Anmälda till Västervik Triathlon 2019 Avancerad sök

Olympisk TÄVLINGSKLASSER

Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår
Johnny Friman Umara Sports Club Olympisk distans Masters 55-59 Man Grödinge 1962
Emilia Lindström Colting Borssén Triathlonklubb Olympisk distans Senior Kvinna Borås 1988
Richard Lindström Colting Borssén Triathlonklubb Olympisk distans Senior Man Borås 1985
Anton Odén Oskarshamns SK Olympisk distans Senior Man Oskarshamn 1988
Lennart Andersson UT Kolmården Olympisk distans Masters 40-44 Man Finspång 1976

Olympisk MOTION

Namn Klubb Klass Ort Födelseår
Marcus Bergman Olympisk distans - Motion Hägersten 1983
David Erol Vattenfall IF Olympisk distans - Motion Sollentuna 1978
Emilia Erol Sollentuna Olympisk distans - Motion Sollentuna 1989
Carl Beckman Deloitte IF Olympisk distans - Motion Stockholm 1990
Selma Grahn Olympisk distans - Motion Stockholm 1993
Thomas Nilsson Pabst Blue Ribbon RACE TEAM Olympisk distans - Motion KALMAR 1977
Christian Nilsson Pabst Blue Ribbon RACE TEAM Olympisk distans - Motion STOCKHOLM 1982
Niclas Bjälkenborn 338 Småland Olympisk distans - Motion Växjö 1974
Mikaela Svensson Imperial College London Triathlon Club Olympisk distans - Motion Växjö 1996
Martin Mella Curitiba Olympisk distans - Motion Saltjö-Boo 1975
Peter Larsson Kalmar Olympisk distans - Motion Kalmar 1977
Helena Andersson Kunskapsskolan IF Olympisk distans - Motion Norrköping 1962
Martin Brede Älmhult Olympisk distans - Motion Älmhult 1976
craig wilson Linköping Olympisk distans - Motion Linköping 1971
Johan Lindbom IK Noc Out.se Olympisk distans - Motion Linköping 1967
Jimmy Enarsson Hanåsa AF Olympisk distans - Motion Högsby 1988
Pernilla Sjödahl Täby Olympisk distans - Motion Täby 1974
Richard Uppenberg Din Maskin AB Olympisk distans - Motion Jönköping 1975
Anna westerberg Tullinge Olympisk distans - Motion Tullinge 1976
Anneli Ericsson Huddinge Olympisk distans - Motion Vårby 1970
Malin Englund Maxprestation Sportsclub Olympisk distans - Motion VÄSTERVIK 1986
Jan Arvidsson Glasrikets RC Nybro Olympisk distans - Motion Nybro 1964
Göran Gustafsson Kalmar Olympisk distans - Motion kalmar 1962
Ellen Bergvall Ankarsrums OK Olympisk distans - Motion Malmö 1995
Johan Norlin Kalmar CK Olympisk distans - Motion Ljungbyholm 1973
Oscar Klein Stegeholmshälsan, västervik Olympisk distans - Motion Västervik 1970
Krister Björkegren Västervik Olympisk distans - Motion Västervik 1970
Susan Nilsson Norrköping triathlon Olympisk distans - Motion Kimstad 1963
Gustav Petersson Olympisk distans - Motion Västervik 1989

Olympisk STAFETT

Inga anmälda
Namn Klubb Lag Klass Ort Födelseår

Sprint MOTION

Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår
Emil Eklöw Sprint Motion Man Linköping 1989
Helena Ekström Sprint Motion Kvinna Kungsängen 1971
Marcus Andersson Lyckhems AK Sprint Motion Man Hovås 1986
Emma Andersson Sprint Motion Kvinna Hovås 1987
Martina Wedhäll Sprint Motion Kvinna Kungsängen 1971
Magnus Holm Sprint Motion Man Vedevåg 1987
Cecilia Hallberg Västervik Sprint Motion Kvinna Västervik 1968
Lena Strömberg Sprint Motion Kvinna Vimmerby 1971
Tomas Österström Sprint Motion Man Kalmar 1966
Annika Wirblad Sprint Motion Kvinna Kalmar 1970
Ida Larsson Sprint Motion Kvinna Norrköping 1988
Felicia Kehr Solna Sprint Motion Kvinna Stockholm, Solna 1991
Lise-lotte Petrén Eriksson Kunskapsskolan IF Sprint Motion Kvinna Norrköping 1964
Mats Petrén Eriksson Kunskapsskolan IF Sprint Motion Man Norrköping 1964
Danne Wlson Linköping Sprint Motion Man Linköping 2004
Emma Åklint Östra Ryd Sprint Motion Kvinna Östra Ryd 1984
Therese Ankarstrand Östra ryd Sprint Motion Kvinna Östra ryd 1983
Linda Wilson Linköping Sprint Motion Kvinna Linköping 1974
Sara Dahlin Malmö Sprint Motion Kvinna Limhamn 1984
Maria Blomqvist Stegeborgs IF Sprint Motion Kvinna Söderköping 1957
Fredrik Hallberg Tjust bike and runing Sprint Motion Man Västervik 1973
Sofia HallbergZanton Västervik Sprint Motion Kvinna Västervik 1975

Sprint STAFETT

Inga anmälda
Namn Klubb Lag Klass Ort Födelseår