Anmälda till Fredsloppet 2019 Avancerad sök

10 km

Namn Klubb Klass Ort Födelseår
Ulrika Grönérus Majornas IK Damer 1981
Svetlana Söderlund Damer Skövde 1969
Li Edqvist Damer Göteborg 1970
Petter Gustafsson Herrar Göteborg 1985
Jakob Hjelmåker Herrar Västra Frölunda 1979
Acke Holmberg Herrar Göteborg 1996
Magda Hojjat Damer Göteborg 1975
Johan Sabel Herrar Göteborg 1977
Petter Westerström Uddevalla Frihetliga Socialister Herrar Uddevalla 1982
Martin Ljungberg Vegan Runners IK Herrar Göteborg 1984
Malin Lindahl Damer Ystad 1986
Haroon Haidari Folkhögskolan i Angered Herrar 1990
Ibrahim Abdulkarim Folkhögskolan i Angered Herrar 1997
Elin Andersson Göteborg Damer Göteborg 1993
Amanda Karlsson Vita Björn Norra Damer 1986
Hannes Norblad Vita Björn Norra Herrar 1981
Tova Norblad Vita Björn Norra Damer 1990
Christer Ekvall Styrsö Herrar styrsö 1950
Varadarajan Pattabiraman Ericsson AB Herrar Gothenburg 1986
Sasidhar Podapati Ericsson AB Herrar Gothenburg 1993
Rohan AppillaChakravarthula Gothenburg Herrar Gothenburg 1994
Torbjörn Gabrielsson Uddevalla Boxningsklubb ställde Herrar Uddevalla 1986
Cecilia Lundqvist AC Damer Göteborg 1987
Shpetim Kameri Herrar Lindome 1992
Ingemar Lund Svensk-Kubanska Föreningen Herrar Kungsbacka 1958
Kent Holm Trollhättans IF Friidrott Herrar Trollhättan 1980
Linda Heldebring Öjersjö Damer Öjersjö 1983
Thord Jalker Herrar Västra Frölunda 1964
Veronika Vinkó Damer Göteborg 1989
Claudia Cauli Damer Gothenburg 1987
Allan Gerdin Herrar Åsa 1983
Sabina Sejdic Damer Örebro 1994
Johan Cristensen Playscan Herrar 1987
Lennart Andersson Herrar Göteborg 1960
Daniel Jalker Stenmark Herrar Vargön 1987
Jon Blomberg Herrar Göteborg 1988
Pontus Alkenhoff Herrar Nödinge 1979
lars nyberg Herrar hindås 1951
Nadja Charters-Rowe Damer Västra Frölunda 1981
Therese Boklund Ferreira Damer Västra Frölunda 1981
Ida Feltzin Damer Angered 1984
Ana Schlafer Damer Svanesund 1981
Nivin walid Abel Rahim Rizq UPwC, Palestina Damer 1995
Jalaa S A Alree UPwC, Palestina Damer 1995
Sandra Lindblom Damer Angered 2000
Jens Naezer - Herrar Göteborg 1970
Marlene Johanson - Damer Göteborg 1967
Rune Fjelldal Vegan Runners IK Herrar Göteborg 1975
Maria Seiver Damer Borås 1979
Eva Sundqvist Damer Göteborg 1950
Håkan Gustafsson Herrar Vänersborg 1961
Andreas Köhler Ungkommunisterna Karlstad Herrar KARLSTAD 1994
Karin Jansson Damer Göteborg 1969
Louise Saaranen Damer Göteborg 1990
Camilla Niklasson Ch/ok Cliffhangerz/oktoberkamraterna Damer 1999
Martin Ahnoff Göteborg Herrar Göteborg 1949
Tom Dahlström Vegan Runners IK Herrar Göteborg 1984
Katja Leibe Bergstedt Solvikingarna Damer Sätila 1960
Cornelis Naezer Herrar Göteborg 1996
Linnea Back GÖTEBORG Damer GÖTEBORG 1988
Siri Hartmann Damer Göteborg 1980
Örjan Ahnoff Centrum OK Herrar Farsta 1985
Mattias Jonson Herrar 1980
Samaneh Eskandari Damer Stockholm 1984
Salman Eskandari Herrar Partille 1987
Rudi Nickels TV Groß-Umstadt Herrar Gross-Zimmern 1956
Liv Högmark Damer Lund 1984
Sandra Caraan Vegan Runners IK Damer Göteborg 1991
Simon Jonsson Vegan Runners IK Övrigt GÖTEBORG 1991
Gabriel Steffensen Mölndal Herrar Göteborg 1996
Tony Ekvall Strömstad Löparklubb Herrar Vänersborg 1971
Adam Henrysson Stensjöns IF Herrar Eksjö 1993
Klas Johansson Vegan runners IK Herrar Bollebygd 1981
Hafiz Abdelhafiz Sävedalen AIK Herrar Partille 1996
Daniel Berggren Strömstad Löparklubb Herrar Göteborg 1988
Tommy Elg Proletären FF Herrar Gislaved 1985
Björn Martinsson Strömstad LK Herrar Göteborg 1988
Mikael Ekvall Västra Frölunda Herrar Västra Frölunda 1989
Pierre Ekvall FRÄNDEFORS Herrar FRÄNDEFORS 1964
Emelie Kinberg Damer Göteborg 1986
Magnus Nilsson Herrar Uddebo 1976
Simon Larsson Göteborg Herrar Göteborg 1983
Johannes Malmgren Herrar Mölndal 1993
Henrik Källén Proletären FF Herrar Göteborg 1985
Joakim Berlin Göteborg Herrar Göteborg 1975
Mitchel Rodriguez Herrar 1973
Leodan Rodríguez Herrar Malmö 1992
Anna Funkqvist Damer Göteborg 1986
Keyvan Minoukadeh FiveFilters.org Herrar Gothenburg 1983
Martin Barregård GATS Herrar Västra Frölunda 1970
Erik Sundfelt GATS Herrar Göteborh 1978
John Pangalos Herrar Göteborg 1988
Petter Hellqvist Herrar Alingsås 1991
Peter Andersson Herrar Angered 1977
Jens Sandahl Sävedalen Herrar Savedalen 1969
Christopher Tingö Majornas IK Herrar Göteborg 1988
Tor Härnqvist Proletären FF Herrar Göteborg 1984
Jakob Kilner Proletären FF Herrar Göteborg 1981
Ylva Zetterlund Proletären FF Damer Göteborg 1986
William Wismeier Västra Frölunda Herrar Västra Frölunda 1988
Adam Nyström Proletären FF Herrar Stockholm 1990
Zoltan Tiroler Svensk-Kubanska Föreningen Herrar Jönköping 1951
Anders Karlsson Göteborg Herrar Göteborg 1985
Salah Amedian Västsahara Herrar 1982
Rayan El Bechaoui CYC Palestina Damer 1993
Mohammad Abel Latif CYC Palestina Herrar 1991
Reem Ghunmat UPwC Palestina Damer 2000
Meran Zahran UPwC Palestina Damer 2001
Burak Cakil Herrar Partille 1986
Mattias Nilsson Herrar Göteborg 1975
Oscar Lindholm Herrar Göteborg 1991
Lars Ljungdahl Askim Herrar Askim 1990
Lennart Odhström IF Elfsborg Herrar Las Palmas, Spanien 1956
Mikael Andersson Arsenal Göteborg Herrar Göteborg 1982
Jesper Andersson Arsenal Göteborg Herrar Göteborg 1991
Joakim Fernandez Kilner Proletären FF Herrar Göteborg 1987
Juana Fernandez Kilner Proletären FF Damer Göteborg 1986
Abdelrahman Asad Hisings Backa Herrar Hisingen 1997
Lukas Ljungcrantz Vegan Runners IF Herrar NORRKÖPING 1992
Siri Molin Göteborg Damer Göteborg 1990
Robert Layton Göteborg Herrar Göteborg 1988
Agneta Samuelsson Proletären FF Damer Harestad 1962
Matilda Blomgren Damer Göteborg 1998
Alborz Sigrevi Herrar Hargshamn 1950
Camille Pauzon Damer Trollhättan 1994
Kim Svensson Herrar Göteborg 1980
Philip Gelin Herrar Göteborg 1989
Lina Baron Damer Göteborg 1986
Linda Wilén Damer Göteborg 1988
Johanna Olausson göteborg Damer Göteborg 1991
Conny Ohlsson Herrar Partille 1944
Abdulaziz Saleh Herrar Göteborg 1982
Michaela Bergström Damer Kållered 1987
Erland Caceres Fuerza Mapuche Herrar Göteborg 1979
Johan Allander Herrar Lerum 1980
Emma Haugdahl Damer Mölndal 1990
Åze Nousratpour Damer Göteborg 1951
Ala Rebwar Övrigt Gö****** 1983
Desideria Rolfö Gbg noob Damer Göteborg 1988
Ajla Hodzic Gbgnoob Damer Göteborg 1986
Niclas Rosell Herrar Göteborg 1964
Lars-Olof Månsson Solvikingarna Herrar GOTEBORG 1964
Edda Ahrent Damer Ystad 1995
Jonatan Fahlén Proletären FF Herrar Göteborg 1990
Ingemar Johansson Spring för Västsahara Herrar Mariehamn/Åland 1954
Gema Alvarez Damer Kista 1980
Johanna Rosenqvist Damer Göteborg 1991
Age Stålberg Proletären FF Herrar Åmål 1962
Matilda Carlström Göteborg Damer Göteborg 1988
Bo Engstrand Hammarby skidförening Herrar STOCKHOLM 1955
Johannes Norqvist Herrar Edane 1990
Sakarias Norqvist Herrar Uppsala 1996
Albin Norqvist Herrar Norrköping 1992
Jesper Norqvist Herrar Karlstad 1994
Elisabeth Ahrent Damer Sankt Olof 1962
Axel Lyckberg Playscan Herrar Göteborg 1986

5 km

Namn Klubb Klass Ort Födelseår
Ahmed Mawed Palestinska Huset Herrar 2004
Sedra Mawed Palestinska Huset Damer 2005
Magnus Bergius Majornas IK Herrar 1980
Cecilia Ridderstedt Majornas IK Damer 1985
Rasoul Raisi Bahman Bergsjö Skolan Herrar 1988
Susanne Fjällemark Ljungskile folkhögskola Damer Hisings-Backa 1957
Stig Thörnqvist Göteborg Herrar Göteborg 1953
Ulla Alivodic Damer Hisings Backa 1946
Ninn Mosel Awesome Damer Mölndal 1962
Kerry Jonsson Herrar göteborg 1968
Eva Jaksjö Damer Uddevalla 1959
Nicklas Gunnarsson Örgryte IS Friidrottsklubb Herrar Göteborg 1996
Astrid Eugensson Proletären Kampsportsklubb Damer 1993
Alida Alivodic Majornas IK Damer Göteborh 1979
Johan Svensson Majornas IK Herrar Göteborg 1985
Ine Bakken Gular IL Damer 1996
Fredrik Andersson Bergsjö Skolan Herrar 1980
Astrid Irvine Bergsjö Skolan Damer 1984
Jenny Irvine Bergsjö Skolan Damer 1989
Louie Irvine Bergsjö Skolan Herrar 1985
Jonas Sjöstrand Herrar Mölndal 1983
Anna Bjurklint Mölndal Damer Mölndal 1986
Linda Jansson Övrigt Sävedalen 1985
Tom Claesson Herrar Göteborg 1957
Lena Warberg Damer göteborg 1957
Fredrik Warberg Herrar göteborg 1955
Marina Alvarado Göteborg Damer Floda 1956
Bengt Alexandersson Herrar hoenoe 1952
erik Alexandersson Herrar hönö 1988
jonatan rignäs Herrar hönö 1992
Erik Ström MHK Herrar Göteborg 1985
Erik Elldér Herrar Göteborg 1985
Johannes Kilner Annedal Anfallers Herrar Västra Frölunda 1977
Anki Olsson Damer Göteborg 1971
Rolf Bergsen Hagsätra Herrar Bandhagen 1952
Mattias Luks IF Kville Herrar Göteborg 1979
Monika Sundin Olofstorp Damer Olofstorp 1956
Mats Fernström Herrar Göteborg 1957
Loreto Labbé-Reveco Damer Göteborg 1963
Jan Erik Bergqvist Röda Johanneberg Herrar 1979
Tilda Skygebjerg Damer Mölndal 2005
Emma Skygebjerg Runacademy IF Damer Mölndal 1975
Sebastian Palmblad Ch/ok Cliffhangerz/oktoberkamraterna Herrar 1994
Elin Rittmark Göteborg Damer Göteborg 1982
Mo Kiswani PBN Herrar Angered 1979
Joachim Hagvall Göteborg Herrar Göteborg 1993
Evelina Orrlöv Damer Göteborg 1988
Chester Elmroth Herrar Göteborg 1989
Nicolas Garcia Herrar Göteborg 1989
Lars Gerdin Herrar Åsa 1948
Alice Aobadia Damer Göteborg 1993
Lina Elgeskog Damer Göteborg 1990
Monica Boring Damer Göteborg 1965
Jimmy Nord Hemsjö IF Herrar Alingsås 2006
Jörgen Jonsson Hemsjö IF Herrar Alingsås 1971
Pär Hallenberg Kalmar Herrar Kalmar 1982
Alessando Cappello Playscan Herrar 1990
Forida Chadoli Playscan Damer 1992
Monika Sekovska Damer Skene 1993
Valentina Bäckerstam Damer Göteborg 1983
Sara Jabori Blatte United Damer 1990
Joakim Olofsson Herrar 1983
Anna Schoberg Damer 1983
Katja Franklin Playscan Damer 1985
Marcus Hevetin Playscan Herrar 1984
Ellen Odlöv Playscan Damer 1985
Putte Karlsson Playscan Herrar 1982
Hampus Odlöv Playscan Herrar 1984
Mattias Agerberg Playscan Herrar 1980
Annika Hjälm Playscan Damer 1985
Kaj Hjälm Playscan Herrar 1985
Johan Elldér Herrar Malmö 1987
Emma Samuelsson Damer Vargön 1988
Gunnar Olofsson Giga IK Herrar 1951
Ingela Söder Giga IK Damer 1970
Gustav Söder - Olofsson Giga IK Herrar 2012
Albin Sandström Blatte United Herrar 1989
Arsalan Miradamadi Blatte United Herrar 1987
Irmeli Alvarado Blatte United Damer 1990
Irmeli Alvarado Blatte United Damer 1990
Daniel Bäck Blatte United Herrar 1989
Nathalie Alvarado Blatte United Damer 1991
Antonio Alvarado Blatte United Herrar 1996
Ruben Strandberg Blatte United Herrar 1983
Nino Ramiz Blatte United Herrar 1986
Ingrid Zachrisson Damer V Frölunda 1997
Lovisa Gustafsson Damer Göteborg 1998
Malin Wiberg Damer Göteborg 1984
Erik Wiberg Herrar Göteborg 1987
Lisa Thunström Damer Göteborg 1980
Lena Öman Proletären Kampsportsklubb Damer 1961
Meis Jalil Proletären Kampsportsklubb Damer 1995
Amadeo Jalil Proletären Kampsportsklubb Herrar 1991
Christian Andersson Proletären Kampsportsklubb Herrar 1980
Adele Palm Proletären Kampsportsklubb Damer 1996
Mafalda Ruiz Proletären Kampsportsklubb Damer 1990
Fanny wiik Proletären Kampsportsklubb Damer 1990
Rikard Olausson Proletären Kampsportsklubb Herrar 1983
Daniel Tano Proletären Kampsportsklubb Herrar 1981
Jens Östling Proletären Kampsportsklubb Herrar 1995
Johanna Turner PKK Damer 1990
Nicklas Turner Proletären Kampsportsklubb Herrar 1989
Arja Turner Proletären Kampsportsklubb Damer 1997
Gualberto Teran Proletären Kampsportsklubb Herrar 1957
Erik Linger Proletären Kampsportsklubb Herrar 1987
Andreas Linger Proletären Kampsportsklubb Herrar 1985
Andrej Berntsson Proletären Kampsportsklubb Herrar 1967
Erik Oderstam Söron Bergsjö Skolan Herrar 1974
Dylan Abdali Bergsjö Skolan Herrar 1990
Carina Bergström Bergsjö Skolan Damer 1980
Kent Lindberg Bergsjö Skolan Herrar 1985
Greger Mossberg Bergsjö Skolan Herrar 1980
Anton Söron Bergsjö Skolan Herrar 1989
Johanna wahlgren Bergsjö Skolan Damer 1974
Ebba Hagberg Damer Göteborg 1986
Jimmy Ulldal Herrar Göteborg 1988
Anna Evenstedt Damer Göteborg 1990
Thomas Dahlén SKFs Kommunistiska förening Herrar Göteborg 1955
ragnar nyberg Herrar hindås 1980
Anna Öjendal Damer Göteborg 1998
Lowe Bergström Herrar Göteborg 1988
Hanna Forslund Damer Göteborg 1993
Christine Karlevind Ch/ok Cliffhangerz/oktoberkamraterna Damer 1990
Leif Olsson Goteborg Herrar Goteborg 1948
Lilla Radovics Lindome Damer Lindome 1991
Szabolcs Domján Lindome Herrar Lindome 1987
Karin Björkblom Damer Göteborg 1981
Olle Sandahl Herrar Klädesholmen 1945
Adham Abu Rweileh Herrar partille 1995
Aisha Chalabi Järfälla Damer Järfälla 1981
Marcus Jönsson Proletären FF Herrar Göteborg 1981
Liliana Juarez Andino Damer LINDOME 1998
Ingrid Moen Damer Gothenburg 1996
David Mattsson Herrar Göteborg 1980
Gustav Hansson Herrar Göteborg 1990
Lennart Mårtensson Herrar Göteborg 1970
Gabriel Thomsson Ch/ok Cliffhangerz/oktoberkamraterna Herrar 1985
Martin Cornell Ch/ok Cliffhangerz/oktoberkamraterna Herrar 1985
Anna Kallós Ch/ok Cliffhangerz/oktoberkamraterna Damer 1985
Sten Brodén Idefjordens SK Herrar Strömstad 1950
Stefan Gullholm Herrar GÖTEBORG 1964
Andy Aurell 41457 Göteborg Herrar Göteborg 2004
Annika Aurell 41457 Göteborg Damer Göteborg 1971
Jessica Lobos Damer Göteborg 1988
Sofia Bohlin Ch/ok Cliffhangerz/oktoberkamraterna Damer 1985
Andrea Börjesson Ch/ok Cliffhangerz/oktoberkamraterna Damer 1985
Claes Bjurklint Herrar Göteborg 1951
Kerstin Andersson Team Sweden for Palestine Damer Stockholm 1963
Sofie Ekvall Strömstad löparklubb Damer Trollhättan 1995
Christofer Brunberg Herrar trollhättan 1993
Miguel Alvarez Herrar Göteborg 1974
Johanna Andersson Damer Nässjö 1979
Asalan Mirdamadi Blatte United Herrar 1990
Jibril Ismail Blatte Unied Herrar 1990
Joel Otterlo Kuronen Proletären Kampsportsklubb Herrar 1991
Fredrik Koch Proletären Kampsportsklubb Herrar 1990
Nathalie Heidarian PKK Damer 1990
Anders warberg Proletären Kampsportsklubb Herrar 1990
Elliot Rath Proletären Kampsportsklubb Herrar 1990
Alexander Alvarado Proletären Kampsportsklubb Herrar 1990
Alfredo Teran Proletären Kampsportsklubb Herrar 1990
Linus Ahlbäck PKK Herrar 1990
Magnus Ottosson PKK Herrar 1990
Emiliano Alvarado Proletären Kampsportsklubb Herrar 1990
Ingegärd Lööf Proletären FF Damer Göteborg 1946
sven-arne persson hisings-backa Herrar hisings-backa 1949
Eva Persson Hisings Backa Damer hisings-backa 1950
Lotta Persson Hisings Backa Damer Hisings Backa 1978
lisa Persson Hisings Backa Damer hisings-backa 1981
sven-arne persson hisings-backa Herrar hisings-backa 1975
Lisa Magnusson Alingsas Damer Alingsås 1981
Oskar Karlsson Proletären FF Herrar Västra Frölunda 1985
Akbar Hekmati Utbildning Förening Mehregan Herrar 1990
Bijan Zarabi Utbildning Förening Mehregan Herrar 1990
Hamid Rad Utbildning Förening Mehregan Herrar 1990
Hakan Hekmati Utbildning Förening Mehregan Herrar 2001
Masod Rad Utbildning Förening Mehregan Herrar 1991
Siamak Taklimi Utbildning Förening Mehregan Herrar 1990
Siamak Ansari Utbildning Förening Mehregan Herrar 1990
Elisabeth Bjurklint Göteborg Damer Göteborg 1956
Catherine Holt Göteborg Damer Göteborg 1985
Kjell Corneliusson Herrar Göteborg 1963
Susanne Björkblom Damer Göteborg 1986
Johanna Giske Damer Göteborg 1979
Ahmed Mahmoud Göteborg Herrar Göteborg 1998
Maria Jonsson Från Sverige till Palestina marathon Damer Sigtuna 1974
Oliver Tiroler Svensk-Kubanska Föreningen Herrar Jönköping 2005
Camilla Larsson Från Sverige till Palestina Damer Upplands Väsby 1970
Tobbe Larsson Från Sverige till Palestina Herrar Upplands Väsby 1970
Sara Staafgård Damer MÖLNDAL 1992
Ulrica Nord Jansson Damer Mölndal 1977
Minna Önner Angleflod Damer Göteborg 1988
Karin Emanuelsson Damer Goteborg 1969
Mahmoud Abbas CYC Palestina Herrar 1948
William Bernting Göteborg Herrar Göteborg 1989
Oscar Djupfeldt Herrar Göteborg 1984
Emma Krantz Gothenburg Damer Göteborg 1988
Roland Mårtensson Raftälven Herrar Föllinge 1947
Catarina Stymne Raftälven Damer Föllinge 1946
Ulf Nilsson Herrar Göyeborg 1953
Ingrid Nilsson Damer Göteborg 1956
Camilla Carlsson HÄLSÖ Damer HÄLSÖ 1967
Marcia Grimes Damer Göteborg 1969
Eva Hammad Damer Västra Frölunda 1948
Nestor Verdinelli Herrar Västra Frölunda 1944
Dan-Eric Archer Donkeys Triathlon Herrar Göteborg 1984
Marie Fahlén Damer Göteborg 1955
Alexandra Dahlén Jonason Grimmered Damer Västra Frölunda 1983
Karin Mattsson Damer Göteborg 1981
Anna-karin Alexandersson Damer Mölndal 1969
Andreas Carlsson Brunkebergsåsen KorpenKlubb Herrar Kungälv 1998
Sara Kelilnejad Övrigt Kungsbacka 1990
Anders Christian Berntzén Övrigt Kungsbacka 1982
Valentina Teresa Aras Angered Övrigt Angered 1983
Gunnar Axelsson Herrar Henån 1951
Bosse Johansson Göteborgs Hamnarbetares IF Herrar Göteborg 1950
Monika Widegren Proletären FF Damer Göteborg 1950
Dan Kotka Folket i Bild Herrar Uppsala 1952
Frida Tånghag Damer Göteborg 1989
Robert Fabian Team S Hungary Herrar Borås 1972
Jesper Berglund Herrar Hisings Backa 1980
Paul Hedman Herrar Göteborg 1989
Hanna Frejd Proletären FF Damer 1980
Linda Valencia Team Thörn Damer 1990
Daniel Carlenfors Herrar Göteborg 1978
Linda Kroon Civilförsvarsförbundet Kungälv Damer HÄLSÖ 1967
Lina Burlin Damer Göteborg 1979
Jan Billy Aas Team Sportsmanden Herrar Kråkstad 1982
Boel Johnsson Damer Stockholm 1986
Victor Bergqvist Katrinelundskolan Herrar Västra Frölunda 2001
Matilda Fahlén Damer Göteborg 1988
Hans Hamrin sundbyberg Herrar Sundbyberg 1956

Promenad

Namn Klubb Klass Ort Födelseår
Arazani Jahle Bergsjö Skolan x 1980
Mark Jojnson Folkhögskolan i Angered x 1959
Claes Arlid KP Gislaved 1959
James Andersson Bergsjö Skolan Bergsjö Skolan 1975
Rigmor Eriksson Bergsjö Skolan x 1967
Jessika Forsberg Bergsjö Skolan x 1984
Yvonne Nilsson Göteborg 1961
Stefan Nilsson Göteborg 1960
Gunilla Engberg GÖTEBORG 1950
Mikael Sundberg Proletären FF 1955
Agnetha Sundberg 1954
Margareta Ask Huskvarna 1950
Mikael Ask Huskvarna 1948
Rana Alkassar Folkhögskolan i Angered 1990
Anisa Anisa Folkhögskolaan Angered 1990
Nawal Abid Nasir Folkhögskolan i Angered 1990
Emine Semo Folkhögskolan i Angered 1984
Huda Saleh Mohammad Folkhögskolan i Angered 1992
Jemila Jemila Folkhögskolan i Angered 1988
Abeer Assaf Folkhögskolan i Angered 1990
Huda Saleh Mohammad Folkhögskolan i Angered 1987
Smira Korkis Folkhögskolan i Angered 1999
Asmaa Asmaa Folkhögskolan i Angered 1981
Diana Hazen Folkhögskolan i Angered 1985
Bothania Bahdi Folkhögskolan i Angered 1984
Torgny Johansson KP X 1952
Bo Harringer Dynamo Majorna V Frölunda 1947
Karin Hjertstrand Göteborg 1974
Bitte Claesson Fredskommittén 1956
Kristian Lund Alingsås Alingsås 1975
AnnaClara Bäckerstam Alingsås Alingsås 1980
Birgitta Falk Palestinagruppen i Gbg Gothenburg 1952
Krister Hägg Proletären FF 1957
Karl Ask Göteborg 1978
Jannike Bahlenberg Göteborg 1952
Janne Danielsson 1948
Mats Claesson Proletären FF 1955
Jenny Kilner Västra Frölunda 1977
Anita Danielsson Göteborg 1940
Hans Johansson Lidhult Lidhult 1957
eva schmidt Göteborg 1944
Marianne Persson Göteborg 1952
Anna Sabel Göteborg 1978
Anita Lindelöf Proletären FF Västra Frölunda 1947
José Dominguez Proletären FF Västra Frölunda 1945
Gun Svensson Göteborg 1955
Hannah Ascher Göteborg 1989
Inga-Lill Atterlöv 1960
Sofie Johansson 1991
Mirjam Önner Göteborg 1961
ingemar amberntsson ingemar amberntsson skephult 1953
Larserik Begqvist Röda Johanneberg x 1957
Pia Svensson Röda Johanneberg x 1970
Eva Svensson Röda Johanneberg x 1968
Kristin Bergqvist Röda Johanneberg x 1969
Sanna Losell Röda Johanneberg x 1972
Petter Klein Göteborg 1949
Anna-Nora Zell Göteborg 1954
Josefin Kilner Göteborg 1979
Tomas Kilner Göteborg 1979
Jenny Tedjeza Donsö 1976
Andreas Tedjeza Donsö 1976
Shirin Tavallaey Roodsari Göteborg 1953
Per Bergh Proletären FF göteborg 1948
ROGER GROSS Göteborg 1944
Eva Brunsten Mattsson IFK Kungälv Kungälv 1953
Tanja Mäntylä Göteborg 1961
Kickan Einarsson Göteborg 1950
Mia Gerdin Åsa 1948
Klara Gerdin Åsa 1989
Paul Reitz Göteborg 1961
Cathrine Bergman Reitz Spartacuskören Göteborg 1961
Christer Carneby Göteborg 1955
Asbjörn Boring Göteborg 1957
Ida Boring Göteborg 1995
Elma Boring Göteborg 1999
Maria Stellas Göteborg 1966
Karl Boring Göteborg 1928
Bo Brinkhoff Göteborg 1946
Staffan Lundberg Nej till Nato Gbg 1950
Lena Blom Latinamerikanska Föreningen för mänskliga rättigheter x 1960
Roberto Ahumada Latinamerikanska Föreningen för mänskliga rättigheter x 1958
Nelson Alvarado Latinamerikanska Föreningen för mänskliga rättigheter x 1961
Katarina Bororsson Latinamerikanska Föreningen för mänskliga rättigheter x 1966
Pedro Rodriquez Latinamerikanska Föreningen för mänskliga rättigheter x 1955
Markus Franklin Playscan x 1982
Barbro Svensson LH Slottsälven Göteborg 1950
Noomi Svensson LH Slottsälven Göteborg 2011
Rayen Kelilnejad Malmö 1988
Fredy Saigado Latinamerikanska Föreningen för mänskliga rättigheter x 1960
Veronica Duran Latinamerikanska Föreningen för mänskliga rättigheter x 1972
Cecilia Claesson Latinamerikanska Föreningen för mänskliga rättigheter x 1956
Armando Elgueta Latinamerikanska Föreningen för mänskliga rättigheter x 1958
Per-Ove Åström Alingsås 1949
Elsa-Lena Åström Åström 1950
Ann-Catrine Heden Årsta 1951
Vanja Gustafsson Göteborg 1964
Roger Hultgren LH Slottsälven Göteborg 1957
Fattah Moosavi 1953
Ulf Rydberg Bergsjö Skolan 1974
Viktoria Norling Bergsjö Skolan 1970
Erik Backlund Bergsjö Skolan 1959
Anita Ahlerup Bergsjö Skolan 1956
Gunnel Larson Bergsjö Skolan 1975
Monzer El Sabini Bergsjö Skolan 1956
Pieter Söron Bergsjö Skolan 1954
Sören Zetterholm Bergsjö Skolan 1970
Malin Sandstig Bergsjö Skolan 1974
Raija Karlsson Styrsö 1958
Lennart Karlsson Styrsö 1953
Ralf Berntsson Proletären FF Göteborg 1950
Eva-Britt Thörnqvist Berntsson Proletären FF 1949
Eva Palm Göteborg 1953
Ingmar Palm Göteborg 1950
Paul Ingemansson Proletären FF 1950
Maya Dahlén Göteborg 1966
ejsa nyberg hindås 1986
hilda bernrell hindås 1992
selma bernrell hindås 2016
kersti hamrin Sundbyberg sundbyberg 1955
OSKAR BRIVING ingen Göteborg 1979
Hugo wahlgren Ch/ok Cliffhangerz/oktoberkamraterna 1990
Artur Szandrowski Göteborg 1986
Katja Alheden Nej till Nato Gbg 1948
Jan Löfgren Nej till Nato Gbg 1950
Christer Carneby Nej till Nato Gbg 1950
Bernt Sandberg Nej till Nato Gbg 1955
Maud Bergman Nej till Nato Gbg 1955
Ljubica Buba Nej till Nato Gbg 1956
Kjell Martinsson Nej till Nato Gbg 1955
Unni Brandeby V Frölunda 1946
Ola Fransson V Frölunda 1948
Kjell Johansson Västra frölunda 1953
Linnea Almgren Nybro 1990
Sri Nimpuno Nej till Nato Gbg göteborg 1939
Eva Jadenius Angered Angered 1956
Lars Björkblom Uppsala 1948
Eva Myrdal Skarpnäck 1956
Majvi Liljegren Göteborg 1954
Henry Ascher Göteborg 1953
Catarina Cramér - Stockholm 1953
Jenny Johnsson Mölndal 1989
Bengt Thoreson 1949
Lisbeth Hansson 1953
Martin Österlin Svensk-Kubanska Föreningen Göteborg 1942
Louise Österlin Svensk-Kubanska Föreningen Göteborg 1944
Johannes Kvarnström Proletären FF 1992
Eva Bergström Göteborg 1980
Teddy John Frank Kommunistiska Partiet 1941
Christina Frank Kommunistiska Partiet 1948
Thomas Frank 1974
Sven Arne Halvardsson Kommunistiska Partiet 1946
Charlotte Andersson Göteborg 1987
Henrik Johansson Göteborg 1977
Lukas Nordlund Ch/ok Cliffhangerz/oktoberkamraterna 1985
Caroline Nordlund Ch/ok Cliffhangerz/oktoberkamraterna 1986
Andreas Holmgren Ch/ok Cliffhangerz/oktoberkamraterna 1985
Håkan Linger Göteborg 1955
Claudia Martini Linger Göteborg 1962
Johan Ågren GÖTEBORG 1962
Anna Artén 1948
Ulf Olausson 1955
Bibbi Ljungvall Spartacuskören Göteborg 1947
Carin Asplund Proletären FF 1950
Gustav Asplund Proletären FF 1945
Olle Minell Proletären FF 1946
Lennart Wiborgh Lund 1956
Eva Alroth Lund 1956
Stefan Almqvist Spartacuskören Göteborg 1949
Frida Werlid Mörka Fronten 1978
Jakob Bergman 1975
Marianne Hüll Hisings Kärra 1947
Kaj Gustafson Hisings Kärra 1946
Louise Svensson Vänersborg 1975
Gabor Tiroler Svensk Kubanska 1955
Mats Nordlund 1952
Ylva Nordlund 1952
Ove Karlsson Proletären FF Göteborg 1945
Bia Håkansson-Michalski - Göteborg 1953
Stina Ekvall - Västra Frölunda 1989
Annica Gustafsson Strömstad LK FRÄNDEFORS 1965
Laijla Ekvall Vänersborg 1941
Ulf Björnerås Floda 1950
Örjan Mattsson Tjuvholmens IF Kungälv 1949
Lars Källén Lysekil AIK 1952
Lotta Källén Lysekil AIK 1958
Susan Voss Göteborg 1952
Patrik Paulov Göteborg 1973
Ida Öberg Göteborg 1979
Dan Tarnvik 1955
Barbro Eriksson Väröbacka 1958
Martin Hanegren goeteborg 1962
Inger Johansson Göteborg 1948
Ulf Halldin Halmstad 1947
Peer Hovden göteborg 1952
Anne Reitz Goeteborg 1957
Mario Sousa Uppsala 1949
Håkan Lundqvist Göteborg 1947
Sandra Wismeier Proletären FF Västra Frölunda 1988
Jon Wetteholm Göteborg 1983
Karin Wetteholm 8257 Göteborg 1987
Annica Bäckerstam Proletären FF Göteborg 1954
Gunnar Silvermo Qviding FIF Göteborg 1951
Clara Nankler 1950
Janne Nankler 1944
Tove Nankler 1984
Bengt Johansson Proletären FF Varberg 1957
Göran Andersson Göteborg 1943
Agneta Sjöblom 1950
Ewy Gahnström Uddevalla 1951
Pia Jacobsen Marstrand 1975
Hjördis Fohrman Proletären FF Jonsered 1951
Kjell Fohrman Proletären FF Jonsered 1950
Kent Sarmark Proletären FF V Frölunda 1953
John Näsman Göteborg 1954
Dick Eriksson Alingsås 1954
Ingela Eriksson Thelin Alingsås 1954
Gert Larsson Proletären FF 1949
Bruno Bran Proletären FF Göteborg 1944
Tove Johnsson Mölndal 1954
Sanna Kilner Proletären FF Göteborg 1956
Bertil Kilner Proletären FF Göteborg 1940
Marianne Karlsson Bohus 1953
Robert Lyons The Freedom Theatre Göteborg 1947
Zaher Kayali Partille 1962
Ellen Lind 1992
August Eliasson Göteborg 1986
Moa Eliasson Göteborg 1993
Ingrid Frejd Ch/ok Cliffhangerz/oktoberkamraterna Göteborg 1985
Mimmi Hansson Proletären FF Göteborg 1989
Gil Tarschys 1958
Josef Kelilnejad Mölndal 1961
Bertil Andersson Göteborg 1952
Anita Källén Sävedalen 1946
Barbro Axelsson Henån 1953
Lennart Gradén Göteborg 1948
Marie Lundberg Proletären FF göteborg 1958
AnnChristine Karlsson Proletären FF Västra Frölunda 1959
Johanna Franck Göteborg Göteborg 1983
Eva Britt Svensson Växjö 1990
Lennart Börjesson Växjö 1990
Bengt Frejd Proletären FF Västra Frölunda 1948
Lisa Frejd Proletären FF Västra Frölunda 1953
Elinor Frejd Proletären FF Västra Frölunda 1982
Kalle Johansson Proletären FF 1997
Gunnel Thörn Team Thörn 1990
Janne Johansson Team Thörn 1990
Dyveke Thörn Team Thörn 1990
Larsa Thörnblom Team Thörn 1990
Sara Thörn Team Thörn 1990
Patrik Friedland Team Thörn 1990
Linnéa Friedland Team Thörn 1990
Christina Lydén Göteborg 1948
Staffan Ehnebom Proletären FF Tanumshede 1952
Guje Höglund Göteborg 1947
Jane Mattsson V.Frölunda 1948
Leif Mattsson V.Frölunda 1953
Annsofi Pettersson Spartacuskören Göteborg 1949
Reinhold Bergqvist Proletären FF Västra Frölunda 1945
Diaj Hermansen 1949
Agneta Sundin Svensk Kubanska 1957

Barn 1,2 km (rek. upp till 9 år)

Namn Klubb Klass Ort Födelseår
Meja Hedberg GKIK Västra Frölunda 2012
Ayat Alkhateb Palestinska Huset 2011
George Christ 2011
Mohmoud Beatar Palestinska Huset 2011
Sara Beatar Palestinska Huset 2012
Jod Almawed Palestinska Huset 2012
Lemar Murad Palestinska Huset 2012
Hamzeh Almawed Palestinska Huset 2012
Alma abd Alhafez Palestinska Huset 2012
Sadal abd Alhafez Palestinska Huset 2012
Måns Farkas Majornas IK 2010
Adam Haddad Majornas IK 2010
Sixten willner Majornas IK 2010
Nilas Ridderstedt Majornas IK 2010
Alice Sundén GÖTEBORG 2012
Frans Magnusson Majornas IK Göteborg 2010
Minna Karlsson Löddeköpinge 2011
Nell Karlsson Löddeköpinge 2014
Torsten Horne 41841 2012
Alma Bäckerstam Lund KIK Alingsås Alingsås 2011
Albin Luo Norblad Vita Björn Norra 2013
Ester Norblad Vita Björn Norra 2013
Anton Jeppsson Jeppsson Västra Frölunda 2011
Elias Kilner SG97 Västra Frölunda 2010
Isak Kilner SG97 Västra Frölunda 2012
Bill Sabel Göteborg 2011
Edvin Kilner Göteborg 2014
Emelie Kilner Göteborg 2010
Elias Audeh Göteborg 2012
Helen Boring Göteborg 2015
Malin Boring Göteborg 2015
Dag Fridén Göteborg 2007
Sigrud Hjälm Playscan x 2012
Lisa Hjälm Playscan x 2011
Aldo wiik Proletären Kampsportsklubb 1999
Elin Lindskog Kungsbacka 2012
Nilla willander 2011
Oscar willander 2012
Olle Hansson 2012
Arvid Spetz 2011
Vidar Spetz 2011
Axel Öberg Göteborg 2010
Freja Holt Göteborg 2013
Valter Jarold Halldin 2010
Elis Barregård 2013
Charlie Tiroler Svensk-Kubanska Föreningen Jönköping 2010
wim Nankler 2012
Erik Thelin Alingsås 2012
Love Lundstedt Göteborg 2013

Barn 2,2 km (rek. upp till 12 år)

Namn Klubb Klass Ort Födelseår
Livia Hedberg GKIK Västra Frölunda 2008
Mohammad Murad Palestinska Huset 2007
Rabiea Alhateb Palestinska Huset 2007
Hala Beatar Palestinska Huset 2007
Malak AlMawed Palestinska Huset 2007
Malak Mawed Palestinska Huset 2008
Sham Almawed Majornas IK 2008
Yaman Murad Palestinska Huset 2008
Diana Almawed Palestinska Huset 2008
Bayan Alkhateb Palestinska Huset 2009
Frans Bergström Printz Majornas IK 2007
Lilly Sagström Majornas IK 2007
Judit Markhede Majornas IK 2007
Morris Säker Majornas IK 2007
Tora Hellervik Majornas IK 2007
Leo Björkman Majornas IK 2007
Aston Söndling Majornas IK 2007
Alexis Lopez Majornas IK 2010
Ruben Andersson Sommarlägret 2008
Alexander Söderlund Skövde 2009
Ester Magnusson Majornas IK Göteborg 2008
Elsa Hamark Göteborgs Badmintonklubb Göteborg 2009
Agnes Hamark Göteborgs Badmintonklubb Göteborg 2007
Ville Bäckerstam Lund Alingsås IF Alingsås 2009
Alma Jeppsson Jeppsson Västra Frölunda 2009
Inez Kilner SG97 Västra Frölunda 2008
Elmy Sabel Sabel Göteborg 2008
Miranda Selg Alingsås 2008
Sture Hallenberg Kalmar Kalmar 2009
Leo Lehto Göteborg Göteborg 2007
Sigrid Öberg Göteborg 2007
Ester Barregård Västra Frölunda 2009
Andre´ Emanuelsson-Karlsson Goteborg 2009
Lisa Thelin Alingsås 2008
Alexander Blom Kärra KIF Hisings Kärra 2007

Minifredsloppet

Namn Klubb Klass Ort Födelseår
Filippa Hedberg Västra Frölunda Västra Frölunda 2015
Daniel Christ Palestinska Huset x 2015
Gabriella Christ Palestinska Huset x 2015
William Sundén Göteborg Göteborg 2014
Ellen Horne Göteborg Göteborg 2015
Lilly Wallhult Hawthorne Göteborg Göteborg 2014
Harry Bäckerstam Lund Alingsås Alingsås 2015
Tyra Forssman Göteborg Gbg 2014
Hjalmar Norblad Vita Björn Norra x 2015
Ava Norblad Vita Björn Norra x 2015
Viggo Jeppsson Jeppsson Västra Frölunda 2014
Ada Ascher Göteborg Göteborg 2017
Odd Losell Röda Johanneberg x 2014
Hedvig Losell Röda Johanneberg x 2015
Stina Bergqvist Röda Johanneberg x 2014
Marley Come Afrikagrupperna Billdal 2015
Noah Come Afrikagrupperna Billdal 2015
Julia Martin Göteborg Göteborg 2014
Edvin Claesson Palmqvist Göteborg Göteborg 2017
Hella Humlesjö Biskopsgården Göteborg 2017
Vega Aldebo Johanneberg GÖTEBORG 2016
Katja Männer Playscan x 2015
Idris Cappello Playscan Playscan 2014
Jibril Cappello Playscan Playscan 2015
Gunnar Franklin Playscan x 2014
Aiwe Urquiaga Björkblom Göteborg Göteborg 2014
tove-alina lehto Göteborg göteborg 2015
Tilde Demme Göteborg Angered 2016
Olle Marcusson Styrsö Styrsö 2014
Bonnie Franck Ferguson Göteborg Göteborg 2015
Henning Aldebo Göteborg Göteborg 2016
Faidra Björkblom Pangalos Göteborg Göteborg 2017
Alma Wismeier Proletären FF Västra Frölunda 2017
Bror Wetteholm Träkilen Göteborg 2017
Ellis Sundkvist Biskopsgården Göteborg 2015
Kaj Humlesjö Biskopsgården Göteborg 2014
Helga Dinamarca Majorna Göteborg 2012
Valter Dinamarca Majorna Göteborg 2014
Folke Jonason Grimmered Västra Frölunda 2016
Victor Blom Kärra KIF Hisings Kärra 2014
Bonnie Franck Ferguson Göteborg Göteborg 2015
Saga Frejd Proletären FF Göteborg 2015
Nicole Valencia Team Thörn Växjö 2016