Anmälda till Kungsbackaloppet 2018 Avancerad sök

Halvmaraton

Namn Klubb Klass Ort Födelseår
Robert Roman O2 Extreme Herrar TORSLANDA 1962
Rickard Nilsson Umara sports club Herrar Göteborg 1982
iPhones Åberg Repairhouse AB Herrar Kungsbacka 1992
Andreas Håkansson Herrar 1992
Adam Giza Ringhals IF Herrar Kungsbacka 1988
Johnny Jantunen Kongahälla AIK Herrar Ucklum 1964
Michel Joviken Nordic Wellness Kungsbacka Herrar Fjärås 1994
Fransisca Sparryttare Nordic Wellness Kungsbacka Damer Mölndal 1994
Kima Shams Damer Västra Frölunda 1995
Anders Gustafsson Saleby IF Herrar Lidköping 1968
Johan Andersson Kungsbacka BTK Herrar Kungsbacka 1982
Viktor Törneke O2 Extreme team Herrar Göteborg 1984
Patrik Waldegren Herrar Filipstad 1972
Isak Eriksson Solvikingarna Herrar Mölndal 1994
Emy Thorén Solvikingarna Damer 1995
Jonas Collvik Herrar Onsala 1973
Fredrik Johansson Herrar Fjärås 1980
Fredrik Karlsson Göteborg-Majorna OK Herrar Göteborg 1972
Patrik Henriksson Herrar Varberg 1972
Mats Ohlsson Brattås CK Herrar Henån 1974
Fredrik Roos Lonesome Runners Herrar Särö 1966
Olle Dahlberg Solvikingarna Herrar Göteborg 1987
Jakob Hendén Herrar Kungsbacka 1997
Mattias Ranefalk Citymail Herrar Kungsbacka 1972
Marcus Olsson FK Friskus - Varberg Herrar Väröbacka 1992
Jonathan Marshall Herrar Kungsbacka 1980
Per Ahlström Herrar Göteborg 1977
Rickard Allvin Trollhättan stad Herrar Nygård 1986
Karl-Johan Söderholm DRT KUNGSBACKA Herrar FJÄRÅS 1967
Anna Bengtsson Damer Göteborg 1998
Linda Bengtsson SK Bore Damer Torsby 1978
Aarne Pikerpöld Solvikingarna Herrar Mölndal 1970
David Fhager Herrar Trollhättan 1991
Jonatan Conradsson Herrar GÖTEBORG 1988
Mikael Ohlsson Volvo Herrar KÅLLERED 1963
Jonas Jehander Friskis & Svettis Majorna Herrar GÖTEBORG 1985
Alicia Larsson Damer Halmstad 1996
Björn Sjöstrand IF Skattmasarna Herrar Västra Frölunda 1978
David Thiringer IK Stern Herrar Göteborg 1993
Jonatan Bengtsson Herrar Varberg 1990
Jonas Hedeback Triathlon Väst Herrar Västra Frölunda 1978
Ewa Aronsson Damer Kungsbacka 1975
Torsten Olsson Solvikingarna Herrar Landvetter 1951
Mikael Abrahamsson Herrar Vallda 1969
Ewa Praetorius Solvikingarna Damer Askim 1967
Hanan Ali Solvikingarna Damer Göteborg 1990
David Mikkelsen Stenungsundslöparna Herrar Stora Höga 1981
Markus Wikström Solvikingarna Herrar Sävedalen 1974
Fredrik Ahlborg Solvikingarna Herrar Hisings Kärra 1984
Janina Karlen Damer Kungsbacka 1977
Johan Svensson Herrar Göteborg 1985
Ali Mohammed Herrar Göteborg 1985
Fredric Sonesson Sone BK Herrar Lindome 1966
Peter Gulin Herrar Kungsbacka 1970
Mathias Malmgren Herrar Landvetter 1974
David Molin Solvikingarna Herrar Hisings Backa 1974
Maria Moberg Tenant & Partner Damer Kungsbacka 1985
Joacim Göransson Herrar Götteborg 1993
Kjell Bäckström Solvikingarna Herrar Göteborg 1947
Henrik Börjesson Mölnlycke Herrar MÖLNLYCKE 1974
Erik Michaëlsson IK Dran Herrar Stråvalla 1967
Pernilla Brink Henriksson Damer Varberg 1972
Mitra Javadzadeh BNBRC Damer Göteborg 1990
Magnus Fogelblad Herrar Kungsbacka 1969
Bengt Dahlberg Solvikingarna Herrar Göteborg 1949
Louis Herrey Herrar Kungsbacka 1966
Sven-Åke Hurtig Solvikingarna Herrar Västra Frölunda 1945
Torkel Gustafsson IK Ymer Herrar Borås 1970
Karin Eriksson Lonesome runners Damer Ljungskile 1970
Ulf Engsmyre . Herrar Hisings Backa 1965
Harri Mäkinen IF KVILLE Herrar Lerum 1959
Joachim Svedberg Högsbo AIK Herrar Göteborg 1977
Marcus Molander IK Stern Herrar Härryda 1983
Oscar Sjölander Herrar Västra Frölunda 1969
Nicklas Hansson BK Skottfint Herrar Göteborg 1978
Lars Daun Herrar Borås 1959
Christoffer Barett Triathlon väst Herrar Göteborg 1986
Anna Wallquist Damer Kungsbacka 1977
Joakim Enslöw Herrar Kungsbacka 1983
Toni Niskanen Herrar Göteborg 1980
Morgan Lindlyckes Falkenbergs RR Herrar Falkenberg 1975
John Ottosson Herrar Vänersborg 1981
Daniel Dahlgren Herrar Kungsbacka 1981
Marcus Hyttfors Majornas IK Herrar Göteborg 1975
Johan Selven Mölndal Bandy Herrar Lindome 1976
Ralf Hansson Swerock Herrar Kungsbacka 1960
Andreas Hellqvist Herrar Göteborg 1979
Elias Beloukas Herrar Mölnlycke 1979
Niklas Karlsson Transpiration Ab Herrar Alingsås 1972
Karl-Henrik Axelsson Herrar 1960
Fredrik Andersson Herrar 1976
Farzad Pakzad Solvikingarna Herrar 1960
Jan Grawem Herrar 1961
Denis Matic Herrar 1988
David Haisch Herrar 1972
Robert Ernofsson Herrar 1972
Lars-olof Månsson Herrar 1964
Henrik Soovik Herrar 1992
Chtistian Lagerstedt Herrar 1973
Michael Helmersson Herrar 1972
Sebastian Sundell Herrar 1992
Lennart Bengtsson Herrar 1961
Mattias Johansson Herrar 1967
Stuart Campell Herrar 1981
Niklas Karlsson Transpiration Ab Herrar Alingsås 1972
Elin Lundén Damer 1991
Jannike Engelin Graw Damer 1992
Diana Matic Damer 1998
Katja Leibe Bergstedt Solvikingarna Damer 1960
Emelie Salomonsson Damer 1980
Ellen Turner Damer 1983
Jenny Blom Göteborg running club Damer 1994
Anna Wibling Damer 1990
Magnus Hempel Herrar 1969
Jahan Hallén Herrar 1970
Fredrik Andersson Herrar 1972
Matthew Corney Herrar 1991
Niclas Clemmensen Herrar 1974
Björn Elfström Lerum Friidrott Herrar Lerum 1972
Christoffer Johansson Herrar Göteborg 1989
Oliwer Nyrén Herrar Lindome 2007
Carl Toller Solvikingarna Herrar Göteborg 1993
Gustav Forsström Team Gudran Herrar Göteborg 1992
Martin Beckert Herrar Kungsbacka 1978
Runar Höiom Umara sk Herrar Åsa 1967
Robin Sundqvist Ik stern Herrar Vallda 1983
Mats Kaneby Herrar kungsbacka 1968
Björn Johansson SOK Knallen Herrar Gånghester 1976
Andre Spangenberg Herrar Onsala 1971
Anoush Shahraki Damer Göteborg 1985
Philip Käll IF Kville Herrar Göteborg 1990
Malin Källqvist Damer 1991
Clary Cameras Damer Kullavik 1964
Jenny Enslöw Nordic Wellness Damer Kungsbacka 1978
Johan Skårbratt Solvikingarna Herrar Göteborg 1981
DANIEL CARLBERG Team Carlberg Herrar Billdal 1982
Martin Olsson TJ Paradiset Herrar Göteborg 1988
Jonathan Jonsson MAIK Herrar Kungsbacka 1990
Peter Manhof Papphammarpojkarna Herrar Mölndal 1978
Håkan Wikell Jönsson Mölndals AIK Herrar Kållered 1972
Victor Dahlgren Brattås CK Herrar Henån 1990
Ida Bengtsson Damer Varberg 1984
Hans Danielsson Handelsbanken Herrar Kungsbacka 1959
Håkan Börjesson Solvikingarna Herrar Göteborg 1947
Franko Selar Göteborg Herrar Göteborg 1943
Christian Lindskog Herrar Fjärås 1979
Jens Ljungcrantz Herrar 1980
Lina Modén Damer Falköping 1981
Helene Askervi Damer Kullavik 1973
Anna Eriksson Damer Göteborg 1984
Thor Wahlberg Solvikingarna Herrar Sävedalen 1958
Gunilla Nilsson Damer Falkenberg 1974
Christian Englund Team Englund Herrar Falköping 1975
Olle Ericson Lonesome Runners Herrar Onsala 1999
Marcus Lindh Solvikingarna Herrar Göteborg 1985
Kristoffer Säfström Herrar Göteborg 1989
PIERRE WERNÅS Herrar Gråbo 1985
Magdalena Sundqvist Socialdemokraterna i Kungsbaca Damer Kungsbacka 1972
Vasily Simutkin Herrar Tobo 1974
ann-louise askervi Damer göteborg 1969
Rut Pergament Damer Göteborg 1953
Peter Svensson Privatperson Herrar KUNGSBACKA 1972
Jan Holgersson Navåsens FK Herrar Tostared 1950
Jonathan Frost Herrar Fjärås 1990
Annie Bäck Damer Särö 1979
Johan Granfors IF Rigor Herrar Kungsbacka 1973
Mark Börjeson Herrar Onsala 1964
Yngve Engström Belgrade Running Club Herrar Belgrad 1963
Katarina Engström Belgrade Running Club Damer 1964
Jakob Andersson Käringön FC Herrar Mölndal 1985
David Ekblad Umara SC Herrar Göteborg 1990
Jenny Svanlind Vital Gym Damer Filipstad 1978
Johan Lindbohm DRT Kungsbacka Herrar Kungsbacka 1977
Niklas Knape Herrar KUNGSBACKA 1976
Magnus Rönnbom Herrar Kungsbacka 1976
Henrik Tornås Herrar Vallda 1976
Jonas Eliasson Herrar Kungsbacka 1976
daniel gurney 1971 Herrar SKENE 1971
Ida Odelius Damer Västra frölunda 1983
Torkel Davidsson Mölndals AIK Herrar Kungsbacka 1973
Martin Karlsson Herrar Kungsbacka 1980
Niclas Schedin Herrar Lund 1988
Eskil Mattsson Lerum Friidrott Herrar Gråbo 1981
Kristoffer Pettersson Herrar Kungsbacka 1985
Ylva Carlsson Damer Kungsbacka 1975
Emma Stokland Hälle IF Damer Göteborg 1990
Elin Bålefalk Damer Åsa 1984
Sandra Andersson Damer 1989
Emma Rahm Damer Kungsbacka 1989
Christer Brunström solvikingarna Herrar Tollered 1955
Tony Malila Adient Herrar Kungsbacka 1968
Martin Janovskis Herrar Kungsbacka 1986
Ida Haataja Damer Viskafors 1992
Fredrik Andersson Lucky Runners Herrar Horred 1976
Niklas Murray Away Team Herrar Svaneholm 1978
Daniel Johansson Malcic Mölndals AIK Herrar Kungsbacka 1992
Karin Källgren Damer Kungsbacka 1967
Anders Nylander Herrar Haverdal 1988
Mikael Nylander Herrar 1986
Cecilia Haglund Damer Floda 1991
Filemon Fshatsion Hälle IF Herrar Uddevalla 1998
Annette Haglund Damer Floda 1968
Jimmy Hiller Lonesome Runners Herrar Kungsbacka 1981
Johanna Johansson If Rigor Damer Kungsbacka 1971
Fredrik Dyrkell Herrar Torslanda 1977
Mikael Melander Fbg Training Academy Herrar Falkenberg 1991
Bertil Dahlgren DRT Kungsbacka Herrar Onsala 1956
Rickard Blomqvist 1981 Herrar KUNGSBACKA 1981
Andreas Wennergrund Hanhals Kings Herrar Vallda 1981
Emil Glassel Herrar Norrtälje 1993
Hans Wellergård DRT Herrar Kungsbacka 1973
Johan Arvidsson Herrar Båstad 1976
Marie Werner Damer Göteborg 1965
Thomas Olsson Strukturinvest Herrar Västra Frölunda 1968
Ewa Olsson Linsäter Damer Västra Frölunda 1970
Emelle Ahlstrand Damer Göteborg 1989
Martin Samson DRT Kungsbacka Herrar Lindome 1978

Kvartsmaraton

Namn Klubb Klass Ort Födelseår
Oskar Sigfridson Herrar Kungsbacka 1976
Erik Ivarsson Allianceorchestrets IdrottsKlubb Herrar Göteborg 1992
Yvonne Nothzén Kungsbacka Kommun Damer 1970
Johan Sandström Kungsbacka Kommun Herrar 1970
Staffan Boethius Kungsbacka Kommun Herrar 1970
Stefan Carlsson Nordic Wellness Kungsbacka Herrar Vallda 1971
Lisa Vesterberg Nordic Wellness Kungsbacka Damer Kungsbacka 1991
Carolina Jacobsson Nordic Wellness Kungsbacka Damer Kungsbacka 1994
Anders Granelli Kba Herrar Kungsbacka 1965
Peter Holmkvist Herrar Kungsbacka 1976
Rebecca Ståhlfors Pippa & lilla Gobben...och Scrollan då Damer Kungsbacka 1989
Joakim Carlsson FFFCCC Herrar Göteborg 1976
Lisa Persson Solvikingarna Damer Göteborg 1974
Tobias Gunnarsson Herrar Göteborg 1989
Thomas Johansson Herrar kungsbacka 1968
Erik Johansson Herrar Kungsbacka 1985
Hanna Hagrenius Damer Onsala 1985
Maria Johansson Damer Fjärås 1976
Bo Berglund Trollhättans IF Friidrott Herrar 1953
Henrik Oscarsson Herrar Göteborg 1983
Markus Röstlund IF Rigor Herrar Kungsbacka 1978
Olof Simann Herrar 1995
Emma Hyrenius Damer Kungsbacka 1985
Anders Alard DRT Kungsbacka Herrar Vallda 1977
Jessica Andersson IF Skattmasarna Damer Onsala 1980
Daniel Cordero Herrar Vallda 1974
Matilda Sternhufvud Damer Vallda 2001
Anders Sternhufvud Herrar Vallda 1973
Patrik Åsälv RunFbg Herrar Vinberg 1972
Emelie Ell Damer Åsa 1988
Josefina Magnusson Damer Vallda 1984
jens poulsen Herrar Kungsbacka 1972
emil poulsen Herrar 2001
Linn Hallner Damer Kungsbacka 1992
Lars-Inge Sjöqvist Herrar Kungsbacka 1958
Solveig Béen Damer Onsala 1966
Jennie Ståhl Damer 1985
Daniel Karlsson Gällinge BK Herrar Jönköping 1989
Johannes Bogren Herrar Kullavik 1979
Jessica Petersson Runfbg Damer Falkenberg 1970
Per Lindeberg Göteborg 1988
Dennis Wangeskog Herrar KUNGSBACKA 1989
Lenn Nilsson Herrar Kungsbacka 1972
Leif Johansson Herrar Åsa 1975
Krister Strömqvist Transpiration Ab Herrar Alingsås 1976
Magnus Hansson Herrar 1965
Michael Rivesjö Herrar 1985
Ola Andersson Herrar 1965
Jörgen Sandberg Herrar 1964
Andreas Persson Herrar 1975
Joakim Olsson Herrar 1991
Johan Kling Herrar 1977
Niklas Ling Herrar 1963
Gert Rugner Herrar 1956
Fredrik Axelsson Herrar 1976
Krister Strömqvist Transpiration Ab Herrar Alingsås 1976
Lars Olofsson Herrar 1957
Sandra Alexandersson Damer 1979
Jennifer Fridell Damer 1972
Malin Karlsson Damer 1993
Sandra Hall Damer 1988
Li Tang Damer 1990
Linda Schyum Damer 1970
Christina Fröjdlund Damer 1971
Jessica Petersson Damer 1970
Cilena Rubinsson Damer 1970
Frida hermansson Damer 1977
Malin Thyr Damer 1986
Emma Berglund Damer 1981
Louise Albers Damer 1974
Jonathan eriksson Herrar 1987
Fredrik Wallgren Herrar Kungsbacka 1977
Hanna Gole Damer Kungsbacka 1993
Evelina Bingebo Tväråbäcks IK Damer Gånghester 1982
Markus Hjält Mölndals AIK Herrar Onsala 1999
Mikael Stålnacke Herrar Kungsbacke 1979
Daniel Östlund GPIF Herrar Lindome 1979
Daniel Tidholm Herrar 1981
Sandra Broberg Damer Kungsbacka 1983
Ola Johansson Centerpartiet Herrar Kungsbacka 1960
jari jauhiainen uddevalla sk Herrar uddevalla 1974
Eva Bergholz Handelsbanken Damer Kungsbacka 1982
Peter Kihl Handelsbanken Herrar Kungsbacka 1974
Jesper Otterstedt Handelsbanken Herrar Kungsbacka 1989
Jacob Harrisson Handelsbanken Herrar Kungsbacka 1970
Jan Gottberg Handelsbanken Herrar Kungsbacka 1960
Sandra Gustafsson Handelsbanken Damer Kungsbacka 1986
Mats Rollof Handelsbanken Herrar Kungsbacka 1962
Malin Lignell Handelsbanken Damer Kungsbacka 1975
Erik Brink Handelsbanken Herrar Kungsbacka 1993
Oscar Larsson Handelsbanken Herrar Kungsbacka 1998
Marie Magnusson Handelsbanken Damer Kungsbacka 1977
Tina Locking Handelsbanken Damer Kungsbacka 1976
Fredrik Karlsson Handelsbanken Herrar Kungsbacka 1980
Johan Perströmmer Handelsbanken Herrar Kungsbacka 1988
Emma Wallin Damer Kungsbacka 1974
Sandra Abrahamsson Damer Kungsbacka 1975
Fredrik Abrahamsson Herrar Kungsbacka 1973
Jenny Landh Damer Västra Frölunda 1976
Magnus Källberg If Rigor Herrar Kungsbacka 1969
Thina Almquist Damer Vallda 1988
Ajne Islamaj Islamaj/Skillborg Damer Kungsbacka 1987
Tommy Fagerberg Herrar Västra Frölunda 1984
Markus Westberg Hr. Herrar Onsala 1997
Malin Nylén Strömstad löparklubb Damer Göteborg 1992
Malin Gårlin Lonesome Runners Damer Onsala 1974
Sophia Wennerbeck Damer Göteborg 1985
Christer Hentze Drt/Smurfen Herrar Kungsbacka 1990
Lars Andersson Herrar Råå 1952
Mats Holmberg Herrar Västra Frölunda 1961
Erik Hansson Stjärnsäljarpodden Herrar Kungsbacka 1990
Philip Gozzi Stjärnsäljarpodden Herrar Nacka 1984
Sofia Karlsson Damer Falköping 1982
Ida Järphag Damer Falkenberg 1996
Daniel Pettersson IFK Göteborg Friidrott Herrar Kullavik 1977
Malin Persson Damer Gråbo 1983
Mathilda Andersson Damer Kungsbacka 1990
Patrik Johansson Team Patrik Herrar Lerum 1979
Magnus Unger Munger Running Club Herrar Västra Frölunda 1968
Janos Teczely DRT Kungsbacka Herrar Kungsbacka 1947
Monika Jarman Damer Göteborg 1965
Stefan Thorsson Herrar Kungsbacka 1980
Conor Nally Herrar Kungsbacka 1983
Axel Ekman Herrar Kungsbacka 2002
Josefin Nyqvist Ok Alehof Damer Surte 1990
Erik Ulfner The Sprinterz Herrar Kungsbacka 1975
Nina Sinkkonen Damer Göteborg 1973
Markus Ljunggren Herrar Kungsbacka 1973
Jenny Blom Damer Kållered 1977
Kajsa Blom Damer Kållered 1998
Johan Larsson Mrs Herrar Lindome 1975
Linda Vuong Damer GÖTEBORG 1974
Kiem Vuong Herrar 1981
Aleksandra Wierzbicka Damer 1979
Helena Boström Damer Kungsbacka 1969
Emma Andersson Lucky Runners Damer Horred 2001
Lars Grevsjö Herrar Kungsbacka 1957
Helena Hall Lucky runners Damer Hovås 1971
Moa Hall Lucky runners Damer Hovås 2000
Carlos Valdivia Yagüe Herrar Göteborg 1981
Björn Wallmark IK Stern Herrar Åsa 1952
Håkan Johansson kungsbacka Herrar Kungsbacka 1967
Margreth Dahlgren DRT Kungsbacka Damer Onsala 1956
Malin Pedersen Damer Kungsbacka 1993
Marie Nitzsche Damer Frillesås 1978
Benjamin Åberg Hälle IF Herrar LJUNGSKILE 1995
Karin Knauer Hälle IF Damer 1976
Jimmy Knauer Hälle IF Herrar 1972
Robert Hall Team Hall & son Herrar kungsbacka 1971
Vilmer Hall Hall & son Herrar Kungsbacka 2006
Emma Gudmundson Damer Kungsbacka 1999
Thomas Hörgren Buerås IF Herrar Onsala 1974
Marcus Ingemarsson Herrar Ljungskile 1992
Fredrik Reimer Herrar Uddevalla 1992
Håkan Gustafsson Keiko fighting & fitness Herrar Göteborg 1971
Lars Wessling Åsa IF Åsa 1969
Kristoffer Wessling 2002

Ungdomsloppet 2,7km (12-15år)

Namn Klubb Klass Ort Födelseår
Alva Thunberg Ullevi FK flickor 12-13år Hisings Kärra 2006
Simon Wikell Mölndals AIK pojkar 14-15 år Kållered 2003
Alex Ljung Säffle pojkar 12-13 år Säffle 2006
Ida Fahlström Varla IBK flickor 14-15 år KUNGSBACKA 2003
Amanda Haedge flickor 14-15 år 2004
Ebba Caverö flickor 14-15 år 2003
Ellinor Jacobsson flickor 14-15 år 2003
Emmi Andreasson flickor 14-15 år 2003
Greta Gustafsson flickor 14-15 år 2004
Karina Stubner flickor 14-15 år 2003
Lina Svensson flickor 14-15 år 2004
Lisa Ekberg flickor 14-15 år 2003
Märta Hultén flickor 14-15 år 2005
Vera Lilja flickor 14-15 år 2004
Isa Frii flickor 14-15 år 2003
Nils Olsson Lerum Friidrott pojkar 14-15 år LERUM 2004
Evelina Bengtsson Dansproffsen flickor 12-13år Åsa 2008
Tella Ferm flickor 12-13år 2008
Alice Johansson Lindome GIF flickor 14-15 år Lindome 2005
Olivia Brunbäck Sävedalens AIK flickor 14-15 år Lerum 2003
Noel Krantz Sävedalens AIK pojkar 12-13 år Öjersjö 2005
Milika Vahidi Varla Ibk flickor 12-13år Kungsbacka 2006
Viktor Kajanus Varla IBK P03 Svart pojkar 14-15 år Kungsbacka 2003
Axel Malmberg Varla IBK P03 Svart pojkar 14-15 år 2003
Emil Wendt Varla IBK P03 Svart pojkar 14-15 år 2003
Erik Boström Varla IBK P03 Svart pojkar 14-15 år 2003
Filip Bystedt Varla IBK P03 Svart pojkar 14-15 år 2003
Hampus Hell Varla IBK P03 Svart pojkar 14-15 år 2003
Leopold Mattisson Varla IBK P03 Svart pojkar 14-15 år 2003
Linus Börjesson Varla IBK P03 Svart pojkar 14-15 år 2003
Loke Berg Varla IBK P03 Svart pojkar 14-15 år 2003
Ludwig Klingenstierna Varla IBK P03 Svart pojkar 14-15 år 2003
Oskar Franzén Varla IBK P03 Svart pojkar 14-15 år 2003
Simon Johansson Varla IBK P03 Svart pojkar 14-15 år 2003
Victor Wernersson Varla IBK P03 Svart pojkar 14-15 år 2003
Viggo Backman Varla IBK P03 Svart pojkar 14-15 år 2003
Elsa Johansson Varla IBK flickor 12-13år Kungsbacka 2006
Anton Windeman - pojkar 12-13 år Vallda 2006
Sofia Ribbing Varla IBK flickor 12-13år Vallda 2006
Elsa Nilsson Varla IBK flickor 12-13år Lindome 2006
Olivia Karlsson Varla IBK flickor 12-13år Vallda 2007
Noah Staaf Maik pojkar 12-13 år Lindome 2005
David Levegård IF Rigor pojkar 12-13 år Kungsbacka 2005
Philip Frick Ale FK pojkar 14-15 år Bohus 2004
Linus Olsson Mölndals AIK pojkar 12-13 år Mölnlycke 2006
Tilda Knauer Hälle IF flickor 14-15 år 2003

Ungdomsloppet 1,3km (8-11år)

Namn Klubb Klass Ort Födelseår
Leo Ask pojkar 8-9 år Kungsbacka 2009
Stella Gadd IF Rigor flickor 8-9 år Onsala 2008
Viggo Jacobsson Kungsbacka IF P08 pojkar 10-11 år Kungsbacka 2008
Mattias Cortes Kungsbacka IF P08 pojkar 10-11 år Kungsbacka 2008
Emil Samuelsson Kungsbacka IF P-08 pojkar 8-9 år Onsala 2008
Gustav Ljungblom Kungsbacka IF pojkar 10-11 år Kungsbacka 2008
Leo Nordenberg Kungsbacka IF pojkar 10-11 år 2008
Liam Nilsson Kungsbacka IF pojkar 10-11 år 2008
Alice Nordenberg Kungsbacka IF flickor 8-9 år 2009
Mille Karlsson Tölö IF pojkar 10-11 år Kungsbacka 2008
Elias Nyrén pojkar 8-9 år Lindome 2011
Filip Sternhufvud pojkar 8-9 år Vallda 2009
Ella Thompson Gkik flickor 10-11år V. Frölunda 2007
Siri Thompson flickor 8-9 år 2010
Noah Emholt pojkar 10-11 år Kullavik 2008
Rasmus Bohlin Tölö IF P-07/08 pojkar 10-11 år Kungsbacka 2008
Elsa Windeman - flickor 8-9 år Vallda 2009
Neo Riquelme pojkar 8-9 år Kungsbacka 2010
Sigge Johansson Tölö IF P07/08 pojkar 10-11 år Kungsbacka 2008
Iris Aulin IF Rigor flickor 8-9 år Åsa 2010
Noel Jönsson Tölö IF P07/08 pojkar 10-11 år Kungsbacka 2008
Elliot Nyrén pojkar 8-9 år 2009
Saga Fredriksson Kongahälla AIK flickor 10-11år Kungälv 2007
Melvin Wallgren Kungsbacka IF pojkar 8-9 år Kungsbacka 2010
Julian Ström Tölö IF P-07/08 pojkar 10-11 år Kungsbacka 2007
Filip Nielsen Tölö P07/08 pojkar 10-11 år Kungsbacka 2008
Elliot Cullberg Tölö IF P07/08 pojkar 10-11 år Kungsbacka 2008
Philip Brodén Tölö IF P07/08 pojkar 10-11 år Kungsbacka 2008
Siiri Tidholm Hälle IF flickor 8-9 år Surte 2010
Isak Tidholm pojkar 8-9 år 2011
Ruben Plenk Tölö IF P07/08 pojkar 10-11 år kungsbacka 2008
Cecilia Ericsson Aranäs HK flickor 10-11år Kungsbacka 2008
Oscar Malmborg Tölö IF P07/08 pojkar 10-11 år Kungsbacka 2008
Trias Cordero Jonasson pojkar 8-9 år Vallda 2009
Leo Landström Tölö P07/08 pojkar 10-11 år Kungsbacka 2008
Simon Hanevik Tölö IF P07/08 pojkar 10-11 år Kungsbacka 2008
Axel Järnstedt Tölö IF P07/08 pojkar 10-11 år Kungsbacka 2008
Lukas Andersson Kungsbacka IF P-08 pojkar 10-11 år KUNGSBACKA 2008
Ailo Zackrisson Ljung Hälle IF pojkar 10-11 år Ljungskile 2007
Andor Zackrisson Ljung Hälle IF pojkar 8-9 år Ljungskile 2009
Liv Bergerheim flickor 8-9 år Särö 2009
Philip Wistedt Kungsbacka IF P-08 pojkar 10-11 år Kungsbacka 2008
Nike Emanuelsson IFK Göteborg Friidrott flickor 8-9 år Kullavik 2009
Noomi Emanuelsson IFK Göteborg Friidrott flickor 10-11år Kullavik 2008
Ebba Holmén IFK Göteborg flickor 10-11år Kullavik 2008
Linnea Holmén flickor 8-9 år 2009
Nathan Cunoosamy pojkar 10-11 år Åsa 2008
Wilmer Thorsson Kungsbacka IF p-08 pojkar 10-11 år Kungsbacka 2008
Hugo Thorsson Kungsbacka IF P-10 pojkar 8-9 år Kungsbacka 2010
Wilmer Zetherström IF Rigor grupp grön 07 pojkar 10-11 år Vallda 2007
Karl-Johan Tillander Mystic pojkar 10-11 år Kungsbacka 2007
Arvid Olsson Mölnlycke IF pojkar 10-11 år 2007
Edvin Sonedahl OK Landehof pojkar 10-11 år Landvetter 2007
Majken Söderlund Larsson Stenungunds FI flickor 10-11år Kållekärr 2007
Marika Söderlund Larsson Stenungunds FI flickor 8-9 år Kållekärr 2010
Jack Krantz Sävedalens Aik pojkar 10-11 år Öjersjö 2007
Ellen Eliasson flickor 8-9 år LINDOME 2009
Agnes Knauer Hälle IF flickor 10-11år 2007