Anmälda till Malmö Triathlon 2019 (STC) - Sprint MOTION Avancerad sök

Startnummer Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår
275 Niklas Möller Herrar Sprint Motion Man Malmö 1979
274 Mats Svensson Tetra Pak IF Herrar Sprint Motion Man Staffanstorp 1969
273 Jouri Kanters Herrar Sprint Motion Man Malmö 1981
272 Amanda Ekblad Damer Sprint Motion Kvinna Oskarshamn 1998
271 Elin Theander Damer Sprint Motion Kvinna Malmö 1983
270 Peter Nordström Herrar Sprint Motion Man VOLLSJÖ 1959
267 max wennow 360 functional fitness Herrar Sprint Motion Man Malmö 1990
268 Rasmus Astren 360 functional fitness Herrar Sprint Motion Man Malmö 1989
269 Jimmy Sjöberg 360 functional fitness Herrar Sprint Motion Man Malmö 1981
266 Gustav Åberg Lejdström Herrar Sprint Motion Man Malmö 1992
265 Jessica Hermansson Damer Sprint Motion Kvinna Malmö 1988
264 Lars-Åke Lundkvist Heleneholms IF Tri Team Herrar Sprint Motion Man MALMÖ 1970
263 Claes Rudenholm Herrar Sprint Motion Man Malmö 1974
262 Filip Johannesson Herrar Sprint Motion Man Laholm 1997
261 Sandra Larsson Damer Sprint Motion Kvinna Malmö 1988
260 Mathilda Martinsson Damer Sprint Motion Kvinna Malmö 1994
259 Anna Petersson Näset Triathlonklubb Damer Sprint Motion Kvinna Höllviken 1966
258 Jonas Holm Herrar Sprint Motion Man Åhus 1981
257 Piotr Nestorov Herrar Sprint Motion Man Lund 1962
255 Tommy Gunnarsson Herrar Sprint Motion Man Åkarp 1972
256 Alexandra Gunnarsson Damer Sprint Motion Kvinna Åkarp 1971
254 Catharina Östberg Damer Sprint Motion Kvinna Stockholm 1965
253 Katarina Sjövall Lomma Damer Sprint Motion Kvinna Lomma 1965
251 Victoria Rydengård Näsets Triathlonklubb Damer Sprint Motion Kvinna Höllviken 1974
252 Andreas Olsson Näset Triathlonklubb Herrar Sprint Motion Man Glumslöv 1975
250 Jimmy Blomqvist GGMU Herrar Sprint Motion Man Trångsund 1987
249 Jesse Wendel Heleneholms Tri Herrar Sprint Motion Man Malmö 1985
248 Maria Kihl Damer Sprint Motion Kvinna Höllviken 1969
247 Claus Ziegler Näset Triathlonklubb Herrar Sprint Motion Man Vellinge 1984
246 Carina Sjöholm Damer Sprint Motion Kvinna Malmö 1965
245 Magnus Holm Herrar Sprint Motion Man Vedevåg 1987
244 Charlotte Gustafsson Damer Sprint Motion Kvinna Höör 1970
243 Daniel Raneland SK Ran Herrar Sprint Motion Man Malmö 1985
242 Maria Weiland Näsets Triathlonklubb Damer Sprint Motion Kvinna Vellinge 1975
241 Magnus Törnell Herrar Sprint Motion Man Staffanstorp 1966
240 Klas Gislen Herrar Sprint Motion Man Lund 1966
239 Gabriella Norberg Damer Sprint Motion Kvinna Åhus 1986
238 Jenny Gaffner IK Resorb Damer Sprint Motion Kvinna Malmö 1974
237 Jan Engström IK Resorb Herrar Sprint Motion Man Malmö 1968
236 Petra Bergström IK Resorb Damer Sprint Motion Kvinna Svedala 1974
235 Ulrika Boke Martinsson IK Resorb Damer Sprint Motion Kvinna Limhamn 1974
234 Lena Sandberg Tetra Pak IF Damer Sprint Motion Kvinna malmö 1986
233 Tyke Tykesson Malmö Kappsimningsklubb Herrar Sprint Motion Man MALMÖ 1962
232 Hannes Olofsson Herrar Sprint Motion Man malmö 1999
231 Johan Hedblom Herrar Sprint Motion Man Staffanstorp 1975
230 Tetyana Medzunovska Tetra Pak IF Damer Sprint Motion Kvinna Lund 1986
228 Celine Brunel Damer Sprint Motion Kvinna Massy 1986
229 Boris Ploujoux Herrar Sprint Motion Man Massy 1988
227 Ulf Holmstedt Herrar Sprint Motion Man Malmö 1977
226 Eric Boye ArielSail AB Herrar Sprint Motion Man Helsingborg 1952
225 Adrian Connolly Herrar Sprint Motion Man Malmö 1983
224 Jakob Antonsson Herrar Sprint Motion Man Göteborg 1998
222 Maria Olofsson Damer Sprint Motion Kvinna Hjärup 1971
223 Slobodanka Bozinova Damer Sprint Motion Kvinna Åkarp 1967
221 Simon Ljungbeck Herrar Sprint Motion Man FURULUND 2000
219 Daniel Agardh Agardh Consulting Herrar Sprint Motion Man Lomma 1971
220 Pernilla Agardh Agardh Consulting Damer Sprint Motion Kvinna Lomma 1971
218 Niklas Hartler Näset Triathlonklubb Herrar Sprint Motion Man Tygelsjö 1990
212 Dimitra Topali AVEVA AB - Företag Damer Sprint Motion Kvinna Malmö 1993
213 Murat Karahan AVEVA AB - Företag Herrar Sprint Motion Man Malmö 1984
214 Guner Dönmez AVEVA AB - Företag Herrar Sprint Motion Man Malmö 1988
215 Wenkai Wang AVEVA AB - Företag Herrar Sprint Motion Man Malmö 1987
216 Ozan Uyanik AVEVA AB - Företag Herrar Sprint Motion Man Malmö 1985
217 Jörgen Nilsson AVEVA AB - Företag Herrar Sprint Motion Man Malmö 1975
211 Karin Wendel Heleneholms IF Tri Team Damer Sprint Motion Kvinna Limhamn 1984
210 Ian Sarvary Herrar Sprint Motion Man Klagshamn 1968
209 Henrik Bendz Herrar Sprint Motion Man Malmö 1972
208 Maxi Corengia Herrar Sprint Motion Man Malmö 1963
207 Joel Nilsson Herrar Sprint Motion Man LUND 1997
206 Göran Hjelm Harlösa IF Herrar Sprint Motion Man Harlösa 1975
205 Karin Margaretha WIDERBERG Damer Sprint Motion Kvinna Malmö 1966
204 Björn Edsfeldt Surfclub Klagshamn Herrar Sprint Motion Man Klagshamn 1971
203 Malin Lundkvist Damer Sprint Motion Kvinna Lund 1988
202 Anne Sofie Scheel Damer Sprint Motion Kvinna Göteborg 1971
201 Eva Karlsson BAMconsult AB Damer Sprint Motion Kvinna ESKILSTUNA 1952
200 Tove Hjertonsson Damer Sprint Motion Kvinna Rydebäck 1989
199 Martin Erson Aktivitus Malmö Herrar Sprint Motion Man Rydebäck 1980
197 Melissa Engberg Örestads GK Damer Sprint Motion Kvinna Bjärred 2002
198 Jim Engberg Örestads GK Herrar Sprint Motion Man Bjärred 1970
196 Hilde Havenberg Damer Sprint Motion Kvinna Växjö 1994
195 Fredric Hedberg Herrar Sprint Motion Man Stockholm 1976
194 Robin Blohmé Herrar Sprint Motion Man Lund 1992
193 Mats Lundeby Herrar Sprint Motion Man RYGGE 1988
192 Natalie Lange Damer Sprint Motion Kvinna Rygge 1991
191 Eva Staaf Damer Sprint Motion Kvinna Torslanda 1962
190 Camille Ploujoux malmö Damer Sprint Motion Kvinna Malmö 1984
189 Marcus Sandqvist Herrar Sprint Motion Man Skövde 1984
188 Stephanie Linder Damer Sprint Motion Kvinna Veberöd 1987
187 Niklas Frost Triathlon Syd Herrar Sprint Motion Man Eslöv 1966
186 Susanna Sjökvist TeamJunior Damer Sprint Motion Kvinna Malmö 1978
185 Andreas Lentonsson Herrar Sprint Motion Man Vintrie 1980
184 Martine Borglin Heleneholm IF Damer Sprint Motion Kvinna Lund 1956
183 Isabella Willett Team Powerwoman Athletic Club Damer Sprint Motion Kvinna Malmö 1986
182 Krister Petersson Herrar Sprint Motion Man Bjärred 1957
181 luc Vleugels Herrar Sprint Motion Man Utrecht 1978
180 Beatrix Skoglund AXA Sports Club Damer Sprint Motion Kvinna Ystad 2000
178 Johanna Linde Damer Sprint Motion Kvinna Malmö 1989
179 Robert Kronblad Herrar Sprint Motion Man Malmö 1988
177 Philippe d’Aboville Herrar Sprint Motion Man Lund 1976
176 Robin Stigberg Herrar Sprint Motion Man Malmö 1986
175 Elin Fyhr Damer Sprint Motion Kvinna Malmö 1991
174 Emelie Bergquist Damer Sprint Motion Kvinna Malmö 1987
173 Sebatian Pemsel Ludde, Frallan och Hjalle Herrar Sprint Motion Man Furulund 1986
172 Lena Ekman Damer Sprint Motion Kvinna N-1630 Fredrikstad 1952
171 Victoria Karlsson Damer Sprint Motion Kvinna Vintrie 1973
170 Fredrik Mörk Herrar Sprint Motion Man Vintrie 1972
169 Linda Persson Team Powerwoman Athletic Club Damer Sprint Motion Kvinna Malmö 1988
165 Erik Schött Tetra Pak IF Herrar Sprint Motion Man BJÄRRED 1964
166 Julian Guillermo Tetra Pak IF Herrar Sprint Motion Man VELLINGE 1954
167 Malcolm Fraser Tetra Pak IF Herrar Sprint Motion Man DALBY 1971
168 Ylva Ekblad Tetra Pak IF Damer Sprint Motion Kvinna GENARP 1968
164 Marit Bengtson Damer Sprint Motion Kvinna Ystad 1972
163 Ulf Lindwall Herrar Sprint Motion Man Lund 1956
162 Patrik Glans Herrar Sprint Motion Man Malmö 1983
161 Björn Ingerheim Team Trelleborg Triathlon Herrar Sprint Motion Man Anderslöv 1979
160 Anna Jones Damer Sprint Motion Kvinna Malmö 1968
159 Niklas Claesson Fet eller Triathlet? Herrar Sprint Motion Man Kalmar 1992
158 Christina Hansson Ravanelli Damer Sprint Motion Kvinna Malmö 1969
157 Niklas Glans Herrar Sprint Motion Man Malmö 1985
156 John Nilsson Heleneholms IF Triteam Herrar Sprint Motion Man LIMHAMN 1966
155 Sofia Jörnlid Damer Sprint Motion Kvinna Lund 1994
154 Annika Johansson Damer Sprint Motion Kvinna Eslöv 1969
153 Hampus Wetterstrand Heleneholms Tri Team Herrar Sprint Motion Man Malmö 1989
152 Markus Jullander Heleneholms IF Tri Team Herrar Sprint Motion Man Malmö 1992
151 Viktoria Petri Damer Sprint Motion Kvinna Lund 1969
150 Anna Percan Damer Sprint Motion Kvinna Lund 1989
149 Pierre af Klinteberg Hässleholm Freeflow Herrar Sprint Motion Man HÄSSLEHOLM 1973
148 Annika Jönsson Damer Sprint Motion Kvinna Trelleborg 1983
147 Helena Åberg Damer Sprint Motion Kvinna Malmö 1971
146 Niclas Jönsson Triathlon Syd Herrar Sprint Motion Man Södra Sandby 1965
145 Melissa Sharp Damer Sprint Motion Kvinna Staffanstorp 1981
144 Jaroslaw Wisniewski Herrar Sprint Motion Man Östra Ljungby 1971
143 Ewa Wisniewska Damer Sprint Motion Kvinna Östra Ljungby 1974
142 Sjoerd Leeflang Herrar Sprint Motion Man Limhamn 1975
141 Michael Anderberg Falkenbergs roadrunners Herrar Sprint Motion Man Falkenberg 1967
140 Hanna Wiberg Damer Sprint Motion Kvinna Trelleborg 1982
139 Franciscus Hennekens Herrar Sprint Motion Man Malmö 1968
138 Mats Rabe Herrar Sprint Motion Man Malmö 1960
137 Magnus Ohlsson Herrar Sprint Motion Man Helsingborg 1982
136 Tobias Havenberg Herrar Sprint Motion Man Beddingestrand 1988
135 Elnaz Barjandi Damer Sprint Motion Kvinna Malmö 1989
134 Ida Edlund Dalby Damer Sprint Motion Kvinna dalby 1983
0 Jonas Medin Herrar Sprint Motion Man BJÄRRED 1966
0 Fredrik Färjh Geberit AB Herrar Sprint Motion Man Bjärred 1964
133 Kristina Andersson Damer Sprint Motion Kvinna Genarp 1982
132 Annika Stråth Damer Sprint Motion Kvinna Malmö 1979
131 Anna Hellström Damer Sprint Motion Kvinna Johanneshov 1985
0 Simon Bjärnroos Ålstorp Herrar Sprint Motion Man Ålstorp 1983
130 John Nilsson Heleneholm triteam Herrar Sprint Motion Man Limham 1966
129 Olof Karlström Axa Sports Club Herrar Sprint Motion Man Ystad 1981
128 Sebastian Eriksson Herrar Sprint Motion Man Malmö 1986
127 Markus Johansson Gripen OCR Herrar Sprint Motion Man Limhamn 1978
126 Jonas Krantz Espresso House Track Club Herrar Sprint Motion Man Mölndal 1977
125 Magnus Setterlund Lödde Tri Herrar Sprint Motion Man Löddeköpinge 1969
124 Lea Jeppsson Damer Sprint Motion Kvinna Karlshamn 1982
123 Heléne Bergsten Damer Sprint Motion Kvinna Eslöv 1979
122 Nellie Nilsson Damer Sprint Motion Kvinna Landskrona 1977
121 Emil Englund IF Mantra Sport Herrar Sprint Motion Man Lidingö 1990
120 Björn Fröding Herrar Sprint Motion Man Malmö 1964
119 Lotta Fröding Damer Sprint Motion Kvinna Malmö 1964
118 Åsa Engdahl Team Engdahl Damer Sprint Motion Kvinna Malmö 1965
117 Tobias Fredricson Lödde tri Herrar Sprint Motion Man Bjärred 1976
116 Helena Ohlson Damer Sprint Motion Kvinna Malmö 1967
115 Joakim Roubert Team Roubert Herrar Sprint Motion Man Lund 1979
114 Andrey Chernov Heleneholms IF Tri Team Herrar Sprint Motion Man Malmö 1985
113 Johanna Sturesson Damer Sprint Motion Kvinna Lund 1986
112 Hanna Skoglar Damer Sprint Motion Kvinna Lund 1979
111 Sandra Larsson Heleneholms IF Tri Team Damer Sprint Motion Kvinna Malmö 1988
110 Per Nord Herrar Sprint Motion Man Lomma 1967
109 Ylva Esping Damer Sprint Motion Kvinna Staffanstorp 1967
108 Jörgen Ekblad Herrar Sprint Motion Man Genarp 1961
107 Stefan Engdahl Team Engdahl Herrar Sprint Motion Man Malmö 1961
106 Monica Frangeur Upplev & Njut Damer Sprint Motion Kvinna Degeberga 1967
105 Erik Hygert Lödde Tri Herrar Sprint Motion Man Löddeköpinge 1978
104 Martin Schröder Lödde Tri Herrar Sprint Motion Man Löddeköpinge 1976
103 Nina Håkansson Damer Sprint Motion Kvinna Malmö 1963
102 Sune Soelberg Andrarums IF Herrar Sprint Motion Man Skåne Tranås 1977
101 Sarah Strandh Damer Sprint Motion Kvinna Dalby 1981
Till anmälan för Sprint MOTION

Vill du sälja din startplats?

Ange e-postadressen du anmälde dig till loppet med:

Du kan sälja vidare din startplats i Sprint MOTION.
Senaste tid för lägga ut sin startplats till försäljning är 2019-07-03 23:59.
Senaste tid för ta över startplats är 2019-07-21 23:59.

Har du köpt en startplats?

Skriv in din anmälningskod tillSprint MOTION.

Tänk på att ange koder med stor resp. liten bokstav.

Letar du en startplats i Sprint MOTION?
Här hittar du alla platser till salu i Sprint MOTION