Anmälda till Kungsbackaloppet 2019 Avancerad sök

Halvmaraton 21,1 km

Startnummer Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår
2183 Aarne Pikerpöld Solvikingarna Herrar Man Mölndal 1970
2182 Jan-Åke Grimborg Sok Kallen Herrar Man Borås 1951
2181 Fredrik Johansson Herrar Man Fjärås 1980
2180 Mathias Malmgren Herrar Man Landvetter 1974
2179 Markus Hedfors Bohuslän Endurance Sports Club Herrar Man Västra Frölunda 1975
2178 Johan Rabell JOAB Herrar Man VALLDA 1980
2177 Anton Svanå Herrar Man Göteborg 1991
2176 Maja Svanå Damer Kvinna Billdal 1996
2175 Bengt Göran Strid Privatperson Herrar Man Mölnlycke 1959
2173 Bertil Dahlgren DRT kungsbacka Herrar Man Onsala 1956
2172 Magnud Rosell Herrar Man Vallda 1978
2174 Thomas Stevens IF Mantra Sport Herrar Man Uppsala 1979
2171 Fredrik Klingberg IFK Halmstad Herrar Man Halmstad 1983
2170 Camilo Munoz Herrar Man Mölndal 1978
2169 Henrik Antonsson Ringhals IF Herrar Man Varberg 1981
2168 Jenny Mårtensson Falkenberg Allstars Damer Kvinna Örkelljunga 1981
2167 Patrik Hallner Herrar Man Askim 1983
2166 Daniel Frantzich Falkenberg Allstars Herrar Man Varberg 1979
2164 Ellinor Nilsson Triathlon Väst Damer Kvinna Göteborg 1995
2165 Jens Halvarsson Göteborgs SK Herrar Man Göteborg 1982
2163 Fredrik Ahlborg Solvikingarna Herrar Man Hisings Kärra 1984
2162 Maria Abbestam Peab IF Damer Kvinna Göteborg 1989
2161 Daniel Sundh FAIK Herrar Man Göteborg 1985
2160 Anette Ottosson Falkenbergs RR Damer Kvinna Heberg 1968
2159 Håkan Rothén Villstad GIF Herrar Man Gislaved 1980
2158 Björn Hammar Sävedalens AIK Herrar Man Mölndal 1992
2157 Joel Cederholm Solvikingarna Herrar Man Göteborg 1980
2156 Anders Alard DRT Kungsbacka Herrar Man Vallda 1977
2155 Ida Alexandersson Damer Kvinna Göteborg 1989
2154 Göran Sander Solvikingarna Herrar Man Mölndal 1967
2153 Sebastian Sjöholm Klubblös Herrar Man Göteborg 1985
2152 Jan Olof Nilsson Herrar Man Acapulco 1952
2151 Christian Jernlid Hagryd Bikers Herrar Man Kullavik 1974
2150 Peter Svensson Herrar Man FALKENBERG 1968
2149 Oskar Josefson Herrar Man Kungsbacka 1990
2148 Thomas Björkegren Falkenbergs RR Herrar Man Falkenberg 1968
2147 Jesper Pehrsson Frölunda Supporterklubb Herrar Man Falkenberg 1970
2146 Richard Borggreve Herrar Man Kullavik 1972
2145 Håkan Jönsson Mölndals AIK Herrar Man Kållered 1972
2144 Johan Selvén Mölndal Bandy Herrar Man Lindome 1976
2143 Olof Simann Majornas IK Herrar Man Malmö 1995
2142 Torsten Olsson Solvikingarna Herrar Man Landvetter 1951
2141 Max Harris IFK Halmstad Herrar Man Halmstad 1993
2140 Sven-Åke Hurtig Solvikingarna Herrar Man Västra Frölunda 1945
2139 Andrea Ahnmark AstraZeneca IF Damer Kvinna Göteborg 1970
2138 Viktor Törneke O2extreme team Herrar Man Göteborg 1984
2137 Jonas Collvik Runacademy IF Herrar Man Onsala 1973
2136 Jessica Rosengren Damer Kvinna Västra Frölunda 1990
2135 Catrine Gunnarsson Falkenbergs RR Damer Kvinna FALKENBERG 1986
2134 Ulla-Carin Färnhage Solovikingarna Damer Kvinna Göteborg 1962
2133 Christina Terner Solvikingarna Damer Kvinna Floda 1980
2132 Kalle Hygrell Friluftarna Herrar Man Kungsbacka 1977
2131 Nicklas Bricknall Friluftarna Herrar Man Kungsbacka 1988
2130 Bengt-Åke Andersson Solvikingarna Herrar Man ONSALA 1963
2129 Johan Östling Herrar Man Fjärås 1972
2128 Benjamin Harwood Herrar Man Goteborg 1970
2127 Jan-olof Svensson Falkenbergs rr Herrar Man Falkenberg 1966
2126 Nicklas Johansson DRT Herrar Man Kungsbacka 1984
2125 David Mikkelsen Stenungsundslöparna Herrar Man Stora Höga 1981
2124 Niklas Wiberg Solvikingarna Herrar Man Hisings Backa 1994
2123 Erik Michaëlsson Majornas IK Herrar Man Stråvalla 1967
2121 Joachim Persson Solvikingarna Herrar Man Göteborg 1964
2122 Therese Bremertz Solvikingarna Damer Kvinna Göteborg 1982
2120 Tobias Hermansson Herrar Man Landvetter 1983
2119 Andreas Svensson Varbergs GIF Herrar Man Tvååker 1989
2118 Robert Forsling Herrar Man Göteborg 1986
2117 Jan Erik Lind DRT Kungsbacka Herrar Man Vallda 1956
2116 Rami Bladlav Bohuslän Endurance Sports Club Herrar Man Oxledsvägen 10 1991
2115 Johan Sävenstrand Hestra IF / SevenSports.se Herrar Man Vårgårda 1972
2114 Johan Svensson Majornas IK Herrar Man Göteborg 1985
2113 Rimvydas Sulinskas Rimvydas Byggservice AB Herrar Man Ulricehamn 1967
2112 Sara Gustafsson Damer Kvinna Kungsbacka 1983
2111 Ulrika Wahlström Gräppås Gårdscafé Damer Kvinna Vallda 1973
2110 Hannes Larsson Kungsbacka CK Herrar Man Kungsbacka 1980
2109 Marcus Jönsson Vetlanda RK Herrar Man Vetlanda 1980
2108 Oscar Molse Solvikingarna Herrar Man Göteborg 1979
2107 Lina Modén Damer Kvinna Falköping 1981
2106 Michael Johnsson Aranäsgymnasiet Herrar Man Onsala 1983
2105 Lars-Åke Johansson SOLVIKINGARNA Herrar Man Bohus 1970
2104 Björn Johansson SOK Knallen Herrar Man Gånghester 1976
2103 Runar Höiom Kungsbacka ck Herrar Man Åsa 1967
2102 Fredrik Hård af Segerstad Herrar Man Göteborg 1990
2101 Maria Furö DRT Damer Kvinna Åsa 1978
2100 Anders Andersson DerArne LK Herrar Man Lindome 1973
2099 Daniel Niemi Umara Sports Club Herrar Man Halmstad 1992
2098 Erika Ternblad Damer Kvinna Fjärås 1983
2097 Jon Franzén Solvikingarna Herrar Man Göteborg 1979
2096 Markus Wikström Solvikingarna Herrar Man Sävedalen 1974
2095 Hampus Grimmemyhr Volvo Cars Herrar Man Torslanda 1979
2094 Isabella Sanchez Hanters fanklubb Damer Kvinna Lindome 1997
2093 Leif Karlsson Solvikingarna Herrar Man Västra Frölunda 1963
2092 Mikael Abrahamsson Herrar Man Vallda 1969
2088 Carolina Jacobsson Nordic Wellness Damer Kvinna Kungsbacka 1994
2089 Hanna Gole Nordic Wellness Damer Kvinna Kungsbacka 1993
2090 Linda Härdin Nordic Wellness Damer Kvinna Kungsbacka 1983
2091 Thony Härdin Nordic Wellness Herrar Man Kungsbacka 1983
2087 Rasmus Andersson Herrar Man Hjältevad 1998
2086 Linda Emanuelsson Damer Kvinna Askim 1992
2085 Björn Vikström Herrar Man Göteborg 1957
2084 Martin Andersson Mölnlycke Frisksport Klubb. Herrar Man Mölnlycke 1972
2083 Andrew Young DRT Kungsbacka Herrar Man Kungsbacka 1978
2082 Bibbi Lind Solvikingarna Damer Kvinna Göteborg 1944
2081 Kajsa Paulsson Runacademy Damer Kvinna Kungsbacka 1980
2080 Rickard Rosén Runacademy IF Herrar Man Hisings Backa 1974
2079 Susanne Larsson Fun to Run Damer Kvinna Helsingborg 1970
2078 Tony Schröder Herrar Man Göteborg 1967
2077 David Fogelberg Herrar Man Frillesås 1994
2076 Ralf Hansson Swerock Herrar Man Kungsbacka 1960
2075 Thor Wahlberg Solvikingarna Herrar Man Sävedalen 1958
2074 Lars-Olof Månsson Solvikingarna Herrar Man GOTEBORG 1964
2073 Niklas Påhlman Herrar Man SÄRÖ 1970
2072 Per Nordborg Helsingborg Herrar Man Helsibgborg 1979
2071 Sara Neverland IK Surd Damer Kvinna Göteborg 1971
2070 Clary Cameras Damer Kvinna Kullavik 1964
2069 Anneli Östling DRT Kungsbacka Damer Kvinna FrillesÃ¥s 1975
2068 Katja Leibe Bergstedt Solvikingarna Damer Kvinna Sätila 1960
2067 Kerstin Delefelt Rydö ASK Damer Kvinna Hyltebruk 1986
2066 Sofie Spetz Majornas IK Damer Kvinna Göteborg 1982
2065 Ragnar Bergvik Herrar Man Träslövsläge 1982
2064 Caroline Gärdfors Damer Kvinna Särö 1982
2063 Dag Widell Herrar Man Staffanstorp 1972
2062 Jocke Andersson Herrar Man Kungsbacka 1977
2061 Fredrik Andersson Lucky Runners Herrar Man Horred 1976
2059 Malin Grip Falkenberg Allstars Damer Glommen 1982
2060 Niklas Grip Herrar 1981
2058 Jonatan Bengtsson Warberg Running Club Herrar Man Varberg 1990
2057 Per Nyhlén Trafikverket Herrar Man ONSALA 1967
2056 Mats Kaneby Herrar Man Göteborg 1968
2055 Ulrika Grönérus Majornas IK Damer Kvinna Göteborg 1972
2053 Irma Törngård Hälle IF Damer Stenungsunds FI 2004
2054 Merhawi Seyfu Herrar 2000
2052 Adde Wennergrund Hanhals Kings Herrar Man Vallda 1981
2051 Michael Helmersson Anderstorp OK Herrar Man Gislaved 1972
2050 Jakob Andersson Käringön FC Herrar Man Mölndal 1985
2049 Jan Johansson Herrar Man Kungsbacka 1960
2048 Magnus Hempel IF Rigor Herrar Man Kba 1969
2047 Johanna Johansson IF Rigor Damer Kvinna Kungsbacka 1971
2046 Jonas Eliasson Herrar Man Kungsbacka 1976
2045 Mark Börjeson Herrar Man Onsala 1964
2044 Rosemarie Waschke Damer Kvinna GÖTEBORG 1989
2042 Fredrik Sevieri Herrar Kungsbacka 1990
2043 Michaela Larsson Damer 1993
2041 Oscar Dalerstedt Mölndals AIK Herrar Man MÖLNLYCKE 1986
2040 Fredrik Kellin Mölndals AIK Herrar Man Mölndal 1976
2039 Camilla Kärrdin DRT kungsbacka Damer Kvinna VALLDA 1970
2038 Patrik Matsson Solvikingarna Herrar Man Västra Frölunda 1964
2037 Christian Englund Team Englund Herrar Man Falköping 1975
2036 Olle Ericson Herrar Man Onsala 1999
2035 Ulf-Björn Rönn FK Friskus Herrar Man Träslövsläge 1977
2034 ANNIE BÄCK Damer Kvinna SÄRÖ 1979
2033 Sören Karlsson CeTeK Besiktning AB Herrar Man Nödinge 1967
2032 Lukas Lind Herrar Man Gothenburg 1997
2031 Robert Bernhardsson Rm Laminering AB Herrar Man MÖLNDAL 1965
2030 Martin Olsson gop / Turbojugend Paradiset Herrar Göteborg 1988
2029 Ellen Turner Damer Kvinna Lund 1983
2028 Jonathan Jonsson Mölndals AIK Herrar Man Kungsbacka 1990
2027 Dick Beide Herrar Man Halmstad 1984
2026 Kinue Taga Damer Kvinna Nol 1972
2025 Erika Torin Damer Kvinna Dalsjöfors 1971
2024 Nina Uhlén Damer Kvinna Västerås 1984
2023 Svitlana Kaliuha IF Rigor Damer Kvinna Onsala 1988
2022 Alman Kazaferovic - Herrar Man Göteborg 1973
2021 Erik Horner Herrar Man Tibro 1988
2020 Linda Degeryd Damer Kvinna Göteborg 1991
2019 Johan Haglund Herrar Man Mölndal 1979
2018 jessica Nilsson Damer Kvinna lindome 1988
2017 Johanna Forsell Damer Kvinna Kungsbacka 1989
2016 Marcus Jonasson Herrar Man Falkenberg 1990
2015 Farzad Pakzad Sollvikingarna Herrar Man Hisings Backa 1960
2014 Carlos Valdivia Yagüe Herrar Man Göteborg 1981
2013 Jennie Lorentsson IS Göta Damer Kvinna Helsingborg 1982
2012 Stuart Campbell Solvikingarna Herrar Man Mölndal 1981
2011 bosse pettersson ifk göteborg Herrar Man partille 1964
2010 Johan Arvidsson Herrar Man Båstad 1976
2009 Martin Beckert Herrar Man Kungsbacka 1978
2008 Bobby Ljung Lonesome Runners Herrar Man Sävedalen 1970
2007 Hans Liljeroth LK Nyköpings Runners Herrar Man Sverige 1959
2006 Jan-Olov Andersson LK Nyköpings Runners Herrar Man Nyköping 1951
2005 Oskar Åstrand SOK Knallen Herrar Man Borås 1997
2004 Henrik Axelsson Hällesåker IF Herrar Man Lindome 1976
2003 Nieke Sarink Damer Kvinna Kungsbacka 1990
2002 Anders Gustavsson Herrar Man Linköping 1989
2001 Elisabeth Millberg Damer Kvinna Linköping 1992

Kvartsmaraton 10,5 km

Startnummer Namn Klubb Klass Ort Födelseår
2362 Fredrik Samuelsson Herrar Kungsbacka 1978
2363 Anna Samuelsson Damer Kungsbacka 1978
2358 Viktor Hellström IF Rigor Herrar Kungsbacka 2001
2359 Simon Sahlström IF Rigor Herrar Kungsbacka 2004
2360 Som Srikhirin IF Rigor Herrar Kungsbacka 2002
2361 Sofia Mohlén Wenander Capio Husläkarna Damer Kungsbacka 1972
2357 Johanna Kraamer Friskis och Svettis Damer Onsala 2001
2356 Conny Almbacke Friskis&Svettis Kungsbacka Herrar Kungsbacka 1953
2355 Hilda Kraamer Friskis och Svettis Damer Onsala 1968
2354 Göran Davidsson Göteborg Running Club Herrar Göteborg 1970
2353 Johanna Åkerström FK Herkules Damer Mölndal 1990
2352 Magnus Fogelblad DRT Kungsbacka Herrar Kungsbacka 1969
2351 Thomas Elfström Herrar Vallda 1963
2350 Lars Olofsson Herrar Onsala 1957
2349 Olle Andersson Onsala Herrar Onsala 1998
2348 Margreth Dahlgren DRT Kungsbacka Damer Onsala 1956
2346 Emma Tingberg Damer Kungsbacka 1981
2347 Johan Andersson Herrar Kungsbacka 1979
2345 Helena Sagar Friskis&Svettis Kungsbacka Damer Kullavik 1961
2343 Emma Ferrari PF Damer Simrishamn 1987
2344 Fredric Ferrari Herrar 1985
2342 Christoffer Yngvesson Falkenberg Allstars Herrar Falkenberg 1979
2341 Emil Jernlid Hagryd Bikers Herrar Kullavik 2004
2340 Emil Poulsen Herrar kungsbacka 2001
2337 Leif Samuelsson Friskis&Svettis Kungsbacka Herrar Kungsbacka 1965
2338 Susanne Samuelsson Damer 1966
2339 Emelie Samuelsson Damer 1993
2336 Claudia Gonzalez Damer Hyssna 1983
2335 Daniel Lindgren KBA Herrar Kungsbacka 1981
2334 Sten Wahlström Herrar Särö 1966
2332 Jonas Landin Herrar Bollebygd 1988
2333 Susanna Landin Damer Bollebygd 1986
2331 Tobias Caspersson Varberg Herrar Varberg 1980
2330 Per Thylander kungsbacka Herrar KUNGSBACKA 1980
2325 Anders Brindeby Ingen Herrar Kungsbacka 1967
2326 Ludvig Brindeby Herrar 1996
2327 Albin Brindeby Herrar 1996
2328 Gustav Brindeby Herrar 1998
2329 Olle Brindeby Herrar 2005
2324 Anki Mumford Onsala Damer Onsala 1974
2323 vinay narayan Anneberg West Ham Herrar Kunsbacka 1969
2322 Patrik Forsell Herrar Kungsbacka 1973
2321 Lennart Hansson rosapantern Herrar Vallda 1953
2320 gunnar holber Friskis o svettis kungsbacka Herrar kullavik 1953
2319 Harriet Borgman Damer Onsala 1967
2318 Lena Wahlström Damer Särö 1967
2317 Julia Grönlund Lindome GIF Damer Vallda 2001
2316 karolina björnström Damer stenungsund 1989
2315 Christina Jonasson Damer Vallda 1981
2314 Anders Ynner Ynners Skyltar AB Herrar Kungsbacka 1968
2313 Eva Bjälkander Damer Åsa 1972
2312 Jeanette le Claire Friskis & Svettis Damer Kungsbacka 1967
2311 Albin Jonsson Ockelbo sk Herrar Stenungsund 1993
2310 Anton Iserö Lerkils IF Herrar Vallda 2001
2309 Rhyss Harvey Herrar Kungsbacka 1975
2308 Maria Frånlund Aktivitus Damer Billdal 1974
2307 Mattias Mattsson Lindome Herrar Lindome 1981
2305 Michael Novén MiTech Herrar Johanneshov 1990
2306 Malin Hallberg Damer 1991
2304 emma Häggberg Damer Särö 1989
2303 Sara Mäkinen Lucky Runners Damer Fjärås 1969
2301 Josefin Lundqvist Damer Kungsbacka 1988
2302 Linn Skagen Damer Särö 1986
2300 Marco Penna Herrar Kungsbacka 1983
2299 Stefan Johansson IK Sisu Nässjö Herrar Frölunda 1980
2298 Janne Strömbom Solvikingarna Herrar Göteborg 1965
2297 Erik Johansson Herrar Kungsbacka 1985
2296 Helena Hall Damer Hovås 1971
2295 Ola Johansson Centerpartiet Herrar Kungsbacka 1960
2294 Mats Eriksson Herrar Kungsbacka 1981
2293 Anna Gröning Tingberget runners Damer Kungsbacka 1983
2292 Karl Gustav Svensson Älvsåker Herrar Kungsbacka 1935
2291 Mikael Larsson Ingen Herrar Mölndal 1978
2290 Stefan Hermansson Herrar Bua 1964
2288 Jennie Ståhl Damer Kungsbacka 1985
2289 Andreas Karlsson Herrar Hisings Kärra 1982
2287 Sofia Englund Damer Falköping 1982
2285 Linnea Bernekvist Damer Mölndal 1989
2286 Gabriella Brännén Damer Kungsbacka 1993
2284 Linda Svalin Damer Kungsbacka 1978
2283 Martina Alvarsson Vetlanda RK Damer Vetlanda 1981
2281 Tova Coxner Janovskis Damer Kungsbacka 1986
2282 Jessica Atzen Damer 1986
2279 Hugo Alfgården Herrar Kungsbacka 1999
2280 Martin Alfgården Herrar Kungsbacka 1967
2277 Stefan Carlsson Nordic Wellness Herrar Kungsbacka 1971
2278 Elin Ljungkvist Nordic Wellness Damer Kungsbacka 1987
2276 Conor Nally Herrar Kungsbacka 1983
2275 Jan Holgersson Navåsens FK Herrar Tostared 1950
2274 NÚRIA FERRET Esportiu Penedes Damer Vilafranca del Penedès 1972
2273 Elin Lind Damer Vallda 1966
2272 Jens Karlsson Herrar Kungsbacak 1988
2271 Peter Ferrari GK steget Herrar Västra Frölunda 1965
2269 Evelyn Tait Damer Kungsbacka 1971
2270 Rodolfo Goes Herrar Kungsbacka 1961
2268 rasmus karlsson Herrar kungsbacka 1986
2267 Peter Flood Herrar Frillesås 1976
2266 Maria Malone Damer Fjärås 1972
2265 johan larsson Viljan fins Herrar lindomme 1975
2264 Daniel Östlund GPIF Herrar LINDOME 1979
2263 Jimmy Enemark Herrar Sävedalen 1980
2262 Erik Ulfner Herrar Kungsbacka 1975
2261 Jessica Falk Damer Åsa 1982
2259 AnnLouise Svensson Rigor Damer Lindome 1975
2260 Johanna Svensson Rigor Damer Lindome 2003
2258 Fredrik Jodin Kungsbacka Tennisklubb Herrar Åsa 1998
2257 Erik Heurlin Herrar Göteborg 1976
2256 Per Niklasson Herrar Kungsbacka 1967
2254 Sam Nilsson Herrar kungsbacka 1967
2255 Maria Falkdahl Damer Kullavik 1972
2253 Håkan Persson IF Rigor Herrar Onsala 1966
2251 Janos Teczely DRT Kungsbacka Herrar KUNGSBACKA 1947
2252 Eva Teczely KUNGSBACKA Damer KUNGSBACKA 1954
2250 Rasmus Thulin Herrar Kungsbacka 1991
2249 Niclas Hermansson Herrar Vallda 1970
2248 Elsie Svederberg Johansson Damer Kungsbacka 1953
2247 Caroline Heathcote Damer Varberg 1982
2246 Ida Lundin Damer Kungsbacka 1990
2245 Leo Strandvik Herrar Fjärås 1996
2244 Anders Dahl Herrar Kungsbacka 1980
2243 Johan Lindbohm DRT Kungsbacka Herrar Kungsbacka 1977
2242 Louise Nyhlén Damer Onsala 2001
2241 Birgitta Johansson Damer Kungsbacka 1962
2240 Camilla Wikström-Thörnros DRT Kungsbacka Damer Vallda 1971
2239 Bengt Novén MiTech Herrar Kungsbacka 1946
2237 Mattias Sjöstrand Kungsbacka Tennisklubb Herrar Åsa 1970
2238 Erik Sjöstrand Kungsbacka Tennisklubb Herrar Åsa 2006
2236 Filip Olsen Herrar Kungsbacka 1989
2235 Pia Wiles Damer Onsala 1974
2234 Frida Reimers Damer Kungsbacka 1982
2233 David Nilsson Räddningstjänstens idrottsförening Herrar Mölnlycke 1985
2232 Malin Schlebusch Damer Onsala 1975
2231 Karin Persson DRT Kungsbacka Damer KUNGSBACKA 1979
2230 Jenny Johannesson Damer Onsala 1972
2229 Mattias Gustafsson Herrar Kungsbacka 1972
2228 Malin Beglert Damer Kungsbacka 1984
2227 Johanna Eliasson Marcus Damer Vallda 1978
2226 Martin Ahlström Herrar Frillesås 1984
2225 Josefin Carlsson Damer Kungsbacka 1983
2224 Solveig Béen Damer Onsala 1966
2223 Mats Holmberg Herrar Västra Frölunda 1961
2222 Martin Holming Herrar Kungsbacks 1973
2220 Anna-Lena Andersson Damer 1970
2221 Pernilla Hjortmo Damer 1970
2218 Pär Hansson Onsala Pirates Herrar Vallda 1970
2219 Simon Hansson IF Rigor Herrar Vallda 2002
2216 Niklas Johansson Herrar Kungsbacka 1973
2217 Ida Lennartsson Damer Kungsbacka 1978
2215 Helene Amtfjord Damer Onsala 1984
2214 Jenny Blom Damer Kållered 1977
2213 Anna-Karin Aleborg Damer Kode 1970
2212 Annika Dilner Damer STOCKHOLM 1986
2211 Ajna Islamaj Skillborg Damer Kungsbacka 1987
2210 Ann-Britt Bergman Kungsbacka Damer Kungsbacka 1958
2208 Lisa Leander Damer Göteborg 1990
2209 Isabel Colombo Damer Askim 1982
2207 Christina Andersson Damer Vallda 1980
2206 Caroline Malmentun Damer Fjärås 1977
2205 Edward Nordström Herrar Vallda 1981
2204 Martin Almqvist Herrar Vallda. 1974
2202 CLAES HORNDAHL HK ARANÄS Herrar KUNGSBACKA 1974
2203 JENNY HORNDAHL Damer KUNGSBACKA 1977
2201 Madeleine Hillman . Damer Varberg 1987
2199 Daniel Törnqvist Herrar Åsa 1988
2200 Tomas Johansson Herrar 1987
2197 Jenny Chettat Damer Fjärås 1983
2198 Jessica Berntsson Damer Kungsbacka 1979
2196 Marcus Karlsson Herrar KUNGSBACKA 1993
2195 Peter Andersson Herrar Kungsbacka 1966
2194 Julian Eliasson IK Granit Herrar Hunnebostrand 1990
2193 Emelie Spandow Damer Kullavik 2001
2192 Ida Victorsson Varberg Damer Varberg 1985
2191 Thina Almquist Vallda Damer Vallda 1988
2190 Marcus Randevik Herrar Åsa 1996
2189 Johan Land Sätila Herrar Sätila 1980
2188 Louise Albers Mölndal Damer Mölndal 1994
2187 joakim ekberg Herrar Sätila 1980
2186 Josefine Lalin SMDF Damer Kungsbacka 1978
2185 Sofia Bendel LK Nyköpings Runners Damer Sverige 1969
2184 Toni Santisteban Esportiu Penedes Herrar Vilafranca del Penedès 1972

Ungdomsloppet 1,8 km (8-11år)

Startnummer Namn Klubb Lag Klass Kön Ort Födelseår
2462 Ester Hedfors Flickor 10-11 år Kvinna Västra Frölunda 2008
2460 Vincent Björkman IF Rigor Röd 09 Pojkar 8-9 år Man Åsa 2012
2461 Theo Björkman IF Rigor Röd 09 Pojkar 8-9 år Man Åsa 2009
2459 Wilhelm Ekdahl Kungsbacka IF Kungsbacka IF P08 Pojkar 10-11 år Man Kungsbacka 2008
2458 Karl Rangmar Pojkar 8-9 år Man mölndal 2010
2457 Melvin Arkdal Ranebro Pojkar 8-9 år Man Kungsbacka 2011
2456 Astrid Wallström Rigor Gul 08 Flickor 10-11 år Kvinna Onsala 2008
2455 Livia Barkman If Rigor Grön 2010 Flickor 8-9 år Kvinna Onsala 2010
2454 Filip Sternhufvud Pojkar 10-11 år Man Vallda 2009
2453 Livia Barkman If Rigor Friidrott Flickor 8-9 år Kvinna Onsala 2010
2452 Isabella Damre IF rigor Gul 08 Flickor 10-11 år Kvinna Kungsbacka 2008
2451 Alfred Johansson If Rigor Röd 09 Pojkar 10-11 år Man Vallda 2009
2450 Nafee Hassan Kungsbacka IF Kungsbacka IF P08 Pojkar 10-11 år Man Kungsbacka 2008
2448 Elin Pedersen Flickor 8-9 år Kvinna Fjärås 2009
2449 Olof Pedersen Pojkar 8-9 år Man Fjärås 2012
2446 Alva Lindhe DRT Flickor 10-11 år Kvinna Kungsbacka 2009
2447 Emil Lindhe DRT Pojkar 8-9 år Man Kungsbacka 2011
2445 Athina Ringfeldt IFK Göteborg Friidrott Flickor 10-11 år Kvinna Göteborg 2009
2444 Simon Flinta FK Herkules Pojkar 8-9 år Man Mölndal 2011
2443 Mattias Cortes Kungsbacka IF Kungsbacka IF P08 Pojkar 10-11 år Man Kungsbacka 2008
2442 Amanda Klintbäck IF Rigor Gul 08 Flickor 8-9 år Kvinna Vallda 2010
2441 Enja Heringhaus Flickor 8-9 år Kvinna Kungsbacka 2009
2440 Ebba Lundborg IF Rigor Gul 08 Flickor 10-11 år Kvinna Vallda 2008
2438 Alice Hallqvist IF Rigor RÖD 2010 - Tinbergshallen Flickor 8-9 år Kvinna Onsala 2010
2439 Julia Hallqvist IF Rigor Flickor 10-11 år Kvinna Onsala 2007
2437 Wiggo Törnqvist Rigor2 Kungsbacka 8-11 Gul 08 Pojkar 10-11 år Man Fjärås 2008
2436 Trias Jonasson Pojkar 8-9 år Man Vallda 2009
2435 Moa Hallberg Flickor 10-11 år Kvinna Kungsbacka 2009
2434 Tage Lindeberger IF Rigor Grön 09 Pojkar 8-9 år Man Särö 2009
2433 Justin Harwood ISGR Sports Club Pojkar 10-11 år Man Goteborg 2009
2432 wera hansson Flickor 8-9 år Kvinna Kungsbacka 2010
2428 Viggo Jacobsson Kungsbacka IF Kungsbacka IF P08 Pojkar 10-11 år Man Kungsbacka 2008
2429 Wilmer Thorsson Kungsbacka IF Kungsbacka IF P08 Pojkar 10-11 år Man Kungsbacka 2008
2430 Herman Fredriksson Kungsbacka IF Kungsbacka IF P08 Pojkar 10-11 år Man Kungsbacka 2008
2431 Wilmer Zetterberg Kungsbacka IF Kungsbacka IF P08 Pojkar 10-11 år Man Kungsbacka 2008
2427 Love Braunstein Pojkar 8-9 år Man Kungsbacka 2013
2426 Ellie Ottosson Flickor 10-11 år Kvinna Kungsbacka 2009
2425 Elsa Grill Lerkil IF Flickor 10-11 år Kvinna VALLDA 2008
2424 Lovisa Grahn IF Rigor RÖD 2010 - Tinbergshallen Flickor 8-9 år Kvinna Fjärås 2010
2423 Nova Valentin IF Rigor Grön 2010 Flickor 8-9 år Kvinna Onsala 2010
2422 Filippp Spiga IF Rigor RÖD 2010 - Tinbergshallen Pojkar 8-9 år Man Fjärås 2010
2421 Gilbert Wahlström Rigor Grön 09 Pojkar 10-11 år Man Vallda 2009
2417 Lukas Andersson Kungsbacka IF Kungsbacka IF P08 Pojkar 10-11 år Man Kungsbacka 2008
2418 Emil Samuelsson Kungsbacka IF Kungsbacka IF P08 Pojkar 10-11 år Man Onsala 2008
2419 Oliver Scoliège Kungsbacka IF Kungsbacka IF P08 Pojkar 10-11 år Man Kungsbacka 2008
2420 Martin Kresac Kungsbacka IF Kungsbacka IF P08 Pojkar 10-11 år Man Kungsbacka 2008
2416 Liam Bokesand Rigor Pojkar 10-11 år Man Kungsbacka 2007
2415 Edvin Örnborg If Rigor Gul 08 Pojkar 10-11 år Man Fjärås 2008
2413 Gustav Dahlander Äspereds IF Pojkar 8-9 år Man Borås 2010
2414 Oscar Dahlander Äspereds IF Pojkar 10-11 år Man Borås 2008
2412 Olivia Blidevik Rigor2Kungsbacka8till11 Grön 2010 Flickor 8-9 år Kvinna Kungsbacka 2010
2411 Elin Blidevik Flickor 10-11 år Kvinna Kungsbacka 2007
2410 Minna Alvarsson Vetlanda RK Flickor 8-9 år Kvinna Vetlanda 2011
2409 Sophie Hagberg Ingen Flickor 10-11 år Kvinna Kungsbacka 2008
2408 Vera Edenlind IF Rigor Gul 08 Flickor 10-11 år Kvinna ONSALA 2008
2407 Leon Tordenvik Stenungsund FI Pojkar 8-9 år Man Stenungsund 2010
2406 Elsa Lindbohm IF Rigor Grön 2011 Flickor 8-9 år Kvinna Kungsbacka 2011
2405 Albin Brodin Astin Rigor2Kungsbacka8till11 Grön 2010 Pojkar 8-9 år Man Kungsbacka 2010
2404 Nellie Ask IF Rigor Grön 09 Flickor 10-11 år Kvinna Onsala 2009
2403 Emilia Kenaga Flickor 10-11 år Kvinna Kungsbacka 2009
2401 Lova Elggren Sjödin Flickor 8-9 år Kvinna Kungsbacka 2011
2402 Emma Elggren Sjödin IF Rigor Röd 09 Flickor 10-11 år Kvinna Kungsbacka 2009
2400 Mary Elfström IF Rigor Grön 09 Flickor 8-9 år Kvinna Kungsbacka 2009
2398 Ebba Hänel Holmer IF Rigor Grön 2010 Flickor 8-9 år Kvinna Vallda 2010
2399 Nils Hänel Holmer IF Rigor Grön 2010 Pojkar 8-9 år Man Vallda 2011
2397 Noelle Kollberg Rigor Grön 09 Flickor 8-9 år Kvinna Onsala 2009
2396 Pascal Romeborn Rigor RÖD 2010 - Tinbergshallen Pojkar 8-9 år Man Kungsbacka 2010
2395 Stella Gadd IF Rigor Gul 08 Flickor 10-11 år Kvinna Onsala 2008
2394 Theodore Jernberg Grön 2010 Pojkar 8-9 år Man Kungsbacka 2010
2392 Ebba Holmén IFK Göteborg Friidrott IFK GBG 1 Flickor 10-11 år Kvinna Kullavik 2008
2393 Linnea Holmén IFK Göteborg Friidrott IFK GBG 1 Flickor 10-11 år Kvinna Kullavik 2009
2391 Nike Emanuelsson IFK Göteborg Friidrott IFK GBG 1 Flickor 10-11 år Kvinna Kullavik 2009
2390 Meja Karlsson IF Rigor Gul 08 Flickor 10-11 år Kvinna Kungsbacka 2008
2389 Anton Junkers Rigor if RÖD 2010 - Tinbergshallen Pojkar 8-9 år Man Vallda 2010
2388 Emilia Ahlung Rigor RÖD 2010 - Tinbergshallen Flickor 8-9 år Kvinna Kungsbacka 2010
2387 Thea Franzen IF RIGOR RÖD 2010 - Tinbergshallen Flickor 8-9 år Kvinna Kungsbacka 2010
2386 Tilda Nilsson Rigor2Kungsbacka8till11 Grön 2010 Flickor 8-9 år Kvinna Onsala 2010
2385 Jonathan Nilsson IF Rigor Grön 2011 Pojkar 8-9 år Man Fjärås 2011
2384 Erik Axelsson IF Rigor Röd 09 Pojkar 10-11 år Man Fjärås 2009
2383 Maja Jagebro IF Rigor Röd 09 Flickor 10-11 år Kvinna Kungsbacka 2009
2382 Anni Hjalmarsson IF Rigor Gul 08 Flickor 10-11 år Kvinna Frillesås 2008
2380 Oscar Grip Falkenbergs OK Pojkar 8-9 år 2011
2381 Rasmus Grip Falkenbergs OK Pojkar 10-11 år 2008
2379 Astrid Larsson Rigor Röd 09 Flickor 10-11 år Kvinna Åsa 2009
2378 Linus Larsson IF Rigor Gul 08 Pojkar 10-11 år Man Kungbacka 2008
2377 Lucaz Thörnros Pojkar 8-9 år Man Vallda 2009
2376 Olivia Bengtsson IF Rigor Grön 09 Flickor 8-9 år Kvinna Onsala 2009
2375 Amanda Paland Rigor Grön 09 Flickor 10-11 år Kvinna Kungsbacka 2009
2374 Aiden Flavell Rigor Röd 09 Pojkar 10-11 år Man Kungsbacka 2009
2373 Iris Regner IF Rigor Grön 09 Flickor 10-11 år Kvinna Fjärås 2009
2372 Axel Lundqvist Rigor Röd 09 Pojkar 8-9 år Man Kungsbacka 2009
2371 Molly Törn Rigor Grön 09 Flickor 10-11 år Kvinna Onsala 2009
2370 Thea Sundler IF Rigor Grön 09 Flickor 10-11 år Kvinna Kungsbacka 2009
2369 Victor Hansson IF Rigor Grön 09 Pojkar 10-11 år Man Vallda 2009
2368 Julia Henberg Rigor Röd 09 Flickor 8-9 år Kvinna Vallda 2009
2367 Milo Wennerlöf Rigor Grön 09 Pojkar 10-11 år Man Fjärås 2009
2366 Lovisa Nilsson IF Rigor Grön 09 Flickor 8-9 år Kvinna Kungsbacka 2009
2364 VIKTOR HORNDAHL Hk Aränas Pojkar 8-9 år Man Kungsbacka 2010
2365 JOSEFINE HORNDAHL HK ARANÄS Flickor 10-11 år Kvinna KUNGSBACKA 2007

Ungdomsloppet 3,2 km (12-15 år)

Startnummer Namn Klubb Lag Klass Kön Ort Födelseår
2512 Ester Aulin IF Rigor Röd 07 Flickor 12-13 år Kvinna Åsa 2007
2511 Alexander Wegnelius IF Rigor If Rigor 05-06 Röd Pojkar 12-13 år Man Onsala 2007
2510 Isabella Hansson IF Rigor Blå 07 Flickor 12-13 år Kvinna Kungsbacka 2007
2509 Nils Spiga IF RIgot Blå 07 Pojkar 12-13 år Man Fjärås 2007
2508 Louise Larsson Kongahälla AIK Flickor 14-15 år Kvinna Kungälv 2004
2507 Mary Harwood Ullevi Friidrott Flickor 12-13 år Kvinna Goteborg 2007
2506 Henric Almqvist IF Rigor Blå 07 Pojkar 12-13 år Man Vallda 2007
2504 Tom Högfeldt Pojkar 14-15 år Man Kungsbacka 2005
2505 Elias Greaker/ Ahlstrand Pojkar 14-15 år Man Kungsbacka 2005
2503 Anton Windeman Kungsbacka simsällskap Pojkar 12-13 år Man Vallda 2006
2502 Calle Wennerström IF Rigor If Rigor 05-06 Röd Pojkar 12-13 år Man Kungsbacka 2009
2499 Gustav Erlandsson Hanhals Kings Hanhals U16 6 Pojkar 14-15 år Man Vallda 2004
2500 Erik Siösteen Hanhals Kings Hanhals U16 6 Pojkar 14-15 år Man Vallda 2004
2501 Hampus Berndtsson Hanhals Kings Hanhals U16 6 Pojkar 14-15 år Man Vallda 2004
2495 Simon Clemmensen Hanhals Kings Hanhals U16 5 Pojkar 14-15 år Man Vallda 2004
2496 Jacob Schön Hanhals U16 Hanhals U16 5 Pojkar 14-15 år Man Vallda 2004
2497 Alexander Kristiansson Hanhals Kings Hanhals U16 5 Pojkar 14-15 år Man Vallda 2005
2498 Tim Ramsberg Hanhals Kings Hanhals U16 5 Pojkar 14-15 år Man Vallda 2004
2492 Hampus Jakobsson Hanhals Kings Hanhals U16 4 Pojkar 14-15 år Man Vallda 2004
2493 Viktor Löfving Hanhals Kings Hanhals U16 4 Pojkar 14-15 år Man Vallda 2004
2494 Albin Sundin Hanhals Kings Hanhals U16 4 Pojkar 14-15 år Man Vallda 2004
2489 Axel Fritiofsson Hanhals Kings Hanhals U16 3 Pojkar 14-15 år Man Vallda 2004
2490 Daniel Lundgren Hanhals Kings Hanhals U16 3 Pojkar 14-15 år Man Vallda 2004
2491 Rasmus Gunnarsson Hanhals Kings Hanhals U16 3 Pojkar 14-15 år Man Vallda 2004
2486 Alexander Wennergrund Hanhals Kings Hanhals U16 2 Pojkar 14-15 år Man Vallda 2004
2487 Ludvig Janze Hanhals Kings Hanhals U16 2 Pojkar 14-15 år Man Vallda 2004
2488 Victor Martinsson Hanhals Kings Hanhals U16 2 Pojkar 14-15 år Man Vallda 2004
2483 Linus Persson Hanhals Kings Hanhals U16 1 Pojkar 14-15 år Man Vallda 2004
2484 Wiggo Lereby Hanhals kings Hanhals U16 1 Pojkar 14-15 år Man Vallda 2004
2485 Jesper Ljung Hanhals Kings Hanhals U16 1 Pojkar 14-15 år Man Vallda 2004
2482 Albin Örnborg If rigor If Rigor 05-06 Röd Pojkar 12-13 år Man Fjärås 2006
2481 Agnes Knauer Hälle IF Flickor 12-13 år Kvinna Stenungsund 2007
2480 Lova Möller IK Stern Flickor 12-13 år Kvinna Billdal 2005
2479 Ida Alfgården Tölö IF Flickor 12-13 år Kvinna Kungsbacka 2005
2478 Louise Eixmann IF Rigor Röd 07 Flickor 12-13 år Kvinna Kullavik 2007
2477 Mira Göransson IK Ymer Flickor 14-15 år Kvinna Dalsjöfors 2005
2476 Noah Staaf Maik Pojkar 14-15 år Man Lindome 2005
2475 Ida Thunberg IF Rigor Juniorgruppen Flickor 14-15 år Kvinna Onsala 2004
2474 Jonatan Gadd Pojkar 12-13 år Man Onsala 2006
2473 Tilde Svensson Rigor Juniorgruppen Flickor 12-13 år Kvinna Lindome 2005
2472 Axel Olander IF Rigor Blå 07 Pojkar 12-13 år Man Onsala 2007
2471 Viola Engdegård IF Rigor If Rigor 05-06 Röd Flickor 12-13 år Kvinna ONSALA 2006
2470 William Karlsson IF Rigor Blå 07 Pojkar 12-13 år Man Onsala 2007
2469 Arvid Lundqvist HK Aranäs P-07 Pojkar 12-13 år Man Kungsbacka 2007
2468 Oscar Hagbert HK Aranäs P-07 Pojkar 12-13 år Man Kungsbacka 2007
2467 Maja Malmström Rigor Röd 07 Flickor 12-13 år Kvinna ONSALA 2007
2466 Alva Johansson If Rigor If Rigor 05-06 Röd Flickor 12-13 år Kvinna Vallda 2006
2465 Klara Hillman IF Rigor Juniorgruppen Flickor 14-15 år Kvinna Kungsbacka 2004
2464 Elsa Bendrik Rigor If Rigor 05-06 Röd Flickor 12-13 år Kvinna Särö 2006
2463 Smilla Arkdal Ranebro IF Rigor If Rigor 05-06 Röd Flickor 12-13 år Kvinna Kungsbacka 2006

Ruset 1,8/3,2 km 2019

Startnummer Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår
0 Axel Ekvall Man 2002
0 Anton Netz Man 2003
0 Erik Lindström Man 2002
0 Melker Moberg Man 2002
0 Olle Danielsson Man 2002
0 Konny Persson Man 2000
0 Isaac Jörneman Man 2000
0 Robin Andersson Man 2000
0 Tobias Jacobsson Man 2000
0 Madelene Ahlström Kvinna Frillesås 1983