Anmälda till Mental Health Run 2018 - Med tidtagning a Avancerad sök

Namn Klubb Klass Ort Födelseår
Nevenka Rojas Damer Västerås 1983
Emma Hjort Damer Trelleborg 1998
Klara Ekvall Damer Stockholm 1988
Marie Österberg Damer Solna 1972
Gabriella Hyllander Damer Vallentuna 1970
Yvonne Hellström Damer Älvsjö 1974
Mette Erling Damer Åkersberga 1972
Emelie Ohlin Damer Åkersberga 1995
Maria Söderström Damer Sollentuna 1972
HELENE CHUKRO SLS Damer Johanneshov 1973
Emma Johansson SLS Damer Johanneshov 1979
Anna Lagerqvist SLS Damer Johanneshov 1980
Susanne Larsson SLS Damer Johanneshov 1955
Monica Lindow SLS Damer Johanneshov 1955
Helena Nilsson SLS Damer Johanneshov 1978
Cecilia Sandberg SLS Damer Johanneshov 1974
Veronica Sandberg SLS Damer Johanneshov 1982
Josefina Sjöblom SLS Damer Johanneshov 1977
Martina Wejdrup SLS Damer Johanneshov 1973
Anders Widerström SLS Herrar Johanneshov 1987
Maggie Örjansberg SLS Damer Johanneshov 1955
Nagam Alkass SLS Damer Johanneshov 1977
Camilla Svensson SLS Damer Johanneshov 1983
Linda Flodin SLS Damer Johanneshov 1974
Johanna Mc Cormick Ingen Damer Uppsala 1996
Niclas Andrén Herrar Norrköping 1966
Liv Ungermark Damer Älvsjö 1968
Mats Landberg Herrar Älvsjö 1967
Ida Ungermark Annan könstillhörighet Älvsjö 2004
Anna Bud Sundin Tullinge Damer Tullinge 1971
Anja Carlsson Damer Hägersten 1966
Sarsh Jevrem Läkarförbundet Damer Stenungsund 1974
Kent-Inge Perseius Röda Korsets Högskola Herrar Huddinge 1963
Emy Lindberg Damer Enskede 1992
Maria Davidsson Damer Lidingö 1990
Madelene Sjöholm SMKrunners Damer Sollentuna 1982
Siw Wåle SÖS IF Damer Skarpnäck 1957
Ann Vallin Damer Sköndal 1976
Helen Schelin Damer Älvsjö 1968
Nina Edgren Damer Älvsjö 1969
Fabian Lenhard KFE Herrar Stockholm 1978
Lars Högstadius Herrar Hägersten 1967
Ewa Baurmann Damer Stockholm 1981
Alma Shapiro Damer Bandhagen 1989
Pierre Åström Herrar TUMBA 1976
Cina Sjöholm - Damer Hägersten 1968
Emil Hallström Herrar Stockholm 1988
Daniel Ivarsson Herrar Hässelby 1986
Susanna Lindqvist Damer Huddinge 1991
David Sjöö Fluffyz Kittenz Herrar Skärblacka 1987
Alexandra Holmberg Fluffy Kittenz Damer Skärblacka 1988
Thomas Elgenberg Herrar Solna 1984
Malin Björkqvist Damer Visby 1966
Göran Wallin Herrar Visby 1957
Lotten Hesselgård Damer Västervik 1983
Andreas Hesselgård Herrar Västervik 1985
Claudia Vasquez Damer Vallentuna 1974
Henrik Broselid Herrar Vallentuna 1980
Angelika Sellén Damer Sollentuna 1990
Lilli Hedenqvist Damer Nacka 1968
Mikael Hedenqvist Herrar Nacka 1966
Jessica Hedenqvist Damer Nacka 2001
Lisa Hedenqvist Damer Nacka 1995
Sandra Eriksson Hammarby IF Damer Stockholm 1989
Emma Hansspn Damer Solna 1990
Violeta Veljkovic Damer Nacka 1982
Frida Ol-Mårs Damer Stockholm 1987
Johannes Soldal Herrar Uppsala 1985
Kristoffer Soldal Herrar Farsta 1984
Oskar Thuresson Herrar Farsta 1986
John Kollinius Herrar Spånga 1981
Angela Engström Damer Mölndal 1993
Elsa Ahrin Damer Årsta 1989
Cattrina Mott Annan könstillhörighet Alvsjo 1987
Joachim Eckerström Vårdutveckling.se Herrar Ekerö 1982
Aster Eckerström Vårdutveckling.se Damer Ekerö 1981
Charina Hennberg Damer Nykvarn 1963
Michael Hofmeijer Dreamteam Styrkefabriken Herrar Björnlunda 1990
Sandra Jansson Team Snigel Damer Saltsjöbaden 1982
Till anmälan för Med tidtagning a