Anmälda till Siljan Runt 2019 Avancerad sök

16 mil - Orsasjön & Siljan Runt

Namn Klubb Lag Ort Födelseår
Tommy Lärfars Fredrikshof Fredrikshof Stockholm 1955
Gerd Lärfars Fredrikshof Fredrikshof Stockholm 1955
Lars-Åke Stefansson Fagersta 1964
Michael Skordby Fredrikshof Sub 9GT VR19 Fredrikshof Farsta Djursholm 1959
Kent Granström Praktikertjänst AAAAB Fagersta 1957
Rebecca Granström Stockholms Stad Stockholm 1991
Magnus Smedmark Mob IF Saltsjö Boo 1974
Per Sjögren Örebro Team Stockbro ÖREBRO 1979
Maki Yamada ODCK ODCK Stockholm 1977
Nilla Scharin Järfälla 1970
Bjørn Sletbakk Tingvoll Sykkelgruppe Tingvoll Tingvoll 1958
Roger Ek Motala AIF CK Motala 1966
Thomas Wiik Motala AIF CK Motala 1973
Kenneth Lundmark Kulturens Västerås 1970
Anna Larsson Fredrikshof CK Stocksund 1989
Richard Morén Skoghall Bruks fritidsförening Team Skoghall Hammarö 1973
Gudrun Albertsson Gärdshagen MTB Täby TÄBY 1961
Mikael Gärdshagen MTB Täby TÄBY 1957
Anders Markström MTB Täby TÄBY 1957
olov söderberg Memento Somnium Stockholm 1976
Carl Olsson Team Stockbro Örebro 1979
Holger Kapke Rembo IK Gävle 1974
Annelie Lek Göthberg ABB IF Ludvika 1969
Henrik Göthberg CSK Ludvika Ludvika 1970
Peter Eriksson Säter 1964
Michael Sjögren Limited Edition CK Grängesberg 1964
Peter Ljungqvist Limited Edition CK Falun 1967
Thomas Jonsson Knivsta 1971
Michal Respondek CK UNI Uppsala Uppsala 1978
Johan Nilsson Cygni CK Cygni CK Saltsjö-boo 1990
Magnus Jonnerby Cygni CK Cygni CK Bromma 1975
Leo Wentzel Cygni CK Bandhagen 1978
Håkan Johansson Skoghall Bruks Fritidsförening Team Skoghall Forshaga 1961
Victor Friberg Team Karlsson Älvsjö 1989
Josefine Redig Team Karlsson Älvsjö 1990
Kjell Larsson Örebrocyklisterna Kumla 1948
Magnus Lundin Tallefjantarna Fjärdhundra 1979
Staffan Movin Rörelseresultat lidingo, Sweden 1966
Mikael Forseryd Skoghall Bruks Fritidsförening Team Skoghall Karlstad 1965
Magnus Svensson MTB Täby Stockholm 1963
Mats Karlsson Team Stockbro Årsta 1978
Hans Östman Scania IF Huddinge 1959
Per Gustavsson Örby Elite Team Stockbro Bandhagen 1969
Annette Stenberg Stockholm 1963
Mats Arvidsson Stockholm 1962
Magnus Wolf-Watz Team Svea med Sven Umeå 1971
Johan Haglund Team Stockbro Garphyttan 1971
Jakob Bergström Memento Somnium Huddinge 1968
Mikael Andersson Memento Somnium Enskede 1968
Anders Östberg Bovallstrand sk VÄJERN 1965
Anna Orestedt Upplands Väsby 1983
LARS Birgersson CK Klubben Järfälla 1954
Lennart Hellsten Fredrikshof CK Fredrikshof Alvsjö 1956
Daniel Hjalmarsson Team Halti Brunflo 1979
Hans Birgersson CK Klubben Järfälla 1957
Timmy Hedberg Ludvika 1984
Dan Jarneklo Järfälla 1967
Peter Westholm Märsta 1964
Per-Åke Hedberg ABB IF Ludvika 1955
leif kåvestad enskede 1944
anna aspegren bagarmossen 1961
Frank Hartvik Hartviktviksen Trysil Sykkelklubb Nybergsund 1950
Göran Pihl Bandhagen 1951
Dick Olofsson Backåkers CK Backåkers CK SKELLEFTEÅ 1969
Lars Erling Nilsen Fetsund 1960
John Sagbakken Årnes 1961
Magnus persson solna 1975
Gustaf Berglund Gävle 1975
Mikael Ahlin Gävle 1975
Daniel Ericsson Edelweiss Täby 1987
Håkan Carlsson Fredrikshof Stockholm 1986
Kenny Långström Skoghalls bruks fritidsförening Team Skoghall Hammarö 1973
Ola Tönnberg Skoghalls Bruks Fritidsförening Team Skoghall Hammarö 1966
Calle Albinsson Skoghalls Bruks Fritidsförening Team Skoghall Karlstad 1964
Per Emilsson Gubbcykling Uppsala 1972
Leif Olofsson Backåkers CK Backåkers CK Uttran 1963
Helgi Hjartarson ÍBK Segeltorp 1971
Hanna Norman Laget FF Mora 1991
Joel Norman Uppsala 1993
Mats Norman Storvreta 1958
Rolf Taipale CK Lygnens Venner Kullavik 1955
DARIUSZ GRUCA Vallentuna CK Åkersberga 1975
Torbjörn Murars Gussarvshyttans Ck Stora skedvi 1981
Urban Johansson Skoghall Bruks Fritidsförening Team Skoghall Deje 1959
Andreas Flodman Vallentuna CK Täby 1980
Björn Söderlund Alnö Race Team Alnö Race Team Timrå 1967
Åke Ringblom Fredrikshof Farsta 1952
Magnus Larsson Huddinge 1966
Hans Olsén Vallentuna CK Jarfalla 1963
Dean Woods Inglorious Bastards Bromma 1969
Chris Sharpe Inglorious Bastards Saltsjö-Boo 1973
Mark Ennis Inglorious Bastards Enskede 1962
Francis Cope Inglorious Bastards Älta 1965
Bertil Östberg Fredrikshof Lidingö 1948
Nina Landelius Västerås 1965
Simon Krawe fredrikshof lidingö Lidingö 1992
Jyri Jöe ICK Interims Chefs Konsult Karlskoga 1952
Sten Andersson Östersund 1958
Elsie Olsson Östhammar 1957
Fanny Bylund östhammar 1996
Mikael Friberg Lidingö 1966
Tove Friberg Lidingö 1966
Lars Landelius Västerås 1963
Jan Tomtin Backåkers CK Backåkers CK Bandhagen 1961
Erik Johansson Team Svea med Sven Umeå 1968
Jonas Jonsson Skanska Hus Sthlm Nord Upplands Väsby 1973
Tony Hällman Skanska Hus Sthlm Nord Enköping 1958
Maths Johansson Skanska Hus Sthlm Nord Vallentuna 1967
Therese van Gerwen Skanska Hus Sthlm Nord Hägersten 1990
Per Bonnevier Skanska Hus Sthlm Bostad Bälinge 1970
Roger Bergman Skanska Hus Sthlm Bostad Rönninge 1965
Pontus Höglund Skanska Hus Sthlm Bostad Sollentuna 1988
Markus Andersson Skanska Hus sthlm Bostad Bålsta 1979
Gert Nestler Mr Falun 1972
Pontus Gribbe Skanska Hus Sthlm Syd Farsta 1965
Stefan Ekström Skanska Hus Sthlm Syd Saltsjö Boo 1972
Stefan Fontaeus Skanska Hus Sthlm Syd Uppsala 1971
ulf Lamvert corpus Omne Björklinge 1966
Jonas Olof Ericsson TÄby 1961
Mikael Friedner Umeå 1961
Per Torell Rörelseresultat Rörelseresultat TÄBY 1969
Mattias Tidare IK Droppen Uppsala 1969
Tomas Norrman Fredrikshof STOCKHOLM 1973
Markus Henningsson Fredrikshof Enskede 1982
Jürg Hengstler Stockholm 1964
Jörgen Larsson Tallefjantarna Fjärdhundra 1984
Joacim Engman Roos Odensala Gliders Östersund 1972
Ann Henriksson Upplands Väsby 1960
Ingberth Henriksson Nilsson Upplands Väsby 1954
Petra Ek Tallefjantarna Fjärdhundra 1989
Gunilla Mårsäter Solsken Uppsala 1965
Helene Améen SMACK Doris & gänget Sollentuna 1962
Sophie Améen SMACK Doris & gänget Sollentuna 1990
Håkan Lindberg SMACK Doris & gänget Upplands Väsby 1953
Viktor Smederöd GAGNEF 1985
Helena Smederöd GAGNEF 1986
Anders Törling Strängnäs CK Mariefred 1951
Lars Magnusson NACKA 1957
Nisse Vågstedt Friskis&Svettis Täby Team OCD Täby 1963
Johanna Heneryd J&J Örebro 1972
Johan Heneryd J&J Örebro 1967
Erik Göransson Grangärdepsyklisterna Ludvika 1990
Mattias Tegefjord Memento Somnium Memento Somnium Stockholm 1974
Ivan Bornet Team BZH 35 UPPSALA 1983
Andreas Lagesen CykelIntresset Umeå Team SIGR Holmsund 1970
Eli Westerlund KIDS power women Enebyberg 1970
Kristina Lundwall KIDS power women Sollentuna 1980
Tobias Måård Memento Somnium Stockholm 1975
Ann Braneby Västerås 1977
Eva-Mari Bergshjorth Team Ljungskog Farsta 1960
Jonas Larsson Memento Somnium Stockholm 1976
Per Ängsås Stockholms Rullskidklubb Memento Somnium Huddinge 1971
Hans Berg Fredrikshof Saltsjö-Boo 1962
lars johed Fredrikshof nacka 1959
Göran Bjurelid Hagalund Borlänge 1952
Anders Nilsson-Suikki Nybyns CK Älvsbyn 1958
Marcus Carlberg Memento Somnium Memento Somnium Stockholm 1976
Martin Bergseth Memento Somnium Memento Somnium Stockholm 1976
Jens Nasholm Team stig Gustavsberg 1972
Agnes Bondesson Stockholm 1990
Anton Bondesson Enköping 1988
Anna Lindström Lindströms Falun 1984
Henrik Berg Team Utan Gränser CK Team Utan Gränser CK Sollentuna 1972
Kristin Göransson Team Utan Gränser CK Team Utan Gränser CK Sollentuna 1983
Stefan Mattsson Uppsala 1959
Jonas Ekdahl Östersund 1967
Jerk Bjerneld IK Droppen Uppsala 1973
Sandra Marinilli Team Sigge Cykel Team Sigge Cykel Bromma 1974
Magnus Olofsson Team Östersunds kommun Team Östersunds kommun Östersund 1966
Tomas Leffler Järfälla 1957
Mattias Bröms Team Sigge Cykel Bromma 1974
Tobias Gustavsson CK Motvind Täby 1974
Fredrik Rönnberg CK Motvind VÄRMDÖ 1971
Eric Johansson Team Racing Lovers GÄVLE 1989
Louise Lundström Bollnäs CK Bollnäs CK Bollnäs 1966
Andreas Lundström Bollnäs CK Bollnäs CK Bollnäs 1965
Karin Sundin Racersmurfarna Falun 1959
Niclas Svensson ESIK Sollentuna 1972
Lars Björketun Lag Snygg Lag Snygg Bro 1954
Göran Stråt Järfälla Järfälla 1954
Sara Stråt Järfälla Järfälla 1965
Monica Wallberg Stockholm 1970
jonas fisk Heden Wasps Leksand 1993
Per Carlsson NN Borlänge 1958
Ingemar Alstermark Team Aron Sports Club Täby 1965
Eva Törnwall Team Aron Sports Club Täby 1967
Ingela Forsman NACKA 1969
Gunnar Svanberg Järfälla Järfälla 1958
Magnus Emanuel Team Utan Gränser Team Utan Gränser CK Åkersberga 1976
Daniel Helgesson Gimonäs CK Umeå 1995
Johan Fremling Borlänge CK Borlänge 1984
Thomas Johansson Team Rynkeby Godmorgon Dalarna Västerås 1982
Christina Stärner Mora Ck Mora 1965
Henrik Holst Huddinge 1975
Anders Björck Sollentuna 1959
Kristian Björck 32 1990
Martin Åhs Sealine AK Team Sealine Tyresö 1980
Tommy Strandh Gimonäs ck Umeå 1963
Johan Saarela Sandvikens CK Sub4 Södertälje 1990
Lina Olsson Fredrikshofs IK Team SIGR Älta 1973
Torbjörn Olsson Fredrikshofs IK Team SIGR Älta 1967
matts stoor racersmurfarna Racersmurfarna Borlänge 1964
Daina Lezdins Saltsjö-Boo 1958
Otto Öberg Fredrikshof Saltsjö-Boo 1945
Eva Helander Mora CK Mora 1962
Peter Helander Mora CK Mora 1961
Ulf Johansson Cykelintresset Umeå 1963
hans perneholm Gimonäs CK Umeå Team SIGR umeå 1961
Tobias Pelicano Sealine AK Team Sealine Tyresö 1979
Robert Norman Fredrikshof cykelklubb Saltsjö-Boo 1952
Thomas Boman Sealine AK Team Sealine EKERÖ 1961
Marie-Louise Dahlberg Team GT Uppsala 1962
Ulf Dahlberg Team GT Nacka 1969
Dan Svenningsson Team GT Täby 1961
Pierre Törnstrand Team GT Vällingby 1966
Viktor Bark Finspång Norrköping 2001
Niklas Sandahl Sealine AK Team Sealine Tyresö 1979
Manni Björk Team Rynkeby God Morgon Stockholm Nacka 1964
Henrik Edholm Mora 1988
Kristian Floresjö Sealine AK Team Sealine Stockholm 1980
Mats Thyselius Västerås cykelklubb Västerås 1959
Claes Olerud Länna 1955
Johan Hasselmark Stortorps CK Trångsund 1970
Hampus Olsson Bollnäs 1990
LENNART ELDH Knivsta ck Knivsta 1962
Wilhelm Liljeblad Tarmac Kings Åkersberga 1975
Magnus Elgquist No2Co2 Stockholm 1957
Bo Engdahl Knivsta CK Knivsta 1947
Mathias Svärd Gävle 1973
Nils-Erik Nilsson Bollnäs ck Bollnäs 1962
Taeda Tomic Uppsala Mastersimklubb Solsken Uppsala 1968
Peter Larsson Egebyhill Mjölby 1957
Mats Malmen Egebyhill Mjölby 1963
Mikael Sjölin Sealine Ak Team Sealine Stockholm 1985
Per Andersson Ck Naten Säter 1976
Christian Nordström Ringmurens CK, Visby Team Åminne bikers Visby 1956
Petter Linderborg Team Åminne bikers Stockholm 1988
Åsa Henriksson Södra Vi 1972
Göran Andersson No2Co2 Älvsjö 1967
Johan Sundell SMACK UPPLANDS VÄSBY 1973
Bosse LINDSTRÖM Borlänge 1965
Thomas Kjellström Fredrikshof ÄLTA 1963
Therese Kjellström Sickla Hälsocenter ÄLTA 1979
Mikael Bengtsson Stockholm 1971
Per-Magnus Svärd Storviks if Storvik 1969
Peter Karefjord axa sportclub Team Åkersberga Åkersberga 1971
Sofia Karefjord axa portclub Team Åkersberga Åkersberga 1971
Anders Bjarneklint Alnö raceteam Innovative Sverige AB Alnö 1976
Joakim Hedlöf Team Åkersberga Åkersberga 1965
Susanne Hedlöf Team Åkersberga Åkersberga 1967
Lena Strand Team Åkersberga Åkersberga 1965
Urban Östlund Alnö Race Team Innovative Sverige AB Alnö 1966
Elin Östlund Alnö Race Team Innovative Sverige AB Alnö 1977
Johan Lindström Heby 1981
Lennart Kjellman Cycle of Life Cycle of life Stockholm 1987
Göran Johansson Mjölby 1961
Christoffer Johansson Mjölby 1986
Peter Malmberg Herr Fredrikshof Stockholm 1955
Staffan Dyrsch Fredrikshof Ekerö 1955
Eric Olofsson Fredrikshof CK Stockholm 1960
Marie Kronqvist Fredrikshof CK Stockholm 1978
john willy andersen løten Sykkelteam løten Sykkelteam løten 1942
Katarina Strömberg Fredrikshof / ESIK Team GT limited edition Sollentuna 1971
Jordi Viana Fredrikshof Team GT limited edition Sollentuna 1964
Gunnar Back Fredrikshov Saltsjö Boo 1958
Ola Kårelid Fredrikshof Sköndal 1961
Roger Sandberg Fredrikshof Rimbo 1967
Torbjörn Nilsson Gävle WeSki Gävle 1955
Johan Deijfen Fredrikshof D&E Bearings Enskede 1982
Joakim Hargin D&E Bearings Huddinge 1979
Thomas Hanspers D&E Bearings Bromma 1970
Jan Larsson Örebrocyklisterna Örebro 1955
Patrik Lindahl Team Cykeltjänst Team Cykeltjänst Järna 1967
Niklas Fredriksson Team Östra Svealand Hallstavik 1978
Bo Gustavsson Team Östra Svealand Stora Mellösa 1981
Kjell Eiksson Gävle CA Furuvik 1960
Lars Jansson Ovako Hofors STORVIK 1965
Per Dalekant CK Vinet CK Vinet Enskede 1969
Björne Kullin Huddinge 1968
Mats Edvinsson Bollnäs ck Bollnäs 1969
Tomasz Pilewicz Hudik Triathlon Hudik Triathlon Forsa 1959
Christer Edvinsson Bollnäs CK Bollnäs 1965
Linus Engstrand Team Racing Lovers Uppsala 1983
Petra Holm Krylbo 1986
Kenneth Gjerlufsen Lyngby, Danmark 1962
Anders Östberg Borlänge CK Masklungan Borlänge 1966
Caroline Carlsson Stockholm Stockholm 1977
Seth Severinsson Fredrikshof CK Fredrikshof Skogås 1969
Jacek Paszkowski Mora 1963
Garry Jones England England England 1961
Amanda Jones England England England 1989
Fredrik Nylén Dellner IK Säter 1971
Annett Luleich Solna 1982
Mats Hedlund Brudpiga Masklungan Leksand 1968
Anton Björck-Teuscher Team Björck-Teuscher Grums 1993
Hans-Erik Teuscher Team Björck-Teuscher Grums 1960
Joakim Gustafsson Tramp o flås Motala 1975
Fredrik Törnqvist Tramp o flås Säter 1975
Jens Magne Gjul Tingvoll Tingvoll TINGVOLL 1968
Joacim Kraft Sunbyberg 1981
Birgitta Nilsen Fredrikshof Cykelklubb Fredrikshof Nacka 1955
Erlend Lund Tveekrem Mr Oppdal SK Øydegard 1972
Bengt Jones Mora CK Nusnäs 1953
John Kuusimurto S.O.S S.O.S Huddinge 1970
Staffan Strömberg Nacka 1967
Christer Stjernblom Hisingens CK MÖLNLYCKE 1955
Torbjörn Andersson Fredrikshof Spånga 1946
Joachim Sunnanbo Fredrikshof Fredrikshof Stockholm 1977
Erik Nillius Team Rynkeby Godmorgon Dalarna Falun 1967
Bim Boijsen Vildmarksrullarna STOCKHOLM 1988
Antonia Langenskiöld Vildmarksrullarna Sthlm 1987
Mårten Lesse No2Co2 Lidingö 1957
Peter Schultz Hjulens Hjältar Solna 1966
Lars-Olov Olander Sollentuna 1958
Fredrik Svanemar Fredrikshofs IF Hjulens Hjältar Solna 1969
Torbjörn Lundkvist STEHLO Eskilstuna 1962
Lennarth Pettersson LPJ Advice Uppsala Team Sportia SUB9 Uppsala 1951
Carmen Wargborn Norra Stockholm Endurance Täby 1977
Tim Cory Cycling dogs Stockholm 1966
Sean Cory Cycling dogs Stockholm 1964
Henrik Leijon Sven & Catta m vänner Lidingö 1971
Silvia Giorgi TUG Team Utan Gränser CK Sundbyberg 1972
Leif Lindberg Täby 1962
Håkan Lundström SMACK Upplands Väsby 1962
Christer Josephson Fredrikshof if Solna 1965
Viktoria Lundquist Sollentuna 1965
Göran Östman Fole Biker Likers Visby 1963
Andreas Östman Fole Biker Likers Uppsala 1991
Johan Östman Fole Biker Likers Göteborg 1989
Kenneth Tröger Dellner IK Falun 1963
Svante Lennartsson Svardsjo 1952
Nils Svensson Alnö tar team Sundsvall 1973
Mattias Isebrink Borlänge CK Borlänge 1972
Stefan Adersten Alnö Race Team Alnö Race Team Sundsvall 1981
Kenth Bergqvist Alnö Race Team Sundsvall 1968
Agneta Bergqvist Alnö RaceTeam Sundsvall 1967
Hannes Liljeholm Team FJH Västerås 1980
Jack Lundgren Team FJH Västerås 1980
Fredrik Hill Team FJH Västerås 1980
Sture Danielsson IF Åland Mariehamn 1975
Torbjörn Bäckström Hudik Triathlon Hudik Triathlon Hudiksvall 1964
Roger Hugosson 196208037959 Alnö Race Team Sundsvall 1962
Göran Dahlgren GD Juridik Strängnäs 1961
Kjell Backlund GD Juridik Farsta 1961
Christian Hardell Bäckebo skid och motion Team Hardell Stockholm 1966
Daniel Söderdahl 3M Klubben Insjön 1977
Atle Ager Brudpiga CK Masklungan Leksand 1991
Kenneth Pettersson Sandviken Sandviken 1953
Peter Jansson Åkersberga 1981
uffe hedman sollentuna 1964
Gunilla Serk Wilsby No2Co2 No2Co2 Stockholm 1963
Johan Wilsby No2Co2 No2Co2 Stockholm 1966
Josefine Persson Cycle of life Stockholm 1993
Kjetil Flenvold Trysil Sykkelklubb TRYSIL 1969
Martin Alesund Cycle of life Stockholm 1991
Elin Stenfors Cycle of life Stockholm 1990
Inga Bergström Team Ljungskog Team Ljungskog Sundbyberg 1966
Michael Bergström Team Ljungskog Sundbyberg 1964
Johan Karlsson Sven & Catta m vänner Bandhagen 1995
Rolf Karlsson Örby Elite Sven & Catta m vänner Älvsjö 1958
Christian Malvezzi Västerås CK Västerås 1959
Ingegerd Carlsson Sundbyberg Team Ljungskog SUNDBYBERG 1965
Jose Caballero-Corbalan CK Uni Uppsala 1981
Omar Tümer Fredrikshof Fredrikshof Sundbyberg 1982
Patrik Ekblad Fredrikshof Fredrikshof Sollentuna 1974
Catharina Söderström Axa sportsclub Sven & Catta m vänner Bromma 1969
Sven Söderström Sven & Catta m vänner Bromma 1970
Per Myrtin IK segro Borlänge 1977
Anders Söderberg Uppsala Uppsala 1964
Victor Böhm Team Cykelmek Sollentuna 1984
Klas Malm Team Cykelmek Näshulta 1965
Håkan Jansson UPPSALA 1962
Johan Bjelke Made Up North AB Made Up North Glanshammar 1973
Mikael Hedström Uppsala 1963
Odd-Arild Bugge Tingvoll Tingvoll Tingvoll 1960
Martin Waern Försvarets Sportklubb Stockholm 1969
Bertil Persson CK Motvind Hässelby 1971
Bjarne Storset Tingvoll Tingvoll 1952
Claes-Göran Nilsson Stockholm 1957
Tommy Sundström Mölndal 1993
Nicklas Kullberg Fredrikshof Lidingö 1970
Ola Emmoth Racersmurfarna FALUN 1967
Andreas Lindén Spänsten framför allt västerås 1981
Anders Blomkvist Spänsten framför allt Mora 1981
Marcus Eriksson Spänsten framför allt Västerås 1987
Jesper Høgenhof Stockholm 1974
Kim Bastos Team Easy On Stockholm 1974
Maria Johannesson Sollentuna 1973
Thomas Johannesson Team Fästing Sollentuna 1964
Anders Nordström Borlänge CK Masklungan Borlänge 1987
Stig Peder Landin Landin Hammar 1958
Johan Landin Landin Transtran 1986
Andreas Johansson Brudpiga rk Brudpiga rk 1975
Lasse Hagström Oxvreten SK Nykvarn 1959
Leif Qvarnström Stockholm 1961
Linda Hemmingson No2Co2 Stenhamra 1975
Ninnie Ehrling Tyresö 1975
Marie Classon Racersmufarna Racersmurfarna Hedemora 1963
Patrik Ljungberg Scuderia Forefront Saltsjö-Boo 1975
Göran Roos Spånga 1960
Anneli Eriksson Spånga 1963
Ida Torstensson Johanneshov 1980
Ingemar Pettersson Södertälje ck Rönninge 1962
Sarbst Saiid Borlänge cykelklubb Masklungan Borlänge 1967
Ida Landström Torsåker 2004
Göran Jansson spårvägen skidor Bandhagen 1951
Arne Berggren Solna 1946
Erik Lönnberg Brunnbäck 1521 Krylbo 1988
Dennis Wallén Brunnbäck 1521 Krylbo 1992
Niklas Karlsson Uppsala Uppsala 1986
Karin Larsson Uppsala Uppsala 1985
Johannes Ringström Uppsala 1967
Ulla-Mari Stenestam ABB IF Stenestams Ludvika 1961
Bengt-Olof Stenestam ABB If Stenestams Ludvika 1953
Peter Söderberg Team PK Borlänge 1968
Stefan Korsgren Borlänge CK Borlänge 1964
Tobias Glavare Fredrikshof CK Enebyberg 1986
Anders Sohlberg FARSTA 1952
Mikko Idänmaa Hisings Kärra 1955
Kenneth Hellsten IF Åland Godby,Åland 1951
Joachim Liedgren Enebyberg 1966
Anders Mattsson Köping 1973
Lars Holm Hofors AK Hofors 1964
Olof Svedberg Smack Sollentuna 1956
Thorbjörn Johnsson Hudik triathlon Hudik Triathlon Hudiksvall 1983
Kristoffer Gustafsson JR Dala Bygg SVÄRDSJÖ 1985
Hans Karlsson Länna IF Almunge 1956
Staffan Hopstadius Masklungan Falun 1973
Margareta Berg VCK VÄSTERÅS 1959
Kim Christiansen VCK VÄSTERÅS 1965
Conny Karlsson Druidorden Strängnäs 1971
Petter Martinsson Utesport Masklungan Siljansnäs 1991
Pontus Eriksson Norbergs CK Masklungan Skinnskatteberg 1968
Pär Hedström Brudpiga RK Masklungan Leksand 1987
Fredric Hasselkrans Brudpiga RK Masklungan Siljansnäs 1991
Philip Landström Borlänge CK Masklungan Borlänge 1990
Johan Danielsson Lindecyklisterna Masklungan Vedevåg 1967
Erik Pettersson Borlänge ck Masklungan Borlänge 1980
Emil Svedin Borlänge CK Masklungan Borlänge 1986
Patrik Moris Borlänge CK Masklungan Djurås 1972
Jon Wassbäck Johanneshov 1983
Jan Sarenmark Brudpiga RK Masklungan Sundbyberg 1966
Anders Erikhans Klintens IK Hedemora 1964
Ralf Karlsson Viking Line / Ålandscyklisterna Mariehamn 1957
Kent Hedman Västerås CK Västerås 1961
Stefan Håvström Karlstad Karlstad 1977
Jan Brodin Karlstad Karlstad 1974
Anders Svensson Karlstad Karlstad 1980
Mikael Svensson Varberg Varberg 1977
Krister Säll Sandviken Cykelklubb Sandvikens CK Sub4 Skutskär 1973
Dan Karlsson SMACK Sollentuna 1965
Monica Warverud Motala Aif CK Motala 1973
Jan Warverud Maif CK Motala 1974
Olov Magnusson Björka Old Boys Enskede 1973
Susanne Bata Sundin Team Rynkeby Godmorgon Dalarna Team Rynkeby Godmorgon Dalarna Falun 1968
göran aspegren bromma 1953
Bengt Eriksson Mora CK Mora 1955
Jeanette Söderman IKJ Haninge Farsta 1973
Roger Aldén Mälarenergi Elnät AB Västerås 1970
Veronica Sjöström Mälarenergi Elnät AB Köping 1974
Lena Dellbrant Mälarenergi Elnät AB Västerås 1965
Petra Kolsvik Mälarenergi Elnät AB Köping 1967
Michael Hilmersson Mälarenergi Elnät AB Köping 1970
Dan Pettersson Mälarenergi Elnät AB Köping 1981
Oskar Westergen Mälarenergi Elnät AB Västerås 1984
Leif Viskari EBRM Fjärdhundra 1982
Till Pevec Karlstad 1978
Ingela Jansson Stoy Svedala 1967
Jörgen Bergström OK Grane Munkfors Ransäter 1973
Anders Lönnberg Sköndal 1954
Elisabeth Lundström Nytorps vänner Umeå 1958
Peter Nilsson Druidorden Kungsör 1969
Johan Hovberg Uppsala 1970
Olof Johnson Stockholm CK Stockholm 1965
Tobias Olli Fredrikshof CK Fredrikshof SOLNA 1986
Björn Gårdensjö Västerås Västerås 1951
Dag Börjeson Team Sijanstrand Stockholm 1959
David Söderstam Team Siljanstrand Saltsjöbaden 1958
Gudrun Hedlund Falun 1947
Peter Ernlund Knivsta CK Knivsta 1964
Patric Wärnsäter Herr Mölnlycke 1967
Lars Walldén Fredrikshof CK Bromma 1955
Stefan Smedberg Strängnäs CK Handelsbanken Cykel Mariefred 1969
Micael Holmberg Södertälje CK Södertälje 1963
Carl Börjesson Drinkklubben Solna 1985
Johan Håkansson Handelsbanken Cykel Sollentuna 1972
Hans Östling Nynäshamn 1953
Marie Johansson Nynäshamn 1965
Göran Näslund Ramnäs CK Västerås 1955
Mikael Östlund Älvsjö 1961
Anders Persson IK Hinden Bälinge 1964
Rikard Christiansen Tarmac Kings Hässelby 1968
sören Holmberg Västerås CK Västerås 1967
Jörgen Rapp Fredrikshof Tarmac Kings värmdö 1962
anders Lindstrand 580216-1991 gävle 1958
Magnus Nordahl Duffnation Stockholm 1966
Bo Hellblom Bålsta CK Bro 1958
Mikael Björklund Borlänge CK Borlänge 1977
Mattias Nygårds Säter Triathlon Stockholm 1972
Oskar Linder Duff Nation Duff Nation Bromma 1998
Robin Juselius Duff Nation Duff Nation Täby 1998
Fredrik Pettersson Fredrikshof Stockholm 1970
Mathias Sandahl Handelsbanken Handelsbanken Cykel sköndal 1975
Allan Wieslander Handelsbanken Cykel Lidingö 1968
Niclas Lilja Handelsbanken Cykel Huddinge 1970
Jan Häggbom Handelsbanken Cykel Handelsbanken Cykel Sollentuna 1962
Robert Nilsson TUG Team Utan Gränser CK Farsta 1964
Lena Svedlund Bålsta 1972
Paul Danielsson Masklungan Masklungan Fors 1955
David Gunnars Rättvik 1987
Peter Redaelli Razzi di Fumo Nacka 1965
Martin Bengtsson Razzi di Fumo Tumba 1972
Mattias Eklöf Razzi di Fumo Järfälla 1968
Magnus Pålsson Razzi di Fumo Åkersberga 1968
Elly Forshell Stockholm 1954
Claes Gillberg SOK Knallen Borås 1963
Björn Trollsfjord SOK Knallen SOK Knallen Borås 1970
Michael Bäck Bro Bikers Bro 1961
Annika Hale Falun 1967
Thomas Lidell HEBA Bålsta 1971
Lin Martinsson Lindesberg 1969
Björn Wirén Södertälje CK Team Cykeltjänst Tullinge 1956
Tomas Pakkanen Team Cykeltjänst Team Cykeltjänst Södertälje 1971
Tiia Erika Jutila Duff Nation Bromma 1991
Arne Wallenbert Västerås Cykelklubb Västerås 1950
Adam Albelin Duff Nation Täby 1991
peter Wiklund Stockolm Triathlon Upplandsmotor Bromma 1958
EMIL WIKLUND UMARA SPORTS CLUB Upplandsmotor BROMMA 1986
Peter B Andersson Lag Snygg Lag Snygg Sala 1967
Jeanette Rosenfeld Lag Snygg Lag Snygg Sala 1967
Clas Lindell Gruppo Compatto Gruppo Compatto Ingarö 1969
Sören Larsson Broby skidor Katrineholm 1955
Anders Gill Hudik Triathlon Hudik Triathlon Hudiksvall 1969
Jim Carlsson TEAM Haga Berglund Stockholm 1961
Bengt Andresen Team ADK TEAM ADK Kil 1959
Christer Jakobsson 710224-7850 Alnö Race Team Sundsvall 1971
Lars Johansson Norbergs CK FAGERSTA 1969
Stefan Goldberg Team Plankan Team Plankan Stockholm 1965
Peter Ternai Rönninge 1964
Mats Stengård Team Plankan Team Plankan Värmdö 1969
Carl Fredrik Karner Team Plankan Team Plankan Saltsjö-Boo 1969
Lars Andersson Fredrikshof Lidingö 1957
Kristina Sandberg IFK Sala Sala 1956
Thomas Forsberg Lygnens Venner Lygnens Venner V.Frölunda 1958
Per Bjälevik Idre 1961
Anders Österberg Borlänge CK SÄTER 1963
Johan Österberg Borlänge ck Borlänge 1989
Anders Zwahlen Upplands-Väsby 1967
Marcus Brismo Uppsala 1987
Ola Berglund Södertälje CK Södertälje CK Nykvarn 1981
Ole Skaalerud OV&VK Oslo 1972
Magnus Lundgren Team Fästing Team Fästing Falun 1971
Stefan Sivars Södertälje CK Rönninge 1971
Jonas Kjellmert Team Miedelhof Stocksund 1971
Kennet Karlsson Team Fästing Borlänge 1958
Johan Jonsson Norbergs CK Fagersta 1973
Jan Söderberg Hudiktriahtlon Hudiksvall 1967
Jörgen Källback Södertälje CK Rönninge 1971
Emma Burmark No2Co2 Täby 1970
Jimmy Werkmäster Rättvik 1989
Svart karl-olov Karlsson Rättvik 1984
Mikael Werpers Rättvik 1990
Jan Berglund Huddinge 1966
Josefin Berglund Huddinge 1993
Tomas Berg Vallentuna CK Täby 1952
Sara Englund Falu IK Racersmurfarna Falun 1983
Marcus Peter Morakniv triathlon Racersmurfarna Mora 1979
Pekka Tuulasvirta Solna 1966
Glenn Karlsson Broby GoIF Katrineholm 1954
Francis Chalvet CK Uni Uppsala Uppsala 1978
Pär Sundqvist Bollnäs ck Bollnäs cykel klubb Bollnäs 1966
Åke Bromö ABB IF Västerås 1953
Gunnar Mångsbro SYA Mantorp 1945
Hans Andersson Bollnäs CK Bollnäs Bollnäs 1965
Arvid Stenback Drinkklubben Stockholm 1986
Kerry McGawley Östersund Triathlon Frösön 1978
Anna Edling CSK Ludvika Ludvika 1980
Karl-Ake Nystrom Toftbyn 1950
lennart blix Herr ARVIKA 1956
Kalle Etzell Leksand 1959
Björn Sundbom SMACK Märsta 1960
Thore Pettersson Uppsala 1949
Daniel Pettersson Gävle 1982
Lena Ehrling Gävle 1984
Anders Berggren Västerås Simsällskap Triathlon Västerås 1963
Sture Johansson Haga Bikers No2Co2 Enebyberg 1957
Mikael Granström Bålsta CK Bålsta 1966
GÖRAN RASMUSSEN Kalmar 1983
Cecilia Lundgren Borlänge 1977
Håkan Åblad Team Rynkeby God Morgon Dalarna Team Rynkeby Godmorgon Dalarna Borlänge 1969
Petrus Jarlsbonde Jönköping 1978
Fredrik Lille Kungsängen 1974
Mats Sandvall Berga Bikers Åkersberga 1969
Johan Gränström Berga Bikers Berga Bikers Åkersberga 1969
Johan Bergmark Fredrikshof Fredrikshof Stockholm 1974
Claes Sjöberg Pumpade däck Pumpade däck Hägersten 1964
pontus ekehult TUG Team Utan Gränser CK Hagersten 1975
Anders Ångström Åkersberga SK Berga Bikers ÅKERSBERGA 1967
Anna Grönberg Fredrikshof Vallentuna 1962
Erik Strömberg Fredrikshof Vallentuna 1959
Johan Mossling Vallentuna CK Vallentuna 1960
Bengt Andersson Mora CK Mora 1966
Linda Nygårds IDKERBERGET 1978
Patrik Nygårds IDKERBERGET 1973
Peer Weding Fredrikshov CK Friskis Täby Täby 1958
Susanne Stattin AstraZeneca Team Sweet Södertälje 1966
lars Hällberg Vendelsö Vendelsö 1955
Lennart Falk Hisingen CK Göteborg 1952
Anders Höglund Bromma 1961
Markus Lindholm Bålsta CK Bålsta 1983
Madeleine Eriksson Astrazeneca Team Sweet Mora 1973
Eva Gustavsson Västerås Cykelklubb Västerås 1964
Caj E Svensson Västerås Cykelklubb Västerås 1962
Nils Johansson Team utan gränser (TUG) Team Utan Gränser CK Nacka 1960
Tage Lundberg Haga Health Club No2Co2 Djursholm 1954
Lasse Nyberg ProAct Happy Tandems Vällingby 1960
Gittan Carlsund Ericsson Stockholm IK Happy Tandems Vällingby 1966
Kjell-Erik Hansen Ullensaker Cykleklub Jessheim 1956
Jörgen Landblom Sandvikens CK Sandvikens CK Sub4 Sandviken 1967
robert schmatz TUG CK Team Utan Gränser CK värmdö 1972
Gunnar Lindmark Burträsk sk Umeå 1963
Per Axelsson TUG - Team Utan Gränser Stockholm 1965
Dan Damström Järfälla 1952
Linnea Funered Fredrikshov CK Täby Fredrikshof Vallentuna 1984
Annika Rubensson Fredrikshof Vallentuna 1967
Crippa Nilsson Stockholm CK Bromma 1966
Leo Olsson Elsa Andersons konditori norberg 1956
Johan Wallberg Fredrikshof Fredrikshof Stockholm 1971
Anders Björe Bra Mässor Lycra Boys Kristinehamn 1959
Björn Delin Bra Mässor Lycra Boys Sollentuna 1960
Torbjörn Eriksen Bra Mässor Lycra Boys Grillby 1961
Leif Forsberg Knivsta CK Knivsta 1971
Ulf Bergling Rembo IK Avesta 1971
Lena Droh Vinkelbacken Räzers Järfälla 1966
Karl Tiselius Ormsalva Falun 1984
Ove Stenberg Falun Falun 1962
Nick Söderblom Mora Team Utan Gränser CK Kungsbacka 1965
Mats Lindblad Färila 1981
Sören Jansson Knivsta CK Knivsta 1953
Håkan Jacobs Masjävlar FALUN 1966
Hugo Jacobs Masjävlar FALUN 2001
Lars Andreason Eskilstuna IK Eskilstuna IK Eskilstuna 1966
Ulrika Andreason Eskilstuna IK Eskilstuna IK Eskilstuna 1969
Andreas Setterhall Team Utan Gränser CK Team Utan Gränser CK Sollentuna 1983
Linda Setterhall Team Utan Gränser CK Team Utan Gränser CK Sollentuna 1983
Frank Kawecki Högis Goteborg 1987
Kjell Persson Bollnäs CK Tyresö 1964
Robert Trouin TUG CK Team Utan Gränser CK Åkersberga 1974
Ali Ranji TUG Team Utan Gränser CK Spånga 1978
Dan Sonefors Bollnäs CK Bollnäs cykel klubb Bollnäs 1963
Robert Otterstål Team Utan Gränser CK Team Utan Gränser CK Saltsjö-Boo 1979
Eva Brolin Racersmurfarna Falun 1959
Fredrik Wallinder Motala 1966
Marita Wallinder Motala 1968
Monica Haag Fredrikhof Fredrikshof Sollentuna 1970
Nicklas Junvald TeamSiggeCykel Team Sigge Cykel Älsvjö 1983
Johan Ribbeklint Team Sigge Cykel Stockholm 1976
Göran Ekeberg CK-Uni Uppsala 1968
Dag Allernäs Intersport Sälen Borlänge 1966
Olle Andersson Säter Säter 1951
Kjell-Åke Park Kils vvs och värmepumpar Kil 1957
Christer Söderström Cykelklubben.se Skarpnäck 1962
Johnny Wigström Bålsta CK Bålsta 1965
Ann-Christin Hedberg Karlsbyhedens OK Sundborn 1966
Christer Andersson Hudik Triathlon Hudiksvall 1958
Tom-Erik Urø Team utan gränser Team Utan Gränser CK Sollentuna 1962
JONAS RIDELL TÄBY 1967
Simon Kartal VCK Västerås 1976
Lena Sühl CKFalken Västerhaninge 1962
Peter Berggren CKFalken Västerhaninge 1963
Fredrik Ståhl Team utan gränser CK Team Utan Gränser CK Enskede gård 1973
Hans-Åke Lundqvist Lönsboda SK Lönsboda 1960
Otto Björnberg Fredrikshof CK Sollentuna 1972
Leif Hangvar Stockholm 1957
Tobias Sahlin GRUMPY OLD MEN Hedemora 1972
Jimmy Svedberg Sandvikens CK Sandvikens CK Sub4 Sandviken 1975
Veronica Mongård Älvsjö 1983
Johan Mongård Älvsjö 1978
lars morén - uppsala 1956
Marcos Dias Stockholm 1976
Annika Folcke She Rides Nyköping 1971
Joakim Jönsson Lönsboda 1966
Benny Bennström IFK sala Sala 1949
Heiko Bechtel Hässelby SK Fortum Stockholm Exergi Spånga 1973
Jens Petersson Volvo IF Olofström 1966
Elin Persson Nacka 1988
Christofer Olaison Nacka 1988
Marie Persson Hägersten 1979
Thomas Olingsberg AC Saltlake Thomas Olingsberg Saltsjö-Boo 1965
Terez Lundqvist Miklos Spårvägen CF Huddinge 1969
Johan Lundqvist Spårvägen CF Huddinge 1967
Sven-Erik Möllberg CSK Ludvika Ludvika 1957
Björn Aspelin Gävle CA Valbo 1963
Kurt Sunnerdahl Västra Tunhem 1959
Julia Sunnerdahl Team Ljungskog Västra Tunhem 1991
Lennart Jansson Borlänge Borlänge 1944
Kjell-Owe Jansson Fredrikshof Hässelby 1965
Jimmy Bast NF Teknik & Data AB Bromma 1981
Stefan Mäler NF Teknik & Data AB Bromma 1971
Martin Rappe NF Teknik & Data AB Bromma 1972
Fredrik Görsten NF Teknik & Data AB Bromma 1972
Peter Filipsson NF Teknik & Data AB Stockholm 1958
Mikael Nilsson NF Teknik & Data AB Saltsjö-Boo 1971
henrik ivarsson Väsby Triathlon Sollentuna 1969
Henrik Jedholm Sundbyberg Sundbyberg 1980
Mattias Lindeberg Fredrikshofs IF Enskede 1967
Johnny Hellsten IK Segro Borlänge 1955
Jan de Mont Fredrikshof Trångsund 1973
jacob gemmel Hammarby Älvsjö 1965
Bengt Möller Fredrikshof if Hässelby 1959
Marie Larsson Team Ljungskog Team Ljungskog ALMUNGE 1968
Kelly Madill Bromma 1970
Caroline Vikström Team powerpuffpinglorna Rengsjö Rengsjö 1988
Åsa Swartlinger Vendelsö 1974
Jerker Pettersson Mariehamn 1968
Erik Andersson Nyköping 1983
Bjørn Holmseth Trysil SK Trysil 1953
Leif Adolfsson Team Esplanad Umeå 1963
Jonas Alexandersson Team Kungälv Ytterby 1988
Emil Bäcklin Gävle Cykelamatörer Olsbacka MTB Gävle 1979
Lars Wallin Falun 1955
Erik Blomberg Gävle CA Olsbacka MTB GÄVLE 1979
Rikard Espling KRESP Stockholm 1963
Johan Strand Gävle CA Olsbacka MTB Gävle 1973
Åsa Sigfrids-Lund Team Ljungskog Upplands Väsby 1972
Torger Ringen Ullensaker cykleklubb Jessheim norge 1945
Ludwig Strucke ODCK ODCK Uppsala 1992
Pär Stolpe Diamant Gävle CA Olsbacka MTB Gävle 1976
Anne-Marie Boström STOCKHOLM 1958
Anders Engstrand Vaxholm 1960
Fredrik Larsson Gävle cykelamatörer Gavle 1968
Kjell Eriksson Hagfors 1962
Claudia Odell Team Cykeltjänst,Södertälje Team Cykeltjänst Södertälje 1975
Andrew Miller GUCK Gimo 1978
Matt Law Didcot UK 1977
Lars-Olof Biörs Djurmo 1956
Per Fektenberg GRUMPY OLD MEN Hedemora 1972
Lotta de Mander CK Dunken Stockholm 1959
Peter Johansson TEAM HSS TEAM HSS Västerås 1968
Håkan Sjöström Gimonäs CK Västerås 1966
Stefan Sjöström Gävle 1968
Jan Lund Falun 1948
Jens Hansson Friskis & Svettis Täby Team Friskis Täby Danderyd 1966
Ulf Forsberg Sollentuna 1962
Magnus Wedenborg Tyresö CK Tyresö 1989
Rune Hagen Elverum 1955
Richard Müller solna 1968
Ann-catrine Heidmark 660521 Vallentuna 1970
Conny Heidmark 660521 Vallentuna 1966
fredric Kaijser Epicenter Sundbyberg 1969
Patrick Mesterton Epicenter Sundbyberg 1969
Per Sundin Epicenter Sundbyberg 1963
Patrik Forssell Team Utan Gränser CK Team Utan Gränser CK Vällingby 1980
Anne Rasmussen Bålsta CK Bålsta 1965
Olof Rasmussen Bålsta CK Bålsta 1962
Christer Jönsson Sundbybergs IK Sundbyberg 1966
Mats Hederos Epicenter Sundbyberg 1956
Björn Nordgren Epicenter sundbyberg 1969
Emil Hägerlund CSK Ludvika Ludvika 1972
Carl Martinez Alnö Race Team ANKARSVIK 1956
Tomas Risbecker Bromma 1967
Karsten Bergdahl Fredrikshofs IF Cykelklubb Vendelsö 1970
peter guve Herr bromma 1964
Gustav Nyman Sigge Cykelklubb Stockholm 1984
Steinar Solbakken Engerdal SK Drevsjø 1946
Örjan Sjöström Fredrikshof CK Team GT limited edition Huddinge 1954
John Lindell SMACK Upplands Väsby 1966
Fredrik Englund Fredrikshof Fredrikshof Gustavsberg 1967
Carl Chapman Dellner IK Falun 1984
Renee Sundström Team Ljungskog Team Ljungskog Vällingby 1970
Anders Åberg Team Alliansloppet Cykel Sjuntorp 1972
Torbjörn Nilsson Tobbes Hockeymuseum Team Rynkeby Godmorgon Dalarna Malung 1966
Mårten Nilsson Uppsala 1970
Camilla Johansson Mariehamn 1971
Ove Nilsson Hedemora Hedemora 1963
Staffan Lind YFB Leksand Leksand 1975
Mats Jensen-Urstad Stockholm CK Stockholm 1954
TOMMY matsson GRUMPY OLD MEN GRUMPY OLD MEN Hedemora 1964
Mattias Enroth Huddinge 1991
Jens Danielsson Spånga 1965
Gunilla Eriksson Lag Eriksson JOHANNESHOV 1968
Björn Eriksson Lag Eriksson JOHANNESHOV 1972
karl Fredholm TYRESÖ 1976
Håkan Ågren Lantmäteriets fritidsförening Valbo 1954
Stefan Ljungstedt Herrängen CK Herrängen CK Älvsjö 1971
Leif Skymberg Cykelklubben.se Cykelklubben.se 655 94 KARLSTAD 1961
Björn Markus Team Cykel & Fjäll CK FALUN 1958
Anna Mårtensson Team powerpuff pinglorna Rengsjö Rengsjö 1981
Angelica Mårtensson Team powerpuffpinglorna Rengsjö Rengsjö 1976
Frej Adolph Järfalla 1974
Kenneth Ågren CSK Ludvika Ludvika 1970
Owe Warnvik Romelanda 1966
Niklas Enmark Majvivan Spånga 1972
Viktoria Enmark Majvivan Spånga 1972
Ingemar Elefant Team Alliansloppet Cykel Team Alliansloppet Cykel Trollhättan 1965
John Egan Enköping 1975
Jonas Holmberg Fredrikshof CK Team GT limited edition Segeltorp 1962
Eric Åsberg UPPSALA 1989
Åsa Christiernin Uppsala 1976
Tomas Ungerdahl Länna Sport CK Gustafs 1966
Per Brinkenberg Stockholm 1965
Michael Leitner Vallda 1958
Pär Belin TEAM ADK Djurås 1963
Tony Ekström Spårvägen ck Älvsjö 1963
Hannu Huovinen Försvarets Sportklubb Försvarets Sportklubb Enköping 1966
Örjan Otterbjörk Gävle WeSki Gävle 1949
Anders Belin TEAM ADK Djurås 1966
Niklas Sundin Cirkus Moutou Lidingö 1965
Lennart Meandzija Björka Old Boys Handen 1977
Anders Olsson AFA Fritid Vinkelbacken Räsers Järfälla 1961
Ludvig Olsson Vinkelbacken Räsers Järfälla 2001
Anders Lindegren Reflex Stockholm 1956
Per Back Knivsta CK Knivsta 1979
Frank Amundsen Team Sméstan CK Eskilstuna 1973
Tobias Palmberg Team Sméstan CK Team Sméstan CK Eskilstuna 1973
Peter Mölleborn Björka Old Boys Björka Old Boys Hässelby 1964
Anna Aller Fredrikshof TYRESÖ 1975
Niklas Aller Fredrikshof TYRESÖ 1972
Per Molin Avonova Active IF Nykvarn 1954
Ewa Rösth 195603311423 Fredrikshof ÅRSTA 1956
Alf Klövvik SMACK Upplands Väsby 1958
Leif Moutou Cirkus Moutou Stockholm 1965
Mats Freden Cirkus Moutou Älta 1975
Mikael Jansson Cirkus Moutou Täby 1962
Simon Mattsson 3CT Trollhättan 1974
Mats Stefansson Lantmäteriets FF Team Metria Gävle 1958
Göran Bajen Malmström CK Vinet CK Vinet Johanneshov 1963
Lisette Norrman Team Ljungskog/Fredrikshof/U4 Team Ljungskog Solna 1970
Torbjörn Landenberg CK Hymer CK Hymer Linköping 1963
Morten Øygard Sandviken CK Sandvikens CK Sub4 Sandviken 1967
Henrik Rasmussen Rooster Club Varberg TEAM ADK Varberg 1974
Jan Siljeströmer Team Family Tungelsta 1963
Agneta Kores Team Family Tungelsta 1966
Lars-Rune Myhrén Fredrikshof IF CK Munsö 1946
Mats Åmark VÄRMDÖ 1963
Ronny Andersson Gävle 1978
Christer Jowenberg Team ADK Kil 1966
Robert Lycksell SMACK Sollentuna 1971
anders larsson Gävle Gävle 1959
Filip Johansson Team Rynkeby Godmorgon Dalarna Gävle 1982
Joakim Ågren Björka Old Boys Sundbyberg 1967
carl stenbeck ekerö 1968
Anders Sahlin Stockholm Stockholm 1962
Anders Hjelm CK Uni Uppsala 1962
Pelle Bosta Stockholm 1962
Jan Gilljam-Kroon KRESP SOLLENTUNA 1967
Joakim Landén Björka Old Boys Vallentuna 1970
Kjell Ahl Team 08 Bromma 1953
Dennis Edenfelt Team 08 Stockholm 1985
Joakim Mix IK Vista Huskvarna 1966
Johnny Björnsson Kolsva IF Kolsva 1955
Mats Hansson IT-advokaterna i Sverige Nacka 1960
Olov Holmkvist Rembo IK Avesta 1961
Kjerstin PetreliusAllard Linköping 1955
Catharina Gilljam Team Ljungskog Team Ljungskog Sollentuna 1961
Patrik Tengvall Sala cykel klubb Sala 1964
Christer Lundh Västerås Västerås 1959
Jan Englundh Ramirent Fjärdhundra 1967
Lars-Olle Kjällberg SMACK Upplands Väsby 1955
Tomas Johansson Ck motvind Falköping 1968
Ulrika Chevalier Fredrikshof Fredrikshof Kungsängen 1964
Anders Chevalier Fredrikshof Fredrikshof Kungsängen 1959
Tommy Bond Rättvik 1958
Johan Hessling Lento ciclismo Uppsala 1971
Jessica Alsenlid Otterstål Team Utan Gränser CK Team Utan Gränser CK Saltsjö-Boo 1974
Jörgen Otterstål Team Utan Gränser CK Team Utan Gränser CK Saltsjö-Boo 1975
Mats Lindh Knutby IF Knutby 1965
Peter Henningsson 620929-6976 Sandvikens CK Sub4 Sandviken 1962
Anders Hellblom SMACK Täby 1955
Johan Johansson Fredrikshof CK SOLLENTUNA 1968
Camilla Lind Karlsson Team Sméstan CK Team Sméstan CK Eskilstuna 1968
Michael Ek Mora Ck Mora 1965
Per Halmstad Enköping Enköping 1974
Leif Frimodigs Intersport Sälen Borlänge 1955
Boel Schylander Hofors AIF Cykel Hofors AIF cykel Hofors 1979
Mikael Schylander Hofors AIF Cykel Hofors AIF cykel Hofors 1978
Åke Lantz IFK Sala Sala 1955
Roberth Krig Julita triathlon Katrineholm 1970
Emanuel Löfström Borlänge CK Sub:Bättre sent än aldrig Borlänge 1968
Jan Kiuru Hagfors Hagfors 1964
Christian Rollfelt Sundbyberg 1964
Bill Turesson Jsk Järna 1960
Stefan Kembe Korsnäs IF FALUN 1949
Birger Back Korsnäs IF FALUN 1948
Peter Wasström Lantmäteriets FF Gävle 1961
Christina Wasström Lantmäteriets FF Gävle 1961
Rikard Nilsson Björka Old Boys Järfälla 1970
Jan Larsson Pumpade däck Upplands Väsby 1957
Mikael Björkman Åmåls ca Åmål 1968
Emil Dahlqvist Team Dolan Team Dolan östersund 1979
Janne Rudwall Team Dolan Team Dolan Stockholm 1960
Andreas Tangerud Västerås CK CK Mellanmjölk VÄSTERÅS 1973
Jonas Rosenberg Team Rosenberg Sollentuna 1991
Mikael Rosenberg Team Rosenberg Rönninge 1964
Ulf Rosenberg Team Rosenberg Älta 1964
Curt Lövhammar Tyresö Tyresö 1955
Inger Olsson Korsnäs IF skidor Falun 1949
Filip Pastuhoff Borlänge BORLÄNGE 1952
Andreas Färneland Spårvägen Cykel TEAM ADK Tullinge 1971
Fredrik Svensson Eskilstuna IK Esklstuna 1975
Gunilla Gerhardsen Eskilstuna IK Eskilstuna 1971
Kurt Hörnqvist Fredrikshof Cykelklubb Team Friskis Täby Täby 1959
Leif Karlsson Bälinge IF Uppsala 1961
Elisabeth Karlsson Bälinge IF Uppsala 1963
Andreas Rosberg Sandvikens CK Sandvikens CK Sub4 Sandviken 1974
Arsen Pogosian Rolling stones Stockholm 1988
Johan Ståhlbom Team Utan Gränser CK Lidingö 1969
Anders Nilsson Team Mossavägen Stockholm 1957
Samuel Scherman Johansson Team Mossavägen Köbenhavn 1989
Jonny Johansson ABB IF Ludvika Säter 1964
Martin östberg Borlänge 1980
Tove Österman Johanneshov 1967
Per Sandin CK Uni Uppsala 1970
Tomad Lindgren Borlänge 1972
Kent Eriksson Alnö Race Team Alnö Race Team Sundsvall 1965
Lage Trangsrud Engerdal SK Drevsjø 1956
Mats Niklasson Rooster Club Varberg Nacka 1964
Claes Wirgin Viggbyholm Wirgin Medicin och Konsult Täby 1960
Bengt Johannesson Team ADK TEAM ADK Varberg 1953
Ulrika Wernståhl 3CTriathlon Team Ljungskog Trollhättan 1966
Douglas Holmstrand Rolling stones Stockholm 1988
Trolle Sahlström Rolling stones Stockholm 1988
Krister Mellström Södertälje CK Södertälje CK Södertälje 1970
Anna Mellström Södertälje Team Cykeltjänst Södertälje 1970
Mats Ek Tierps CK Sandvikens CK Sub4 Tierp 1964
John Segerman Bro 1977
Linda Segerman Bro 1977
Martin Gref FSK Uppsala 1968
Maria Ladic FSK Uppsala 1971