Anmälda till Malmö Triathlon 2019 (STC) - Olympisk MOTION Avancerad sök

Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår
Martin Erson Aktivitus Malmö Herrar Man Rydebäck 1980
Rickard Borr TOT Triathlon Herrar Man Förslöv 1970
Jonas Kamstedt Stockholm City Triathlon Herrar Man bromma 1968
Elin Ericsson Kalmar Kanotklubb Damer Kvinna Kalmar 1988
Jan Ericsson Kalmar Kanotklubb Herrar Man Kalmar 1962
Jonas Lindberg Heleneholm Herrar Man Malmö 1976
Edwin van Geldorp Heleneholms IF Tri Team Herrar Man Malmö 1992
Johan Dahlqvist Colting Borssén Triathlonklubb Herrar Man Kungälv 1981
Per Carnbrand Halmstad triathleterna Herrar Man halmstad 1965
Dan Killander Herrar Man Furulund 1981
Charlie Yvander Herrar Man Bunkeflostrand 1989
Christofer Küchler 1984 Herrar Man Nödinge 1984
Niklas Frost Triathlon Syd Herrar Man Eslöv 1966
Henrik Immelborn Lund Herrar Man Lund 1969
Mattias Andersson Umara Sports Club Herrar Man Kalmar 1973
Roberto Appio Max IV Herrar Man Lund 1983
Matilda Sterner Damer Kvinna Malmö 1990
Sverker Stjernström Umara Sports Club Herrar Man Malmö 1981
Peter Eklinder Tomelilla Herrar Man Tomelilla 1983
Katarina Rosefors Tomelilla Damer Kvinna Tomelilla 1982
Cristian Nae Triathlon Syd Herrar Man Löddeköpinge 1982
Robert Zubkowicz Herrar Man Lomma 1973
Ellen Sterner Damer Kvinna Vetlanda 1992
Patrik Wiberg Herrar Man Malmö 1970
Lotta Olsson Åhus träningscenter Damer Kvinna Åhus 1972
Fredrik Jönsson Herrar Man Höllviken 1974
Malin Jönsson Damer Kvinna Höllviken 1974
Adrian Landborn Herrar Man Lomma 1982
Stefan Westergård Lödde Tri Herrar Man Bjärred 1971
Peter Westergård Lödde Tri Herrar Man Södra Sandby 1969
Joakim Fromberg Näset Triathlonklubb Herrar Man Höllviken 1972
Thomas Billgren Herrar Man Limhamn 1970
Torbjörn Holmberg Herrar Man Helsingborg 1961
Christer Sterving Ramlösa Herrar Man Ramlösa 1964
Ricard Larsson Herrar Man Malmö 1986
Ulf Attevik Tetra Pak IF Herrar Man Bjärred 1969
Jonas Holmer Tetra Pak IF Herrar Man BJÄRRED 1962
Adriano Osti Tetra Pak IF Herrar Man MALMÖ 1986
Johan Lundberg Fjelkinge Speckhuggers TriTeam Herrar Man Velling 1987
Daniel Lundberg Fjelkinge Speckhuggers TriTeam Herrar Man Malmö 1984
Ida Petersson Kidneys Boxing Banjoklubb Damer Kvinna Malmö 1988
Martin Werner Herrar Man Lund 1979
Alexander Rosenkvist Herrar Man Sjöbo 1978
Charlotta Grähs Heleneholms IF Tri Team Damer Kvinna Hägersten 1971
Tomas Hallgren Friskis&Svettis Kristianstad Herrar Man Kristianstad 1964
Ola Åkesson Triathlonsyd Herrar Man Södra Sandby 1976
Anders Wiklander Karlshams Simklubb Triathlon Herrar Man ASARUM 1968
Håkan Terelius Stockholm City Triathlon Herrar Man Stockholm 1987
Jörgen Larsson Karlskrona Löpteknik Herrar Man NÄTTRABY 1964
Linda Persson Team Powerwoman Damer Kvinna Malmö 1988
Mette Dymling Damer Kvinna Höör 1983
Patrik Dymling Herrar Man Höör 1983
Niklas Rasmusson Sweden Herrar Man Bunkeflostrand 1964
Daniel Wigström Kidney boxing banjoklubb Herrar Man Malmö 1981
Andreas Andersson IK Trasten Herrar Man Kinna 1976
Anders Åkerman Herrar Man Lund 1971
Christer Vestermark Tetra pak IF Herrar Man DALBY 1987
Christoffer Olkvist Tetra Pak IF Herrar Man DALBY 1977
Emil Johansson Tetra pak IF Herrar Man Lund 1987
Henrik Skanse Tetra pak IF Herrar Man BUNKEFLOSTRAND 1983
Jesper Ylinen Tetra pak IF Herrar Man SKURUP 1972
Jimmy Liljenberg Tetra pak If Herrar Man SKURUP 1974
Johan Wiktor Tetra Pak IF Herrar Man BJÄRRED 1972
Per Forslund Tetra Pak IF Herrar Man SVALÖV 1972
Tobias Adolfsson Tetra Pak IF Herrar Man HÄLJARP 1973
Andreas Bengtsson Herrar Man Arlöv 1985
Johanna Lundqvist Triathlon Syd Damer Kvinna Staffanstorp 1980
Tim Rix IK Vinco Herrar Man Ystad 1986
Pontus Bengtson Herrar Man Ystad 1972
Sisse Handrup Damer Kvinna Väckelsång 1973
Gustav Lindhé Herrar Man Helsingborg 1973
Magnus Forhammar Heleneholms IF Tri Team Herrar Man Malmö 1981
Ola Ivarsson Herrar Man Limhamn 1972
Göran Skoglund AXA Sports Club Herrar Man YSTAD 1968
Tobias Wulff Sweden Runners Herrar Man Malmö 1974
Nickolina Jensen Helenholms IF tri team Damer Kvinna Oxie 1978
Herman Gustafsson Heleneholms IF Tri Team Herrar Man Malmö 1989
Susanne Harke söderberg Heleneholms if Damer Kvinna Vellinge 1959
Rasmus Köhler Jakobsson Herrar Man Hjärup 1988
Hampus Nilsson Herrar Man Helsingborg 2001
Emma Sterving IKSU Damer Kvinna Umeå 1994
Christian Pripp Triathlon Syd Herrar Man Staffanstorp 1969
Göran Ingerheim Team Trelleborg Triathlon Herrar Man Svedala 1976
My Wadström Damer Kvinna Stehag 1964
Mattias Nilsson Kidneys Boxing Banjoklubb Herrar Man Malmö 1982
Dan Turesson Lödde TRI Herrar Man Dösjebro 1967
Caroline Jeppsson Actic Skrylle Damer Kvinna Dalby 1966
Andreas Göthager Umara Sports Club Herrar Man Lerberget 1974
Thomas Bengtsson Älmhult Sport club Herrar Man Älmhult 1970
Magnus Enberg Herrar Man Karlstad 1969
Rose-Marie Persson Heleneholms tri team Damer Kvinna Malmö 1976
Emelie Löfvander Heleneholms tri team Damer Kvinna Limhamn 1983
Niklas Lagesson Klubb Sisu Multisport & Triathlon Herrar Man Helsingborg 1974
Jasper Gundersen Herrar Man Malmö 1986
Rebecca Strömberg Damer Kvinna Veberöd 1978
Daniel Postek Herrar Man Karlskrona 1977
Elin Wiklander Karlshamns sk triathlon Damer Kvinna ASARUM 1994
Per Romberg Herrar Man Hässleholm 1963
Michael Steen Herrar Man LERBERGET 1966
Jessica Fridlund Team Trelleborg Triathlon Damer Kvinna Trelleborg 1985
Linda Ferm Damer Kvinna Beddingestrand 1978
Lars Lindgren Heleneholms. IF Långlöparsektionen Herrar Man MALMÖ 1970
Henrik Sörensson Herrar Man Trelleborg 1978
Per Schütz Lödde Tri Herrar Man Klagshamn 1968
Andreas Voss Triathlon Syd Herrar Man Södra Sandby 1984
Jesper Johansson Herrar Man Kalmar 1990
Philip Österbo Stockholm city triathlon Herrar Man Hässelby 1992
Ingemar Losell Triathlon Syd Herrar Man ESLÖV 1963
Niclas Welander Umara Sports Club Herrar Man Sjöbo 1971
Björn Wigström Umara Sports Club Herrar Man Veberöd 1979
Allan Orheden Sweden Runners Herrar Man Höör 1975
Åke Andreasson Visma Comenius AB Herrar Man Färjestaden 1960
Franz Levin MCK Herrar Man Malmö 1981
Martin Rosengren Herrar Man Höllviken 1977
Mireia Domingo-Oriol Flames Barcelona Damer Kvinna Malmö 1994
Fabien Brossaud Flames Barcelona Herrar Man Barcelona 1983
Olof Lindberg Team Polar Sverige Herrar Man Malmö 1981
Linus Carlson Herrar Man Vintrie 1982
Patrik Olofsson Heleneholms IF Tri Team Herrar Man Malmö 1981
Pia Jensen Heleneholms triathlon klubb Damer Kvinna Flyinge 1973
Heidi Soelberg Team Soelberg Damer Kvinna Nykøbing Sj 1970
Hawoay Tao Herrar Man Malmö 1990
Sjoerd Leeflang Herrar Man Limhamn 1975
Franciscus Hennekens Herrar Man Malmö 1968
Gustav Martinsson Krook & Tjäder Herrar Man Malmö 1988
Susanne Kristensen Axa sportklubb Damer Kvinna Bara 1978
Jose Carlos de Silva Herrar Man Malmö 1971
Daniel Olsson IK Trasten Herrar Man Örby 1976
Jonas Medin Herrar Man BJÄRRED 1966
Fredrik Färjh Geberit AB Herrar Man Bjärred 1964
Joakim Öhlin HTT Herrar Man Malmö 1988
Peter Molin Helenholm Tri-Team Herrar Man MALMÖ 1971
Marie Schöpping Heleneholms IF Damer Kvinna Malmö 1991
Maj-Britt Voldby Ingen förnärvarande Damer Kvinna Gullbrandstorp 1968
Julian Jacob Heleneholm Tri Team Herrar Man Malmö 1968
Göran Friman Heleneholms IF Herrar Man Malmö 1964
Rickard Levin Herrar Man Malmö 1982
Ove Glenberg GAE Herrar Man Malmö 1969
Simon Bjärnroos Ålstorp Herrar Man Ålstorp 1983
Einar Smith Akka Ultimate club Herrar Man Malmö 1994
Joel Langborger Akka Ultimate Club Herrar Man Lund 1994
Jonas Christensen Strömgren Akka Ultimate Club Herrar Man Lund 1994
Anders Lüning Herrar Man Kävlinge 1971
Robin Andersson Norrköping Triathlon Herrar Man Åby 1987
Zara Bohman Team Power Woman Damer Kvinna Norrköping 1982
Oliver Nilsson Väsby SS Triathlon Herrar Man Kungsängen 1990
Siri Ohrankämmen Väsby SS Triathlon Damer Kvinna KUNGSÄNGEN 1995
Annika Persson-Bodén Hässleholm Freeflow Damer Kvinna SWEDEN 28143 Hässleholm 1967
Camilla Bodén Damer Kvinna Sjöbo 1968
David Jonsson Linköping Stånk&Flås Herrar Man Linköping 1987
Thomas Møller Tri Club Denmark Herrar Man København S 1979
Mats Didriksson Herrar Man Malmö 1965
Siri Joman Damer Kvinna Lund 1994
Dennis Lundin Herrar Man Mårdaklev 1989
Anders Mellberg Herrar Man Mårdaklev 1982
Jonas Krantz Espresso House Track Club Herrar Man Mölndal 1977
Monica Björkegren Ohlson Kalmar RC Triathlon Damer Kvinna Kalmar 1966
Magnus Olsson Kalmar RC Triathlon Herrar Man Kalmar 1963
Louise Olsson - Damer Kvinna MALMÖ 1994
Joakim Bohman Colting Borssén Triathlonklubb Herrar Man Norrköping 1982
Sarah Holmqvist Heleneholms Tri Team Damer Kvinna Malmö 1994
Emma Sandin Hansson Damer Kvinna Malmö 1988
Jerker Bergsten Herrar Man Eslöv 1977
Thorbjörn Nilsson LCK Herrar Man Landskrona 1978
Klaus Schröder Pagh Tri Club Denmark Herrar Man Frederiksberg 1975
Fredrik Nilsson Limhamn Herrar Man Limhamn 1976
Elias Johnsson Herrar Man Malmö 1989
Victor Aurén Herrar Man Lund 1982
Fredrik Persson Herrar Man Malmö 1978
Johan Englund Tomtas IF Herrar Man Gothenburg 1975
Jari Heiskanen Herrar Man Malmö 1972
Krister Hansson Åhus Swimrunners Herrar Man Åhus 1964
Despina Flondell-Sité Triathlon Syd Damer Kvinna Hjärup 1970
Thomas Vigälv Karlshamn SK Triathlon Herrar Man Karlshamn 1973
Pierre Ståhle FET eller TRIATHLET? Herrar Man Kalmar 1986
Niklas Thuring Lek & Plask Tri Herrar Man Lund 1985
Simon Cedergren Lek & Plask Tri Herrar Man Hjärup 1986
Börje Petersson IFK Helsingborg, skidor Herrar Man Helsingborg 1960
Ludwig Mendez Malmö Herrar Man Malmö 1982
Tim Resch Colting Borssén Triathlonklubb Herrar Man Lund 1971
André Bengtsson AXA Sports club Herrar Man Malmö 1981
Leo Betschart Heleneholms IF Tri Team Herrar Man Malmö 1985
Simon Sjörén Stockholm City Triathlon Herrar Man Gnesta 1989
Jürgen Köberich Heleneholms IF Tri Team Herrar Man Limhamn 1970
Kalle Albjär Heleneholms IF Tri Team Herrar Man Malmö 1981
Christian Superti IK Fyris Triathlon Herrar Man Uppsala 1977
Emma Rengbo Damer Kvinna Åkarp 1980
Robert Krieger Herrar Man Dösjebro 1968
Dirk Hetkamp Team Erdinger Alkoholfrei Herrar Man Duesseldorf 1975
Carina Rasmusson Axa Sports Club Damer Kvinna Bara 1971
Kristina Ramsö Damer Kvinna Bankeryd 1971
Erik Borén Triathlon Syd Herrar Man Lund 1994
Mattias Ramsö Jönköpingspolisens skytte och idrottsförening Herrar Man Jönköping 1973
Peter Henriksson Nästets triathlon klubb Herrar Man Vellinge 1981
Fredrik Henriksson Gråmanstorp Runners Herrar Man Kvidinge 1985
Emma Lindgren Lödde tri Damer Kvinna Löddeköpinge 1979
Fredrik Håkansson Heleneholms if tri Herrar Man Oxie 1971
Peter Nordenfelt Näset Triathlonklubb Herrar Man Falsterbo 1966
Tobias Lundberg Herrar Man Helsingborg 1977
Sune Soelberg Andrarums IF Herrar Man Skåne Tranås 1977
Michelle Åberg Damer Kvinna Köpingebro 1983
Max Alsborn Herrar Man Malmö 1981
Stefan Zaar Herrar Man Vellinge 1984
Jenny Zaar Damer Kvinna Vellinge 1985
Benjamin Lindahl Team V&A Herrar Man Malmö 1976
Alena Wintzer Damer Kvinna Malmö 1982
Magnus Ernblad Flyinge bikerz Herrar Man Flyinge 1975
Tobias Grönberg Herrar Man Helsingborg 1972
Thomas Althin Limhamn Herrar Man Limhamn 1968
Till anmälan för Olympisk MOTION

Vill du sälja din startplats?

Ange e-postadressen du anmälde dig till loppet med:

Du kan sälja vidare din startplats i Olympisk MOTION.
Senaste tid för försäljning av startplatser i loppet är 2019-06-21 23:59.

Har du köpt en startplats?

Skriv in din anmälningskod tillOlympisk MOTION.

Tänk på att ange koder med stor resp. liten bokstav.

Letar du en startplats i Olympisk MOTION?
Här hittar du alla platser till salu i Olympisk MOTION