Anmälda till Mental Health Run 2019 Avancerad sök

2019 Med tidtagning a

Namn Klubb Lag Klass Ort Födelseår
Mikael Scherdin avdelning 16 Herrar Stockholm 1961
Frida Peterson Psykiatri Nordväst Damer Järfälla 1989
Ellen Wolbe La Pep Damer Älvsjö 1980
Anna Göransson Södergren La Pep Damer 1980
Annika Jeppsson Enervald La Pep Damer 1980
Karolin Kral We Run to make a change Damer Tumba 1970
Oscar Chröisty Raka fötter, raka spåret Herrar Stockholm 1988
Cecilia Gustafsson Raka fötter, raka spåret Damer Stockholm 1988
Beatriz Castro Damer Farsta 1985
Linnea Büstrich Damer Bandhagen 1989
Sigrid Tolstoy Damer Bromma 1994
Therese Goulas Psykiatri Nordväst Damer STOCKHOLM 1985
Humla Einarsdottir SLIF Apostlahästarna Damer Solna 1958
Erika Rundlöf @vi.springer.for Damer Örbyhus 1997
Jenny Eriksson @vi.springer.for Damer Hofors 1997
Ellinor Carlsson Damer Stockholm 1980
Emma Thornberg Damer Stockholm 1981
Petter Agrell TRM TRM Annan könstillhörighet Frösön 1982
Birgitta Karlsson TRM Annan könstillhörighet 1982
Nina Tillström TRM Annan könstillhörighet 1979
Alexandra Nielsen TRM Annan könstillhörighet 1976
Mikael Almkvist TRM Annan könstillhörighet 1976
Anna Malmsten TRM Annan könstillhörighet 1974
Mahilda Petersson TRM Annan könstillhörighet 1984
Anders Tornberg Psykiatri Nordväst Herrar Vällingby 1961
Anna Lindkvist Sollentuna Damer Sollentuna 1977
Nette Skönborg Vallentuna Damer Vallentuna 1965
Erika Collin Damer Stockholm 1991
Ellen Wändahl Stockholm Psykiatri Nordväst Damer Stockholm 1991
Ann Engman Damer Hägersten 1964
Lina Öhman Johanneshov Fortbildningen Damer Johanneshov 1985
Susanna Lindqvist HUDDINGE Damer HUDDINGE 1991
Desireé Ljungcrantz Damer Norrköping 1982
Ken Okamoto Herrar Stockholm 1975
Sofie Sunnerstam Damer Bandhagen 1988
Gunilla Sandström Run for fun Damer Åkersberga 1965
Tilda Sandström Run for fun Damer 2002
Parisa Asyabani Friends Damer Bromma 1986
Erica Bäckström Sikåsen Damer Upplands Väsby 1997
Hugo Sjölin Sikåsen Herrar Upplands Väsby 1999
Annika Gillemo Damer Stockholm 1967
Anna Lundberg Damer Skärholmen 1991
Linn Lei Damer Stockholm 1993
Simon Fagernäs Herrar Stockholm 1991
Therese Karlborg Hedren Från soffan till milen Damer Järfälla 1980
Hanna Stenqvist Damer Kungsängen 1983
Monika Sundesson Damer Enskede 1970
Theresa Tyvi Damer Sköndal 1983
Charlotte Ørsted Stockholm Damer Stockholm 1984
Johan Mellenius Stockholm Herrar Stockholm 1990
Sari Jussila-Swedberg VÄRMDÖ Damer Värmdö 1966
Maria Sundin Damer Täby 1966
Monika Eriksson Damer NYKÖPING 1968
Åsa Persson Psykologsnack Damer Stockholm 1978
Sandra Axelsson Psykologsnack Damer Nacka 1986
Magnus Zakariasson Herrar Järfälla 1972
Markus Christiansson Herrar Stockholm 1981
Stefan Leijon Herrar Hägersten 1969
Ann-Li Hörnfeldt Damer Tyresö 1970
Tina Almendal Damer Vallentuna 1975
Jessica Bäckmam Hägersten Damer Hägersten 1975
Otto Dandenell Baggarna Herrar Sundbyberg 1972
Thomas Elgenberg Herrar Solna 1994
Emelie Johansson Stockholm Damer Stockholm 1976
Malin Borning LG Damer Stockholm 1973
Ann-Britt Klevfjärd Damer Bergshamra 1953
Annica Marmlind Damer Tungelsta 1974
Jonas Schreiber Herrar Huddinge 1973
Mija Schreiber Damer 1991
Anthon Brunzell Herrar 1998
Jennifer Hemmälin Damer 1981
Rasmus Hemmälin Herrar 2005
Jennie Forsberg Gutiérrez Damer Solna 1971
Åsa Tassdal Friends Damer Sköndal 1975
Omar Farjani Friends Herrar Johanneshov 1980
Alexander Jansson Herrar Stockholm 1988
Ebba Lindbeck Damer Vallentuna 2005
Klas Bäckelin Herrar Farsta 1975
Robert Veres Herrar Södertälje 1986
Sandra Brkan Damer Södertälje 1990
Christian Karlsson Maquet Critical Care IF Herrar Stockholm 1963
Annika Gillemo Damer Stockholm 1967
Peter Lindbeck Herrar Vallentuna 1971
Sofie Kis Keep It Simple STHLM Damer Bromma 1982
Linda Assarsson Keep It Simple STHLM Damer Bromma 1981
Jonny Kis Keep It Simple STHLM Herrar Bromma 1981
Maja Kapraali Damer Handen 1988

2019 Utan tidtagning a

Namn Klubb Lag Klass Ort Födelseår
Annette Berghammer Damer Vendelsö 1978
Katrin Gustafsson Damer Åkersberga 0702853104 1960
Anja Fält Sjöberg Damer Trångsund 1975
Johanna Pajari-Berglund Damer Bålsta 1987
Leif Pajari Herrar Bålsta 1962
Ewa Ehlton Hjärngänget Vallentuna Damer Åkersberga 1973
Karolina Jansson Hjärngänget Vallentuna Damer Vallentuna 1977
Dale Copans Åstrand Damer Täby 1967
Hannah Nilsson Damer Järfälla 1997
Emma Nilsson Damer Järfälla 1994
Yiying hsieh Damer stockholm 1984
Emily Fridh Fridh Damer Stockholm 1995
Jenny Fridh Fridh Damer Tullinge 1998
Rebecca Riley Damer Stockholm 1990
Eija Tyvi Damer Bagarmossen 1956
Anna Ristilä Annan könstillhörighet Stockholm 1965
Kai Ristilä Annan könstillhörighet Stockholm 1969
Hiva Bilek Damer Stockholm 1985
Nalin Bilek Damer Sundbyberg 1977
Johanna Wahlman Lady Tyra Damer Uppsala 1986
Ulrika Wahlman Lady Tyra Damer Gävle 1964
Maija Balodis Karlsson Damer Stockholm 1964
Charina Hennberg Nykvarn Damer Nykvarn 1963
Ingrid Ardelius Damer Bromma 1992
Mirjam Ovelid Damer Hägersten 1970
maritha norstedt Damer stockholm 1963
Johanna Vildeskog Damer Skärblacka 1991
Lise-Lott Lindskog Damer Södertälje 1991
Sussie Sundin Damer Norrtälje 1979
Malin Malmberg Damer Norrtälje 1979
Mathias Berglund Herrar Stockholm 1987
Julia Cogne Damer Stallarholmen 1989

2019 Med tidtagning b

Namn Klubb Lag Klass Ort Födelseår
Katarina Rudérus Damer Ösmo 1971
Anna Steinberg Hjärngänget Damer Bromma 1967
Ella Asplund Damer Stockholm 1993
Sassa Roshandel Hjärngänget Damer Sollentuna 1979
Christina Sjöstrand Hjärngänget Damer Danderyd 1963
Maria Lantz Hjärngänget Damer Enebyberg 1977
Bia Piasart Hjärngänget Damer Järfälla 1987
Karin Crantz Hjärngänget Damer Bålsta 1980
Emma Cajander Saltsjö-Bootylicous Damer Saltsjö-Boo 1976
Cecilia Löfgren Järfälla Damer Järfälla 1981
André Ulfborg Järfällarunners S.T.A.R.K Herrar Järfälla 1984
Marie Lindgren S.T.A.R.K Damer Sollentuna 1977
Birgitta Jansson Damer Hässelby 1956
Johan Königsson Herrar Stockholm 1981

2019 Utan tidtagning b

Namn Klubb Lag Klass Ort Födelseår
Maria Skott Psykiatri Nordväst Damer Stockholm 1958
Amanda Ovelid Damer Hägersten 2002

2019 Med tidtagning c

Namn Klubb Lag Klass Ort Födelseår
Romain Schwab Wushu Stockholm IF Herrar BAGARMOSSEN 1980

2019 Utan tidtagning c

Inga anmälda
Namn Klubb Lag Klass Ort Födelseår

2019 Utan tidtagning d

Namn Klubb Lag Klass Ort Födelseår
Monika Juen Damer Åkersberga 1975
Fredrik Torpman Herrar Åkersberga 1974
Karl Koivunen Hjärngänget Vallentuna Herrar Vallentuna 1998
Elinor Keil Damer Sollentuna 1976
Mikael Algotsson Herrar Saltsjöbaden 1981
Anna Sund Damer Stockholm 1972
Ottar Bülow Hjärngänget Vallentuna Herrar Vallentuna 1958
Hanna Bülow Hjärngänget Vallentuna Damer Vallentuna 1994
Marie Strandberg Damer Norrtälje 1964
Olov Ryding Hallin Herrar Färnäs 1992
Marcia Cáceres Damer Vallentuna 1965
Sofie Helander Hässelby SK Damer Hässelby 1994
Anna Millberg Keep it simple Sthlm Damer Vendelsö 1983
Jessica Granvik Keep it simple Sthlm Damer Edsbro 1984
Linnea Ullstrand Olsson Damer Skokloster 1995