Anmälda till ActionRun 2018 - Stockholm ActionRun 22 September Avancerad sök

Startnummer Namn Klubb Lag Startgrupp Klass Kön Ort Födelseår
0 John Dahl Burpees 12:42 Motionär 8 km Motionär - 8 km Huddinge 1980
0 Fabian Sjöblom Burpees 12:42 Motionär 8 km Motionär - 8 km 1977
0 Henry Lindén 12:46 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Man Farsta 1996
3285 Boel Axelsson BRUCE 12:46 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Kvinna Solna 1985
3270 Johansson Johansson Bruce BRUCE 12:24 Motionär 8 km Motionär - 8 km Kvinna Mantorp 1992
3274 Dennis Lundholm 12:40 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Täby 1982
3275 Rasmus Rulander MAGISKT 12:42 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Torshälla 1995
3290 Felicia Thomas 12:50 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Kvinna Stockholm 1990
1081 Alvaro Gomez TEXAS COUNTRY Texas 12:32 Motionär 8 km Elit - 8 km Man Plano 1971
3283 Åsa Rollving 12:46 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Kvinna Uppsala 1969
3284 Caroline Hejninger 12:46 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Kvinna Stockholm 1993
3267 Martin Hamrin Sumpan 12:18 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Sundbyberg 1983
3288 Calle Svensson Svenssons Supreme 12:50 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Man Lidingö 2002
3289 Ola Svensson Svenssons Supreme 12:50 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Man Lidingö 1971
3276 Mikaela Oscarsson MAGISKT 12:42 Motionär 8 km Motionär - 8 km Kvinna ESKILSTUNA 1995
3277 Andreas Närhi MAGISKT 12:42 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Torshälla 1981
1080 Kilian Habringer Team OCR Norway ELIT Reserv - 12.06 Dam/Herr Elit - 8 km Man Bollnäs 1986
3278 Tommy Stridh 12:44 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Man x 1981
3279 Erika Rehn 12:44 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km 1983
3268 Hanna Jonsson 12:20 Motionär 8 km Motionär - 8 km Kvinna Åkersberga 2001
3264 Fredrik Lindgren 12:16 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Bromma 1975
3272 Alexander Norell OCR Stockholm IF OCR Stockholm IF 12:38 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man EKERO 1969
3273 Theodore Norell OCR Stockholm IF OCR Stockholm IF 12:38 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Ekerö 2001
3393 Johan Winterhaven Team KingZmen 14:06 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Bålsta 1980
3306 Jasmina Öhqvist Hell Yeah! 13:06 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Kvinna Nyköping 1986
3263 Alexander Hernelind Team Extremfabriken 12:16 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man JÄRFÄLLA 1988
3307 Jocke Flemström Extremfabriken Team Extremfabriken 13:10 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Järfälla 1999
3269 Peter Sandström SIK SATS STARKASTE 12:20 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Spånga 1975
3391 Johni Tadi #felbeslut 14:04 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Man Stockholm 1984
3261 Philip Hedberg Avelind 12:16 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man stockholm 1992
1079 Elin Härkönen ELIT DAM - 12.02 Ansökan görs på: anmalan@actionrun.se Elit - 8 km Kvinna x 1994
3287 Felicia Yllenius 12:48 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Kvinna Farsta 1990
3286 Jozef Silfverberg OCR Stockholm IF 12:48 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Man Farsta 1984
3259 Henrik Rammer Team Savages 12:12 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Stockholm 1974
3280 Ying Kaewchin 12:44 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Kvinna Hässelby 1989
3320 Carolina Hornö Hornö Frost Stockholm 13:34 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Kvinna Stockholm 1992
3291 Daniel Bergnest Sälen 12:50 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Man Sälen 1980
3257 Patrik Bergvall 12:12 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Vendelsö 1984
1078 Anna Svensson adrenalin.nu ELIT DAM - 12.02 Ansökan görs på: anmalan@actionrun.se Elit - 8 km Kvinna Göteborg 1987
3384 Johan Lundin 14:02 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Nacka 1991
3271 Felix Thornell Get After It 12:30 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Västerås 1997
3254 Anders Wallner 12:10 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Stockholm 1983
3258 Robert Backlund 12:12 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Täby 1986
3390 Fredrik Karlsson 14:04 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Västervik 1993
3394 Simon Jonsson Team KingZmen 14:06 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Stockholm 1990
3395 Joakim Bäckström Team KingZmen 14:06 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Stockholm 1965
3281 Elias Palma 12:44 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Man Saltsjö-Boo 1973
3282 Paulo Hurtig 12:44 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Man Saltsjö-Boo 1998
3362 Daniel Reimer OCR Fitness 13:52 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Hässelby 1982
3252 Thomas Simonsson OCR ELITE APPAREL 12:08 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Boden 1979
3251 Christoffer Dyplin Team OCR ninja 12:08 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Svaneholm 1989
3375 Lucas Edlund 13:58 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Huddinge 2001
3401 Petter Bergstrand SATS ELIT Reserv - 12.06 Dam/Herr Motionär - 8 km Man Stockholm 1992
3371 Antxon Michelena 13:56 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Man Hondarribia 1999
3372 Alberto Michelena 13:56 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Man Hondarribia 1997
3361 Rasmus Vikström Det viktiga är inte att alla deltar 13:44 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Märsta 1992
3374 Elina Thorsell 13:56 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Kvinna Stockholm 1991
3385 Hanna Fritzell 14:02 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Kvinna Älta 1982
3373 Niclas Gyllenmyr Danderyd 13:56 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Danderyd 1978
3360 Madelene Ljunggren Det viktiga är inte att alla deltar 13:44 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Kvinna Örebro 1991
3387 Stefan Zanardi Öfre 14:02 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Huddinge 1970
3386 Fredrik Rosenius 14:02 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Åby 1986
3308 Ingrid Tjernberg SAAB 13:10 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Kvinna Linköping 1982
3389 Kristian Lindkvist 14:04 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Skå 1977
1077 Oskar Sandgren Natur-Oskar ELIT Reserv - 12.06 Dam/Herr Elit - 8 km Man Jönköping 1991
3358 Niclas Landin Det viktiga är inte att alla deltar 13:44 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Stockholm 1989
3357 Li Quistbergh Det viktiga är inte att alla deltar 13:44 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Kvinna Stockholm 1991
3399 Sophie Klinga Östhammars hinderbana ELIT Reserv - 12.06 Dam/Herr Motionär - 8 km Kvinna Östhammar 1979
1076 Pontus Andersson Tibro Tough Team T3ToughTeam ELIT Reserv - 12.06 Dam/Herr Elit - 8 km Man Tibro 1995
1075 Adrian Windestål T3ToughTeam T3ToughTeam ELIT Reserv - 12.06 Dam/Herr Elit - 8 km Man Fagersanna 1986
3388 Lovisa Johansson 14:02 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Kvinna Bromma 1980
3353 Robbin Falkenström Absolut wilhelmstrasse 13:42 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Frufällan 1986
3354 Billy Hägervik Absolut wilhelmstrasse 13:42 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Gärds köpinge 1998
3253 Jennie Ousbäck BästaSemestern 12:08 Motionär 8 km Motionär - 8 km Kvinna Hägersten 1988
3376 Stefan Andersson 14:00 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Stockholm 1980
3377 Tom Widegren 14:00 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Stockholm 1980
3378 Johan Pettersson 14:00 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Stockholm 1985
3379 Rickard Sölling 14:00 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Stockholm 1980
3368 Nathalie Hou Grün Taqman and Pipetboy 13:56 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Kvinna Sundbyberg 1991
3367 Andreas Ährlund-Richter Taqman and Pipetboy 13:56 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Man Stockholm 1989
3260 Linnea Eriksson LE OCR 12:14 Motionär 8 km Motionär - 8 km Kvinna Årsta 1991
3300 Eric Larsson Ange Lagets Namn 12:54 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Man Vallentuna 1994
3363 Moa Hammarbäckj OCR Enköping OCR Fitness 13:52 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Kvinna Sundbyberg 1995
3364 Ludvig Toresäter OCR Enköping OCR Fitness 13:52 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Enköping 1990
3365 Madeleine Holmberg OCR Enköping OCR Fitness 13:52 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Kvinna Vällingby 1992
3366 Ida Lundén OCR Enköping OCR Fitness 13:52 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Kvinna Enköping 1991
3370 Mats Lilja Sickla IF Sickla IF 13:56 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Saltsjö-Duvnäs 1972
3369 Per Rolder Sickla IF 13:56 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Nacka 1965
3303 Robin Berglind Flexandflow 12:56 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Gustavsberg 1990
3304 Dan Selsmark Flexandflow 12:56 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Stockholm 1989
3351 Mattias Flores 13:40 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Upplands Väsby 1992
3352 Diego Venegas Carrasco 13:40 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Upplands Väsby 1990
3319 Robin Nyman Silvermoon 1337 13:28 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Stockholm 1993
3355 Alva Rundgren Hammarbygymnastern @legendariskagrupp69 13:42 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Kvinna Tyresö 2001
3356 Matts Sjöstedt Hammarbygymnastern @legendariskagrupp69 13:42 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Man Tyresö 1968
3350 Egidijus Antanaitis 13:40 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man sköndal 1980
3314 Mikael Alsterblad OCR Fitness 13:26 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Österbybruk 1972
1074 Filip Terland - 12:08 Motionär 8 km Elit - 8 km Man stockholm 1990
3302 Cassandra Wu EMM 12:56 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Kvinna Stockholm 1994
3301 Johanna Ståhle EMM 12:56 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Kvinna Stockholm 1992
3315 Anne persson SATS STARKASTE 13:28 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Kvinna Solna 1972
3345 Mikael Silver Gävle OK 13:40 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Gävle 1968
3346 Elvira Silver Gävle OK 13:40 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Kvinna Gävle 2000
3305 Alexander Sjöberg Action BFM 13:00 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Man Stockholm 1985
3392 Martin Lundström 14:04 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Man Västerås 1982
3347 Robert Svensson 13:40 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Norrköping 1981
3380 Sarah Lönn 14:00 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Kvinna Rosersberg 1990
3381 Alexander Jirebratt 14:00 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Danderyd 1989
3310 Fredric Rosén Lynx Multisport Team Lynx Multisport Team 13:24 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Stockholm 1984
3348 Anders Karnebäck 13:40 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Sollentuna 1983
3349 Gustav Karnebäck 13:40 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Mora 1987
3311 Tomas Börgesson Radscan Marines 13:26 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Västerås 1971
3312 Simon Eklund Radscan Marines 13:26 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Årsta 1989
3313 Patrik Bernström Radscan Marines 13:26 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Årsta 1993
3396 Simon Karlsson Radscan Marines ELIT Reserv - 12.06 Dam/Herr Motionär - 8 km Man Västerås 1991
3397 Nicklas Rylin Radscan Marines ELIT Reserv - 12.06 Dam/Herr Motionär - 8 km Man Årsta 1984
3398 Robin Eriksson Radscan Marines ELIT Reserv - 12.06 Dam/Herr Motionär - 8 km Man Årsta 1986
3292 Joacim Persson Gôtt&Blandat 12:52 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Man Mölndal 1991
3309 Ingemar Gråsjö SAAB 13:10 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Man Linköping 1965
3293 Caroline cederroth Cederroths första hjälpen 12:54 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Kvinna sollentuna 1978
3294 Alexander cederroth Cederroths första hjälpen 12:54 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man sollentuna 1976
3338 Alex Mårtensson 13:40 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Man Uppsala 1991
3316 Marita Fernström Skyddsvärnet Skyddsvärnet 13:28 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Kvinna Stockholm 1977
3317 Carlos Stråberg Romeo skyddsvärnet Skyddsvärnet 13:28 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Stockholm 1964
3318 Jessica Silfverskans Skyddsvärnet Skyddsvärnet 13:28 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Kvinna Stockholm 1979
3343 Victor Bäckström 13:40 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Man Stockholm 1989
3340 Jesper Niemi 13:40 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Nyköping 1994
3341 André Timonen 13:40 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Nyköping 1997
3342 Veronica Vistinmäki 13:40 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Kvinna Nyköping 1997
3337 Malin Spång H&M 13:40 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Huddinge 1976
3295 Olivia Svensson H&M OL Modern Classic 12:54 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km 1992
3296 Anna Åhström H&M OL Modern Classic 12:54 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km 1990
3297 Therese Olivia Gustafsson H&M OL Modern Classic 12:54 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km 1990
3298 Stina Kymmer H&M OL Modern Classic 12:54 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km 1992
3299 Khushali Parshotam H&M OL Modern Classic 12:54 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km 1996
3321 Pischa Strindstedt Wörkout 13:34 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Solna 1986
3322 Adam Strindstedt Wörkout 13:34 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km 2016
3323 Ibrahim Rather Wörkout 13:34 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km 2016
3324 Linda Svens Wörkout 13:34 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km 2016
3325 Helio De Jesus Wörkout 13:34 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km 2016
3326 Patrik Kristoffersson Wörkout 13:34 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km 2016
3327 Sofia Andersson Wörkout 13:34 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km 2016
3328 Therese Hettman Wörkout 13:34 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km 2016
3329 Annika Larsen Wörkout 13:34 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km 2016
3330 Gabriela Montenegro Wörkout 13:34 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km 2016
3331 Julia Knutsson Wörkout 13:34 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km 2016
3332 Sara Hedin Wörkout 13:34 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km 2016
3333 Eduardo Rodriguez Wörkout 13:34 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km 2016
3334 Nina Jaktlund Wörkout 13:34 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km 2016
3335 Stina Edlund Wörkout 13:34 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km 2016
3336 Ana Mondac Olsson Wörkout 13:34 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km 2016
3344 Mattias Vässblad 13:40 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Upplands Väsby 1984
3383 Simon Kogner Securitas 14:00 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Man Stockholm 1989
3382 Tommie Burestad 14:00 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Man Uppsala 1983
3339 Oscar Bengtsson 13:40 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Växjö 1990
1073 Sara Forsström Team Stream ELIT DAM - 12.02 Ansökan görs på: anmalan@actionrun.se Elit - 8 km Kvinna Örebro 1992
1072 Fredrik Stenbeck Team Ultimate OCR Team Ultimate OCR ELIT Reserv - 12.06 Dam/Herr Elit - 8 km Man Åkersberga 1999
1715 Martin Jenvén Team Guldenburgs 13:30 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Stockholm 1992
1716 Jarl Harrysson Team Guldenburgs 13:30 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Djursholm 1995
1714 Christian Andersson H&M The Bolters 13:20 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Nykvarn 1972
1713 Sofia Hörner 13:40 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Kvinna täby 1979
1711 Michelle Trochez 13:40 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Kvinna Bålsta 1992
1712 Ejdi Terzic 13:40 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Kvinna Järfälla 1992
1071 Richard Andersson Stockholm Nord polisidrottsförbund Team NMT ELIT Reserv - 12.06 Dam/Herr Elit - 8 km Man Sollentuna 1987
1070 Paul Åkerman BEASTMODE BEASTMODE ELIT Reserv - 12.06 Dam/Herr Elit - 8 km Man BROMMA 1986
1709 Eleonore Häger 13:40 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Kvinna Åkersberga 1986
1710 Simon Higgs 13:40 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Åkersberga 1980
2841 Madeleine Thorn Paw Patrol 13:38 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Kvinna Eskilstuna 1988
2840 Dennis Järvekvist Paw Patrol 13:38 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Man Eskilstuna 1989
1707 leo wessman ÖBröderna 13:34 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Bromma 1989
1708 Emil Cronholm ÖBröderna 13:34 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Bandhagen 1981
1706 Johan Hellgren 13:38 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Norrköping 1981
2839 Mathias Mårtensson 13:38 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Man Huddinge 1979
1705 Erik Engberg 13:38 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Stockholm 1991
1069 Martin Bäckström Team Stream ELIT Reserv - 12.06 Dam/Herr Elit - 8 km Man Örebro 1990
1068 Joel Thorén Decathfit ELIT Reserv - 12.06 Dam/Herr Elit - 8 km Man Trångsund 1987
3402 Patrik Hiven Team OCR Fitness Team OCR Fitness Motionär - 8 km Man Enköping 1986
1702 Mattias Öhrman Sakta men säkert 14:04 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Stockholm 1989
1703 David Muhr Sakta men säkert 14:04 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Skutskär 1989
1704 Josef Jägerstedt Sakta men säkert 14:04 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Stockholm 1987
1698 Anton Boman H&M Group 13:20 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man 1993
1699 Kristoffer Hasslevall H&M Group 13:20 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man 1993
1700 Johan Amtner H&M Born to Run 13:20 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km 1982
1701 Mathilda Snickars H&M Born to Run 13:20 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km 1983
2836 Amanda Viksten H&M Dresses divas 13:20 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km 1993
2837 Sophie Oultram Turner H&M Dresses divas 13:20 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km 1991
1696 Julian Piek H&M Rollout Runners 13:20 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km 1988
1697 Bronson Murphy Åström H&M Rollout Runners 13:20 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km 1989
2831 Hedvig Thorson Afoundation 13:02 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km 1990
2832 Malin Johansen Afoundation 13:02 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km 1984
2833 Martina Bergvall Afoundation 13:02 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km 1989
2834 Linus Nyström Afoundation 13:02 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km 1993
2835 Mariette Lauren Afoundation 13:02 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km 1976
2838 Anna Abrahamsson Afoundation 13:02 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km 1982
1689 Naomi Andersson H&M future 13:20 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Kvinna 1992
2826 Half Scheidl H&M Group 13:20 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km 1984
1690 Anders Ohlsson H&M The Bolters 13:20 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km 1965
1691 Peter Wahlström H&M The Bolters 13:20 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km 1970
2827 Stina Blombäck H&M Dresses divas 13:20 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km 1990
2828 Kyle Jenkins H&M Dresses divas 13:20 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km 1994
2829 Kiki Mckenzie H&M Dresses divas 13:20 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km 1991
2830 Manu Sankar H&M Claim team 13:20 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Man 1985
1692 Aron Håkanson H&M The Bolters 13:20 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km 1979
1693 Eric Daveby H&M Rollout Runners 13:20 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km 1992
1694 Jakob Lundström H&M Rollout Runners 13:20 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km 1989
2825 Joel Ström Cheap Monday 12:54 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Man 1991
1686 Karl-Sebastian Lindblad 14:00 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man SOLLENTUNA 1984
1687 Anna Rohlén 14:00 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Kvinna stora mellösa 1980
2823 Sabina Nunez 14:04 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Kvinna Järfälla 1994
2824 Elvis Ajdarpasic 14:04 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Man Upplands väsby 1995
1685 Radagast Sundlöv Survivors 12:22 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Norrtälje 1974
1684 Henrik Anjemo Team Dolk o Anjemo 13:56 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Källby 1967
1682 Kajsa Nilsson Team Gnista 13:44 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Kvinna Värends Nöbbele 1976
1683 Håkan Larsson Team Gnista 13:44 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Fliseryd 1967
1681 emilio lantz Ange Lagets Namn 12:54 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man upplands väsby 1997
1680 Marcus Lundgren 12:46 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Bromma 1989
1679 Leiner Nazareno Survivors 12:22 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Norrtälje 1986
2810 Kirsten Lundman Engelska skolan 13:46 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Täby 1990
2811 Nicole Kankaanpää Engelska skolan 13:46 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km 1988
2812 Camilla Carlberg Engelska skolan 13:46 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km 1988
2813 Erin Young Engelska skolan 13:46 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km 1986
2814 Toure Carpette Engelska skolan 13:46 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km 1973
2815 George Ellem Engelska skolan 13:46 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km 1985
2816 Nicole Zetterholm Engelska skolan 13:46 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km 1986
2817 Malin Gärdsmo Engelska skolan 13:46 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km 1989
2818 Tom Harries Engelska skolan 13:46 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km 1990
2819 Katrin Rylander Engelska skolan 13:46 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km 1985
2820 David Mayes Engelska skolan 13:46 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km 1986
2821 Nidal Baafou Engelska skolan 13:46 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km 1988
2822 James Hegarty Engelska skolan 13:46 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km 1978
2809 Anton Fröling If If we dare 13:22 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Man Solna 1988
2805 Sara Magnusson Team Urbaser AB 13:30 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Årsta 1991
2806 Jennifer Kindström Team Urbaser AB 13:30 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km 1992
2807 Anders Rees Team Urbaser AB 13:30 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km 1977
2808 Fredrik Karlberg Team Urbaser AB 13:30 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km 1982
2802 Therese Andersson If If we dare 13:22 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Kvinna Sollentuna 1978
2803 Jenny Rudslätt If If we dare 13:22 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Kvinna Sundbyberg 1977
2804 Matilda Thulin If If we dare 13:22 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Kvinna Bromma 1979
1678 Daniel Kurg DKochDK 12:54 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Oxelösund 1984
1677 Daniel Karlsson DKochDK 12:54 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Oxelösund 1984
1675 Anton Liw 13:38 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Katrineholm 1992
1676 Marcus Bergling 13:38 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Norrköping 1992
1067 Tobias Sjöberg MIT Tough Team ELIT HERR - 12.00 Ansökan görs på: anmalan@actionrun.se Elit - 8 km Man Partille 1989
2800 Malin Johansson 13:38 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Kvinna Linköping 1987
2801 Erik Götherström 13:38 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Man Linköping 1987
1674 Alexander Frantz 13:38 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Rottne 1985
1672 Magnus Jödahl Björnebrygd 12:54 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Täby 1975
1673 Björn Sundqvist Björnebrygd 12:54 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Täby 1976
1671 Conny Fredberg Fredberg 13:38 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Enskede 1989
1670 Johan Törnqvist Firefiness.se Firefitness 12:10 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Sollentuna 1984
2798 Carin Ekström #Fahlan 12:54 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Kvinna Torshälla 1980
2799 Alf Ekström #Fahlan 12:54 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Man Torshälla 1980
1669 André Fredberg Axa 13:38 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Stockholm 1985
1668 Johan sandberg 13:38 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Stockholm 1986
2797 Amanda Colldén 13:38 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Kvinna Stockholm 1989
1667 Andreas Karlsson 13:38 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Örebro 1987
3265 Pontus Wigert 14:04 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Solna 1995
3266 Aslan Aslan 14:04 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Solna 1987
2796 Henrik Brolin 13:38 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Man Ockelbo 1986
1666 Åsa Frögeli 13:22 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Kvinna Tullinge 1989
2793 Thomas Boussard Calito 14:02 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Man Sundbyberg 1980
2794 Carmen Walker Calito 14:02 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Kvinna Sundbyberg 1990
2795 Linda Knöppel Calito 14:02 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Kvinna Bromma 1983
2791 Caroline Hutter #Huttrarna 12:54 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Kvinna Västerås 1983
2792 Fredrik Hutter #Huttrarna 12:54 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Man Västerås 1980
1665 Karin Lindberger 13:38 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Kvinna Täby 1977
2789 Sandra Jonsson 13:38 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Kvinna Stockholm 1988
2790 Sabrina Bjelkelöv 13:38 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Kvinna Sundbyberg 1989
2788 Johanna Enqvist Newtons lag 13:26 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Kvinna Karlskoga 1988
2786 Tobias Modin 13:38 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Man Vallentuna 1976
2787 Thomas Glad 13:38 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Man Vallentuna 1978
2784 Katrin Ahl Newtons lag 13:26 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Kvinna Karlskoga 1979
2785 Alexander Ahl Newtons lag 13:26 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Man Karlskoga 1982
1664 Susanne Uden VÄRMDÖBOOTCAMP VÄRMDÖBOOTCAMP 12:40 Motionär 8 km Motionär - 8 km Kvinna Gustavsberg 1963
2783 Annelie Månsson 13:36 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Kvinna Stockholm 1996
2782 Sanna Blanck 13:36 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Kvinna Säter 1996
1663 Hanna Ekstrand 12:46 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Kvinna Farsta 1979
1661 Pia Molinder KämpOUT 13:46 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Kvinna Haninge 1971
1662 Andreas Alfredsson KämpOUT 13:46 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Västerhaninge 1979
1659 Claes Henriksson Skövde Bandy Team Fågelmås 14:02 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Stockholm 1998
1660 André Gil Castro Team Fågelmås 14:02 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Bro 1997
2781 Miguel Benitez 13:36 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Man Skogås 1984
1657 Jennifer Öhrström Sports Club OCR Teamwork 12:46 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Kvinna Vallentuna 1992
1658 Kerli Piho Sports Club OCR Teamwork 12:46 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Kvinna Vallentuna 1988
1655 Tomas Dalkowski Skövdeborg 12:22 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Göteborg 1983
1656 Angelica Caspersson Skövdeborg 12:22 Motionär 8 km Motionär - 8 km Kvinna Skövde 1983
1651 Claes Friberg Tanjas gäng 12:22 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Ödåkra 1964
1652 Liisa Laikko Tanjas gäng 12:22 Motionär 8 km Motionär - 8 km Kvinna Ödåkra 1996
1653 Joonas Suonpää Tanjas gäng 12:22 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Ödåkra 1992
1654 Lauri Laikko Tanjas gäng 12:22 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Ödåkra 1993
1650 Daniel Erhult BSK Runners 12:08 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Trångsund 1980
1647 Helena Axelid Ingen Team Relation 12:26 Motionär 8 km Motionär - 8 km Örsundsbro 1975
1648 Anne Weide Team Relation 12:26 Motionär 8 km Motionär - 8 km 1973
1649 Therese Sörensson Team Relation 12:26 Motionär 8 km Motionär - 8 km 1972
1646 Mikael Hurtig BSK Runners 12:08 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Norrköping 1979
1645 Andreas Dolk Team Dolk o Anjemo 12:10 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Lidköping 1975
1644 Adam Söderlund 12:32 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Åkersberga 1995
1643 Roy Sundin Raiders 13:26 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Nacka 1980
2773 Hanna Axelsson Team Opus 13:16 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Stockholm 1990
2774 Alain Soussi Team Opus 13:16 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km 1973
2775 Juliyet Jacob Team Opus 13:16 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km 1975
2776 Emelie Forsgren Team Opus 13:16 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km 1982
2777 Mireille Wildh Team Opus 13:16 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km 1980
2778 Ediba Gerges Team Opus 13:16 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km 1990
2779 Linnéa Berg Team Opus 13:16 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km 1989
2780 Sara Haidari Team Opus 13:16 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km 1987
1641 Rasmus Larsson Team D1 12:10 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Katrineholm 1990
1642 Axel Berglund Team D1 12:10 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Katrineholm 1992
1640 Timmy Fredriksson 14:00 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Avesta 1994
1638 Ludvig Back Backarå 12:54 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Uppsala 1996
1639 Victor Back Backarå 12:54 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Uppsala 1987
2771 Ercument Kisa Kla1 13:06 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km x 1989
2772 Pavel Schoffer Kla1 13:06 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Man 1989
1637 Joel Snickars H&M Born to Run 13:20 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Bro 1983
1636 Josef Olsson 12:32 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Segertorp 1978
1635 Carl Thywissen 12:38 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Kista 1978
1634 Danny Crook 12:38 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Stockholm 1986
1629 Mikael Eriksson Raiders 13:26 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Rönninge 1981
1630 Linda Hergefeldt Raiders 13:26 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Kvinna rönninge 1994
1631 Daniel Eriksson Raiders 13:26 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Rönninge 1992
1632 Martin Mattsson Raiders 13:26 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Nykvarn 1989
1633 Dan Tanaka Raiders 13:26 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Södertälje 1989
2770 Elinor Hossain Karlsson DDT 12:52 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Kvinna Tumba 1984
1628 Malin Walnestedt 12:38 Motionär 8 km Motionär - 8 km Kvinna Handen 1994
2769 Jennie Viking Klivklivöverlev 13:06 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Bålsta 1989
1626 manuel Redolosis Fernandez Survivors 12:22 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man 60 1979
1627 Jose Cavero Survivors 12:22 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Handen 1984
2768 Leia Unda Toivio Hammarbygymnasterna @legendariskagrupp69 13:42 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Kvinna Enskede 2002
1625 Kajsa Sundqvist 12:38 Motionär 8 km Motionär - 8 km Kvinna STOCKHOLM 1995
1623 Nelli Eng Team moppekondis 13:30 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Kvinna Väddö 2003
1624 Fredrik Eng Team moppekondis 13:30 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Väddö 1977
1622 Lina Bramkvist 12:38 Motionär 8 km Motionär - 8 km Kvinna Knivsta 1983
1621 Helen Nilsson OCR Stockholm IF 12:18 Motionär 8 km Motionär - 8 km Kvinna Märsta 1981
1620 Joel Bratt 12:38 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Täby 1980
2766 Carl Lundstedt Frost Stockholm 12:56 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Hägersten 1991
2767 Nicolina Köhler Frost Stockholm 12:56 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Kvinna x 1992
2764 Andreas Wiksten Wiksten & Vallsten Kanoting 12:46 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Man Västerås 1982
2765 Erik Vallsten Wiksten & Vallsten Kanoting 12:46 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Man Johanneshov 1982
1619 Johan Ferm VÄRMDÖBOOTCAMP VÄRMDÖBOOTCAMP 12:40 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Gustavsberg 1972
2762 Lars Söderberg Team Martinell 13:44 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Man Enebyberg 1957
2763 Linus Martinell Team Martinell 13:44 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Man Stockholm 1991
1618 Patrick Hellman Lynx Multisport Team 12:16 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Bålsta 1977
1616 Christoffer Marklund 12:38 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Åkersberga 1974
1617 Louise Andersson 12:38 Motionär 8 km Motionär - 8 km Kvinna Åkersberga 1977
1064 ricky molen ELIT Reserv - 12.06 Dam/Herr Elit - 8 km Man stockholm 1989
1615 William Piikki Team Parkbänk 12:26 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Brämhult 2000
1614 Andreas Ringdahl Direkt Från Soffan 12:54 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Bromma 1983
1613 Martin Janzon R2P 12:20 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Norrköping 1976
2761 Paulina Smolicz 12:46 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Kvinna Stockholm 1993
1612 Robin Nordin MIT Tough Team kryparna 13:06 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Mölnlycke 1989
1611 Tim Konradsson Team Parkbänk 12:26 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Olsfors 2000
1063 Jimmy Kjell Team Kroppslabbet Team Kroppslabbet ELIT HERR - 12.00 Ansökan görs på: anmalan@actionrun.se Elit - 8 km Man Göteborg 1982
1610 Hayne Ryu HanyeWest 12:40 Motionär 8 km Motionär - 8 km Kvinna Stockholm 1994
1609 Andre Mineus 12:40 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Stockholm 1985
3262 Martin Bisset M&M 12:16 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Eskilstuna 1977
1607 Christoffer Malmström AdiNike 13:42 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Norrköping 2001
1608 Ville Nordeman AdiNike 13:42 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Norsholm 2001
1061 Pär Bergsman Hudiksvalls IF Lynx Multisport Team ELIT Reserv - 12.06 Dam/Herr Elit - 8 km Man Stockholm 1984
2760 Joel Furustig SAAB 13:10 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Linköping 1985
2759 Damla Etal ToughAZ 13:42 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Kvinna Gothenburg 1992
1060 Emma Egier Stockholm ELIT DAM - 12.02 Ansökan görs på: anmalan@actionrun.se Elit - 8 km Kvinna Stockholm 1993
2756 Alexander Pistolelis Gött och Blandat 13:04 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Man Vikingstad 1991
2757 Gustav Weiss Gött och Blandat 13:04 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Man Norrköping 1991
2758 Omar Bahnam Gött och Blandat 13:04 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Man Linköping 1990
1606 Olof Asplund 12:40 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Enskede 1977
2755 Libertad Aguilar SAAB 13:10 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Kvinna Svärtinge 1981
2754 Joanna Forsberg 12:46 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Kvinna Linköping 1978
1605 Erik Kilander 12:40 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Bagarmossen 1993
1604 Lisa Mossberg 14:00 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Kvinna bandhagen 1993
1603 Joseph Sabiye Stockholm OCR Club Stockholm OCR Club 12:12 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Solna 1988
1602 Andréas Göransson Värsta timmen i mitt liv 13:18 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Västerås 1989
1601 Victor Lindgren Värsta timmen i mitt liv 13:18 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Stockholm 1990
1600 Henrik Håkansson Värsta timmen i mitt liv 13:18 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Mariestad 1990
1598 Hanna Pfotenhauer 12:46 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Kvinna Nol 1988
1599 Robin Johansson 12:46 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Nol 1985
1596 Anna Abrahamsson TEAM Mammas palacinke TEAM Mammas palacinke 12:24 Motionär 8 km Motionär - 8 km Kvinna Eskilstuna 1991
1597 Ivan Szilagyi TEAM Mammas palacinke 12:24 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Eskilstuna 1991
1594 Joel Thorén Team Thorén 12:26 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Stockholm 1991
1595 Carita Thorén Team Thorén 12:26 Motionär 8 km Motionär - 8 km Kvinna Stockholm 1991
1592 Matilda Hallgren Team Kroppslabbet Team Kroppslabbet 13:14 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Kvinna Göteborg 1989
1593 Malin Hallgren Team Kroppslabbet Team Kroppslabbet 13:14 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Kvinna Stockholm 1990
2753 Sabina Carlsson 12:46 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Kvinna Motala 1989
1591 Joakim Holmberg Bårman 12:40 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Skarpnäck 1990
1590 Christopher Carrington OCR STOCKHOLM IF OCR Stockholm IF 12:18 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Vallentuna 1975
1588 Rasmus Muhrbeck Pinglorna 13:56 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Stockholm 1993
1589 Kim Wallberg Pinglorna 13:56 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Kvinna Stockholm 1991
2751 Ebba Berggren Hammarbygymnasterna @legendariskagrupp69 13:42 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Kvinna Älvsjö 2002
2752 Alice Berggren Hammarbygymnasterna @legendariskagrupp69 13:42 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Kvinna Älvsjö 2004
1587 Benjamin Razi SATS STARKASTE 12:20 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Bromma 1982
1586 Martin Wahlström 12:46 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Stockholm 1975
1585 Helena Hultgren VÄRMDÖBOOTCAMP VÄRMDÖBOOTCAMP 12:30 Motionär 8 km Motionär - 8 km Kvinna Värmdö 1972
1583 Kim Wall Hell Run Crew 12:12 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Mjölby 1986
1584 Josefine Karlsson Hell Run Crew 12:12 Motionär 8 km Motionär - 8 km Kvinna Mjölby 1992
1582 Gunnar Björkman Nordic Military Training Team NMT 12:26 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Solna 1964
1581 Ali Sadeghi Trafikverket FF Stockholm SATS STARKASTE 12:20 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Sundbyberg 1976
2750 Julia Cogne 12:46 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Kvinna Stockholm 1989
1580 Leo Lindström SATS STARKASTE 12:20 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Bålsta 1972
3259 Jan Sjöholm sjöholms plåtslageri 12:40 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Bålsta 1970
1579 Dominic Hoben Stockholm OCR Club Stockholm OCR Club 12:22 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Solna 1983
1578 Joakim Bencker 13:36 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Kungsängen 1982
2749 Pontus Johnzén 13:36 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Man Lidingö 1974
1577 Hans Ritzler VÄRMDÖBOOTCAMP VÄRMDÖBOOTCAMP 12:30 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Värmdö 1965
1576 Carlotta Östberg VÄRMDÖBOOTCAMP VÄRMDÖBOOTCAMP 12:30 Motionär 8 km Motionär - 8 km Kvinna Värmdö 1970
1575 Patrik Axenstjerna Transitio Trainers Ävas Ängels 12:28 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Stockholm 1977
1573 Mikael Davidsson VÄRMDÖBOOTCAMP 12:30 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Gustavsberg 1970
1574 Beatrice Bengelsdorff VÄRMDÖBOOTCAMP 12:30 Motionär 8 km Motionär - 8 km Kvinna Gustavsberg 1971
1571 Stefano Torres Asenjo Team Casull 12:24 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Nacka 1986
1572 Ali Lindqvist Ebadi Team Casull 12:24 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Nacka 1986
2748 Agnes Wikander 13:36 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Kvinna Katrineholm 1998
2747 Laila Guvå DDT 12:52 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Kvinna Rönninge 1975
2746 Jens Albrektsson DDT 12:52 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Man Tumb 1972
1568 Sofia Karlsson Tösmunk 12:28 Motionär 8 km Motionär - 8 km Kvinna Solna 1995
1569 Sanne Gunnarsson Tösmunk 12:28 Motionär 8 km Motionär - 8 km Kvinna Stockholm0 1996
1570 Emma Westling Tösmunk 12:28 Motionär 8 km Motionär - 8 km Kvinna Solna 1995
1566 Terese Östberg 12:40 Motionär 8 km Motionär - 8 km Kvinna BORLÄNGE 1981
1567 Pär Östberg 12:40 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man BORLÄNGE 1981
1058 Jonna Granström ELIT DAM - 12.02 Ansökan görs på: anmalan@actionrun.se Elit - 8 km Kvinna Uppsala 1991
2743 Faranak Kirveskoski Cheap Monday 12:54 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Kvinna 1981
2744 Ludvig Ström Cheap Monday 12:54 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km 1993
2745 Viktor Cedersjö Cheap Monday 12:54 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km 1993
1565 Ibrahim Wampuka 12:40 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Stockholm 1982
1564 Christopher Edlund MIT Tough Team MIT Tough Team 12:18 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man KISTA 1984
1563 Thomas Balzano MIT Tough Team MIT Tough Team 12:18 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Solna 1983
1057 Ville Salomäki Team Extremfabriken ELIT HERR - 12.00 Ansökan görs på: anmalan@actionrun.se Elit - 8 km Man Järfälla 1990
1562 Jens Johansen CoolRunnings 12:10 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Kalmar 1990
1561 Mårten Axelsson OCR Stockholm IF OCR Stockholm IF 12:18 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Solna 1975
1560 Magnus Leander 13:36 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Lidingö 1981
2742 Henric Lejman DDT 12:52 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Man Norrköping 1976
2741 Claes Kindvall DDT 12:52 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Man Tumba 1963
1559 Stefan White Draft Punk Le Futbol 12:40 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man St Clair 1989
1558 Moa Karlsson Lynx multisport team Lynx Multisport Team 12:16 Motionär 8 km Motionär - 8 km Kvinna Bromma 1991
3255 anton söderström deepsea athletics kötbullarna 12:14 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man norrköping 1989
3256 christian okon teameast sweden kötbullarna 12:14 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man norrköping 2001
2739 Jens Cedermark We are groot 13:18 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Man Sundbyberg 1982
2740 Anneli Glimmerdahl We are groot 13:18 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Kvinna Åkersberga 1982
2738 Jenny Nyström 13:36 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Kvinna Tungelsta 1976
2737 Jenny Enarsson 13:36 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Kvinna Solna 1977
1557 Mikael Bengtsson 12:40 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Örebro 1991
1054 Sebastian Engfors-Nyqvist ELIT HERR - 12.00 Ansökan görs på: anmalan@actionrun.se Elit - 8 km Man Borås 1996
1556 Lilia Källström Team Savages 12:26 Motionär 8 km Motionär - 8 km Kvinna Stockholm 1985
1553 John Andersson Team ActionFun! 13:12 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Oxelösund 1988
1554 Julia Ördén Team ActionFun! 13:12 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Kvinna Oxelösund 1988
1555 Jakob Andersson Team ActionFun! 13:12 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Oxelösund 1988
1552 Jane Lundvall kryparna 13:06 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Kvinna HANDEN 1988
1551 Johannes Söderlund kryparna 13:06 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Handen 1985
1053 Emin Ismailov #posible ELIT HERR - 12.00 Ansökan görs på: anmalan@actionrun.se Elit - 8 km Man Upplands Väsby 1983
1550 Vincent Brandt 12:40 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Brämhult 2002
1549 Sara Gunnarsson Team djungelgymmet 12:40 Motionär 8 km Motionär - 8 km Kvinna Lindesberg 1987
1547 Johan Hanssen 12:46 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Stockholm 1991
1548 Amanda Nilsson 12:46 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Kvinna Nordmaling 1994
1546 Michael Smith 12:40 Motionär 8 km Motionär - 8 km Kvinna Epson 1982
2735 Rebecca Rodriguez Stars 13:12 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Kvinna STOCKHOLM 1986
2736 Sanna Rådström Stars 13:12 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Kvinna Älta 1984
1545 Maria Åslund Gym o motion 12:40 Motionär 8 km Motionär - 8 km Kvinna Åkersberga 1977
1544 Knut Urtel Fellowship of Älvnäs 12:10 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Ekerö 1981
2733 tobias karlsson Lag är Glad 13:50 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Man Huddinge 1996
2734 Malin Karlsson Lag är Glad 13:50 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Kvinna bredaryd 2002
1542 Christopher Reichenwallner Brunnby 13:00 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Linköping 1994
1543 Isabell Hellström Brunnby 13:00 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Kvinna Upplands Väsby 1994
1052 Sebastian Mikkelsen Toth ELIT HERR - 12.00 8km Elit - 8 km Man Helsingborg 1997
1540 Albert Shpatollaj Team Kent-Åke Team Kent-Åke 13:30 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Helsingborg 1994
1541 Fredrick Straube Team Kent-Åke 13:30 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km 1994
1539 Matthew Travis Fellowship of Älvnäs 12:10 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Ekerö 1980
1538 villjam Edström 197712138911 Fellowship of Älvnäs 12:10 Motionär 8 km Motionär - 8 km Ekerö 1977
1537 Mikael Nordström Fellowship of Älvnäs 12:10 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Ekerö 1979
1533 Dominic Lind Varuvill 12:28 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Stockholm 1988
1534 Saleh Najib Varuvill 12:28 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Stockholm 1988
1535 Afshin Fahlström Varuvill 12:28 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Bromma 1988
1536 Erik Perborn Varuvill 12:28 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Johanneshov 1988
1531 Ulrica Gellerstedt 12:44 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Kvinna KARLSTAD 1985
1532 Emil WItsch 12:44 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Västra Ämtervik 1991
2732 Felicia Augustsén Hammarbygymnasterna @legendariskagrupp69 13:42 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Kvinna Enskededalen 2001
2727 thomas forsberg LH alarm LH-alarm 13:06 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Man Skarpnäck 1975
2728 Robert Castwall lh alarm LH-alarm 13:06 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Man Skarpnäck 1969
2729 Henrik Bäcksäter lh alarm LH-alarm 13:06 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Man Skarpnäck 1980
2730 Rikard Bäcksäter lh alarm LH-alarm 13:06 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Man Skarpnäck 1984
2731 Vidar Ångström lh alarm LH-alarm 13:06 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Man Skarpnäck 1996
1530 Elias Frank Boda Breakers 12:08 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Vedevåg 2000
1529 Philip Sjoberg Boda Breakers 12:08 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Lindesberg 2000
1528 Mikael Viitamaki 1992 C-team 13:42 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Avesta 1992
1527 Patrik Storm FEAR - Fuck Everything And Run 12:10 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Åkersberga 1977
1051 Martin Hallberg ELIT HERR - 12.00 Ansökan görs på: anmalan@actionrun.se Elit - 8 km Man Kungsbacka 1979
2725 Geoffrey Barbe H&M H&M Claim team 12:56 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Åkersberga 1988
2726 Abtin Soltanpour H&M Claim team 12:56 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km 1990
1526 Elin Norlin SBFF Botkryka VL 3 13:10 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Kvinna HUDDINGE 1991
1524 Jesper Eriksson Toffelhjältarna 12:28 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Nyköping 1987
1525 Johan Lindholm Toffelhjältarna 12:28 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Nyköping 1990
2723 Stefan Robertsson 12:44 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Man Gävle 1967
2724 Sissel Wold 12:44 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Kvinna Linköping 1975
1523 Alan Karami Joråsatte.. 12:12 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Solna 1992
1521 Jesper Engelmark Joråsatte.. 12:12 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Sollentuna 1991
1522 Markus Sandell Joråsatte.. 12:12 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Solna 1992
2721 Camilla Karlsson Team Blanka 13:14 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Kvinna Vimmerby 1981
2722 Sussie Levin-Elb Team Blanka 13:14 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Kvinna Blankaholm 1981
1050 Richard Liljestam ELIT HERR - 12.00 Ansökan görs på: anmalan@actionrun.se Elit - 8 km Man Saltsjö-Boo 2001
1518 Fredrik Holmgren Team Holmgren 13:14 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Örebro 1991
1519 Maria Holmgren Team Holmgren 13:14 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Kvinna Örebro 1964
1520 Oskar Holmgren Team Holmgren 13:14 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Örebro 1994
2719 Malin Kennberg Team Lajser 13:16 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Kvinna Kimstad 1982
2720 Jessica Svensson Team Lajser 13:16 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Kvinna Norrköping 1979
1516 anders adolfsson Running Thirsty IK 13:28 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Örebro 1980
1517 niclas conradsson Running Thirsty IK 13:28 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Åkersberga 1981
1515 Marcus Sillén TeamCPG 12:46 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Sala 2000
1513 Linda Nord It´s all about the pannben 13:04 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Kvinna Örebro 1981
1514 Sofia Campbell It´s all about the pannben 13:04 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Kvinna Örebro 1989
2717 Teresia Norman PKC Nord 13:08 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Kvinna Luleå 1989
2718 Maria Sundberg Kruse PKC Nord 13:08 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Kvinna Luleå 1988
2716 Cecilia Marcus ItrimWarriors 13:24 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Kvinna Hölö 1994
1511 Markus Enroth Telge XF 13:18 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Nykvarn 1980
1512 Peter Wintstigen Telge XF 13:18 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km 1988
1510 Michele Avesani Vicious Crossft Vicious Crossfit 12:30 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man TULLINGE 1972
1509 Joakim Svensson 12:40 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Norrköping 1980
1049 Tobias Jäger Göteborg Running Club THE OCR GYM ELIT HERR - 12.00 Ansökan görs på: anmalan@actionrun.se Elit - 8 km Man GÖTEBORG 1986
1508 Tanja Lappalainen Trosa 12:22 Motionär 8 km Motionär - 8 km Kvinna Trosa 1978
1507 Anna Mattsson Vicious Crossfit 12:30 Motionär 8 km Motionär - 8 km Kvinna Tullinge 1977
1506 Paula Abelt Vicious Crossfit Vicious Crossfit 12:30 Motionär 8 km Motionär - 8 km Kvinna Huddinge 1974
1048 Miriam Centerwall ELIT Reserv - 12.06 Dam/Herr Elit - 8 km Kvinna Bagarmossen 1976
1505 Sara Schulz Vicious Crossfit 12:30 Motionär 8 km Motionär - 8 km Kvinna Tullinge 1980
1504 Essy Dahlin Vertical Velocity 12:30 Motionär 8 km Motionär - 8 km Kvinna Åby 1980
1503 David Dahlin Vertical Velocity 12:30 Motionär 8 km Motionär - 8 km Åby 1972
1502 Jonas Ljung 12:38 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Västerås 1978
1047 Björn Mårdberg ELIT HERR - 12.00 Ansökan görs på: anmalan@actionrun.se Elit - 8 km Man Göteborg 1967
2714 Pierre Börjesson 14:04 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Katrineholm 1987
2715 Linus Ottosson 14:04 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km 1989
1501 Lina Halldin R2P 12:20 Motionär 8 km Motionär - 8 km Kvinna Östra Ryd 1986
1500 Joakim Ruchatz Vattenpolarna PurrUt 13:08 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man TYRESÖ 1974
2711 Anders Erlandsson BMF Communication 13:00 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Man Bromma 1979
2712 Magnus Wennlöf BMF Communication 13:00 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Man Huddinge 1980
2713 Joakim Erlandsson BMF Communication 13:00 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Man Lund 1976
2710 Eva Ferntoft ItrimWarriors 13:24 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Kvinna Dalarö 1964
1046 Sofie Larsen Team ObstacleTraining ELIT DAM - 12.02 Ansökan görs på: anmalan@actionrun.se Elit - 8 km Kvinna Södertälje 1987
1045 Sebastian Nykvist OptimumNypan ELIT HERR - 12.00 Ansökan görs på: anmalan@actionrun.se Elit - 8 km Man Södertälje 1993
2705 Rungarun Sonlard Spice Turtles 13:12 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Kvinna Linköping 1995
2706 Nanthiya Srisawai Spice Turtles 13:12 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Kvinna Jönköping 1994
2707 Siri Eriksson Spice Turtles 13:12 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Kvinna Banghagen 1986
2708 Thanisorn Kongcharoen Spice Turtles 13:12 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Kvinna Bandhagen 1994
2709 Chitmittra Onjoy Spice Turtles 13:12 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Kvinna Huddinge 1995
2704 Sofie Ljunggren The one and only represent 13:18 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Kvinna Stockholm 1990
2703 Linnea Sjönneby The one and only represent 13:18 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Kvinna Stockholm 1990
2699 Malin Claesson #Gyllenhammars kämpar 13:00 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Kvinna Degerfors 1986
2700 Joakim Karlsson #Gyllenhammars kämpar 13:00 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Man Degerfors 1987
2701 Tobias Gyllensvärd #Gyllenhammars kämpar 13:00 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Man Degerfors 1978
2702 Johan Lärkhammar #Gyllenhammars kämpar 13:00 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Man Degerfors 1988
2694 Ulrika Ihreskog Hästholmens finest 13:22 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Kvinna Linköping 1992
2695 Erik Johansson Hästholmens finest 13:22 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Man Linköping 1988
2696 Kim Johansson Hästholmens finest 13:22 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Man Linköping 1990
2697 Rasmus Johansson Hästholmens finest 13:22 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Man Linköping 1992
2698 Jennifer Bihagen Hästholmens finest 13:22 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Kvinna Linköping 1990
2692 Pernilla Bergström ItrimWarriors 13:24 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Kvinna Handen 1970
2693 Helene Nordlander ItrimWarriors 13:24 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Kvinna Västerhaninge 1975
1498 Andreas Granström Vattenpolarna PurrUt 13:08 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Sollentuna 1980
1499 Miurel Tercero Vattenpolarna PurrUt 13:08 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Kvinna Sollentuna 1985
1497 Stefan Ryman H&M Team Supply Chain 13:02 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Märsta 1962
2689 Louise Meijer Team Meijer 13:16 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Kvinna Mariestad 1999
2690 Anders Meijer Team Meijer 13:16 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Man Mölnbo 1991
2691 Dennis Meijer Team Meijer 13:16 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Man MARIESTAD 1995
1496 Markus Larsson Team Chicken 12:24 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Stockholm 1991
1495 Martin Larsson Kompisgäng Team Chicken 12:24 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Helsingborg 1993
2681 Johan Forslund Railcare 13:08 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Skelleftehamn 1979
2682 Daniel Öholm Railcare 13:08 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km 1971
2683 Nicholas Dahlborg Railcare 13:08 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Man 1974
2684 Mikael Andersson Railcare 13:08 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km 1974
2685 Johannes Viklund Railcare 13:08 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km 1986
2686 Robin Forsberg Railcare 13:08 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km 1992
2687 Jörgen Dahlqvist Railcare 13:08 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km 1967
2688 Hayley Massey Railcare 13:08 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km 1982
2680 Inger Kvarfordt Reclaim your body 13:10 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Kvinna BROMMA 1963
2679 Elisabeth Rylander Reclaim your body 13:10 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Kvinna Stockholm 1967
2678 Carina Almkvist Reclaim your body 13:10 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Kvinna Bromma 1975
1492 Ebba Skattberg Borta med vinden 12:08 Motionär 8 km Motionär - 8 km Kvinna Märsta 1999
1493 Simon Alvberg Borta med vinden 12:08 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Ingarö 1999
1494 Olivia Beckman Borta med vinden 12:08 Motionär 8 km Motionär - 8 km Kvinna Södertälje 1999
1490 Gustaf Von Essen Erik Penser Bank. 13:50 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Stockholm 1962
1491 Martin Rydheim Erik Penser Bank. 13:50 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man 1987
1489 Henrik Forssell vatttenpolarna PurrUt 13:08 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Stockholm 1967
1488 Robin Lindgren Västerfärnebo aik 12:38 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man SALA 1989
1487 Vishnu Kumar Subbarayalu H&M Team Supply Chain 13:02 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man Nacka, Stockholm 1990
2677 Taru Särkiniemi Team Glädjerus 13:14 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Kvinna Norrköping 1988
1483 Malin van Doorn Proteinella 12:20 Motionär 8 km Motionär - 8 km Kvinna Örebro 1984
1484 David van Doorn Proteinella 12:20 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Örebro 1983
1485 Cecilia Hahne Proteinella 12:20 Motionär 8 km Motionär - 8 km Kvinna Västerås 1983
1486 Joakim Forsberg Proteinella 12:20 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Västerås 1983
1480 Robert Holmström Vicious Crossfit 12:30 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Tullinge 1967
1481 Laila Holmström Vicious Crossfit 12:30 Motionär 8 km Motionär - 8 km Kvinna Tullinge 1962
1482 Marcus Holmström Vicious Crossfit 12:30 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man Tullinge 2000
2676 Tilde Backlund Hammarbygymnasterna @legendariskagrupp69 13:42 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Kvinna FARSTA 2001
2674 Natasha Möttö Team Arken 13:12 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Kvinna Handen 1983
2675 Martina Niegerman Team Arken 13:12 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Kvinna Farsta 1974
1479 Elin Blomster Mossberg Vicious Crossfit 12:30 Motionär 8 km Motionär - 8 km Kvinna TUMBA 1984
2672 Martin Thoren Rönningemaffian 13:10 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Man Huddinge 1976
2673 Henrik Bergdahl Rönningemaffian 13:10 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Man Rönninge 1981
1478 Amanda Mikaelsson Vicious Crossfit Vicious Crossfit 12:30 Motionär 8 km Motionär - 8 km Kvinna Huddinge 1991
2671 Amanda Haglund Team Glädjerus 13:14 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Kvinna Jönåker 1986
1469 Alexandra Glazerman Barry's Bootcamp Stockholm 13:58 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Stockholm 1983
1470 Dejan Petrovic 13:58 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man 1994
1471 Cajsa Philipson 13:58 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km 1997
1472 Mathilda Von Almassy 13:58 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km 1989
1473 Louise Hallén 13:58 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km 1995
1474 Sophie Burgoyne 13:58 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km 1990
1475 Hanna Reithner 13:58 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km 2000
1476 Gustav Nielsen 13:58 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km 1994
1477 Sara Dahlström 13:58 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km 1989
1461 Daniel Carlsson H&M Team Supply Chain 13:02 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km 1990
1462 Anders Geijer H&M Team Supply Chain 13:02 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km 1975
1463 Robert Ericson H&M Team Supply Chain 13:02 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km 1985
1464 Thomas Ericson H&M Team Supply Chain 13:02 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km 1988
1452 Mattias Olofsson H&M Tomas bangar inte 13:02 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km 1989
1453 Maria Engström Happy Fingers 13:02 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km 1979
1454 Lars Pettersson H&M Team Supply Chain 13:02 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km 1964
1450 Evelina Eriksson Monki G-Tonix 13:02 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km 1989
1456 Monika Marcus H&M Team Supply Chain 13:02 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km 1984
2665 Pär Olander H&M IT Turtles 12:58 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km 1973
2666 Pia Dahlman H&M IT Turtles 12:58 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km 1973
2667 Jonas Hatschek H&M IT Turtles 12:58 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km 1989
2668 Abdullah Mohammed H&M IT Turtles 12:58 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km 1989
2669 Eva Sehlberg H&M IT Turtles 12:58 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km 1970
1455 Semko Redzic H&M Group 12:58 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km Man 1967
1451 Joakim Lind H&M future 12:58 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km 1989
2670 Ivan Larsson H&M IT Turtles 12:58 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km 1993
1457 Conny Rosen H&M Group 12:58 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km 1970
1458 Anders Forsman H&M Group 12:58 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km 1983
1459 Björn Hallberg H&M Group 12:58 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km 1973
1460 Anders Iggsten H&M Group 12:58 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km 1978
1465 Sanna Johansson H&M ESPI 12:56 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km 1984
1466 Patrik Selling H&M ESPI 12:56 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km 1981
1467 Elin Larry-Östman H&M ESPI 12:56 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km 1975
1468 Ida Lyngestad H&M ESPI 12:56 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km 1989
1441 Thomas Wiren H&M Team Farthinder 12:56 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km 1974
1442 Nicklas Bergman H&M Team Farthinder 12:56 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km 1978
1443 Nicklas Wickman H&M Site Support 12:58 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km 1986
1444 Marcus Wallin H&M Site Support 12:58 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km 1994
1436 Jesper Hägg H&M future 12:58 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km 1991
1437 Lina Wittgren H&M future 12:58 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km 1992
2662 Jennifer Kovacs H&M Group 12:58 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km 1991
2663 Ghazal Mesbahi H&M Group 12:58 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km 1992
2664 Nilima Verma H&M Group 12:58 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km 1977
1447 Björn Törnqvist H&M future 12:58 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km 1992
1448 Per Lord Monki G-Tonix 13:02 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km 1983
1438 Tomas Johansson H&M Tomas bangar inte 13:02 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km 1986
1439 David Liljegren H&M Tomas bangar inte 13:02 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km 1987
1440 Elias Medan H&M Tomas bangar inte 13:02 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km 1983
1445 Staffan Tillybs H&M Tomas bangar inte 13:02 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km 1986
1446 Stefan Hedström H&M Tomas bangar inte 13:02 Motionär 5 och 8 km Motionär - 8 km 1982
1434 jakob ekros 12:38 Motionär 8 km Motionär - 8 km Man växjö 1992
2661 Sofia Ekros 13:58 Motionär 5 och 8 km Motionär - 5 km Kvinna växjö 1992