Anmälda till Action Run 2019 Avancerad sök

Borås - 4 Maj

Startnummer Namn Klubb Lag Klass Kön Ort Födelseår
7202  Raza Khanzada Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Man 2002
1988  Tobias Härling Vi klarar det Motionär - Herr/Dam 5 km Man 1981
1989  Tina Hjalmarsson Vi klarar det Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna 1977
1990  Emmy Löfgren Vi klarar det Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna 2002
7201  Elin Hjalmarsson Vi klarar det Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Man 2003
1516  Robin Nordin MIT Tough Team Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1989
7069  Simon Wännman Run for Fun Herr/Dam 8 km (ej tidtagning eller straff) Man 1990
7070  Cecilia Edvardsson Run for Fun Herr/Dam 8 km (ej tidtagning eller straff) Kvinna 1994
143  Sara Forsström #Team__Stream Elitklass Dam 8km (ansökan skickas till info@actionrun.se) Kvinna 1992
1515  Alexander Bergh Gott och Blandat Motionär - Herr/Dam 8 km Man 2001
1514  Edvin Wahlström Gott och Blandat Motionär - Herr/Dam 8 km Man 2002
127  Stefan Örn Facebreakers OCR Elitklass Herr 8km (ansökan skickas till info@actionrun.se) Man 1987
1511  Gaston Sahlén Gnomes Motionär - Herr/Dam 8 km Man 2002
1512  Markus Karlsson Gnomes Motionär - Herr/Dam 8 km Man 2002
1513  David Reinholdsson Gnomes Motionär - Herr/Dam 8 km Man 2002
1510  Jerry Tegenfeldt Jerry & Vännerna Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1990
1509  Albert Bernandersson Jerry & Vännerna Motionär - Herr/Dam 8 km Man 2002
1508  William Piikki TOP 3 Motionär - Herr/Dam 8 km Man 2000
1023  Mathias Sandstedt Qualifier Herr/Dam 8km Man 1995
1505  Kim Härö Sparbanken Sjuhärad AB Motionär - Herr/Dam 8 km 1972
1506  Johan Samuelsson Sparbanken Sjuhärad AB Motionär - Herr/Dam 8 km 1989
1507  Oscar Pettersson Sparbanken Sjuhärad AB Motionär - Herr/Dam 8 km 1990
1503  Martina Örqvist Team fågelben Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna 1991
1504  Emmi Hovbjer Team fågelben Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna 1991
1502  Jonas Lindekrantz BE QUICK OR BE DEAD Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1970
1986  Rebecka Magnusson Club gym+ Gislaved Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna 1991
1987  Tommy Løvlund Club gym+ Gislaved Motionär - Herr/Dam 5 km Man 1991
7068  Mikaela Åman Winners never quit Run for Fun Herr/Dam 8 km (ej tidtagning eller straff) Kvinna 1982
7067  Josefina Olsson Winners never quit Run for Fun Herr/Dam 8 km (ej tidtagning eller straff) Kvinna 1981
7066  Jennifer Persson Perssons Åkeri i Svenljunga AB Run for Fun Herr/Dam 8 km (ej tidtagning eller straff) Kvinna 1993
1022  Jonas Ahlsson Billingen X-trail Qualifier Herr/Dam 8km Man 1980
1021  My Svensson Qualifier Herr/Dam 8km Kvinna 1986
1501  Fredrik Leidefors Caverion Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1983
1500  Fredrik Berggren Inge F. Lås Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1983
7200  Desiree Öhlund Niceroom Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Kvinna 1988
1499  joel klasson TräningsTortyr Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1991
1498  Dennis Karlsson 515 vfors Motionär - Herr/Dam 8 km Man 2000
1985  Jonas Similä 515 vfors Motionär - Herr/Dam 5 km Man 1998
1497  Christoffer Dyplin Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1989
1981  Amanda Johansson Warriors of the South Motionär - Herr/Dam 5 km 1990
1982  Zandra Tärnbrant Warriors of the South Motionär - Herr/Dam 5 km 1992
1983  Melinda Svensson Warriors of the South Motionär - Herr/Dam 5 km 1991
1984  Jessica Jönsson Warriors of the South Motionär - Herr/Dam 5 km 1976
1980  Tomas Ottosson Team Burken Motionär - Herr/Dam 5 km 1966
1496  Rebecka Rudén Team Ta i tills det luktar Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna 1995
1977  Henrik Blomberg Team Målarhunkarna Motionär - Herr/Dam 5 km 1974
1978  Jonas Järsenholt Team Målarhunkarna Motionär - Herr/Dam 5 km 1974
1979  Ville Liukkou Team Målarhunkarna Motionär - Herr/Dam 5 km 1978
1972  Lucas Olausson Team Caparol Borås Motionär - Herr/Dam 5 km 1996
1973  Mikko Ranta Team Caparol Borås Motionär - Herr/Dam 5 km 1979
1974  Robin Linden Team Caparol Borås Motionär - Herr/Dam 5 km 1990
1975  Mattias Severinsson Team Caparol Borås Motionär - Herr/Dam 5 km 1974
1976  Linnea Gustafsson Team Caparol Borås Motionär - Herr/Dam 5 km 1996
1495  Marta Trajkovska Team SteveFit Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna 1983
1964  Djairo Da Silva Team Herbalife Nutrition Motionär - Herr/Dam 5 km 1981
1965  Johan Stigåker Team Herbalife Nutrition Motionär - Herr/Dam 5 km 1981
1966  Rickard Olsson Team Herbalife Nutrition Motionär - Herr/Dam 5 km 1965
1967  Patrik Wahrén Team Herbalife Nutrition Motionär - Herr/Dam 5 km 1986
1968  Sofia Moberg Team Herbalife Nutrition Motionär - Herr/Dam 5 km 1991
1969  Jonatan Bengtsson Team Herbalife Nutrition Motionär - Herr/Dam 5 km 1981
1970  Kajsa Gemfors Team Herbalife Nutrition Motionär - Herr/Dam 5 km 1987
1971  William Göttsche Team Herbalife Nutrition Motionär - Herr/Dam 5 km 1986
1958  Helena Hedelin Team Herbalife Nutrition Motionär - Herr/Dam 5 km 1974
1959  Petra Martinsson Team Herbalife Nutrition Motionär - Herr/Dam 5 km 1977
1960  Felix Anéer Team Herbalife Nutrition Motionär - Herr/Dam 5 km 1986
1961  Max Nilsson Team Herbalife Nutrition Motionär - Herr/Dam 5 km 1997
1962  Robin Gårdfelt Team Herbalife Nutrition Motionär - Herr/Dam 5 km 1988
1963  Oskar Larsson Team Herbalife Nutrition Motionär - Herr/Dam 5 km 1987
1494  Jimmy Andersson Marks Taekwondo Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1974
1493  Niklas Mellberg Marks Taekwondo Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1992
7063  Johanna Svensson #supersyskontrion Run for Fun Herr/Dam 8 km (ej tidtagning eller straff) Kvinna 1990
7064  Beatrice Svensson #supersyskontrion Run for Fun Herr/Dam 8 km (ej tidtagning eller straff) Kvinna 1992
7065  Petter Svensson #supersyskontrion Run for Fun Herr/Dam 8 km (ej tidtagning eller straff) Man 1988
1492  Anders Rapp Hajen Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1971
1491  Glenn Gren Team Bergman Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1982
142  Tindra Apell Team Kroppslabbet Elitklass Dam 8km (ansökan skickas till info@actionrun.se) Kvinna 2004
1952  Oscar Zeybrandt Comfort Högbergs elit Motionär - Herr/Dam 5 km 1994
1953  Jonathan Skattberg Comfort Högbergs elit Motionär - Herr/Dam 5 km 1997
1954  Jonathan schicht Comfort Högbergs elit Motionär - Herr/Dam 5 km 1984
1955  Samuel Wilhelmsson Comfort Högbergs elit Motionär - Herr/Dam 5 km 1995
1956  Loke Rosander Comfort Högbergs elit Motionär - Herr/Dam 5 km 2001
1957  Carl Arvidsson Comfort Högbergs elit Motionär - Herr/Dam 5 km 1984
1935  Hanna Johnsson Jpn´s Allstar team Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna 1993
1936  Ronnie Jonsson Jpn´s Allstar team Motionär - Herr/Dam 5 km Man 1965
1937  Eric Andersson Jpn´s Allstar team Motionär - Herr/Dam 5 km Man 1965
1938  Malin Granath Jpn´s Allstar team Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna 1987
1939  Annelie Johansson Jpn´s Allstar team Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna 1969
1940  Victoria Hedegård Jpn´s Allstar team Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna 1981
1941  Fredrik Magnusson Jpn´s Allstar team Motionär - Herr/Dam 5 km Man 1983
1942  Annika Eek Jpn´s Allstar team Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna 1989
1943  Alexandra Todorovic Jpn´s Allstar team Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna 1983
1944  Anneli Ovring Axelsson Jpn´s Allstar team Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna 1972
1945  Emma Wibring Jpn´s Allstar team Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna 1983
1946  Kristoffer Wibring Jpn´s Allstar team Motionär - Herr/Dam 5 km Man 1984
1947  Kicki Granath Jpn´s Allstar team Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna 1961
1948  Ulricha Cedergren Jpn´s Allstar team Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna 1974
1949  Anna Vadestrid Jpn´s Allstar team Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna 1979
1950  Tomas Ivarsson Jpn´s Allstar team Motionär - Herr/Dam 5 km Man 1969
1951  Anna Glansberg Jpn´s Allstar team Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna 1985
1490  Christer Måneskiöld Måneskiöld Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1965
1482  Henrik Wallmark Caverion Motionär - Herr/Dam 8 km 1985
1483  Rikard Ryndal Caverion Motionär - Herr/Dam 8 km 1967
1484  Kristian Väliluoto Caverion Motionär - Herr/Dam 8 km 1970
1485  Axel Bergqvist Caverion Motionär - Herr/Dam 8 km 1990
1486  Martin Hansson Caverion Motionär - Herr/Dam 8 km 1985
1487  Fredrik Roth Caverion Motionär - Herr/Dam 8 km 1984
1488  Stefan Leidefors Caverion Motionär - Herr/Dam 8 km 1980
1489  Jonas Sixtensson Caverion Motionär - Herr/Dam 8 km 1975
1481  Nehmo Tapio Team SteveFit Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1982
1476  Dennis Holmberg Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1974
1477  Patrik Andersson Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1975
1478  Martin Pettersen Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1982
1479  Åsa Kärrman Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1977
1480  Ramona Byrö Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna 1983
1475  Rebecka Freed Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna 1985
1474  Gustaf Ivarsson Motionär - Herr/Dam 8 km Man 2001
126  Adrian Skiöld Elitklass Herr 8km (ansökan skickas till info@actionrun.se) Man 2003
1473  Erica Rothe`n Team All In Gym&Fitness Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna 1986
1472  Thomas Erikson Team StarkMamma Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1982
1466  Niklas Larsson Viva la Vinga Motionär - Herr/Dam 8 km 1992
1467  Jenny Kullberg Viva la Vinga Motionär - Herr/Dam 8 km 1985
1468  Linda Skoglund Viva la Vinga Motionär - Herr/Dam 8 km 1978
1469  Patrik Larsson Viva la Vinga Motionär - Herr/Dam 8 km 1990
1470  Robin Carlsson Viva la Vinga Motionär - Herr/Dam 8 km 1996
1471  Calle Dahlin Viva la Vinga Motionär - Herr/Dam 8 km 1980
7198  Patricia Aliaga Fantastic 4 Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Kvinna 1974
7199  Ibou Sarr Fantastic 4 Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Man 1975
1465  Daniel Karlsson The Biceps Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1984
1934  Mikael Smedenman Motionär - Herr/Dam 5 km Man 1983
1933  Annie Bergman The Mavericks Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna Habo 1980
7195  Ulrica Aronsson Fantastic 4 Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Kvinna STENUNGSUND 1974
7196  Fredrik Aronsson Fantastic 4 Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Man STENUNGSUND 1971
1929  Mariette Karlsson Parker 2 Motionär - Herr/Dam 5 km Borås 1981
1930  Javad Heravi Parker 2 Motionär - Herr/Dam 5 km 1984
1931  Hassan Nadjafi Parker 2 Motionär - Herr/Dam 5 km 1997
1932  Hamid Najafi Parker 2 Motionär - Herr/Dam 5 km 1984
1460  Mona Alizadeh Parker 1 Motionär - Herr/Dam 8 km Borås 1995
1461  Daniel Hölsö Parker 1 Motionär - Herr/Dam 8 km 1988
1462  Marcus Karlsson Parker 1 Motionär - Herr/Dam 8 km 1992
1463  Mikael Hagberg Parker 1 Motionär - Herr/Dam 8 km 1981
1464  Nickolai Alfredsson Parker 1 Motionär - Herr/Dam 8 km 1991
1928  Anders Augustsson Team ofrivillig mjölksyra Motionär - Herr/Dam 5 km Man Hällingsjö 1970
1456  Christian Henriksson Elcenter Motionär - Herr/Dam 8 km Borgstena 1983
1457  Mattias Johansson Elcenter Motionär - Herr/Dam 8 km 1978
1458  Philip Svensson Elcenter Motionär - Herr/Dam 8 km 1995
1459  Magnus Öhlander Elcenter Motionär - Herr/Dam 8 km 1978
1921  Jennie Egier Team Inneklimat Motionär - Herr/Dam 5 km VÄRNAMO 1988
1922  Viktor Gavelli Team Inneklimat Motionär - Herr/Dam 5 km 1990
1923  Dan Andersson Team Inneklimat Motionär - Herr/Dam 5 km 1966
1924  Peter Stendahl Team Inneklimat Motionär - Herr/Dam 5 km 1960
1925  Stefan Winterqvist Team Inneklimat Motionär - Herr/Dam 5 km 1978
1926  Tobias Svensson Team Inneklimat Motionär - Herr/Dam 5 km 1992
1927  Jesper Hallberg Team Inneklimat Motionär - Herr/Dam 5 km 1973
1454  Jonatan Ingemarsson Ingemarsson Motionär - Herr/Dam 8 km Man Surte 1992
1455  Malin Ingemarsson Ingemarsson Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna Kungälv 1990
1453  Tobias Johansson Team Sämst Motionär - Herr/Dam 8 km Man Viskafors 1996
1451  Kristin Guladager Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna Olofstorp 1981
1452  Rebecca Friberg Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna Kungälv 1996
7194  Elin Graberg Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Kvinna Nässjö 1997
7193  Tim Haapala Alstom Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Man Angered 1990
1450  Calle Björkman Team svärmorsdröm Motionär - Herr/Dam 8 km Man Länghem 1999
1449  Ludvig Ehn HereForBeer Motionär - Herr/Dam 8 km Man Karlstad 1994
125  Martin Bäckström #Team__Stream Elitklass Herr 8km (ansökan skickas till info@actionrun.se) Man Örebro 1990
1448  gustaf hofling Serneke Mod Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1992
1918  Linnéa wik Serneke Respekt Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna 1992
1919  anette sanden Serneke Respekt Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna 1978
1920  emma agfjord Serneke Respekt Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna 1985
1439  Daniel Gudmundsson Serneke Mod Motionär - Herr/Dam 8 km Man x 1973
1440  Sami Mujedinovski Serneke Mod Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1992
1441  Jenny nguon Serneke Mod Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna 1991
1442  Fabian lundgren Serneke Mod Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1992
1443  Niklas arndtsson Serneke Mod Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1989
1444  Johanna Wikström Serneke Mod Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna 1984
1445  Victor julin Serneke Mod Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1981
1446  christoffer sundin Serneke Mod Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1985
1447  markus Aamodt Serneke Mod Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1984
7053  Oliver Lindholm Team Forsbergs Hyssna Run for Fun Herr/Dam 8 km (ej tidtagning eller straff) Man Fritsla 1998
7054  John Hultin Team Forsbergs Hyssna Run for Fun Herr/Dam 8 km (ej tidtagning eller straff) 1983
7055  Daniel Sörman Team Forsbergs Hyssna Run for Fun Herr/Dam 8 km (ej tidtagning eller straff) 1981
7056  Estera Dunberg Team Forsbergs Hyssna Run for Fun Herr/Dam 8 km (ej tidtagning eller straff) 1977
7057  Patrik Edberg Team Forsbergs Hyssna Run for Fun Herr/Dam 8 km (ej tidtagning eller straff) 1975
7058  Magnus Svensson Team Forsbergs Hyssna Run for Fun Herr/Dam 8 km (ej tidtagning eller straff) 1967
7059  Tobias Bergling Team Forsbergs Hyssna Run for Fun Herr/Dam 8 km (ej tidtagning eller straff) 1985
7060  Noel Korunovski Team Forsbergs Hyssna Run for Fun Herr/Dam 8 km (ej tidtagning eller straff) 2001
7061  Tina Korunovski Team Forsbergs Hyssna Run for Fun Herr/Dam 8 km (ej tidtagning eller straff) 1975
1438  Mikael Gustafsson Team svärmorsdröm Motionär - Herr/Dam 8 km Man Månstad 1995
1437  Omar Donoso Räddningstjänsten Gnosjö Motionär - Herr/Dam 8 km Man Gnosjö 1984
1917  Hanna Carlsson Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna Smålandsstenar 1998
1916  Fredrik Hofling Team Kilroy Motionär - Herr/Dam 5 km Man Borås 1983
1915  Carl Olofsson Hjalmarssons superstars Motionär - Herr/Dam 5 km Man Göteborg 1991
1436  Linnea Svantesson A-kutarna Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna Herrljunga 1996
1914  Peter Frisk The Mavericks Motionär - Herr/Dam 5 km Man Jönköping 1972
1435  Johan Haugthon The Mavericks Motionär - Herr/Dam 8 km Man Nässjö 1983
1434  Mattias Wahlström The Mavericks Motionär - Herr/Dam 8 km Man Huskvarna 1975
1433  Ulrika Tjärnén The Mavericks Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna Jönköping 1980
1432  Joakim Tornberg Motionär - Herr/Dam 8 km Man Borås 1978
1431  Oskar Ståhlbom TOP 3 Motionär - Herr/Dam 8 km Man Bollebygd 2000
7192  Jonas Quraishi Alstom Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Man Göteborg 1979
7190  Sören Ohlsson Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Man Borås 1966
7191  Mikael Johansson Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Man Borås 1967
1430  Simon Wännman Jerry & Vännerna Motionär - Herr/Dam 8 km Man Varberg 1990
7188  Emilia Wallenberg Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Kvinna Svenljunga 1989
7189  Madelen Ohlsson Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Kvinna Borås 2000
1429  Tim Konradsson TOP 3 Motionär - Herr/Dam 8 km Man Olsfors 2000
1426  Robert Olausson Timmele Motionär - Herr/Dam 8 km Timmele 1970
1427  Rasmus Olausson Timmele Motionär - Herr/Dam 8 km 2000
1428  Viktor Karlsson Timmele Motionär - Herr/Dam 8 km 1999
1913  Emma Johansson Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna Dalsjöfors 2003
1912  Elias Arnesson #SkipLegDay Motionär - Herr/Dam 5 km Borås 2004
1911  Elin Larsson Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna Dalsjöfors 2003
1425  Edvard Johansson Kutarna Motionär - Herr/Dam 8 km Man Örby 1991
7052  Cecilia Nordlöf Friskis&Svettis Borås Run for Fun Herr/Dam 8 km (ej tidtagning eller straff) Kvinna Hammarö 1982
124  Peter Nohlberg T3ToughTeam Elitklass Herr 8km (ansökan skickas till info@actionrun.se) Man Tibro 1983
1910  Simon Lindén #SkipLegDay Motionär - Herr/Dam 5 km Man Borås 2004
1909  David Stolt #SkipLegDay Motionär - Herr/Dam 5 km Man Borås 2004
1908  Sanna Skarp Jerry & Vännerna Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna Varberg 1997
1423  Fredrik Andresen Bokio Motionär - Herr/Dam 8 km Man Göteborg 1989
1424  Rasmus Dahl-Örn Bokio Motionär - Herr/Dam 8 km Man Göteborg 1989
1412  Simon Varley IES Jönköping Motionär - Herr/Dam 8 km 1976
1413  James Robinson IES Jönköping Motionär - Herr/Dam 8 km 1991
1414  Patrik Svensson IES Jönköping Motionär - Herr/Dam 8 km 1984
1415  Adrian Pantzar-Reilly IES Jönköping Motionär - Herr/Dam 8 km 1972
1416  Lina Pantzar-Reilly IES Jönköping Motionär - Herr/Dam 8 km 1979
1417  Patrik Kåhlin IES Jönköping Motionär - Herr/Dam 8 km 1989
1418  Åsa Halvardsson IES Jönköping Motionär - Herr/Dam 8 km 1990
1419  Zakarias Liljemark IES Jönköping Motionär - Herr/Dam 8 km 1990
1420  Sofia Gustafsson IES Jönköping Motionär - Herr/Dam 8 km 1971
1421  Jordan Huddleston IES Jönköping Motionär - Herr/Dam 8 km 1982
1422  Emmy Mared IES Jönköping Motionär - Herr/Dam 8 km 1997
7180  Ann-Sofie Rydberg IES Jönköping Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Huskvarna 1985
7181  Magnus Karlsson IES Jönköping Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) 1982
7182  Casandra Hamel IES Jönköping Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) 1988
7183  Iain Cockburn IES Jönköping Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) 1980
7184  Ida Fokine IES Jönköping Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) 1995
7185  Kelly-Ann Noah IES Jönköping Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) 1990
7186  Tasha Esbensen IES Jönköping Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) 1982
7187  Maria Leeming IES Jönköping Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) 1976
1903  Daniel Paterson RO-GRUPPEN SÄ Motionär - Herr/Dam 5 km Man Borås 1981
1904  Pierre Svedberg RO-GRUPPEN SÄ Motionär - Herr/Dam 5 km Man Borås 1986
1905  Oscar Johansson RO-GRUPPEN SÄ Motionär - Herr/Dam 5 km Man Borås 1995
1906  Mattias Nyman RO-GRUPPEN SÄ Motionär - Herr/Dam 5 km Man Borås 1974
1907  Carl Gabrielsson RO-GRUPPEN SÄ Motionär - Herr/Dam 5 km Man Borås 1989
1902  Philip Alfredsson PowerPuff Pinglorna Motionär - Herr/Dam 5 km Man Mjöbäck 1990
1900  Johan Alavik Wallgren Motionär - Herr/Dam 5 km Man Ljung 1975
1901  Amanda Wallgren Wallgren Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna Ljung 1999
7051  Diana Bello Teamlabban Run for Fun Herr/Dam 8 km (ej tidtagning eller straff) Kvinna Varberg 1980
7049  Andreas Olsson Teamlabban Run for Fun Herr/Dam 8 km (ej tidtagning eller straff) Man Göteborg 1986
7050  Hanna Olsson Teamlabban Run for Fun Herr/Dam 8 km (ej tidtagning eller straff) Kvinna Nödinge 1987
1899  Eric Claeson fransson Laget före jaget Motionär - Herr/Dam 5 km Man Hönö 2001
1020  Fredrik Eriksson Qualifier Herr/Dam 8km Man Göteborg 1982
1897  Alexandra Bengtsson Team Helan & Halvan Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna Ambjörnarp 1985
1898  Rasmus Johansson Team Helan & Halvan Motionär - Herr/Dam 5 km Man Ljungkile 1986
1895  Lina Kjellbergh Emilia & Lina Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna Borås 2002
1896  Emilia Flöe Emilia & Lina Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna Borås 2002
123  Kristofer Bernhardsson Elitklass Herr 8km (ansökan skickas till info@actionrun.se) Man Svenljunga 1980
1892  Sten-Erik Höglund Laget före jaget Motionär - Herr/Dam 5 km Man Hönö 1971
1893  Wilma Höglund Laget före jaget Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna Hönö 2000
1894  Erik Höglund Laget före jaget Motionär - Herr/Dam 5 km Man Hönö 2003
1890  Emma Andersson Snabb och långsam Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna Göteborg 1994
1891  Martin Bäck Snabb och långsam Motionär - Herr/Dam 5 km Man Göteborg 1994
1411  Anna Kärnebo #ingaursäkter Motionär - Herr/Dam 8 km Linköping 1971
7178  Johan Ågren B-Town Boyz Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Man Borås 1989
7179  Magnus Bremholt B-Town Boyz Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Man Borås 1989
1888  Therese Källholm Mad Max Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna Borås 1992
1889  Jonathan Bueno Mad Max Motionär - Herr/Dam 5 km Man Norås 1987
1410  Micke Fridh Inge F. Lås Motionär - Herr/Dam 8 km Man Sturefors 1987
122  Karl Emilsson Elitklass Herr 8km (ansökan skickas till info@actionrun.se) Man Örebro 1983
1885  Ida Andersson Krilles änglar Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna Alingsås 1993
1886  Kristoffer Larsson Krilles änglar Motionär - Herr/Dam 5 km Man Vara 1997
1887  Jonatan Larsson Krilles änglar Motionär - Herr/Dam 5 km Man Vara 1997
121  Niklas Sjögren Team Frigoväst Elitklass Herr 8km (ansökan skickas till info@actionrun.se) Man Varberg 1981
1884  Catrine Johansson Crossfit Varberg Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna varberg 1984
1881  Jennie Södeliden Team gym älvéna Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna Älvsered 1979
1882  Rebecca Tibell Team gym älvéna Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna Ullared 1987
1883  Charlie Axell Team gym älvéna Motionär - Herr/Dam 5 km Man Älvsered 1989
1880  Anneli Eriksson T3ToughTeam Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna Moholm 1965
7177  Madeleine Skulth Team Linda Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Kvinna Västerlanda 1980
1879  Half Scheidl Team H&M Motionär - Herr/Dam 5 km Man Stockholm 1984
1409  Timmy Zeybrandt Rusa Runt Laget Motionär - Herr/Dam 8 km Östra Frölunda 1992
1407  Alexander Larsson Team Larsson Motionär - Herr/Dam 8 km Borgstena 1994
1408  Albin Fagefors Team Larsson Motionär - Herr/Dam 8 km 1997
141  Matilda Krüger TEAM MAUS Elitklass Dam 8km (ansökan skickas till info@actionrun.se) Kvinna Kungälv 1993
1877  Sanna Bengtsson Team CS Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna Varberg 1993
1878  Cecilia Vallin Team CS Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna VEDDIGE 1990
1406  Martinus Johansson Kutarna Motionär - Herr/Dam 8 km Man Skene 1987
1405  Per-Hilding Arnell Team Sämst Motionär - Herr/Dam 8 km Man Hyssna 1997
1403  Åsa Sjöberg Friskis&Svettis Borås Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna Borås 1984
1404  Susannah Claesson Friskis&Svettis Borås Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna Borås 1987
1876  Niclas Svensson Friskis&Svettis Borås Motionär - Herr/Dam 5 km Man Borås 1972
1402  Philip Hernberg Räddningstjänsten Gnosjö Motionär - Herr/Dam 8 km Man Gnosjö 1995
7048  arnel vejzovic syrror Run for Fun Herr/Dam 8 km (ej tidtagning eller straff) Man FORSHEDA 1995
1401  Tobias Sabel Team Sämst Motionär - Herr/Dam 8 km Man Björketorp 1997
7047  Jill Dahlström syrror Run for Fun Herr/Dam 8 km (ej tidtagning eller straff) Kvinna Skene 1989
7046  Emil Åström syrror Run for Fun Herr/Dam 8 km (ej tidtagning eller straff) Man BORÅS 1993
1400  Maria Elvingsson Viskan är kall Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna Töllsjö 1977
1398  Gustav Elvingsson Viskan är kall Motionär - Herr/Dam 8 km Man Töllsjö 2003
1399  Thomas Elvingsson Viskan är kall Motionär - Herr/Dam 8 km Man Töllsjö 1973
1397  Andreas Strömvall Team Skatan Motionär - Herr/Dam 8 km Man Borås 1993
7176  Erik Nilsson Team Neo Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Man Brämhult 1983
1396  Petra Strandberg GRIPEN OCR Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna Dalby 1984
1395  Jenny Dani Team spacemonkeys Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna Brämhult 1978
1394  Christian Johansson Kutarna Motionär - Herr/Dam 8 km Man Örby 1986
1019  Veronica Wenzerl Qualifier Herr/Dam 8km Kvinna Göteborg 1992
7175  Johanna Staffansdotter Keyser Söze Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Kvinna Örby 1988
7168  Åsa Post Märkesdemo Borås Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Brämhult 1972
7169  Henrik Eldholm Märkesdemo Borås Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) 1972
7170  Per Johansson Märkesdemo Borås Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) 1965
7171  Per Lundgren Märkesdemo Borås Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) 1973
7172  Fredrik Johansson Märkesdemo Borås Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) 1980
7173  Fredrik Risto Märkesdemo Borås Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) 1988
7174  Robin Carlander Märkesdemo Borås Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) 1988
7160  Malin Persson Team Linda Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Kvinna Lilla Edet 1987
7161  Amanda Larsson Team Linda Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Kvinna Upphärad 1991
7162  Cecilia Selander Team Linda Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Kvinna Sjuntorp 1984
7163  Jenny Arvidsson Team Linda Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Kvinna Västerlanda 1985
7164  Emma Johansson Team Linda Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Kvinna Lilla Edet 1991
7165  Marie Zetterberg Team Linda Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Kvinna Trollhättan 1984
7166  Anette Rapp Team Linda Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Kvinna Trollhättan 1984
7167  Linda Håkansson Team Linda Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Kvinna Lilla Edet 1984
1875  Åsa Söderlund Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna Göteborg 1993
1393  Carl Olausson KRIK Ulricehamn Motionär - Herr/Dam 8 km Man Ulricehamn 1994
1868  Mark Edvardsson RO-Gruppen Göteborg Motionär - Herr/Dam 5 km Man FLODA 1978
1869  Jesper Wallentheim RO-Gruppen Göteborg Motionär - Herr/Dam 5 km Man Göteborg 1991
1870  David Israelson RO-Gruppen Göteborg Motionär - Herr/Dam 5 km Man Sandared 1994
1871  Marcus Bramer RO-Gruppen Göteborg Motionär - Herr/Dam 5 km Man Västra Frölunda 1975
1872  Rickard Johansson RO-Gruppen Göteborg Motionär - Herr/Dam 5 km Man Hisings Kärra 1983
1873  Emelie Gustafsson RO-Gruppen Göteborg Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna Göteborg 1988
1874  Martin Sörensson RO-Gruppen Göteborg Motionär - Herr/Dam 5 km Man Hönö 1963
1391  Stefan Berg Hajen Motionär - Herr/Dam 8 km Man Östra frölunda 1984
1392  Johan Berg Hajen Motionär - Herr/Dam 8 km Man Östra frölunda 1982
7045  Christoffer Lyngsaa Larsson Tommys Båt Run for Fun Herr/Dam 8 km (ej tidtagning eller straff) Man Borås 1995
7044  David Stefansson Tommys Båt Run for Fun Herr/Dam 8 km (ej tidtagning eller straff) Man Borås 1991
7159  Nina Zollfrank Keyser Söze Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Kvinna Brämhult 1991
1390  Peter Öster Österut Motionär - Herr/Dam 8 km Man Viskafors 1973
1865  David Strängby Team1 Motionär - Herr/Dam 5 km Man Göteborg 1983
1866  Sofia Eklöf Team1 Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna Göteborg 1980
1867  Sandra Karlsson Team1 Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna Sävedalen 1980
7158  staffan johansson Keyser Söze Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Man Örby 1965
7157  Jennifer Nilsson Not Fast, Just Furious Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Kvinna Hisings Backa 1989
7156  Nicklas Andersson Not Fast, Just Furious Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Man Svenljunga 1989
7155  Samuel Staffansson Keyser Söze Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Man Kinna 1993
7154  Ellen Arvidsson Not Fast, Just Furious Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Kvinna Motala 1995
1387  Tobias Gullberg 3 Ninjas Motionär - Herr/Dam 8 km Man Frufällan 1982
1388  Jens Ljungcrantz 3 Ninjas Motionär - Herr/Dam 8 km Man Frufällan 1980
1389  Sara Eskilsson 3 Ninjas Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna Göteborg 1989
1386  Tomas Shehadeh Team spacemonkeys Motionär - Herr/Dam 8 km Man Dalsjöfors 1972
1385  Niklas Gustafsson HereForBeer Motionär - Herr/Dam 8 km Man Kil 1994
7043  Nonthawat Luekngam St1 Run for Fun Herr/Dam 8 km (ej tidtagning eller straff) Man Mölndal 2001
7042  Kevin Norström St1 Run for Fun Herr/Dam 8 km (ej tidtagning eller straff) Man Mölndal 2001
1018  Jakob Ekros Qualifier Herr/Dam 8km Man Växjö 1992
1384  Arvid Hall Kutarna Motionär - Herr/Dam 8 km Man Örby 2000
1383  Wiktor Bukszynski Motionär - Herr/Dam 8 km Man Borås 2001
1381  Martin Hall Kutarna Motionär - Herr/Dam 8 km Man Örby 1963
1382  Aina Maja Hall Kutarna Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna Örby 2002
1379  Urban Palmén Jägarna Motionär - Herr/Dam 8 km Floby 1976
1380  Linda Alleborg Jägarna Motionär - Herr/Dam 8 km 1986
1378  Elin Bachmann Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna Staffanstorp 1982
1376  Emma Hansson Harsyra Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna Borås 1991
1377  Rikard Almgren Harsyra Motionär - Herr/Dam 8 km Man Borås 1989
1375  Kristian Lilja NFED Motionär - Herr/Dam 8 km Man Falköping 1987
1372  Daniel Wööras The SuperSexy Pharmacy Treo Motionär - Herr/Dam 8 km Man Borås 1978
1373  Alfred Ray Bedford Jr. The SuperSexy Pharmacy Treo Motionär - Herr/Dam 8 km Man Borås 1981
1374  Isak Hellström The SuperSexy Pharmacy Treo Motionär - Herr/Dam 8 km Man Mölnlycke 1989
120  Nasser Imani Farahani Elitklass Herr 8km (ansökan skickas till info@actionrun.se) Borås 1990
1016  Martin Ekdahl Ekdahl & Oscar Qualifier Herr/Dam 8km Man Fristad 1985
1017  Oskar Pettersson Ekdahl & Oskar Qualifier Herr/Dam 8km Man Borås 1987
1855  Mikaela Flack Club gym+ Gislaved Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna Gislaved 1985
1856  Bianca Thiel Club gym+ Gislaved Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna Hestra 1980
1857  Johanna Löwenborg Club gym+ Gislaved Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna Gislaved 1990
1858  Heidie Johansson Club gym+ Gislaved Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna Gnosjö 1974
1859  Mikael Johansson Club gym+ Gislaved Motionär - Herr/Dam 5 km Man Anderstorp 1978
1860  Robert Lanned Club gym+ Gislaved Motionär - Herr/Dam 5 km Man Sjötofta 1973
1861  Ida Runesson Club gym+ Gislaved Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna Gislaved 1992
1862  Ofelia Åkerberg Club gym+ Gislaved Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna Gislaved 1994
1863  Jenny Sandberg Club gym+ Gislaved Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna Reftele 1992
1864  Camilla Andreasson Club gym+ Gislaved Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna Gislaved 1966
1369  Douglas Woodbridge SmashBroes Motionär - Herr/Dam 8 km Man Alingsås 1993
1370  Jacob Berndes SmashBroes Motionär - Herr/Dam 8 km Man Göteborg 1993
1371  Nils Millblad SmashBroes Motionär - Herr/Dam 8 km Man Göteborg 1993
1854  Hanna Gardsby PGB Vara Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna Lidköping 1983
1368  Karolin Pettersson 30 slak i isvak Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna Vara 1993
1015  Anna Frunck Qualifier Herr/Dam 8km Kvinna Hindås 1981
1367  Fredrick Flotow Team Skatan Motionär - Herr/Dam 8 km Man Borås 1993
1366  Oscar Pettersson Team Skatan Motionär - Herr/Dam 8 km Man Borås 1994
1851  Elin Abelsson PGB Vara Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna Kvänum 1997
1852  Frida Storm PGB Vara Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna Stora Levene 2004
1853  Ebba Abelsson PGB Vara Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna Vara 1999
1365  Patrik Sabel Team Sämst Motionär - Herr/Dam 8 km Man Borås 1968
1364  Billy Fransson 30 slak i isvak Motionär - Herr/Dam 8 km Man Herrljunga 1988
1363  Andreas Carlsson Motionär - Herr/Dam 8 km Man BORÅS 1995
1361  Johanna Johansson Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna kungsbacka 1971
1362  Håkan Johansson Motionär - Herr/Dam 8 km Man kungsbacka 1967
1360  Pontus Söderström Motionär - Herr/Dam 8 km Man ALINGSÅS 1973
1359  Piotr Bukszynski Motionär - Herr/Dam 8 km Man Borås 1979
1356  Joachim Ohlsson Ohlsson-Squad Motionär - Herr/Dam 8 km Man Borås 1993
1357  Linnéa Ohlsson Ohlsson-Squad Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna Trollhättan 1996
1358  Robin Ohlsson Ohlsson-Squad Motionär - Herr/Dam 8 km Man Trollhättan 2000
1848  Strahinja Dzelajlija RO-Gruppen Motionär - Herr/Dam 5 km Borås 2001
1849  Rada Guskic RO-Gruppen Motionär - Herr/Dam 5 km 1977
1850  Rade Guskic RO-Gruppen Motionär - Herr/Dam 5 km 1978
1352  Christofer Barrstrand Entreprenadplanering Motionär - Herr/Dam 8 km Man Borås 1984
1353  Jonas Birgersson Entreprenadplanering Motionär - Herr/Dam 8 km Man Borås 1971
1354  Victor Back Entreprenadplanering Motionär - Herr/Dam 8 km Man Borås 1991
1355  Rasmus Sjökarl Entreprenadplanering Motionär - Herr/Dam 8 km Man Borås 1991
1847  Alexandra Eriksson PowerPuff Pinglorna Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna Örby 1995
1014  Elina Falklind The Ocr Gym Qualifier Herr/Dam 8km Kvinna Lerum 1996
7038  Daniel Hartelius Islands unite Run for Fun Herr/Dam 8 km (ej tidtagning eller straff) Man Stenungsund 1979
7039  Johanna Hartelius Islands unite Run for Fun Herr/Dam 8 km (ej tidtagning eller straff) Kvinna Stenungsund 1979
7040  Robert Andreasson Islands unite Run for Fun Herr/Dam 8 km (ej tidtagning eller straff) Man Stenungsund 1976
7041  Trude Nord Andreasson Islands unite Run for Fun Herr/Dam 8 km (ej tidtagning eller straff) Kvinna Stenungsund 1978
1846  Angelika Andreasson PowerPuff Pinglorna Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna Skene 1986
1351  David Johansson NFED Motionär - Herr/Dam 8 km Man ljung 1988
1845  Richard Henrikson Krycka IF Motionär - Herr/Dam 5 km Man Skene 1984
1842  Linus Börjesson Krycka IF Motionär - Herr/Dam 5 km Man Mjöbäck 1992
1843  Mateusz Klimas Krycka IF Motionär - Herr/Dam 5 km Man Mårdaklev 1989
1844  Thommy Sturesson Krycka IF Motionär - Herr/Dam 5 km Man Mjöbäck 1990
1841  Sophie Börjesson PowerPuff Pinglorna Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna Kinna 1986
1840  Kristoffer Börjesson Krycka IF Motionär - Herr/Dam 5 km Man Kinna 1986
1350  Malin Rosen Salt & Söt Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna Skeppshult 1985
1349  Petra Carlsson Salt o sött Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna Skeppshult 1977
1347  Bao Nguyen Räddningstjänsten Gnosjö Motionär - Herr/Dam 8 km Man Gnosjö 1995
1348  Daniel Hansson Räddningstjänsten Gnosjö Motionär - Herr/Dam 8 km Man Gnosjö 1980
1346  Angelica Olsson #ingaursäkter Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna HISINGS BACKA 1989
1839  Hoda Frödell Team Kilroy Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna Borås 1982
1837  Daniel Lindberg Team gurra Motionär - Herr/Dam 5 km Man Jönköping 1977
1838  Gustaf Minnestjärna Team gurra Motionär - Herr/Dam 5 km Man Jönköping 1985
1342  Johanna Johansson TorAnd Transport AB Motionär - Herr/Dam 8 km Fristad 1992
1343  Robin Andersson TorAnd Transport AB Motionär - Herr/Dam 8 km 1992
1344  Kim Svensson TorAnd Transport AB Motionär - Herr/Dam 8 km 1990
1345  Henrik Dinäss TorAnd Transport AB Motionär - Herr/Dam 8 km 1989
1834  Henrik Landenstad Lag Uppförsbacke Motionär - Herr/Dam 5 km Man Svenljunga 1985
1835  Hanna Kulneff Lag Uppförsbacke Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna Svenljunga 1986
1836  Daniel Hammarberg Kulneff Lag Uppförsbacke Motionär - Herr/Dam 5 km Man Borås 1980
1013  Samir Frost Top Gun Qualifier Herr/Dam 8km Man Linköping 1993
1830  Lama Alkaddah RO-Gruppen Motionär - Herr/Dam 5 km 1983
1831  Annika Eriksson RO-Gruppen Motionär - Herr/Dam 5 km 1968
1832  Camilla Söderberg RO-Gruppen Motionär - Herr/Dam 5 km 1989
1833  Marie Orreving RO-Gruppen Motionär - Herr/Dam 5 km 1981
1341  Johan Bergman Team Bergman Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna Borås 1986
1012  Mathias Etéus Qualifier Herr/Dam 8km Man VÄSTRA FRÖLUNDA 1990
1340  Christer Lundgren Motionär - Herr/Dam 8 km Man Vårgårda 1971
1339  Andreas Laidla Viskan är kall Motionär - Herr/Dam 8 km Man Sjömarken 1980
1829  Michelle Karlsson Team CaMi Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna Borås 2002
1338  Linus Svensson Ragnar Svenssons Motionär - Herr/Dam 8 km Man Ulricehman 1993
1828  Carina Nilsson Team CaMi Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna Värmdö 1967
1336  Marcus Bjerke NFED Motionär - Herr/Dam 8 km Man Falköping 1985
1337  Patrik Johansson NFED Motionär - Herr/Dam 8 km Man Falköping 1986
1334  Hannes Almström Rusa Runt Laget Motionär - Herr/Dam 8 km Man Håcksvik 1995
1335  Daniella Zeybrandt Rusa Runt Laget Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna Håcksvik 1996
1333  Jonny Wolf Team Hardstyle Motionär - Herr/Dam 8 km Man LINDESBERG 1982
1332  Mattias Bylund Team Ta i tills det luktar Motionär - Herr/Dam 8 km Man Kungälv 1979
119  Tommy Madsen GRIPEN OCR Elitklass Herr 8km (ansökan skickas till info@actionrun.se) Man Malmö 1980
7153  Magnus Svensson Alstom Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Man Göteborg 1989
1330  Pierre Halling 019 Motionär - Herr/Dam 8 km Man Sköllersta 1982
1331  Mikael Göransson 019 Motionär - Herr/Dam 8 km Man Örebro 1982
118  Stephan Söderholm Team OCR Fältet Elitklass Herr 8km (ansökan skickas till info@actionrun.se) Man Göteborg 1986
1827  David Randa Team Kilroy Motionär - Herr/Dam 5 km Man BORÅS 1989
7037  Jari-Pekka Nurmi Run for Fun Herr/Dam 8 km (ej tidtagning eller straff) Man Sexdrega 1981
7033  Roger Johansson Börstena bröters Run for Fun Herr/Dam 8 km (ej tidtagning eller straff) Man Borgstena 1972
7034  Anna Johansson Thunebro Börstena bröters Run for Fun Herr/Dam 8 km (ej tidtagning eller straff) Kvinna Borgstena 1977
7035  Johan Åsbogård Börstena bröters Run for Fun Herr/Dam 8 km (ej tidtagning eller straff) Man Ljung 1985
7036  Madde Päivärinta Börstena bröters Run for Fun Herr/Dam 8 km (ej tidtagning eller straff) Kvinna Ljung 1982
7031  Mathias Christofferson Team Snigel Run for Fun Herr/Dam 8 km (ej tidtagning eller straff) Man Hindås 1971
7032  Simon Schildt Team Snigel