Anmälda till Skövde 6-timmars 2019 Avancerad sök

Skövde 6-timmars 2019

Namn Klubb Klass Ort Födelseår
Petra Larsson K motion 1975
Ulrika Möller Lonesome Runners K55 1963
Anette Skoglund Skövde K motion 1958
Jan-Erik Ramström Stockholm Långdistans klubb M55 1960
Daniel Backström M40 1976
Andreas Hamm M motion 1988
Henrik Aasbø Rindal IL M motion 1957
Maria Hed KristinehamnMultisport K55 1962
Tommy Svensson Vreten M motion 1958
Lennart Skoog Stenungsunds OK M70 1946
Jonas Wängberg Västerås LK M45 1972
Isabelle Nilsson Prins Borka K motion 1992
Anna Samuelsson IFK Skövde FIK K50 1967
Zlatan Basic M motion 1971
Helen Sandberg Lidköpings VSK K50 1968
Svein-Erik Bakke SK Rye M50 1967
Torunn Paulsen Brandt SK Rye K55 1962
Bengt Dolk Team Ultrasweden LK M60 1957
Emelie Lindgren THE OCR GYM K senior 1989
Michael Ericsson Sweden Runners M50 1968
Annika Arnoldsson Färjestadens Motion IF / Sweden Runners K45 1970
Michel Matheussen Trollhättans FIK M50 1969
Jennie Grahn Karlskoga friidrott K40 1976
Martin Brandqvist Madängsholm M45 1971
Carola Carlsson Träningskonsulten sports club K motion 1962
Kurt Gustavsson M70 1946
Lennart Johansson Mariestads AIF M70 1948
Sören Remar Ulricehamns FK M70 1948
Lars Agnezon Kongahälla AIK M70 1948
Mathias Axelsson Tibro AIK FIK M45 1972
Niklas Lundgren Växjö M35 1985
Inge Assarsson Lidköpings VSK M50 1967
Mikael Johansson Mariestads AIF M45 1972
Per Carlsson Mariestads AIF M45 1972
Sven-Inge Jansson Mariestads AIF M65 1950
Maria Ackerot Kvarnbyns LS K45 1971
Johan Ljung M motion 1990
Sandra Andersson IF Hagen FIK K senior 1986
Magnus Eliasson Alingsås Triathlonklubb M45 1974
Micael Lindqvist Apladalens LK M45 1972
Christian Strömberg IKHP M60 1959
Mikael Nordström M motion 1985
Lina Karlsson En av tre K40 1977
Ulrika Nyström LK TV88 K50 1969
Annika Askengren Berg LK TV88 K55 1960
Tina Wilhelmsson Team Snigel K motion 1961
Christer Svensson Växjö AIS M50 1969
Mikael Persson IFK Nora M50 1967
Mattias Ekman Apladalens LK M35 1982
Anette Ahl IS Göta K55 1962
Lars Christensson IS Göta M55 1962
Sandra Lundqvist Hälle IF K40 1977
Lars Almqvist IFK Helsingborg M65 1951
Sofia Kay LK TV88 K40 1976
Niklas Gunne IFK Mora Friidrottsklubb M senior 1992
Josef Snellman Kristinehamn Multisport M35 1984
Rickard Persson IFK Skövde FIK M40 1975
Andreas Bohman Risinge Löparkamrater M45 1972
Erik Andersson AXA sportsclub M35 1981
Mats Franzen Östansjö sk M50 1965
leif johansson ifk skövde M75 1942
Mattias Klahr Lonesome Runners M motion 1988
Miguel Pena Vi som springer M senior 1985
Tomas Hörnqvist LK TV88 M50 1969
Isabella Rens Team Snigel K motion 1989
Kent Melin IF Linnéa M45 1972
Dan Välitalo Västerås LK M45 1971
Ana Olsson TSM K40 1977
Erica Andersson K senior 1990
Ivan Bretan Team Ultrasweden LK M50 1965
Magnus Kristiansson LK TV88 M45 1972
Hans-Inge Lindeskov Team Ultrasweden LK M70 1949
Theresia Höglund Lonesome Runners K motion 1978
Thane Connolly M motion 1977
Jörgen Nilsson Umara Sports Club M65 1950
Thomas Dahlgren Runneby runners LK M50 1969
Anton WIlson SOK Knallen M35 1983
Michael Lorentzon Twin Peaks Triathlon M45 1974
Radana Stanar SRK ALBA -ERIKSBERG GASTRONOMIA K55 1961
Monica Larsson K55 1964
Britt Sulonen Team Ultrasweden K60 1958
Kari Sulonen Team Ultrasweden M60 1957
Per Audun Heskestad FIKL AKS, Norge M60 1955
Anders Hellner Bromma IF M35 1980
Fredrik Danielsson Ik NocOut.se M45 1972
Fredrik Hagfjäll Lonesome runners M motion 1989
Therese Fredriksson SOK Knallen K senior 1986
Fredrik Pettersson Länsförsäkringar IF M motion 1969
Elin Åhsberg K35 1980
Kent Olsson Lifetime runners M motion 1966
Magnus McKay M senior 1987
Andreas Ahlin Kristinehamn Multisport M40 1980
Pär Nolin M40 1977
Gustav Lake - M motion 1975
Joacim Martinsson Växjö löparklubb M45 1972
Kjell Hågestad Färjestadens Motions IF M75 1944
Marcus Hansander Team Ultrasweden LK M45 1972
Berit Lundström Färjestadens Motions IF K65 1952
Olof Wennerfors Rensättra Runners M50 1969
Joel Blom SOK Knallen M50 1967
Mats Liljegren Team Skavsåret IF M40 1976
Anna-Maria Trollsfjord Sok-knallen K45 1972
Bengt Lindgren Vallentuna FK M70 1947
Carina Wahlström Östansjö SK K55 1961
Lars-Göran Olausson Team Blekinge M65 1952
Susanne Lindgren K55 1962
Marie Nicklasson Lysekils slf K60 1957
Siw Hedlin Axa Sport club K motion 1968
Dan Eriksson ingen M40 1977
Tommy Carlsson LK TV88 M50 1967
Stephanie Phillips Lonesome runners K motion 1987
Josefina Persson K motion 1989
Niclas Dia SOK Knallen M50 1964
Jan Paraniak Team Skavsåret IF M65 1950
Mikael Jansson Bålsta M45 1970
Per-Erik Johansson IF Kville M55 1963
Mats Nilsson Kvänum M motion 1965
Cecilia Thorsson Warberg Running Club K50 1968
Johan Lindhult M motion 1967
Krisztina Fogarasiné Veres K35 1983
László Fogarasi M35 1982
Stefan Olsson M motion 1965
Carolina Pansar SOK Knallen K35 1984
Maj-Britt Pansar Marbäck K60 1957
Viktoria Bovin K40 1977
Mattias Sundkvist M45 1973
Dennis Boström Spik_i_foten M motion 1981
mathias johansson IK Jogg, Umara sports club M50 1967
Stig Åsberg IFK Nyland M75 1947
Peter Svensson IFK Skövde M60 1957
Camilla Nordin SOK Knallen K40 1978
Kirsi Pihl Team Powerwoman K45 1971
Lasse Jutemar SOK Knallen M60 1956
Madelene Wängberg Enköping K45 1973
Sigvard Koplimäe Team Ultrasweden M65 1950

3-Timmars

Namn Klubb Klass Ort Födelseår
Kjell Millton Istrums SK M70 1948
Bengt-Erik Enoksson IFK Skövde fik M70 1948
Robert Karlsson OK Norrvirdarna M35 1981
Andreas Leifsson OK Norrvirdarna M motion 1991
Sandra Eriksson OK Norrvirdarna K motion 1975
Viggo Stenvard SOK Knallen M35 1980
Mathias Andersson - M motion 1993
Hanna Petterson Team Ultrasweden LK K motion 1998
Kent Persson Kvänum if M motion 1982
Annika Eriksson Kankaala K motion 1967
Fredrik Stenfors M motion 1989
Marcus Bilgec M motion 1991
Maria Thellman Lonesome Runners K motion 1965
Ida Pettersson Gällhagen K motion 1998
Carina Engström Anmäler du oss? Carina Engström 6604225927 Grevagårdsbyn 10 54193 Skövde K motion 1966
Åsa Rott K motion 1989
Martin Jerkdal LK TV88 M senior 1989
Anders Krok SOK Knallen M55 1963
Atle Bergkåsa Lonesome runners M motion 1973
Cecilia Flodqvist Skövde triahtlon K40 1978
Milos Plavsic M motion 1986
Robert Ernofsson Onsala M45 1972
Tomas Frost IFK Skövde M60 1958

1-Timmars

Namn Klubb Klass Ort Födelseår
Veronica Falk - K motion 1964
Hans Larsson Team Gjutarkängan Skövde M55 1960
Anneli Larsson K55 1962
Leon Persson IFK Skövde FIK M motion 2009
Simon Nyblad Team Snigel M motion 1989
Anders Thorell ERIKSBERG GASTRONOMIA M55 1960

Mat efter tävlingen för ej tävlande

Namn Klubb Klass Ort Födelseår
Maria Andersson 1900
Amanda Greider 1900
Ida Hågstrand 1900