Anmälda till ActionRun 2018 - Stockholm ActionRun 22 September Avancerad sök

Startnummer Namn Klubb Lag Startgrupp Klass Kön Ort Födelseår
John Dahl Burpees 12:42 Motionär 8 km Motionär - 8 km Huddinge 1980
Fabian Sjöblom Burpees 12:42 Motionär 8 km Motionär - 8 km 1977
Henry Lindén 12:46 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Man Farsta 1996
3285  Boel Axelsson BRUCE 12:46 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Kvinna Solna 1985
3270  Johansson Johansson Bruce BRUCE 12:24 Motionär 8 km Motionär - 8 km Kvinna Mantorp 1992
3274  Dennis Lundholm 12:40 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Täby 1982
3275  Rasmus Rulander MAGISKT 12:42 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Torshälla 1995
3290  Felicia Thomas 12:50 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Kvinna Stockholm 1990
1081  Alvaro Gomez TEXAS COUNTRY Texas 12:32 Motionär 8 km Elit - 8 km Man Plano 1971
3283  Åsa Rollving 12:46 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Kvinna Uppsala 1969
3284  Caroline Hejninger 12:46 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Kvinna Stockholm 1993
3267  Martin Hamrin Sumpan 12:18 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Sundbyberg 1983
3288  Calle Svensson Svenssons Supreme 12:50 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Man Lidingö 2002
3289  Ola Svensson Svenssons Supreme 12:50 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Man Lidingö 1971
3276  Mikaela Oscarsson MAGISKT 12:42 Motionär 8 km Motionär - 8 km Kvinna ESKILSTUNA 1995
3277  Andreas Närhi MAGISKT 12:42 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Torshälla 1981
1080  Kilian Habringer Team OCR Norway ELIT Reserv - 12.06 Dam/Herr Elit - 8 km Man Bollnäs 1986
3278  Tommy Stridh 12:44 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Man x 1981
3279  Erika Rehn 12:44 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km 1983
3268  Hanna Jonsson 12:20 Motionär 8 km Motionär - 8 km Kvinna Åkersberga 2001
3264  Fredrik Lindgren 12:16 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Bromma 1975
3272  Alexander Norell OCR Stockholm IF OCR Stockholm IF 12:38 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man EKERO 1969
3273  Theodore Norell OCR Stockholm IF OCR Stockholm IF 12:38 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Ekerö 2001
3393  Johan Winterhaven Team KingZmen 14:06 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Bålsta 1980
3306  Jasmina Öhqvist Hell Yeah! 13:06 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Kvinna Nyköping 1986
3263  Alexander Hernelind Team Extremfabriken 12:16 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man JÄRFÄLLA 1988
3307  Jocke Flemström Extremfabriken Team Extremfabriken 13:10 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Järfälla 1999
3269  Peter Sandström SIK SATS STARKASTE 12:20 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Spånga 1975
3391  Johni Tadi #felbeslut 14:04 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Man Stockholm 1984
3261  Philip Hedberg Avelind 12:16 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man stockholm 1992
1079  Elin Härkönen ELIT DAM - 12.02 Ansökan görs på: anmalan@actionrun.se Elit - 8 km Kvinna x 1994
3287  Felicia Yllenius 12:48 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Kvinna Farsta 1990
3286  Jozef Silfverberg OCR Stockholm IF 12:48 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Man Farsta 1984
3259  Henrik Rammer Team Savages 12:12 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Stockholm 1974
3280  Ying Kaewchin 12:44 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Kvinna Hässelby 1989
3320  Carolina Hornö Hornö Frost Stockholm 13:34 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Kvinna Stockholm 1992
3291  Daniel Bergnest Sälen 12:50 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Man Sälen 1980
3257  Patrik Bergvall 12:12 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Vendelsö 1984
1078  Anna Svensson adrenalin.nu ELIT DAM - 12.02 Ansökan görs på: anmalan@actionrun.se Elit - 8 km Kvinna Göteborg 1987
3384  Johan Lundin 14:02 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Nacka 1991
3271  Felix Thornell Get After It 12:30 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Västerås 1997
3254  Anders Wallner 12:10 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Stockholm 1983
3258  Robert Backlund 12:12 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Täby 1986
3390  Fredrik Karlsson 14:04 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Västervik 1993
3394  Simon Jonsson Team KingZmen 14:06 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Stockholm 1990
3395  Joakim Bäckström Team KingZmen 14:06 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Stockholm 1965
3281  Elias Palma 12:44 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Man Saltsjö-Boo 1973
3282  Paulo Hurtig 12:44 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Man Saltsjö-Boo 1998
3362  Daniel Reimer OCR Fitness 13:52 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Hässelby 1982
3252  Thomas Simonsson OCR ELITE APPAREL 12:08 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Boden 1979
3251  Christoffer Dyplin Team OCR ninja 12:08 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Svaneholm 1989
3375  Lucas Edlund 13:58 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Huddinge 2001
3401  Petter Bergstrand SATS ELIT Reserv - 12.06 Dam/Herr Motionär - 8 km Man Stockholm 1992
3371  Antxon Michelena 13:56 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Man Hondarribia 1999
3372  Alberto Michelena 13:56 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Man Hondarribia 1997
3361  Rasmus Vikström Det viktiga är inte att alla deltar 13:44 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Märsta 1992
3374  Elina Thorsell 13:56 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Kvinna Stockholm 1991
3385  Hanna Fritzell 14:02 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Kvinna Älta 1982
3373  Niclas Gyllenmyr Danderyd 13:56 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Danderyd 1978
3360  Madelene Ljunggren Det viktiga är inte att alla deltar 13:44 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Kvinna Örebro 1991
3387  Stefan Zanardi Öfre 14:02 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Huddinge 1970
3386  Fredrik Rosenius 14:02 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Åby 1986
3308  Ingrid Tjernberg SAAB 13:10 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Kvinna Linköping 1982
3389  Kristian Lindkvist 14:04 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Skå 1977
1077  Oskar Sandgren Natur-Oskar ELIT Reserv - 12.06 Dam/Herr Elit - 8 km Man Jönköping 1991
3358  Niclas Landin Det viktiga är inte att alla deltar 13:44 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Stockholm 1989
3357  Li Quistbergh Det viktiga är inte att alla deltar 13:44 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Kvinna Stockholm 1991
3399  Sophie Klinga Östhammars hinderbana ELIT Reserv - 12.06 Dam/Herr Motionär - 8 km Kvinna Östhammar 1979
1076  Pontus Andersson Tibro Tough Team T3ToughTeam ELIT Reserv - 12.06 Dam/Herr Elit - 8 km Man Tibro 1995
1075  Adrian Windestål T3ToughTeam T3ToughTeam ELIT Reserv - 12.06 Dam/Herr Elit - 8 km Man Fagersanna 1986
3388  Lovisa Johansson 14:02 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Kvinna Bromma 1980
3353  Robbin Falkenström Absolut wilhelmstrasse 13:42 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Frufällan 1986
3354  Billy Hägervik Absolut wilhelmstrasse 13:42 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Gärds köpinge 1998
3253  Jennie Ousbäck BästaSemestern 12:08 Motionär 8 km Motionär - 8 km Kvinna Hägersten 1988
3376  Stefan Andersson 14:00 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Stockholm 1980
3377  Tom Widegren 14:00 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Stockholm 1980
3378  Johan Pettersson 14:00 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Stockholm 1985
3379  Rickard Sölling 14:00 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Stockholm 1980
3368  Nathalie Hou Grün Taqman and Pipetboy 13:56 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Kvinna Sundbyberg 1991
3367  Andreas Ährlund-Richter Taqman and Pipetboy 13:56 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Man Stockholm 1989
3260  Linnea Eriksson LE OCR 12:14 Motionär 8 km Motionär - 8 km Kvinna Årsta 1991
3300  Eric Larsson Ange Lagets Namn 12:54 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Man Vallentuna 1994
3363  Moa Hammarbäckj OCR Enköping OCR Fitness 13:52 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Kvinna Sundbyberg 1995
3364  Ludvig Toresäter OCR Enköping OCR Fitness 13:52 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Enköping 1990
3365  Madeleine Holmberg OCR Enköping OCR Fitness 13:52 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Kvinna Vällingby 1992
3366  Ida Lundén OCR Enköping OCR Fitness 13:52 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Kvinna Enköping 1991
3370  Mats Lilja Sickla IF Sickla IF 13:56 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Saltsjö-Duvnäs 1972
3369  Per Rolder Sickla IF 13:56 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Nacka 1965
3303  Robin Berglind Flexandflow 12:56 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Gustavsberg 1990
3304  Dan Selsmark Flexandflow 12:56 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Stockholm 1989
3351  Mattias Flores 13:40 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Upplands Väsby 1992
3352  Diego Venegas Carrasco 13:40 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Upplands Väsby 1990
3319  Robin Nyman Silvermoon 1337 13:28 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Stockholm 1993
3355  Alva Rundgren Hammarbygymnastern @legendariskagrupp69 13:42 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Kvinna Tyresö 2001
3356  Matts Sjöstedt Hammarbygymnastern @legendariskagrupp69 13:42 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Man Tyresö 1968
3350  Egidijus Antanaitis 13:40 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man sköndal 1980
3314  Mikael Alsterblad OCR Fitness 13:26 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Österbybruk 1972
1074  Filip Terland - 12:08 Motionär 8 km Elit - 8 km Man stockholm 1990
3302  Cassandra Wu EMM 12:56 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Kvinna Stockholm 1994
3301  Johanna Ståhle EMM 12:56 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Kvinna Stockholm 1992
3315  Anne persson SATS STARKASTE 13:28 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Kvinna Solna 1972
3345  Mikael Silver Gävle OK 13:40 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Gävle 1968
3346  Elvira Silver Gävle OK 13:40 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Kvinna Gävle 2000
3305  Alexander Sjöberg Action BFM 13:00 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Man Stockholm 1985
3392  Martin Lundström 14:04 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Man Västerås 1982
3347  Robert Svensson 13:40 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Norrköping 1981
3380  Sarah Lönn 14:00 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Kvinna Rosersberg 1990
3381  Alexander Jirebratt 14:00 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Danderyd 1989
3310  Fredric Rosén Lynx Multisport Team Lynx Multisport Team 13:24 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Stockholm 1984
3348  Anders Karnebäck 13:40 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Sollentuna 1983
3349  Gustav Karnebäck 13:40 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Mora 1987
3311  Tomas Börgesson Radscan Marines 13:26 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Västerås 1971
3312  Simon Eklund Radscan Marines 13:26 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Årsta 1989
3313  Patrik Bernström Radscan Marines 13:26 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Årsta 1993
3396  Simon Karlsson Radscan Marines ELIT Reserv - 12.06 Dam/Herr Motionär - 8 km Man Västerås 1991
3397  Nicklas Rylin Radscan Marines ELIT Reserv - 12.06 Dam/Herr Motionär - 8 km Man Årsta 1984
3398  Robin Eriksson Radscan Marines ELIT Reserv - 12.06 Dam/Herr Motionär - 8 km Man Årsta 1986
3292  Joacim Persson Gôtt&Blandat 12:52 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Man Mölndal 1991
3309  Ingemar Gråsjö SAAB 13:10 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Man Linköping 1965
3293  Caroline cederroth Cederroths första hjälpen 12:54 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Kvinna sollentuna 1978
3294  Alexander cederroth Cederroths första hjälpen 12:54 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man sollentuna 1976
3338  Alex Mårtensson 13:40 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Man Uppsala 1991
3316  Marita Fernström Skyddsvärnet Skyddsvärnet 13:28 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Kvinna Stockholm 1977
3317  Carlos Stråberg Romeo skyddsvärnet Skyddsvärnet 13:28 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Stockholm 1964
3318  Jessica Silfverskans Skyddsvärnet Skyddsvärnet 13:28 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Kvinna Stockholm 1979
3343  Victor Bäckström 13:40 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Man Stockholm 1989
3340  Jesper Niemi 13:40 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Nyköping 1994
3341  André Timonen 13:40 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Nyköping 1997
3342  Veronica Vistinmäki 13:40 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Kvinna Nyköping 1997
3337  Malin Spång H&M 13:40 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Huddinge 1976
3295  Olivia Svensson H&M OL Modern Classic 12:54 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km 1992
3296  Anna Åhström H&M OL Modern Classic 12:54 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km 1990
3297  Therese Olivia Gustafsson H&M OL Modern Classic 12:54 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km 1990
3298  Stina Kymmer H&M OL Modern Classic 12:54 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km 1992
3299  Khushali Parshotam H&M OL Modern Classic 12:54 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km 1996
3321  Pischa Strindstedt Wörkout 13:34 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Solna 1986
3322  Adam Strindstedt Wörkout 13:34 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km 2016
3323  Ibrahim Rather Wörkout 13:34 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km 2016
3324  Linda Svens Wörkout 13:34 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km 2016
3325  Helio De Jesus Wörkout 13:34 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km 2016
3326  Patrik Kristoffersson Wörkout 13:34 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km 2016
3327  Sofia Andersson Wörkout 13:34 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km 2016
3328  Therese Hettman Wörkout 13:34 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km 2016
3329  Annika Larsen Wörkout 13:34 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km 2016
3330  Gabriela Montenegro Wörkout 13:34 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km 2016
3331  Julia Knutsson Wörkout 13:34 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km 2016
3332  Sara Hedin Wörkout 13:34 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km 2016
3333  Eduardo Rodriguez Wörkout 13:34 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km 2016
3334  Nina Jaktlund Wörkout 13:34 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km 2016
3335  Stina Edlund Wörkout 13:34 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km 2016
3336  Ana Mondac Olsson Wörkout 13:34 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km 2016
3344  Mattias Vässblad 13:40 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Upplands Väsby 1984
3383  Simon Kogner Securitas 14:00 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Man Stockholm 1989
3382  Tommie Burestad 14:00 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Man Uppsala 1983
3339  Oscar Bengtsson 13:40 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Växjö 1990
1073  Sara Forsström Team Stream ELIT DAM - 12.02 Ansökan görs på: anmalan@actionrun.se Elit - 8 km Kvinna Örebro 1992
1072  Fredrik Stenbeck Team Ultimate OCR Team Ultimate OCR ELIT Reserv - 12.06 Dam/Herr Elit - 8 km Man Åkersberga 1999
1715  Martin Jenvén Team Guldenburgs 13:30 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Stockholm 1992
1716  Jarl Harrysson Team Guldenburgs 13:30 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Djursholm 1995
1714  Christian Andersson H&M The Bolters 13:20 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Nykvarn 1972
1713  Sofia Hörner 13:40 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Kvinna täby 1979
1711  Michelle Trochez 13:40 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Kvinna Bålsta 1992
1712  Ejdi Terzic 13:40 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Kvinna Järfälla 1992
1071  Richard Andersson Stockholm Nord polisidrottsförbund Team NMT ELIT Reserv - 12.06 Dam/Herr Elit - 8 km Man Sollentuna 1987
1070  Paul Åkerman BEASTMODE BEASTMODE ELIT Reserv - 12.06 Dam/Herr Elit - 8 km Man BROMMA 1986
1709  Eleonore Häger 13:40 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Kvinna Åkersberga 1986
1710  Simon Higgs 13:40 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Åkersberga 1980
2841  Madeleine Thorn Paw Patrol 13:38 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Kvinna Eskilstuna 1988
2840  Dennis Järvekvist Paw Patrol 13:38 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Man Eskilstuna 1989
1707  leo wessman ÖBröderna 13:34 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Bromma 1989
1708  Emil Cronholm ÖBröderna 13:34 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Bandhagen 1981
1706  Johan Hellgren 13:38 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Norrköping 1981
2839  Mathias Mårtensson 13:38 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Man Huddinge 1979
1705  Erik Engberg 13:38 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Stockholm 1991
1069  Martin Bäckström Team Stream ELIT Reserv - 12.06 Dam/Herr Elit - 8 km Man Örebro 1990
1068  Joel Thorén Decathfit ELIT Reserv - 12.06 Dam/Herr Elit - 8 km Man Trångsund 1987
3402  Patrik Hiven Team OCR Fitness Team OCR Fitness Motionär - 8 km Man Enköping 1986
1702  Mattias Öhrman Sakta men säkert 14:04 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Stockholm 1989
1703  David Muhr Sakta men säkert 14:04 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Skutskär 1989
1704  Josef Jägerstedt Sakta men säkert 14:04 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Stockholm 1987
1698  Anton Boman H&M Group 13:20 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man 1993
1699  Kristoffer Hasslevall H&M Group 13:20 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man 1993
1700  Johan Amtner H&M Born to Run 13:20 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km 1982
1701  Mathilda Snickars H&M Born to Run 13:20 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km 1983
2836  Amanda Viksten H&M Dresses divas 13:20 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km 1993
2837  Sophie Oultram Turner H&M Dresses divas 13:20 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km 1991
1696  Julian Piek H&M Rollout Runners 13:20 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km 1988
1697  Bronson Murphy Åström H&M Rollout Runners 13:20 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km 1989
2831  Hedvig Thorson Afoundation 13:02 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km 1990
2832  Malin Johansen Afoundation 13:02 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km 1984
2833  Martina Bergvall Afoundation 13:02 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km 1989
2834  Linus Nyström Afoundation 13:02 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km 1993
2835  Mariette Lauren Afoundation 13:02 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km 1976
2838  Anna Abrahamsson Afoundation 13:02 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km 1982
1689  Naomi Andersson H&M future 13:20 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Kvinna 1992
2826  Half Scheidl H&M Group 13:20 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km 1984
1690  Anders Ohlsson H&M The Bolters 13:20 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km 1965
1691  Peter Wahlström H&M The Bolters 13:20 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km 1970
2827  Stina Blombäck H&M Dresses divas 13:20 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km 1990
2828  Kyle Jenkins H&M Dresses divas 13:20 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km 1994
2829  Kiki Mckenzie H&M Dresses divas 13:20 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km 1991
2830  Manu Sankar H&M Claim team 13:20 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Man 1985
1692  Aron Håkanson H&M The Bolters 13:20 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km 1979
1693  Eric Daveby H&M Rollout Runners 13:20 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km 1992
1694  Jakob Lundström H&M Rollout Runners 13:20 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km 1989
2825  Joel Ström Cheap Monday 12:54 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Man 1991
1686  Karl-Sebastian Lindblad 14:00 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man SOLLENTUNA 1984
1687  Anna Rohlén 14:00 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Kvinna stora mellösa 1980
2823  Sabina Nunez 14:04 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Kvinna Järfälla 1994
2824  Elvis Ajdarpasic 14:04 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Man Upplands väsby 1995
1685  Radagast Sundlöv Survivors 12:22 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Norrtälje 1974
1684  Henrik Anjemo Team Dolk o Anjemo 13:56 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Källby 1967
1682  Kajsa Nilsson Team Gnista 13:44 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Kvinna Värends Nöbbele 1976
1683  Håkan Larsson Team Gnista 13:44 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Fliseryd 1967
1681  emilio lantz Ange Lagets Namn 12:54 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man upplands väsby 1997
1680  Marcus Lundgren 12:46 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Bromma 1989
1679  Leiner Nazareno Survivors 12:22 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Norrtälje 1986
2810  Kirsten Lundman Engelska skolan 13:46 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Täby 1990
2811  Nicole Kankaanpää Engelska skolan 13:46 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km 1988
2812  Camilla Carlberg Engelska skolan 13:46 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km 1988
2813  Erin Young Engelska skolan 13:46 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km 1986
2814  Toure Carpette Engelska skolan 13:46 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km 1973
2815  George Ellem Engelska skolan 13:46 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km 1985
2816  Nicole Zetterholm Engelska skolan 13:46 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km 1986
2817  Malin Gärdsmo Engelska skolan 13:46 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km 1989
2818  Tom Harries Engelska skolan 13:46 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km 1990
2819  Katrin Rylander Engelska skolan 13:46 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km 1985
2820  David Mayes Engelska skolan 13:46 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km 1986
2821  Nidal Baafou Engelska skolan 13:46 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km 1988
2822  James Hegarty Engelska skolan 13:46 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km 1978
2809  Anton Fröling If If we dare 13:22 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Man Solna 1988
2805  Sara Magnusson Team Urbaser AB 13:30 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Årsta 1991
2806  Jennifer Kindström Team Urbaser AB 13:30 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km 1992
2807  Anders Rees Team Urbaser AB 13:30 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km 1977
2808  Fredrik Karlberg Team Urbaser AB 13:30 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km 1982
2802  Therese Andersson If If we dare 13:22 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Kvinna Sollentuna 1978
2803  Jenny Rudslätt If If we dare 13:22 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Kvinna Sundbyberg 1977
2804  Matilda Thulin If If we dare 13:22 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Kvinna Bromma 1979
1678  Daniel Kurg DKochDK 12:54 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Oxelösund 1984
1677  Daniel Karlsson DKochDK 12:54 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Oxelösund 1984
1675  Anton Liw 13:38 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Katrineholm 1992
1676  Marcus Bergling 13:38 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Norrköping 1992
1067  Tobias Sjöberg MIT Tough Team ELIT HERR - 12.00 Ansökan görs på: anmalan@actionrun.se Elit - 8 km Man Partille 1989
2800  Malin Johansson 13:38 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Kvinna Linköping 1987
2801  Erik Götherström 13:38 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Man Linköping 1987
1674  Alexander Frantz 13:38 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Rottne 1985
1672  Magnus Jödahl Björnebrygd 12:54 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Täby 1975
1673  Björn Sundqvist Björnebrygd 12:54 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Täby 1976
1671  Conny Fredberg Fredberg 13:38 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Enskede 1989
1670  Johan Törnqvist Firefiness.se Firefitness 12:10 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Sollentuna 1984
2798  Carin Ekström #Fahlan 12:54 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Kvinna Torshälla 1980
2799  Alf Ekström #Fahlan 12:54 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Man Torshälla 1980
1669  André Fredberg Axa 13:38 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Stockholm 1985
1668  Johan sandberg 13:38 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Stockholm 1986
2797  Amanda Colldén 13:38 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Kvinna Stockholm 1989
1667  Andreas Karlsson 13:38 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Örebro 1987
3265  Pontus Wigert 14:04 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Solna 1995
3266  Aslan Aslan 14:04 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Solna 1987
2796  Henrik Brolin 13:38 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Man Ockelbo 1986
1666  Åsa Frögeli 13:22 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Kvinna Tullinge 1989
2793  Thomas Boussard Calito 14:02 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Man Sundbyberg 1980
2794  Carmen Walker Calito 14:02 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Kvinna Sundbyberg 1990
2795  Linda Knöppel Calito 14:02 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Kvinna Bromma 1983
2791  Caroline Hutter #Huttrarna 12:54 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Kvinna Västerås 1983
2792  Fredrik Hutter #Huttrarna 12:54 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Man Västerås 1980
1665  Karin Lindberger 13:38 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Kvinna Täby 1977
2789  Sandra Jonsson 13:38 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Kvinna Stockholm 1988
2790  Sabrina Bjelkelöv 13:38 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Kvinna Sundbyberg 1989
2788  Johanna Enqvist Newtons lag 13:26 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Kvinna Karlskoga 1988
2786  Tobias Modin 13:38 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Man Vallentuna 1976
2787  Thomas Glad 13:38 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Man Vallentuna 1978
2784  Katrin Ahl Newtons lag 13:26 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Kvinna Karlskoga 1979
2785  Alexander Ahl Newtons lag 13:26 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Man Karlskoga 1982
1664  Susanne Uden VÄRMDÖBOOTCAMP VÄRMDÖBOOTCAMP 12:40 Motionär 8 km Motionär - 8 km Kvinna Gustavsberg 1963
2783  Annelie Månsson 13:36 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Kvinna Stockholm 1996
2782  Sanna Blanck 13:36 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Kvinna Säter 1996
1663  Hanna Ekstrand 12:46 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Kvinna Farsta 1979
1661  Pia Molinder KämpOUT 13:46 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Kvinna Haninge 1971
1662  Andreas Alfredsson KämpOUT 13:46 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Västerhaninge 1979
1659  Claes Henriksson Skövde Bandy Team Fågelmås 14:02 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Stockholm 1998
1660  André Gil Castro Team Fågelmås 14:02 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Bro 1997
2781  Miguel Benitez 13:36 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Man Skogås 1984
1657  Jennifer Öhrström Sports Club OCR Teamwork 12:46 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Kvinna Vallentuna 1992
1658  Kerli Piho Sports Club OCR Teamwork 12:46 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Kvinna Vallentuna 1988
1655  Tomas Dalkowski Skövdeborg 12:22 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Göteborg 1983
1656  Angelica Caspersson Skövdeborg 12:22 Motionär 8 km Motionär - 8 km Kvinna Skövde 1983
1651  Claes Friberg Tanjas gäng 12:22 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Ödåkra 1964
1652  Liisa Laikko Tanjas gäng 12:22 Motionär 8 km Motionär - 8 km Kvinna Ödåkra 1996
1653  Joonas Suonpää Tanjas gäng 12:22 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Ödåkra 1992
1654  Lauri Laikko Tanjas gäng 12:22 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Ödåkra 1993
1650  Daniel Erhult BSK Runners 12:08 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Trångsund 1980
1647  Helena Axelid Ingen Team Relation 12:26 Motionär 8 km Motionär - 8 km Örsundsbro 1975
1648  Anne Weide Team Relation 12:26 Motionär 8 km Motionär - 8 km 1973
1649  Therese Sörensson Team Relation 12:26 Motionär 8 km Motionär - 8 km 1972
1646  Mikael Hurtig BSK Runners 12:08 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Norrköping 1979
1645  Andreas Dolk Team Dolk o Anjemo 12:10 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Lidköping 1975
1644  Adam Söderlund 12:32 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Åkersberga 1995
1643  Roy Sundin Raiders 13:26 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Nacka 1980
2773  Hanna Axelsson Team Opus 13:16 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Stockholm 1990
2774  Alain Soussi Team Opus 13:16 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km 1973
2775  Juliyet Jacob Team Opus 13:16 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km 1975
2776  Emelie Forsgren Team Opus 13:16 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km 1982
2777  Mireille Wildh Team Opus 13:16 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km 1980
2778  Ediba Gerges Team Opus 13:16 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km 1990
2779  Linnéa Berg Team Opus 13:16 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km 1989
2780  Sara Haidari Team Opus 13:16 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km 1987
1641  Rasmus Larsson Team D1 12:10 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Katrineholm 1990
1642  Axel Berglund Team D1 12:10 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Katrineholm 1992
1640  Timmy Fredriksson 14:00 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Avesta 1994
1638  Ludvig Back Backarå 12:54 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Uppsala 1996
1639  Victor Back Backarå 12:54 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Uppsala 1987
2771  Ercument Kisa Kla1 13:06 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km x 1989
2772  Pavel Schoffer Kla1 13:06 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Man 1989
1637  Joel Snickars H&M Born to Run 13:20 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Bro 1983
1636  Josef Olsson 12:32 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Segertorp 1978
1635  Carl Thywissen 12:38 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Kista 1978
1634  Danny Crook 12:38 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Stockholm 1986
1629  Mikael Eriksson Raiders 13:26 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Rönninge 1981
1630  Linda Hergefeldt Raiders 13:26 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Kvinna rönninge 1994
1631  Daniel Eriksson Raiders 13:26 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Rönninge 1992
1632  Martin Mattsson Raiders 13:26 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Nykvarn 1989
1633  Dan Tanaka Raiders 13:26 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Södertälje 1989
2770  Elinor Hossain Karlsson DDT 12:52 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Kvinna Tumba 1984
1628  Malin Walnestedt 12:38 Motionär 8 km Motionär - 8 km Kvinna Handen 1994
2769  Jennie Viking Klivklivöverlev 13:06 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Bålsta 1989
1626  manuel Redolosis Fernandez Survivors 12:22 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man 60 1979
1627  Jose Cavero Survivors 12:22 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Handen 1984
2768  Leia Unda Toivio Hammarbygymnasterna @legendariskagrupp69 13:42 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Kvinna Enskede 2002
1625  Kajsa Sundqvist 12:38 Motionär 8 km Motionär - 8 km Kvinna STOCKHOLM 1995
1623  Nelli Eng Team moppekondis 13:30 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Kvinna Väddö 2003
1624  Fredrik Eng Team moppekondis 13:30 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Väddö 1977
1622  Lina Bramkvist 12:38 Motionär 8 km Motionär - 8 km Kvinna Knivsta 1983
1621  Helen Nilsson OCR Stockholm IF 12:18 Motionär 8 km Motionär - 8 km Kvinna Märsta 1981
1620  Joel Bratt 12:38 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Täby 1980
2766  Carl Lundstedt Frost Stockholm 12:56 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Hägersten 1991
2767  Nicolina Köhler Frost Stockholm 12:56 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Kvinna x 1992
2764  Andreas Wiksten Wiksten & Vallsten Kanoting 12:46 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Man Västerås 1982
2765  Erik Vallsten Wiksten & Vallsten Kanoting 12:46 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Man Johanneshov 1982
1619  Johan Ferm VÄRMDÖBOOTCAMP VÄRMDÖBOOTCAMP 12:40 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Gustavsberg 1972
2762  Lars Söderberg Team Martinell 13:44 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Man Enebyberg 1957
2763  Linus Martinell Team Martinell 13:44 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Man Stockholm 1991
1618  Patrick Hellman Lynx Multisport Team 12:16 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Bålsta 1977
1616  Christoffer Marklund 12:38 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Åkersberga 1974
1617  Louise Andersson 12:38 Motionär 8 km Motionär - 8 km Kvinna Åkersberga 1977
1064  ricky molen ELIT Reserv - 12.06 Dam/Herr Elit - 8 km Man stockholm 1989
1615  William Piikki Team Parkbänk 12:26 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Brämhult 2000
1614  Andreas Ringdahl Direkt Från Soffan 12:54 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Bromma 1983
1613  Martin Janzon R2P 12:20 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Norrköping 1976
2761  Paulina Smolicz 12:46 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Kvinna Stockholm 1993
1612  Robin Nordin MIT Tough Team kryparna 13:06 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Mölnlycke 1989
1611  Tim Konradsson Team Parkbänk 12:26 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Olsfors 2000
1063  Jimmy Kjell Team Kroppslabbet Team Kroppslabbet ELIT HERR - 12.00 Ansökan görs på: anmalan@actionrun.se Elit - 8 km Man Göteborg 1982
1610  Hayne Ryu HanyeWest 12:40 Motionär 8 km Motionär - 8 km Kvinna Stockholm 1994
1609  Andre Mineus 12:40 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Stockholm 1985
3262  Martin Bisset M&M 12:16 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Eskilstuna 1977
1607  Christoffer Malmström AdiNike 13:42 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Norrköping 2001
1608  Ville Nordeman AdiNike 13:42 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Norsholm 2001
1061  Pär Bergsman Hudiksvalls IF Lynx Multisport Team ELIT Reserv - 12.06 Dam/Herr Elit - 8 km Man Stockholm 1984
2760  Joel Furustig SAAB 13:10 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Linköping 1985
2759  Damla Etal ToughAZ 13:42 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Kvinna Gothenburg 1992
1060  Emma Egier Stockholm ELIT DAM - 12.02 Ansökan görs på: anmalan@actionrun.se Elit - 8 km Kvinna Stockholm 1993
2756  Alexander Pistolelis Gött och Blandat 13:04 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Man Vikingstad 1991
2757  Gustav Weiss Gött och Blandat 13:04 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Man Norrköping 1991
2758  Omar Bahnam Gött och Blandat 13:04 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Man Linköping 1990
1606  Olof Asplund 12:40 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Enskede 1977
2755  Libertad Aguilar SAAB 13:10 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Kvinna Svärtinge 1981
2754  Joanna Forsberg 12:46 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Kvinna Linköping 1978
1605  Erik Kilander 12:40 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Bagarmossen 1993
1604  Lisa Mossberg 14:00 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Kvinna bandhagen 1993
1603  Joseph Sabiye Stockholm OCR Club Stockholm OCR Club 12:12 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Solna 1988
1602  Andréas Göransson Värsta timmen i mitt liv 13:18 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Västerås 1989
1601  Victor Lindgren Värsta timmen i mitt liv 13:18 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Stockholm 1990
1600  Henrik Håkansson Värsta timmen i mitt liv 13:18 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Mariestad 1990
1598  Hanna Pfotenhauer 12:46 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Kvinna Nol 1988
1599  Robin Johansson 12:46 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Nol 1985
1596  Anna Abrahamsson TEAM Mammas palacinke TEAM Mammas palacinke 12:24 Motionär 8 km Motionär - 8 km Kvinna Eskilstuna 1991
1597  Ivan Szilagyi TEAM Mammas palacinke 12:24 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Eskilstuna 1991
1594  Joel Thorén Team Thorén 12:26 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Stockholm 1991
1595  Carita Thorén Team Thorén 12:26 Motionär 8 km Motionär - 8 km Kvinna Stockholm 1991
1592  Matilda Hallgren Team Kroppslabbet Team Kroppslabbet 13:14 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Kvinna Göteborg 1989
1593  Malin Hallgren Team Kroppslabbet Team Kroppslabbet 13:14 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Kvinna Stockholm 1990
2753  Sabina Carlsson 12:46 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Kvinna Motala 1989
1591  Joakim Holmberg Bårman 12:40 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Skarpnäck 1990
1590  Christopher Carrington OCR STOCKHOLM IF OCR Stockholm IF 12:18 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Vallentuna 1975
1588  Rasmus Muhrbeck Pinglorna 13:56 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Stockholm 1993
1589  Kim Wallberg Pinglorna 13:56 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Kvinna Stockholm 1991
2751  Ebba Berggren Hammarbygymnasterna @legendariskagrupp69 13:42 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Kvinna Älvsjö 2002
2752  Alice Berggren Hammarbygymnasterna @legendariskagrupp69 13:42 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Kvinna Älvsjö 2004
1587  Benjamin Razi SATS STARKASTE 12:20 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Bromma 1982
1586  Martin Wahlström 12:46 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Stockholm 1975
1585  Helena Hultgren VÄRMDÖBOOTCAMP VÄRMDÖBOOTCAMP 12:30 Motionär 8 km Motionär - 8 km Kvinna Värmdö 1972
1583  Kim Wall Hell Run Crew 12:12 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Mjölby 1986
1584  Josefine Karlsson Hell Run Crew 12:12 Motionär 8 km Motionär - 8 km Kvinna Mjölby 1992
1582  Gunnar Björkman Nordic Military Training Team NMT 12:26 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Solna 1964
1581  Ali Sadeghi Trafikverket FF Stockholm SATS STARKASTE 12:20 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Sundbyberg 1976
2750  Julia Cogne 12:46 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Kvinna Stockholm 1989
1580  Leo Lindström SATS STARKASTE 12:20 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Bålsta 1972
3259  Jan Sjöholm sjöholms plåtslageri 12:40 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Bålsta 1970
1579  Dominic Hoben Stockholm OCR Club Stockholm OCR Club 12:22 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Solna 1983
1578  Joakim Bencker 13:36 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Kungsängen 1982
2749  Pontus Johnzén 13:36 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Man Lidingö 1974
1577  Hans Ritzler VÄRMDÖBOOTCAMP VÄRMDÖBOOTCAMP 12:30 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Värmdö 1965
1576  Carlotta Östberg VÄRMDÖBOOTCAMP VÄRMDÖBOOTCAMP 12:30 Motionär 8 km Motionär - 8 km Kvinna Värmdö 1970
1575  Patrik Axenstjerna Transitio Trainers Ävas Ängels 12:28 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Stockholm 1977
1573  Mikael Davidsson VÄRMDÖBOOTCAMP 12:30 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Gustavsberg 1970
1574  Beatrice Bengelsdorff VÄRMDÖBOOTCAMP 12:30 Motionär 8 km Motionär - 8 km Kvinna Gustavsberg 1971
1571  Stefano Torres Asenjo Team Casull 12:24 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Nacka 1986
1572  Ali Lindqvist Ebadi Team Casull 12:24 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Nacka 1986
2748  Agnes Wikander 13:36 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Kvinna Katrineholm 1998
2747  Laila Guvå DDT 12:52 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Kvinna Rönninge 1975
2746  Jens Albrektsson DDT 12:52 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Man Tumb 1972
1568  Sofia Karlsson Tösmunk 12:28 Motionär 8 km Motionär - 8 km Kvinna Solna 1995
1569  Sanne Gunnarsson Tösmunk 12:28 Motionär 8 km Motionär - 8 km Kvinna Stockholm0 1996
1570  Emma Westling Tösmunk 12:28 Motionär 8 km Motionär - 8 km Kvinna Solna 1995
1566  Terese Östberg 12:40 Motionär 8 km Motionär - 8 km Kvinna BORLÄNGE 1981
1567  Pär Östberg 12:40 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man BORLÄNGE 1981
1058  Jonna Granström ELIT DAM - 12.02 Ansökan görs på: anmalan@actionrun.se Elit - 8 km Kvinna Uppsala 1991
2743  Faranak Kirveskoski Cheap Monday 12:54 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Kvinna 1981
2744  Ludvig Ström Cheap Monday 12:54 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km 1993
2745  Viktor Cedersjö Cheap Monday 12:54 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km 1993
1565  Ibrahim Wampuka 12:40 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Stockholm 1982
1564  Christopher Edlund MIT Tough Team MIT Tough Team 12:18 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man KISTA 1984
1563  Thomas Balzano MIT Tough Team MIT Tough Team 12:18 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Solna 1983
1057  Ville Salomäki Team Extremfabriken ELIT HERR - 12.00 Ansökan görs på: anmalan@actionrun.se Elit - 8 km Man Järfälla 1990
1562  Jens Johansen CoolRunnings 12:10 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Kalmar 1990
1561  Mårten Axelsson OCR Stockholm IF OCR Stockholm IF 12:18 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Solna 1975
1560  Magnus Leander 13:36 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Lidingö 1981
2742  Henric Lejman DDT 12:52 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Man Norrköping 1976
2741  Claes Kindvall DDT 12:52 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Man Tumba 1963
1559  Stefan White Draft Punk Le Futbol 12:40 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man St Clair 1989
1558  Moa Karlsson Lynx multisport team Lynx Multisport Team 12:16 Motionär 8 km Motionär - 8 km Kvinna Bromma 1991
3255  anton söderström deepsea athletics kötbullarna 12:14 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man norrköping 1989
3256  christian okon teameast sweden kötbullarna 12:14 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man norrköping 2001
2739  Jens Cedermark We are groot 13:18 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Man Sundbyberg 1982
2740  Anneli Glimmerdahl We are groot 13:18 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Kvinna Åkersberga 1982
2738  Jenny Nyström 13:36 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Kvinna Tungelsta 1976
2737  Jenny Enarsson 13:36 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Kvinna Solna 1977
1557  Mikael Bengtsson 12:40 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Örebro 1991
1054  Sebastian Engfors-Nyqvist ELIT HERR - 12.00 Ansökan görs på: anmalan@actionrun.se Elit - 8 km Man Borås 1996
1556  Lilia Källström Team Savages 12:26 Motionär 8 km Motionär - 8 km Kvinna Stockholm 1985
1553  John Andersson Team ActionFun! 13:12 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Oxelösund 1988
1554  Julia Ördén Team ActionFun! 13:12 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Kvinna Oxelösund 1988
1555  Jakob Andersson Team ActionFun! 13:12 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Oxelösund 1988
1552  Jane Lundvall kryparna 13:06 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Kvinna HANDEN 1988
1551  Johannes Söderlund kryparna 13:06 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Handen 1985
1053  Emin Ismailov #posible ELIT HERR - 12.00 Ansökan görs på: anmalan@actionrun.se Elit - 8 km Man Upplands Väsby 1983
1550  Vincent Brandt 12:40 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Brämhult 2002
1549  Sara Gunnarsson Team djungelgymmet 12:40 Motionär 8 km Motionär - 8 km Kvinna Lindesberg 1987
1547  Johan Hanssen 12:46 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Stockholm 1991
1548  Amanda Nilsson 12:46 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Kvinna Nordmaling 1994
1546  Michael Smith 12:40 Motionär 8 km Motionär - 8 km Kvinna Epson 1982
2735  Rebecca Rodriguez Stars 13:12 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Kvinna STOCKHOLM 1986
2736  Sanna Rådström Stars 13:12 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Kvinna Älta 1984
1545  Maria Åslund Gym o motion 12:40 Motionär 8 km Motionär - 8 km Kvinna Åkersberga 1977
1544  Knut Urtel Fellowship of Älvnäs 12:10 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Ekerö 1981
2733  tobias karlsson Lag är Glad 13:50 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Man Huddinge 1996
2734  Malin Karlsson Lag är Glad 13:50 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Kvinna bredaryd 2002
1542  Christopher Reichenwallner Brunnby 13:00 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Linköping 1994
1543  Isabell Hellström Brunnby 13:00 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Kvinna Upplands Väsby 1994
1052  Sebastian Mikkelsen Toth ELIT HERR - 12.00 8km Elit - 8 km Man Helsingborg 1997
1540  Albert Shpatollaj Team Kent-Åke Team Kent-Åke 13:30 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Helsingborg 1994
1541  Fredrick Straube Team Kent-Åke 13:30 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km 1994
1539  Matthew Travis Fellowship of Älvnäs 12:10 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Ekerö 1980
1538  villjam Edström 197712138911 Fellowship of Älvnäs 12:10 Motionär 8 km Motionär - 8 km Ekerö 1977
1537  Mikael Nordström Fellowship of Älvnäs 12:10 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Ekerö 1979
1533  Dominic Lind Varuvill 12:28 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Stockholm 1988
1534  Saleh Najib Varuvill 12:28 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Stockholm 1988
1535  Afshin Fahlström Varuvill 12:28 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Bromma 1988
1536  Erik Perborn Varuvill 12:28 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Johanneshov 1988
1531  Ulrica Gellerstedt 12:44 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Kvinna KARLSTAD 1985
1532  Emil WItsch 12:44 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Västra Ämtervik 1991
2732  Felicia Augustsén Hammarbygymnasterna @legendariskagrupp69 13:42 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Kvinna Enskededalen 2001
2727  thomas forsberg LH alarm LH-alarm 13:06 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Man Skarpnäck 1975
2728  Robert Castwall lh alarm LH-alarm 13:06 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Man Skarpnäck 1969
2729  Henrik Bäcksäter lh alarm LH-alarm 13:06 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Man Skarpnäck 1980
2730  Rikard Bäcksäter lh alarm LH-alarm 13:06 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Man Skarpnäck 1984
2731  Vidar Ångström lh alarm LH-alarm 13:06 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Man Skarpnäck 1996
1530  Elias Frank Boda Breakers 12:08 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Vedevåg 2000
1529  Philip Sjoberg Boda Breakers 12:08 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Lindesberg 2000
1528  Mikael Viitamaki 1992 C-team 13:42 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Avesta 1992
1527  Patrik Storm FEAR - Fuck Everything And Run 12:10 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Åkersberga 1977
1051  Martin Hallberg ELIT HERR - 12.00 Ansökan görs på: anmalan@actionrun.se Elit - 8 km Man Kungsbacka 1979
2725  Geoffrey Barbe H&M H&M Claim team 12:56 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Åkersberga 1988
2726  Abtin Soltanpour H&M Claim team 12:56 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km 1990
1526  Elin Norlin SBFF Botkryka VL 3 13:10 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Kvinna HUDDINGE 1991
1524  Jesper Eriksson Toffelhjältarna 12:28 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Nyköping 1987
1525  Johan Lindholm Toffelhjältarna 12:28 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Nyköping 1990
2723  Stefan Robertsson 12:44 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Man Gävle 1967
2724  Sissel Wold 12:44 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Kvinna Linköping 1975
1523  Alan Karami Joråsatte.. 12:12 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Solna 1992
1521  Jesper Engelmark Joråsatte.. 12:12 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Sollentuna 1991
1522  Markus Sandell Joråsatte.. 12:12 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Solna 1992
2721  Camilla Karlsson Team Blanka 13:14 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Kvinna Vimmerby 1981
2722  Sussie Levin-Elb Team Blanka 13:14 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Kvinna Blankaholm 1981
1050  Richard Liljestam ELIT HERR - 12.00 Ansökan görs på: anmalan@actionrun.se Elit - 8 km Man Saltsjö-Boo 2001
1518  Fredrik Holmgren Team Holmgren 13:14 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Örebro 1991
1519  Maria Holmgren Team Holmgren 13:14 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Kvinna Örebro 1964
1520  Oskar Holmgren Team Holmgren 13:14 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Örebro 1994
2719  Malin Kennberg Team Lajser 13:16 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Kvinna Kimstad 1982
2720  Jessica Svensson Team Lajser 13:16 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Kvinna Norrköping 1979
1516  anders adolfsson Running Thirsty IK 13:28 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Örebro 1980
1517  niclas conradsson Running Thirsty IK 13:28 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Åkersberga 1981
1515  Marcus Sillén TeamCPG 12:46 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Sala 2000
1513  Linda Nord It´s all about the pannben 13:04 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Kvinna Örebro 1981
1514  Sofia Campbell It´s all about the pannben 13:04 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Kvinna Örebro 1989
2717  Teresia Norman PKC Nord 13:08 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Kvinna Luleå 1989
2718  Maria Sundberg Kruse PKC Nord 13:08 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Kvinna Luleå 1988
2716  Cecilia Marcus ItrimWarriors 13:24 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Kvinna Hölö 1994
1511  Markus Enroth Telge XF 13:18 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Nykvarn 1980
1512  Peter Wintstigen Telge XF 13:18 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km 1988
1510  Michele Avesani Vicious Crossft Vicious Crossfit 12:30 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man TULLINGE 1972
1509  Joakim Svensson 12:40 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Norrköping 1980
1049  Tobias Jäger Göteborg Running Club THE OCR GYM ELIT HERR - 12.00 Ansökan görs på: anmalan@actionrun.se Elit - 8 km Man GÖTEBORG 1986
1508  Tanja Lappalainen Trosa 12:22 Motionär 8 km Motionär - 8 km Kvinna Trosa 1978
1507  Anna Mattsson Vicious Crossfit 12:30 Motionär 8 km Motionär - 8 km Kvinna Tullinge 1977
1506  Paula Abelt Vicious Crossfit Vicious Crossfit 12:30 Motionär 8 km Motionär - 8 km Kvinna Huddinge 1974
1048  Miriam Centerwall ELIT Reserv - 12.06 Dam/Herr Elit - 8 km Kvinna Bagarmossen 1976
1505  Sara Schulz Vicious Crossfit 12:30 Motionär 8 km Motionär - 8 km Kvinna Tullinge 1980
1504  Essy Dahlin Vertical Velocity 12:30 Motionär 8 km Motionär - 8 km Kvinna Åby 1980
1503  David Dahlin Vertical Velocity 12:30 Motionär 8 km Motionär - 8 km Åby 1972
1502  Jonas Ljung 12:38 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Västerås 1978
1047  Björn Mårdberg ELIT HERR - 12.00 Ansökan görs på: anmalan@actionrun.se Elit - 8 km Man Göteborg 1967
2714  Pierre Börjesson 14:04 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Katrineholm 1987
2715  Linus Ottosson 14:04 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km 1989
1501  Lina Halldin R2P 12:20 Motionär 8 km Motionär - 8 km Kvinna Östra Ryd 1986
1500  Joakim Ruchatz Vattenpolarna PurrUt 13:08 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man TYRESÖ 1974
2711  Anders Erlandsson BMF Communication 13:00 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Man Bromma 1979
2712  Magnus Wennlöf BMF Communication 13:00 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Man Huddinge 1980
2713  Joakim Erlandsson BMF Communication 13:00 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Man Lund 1976
2710  Eva Ferntoft ItrimWarriors 13:24 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Kvinna Dalarö 1964
1046  Sofie Larsen Team ObstacleTraining ELIT DAM - 12.02 Ansökan görs på: anmalan@actionrun.se Elit - 8 km Kvinna Södertälje 1987
1045  Sebastian Nykvist OptimumNypan ELIT HERR - 12.00 Ansökan görs på: anmalan@actionrun.se Elit - 8 km Man Södertälje 1993
2705  Rungarun Sonlard Spice Turtles 13:12 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Kvinna Linköping 1995
2706  Nanthiya Srisawai Spice Turtles 13:12 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Kvinna Jönköping 1994
2707  Siri Eriksson Spice Turtles 13:12 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Kvinna Banghagen 1986
2708  Thanisorn Kongcharoen Spice Turtles 13:12 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Kvinna Bandhagen 1994
2709  Chitmittra Onjoy Spice Turtles 13:12 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Kvinna Huddinge 1995
2704  Sofie Ljunggren The one and only represent 13:18 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Kvinna Stockholm 1990
2703  Linnea Sjönneby The one and only represent 13:18 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Kvinna Stockholm 1990
2699  Malin Claesson #Gyllenhammars kämpar 13:00 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Kvinna Degerfors 1986
2700  Joakim Karlsson #Gyllenhammars kämpar 13:00 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Man Degerfors 1987
2701  Tobias Gyllensvärd #Gyllenhammars kämpar 13:00 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Man Degerfors 1978
2702  Johan Lärkhammar #Gyllenhammars kämpar 13:00 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Man Degerfors 1988
2694  Ulrika Ihreskog Hästholmens finest 13:22 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Kvinna Linköping 1992
2695  Erik Johansson Hästholmens finest 13:22 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Man Linköping 1988
2696  Kim Johansson Hästholmens finest 13:22 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Man Linköping 1990
2697  Rasmus Johansson Hästholmens finest 13:22 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Man Linköping 1992
2698  Jennifer Bihagen Hästholmens finest 13:22 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Kvinna Linköping 1990
2692  Pernilla Bergström ItrimWarriors 13:24 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Kvinna Handen 1970
2693  Helene Nordlander ItrimWarriors 13:24 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Kvinna Västerhaninge 1975
1498  Andreas Granström Vattenpolarna PurrUt 13:08 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Sollentuna 1980
1499  Miurel Tercero Vattenpolarna PurrUt 13:08 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Kvinna Sollentuna 1985
1497  Stefan Ryman H&M Team Supply Chain 13:02 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Märsta 1962
2689  Louise Meijer Team Meijer 13:16 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Kvinna Mariestad 1999
2690  Anders Meijer Team Meijer 13:16 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Man Mölnbo 1991
2691  Dennis Meijer Team Meijer 13:16 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Man MARIESTAD 1995
1496  Markus Larsson Team Chicken 12:24 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Stockholm 1991
1495  Martin Larsson Kompisgäng Team Chicken 12:24 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Helsingborg 1993
2681  Johan Forslund Railcare 13:08 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Skelleftehamn 1979
2682  Daniel Öholm Railcare 13:08 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km 1971
2683  Nicholas Dahlborg Railcare 13:08 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Man 1974
2684  Mikael Andersson Railcare 13:08 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km 1974
2685  Johannes Viklund Railcare 13:08 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km 1986
2686  Robin Forsberg Railcare 13:08 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km 1992
2687  Jörgen Dahlqvist Railcare 13:08 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km 1967
2688  Hayley Massey Railcare 13:08 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km 1982
2680  Inger Kvarfordt Reclaim your body 13:10 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Kvinna BROMMA 1963
2679  Elisabeth Rylander Reclaim your body 13:10 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Kvinna Stockholm 1967
2678  Carina Almkvist Reclaim your body 13:10 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Kvinna Bromma 1975
1492  Ebba Skattberg Borta med vinden 12:08 Motionär 8 km Motionär - 8 km Kvinna Märsta 1999
1493  Simon Alvberg Borta med vinden 12:08 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Ingarö 1999
1494  Olivia Beckman Borta med vinden 12:08 Motionär 8 km Motionär - 8 km Kvinna Södertälje 1999
1490  Gustaf Von Essen Erik Penser Bank. 13:50 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Stockholm 1962
1491  Martin Rydheim Erik Penser Bank. 13:50 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man 1987
1489  Henrik Forssell vatttenpolarna PurrUt 13:08 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Stockholm 1967
1488  Robin Lindgren Västerfärnebo aik 12:38 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man SALA 1989
1487  Vishnu Kumar Subbarayalu H&M Team Supply Chain 13:02 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Nacka, Stockholm 1990
2677  Taru Särkiniemi Team Glädjerus 13:14 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Kvinna Norrköping 1988
1483  Malin van Doorn Proteinella 12:20 Motionär 8 km Motionär - 8 km Kvinna Örebro 1984
1484  David van Doorn Proteinella 12:20 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Örebro 1983
1485  Cecilia Hahne Proteinella 12:20 Motionär 8 km Motionär - 8 km Kvinna Västerås 1983
1486  Joakim Forsberg Proteinella 12:20 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Västerås 1983
1480  Robert Holmström Vicious Crossfit 12:30 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Tullinge 1967
1481  Laila Holmström Vicious Crossfit 12:30 Motionär 8 km Motionär - 8 km Kvinna Tullinge 1962
1482  Marcus Holmström Vicious Crossfit 12:30 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Tullinge 2000
2676  Tilde Backlund Hammarbygymnasterna @legendariskagrupp69 13:42 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Kvinna FARSTA 2001
2674  Natasha Möttö Team Arken 13:12 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Kvinna Handen 1983
2675  Martina Niegerman Team Arken 13:12 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Kvinna Farsta 1974
1479  Elin Blomster Mossberg Vicious Crossfit 12:30 Motionär 8 km Motionär - 8 km Kvinna TUMBA 1984
2672  Martin Thoren Rönningemaffian 13:10 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Man Huddinge 1976
2673  Henrik Bergdahl Rönningemaffian 13:10 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Man Rönninge 1981
1478  Amanda Mikaelsson Vicious Crossfit Vicious Crossfit 12:30 Motionär 8 km Motionär - 8 km Kvinna Huddinge 1991
2671  Amanda Haglund Team Glädjerus 13:14 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Kvinna Jönåker 1986
1469  Alexandra Glazerman Barry's Bootcamp Stockholm 13:58 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Stockholm 1983
1470  Dejan Petrovic 13:58 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man 1994
1471  Cajsa Philipson 13:58 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km 1997
1472  Mathilda Von Almassy 13:58 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km 1989
1473  Louise Hallén 13:58 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km 1995
1474  Sophie Burgoyne 13:58 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km 1990
1475  Hanna Reithner 13:58 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km 2000
1476  Gustav Nielsen 13:58 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km 1994
1477  Sara Dahlström 13:58 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km 1989
1461  Daniel Carlsson H&M Team Supply Chain 13:02 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km 1990
1462  Anders Geijer H&M Team Supply Chain 13:02 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km 1975
1463  Robert Ericson H&M Team Supply Chain 13:02 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km 1985
1464  Thomas Ericson H&M Team Supply Chain 13:02 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km 1988
1452  Mattias Olofsson H&M Tomas bangar inte 13:02 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km 1989
1453  Maria Engström Happy Fingers 13:02 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km 1979
1454  Lars Pettersson H&M Team Supply Chain 13:02 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km 1964
1450  Evelina Eriksson Monki G-Tonix 13:02 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km 1989
1456  Monika Marcus H&M Team Supply Chain 13:02 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km 1984
2665  Pär Olander H&M IT Turtles 12:58 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km 1973
2666  Pia Dahlman H&M IT Turtles 12:58 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km 1973
2667  Jonas Hatschek H&M IT Turtles 12:58 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km 1989
2668  Abdullah Mohammed H&M IT Turtles 12:58 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km 1989
2669  Eva Sehlberg H&M IT Turtles 12:58 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km 1970
1455  Semko Redzic H&M Group 12:58 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man 1967
1451  Joakim Lind H&M future 12:58 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km 1989
2670  Ivan Larsson H&M IT Turtles 12:58 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km 1993
1457  Conny Rosen H&M Group 12:58 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km 1970
1458  Anders Forsman H&M Group 12:58 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km 1983
1459  Björn Hallberg H&M Group 12:58 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km 1973
1460  Anders Iggsten H&M Group 12:58 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km 1978
1465  Sanna Johansson H&M ESPI 12:56 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km 1984
1466  Patrik Selling H&M ESPI 12:56 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km 1981
1467  Elin Larry-Östman H&M ESPI 12:56 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km 1975
1468  Ida Lyngestad H&M ESPI 12:56 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km 1989
1441  Thomas Wiren H&M Team Farthinder 12:56 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km 1974
1442  Nicklas Bergman H&M Team Farthinder 12:56 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km 1978
1443  Nicklas Wickman H&M Site Support 12:58 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km 1986
1444  Marcus Wallin H&M Site Support 12:58 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km 1994
1436  Jesper Hägg H&M future 12:58 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km 1991
1437  Lina Wittgren H&M future 12:58 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km 1992
2662  Jennifer Kovacs H&M Group 12:58 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km 1991
2663  Ghazal Mesbahi H&M Group 12:58 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km 1992
2664  Nilima Verma H&M Group 12:58 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km 1977
1447  Björn Törnqvist H&M future 12:58 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km 1992
1448  Per Lord Monki G-Tonix 13:02 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km 1983
1438  Tomas Johansson H&M Tomas bangar inte 13:02 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km 1986
1439  David Liljegren H&M Tomas bangar inte 13:02 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km 1987
1440  Elias Medan H&M Tomas bangar inte 13:02 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km 1983
1445  Staffan Tillybs H&M Tomas bangar inte 13:02 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km 1986
1446  Stefan Hedström H&M Tomas bangar inte 13:02 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km 1982
1434  jakob ekros 12:38 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man växjö 1992
2661  Sofia Ekros 13:58 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Kvinna växjö 1992
1431  Markus Danzer H&M Site Support 12:58 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km 1996
1432  Lena Axelsson H&M Group 12:58 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km 1977
1433  Kristofer Spång H&M Site Support 12:58 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km 1982
2660  VERONICA ELISABETH HULTBERG Team Glädjerus 13:14 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Kvinna NYKÖPING 1986
1429  Sevak Yanikian SBFF Botkryka VL 3 13:10 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Tumba 1989
1428  Paulina Helje 12:38 Motionär 8 km Motionär - 8 km Kvinna Huddinge 1971
1427  Tobias Lundberg Säby sportklubb Säby sportklubb 12:22 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Åkersberga 1973
2658  camilla Jacobs Rönningemaffian 13:10 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Kvinna Rönninge 1983
2659  Helena Sjöberg Rönningemaffian 13:10 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Kvinna Rönninge 1985
2657  Viktor Zryd Lonely Flaming Guru 13:08 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Man Skövde 1995
2653  Niklas Bergwall Lonely Flaming Guru 13:08 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Man Skövde 1993
2654  jiro Yoshida Lonely Flaming Guru 13:08 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Man Skövde 1992
2655  Victor Assmundsson Lonely Flaming Guru 13:08 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km