Anmälda till VXO Trail Spring Avancerad sök

VXO Trail Spring 10 km

Startnummer Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår
137  Elin Lindkvist Damer Kvinna Växjö 1980
138  Federico Bachiller Herrar Man Växjö 1979
136  Stefan Johansson Herrar Man Växjö 1959
135  Martin Ouchterlony Herrar Man Växjö 1987
134  Hanna Nattfogel Damer Kvinna Tävelsås 1981
133  Christer Hagberg Växjö Löparklubb Herrar Man Växjö 1967
129  Willy Svensson Sjöatorps löparklubb Herrar Man Hjortsberga 1975
130  Arvid Svensson Sjöatorps löparklubb Herrar Man Hjortsberga 2007
131  Marie Svensson Sjöatorps löparklubb Damer Kvinna Hjortsberga 1977
132  Klara Svensson Sjöatorps löparklubb Damer Kvinna Hjortsberga 2005
128  Jenny Strandqvist Damer Kvinna Växjö 1980
124  Calle Norberg Umara SC Herrar Man Umarastad 2017
126  Helena Rosén Damer Kvinna Växjö 1975
125  Jessica Graae Damer Kvinna Ryssby 1987
127  Anna Isgren Sjösten Damer Kvinna Växjö 1968
123  Magnus Ahlström Herrar Man Växjö 1975
122  Sofie Svensson Damer Kvinna Växjö 1993
121  Björn Liljengren Ok Norrvirdarna Herrar Man Tjureda 1980
120  Elisabet Janner Ronneby OK Damer Kvinna Ronneby 1965
119  Ann-Sofie Mogren Damer Kvinna Eriksmåla 1983
118  Mikael Svensson Växjö Löparklubb Herrar Man Växjö 1982
117  Karin Johansson Damer Kvinna Vrena 1962
116  Leo Hagberg Herrar Man Växjö 2001
115  Lars-Göran Warodell Herrar Man Växjö 1969
114  Katarina Holm Eksjö skid- oh orienteringsklubb Damer Kvinna Eksjö 1972
113  Sara Eriksson FK-Puls Damer Kvinna Växjö 1978
112  Roland Gustbée Växjö löparklubb Herrar Man Växjö 1958
111  Sara Lindås Damer Kvinna Herrljunga 1984
110  Lina Andersson Damer Kvinna Rydaholm 1982
109  Tomas Karlsson Kexholms SK orientering Åseda Herrar Man Åseda 1967
107  Carl von Sivers Herrar Man Växjö 1977
108  Ulrika Von Sivers Damer Kvinna Växjö 1980
105  Anna Lidén Damer Kvinna VÄXJÖ 1978
106  Mattias Lidén Herrar Man VÄXJÖ 1977
104  Olof Forslund Herrar Man Tävelsås 1984
103  Marcus Lideberg Herrar Man Växjö 1976
102  Henrik Grankvist Herrar Man Växjö 1978
101  Noah Valdefall Herrar Man Växjö 2005
100  Lisa Långström Damer Kvinna Växjö 1982

VXO Trail Spring 20 km

Startnummer Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår
252  Peter Wibrån Herrar Man Växjö 2017
251  Adam Georgsson OK Nackhe Herrar Man Ingelstad 1992
250  Rickard Kjällberg Harsö running Herrar Man Växjö 1974
249  Diederik Damshuiser Älmhult Mossarunner Herrar Man Älmhult 1976
248  Erik Taber Fiolens löparklubb Herrar Man Växjö 1993
247  Hanna Wikner Damer Kvinna Tving 1976
246  Jonas Andersson Herrar Man Växjö 1983
245  Daniel Römer Herrar Man Alvesta 1982
244  Jonathan Egerbo Herrar Man Växjö 1977
999  Tobbe Petersson Herrar Man kjsdnf 2017
242  Andreas Torneus Harsö running Herrar Man Växjö 1974
241  Olaf Szukalowicz mossarun.com Herrar Man Älmhult 1983
240  Martin Tunlid Växjö Löparklubb Herrar Man Växjö 1991
239  Fredrik Valgren 338 Småland triathlon & multisport Herrar Man Växjö 1973
238  Sandra Eriksson Axelsson Norrvirdarna Damer Kvinna Lammhult 1975
237  Eva Gustafsson Damer Kvinna Växjö 1979
236  Niklas Lundgren Herrar Man Växjö 1985
234  Andreas Bengtsson Herrar Man HOVMANTORP 1984
235  Patrik Roos Herrar Man Hovmantorp 1968
233  Johan Olsson Team Blekinge Herrar Man Nättraby 1972
232  Mikael Lundtsröm Herrar Man Växjö 1978
231  Carl Eilert Herrar Man Växjö 1983
230  Emma Blomsterberg LK Uven Damer Kvinna Ängelholm 1974
229  Jesper Petersson Herrar Man Växjö 1972
228  Astrid Eiderbrant Srtvif Damer Kvinna Växjö 1967
227  Linda Hagehed Växjö Löparklubb Damer Kvinna Växjö 1971
225  Julia Utbult Damer Kvinna Gemla 1982
226  Lena Athley Damer Kvinna Gemla 1978
224  Fredrik Elowsson Växjö löparklubb Herrar Man Gemla 1968
223  Daniel Johansson Växjö Löparklubb Herrar Man Växjö 1976
222  Simon Magnusson OK Stigen Herrar Man Tolg 1985
221  Dan Roslund Herrar Man Liatorp 1981
220  Gunnar Bergmark Lönashult Goif Herrar Man Växjö 1961
219  Marcus Petersson FK Finn Herrar Man Ljungby 1981
218  Sofia Asplund ok Norrvirdarna Damer Kvinna Lammhult 1981
217  Antoine Dupuis None Herrar Man Josse 1994
216  Niklas Hegfalk Herrar Man Malmö 1985
215  Anders Nilsson Växjölöparklubb Herrar Man Åseda 1979
214  Magnus Ringberg Herrar Man Växjö 1977
213  Magnus Einvall Herrar Man Växjö 1973
212  Anne Lidholm Tjust Distans Damer Kvinna Växjö 1990
211  Matilda Birgersson Damer Kvinna Västervik 1989
210  Björn Renemark 338 Småland Triathlon & MF Herrar Man Växjö 1979
209  Amanda Nolhage Team Hybrid Fitness Damer Kvinna Vetlanda 1989
208  Frans Lemark Herrar Man Växjö 1965
207  Rasmus Axelsson Herrar Man växjö 1998
206  Niclas Owesson Herrar Man Åryd 1966
205  Jonas Blom Herrar Man Växjö 1974
203  Lisa Årman Damer Kvinna Jönköping 1995
204  Anton Hedström Herrar Man Jönköping 1992
202  Ingemar Sandén Yeong Won Taekwondo Herrar Man Kalmar 1958
201  Lena Fransson Växjö löpsrklubb Damer Kvinna Växjö 1972
200  John Johansson Herrar Man Växjö 1978

VXO Trail Spring 40 km

Startnummer Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår
408  Simon Nilsson Ödeshögs skidklubb Herrar Man Alvesta 1986
407  Johan Stålhammar 338 Småland triathlon och multisport Herrar Man Växjö 1984
406  Rasyad Aqiyl Växjö Löparklubb Herrar Man Växjö 2017
405  Johan Runbert Växjö löparklubb Herrar Man Hovmantorp 1979
404  Patrik Alvånger VXO Ultra Herrar Man Växjö 1975
403  Robert Karlsson OK Norrvirdarna Herrar Man Lammhult 1981
402  Björn Tibbelin Risinge Löparkamrater Herrar Man Åryd 1975
401  Johannes Mellskog Fiolens löparklubb Herrar Man Moheda 1993
400  Albin Kornbeck Växjö löparklubb Herrar Man Braås 1988

VXO Trail Spring 60 km

Startnummer Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår
611  David Grann VXO Ultra Herrar Man Växjö 1981
610  Åke Larsson Stigmännen Karlshamns OK Herrar Man Karlshamn 1969
609  Tony Långström Herrar Man Växjö 1974
608  Daniel Jonsson Karlevi Herrar Man FÄRJESTADEN 1973
607  Johan Cardell Ik Sisu Herrar Man Nässjö 1973
606  Eugenia Spiriadis Näset Triathlonklubb Damer Kvinna Malmö 1981
605  Andreas Bohman Risinge Löparkamrater Herrar Man ÅRYD 1972
604  Joe Walfridson Ik Sisu Herrar Man Nässjö 1974
603  Daniel Samuelsson Lönashult goif Herrar Man Vislanda 1989
602  Malin Holm Roos Chris damm Golf Academy Damer Kvinna Färjestaden 1986
601  Tomas Eriksson Herrar Man Stockholm 1983
600  Christian Johannesson Herrar Man Växjö 1980