Anmälda till Bålsta IK Avancerad sök

Bålsta stadslopp 5 km

Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår
Jacob Jensen Bålsta IK Herrar Man Bålsta 1975
Jesper Jensen Herrar Man Bålsta 2005
Johanna Magne Damer Kvinna BÅLSTA 1973
Camilla Torstensson Damer Kvinna Bålsta 1984
Per Hill 74 Herrar Man Bålsta 1979
Susanne Tisjö Team Bauhaus Damer Kvinna Bålsta 1981
Ida Bäckström Damer Kvinna Bålsta 2001
Madelen Krygegård Damer Kvinna Örsundsbro 1976
Henrik Wahlström Bålsta skidklubb Herrar Man Bro 1974
Allan Wahlström Bålsta skidklubb Herrar Man Bro 2005
Katjs Kotiranta BSK Damer Kvinna Ekolsund 1975
Enya Eklund BSK Damer Kvinna Ekolsund 2006
Elsa Tisjö Bålsta Ik Damer Kvinna Bålsta 2009
Linda Petäjävaara Ridklubben 4ben Damer Kvinna BRO 1980
johan thulin bålsta skidklubb Herrar Man bålsta 2004
Vanja Johanson Bålsta gymnastikklubb Damer Kvinna Bålsta 2007
Jonas Jones Spårvägens FK Herrar Man Stockholm 1987
Mikael Tisjö Team Bauhaus/Umara Sports Club Herrar Man Bålsta 1981
Mattias Jonsson AB Durgo Herrar Man Bro 1989
Gunilla Häggström Damer Kvinna Hägersten 1962
Peter Hansson Herrar Man Skarpnäck 1966

Route 666

Startnummer Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår
718  Thomas Alexandersson Man 1992
719  Linnea Zackrisson Kvinna 1993
717  Johnny Gustafsson Man 1961
716  Pierre Lindstedt Man 1973
715  Dan. F. Man 1976
714  Mats Atterving Stockholm City Triathlon Man 1964
713  Michelle Öhman Kvinna 1997
711  Marcus Österberg Man 1967
712  Pär Gustavsson Man 1967
710  Mattias Bergstrom Stallbacken Runners Man Järfälla 1971
709  Petra Larsson Kvinna 1975
708  Åsa Gustavsson Kvinna 1975
707  Kim Korpilahti Man 1986
706  Mikael Jansson Man 1970
705  Gustav Lake Man 1975
704  Mattias Almroth Man 1967
703  Marcus Hansander Team UltraSweden LK Man Kungsängen 1972
702  Per-Johan Josefsson Nätra SK Man Köpmanholmen 1969
701  Peter Glans Bålsta IK Man Bålsta 1966

Bålsta stadslopp 10km

Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår
Anton Kindlund Bälinge IF Skidor Herrar Man HANDEN 1995
Oskar Buhre Team BAR Herrar Man Bålsta 1981
Lars Svärd Herrar Man Järfälla 1973
Johan Lüning Bålsta sk Herrar Man Stockholm 2000
Lars-Erik Thun Herrar Man Bro 1970
Emil Jonsson Umara Sports Club Herrar Man Solna 1990
Johan Lund XXL Sport&Vildmark Bromma Herrar Man Stockholm 1979
Camilla Dexius Viggan Runners Damer Kvinna Täby 1980
Filippa Bergsman Spårvägen Fk Damer Kvinna BÅLSTA 2004
Hans Hedenskog Herrar Man Bålsta 1971
William Hedenskog Herrar Man Bålsta 1997
Isac Hedenskog Herrar Man Bålsta 2005
Erik Aschan Runacademy IF Herrar Man Bromma 1975
Helen Berglund Runday Damer Kvinna Västerhaninge 1982
Petra Arfström Damer Kvinna Enköping 1974
Mikael Tisjö Team Bauhaus/Umara Sports Club Herrar Man Bålsta 1981
Stefan Edin Fånäs LK Herrar Man Bålsta 1973