Anmälda till Ekebyloppet 2018 Avancerad sök

Korten 5

Startnummer Namn Klubb Klass Ort Födelseår
2203 Karin Söderquist Sdq dam Uppsala 1974
2204 Alma Söderquist Sdq dam Uppsala 2005
2202 Edvin Schön Gottsunda IF herr Uppsala 2004
2201 Erik Hovstadius Nej herr Uppsala 1950
2200 Moa Norlen Mantra Sport IF dam Uppsala 2009
2197 Edvin Tögenmark OK Linné herr Uppsala 2006
2198 Arvid Tögenmark OK Linné herr Uppsala 2008
2199 Hildur Edholm Edholms IF dam Uppsala 2007
2196 Hanna Bängtsson Familjen Bängtsson dam Uppsala 2007
2195 Petra Söderlind Uppsala dam Uppsals 1968
2194 Ida Agering Ingen dam Uppsala 1981
2191 Kristin Elf ej valbar 1976
2192 samuel Elf ej valbar 2009
2193 Jonathan Elf ej valbar 2006
2190 Elias Pallas Uppsala ej valbar Uppsala 2008
2189 Jon Fryk Frykshow ej valbar Uppsala 1990
2188 Linnéa Sandén Motionär ej valbar Uppsala 1986
2185 Kristina Wilén Team Wilén ej valbar Uppsala 1977
2186 Astrid Wilén Team Wilén ej valbar Uppsala 2008
2187 Tove Wilén Team Wilén ej valbar Uppsala 2011
2181 Sigge Andersson OK Linné ej valbar Uppsala 2009
2182 Vilgot Andersson UNIK ej valbar Uppsala 2006
2183 Ulrika Gunnarsson UNIK ej valbar Uppsala 1978
2184 Martin Andersson UNIK ej valbar Uppsala 1976
2180 Brian Bundegaard Rangsborg ej valbar knivsta 1977
2178 Anton Olofsson Upsala IF ej valbar UPPSALA 2002
2179 Per-Göran Olofsson Uppsala LK ej valbar UPPSALA 1968
2177 Rafael Mousavi Ability Care ej valbar Uppsala 1980
2176 Annika Billstam OK Linné ej valbar Uppsala 1976
2175 Pelle Nilsson Upsala IF ej valbar Uppsala 2003
2173 Vilhelm Ekestern OK Linné ej valbar Uppsala 2008
2174 Vincent Ekestern OK Linné ej valbar Uppsala 2008
2172 Albin Bolund Gottsunda IF ej valbar UPPSALA 2005
2171 Tove Foucard UIF ej valbar Uppsala 2002
2170 Jessica Sandler Rasbo IK ej valbar Uppsala 1977
2168 Hanna Mandahl Ingen klubb ej valbar Uppsala 2008
2169 Maria Mandahl Ingen klubb ej valbar Uppsala 1975
2167 Gabriel Söderqvist Gottsunda if ej valbar Knivsta 2002
2165 Therese Bohlin Östhammar ej valbar Östhammar 1977
2166 Bengt-Olof Filipsson Östhammar ej valbar Östhammar 1953
2164 Sara Ekström OK Linné ej valbar Uppsala 2005
2163 Arvid Burström klubblös ej valbar Knivsta 2003
2162 Eleonore Gåvsten Spårvägen ej valbar Stockholm 1979
2161 Mattias Hedberg N/A ej valbar Uppsala 1973
2160 Kajsa Strandell IF Hagen OL ej valbar Uppsala 1996
2157 Ellen Brattberg Grunning ej valbar 1985
2158 Helena Hovstadius ej valbar 1981
2159 Melker Klintefelt ej valbar 1989
2156 Joar Eklund IF Thor ej valbar Vänge 2007
2155 Lina Hadid IRF ej valbar Uppsala 1990
2154 Emil Boström OK Linné ej valbar Uppsala 2002
2152 Carl Ljunggren Västeråker ej valbar Stockholm 1972
2153 Cecilia Björkenå Västeråker ej valbar Västeråker 1971
2150 Stina Pedersen Järfälla OK ej valbar Järfälla 2006
2151 Maria Pedersen Järfälla OK ej valbar Järfälla 1975
2149 Håkan Wiman IF Linnéa ej valbar STOCKHOLM 1967
2148 Karin Almlöf Vattholma ej valbar Vattholma 1982
2147 Jessica Borg Storvreta IK ej valbar Örsundsbro 2003
2146 Felix Johnsson Ok linne ej valbar UPPSALA 2006
2143 Felix Carlsson Uppsala ej valbar Uppsala 2005
2144 Robert Carlsson Uppsala ej valbar Uppsala 1975
2145 Viggo Carlsson Uif ej valbar Uppsala 2008
2142 Teodora Vitos privat ej valbar Uppsala 1966
2139 Malin Burström Värmdö IF ej valbar Värmdö 1974
2140 Rikard Ulvshammar Värmdö IF ej valbar Värmdl 1975
2141 Tage Ulvshammar Värmdö IF ej valbar Värmdö 2001
2138 Anitha Sällström Team Lårkaka ej valbar Uppsala 1943
2137 Frida Alteby Östervåla ej valbar Östervåla 1998
2135 Maria Nilsson Hagberg Hagbergarna ej valbar Uppsala 1977
2136 Viktor Hagberg Hagbergarna ej valbar Uppsala 2007
2132 Leopold Olofsson Västerås SOK ej valbar Västerås 2008
2133 Lars Olofsson Västerås SOK ej valbar Västerås 1973
2134 Maria Olofsson Västerås ej valbar Västerås 1974
2131 Sara Ingard Ik rex ej valbar Björklinge 2002
2130 Cedric Wangheim Ok Linné ej valbar Uppsala 2008
2128 Theodor von Seth IF Thor ej valbar Uppsala 2006
2129 Magnus von Seth IF Thor ej valbar Uppsala 1978
2127 Nathalié Waxin El-ljus ej valbar Harbo 1998
2126 Pauline Axelsson . ej valbar Uppsala 1990
2124 Sofia Vikman - ej valbar Uppsala 1977
2125 Oscar Vikman - ej valbar Uppsala 2005
2123 Lena Jonsson Friskis svettis ej valbar Uppsala 1958
2122 Lotta Demker South Park Lane ej valbar Uppsala 1976
2120 Emma Larsson OK Linné ej valbar Uppsala 1979
2121 Eric Larsson OK Linné ej valbar Uppsala 1979
2119 Eva Bajnoczi - ej valbar Uppsala 1987
2118 Michiko Morooka IRF ej valbar Uppsala 1974
2117 Axel Gidlund OK Linne ej valbar Uppsala 2004
2115 Love Fryk Ingen ej valbar Uppsala 2002
2116 Ofelia Fryk Ingen ej valbar Uppsala 2004
2114 Albin Österroos Wasa ej valbar Uppsala 1988
2112 Helena Lind UBK ej valbar Uppsala 1974
2113 Moa Lind Bälinge IF ej valbar Uppsala 2005
2111 Johannes Skogtjärn Lundstein OK Linné ej valbar Vänge 2005
2110 Anna Gildebrand 8903087180 ej valbar Uppland 1989
2108 Linus Gustafsson ingen klubb ej valbar Uppsala 1992
2109 Wåge Gustafsson ingen klubb ej valbar Alunda 1953
2106 Gabriella Bultmark Bultarna ej valbar Uppsala 1984
2107 Robin Bultmark Uppsala brandförsvar ej valbar UPPSALA 1984
2101 Tomas ekerby - ej valbar Uppsala 1970
2102 Elisabet ekerby ej valbar 1970
2103 Elias Ekerby ej valbar 2006
2104 Simon Ekerby ej valbar 2007
2105 Magnus Stenson ej valbar 1969
2098 Tilda Wassén Ingen ej valbar Uppsala 2004
2099 Sara Wassén Ingen ej valbar Uppsala 1968
2100 Thomas Wassén Ingen ej valbar Uppsala 1967
2095 Erik Sennefelt Almtuna IS ej valbar Uppsala 2007
2096 Noelia Tornberg Sirius IBK ej valbar Uppsala 2009
2097 Peter Tornberg Sirius IBK ej valbar Uppsala 1973
2093 Marina Nygren Ingen ej valbar Uppsala 1973
2094 Zack Nygren ej valbar 2002
2092 Johan Vessby Flogsta United ej valbar Uppsala 1972
2090 Leo Larsson MK Tjockfot ej valbar Uppsala 1972
2091 Agne Larsson MK Tjockfot ej valbar Trångsund 1970
2089 Linda Runeson ej valbar 1977
2088 Kristjan Aunver ingen ej valbar Uppsala 1954
2086 Malin Sparrman Ok Linné ej valbar Uppsala 1974
2087 Axel Sparrman Ok Linné ej valbar Uppsala 2007
2085 Jonas Lindmark Uppsala IK ej valbar Uppsala 1977
2083 Maria Nordh - ej valbar Uppsala 1981
2084 Johanna Linder - ej valbar Uppsala 1981
2081 Maria Bergman Björk - ej valbar Uppsala 1984
2082 Ted Bergman - ej valbar Uppsala 1984
2079 Samuel Gorvy Gorvy Bunch ej valbar Uppsala 2001
2080 Oskar Gorvy Gorvy Bunch ej valbar Uppsala 2003
2077 Emil Åberg OK Linné ej valbar Uppsala 2006
2078 Anton Åberg OK Linné ej valbar Uppsala 2009
2075 Åsa Mattson ej valbar 1976
2076 Ingela Nordin ej valbar 1955
2074 Josephine Vesterlind nix ej valbar Uppsala 1973
2072 Elliot Abrahamsson Carnrot Ok linne ej valbar Uppsala 2009
2073 Niclas Abrahamsson Ok Linne ej valbar Uppsala 1976
2071 Oscar Smith UIF ej valbar Uppsala 2003
2066 Helena Brämerson Gaddefors 660729-5901 ej valbar Uppsala 1966
2067 Josefin Engström ej valbar 1995
2068 Linn Gaddefors ej valbar 1995
2069 Ella Gaddefors ej valbar 1992
2070 Joachim Lindqvist ej valbar 1990
2064 Camilla Russell Russells ej valbar Uppsala 1980
2065 Ben Russell Russells ej valbar Uppsala 2007
2063 Niklas Strand Ingen ej valbar Uppsala 1989
2062 Jessica Lindberg Bärby Hage ej valbar Uppsala 1980
2060 Olle Koistinen Unik ej valbar Uppsala 2008
2061 Albert Koistinen Usif ej valbar Uppsala 1961
2059 Johan Rehnström Friskis och Svettis ej valbar Uppsala 1970
2058 Johanna Strand Strand ej valbar Uppsala 1989
2057 Jimmy Strand Ingen ej valbar Märsta 1985
2051 Hanna Frisk ej valbar 2006
2052 Martin Frisk ej valbar 2006
2053 Ingrid Larsson ej valbar 2006
2054 Victor Larsson ej valbar 2008
2055 Nils Lundberg ej valbar 2008
2056 Emma Lundberg ej valbar 2006
2049 Birgit Köhler NA ej valbar Storvreta 1980
2050 Anders Köhler NA ej valbar Storvreta 1974
2048 Per Florin Mr ej valbar Uppsala 1965
2047 Julia Frithiof - ej valbar Uppsala 1991
2046 Carin Olsson Uppsala ej valbar Uppsala 1976
2044 Jenny Ekholm MK ej valbar Solna 1978
2045 Viktor Löfstrand Fortnite Runners ej valbar Solna 2007
2043 Claes Erik Claesson Uppsala ej valbar Uppsala 1946
2042 Mathilda Ogden UIF ej valbar Uppsala 1997
2041 Daniel Ogden ej valbar 1945
2040 Hampus Björgården Uppsala ej valbar Uppsala 2007
2039 Rasmus Östman Team Siri ej valbar Falun 2000
2038 Karin Magnusson Team Siri ej valbar Uppsala 1994
2033 Vera Gustafsson Familjekampen ej valbar Uppsala 1971
2034 Johan Höök ej valbar 1971
2035 Astrid Gustafsson-Höök ej valbar 2003
2036 Hjalmar Gustafsson-Höök ej valbar 2005
2037 Iris Lundström ej valbar 2002
2032 Cecilia Lundin Omberg ej valbar Uppsala 1985
2031 Ida Johansson LK Gränslöst ej valbar Uppsala 1987
2030 Jens Wendel-Hansen Ingen ej valbar Uppsala 1991
2028 Frida Sundberg SunSol ej valbar Bälinge 1983
2029 Viktor Sundberg SunSol ej valbar Bälinge 2009
2026 Sara Noelle Ärna IF ej valbar Bälinge 1982
2027 Isac Noelle Team Noelle ej valbar Bälinge 2009
2024 Lena Pelander ej valbar 1969
2025 Malin Öhlund ej valbar 1973
2020 Annika Lundmark - ej valbar Uppsala 1985
2021 Annelie Hult ej valbar 1990
2022 Ronny Pätsi ej valbar 1987
2023 Joel Lidskog ej valbar 1986
2019 Magnus Hjertson ingen ej valbar Uppsala 1948
2018 Fredrik Kjellgren Eva's klubb! ej valbar Uppsala 1989
2016 Jan. O. Jansson Uppsala ej valbar Uppsala 1951
2017 Carola Altin Uppsala ej valbar Uppsala 1966
2014 Jakob von der Lehr RadioScience ej valbar Uppsala 2008
2015 Fredrik Thisner RadioScience ej valbar Uppsala 1973
2012 Helena Håkansson - ej valbar Uppsala 1969
2013 My Fridland - ej valbar Uppsala 1985
2010 Theo Nygren ej valbar 2006
2011 Cecilia Nygren ej valbar 1971
2009 Marcus Söderlund Upsala IF ej valbar Uppsala 2004
2007 Anna-Brita Lindqvist Uppsala ej valbar Uppsala 1951
2008 Göran Bjurhall Uppsala ej valbar Uppsala 1946
2006 Zsuzsanna Fusz Skyttorp ej valbar Skyttorp 1987
2005 Sofia Hagberg Lindbacken ej valbar Uppsala 1985
2000 Morgan Sällström Västerås LK ej valbar Västerås 1962
2001 Susanne Monié Västerås LK ej valbar Västerås 1958
2002 Ozkar Sällström Klubb Lårkaka ej valbar Västerås 1986
2003 Linnea Sällström Klubb Lårkaka ej valbar Västerås 1989
2004 Haley Rosén Västerås LK ej valbar Västerås 2008

Milen

Startnummer Namn Klubb Klass Ort Födelseår
1202 Johan Dahlström Runacademy IF herr Uppsala 1981
1203 Kaisa Nordquist Uppsala dam Uppsala 1962
1200 Emelie Svedberg - dam Uppsala 1987
1199 Tora Kronqvist - dam Uppsala 1985
1198 Fredrik Kronqvist - herr Uppsala 1982
1197 Henrik Norman Linköping herr Linköping 1987
1201 Mårten Fjällström Ingen herr Uppsala 1977
1196 Mikael Omma Trimble IF herr UPPSALA 1972
1195 Anna Lithell Ok Linné dam Uppsala 2001
1194 Anders Forssell Kungsgärdet herr Uppsala 1968
1192 Ida Ivarsson Malsta dam Uppsala 1992
1193 Daniel Lindgren Mantra sport IF herr Uppsala 1991
1191 Nina Wahlsten Uppsala dam Uppsala 1991
1189 Jenny Forsman Ingen dam Uppsala 1984
1190 Peter Persson Uppsala universitet herr Uppsala 1964
1188 Jonatan Brattberg Sällskapet Arga Amfibieveteraner herr Uppsala 1984
1187 Fredrik Björk IK REX herr Bälinge 1985
1186 Sofia Seroka - dam Uppsala 1992
1185 Lisa Pelling OK Linné dam Uppsala 1973
1184 John Gull Storvreta IK herr Uppsala 1985
1183 Jonas Lindgren Uppsala 86ers Uppsala 1977
1182 peter schönqvist - uppsala 1967
1181 Johan Loft Storvreta STORVRETA 1981
1179 Mattias Nyström Ingen Uppsala 1976
1180 David Olofsson Uppsala UPPSALA 1998
1178 Roger Forsberg Bälinge IF Uppsala Bälinge 1968
1177 Clara Svahn Nnif Uppsala 1993
1175 Joakim Berg - Uppsala 1977
1176 Maja Åberg Berg - Uppsala 1977
1174 Francis Burdon None Uppsala 1979
1173 Susanna Wahlberg Ingen Uppsala 1977
1171 Viktor Mandahl Ingen klubb Uppsala 2006
1172 Per Mandahl AXA Sports Club Uppsala 1974
1170 Anders Ekström OK Linné Uppsala 1965
1169 Kristian Tufvesson IK REX Björklinge 1991
1161 Helen Eriksson Ekeby Hälsocenter Uppsala 1979
1162 Stina Sandberg 1989
1163 Lisa Loft 1983
1164 Mats Brolin 1964
1165 Calise Lindholm Karlsson 1975
1166 Maria Rätsep 1975
1167 Jenny Löding 1974
1168 Pelle Lövstrand 1957
1160 Anne-Marie Halvardsson - Uppsala 1952
1159 hanna rantakylä hls uppsala 1995
1158 Morgan Runeson mk Uppsala 1974
1157 Christian Reinmar Bjerking AB Uppsala 1978
1156 Mattias Nilsson Heby Heby 1973
1155 Emelie Agnedal - Knivsta 1983
1154 Kalle Laajala - Uppsala 1978
1153 Susanna Rudqvist S.Rudqvist Uppsala 1992
1151 Tomas Thim Uppsala LK Uppsala 1963
1152 Helena Thim Upsala IF Uppsala 1998
1149 Bella Pedersen Järfälla OK Järfälla 2004
1150 Robert Pedersen Järfälla OK Järfälla 1976
1148 Magnus Forsgård Uppsala UPPSALA 1979
1147 Björn Malmström Björns milklubb Uppsala 1978
1146 Charlotta Edberg Uppsala BTK Uppsala 2003
1143 Evelina Larsson Boarp Lidingö 1987
1144 Johan Rostedt Boarp Lidingö 1987
1145 Börje Rostedt Boarp Eksjö 1952
1142 Anders Kvarnheden - Uppsala 1964
1140 Fredrik Janson Stockholm Uppsala 1989
1141 Sandra Lundberg Team Nordic Trail Uppsala 1992
1139 Oscar Palm OK Linné Uppsala 2001
1138 Guillermo Barredo García - Uppsala 1989
1137 Jörgen Nilsson Mercodia FF Uppsala 1972
1136 Kalle Svensson Uppsala LK Uppsala 1959
1135 Thomas Sandberg Bälinge Bälinge 1968
1134 Erik Önnevall Mikkeller Running Club UPPSALA 1979
1132 Johanna Burström ekebyloppet Uppsala 1981
1133 Alfons Burström Ekebyloppet Uppsala 2007
1131 Timea Vitos Privat Uppsala 1995
1130 Joakim Ögger Groko Uppsala 1966
1129 Ellen Ulvshammar Värmdö IF Värmdö 2004
1128 Tobias Nordstedt Stabby Runners Uppsala 1989
1127 Staffan Thore - Uppsala 1983
1126 Margareta Wallin OK Linné Uppsala 1957
1124 Sabina Westerlind Klubblös Uppsala 1973
1122 Lars Lindhagen OK Linné Uppsala 1971
1123 Edith Lindhagen OK Linné Uppsala 2004
1121 Maximilian Olofsson Västerås SOK Västerås 2003
1120 Cecilia Ingard Ik rex Björklinge 1961
1119 Niklas Karlsson El-ljus AB Uppsala 1976
1117 Tomaz Hägglund OK Linne Uppsala 1976
1118 Adrian Hägglund OK Linne Uppsala 2009
1115 Magnus Jobs Team Eira Uppsala 1984
1116 Ingrid Almkvist Team Eira Uppsala 1985
1114 Mats Hansson Bälinge Bälinge 1963
1113 Olle Ljungblom Olleboi IF uppsala 2003
1112 Elin Björkman - Uppsala 1978
1125 Truls Linhäll Hagunda IF Friidrott Vänge 2006
1111 Michel Aronsson Ingen klubb Uppsala 1984
1110 Miquel Angles Team Nordic Trail Uppsala knivsta 1975
1109 Jon Frank - UPPSALA 1981
1108 Alexander Skogtjärn Lundstein OK Linné Vänge 2000
1106 Mattias Huss Uppsala Uppsala 1980
1107 Josephine Vesterlind Uppsala Uppsala 1980
1105 Carolin Andreasson Uppsala Uppsala 1992
1104 Viktor Andersson Cf warrior Storvreta 1984
1103 Annette Roos OK Linné Uppsala 1975
1102 Pernille Tagesson Saknar klubb Knutby 1978
1101 Cissi Holmqvist - Uppsala 1975
1100 Uwe Zimmermann ingen Uppsala 1970
1099 Sofia Bahamondez - Uppsala 2000
1097 Patrik Boman Ingen Uppsala 1964
1098 Emelie Boman Ingen Uppsala 1991
1096 Bror Sennefelt Almtuna IS Uppsala 2007
1094 Karin Hjorton Flogsta United Uppsala 1974
1095 Ivar Hjorton-Vessby Flogsta United Uppsala 2007
1093 Emma Ivansson Storvreta IK Storvreta 1975
1092 Hans Bernhoff Ok Linne UPPSALA 1964
1091 Anders Blomqvist Upsala Simsällskap (världens äldsta idrottsklubb) Uppsala 1962
1090 Erik Lindblad - UPPSALA 1965
1089 Stefan Pedersen - Uppsala 1977
1088 Torbjörn Schön - Uppsala 1973
1087 Anna Eriksson - Uppsala 1977
1078 Tobias Saarela Uppsala träningsstudio Uppsala 1988
1079 Julia Alomerovic 1980
1080 Linda Holst 1978
1081 Fredrik Erixzon 1992
1082 Cecilia Berg 1978
1083 Hanna Ågren 1975
1084 Maria Nylund 1977
1085 Louise Saarela 1960
1086 Anna Bredberg Kostov 1969
1076 Adam Sparrman Ok Linné Uppsala 2005
1077 Erik Sparrman Consoden IdrottsTeam Uppsala 1974
1075 Ingeborg Amnéus Upsala IF Uppsala 1974
1074 Martin Eriksson Carolina Runners Uppsala 1984
1073 Björne Ekberg Uppsala Almunge 1961
1071 Marit Gorvy Gorvy Bunch Uppsala 1973
1072 Dylan Gorvy Gorvy Bunch Uppsala 1966
1068 Daniel Erdenborg Beckers korpklubb Arlandastad 1973
1069 Simone Crivellaro 1969
1070 Therese Dalberg 1985
1066 Jimmy Henriksson IK Hinden Stockholm 1985
1067 Henrik Lundell IK Hinden Uppsala 1983
1065 Barbara Otto nix Uppsala 1972
1064 henrik wache - Uppsala 1970
1062 Cecilia Taub . Uppsala 1983
1063 Saumuel Taub . Uppsala 1983
1061 Erik Larsson Uppsala löparklubb Örsundsbro 1990
1060 Alexander Kuzmicki Stiernhielmsgatan Uppsala 1980
1059 Else Berglund Urban Swaras Norrköping 1957
1058 Sara Heikfolk - Uppsala 1993
1057 Jeremy Haglund Haglund IF Uppsala 2004
1056 Kristian Jakobsen Ingen UPPSALA 1968
1055 Anna Forsberg - Uppsala 1983
1054 Camilla Björk - Uppsala 1975
1053 Jakob Sahlström - Uppsala 1990
1052 Lina Horndahl - Uppsala 1985
1051 Andreas Adner Apprexo IK Uppsala 1980
1046 Markus Elfving Sunlabs Uppsala 1990
1047 Mascha Wendler 1993
1048 Victor Ingman 1993
1049 Patrik Larsson 1994
1050 Emma Dahl 1995
1045 Elin Hallgren Team Nordic Trail Uppsala Uppsala 1993
1044 Martin Gustafsson 1970
1043 Andreas Hardeström IF Linnéa Stockholm 1980
1041 Malin Juremalm 1971 Uppsala 1971
1042 Johan Lindberg Friskis och svettis Uppsala 1988
1038 Carl Andersson 1989
1039 Per Dahlback 1987
1040 Koen Tiels 1987
1037 Christian Sonehag Eva’s klubb! UPPSALA 1988
1034 Hanna Bremer Vintanterna Uppsala 1983
1035 Jenny Larsson 1983
1036 Annette Backhans 1969
1033 Filip Tammergård Ingen klubb Linköping 1994
1031 Bertil Lindahl - Uppsala 1957
1032 Gustaf Lindahl - Solna 1987
1030 Karin Alander 1994
1029 Caroline Westerberg 1991
1028 Matthias Van den Weghe - Uppsala 1990
1026 Linda Skatt Raw Knivsta 1980
1027 Elin Uppsäll Runacadamy Vänge 1985
1024 Ida Benzi ingen Uppsala 1986
1025 Federico Benzi ingen Uppsala 1982
1023 Natalie von der Lehr RadioScience Uppsala 1972
1021 Timothy Mattsson - Uppsala 1992
1022 Jessica Axelsson - Uppsala 1991
1020 Linda Agerberg Linda Uppsala 1982
1019 Ida Hansson Runacademy Uppsala 1987
1016 Lars Nygren Team Nygren Uppsala 1965
1017 Anton Nygren 1997
1018 Augusta Jensen 1997
1015 Tobias Nordqvist Uppsala LK UPPSALA 1976
1014 Maggie Nilsson Runacademy UPPSALA 1979
1013 Maria Lundvik Uppsala Malmö 1992
1012 Frida Olsson Ingen Uppsala 1992
1011 Louise Simann Uppsala Uppsala 1962
1010 Harald Söderlund Upsala IF Uppsala 1974
1009 Joel Graffman Uppsala HK Uppsala 2002
1008 Maria Knight Ingen Uppsala 1961
1007 Christoffer Söderberg Uppsala Märsta 1995
1006 Kelsey LeGloahec Eva's klubb! Uppsala 1988
1005 Lina Westerlund Uppsala Uppsala 1995
1004 Oscar Hagberg Lindbacken Uppsala 1987
1002 Elina Svedberg - Uppsala 1988
1003 Anna Nilsson 1988
1000 Gustaf Lindqvist Uppsala Uppsala 1986
1001 Madeleine Johansson Uppsala Uppsala 1986

Challenge 21

Startnummer Namn Klubb Klass Ort Födelseår
153 Johan Andersson VSK herr Uppsala 1977
154 Marcus Söderquist Sdq herr Uppsala 1972
152 Håkan Selin Ingen herr Uppsala 1978
151 Ulrika Eriksson I’m a runner dam Uppsala 1974
148 Martin Lundström Sunnersta herr Uppsala 1979
149 Magnus Flock Sunnersta herr Uppsala 1976
150 Pia Gustås OK Linné dam UPPSALA 1968
147 Peter Ankerstål Friskis herr Uppsala 1985
146 Anders Andersson Imarunner herr Uppsala 1961
144 Inga Kazlauskaite LK Roslagen dam Uppsala 1977
145 Liutauras Bilevicius LK Roslagen herr Uppsala 1975
143 Anna Nystedt Uppsala vasaloppsklubb dam Uppsala 1990
142 Håkan Jansson Valbo Ff herr Valbo 1969
141 Jonas Rydén Axa sports club herr Uppsala 1986
140 Christoffer Juto Team jutos herr Enköping 1988
139 Helena Saarela Mantra sport dam Uppsals 1980
137 Anders Lindahl Uppsala LK herr Vattholma 1978
138 Tatu Rekola Ok Linné herr Uppsala 1989
136 Fredrik Lindgren IKHP herr Uppsala 1983
135 Kerstin Vinje Upsala IF dam Harbo 1984
134 Leif Våghals Idrottveteranerna herr Uppsala 1972
133 Markus Wilsson The gloryfires herr Uppsala 1985
132 Maria Jafner I'm a runner dam Uppsala 1977
131 Ari Pyssysalo Happyride herr Uppsala 1963
130 Linnea Troeng Skogslöparna dam Uppsala 1982
129 Elisenda Rius Vilarrasa Uppsala LK dam Uppsala 1977
128 Johan Elf Astrego Uppsala 1975
127 Bjorn Hultén Upplands Idrottsförbund Uppsala 1963
126 Johan Bergsten Uppsala UPPSALA 1978
124 Lotta Sandhammar SFS Uppsala Uppsala 1974
125 Pizza Marathon Marathon&Pizza Uppsala 1975
123 Andrew Grant UARS Uppsala 1977
122 Maria Brolin Uppsala löparklubb Uppsala 1966
121 Daniel Jones Ingen Uppsala 1984
120 Åsa Rising Tantmammorna Uppsala 1976
119 David Olsson CF-Warrior Uppsala 1990
118 Arvid Gynnå ICMRC Uppsala 1988
117 Jonatan Stanczak Privat Uppsala 1978
116 Gunnar Söderberg Uppsala lk Uppsala 1966
114 Magnus Karlsson Uppsala Uppsala 1981
115 Emilia Bergqvist IFK Sala Uppsala 1974
113 Magnus Persson Uppsala Uppsala 1974
112 Olov Norlen IF Mantra Sport Uppsala 1980
111 Ulrika Yngve Runacademy IF Uppsala 1972
109 Torbjörn Klemensson Scania Road Runners Uppsala 1971
108 Mattias Holmstedt Uppsala LK Uppsala 1972
107 Philip Viik Team Mink UPPSALA 1991
106 Bo Andersson IF Thor Uppsala 1968
105 Pelle Holgersson Ok Måsen UPPSALA 1970
104 Peter Lyttkens Uppsala LK Uppsala 1956
103 Erik Widmark IF Hagen Fik Uppsala 1996
102 Gusten Johansson 1990
101 Karin Hannrup IF Thor Uppsala 1968
100 Robin Pino Uppsala LK Uppsala 1982
99 Daniel Carlson Bjernald OK Linné Lund 1997
98 Johan Quarfordt Uppsala BoIS Uppsala 1973
97 Anders Retzner Ingen Uppsala 1992
110 Beatrice Hübel Ingen Vallentuna 1992
96 William Jonsson Amatör Uppsala 1997
95 Mimmi Andersson - UPPSALA 1975
94 Filip Rudenstam - Uppsala 1987
93 Adrien Coulier Ingen Uppsala 1992
92 Samuel Tegmyr Ok Djerf Uppsala 1983
91 Tommy Eriksson Uppsala Uppsala 1981
90 Thomas Jennersjö UVK Uppsala 1958
89 Johan Svensson - Vänge 1975
88 Gunnar Asplund Amaot LK Uppsala 1961
87 Christian Dahlmann Uppsala LK Uppsala 1975
86 Sofia Gåvsten Uppsala LK Uppsala 1979
85 Fredrik Grape TEM Uppsala 1990
84 Christina Hultman Uppsala Löparklubb UPPSALA 1991
82 Patrik Samuelsson OK Linné Storvreta 1978
83 Kristina Roberto OK Linné Storvreta 1984
81 Stefan Andersson Uppsala Vasaloppsklubb Uppsala 1960
80 Mikaela Holst Team Holst Uppsala 1982
79 Eva Nilsson Uppsala Uppsala 1973
78 Oloph Demker South Park Lane Uppsala 1973
77 Ellen Birmingham NA Uppsala 1988
76 Carl Larsson Team Nordic Trail Uppsala 1985
75 Julius Kawilo Ochieng Morgongåva BK Uppsala 1988
74 Eetu Huhta NNIF Uppsala 1995
73 Martin Selinus Team Nordic Trail Uppsala 1985
72 Olle Nilsson OK Linné Uppsala 1997
70 Katarina Grelsson - UPPSALA 1979
71 Andrés Flores Delgado - UPPSALA 1980
69 Åsa Andersson Uppsala UPPSALA 1961
68 Patrik Bergenvall Uppsala Uppsala 1983
67 Eliza Leja BB Uppsala 1987
66 Oscar Edvinsson Saknas Uppsala 1988
65 Olle Risby IK FYRIS Uppsala 1987
64 Merawi Tezera ELK UPPSALA 1959
63 Andreas Strömbergsson Uppsala universitet UPPSALA 1973
62 Pernilla Forslund IFU Arena Örsundbro 1984
61 Alexander Bickford Gym Rats STOCKHOLM 1986
58 Åsa Norlander 1972
59 Malin Eriksson 1973
60 Michael Prising 1974
57 Niklas Wahlström Syscon Upplands Väsby 1984
56 Anna Sofia Hedberg Runacademy VATTHOLMA 1977
54 Kristina Smith Lonesome Runners Uppsala 1971
55 Anders Näsmark MIK Kista 1968
52 Susanne Edblom Ingen klubb Hudiksvall 1987
53 Magnus Edblom Ingen klubb Hudiksvall 1986
51 Mathilda Karlsson OK Rodhen Gimo 1995
50 Lina Sjöholm AIK Knivsta 1990
49 Robin Gustafsson - Hägersten 1990
48 Georg Grätz n/a Uppsala 1984
46 Samantha Saeger OK Linné Uppsala 1982
47 Jeff Saeger New England Orienteering Club Dedham, MA, USA 1949
45 Michael Sjöstedt Feskarn IK Uppsala 1981
44 Alyss Liljehag Ingen Uppsala 1997
43 Lillian Österholm Ingen Alunda 1986
42 William Ogden Fortnight Runners Ekero 2003
38 Gabriel Ogden Team Ogden Uppsala 1971
39 Petra Stärkman 1971
40 Simon Ogden 1971
41 Sam Ogden 1979
37 Stefan Björgården Uppsala Uppsala 1970
35 petra bergman ingen uppsala 1988
36 mariia rönström ingen uppsala 1989
34 Sven Dahlström Nibble Uppsala 1984
33 Mika Numminen UMA IF Storvreta 1975
32 Lawrence Dermody - Knivsta 1983
31 Isabell Svensson Uppsala LK Uppsala 1988
30 MARIA FORSLIN - UPPSALA 1971
29 Anders Fahlgren Axa sc Uppsala 1986
27 Garlen Mansourian Raffi AKF Uppsala 1967
28 Jozef Torosian Raffi AKF Uppsala 1967
21 Anna Wigren Syscon Uppsala 1991
22 Andreas Svensson 1989
23 David Widmann 1991
24 Fredrik Olsson 1988
25 Jonas Eriksson 1991
26 Juozas Vaicenavicius 1989
17 Julia Hoigt Uplands Nation Uppsala 1985
18 Anton Löfdahl 1992
19 Måns Bergkvist 1989
20 Adeline Mercier 1992
16 Eva Pettersson Eva's klubb! Uppsala 1989
15 Yves Peeters - Knivsta 1977
14 Jonas Tärnström EA DICE Uppsala 1982
13 Tiina Konu Ingen klubb Uppsala 1971
12 Linda Danielsson Ingen Uppsala 1974
11 Yvonne Paajanen seb Uppsala 1958
10 Loucine Hakopian . Uppsala 1984
9 juliana fälldin ingen klubb Norrköping 1984
8 Magnus Holt Runacademy IF Uppsala 1975
7 Kristina Yondt - Uppsala 1981
6 Pär Gustavsson Hässelby SK Hässelby 1967
5 Martin Wallén Boomtisch Huddinge 1979
4 Caroline Albo Fålhagen solsida Uppsala 1977
3 Mattias Eklund Enbacken Vänge 1973
2 Johan Bolin - Uppsala 1984
1 Karl Håkansson Uppsala LK Uppsala 1976

Ekeby barnlopp

Startnummer Namn Klubb Klass Ort Födelseår
3082 Oriol Erland Sjöstedt Inget Uppsala 2012
3083 Marc Esteve Sjöstedt Inget Uppsala 2014
3080 Charlie Loft Storvreta STORVRETA 2010
3081 Scott Loft Storvreta STORVRETA 2012
3077 Elliot Wrande Rangsborg knivsta 2010
3078 Loke Wrande Rangsborg knivsta 2010
3079 Leia Wrande Rangsborg knivsta 2008
3075 Erik Rümmer Fritz Uppsala 2012
3076 Benjamin Rümmer Fritz Uppsala 2015
3074 Holger Karlsson . Uppsala 2010
3073 Edmund Hägglund OK Linne Uppsala 2012
3071 Matteo Rezai HIF Uppsala 2013
3072 Elin Stenfors Östersunds FK Uppsala 2013
3070 Maya Aronsson USIF Uppsala 2011
3069 Hannes Laajala - Uppsala 2011
3068 Malia Björkenå Västeråker Uppsala 2009
3067 Hugo Gerenstein Hugos springklubb Uppsala 2008
3065 Lo Tegmyr Ingen Uppsala 2012
3066 Vida Tegmyr Ingen Uppsala 2014
3063 Ronja Haglund - Uppsala 2010
3064 Sixten Haglund - Uppsala, Idrott 2014
3061 Marcus Grenier Nåntuna Uppsala 2009
3062 Elsa Grenier Nåntuna Uppsala 2007
3059 Emil Almlöf Vattholms Vattholma 2011
3060 Stina Almlöf Vattholma Vattholma 2014
3058 Anton Carlsson Uppsala Uppsala 2013
3057 Agnes Engblom - Vänge 2012
3054 Inga Kuzmicki Svartbäcken Uppsala 2010
3055 Valde Kuzmicki Svartbäcksgatan Uppsala 2012
3056 Helga Kuzmicki Svartbäcken Uppsala 2012
3052 Majken Burström EKebyloppet Uppsala 2010
3053 Vide Burström Ekebyloppet Uppsala 2013
3050 Lina Österberg Familjen Österberg - Fröberg Uppsala 2012
3051 Tuva-Johanna Österberg Familjen Österberg - Fröberg Uppsala 2014
3049 Manne Ulvshammar Värmdö IF Värmdö 2012
3048 Emilia Christophers Ifk uppsala Uppsala 2009
3047 Selma Fridh UTK Uppsala 2008
3045 Izabella Varhos Ingen Uppsala 2010
3046 Beatrice Varhos Ingen Uppsala 2014
3043 Julian Boström-Björkman - Uppsala 2009
3044 Alex Boström-Björkman - Uppsala 2014
3041 Havanna Holst Team Holst Uppsala 2011
3042 Viva Holst Team Holst Uppsala 2014
3039 Oliver Demker South Park Lane Uppsala 2007
3040 Melvin Demker South Park Lane Uppsala 2009
3037 Linnea Salaneck - Uppsala 2006
3038 William Salaneck - Uppsala 2011
3035 Agnes Lind Bälinge IF Uppsala 2007
3036 Elvira Lind Bälinge IF Uppsala 2010
3034 Esther Vall Ekebyprinsessorna Uppsala 2013
3032 Leia Bultmark Bultarna Uppsala 2011
3033 Wilmer Bultmark Bultarna Uppsala 2014
3031 Filip Wassén Ingen Uppsala 2006
3029 John Sennefelt Almtuna IS Uppsala 2012
3030 Kerstin Sennefelt Upsala IF Uppsala 2010
3028 Alfred Hjorton-Vessby Flogsta United Uppsala 2010
3027 Lillemor Gorvy Gorvy Bunch Uppsala 2010
3024 Molly Edgar - Uppsala 2010
3025 Elliot Edgar - Uppsala 2013
3026 Juniper Edgar - Uppsala 2015
3023 Isabelle Österberg Uppsala Almunge 2013
3022 Caspian Abrahamsson Carnrot Ok linne Uppsala 2012
3021 Marcus Smith Uppsala Baseboll Uppsala 2005
3019 Signe Taub . Uppsala 2012
3020 Aron Taub . Uppsala 2014
3018 Fiona Russell Russells Uppsala 2010
3016 Signe Lindberg Bärby Hage Uppsala 2009
3017 Ester Lindberg Bärby Hage Uppsala 2012
3014 Tilde Pihlgren XXX Uppsala 2012
3015 Ture Pihlgren XXX Uppsala 2013
3013 Jakob Köhler NA Storvreta 2013
3012 Alvin Björk - Uppsala 2013
3011 Ebba Björgården Uppsala Uppsala 2011
3009 Ester Adner Apprexo IK Uppsala 2012
3010 Ellen Adner Apprexo IK Uppsala 2015
3007 Elsa Lundin Omberg Uppsala 2012
3008 Olle Lundin Omberg Uppsala 2015
3006 Tilde Fahlgren Pluttklubb Uppsala 2012
3005 Leo Sundberg SunSol Bälinge 2013
3004 Cajsa Noelle Team Noelle Bälinge 2012
3003 Albin Agerberg Linda Uppsala 2013
3002 Ingrid Patton Mattisborgen Uppsala 2012
3000 Johanna Landgren Ekebydalen Uppsala 2010
3001 Alfred Landgren Ekebydalen Uppsala 2006