Anmälda till Söder Runt 2018 Avancerad sök

Startnummer Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår
0 Daniel Rudholm Teater Slava Herrar Man 1976
0 Maria Af klintberg Teater Slava Damer Kvinna 1974
0 Fredrik Hallberg Herrar Man Stockholm 1980
0 Marcus Eriksson Herrar Man Göteborg 1992
0 Sten Tjäder Snotty Herrar Man Stockholm 1962
0 Göran Svärdberg Tunkur Benur Herrar Man Nacka 1961
0 Martin Gidewall IFK Tumba Friidrott Herrar Man TUMBA 1976
0 Mia Edding Damer Kvinna Johanneshov 1978
0 Malin Gibrand FK Studenterna Damer Kvinna Lidingö 1981
0 Jens Boström Herrar Man Stockholm 1988
1260 Niklas Jonsson Huddinge AIS Herrar Man Skarpnäck 1992
1259 Magnus Kvarnryd Yorokobi Herrar Man Stockholm 1975
0 Anna Hollstrand Damer Kvinna Täby 1974
1258 Patrik Centellini Soulquarians Herrar Man Stockholm 1971
1257 Anders Ahlen Dala XC Ski Team Herrar Man Falun 1957
1256 Niklas Waldenström Herrar Man Stockholm 1991
1254 Patrik Törmänen Herrar Man Bromma 1988
1253 Allan Macdonald ITS ONLY MEEEEEEE!!!!!!! Herrar Man Södertälje 1977
1255 Pär Johansson Herrar Man Borås 1981
1252 Lars Svensson Sollefteå Herrar Man Sollefteå 1977
1251 David Landholm Hästen Herrar Man Stockholm 1980
0 Julia Atiyeh Damer Kvinna Stockholm 1987
437 Gustav Sandström Getryggens Sportklubb Herrar Man Gustavsberg 1981
436 Joakim Tillman Getryggens sk Herrar Man Gustaberg 1975
435 Per Björstedt Saltsjö-Boo Herrar Man Saltsjö-boo 1977
434 Michael Carty Herrar Man Stockholm 1974
433 Max Landergård Soforunners Herrar Man Stockholm 1984
432 Marcus Olsson Nacka Herrar Man Nacka 1975
431 Kristian Saebdal Herrar Man Hägersten 1977
430 Linus Andersson 1989 Herrar Man Stockholm 1989
429 Laura Stråhle Damer Kvinna Lidingö 1968
428 Kristoffer Hansson Finansinspektionens IF Herrar Man Bromma 1979
424 Magnus Johansson Herrar Stockholm 1977
425 Joakim Lang Herrar 1993
426 Andreas Durfelt Herrar 1984
427 Sandro Skagerberg Herrar 1989
545 Olof Larsson Herrar Man Huddinge 1986
422 Thomas Karlahag CK Valhall Herrar Man Stockholm 1965
421 Helge Rönning Herrar Man Stockholm 1947
413 Frida Elmhed Damer Kvinna Stockholm 1969
420 Michael Brandt Meckbach träning Herrar Man Älta 1976
419 Mattias Frihammar Freudian Slippers Herrar Man Stockholm 1967
548 Anna Söderber Malton SK Damer Kvinna Stockholm 1966
418 Magnus Karnefors Herrar Man Ekerö 1974
412 Sophie Van de Moortel Damer Kvinna Hove 1976
416 Nils Bjelkfors Herrar Man Stockholm 1979
417 Tom Mao Herrar Man Stockholm 1981
415 Fredrik Winqvist Södermalm Track & Field Herrar Man Stockholm 1967
414 Måns Åstedt Hirgers IK Herrar Man Stockholm 1983
411 Sandra Wernsten Damer Kvinna Järfälla 1987
410 linnea Ekström Damer Kvinna Solna 1988
585 Ulrica Jansson Damer Kvinna 1973
547 Mousa Aboussetta Stockholm Frontrunners IF Herrar Man Bromma 1993
1250 Mårten Edh Run Deep Herrar Man 1976
587 Islam Engström Löparakademin Herrar Kvinna 2000
1248 Sven Eriksson Hägersten Herrar Man Hägersten 1947
1247 Niklas Delander Djungelrummet Herrar Man 1981
590 Natalie Persson Damer Kvinna 1983
404 Hannah Sandström Damer Kvinna Stockholm 1990
1246 Tolgay Erdinc Länsfast Kungsholmen Herrar Man Solna 1982
1245 Jonatan Larsen Herrar Man 1978
556 Chatarina Drape Damer Kvinna Uppsala 1965
1244 Joakim Östergaard Mercer Solutions AB Herrar Man Stockholm 1986
1243 Mats Lindgren Lindalen Herrar Man Tyresö 1976
1242 Rille Örn Junkstars RC Herrar Man Huddinge 1984
1241 Fredrik Kämpenberg Kämpenberg Creative Kitchen AB Herrar Man Örebro 1975
543 Britta Rönntoft Östhammar SK Damer Kvinna Östhammar 1990
1240 Johan Gotting Elvenite AB Herrar Man Stockholm 1960
1239 Andreas Jansson Hässelby SK Herrar Man 1996
1238 Romain Schwab Wushu Stockholm IF Herrar Man Bagarmossen 1980
558 Eva BÖNNEMARK Damer Kvinna ÄLVSJÖ 1960
573 Malin Besson LK Roslagen Damer Kvinna Uppsala 1989
1237 José Alemán Bañón StockholmFrontrunnersIF Herrar Man Stockholm 1977
574 Malin Hamnered Spif Damer Kvinna Stockholm 1986
1236 Mattias Norman SKV Solna Herrar Man Stockholm 1980
1235 Richard Andersson Herrar Man Linköping 1970
582 Hellen Hansen Damer Kvinna Stockholm 1983
559 Eva Roos Team RKG Running Damer Kvinna Stockholm 1974
1234 Jesper Strandberg Herrar Man Älvsjö 1962
1233 Kim Nylund Herrar Man Vallentuna 1962
1232 David Ström Herrar Man Hägersten 1984
1231 Henrik Engström Fredrikshof Herrar Man Hägersten 1984
1229 Jakob Kaufmann Fredrikshofs FIF Herrar Man Stockholm 1992
1230 Jakob Tholander Sundbybergs IK skidor Herrar Man Enskede 1971
1228 Fredrik Johansson Herrar Man johanneshov 1980
586 Sara Levin Stockholm Damer Kvinna STOCKHOLM 1974
594 Hayley Jäderlund Damer Kvinna Kungsängen 1961
1227 Mattias Hansson Spacetruckin' AB Herrar Man Bromma 1969
1226 Stefan Ax Team RKG Running Herrar Man Stockholm 1972
1225 Viggo Jansson Herrar Man Segeltorp 2007
580 Åsa Nylander FK Studenterna Damer Kvinna NORSBORG 1967
1224 Håkan Bergqvist Stockholm Frontrunners Herrar Man Lidingö 1962
1223 Nicholas Haunton Stockholm Frontrunners IF Herrar Man Stockholm 1979
564 Jenny Lyck Uppsala LK Damer Kvinna Stockholm 1975
581 Matilda Åberg ASICS FrontRunner / Vitamin Well Damer Kvinna Stockholm 1992
1222 Christoffer Larsson Teresedotter IK Herrar Man Hägersten 1983
1221 Dennis Löfving Runacademy if Herrar Man Yohanneshov 1987
1219 Stefan Ekström Stockholm Frontrunners Herrar Man Stockholm 1969
1220 Gregor Sutherland Stockholm Frontrunners Herrar Man Stockholm 1977
571 Louise Ringström Spårvägens FK Damer Kvinna Stockholm 1989
1218 Christoffer von Berens Sjöfartsverket Herrar Man Hägersten 1975
572 Malin Bard Damer Kvinna Södertälje 1973
1217 Peder Nordgren Herrar Man STOCKHOLM 1980
565 Josefine Antonsson Vimmerby SK Damer Kvinna Mariannelund 1984
1216 Viktor Maiorana Lokomotiv Bawa Mama Herrar Man Visby 1994
551 Anja Tjärdal Spårvägens FK Damer Kvinna Huddinge 1976
1215 jakob martin Herrar Man Bromma 1985
588 Rebecca Schaffhauser Damer Kvinna Bromma 1992
596 Monica Aasnes IK Bolton Damer Kvinna Hägersten 1968
1214 Linus Schröder Sulitelma IF Herrar Man Bromma 1970
561 Fanny Ericson Hållén Vitamin well Damer Kvinna STOCKHOLM 1991
579 Susanne Danielsson Naturfys Damer Kvinna Johanneshov 1976
569 Karin Sällberg Damer Kvinna 1975
576 Petra Nordling Damer Kvinna Strängnäs 1974
1213 Jan Andersson Herrar Man Stockholm 1952
1212 Mats Liljegren Team Skavsåret IF Herrar Man FARSTA 1976
1211 Niclas Kroon Camp Pro Herrar Man Stockholm 1967
592 Karolina Zervos Damer Kvinna STOCKHOLM 1971
1210 Peter Ramsjö Herrar Man Hägersten 1987
1209 Eric Salomonsson Herrar Man Johanneshov 1977
1208 Mats Atterving Stockholm City Triathlon Herrar Man Järfälla 1964
599 Kicki Blomquist Damer Kvinna Lidingö 1960
1207 Martin Jakobsson Svillinge IF Herrar Man Örebri 1987
1206 Magnus Rydén If Linnéa Herrar Man Stockholm 1976
1205 Johan Schenström Herrar Man Hägersten 1991
1204 Lukas Karlsson Herrar Stockholm 2001
555 Catrin Karlsson Damer 1979
1203 Pär Östling Team RKG Running Herrar Man Nacka Strand 1966
1202 Luis Loucel El Salvador Herrar Man 1988
1201 Erik Zidén LK Majskroken Herrar Man Stockholm 1986
1200 Robert Ehrin Östhammar Herrar Man Östhammar 1985
1199 Mattias Emanuelsson Stockholm Frontrunners IF Herrar Man Stockholm 1978
1198 Joakim Aglo Herrar Man Årsta 1985
1197 Fredrik Öhlund Runacademy IF Herrar Man UPPSALA 1985
1196 Per Lundström Sigges Fun Run Herrar Man Stockholm 1959
1195 Karl Mattsson Vittangi SK Herrar Man Stockholm 1986
1194 Jens Augustinsson Herrar Man Stockholm 1975
1193 Tomas Berg OCR Stockholm IF Herrar Man Brottby 1974
598 Johanna Lundström Damer Kvinna Johanneshov 1963
1192 Niclas Gissberg Elfast AB Herrar Man Eskilstuna 1978
1191 Jakob Zander Herrar Man Älvsjö 1976
1190 Antonio Farina Herrar Man Sundbyberg 1961
1189 Rolandas Janulis Herrar Man Kallhall 1994
578 Sophie Lennholm Damer Kvinna Lindesberg 1991
1187 Göran Karlsson Herrar Man Tyresö 1962
1188 Oskar Grönman Herrar Man Tyresö 2002
1186 Anders Livner Farsta SK Herrar Man Stockholm 1978
1185 Richard Lindström Herrar Man Nynäshamn 1970
1184 Stefan Lindroth 680908-0176 Herrar Man Nynäshamn 1968
1183 Karl Segerström Årstavikens Segelsällskap Herrar Man Farsta 1962
568 Karin Sivertsson Årstavikens Segelsällskap Damer Kvinna Sollentuna 1963
560 Ewa Sivertsson Årstavikens Segelsällskap Damer Kvinna Sollentuna 1961
1182 Klas Fjärstedt Team Glue Herrar Man Stockholm 1978
1181 Hans Jönsson Boden Herrar Man Boden 1964
589 Anne Lindbäck Boden Damer Kvinna Boden 1965
549 Alicjq Such Damer Kvinna Kista 1987
1180 Thomas Carlsson Vitamin Well Herrar Man Stockholm 1984
550 Amanda Manns Vitamin Well Damer Kvinna Tyresö 1994
1179 Petter Ericson Hållén Vitamin Well Herrar Man Stockholm 1986
1178 Niklas Häggström Hammarby IF friidrott Herrar Man Stockholm 1971
575 Marie Landström Damer Kvinna 1972
597 Åsa Bergman Damer Kvinna Stockholm 1970
583 Emma Ardin-Holm Damer Kvinna Enskede 1972
1177 Nils Holm Herrar Man Enskede 2001
1175 Peter Sandström Gubbrunners Herrar Nacka 1971
1176 Joakim Stenbom Gubbrunners Herrar 1970
1174 Harald Vinge Max Power Herrar Man Älvsjö 1963
1172 Bo Lindh Enhörna IF Herrar Man SÖDERTÄLJE 1968
563 Jenny Forsberg Enhörna IF Damer Kvinna Södertälje 1975
1171 Kai Aasnes IK Bolton Herrar Man Hägersten 1970
1170 Patrik Husman Team Skavsåret IF Herrar Man Kungsängen 1972
1169 Filip Ainouz IF Linnéa Herrar Man Stockholm 1984
1173 Alexander Holmgren Herrar Man Malmö 1978
1165 Rickard LarssonSaez Above Water Running Club Herrar Hägersten 1979
1166 Klas Nordentjell Herrar 1981
1167 peter Holmberg Herrar 1987
1164 Oskar Lundahl Fredrikshof FIF Herrar Man Stockholm 1981
1163 Fredrik Sundberg Herrar Man Sundbyberg 1979
552 Annika Weigele #keinbergzuhoch Damer Kvinna Uppsala 1992
577 Pia Kueck #keinbergzuhoch Damer Kvinna Uppsala 1995
562 Ida Wallin - Damer Kvinna Stockholm 1976
1162 Viktor Park Gnosjö Mountain Runners Herrar Man Gnosjö 1990
584 Lina Sandström Gnosjö Mountain Runners Damer Kvinna Gnosjö 1989
1161 Zia Nouri Herrar Man Vinslöv. 2000
1160 Kevin Ngo Löparakademin Herrar Man Värnamo 1991
1159 Mario Clementi Värmdö Social Running Club Herrar Man Värmdö 1964
1158 Asbjørn Jenssen Herrar Man Fors 1968
593 Åsa Pärlered Club Running Sweden Damer Kvinna Täby 1966
1157 Mikael Altinger Club Running Sweden Herrar Man Johanneshov 1966
1156 Fredrik Hansson Os80 Herrar Man Tyresö 1991
553 Aziza Sudirman Damer Kvinna Järfälla 1983
1249 Linnea Danielsson Hammarby IF Löparnas Vänner Damer Kvinna STOCKHOLM 1989
591 Carmen Wargborn The Grey People Damer Kvinna Täby 1977
557 Elin Ragnarsson Dark Trail Runners Damer Kvinna Sollentuna 1989
1155 Claes Richter Herrar Man Johanneshov 1945
1154 Araia Ghirmai Sebhatu Asics FrontRunner Herrar Man Kista 1981
1153 Patrik Edlund Herrar Man Stockholm 1988
1152 Magnus Lindblom Huddinge AIS Herrar Man Rönninge 1985
402 Hanna Kjellman Damer Kvinna Stockholm 1988
1151 Christoffer Nordenlöw Stockby Runners Herrar Man Stockholm 1985
401 Catarina Jenssen Damer Kvinna Fors 1969
400 Maureen Dap Fair trade Runners Damer Kvinna Järfälla 1970
1150 Johan Arnell Herrar Man STOCKHOLM 1964
399 Mimmi Fadhil Löparakademin Damer Kvinna Norsborg 1995
398 Viktoria Grahnen AV IK Damer Kvinna Stockholm 1986
1149 Tomas Eriksson Aktieinvest Fonder Herrar Man Västerhaninge 1972
1148 Erik Bowallius Huddinge AIS Herrar Man VÅRBY 1982
1147 Martin Drakenberg Herrar Man Årsta 1986
397 Hanna Bartholomew Hässelby SK Damer Kvinna Stockholm 1983
1146 Alexander Flinckman Herrar Man JÄRFÄLLA 1988
1145 Mats Baum Stockholms FTF Herrar Man Stockholm 1970
1144 Philip Jarbo Herrar Man Stockholm 1987
1143 Patrik Sjöbom Herrar Man Stockholm 1986
1141 Martin Stjernlöf Eskilstuna Friidrott Herrar Man Stockholm 1987
1142 Jacob Hellman Mercur Solutions Herrar Man Stockholm 1990
1140 Gunnar Gudmundsson Herrar Man Hägersten 1955
1139 Hugh Manning Herrar Man Stockholm 1983
1138 Jonas Hemström Lonesome Runners Herrar Man Trångsund 1974
1137 Mikkel Knif Hammarby IF Herrar Man Luleå 1982
396 Anna Kartberg AV IK Damer Kvinna Årsta 1986
395 Emma Brandt-Johnsson Solna Ruttorunners Damer Kvinna Solna 1974
1136 Casper Giding KIF Herrar Man Älta 1973
1135 Alexander Rozental Herrar Man Bromma 1985
1134 Henrik Genetay Herrar Man Stockholm 1975
394 Ulrika Svensson Damer Kvinna Hisings Backa 1975
393 Elina Gustafsson Damer Kvinna Hässleholm 1984
1133 Stefan Pragsten Stockholm Herrar Man Stockholm 1970
392 Ann-Sofie Svärdh Kullin Carnegie IF Damer Kvinna Huddinge 1968
1132 Frans Kirvelä Stockholm Frontrunner Herrar Man Solna 1986
1131 Simon Gudmundsson Falu IK Herrar Man Hägersten 1992
1130 Patrik Ahlforn Herrar Man Vaxholm 1973
391 Susanne Lindvall Damer Kvinna Enskede 1960
389 pamela clemente Löparakademin Rågsved Damer Kvinna Bandhagen 2000
390 kadra Mohammed Löparakademin Rågsved Damer Kvinna Bandhagen 2000
1129 Fredrik Åkermark 1972 Herrar Man Bromma 1972
1128 Daniel Johansson Björklinge sok Herrar Man Björklinge 1990
1127 Tomas Wallner Stockholm Frontrunners IF Herrar Man Bromma 1984
1126 Peter Cruickshank Lööf Herrar Man Solna 1970
1125 Filip Nilsson Herrar Man BROMMA 1997
388 Monica Kingstedt HuddingeAIS Damer Kvinna Huddinge 1961
387 Susanne Hultberg Damer Kvinna Stockholm 1980
1124 Johan Dahlström Runacademy IF Herrar Man Uppsala 1981
386 Sofia Perssin Runacademy IF Damer Kvinna sundsvall 1985
1123 Christoffer Olsson FK Studenterna Herrar Man 1988
1122 Ats Joorits Stockholm Frontrunners IF Herrar Man Stockholm 1958
1121 Andreas Karlsson Herrar Man Stockholm 1988
385 Alexandra Löflund Damer Kvinna Stockholm 1991
1120 Johan Lundgren Herrar Umeå 1975
1119 Robin Frisk Herrar Stockholm 1987
1117 Simon Hjälmefjord Herrar Årsta 1987
1118 Benjamin Norman IF Linnea Herrar Johanneshov 1990
1116 Claes Nyström Stockholm Frontrunners IF Herrar Bromma 1955
1115 Peter Ludvigsson Stockholm Frontrunners IF Herrar JOHANNESHOV 1973
1114 Mattias Westerlund Junsele IF Herrar Stockholm 1987
1113 Anders Sahlée Herrar Hägersten 1972
384 Lisa McRae Urban Tribes Damer Sundbyberg 1978
1112 Tomas Vileåholm Grispassets IF Herrar Saltsjö-Boo 1972
1111 Hans Ask Herrar Vinslöv. 1988
1110 simon Dahling Vattenfalls IF Herrar Märsta 1994
383 Pia Madsen Damer Eskklstuna 1971
1109 Henric Lagercrantz Stockby Runners Herrar Stockholm 1985
1108 Fredrik Sundman Handelsbanken IF Herrar Vallentuna 1973
382 Caroline Aurén Umara sports club Damer Järfälla 1981
1107 Martin Pavelka Herrar Stockholm 1994
1106 Daniel Förberg Fredrikshof FIF Herrar Stockholm 1974
1105 Andreas Huss FK Studenterna Herrar Stockholm 1974
1104 Anders Bohlund Herrar Stockholm 1977
1103 Erik Joachimsson Stockby Runners Herrar Täby 1985
1102 Adrian Goebel Eintracht Braunschweig Handball Herrar Stockholm 1991
381 Susanna Neill Hammarby Damer Tyresö 1974
1101 Pelle Stake Herrar Stockholm 1988
1100 Marcos Wallin Herrar Uppsala 1987
1099 Conny Isgren Isgrens running Herrar Örebro 1990
1097 Jan Cederfront New Balance Herrar Göteborg 1975
1098 Christoffer Clasaeus New Balance Herrar xx 1977
1096 Per Gysing Fk Studenterna Herrar Stockholm 1960
380 Nele Vetter Damer Lidingö 1997
1095 Joakim Lundin Herrar Stockholm 1984
1094 Mikael Theander Structor Projektpartner Herrar Lidingö 1977
1092 Rickard Petersson KRIK Herrar Stockholm 1989
1093 Fredrik Pettersson Herrar 1986
379 Maria Al-Hakim Löparakdimin Damer Solna 2000
1091 Markus Bohman KFUM Örebro Friidrott Herrar Hägersten 1994
1090 Fredrik H Lagerkrantz Löparakademin Herrar Segeltorp 1975
378 Camilla Isgren Damer Ervalla 1993
377 Gunnel Rundström Schütz Runacademy IF Damer Tyresö 1973
1089 Bengt Lindgren Vallentuna FK Herrar STOCKHOLM 1947
376 Nora From Damer Bromma 1999
1088 Dom Mitchell Herrar hägersten 1971
1087 Fredrik Westerdahl Fredrikshofs fif Herrar Järfälla 1979
1086 Jason Carter Herrar Årsta 1975
1085 Simon Eke Herrar Stockholm 1998
1084 Johann Enoksson Herrar SKARPNÄCK 1976
375 Louise Nabseth Damer Stockholm 1989
1083 Nils Råby Herrar 1984
1080 Robert Meriruoho Herrar Stockholm 1989
1081 Jouni Kuru Herrar 1989
1082 Lauri Salo Herrar 1989
1079 Alexander Guenaoui NaleX Herrar Stockholm 1986
374 Nanna Vrljanovic Damer 1987
1078 Christoffer Lindqvist Fredrikshof Herrar Göteborg 1984
373 Theresia Höglund Lonesome Runners Damer Göteborg 1978
1077 Faris Al-Khalili Herrar Täby 1959
1076 Sven-Eric Bergman Herrar Stockholm 1944
1075 Dennis Selsborg Engla-Lillys Running Club Herrar Skarpnäck 1974
372 Jessica Skrubbe Runacademy IF Damer Stockholm 1972
1074 Roland Jonsson Runacademy IF Herrar Huddinge 1956
371 Eva Jonsson Runacademy IF Damer Huddinge 1960
1073 Johan Rynell Herrar Stockholm 1983
1072 Jonatan Gustafsson Herrar Stockholm 1988
1071 Werner Röhrl Herrar Stockholm 1943
370 Malin Starfelt Runacademy IF Damer Johanneshov 1986
369 Carolina Blid Damer JÄRFÄLLA 1994
1070 Jonas Nilsson Hägersten Herrar Hägersten 1977
368 Alexandra Sundholm Skol IF PA Fogelströms gymnasium Damer STOCKHOLM 1975
367 Maria Lönnelid Brauer Runacademy IF Damer Stockholm 1970
1069 Roberth Edberg Darktrail runners Herrar Katrineholm 1967
366 Camilla Elofsson Huddinge AIS Damer Älta 1983
1068 Jakob Zimmermann FK Studenterna Herrar Uppsala 1988
365 Elin Zimmermann Damer 1987
1067 Jesper Brauer Scania Herrar Stockholm 1970
1066 Lars Svidén hammarbyfriidrott Herrar Tyresö 1945
1065 Vincenzo Zurzolo Herrar Stockholm 1978
364 Rossana Panzera Damer Stockholm 1986
1064 Iñigo Saenz Maestre Stockholm Frontrunners Herrar Stockholm 1982
1063 Mattias Ahlén Herrar Stockholm 1973
362 Rosie Jungstedt Damer Stockholm 1972
363 Kristina Hoffman Damer Tranås 1972
1062 Robert Höckerstrand Hälle IF Herrar Solna 1987
361 Sara Alkelin Mercur Solutions Damer Stockholm 1992
1061 Marcus Rappoccio Herrar Stockholm 1971
360 Vay Phong Phu Damer Stockholm 1972
359 Leila Hammouda Runacademy IF Damer Stockholm 1969
1060 Per Lindstrand Iron Death Herrar Stockholm 1984
1059 Magnus Strandh Herrar Stockholm 1980
358 Freja Hillström Damer 1988
1058 Dan Welin Hässelby SK Herrar Hässelby 1967
357 Emmy Jallow Damer Hägersten 1991
356 Marina Westman Lönne Damer Stockholm 1964
1057 Björn Lönne Skarpnäck OL Herrar Stockholm 1961
355 Eva-Lotta Stridh Marhult SOFK Damer Stockholm 1975
1056 Tomas Kvapil TSM Running Herrar Stockholm 1969
1055 Leo Berger Herrar Stockholm 1994
1054 Alexander Augustsson Herrar Stockholm 1986
353 Liz Brennan SIK Damer Nykvarn 1964
354 Mia Stalberg SIK Damer Huddinge 1954
352 Agnetha Schalling Täby Damer Täby 1964
1053 Ulf Arenlind Mötesplats Löpning Herrar Nyhammar 1964
1052 Adam Thompson Ssideline City Run Club Herrar Stockholm 1981
351 Anna Jonsson FK Studenterna Damer Sundbyberg 1986
1051 Victor Erwing Gnosjö Mountain Runners Herrar Stockholm 1990
350 Paulina Erwing Gnosjö Mountain Runners Damer Stockholm 1990
1050 Ola Söderblom Fk Studenterna Herrar Vällingby 1976
349 Anna-Karin Carlsson Dark Trail Runners Damer Tungelsta 1967
1049 peter karlsson spik Herrar lidingö 1962
348 Maria Al-Hakim Löparakademin Damer Solna 2000
347 Ana Freitas Damer Stockholm 1974
1048 Andreas Ån Herrar Lidingö 1980
1047 Johan Hörnfeldt Ok Ravinen Herrar Stockholm 1973
1046 Magnus Holmgren Herrar Hägersten 1978
1045 William White Herrar Hägersten 1981
345 Sofie Mauritzon Mauritzon Damer Stockholm 1970
346 Asta Mauritzon Damer 2004
1043 Isak Mauritzon Herrar 2002
1044 Anton Mauritzon Herrar 2000
344 Iwona Kierebinski Damer Kista 1957
1042 Andreas Åkesson Saltsjöbadens IF Herrar VÄLLINGBY 1987
1041 André Malm Runday IF Herrar Stockholm 1978
1040 Andreas Lundegård FK Studenterna Herrar STOCKHOLM 1986
1039 Daniel Larsson Byggnads Herrar Hägersten 1974
1038 Mattias Hellberg Scania IF Herrar Södertälje 1974
342 Linda Holmberg LÖF Damer Stockholm 1974
343 Paula De Valle LÖF Damer Stockholm 1970
1035 Emil Lundberg Herrar Stockholm 1990
341 Therese Karlsson Damer Stockholm 1992
1036 Magnus Wickström Herrar Stockholm 1975
1037 Göran Johansson Herrar Stockholm 1973
1034 Dennis Dybeck Herrar Johanneshov 1973
1033 Peter Möller Gubblunk Herrar Lidingö 1964
1032 Jesper Olsson Herrar Stockholm 1973
1031 Daniel Gustafsson Herrar Stockholm 1985
340 Rigmor Tibell Damer Bagarmossen 1984
544 Niclas Ljunggren Herrar STOCKHOLM 1987
339 Isabel Cadenius Damer 1992
338 Helen Hermundstad IF Linnéa Damer Stockholm 1973
1029 Joakim Åkerö Stockholm Frontrunners IF Herrar Bandhagen 1984
337 Sandra Wahlbäck Damer Södertälje 1993
336 Evelina Hultegård Damer Göteborg 1990
335 Annika Bjerkdal Damer Järfälla 1963
334 Mariah Sethsen Damer Farsta 1982
1028 Björn Wennblom XC STHLM Herrar Stockholm 1975
1027 Tord Rosberg Herrar Jönköping 1972
333 Josefin Olevik Damer Bagarmossen 1977
332 Cecilia Göthe Damer Sorunda 1980
1026 Agne Ask - Herrar Vinslöv. 1991
331 Magdalena Pancewicz Galactic Unicorns Damer Stockholm 1989
330 Åsa Andersson Damer Saltsjöbaden 1977
1025 Kalle Persson ASICSFrontRunnerSverige Herrar Stockholm 1985
1024 Niklas Delander Djungelrummet Herrar Johanneshov 1981
329 Maria Stenberg Damer Stockholm 1963
1023 Victor Carlsson IF Malmö Löp Herrar Malmö 1990
328 Ingrid Leidner Damer Huddinge 1980
1021 Ole Neumann Herrar 1993
1022 Jonas Sjöstrand Herrar 1981
1020 Henrik Petterssn Herrar JOHANNESHOV 1973
1019 Erik Vickman Herrar Bagarmossen 1976
327 Anna Karlsson Järfälla Damer Järfälla 1981
1018 Jérémie Damoiseau Bouillante Herrar Stockholm 1985
1017 Mattias Hjort Herrar Tumba 1978
1016 David Nord Herrar Uppsala 1989
1015 Kalle Härlebo Löparakademin Herrar Uppsala 1993
1014 Rasmus Sävenmark Herrar Falun 1987
326 Emelie Lundgren Damer Falun 1987
1012 Didrik Persson DAB DAB MINIDAB *CRINGE* SKRRRT™ Herrar Stockholm 1993
1013 Joel Klasén Herrar 1986
1011 Roland Andersson Herrar Grängesberg 1953
325 Anna Sjögren Löparakademin Damer JOHANNESHOV 1987
1010 David Panero Fredrikshof Friidrott Herrar Stockholm 1993
324 Anna Ask Damer Vinslöv 1962
1009 Henrik Ask Herrar Vinslöv 1962
1008 Göran Säfverblad Hässelby sk Herrar Spånga 1962
1007 Halvor Eid Nielsen Ärla IF Herrar Stockholm 1989
1006 bengt gillner Herrar bromma 1967
1005 Markus Kaplun IK Makkabi Herrar Stockholm 1975
323 Edita Maggi Fredrikshofs if Damer Stockholm 1985
1004 Joakim Sigvald Fredrikshof IF Herrar Johanneshov 1977
1003 Marco Spanghero 4 salti in padella Herrar Stockholm 1994
322 Arianna Bongioanni Damer 1980
1002 Mikael Nyman Camp Pro Runners Herrar Stockholm 1976
321 Johanna Kolga IFK Lidingö Damer Lidingö 1980
1001 Hans Dahlberg Kolga Herrar Lidingö 1971
1000 Axel Hultquist Herrar Täby 1989
320 Tove Wall Dyrting Damer Stockholm 1990
999 Anton Norén Herrar Bromma 1991
998 Björn Stråby Herrar yresöT 1978
997 Filip Meneses Herrar Stockholm 1976
996 Federico Pevere 4 salti in padella Herrar Solna 1988
319 Claudia Alfarè Damer 1983
995 Thomas Lindgren Herrar Älvsjö 1980
994 Anton Rathsman - Herrar Stockholm 1982
993 Johan Petersson Löparakademin Herrar Bromma 1985
318 Elin Sjösten Damer Vällingby 1990
992 Justus Harling Herrar Stockholm 1976
991 Marcus Hernhag Aktieskägget från Farsta Herrar FARSTA 1978
316 Linda Andersson Damer Stockholm 1985
317 Maria Grannas Damer VIKARBYN 1986
315 Elin Eirefelt Damer Årsta 1990
314 Pernilla Nöjd Damer Hägersten 1988
990 Johan Burmester Handelsbanken Herrar Stockholm 1986
985 William Valkeaoja LÖF Herrar Stockholm 1987
986 Martin Rittengren LÖF Herrar Stockholm 1983
308 Linda Holmgren Damer Stockholm 1974
309 Helena Olsson LÖF Damer Stockholm 1975
310 Lovisa Ekander LÖF Damer Stockholm 1977
311 Emelie Holtenkrans LÖF Damer Stockholm 1988
312 Paola Del Valle Damer Stockholm 1970
313 Annika Lundin LÖF Damer Stockholm 1981
987 Jakob Ask LÖF Herrar Stockholm 1977
988 Peter Hellström LÖF Herrar Stockholm 1988
989 Patrick Mathiasson LÖF Herrar Stockholm 1980
307 Pella Wallman Damer Saltsjö-Boo 1972
984 Tommy Lecoq Herrar Saltsjö-Boo 1976
983 Fredrik Bernsmed Fredrikshofs FIF Herrar Stockholm 1989
982 Albin Olofsson Fredrikshof IF Herrar Johanneshov 1995
981 Fredrik Carlstedt Herrar Stockholm 1978
980 Joachim Hellquist Herrar Enköping 1977
979 Kevin McCloy Stockholm Frontrunners IF Herrar Stockholm Stad 1986
306 Anne-Lie Ridefors Damer Stockholm 1957
305 Joy Hättestrand Damer Stockholm 1991
304 Divya Subhas Damer Solna 1987
978 Siddharth Rathinam Karthikeyan Herrar Solna 1987
977 Christian Drago Herrar Stockholm 1989
303 Karolina Yiangou Damer Solna 1994
976 Pontus Nordström Herrar Stockholm 1979
302 Anna Goliath Damer SOLLENTUNA 1965
975 David Märak Sapmi Stockholm Herrar Enskede 1968
974 Leo Dal Norlind Herrar STOCKHOLM 1991
301 Erica Knutsson Thelin Damer 1991
299 Amanda Peterson Crazy Ted Damer Hässelby 1990
300 Johanna Peterson Damer 1997
298 Mathilda Edmark IF linnea Damer Stockholm 1992
972 Hamish Gilbert Herrar Stockholm 1983
973 Andrew Lewis Herrar 1984
297 Josefin Backlund Runacademy IF Damer Johanneshov 1989
971 David Karlström adidas runners Herrar Stockholm 1984
296 Vanessa Belec Damer Nacka 1972
970 Jonatan Knutes Herrar Falun 1980
969 Per Frisk VilTid Herrar Hägersten 1962
967 Markus Hedin 10km är ju långt ju Herrar Stockholm 1985
294 Hanna Söderberg Damer 1983
295 Josephine Söderberg Damer 1981
968 Markus Gärd Herrar 1977
966 Kjell Bolmgren Fredrikshofs FIF Herrar Stockholm 1966
965 Christofer Muhr La Republique Herrar Stockholm 1977
964 Johan Ingemarsson 1989 Herrar Voyenenga 1989
293 Greta Karlsson Damer Rönninge 1991
292 Elisabeth Leander Damer Nacka 1959
291 Anna-Kajsa Söderlund Damer Stockholm 1980
290 Sianti Candra Damer Stockholm 1988
962 Albin Edenvik Edenvik IK Herrar Man Johanneshov 1994
963 Daniel Edenvik Herrar 1991
289 Aleksandra de Jong Damer Stockholm 1996
288 Elina Danielsson Damer Stockholm 1997
287 Anna Engström Frick Damer Sundbyberg 1997
286 Susanne Edéus Damer Järfälla 1988
961 Alexander Nordström Bålsta IK Herrar Järfälla 1988
960 Johan Persson Herrar Stockholm 1970
285 Maria Köllerström Damer Täby 1976
959 Jonathan Koljef FK Studenterna Herrar Stockholm 1990
957 Erik Karlsson Herrar Stockholm 1983
958 Christopher Malmer Herrar Stockholm 1983
284 Madelene Zander Damer Stockholm 1973
283 Louise Almbris Hägglöf Damer Älvsjö 1993
282 Sofia Gidewall IFK Tumba Friidrott Damer STOCKHOLM 1982
956 Sven Petersson Huddinge AIS Herrar Älvsjö 1983
955 Martin Yrlid Drakenbergsatleterna Herrar Stockholm 1978
954 kettil johansson fyra gubbar Herrar Sthlm 1970
953 Wictor Green 1990 Herrar BAGARMOSSEN 1990
952 Tore Johansson Herrar Stockholm 1954
951 Martin Arkad Hammarby Herrar Sollentuna 1969
950 Mikael Koffman Herrar Stockholm 1966
949 Peter Lundberg Herrar Märsta 1966
281 Ann-Sofie Sundholm Damer Stockholm 1984
948 Melvin Hidesäter Bredell Herrar Enskede 1995
947 Per Grönlund Herrar Stockholm 1979
946 Alexey Ovod Stockholm City Triathlon Herrar Saltsjö-boo 1983
280 David Hedberg Team Ultimate OCR Herrar Man Enskede 1979
279 Helena Fava Damer Kolbäck 1960
546 Antoine Fava Herrar Kolbäck 1956
278 Josefine Uddenäs Stockholm City Triathlon Club Damer Johanneshov 1984
276 Emma Myren Damer Nacka 1969
277 Ellinor Myren Damer Nacka 2001
275 Elin Lindblom Damer Stockholm 1992
274 Karin Pantzar Damer Enskededalen 1987
273 Karina Sandler Damer Lidingö 1971
272 Karin Tjäder Damer SOLNA 1960
944 Tobias Funke Swedbank Herrar Stockholm 1991
271 Therese Konstig Dark Trail Runners Damer Katrineholm 1983
943 Thomas Jenkinson Herrar Bromma 1970
270 Åsa Öhlund Handelsbanken IF Damer Sollentuna 1963
269 Susanne Kivinen TSM Running Damer Stockholm 1963
942 Joel Westerlund Ingen Herrar Stockholm 1992
941 Filip Richardt Herrar Västerhaninge 1976
268 Karin Wickman Damer Västerhaninge 1984
267 Emelie Stål Damer Stockholm 1983
940 Uran Barry Isaacs Herrar Solna 1983
266 Helena Stendahl Hägg Emira Runners Damer Nacka strand 1966
939 Emil Hägg Emira Runners Herrar Nacka strand 2001
265 Elin Henriksson Damer NACKA 1993
938 jonathan rice Herrar stockholm 1983
264 sofia wendel Damer stockholm 1984
937 Eskil Svensson Fredrikshofs FIF Herrar Stockholm 1964
936 Johan Wrede Huddinge AIS Herrar Huddinge 1975
935 Mikael Sjölund Komorok Specialist Projects Herrar Kungsängen 1978
263 Hanna Nilsson Damer Stockholm 1985
262 Maria Paulsson Damer Stockholm 1984
933 Rich Nadworny Herrar Stockholm 1960
261 Olivia Nadworny Damer 1999
934 Felix Nadworny Herrar 2002
932 Marcus Brolin Herrar Stockholm 1982
260 Jannica Sigurdson Hägetsten Damer Hägersten 1979
259 Anna Ekeberg Damer Stockholm 1989
931 Daniel Bergman Herrar Stockholm 1985
258 Isabell Svensson Uppsala LK Damer Uppsala 1988
930 Joakim Wiking Hemliga klubben Herrar Huddinge 1981
257 Malin Vesik Damer Skärholmen 1976
256 Petra Harrsjö Damer Västerås 1973
929 Robert Dellbrant Herrar Västerås 1971
928 Jonatan Kjellberg Herrar Upplands Väsby 1995
927 Ludvig Ölund Noreskär Herrar Hägersten 1987
255 Vera Forsby Damer Hägersten 1991
926 Simon Sundström Fataburens IF Herrar Älvsjö 1983
925 Martin Hallberg finna sig Herrar Stockholm 1980
924 August Mårtensson Brandkonsulten AB Herrar Årsta 1990
923 Pär Arvered Framåt RC Herrar Lidingö 1979
254 Karin Söderlund Damer Stockholm 1981
253 Lola Bäck Damer Katrineholm 1966
922 Kasper Appelqvist - Herrar Stockholm 1991
921 Peter Peldan IF Linnea Herrar Stockholm 1965
920 Magnus Holt Runacademy IF Herrar Uppsala 1975
919 Sebastien Delattre Herrar Stockholm 1987
918 Hans Presto Runacademy Herrar Stockholm 1961
252 Malin Cederth Wahlström Runacademy IF Damer Bromma 1979
251 Sarah Åkerfeldt Damer Stockholm 1987
917 Antoni Girvent López Independent Herrar El Pont de Suert 1976
916 Francisco Sernandez AXA Sport Klub Herrar Nacka 1980
915 Theo Odenryd Herrar Luleå 1991
250 Frida Lundin Damer ÅRSTA 1983
249 Elin Lundh Damer Katrineholm 1994
914 Lars Emanuelsson Herrar Katrineholm 1974
913 Felix Mejman Herrar Katrineholm 1995
248 Madicken Stenegard Damer Katrineholm 1995
912 måns käsper Herrar sundbyberg 1987
247 Nina Peldan - Damer Sundbyberg 1991
911 Theodoros Kolonas Herrar Bromma 1978
246 Anna Dahlqvist Damer Nacka 1977
910 Simon Ketomäki Herrar Enköping 1993
245 Sandra Widmark Damer Hägersten 1988
244 Emma Sohlgren Damer Uppsala 1990
243 Annie Johnsson Damer Stockholm 1969
242 Karin Hellmér Damer Kista 1965
241 Melinda Eriksson MIF Örebro kommun Damer Örebro 1989
909 David Rovio Öbacka LK Herrar Norrköping 1993
240 Helena Ferry Vegan Runners IK Damer Stockholm 1980
908 Dan Eriksson Herrar SALTSJÖ-BOO 1988
907 Osama Omar Herrar Stockholm 1983
239 Li Berglund Damer Stockholm 1991
238 Jenny Rinne Damer Johanneshov 1992
237 Hannah Amelin Damer Tullinge 2000
906 Lars Andersson Herrar Råå 1952
236 Anna darth Team Power Woman Athletic Club Damer NACKA 1990
905 Naseem Torakai Herrar Uppsala 1979
235 Josefin Toll Damer STOCKHOLM 1989
904 Jesper Zerman Herrar Stockholm 1989
234 Nicolina Axelsson Damer Stockholm 1991
902 Tobias Jönson Hammarby Löparnas vänner Herrar Stockholm 1971
903 Ola Eriksson Kropp & Kultur Herrar Stockholm 1968
901 Johan Thorgren Herrar Stockholm 1970
900 Håkan Sjöberg Grön och vit Herrar Farsta 1969
233 Laura Elizabeth van Halewijn - Chuquimia Damer Kista 1980
899 Viktor Ljung FK Studenterna Herrar EKERÖ 1986
898 henrik palmkvist Herrar Norsborg 1976
897 Harald Blomqvist Crossfit Medis Herrar Enskededalen 1979
227 Lotta Larsson Camp Pro Runners Damer Stockholm 1976
894 Andreas Liljemark Camp Pro Runners Herrar xx 1982
895 Justus Bejnö Camp pro runners Herrar 1987
896 Johan Kiper Camp Pro Runners Herrar 1976
228 Evelina Sameland Camp Pro Runners Damer 1984
229 Susanne Lysholm Camp Pro Runners Damer 1970
230 Elin Lundvall Camp Pro Runners Damer 1993
231 Ulrika Jansson Damer 1992
232 Petra Strömwall Camp Pro Runners Damer 1993
893 Peter Forsgård Rockopas Herrar Solna 1968
892 Alexandru Neagu Herrar Kista 1986
226 Eva Tejler Damer Skogås 1989
225 Anna Bellhagen Damer Sorunda 1975
891 Andrés Thorleifsson Protector Försäkring Herrar STOCKHOLM 1988
890 Thorulf Hamfors Södermalms håll Herrar Stockholm 1978
224 Kari Hamfors Wernolf Södermalms håll Damer Stockholm 1978
889 Oscar Pettersson XC Sthlm Herrar Hägersten 1989
888 Simon Appel Part One Herrar Stockholm 1984
887 Fredrik Setterqvist Idrottens IF Herrar STOCKHOLM 1984
886 Stefan gerrbrand Herrar Stockholm 1986
885 Filip Zetterlund Herrar Skarpnäck 1992
223 Zanna Hannula Damer Kista 1989
222 Sara Kvarfordh IF Linnéa Damer Stockholm 1975
884 Juha Mynttinen Herrar Stockholm 1977
221 Maria Mattsson Damer Nacka 1970
220 Anna Löfquist Damer Stockholm 1970
219 Sofia Karlsson Damer Stockholm 1995
883 sverker unnes fredrikshof Herrar solna 1943
882 Mats Öberg Herrar Huddinge 1976
881 Robin Rasmusson Rasmuuson Herrar Gustavsberg 1986
218 LAURA SMALLWOOD no Damer stockholm 1990
217 Beatrice Lindell Privat Damer Stockholm 1948
216 Gunnel Wessman Damer Stockholm 1953
880 Daniel Wessman Herrar Stockholm 1979
215 Ping Zhang Damer Stockholm 1986
879 Jacob Kimvall Herrar Stockholm 1972
878 Ulf Berglund Herrar Norrtälje 1980
214 Anna Dahlqvist Damer Lidingö 1979
877 Jonas Dahlqvist Herrar Lidingö 1977
213 Anna-Karin Dyrwoold Damer Sköndal 1988
876 Marcus Jiderholt Herrar Stockholm 1979
875 Gustav Terling Herrar Nacka 1979
874 Marko Säävälä Norrbärke Herrar Huddinge 1971
873 Jesper Eliasson Täby IS Herrar Täby 1974
212 Kajsa Bäckius Damer Järfälla 1976
211 Agneta Karlsson Damer Bromma 1973
871 David Sjöberg Herrar Stockholm 1987
872 Truls Shanwell Herrar 1988
870 Andreas Birkedahl Herrar Stockholm 1979
869 Ingvar Helander Herrar Strömsbergs bruk 1951
868 Johan Larsbrink Stockholm Snipers IF Herrar Göteborg 1982
867 Anders Nyström Club Running Sweden Herrar Solna 1976
866 Anders Malmqvist ANMAQ Herrar Stockholm 1961
210 Alice Hugosson IFK Lidingö SOK Damer Stockholm 1994
209 Frida Björkman Damer Stockholm 1989
865 Daniel Nilsson Herrar Stockholm 1983
864 Batuhan Kulbay Herrar Älvsjö 1979
863 Daniel Josbrant Herrar Tullinge 1981
208 Liselotte Söderlund Damer Matfors 1992
862 Martin Lockner Herrar Alnö 1983
861 Roger Svensson Götene Herrar Götene 1969
860 Sadek Al-Haddad Herrar Kista 1992
859 Anton Hillblom Herrar Älvsjö 2001
207 Katharina Holmqvist Damer Johanneshov 1974
206 Catrin wester Damer Upplands Väsby 1970
858 oliver zetterberg Hammarby Herrar Stockholm 2001
857 Erik Petersen Happiness Herrar Sthlm 1974
205 Rebecca Smalsjö Damer Sundborn 1986
856 Jens Holm Vänsterpartiet Herrar Enskede 1971
203 Maria Billinger Damer Stockholm 1976
204 Karin Dahlström Damer 1974
855 Daniel Norrström Ssideline city Herrar Enskede 1986
854 Antonio de la Cruz Cruzilander Herrar Stockholm 1970
202 Anna Selander Damer Stockholm 1968
201 Elina Palmquist Damer Solna 1991
853 Kristofer Spång Team Extremfabriken Herrar Huddinge 1982
199 Caroline Backlund Damer Täby 1983
200 Lenor Elvryd Damer 1989
852 Johan Faijersson Herrar Stockholm 1977
198 Rebecca Faijersson Lidh Damer 1981
851 Per Faijersson - Herrar Nacka 1977
197 Madelaine Örtengren Hammarby LV Damer Enskede 1975
196 Ekaterina Samoilina Damer Hägersten 1991
850 Fredrik Zillén Herrar Saltsjö-Boo 1967
194 Louise Andersson Tierps IF Damer Stockholm 1988
195 Linnéa Kindwall Damer 1989
193 Stephanie Harney Rant Run Damer Stockholm 1986
849 Per Sohlberg Stockholm Herrar Stockholm 1968
848 Giancarlo Martins Herrar Stockholm 1985
847 Lars Nordin Herrar Stockholm 1984
846 Fintan Collier SLOT Herrar Stockholm 1989
845 Anders Wallner Herrar Man Stockholm 1976
844 Jimmy Rudemyr Herrar Stockholm 1978
843 Christian Valtersson Herrar Bromma 1986
192 Mirja Bokholm Damer Stockholm 1990
191 Anette Fredholm Damer STOCKHOLM 1987
189 Elin Thunblom Söder b-rudars BK Damer Stockholm 1986
190 Julia Sjögren Söder b-rudar BK Damer Stockholm 1991
842 Henrik Karlsson Herrar Sollentuna 1979
840 Daniel Eriksson Herrar Bandhagen 1977
841 Tommy Ericsson LK Nyköpings Runners Herrar Nyköping 1947
839 Johan Ullström Herrar Sköndal 1982
838 Michael Caroni Eriksdalsbadet Herrar Saltsjö-boo 1963
188 Mikaela af Schmidt Superkubbarna Damer Tyresö 1982
837 Fredrik Björkander Superkubbarna Herrar Nacka 1984
186 Frida Åberg Damer Lidingö 1990
187 Maja Huhn Damer Stockholm 1991
836 David Lundvall Herrar Sollentuna 1983
835 Zsolt Gaspar Hammarby Herrar Stockholm 1984
834 Niklas Sundqvist Herrar Stockholm 1977
185 Emilia Snell Damer Stockholm 1980
184 Frida Edoff Damer Hägersten 1976
183 Rebecca Eriksson Damer Stpckholm 1986
833 Thorbjörn Andersson Herrar Stockholm 1974
832 Martin Essen-Möller Herrar Hägersten 1968
831 Martin Bjurner Bromma Vällingby SOK Herrar STOCKHOLM 1969
830 Johannes Fors Herrar Stockholm 1978
829 Mattias Pap Terrible Tuesdays Herrar Saltsjöbaden 1974
181 Viktoria Stärner IFK Mora Damer Stockholm 1993
182 Alice Grudd IFK Mora Damer Stockholm 1993
178 Emel Perani Damer Huddinge 1978
828 Ömer Perani Herrar Huddinge 1978
179 Baldan Kulbay Damer Sköndal 1980
180 Aylin Kökat Damer Farsta 1979
827 Jonas Vikström Edit Virales Fanclub Herrar Enskededalen 1977
826 Erland Jacobsen Anderlecht Herrar Stockholm 1989
825 Simon Eriksson Herrar Luleå 1993
175 Malin Åberg Damer Johanneshov 1988
176 Anna Pennanen Damer 1984
177 Emma Skoog Tagizade Damer 1982
824 Daniel Renman Herrar Danderyd 1977
174 Veronica Lindstrand Damer Stockholm 1991
173 ANNA OLSSON Damer Johanneshov 1985
172 Esteri Juujärvi Damer Borlänge 1984
171 Mayte Åqvist Damer Stockholm 1978
823 Tobias Scharin Herrar Spånga 1974
170 Victoria von Reis Damer Spånga 1973
169 Jenita Kinnunen Damer Djurås 1987
168 Anna Skoog Damer Stockholm 1986
822 per eriksson Luleå Herrar Luleå 1961
167 Felicia Junger Damer Hägersten 1991
821 Johan Lindhoff Nasdaq Herrar Älvsjö 1974
820 Johan Palmquist FK Studenterna Herrar Solna 1989
164 Anna Tolliner Damer Huddinge 1979
165 Petra Norlin Jägestedt Damer 1974
166 Sara Andersson Damer 1980
163 Kayoko Hosaka Damer Stockholm 1970
818 Stefan Jäderberg Herrar Hägersten 1982
162 Elin Erikssin Damer Hägersten 1983
819 Tomas Widsell Herrar Bandhagen 1990
817 Anton Tallhage Reserv-Kenya Herrar Johanneshov 1989
816 Hannes Hervieu Zamalaj de Ghavámas Herrar Stockholm 1989
815 Björn Rosenkvist SEB IF Herrar Nacka 1963
812 Jimmy Pettersson MBK Herrar Köping 1984
813 Henrik Pettersson Herrar 1988
814 John Eriksson Herrar 1984
811 Johan Asp AspConsulting AB Herrar Tumba 1968
810 Pétur Sigurjónsson Herrar Stockholm 1981
1168 Christian Mattsson Herrar Stockholm 1985
161 Veronica Holmberg Damer Stockholm 1983
809 Martin Erlingsson Herrar 1984
808 Torbjörn Lidbom AXA SPORTS CLUB Herrar Årsta 1976
160 Annika Larsson Lexelius Damer Stockholm 1970
807 Johan Lindefelt Herrar sundbyberg 1990
806 Kristoffer Berglund Herrar Sundbyberg 1990
805 Samuel Nyman Herrar Älta 1981
804 Mattias Mirhagen Dark Trail Runners Herrar Årsta 1983
803 Andreas Sveder Herrar Västerås 1979
159 Anna Segerström Damer Gustavsberg 1977
801 Thomas Dahlgren Dahlgren & Mejner Herrar Bagarmossen 1976
802 Anders Mejner Herrar 1976
158 Louise Brunner Bäcklin Damer Stockholm 1988
157 Anna Gellerstedt Damer Vega 1990
156 Lotta Falkenberg Damer Djurhamn 1968
800 Robert Becker Herrar Riala 1984
799 Johannes Nordgren Herrar Hägersten 1978
155 Susan Cramnert Damer Stockholm 1963
798 Carl-Gustaf Cramnert Herrar Stockholm 1953
154 Monica Leinstedt Damer Enskede gård 1969
153 Christina Linnarud Damer Enskede 1969
152 Åsa Törngren Solna Ruttorunners Damer Solna 1979
797 Tobias Lidving Herrar Handen 1978
151 Lisa Persson Damer Stockholm 1982
148 Anna Lundahl Damer stockholm 1985
149 sara Lundahl Damer 1989
150 Sandra Nilsson Damer xx 1989
146 Wendela Swarting Damer Bromma 1995
147 Anna Sjöberg Damer Malmö 1994
145 Liselott Litzell Damer Stockholm 1975
144 Elin Knaust Damer Järfälla 1973
796 Jan Olsson Herrar Järfälla 1969
143 Karin Sandelin Svensson Damer Årsta 1977
795 Niclas Holm Herrar Stockholm 1971
142 Lisa Mattsson Damer Uppsala 1983
794 Per Cöster Söderberg & Partners IF Herrar Bromma 1984
793 Michael Selg Swedish Match Herrar Knivsta 1972
791 Simon Granit Idrottens IF Herrar Knivsta 1977
141 Lina Myrgård Damer 1979
792 Mattias Markusson Herrar 1977
140 Elsa Chartin Damer Bagarmossen 1973
139 Karin Lundberg Damer Farsta 1969
790 Stefan Andersson Herrar Upplands Väsby 1961
789 Pontus Bjurner Hammarby IF Friidrott Herrar Stockholm 1974
788 Ola Karlman Herrar Farsta 1987
138 Märta Ahlén Damer Farsta 1987
787 Torbjörn Nilson Egen Herrar Enskede 1964
786 Emile Risberg Herrar Järfälla 1972
137 Melanie Risberg Damer 1971
136 Wince Wong Fortum Sverige Damer Stockholm 1971
785 Niklas Magander AcobiaFLUX Herrar Stockholm 1970
782 Johan Södermalm RMI Herrar Göteborg 1990
783 David Södermalm RMI Herrar Göteborg 1996
784 Michael Södermalm RMI Herrar Göteborg 1961
781 Sebastian Sundström Hägersten Herrar Hägersten 1988
780 Daniel Gustafsson Ninguno Herrar Stockholm 1988
135 Kristina Jöngren - Damer Bankeryd 1973
779 Fredrik Hållinder Herrar Upplands Väsby 1971
778 Erik Sandberg Herrar Lidingö 1975
777 Patrik Häll Herrar Tyresö 1976
134 Mimmi Manfredini Damer Johanneshov 1989
403 Madeleine Fridland Damer Kvinna XX 1989
776 Sebastian Wangerud Herrar Man xx 1992
133 Elisabeth Leander karlsson Damer Nacka 1959
132 Katrine Forsén Damer Sollentuna 1967
131 Lisbet Markgren Damer Luleå 1964
130 Irma Markgren Damer Lidingö 1993
774 Mattias West Herrar Järfälla 1994
128 Karin Rimmel Damer Bandhagen 1976
129 Sofie Montell Damer Vendelsö 1976
127 Frida Blomgren Damer Vällingby 1979
126 Amanda Petersson Damer Stockholm 1991
124 Karin Alander Damer Stockholm 1994
125 Julia Hoigt Damer 1985
773 Per Wallenborg Herrar Huddinge 1972
772 Michael Selg Swedish Match Herrar Knivsta 1972
771 Magnus Larsson Herrar Huddinge 1966
123 Karolina Larsson Damer Stockholm 1987
770 Tomas Asp AlbaCon XSC Herrar Segeltorp 1967
122 Ritva Eskonniemi Damer Saltsjö-Boo 1961
121 Johanna Strömlid Damer Katrineholm 1983
769 Karl Fridlycke Herrar Jönköping 1983
116 Jessica Nylund 7608246901 Damer Täby 1976
117 Elin Eriksson Damer 1974
118 Lena Bergqvist Damer 1976
119 Anki Frencken Damer 1977
120 Camilla Lood Damer 1976
115 Katarina af Buren Damer TÄBY 1966
767 Claes Befwe Herrar Vallentuna 1966
768 Ronnie Askholm Herrar Tyresö 1971
766 Anders Guth Herrar Enköping 1977
114 Johanna Söderlund Damer Stockholm 1994
765 Jimmy Mikkelsen Herrar Stockholm 1970
764 Petter Schaffer Centrum OK Herrar Stockholm 1970
113 Gro Dahlbom Centrum OK Damer Stockholm 1986
763 Niklas Severin IFK Malte Herrar Stockholm 1976
762 Olof Wallsten Herrar Kalix 1959
761 Kjell Askdal Herrar Sollentuna 1967
112 Petra Hansson Damer Solna 1983
759 Mikael Jakobsson Herrar Stockholm 1969
108 Lovisa Sköldefors Damer 1967
760 Fredrik Sandqvist Herrar 1969
109 Eva Forsberg Damer 1967
110 Bisse Tägtström Damer 1966
111 Lena Sandqvist Damer 1969
757 Joakim Åhlin Wassbaden2018 Herrar Stockholm 1973
758 Daniel Eriksson Herrar 1973
756 Stefan Klotz Herrar Hägersten 1975
107 Mia Bark Damer Stockholm 1964
755 Anders Mattsson Herrar Stockholm