960 |
Fredrik Olofsson |
Norrköpings kommun VPF |
Startgrupp 4: >30 min |
Grabbar |
|
961 |
Leonel Theander |
Norrköpings kommun VPF |
Startgrupp 4: >30 min |
Grabbar |
|
962 |
Kristofer Kekkonen |
Norrköpings kommun VPF |
Startgrupp 4: >30 min |
Grabbar |
|
963 |
Jacob Karlsson |
Norrköpings kommun VPF |
Startgrupp 4: >30 min |
Grabbar |
|
964 |
Kevin Malmqvist |
Norrköpings kommun VPF |
Startgrupp 4: >30 min |
Grabbar |
|
965 |
Emil Spjut |
Norrköpings kommun VPF |
Startgrupp 4: >30 min |
Grabbar |
|
966 |
Alexander Berglund |
Norrköpings kommun VPF |
Startgrupp 4: >30 min |
Grabbar |
|
967 |
Ljupco Momirowski |
Norrköpings kommun VPF |
Startgrupp 4: >30 min |
Grabbar |
|
968 |
Alexander Andreozzi |
Norrköpings kommun VPF |
Startgrupp 4: >30 min |
Grabbar |
|
969 |
David Ek |
Norrköpings kommun VPF |
Startgrupp 4: >30 min |
Grabbar |
|
970 |
Per Karlén |
Norrköpings kommun VPF |
Startgrupp 4: >30 min |
Grabbar |
|
957 |
Lars Jacobsson |
SKF Mekan AB |
Startgrupp 4: >30 min |
Grabbar |
|
958 |
Stefan Winberg |
SKF Mekan AB |
Startgrupp 4: >30 min |
Grabbar |
|
959 |
Fredrik Jonsson |
SKF Mekan AB |
Startgrupp 4: >30 min |
Grabbar |
|
955 |
Mats Fors |
SKF Mekan AB |
Startgrupp 4: >30 min |
Grabbar |
|
956 |
Lars Pettersson |
SKF Mekan AB |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
954 |
Robin Almqvist |
|
Startgrupp 1: <20 min |
Grabbar |
|
953 |
Martin Fransson |
Sjöfartsverket |
Startgrupp 1: <20 min |
Grabbar |
|
950 |
Samuel Bsrat |
Sodexo 2 |
Startgrupp 4: >30 min |
Grabbar |
|
951 |
John Chung |
Sodexo 2 |
Startgrupp 4: >30 min |
Grabbar |
|
952 |
Henrik Nöjd |
Sodexo 2 |
Startgrupp 4: >30 min |
Grabbar |
|
946 |
Andreas Hemström |
Elkonsulten 3 |
Startgrupp 2: 20-24 min |
Grabbar |
|
947 |
Henrik Andersson |
Elkonsulten 3 |
Startgrupp 2: 20-24 min |
Grabbar |
|
939 |
Mikael Kåvemark |
Elkonsulten 2 |
Startgrupp 2: 20-24 min |
Grabbar |
|
940 |
Ola karlsson |
Elkonsulten 2 |
Startgrupp 2: 20-24 min |
Grabbar |
|
941 |
Johan Netz |
Elkonsulten 2 |
Startgrupp 2: 20-24 min |
Grabbar |
|
942 |
Leif Eriksson |
Elkonsulten 2 |
Startgrupp 2: 20-24 min |
Grabbar |
|
943 |
Håkan Frid |
Elkonsulten 2 |
Startgrupp 2: 20-24 min |
Grabbar |
|
949 |
Peter Svensson |
Elkonsulten 3 |
Startgrupp 2: 20-24 min |
Grabbar |
|
930 |
Mikael Johansson |
Elkonsulten 4 |
Startgrupp 4: >30 min |
Grabbar |
|
932 |
Peter Ettling |
Elkonsulten 1 |
Startgrupp 1: <20 min |
Grabbar |
|
933 |
Robert Eriksson |
Elkonsulten 1 |
Startgrupp 1: <20 min |
Grabbar |
|
934 |
Richard Chedid |
Elkonsulten 1 |
Startgrupp 1: <20 min |
Grabbar |
|
935 |
Joakim Karlsson |
Elkonsulten 1 |
Startgrupp 1: <20 min |
Grabbar |
|
936 |
Niklas Hedberg |
Elkonsulten 1 |
Startgrupp 1: <20 min |
Grabbar |
|
937 |
Kenneth Pettersson |
Elkonsulten 1 |
Startgrupp 1: <20 min |
Grabbar |
|
938 |
Paul Westerberg |
Elkonsulten 2 |
Startgrupp 1: <20 min |
Grabbar |
|
926 |
Bengt Hiller |
Elkonsulten 4 |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
927 |
Åke Dahlqvist |
Elkonsulten 4 |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
928 |
Bo Martinsson |
Elkonsulten 4 |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
929 |
Efteranmälan 1 NN |
Elkonsulten 4 |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
931 |
Efteranmälan 2 NN |
Elkonsulten 4 |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
944 |
Peter Eriksson |
Elkonsulten 3 |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
945 |
Stefan Olsson |
Elkonsulten 3 |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
948 |
Anders Fredriksson |
Elkonsulten 3 |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
917 |
Kent Andersson |
Fiskeby 1 |
Startgrupp 4: >30 min |
Grabbar |
|
918 |
Johan Öström |
Fiskeby 1 |
Startgrupp 4: >30 min |
Grabbar |
|
919 |
Bengt-Åke Sjöström |
Fiskeby 1 |
Startgrupp 4: >30 min |
Grabbar |
|
920 |
Oliver Cursell |
Fiskeby 1 |
Startgrupp 4: >30 min |
Grabbar |
|
921 |
Staffan Ahlberg |
Fiskeby 1 |
Startgrupp 4: >30 min |
Grabbar |
|
922 |
Kenneth Sandell |
Fiskeby 2 |
Startgrupp 4: >30 min |
Grabbar |
|
923 |
Ronny Gustavsson |
Fiskeby 2 |
Startgrupp 4: >30 min |
Grabbar |
|
924 |
Joel Sundberg |
Fiskeby 2 |
Startgrupp 4: >30 min |
Grabbar |
|
925 |
Jonas Nordberg |
Fiskeby 2 |
Startgrupp 4: >30 min |
Grabbar |
|
915 |
Ludwig Roos |
Transport 3 |
Startgrupp 4: >30 min |
Grabbar |
|
916 |
Jesper Rosenberg |
Transport 3 |
Startgrupp 4: >30 min |
Grabbar |
|
914 |
David Richardsson |
Film & Musikgymnasiet |
Startgrupp 2: 20-24 min |
Grabbar |
|
913 |
Jonas Agebjörn |
Film & Musikgymnasiet |
Startgrupp 4: >30 min |
Grabbar |
|
912 |
Johan Sperling |
Film & Musikgymnasiet |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
911 |
Johan Borggren |
Ravago |
Startgrupp 2: 20-24 min |
Grabbar |
|
910 |
erik ekmann möller |
|
Startgrupp 1: <20 min |
Grabbar |
|
907 |
Mikael Karlsson |
Valbo / BoCare AB |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
908 |
john wilhelmsson |
Valbo / BoCare AB |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
909 |
Sebastian Dahl |
Valbo / BoCare AB |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
905 |
Niklas Björklund |
|
Startgrupp 4: >30 min |
Grabbar |
|
906 |
Oscar Björklund |
|
Startgrupp 4: >30 min |
Grabbar |
|
904 |
Kalle Andersson |
IK Akele |
Startgrupp 1: <20 min |
Grabbar |
|
903 |
Viggo Sjöholm |
|
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
902 |
Jonas Sillén |
Ravago |
Startgrupp 4: >30 min |
Grabbar |
|
896 |
Mikael Öhr |
Granberg Interior AB |
Startgrupp 2: 20-24 min |
Grabbar |
|
897 |
Patrik Ritzén |
Granberg Interior AB |
Startgrupp 2: 20-24 min |
Grabbar |
|
898 |
Viktor Rydgren |
Granberg Interior AB |
Startgrupp 2: 20-24 min |
Grabbar |
|
899 |
Robin Steen |
Granberg Interior AB |
Startgrupp 2: 20-24 min |
Grabbar |
|
900 |
Johan Nilsson |
Granberg Interior AB |
Startgrupp 2: 20-24 min |
Grabbar |
|
901 |
Samuel Buday |
Granberg Interior AB |
Startgrupp 2: 20-24 min |
Grabbar |
|
892 |
Magnus Claesson |
Skattelöparna |
Startgrupp 1: <20 min |
Grabbar |
|
893 |
Alexander Sjöholm |
Skattelöparna |
Startgrupp 1: <20 min |
Grabbar |
|
895 |
Oskar Pettersson |
Skattelöparna |
Startgrupp 1: <20 min |
Grabbar |
|
894 |
Johan Sverlander |
Skattelöparna |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
887 |
Patrik Pettersson |
LFV 1 |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
888 |
Patrik Nilsson |
LFV 1 |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
889 |
Håkan Olofsson |
LFV 2 |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
890 |
Billy Josefsson |
LFV 2 |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
891 |
Anna-Karin Andersson |
LFV 2 |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
885 |
Niklas Moll |
LFV 1 |
Startgrupp 2: 20-24 min |
Grabbar |
|
886 |
Anders Dahlgren |
LFV 1 |
Startgrupp 2: 20-24 min |
Grabbar |
|
875 |
Fredrik Rosenius |
Dahl |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
876 |
Pehr Severin |
Dahl |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
879 |
Rikard Jonsson |
Dahl |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
883 |
Mats Karlberg |
Dahl |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
877 |
Martin Carlsson |
Dahl/Carlsson VVS |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
882 |
Roger Andersson |
Dahl/comfort i Finspång |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
880 |
Matthias Sandström |
Dahl/Norrköpings VVS Partner |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
881 |
Martin Stjärnborg |
Dahl/Norrköpings VVS Partner |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
884 |
David Lagerdahl |
Dahl/Norrköpings VVS Partner |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
878 |
Pelle Jonsson |
Dahl/Sandbäckens rör |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
874 |
Olle Lindman |
|
Startgrupp 1: <20 min |
Grabbar |
|
873 |
Jonas Hint |
Skogsulven lk |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
870 |
David Greek |
AWL Arkitekter Lag 2 |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
871 |
Lukasz Krupinski |
AWL Arkitekter Lag 2 |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
872 |
Mats Andersson |
AWL Arkitekter Lag 2 |
Startgrupp 4: >30 min |
Grabbar |
|
854 |
Mikael Andersson |
Söderbergs 1 |
Startgrupp 2: 20-24 min |
Grabbar |
|
855 |
Philip Engstarnd |
Söderbergs 1 |
Startgrupp 2: 20-24 min |
Grabbar |
|
856 |
Andreas Modig |
Söderbergs 1 |
Startgrupp 2: 20-24 min |
Grabbar |
|
857 |
Fredrik Mård |
Söderbergs 1 |
Startgrupp 2: 20-24 min |
Grabbar |
|
859 |
Johan Broberg |
Söderbergs 2 |
Startgrupp 2: 20-24 min |
Grabbar |
|
862 |
Jimmy Carlsson |
Söderbergs 2 |
Startgrupp 2: 20-24 min |
Grabbar |
|
858 |
Adam Holmqvist |
Söderbergs 2 |
Startgrupp 4: >30 min |
Grabbar |
|
861 |
Håkan Linder |
Söderbergs 2 |
Startgrupp 1: <20 min |
Grabbar |
|
863 |
Robert Lundgren |
Söderbergs 2 |
Startgrupp 1: <20 min |
Grabbar |
|
864 |
Pontus Nilsson |
Söderbergs 3 |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
865 |
Tor Åhlen |
Söderbergs 3 |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
866 |
Hasse Abrahamsson |
Söderbergs 3 |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
867 |
Samuel Irving |
Söderbergs 3 |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
868 |
Niklas Bergström |
Söderbergs 3 |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
860 |
Carl Bergström |
Söderbergs 2 |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
869 |
Pontus Tilly Lindberg |
Söderbergs |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
853 |
Magnus Hjort |
Söderbergs 1 |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
850 |
Gustav Lundström |
AWL Arkitekter Lag 1 |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
851 |
Lars-Erik Elmqvist |
AWL Arkitekter Lag 1 |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
852 |
Jonas Karmeborg |
AWL Arkitekter Lag 1 |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
837 |
Miklos Albert |
Transport 1 |
Startgrupp 4: >30 min |
Grabbar |
|
838 |
Kjell-Åke Ströberg |
Transport 1 |
Startgrupp 4: >30 min |
Grabbar |
|
839 |
Albin Carlsson |
Transport 1 |
Startgrupp 4: >30 min |
Grabbar |
|
840 |
Magnus Öberg |
Transport 1 |
Startgrupp 4: >30 min |
Grabbar |
|
841 |
Johan Örneström |
Transport 1 |
Startgrupp 4: >30 min |
Grabbar |
|
842 |
Stefan Roos |
Transport 2 |
Startgrupp 4: >30 min |
Grabbar |
|
843 |
Fredrik Roos |
Transport 2 |
Startgrupp 4: >30 min |
Grabbar |
|
844 |
Daniel Klingebiel |
Transport 2 |
Startgrupp 4: >30 min |
Grabbar |
|
845 |
Andreas Håkansson |
Transport 2 |
Startgrupp 4: >30 min |
Grabbar |
|
846 |
Stefan Johansson |
Transport 2 |
Startgrupp 4: >30 min |
Grabbar |
|
847 |
Erik Forsmark |
Transport 3 |
Startgrupp 4: >30 min |
Grabbar |
|
848 |
Johan Oscarsson |
Transport 3 |
Startgrupp 4: >30 min |
Grabbar |
|
849 |
Stefan Andersson |
Transport 3 |
Startgrupp 4: >30 min |
Grabbar |
|
836 |
Leif Caesar |
Lindab Fighters |
Startgrupp 4: >30 min |
Grabbar |
|
831 |
Leif Caesar |
Lindab Fighters |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
832 |
Magnus Andersson |
Lindab Fighters |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
833 |
Anders Söderholm |
Lindab Fighters |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
834 |
Thomas Persson |
Lindab Fighters |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
835 |
Johan Holmberg |
Lindab Fighters |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
814 |
Jimmy Rosander |
SjöV Ekonomi/Redovisning |
Startgrupp 1: <20 min |
Grabbar |
|
821 |
Martin Cravener |
SjöV Sjögeograferna |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
824 |
Christian Kronqvist |
SjöV Sjömansservice/lt |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
811 |
August Källgren |
SjöV Ekonomi/Redovisning |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
830 |
Sigge Gustafsson |
Sjöfartsverket |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
813 |
Alexander Lindgren |
SjöV Ekonomi/Redovisning |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
816 |
Erik Ygge |
SjöV Ekonomi/Redovisning |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
805 |
Daniel Olsson |
SjöV Rederiet |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
806 |
Albert Wiström |
SjöV Rederiet |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
807 |
Patrik Granstam |
SjöV Rederiet |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
808 |
Jimmie Gustavsson |
SjöV Rederiet |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
809 |
Ted Liljenborg |
SjöV Rederiet |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
810 |
Peter Fyrby |
SjöV Rederiet |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
817 |
Johan Riismark |
SjöV Sjögeograferna |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
818 |
Mattias Bergenbrandt |
SjöV Sjögeograferna |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
819 |
Hans Fotmeijer |
SjöV Sjögeograferna |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
820 |
Marcus Hassel |
SjöV Sjögeograferna |
Startgrupp 2: 20-24 min |
Grabbar |
|
812 |
Fredrik Sandberg |
SjöV Ekonomi/Redovisning |
Startgrupp 2: 20-24 min |
Grabbar |
|
815 |
Magnus Sundström |
SjöV Ekonomi/Redovisning |
Startgrupp 2: 20-24 min |
Grabbar |
|
825 |
Oscar Gustafsson |
SjöV Sjömansservice/lt |
Startgrupp 2: 20-24 min |
Grabbar |
|
826 |
Oskar Andreen |
SjöV Sjömansservice/lt |
Startgrupp 2: 20-24 min |
Grabbar |
|
827 |
John Forsberg |
SjöV Sjömansservice/lt |
Startgrupp 2: 20-24 min |
Grabbar |
|
822 |
Jesper Ek |
SjöV Sjömansservice/lt |
Startgrupp 2: 20-24 min |
Grabbar |
|
823 |
Simon Egler |
SjöV Sjömansservice/lt |
Startgrupp 2: 20-24 min |
Grabbar |
|
828 |
Olle Lewis |
Sjöfartsverket |
Startgrupp 2: 20-24 min |
Grabbar |
|
829 |
Henrik Tengbert |
Sjöfartsverket |
Startgrupp 2: 20-24 min |
Grabbar |
|
802 |
Peter Lindgren |
Stafsjö Valves |
Startgrupp 2: 20-24 min |
Grabbar |
|
803 |
Johan Davidsson |
Stafsjö Valves |
Startgrupp 2: 20-24 min |
Grabbar |
|
804 |
Christopher Bratne |
Stafsjö Valves 1 |
Startgrupp 4: >30 min |
Grabbar |
|
798 |
Eddie Ljungholm |
Stafsjö Valves |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
799 |
Johan Magnusson |
Stafsjö Valves |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
800 |
Rasmus Björn |
Stafsjö Valves |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
801 |
Oskar Rudow |
Stafsjö Valves |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
796 |
Isak Jansson Ekman |
Ensjöholms by |
Startgrupp 4: >30 min |
Grabbar |
|
797 |
Anders von Koch |
Ensjöholms by |
Startgrupp 4: >30 min |
Grabbar |
|
794 |
Andreas Erixson |
PLW ELTEKNIK NORRKÖPING |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
795 |
Fredric Gustafsson |
PLW ELTEKNIK NORRKÖPING |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
789 |
Ari Nieminen |
Almroth Bygg |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
790 |
Stefan Olsson |
Almroth Bygg |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
791 |
Micael Carlsson |
Almroth Bygg |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
792 |
Niklas Carlsson |
Almroth Bygg |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
793 |
Jens Henriksson |
Almroth Bygg |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
776 |
Oskar Irebro |
Samhall Grupp 1 |
Startgrupp 4: >30 min |
Grabbar |
|
777 |
Michael Thorén |
Samhall Grupp 1 |
Startgrupp 4: >30 min |
Grabbar |
|
778 |
Dasco Vasic |
Samhall Grupp 1 |
Startgrupp 4: >30 min |
Grabbar |
|
779 |
Danny Eklund |
Samhall Grupp 1 |
Startgrupp 4: >30 min |
Grabbar |
|
780 |
Binaser Murina |
Samhall Grupp 1 |
Startgrupp 4: >30 min |
Grabbar |
|
781 |
Severdzan Amzovic |
Samhall Grupp 1 |
Startgrupp 4: >30 min |
Grabbar |
|
782 |
Memeti Severdzan |
Samhall Grupp 2 |
Startgrupp 4: >30 min |
Grabbar |
|
783 |
Halil Bajrami |
Samhall Grupp 2 |
Startgrupp 4: >30 min |
Grabbar |
|
784 |
Abil Demirov |
Samhall Grupp 2 |
Startgrupp 4: >30 min |
Grabbar |
|
785 |
John Arvidsson |
Samhall Grupp 2 |
Startgrupp 4: >30 min |
Grabbar |
|
786 |
John Hammarlund |
Samhall Grupp 2 |
Startgrupp 4: >30 min |
Grabbar |
|
787 |
Johan Hell |
Samhall Grupp 2 |
Startgrupp 4: >30 min |
Grabbar |
|
788 |
Magnus Kördel |
Samhall Grupp 3 |
Startgrupp 4: >30 min |
Grabbar |
|
775 |
Thomas Ripnäs |
Merx Svenska |
Startgrupp 4: >30 min |
Grabbar |
|
770 |
Hans Hammargren |
Merx Svenska AB |
Startgrupp 4: >30 min |
Grabbar |
|
771 |
Christian Sandgren |
Merx Svenska AB |
Startgrupp 2: 20-24 min |
Grabbar |
|
772 |
Hussein Fartousi |
Merx Svenska AB |
Startgrupp 2: 20-24 min |
Grabbar |
|
773 |
Nihad Alic |
Merx Svenska AB |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
774 |
Jonas Arvidsson |
Merx Svenska AB |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
769 |
Emil Hammargren |
Merx Svenska AB |
Startgrupp 1: <20 min |
Grabbar |
|
764 |
Patrik Mellgren |
Byggnads Öst |
Startgrupp 1: <20 min |
Grabbar |
|
766 |
Pierre Andersson |
Byggnads Öst |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
768 |
Daniel Tudén |
Byggnads Öst |
Startgrupp 2: 20-24 min |
Grabbar |
|
765 |
Kari Andersson |
Byggnads Öst |
Startgrupp 2: 20-24 min |
Grabbar |
|
763 |
Magnus Cato |
Byggnads Öst |
Startgrupp 4: >30 min |
Grabbar |
|
767 |
Sonny Härold |
Byggnads Öst |
Startgrupp 4: >30 min |
Grabbar |
|
758 |
Alexander Hultkrantz |
Tjalve IF LL Grabb 2 |
Startgrupp 2: 20-24 min |
Grabbar |
|
759 |
Joakim Holmberg |
Tjalve IF LL Grabb 2 |
Startgrupp 2: 20-24 min |
Grabbar |
|
760 |
Andreas Fernberg |
Tjalve IF LL Grabb 2 |
Startgrupp 2: 20-24 min |
Grabbar |
|
761 |
Rikard Kalén |
Tjalve IF LL Grabb 2 |
Startgrupp 2: 20-24 min |
Grabbar |
|
762 |
Jesper Holvandus |
Tjalve IF LL Grabb 2 |
Startgrupp 1: <20 min |
Grabbar |
|
752 |
Oscar Hillman |
Tjalve IF LL Grabb1 |
Startgrupp 1: <20 min |
Grabbar |
|
753 |
Jörgen Jonsson |
Tjalve IF LL Grabb1 |
Startgrupp 1: <20 min |
Grabbar |
|
754 |
Fredrik Widfelldt |
Tjalve IF LL Grabb1 |
Startgrupp 1: <20 min |
Grabbar |
|
755 |
Tobias Thorsson |
Tjalve IF LL Grabb1 |
Startgrupp 1: <20 min |
Grabbar |
|
756 |
Johan Nordqvist |
Tjalve IF LL Grabb1 |
Startgrupp 1: <20 min |
Grabbar |
|
757 |
Magnus Sandström |
Tjalve IF LL Grabb1 |
Startgrupp 1: <20 min |
Grabbar |
|
751 |
Jesper Larsson |
Dimmans IF |
Startgrupp 1: <20 min |
Grabbar |
|
750 |
Henrik Ekman |
Allmänna Idrotts Klubben - AIK |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
749 |
Hannes Ekman |
Hagagymnasiet |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
748 |
Lars Strömberg |
Arbetsförmedlingen |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
736 |
Daniel Näkne |
Developing Design |
Startgrupp 2: 20-24 min |
Grabbar |
|
737 |
Örjan Andersson |
Developing Design |
Startgrupp 2: 20-24 min |
Grabbar |
|
738 |
Lukas Skoglund |
Developing Design |
Startgrupp 2: 20-24 min |
Grabbar |
|
739 |
Rasmus Engholm |
Developing Design |
Startgrupp 2: 20-24 min |
Grabbar |
|
740 |
Love Frisendahl |
Developing Design |
Startgrupp 2: 20-24 min |
Grabbar |
|
741 |
Mikael Britse |
Developing Design |
Startgrupp 2: 20-24 min |
Grabbar |
|
734 |
Andreas Alf |
Alltransport |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
735 |
Jan Håkansson |
Alltransport |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
733 |
Josip Jelenkovic |
BillerudKorsnäs 1 |
Startgrupp 2: 20-24 min |
Grabbar |
|
742 |
Dani Saliba |
Nordea bank |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
743 |
Andreas Gawreyia |
Nordea bank |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
744 |
Henrik Arnell |
Nordea bank |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
745 |
Alen Jugo |
Nordea bank |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
746 |
Krister Månsson |
Nordea bank |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
747 |
Björn Andersson |
Nordea bank |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
727 |
Federico Pasik |
Sweco |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
728 |
Johan Pettersson |
Sweco |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
729 |
Agit Bilge |
Sweco |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
730 |
Attila Karacsonyi |
Sweco |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
731 |
Jesper Johansson |
Sweco |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
732 |
Mattias Eriksson |
Sweco |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
726 |
Tomas Sevelin |
|
Startgrupp 2: 20-24 min |
Grabbar |
|
725 |
Dennis Sunnerberg |
|
Startgrupp 4: >30 min |
Grabbar |
|
723 |
Oliver Sunnerberg |
|
Startgrupp 4: >30 min |
Grabbar |
|
724 |
Elias Aldén |
|
Startgrupp 4: >30 min |
Grabbar |
|
710 |
Bengt Rastland |
Holmen/Braviken |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
711 |
Tord Mörk |
Holmen/Braviken |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
712 |
Thomas Nordenvall |
Holmen/Braviken |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
713 |
Michael Johansson |
Holmen/Braviken |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
714 |
Fredrik Holgersson |
Holmen/Braviken |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
715 |
Johan Axelhav |
Holmen/Braviken |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
716 |
Daniel Klinteskog |
Holmen/Braviken |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
717 |
Patrik Andersson |
Holmen/Braviken |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
718 |
Tobias Hallqvist |
Holmen/Braviken |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
719 |
Ola Eriksson |
Holmen/Braviken |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
720 |
Olle Haglund |
Holmen/Braviken |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
721 |
Joel Landberg |
Holmen/Braviken |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
722 |
Christer Engvall |
Holmen/Braviken |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
690 |
Gösta Nilsson |
Holmen/HIT |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
692 |
Simon Wahlström |
Holmen/HIT |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
693 |
Jonas Pettersson |
Holmen/HIT |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
694 |
Jesper Martinsson |
Holmen/HIT |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
689 |
Thomas Samson |
Holmen/HP |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
691 |
Tommy Wiksand |
Holmen/HP |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
695 |
Mats Hövre |
Holmen/HP |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
696 |
Ulf Öberg |
Holmen/HP |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
697 |
Arvid Zackrisson |
Holmen/Skog |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
698 |
Göran Larsson |
Holmen/Skog |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
699 |
Henrik Pålsson |
Holmen/Skog |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
700 |
Robin Jakobsson |
Holmen/Skog |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
701 |
Christer Lilja |
Holmen/Skog |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
702 |
Calle Sievert |
Holmen/Skog |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
703 |
Linus Ljungholm |
Holmen/Timber |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
704 |
Martin Björkert |
Holmen/Timber |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
705 |
Rick Pettersson |
Holmen/Timber |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
706 |
Jani Simula |
Holmen/Timber |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
707 |
Magnus Andersson |
Holmen/Timber |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
708 |
Sonny Pettersson |
Holmen/Timber |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
709 |
Fredrick Hjelm |
Holmen/Timber |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
686 |
Pär Sigvardsson |
Fria Läroverken |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
687 |
Anders Mohlin |
Fria Läroverken |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
688 |
Lars Tersmeden |
Fria Läroverken 1 |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
678 |
Rickie Karlsson |
ESBAB |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
679 |
Daniel Finnberg |
ESBAB |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
680 |
Kim Andersson |
ESBAB |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
681 |
Stefan Brolin |
ESBAB |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
682 |
Albin Eriksson |
ESBAB |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
683 |
Rasmus Svensson |
ESBAB |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
684 |
Jens Holmberg |
ESBAB |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
685 |
Erik Karlsson |
ESBAB |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
672 |
Mathias Eriksson |
Trisec 1 |
Startgrupp 4: >30 min |
Grabbar |
|
673 |
Jesper Hernell |
Trisec 1 |
Startgrupp 4: >30 min |
Grabbar |
|
674 |
Thomas Emtelid |
Trisec 1 |
Startgrupp 4: >30 min |
Grabbar |
|
675 |
Patrick Groth |
Trisec 1 |
Startgrupp 4: >30 min |
Grabbar |
|
676 |
Jonas Stenbäck |
Trisec 1 |
Startgrupp 4: >30 min |
Grabbar |
|
677 |
Rickie Tjernström |
Trisec 1 |
Startgrupp 4: >30 min |
Grabbar |
|
666 |
Peter Nilsson |
Trisec 2 |
Startgrupp 4: >30 min |
Grabbar |
|
667 |
Ola Johansson |
Trisec 2 |
Startgrupp 4: >30 min |
Grabbar |
|
668 |
Henrik Eriksson |
Trisec 2 |
Startgrupp 4: >30 min |
Grabbar |
|
669 |
Magnus Andree |
Trisec 2 |
Startgrupp 4: >30 min |
Grabbar |
|
670 |
Robin Benegård |
Trisec 2 |
Startgrupp 4: >30 min |
Grabbar |
|
671 |
Anton Stenbäck |
Trisec 2 |
Startgrupp 4: >30 min |
Grabbar |
|
660 |
Tommy Swartz |
BillerudKorsnäs |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
661 |
Rickard Edenholm |
BillerudKorsnäs |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
662 |
Thomas Lampa |
BillerudKorsnäs |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
663 |
Pär Dahlberg |
BillerudKorsnäs |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
664 |
Rickard Ericson |
BillerudKorsnäs |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
665 |
Alfred Ericson |
BillerudKorsnäs 1 |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
659 |
Robert Frost |
|
Startgrupp 2: 20-24 min |
Grabbar |
|
658 |
Fred Jansson |
|
Startgrupp 4: >30 min |
Grabbar |
|
657 |
Stellan Andersson |
|
Startgrupp 2: 20-24 min |
Grabbar |
|
656 |
Daniel Ainerfors |
|
Startgrupp 4: >30 min |
Grabbar |
|
654 |
Torsten Möller |
Gasellen Kolmården |
Startgrupp 1: <20 min |
Grabbar |
|
655 |
Pieter Giljam |
Gasellen Kolmården |
Startgrupp 1: <20 min |
Grabbar |
|
651 |
Anders Vallgren |
The Wallgreens |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
652 |
Erik Vallgren |
The Wallgreens |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
653 |
Gustav Vallgren |
The Wallgreens |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
646 |
Johan Nilsson |
Norrköpings tingsrätt 1 |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
647 |
Edvard Jarlert |
Norrköpings tingsrätt 1 |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
648 |
Christer Höglund |
Norrköpings tingsrätt 2 |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
649 |
Erik Vikström |
Norrköpings tingsrätt 2 |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
650 |
Kristian Borgström |
Norrköpings tingsrätt 2 |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
645 |
Michael Gutsch |
Ravago |
Startgrupp 4: >30 min |
Grabbar |
|
618 |
Adam Massi |
Hyresbostäder 1 |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
619 |
Anders Eklund |
Hyresbostäder 1 |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
620 |
Andreas Pihl |
Hyresbostäder 1 |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
621 |
Andreas Wikström |
Hyresbostäder 1 |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
622 |
Björn Pettersson |
Hyresbostäder 2 |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
623 |
Bylent Halili |
Hyresbostäder 3 |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
624 |
Christian Malmgren |
Hyresbostäder 3 |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
625 |
Daniel BJ Eriksson |
Hyresbostäder 3 |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
626 |
Jacob Jaldeland |
Hyresbostäder 4 |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
627 |
Joakim Eriksson |
Hyresbostäder 4 |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
628 |
Keyse Ali |
Hyresbostäder 5 |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
629 |
Lars Löfgren |
Hyresbostäder 5 |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
630 |
Leif Eliasson |
Hyresbostäder 5 |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
631 |
Marcus André |
Hyresbostäder 6 |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
632 |
Marko Kivelä |
Hyresbostäder 6 |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
633 |
Michael Tollén |
Hyresbostäder 6 |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
634 |
Nicklas Karlsson |
Hyresbostäder 7 |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
635 |
Niclas Paulin |
Hyresbostäder 7 |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
636 |
Ninos Gawrieh |
Hyresbostäder 7 |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
637 |
Peter Mildén |
Hyresbostäder 7 |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
638 |
Peter Modin |
Hyresbostäder 7 |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
639 |
Robert Hugoh |
Hyresbostäder 8 |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
640 |
Rolf Blom |
Hyresbostäder 8 |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
641 |
Simon Nord |
Hyresbostäder 8 |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
642 |
Stefan Lindqvist |
Hyresbostäder 8 |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
643 |
Tomas Edstrand |
Hyresbostäder 9 |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
644 |
Toni Haddo |
Hyresbostäder 9 |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
617 |
Alec Hoatson |
Marieborgs folkhögskola |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
613 |
Joakim Martinsson |
Grant Thornton Norrköping |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
614 |
Josef Hagsten |
Grant Thornton Norrköping |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
615 |
Linus Eriksson |
Grant Thornton Norrköping |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
616 |
Viktor Glimrén Sjöström |
Grant Thornton Norrköping |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
612 |
Christer Broström |
|
Startgrupp 2: 20-24 min |
Grabbar |
|
610 |
Jesper Parö |
IK Akele |
Startgrupp 1: <20 min |
Grabbar |
|
611 |
Rikard Andersson |
IK Akele |
Startgrupp 1: <20 min |
Grabbar |
|
609 |
Roger Forssén |
|
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
608 |
Göran Magnusson |
|
Startgrupp 4: >30 min |
Grabbar |
|
607 |
Mikael Kalén |
|
Startgrupp 4: >30 min |
Grabbar |
|
606 |
Fredrik Danebrand |
|
Startgrupp 2: 20-24 min |
Grabbar |
|
594 |
Peter Whass |
Lundbergs |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
595 |
Fredrik Milton |
Lundbergs |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
596 |
Håkan Leonardsson |
Lundbergs |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
597 |
David Stenberg |
Lundbergs |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
598 |
Niklas Hellström |
Lundbergs |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
600 |
Daniel Fäldt |
Lundbergs |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
601 |
Tobias Oscarsson |
Lundbergs |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
602 |
Fredric Johansson |
Lundbergs |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
603 |
Jonas Petersson |
Lundbergs |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
604 |
Peter Malmström |
Lundbergs |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
605 |
Johan Ladenberg |
Lundbergs |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
599 |
Thomas Axelsson |
Lundbergs |
Startgrupp 4: >30 min |
Grabbar |
|
593 |
Thomas Narveby |
|
Startgrupp 4: >30 min |
Grabbar |
|
592 |
Åke Munther |
Isle of Ljura |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
589 |
Hans Andersson |
Svenska Elektrikerförbundet |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
590 |
Jimmy Andersson |
Svenska Elektrikerförbundet |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
591 |
Martin Magdesjö Fahlstedt |
Svenska Elektrikerförbundet |
Startgrupp 4: >30 min |
Grabbar |
|
585 |
Peter Borgen |
Agility |
Startgrupp 4: >30 min |
Grabbar |
|
586 |
Henrik Englund |
Agility |
Startgrupp 4: >30 min |
Grabbar |
|
587 |
Anders Waldeck |
Agility |
Startgrupp 4: >30 min |
Grabbar |
|
588 |
Olle Karlsson |
Agility |
Startgrupp 4: >30 min |
Grabbar |
|
584 |
Lars-Bertil Jangard |
|
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
576 |
Per Lundgren |
Greenman |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
577 |
Kim Edström |
Greenman |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
578 |
Markus Fredriksson |
Greenman |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
579 |
Glenn Sjörén |
Greenman |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
580 |
Khalil Ibrahim |
Greenman |
Startgrupp 4: >30 min |
Grabbar |
|
581 |
Robert Ekström |
Greenman |
Startgrupp 4: >30 min |
Grabbar |
|
582 |
Christoffer Avenhammar |
Greenman 1 |
Startgrupp 4: >30 min |
Grabbar |
|
583 |
Alex Lachan |
Greenman 1 |
Startgrupp 4: >30 min |
Grabbar |
|
571 |
Bo Zelei |
Marieborgs folkhögskola |
Startgrupp 4: >30 min |
Grabbar |
|
572 |
Axel Nyström |
Marieborgs folkhögskola |
Startgrupp 4: >30 min |
Grabbar |
|
573 |
David Fülep |
Marieborgs folkhögskola |
Startgrupp 4: >30 min |
Grabbar |
|
574 |
Michael Winkler |
Marieborgs folkhögskola |
Startgrupp 4: >30 min |
Grabbar |
|
575 |
Ulf Olsson |
Marieborgs folkhögskola |
Startgrupp 4: >30 min |
Grabbar |
|
570 |
Håkan Ohlin |
|
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
569 |
Bengt Hellman |
|
Startgrupp 4: >30 min |
Grabbar |
|
564 |
Nils Magnusson |
Ramböll mix |
Startgrupp 1: <20 min |
Grabbar |
|
561 |
Lars Drageryd |
Ramböll mix |
Startgrupp 1: <20 min |
Grabbar |
|
560 |
Salim Okanovic |
Ramböll mix |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
562 |
Linus Gustafsson |
Ramböll mix |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
563 |
Therése Ziedén |
Ramböll mix |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
565 |
Henrik Åberg |
Ramböll mix |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
566 |
Amanda Engström |
Ramböll mix |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
567 |
Magnus Hansson |
Ramböll mix |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
568 |
Stina Nilsson |
Ramböll mix |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
557 |
David Sundell |
Actitreat 1 |
Startgrupp 4: >30 min |
Grabbar |
|
558 |
Leons Korial |
Actitreat 1 |
Startgrupp 4: >30 min |
Grabbar |
|
559 |
Mårten Jarl |
Actitreat 1 |
Startgrupp 4: >30 min |
Grabbar |
|
556 |
Gezim Bala |
SF Mitt Regional Norrköping |
Startgrupp 4: >30 min |
Grabbar |
|
555 |
Andreas Törnkvist |
|
Startgrupp 1: <20 min |
Grabbar |
|
553 |
Erik Arkler |
Trinseo 3 |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
554 |
Dragan Miljkovic |
Trinseo 3 |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
549 |
Michael Söderberg |
Trinseo 2 |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
550 |
Richard Palm |
Trinseo 2 |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
551 |
Krister Tell |
Trinseo 2 |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
552 |
Lars-Anders Gårdman |
Trinseo 2 |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
544 |
Michael Axelsson |
Trinseo 1 |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
545 |
Joakim Kula |
Trinseo 1 |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
546 |
Mats Karlsson |
Trinseo 1 |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
548 |
Amir Ljutic |
Trinseo 1 |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
547 |
Anders Appelquist |
Trinseo 1 |
Startgrupp 4: >30 min |
Grabbar |
|
537 |
Gabi Safar |
Rusta 2 |
Startgrupp 4: >30 min |
Grabbar |
|
532 |
Micael Franzén |
Rusta 1 |
Startgrupp 4: >30 min |
Grabbar |
|
533 |
Elvis Omerovic |
Rusta 1 |
Startgrupp 4: >30 min |
Grabbar |
|
542 |
Jerry Boström |
Rusta 4 |
Startgrupp 4: >30 min |
Grabbar |
|
543 |
Nicklas Hjertman |
Rusta 4 |
Startgrupp 4: >30 min |
Grabbar |
|
534 |
Qais Shomoh |
Rusta 2 |
Startgrupp 2: 20-24 min |
Grabbar |
|
530 |
Carlos Oliveira |
Rusta 1 |
Startgrupp 2: 20-24 min |
Grabbar |
|
531 |
Richard Rosén |
Rusta 1 |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
535 |
Gustaf Viklund |
Rusta 2 |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
536 |
Martin Persson |
Rusta 2 |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
538 |
Jens Tufvander |
Rusta 3 |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
539 |
Alija Hodzic |
Rusta 3 |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
540 |
Demba Kanyi |
Rusta 4 |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
541 |
Magnus Kristensen |
Rusta 4 |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
528 |
Thommy Carlsson |
|
Startgrupp 2: 20-24 min |
Grabbar |
|
529 |
Thure Karlsson |
|
Startgrupp 2: 20-24 min |
Grabbar |
|
527 |
Daniel Pote |
|
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
526 |
Erik Pote |
|
Startgrupp 1: <20 min |
Grabbar |
|
525 |
Martin Wiklund |
Ravago |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
522 |
Patrik Nagy |
NIRAS Norrköping |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
523 |
Joar Skott |
NIRAS Norrköping |
Startgrupp 2: 20-24 min |
Grabbar |
|
524 |
Magnus carrö |
NIRAS Norrköping |
Startgrupp 4: >30 min |
Grabbar |
|
521 |
Thomas Arnoldson |
NIRAS Norrköping |
Startgrupp 4: >30 min |
Grabbar |
|
520 |
Rickard Andersson |
|
Startgrupp 2: 20-24 min |
Grabbar |
|
515 |
Christian Karlsson Lundgren |
Rejmes Lastvagnar |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
516 |
Daniel Borén |
Rejmes Lastvagnar |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
517 |
Oscar Pantzar |
Rejmes Lastvagnar |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
518 |
Jonas Svensson |
Rejmes Lastvagnar |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
519 |
Robin Bäckstrand |
Rejmes Lastvagnar |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
514 |
Albin Hörman |
|
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
513 |
Erik Hövre |
|
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
512 |
Wilhelm Andersson |
|
Startgrupp 2: 20-24 min |
Grabbar |
|
511 |
Mikael Andersson |
|
Startgrupp 2: 20-24 min |
Grabbar |
|
509 |
Jonas Nordholm |
Skattkammarön Fast Runners |
Startgrupp 2: 20-24 min |
Grabbar |
|
510 |
Christian Bergman |
Skattkammarön Fast Runners |
Startgrupp 2: 20-24 min |
Grabbar |
|
506 |
Bo Bengtsson |
Auto 2 |
Startgrupp 4: >30 min |
Grabbar |
|
507 |
Christopher Knoch |
Auto 2 |
Startgrupp 4: >30 min |
Grabbar |
|
508 |
Kevin Leverström |
Auto 2 |
Startgrupp 4: >30 min |
Grabbar |
|
503 |
Olle Forsberg |
Auto 2 |
Startgrupp 4: >30 min |
Grabbar |
|
504 |
Torbjörn Stöbe |
Auto 2 |
Startgrupp 4: >30 min |
Grabbar |
|
499 |
Rasmus Nilsson |
Auto 1 |
Startgrupp 2: 20-24 min |
Grabbar |
|
500 |
Gustav Lindblom |
Auto 1 |
Startgrupp 2: 20-24 min |
Grabbar |
|
501 |
Klas Bergqvist |
Auto 1 |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
502 |
Mikael Johansson |
Auto 1 |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
505 |
Nils Söderström |
Auto 2 |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
490 |
Johan Melin |
Combitech 1 |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
492 |
Roger Besterman |
Combitech 1 |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
491 |
Anders Nordström |
Combitech 1 |
Startgrupp 2: 20-24 min |
Grabbar |
|
498 |
Fabian Grändefors |
Combitech 2 |
Startgrupp 1: <20 min |
Grabbar |
|
493 |
Stefan Lundmark |
Combitech 1 |
Startgrupp 4: >30 min |
Grabbar |
|
494 |
Mattias Holmberg |
Combitech 1 |
Startgrupp 4: >30 min |
Grabbar |
|
495 |
Mats Idebro |
Combitech 1 |
Startgrupp 4: >30 min |
Grabbar |
|
497 |
Niclas Gustavsson |
Combitech 2 |
Startgrupp 4: >30 min |
Grabbar |
|
496 |
Pierre Brönnert |
Combitech 2 |
Startgrupp 2: 20-24 min |
Grabbar |
|
489 |
Ruben Grändefors |
|
Startgrupp 2: 20-24 min |
Grabbar |
|
488 |
Fredrik Lundell |
Grabbarna Motorskoj |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
487 |
Martin Frodlund |
|
Startgrupp 2: 20-24 min |
Grabbar |
|
486 |
Henrik Möllberg |
|
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
485 |
Jan Johansson |
|
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
476 |
Jonas Asterbäck |
Nodra AB |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
477 |
Henrik Peterson |
Nodra AB |
Startgrupp 1: <20 min |
Grabbar |
|
479 |
Clarence Blomqvist |
Nodra AB |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
483 |
Per Narveby |
Nodra AB |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
478 |
Stefan Peterson |
Nodra AB |
Startgrupp 2: 20-24 min |
Grabbar |
|
481 |
Kim Johansson |
Nodra AB |
Startgrupp 2: 20-24 min |
Grabbar |
|
482 |
Johan Andreasson |
Nodra AB |
Startgrupp 2: 20-24 min |
Grabbar |
|
475 |
Nelson Carmona Santis |
Nodra AB |
Startgrupp 2: 20-24 min |
Grabbar |
|
480 |
Anders Lindvall |
Nodra AB |
Startgrupp 4: >30 min |
Grabbar |
|
484 |
Mattias Karlsson |
Nodra AB |
Startgrupp 4: >30 min |
Grabbar |
|
471 |
Richard Brynemo |
GEVEA - ett spännande gäng |
Startgrupp 4: >30 min |
Grabbar |
|
472 |
Anders Söderlund |
GEVEA - ett spännande gäng |
Startgrupp 4: >30 min |
Grabbar |
|
473 |
Michael Bergström |
GEVEA - ett spännande gäng |
Startgrupp 4: >30 min |
Grabbar |
|
470 |
Thomas Lundell |
GEVEA - ett spännande gäng |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
474 |
Robin Lundell |
GEVEA - ett spännande gäng |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
465 |
Mikael Björklind |
Hagagymnasiet |
Startgrupp 2: 20-24 min |
Grabbar |
|
466 |
Stefan Saksi |
Hagagymnasiet |
Startgrupp 2: 20-24 min |
Grabbar |
|
467 |
Magnus Könermann |
Hagagymnasiet |
Startgrupp 2: 20-24 min |
Grabbar |
|
468 |
Kjell Jansson |
Hagagymnasiet |
Startgrupp 2: 20-24 min |
Grabbar |
|
469 |
David Söderqvist |
Hagagymnasiet |
Startgrupp 2: 20-24 min |
Grabbar |
|
464 |
Mathias Granberg |
Teknomedi4 |
Startgrupp 4: >30 min |
Grabbar |
|
462 |
Jemi Gabro |
|
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
463 |
Jack Nordholm |
|
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
456 |
Therese Fredriksson |
Sodexo |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
457 |
Tommy Royé |
Sodexo |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
458 |
Johan Eriksson |
Sodexo |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
459 |
Jimmy Franzén |
Sodexo |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
460 |
Emma Halldin |
Sodexo |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
461 |
Emelie Tholander |
Sodexo |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
455 |
John Hennings |
|
Startgrupp 2: 20-24 min |
Grabbar |
|
453 |
Johannes Karlsson |
SF Mitt Regional Norrköping |
Startgrupp 4: >30 min |
Grabbar |
|
454 |
Christian Lönnqvist |
SF Mitt Regional Norrköping |
Startgrupp 4: >30 min |
Grabbar |
|
452 |
Petter Anseklev |
|
Startgrupp 4: >30 min |
Grabbar |
|
451 |
Rikard Hellgren |
|
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
450 |
Adam Kalfjäll |
|
Startgrupp 2: 20-24 min |
Grabbar |
|
449 |
Simon Vancoillie |
Teknomedi4 |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
448 |
Joakim Larsson |
Teknomedi4 |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
447 |
Patrik Nilsson |
Teknomedi4 |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
446 |
Anders Persson |
Teknomedia |
Startgrupp 4: >30 min |
Grabbar |
|
445 |
Henrik Forsberg |
Teknomedia |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
444 |
Victor Ellingsen |
Teknomedia |
Startgrupp 2: 20-24 min |
Grabbar |
|
443 |
Florim Maxhuni |
Teknomedia |
Startgrupp 4: >30 min |
Grabbar |
|
442 |
Nicklas Tigerberg |
Teknomedia |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
441 |
Joakim Nilsson |
Teknomedia |
Startgrupp 4: >30 min |
Grabbar |
|
437 |
Marcus Andersson |
Allmänna Idrotts Klubben - AIK |
Startgrupp 4: >30 min |
Grabbar |
|
433 |
Erik Hallander |
Rådek Eskilstuna/Katrineholm |
Startgrupp 4: >30 min |
Grabbar |
|
434 |
Emil Flodqvist |
Rådek Eskilstuna/Katrineholm |
Startgrupp 4: >30 min |
Grabbar |
|
435 |
Johan Rudengren |
Rådek Eskilstuna/Katrineholm |
Startgrupp 4: >30 min |
Grabbar |
|
436 |
Rimon Khames |
Rådek Eskilstuna/Katrineholm |
Startgrupp 4: >30 min |
Grabbar |
|
432 |
Tobias Jansson |
Öst Media |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
431 |
Johan Nordqvist |
Öst Media |
Startgrupp 1: <20 min |
Grabbar |
|
430 |
Michael Landqvist |
|
Startgrupp 4: >30 min |
Grabbar |
|
416 |
Niclas Eriksson |
Rejmes Skadecenter1 |
Startgrupp 2: 20-24 min |
Grabbar |
|
417 |
Mathias Olofsson |
Rejmes Skadecenter1 |
Startgrupp 2: 20-24 min |
Grabbar |
|
418 |
Sami Tuominen |
Rejmes Skadecenter1 |
Startgrupp 2: 20-24 min |
Grabbar |
|
419 |
Joakim Johansson |
Rejmes Skadecenter1 |
Startgrupp 2: 20-24 min |
Grabbar |
|
420 |
Dino Smailagic |
Rejmes Skadecenter1 |
Startgrupp 2: 20-24 min |
Grabbar |
|
421 |
Jonathan Nyström |
Rejmes Skadecenter1 |
Startgrupp 2: 20-24 min |
Grabbar |
|
422 |
Alexander Jeppsson Daag |
Rejmes Skadecenter1 |
Startgrupp 2: 20-24 min |
Grabbar |
|
423 |
Fredrik Appelberg |
Rejmes Skadecenter1 |
Startgrupp 2: 20-24 min |
Grabbar |
|
424 |
Dennis Stransky |
Rejmes Skadecenter1 |
Startgrupp 2: 20-24 min |
Grabbar |
|
425 |
Carl Jonsson |
Rejmes Skadecenter1 |
Startgrupp 2: 20-24 min |
Grabbar |
|
426 |
Antun Radic |
Rejmes Skadecenter1 |
Startgrupp 2: 20-24 min |
Grabbar |
|
427 |
Mikael Sandberg |
Rejmes Skadecenter1 |
Startgrupp 2: 20-24 min |
Grabbar |
|
428 |
Alexander Stöbe |
Rejmes Skadecenter1 |
Startgrupp 2: 20-24 min |
Grabbar |
|
429 |
Martin Eriksson |
Rejmes Skadecenter1 |
Startgrupp 2: 20-24 min |
Grabbar |
|
415 |
Jonas Fridell |
|
Startgrupp 2: 20-24 min |
Grabbar |
|
409 |
Michael Andersson |
Tjällmo Flis |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
410 |
Kenneth Andersson |
Tjällmo Flis |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
411 |
William Andersson |
Tjällmo Flis |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
412 |
Izak Warma |
Tjällmo Flis |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
413 |
Henrik Karlström |
Tjällmo Flis |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
414 |
Andreas Gunnarsson |
Tjällmo Flis |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
408 |
- - |
- |
Startgrupp 2: 20-24 min |
Grabbar |
|
407 |
- - |
- |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
406 |
- - |
- |
Startgrupp 2: 20-24 min |
Grabbar |
|
405 |
- - |
- |
Startgrupp 2: 20-24 min |
Grabbar |
|
404 |
- - |
- |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
403 |
- - |
- |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Grabbar |
|
402 |
- - |
- |
Startgrupp 2: 20-24 min |
Grabbar |
|
401 |
- - |
- |
Startgrupp 2: 20-24 min |
Grabbar |
|