Anmälda till Mardrömmen 2019 Avancerad sök

1 varv – Ungdom (upp till 12 år)

Namn Klubb Klass Ort Födelseår
Sigge Oscarsson Lindsdals Finest Pojkar upp till 12 år Kalmar 2008
Klara Lidenalv Flickor upp till 12 år Lyckeby 2011
Mio Prutz Pojkar upp till 12 år Ronneby 2011
Alice Svensson Team blekinge Flickor upp till 12 år Karlskrona 2013
Karin Kummel Flickor upp till 12 år Karlskrona 2009
Edvard Kummel Pojkar upp till 12 år Karlskrona 2013
Leo Engdahl Pojkar upp till 12 år Jämjö 2010
Olivia Norrman F&S Torsås Flickor upp till 12 år Torsås 2011
Noa Hjortevik Pojkar upp till 12 år Karlskrona 2007
Tove Hjortevik Flickor upp till 12 år Karlskrona 2011
Ida Algotsson KHK Flickor upp till 12 år Karlskrona 2008
Otto Porshult Team Blekinge Pojkar upp till 12 år Karlskrona 2013
Theo Porshult Team Blekinge Pojkar upp till 12 år Karlskrona 2009
Hugo Glimstedt Pojkar upp till 12 år Karlskrona 2010
Alwin Gottfridsson Torsås Pojkar upp till 12 år Torsås 2010
Viggo Thor Anderberg Pojkar upp till 12 år Lyckeby 2009

1 varv – Medlöpare (Vuxen)

Namn Klubb Klass Ort Födelseår
Sofia Kummel Vuxen Karlskrona 1979
Charlotte Engdahl Vuxen Jämjö 1978
Linda Hjortevik Vuxen KARLSKRONA 1979
Marie Algotsson Vuxen Karlskrona 1972
Sofia Swartz Team Blekinge Vuxen Karlskrona 1978

2 varv – junior 13-17 år

Namn Klubb Klass Ort Födelseår
Jona Lindman KA2 IF Pojkar 13-17 år Lyckeby 2004
Lukas Lidenalv Pojkar 13-17 år Lyckeby 2004
Mate Skärlund Pojkar 13-17 år Rödeby 2006
Bence Skärlund Pojkar 13-17 år Rödeby 2006
Anton Svensson Rödeby AIF P06 Pojkar 13-17 år Rödeby 2006
Olle Svensson Rödey AIF P06 Pojkar 13-17 år Rödeby 2006
Isak Holm Emrek Runners Pojkar 13-17 år Karlskrona 2005
Elliot Holm Emrek Runners Pojkar 13-17 år Karlskrona 2007
Antoni Jurdzinski Emrek Runners Pojkar 13-17 år Karlskrona 2007
Simon Jurdzinski Emrek Runners Pojkar 13-17 år Karlskrona 2009
Melvin Petersson Pojkar 13-17 år Hasslö 2005
Max Petersson Pojkar 13-17 år Hasslö 2008
Måns Fridström KSS Pojkar 13-17 år Rödeby 2006
Noel Norrman F&S Torsås Pojkar 13-17 år Torsås 2006
Viktor Kinder Pojkar 13-17 år Ronneby 2006
Ida Persson KA2IF Löpargruppen Flickor 13-17 år Karlskrona 2006

2 varv damer och herrar – Motion

Namn Klubb Klass Ort Födelseår
Henrik Johannesson Herrar Växjö 1969
Pernilla Hovbäck Team HMC Damer Karlskrona 1983
Andreas Lindqvist Team HMC Herrar Lyckeby 1975
Ida Gustavsson Damer Ryssby 1990
Ida Grybäck Stigmännen Damer Asarum 1988
Sanna Hedberg Damer Karlskrona 1989
Annie Niklasson Damer Karlskrona 1988
Eleonor Hultberg Damer Karlskrona 1991
Maria Wirenstedt Damer Karlskrona 1979
Joakim Persson Herrar Nättraby 1980
niklas svensson Herrar Rödeby 1982
Elisabet Janner RSS-FORZA Damer Ronneby 1965
Magnus Leuenberger Herrar Karlskrona 1974
Adam Jurdzinski Emrek Runners Herrar Karlskrona 1990
Alexandra Pryts Damer TVING 1990
Johanna Mattsson Damer Listerby 1983
Mikael Petersson Herrar Karlskrona 1990
Emelie Helmersson Emrek Runners Damer Karlskrona 1983
Emmelie Palm Gustavsson Damer KALMAR 1989
Jenny Blasiusson Damer Kalmar 1982
Rebecca Thörnberg Damer Karlskrona 1980
Nina Johansson F&S Torsås Damer Torsås 1982
Fredrik Huselius - Herrar Rödeby 1982
Jonas Huselius - Herrar Rödeby 1972
David Linde´n - Herrar Rödeby 1989
Pernilla Nilsson Sweden runners Damer Mörrum 1980
Anna Holmqvist Damer Mörrum 1979
Malin Johansson Damer Karlskrona 1991
Tommy Nielsen Herrar Rödeby 1982
Jennifer Svensson OK Gynge Damer Karlskrona 1989
David Håkansson OK Gynge Herrar Karlskrona 1985
Roland Englesson Kocr Herrar Karlshamn 1980
Pamela Nilsson Damer Gullabo 1963
Gitten Gleisner Damer Söderåkra 1963
Louise Gottfridsson Torsås Damer Torsås 1981
Magnus Svensson Torsås Herrar Torsås 1974
Jens Svendsen Herrar Jämjö 1977
Linda Kinder Ronneby kommun Damer Ronneby 1975
Carola Berg Damer Ronneby 1976
Martina Åkesson Damer Jämjö 1986
Anneli Köhne Karlskrona Damer Karlskrona 1966
Thilda Sylvan Damer Karlskrona 1993
Marie Sylvan Damer Karlskrona 1969
Oscar Thor Anderberg Herrar Lyckeby 1977
Linda Hjorth Damer Karlskrona 1975
Erica Svensson Damer Karlskrona 1992
Evalotta Johansson Rss Forza Damer Ronnneby 1972
Karolina Jonasson Runacademy IF Damer Karlskrona 1986
Karin Persson Damer Karlskrona 1977
Sara Lundgren Runacademy IF Damer Fågelmara 1988
Tomas Hedberg Mammas pojkar Herrar Fridlevstad 1975
Alfred Bartosch Mammas pojkar Herrar Rödeby 1981
Linnéa Lendrop Team Blekinge LF Damer Kalmar 1998
Kevin Knutsson Herrar Kalmar 1999

3 varv damer och herrar

Namn Klubb Klass Ort Födelseår
Mattias Olausson Lyckeby Herrar Lyckeby 1976
Jonathan Lovén THT Herrar Rödeby 1982
Staffan Preutz Dalamad Swimrun Herrar Nättraby 1978
Tjerese Löfqvist Dalamad Swimrun Damer Nättraby 1981
Simon Giselsson Ronneby OK Herrar Ronneby 2001
Johan Tärnhuvud Estvik Team Blekinge Herrar Karlskrona 1984
Erik Musa Herrar Ronneby 2001
Johannes Svahn Herrar Bräkne Hoby 2001
Markus Tillman Team Blekinge Herrar Karlskrona 1991
Christian Nilsson - Herrar Karlskrona 1979
Rasmus Karlsson Herrar Aneby 1990
Thina Andersson Team HMC Damer Hasslö 1979
Christer Westling Herrar Ljungbyholm 1982
Kerry Olsson KSK Triathlon Damer KARLSHAMN 1974
Johanna Spåner Karlshamns swimrun Damer Asarum 1982
Joakim Niklasson Herrar Karlskrona 1989
Jesper Augustine Glasrikets rc Herrar Ljungbyholm 1978
Mattias Ekroth RunAcademy Herrar Lyckeby 1968
Viktoria Gadd If Malmö löp Damer Malmö 1975
Jacob Frennesson Herrar Rödeby 1999
Annika Nilsson Team Blekinge Damer Lyckeby 1977
Simon Hedlund Ärla IF Herrar Rödeby 1991
Robert Karlsson 199004141470 Herrar Holmsjö 1990
Emelie Kardell KA2 IF Damer Karlskrona 2001
Peter Östlund Team Blekinge Herrar KARLSKRONA 1969
Henrik Molin Karlshamns SK Swimrun Herrar Karlshamn 1985
Krister Fransson Team Blekinge Herrar Holmsjö 1969
Andreas Oscarsson Lindsdal Finest Herrar Kalmar 1975
Jarek Jurdzinski Emrek Runners Herrar Karlskrona 1977
Julia Gummesson Damer RONNEBY 1996
Jenny Hjalmarsson Damer Kallinge 1989
Markus Sölvenäs Herrar Lyckeby 1971
Ola Hallbrandt 338 Småland Herrar Växjö 1983
Johan Fridström KSS Herrar Rödeby 1970
Jens Hjortevik Nej Herrar KARLSKRONA 1983
Karl-Johan Lidenalv Co-Runners Herrar Lyckeby 1980
Patrik Törnkvist Ericsson IF Herrar Lyckeby 1970
Therese Andersson RSS Forza Damer Ronneby 1988
Pekka Juliusson Herrar Karlskrona 1976
Johanna Juliusson Damer Karlskrona 1975
Daniel Nilsson Hopp i spat Herrar Ronneby 1982
Anton Toll Herrar Karlskrona 1987
Mikael Johansson Team 993 Herrar Nättraby 1979
Johan Rosenquist Team 993 Herrar Nättraby 1980
Kalle Jonsson Herrar Jämjö 1984
Erik Karlsson Herrar Nättraby 1986
Tobbe Andersson Herrar Karlskrona 1973
Anders Petersson team blekinge Herrar Karlskrona 1974
Marie Andersson Co Runners Damer Karlskrona 1975
Ola Svensson 1970 Herrar Nättraby 1970
Ludvig Etzen KHK team 07 Herrar Lyckeby 2007
Petter Etzen Herrar Lyckeby 1972
Jannike Ottosson Team Blekinge Damer KARLSKRONA 1982
Stefan Karlsson Team Blekinge Herrar Rödeby 1974
Neea Löfvenberg Kalmar rc Damer Kalmar 1987
Patrik Jonsson Herrar Nättraby 1971
Johan Pettersson Herrar Rödeby 1983
Magnus Kimenius Trummenäs LF Herrar Ramdala 1986