Anmälda till Härnö Trail 2019 Avancerad sök

Härnö Trail

Startnummer Namn Klubb Lag Klass Ort Födelseår
1667 Evald Johansson Alnö Race Team Herrar SUNDSVALL 1980
1666 Håkan Nilsson Löparlycka Herrar Sundsvall 1969
1669 Fredrik Schaerström Herrar Sundsvall 1988
1668 Johan Lindeberg Herrar Sundsvall 1972
820 Max Östlund Västvallen P28 Herrar Ankarsvik 1989
1670 Olov Molin Ramsås IF Herrar Älandsbro 1994
817 Robert Bergman Herrar Uppsala 1988
819 Oscar Stenhammar Herrar Uppsala 1995
818 Anton Engqvist Selånger SOK Herrar Matfors 1983
816 Arne Eriksson Domsjö Herrar Domsjö 1959
815 Marcus Jansson Herrar Hässelby 1986
814 Kalle Krona Herrar Bergeforsen 1982
813 Richard Lindström Team Nordic Trail Sundsvall Team Nordic Trail Sundsvall Herrar Sundsvall 1966
812 Mattias Lundin Iksu multisport Herrar Umeå 1985
811 Johan Uebel Stigsjö IK Herrar Härnösand 1967
810 Hans Ahlberg STC/Sportsgym Östersund Herrar Östersund 1982
809 Tomas Lindh Härnösand Herrar Härnösand 1968
808 David Hammarlund Sundsvall Herrar Sundsvall 1990
163 Ulrika Johansson Damer Kvissleby 1973
807 Andreas Birkedahl Herrar Stockholm 1979
162 Stina Lenströmer Team Nordic Trail Sundsvall Damer Sundsvall 1977
806 Oskar Vikström Sundsvall OK Herrar Sundsvall 2003
161 Elin Melander Damer Älandsbro 1987
805 Algot Andersson Herrar 2010
804 Lars Nilsing Kullarmark SK Herrar Härnösand 1977
803 Per Westin Herrar Sundsvall 1980
160 Jenny Kling Sundsvalls friidrott Damer Sundsvall 1978
159 Anna Hägglund Damer GÄVLE 1997
800 Erik Lantz AF Härnösand byggreturer Herrar Saltsjö boo 1983
802 Torbjörn Westerlund Hemsö IF Herrar Noraström 1971
799 Tim Davies Herrar Matfors 1980
798 Emil Fast Iksu multisport Herrar Umeå 1989
801 Lars Löfgren Herrar Sollefteå 1977
797 Joakim Buckard Tyresö Team Family Herrar Tyresö 1974
796 Dan Berglund Västvallen P28 Herrar Stockholm 1989
795 Mathias Hall Järla Orientering Herrar Stockholm 1988
158 Helena Karlsson IFK Lidingö SOK Damer Ekerö 1992
157 Anna Singer Team Nordic Trail Damer Edsbro 1975
794 Ulf Bergqvist Gävle OK Herrar Gävle 1976
156 Annika Kruuna Skellefteå Damer Skellefteå 1981
155 Siri Engberg Järla Orientering Damer Stockholm 1989
154 Maria Händestam Damer Alnö 1985
793 Tobias Bruneflod Herrar Kovland 1977
153 Ulrika Ahrsjö Damer Stockholm 1989
152 Lina Strömgren Levik Damer Östersund 1993
151 Maja Sandström Levik Levik Damer Östersund 1992
791 Per Sandström Levik Herrar 1958
790 Björn Mellgren Smartis Herrar Bro 1977
789 Pontus Andersson SKÅNE Herrar Kramfors 1984
792 Johan Bäckman Bagheera Fjällmaraton Sälen Herrar Sundborn 1984
788 Jonas Wiik Skellefteå OK Herrar Skellefteå 1977
149 Ida Lantz Damer Saltsjö-Boo 1984
148 Caroline Holmberg Sundsvalls OK Damer Sundsvall 1982
786 David Holmberg Sundsvalls OK Herrar Sundsvall 1983
787 Lars Jakobsson Fredrikshofs FIF Team Hanna & Lars Herrar Stockholm 1979
150 Maja Falk Ulricehamns OK Damer Linköping 1993
785 Mårten Hellberg Herrar Ljusdal 1986
147 Mimmi Robertsson Bohuslän På väg till bastun! Damer Stockholm 1978
782 Daniel Granberg Herrar Mellansel 1980
781 Mattias Sander Sumpan räser Herrar Sundbyberg 1981
780 Henrik Moberg Sundsvalls friidrott Herrar Sundsvall 1977
779 Eric Westerholm Sumpan räser Herrar Sundbyberg 1981
146 Malin Tuvesson Sundsvalls OK Damer Sundsvall 1978
783 Thibaud Herman Herrar Jättendal 1991
778 Pontus Fälldin Härnösand Herrar Härnösand 1964
777 Thomas Haglund Herrar Härnösand 1971
784 Erik Hallman Åre Bergscyklister På väg till bastun! Herrar Åre 1973
776 Johan Albertsson Umara Sports Club Herrar Umeå 1990
775 Mikael Håkansson Skellefteå Herrar Skellefteå 1984
774 Martin Gombrii Hudiksvall Herrar Hudiksvall 1985
773 Lennart Holmberg Herrar Täby 1964
145 Jenny Wallner Attunda OK Damer Sollentuna 1977
772 Joakim Ekspong Herrar Umeå 1987
771 Magnus Isaksson Nola motion Herrar Arnäsvall 1973
770 Robert Sving Örnsköldsvik På väg till bastun! Herrar Örnsköldsvik 1976
769 Mikael Andersson Svegs IK Herrar 84233 1973
768 Daniel Nordin Timrå Herrar Timrå 1987
144 Emma Stom Damer Sundsvall 1978
767 Pierre Nystedt Danderyds kommun Herrar Bromma 1981
766 David Didriksson Herrar Härnösand 1986
765 Magnus Jensen Öbacka LK Herrar Älandsbro 1980
764 Thomas Bäckman Herrar Härnösand 1988
143 Elin Engqvist HBIK Damer Härnösand 1983
142 Johanna Bygdell Öbacka LK Damer Härnösand 1982
763 Jens Boström Stigsjö IK Herrar Härnösand 1974
762 Martin Eriksson Herrar Härnösand 1985
761 Patrik Törnsten TeamRaw Runners Herrar Bergeforsen 1986
760 Rikard Andersson Westeros Trail Running Society Herrar Västerås 1980
141 Maria Karlberg Obbola IK Team Hi5 Damer Njurunda 1984
140 Linnea Sollander Damer Ullånger 1984
759 Alexander Eriksson Sundsvall KIF Herrar Kovland 1985
758 Leo Skålén Åre-Slk Team NZ Herrar Åre 2003
757 Magnus Lindgren TTGU IF Herrar VÄNNÄS 1970
139 Matilda Andersson OK Kåre Damer Sundborn 1987
138 Josefin Nordness HBIK HBIK Damer Härnösand 1991
137 Ana Diez TNT Damer Järfälla 1972
136 Frida Olander Lima IF Damer Lima 1995
135 Sandra Bergman Bylund Damer ULLÅNGER 1984
134 Elin Tjernqvist Team Nordic Trail Team Nordic Trail Sundsvall Damer Ankarsvik 1987
756 Marcus Gustafsson Kassjö 111 Herrar Umeå 1975
755 Rokas Jazerskas TryingTrail Herrar Matfors 1991
754 Henrik Eriksson Örnsköldsvik Herrar Örnsköldsvik 1995
753 Hans Axbrink Herrar Sundsvall 1970
752 Örjan Pettersson Löparnas Vänner Herrar Nacka 1966
751 Arvid Henning Härnösands ok Herrar HÄRNÖSAND 2002
750 Martin Hansson Herrar Härnösand 1978
133 Camilla Westin Ullånger Damer ULLÅNGER 1971
132 Malin Söderqvist Damer Sollefteå 1979
131 Lina Nilsson Damer Ullånger 1986
130 Gunilla Strinnholm Runforfun Damer Umeå 1974
129 Ulrika Vallén Damer Södertälje 1989
749 Jon Melin Herrar 1988
128 Elisabeth Lidén Runforfun Damer Umeå 1979
747 Ken Peeters OK Linné De lilse benen Herrar Älvsjö 1985
748 Yves Peeters De lilse benen Herrar Knivsta 1977
127 Therese Olofsson Docksta Damer Docksta 1983
126 Annika Edström Wedin Docksta Damer ULLÅNGER 1984
746 Joel Degols Uppsala vasaloppsklubb Herrar Uppsala 1986
125 Jessica Svensson Damer Docksta 1977
744 Kenneth Bergquist Hemsö IF Herrar Härnösand 1969
745 Bilbo Bergquist Herrar 1999
124 Fanny Zetterberg Sorsele Elit Damer Sorsele 1988
123 Sara Sandström Umara Sports Club Damer Vännäs 1974
743 Petter Kempe ullsten Herrar Bjästa 1991
122 Hanna Nilsson Skellefteå AIK friidrott Damer Skellefteå 1990
742 Christian Nordin Herrar Örnsköldsvik 1990
741 Pelle Kempe Team NZ Herrar Sundsvall 1974
740 Robert Carlsson Timrå IK Herrar Sundsvall 1974
121 Therese Vilhelmsson Damer Hallen 1982
739 Jens Nolin Herrar Alnö 1979
738 Robert Lundmark Herrar Umeå 1974
737 Christer Zackrisson HBIK Herrar Sundsvall 1968
736 Derek Collins Umeå Herrar Umeå 1979
735 Linus Eckeskog TTGU IF Herrar Umeå 1979
120 Lena Nilsson Hara IF Damer Orrviken 1982
734 Magnus Berg Herrar Umeå 1982
119 Frida Vikström Sundsvalls OK Damer Sundsvall 2000
733 Henrik Franklin Robert Runners Herrar Piteå 1981
732 Rasmus Johansson Team Nordic Trail Herrar Örnsköldsvik 1989
731 Peter Finell Team Nordic Trail Herrar Alnö 1968
730 Ulrik Frödin Sundsvalls OK Herrar Kvissleby 1971
118 Angelica Blomström HBIK HBIK Damer Alnö 1990
117 Barbro Näsström Umara Sports Club Damer Dala-Husby 1989
729 Fred Wahlberg Team Nordic Trail Herrar Örnsköldsvik 1988
728 Peter Bäckman mårdh Herrar Holmsund 1986
727 Johan Bäckman Herrar Hörnefors 1986
116 Christine Larsson Marieby GIF Damer Brunflo 1976
726 Olof Alexandersson Frösön Herrar Frösön 1980
725 Sebastian Forslund Umara sports club Herrar Halmstad 1988
724 Tony Öman Herrar Bollstabruk 1967
722 Anders Bergman Umara Sports Club Herrar GÄVLE 1971
115 Helena Nissar KVISSLEBY Damer KVISSLEBY 1968
721 Martin Nissar Umara Sports Club Herrar Kvissleby 1964
720 Karl-Erik Malm Strömbäck, Umeå Team Kusin & c/o Herrar Umeå 1972
718 Jan Wikström TNT Ö-vik Team Nordic Trail Herrar Järved 1962
114 Sophie Pettersson Dahl Umara Sports Club Damer Sundsvall 1992
113 Kristina Edström Wedin Docksta Damer Docksta 1981
112 Mica Stare Umeå Damer Umeå 1995
717 Martin Rölin Herrar Umeå 1981
716 Gabriel Hjelm Herrar Huddinge 1985
715 Mårten Rodmark IFK Umeå Herrar Umeå 1969
714 Robert Sandberg Kusmark Robert Runners Herrar Skellefteå 1981
713 Gustav Roslund Härnösand SCA Herrar Härnösand 1991
111 Maj-Lis Silverhav Bomullstussarna Damer Luleå 1962
712 Andreas Silverhav Bomullstussarna Herrar 1989
711 Ulf Nässlander Team Nordic Trail Herrar Mölndal 1963
709 Mikael Skålén Åre SLK Team NZ Herrar Åre 1975
710 Andreas Vassilaros Team Hybris Team NZ Herrar Täby 1973
110 Angelica Blomström HBIK HBIK Damer Alnö 1990
708 Pierre Lindblom Undersåker Herrar Undersåker 1967
109 Elsine Lien STORM Damer Frösön 1969
707 Tomas Lindblom Nordingrå sk Herrar Nordingrå 1977
108 Malin Lundqvist Västerås Damer Västerås 1991
107 Pornchita Mattsson Damer HÄRNÖSAND 1977
706 Lasse Linnér IK Roligt namn Herrar Motala 1965
705 MARKUS ERIKSSON Sundsvall Herrar Sundsvall 1991
704 Peter Jansson Friskis & Svettis Östersund Herrar Östersund 1962
703 Niklas Bergquist Herrar Årsta 1993
702 Liam K. Sinclair Herrar Kälarne 1996
701 Peter Sundelin Herrar Härnösand 1977
106 Anna Forsén Lövvik Lövvik Damer Stockholm 1976
700 Martin Forsén Lövvik Herrar 1976
699 Benjamin Ahlgren Nanting se oschlögt! Herrar UMEÅ 1992
105 Maja Emilsson Nanting se oschlögt! Damer Umeå 1993
698 Rikard Björk Nanting se oschlögt! Herrar 1990
697 Henrik Söderqvist ÖKSF Herrar Domsjö 1979
696 Anders Fytagoridis SLIF Herrar Stockholm 1981
695 Anders Nerpin Domsjö CoreIT Herrar Domsjö 1984
694 Erik Spade Blodsmak IK Herrar Hörnefors 1985
692 Fredrik Estman Hemsö IF Hemsö IF Herrar Älanddsbro 1978
691 Daniel Berglund Kvissleby På väg till bastun! Herrar Kvissleby 1982
693 Adam Johansson Alnö Race Team Herrar MATFORS 1987
104 Marita Öberg Team Nordic Trail Damer Hörnefors 1975
103 Signe Forssen Damer Hörnefos 1999
690 Henrik Lundström Kramp IF Herrar Umeå 1982
100 Elisabeth Forssén Team Nordic Trail Team Nordic Trail Damer Järfälla 1969
101 Anna Forssén Team Nordic Trail Team Nordic Trail Damer Hörnefors 1973
102 Anna Wallgren Damer Umeå 1969
689 Thomas Lundgren Herrar Örnköldsvik 1963
687 Anton Henriksson Sundsvall Herrar Sundsvall 1989
688 Henrik Svanström Herrar Kvissleby 1989
686 Fredrik Thelberg Larsberg’s Kök & Bar Herrar Härnösand 1989
685 Nils Engberg Härnösand Herrar Härnösand 2005
99 Tilde Engberg Härnösands OK Damer Härnösand 2001
98 Emma Eneström Vällingby Kälvesta Knicks Damer Välkingby 1979
684 Linus Hellerstedt Kälvesta Knicks Herrar 1977
683 Peter Strömquist Gånsvikshamn På väg till bastun! Herrar Stockholm 1978
97 Emma Thelander OK Nolaskogsarna Damer Domsjö 1980
682 Kristoffer Edvardson Hemlingby LK Herrar Gävle 1984
96 Lina Vågstedt Damer Arnäsvall 1983
681 SALAHEDDINE CHORFI AHMA Herrar CASABLANCA 1997
680 Robert Kotzmann Nacka Strand Herrar Nacka Strand 1984
679 Viren de Mel Saltvik Herrar Älandsbro 1976
95 Karin Larsson Sundsvalls OK Trailfröknarna Damer Sundsvall 1974
94 Kerstin Larsson Umeå Trailfröknarna Damer Umeå 1973
678 Frank Eriksson Själevads IK Själevads Ik Herrar Örnsköldsvik 1980
677 Andre’ Granlöf Själevads Ik Själevads Ik Herrar Härnösand 1980
676 SALAHEDDINE CHORFI AHMA Herrar CASABLANCA 1997
93 matilda jacobs Marieby GIF Damer Brunflo 1980
675 Christoffer Hamrin Härnötrailrunners Herrar Härnösand 1983
674 Tomas Nordlöf Herrar Umeå 1985
673 Carl Grahn Herrar Falun 1987
672 Jens Sundell Kramfors Rescue Team Herrar Nordingrå 1983
92 Sandra Timan Damer Härnösand 1990
671 Marcus Håll Solumshamn Herrar Härnösand 1988
670 Patrik Klingberg Svanö SK Herrar Lunde 1980
91 Elin Edström Härnösands OK Damer Härnösand 2001
669 Edvin Lake Sundsvalls OK Herrar Matfors 2004
668 Simon Miderfjäll Herrar Holmsund 1978
667 Imad Msitef Stripe Stripe Herrar Härnösand 1989
666 Martin Hässler Sundsvall Mameluckerna Herrar Sundsvall 1978
665 Mats Englund Logen i Lövberg Herrar LJUSTORP 1970
664 Jonas Staaf Njurunda Herrar Njurunda 1981
663 Daniel Klemming Cramo AB Herrar 1986
90 Olivia Åsberg Damer Sundsvall 1997
662 Filip Nyberg Herrar 1993
661 Jonas Olevik Sundsvalls OK Herrar Sundsvall 1989
660 Andreas Stenling Dollardalen IF Herrar Umeå 1982
659 Carl-Johan Scott Siljetrailrunners Herrar Sundsvall 1974
89 Sara Scott Siljetrailrunners Damer 1978
88 Amanda Åström Team Nordic Trail Sundsvall Damer Sundsvall 1993
87 Cecilia Skalberg Team nordic trail Team Nordic Trail Sundsvall Damer Sörberge 1981
658 Jens Malm Vänge Athletic Club Nåstuna Herrar Vänge 1983
657 Mattias Ångström Herrar Ankarsvik 1987
656 John Savelid Jättefort! Herrar Linköping 1962
86 Christin Savelid Linköpings Skidklubb Jättefort! Damer Linköping 1988
655 Anders Gyll Scania ESMX På väg till bastun! Herrar SKOGÅS 1976
654 Linus Bringsaas High coast sports club Herrar Örnsköldsvik 1986
85 Emilia Hamberg FamHam Damer Sundsvall 2002
653 Roger Lundgren TNT #Lunchpasset Herrar Arnäsvall 1977
652 Anders Byström #Lunchpasset Herrar Domsjö 1970
84 Sara Vedin Alnö Pottäng Trail Damer Alnö 1982
83 Viktoria Eriksson Damer Vallda 1976
651 Magnus Bogstag Herrar 1972
650 Eric Öberg Näsänget Herrar Nordingrå 1980
647 Ville Fagerholm Thures Plåt Thures Plåt Herrar Delsbo 1983
648 Simon Edeus Thures Plåt Herrar 1979
649 Magnus Mill Thures Plåt Herrar 1975
646 Rasmus Staaf Herrar Arvidsjaur 1994
645 Linus Hildingsson IKSU frilufts Herrar Umeå 1986
82 Christina Olsén IKSU frilufts Damer Umeå 1990
644 Lars Blomberg TNT Sundsvall Herrar Sundsvall 1969
643 Nicklas Berneklint Waxholms ok Herrar Vaxholm 1974
641 Niklas Hägg Heja Hägg Herrar Umeå 1986
81 Liv Sperling Gävle Damer Gävle 1977
640 Mats Forssell Härnösand Herrar Härnösand 1981
80 Anna Lintzén Team Nordic Trail Damer Luleå 1979
639 Stefan Larsson Team Nordic Trail Herrar LULEÅ 1970
638 Pontus Eriksson Huhe Herrar Umeå 1995
637 Krister Nordlund Herrar Älandsbro 1981
79 Kristin Dahlqvist OK Kåre Damer Falun 1980
636 Magnus Röjvall Saltsjö-Boo Herrar Saltsjö-Boo 1975
78 Minna Lönnstedt Damer 1971
635 Robert Hertzberg Tavleliden RC Herrar Umeå 1980
634 Jonas Nordin Herrar Härnösand 1980
633 Robin Håkansson Sköndal Herrar Stockholm 1987
632 Tao Jiang Southwest University Herrar Umeå 1984
631 Fabian Sund Ok Hammaren Herrar sandviken 2004
77 Åsa Sund Damer 1974
76 Anna Krook-Riekkola Luleå Damer Luleå 1971
630 Fredrik Söderholm Herrar Sundsvall 1971
75 Anna-Sara Claeson UOK Claenderssons Damer Röbäck 1974
629 Mathias Björlin Härnösand Herrar Härnösand 1974
628 Håkan Edlund Nordic Military Training - Sundsvall Herrar Sundsvall 1966
74 Åsa Lindahl Sundsvall Damer Sundsvall 1973
627 Erik Viklund BIK Herrar Härnösand 1988
626 Mathias Falebrand Ranta Runt Grebo Herrar Linköping 1973
625 Johan Zackrisson Ranta Runt Grebo Ranta Runt Grebo Herrar Linköping 1974
72 Frida Gavelin Damer Härnösand 1979
624 Staffan Gilliusson Bondsjöhöjdens IK Herrar Härnösand 1965
71 Elna Lundgren Härnösands OK Damer Härnösand 2001
623 Micke Jonsson Team Outmeals Herrar Örnsköldsvik 1977
70 Alina Frieberg Stockholm Team Hans-Gunnar Rönnlund Damer Stockholm 1990
622 Lars Martinsson Herrar Sundsvall 1966
621 Johan Mast Svanö SK Herrar Härnösand 1978
620 Andreas Ulriksson Nora Runners Holmvikens Pannben Herrar Danderyd 1972
69 Susanne Larsson Team Nordic Trail Luleå Damer Luleå 1969
619 Henrik Holmén Göteborg Augustssons Pojkar Herrar Göteborg 1984
618 Fredrik Nilsson Internationella löpargruppen Herrar Sundsvall 1969
617 Janne Björkman IK Roligt namn Herrar Härnösand 1969
616 Jonatan Eriksson Sjöman Åsäng - Kroken Runners Herrar Nordingrå 1983
615 Markus Hertzberg Herrar Umeå 1980
614 Stefani Rydblom Fagervik Herrar Fagervik 1975
68 Michelle Lundsten Westberg Umeå Damer 1975
613 Daniel Henriksson Linköping Herrar Linköping 1986
612 Niclas Jansson Herrar Solna 1989
67 Anna Jansson DS IF Damer Solna 1989
610 Erik Holmlund TryingTrail Herrar Täby 1977
611 Anders Thor TryingTrail Herrar 1982
609 Kavoos Nasoudi Shoar Team Hans-Gunnar Rönnlund Herrar Uppsala 1979
66 Helen Elemida Stuga 77 if Team Hans-Gunnar Rönnlund Damer Hägersten 1987
607 Stefan Sandgren Herrar Sundsvall 1990
606 Viktor Helleday Herrar Umeå 1992
605 Kenneth Söderlund Brännans FF Herrar Kramfors 1976
604 Andre' Sinclair Herrar Klippan 1970
65 Christine Sahlström Stuga77 IF Team Hans-Gunnar Rönnlund Damer Farsta 1989
603 Mikael Nilsson HBIK Herrar sörberge 1980
602 Jan Engshagen Stuga 77 IF Herrar Farsta 1987
601 Martin Wendin Team Hans-Gunnar Rönnlund Herrar Johanneshov 1986
600 Mikael Hedberg Stuga 77 IF Team Hans-Gunnar Rönnlund Herrar Stockholm 1988
599 Andreas Hörnell Stuga77 IF Team Hans-Gunnar Rönnlund Herrar Solna 1986
598 Gustav Fredholm Blodsmak Idrottsklubb Herrar Årsta 1984
597 Patrik Rufelt Stockholm Team Hans-Gunnar Rönnlund Herrar Stockholm 1989
64 Victoria Svedberg Team Hans-Gunnar Rönnlund Damer 1988
596 Alexander Rufelt Stuga77 IF Team Hans-Gunnar Rönnlund Herrar Stockholm 1987
63 Lisa Rönnlund Länsförsäkringar IF Team Hans-Gunnar Rönnlund Damer Stockholm 1988
595 Johan Westlund Slegderoad runners Herrar HUDIKSVALL 1990
61 Victoria Nyberg Damer Alnö 1972
60 Jeanette Heinonen Damer Borlänge 1976
594 Fredrik Holmberg Falun BK Stöten TNT Falun Herrar Falun 1987
592 marcus holmqvist Herrar Stockholm 1987
591 Conny Ahlenius Herrar Sundsvall 1978
589 Christian Sjöland Norrlands Barfotaklubb Herrar Umeå 1991
59 Elvira Lundgren Norrlands Barfotaklubb Damer 1997
590 Oskar Ahlman Norrlands Barfotaklubb Herrar 1994
588 Johan Skogvik Herrar Knivsta 1971
587 Anders Sundin Herrar Knivsta 1975
586 Max Lindström CoreIT CoreIT Herrar Örnsköldsvik 1992
585 Oskar Lundblad Härnösand Herrar Härnösand 1978
58 Moa Wuotila Damer Luleå 1988
584 Klas Alexandersson Herrar Sundsvall 1987
583 Nils Karlsson Glarthir Runners Herrar 1983
57 Sara Vestin Fagervik Damer Fagervik 1979
56 Katrin Nilsson Damer Johanneshov 1989
55 Elin Djurén Stockholm Damer Stockholm 1990
582 Pranav Tekchand Stockholm Herrar Stockholm 1984
581 Tobias Carlsson Herrar TÄBY 1979
54 Anette Andersson Åre OK Damer Undersåker 1970
580 Joel Karlsson Åre OK Herrar Undersåker 1969
53 Eva Enlund Damer Sundsvall 1976
579 Nils Hannerz BBQRUN Herrar FARSTA 1973
578 Johan Jönsson Herrar Brunflo 1989
577 Johan Oscarsson Herrar Östersund 1989
52 Emma Persbo Damer ALMUNGE 1976
51 Linda Buckard Tyresö Team Family Damer Tyresö 1973
576 Michael Jakobsen Friskis & Svettis Herrar Sundsvall 1969
50 Helena Jakobsen Friskis & Svettis Damer Sundsvall 1972
575 Erik Bjäresten Linköping IK Roligt namn Herrar Linköping 1968
48 Lina Bruman Marieby GIF Damer Brunflo 1981
49 Therese Lindqvist Damer 1978
47 Kristina Halldorf Marieby GIF Damer Brunflo 1980
45 Camilla Bergmansson QueenB Damer Sundsvall 1981
46 Catrin Bergmansson QueenB Damer 1987
574 Oskar de Vahl Herrar 1988
573 Mikael Augustsson SUNDSVALL Augustssons Pojkar Herrar Sundsvall 1984
572 Niclas Alfinson SOK Knallen Augustssons Pojkar Herrar Borås 1984
571 Johannes Persson HBIK Herrar Härnösand 1992
570 Gustav Engstrand Andersson HBIK Herrar Härnösand 1997
44 Rosmari Hagström Brunflo IF Damer Brunflo 1979
568 Daniel Byberg IK Jarl Herrar Täby 1979
569 Johan Markus Herrar 1979
567 William Kempe Herrar Härnösand 1986
43 Rebecca Sinclair Damer KÄLARNE 1993
566 John-Levi Nyberg Herrar Sundsvall 1988
565 Magnus Claesson TeamRaw runners Herrar Bergeforsen 1980
564 Emanuel Bygdell Herrar Bräcke 1980
562 Ola Nilsson Team Stene Herrar Härnösand 1978
563 Pål Andersson Team Stene Herrar 1978
42 Anna Andersson Team Stene Damer 1978
41 Maria Tholin Team Nordic Trail Team Nordic Trail Sundsvall Damer Kvissleby 1985
561 Tobias Nordin Herrar Åre 1983
40 Lisa Persson Trolltunga Trail Team Trolltunga Trail Team Damer Göteborg 1993
560 Stefan Strömquist Trolltunga Trail Team Trolltunga Trail Team Herrar Göteborg 1977
559 Hans Kullberg Sundsvall Herrar Sundsvall 1970
558 Erik Mellgren Herrar Nordingrå 1987
557 Ola Enebro På väg till bastun! Herrar Sundsvall 1974
555 Gustav Wallerius Svartsö Idrottskamrater Herrar Årsta 1987
556 Joel Wallerius Svartsö Idrottskamrater Herrar 1984
554 Pontus Wallin Team Nordic Trail Herrar Norrköping 1989
39 Ellen Söderström Damer Norrköping 1992
37 Charlotte Esping Svarc Marieby GIF Damer Brunflo 1981
36 Marie Ranbrandt Marieby GIF Damer Brunflo 1979
553 Jacob Lindström FC Liverpool Herrar Bollnäs 1997
552 Torbjörn Persson Åre SLK Herrar Duved 1975
551 Johan Färnkvist Orrvikens IK Herrar Orrviken 1977
35 Sofia Nisses Orrvikens IK Damer Orrviken 1980
550 Tommie Sjödin Hemsö IF Hemsö IF Herrar Härnösand 1978
548 Maximillian Lundin Herrar Stockholm 1978
549 Niklas Selin High Coast Ultra RC Herrar HÄRNÖSAND 1980
33 Clare Russell Bohuslänska bisonoxar Damer Göteborg 1973
34 Göta Sörqvist Bohuslänska bisonoxar Damer 1977
32 Åsa Pettersson Damer Rörbäcksnäs 1974
547 Magnus Selling Härnösands ok Kramfors Rescue Team Herrar Älandsbro 1984
546 Jan Frycklund Harnosand Herrar Härnösand 1963
545 Tomas Sprock Supersprock Herrar Härnösand 1987
31 Rebecka Sprock Supersprock Damer 1994
544 Håkan Nygren Ljustorp IF Herrar Ljustorp 1979
543 David Sjöstrand Tynderö IK Herrar Söråker 1988
30 Jennie Näslund Damer Sandöverken 1977
542 Johannes Falk Stockholm Herrar Stockholm 1978
29 Christina Loren RÖBÄCK Red Creek Runners Damer Röbäck 1974
541 Tobias Johansson Red Creek Runners Herrar Röbäck 1973
28 Christina Jönsson Sorsele SK Sorsele Elit Damer Sorsele 1970
27 Linda Bengtsson Damer Frösön 1978
540 Henrik Lundbäck Permobil FF Permobil FF Herrar Sundsvall 1978
26 Anna Ulriksson Tibble Karateklubb Damer Danderyd 1972
538 Jonas Nordquist Täby Herrar Täby 1971
25 Madelene Johnson Damer Västerås 1984
537 Emil Westin Mosters Grabbar Herrar Örebro 2000
536 Viktor Westin Mosters Grabbar Herrar Örebro 1997
535 Daniel Juthnäs Mosters Grabbar Herrar Örebro 1977
24 Eva Juthnäs Mosters Grabbar Damer örebro 1976
534 Amos Hedberg Herrar Härnösand 1975
23 Sofia B Tengblad Damer Hemavan 1971
533 Laurence Russell Härnösand Stripe Herrar Härnösand 1963
532 Ulf Moberg Herrar Vallentuna 1978
22 Jeanette Eklund Sorsele SK Sorsele Elit Damer Sorsele 1970
531 Hasse Skutberg Trillevallen Sportklubb På väg till bastun! Herrar Täby 1976
530 Hampus Edlund IFK UMEÅ Herrar UMEÅ 2000
529 Conny Andersson Blacknosugar Herrar Kungsängen 1971
528 Erik Pallin Härnösands OK Herrar Vendelsö 1985
527 Niclas Andersson Stockholm På väg till bastun! Herrar Stockholm 1979
526 Peter Fällström Team Nordic Trail Herrar Skellefteå 1957
525 Martin Windling Skellefteå OK Herrar Skellefteå 1979
524 Henrik Forssmark Permobil FF Herrar Sundsvall 1973
523 Robert Arnlund Forest Ninja Runners Herrar 1977
522 Lars Lundberg Stockviks SF Herrar Sundsvall 1983
521 Peter Blomquist Gånsvikshamn På väg till bastun! Herrar Bromma 1976
18 Maria Wikstrand Bodin Damer Sollefteå 1969
520 Daniel Eurenius Nolby löparna Herrar Kvissleby 1982
16 Sigrid Lagerfelt Sorsele SK Sorsele Elit Damer Sorsele 1983
17 Linda Olofsson Sorsele SK Sorsele Elit Damer Sorsele 1976
15 Maria Häggrot Damer Kiruna 1988
14 Jenny Nilsson Damer Kista 1993
13 Charlotte Högberg Damer SOLLEFTEÅ 1970
12 Katarina Winsa Runacademy IF Damer Stockholm 1993
519 Martin Amnow Lords of beavertown Herrar Hägersten 1978
11 Johanna Nyberg Damer Stockholm 1995
9 Frida Marklund Innervik Damer Skellefteå 1981
517 Jonas Stenlund Herrar 1978
10 Sara Nyman eriksson Damer 1979
518 John Eriksson Herrar 1978
8 Anna Gorbow Bjureld Damer Stockholm 1973
7 Åsa Bretz Vibyggerå -Höga Kusten Damer Docksta 1970
516 Nils Jernelius Sweden Runners Sweden Runners Herrar Umeå 1976
515 Anders Emnegard Friskis & Svettis Härnösand Herrar Härnösand 1967
6 Cajsa af Ekenstam Tärna IK Fjällvinden Damer Hemavan 1971
5 Viktoria Ros Hammarö Damer Hammarö 1973
4 Jennifer Sundberg Rejlers IF Damer Luleå 1975
514 Tommaso De Rosa HighCoastRunner Herrar Milano 1964
3 Emma Eckerbom Damer Spånga 1975
513 Edvin Nilsson LJ Sund Running Academy Herrar Sundsvall 1989
512 Roger Tjernström IF Skansen Herrar Spånga 1970
2 Annicka Istemo Damer 1965
511 Tommy Olofsson LJ Sund Running Academy Herrar Sundsvall 1989
509 andreas Lindqvist IKSU Herrar UMEÅ 1973
510 Jonas Nordin TTGU IF Herrar Umeå 1982
508 Tomas Rimbark Umeå Hemsö IF Herrar Umeå 1977
504 Adam Bitén SKELLEFTEÅ Northsport Trailrunners Herrar Skellefteå 1977
505 Andreas Karlsson Northsport Trailrunners Herrar 1973
506 Markus Nylander Northsport Trailrunners Herrar 1979
507 Daniel Holmberg Northsport Trailrunners Herrar 1979
503 Peter Lundberg Forest ninja runners Herrar Umeå 1978
501 Jan-Erik Lindblad Härnö IF Herrar Härnösand 1976
1 Therese Campbell Damer Spånga 1979
502 Olof Selin Vegan Runners Herrar Härnösand 1962
500 Glenn Haglund Dykarklubben Botten Herrar Härnösand 1969

Härnö Trail Mellan

Startnummer Namn Klubb Lag Klass Ort Födelseår
1658 Tommy Nilsson Koler IF Brännan road runners Herrar Piteå 1987
1156 Cristine Åsberg Rödön sk Damer Krokom 1980
1657 Andreas Värja Vintrosa Brännan road runners Herrar Vintrosa 1984
1155 Sara Kempe Team NZ Damer Sundsvall 1973
1154 Ylva Sandström Sundsvalls OK Damer Sundsvall 2004
1656 Johannes Stjernfeldt Umeå Bruv Runners Club Herrar Umeå 1984
1655 Thomas Turesson Herrar Frösön 1981
1654 Rickard Andersson Lucksta IF Herrar Matfors 1972
1153 Linda Karlsson Damer Sundsvall 1987
1152 Josefine Nilsson Damer Härnösand 1992
1151 Cathrine Berglund UVK Damer Uppsala 1988
1150 Camilla Sjöberg IFK Umeå Damer Umeå 1977
1653 Rickard Sjödin Herrar 2004
1149 Marika Bystedt Gaulitz Härnösand Damer Härnösand 1980
1148 Kristina Nilsson Damer Matfors 1967
1147 Hanna Andersson Damer Sundsvall 1990
1652 Tomas Andersson IF Vingarna Herrar Bonässund 1972
1145 Elsa Granholm Sundsvalls OK Damer Sindsvall 2004
1146 Elin Svensson Sundsvalls ok Damer Sundsvall 1975
1651 Nils Hjelte Bruv Runners Club Herrar Skellefteå 1982
1650 Bosse Granqvist Idiotresor Idiotresor Herrar Täby 1967
1649 Johannes Andersson Andrarums IF Herrar Östersund 1991
1144 Lina Sundberg Matfors Damer Matfors 1985
1648 Fredrik Lind Själevad Herrar Själevad 1975
1143 Anna Eriksson Ljustorps IF Damer Ljustorp 1976
1142 Malin Edberg Damer Sundsvall 1973
1141 Ida Höglund Öbacka LK Damer Sundsvall 1979
1139 Angelica Stoehr Damer Umeå 1992
1140 Maja Wressel Härnösand Damer Härnösand 1988
1647 Paul Davis Umeå Herrar Umeå 1977
1138 Alma Söderlund Moliden Damer Moliden 2004
1646 Tobias Tovedal N/A Herrar UMEÅ 1990
1137 Isabel Lilja Damer Umeå 1980
1645 Daniel Sörman Herrar Umeå 1974
1644 Ola Tuvesson Sundsvalls OK Backar är kul Herrar Sundsvall 1977
1136 Maria Lindholm Mellansel IF Damer Norrböle 1973
1135 Lisbeth Strandberg Mellansels IF Damer Bredbyn 1969
1134 Eleonor Boeng Damer Härnösand 1982
1643 Fredrik Rasteby Sidsjö/Böle Herrar Sundsvall 1967
1133 Sara Malm Cramo AB Damer 1995
1642 Carl Tuks Cramo AB Herrar 1995
1132 Anneli Granqvist Damer Täby 1972
1131 Sofia Bäckman Damer Härnösand 1983
1640 Mats Andersson Sollefteå skidor Herrar Nyland 1979
1641 Oskar Andersson Herrar 2007
1130 Kajsa Johansson Damer Härnösand 1991
1639 Johan Hägglund Herrar Härnösand 1977
1129 Rebecka Bjurhall Friskis&Svettis Härnösand Damer Härnösand 1978
1128 Monica Bystedt Hemsö IF Damer Hemsön 1964
1127 Jeanette Nystedt Damer Bromma 1981
1126 Tina Juntikka Bondsjöhöjdens IK Damer Härnösand 1969
1638 Håkan Bergman Hemsö IF HBIK Herrar Hemsön 1965
1125 Mari Strandberg Damer Järved 1978
1636 Mattias Åkerlund Herrar Härnösand 1980
1637 Kalle Sarsten Herrar 1980
1121 Ulrika Richnau Damer Sundsvall 1972
1122 Saga Richnau Damer 2003
1123 Jenny Sjölin Tjejer med stort hjärta Damer 1979
1124 Lisa Hellberg Tjejer med stort hjärta Damer 1991
1635 Torgny Lind Hörnefors IF Herrar Hörnefors 1966
1634 Øyvind Eriksen Herrar Sundsvall 1970
1633 Lars Jönsson sundsvall Team Stelman Herrar sundsvall 1968
1120 Linnéa Eriksson Domsjö Damer Domsjö 1985
1632 Hans Brolin Runacademy IF Herrar Gävle 1959
1119 Kristina Hedberg Runacademy IF Damer Gävle 1971
1631 John Bylund Herrar Umeå 1901
1118 Anna Fandén Lag Leif Damer Nacka 1981
1630 Erik RItzell Lag Leif Herrar stockholm 1972
1117 Erika Dahlgren Damer Umeå 1984
1629 Jonas Boström Herrar Umeå 1971
1116 Cecilia Boström Damer Umeå 1974
1115 Felica Näsström Örnsköldsvik Damer Örnsköldsvik 1996
1114 Jessica Näsström Damer Domsjö 1971
1113 Therese Brändström Umeå Damer Umeå 1984
1628 Joakim Antus Herrar Härnösand 1990
1112 Melinda Grundberg Damer Bjästa 1965
1627 Mikael Ulfsparre Herrar Husum 1973
1111 Hannah Strömqvist Dannes änglar Damer Härnösand 1993
1626 Joakim Carlbom Brännan Roadrunners Brännan road runners Herrar Sundsvall 1992
1110 Linda Fastén Byviken Runners Club Damer Härnösand 1978
1625 Magnus Ydmark Byviken Runners Club Herrar 1978
1624 Jim Rönnlund CoreIT CoreIT Herrar Själevad 1974
1623 Lars Ericsson Hemsö If Herrar Härnösand 1962
1109 Jenny Gaulitz NCC IF Stockholm Damer Värmdö 1979
1108 Theres Svensson Damer Umeå 1984
1622 Fredrik Ekwurtzel Sundsvall Herrar Sundsvall 1964
1621 Anders Lager Härnösand Medoc masters Herrar Härnösand 1978
1107 Lina Myrgård Medoc masters Damer Härnösand 1979
1106 Stina Sandström Juniskär Damer Kvissleby 1986
1620 Melvin Klingered Alnö Herrar Alnö 2004
1619 Tomas Brink Sundsvall Herrar Sundsvall 1979
1618 Kenneth Wikman Team Vargberget Herrar Yttermark 1968
1617 Johan Kempe Herrar Sundsvall 2003
2546 Albin Tuvesson Sundsvall OK Herrar Sundsvall 2008
1103 Carin Täpp Team Blonde Damer Sundsvall 1983
1104 Erica Hermansson Team Blonde Damer 1989
1102 Kika Diestre Sollentuna Damer SOLLENTUNA 1980
1101 Frida Eriksson Nordbäck Sundsvall Damer Sundsvall 1987
1616 Martin Hellberg Team Nordic Trail Herrar Sundsvall 1980
1100 Christina Carlsson Friskis och Svettis, Sundsvall Damer Sundsvall 1958
1099 Anna-Maria Eriksson Damer Söråker 1979
1098 Sara Bratell Damer Stockholm 1989
1097 Anna-Karin Karmebäck PIFK Damer Örnsköldsvik 1983
1615 Andreas Eriksson Herrar Timrå 1983
1096 Marie Svahn Sweco Management AB Sweco Härnösand Damer Härnösand 1972
1614 Mattias Hansson Sundsvalls Segelsällskap Herrar Alnö 1977
1613 Karl Asp Team MVK Herrar Linköping 1987
1612 Anders Starrin Herrar Härnösand 1958
1095 Elmina Molin Härnösands OK Damer Härnösand 2004
1611 Henrik Pettersson MVK Team MVK Herrar Härnösand 1987
1610 Anders Arnqvist Nynäshamn Hjortronstigen Herrar Nynäshamn 1978
1609 Erik Norberg Markottorna Herrar Sundsvall 1987
1094 Anna Sundell Bondsjöhöjdens IK Skidor Damer Härnösand 2003
1093 Maria Salander Alexandersson Frösön Damer Frösön 1980
1092 Anna-Sara Fagerholm Damer Sundsvall 1978
1607 Niklas Fagerholm Herrar 1973
1605 Pontus Lundgren Herrar Alnö 1986
1606 Jonas Ångman Herrar Alnö 1983
1602 Fredrik Sandström Umeå Goda grannar Herrar Umeå 1971
1603 Rasmus Sandström Goda grannar Herrar 2004
1604 Samuel Ljungblahd Goda grannar Herrar 1976
1091 Eva Tjäder Skellefteå AIK Friidrott Damer Malå 1959
1601 Jacob Eriksson Team här nös and Herrar Umeå 1983
1090 Therese Agerbrink Los locos Damer Härnösand 1989
1089 Elsa Lindahl Härnösands OK Damer Härnösand 2004
1087 Terése Lind Holmberg Los locos Damer Härnösand 1990
1600 Mattias Holmberg Los locos Herrar 1993
1088 Jessica Lindberg Los locos Damer 1989
719 Anders Hommelstad Lundanes Opendal IL, Norge Herrar Härnösand 1995
1599 Johan Jedborn Team Jedborn Herrar Sollefteå 1980
1086 Fanny Jedborn Team Jedborn Damer 1982
1598 Kent Rovio Öbacka Lk Herrar Älandsbro 1964
1085 Amanda Norberg Markottorna Damer Härnösand 1993
1084 Johanna Lundström Damer Umeå 1981
1597 Anton Granbäck Lunde Herrar Lunde 1995
1082 Eva Sondell Damer Sundsvall 1972
1596 Stefan Granbäck Nordingrå SK Herrar Nordingrå 1958
1081 Nova Stattin Bondsjöhöjdens IK Damer Härnösand 2006
1083 Karin Runesson Runacademy IF Damer Falun 1982
1595 Andreas Skoglund Herrar Härnösand 1978
1080 Ida Reiher Trailtrion Damer Eskilstuna 1991
1079 Jasmin Ahnfors IK fyris triathlon Trailtrion Damer Knivsta 1987
1078 Elin Törnblom Trailtrion Damer Vendelsö 1988
1077 Matilda Karlsson Damer Uppsala 1994
1076 Pernilla Eriksson Damer Umeå 1985
1594 Tommy Eriksson Herrar 1980
1074 Emma Jönsson Malmö Damer Malmö 1988
1075 Joanna Lindell Damer 1988
1593 Daniel Nordström Storvreta IK Team här nös and Herrar Uppsala 1984
1073 Åsa Nyberg Damer Sundsvall 1973
1072 Anna Ögren Damer Härnösand 1983
1071 Inger Axbrink Sundsvall Damer Sundsvall 1971
1070 Johanna Ahlgren UMEÅ Nanting se oschlögt! Damer Umeå 1992
1592 Daniel Johansson Hemab Herrar Härnösand 1976
1591 Pieter Strijdom Herrar Sundsvall 1980
1069 Maria Edström Härnötrail runners Damer Härnösand 1982
1590 Mats Johansson Kvissleby Herrar Kvissleby 1969
1068 Linda Håkansson Cramo AB Damer Härnösand 1972
1589 Alex Zetterberg Härnösands orienteringsklubb Herrar Härnösnd 2005
1588 Eskil Engberg Härnösand Herrar Härnösand 2007
1067 Mia Lovén Ånge SK Team Scary Damer ÅNGE 1977
1587 Ingemar Ulander Härnösand HBIK Herrar Härnösand 1961
1066 Emelie Kårén Resele IF Damer Resele 1983
1586 Joakim Matsson Herrar Östersund 1963
1065 Maria Samuelsson Damer Duved 1968
1584 Robert Hatton Team Hatton Herrar Sollefteå 1978
1585 Alex Hatton Team Hatton Herrar Sollefteå 2005
1583 Uffe Holmkvist Vattenfall IF Herrar Härnösand 1967
1582 Patrik Bäckström IK Tellus Herrar Hägersten 1978
1581 Stefan Pesula Herrar Alnö 1974
1063 Camilla Hedman Damer 1980
1062 Candra Svensson Ånge Team Scary Damer Ånge 1979
1061 Anette Libell SCA Damer Timrå 1980
1580 Björn Alexandersson Söråker Herrar Söråker 1978
1579 Jonas Bylund Bergeforsen SK Herrar Bergeforsen 1981
1060 Yvonne Stensson Damer Kvissleby 1980
1578 Gustav Larsson Stockholm Sist men inte minst Herrar Stockholm 1986
1577 Jesper Claesson Herrar Njurunda 1975
1576 Erik Skoglund Sist men inte minst Herrar Södertälje 1987
1572 Gustav Hellström Cramo AB Herrar Härnösand 1984
1573 Patrik Jönsson Cramo AB Herrar 1990
1574 Kevin Karlsson Cramo AB Herrar 1989
1575 Mats Palmqvist Cramo AB Herrar 1968
1571 Peter Nyberg Knivsta Herrar Knivsta 1984
1570 Jhonny Gustafsson Sist men inte minst Herrar Skogås 1986
1569 sebastian sundström Herrar Älandsbro 1991
1059 Hanny Edström Härnösands OK Damer Härnösand 2004
1058 Agnes Zimmer Bergeforsens Roddklubb Damer Sundsvall 1982
1568 Fredrik Lundberg Herrar Holmsund 1978
1608 Kristoffer Ståhl Alnö Race Team Herrar Sundsvall 1969
1567 Markus Axelsson Lk Gränslöst Herrar Umeå 1973
1056 Emelie Alexandersson Damer Söråker 1985
1566 Örjan Janulf IF Rycket Herrar lF Rycket 1955
1054 Sara Boden Cramo AB Damer Sundsvall 1990
1055 Helena Pettersson Cramo AB Damer 1994
1053 Magdalena Siman ART Ladyrunners Damer Sundsvall 1967
1565 Johan Rignell Herrar Ånge 1977
1052 Fernanda Monego Sundsvall Damer Sundsvall 1981
1564 Tomas Forsberg Herrar 1985
1051 Malin Lundgren Damer 1978
1049 Valeria Dralova Fränsta IK Damer Fränsta 1987
1050 Erika Nilsson Damer Linköping 1978
1562 Fabrice Coulon #Fy bubblan! Herrar Härnösand 1974
1561 Ricky Carlander Herrar Äladsbro 1988
1048 Pernilla Hannus Matfors VK Uvarna Damer Matfors 1963
1047 Mona Gustavsson Forest Femmes Uppsala Damer Uppsala 1976
1553 Tobias Jonsvens Cramo AB Herrar 1991
1554 Marcus Sarstedt Cramo AB Herrar 1984
1555 Maximilian Svegare Cramo AB Herrar 1997
1556 Peter Hansson Cramo AB Herrar 1974
1557 Per Sundin Cramo AB Herrar 1982
1558 Lars Edström Cramo AB Herrar 1975
1559 Lars Westberg Cramo AB Herrar 1981
1560 Per Carlsson Cramo AB Herrar 1970
1552 Rasmus Sandström cramo AB Cramo AB Herrar Härnösand 1992
1046 Elin Gustafsson CK Örnen Damer 1970
1551 Joachim Nylander cramo AB Cramo AB Herrar Härnösand 1979
642 Albin Ålin Sundsvall OK Backar är kul Herrar Sundsvall 1976
1550 Jim Bladh Herrar Kalix 1979
1045 Sanna Linder KNIVSTA Damer KNIVSTA 1988
1044 Mariette Boström Damer Härnösand 1984
1043 Carola Pålsson Härnösand West Lake Damer Härnösand 1978
1549 Melker Sund Herrar 2006
1547 Jakob Andersson Claenderssons Herrar 2004
1548 Viktor Andersson Claenderssons Herrar 2006
1042 Elin Claesson Härnötrailrunners Härnötrailrunners Damer Härnösand 1985
1546 Mikael Holmberg Umeå Klubblös LK Herrar Umeå 1982
1041 Malin Viklund Hortlax SK Damer Umeå 1992
1545 Richard Thörn Herrar Umeå 1986
1544 Ola Nordin Sundsvall Herrar Sundsvall 1970
1040 Anna Hedin Damer 1987
1039 Eva Forsmark Kvissleby Damer Kvissleby 1967
1038 Sandra Liljeborg sundsvall Damer sundsvall 1986
1543 Roger Norman Team Stelman Herrar Sundsvall 1980
1542 Stieg Bogren BIK skidor Herrar Härnösand 1950
1541 Oliwer Bogren BIK skidor Herrar Härnösand 2004
1540 Peter Forssell Domsjö Herrar DOMSJÖ 1970
1539 Johan Anemyr Nässjö OK Herrar Årsta 1984
1037 Ida Westin Damer Sundsvall 1984
1036 Mia Jakobsson Alnö Damer Alnö 1971
1538 Tom Klingered Alnö Herrar Alnö 1967
1035 Anny Isaksson Arnäsvall Team Isaksson Damer Arnäsvall 1987
1537 Clas Tjäder Skjollsta Herrar Härnösand 1962
1034 Sara Tjäder Damer 1995
1536 Joakim Ekström Stockholm Herrar Stockholm 1986
1033 Blenda Westeson Stockholm Damer Stockholm 1988
1535 Lars-Erik Eriksson Söråkers IF Sweco Härnösand Herrar Söråker 1970
1032 Marie Hellholm KRIK Damer Arnäsvall 1974
1534 Jacob Hellholm Herrar 2001
1031 Patrycja Nikin Damer Sundsbruk 1976
1030 Christine Grafström Damer Sundsvall 1982
1029 Ida Fagerström Damer Älandsbro 1986
1028 Minna Ingnäs Damer Luleå 1989
593 Peter Eriksson Härnösand Herrar 1986
1027 Victoria Karlsson Damer UPPSALA 1968
1026 Sofia Hänström Damer Sundsvall 1971
1025 Josefin Johansson Sundsvall Damer Sundsvall 1988
1532 Karl Brunn Glarthir Runners Herrar Fagervik 1984
1531 David McNamara Herrar Sundsvall 1989
1530 Johan Sten Heggas löpare Herrar Härnösand 1963
1529 Erik Asp Herrar Hudiksvall 1977
1528 Joakim Drejare Herrar Härnösand 1956
1024 Carina Sondell Luleå Damer Luleå 1977
1527 Anders Hägg Heja Hägg Herrar 1987
1023 Erika Carlsson Damer Enskede 1996
1526 Larsjohan Rönnlund Herrar Söråker 1976
1022 Carin Aili Rörösjöns IK Damer Östersund 1975
1021 Louise Rohdén Sundsvalls OK Damer Sundsvall 1986
1525 Fredrik Skeppermo HBIK HBIK Herrar Älandsbro 1974
1020 Emma Kilenstam Härnösand HBIK Damer Härnösand 1980
1019 Eva-Karin Norberg Härnösands Brandkår IK HBIK Damer Härnösand 1971
1016 Eva Claesson Damer 1958
1017 Evamarie Claesson Damer 1979
1524 Jens Vigren Granlo finest Herrar Sundsvall 1977
1018 Petra Abrahamsson Granlo finest Damer Sundsvall 1977
1523 Jonathan Sten Heggas löpare Herrar Härnösand 1989
1522 Alexander Olsson Umeå Herrar Umeå 1992
1014 Linda Rahm Granlo finest Damer Sundsvall 1982
1520 Niklas Rahm Granlo finest Herrar Sundsvall 1968
1519 Marcus Bodin Herrar Sollefteå 1977
1013 Annika Nordlander Damer 1982
1518 Mats Johansson Pacemaker prospects Herrar Umeå 1975
1517 Mattias Berglund Umeå Pacemaker prospects Herrar Umeå 1967
1012 Emma Persson Damer Umeå 1975
1011 Sanna Lantz Aspås Damer Aspås 1977
1516 Emil Husfloen Viklökken Herrar Härnösand 1987
1010 Jennie Beijar Damer 1991
1009 Elisabeth Nyberg Nordlöf Mjällådalen Damer Ljustorp 1979
1515 Charlotta Nitsche Brännan roadrunners Brännan road runners Damer Sundsvall 1990
1008 Malin Grundström Helan och halvan Damer Sollefteå 1974
1514 Nicklas Engström Helan och halvan Herrar Sundsvall 1971
1513 Lars Carlbom Brännan Road Runners Herrar Härnösand 1961
1007 Emelie Värja Brännan road runners Brännan road runners Damer Vintrosa 1985
1512 Daniel Backlund Härnösand Herrar Härnösand 1974
1511 Johan Friberg LJ Sund Running Academy Herrar Bromma 1989
1510 Emil Fredriksson Herrar Hortlax 1983
1509 Kalle Åkesson Härnösands Cornhole Stripe Herrar Härnösand 1970
1508 Mattias Påhle LJ Sund Running Academy Herrar FARSTA 1989
1006 Emma Sundelin Damer Bergeforsen 1983
1005 Katarina Wallner Damer Sundsvall 1977
1507 Peter Wallner Herrar Sundsvall 1970
1506 Patrik Westman Herrar Sundsvall 1987
21 Anna Gustafsson Team Kolibri Damer Solna 1977
1505 Bengt Högberg Baldershage RR Herrar HÄRNÖSAND 1967
20 Therese Hägglund Forest Ninja Runners Damer Umeå 1980
1004 Mia Iggström Team Mia - Me, myself and I Damer Enskede 1983
1003 Elin Larsson Damer Knivsta 1982
1002 Jenny Rahm Damer Knivsta 1972
19 Kristina Sefbom Damer ÄLANDSBRO 1977
1504 Jonas Suokko Sund Running Academy Herrar Härnösand 1989
1503 Peter Forsberg Wåhlén LJ Sund Running Academy Herrar Sundsvall 1989
1502 Niklas Stende Eriksson LJ Sund Running Academy Herrar Sundbyberg 1989
1501 Joakim Andersson LJ Sund Running Academy Herrar Sundsvall 1989
1001 Annette Hellenbrandt Härnösand Damer Härnösand 1957
1000 Sara Stenberg Forest ninja runners Damer Umeå 1980
1500 Jens Pihl Härnösand Herrar Härnösand 1990

Härnö Trail Kort

Startnummer Namn Klubb Lag Klass Ort Födelseår
2590 Filip Fahlström team TKP Å fy fan Herrar Torpshammar 1999
2175 Lena Schaerström Damer Sundsvall 1956
2176 Catharina Tholin OK Trassel Damer Njurunda 1952
2174 Linnea Arnlöf Hägglunds Ski Team Damer Arnäsvall 2007
2589 Melker Jonsson Härnösand Herrar Härnösand 2002
2588 Anders Persson Herrar Hörnefors 1971
2587 Max Granqvist Idiotresor Idiotresor Herrar Täby 2006
2586 Raphaël Berger Herrar Härnösand 1975
2173 Anna-Lena Andersson Damer Hörnefors 1974
2170 Josefin Ström HSK Elit Old Ladies Damer Härnösand 1980
2169 Rebecka Sundin Nordingrå SK Damer Umeå 1990
2172 Linda Byström Damer Söråker 1980
2171 Angelica Wallin Damer Kramfors 1972
2585 Nikita Selin High coast ultra RC Herrar HÄRNÖSAND 2010
2584 John Sjögren TTGU IF Herrar Umeå 1984
2168 Julia Sjödin Matfors skidklubb Damer Härnösand 2001
2583 Fredrik Jonzon Herrar Söråker 1978
2167 Katja Jonzon Damer Söråker 1975
2166 Johanna Hoffman Damer Stockholm 1986
2165 Lina Libell Damer Härnösand 1992
2164 Josefin Bilander Damer Härnösand 1986
2581 Jonny Nordin Klingsta Herrar Sundsvall 1982
2582 Kai Nordin Herrar 2009
2580 Jocke Lidbom The Lidboms Herrar Sundsvall 1979
2163 Alexandra Vesterberg Damer Härnösand 1995
2162 Karin Silfversten Söderlöparna Damer Bagarmossen 1981
2161 Annika Wadelius ART Ladyrunners Alnö race team Damer Sörberge 1970
2160 Angelica Hägglund Damer Härnösand 1977
2579 Jonne Liukkonen Sundsvalls OK Nej Herrar Sundsvall 2002
2578 Max Östlund SGG Herrar Hudiksvall 1996
2577 Daniel Larsson Dannes änglar Herrar Härnösand 1969
2159 Therese Hansson Östersund Damer Östersund 1985
2158 Lena Wadell Fagervik Damer Fagervik 1978
2575 Jonas Nilsson Herrar Härnösand 1987
2576 Per Ajdén Herrar BERGEFORSEN 1985
2157 Mikaela Lehtonen Damer Härnösand 2004
2156 Anne Opel Sundsvalls OK Damer Sundsvall 1978
2573 Tobias Opel Herrar 2009
2574 Linus Opel Herrar 2007
2572 Mattias Larsson Sundsvalls OK Herrar Matfors 2005
2155 Irene Larsson Damer 1977
2571 Per Lennartzon Vemdalens IF Herrar Vemdalen 1972
2154 Elin Lennartzon Vemdalens IF Damer 2008
2153 Hanna Saar T2 IF Team Hanna & Lars Damer Stockholm 1979
2570 Tage Karlsson Slussfors IK Herrar Slussfors 1956
2151 Annica Sjölander Slussfors IK Damer Slussfors 1977
2569 Kelvin Sjölander Herrar 1970
2152 Emma Sjölander Damer 2010
2568 Robin Elfving Örnsköldsvik CoreIT Herrar Örnsköldsvik 1994
2567 Daniel Wallner Attunda OK Nej Herrar Sollentuna 1974
2566 Lars Bergstrand Vilhelmina IK Herrar Vilhelmina 1950
2150 Ana Alcantara Härnösand Damer Härnösand 1973
2149 Carolina Vestin Härnösand Damer Härnösand 1983
2565 Petter Nyberg HBIK Herrar Härnösand 1985
2148 Ebba Svahn Damer Härnösand 2007
2147 Sandra Skoglund Öbacka LK Damer Härnösand 1976
2146 Elin Brolin Hudiksvall Damer Hudiksvall 1991
2145 Catarina Rossander Damer Sollefteå 1986
2144 Ulrika Olsson Öbacka Löparklubb Damer Härnösand 1964
2563 Edvin Wallner Herrar 2007
2564 Joel Wallner Herrar 2005
2562 Calle Hansson Bondsjöhöjdens IK skidor Herrar Härnösand 1956
2143 Frida Nitsche Cramo AB Damer 1986
2561 Sebastian Lidström Tynderö IK Herrar Söråker 2004
2142 Carina Lidström Tynderö IK Damer Söråker 1970
2560 Maximus Stom Lucksta If Herrar Sundsvall 2008
2141 Nora Thunberg Härnösand Team Jogging Damer Härnösand 2007
2139 Johanna Ström HSK Elit Old Ladies Damer Härnösand 1984
2140 Johanna Högberg HSK Elit Old Ladies Damer 1984
2559 feng chen Anhui province Herrar umea 1992
2138 Tyra Lindehall Bondsjöhöjdens IK Team Jogging Damer Härnösand 2007
2137 Sanna Sjöstrand Team Jogging Damer Härnösand 2007
2136 Jenny Sander Öbacka löparklubb Damer Härnösand 1963
2135 Sara Mohamadi Damer Härnösand 1994
2558 Magnus Yngvér Örnsköldsvik CoreIT Herrar Örnsköldsvik 1989
2557 Charlie Frank Saltin Brännan Roadrunners Herrar Härnösand 1977
2134 Emelie Ekwurtzel Damer Umeå 1982
2556 Lars Lundin Härnösand Herrar Härnösand 1972
2131 Zara Olsson Trädets förskola Trädets förskola Damer Sundsvall 1981
2132 Jeanette Fröberg Trädets förskola Damer 1977
2133 Marina Hellberg Trädets förskola Damer 1990
2555 Martin Lundberg Hansson Herrar Härnösand 1988
2554 Andreas Nyberg Härnösand Herrar Härnösand 1977
2130 Maja Faijersson Härnösand Damer Härnösand 1995
2553 Fredric Strömqvist Dannes änglar Herrar Härnösand 1996
2552 Mattias Alge Sundsvall Corpus Herrar Sundsvall 1972
2129 Ida Alge Sundsvall Corpus Damer Sundsvall 1977
2551 Vidar Alge Sundsvall Corpus Herrar Sundsvall 2008
2128 Camilla Lundberg Damer Umeå 1977
2127 Susanne Stjernfeldt Damer Umeå 1960
2550 Rasmus Rönnberg Herrar Umeå 2008
2549 Shanyi Tian Herrar Umeå 1991
2548 Peter Hellqvist Hemsö if Herrar Härnösand 1974
2126 Helena Hagnäs Moderatho Härnösands OK Damer Älandsbro 1974
2124 Tilia Moderatho Härnösands OK Damer Älandsbro 2007
2125 Malva Moderatho Härnösands OK Damer Älandsbro 2008
2123 Ida Åkerlind Härnösand Damer HÄRNÖSAND 2006
2122 Cecilia Lanerud Weinacht Bergeforsen Damer Bergeforsen 1982
2121 Tilde de Wall Damer Alnö 2004
2120 Susanne Fanqvist Damer Stöde 1979
2119 Emma Aronsson