Anmälda till Mental Health Run 2018 - 2018 Med tidtagning a Avancerad sök

Startnummer Namn Klubb Klass Ort Födelseår
869  Liselotte Ohlson Riksidrottsförbundet Damer Stockholm 2016
866  Linda Ramstrand Prima Damer Stockholm 2016
867  Pernilla Åberg Prima Damer Stockholm 2016
868  Meliha Suhonjic Prima Damer Stockholm 2016
836  Jonathan Brandt Bonliva Herrar Stockholm 2016
837  Anna Tennander Bonliva Damer Stockholm 2016
838  Gabriella Sadjak Bonliva Damer Stockholm 2016
839  Josefine Eriksson Bonliva Damer Stockholm 2016
840  Pontus Neander Bonliva Herrar Stockholm 2016
841  Tobias Granlund Bonliva Herrar Stockholm 2016
842  Edward Lindeberg Bonliva Herrar Stockholm 2016
843  Axel Holmgren Bonliva Herrar Stockholm 2016
844  Mikaela Siberg Bonliva Damer Stockholm 2016
845  Sara Lövgren Bonliva Damer Stockholm 2016
846  Isabel Sund Bonliva Damer Stockholm 2016
847  Siri Ludwigs Bonliva Damer Stockholm 2016
848  John Elias Bonliva Herrar Stockholm 2016
849  Victoria Breitz Bonliva Damer Stockholm 2016
850  Simon Lagerström Bonliva Herrar Stockholm 2016
851  Fredrik Olsmar Bonliva Herrar Stockholm 2016
852  Nelly Ohlsson Bonliva Damer Stockholm 2016
853  Gustaf Brandelius Bonliva Herrar Stockholm 2016
854  Lennart Gelius Bonliva Herrar Stockholm 2016
855  Hanna Kviman Bonliva Damer Stockholm 2016
856  Alexandra Sass Bonliva Damer Stockholm 2016
857  Arash Sass Bonliva Herrar Stockholm 2016
858  Simon Sass Bonliva Herrar Stockholm 2016
859  Elicia Sass Bonliva Damer Stockholm 2016
860  Elaine Sass Bonliva Damer Stockholm 2016
861  Lars Wallman Bonliva Herrar Stockholm 2016
862  Eva Adell Bonliva Damer Stockholm 2016
863  Mats Dyfverman Bonliva Herrar Stockholm 2016
864  Ludvig Ölund Bonliva Herrar Stockholm 2016
865  Ave Aarsalu-Mikker Bonliva Damer Stockholm 2016
809  Sara Sondell Nytida Damer Stockholm 2016
810  Mari Nilsson Nytida Damer Stockholm 2016
811  Anna Bisander Nytida Damer Stockholm 2016
812  Therese Postner Nytida Damer Stockholm 2016
813  Leo Heemskerk Nytida Herrar Stockholm 2016
814  Fattaneh Sharifi Nytida Damer Stockholm 2016
815  Yrsa Mattson Nytida Damer Stockholm 2016
816  Torbjörn Karlsson Nytida Herrar Stockholm 2016
817  David Eller Nytida Herrar Stockholm 2016
818  Maria Eliasson Nytida Damer Stockholm 2016
819  Angelica Kymling Nytida Damer Stockholm 2016
820  Helena Lönnblad Nytida Damer Stockholm 2016
821  Josefine Ahlskog Nytida Damer Stockholm 2016
822  Linnea Sjöström Nytida Damer Stockholm 2016
823  Emma Silverskog Nytida Damer Stockholm 2016
824  Amanda Eriksson Nytida Damer Stockholm 2016
825  Viktoria Dahlberg Nytida Damer Stockholm 2016
826  Elena Farina Nytida Damer Stockholm 2016
827  Marja Gesslin Nytida Damer Stockholm 2016
828  Daniel Gesslin Nytida Herrar Stockholm 2016
829  Jack Gesslin Nytida Herrar Stockholm 2016
830  Lennart Engström Nytida Herrar Stockholm 2016
831  Tommy Holm Nytida Herrar Stockholm 2016
832  Siiri Nyholm Nytida Damer Stockholm 2016
833  Jörgen Thunman Nytida Herrar Stockholm 2016
834  Siw Björk Nytida Damer Stockholm 2016
835  Peter Fors Nytida Herrar Stockholm 2016
798  Leena Jansson UD Damer Stockholm 2016
799  Jacob Bolin UD Herrar Stockholm 2016
800  Marleen Windahl UD Damer Stockholm 2016
801  Marleen Vov UD Annan könstillhörighet Stockholm 2016
802  Madeleine Brolén Forslund UD Damer Stockholm 2016
803  Anna Nyberger UD Damer Stockholm 2016
804  Gabriel Lindén UD Herrar Stockholm 2016
805  Timothy Prellwitz UD Herrar Stockholm 2016
806  Sahar Arfazadeh Roudsari UD Damer Stockholm 2016
807  Sahar Son UD Herrar Stockholm 2016
808  Paulina Erwing UD Damer Stockholm 2016
797  Cecilia Ryderås Prima Damer Stockholm 2016
796  Mikaela Bergmark Prima Damer Stockholm 2016
703  Paolo Barbieri Herrar Stockholm 1973
701  Mia Greayer Damer Huddinge 1982
702  Daniel Greayer Herrar Huddinge 1982
700  Madeleine Järsjö Damer Stockholm 1988
698  Agneta Lissmats Damer Farsta 1958
699  Kamilla Krawiec Damer Farsta 1969
696  Katarina Wadén Damer Stockholm 1983
697  Aina Wadén Bromma IF Damer Stockholm 2008
695  Amanda Skoglund Damer SKOGHALL 1997
694  Linnea Åsfjäll Damer Stockholm 1990
693  Hanna Öhrn Damer Johanneshov 1990
691  Julius Rydinger Herrar Nacka 1999
692  Johanna Gubbins Damer Nacka 1999
690  Max Tullberg Na Herrar Saltsjö-Boo 1972
689  Tatja Hirvikoski Damer Johanneshov 1970
685  Judit Ozsvar Neurogenetics Damer Solna 1994
686  Liu Yang Damer 1990
687  Mikael Ringh Herrar 1982
688  Sahl Khalid Bedri Herrar 1982
683  Matilda Öhrn Damer Johanneshov 1996
684  Jens Sigfridsson Herrar STOCKHOLM 1990
680  Maria Levin Wiselqvist Damer Bandhagen 1976
681  Alice Wiselqvist Damer 2005
682  Wilma Wiselqvist Damer 2008
678  Kaveh Haddad Chas Visual Management Herrar Stockholm 1985
679  Sebastian Gerstel Sollman Chas Visual Management Herrar Solna 1988
676  Martin Bergsman Bergsmans Herrar Vallentuna 1981
677  Sofie Bergsman Bergsmans Damer Vallentuna 1981
674  Emma Jigelius Kammarkören Cantate Damer Stockholm 1986
675  Gustav Backlund Kammarkören Cantate Herrar Stockholm 1985
673  Elisabeth Hartmann Ceder Prima Barn- och Vuxenpsykiatri Damer Stockholm 1976
672  Johanna Rostedt Damer Solna 1980
664  Monica Bjerkenstedt WeMind Psykiatri Nacka Damer Nacka 1974
665  Per Söderholm Herrar 1978
666  Görel Granat Damer 1959
667  Pia Fredriksson Damer 1951
668  Daria Gorecka Damer 1987
669  Jutta Sanyang Damer 1960
670  Caroline Folkesson Damer 1977
671  Linn Bergqvist Damer 1989
663  Elisabeth Leander Karlsson Prima barn och vuxenpsykiatri Damer Stockholm 1959
662  Malin Almgren N/A Damer Saltsjö-Boo 1976
661  Louise Åslund Damer Märsta 1992
660  Malin Hedman N/a Damer Saltsjö boo 1973
658  Pernilla Cornelius Damer Vaxholm 1974
659  AnnaKarin Olsson Damer Vaxholm 1973
657  Rasmus Nielsen Herrar Sundbyberg 1987
655  Eneli Salomonsson Damer Stockholm 1970
656  Sandra Rubio Damer Stockholm 1977
654  Victor Ahlin Herrar Täby 1991
653  Eline Strandberg Damer Sundbyberg 1980
652  Walter Ahlin Herrar Täby 1995
651  Theres Dahlin Damer Södertälje 1988
650  Kim Swanesjöö Stockholms Hamnar Herrar Stockholm 1993
649  Heidi Kankaanranta Prima Barn- och Vuxenpsykatri Damer Handen 1968
648  Lennart Philip Larsson Herrar Sigtuna 1995
647  Aina Lindgren Damer Sundbyberg 1972
646  Sofia Jansson T Damer Hägersten 1975
645  Helen Soodla PRIMA barn- och vuxenpsykiatri Damer Stockholm 1961
643  Simon Settergren Herrar Stockholm 1992
644  Emma Creed Damer Stockholm 1991
642  Sara Desmond 198210060441 Damer Täby 1982
632  Emlia Gårdsäter Chas Visual Management Damer STOCKHOLM 1982
633  Fredrik Järnehag Chas Visual Management Herrar Huddinge 1982
634  Anton Neander Chas Visual Management Herrar Stockholm 1995
635  Petra Stenqvist Chas Visual Management Damer Farsta 1988
636  Rabaah Lioan Chas Visual Management Damer Årsta 1979
637  Matilda Nyberg Dahlbäck Chas Visual Management Damer Bromma 1988
638  Johan BRanzell Chas Visual Management Herrar Stockholm 1991
639  Hussein Al-Asadi Chas Visual Management Herrar Stockholm 1990
640  Andreas Reinholdsson Chas Visual Management Herrar Årsta 1993
641  Andreas Nyberg Chas Visual Management Herrar Sköndal 1989
631  Samuel Jonsson Prima Barn- och Vuxenpsykiatri Herrar ENEBYBERG 1984
630  Lars Öhrmalm Prima Barn- och Vuxenpsykiatri Herrar Täby 1975
628  Linda Kjällén Damer Solna 1986
627  Erika Johansson Prima Barn- och Vuxenpsykiatri Damer Bandhagen 1974
626  Rebecca Staaf Stockholms Hamnar Damer Solna 1991
616  Karin Håkansson Damer Stockholm 1989
617  Ola Andersson Herrar 1988
618  Jussi Svensson Herrar 1985
619  Ingrid Lekander Damer 1979
620  Emilie Erhardt Damer 1983
621  Emanuel Yacoub Herrar 1983
622  Jonas Wohlin Herrar 1979
623  Dag Lindbo Herrar 1983
624  Viktor Ek Herrar 1988
625  Madeleine Winberg Damer 1987
615  Erica Lindeborg PRIMA Damer Stockholm 1970
614  Torbjörn Kirkevold Stockholms Hamnar Herrar Nacka 1992
612  Ida Erixon Damer Stockholm 1985
613  Maja Johansson Damer Hägersten 1998
611  Clas Westerberg Herrar STOCKHOLM 1995
610  Elias Polbring SHIF Herrar Solna 1987
609  Anders Söderlund Herrar Bromma 1968
608  Mikael Andersson Herrar BERGSHAMRA 1971
607  Maja Linder Damer Solna 1996
606  Sandra Frööjd Prima Barn- och Vuxenpsykiatri Damer Huddinge 1986
605  Madelene Lundin PRIMA Damer Tyresö 1982
604  Michael Rinaldo Prima Barn- och Vuxenpsykiatri Herrar Stockholm 1963
603  Milla Jonsson Damer Täby 1964
602  Marie Liljegren Damer Stockholm 1987
601  Gabriella Morath Damer Stockholm 1983
600  Ulrika Amnäs Damer Stockholm 1991
599  Märta Lindblad Lund Damer Bsgarmossen 1956
598  Agneta Stureborg von Scheele Damer Älvsjö 1970
597  Abhishek Shetty Herrar Stockholm 1992
596  Jaime Ellenberger Damer Skärholmen 1995
595  Elin Örnberg Damer Göteborg 1991
594  Sofie Lavelius Damer Stockholm 1986
593  Karolina Gudmundsdottir Damer Upplands Väsby 1967
590  Cecilia Wassberg Squarebob Runners IK Damer Johanneshov 1989
591  Michell Niemistö Squarebob Runners IK Herrar Johanneshov 1986
592  Sofia Johansson Squarebob Runners IK Damer Gustavsberg 1989
588  Anette Brander Damer Stockholm 1962
589  Louise Brander Damer Stockholm 1992
586  Therese Wideman Damer Vallentuna 1983
587  Daniel Nielsen Herrar Vallentuna 1982
583  Marta Paterlini Damer Stockholm 1968
584  sofia jovine Damer Stockholm 2006
585  smilla jovine Damer Stockholm 2004
581  Sara Ahlström Damer Stockholm 1987
582  Gustav Ahl Herrar Stockholm 1985
580  Susanne Urban Damer Stockholm 1966
578  Julia Nemirovski Damer STOCKHOLM 1984
579  Per Nemirovski Herrar STOCKHOLM 1988
577  Anders Wallner Herrar Stockholm 1983
576  Ammi Wohlin 0 Damer Mölnbo 1950
575  Maria Östblom Damer Stockholm 1973
573  Amanda Moser Damer STOCKHOLM 1991
574  Lena Moser Damer STOCKHOLM 1966
572  Sofia Rahle Damer Täby 1982
571  Mija Schreiber Damer Huddinge 1991
570  Anthon Brunzell Herrar Lund 1998
568  Emma Steen Damer Nacka 1987
569  Lars-Petter Steen Herrar Nacka 1983
567  Sean Kelly Club Kelly Herrar Stockholm 1970
565  Marie Karlberg Svensson Team Sparkling Damer Skärholmen 1973
566  Maria Hedman Team Sparkling Damer Skärholmen 1974
563  Carl-Henrik Svensson Herrar Johanneshov 1956
564  Anna Steneby Team Lövhagen Damer Johanneshov 1959
561  Nettan Stenberg Damer Stockholm 1966
562  Ruben Stenberg Herrar STOCKHOLM 2009
559  Anna Melander Lonesome Runners Damer Sigtuna 1980
560  Jonas Asplund IFK Märsta Herrar SIGTUNA 1973
558  Elisabet Bernhardtz Damer Sollentuna 1950
557  Eva Appelgren Damer VAXHOLM 1957
556  Maria Wachtmeister Damer Stockholm 1975
554  Lina Järsö Damer ÄLVSJÖ 1986
555  Giorgos Karalis Herrar Stockholm 1989
553  Milen Seghiddotter Damer Hägersten 1987
552  Tom Ogorman Herrar Stockholm 1989
550  Peo Karlsson Flemminggatans IF Herrar Stockholm 1987
551  Robb Andersson Flemminggatans IF Herrar Stockholm 1984
548  Johan Forsberg Teamsussofopp Herrar Sollentuna 1989
549  Susanne Forsberg Teamsussofopp Damer Sollentuna 1986
547  Claes Richter ÅgRk Herrar Johanneshov 1945
546  Päivi Karlsson Upplands Väsby Damer Upplands Väsby 1967
545  Rickard Gunn Herrar Solna 1993
544  anders winblad zentio ingen Herrar stockholm 1965
543  Henrik Harmén Herrar Stocksund 2004
541  Clara Tallert Cereb Damer Stockholm 2000
542  Esther Enoksson Cereb Damer Stockholm 2000
540  Jonas Schreiber Herrar Huddinge 1973
538  Therese Karlborg Hedren Damer Järfälla 1980
539  Mikael Karlborg Hedren Herrar Järfälla 1980
537  Ruxandra Doanca Damer Linköping 1986
536  Anna Backman Damer Stockholm 1983
534  Signe Bylin Damer Lidingö 2005
535  Vidar Bylin Herrar Lidingö 2002
533  Lina Karlsson Damer Stockholm 1984
532  Martina Zetterqvist Damer Hägersten 1991
531  Eva Pettersson Damer Hässelby 1967
530  Katarina Rosling Damer Furusund 1974
529  Sami Saad Prima Barn- och Vuxenpsykiatri Herrar Bromma 1985
527  Magnus Nyqvist Herrar Stockholm 1975
528  Kristina Sundqvist Damer Stockholm 1973
526  Sophie Schanneberg Prima Barn- och Vuxenpsykiatri Damer Stockholm 1988
525  Joel Ek Bromma Conquip Herrar Hässelby 1980
524  Elina Ahlborg Prima Barn- och Vuxenpsykiatri Damer Stockholm 1973
510  Björn Ericsson Stockholms stift Herrar Stockholm 1958
511  Sven-Eric Bergman Herrar 1944
512  Silvana Hanna Damer 1979
513  Sofia Backsten Damer 1990
514  Joni Laurila Backsten Herrar 1994
515  Ulf Boström Herrar 1961
516  Mårten Gudmundhs Herrar 1968
517  Johan Boeryd Herrar 1964
518  Åsa Portelius Damer 1974
519  Elisabet Håkansson Damer 1970
520  Göran Runebring Herrar 1967
521  Franklin Akukwe Herrar Skogås 1973
522  Mathilda Karlsson Damer 1991
523  Mats Rydinger Herrar 1963
499  Andreas Flodin RMV Runners Herrar Huddinge 1977
500  Anna Kask Damer 1979
501  Emma Lundgren Damer 1975
502  Magdalena Tannlund Damer 1983
503  Alizia Norén Damer 1996
504  Nicole Netzell Damer 1976
505  Mikael Danielsson Herrar 1970
506  Erik Hagsten Herrar 1985
507  Daniel Karlberg Herrar 1970
508  Filip Johansson Herrar 1986
509  Niklas Långström Herrar 1969
497  Niclas Borg Herrar 1975
498  Olle Lindvall Herrar 1975
495  lotti Hammar Damer stockholmm 1957
496  Amelia Krzymowska Damer Hägersten 1989
494  Sarah Vigerland Damer 1975
492  Simon Alenklint IK Oddevold Herrar Upplands Väsby 1984
493  Michael Christensen IK Oddevold Herrar Upplands Väsby 1973
491  Helena Shamoun Damer Stockholm 1993
489  Kerstin Nyrén Damer Hägersten 1980
490  Jenny Gabrielsson Damer Hägersten 1981
488  Gabriel Yamin Herrar Stockholm 1993
487  Anna Dahlin Damer Skärholmen 1991
486  Julia Kressner Damer Stockholm 1993
485  Matin Alaverdi Team Psykakuten Herrar Sollentuna 1984
484  Josefin Lidforsen Stridsman Team Psykakuten Damer Hägersten 1982
482  Johanna Hallin Damer täby 1984
483  Johan Andersson Herrar täby 1975
481  Anna-Lena Danielsson Damer Stockholm 1970
480  Klas Bäckelin Herrar Farsta 1975
479  Pedro Orrego Team Psykakuten Herrar Skarpnäck 1981
477  Joel Nordeman Herrar Älvsjö 1968
478  Kristin Karlsten Damer Stockholm 1983
475  Carline Melek Mikhail Damer Upplands Väsby 1978
476  Miriam Melek Mikhail Damer Upplands Väsby 2004
474  Elias Lignell Herrar Hägersten 1998
473  Charlotte Hörndahl Damer Stockholm 1978
472  Ludvig Svensson Bromstens IK Herrar SPÅNGA 2004
471  Jakob Grunväs Herrar Solna 1990
470  Milla Järvelin Damer Bromma 1988
444  Nitya Jayaram Lindström Centrum för psykiatriforskning Damer Stockholm 1973
445  Karolina Sörman Damer 1980
446  Helena Fatouros-Bergman Damer 1973
447  Anders Hammarberg Herrar 1970
448  Alexander Rozental Herrar 1985
449  Camilla Hellspong Damer 1979
450  Markus Jansson-Fröjmark Herrar 1971
451  Shervin Shahnavaz Damer 1967
452  Kristin Feltmann Damer 1987
453  Eva Serlachius Damer 1962
454  Emma Westin Damer 1983
455  Frida Bergenblad Damer 1986
456  Sven Bölte Herrar 1968
457  Karl Lundin Herrar 1985
458  Maria Garke Damer 1992
459  Olivia Simonsson Damer 1991
460  Kristoffer Månsson Herrar 1983
461  Pei-Yin Pan Damer 1984
462  Nasim Caspillo Damer 1982
463  Anneli Mansén Damer 1971
464  Martin Mansén Herrar 2004
465  Mattias Tuvelid Herrar 1985
466  Isabella Gripe Damer 1981
467  Erica Sundin Damer 1986
468  Christian Rück Herrar 1971
469  Lena Melander Damer 1960
440  Fredrik Brunsell Herrar Spånga 1978
441  camilla stege Damer Sollentuna 1985
442  Johan Bogfors Herrar Sollentuna 1971
443  jessica Falk Damer Sollentuna 1978
439  Shabnam Gyllenberg Damer Nacka 1979
438  Shimeng Zhou Damer Årsta 1990
437  Filippa Malmqvist Damer Sollentuna 1990
436  Jesper Kouthoofd Teenage engineering Herrar Stockholm 1970
435  Karin Löwenberg Damer Solna 1991
434  Ebba Rosencrantz Damer Stockholm 1985
433  Amanda Roynesdotter Fjård Damer Enskede 1980
432  Ida Wallin Damer Stockholm 1976
431  Martin Ramel Herrar Stockholm 1985
430  Josefin Hallonsten Damer Skärholmen 1987
429  Annika Östring Damer Stockholm 1953
428  August Mårtensson Brandkonsulten AB Herrar ÅRSTA 1990
427  Sofia Seferli Frantzi Damer Stockholm 1986
426  Josephine Berge Damer Bromma 1991
424  Simon Kindh #talaärguldvärt Herrar Norrköping 1989
425  Hannes Jakobsson #talaärguldvärt Herrar Stockholm 1989
423  Miina Saarna Damer Hägersten 1984
422  Peter Todorowski Herrar Stockholm 1957
421  Päivi Ayoub Damer Upplands Väsby 1959
420  Elin Wrådhe Damer BRO 1977
419  Jennifer Benson Damer Stockholm 1989
418  Petra Nilsson 196509085582 Damer Stockholm 1965
415  Liam Tannlund Täby IS Herrar Täby 2007
416  Magdalena Tannlund Damer Täby 1972
417  Johan Tannlund Herrar Täby 1967
414  miriam lindgren Damer Hässelby 1997
413  Elisabeth Engvall Younsi Damer Södertälje 1975
412  Naomi Lipke Damer Sundbyberg 1983
411  Johanna Båveryd Damer Tullinge 1990
410  Nickolina Strålberg Damer Tungelsta 1991
409  Emelie Lundqvist Damer Stockholm 1992
408  Kira Blaker Damer HÄGERSTEN 1995
407  Lucie Provezza Damer Vällingby 1993
406  Jonas Elfström G3 Sport Herrar Johanneshov 1985
399  Angelina Webber Särnmarks Running team Damer Stockholm 1978
400  Sophia Ahlin Särnmarks Runningteam Damer Sköndal 1980
401  Marika Philipson Särnmarks Runinng team Damer Stockholm 1965
402  Sandra Wirström Särnmarks Running team Damer Sköndal 1989
403  Sofie Lolax Särnmarks Running team Damer Bromma 1985
404  Anna Olofsson Särnmarks Running team Damer Nacka 1981
405  Barbro Zetterberg Särnmarks Running team Damer Stockholm 1964
398  Emilie Engblom Damer Täby 1990
397  Emma Hannar Damer Stockholm 2000
396  Robert Hammarstedt Herrar Stockholm 1979
394  Luara Neumann Damer Hägersten 1984
395  Witold Henszel Herrar Hägersten 1981
393  Kristin Palme Damer Linköping 1994
392  Marcus Ålsnäs Skene SoIS Herrar Skene 1975
390  Karin Källsner Damer Sollentuna 1974
391  Sara Källsner Damer Stockholm 1984
389  Ken Okamoto Herrar Stockholm 1975
388  Kristina Åkesson Damer Stockholm 1967
387  Elin Lindgren Galderma FF Damer Bälinge 1978
383  Lydia Kahn Essingen Damer Stockholm 1977
384  Ralf Kahn Essingen Herrar Stockholm 2006
385  Frank Kahn Essingen Herrar Stockholm 2007
386  Louise Kahn Essingen Damer Stockholm 2010
382  Eva-Lotta Bengtsson Damer Hägersten 1973
372  David Lassiter Kry Herrar Stockholm 1986
373  Oliver Klingefjord Herrar 1997
374  Linda Bengtsson Damer 1976
375  Julia Elf Damer 1992
376  Charlotte Hägg Damer 1990
377  Markus Gleim Herrar 1989
378  Samuel Zweifel Herrar 1989
379  Rebecca Axelsson Damer 1992
380  Teodor Östlund Herrar 1990
381  Maria Christoffersson Damer 1973
371  Malin Malmstedt Skarpäng Damer Täby 1986
370  Sarika Norberg Damer Vallentuna 1980
369  Lars Martinsson Herrar Bagarmossen 1968
368  Thomas Schützer Herrar Vällingby 1983
367  Susanne Danielsson Rågsveds grundskola Damer Johanneshov 1976
366  Gert Sävkranz Rågsveds grundskola Herrar Johanneshov 1961
364  Paula Zart Krebs E&D AB Damer STOCKHOLM 1992
365  Luis Armando Bianchin E&D AB Herrar STOCKHOLM 1990
363  Jonatan Svensson Herrar Bromma 1986
362  Marianne Pettersson Nos och Spaningspatrullen Damer Åkersberga 1964
361  Caroline Tysk Damer Stockholm 1983
360  Johanna Frenkel Damer Stockholm 1984
359  Jesper Nyberg Herrar Stockholm 1992
358  Ove Smedman Herrar Johanneshov 1967
357  Linda Lilliesköld Damer Färentuna 1971
356  Cecilia Ahlen Damer Stockholm 1986
355  Pernilla Jansdotter Damer Johanneshov 1964
354  Louise Wendt OCD-programmet Damer Uppsala 1992
353  Nicolas Pillon Herrar Stockholm 1983
352  Dan Åberg Herrar Saltsjö-Boo 1969
350  Annica Johansson Damer Bromma 1973
351  Robin Lundell Herrar Bromma 1981
348  Aila Nyrén Damer Älta 1964
349  Niklas Nyrén Svalling Herrar Älta 1964
346  Annika Stål Danderyds sjukhus idrottsförening Damer Stockholm 1964
347  Oscar Hardselius Danderyds sjukhus idrottsförening Herrar Hägersten 1988
345  Philip Tuft Herrar Bandhagrn 1991
344  Maria Ryberg Damer Hägersten 1982
338  Mattias Björk Herrar Huddinge 1967
339  Charlotta Björk Team Björk Damer Huddinge 1967
340  Jakob Björk Team Björk Herrar Huddinge 1991
341  Erika Björk Team Björk Damer Tullinge 1993
342  Hanna Björk Team Björk Damer Huddinge 1995
343  Margareta Björk Team Björk Damer stockholm 1945
337  Daniela Tulumello Damer Stockholm 1988
336  Abdul Masih Aphrem Herrar Norsborg 1961
335  Vendela Solum Damer Stockholm 1997
334  Fredrik Lindström Wirematic Trutorq Herrar Johanneshov 1974
333  Carl-Johan Callenblad Herrar Solna 1977
332  Fang stålmarck Damer stockholm 1973
331  Marie-Louise Philip Moore Damer Täby 1957
330  Gunilla Broberg Engstrand Damer TÄBY 1959
329  Ebba Älvgren Damer Uppsala 1992
328  Ivana Batchelor Damer Saltsjö-Boo 1980
327  Cécile Hue Damer Stockholm 1986
326  Kristin Sundström Damer Skarpnäck 1984
324  John Trumstedt Herrar Stockholm 1987
325  Anna Torstensson Damer Stockholm 1989
323  Emelie Johansson Damer Stockholm 1976
320  Adela Nilsson Nilssons Damer Ekerö 1998
321  Arvid Nilsson Nilssons Herrar Ekerö 2003
322  Hillevi Nilsson Nilssons Damer Ekerö 1966
319  Victoria Kelly Damer Hägersten 1968
318  Ylva Norr Damer Uppsala 1991
317  Anne Lindgren Berndt Damer Stigtomta 1960
316  Sofia Harlen Damer Stockholm 1973
315  Theresa Hansson Karlstad Bowls Damer Karlstad 1976
314  Linnea Bring Larsson 198809030441 Damer Farsta 1988
313  Lina Westerlund Damer Bandhagen 1987
311  Diana Hosseini Damer Upplands väsby 1999
312  Mona Mousavi Damer Upplands väsby 1980
310  Malin Andersson Damer Solna 1992
309  Sara Djärf Damer Linköping 1991
308  Thomas Cederberg Kälens sk Herrar Vaxholm 1980
307  Leonard Pohl Pohlarna Herrar Karlskoga 1997
306  Konrad Pohl Pohlarna Herrar Göteborg 1992
305  Sofie Kis Damer Bromma 1982
302  Isabelle Blom Damer UPPSALA 1991
303  Elina Johansson Damer Uppsala 1990
304  Agnes Wennerberg Damer Uppsala 1993
301  Katherine Hernández Damer Huddinge 1992
300  Andrea Jelveus Damer Årsta 1991
299  Rasmus Johnson Törnros Herrar Uppsala 1990
298  Hedda Johnson Damer Uppsala 1997
293  Hanna Blomquist Abras B-day Damer Stockholm 1987
294  Anna Abrahamsson Abras B-day Damer Solna 1988
295  Josefine Grundius Abras B-day Damer Solna 1991
296  Anna Liss Abras B-day Damer Stockholm 1989
297  Theodora Malmström Abras B-day Damer Stockholm 1988
292  Mathilda Brandberg Stockholm Damer Vaxholm 1991
291  Maria Pohjanen Damer Bromma 1992
290  Awad Smew Herrar Stockholm 1992
289  Liani Aguero Palm Damer Älvsjö 1984
285  Emma Lundgren Damer Åkersberga 1983
286  Per Lundgren Herrar Åkersberga 1984
287  Lina Eriksson Damer Vaxholm 1994
288  Mattias Erixson Herrar sollentuna 1991
284  Johan Pohl Pohlarna Herrar OSLO 1990
283  Daniel Elander Herrar Huddinge 1967
282  Linnea Forsberg IF Linnéa Damer Stockholm 1983
262  Marie Malmsten Botkyrka kommun, socialpsykiatriska enheten Damer södertälje 1989
263  Nima Abdirisak - Ahmed Damer 1988
264  Tecle Abraha Herrar 1954
265  Olivia Flodbring Damer 1985
266  Senait Tekie Damer 1980
267  Ann Sofi Grahn Damer 1962
268  Elisabeth Öberg Damer 1960
269  Carla Leal Damer 1970
270  Therese Eliasson Damer 1986
271  Susanne Bodelsson Damer 1961
272  Sinikka Gohari Damer 1959
273  Evelina Byström Damer 1989
274  Annette Holmgren Damer 1957
275  Eeva- Lotta Sorsa Damer 1990
276  Anneli Hanski Damer 1962
277  Saija Haikarainen Damer 1987
278  Sabina Lejdevik Damer 1986
279  Terese Caldeström Damer 1973
280  Julia Collmar Damer 1991
281  Leena Kuusipalo Damer 1959
261  Malin Hedberg Damer Sundbyberg 1973
260  William Fox Herrar Ekerö 1996
259  Malin Vesik Damer Skärholmen 1976
258  Sandra Brkan Damer Eskilstuna 1990
257  christina flygt KSFF Damer Bålsta 1967
256  Lovisa Helzén Annan könstillhörighet JOHANNESHOV 1982
255  Josefine Malmkvist Damer Solna 1991
253  Peter Lindbeck Privat Herrar VALLENTUNA 1971
254  Ebba Lindbeck Damer VALLENTUNA 2005
252  Annika Haglund Damer Saltsjöbaden 1970
251  Ann-Christine Jansson Damer Stockholm 1969
250  Anna Stjernlöf Damer Vallentuna 1976
249  Johanna Åhs Damer Älvsjö 1973
248  Hamed Afif Herrar Upplands väsby 1979
247  Lena Almén Damer Dalarö 1960
246  Petter Englund Roslagsbro Herrar Stockholm 1987
245  Elliot Fröjmark Herrar Bagarmossen 2007
244  Karin Herlitz Damer Uppsala 1963
242  Mathias Sjöberg Herrar Hägersten 1983
243  Elin Heyman Damer Hägersten 1990
241  Mats Collin Herrar Haninge 1968
240  Anna Rehnström Minton Damer Stockholm 1969
239  Johanna Rooth Damer Järfälla 1981
238  Lena Collin Team Snigel Damer Haninge 1970
236  Jessica Forsberg RPV Stockholm Damer ENEBYBERG 1970
237  Karin Forsberg RPV Stockholm Damer ENEBYBERG 2004
235  Victor Samuelsson Herrar Malmö 1986
234  Ewa Andersson magdalena studien Damer Huddinge 1962
233  Julia Johansson Damer Stockholm 1991
232  Johan Persson Herrar Hägersten 1984
231  Martin Skog Herrar Stockholm 1989
230  Kristina Bähr Damer Nyköping 2016
228  Gitte Wern Damer Huddinge 1965
229  Ewelina Buss Forsberg Damer Södertälje 2001
227  Julia Folkesson Norberg Damer 69 1998
226  Elias Pöljö Herrar HUDDINGE 1991
225  Albana Makoll MTC - Makolli Training Center Damer Åkersberga 1986
224  jan pettersson Herrar vallentuna 1963
223  Sofia Ahl Damer Rönninge 1970
222  Anneli Jedenmalm Damer Stockholm 1977
220  Agneta Timbäck Damer Åkersberga 1962
221  Thomas Timbäck Herrar Åkersberga 1957
218  Elin Strömqvist Damer Stockholm 1989
219  Kristina Långström Damer vallentuna 1989
217  Erik Werner Herrar Solna 1983
216  cecilia hägg Tallhöjden Elit Damer Öjebyn 1984
215  Linnea Lönnerbro Damer Södertälje 1990
214  Vigg Stenberg - Eriksson Pohlarna Herrar Stockholm 1992
211  Anna Boström Damer vaxholm 1970
212  Linn Edsvik Damer Vaxholm 2003
213  Katarina Asplund Damer Vaxholm 1972
210  Maria Hasselberg Damer Tumba 1967
208  Kerstin Tillman Damer Bromma 1957
209  Nora B.Tillman Damer Bromma 2001
207  Catrine Eriksson Damer Åkersberga 1987
205  Lina Schillström Damer Stockholm 1987
206  Ida Wiltfalk Damer Västerås 1989
203  Joakim Lindell Herrar Hägersten 1989
204  Janine Tillett Damer Hägersten 1992
202  Nadja Ekblom Damer Solna 1987
201  Fredrik Gustafsson Herrar Trollhattan 1993
200  Florence Galibert Pohlarna Damer Vällingby 1966
199  Ida Nilsson Damer Stockholm 1980
193  Lilly Pohl Pohlarna Damer Bromma 1969
194  Andreas Pohl Pohlarna Herrar Bromma 1964
195  Alfred Pohl Pohlarna Herrar Bromma 1997
196  Nelly Pohl Pohlarna Damer Bromma 1999
197  Elin Pohl Pohlarna Damer Bromma 2003
198  Felix Pohl Pohlarna Herrar Bromma 1992
192  Joakim Petersson Tureberg FK Herrar Upplands Väsby 1962
191  Elin Forsling Damer Hägersten 1986
190  Tina Lyckeros Damer Stockholm 1965
189  Ida Forsling Damer Sollentuna 1989
187  Deborah Mezgebu Damer Sundbyberg 1991
188  Josefine Olsson Damer Hägersten 1992
186  Hanna Ålin Damer Solna 1993
185  Mikael Eriksson Herrar Åkersberga 1988
184  Pernilla Johansson Team Nordic Trail Damer Handen 1975
183  Catharina Nordström Damer Märsta 1963
182  Alfred Skogberg Suicide Zero Herrar VÄLLINGBY 1972
176  Suzanne Gierer Damer Enskede 1963
177  Karl Gierer Herrar 1962
178  Jessica Bood Damer 1975
179  Linnea Gierer Damer 1992
180  Emilia Gierer Damer 1995
181  Joakim Svantesson Herrar 1991
170  Jamshd Mirbaz Herrar Upplands väsby 1984
171  Korous Zare Herrar Upplands väsby 1971
172  Arash Mirbaz Herrar Upplands väsby 1987
173  Jawad Mitbaz Herrar Upplands väsby 1986
174  Shajia Afif Damer Upplands väsby 1984
175  Iman Mirbaz Damer Upplands väsby 1989
169  Oskar Flygare OCD-programmet Herrar Stockholm 1992
168  Linnéa Bergschöld Damer Åkersberga 1990
167  Josefine Blnac Damer Solna 1991
166  Jeanette Isadora Telford Damer Nykvarn 1986
165  Emma Lindroos Rehabmedicin Danderyds sjukhus Damer Skärholmen 1985
164  Rebecca Cederström Damer Stockholm 1975
163  Emma Lauri Damer Hägersten 1985
162  Jana Prihodko Damer SUNDBYBERG 1991
161  Mikael Tell Herrar Stockholm 1969
160  Marcus Falk Johansson Herrar Saltsjö-Boo 1991
159  Kristina Bergström Damer Bromma 1964
158  Helena Sundqvist Damer Solna 1965
157  Lova Rehle Damer Stocksund 1998
155  Tove Bastrup Damer Hägersten 1987
156  Kristin Bastrup Frank Damer 1992
154  Carita Thorén Damer Stockholm 1991
152  Jesper Andersson Herrar Märsta 1991
153  Millie Cepelak Damer Märsta 1991
150  magdalena jansson Damer JOHANNESHOV 1973
151  Majken jansson Damer JOHANNESHOV 2006
149  Katrin Berndt ASICS Frontrunners Damer Motala 1993
148  Tim Hansson Herrar Stockholm 1989
147  Johan Tengberg Herrar Stockholm 1987
146  Johan Tyllström Ulriksdalsskolans ladusvala Herrar Tullinge 1966
144  Tove Bergdahl Damer Farsta 1980
145  Klara Leopold Damer Hägersten 1983
143  Hanna Bladh Damer Bromma 1982
142  Kristina Leijonmalm Damer Hägersten 1985
139  Erik Ellqvist 1965 Herrar Sollentuna 1965
140  Felix Ellqvist 1965 Herrar Sollentuna 1997
141  Alexander Ellqvist 1965 Herrar Sollentuna 2002
138  Frida Lundin Damer Enskede gård 1983
137  Annica Malmelind Hälsa & massage Damer Huddinge 1963
136  Torkel Svensson Herrar Bromma 1969
135  Julia Oftedal Damer Djursholm 1998
134  Olov Nilsson Sundsvallspolisens IF Herrar Sundsvall 1979
133  Hanna Stenqvist Damer Kungsängen 1983
132  Rebecca Remnélius Damer Stockholm 1990
131  Sabina Adolfsson Damer Uppsala 1991
130  Lina Collini Damer Stockholm 1991
129  Kristina Crnoja Damer STOCKHOLM 1990
128  Ida Trönnhagen Damer Stockholm 1991
127  Jenny Lundeberg Katten Spinner IF Damer Stockholm 1991
126  Adam Palmgren Katten Spinner IF Herrar Stockholm 1990
125  Petter Hallström Pro Vlad Herrar Stockholm 1991
124  Fredrik Hansson Herrar Nacka 1985
123  Daniel Lystad Herrar Strömstad 1988
121  Emma Nyström Damer Eskilstuna 1990
122  Wilhelmina Wallmark Damer Stockholm 1991
120  Niklas Johansson Bad Land Running Club Herrar Stockholm 1984
119  Ulrika Sundberg Damer Järna 1960
118  Erika Collin Damer Johanneshov 1991
117  Karolina Fischerström Damer Lund 1985
116  Benedict Hugosson Vårdutveckling.se Herrar Årsta 1982
115  Danielle Müller Hägersten Damer Hägersten 1986
114  Anna Byfors Damer Lund 1992
113  Malin Malmström Damer Gustavsberg 1973
112  Paulina Lannerbäck 1995 Damer HÄGERSTEN 1995
110  Catharina Buhrman Lindberg Damer Bålsta 1988
111  Carl Buhrman Lindberg Herrar Bålsta 1983
109  Ulrika Eriksson Damer Västerås 1973
107  Cecilia Steneholm Damer Enskede 1978
108  Camilla Sundelin Damer Handen 1982
106  Pia Torén Damer SOLNA 1971
105  Hanna Bladh Damer Tyresö 1983
104  Emine Oulad Younes Damer Segeltorp 1983
103  Cecilia Skoog Damer Mariefred 1969
101  Vincent Berglund/Simion Herrar Bromma 2003
102  Helene Berglund Damer Bromma 1980
100  Emma Berghult Damer Lysekil 1993
98  Elin Husén 1988 Damer Finspång 1987
99  Madeleine Ragnarsson Damer Stockholm 1987
96  Agnes Mårtensson Damer Lund 1994
97  Emma Dehlryd Damer Lund 1994
95  Sebastian Witte Herrar Stockholm 1983
94  Hanna Malmström Damer Stockholm, Sweden 1981
93  Anna Brandberg Damer Stockholm 1970
92  Paulina Rehbinder Synch Advokat Damer Stockholm 1988
91  Louise Eskered Damer Gustavsberg 1978
90  Mikael Johansson Herrar Västerhaninge 1976
86  Stefan Leijon A New Dialogue Herrar Hägersten 1969
87  Manush Mirzakhanjan Damer Hägersten 1973
88  Anton Leijon Herrar Hägersten 2014
89  Birgitta Brolin Damer Solna 1941
85  Joar Söderlind Herrar Stockholm 1983
84  Matilda Strömberg Damer Stockholm 1987
82  William S Clöve Havets löpare Herrar Björnlunda 2005
83  Niclas Skeppstedt Havets löpare Herrar Björnlunda 1976
81  Beatriz Castro Damer Stockholm 1985
80  Ella Asplund Damer Stockholm 1993
79  Nevenka Rojas Damer Västerås 1983
78  Emma Hjort Damer Trelleborg 1998
77  Klara Ekvall Damer Stockholm 1988
76  Marie Österberg Damer Solna 1972
75  Gabriella Hyllander Damer Vallentuna 1970
74  Yvonne Hellström Damer Älvsjö 1974
72  Mette Erling Damer Åkersberga 1972
73  Emelie Ohlin Damer Åkersberga 1995
71  Maria Söderström Damer Sollentuna 1972
56  HELENE CHUKRO SLS Damer Johanneshov 1973
57  Emma Johansson SLS Damer Johanneshov 1979
58  Anna Lagerqvist SLS Damer Johanneshov 1980
59  Susanne Larsson SLS Damer Johanneshov 1955
60  Monica Lindow SLS Damer Johanneshov 1955
61  Helena Nilsson SLS Damer Johanneshov 1978
62  Cecilia Sandberg SLS Damer Johanneshov 1974
63  Veronica Sandberg SLS Damer Johanneshov 1982
64  Josefina Sjöblom SLS Damer Johanneshov 1977
65  Martina Wejdrup SLS Damer Johanneshov 1973
66  Anders Widerström SLS Herrar Johanneshov 1987
67  Maggie Örjansberg SLS Damer Johanneshov 1955
68  Nagam Alkass SLS Damer Johanneshov 1977
69  Camilla Svensson SLS Damer Johanneshov 1983
70  Linda Flodin SLS Damer Johanneshov 1974
55  Johanna Mc Cormick Ingen Damer Uppsala 1996
54  Niclas Andrén Herrar Norrköping 1966
51  Liv Ungermark Damer Älvsjö 1968
52  Mats Landberg Herrar Älvsjö 1967
53  Ida Ungermark Annan könstillhörighet Älvsjö 2004
50  Anna Bud Sundin Tullinge Damer Tullinge 1971
49  Anja Carlsson Damer Hägersten 1966
48  Sarsh Jevrem Läkarförbundet Damer Stenungsund 1974
47  Kent-Inge Perseius Röda Korsets Högskola Herrar Huddinge 1963
46  Emy Lindberg Damer Enskede 1992
45  Maria Davidsson Damer Lidingö 1990
44  Madelene Sjöholm SMKrunners Damer Sollentuna 1982
43  Siw Wåle SÖS IF Damer Skarpnäck 1957
42  Ann Vallin Damer Sköndal 1976
41  Helen Schelin Damer Älvsjö 1968
40  Nina Edgren Damer Älvsjö 1969
39  Fabian Lenhard KFE Herrar Stockholm 1978
38  Lars Högstadius Herrar Hägersten 1967
37  Ewa Baurmann Damer Stockholm 1981
36  Alma Shapiro Damer Bandhagen 1989
35  Pierre Åström Herrar TUMBA 1976
34  Cina Sjöholm - Damer Hägersten 1968
33  Emil Hallström Herrar Stockholm 1988
32  Daniel Ivarsson Herrar Hässelby 1986
31  Susanna Lindqvist Damer Huddinge 1991
29  David Sjöö Fluffyz Kittenz Herrar Skärblacka 1987
30  Alexandra Holmberg Fluffy Kittenz Damer Skärblacka 1988
28  Thomas Elgenberg Herrar Solna 1984
27  Göran Wallin Herrar Visby 1957
26  Malin Björkqvist Damer Visby 1966
24  Lotten Hesselgård Damer Västervik 1983
25  Andreas Hesselgård Herrar Västervik 1985
22  Claudia Vasquez Damer Vallentuna 1974
23  Henrik Broselid Herrar Vallentuna 1980
21  Angelika Sellén Damer Sollentuna 1990
17  Lilli Hedenqvist Damer Nacka 1968
18  Mikael Hedenqvist Herrar Nacka 1966
19  Jessica Hedenqvist Damer Nacka 2001
20  Lisa Hedenqvist Damer Nacka 1995
16  Sandra Eriksson Hammarby IF Damer Stockholm 1989
14  Emma Hansspn Damer Solna 1990
15  Violeta Veljkovic Damer Nacka 1982
13  Frida Ol-Mårs Damer Stockholm 1987
12  Johannes Soldal Herrar Uppsala 1985
11  Kristoffer Soldal Herrar Farsta 1984
10  Oskar Thuresson Herrar Farsta 1986
John Kollinius Herrar Spånga 1981
Angela Engström Damer Mölndal 1993
Elsa Ahrin Damer Årsta 1989
Cattrina Mott Annan könstillhörighet Alvsjo 1987
Joachim Eckerström Vårdutveckling.se Herrar Ekerö 1982
Aster Eckerström Vårdutveckling.se Damer Ekerö 1981
Charina Hennberg Damer Nykvarn 1963
Michael Hofmeijer Dreamteam Styrkefabriken Herrar Björnlunda 1990
Sandra Jansson Team Snigel Damer Saltsjöbaden 1982
Till anmälan för 2018 Med tidtagning a