Anmälda till Grabbhalvan & Tjejhalvan 2019 Avancerad sök

Grabbhalvan 2019

Startnummer Namn Klubb Lag Klass Ort Födelseår
960  Fredrik Olofsson Norrköpings kommun VPF Grabbar 1900
961  Leonel Theander Norrköpings kommun VPF Grabbar 1900
962  Kristofer Kekkonen Norrköpings kommun VPF Grabbar 1900
963  Jacob Karlsson Norrköpings kommun VPF Grabbar 1900
964  Kevin Malmqvist Norrköpings kommun VPF Grabbar 1900
965  Emil Spjut Norrköpings kommun VPF Grabbar 1900
966  Alexander Berglund Norrköpings kommun VPF Grabbar 1900
967  Ljupco Momirowski Norrköpings kommun VPF Grabbar 1900
968  Alexander Andreozzi Norrköpings kommun VPF Grabbar 1900
969  David Ek Norrköpings kommun VPF Grabbar 1900
970  Per Karlén Norrköpings kommun VPF Grabbar 1900
955  Mats Fors SKF Mekan AB Grabbar 1900
957  Lars Jacobsson SKF Mekan AB Grabbar 1900
958  Stefan Winberg SKF Mekan AB Grabbar 1900
959  Fredrik Jonsson SKF Mekan AB Grabbar 1900
956  Lars Pettersson SKF Mekan AB Grabbar 1900
954  Robin Almqvist Grabbar 1900
953  Martin Fransson Sjöfartsverket Grabbar 1900
950  Samuel Bsrat Sodexo 2 Grabbar 1900
951  John Chung Sodexo 2 Grabbar 1900
952  Henrik Nöjd Sodexo 2 Grabbar 1900
930  Mikael Johansson Elkonsulten 4 Grabbar 1900
946  Andreas Hemström Elkonsulten 3 Grabbar 1900
947  Henrik Andersson Elkonsulten 3 Grabbar 1900
939  Mikael Kåvemark Elkonsulten 2 Grabbar 1900
940  Ola karlsson Elkonsulten 2 Grabbar 1900
941  Johan Netz Elkonsulten 2 Grabbar 1900
942  Leif Eriksson Elkonsulten 2 Grabbar 1900
943  Håkan Frid Elkonsulten 2 Grabbar 1900
949  Peter Svensson Elkonsulten 3 Grabbar 1900
931  Efteranmälan 2 NN Elkonsulten 4 Grabbar 1900
948  Anders Fredriksson Elkonsulten 3 Grabbar 1900
926  Bengt Hiller Elkonsulten 4 Grabbar 1900
927  Åke Dahlqvist Elkonsulten 4 Grabbar 1900
928  Bo Martinsson Elkonsulten 4 Grabbar 1900
929  Efteranmälan 1 NN Elkonsulten 4 Grabbar 1900
944  Peter Eriksson Elkonsulten 3 Grabbar 1900
945  Stefan Olsson Elkonsulten 3 Grabbar 1900
932  Peter Ettling Elkonsulten 1 Grabbar 1900
933  Robert Eriksson Elkonsulten 1 Grabbar 1900
934  Richard Chedid Elkonsulten 1 Grabbar 1900
935  Joakim Karlsson Elkonsulten 1 Grabbar 1900
936  Niklas Hedberg Elkonsulten 1 Grabbar 1900
937  Kenneth Pettersson Elkonsulten 1 Grabbar 1900
938  Paul Westerberg Elkonsulten 2 Grabbar 1900
917  Kent Andersson Fiskeby 1 Grabbar 1900
918  Johan Öström Fiskeby 1 Grabbar 1900
919  Bengt-Åke Sjöström Fiskeby 1 Grabbar 1900
920  Oliver Cursell Fiskeby 1 Grabbar 1900
921  Staffan Ahlberg Fiskeby 1 Grabbar 1900
922  Kenneth Sandell Fiskeby 2 Grabbar 1900
923  Ronny Gustavsson Fiskeby 2 Grabbar 1900
924  Joel Sundberg Fiskeby 2 Grabbar 1900
925  Jonas Nordberg Fiskeby 2 Grabbar 1900
915  Ludwig Roos Transport 3 Grabbar 1900
916  Jesper Rosenberg Transport 3 Grabbar 1900
913  Jonas Agebjörn Film & Musikgymnasiet Grabbar 1900
914  David Richardsson Film & Musikgymnasiet Grabbar 1900
912  Johan Sperling Film & Musikgymnasiet Grabbar 1900
911  Johan Borggren Ravago Grabbar 1900
910  erik ekmann möller Grabbar 1900
907  Mikael Karlsson Valbo / BoCare AB Grabbar 1900
908  john wilhelmsson Valbo / BoCare AB Grabbar 1900
909  Sebastian Dahl Valbo / BoCare AB Grabbar 1900
905  Niklas Björklund Grabbar 1900
906  Oscar Björklund Grabbar 1900
904  Kalle Andersson IK Akele Grabbar 1900
903  Viggo Sjöholm Grabbar 1900
902  Jonas Sillén Ravago Grabbar 1900
896  Mikael Öhr Granberg Interior AB Grabbar 1900
897  Patrik Ritzén Granberg Interior AB Grabbar 1900
898  Viktor Rydgren Granberg Interior AB Grabbar 1900
899  Robin Steen Granberg Interior AB Grabbar 1900
900  Johan Nilsson Granberg Interior AB Grabbar 1900
901  Samuel Buday Granberg Interior AB Grabbar 1900
892  Magnus Claesson Skattelöparna Grabbar 1900
893  Alexander Sjöholm Skattelöparna Grabbar 1900
895  Oskar Pettersson Skattelöparna Grabbar 1900
894  Johan Sverlander Skattelöparna Grabbar 1900
887  Patrik Pettersson LFV 1 Grabbar 1900
888  Patrik Nilsson LFV 1 Grabbar 1900
889  Håkan Olofsson LFV 2 Grabbar 1900
890  Billy Josefsson LFV 2 Grabbar 1900
891  Anna-Karin Andersson LFV 2 Grabbar 1900
885  Niklas Moll LFV 1 Grabbar 1900
886  Anders Dahlgren LFV 1 Grabbar 1900
875  Fredrik Rosenius Dahl Grabbar 1900
876  Pehr Severin Dahl Grabbar 1900
877  Martin Carlsson Dahl/Carlsson VVS Grabbar 1900
878  Pelle Jonsson Dahl/Sandbäckens rör Grabbar 1900
879  Rikard Jonsson Dahl Grabbar 1900
880  Matthias Sandström Dahl/Norrköpings VVS Partner Grabbar 1900
881  Martin Stjärnborg Dahl/Norrköpings VVS Partner Grabbar 1900
882  Roger Andersson Dahl/comfort i Finspång Grabbar 1900
883  Mats Karlberg Dahl Grabbar 1900
884  David Lagerdahl Dahl/Norrköpings VVS Partner Grabbar 1900
874  Olle Lindman Grabbar 1900
873  Jonas Hint Skogsulven lk Grabbar 1900
870  David Greek AWL Arkitekter Lag 2 Grabbar 1900
871  Lukasz Krupinski AWL Arkitekter Lag 2 Grabbar 1900
872  Mats Andersson AWL Arkitekter Lag 2 Grabbar 1900
858  Adam Holmqvist Söderbergs 2 Grabbar 1900
854  Mikael Andersson Söderbergs 1 Grabbar 1900
855  Philip Engstarnd Söderbergs 1 Grabbar 1900
856  Andreas Modig Söderbergs 1 Grabbar 1900
857  Fredrik Mård Söderbergs 1 Grabbar 1900
859  Johan Broberg Söderbergs 2 Grabbar 1900
862  Jimmy Carlsson Söderbergs 2 Grabbar 1900
860  Carl Bergström Söderbergs 2 Grabbar 1900
864  Pontus Nilsson Söderbergs 3 Grabbar 1900
865  Tor Åhlen Söderbergs 3 Grabbar 1900
866  Hasse Abrahamsson Söderbergs 3 Grabbar 1900
867  Samuel Irving Söderbergs 3 Grabbar 1900
868  Niklas Bergström Söderbergs 3 Grabbar 1900
869  Pontus Tilly Lindberg Söderbergs Grabbar 1900
861  Håkan Linder Söderbergs 2 Grabbar 1900
863  Robert Lundgren Söderbergs 2 Grabbar 1900
853  Magnus Hjort Söderbergs 1 Grabbar 1900
850  Gustav Lundström AWL Arkitekter Lag 1 Grabbar 1900
851  Lars-Erik Elmqvist AWL Arkitekter Lag 1 Grabbar 1900
852  Jonas Karmeborg AWL Arkitekter Lag 1 Grabbar 1900
837  Miklos Albert Transport 1 Grabbar 1900
838  Kjell-Åke Ströberg Transport 1 Grabbar 1900
839  Albin Carlsson Transport 1 Grabbar 1900
840  Magnus Öberg Transport 1 Grabbar 1900
841  Johan Örneström Transport 1 Grabbar 1900
842  Stefan Roos Transport 2 Grabbar 1900
843  Fredrik Roos Transport 2 Grabbar 1900
844  Daniel Klingebiel Transport 2 Grabbar 1900
845  Andreas Håkansson Transport 2 Grabbar 1900
846  Stefan Johansson Transport 2 Grabbar 1900
847  Erik Forsmark Transport 3 Grabbar 1900
848  Johan Oscarsson Transport 3 Grabbar 1900
849  Stefan Andersson Transport 3 Grabbar 1900
836  Leif Caesar Lindab Fighters Grabbar 1900
831  Leif Caesar Lindab Fighters Grabbar 1900
832  Magnus Andersson Lindab Fighters Grabbar 1900
833  Anders Söderholm Lindab Fighters Grabbar 1900
834  Thomas Persson Lindab Fighters Grabbar 1900
835  Johan Holmberg Lindab Fighters Grabbar 1900
821  Martin Cravener SjöV Sjögeograferna Grabbar 1900
816  Erik Ygge SjöV Ekonomi/Redovisning Grabbar 1900
817  Johan Riismark SjöV Sjögeograferna Grabbar 1900
818  Mattias Bergenbrandt SjöV Sjögeograferna Grabbar 1900
819  Hans Fotmeijer SjöV Sjögeograferna Grabbar 1900
805  Daniel Olsson SjöV Rederiet Grabbar 1900
806  Albert Wiström SjöV Rederiet Grabbar 1900
807  Patrik Granstam SjöV Rederiet Grabbar 1900
808  Jimmie Gustavsson SjöV Rederiet Grabbar 1900
809  Ted Liljenborg SjöV Rederiet Grabbar 1900
810  Peter Fyrby SjöV Rederiet Grabbar 1900
811  August Källgren SjöV Ekonomi/Redovisning Grabbar 1900
830  Sigge Gustafsson Sjöfartsverket Grabbar 1900
814  Jimmy Rosander SjöV Ekonomi/Redovisning Grabbar 1900
813  Alexander Lindgren SjöV Ekonomi/Redovisning Grabbar 1900
824  Christian Kronqvist SjöV Sjömansservice/lt Grabbar 1900
812  Fredrik Sandberg SjöV Ekonomi/Redovisning Grabbar 1900
820  Marcus Hassel SjöV Sjögeograferna Grabbar 1900
822  Jesper Ek SjöV Sjömansservice/lt Grabbar 1900
823  Simon Egler SjöV Sjömansservice/lt Grabbar 1900
815  Magnus Sundström SjöV Ekonomi/Redovisning Grabbar 1900
825  Oscar Gustafsson SjöV Sjömansservice/lt Grabbar 1900
826  Oskar Andreen SjöV Sjömansservice/lt Grabbar 1900
827  John Forsberg SjöV Sjömansservice/lt Grabbar 1900
828  Olle Lewis Sjöfartsverket Grabbar 1900
829  Henrik Tengbert Sjöfartsverket Grabbar 1900
802  Peter Lindgren Stafsjö Valves Grabbar 1900
803  Johan Davidsson Stafsjö Valves Grabbar 1900
804  Christopher Bratne Stafsjö Valves 1 Grabbar 1900
798  Eddie Ljungholm Stafsjö Valves Grabbar 1900
799  Johan Magnusson Stafsjö Valves Grabbar 1900
800  Rasmus Björn Stafsjö Valves Grabbar 1900
801  Oskar Rudow Stafsjö Valves Grabbar 1900
796  Isak Jansson Ekman Ensjöholms by Grabbar 1900
797  Anders von Koch Ensjöholms by Grabbar 1900
794  Andreas Erixson PLW ELTEKNIK NORRKÖPING Grabbar 1900
795  Fredric Gustafsson PLW ELTEKNIK NORRKÖPING Grabbar 1900
789  Ari Nieminen Almroth Bygg Grabbar 1900
790  Stefan Olsson Almroth Bygg Grabbar 1900
791  Micael Carlsson Almroth Bygg Grabbar 1900
792  Niklas Carlsson Almroth Bygg Grabbar 1900
793  Jens Henriksson Almroth Bygg Grabbar 1900
776  Oskar Irebro Samhall Grupp 1 Grabbar 1900
777  Michael Thorén Samhall Grupp 1 Grabbar 1900
778  Dasco Vasic Samhall Grupp 1 Grabbar 1900
779  Danny Eklund Samhall Grupp 1 Grabbar 1900
780  Binaser Murina Samhall Grupp 1 Grabbar 1900
781  Severdzan Amzovic Samhall Grupp 1 Grabbar 1900
782  Memeti Severdzan Samhall Grupp 2 Grabbar 1900
783  Halil Bajrami Samhall Grupp 2 Grabbar 1900
784  Abil Demirov Samhall Grupp 2 Grabbar 1900
785  John Arvidsson Samhall Grupp 2 Grabbar 1900
786  John Hammarlund Samhall Grupp 2 Grabbar 1900
787  Johan Hell Samhall Grupp 2 Grabbar 1900
788  Magnus Kördel Samhall Grupp 3 Grabbar 1900
775  Thomas Ripnäs Merx Svenska Grabbar 1900
771  Christian Sandgren Merx Svenska AB Grabbar 1900
772  Hussein Fartousi Merx Svenska AB Grabbar 1900
770  Hans Hammargren Merx Svenska AB Grabbar 1900
773  Nihad Alic Merx Svenska AB Grabbar 1900
774  Jonas Arvidsson Merx Svenska AB Grabbar 1900
769  Emil Hammargren Merx Svenska AB Grabbar 1900
764  Patrik Mellgren Byggnads Öst Grabbar 1900
766  Pierre Andersson Byggnads Öst Grabbar 1900
768  Daniel Tudén Byggnads Öst Grabbar 1900
765  Kari Andersson Byggnads Öst Grabbar 1900
763  Magnus Cato Byggnads Öst Grabbar 1900
767  Sonny Härold Byggnads Öst Grabbar 1900
758  Alexander Hultkrantz Tjalve IF LL Grabb 2 Grabbar 1900
759  Joakim Holmberg Tjalve IF LL Grabb 2 Grabbar 1900
760  Andreas Fernberg Tjalve IF LL Grabb 2 Grabbar 1900
761  Rikard Kalén Tjalve IF LL Grabb 2 Grabbar 1900
752  Oscar Hillman Tjalve IF LL Grabb1 Grabbar 1900
753  Jörgen Jonsson Tjalve IF LL Grabb1 Grabbar 1900
754  Fredrik Widfelldt Tjalve IF LL Grabb1 Grabbar 1900
755  Tobias Thorsson Tjalve IF LL Grabb1 Grabbar 1900
756  Johan Nordqvist Tjalve IF LL Grabb1 Grabbar 1900
757  Magnus Sandström Tjalve IF LL Grabb1 Grabbar 1900
762  Jesper Holvandus Tjalve IF LL Grabb 2 Grabbar 1900
751  Jesper Larsson Dimmans IF Grabbar 1900
749  Hannes Ekman Hagagymnasiet Grabbar 1900
750  Henrik Ekman Allmänna Idrotts Klubben - AIK Grabbar 1900
748  Lars Strömberg Arbetsförmedlingen Grabbar 1900
736  Daniel Näkne Developing Design Grabbar 1900
737  Örjan Andersson Developing Design Grabbar 1900
738  Lukas Skoglund Developing Design Grabbar 1900
739  Rasmus Engholm Developing Design Grabbar 1900
740  Love Frisendahl Developing Design Grabbar 1900
741  Mikael Britse Developing Design Grabbar 1900
734  Andreas Alf Alltransport Grabbar 1900
735  Jan Håkansson Alltransport Grabbar 1900
733  Josip Jelenkovic BillerudKorsnäs 1 Grabbar 1900
742  Dani Saliba Nordea bank Grabbar 1900
743  Andreas Gawreyia Nordea bank Grabbar 1900
744  Henrik Arnell Nordea bank Grabbar 1900
745  Alen Jugo Nordea bank Grabbar 1900
746  Krister Månsson Nordea bank Grabbar 1900
747  Björn Andersson Nordea bank Grabbar 1900
727  Federico Pasik Sweco Grabbar 1900
728  Johan Pettersson Sweco Grabbar 1900
729  Agit Bilge Sweco Grabbar 1900
730  Attila Karacsonyi Sweco Grabbar 1900
731  Jesper Johansson Sweco Grabbar 1900
732  Mattias Eriksson Sweco Grabbar 1900
726  Tomas Sevelin Grabbar 1900
725  Dennis Sunnerberg Grabbar 1900
723  Oliver Sunnerberg Grabbar 1900
724  Elias Aldén Grabbar 1900
689  Thomas Samson Holmen/HP Grabbar 1900
690  Gösta Nilsson Holmen/HIT Grabbar 1900
691  Tommy Wiksand Holmen/HP Grabbar 1900
692  Simon Wahlström Holmen/HIT Grabbar 1900
693  Jonas Pettersson Holmen/HIT Grabbar 1900
694  Jesper Martinsson Holmen/HIT Grabbar 1900
695  Mats Hövre Holmen/HP Grabbar 1900
696  Ulf Öberg Holmen/HP Grabbar 1900
697  Arvid Zackrisson Holmen/Skog Grabbar 1900
698  Göran Larsson Holmen/Skog Grabbar 1900
699  Henrik Pålsson Holmen/Skog Grabbar 1900
700  Robin Jakobsson Holmen/Skog Grabbar 1900
701  Christer Lilja Holmen/Skog Grabbar 1900
702  Calle Sievert Holmen/Skog Grabbar 1900
703  Linus Ljungholm Holmen/Timber Grabbar 1900
704  Martin Björkert Holmen/Timber Grabbar 1900
705  Rick Pettersson Holmen/Timber Grabbar 1900
706  Jani Simula Holmen/Timber Grabbar 1900
707  Magnus Andersson Holmen/Timber Grabbar 1900
708  Sonny Pettersson Holmen/Timber Grabbar 1900
709  Fredrick Hjelm Holmen/Timber Grabbar 1900
710  Bengt Rastland Holmen/Braviken Grabbar 1900
711  Tord Mörk Holmen/Braviken Grabbar 1900
712  Thomas Nordenvall Holmen/Braviken Grabbar 1900
713  Michael Johansson Holmen/Braviken Grabbar 1900
714  Fredrik Holgersson Holmen/Braviken Grabbar 1900
715  Johan Axelhav Holmen/Braviken Grabbar 1900
716  Daniel Klinteskog Holmen/Braviken Grabbar 1900
717  Patrik Andersson Holmen/Braviken Grabbar 1900
718  Tobias Hallqvist Holmen/Braviken Grabbar 1900
719  Ola Eriksson Holmen/Braviken Grabbar 1900
720  Olle Haglund Holmen/Braviken Grabbar 1900
721  Joel Landberg Holmen/Braviken Grabbar 1900
722  Christer Engvall Holmen/Braviken Grabbar 1900
686  Pär Sigvardsson Fria Läroverken Grabbar 1900
687  Anders Mohlin Fria Läroverken Grabbar 1900
688  Lars Tersmeden Fria Läroverken 1 Grabbar 1900
678  Rickie Karlsson ESBAB Grabbar 1900
679  Daniel Finnberg ESBAB Grabbar 1900
680  Kim Andersson ESBAB Grabbar 1900
681  Stefan Brolin ESBAB Grabbar 1900
682  Albin Eriksson ESBAB Grabbar 1900
683  Rasmus Svensson ESBAB Grabbar 1900
684  Jens Holmberg ESBAB Grabbar 1900
685  Erik Karlsson ESBAB Grabbar 1900
666  Peter Nilsson Trisec 2 Grabbar 1900
667  Ola Johansson Trisec 2 Grabbar 1900
668  Henrik Eriksson Trisec 2 Grabbar 1900
669  Magnus Andree Trisec 2 Grabbar 1900
670  Robin Benegård Trisec 2 Grabbar 1900
671  Anton Stenbäck Trisec 2 Grabbar 1900
672  Mathias Eriksson Trisec 1 Grabbar 1900
673  Jesper Hernell Trisec 1 Grabbar 1900
674  Thomas Emtelid Trisec 1 Grabbar 1900
675  Patrick Groth Trisec 1 Grabbar 1900
676  Jonas Stenbäck Trisec 1 Grabbar 1900
677  Rickie Tjernström Trisec 1 Grabbar 1900
660  Tommy Swartz BillerudKorsnäs Grabbar 1900
661  Rickard Edenholm BillerudKorsnäs Grabbar 1900
662  Thomas Lampa BillerudKorsnäs Grabbar 1900
663  Pär Dahlberg BillerudKorsnäs Grabbar 1900
664  Rickard Ericson BillerudKorsnäs Grabbar 1900
665  Alfred Ericson BillerudKorsnäs 1 Grabbar 1900
659  Robert Frost Grabbar 1900
658  Fred Jansson Grabbar 1900
657  Stellan Andersson Grabbar 1900
656  Daniel Ainerfors Grabbar 1900
654  Torsten Möller Gasellen Kolmården Grabbar 1900
655  Pieter Giljam Gasellen Kolmården Grabbar 1900
651  Anders Vallgren The Wallgreens Grabbar 1900
652  Erik Vallgren The Wallgreens Grabbar 1900
653  Gustav Vallgren The Wallgreens Grabbar 1900
646  Johan Nilsson Norrköpings tingsrätt 1 Grabbar 1900
647  Edvard Jarlert Norrköpings tingsrätt 1 Grabbar 1900
648  Christer Höglund Norrköpings tingsrätt 2 Grabbar 1900
649  Erik Vikström Norrköpings tingsrätt 2 Grabbar 1900
650  Kristian Borgström Norrköpings tingsrätt 2 Grabbar 1900
645  Michael Gutsch Ravago Grabbar 1900
618  Adam Massi Hyresbostäder 1 Grabbar 1900
619  Anders Eklund Hyresbostäder 1 Grabbar 1900
620  Andreas Pihl Hyresbostäder 1 Grabbar 1900
621  Andreas Wikström Hyresbostäder 1 Grabbar 1900
622  Björn Pettersson Hyresbostäder 2 Grabbar 1900
623  Bylent Halili Hyresbostäder 3 Grabbar 1900
624  Christian Malmgren Hyresbostäder 3 Grabbar 1900
625  Daniel BJ Eriksson Hyresbostäder 3 Grabbar 1900
626  Jacob Jaldeland Hyresbostäder 4 Grabbar 1900
627  Joakim Eriksson Hyresbostäder 4 Grabbar 1900
628  Keyse Ali Hyresbostäder 5 Grabbar 1900
629  Lars Löfgren Hyresbostäder 5 Grabbar 1900
630  Leif Eliasson Hyresbostäder 5 Grabbar 1900
631  Marcus André Hyresbostäder 6 Grabbar 1900
632  Marko Kivelä Hyresbostäder 6 Grabbar 1900
633  Michael Tollén Hyresbostäder 6 Grabbar 1900
634  Nicklas Karlsson Hyresbostäder 7 Grabbar 1900
635  Niclas Paulin Hyresbostäder 7 Grabbar 1900
636  Ninos Gawrieh Hyresbostäder 7 Grabbar 1900
637  Peter Mildén Hyresbostäder 7 Grabbar 1900
638  Peter Modin Hyresbostäder 7 Grabbar 1900
639  Robert Hugoh Hyresbostäder 8 Grabbar 1900
640  Rolf Blom Hyresbostäder 8 Grabbar 1900
641  Simon Nord Hyresbostäder 8 Grabbar 1900
642  Stefan Lindqvist Hyresbostäder 8 Grabbar 1900
643  Tomas Edstrand Hyresbostäder 9 Grabbar 1900
644  Toni Haddo Hyresbostäder 9 Grabbar 1900
617  Alec Hoatson Marieborgs folkhögskola Grabbar 1900
613  Joakim Martinsson Grant Thornton Norrköping Grabbar 1900
614  Josef Hagsten Grant Thornton Norrköping Grabbar 1900
615  Linus Eriksson Grant Thornton Norrköping Grabbar 1900
616  Viktor Glimrén Sjöström Grant Thornton Norrköping Grabbar 1900
612  Christer Broström Grabbar 1900
610  Jesper Parö IK Akele Grabbar 1900
611  Rikard Andersson IK Akele Grabbar 1900
609  Roger Forssén Grabbar 1900
608  Göran Magnusson Grabbar 1900
607  Mikael Kalén Grabbar 1900
606  Fredrik Danebrand Grabbar 1900
599  Thomas Axelsson Lundbergs Grabbar 1900
600  Daniel Fäldt Lundbergs Grabbar 1900
601  Tobias Oscarsson Lundbergs Grabbar 1900
602  Fredric Johansson Lundbergs Grabbar 1900
603  Jonas Petersson Lundbergs Grabbar 1900
604  Peter Malmström Lundbergs Grabbar 1900
605  Johan Ladenberg Lundbergs Grabbar 1900
594  Peter Whass Lundbergs Grabbar 1900
595  Fredrik Milton Lundbergs Grabbar 1900
596  Håkan Leonardsson Lundbergs Grabbar 1900
597  David Stenberg Lundbergs Grabbar 1900
598  Niklas Hellström Lundbergs Grabbar 1900
593  Thomas Narveby Grabbar 1900
592  Åke Munther Isle of Ljura Grabbar 1900
589  Hans Andersson Svenska Elektrikerförbundet Grabbar 1900
590  Jimmy Andersson Svenska Elektrikerförbundet Grabbar 1900
591  Martin Magdesjö Fahlstedt Svenska Elektrikerförbundet Grabbar 1900
585  Peter Borgen Agility Grabbar 1900
586  Henrik Englund Agility Grabbar 1900
587  Anders Waldeck Agility Grabbar 1900
588  Olle Karlsson Agility Grabbar 1900
584  Lars-Bertil Jangard Grabbar 1900
576  Per Lundgren Greenman Grabbar 1900
577  Kim Edström Greenman Grabbar 1900
578  Markus Fredriksson Greenman Grabbar 1900
579  Glenn Sjörén Greenman Grabbar 1900
580  Khalil Ibrahim Greenman Grabbar 1900
581  Robert Ekström Greenman Grabbar 1900
582  Christoffer Avenhammar Greenman 1 Grabbar 1900
583  Alex Lachan Greenman 1 Grabbar 1900
571  Bo Zelei Marieborgs folkhögskola Grabbar 1900
572  Axel Nyström Marieborgs folkhögskola Grabbar 1900
573  David Fülep Marieborgs folkhögskola Grabbar 1900
574  Michael Winkler Marieborgs folkhögskola Grabbar 1900
575  Ulf Olsson Marieborgs folkhögskola Grabbar 1900
570  Håkan Ohlin Grabbar 1900
569  Bengt Hellman Grabbar 1900
562  Linus Gustafsson Ramböll mix Grabbar 1900
563  Therése Ziedén Ramböll mix Grabbar 1900
560  Salim Okanovic Ramböll mix Grabbar 1900
565  Henrik Åberg Ramböll mix Grabbar 1900
566  Amanda Engström Ramböll mix Grabbar 1900
567  Magnus Hansson Ramböll mix Grabbar 1900
568  Stina Nilsson Ramböll mix Grabbar 1900
561  Lars Drageryd Ramböll mix Grabbar 1900
564  Nils Magnusson Ramböll mix Grabbar 1900
557  David Sundell Actitreat 1 Grabbar 1900
558  Leons Korial Actitreat 1 Grabbar 1900
559  Mårten Jarl Actitreat 1 Grabbar 1900
556  Gezim Bala SF Mitt Regional Norrköping Grabbar 1900
555  Andreas Törnkvist Grabbar 1900
553  Erik Arkler Trinseo 3 Grabbar 1900
554  Dragan Miljkovic Trinseo 3 Grabbar 1900
549  Michael Söderberg Trinseo 2 Grabbar 1900
550  Richard Palm Trinseo 2 Grabbar 1900
551  Krister Tell Trinseo 2 Grabbar 1900
552  Lars-Anders Gårdman Trinseo 2 Grabbar 1900
544  Michael Axelsson Trinseo 1 Grabbar 1900
545  Joakim Kula Trinseo 1 Grabbar 1900
546  Mats Karlsson Trinseo 1 Grabbar 1900
548  Amir Ljutic Trinseo 1 Grabbar 1900
547  Anders Appelquist Trinseo 1 Grabbar 1900
542  Jerry Boström Rusta 4 Grabbar 1900
543  Nicklas Hjertman Rusta 4 Grabbar 1900
537  Gabi Safar Rusta 2 Grabbar 1900
532  Micael Franzén Rusta 1 Grabbar 1900
533  Elvis Omerovic Rusta 1 Grabbar 1900
534  Qais Shomoh Rusta 2 Grabbar 1900
530  Carlos Oliveira Rusta 1 Grabbar 1900
531  Richard Rosén Rusta 1 Grabbar 1900
535  Gustaf Viklund Rusta 2 Grabbar 1900
536  Martin Persson Rusta 2 Grabbar 1900
538  Jens Tufvander Rusta 3 Grabbar 1900
539  Alija Hodzic Rusta 3 Grabbar 1900
540  Demba Kanyi Rusta 4 Grabbar 1900
541  Magnus Kristensen Rusta 4 Grabbar 1900
528  Thommy Carlsson Grabbar 1900
529  Thure Karlsson Grabbar 1900
527  Daniel Pote Grabbar 1900
526  Erik Pote Grabbar 1900
525  Martin Wiklund Ravago Grabbar 1900
522  Patrik Nagy NIRAS Norrköping Grabbar 1900
523  Joar Skott NIRAS Norrköping Grabbar 1900
524  Magnus carrö NIRAS Norrköping Grabbar 1900
521  Thomas Arnoldson NIRAS Norrköping Grabbar 1900
520  Rickard Andersson Grabbar 1900
515  Christian Karlsson Lundgren Rejmes Lastvagnar Grabbar 1900
516  Daniel Borén Rejmes Lastvagnar Grabbar 1900
517  Oscar Pantzar Rejmes Lastvagnar Grabbar 1900
518  Jonas Svensson Rejmes Lastvagnar Grabbar 1900
519  Robin Bäckstrand Rejmes Lastvagnar Grabbar 1900
514  Albin Hörman Grabbar 1900
513  Erik Hövre Grabbar 1900
512  Wilhelm Andersson Grabbar 1900
511  Mikael Andersson Grabbar 1900
509  Jonas Nordholm Skattkammarön Fast Runners Grabbar 1900
510  Christian Bergman Skattkammarön Fast Runners Grabbar 1900
499  Rasmus Nilsson Auto 1 Grabbar 1900
500  Gustav Lindblom Auto 1 Grabbar 1900
503  Olle Forsberg Auto 2 Grabbar 1900
504  Torbjörn Stöbe Auto 2 Grabbar 1900
506  Bo Bengtsson Auto 2 Grabbar 1900
507  Christopher Knoch Auto 2 Grabbar 1900
508  Kevin Leverström Auto 2 Grabbar 1900
501  Klas Bergqvist Auto 1 Grabbar 1900
502  Mikael Johansson Auto 1 Grabbar 1900
505  Nils Söderström Auto 2 Grabbar 1900
490  Johan Melin Combitech 1 Grabbar 1900
492  Roger Besterman Combitech 1 Grabbar 1900
498  Fabian Grändefors Combitech 2 Grabbar 1900
497  Niclas Gustavsson Combitech 2 Grabbar 1900
493  Stefan Lundmark Combitech 1 Grabbar 1900
494  Mattias Holmberg Combitech 1 Grabbar 1900
495  Mats Idebro Combitech 1 Grabbar 1900
496  Pierre Brönnert Combitech 2 Grabbar 1900
491  Anders Nordström Combitech 1 Grabbar 1900
489  Ruben Grändefors Grabbar 1900
488  Fredrik Lundell Grabbarna Motorskoj Grabbar 1900
486  Henrik Möllberg Grabbar 1900
487  Martin Frodlund Grabbar 1900
485  Jan Johansson Grabbar 1900
479  Clarence Blomqvist Nodra AB Grabbar 1900
483  Per Narveby Nodra AB Grabbar 1900
476  Jonas Asterbäck Nodra AB Grabbar 1900
477  Henrik Peterson Nodra AB Grabbar 1900
481  Kim Johansson Nodra AB Grabbar 1900
482  Johan Andreasson Nodra AB Grabbar 1900
475  Nelson Carmona Santis Nodra AB Grabbar 1900
478  Stefan Peterson Nodra AB Grabbar 1900
480  Anders Lindvall Nodra AB Grabbar 1900
484  Mattias Karlsson Nodra AB Grabbar 1900
471  Richard Brynemo GEVEA - ett spännande gäng Grabbar 1900
472  Anders Söderlund GEVEA - ett spännande gäng Grabbar 1900
473  Michael Bergström GEVEA - ett spännande gäng Grabbar 1900
474  Robin Lundell GEVEA - ett spännande gäng Grabbar 1900
470  Thomas Lundell GEVEA - ett spännande gäng Grabbar 1900
465  Mikael Björklind Hagagymnasiet Grabbar 1900
466  Stefan Saksi Hagagymnasiet Grabbar 1900
467  Magnus Könermann Hagagymnasiet Grabbar 1900
468  Kjell Jansson Hagagymnasiet Grabbar 1900
469  David Söderqvist Hagagymnasiet Grabbar 1900
464  Mathias Granberg Teknomedi4 Grabbar 1900
462  Jemi Gabro Grabbar 1900
463  Jack Nordholm Grabbar 1900
456  Therese Fredriksson Sodexo Grabbar 1900
457  Tommy Royé Sodexo Grabbar 1900
458  Johan Eriksson Sodexo Grabbar 1900
459  Jimmy Franzén Sodexo Grabbar 1900
460  Emma Halldin Sodexo Grabbar 1900
461  Emelie Tholander Sodexo Grabbar 1900
455  John Hennings Grabbar 1900
453  Johannes Karlsson SF Mitt Regional Norrköping Grabbar 1900
454  Christian Lönnqvist SF Mitt Regional Norrköping Grabbar 1900
452  Petter Anseklev Grabbar 1900
451  Rikard Hellgren Grabbar 1900
450  Adam Kalfjäll Grabbar 1900
449  Simon Vancoillie Teknomedi4 Grabbar 1900
448  Joakim Larsson Teknomedi4 Grabbar 1900
447  Patrik Nilsson Teknomedi4 Grabbar 1900
446  Anders Persson Teknomedia Grabbar 1900
445  Henrik Forsberg Teknomedia Grabbar 1900
444  Victor Ellingsen Teknomedia Grabbar 1900
443  Florim Maxhuni Teknomedia Grabbar 1900
442  Nicklas Tigerberg Teknomedia Grabbar 1900
441  Joakim Nilsson Teknomedia Grabbar 1900
440  Patrik Edberg Teknomedia Grabbar 1900
437  Marcus Andersson Allmänna Idrotts Klubben - AIK Grabbar 1900
433  Erik Hallander Rådek Eskilstuna/Katrineholm Grabbar 1900
434  Emil Flodqvist Rådek Eskilstuna/Katrineholm Grabbar 1900
435  Johan Rudengren Rådek Eskilstuna/Katrineholm Grabbar 1900
436  Rimon Khames Rådek Eskilstuna/Katrineholm Grabbar 1900
432  Tobias Jansson Öst Media Grabbar 1900
431  Johan Nordqvist Öst Media Grabbar 1900
430  Michael Landqvist Grabbar 1900
416  Niclas Eriksson Rejmes Skadecenter1 Grabbar 1900
417  Mathias Olofsson Rejmes Skadecenter1 Grabbar 1900
418  Sami Tuominen Rejmes Skadecenter1 Grabbar 1900
419  Joakim Johansson Rejmes Skadecenter1 Grabbar 1900
420  Dino Smailagic Rejmes Skadecenter1 Grabbar 1900
421  Jonathan Nyström Rejmes Skadecenter1 Grabbar 1900
422  Alexander Jeppsson Daag Rejmes Skadecenter1 Grabbar 1900
423  Fredrik Appelberg Rejmes Skadecenter1 Grabbar 1900
424  Dennis Stransky Rejmes Skadecenter1 Grabbar 1900
425  Carl Jonsson Rejmes Skadecenter1 Grabbar 1900
426  Antun Radic Rejmes Skadecenter1 Grabbar 1900
427  Mikael Sandberg Rejmes Skadecenter1 Grabbar 1900
428  Alexander Stöbe Rejmes Skadecenter1 Grabbar 1900
429  Martin Eriksson Rejmes Skadecenter1 Grabbar 1900
415  Jonas Fridell Grabbar 1900
409  Michael Andersson Tjällmo Flis Grabbar 1900
410  Kenneth Andersson Tjällmo Flis Grabbar 1900
411  William Andersson Tjällmo Flis Grabbar 1900
412  Izak Warma Tjällmo Flis Grabbar 1900
413  Henrik Karlström Tjällmo Flis Grabbar 1900
414  Andreas Gunnarsson Tjällmo Flis Grabbar 1900
408  Christian Johnsson Grabbar 1900
407  Christoffer Hansen Grabbar 1900
406  Peter Hjortmark Grabbar 1900
405  tobias hed uhlenius Grabbar 1900
404  Niclas Ripnäs #GBPUtmaningenVT2019 Grabbar 1900
403  Alexander Källman Grabbar 1900
402  Robin Karlsson Run NKPG Grabbar 1900
401  Mikael Renz Grabbar Kimstad 1900

Tjejhalvan 2019

Startnummer Namn Klubb Lag Klass Ort Födelseår
245  Linda Sandberg Norrköpings kommun VPF Tjejer 1900
246  Kicki Rydell Norrköpings kommun VPF Tjejer 1900
247  Moa Karlsson Norrköpings kommun VPF Tjejer 1900
248  Tove Brusman Norrköpings kommun VPF Tjejer 1900
244  Anette Svensson Tjejer 1900
243  Lena Brandheim SKF Mekan AB Tjejer 1900
231  Sabrie Querimaj Sodexo 1 Tjejer 1900
232  Yanira Valencia Sodexo 1 Tjejer 1900
233  Mirjana Jovicic Sodexo 1 Tjejer 1900
234  Marie Jackson Sodexo 1 Tjejer 1900
235  Mirsada Kruezin Sodexo 1 Tjejer 1900
236  Pakize Bajrami Sodexo 1 Tjejer 1900
237  Drina Cortez Sodexo 2 Tjejer 1900
238  Violeta Stanojkovic Sodexo 2 Tjejer 1900
239  Karin Eriksson Sodexo 2 Tjejer 1900
240  Cecilia Wernoff Sodexo 3 Tjejer 1900
241  Katarina Johansson Sodexo 3 Tjejer 1900
242  Maryam Aslanian Milani Sodexo 3 Tjejer 1900
230  Annette Fridsén Fiskeby 1 Tjejer 1900
227  Maria Björkenborn Film & Musikgymnasiet Tjejer 1900
229  Cia Lilja Film & Musikgymnasiet Tjejer 1900
228  Thea Boström Film & Musikgymnasiet Tjejer 1900
225  Maria Broo IK Akele Tjejer 1900
226  Josefin Aronsson IK Akele Tjejer 1900
221  Susanne Jehrlander Valbo / BoCare AB Tjejer 1900
222  Catarina Löf Valbo / BoCare AB Tjejer 1900
223  Lina Blikstad Valbo / BoCare AB Tjejer 1900
224  Jessica Ljungström Valbo / BoCare AB Tjejer 1900
219  Karin Boström Skattelöparna Tjejer 1900
220  Anna Frilund Skattelöparna Tjejer 1900
201  Cecilia Dahlgren LFV 1 Tjejer 1900
202  Emelié Malmquist LFV 1 Tjejer 1900
203  Åsa Rosencrantz LFV 2 Tjejer 1900
218  Sofia Bergström Malm LFV Tjejer 1900
204  Pernilla Melkersson LFV 2 Tjejer 1900
205  Lindsey Martenez Hermosilla LFV 2 Tjejer 1900
206  Helen Johnson LFV 3 Tjejer 1900
207  Evelina Jeleff Johansson LFV 3 Tjejer 1900
208  Anna Shariat LFV 3 Tjejer 1900
209  Anneli Davidsson LFV 3 Tjejer 1900
210  Anette Sahr LFV 3 Tjejer 1900
211  Liselotte Oberger LFV 3 Tjejer 1900
212  Susanne Thörn LFV 4 Tjejer 1900
213  Malin Durne LFV 4 Tjejer 1900
214  Kaija Sterner LFV 4 Tjejer 1900
215  Nadia Devrient LFV 4 Tjejer 1900
216  Sophia Landin LFV 4 Tjejer 1900
217  Carina Hanell LFV 4 Tjejer 1900
200  Malin Träff Dahl Tjejer 1900
199  Hanna Nyström AWL Arkitekter Lag 2 Tjejer 1900
198  Miriam Hägglöf AWL Arkitekter Lag 2 Tjejer 1900
195  Martina Nilsson Söderbergs 1 Tjejer 1900
196  Johanna Rehn Söderbergs 3 Tjejer 1900
197  Pauline Fohlin Söderbergs Tjejer 1900
192  Frida Johansson AWL Arkitekter Lag 1 Tjejer 1900
193  Caroline Greek AWL Arkitekter Lag 1 Tjejer 1900
194  Jenny Ryderstedt AWL Arkitekter Lag 1 Tjejer 1900
189  Helen Ferin Transport 1 Tjejer 1900
190  Carina Lövgren Transport 2 Tjejer 1900
191  Mikaela Wallman Transport 3 Tjejer 1900
188  Jenny Bolander Tjalve IF LL Tjej 2 Tjejer 1900
187  Marie Olsson SjöV Sjögeograferna Tjejer 1900
185  Maria Klasen Stafsjö Valves 1 Tjejer 1900
186  Marina Jonsson Stafsjö Valves 1 Tjejer 1900
183  Marina Börjeteg Ensjöholms by Tjejer 1900
184  Jaly Rodriguez Ensjöholms by Tjejer 1900
178  Sofie Sech Almroth Bygg Tjejer 1900
179  Sonja Albisser-Svensson Almroth Bygg Tjejer 1900
180  Anna Jarmeus Almroth Bygg Tjejer 1900
181  Alice Karlsson Almroth Bygg Tjejer 1900
182  Ingrid Lindbom Almroth Bygg Tjejer 1900
177  Britt Inger Karlsson Byggnads Öst Tjejer 1900
175  Camilla Larson Tjalve IF LL Tjej 2 Tjejer 1900
176  Maria Johansson Tjalve IF LL Tjej 2 Tjejer 1900
173  Sofia Borg Tjalve IF LL Tjej Tjejer 1900
174  Hanna Svensson Tjalve IF LL Tjej Tjejer 1900
169  Elin Arshi Tjalve IF LL Tjej Tjejer 1900
170  Åsa Amrén Tjalve IF LL Tjej Tjejer 1900
171  Ewa Danlycke Tjalve IF LL Tjej Tjejer 1900
172  Jenny Matsson Tjalve IF LL Tjej Tjejer 1900
167  Johanna Englund Developing Design 1 Tjejer 1900
168  Annika Hallgren Developing Design 1 Tjejer 1900
157  Karin Lejefors Åklagarkammaren AM 1 Tjejer 1900
158  Petra Bicic Åklagarkammaren AM 1 Tjejer 1900
159  Karin Evlinger Åklagarkammaren AM 1 Tjejer 1900
160  Anna Jakobsson Åklagarkammaren AM 1 Tjejer 1900
161  Anna Hjorth Åklagarkammaren AM 1 Tjejer 1900
162  Sara Granlund Åklagarkammaren AM 1 Tjejer 1900
163  Maria Nilsson Åklagarkammaren AM 2 Tjejer 1900
164  Åsa Karlsson Åklagarkammaren AM 2 Tjejer 1900
165  Sara Elmqvist Åklagarkammaren AM 2 Tjejer 1900
166  Jacqueline Wiklander Åklagarkammaren AM 2 Tjejer 1900
155  Josefin Karlsson Sweco 2 Tjejer 1900
156  Kotchkorn "Ice" Nilkam Sweco 2 Tjejer 1900
143  Therese Klytseroff Holmen/HP Tjejer 1900
144  Emma Karlsson Holmen/HP Tjejer 1900
145  Lovisa Andersén Holmen/HP Tjejer 1900
146  Linnea Jaktfalk Holmen/HP Tjejer 1900
147  Jenny Lindström Holmen/HP Tjejer 1900
148  Liselott Karlsson Holmen/Skog Tjejer 1900
149  Erika Holgersson Holmen/Skog Tjejer 1900
150  Lotta Gunnarsson Holmen/Skog Tjejer 1900
151  Jill Lillebjörn Norlin Holmen/Skog Tjejer 1900
152  Gun-Britt Magnusson Holmen/Skog Tjejer 1900
153  Angelili DeLuca Holmen/Braviken Tjejer 1900
154  Mariola Jarosz Holmen/Braviken Tjejer 1900
138  Charlotte Jansson Fria Läroverken Tjejer 1900
139  Linda Åkerman Fria Läroverken Tjejer 1900
140  Rebecka Lindh Fria Läroverken Tjejer 1900
141  Camilla Söderbäck Fria Läroverken Tjejer 1900
142  Sara Ringborg Fria Läroverken 1 Tjejer 1900
137  Kristin Ferm Trisec Tjejer 1900
136  Sara Lind BillerudKorsnäs Tjejer 1900
133  Linn Widfeldt Tjalve IF Tjejer 1900
134  Clara Widfeldt Tjalve IF Tjejer 1900
135  Susanne Widfeldt Tjalve IF Tjejer 1900
132  Emelie Bayerl Tjejer 1900
131  Elvira Karlsson Tjejer 1900
125  Emelie Larsson Kärrsköldpaddan Kolmården Tjejer 1900
126  Marie Garstad Kärrsköldpaddan Kolmården Tjejer 1900
127  Emelie Velander Kärrsköldpaddan Kolmården Tjejer 1900
128  Maria Hjärtström Kärrsköldpaddan Kolmården Tjejer 1900
129  Birgitta Lillemets Kärrsköldpaddan Kolmården Tjejer 1900
130  Maria Seger Kärrsköldpaddan Kolmården Tjejer 1900
122  Bim Boijsen Gasellen Kolmården Tjejer 1900
123  Felicia Ernfridsson Gasellen Kolmården Tjejer 1900
124  Louise Guevara Gasellen Kolmården Tjejer 1900
121  Marina Martinsson Tjejer 1900
114  Joanna Vieweg Norrköpings tingsrätt 1 Tjejer 1900
115  Johanna Eriksson Norrköpings tingsrätt 1 Tjejer 1900
116  Johanna Sjöholm Norrköpings tingsrätt 1 Tjejer 1900
117  Olivia Broman Norrköpings tingsrätt 1 Tjejer 1900
118  Patricia Fyrberg Norrköpings tingsrätt 2 Tjejer 1900
119  Matilda Hagberg Norrköpings tingsrätt 2 Tjejer 1900
120  Jenny Johansson Norrköpings tingsrätt 2 Tjejer 1900
90  Anna Axelsson Hyresbostäder 1 Tjejer 1900
91  Anna Malmberg Hyresbostäder 1 Tjejer 1900
92  Anna Ohlin Hyresbostäder 2 Tjejer 1900
93  Anna Peters Hyresbostäder 2 Tjejer 1900
94  Anna Pettersson Hyresbostäder 2 Tjejer 1900
95  Arbresha Osmani Hyresbostäder 2 Tjejer 1900
96  Bett Skrinjar Hyresbostäder 2 Tjejer 1900
97  Carolina Nilsson Hyresbostäder 3 Tjejer 1900
98  Edona Kada Hyresbostäder 3 Tjejer 1900
99  Eva Appelqvist Hyresbostäder 3 Tjejer 1900
100  Gunilla Larsson Hyresbostäder 4 Tjejer 1900
101  Hanna Jonsson Hyresbostäder 4 Tjejer 1900
102  Jenny Hultkrantz Hyresbostäder 4 Tjejer 1900
103  Jenny Perérs Hyresbostäder 4 Tjejer 1900
104  Karolina Hanmmarqvist Hyresbostäder 5 Tjejer 1900
105  Lena Lundqvist Hyresbostäder 5 Tjejer 1900
106  Linda Silver Hyresbostäder 5 Tjejer 1900
107  Lucyi Demir Hyresbostäder 6 Tjejer 1900
108  Maria Fyhr Hyresbostäder 6 Tjejer 1900
109  Marit Stenman Hyresbostäder 6 Tjejer 1900
110  Nellie Wetterholm Hyresbostäder 7 Tjejer 1900
111  Susanne Diener Hyresbostäder 8 Tjejer 1900
112  Tina Nilsson Hyresbostäder 8 Tjejer 1900
113  Vesna Stamenkovic Hyresbostäder 9 Tjejer 1900
79  Lovisa Andersson Grant Thornton Norrköping Tjejer 1900
80  Malin Lidman Grant Thornton Norrköping Tjejer 1900
81  Felicia Ceder Grant Thornton Norrköping Tjejer 1900
82  Maria Johansson Grant Thornton Norrköping Tjejer 1900
83  Erika Linder Grant Thornton Norrköping Tjejer 1900
84  Terese Hermansson Grant Thornton Norrköping Tjejer 1900
85  Anneli Borg Grant Thornton Norrköping Tjejer 1900
86  Malin Johansson Grant Thornton Norrköping Tjejer 1900
87  Marie Jakobson Grant Thornton Norrköping Tjejer 1900
88  Eva Billermark Grant Thornton Norrköping Tjejer 1900
89  Kristina Ackbar Grant Thornton Norrköping Tjejer 1900
78  Maria Johanson Grant Thornton Norrköping Tjejer 1900
77  Jenny Wonisch Greenman 1 Tjejer 1900
76  Emma Backteman IK Akele Tjejer 1900
69  Olivia Lindgren Lundbergs Tjejer 1900
70  Annica Särevall Lundbergs Tjejer 1900
71  Camilla Malteskog Lundbergs Tjejer 1900
72  Camilla Ringborg Lundbergs Tjejer 1900
73  Lott Croneryd Lundbergs Tjejer 1900
74  Caroline Andersson Lundbergs Tjejer 1900
75  Kristina Liljeblad Lundbergs Tjejer 1900
68  Malla Narveby Tjejer 1900
66  Charlotte Nilsson Agility Tjejer 1900
67  Mercedes Norberg Agility Tjejer 1900
64  Linda Waernoff Greenman 1 Tjejer 1900
65  Martina Eriksson Greenman 1 Tjejer 1900
56  Lisa Flogell Marieborgs folkhögskola Tjejer 1900
57  Åsa Husén Marieborgs folkhögskola Tjejer 1900
58  Kajsa Haavikko Leksell Marieborgs folkhögskola Tjejer 1900
59  Anna Borg Marieborgs folkhögskola Tjejer 1900
60  Martina Bracht Marieborgs folkhögskola Tjejer 1900
61  Jennie Sävenberg Marieborgs folkhögskola Tjejer 1900
62  Gudrun Wikström Marieborgs folkhögskola Tjejer 1900
63  Kicki Wahlqvist Marieborgs folkhögskola Tjejer 1900
55  Eva Krabb Tjejer 1900
50  Carina Boström Actitreat 2 Tjejer 1900
51  Elin Skoog Actitreat 2 Tjejer 1900
52  Fredrika Enander Sjökvist Actitreat 1 Tjejer 1900
53  Jennie Spångberg Actitreat 1 Tjejer 1900
54  Carina Hedlund Actitreat 1 Tjejer 1900
49  Sara Riismark Tjejer 1900
48  Ylva Borgström Trinseo 3 Tjejer 1900
46  Frida Nilson Trinseo 2 Tjejer 1900
47  Camilla Karlsson Trinseo 2 Tjejer 1900
45  Paola Ortega Trinseo 1 Tjejer 1900
40  Natalie Holmberg Rusta 3 Tjejer 1900
41  Angelica Wilhelmsson Rusta 3 Tjejer 1900
42  Mimmi Frank-Molin Rusta 3 Tjejer 1900
43  Veronica Petersson Rusta 4 Tjejer 1900
44  Sofia Andersson Rusta 4 Tjejer 1900
36  Mersiha Mahovic Rusta 1 Tjejer 1900
37  Jenny Pettersson Rusta 2 Tjejer 1900
38  Sandra Eriksson Rusta 2 Tjejer 1900
39  Senada Alic Rusta 3 Tjejer 1900
34  Jennie Andersson Rusta 5 Tjejer 1900
35  Dace Varlamova Rusta 1 Tjejer 1900
33  Therese Abrahamsson Tjejer 1900
31  Elvira Hörman Tjejer 1900
32  Amalia Hörman Tjejer 1900
30  Cornelia Andersson Tjejer 1900
26  Anna Frieberg Skattkammarön Fast Runners Tjejer 1900
27  Jennie Ringvall Skattkammarön Fast Runners Tjejer 1900
28  Gina Waltersson Skattkammarön Fast Runners Tjejer 1900
29  Cajsa Karlsson Skattkammarön Fast Runners Tjejer 1900
24  Rebecca Buller Auto 1 Tjejer 1900
25  Nathalie Olofsson Auto 1 Tjejer 1900
22  Linnea Jämtner Combitech 2 Tjejer 1900
23  Caroline Wahlund Sandsström Combitech 2 Tjejer 1900
21  Catarina Waern Combitech 2 Tjejer 1900
20  Tina Dackemyr GEVEA - ett spännande gäng Tjejer 1900
19  Britta Stafstedt Hagagymnasiet Tjejer 1900
15  Yvonne Månsson SF Mitt Regional Norrköping Tjejer 1900
16  Josefine Höller SF Mitt Regional Norrköping Tjejer 1900
17  Johanna Tydén SF Mitt Regional Norrköping Tjejer 1900
18  Camilla Carlsson SF Mitt Regional Norrköping Tjejer 1900
14  Marie Skagerström Tjejer 1900
12  Sofia Pettersson Rådek Eskilstuna/Katrineholm Tjejer 1900
13  Ida Johansson Rådek Eskilstuna/Katrineholm Tjejer 1900
11  Elmina Saksi Tjejer 1900
10  Susann Landqvist Tjejer 1900
Pernilla Andersson Rejmes Skadecenter1 Tjejer 1900
Lena Lestander Rejmes Skadecenter1 Tjejer 1900
Anita Endal Rådek Nyköping Tjejer 1900
Linda Arder Rådek Nyköping Tjejer 1900
Camilla Zetterberg Rådek Nyköping Tjejer 1900
Caroline Bengtzboe Rådek Nyköping Tjejer 1900
Jenny Marmgård Grape Rådek Nyköping Tjejer 1900
Anna Simula Rådek Nyköping Tjejer 1900
Jessica Eriksson Tjejer 1900