Anmälda till Action Run 2019 Avancerad sök

Kalmar - 25 Maj

Startnummer Namn Klubb Lag Klass Kön Ort Födelseår
7711 Anna Schöwel Theheck? Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Kvinna 1992
7712 Dennis Amnebrink Theheck? Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Man 1993
7713 Lara Millon Theheck? Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Kvinna 1991
1719 Thomas Szelberg Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1980
7710 Jonas Forsberg L.T.L CREW Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Man 1989
2376 Mattias Rosin Motionär - Herr/Dam 5 km Man 1975
7708 Ida Mortensen Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Kvinna 2000
7709 Wilma Lönngren Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Kvinna 1999
2374 Anna Johansson Hell run Crew Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna 1993
2375 Gustav Höglund Hell run Crew Motionär - Herr/Dam 5 km Man 1994
7706 Albin Pettersson Aspekullen Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Man 1990
7707 Alexandra Fridhed Aspekullen Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Kvinna 1988
2373 matteus Lilja Fire Breathing Rubber Duckies Motionär - Herr/Dam 5 km Man 2000
2370 Jacob Olmin Motionär - Herr/Dam 5 km Man 1999
2371 Jacob Berggren Motionär - Herr/Dam 5 km Man 1992
2372 Johan Berggren Motionär - Herr/Dam 5 km Man 1999
7705 Eva Rinaldo Piff och puff Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Kvinna 1981
1717 Viktor Palmdahl Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1998
1718 Emil Ragnarsson Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1988
2369 Fredrik Axelsson Forsberg Motionär - Herr/Dam 5 km Man 1980
1716 Ulrica Schertell MoAna Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna 1975
1714 Simon augustsson Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1990
1715 Andreas Ståhlberg Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1988
7704 Johan Svensson Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Man 1985
2368 Annika Nilsson Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna 1992
1713 Isabella Lang Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna 1993
2367 Jesper Larsson Motionär - Herr/Dam 5 km Man 1991
2366 Mathias Sabel Motionär - Herr/Dam 5 km Man 1972
1712 Hampus Jarnesjö Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1990
2365 Adam Wellrup Foxes Motionär - Herr/Dam 5 km Man 1986
1710 Christoffer Henriksson Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1992
1711 Johan Lindberg Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1992
1709 Kjell Önnestam Larssonligan Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1964
1708 Stina Flodin Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna 1989
7062 Douglas Bjerkland Run for Fun Herr/Dam 8 km (ej tidtagning eller straff) Man 1996
7700 Maja Björnström I högsta laget Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Kvinna 2003
7701 Jan Storm I högsta laget Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Man 1978
7702 Emelie Norlin I högsta laget Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Kvinna 1988
7703 Karl Gustafsson I högsta laget Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Man 1989
7699 Saga Storm I högsta laget Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Kvinna 2004
1707 Jonas Franzén Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1982
1702 Jesper Karabyn Gamla dragarelaget Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1995
1703 Joel Fredriksson Gamla dragarelaget Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1986
1700 evelina samuelsson Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna 1985
2363 Mikael Kalin TME Roadrunners Motionär - Herr/Dam 5 km Man 1977
2364 Linda Fredriksson TME Roadrunners Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna 1978
1699 Erik Stenberg Nu kör vi Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1991
123 Jonas Ahlsson Billingen X-trail Sportsclub Elitklass Herr/EM kval Elit 8km (Ansökan skicka till info@actionrun.se) Man 1980
142 My Svensson Billingen X-trail Sportsclub Elitklass Dam/EM kval Elit 8km (Ansökan skicka till info@actionrun.se) Kvinna 1986
2362 Julia Ekelin Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna 1991
2361 Tony Silverstrand Motionär - Herr/Dam 5 km Man 1966
1701 Andreas Söderberg Återvinnarna Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1986
1697 Matilda Torrång Actionrun Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna 1995
2360 Roger Wahlman Vi är iaf snabbare än barnen Motionär - Herr/Dam 5 km Man 1981
1698 Hassan Abdullah Motionär - Herr/Dam 8 km Man 2004
132 Johan Wittberg Elitklass Herr/EM kval Elit 8km (Ansökan skicka till info@actionrun.se) Man 1987
1696 Max Lander The Esoteric Order of Dagon Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1991
1695 Staffan Garhammar Fredagsligan Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1978
7061 Emil Danielsson Stansfel Run for Fun Herr/Dam 8 km (ej tidtagning eller straff) Man 1999
1693 Robert Kågesjö Batman & Robert Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1987
1694 Johan Kågesjö Batman & Robert Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1990
1690 Johan Uddh Dreamteam Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1978
1691 Robert Norberg Dreamteam Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1976
1692 Hanna Algotsson Dreamteam Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna 1986
2359 sofie ingström Ensam är stark Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna 1979
1689 Simon Arvidsson Pappas pojk Motionär - Herr/Dam 8 km Man 2003
1688 Alexander Backö Backö Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1988
1031 Daniel Evaldsson Team Natural Fit Qualifier / EM kval Åldersgrupp Herr/Dam 8 km Man 1976
1686 ANNA SJÖQUIST Anna&Linn Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna 1982
1687 Linn Åkesson Anna&Linn Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna 1996
1685 Nicklas Nelson SSG IFs motionärer Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1977
1684 Joel Sandvide L&P Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1983
1683 Linus Sandvide L&P Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1995
121 Jonas Bergqvist Team Gympro Elitklass Herr/EM kval Elit 8km (Ansökan skicka till info@actionrun.se) Man 1987
7696 Anna Jasna Actionrun Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Kvinna 1999
7697 Simon Bodemar Actionrun Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Man 1994
124 Martin Hansen Stærk Hansen Elitklass Herr/EM kval Elit 8km (Ansökan skicka till info@actionrun.se) Man 1975
2357 Alexandra Steise Steise Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna 1991
1682 Emanuel Svensson Fyllesvinen Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1975
1030 Fredric Axelsson Freemotion Qualifier / EM kval Åldersgrupp Herr/Dam 8 km Man 1995
1681 Gustaf Billberg Valar Morghulis Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1992
1679 Annika Terngård Strenius&Terngård Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna 1970
1680 Carola Strenius Strenius&Terngård Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna 1973
1678 Anders Nihlstedt RUNsbäck Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1989
1028 Filip Fur #kalenderpojkarna Qualifier / EM kval Åldersgrupp Herr/Dam 8 km Kvinna 1995
1029 Sofia Berggren #kalenderpojkarna Qualifier / EM kval Åldersgrupp Herr/Dam 8 km Kvinna 1995
1677 Rebecca Arfvidsson Rebbe Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna 1991
2355 Filip Dahlstedt Team Fille Motionär - Herr/Dam 5 km Man 1997
1675 Kristin Westerlund Wings for Nocco Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna 1994
1676 Johannes Gadd Wings for Nocco Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1987
7698 Gwen Fagerström Team Valkyria Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Kvinna 2009
2354 Sara Eskilsson De alkoholiserade kvinnorna Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna 1989
1673 Jens Johansen Valar Morghulis Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1990
2352 Markus Abramsson De alkoholiserade kvinnorna Motionär - Herr/Dam 5 km Man 1996
2353 Emma Svensson De alkoholiserade kvinnorna Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna 1991
1674 Jimmy Moberg Sydostarna Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1979
1027 Jonny Cederholm UNITEDOCR Qualifier / EM kval Åldersgrupp Herr/Dam 8 km Man 1963
1026 Jimmy Algerstedt THT Qualifier / EM kval Åldersgrupp Herr/Dam 8 km Man 1976
1670 Moa Rörström Vafan gör vi här? Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna 1993
1671 Filip Rörström Vafan gör vi här? Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1990
1672 Martin Dawenport Vafan gör vi här? Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1991
1668 Johan Johansen Valar Morghulis Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1992
7694 Gill Agelstam Team Grönåsen Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Kvinna 1979
7695 Ulrika Karlberg Team Grönåsen Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Kvinna 1979
1667 Håkan Johansson Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1970
1665 Mimmi Åsenius Nederlaget Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna 1995
1666 David Åsenius Nederlaget Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1997
7054 Carl Kratz Stansfel Run for Fun Herr/Dam 8 km (ej tidtagning eller straff) Man 1995
7053 Rasmus Eriksen Stansfel Run for Fun Herr/Dam 8 km (ej tidtagning eller straff) Man 1992
1664 Lars Johansen Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1977
2349 Marcus Johansson Kulebo Motionär - Herr/Dam 5 km Man 1981
2350 Maria Johansson Kulebo Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna 1984
2351 Petter Jansson Kulebo Motionär - Herr/Dam 5 km Man 1981
141 Camilla Lagemyr Actionrun Elitklass Dam/EM kval Elit 8km (Ansökan skicka till info@actionrun.se) Kvinna 1990
2343 Dominque Lim Fire Breathing Rubber Duckies Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna 2000
2344 Sebastian Axel Cockfield Larsson Fire Breathing Rubber Duckies Motionär - Herr/Dam 5 km Man 2000
2345 Teodor Svensson Fire Breathing Rubber Duckies Motionär - Herr/Dam 5 km Man 2000
2346 Simon Larsson Fire Breathing Rubber Duckies Motionär - Herr/Dam 5 km Man 2000
2347 Tilde Svensson Fire Breathing Rubber Duckies Motionär - Herr/Dam 5 km Man 2001
2348 Dag Michelsen Fire Breathing Rubber Duckies Motionär - Herr/Dam 5 km Man 2000
1663 Alexandra Hamn OCR OSKARSHAMN Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna 1991
1661 Marcus Wedell Bazinga Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1985
1662 Ida Wedell Bazinga Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna 1987
1660 Marcus Everflod CrossFit Kalmar Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1981
1658 Andreas Rudmark OCR Westervik Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1979
1657 Emma Kaliff Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna 1978
2342 Johan Abrahamsson Motionär - Herr/Dam 5 km Man 2004
1656 Axel Rosenqvist Lindhas Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1997
1655 Pontus Hansson HGIF, CF Lv6 Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1976
1653 Elias Tibblin Ohamn Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1999
1654 Karin Tholarp HGIF, CF Lv6 Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna 1977
2341 filippa andersen Team barebells Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna 1992
1652 Anna Johansson Ingen press Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna 1995
1659 Daniel Serlander Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1972
1651 Rickard Borgqvist Team Ribbs Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1981
7050 Diana Krivenko Kraftverkets "FUNtastic Three" Run for Fun Herr/Dam 8 km (ej tidtagning eller straff) Kvinna 1991
7051 Mårten Holmberg Kraftverkets "FUNtastic Three" Run for Fun Herr/Dam 8 km (ej tidtagning eller straff) Man 1970
7052 André Tjärnberg Kraftverkets "FUNtastic Three" Run for Fun Herr/Dam 8 km (ej tidtagning eller straff) Man 1992
1650 Maria Esbjörner Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna 1976
1649 Johanna Höglind Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna 1990
1648 Adam Andersson #adiz30 Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1987
1647 Jimmy Lorentzen Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1987
1646 Anna-Karin Andersson T3ToughTeam Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna 1980
1645 Sabina Esbjörner T3ToughTeam Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna 1985
1644 Fanny Kullman THT Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna 1993
2340 Lisa Gustafsson THT Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna 1997
1641 Linus Lindberg Kalmar RC Triathlon Motionär - Herr/Dam 8 km Man 2001
1642 Bjarne Lindberg Kalmar RC Triathlon Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1977
1643 Åsa Lindberg Kalmar RC Triathlon Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna 1971
1640 Emma Eidert Evok Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna 1985
119 Tobias Johansson Glasriket Rc Nybro. Elitklass Herr/EM kval Elit 8km (Ansökan skicka till info@actionrun.se) Man 1981
1025 Marcus Åkesson Qualifier / EM kval Åldersgrupp Herr/Dam 8 km Man 1991
1639 Robin Linnér Fredagsligan Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1989
1638 Emma Rundberg Team Knubbsälarna Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna 1982
2339 Sofie Persson THT Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna 1977
118 David Karlsson Möller Elitklass Herr/EM kval Elit 8km (Ansökan skicka till info@actionrun.se) Man 1978
2338 Patricia Thomasson Gott och blandat Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna 1985
1637 Andreas Olsson SMIDIGT Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1992
7688 Sofia Sternér Team Tengbom Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Kvinna 1976
7689 Joao Pereira Team Tengbom Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Man 1978
7690 Maria Rutensköld Team Tengbom Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Kvinna 1965
7691 David Eriksson Team Tengbom Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Man 1992
7692 David Falk Team Tengbom Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Man 1986
7693 Tarek El Ali Team Tengbom Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Man 1990
1635 Teuta Haradinaj TEAM-BULLE&TOTTA Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna 1991
1636 Malin Nilsson TEAM-BULLE&TOTTA Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna 1997
2337 Erik Johansson The Running Squad Motionär - Herr/Dam 5 km Man 1998
1634 Annie Björklund Röjar ralf Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna 1994
2336 Nicklas Nilsson Motionär - Herr/Dam 5 km Man 1990
2334 Malin Lindstedt Team barebells Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna 1987
2335 Leo Östberg Team barebells Motionär - Herr/Dam 5 km Man 1986
1633 Robert Lundström Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1978
117 Johan Sjölin Svensk fastighetsförmedling västra Mälardalen OCR team Elitklass Herr/EM kval Elit 8km (Ansökan skicka till info@actionrun.se) Man 1986
1631 Erika Drake Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna 1988
1632 Christoffer Rönnberg Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1986
1630 Philip Fredskov Svanholm Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1989
1629 Daniel Smedjebrink Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1968
2331 joakim persson Hugo´s Motionär - Herr/Dam 5 km Man 1991
2332 Hampus Svensson Hugo´s Motionär - Herr/Dam 5 km Man 1991
2333 John Lundqvist Hugo´s Motionär - Herr/Dam 5 km Man 1991
1024 Kim Wall Hell run Crew Qualifier / EM kval Åldersgrupp Herr/Dam 8 km Man 1986
1628 Josefine Ringbom Hell run Crew Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna 1992
1625 Alexander Dia Active Recycling Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1990
1626 Basil Dia Active Recycling Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1998
1627 Ramin Wong Active Recycling Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1990
1624 Jesper andervi CrossFit Kalmar Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1993
116 Ibrahim Amiri - Pronova - Elitklass Herr/EM kval Elit 8km (Ansökan skicka till info@actionrun.se) Man 1994
115 Andreas Karlsson Elitklass Herr/EM kval Elit 8km (Ansökan skicka till info@actionrun.se) Man 1987
1623 Alexander Frantz Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1985
1621 Elin Lindskog Lindskogs Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna 1989
1622 Freddie Lindskog Lindskogs Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1988
1619 Anni Zinnerström Nilzon Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna 1996
1620 Amanda Ringqvist Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna 1996
1618 Tobias Frid Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1979
1617 Tobias Gustavsson Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1979
1616 Christina Hörberg Lessebos Lovely Ladies Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna 1979
1615 Linus Miketinac LiveLinus Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1997
2330 Victoria Szerdi Team Nordic Nest Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna 1987
1023 Helena Olsson Freemotion Qualifier / EM kval Åldersgrupp Herr/Dam 8 km Kvinna 1993
7687 Daniel Ridbäck Karlshamn OCR Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Man 1981
1614 Henrik Miedl Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1993
2329 Lovisa Fransson Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna 1998
1612 algot lindström Mustiga Män Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1991
1611 Felicia Sannestam SSG IFs motionärer Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna 1999
1609 Adam Rydström SMIDIGT Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1992
1610 Pontus Gyllenhammar SMIDIGT Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1992
1608 Simon Lindh Lindhas Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1991
1607 Christoffer Eneqvist Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1984
2328 Ofelia Medhammar Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna 1992
1022 Simon Justesen Team Solid Qualifier / EM kval Åldersgrupp Herr/Dam 8 km Man 1990
2327 Albin Edin The Running Squad Motionär - Herr/Dam 5 km Man 1998
1605 Per Karlsson Motionär - Herr/Dam 5 km Man 1966
1606 Emanuel Kullman Motionär - Herr/Dam 5 km Man 1986
2326 Oscar Lundblad The Running Squad Motionär - Herr/Dam 5 km Man 1979
114 Nils Jonsson Elitklass Herr/EM kval Elit 8km (Ansökan skicka till info@actionrun.se) Man 1985
2325 Colin Hultgren The Running Squad Motionär - Herr/Dam 5 km Man 1996
2324 Andreas Spångberg The Running Squad Motionär - Herr/Dam 5 km Man 1988
1604 Martin Petersson Team Knubbsälarna Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1981
1021 Robin Lindgren Qualifier / EM kval Åldersgrupp Herr/Dam 8 km Man 1989
7686 David Rosén IVP Linné Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Man 1995