Anmälda till Halmstad Triathlon 2019 - 11.3 Senior & Master Avancerad sök

Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår
Elin Delin Triathlon Väst Senior Kvinna Göteborg 1993
Richard Bäckström Hälle IF Senior Man Mölnlycke 1981
Miro Cepciansky IS Göta Master 40-44 Man Klippan 1976
Fredrik Klingberg Team Triathlon & Multisport Master 35-39 Man Halmstad 1983
Lotta Fällgren Lorentsson Anderstorps OK Master 45-49 Kvinna Anderstorp 1973
Magnus Lageson TwinPeaks Triathlonklubb Master 45-49 Man Limhamn 1971
Dino Pjanic Heleneholms IF Tri Master 45-49 Man Malmö 1972
Linda Wolfgang Kalmar RC triathlon Master 45-49 Kvinna Kalmar 1972
Martin Kristensen Is Göta Triathlon Master 35-39 Man Ljungbyhed 1981
Jonas Örarbäck Jonas Örarbäck Senior Man Göteborg 1990
lars-göran petersson Kalmar RC Master 55-59 Man Kalmar 1964
Anders Åkerman Axa sports club Master 45-49 Man Lund 1971
Magnus Bengtsson Klubb Sisu Master 45-49 Man Rydebäck 1971
Patric Engström 3City triathlon Master 45-49 Man Trollhättan 1974
Viktoria Gadd Näset Triathlonklubb Master 40-44 Kvinna Malmö 1975
Jesper Bach Heleneholms IF Tri Team Master 45-49 Man Klagshamn 1974
Hanna Hagenbjörk Heleneholms IF Senior Kvinna Svedala 1988
Christer Oscarsson Apladalens Löparklubb Master 50-54 Man Skillingaryd 1968
Ewa Holmberg Heleneholms IF Tri Team Senior Kvinna Halmstad 1987
Aron Wohlström Heleneholms IF Tri Team Senior Man Malmö 1980
Katrin Skoglund Team Powerwoman Athletic Club Master 35-39 Kvinna Örebro 1980
Anna-Maria Olsson Rooster Club Varberg Master 40-44 Kvinna Varberg 1978
Magnus Forss O2 Extreme Team Master 45-49 Man Kungsbacka 1971
Johanna Karlsson Umara sports club Senior Kvinna Hovås 1985
Kristina Vannerberg Rooster Club Varberg IF Master 50-54 Kvinna Tvååker 1965
Lisa Hermansson Terrible Tuesdays Triathlon Club Master 35-39 Kvinna Tranås 1984
John Burgess Ryssbergets IK Master 50-54 Man Bromölla 1967
Annika Rehn CKU6 tri Master 50-54 Kvinna Grebbestad 1968
Annette Persson Frosta Multisport Master 50-54 Kvinna Ludvigsborg 1967
Marina Andersson Triathlon väst Master 40-44 Kvinna Göteborg 1978
Fredrik Krantz Heleneholms IF Tri Team Master 35-39 Man Vellinge 1980
David Engel Triathlon Väst Senior Man Göteborg 1985
Rachid Nord 3city triathlon Senior Man Trollhättan 1988
Andreas Eidevåg 338 Småland Master 40-44 Man Hovmantorp 1975
Martin Berntsson Mölndal Outdoor Master 40-44 Man V Frolunda 1977
Patrik Johansson Näset Triathlonklubb Master 40-44 Man Svedala 1975
Peter Karlsson Kristianstads Triathlonklubb Master 50-54 Man Åhus 1967
Tobias Söderbom Olsson I2IF Karlstad Senior Man Karlstad 1995
Liselott Håkansson Kristianstads Triathlonklubb Master 45-49 Kvinna Degeberga 1971
Cristian Nae Triathlon Syd Senior Man Löddeköpinge 1982
Ola Åkesson Triathlon syd Master 40-44 Man Södra Sandby 1976
Magnus Neij Kristianstad Triathlon Klubb Master 50-54 Man Sölvesborg 1969
Daniel Malmhäll Triathlon Väst Master 35-39 Man Västra Frölunda 1984
Pelle Sundgren Kalmar RC Triathlon Master 45-49 Man kalmar 1971
Robert Schelin Karlshamn SK triathlon Master 40-44 Man Sölvesborg 1978
Håkan Andersson Kalmar RC Triathlon Master 45-49 Man Kalmar 1970
Tomas Kåregren Örebro AIK Senior Man Örebro 1989
Christian Lindquist Rooster club Varberg Master 35-39 Man Varberg 1983
Magnus Forhammar Heleneholms IF Tri Team Master 35-39 Man Malmö 1981
Albin Holmström Team triathlon och multisport Senior Man slöinge 1988
Gustav Olausson Elmhults sport club Senior Man Älmhult 1995
Per Hammaräng Grip Högby IF Master 60-64 Man KALMAR 1959
Sara Lorén SOK Knallen Master 35-39 Kvinna SPARSÖR 1980
Daniel Bokinge Apladalens LK Master 45-49 Man Värnamo 1974
Elin Sandkvist Triathlon Syd Senior Kvinna Lund 1989
Martin Alexandersson Triathlon väst Master 45-49 Man Mölndal 1971
Anja Örgev Karlskrona SS Master 35-39 Kvinna Karlskrona 1984
Gustaf Kvarnvik Gnosjö FK Master 40-44 Man ÅSENHÖGA 1979
Martin Granat Kalmar RC Triathlon Master 35-39 Man Kalmar 1982
Mikael Rigert Tranemo IF Skidklubb Master 45-49 Man Tranemo 1971
Oskar Wijk 338 Småland Senior Man Växjö 1984
Karin Magnusson IK NocOut.se Master 35-39 Kvinna Linköping 1981
jon andersson ck fix Master 45-49 Man LAHOLM 1973
Richard Olivecrona Aktivitus Sports Club Master 55-59 Man Göteborg 1960
Johan Runnedahl HiQ Sports Club Master 45-49 Man Stockholm 1970
Philip Rejnefelt Heleneholms IF Tri Team Master 35-39 Man Malmö 1983
Fredrik Schriever-Abeln Umara Sports Club Master 45-49 Man Halmstad 1971
Jenny Bobille-Vaucher Stockholm City Triathlon Master 45-49 Kvinna Stockholm 1972
Jonas Landin Kalmar RC Triathlon Master 45-49 Man Kalmar 1972
Hugo Landin Kalmar RC Triathlon Senior Man Kalmar 2001
fredrik håkansson Heleneholms IF Tri Master 45-49 Man Oxie 1971
Göran Halling Lidköpings CK Master 50-54 Man Lidköping 1966
Johan Granfors Kungsbacka SS Master 45-49 Man Kungsbacka 1973
Julia Nilsson Bjäre Triathlon Senior Kvinna Båstad 1992
Håkan Pärsson Is göta Master 60-64 Man Helsingborg 1958
Jörgen Svanström Triathlon Väst Master 45-49 Man Olofstorp 1970
Johan Martinsson Glasrikets RC Nybro Senior Man Nybro 1988
Erik Olsson Bohuslän Endurance Sports Club Senior Man Göteborg 1989
Emil Wicksén Kalmar RC Triathlon Master 40-44 Man Läckeby 1979
Magnus Möller Kalmar RC Triathlon Master 45-49 Man Kalmar 1972
Åse Möller Kalmar RC Triathlon Master 45-49 Kvinna Kalmar 1974
Luke Grindal Heleneholms IF Tri Team Master 40-44 Man Malmö 1975
Erik Arnström Bohuslän Endurance Sports Club Master 40-44 Man Sävedalen 1978
Diane SADIK Athletic Club Saltlake Senior Kvinna Stockholm 1988
Monika Topel Athletic Club Salt Lake Senior Kvinna Stockholm 1988
Jonas Sigvardson Gnosjö FK Master 45-49 Man Åsenhöga 1970
Martin Kjellström 3City Triathlon Master 40-44 Man Vargön 1978
Christian Calvert Team Triathlon & Multisport Master 35-39 Man Harplinge 1980
Kenth Pettersson IK NocOut.se Master 45-49 Man Linköping 1970
Jonas Lindh Rooster Club Varberg IF Master 35-39 Man VARBERG 1979
Maria Trönell IS Göta friidrott & triathlon Master 40-44 Kvinna Löddeköpinge 1976
Anders Forss Rooster Club Varberg IF Master 35-39 Man Tvååker 1980
Pelle Ehlde Halmstadtriathleterna Master 40-44 Man Halmstad 1975
Patrik Rucinski Umara Sports Club Senior Man Surte 1990
Erik Andersson Umara Sports Club Senior Man Mölndal 1989
Edwin van Geldorp Heleneholms IF Tri Team Senior Man Malmö 1992
Robert Nydén Gnosjö FK Triathlon Master 40-44 Man Gnosjö 1978
Frida Grönlund Bjäre Triathlon Master 35-39 Kvinna Bjuv 1981
Henric Hildingsson Umara sportsclub Master 45-49 Man Eriksmåla 1973
Cai Vogl Gnosjö FK Senior Man Hestra 1985
Rickard Lindholm Terrible Tuesdays Triathlon Club Master 40-44 Man Lerberget 1976
Marcus Aronsson Umara Sports Club Master 40-44 Man Gnosjö 1977
Kim Berglund IS Göta Friidrott & Triathlon Master 45-49 Man Åstorp 1972
Fredrik Röök Umara Sports Club Master 40-44 Man Kullavik 1976
Christer Svantesson Axa Sports Club Master 55-59 Man Vinninga 1964
Richard Troell Team Triathlon och Multisport Master 55-59 Man Halmstad 1963
Lars-Göran Sporre Apladalens löparklubb Master 45-49 Man Värnamo 1972
Björn Wigström Umara Sports Club Master 40-44 Man Veberöd 1979
Marko Strube Triathlon Väst Master 40-44 Man Västra Frölunda 1975
Lina Bratt Triathlon Syd Senior Kvinna Lund 1985
Arnaud Bobille-Vaucher Stockholm City Triathlon Master 40-44 Man STOCKHOLM 1977
Erik Borén Triathlon Syd Senior Man Lund 1994
Mattias Jonsson Umara Sports Club Senior Man Göteborg 1989
Andreas Pringle Colting Borssén Triathlonklubb Master 40-44 Man Jonsered 1976
Martin Adler Umara Sports Club Senior Man Västra frölunda 1989
Johan Olsson AXA sportsclub Master 35-39 Man Vimmerby 1980
Jonny Nyström Elmhults Sport Club Master 45-49 Man Älmhult 1971
Christian Bengtsson 3City Triathlon Master 45-49 Man Trollhättan 1974
Marcus Skytt Apladalens Löparklubb Triathlon Senior Man Värnamo 1985
Patrik Olofsson Heleneholms IF Tri Team Master 35-39 Man Malmö 1981
Bobby Ljung Umara Sports Club Master 45-49 Man Sävedalen 1970
Per Andersson Karlshamn sk triathlon Master 35-39 Man Karlshamn 1980
Torbjörn Jonsson Mölndal Outdoor IF Master 45-49 Man Göteborg 1970
Fredrik Andersson Umara Sports Club Master 45-49 Man Munkedal 1973
Anna Calan Apladalens Löparklubb Master 35-39 Kvinna Värnamo 1982
Markus Nordangård Apladalens Löparklubb Master 40-44 Man Värnamo 1975
Till anmälan för 11.3 Senior & Master