karlshamn 1982
Heléne Bergsten Damer Kvinna Eslöv 1979
Nellie Nilsson Damer Kvinna Landskrona 1977
Emil Englund IF Mantra Herrar Man Lidingö 1990
Björn Fröding Herrar Man Malmö 1964
Lotta Fröding Damer Kvinna Malmö 1964
Åsa Engdahl Team Engdahl Damer Kvinna Malmö 1965
Tobias Fredricson Lödde tri Herrar Man Bjärred 1976
Helena Ohlson Damer Kvinna Malmö 1967
Joakim Roubert Team Roubert Herrar Man Lund 1979
Andrey Chernov Heleneholms IF Tri Team Herrar Man Malmö 1985
Johanna Sturesson Damer Kvinna Lund 1986
Hanna Skoglar Damer Kvinna Lund 1979
Sandra Larsson Heleneholms IF Tri Team Damer Kvinna Malmö 1988
Per Nord 1967 Herrar Man Lomma 1967
Ylva Esping Damer Kvinna Staffanstorp 1967
Jörgen Ekblad Herrar Man Genarp 1961
Stefan Engdahl Team Engdahl Herrar Man Malmö 1961
Monica Frangeur Upplev & Njut Damer Kvinna Degeberga 1967
Erik Hygert Lödde Tri Herrar Man Löddeköpinge 1978
Martin Schröder Lödde Tri Herrar Man Löddeköpinge 1976
Nina Håkansson Damer Kvinna Malmö 1963
Sarah Strandh Damer Kvinna Dalby 1981
Till anmälan för Sprint MOTION

Vill du sälja din startplats?

Ange e-postadressen du anmälde dig till loppet med:

Du kan sälja vidare din startplats i Sprint MOTION.
Senaste tid för försäljning av startplatser i loppet är 2019-07-03 23:59.

Har du köpt en startplats?

Skriv in din anmälningskod tillSprint MOTION.

Tänk på att ange koder med stor resp. liten bokstav.

Letar du en startplats i Sprint MOTION?
Här hittar du alla platser till salu i Sprint MOTION