Anmälda till Sala Silverman 2019 (SM) Avancerad sök

Sprint Motion

Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår
Hanna Landegren Colting Borssén Triathlonklubb Kvinna Stockholm 1992
Jenni Steiner Colting Borssen triathlon klubb Kvinna Trosa 1971
Magnus Bergqvist Enköping Man Enköping 1975
Magnus Axelsson ColtingBorssén triathlonklubb Man Oskarshamn 1967
Ola Kristoffersson Ksls Man Salbohed 1988
Jonas Örarbäck Triathlonväst Man Göteborg 1990
Linda Steiner Coltingborssén Triathlonklubb Kvinna Trosa 1976
Jonas Ekberg Uppsala Man Uppsala 1963
Fredrik Rosengren Mariefred Man Mariefred 1981
Lina Ringvall Gotland Triathlon Kvinna VISBY 1981
Fredrik Swahn IF Mantra Sport Man Uppsala 1977
David Sandberg Knowit IF Man Stockholm 1985
Patrik Karén IFK Sala Man Sala 1973
Bo Wikman Hemsö IF Triathlon Man Härnösand 1960
Anna Maria Johansson Hemsö IF Triathlon Kvinna Härnösand 1968
Jens Andersson Uppsala/Fyris Triathlon Man Knivsta 1973
Roger Pettersson Västerås Man VÄSTERÅS 1968
Per-Anders Rapp Sala Cykelklubb Man Sala 1980
Anna Lundin IK Fyris Triathlon Kvinna Uppsala 1983
Jonathan Andersson IFK SALA Man Sala 1980
Louise Kandeman Skövde Triathlonklubb Kvinna Skövde 2001
Fredrik Berglund Pihl Umara Sports Club Man VALLENTUNA 1982
HENRIK AXELSSON Södra Dalarnas Räddningstjänst IF Man FAGERSTA 1979
Jim Nordlander - Man Västerås 1974
Peter Borg - Man Västerås 1969
Jenny Sundberg IF Mantra sport Kvinna Uppsala 1975
Malin Röste Järfälla Triathlon Kvinna Järfälla 1986
Peter Fange IFK Sala Man Sala 1972
Thomas Johansson Västerås Man VÄSTERÅS 1968
Victoria Carnestedt Järfälla Triathlon Kvinna Järfälla 1990
Daniel Karlsson AstraZeneca IF Man Södertälje 1984
Pär Bladin Västerås Man Västerås 1968
Magnus Svensson Simklubben Ena Man Enköping 1976
Christer Bäckström Järfälla Triathlon Man Järfälla 1958
Elena Tomas-Aparicio Västerås Kvinna Västerås 1981
Johan Lundkvist Mälarö sok Man Ekerö 1970
Patrik Flink Sala Man Sala 1988
anna sundberg stockholm city triathlon Kvinna trångsund 1966
Paul Griffin Knowit IF Man STOCKHOLM 1991
Linus Studeny Klubblösa IF Man Vällingby 1981
anna-karin berglund Valbo Kvinna Gävle 1987
Mikael Ericsson Stockholm Man Stockholm 1976
Christian Krekula Uppsala Man Uppsala 1981
Björn Nordén Radiobaletten Man Sundbyberg 1963
Joacim Hedblom Westeros Trail Running Society Man Västerås 1991
Jenny Havela Västerås Kvinna Västerås 1975
Josefin Havela Stockholm Kvinna Västerås 1982
Thomas Bergström Vck Man Västerås 1967
Janne Koskinen Västerås Man Västerås 1962
Olle Nilsson Ifk Sala Man Sala 2004
Wilda Lundkvist Mälarö sok Kvinna Ekerö 2006
Kerstin Doublet Uppsala Kvinna UPPSALA 1990
Erik Viklund Sala Man Sala 1988
Rikard Berglund Valbo Man Valbo 1985
Kerstin Löfroth CSK Ludvika triathlon Kvinna Ludvika 1968
Reidar ward sigtuna sportklub Man sigtuna 1961
Mats Bratteby Uppsala Man Uppsala 1961
Björn Hedberg Mälarhöjden Man Mälarhöjden 1961
Mattias Thelander IFK Sala Man Sala 1973
Emelie Warngren Uppsala Kvinna Uppsala 1971
Olle Paulsson Storvreta IK Man Storvreta 1963
Marie Lövgren Sala Kvinna Sala 1980
Tetan Söderlund Ekdahl Team Sportia Kvinna Uppsala, VÄNGE 1978
Jonas Langman IF Mantra Sport Man Bålsta 1992
Göran Öhman Gille GooDings kråKåkan Man Vallentuna 1981
Robin Juselius Duff Nation Man Vällingby 1998
Therese Berlin Järfälla Kvinna Västerås 1986
Jenny Thorold Västerås Kvinna Västerås 1986
Lina Nilsson Sala Kvinna Sala 1982
Ingrid Thorold Vårgårda Kvinna Vårgårda 1962
Mimmi Eriksson Stocksund Kvinna Stocksund 1986
Moa Eriksson Uppsala Kvinna Uppsala 1988
Ellinor Gustafsson Race & Shine Kvinna Stockholm 1961
Malin Vesterlund VarmsätraIK Kvinna Sala 1977
Jessica Karlsson IFK Sala Kvinna Heby 1989
Patrik Dykiel IFK Sala Man Sala 1981
Anna Gärdqvist Lennartsson IFK SALA Kvinna Sala 1979
Johan Fahlström IFK Sala Man Sala 1970
Gunnar Wide Huddinge Man Huddinge 1963
Catharina Alm AZIF Kvinna Södertälje 1984
Malin Storm Ericsson Kvinna Huddinge 1973
Björn Nilsson Västerfärnebo Man Västerfärnebo 1979
Bodil Edling Stockholm Kvinna Stockholm 1977
Jasmin Ahnfors IK Fyris Triathlon Kvinna Knivsta 1987
Maria Hofberg Silvis Kvinna Täby 1971
Daniel Hofberg Silvis Man Täby 1969
Charlotte Wallin Enköping Kvinna Enköping 1969
Maria Sjöstedt Laakso IFK Sala Kvinna Solna 1989
Emil Englund IF Mantra Man Lidingö 1990
Johanna Liljedahl IK Fyris/Triathlon Kvinna Uppsala 1987
Daniel Eskilsson Vittinge Man DANDERYD 1980
Per Lindfors Sala IFK Man Heby 1971
Lennart Andersson UT Kolmården Man Finspång 1976

Sprint Stafett

Namn Klubb Lag Klass Kön Ort Födelseår
Åsa Grönlund Gotland Triathlon Lag Kvinna Uppsala 1967
Magnus Andersson Ifk Sala Team EKTK Lag Sala 1968
Per-Olov Rapp Sala Sosse Lag Man Sala 1950
Åsa Norrby Sillhövda AIK SJÅ Lag Kvinna Holmsjö 1969
Håkan Cajander Enköping Nibas gubbar Lag Man Enköping 1968
Jessica Nordström SSS VVV Lag Kvinna Sala 1974
Anna Lindgren Bagheera sports club Bagheera sports club Lag Kvinna Krylbo 1983
Jenny Jogensjö Sala Emmylund Dam, typ Lag Kvinna Sala 1981
Sabina Källberg IFK Sala Lag Sabina, Peter och Christoffer Lag Sala 1982
Thomas Lindström Sala Tres Lucios Lag Sala 1980
Jesper Lindgren Sala Team Gulsvart Lag Man Sala 1972
Olov Holmkvist Rembo Rembo old boys Lag Avesta 1961
Lina Lindell Sala Team Rookies Lag Kvinna Västerås 1986
Niklas Löfstrand IFK sala Emmylund herr, typ Lag Man Sala 1975
Linda Falk IFK Sala Team TV Lag Kvinna Sala 1981
Åsa Söderström Sala Team TV Lag Kvinna Sala 1980
Anna Eriksson Sala Team TV Lag Kvinna Sala 1977
Patrik Bergschöld IFK Sala Team Speed Lag Sala 1981
Karin Hultén Sala Beer runners Lag Kvinna Sala 1974
Fredrik Bergqvist IFK Sala Bergvist och döttrar Lag Man Uppsala 1972
Stephanie Karlström IFK Sala TEAM MOS Lag Kvinna Sala 1987
Jonas Karlström IFK Sala Team BKK Lag Man Sala 1987
Jessika Havela Sala Lag Kvinna Sala 1978
Britt Havela Sala Lag Kvinna Salbohed 1956
Mauro Pliscovaz Västerås Team BAC Lag Man Västerås 1963
Bengt Englund IFK Sala Familjen Englund Lag Man Sala 1955
Johan Åberg Sala ik Team SHE Lag Man Heby 1989

Medeldistans SM/RM

Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår
Marcus Ekström FMTIS IF Medeldistans Master 40-44 Man Örebro 1978
Jenny Willén Stockholm City Triathlon Medeldistans Master 35-39 Kvinna Stockholm 1982
Peter Sennblad Hedemora Endurance Club Medeldistans Master 45-49 Man Hedemora 1973
Tord Karlsson 3City Triathlon Medeldistans Master 55-59 Man Vänersborg 1963
Patrik Ericsson Team Trelleborg Triathlon Medeldistans senior Man Trelleborg 1986
Zarah Bjuremar Örebro AIK Medeldistans Master 40-44 Kvinna Örebro 1977
Fredrik Häggström Skellefteå Medeldistans Master 45-49 Man Stockholm 1974
Åsa Wallinder Västerås CK Medeldistans Master 40-44 Kvinna Västerås 1978
Claes Rasmuson Luleå Triathlon Medeldistans Master 50-54 Man Luleå 1968
Torbjörn Annell IK NocOut.se Medeldistans Master 45-49 Man Vikingstad 1974
Henrik Olsson Terrible Tuesdays Triathlon Club Medeldistans senior Man Stockholm 1993
Sara Svensk Terrible tuesdays triathlon Medeldistans senior Kvinna Göteborg 1989
Johan Albrektsson Stockholm City Triathlon Medeldistans senior Man Saltsjöbaden 1986
Urban Gillström Terrible Tuesdays Medeldistans Master 55-59 Man Stockholm 1964
Sabina Nilsson Frosta Multisport Medeldistans Master 35-39 Kvinna Höör 1983
Henrik Ivarsson Väsby SS Triathlon Medeldistans Master 50-54 Man Sollentuna 1969
Erik Wahlström Norrköping Triathlon Medeldistans Master 35-39 Man Skärblacka 1980
Brita Stenvall IF Mantra Sport Medeldistans Master 40-44 Kvinna UPPSALA 1979
Ulf Domanders Gävle Triathlonklubb Medeldistans Master 50-54 Man GÄVLE 1968
Sebastian Johansson IK NocOut.se Medeldistans senior Man Linköping 1990
Tomas Edström Alnö Race Team Medeldistans Master 55-59 Man Kovland 1964
Adam Stenman Terrible Tuesdays Triathlon Medeldistans senior Man Solna 1986
Hampus Johansson Triathlon Väst Medeldistans senior Man Göteborg 1990
MIKAEL KJELLANDER Julita Triathlon Medeldistans Master 35-39 Man KATRINEHOLM 1983
Erik Ahlqvist Triathlon väst Medeldistans senior Man GÖTEBORG 1989
P-O Olsson Skövde Triathlonklubb Medeldistans Master 55-59 Man Skövde 1962
Lena Ericsson Norrköping triathlon Medeldistans Master 65-69 Kvinna Norrköping 1954
Ralf Ståhl Falu SS Triathlon Medeldistans Master 60-64 Man Falun 1956
Emma Maclean/Bergqvist IFK Sala Medeldistans Master 40-44 Kvinna Solna 1977
Fredrik Werme Bollebygd Medeldistans Master 40-44 Man Bollebygd 1973
Åsa Lindeblad Väsby SS Triathlon Medeldistans Master 45-49 Kvinna Upplands Väsby 1970
Jonas Colting Colting Borssén Triathlonklubb Medeldistans Master 45-49 Man Borås 1973
Stefan Ljungberg Ericsson IK Medeldistans Master 45-49 Man Järfälla 1971
Daniel Falk Gävle Triathlonklubb Medeldistans Master 40-44 Man Gävle 1978
Pontus Bohlin Väsby SS Triathlon Medeldistans Master 50-54 Man Sollentuna 1968
Adam Stenman Mantra Sport Medeldistans senior Man Uppsala 1990
Martin Bratt Mora CK Medeldistans Master 40-44 Man BROMMA 1977
Nathalie Säfsten Team 30K if Medeldistans senior Kvinna Skövde 1989
stefan larsson Gällivare Endurance Medeldistans Master 55-59 Man Gällivare 1962
Lisa Hermansson Terrible Tuesdays Triathlon Clubb Medeldistans Master 35-39 Kvinna Tranås 1984
Martin Sahlin SPIF triathlon Medeldistans Master 50-54 Man Stockholm 1968
Håkan Terelius Stockholm City Triathlon Medeldistans senior Man Stockholm 1987
David Engel Triathlon Väst Medeldistans senior Man Göteborg 1985
Tora Philp Stockholm City Triathlon Medeldistans Master 35-39 Kvinna STOCKHOLM 1981
Frida Hedman Stockholm City Triathlon Medeldistans senior Kvinna Stockholm 1988
Peter Ljungberg Triathlon Väst Medeldistans Master 50-54 Man Göteborg 1965
Daniel Windisch Höglandets Triathlon Medeldistans senior Man Eksjö 1982
Robert Andersson Cm Sävast Medeldistans Master 40-44 Man Boden 1977
Susanne Åkerberg Stockholm City Triathlon Medeldistans Master 50-54 Kvinna SPÅNGA 1968
Johan Englund Göteborg Medeldistans Master 40-44 Man Gothenburg 1975
Pasi Salonen Umara Sports Club Medeldistans Master 50-54 Man Köping 1965
Peter Jönsson Terrible Tuesdays Triathlon Club Medeldistans senior Man Stockholm 1971
Lars Erik Ness Terrible Tuesdays Triathlon Club Medeldistans Master 40-44 Man Hägersten 1975
Diane Sadik Athletic Club Salt Lake Medeldistans senior Kvinna Stockholm 1988
Thommy Larsson Team B3 Medeldistans Master 50-54 Man Sundsvall 1965
krister Hällgren Tyresö SS Medeldistans Master 50-54 Man huddinge 1968
Elsa Ericsson Terrible Tuesday TC Medeldistans senior Kvinna Täby 1995
Karin Larsson IFK SALA Medeldistans Master 35-39 Kvinna Sala 1980
Martin Carnestedt Järfälla Triathlon Medeldistans senior Man Järfälla 1989
Jan Karlsson Stöcke TS Järnet Medeldistans Master 50-54 Man Umeå 1969
Charlotta Nilsson Velo Performance Racing Team Medeldistans Master 50-54 Kvinna Nora 1965
Nils Penton Terrible Tuesdays Triathlon Club Medeldistans senior Man Skarpnäck 1986
Mikaela Holmberg Terrible Tuesdays Triathlon Club Medeldistans senior Kvinna Stockholm 1988
Johan Eriksson Karlshamns SK Triathlon Medeldistans Master 50-54 Man Mörrum 1967
Elin Genneby IFK Sala Medeldistans Master 35-39 Kvinna Västerås 1981
Andreas Bergström IK NocOut Medeldistans Master 40-44 Man Linköping 1978
Anja Lidgren Hannerz Race and Shine Triathlon Medeldistans Master 45-49 Kvinna Sollentuna 1974
Björn Larsson Strängnäs cykelklubb Medeldistans Master 35-39 Man Strängnäs 1980
Kristofer Bergek IFK Sala Medeldistans Master 35-39 Man Sala 1983
Thomas Bateman Stockholm City Triathlon Medeldistans Master 35-39 Man Årsta 1983
Daniel Larsson Knowit IF Medeldistans senior Man STOCKHOLM 1989
Fredrik Sävenborg Knowit IF Medeldistans Master 50-54 Man STOCKHOLM 1969
Mats Thorstenson Knowit IF Medeldistans Master 60-64 Man STOCKHOLM 1958
Per Wallentin Knowit IF Medeldistans Master 45-49 Man STOCKHOLM 1971
Camilla Landén Knowit IF Medeldistans Master 35-39 Kvinna STOCKHOLM 1980
David Skoog Knowit IF Medeldistans senior Man STOCKHOLM 1990
Dan Kronborg Knowit IF Medeldistans senior Man STOCKHOLM 1990
Patrik Nordlund Knowit IF Medeldistans Master 45-49 Man STOCKHOLM 1970
Hannah Myerscough Knowit IF Medeldistans Master 40-44 Kvinna STOCKHOLM 1977
Fredrik Wennberg Knowit IF Medeldistans Master 35-39 Man STOCKHOLM 1983
Jonas Lind Knowit IF Medeldistans Master 45-49 Man STOCKHOLM 1973
Thomas Lorentzon Knowit IF Medeldistans Master 50-54 Man STOCKHOLM 1966
Staffan Melin Knowit IF Medeldistans Master 35-39 Man STOCKHOLM 1982
Andreas Söder Knowit IF Medeldistans Master 45-49 Man STOCKHOLM 1971
Martin Fredriksson Terrible Tuseday Triathlon Club Medeldistans senior Man Trollhättan 1991
Jenny Nae Race & Shine Sports Club Medeldistans senior Kvinna Löddeköpinge 1987
Carina Parment terrible tuesdays Medeldistans Master 50-54 Kvinna karlstad 1969
Jens Regnström Umara SC Medeldistans Master 40-44 Man Stockholm 1978
Sara Jakobsson Örebro AIK Medeldistans senior Kvinna Örebro 1987
Sebastian Crawford Stockholm City Triathlon Medeldistans Master 45-49 Man Älta 1974
Göran Hilmersson Triathlon väst Medeldistans Master 50-54 Man Mölndal 1966
Daniel Fridholm Stockholm City Triathlon Medeldistans Master 40-44 Man Älta 1976
Kenneth Edvardsson Team Kungälv Medeldistans Master 55-59 Man Kode 1962
Joakim Stenman Ik nocout.se Medeldistans Master 50-54 Man Linköping 1965
Damien Dugne Mora Cykelklubb Medeldistans Master 35-39 Man Mora 1982
Michael Huhtanen Järfälla triathlon Medeldistans senior Man Järfälla 1986
Tommy Eriksson IFK sala Medeldistans Master 40-44 Man Sala 1977
Viktor Johansson Järfälla Triathlon Medeldistans senior Man Bromma 1987
Rebecka Forsström Triathlon Syd Medeldistans senior Kvinna Lund 1995
Mikael Nordström Örebro AIK Medeldistans Master 35-39 Man Örebro 1982
Mikael Mattsson IFK sala Medeldistans Master 45-49 Man Salbohed 1974
Ann Tufvander Stockholm city triathlon Medeldistans Master 40-44 Kvinna Älvsjö 1978
Robert Gouffrich Väsby SS Triathlon Medeldistans Master 45-49 Man vallentuna 1970
Marie Sandberg Julita Triathlon Medeldistans Master 35-39 Kvinna Katrineholm 1981
Petter Gisslen Terrible Tuesdays Triathlon Club Medeldistans senior Man Bromma 1975
Louise Bichler Race & Shine Medeldistans senior Kvinna Göteborg 1991
Sofia Ander Ifk Sala Medeldistans senior Kvinna Sala 1998
Mollie Nohave KSS Karlskrona Triathlon Medeldistans Master 50-54 Kvinna Nättraby 1967
Mirella Carlsson Team Kungälv Medeldistans senior Kvinna Kungälv 1975
Jenny Nilsson Dalregementets IF Medeldistans senior Kvinna Falun 1987
Linda Morin Terrible Tuesdays Triathlon Club Medeldistans senior Kvinna BAGARMOSSEN 1988
Lena Tengstrand Lidingö Triathlon Medeldistans Master 55-59 Kvinna Lidingo 1964
Pierre Schmidt Umara Medeldistans Master 45-49 Man Gislaved 1972
Shane Chaplin Saltsjöbaden Triathlon Sällskap Medeldistans Master 50-54 Man Saltsjöbaden 1966
Mia Pousette Norra Stockholm Endurance Medeldistans Master 45-49 Kvinna Vallentuna 1973
Luke Dragstra Trimate SK Medeldistans Master 40-44 Man Blomstermåla 1976
Cecilia Skånstad Färjestadens Motion IF Medeldistans Master 45-49 Kvinna Tyresö 1971
Emil Hammargren EC Sports Club Medeldistans senior Man Norrköping 1987
Tomas Bengtsson Team Kungälv IS Medeldistans Master 55-59 Man Höviksnäs 1963
Martin Edofsson Team Kungälv Medeldistans Master 45-49 Man Kungälv 1972
Magnus Axelsson Colting Borsséns triathlonklubb Medeldistans Master 50-54 Man Oskarshamn 1967
Daniel Schön Ik Fyris Triathlon Medeldistans Master 45-49 Man Knivsta 1972
Andreas Bohlin Norra Stockholm Endurance Medeldistans Master 55-59 Man Täby 1964
Anna Karin Lepik AXA Sports Club Medeldistans Master 60-64 Kvinna Åkersberga 1955
Siri Ohrankämmen Väsby SS Triathlon Medeldistans senior Kvinna Kungsängen 1995
Helén Johnsson CK Fix Medeldistans Master 40-44 Kvinna Helsingborg 1976
Janne Koivuperä Umara Sports club Medeldistans Master 40-44 Man Västerås 1978
Kristalina Smårs Team 30K IF Medeldistans senior Kvinna Nora 1991
Marcus Larsson KA3 IF Medeldistans Master 40-44 Man Fårösund 1977
Jan-Erik Almkvist Västerås cykelklubb Medeldistans Master 45-49 Man Västerås 1974
Robert Liljeqvist Stockholm City Triathlon Medeldistans Master 40-44 Man Solna 1976
Lennart Peterson 3City Triathlon Medeldistans Master 55-59 Man Trollhättan 1964
Stefan Persson IK Nocout Medeldistans Master 50-54 Man Linköping 1965
Erik Dahlquist Västerås Triathlon Medeldistans Master 65-69 Man Västerås 1951
Sara Andersson Väsby SS Triathlon Medeldistans Master 45-49 Kvinna Sollentuna 1974
Mariana Edge SPIF Medeldistans Master 35-39 Kvinna Sollentuna 1980
Max Svanberg Race & Shine Sports Club Medeldistans senior Man Huddinge 1991
Jonaz Kumlander Sigtuna-Märsta-Arlanda CK (SMACK) Medeldistans Master 45-49 Man Täby 1972
Fredrik Haglund Terrible Tuesdays Triathlon Club Medeldistans Master 45-49 Man Västerås 1973
Anna Malmerfelt Åkersberga Triathlonförening Medeldistans Master 55-59 Kvinna Åkersberga 1964
Joakim Malmerfelt Åkersberga Triathlonförening Medeldistans Master 55-59 Man Åkersberga 1963
Mårten Nilsson IK Fyris Triathlon Medeldistans Master 45-49 Man Uppsala 1970
Maria Åhr Umara Sports Club Medeldistans Master 35-39 Kvinna Djursholm 1980
Anders Ulff Eskilstuna IK Triathlon Medeldistans Master 50-54 Man Västerås 1967
Mattias Lidgren Race and Shine Sports Club Medeldistans Master 45-49 Man Sollentuna 1972
Ida Sternbro Team Powerwoman Athletic Club Medeldistans senior Kvinna Västerås 1984
Malin Annebäck Väsby SS Triathlon Medeldistans Master 45-49 Kvinna Sollentuna 1973
Magnus Ekstrand Race & Shine Sports Club Medeldistans Master 50-54 Man Mölnlycke 1969
Christian Strömberg IKHP Medeldistans Master 60-64 Man Bankeryd 1959
Emma Malmberg Race and Shine Sportsklubb Medeldistans Master 40-44 Kvinna Mölnlycke 1979
Lena Isgren Triathlon Väst Medeldistans Master 55-59 Kvinna Mölnlycke 1960
Lars Alenius Triathlon Väst Medeldistans Master 60-64 Man Mölnlycke 1958
Kaj Genas Roden Triathlon Club Medeldistans Master 50-54 Man Täby 1965
Anton Fors Gävle TK Medeldistans Master 35-39 Man Gävle 1981
Lars Olvén 3CT Medeldistans Master 60-64 Man Uddevalla 1958
Jonathan Eriksson IFK Sala Medeldistans Master 35-39 Man STOCKHOLM 1983
Hanna Grönroos Terrible Tuesdays Triathlon Club Medeldistans Master 45-49 Kvinna Lidingö 1972
Jérôme Senaneuch Fredrikshof IF CK Medeldistans Master 40-44 Man Tullinge 1976
christophe herly stockholm city triathlon Medeldistans Master 50-54 Man trångsund 1969
Rasmus Andersson Höglandets Triathlon Medeldistans senior Man Falun 1994
Roger Hytönen IFK Sala Medeldistans Master 45-49 Man Sala 1974
Annika Rehn CKU6 Tri Medeldistans Master 50-54 Kvinna Grebbestad 1968
Gyula Bercsenyi Stockholm Triathlon klubb Medeldistans Master 50-54 Man Bandhagen 1969
Martina Karlsson Trimate SK Medeldistans Master 35-39 Kvinna Oskarshamn 1981
Johan Stendahl IK Fyris Triathlon Medeldistans Master 50-54 Man Uppsala 1969
Felix M. Weis DAV Ravensburg Triathlon Medeldistans senior Man Furtwangen 1991
Jan Nilsson Race & Shine Sports Club Medeldistans Master 55-59 Man Johanneshov 1961
Erik Erlandsson Stockholm city triathlon Medeldistans Master 40-44 Man STOCKHOLM 1978
Eric Lidwall Järfälla Triathlon Medeldistans Master 35-39 Man Järfälla 1982
niklas kåvius stockholm city triathlon Medeldistans Master 50-54 Man tullinge 1968
Patrik Lilja Team Kungälv Medeldistans Master 50-54 Man Kungälv 1969
Vilhelm Sundström Roden Triathlon Club Medeldistans Master 50-54 Man Stockholm 1969
Caroline Augustsson Team 30K IF Medeldistans senior Kvinna Fagersanna 1991
Carl Miemois Knivsta CK Triathlon Medeldistans Master 45-49 Man Knivsta 1971
Åsa Miemois Knivsta CK Triathlon Medeldistans Master 35-39 Kvinna Knivsta 1984
Alexander Rausch Team Snabbare IF Medeldistans Master 35-39 Man Rönninge 1981
Petra Kalström KA3 IF Medeldistans Master 45-49 Kvinna Fårösund 1971
Erik Hjertonsson Team 30K IF Medeldistans senior Man Skövde 1991
Javier Cabello Väsby SS Triathlon Medeldistans Master 50-54 Man Sollentuna 1967
Robert Kallin Triathlon Väst Medeldistans senior Man Göteborg 1995
Erik Andersin Stockholm City Triathlon Medeldistans Master 40-44 Man TYRESÖ 1977
Liselott Silwer Stockholm Långdistansklubb Medeldistans Master 55-59 Kvinna Tungelsta 1964
Charlotte Hooft IF Mantra Sport Medeldistans Master 40-44 Kvinna Täby 1978
Erik Hooft IF Mantra Sport Medeldistans Master 40-44 Man Täby 1978
Kristoffer Säfström Triathlon Väst Medeldistans senior Man Göteborg 1989
David Pucek Zaremba Saltarö joggers Medeldistans Master 40-44 Man Värmdö 1978
Håkan Rindegren IK NocOut.se Medeldistans Master 50-54 Man Linghem 1965
Josefine Flod Triathlon Väst Medeldistans senior Kvinna Göteborg 1991
Karin Eklund IFK Sala Medeldistans Master 45-49 Kvinna Sala 1971
Fredrik Sjöström Eskilstuna IK Triathlon Medeldistans Master 40-44 Man Torshälla 1976
Anna Forsgren Stockholm City Triathlon Medeldistans Master 45-49 Kvinna Stockholm 1972
Richard Lindström Colting Borssén Triathlonklubb Medeldistans senior Man Borås 1985
Emilia Lindström Colting Borssén Triathlonklubb Medeldistans senior Kvinna Borås 1988
Jonathan Flod Triathlon Väst Medeldistans senior Man Göteborg 1987
niklas kåvius Stockholm City Triathlon Medeldistans Master 50-54 Man Tullinge 1968
Lars Bonnedahl Vallentuna CK Medeldistans Master 65-69 Man LIDINGÖ 1950
Christer Gustafsson VFAIK Medeldistans Master 60-64 Man Salbohed 1956
Sofus Kreutzmann Lidingö Triathlon Klubb Medeldistans Master 45-49 Man Lidingö 1973
Stefan Karlberg IFK Sala Medeldistans Master 40-44 Man Göteborg 1975
Per Vikner Västerås Simsällskap Medeldistans Master 60-64 Man Västerås 1959
Tanja Lundberg Skövde Triathlon Medeldistans senior Kvinna Hjo 1991
Mats Ahlström Stockholm City Triathlon Medeldistans Master 50-54 Man TÄBY 1967
Angelica Ivarsson Norrköping Triathlon Medeldistans Master 35-39 Kvinna Svärtinge 1984
Tomas Stavbom IK Fyris/Triathlon Medeldistans Master 45-49 Man UPPSALA 1971
Victor Dahl Stockholm City Triathlon Medeldistans senior Man Stockholm 1992
Gabriel Björlin Kalmar RC Triathlon Medeldistans senior Man Kalmar 1998
John Mellbin Ifk Sala Medeldistans Master 45-49 Man Sala 1974
Jan Fernö Väsby SS Medeldistans Master 60-64 Man Avesta 1959
Malin Tornberg TOT Triathlon Medeldistans Master 40-44 Kvinna Spånga 1979
Thomas Bergstrand Ericsson Stockholm IK - Triathlon Medeldistans Master 55-59 Man Älvsjö 1961
Johan Olsson AXA Sports Club Medeldistans Master 35-39 Man Vimmerby 1980
Mattias Rekonius Umara Sports Club Medeldistans Master 45-49 Man Örebro 1972
Helena Årstein Athletic Club Saltlake Medeldistans Master 40-44 Kvinna Saltsjö-Boo 1977
David Lilljegren AXA Sports Club Medeldistans Master 50-54 Man Göteborg 1968
Maira Slokenbergs Fernö Väsby SS Medeldistans Master 55-59 Kvinna Sollentuna 1964
Albin Nilsson 3City Triathlon Medeldistans senior Man Uddevalla 1996
Fredrik Rosén Triathlon Väst Medeldistans senior Man Göteborg 1987
Erik Dahlberg Östersund Triathlon Medeldistans Master 65-69 Man Östersund 1953
Emelie Björklund Jönsson Gävle Triathlon Klubb Medeldistans senior Kvinna Åkersberga 1985
richard innala Åkersberga Triathlonförening Medeldistans Master 35-39 Man åkersberga 1981
Daniel Ögren Örebro AIK Medeldistans Master 40-44 Man Örebro 1978
Johan Isacson SPIF Medeldistans Master 70-74 Man Spånga 1949
Linus Sjöberg UT Kolmården Medeldistans Master 35-39 Man Finspång 1982
Mikael Jälefors Åkersberga Triathlonförening Medeldistans Master 55-59 Man Åkersberga 1963
Lars-Åke Axlund Hudik triathlon Medeldistans Master 60-64 Man Hudiksvall 1958
Per Bodin IF Mantra sport Medeldistans senior Man Grillby 1989
Kenth Pettersson IK NocOut.se Medeldistans Master 45-49 Man Linköping 1970
Christian Superti IK Fyris Triathlon Medeldistans Master 40-44 Man Uppsala 1977
Jannice Persson Frosta Multsport Medeldistans Master 50-54 Kvinna Hässleholm 1969
Oskar Djärv Race & Shine Sports Club Medeldistans senior Man Falun 1990
Lennart Alexander Stockholm City Triathlon Medeldistans Master 60-64 Man Stockholm, Sweden 1957
Kim Quarnström Utbrytarna SK Medeldistans Master 35-39 Man Lomma 1980
Per-Olof Branzell IK Fyris Triathlon Medeldistans Master 60-64 Man UPPSALA 1956
Gustav Holmberg Eskilstuna IK Triathlon Medeldistans Master 40-44 Man Eskilstuna 1979
Jenny Ögren Stockholm City Triathlon Medeldistans Master 45-49 Kvinna Enskede 1973
Åsa Revfalk Stockholm City Triathlon Medeldistans Master 50-54 Kvinna Järfälla 1969
Anders Lång Västerås Simsällskap Medeldistans Master 50-54 Man Västerås 1969
Jonas Rylander Väsby Ss Triathlon Medeldistans Master 55-59 Man Sollentuna 1963
Richard Bräckvall Föreningen Peking Athletes Medeldistans Master 35-39 Man Västerhaninge 1984
Endre Barat Väsby SS Triathlon Medeldistans Master 45-49 Man Upplands Väsby 1973
Krister Skoglund Stockholm City Triatlon Club Medeldistans Master 70-74 Man Stockholm 1949
Robert Sunnerberg Umara SC Medeldistans Master 45-49 Man Uppsala 1973
Janne Block IFK SALA Medeldistans Master 45-49 Man Linköping 1973
Mathias Rydlund Team Snabbare Medeldistans Master 45-49 Man Ält 1972
Albin Elioneri Skövde triathlon Medeldistans senior Man Skövde 1988
Helen Remnås Norrköping Triathlon Medeldistans senior Kvinna Norrköping 1984
Anders Granlund Åkersberga Triathlonförening Medeldistans Master 45-49 Man Åkersberga 1974
Michael Nabb Åkersberga Triathlonförening Medeldistans Master 35-39 Man Åkersberga 1982
Christian Örum Åkersberga Triathlonförening Medeldistans Master 40-44 Man Vallentuna 1976
Richard Liden SOK Knallen Medeldistans Master 40-44 Man Kinna 1975
Krister Tiensuu Luleå Triathlon Medeldistans Master 50-54 Man Luleå 1966
Stefan Hagel Luleå Triathlon Medeldistans Master 50-54 Man Luleå 1967
Fredrik Hallberg Stockholm City Triathlon Medeldistans Master 40-44 Man Stockholm 1979
Rickard Ödgren IK Fyris/Triathlon Medeldistans Master 40-44 Man Uppsala 1977
Jonas Dufwenberg Colting Borssen triathlonklubb Medeldistans Master 35-39 Man Bromma 1981
Tobias Palmkvist IK NocOut.se Medeldistans Master 35-39 Man Linköping 1981
Henrik Hallberg IK Noc Out Medeldistans Master 45-49 Man Linköping 1973
Simon Boqvist Terrible Tuesdays Triathlon Club Medeldistans senior Man Stockholm 1986
Patrik Söderhjelm Umara Sports Club Medeldistans Master 50-54 Man Västerås 1969
Pepe Herrera Stockholm City Triathlon Medeldistans Master 45-49 Man Sundbyberg 1972
Nicklas Nordahl Västerås Cykel Klubb Medeldistans Master 35-39 Man Västerås 1981
Kristoffer Ahlin IFK Sala Medeldistans Master 45-49 Man Sala 1972

Medeldistans Junior JSM

Inga anmälda
Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår

Medeldistans Motion

Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår
Anders Gustavsson Strängnäs Cykelklubb Medeldistans Motion individuellt Man Strängnäs 1976
Sebastian Aldén Teamkj233 Medeldistans Motion individuellt Man Västerfärnebo 1985
Cathrine Axfors AXA Sports Club Medeldistans Motion individuellt Kvinna Uppsala 1989
Charlotte Rørdam Norra Stockholm Endurance Medeldistans Motion individuellt Kvinna Åkersberga 1970
Michael Skogeland SPIF Triathlon Medeldistans Motion individuellt Man Tullinge 1971
Markus Hjelmström Järfälla Triathlon Medeldistans Motion individuellt Man Järfälla 1986
Johan Hasselmark Aktivitus Sportsclub Medeldistans Motion individuellt Man TÄBY 1978
Måns Lagerbäck Stockholm City Triathlon Medeldistans Motion individuellt Man Sollentuna 1979
Markus Aldèn Team Värmis Medeldistans Motion individuellt Man Västerås 1979
Stefan Roxenby Spånga Medeldistans Motion individuellt Man Spånga 1969
Fredrik Zetterblom Stockholm City Triathlon Medeldistans Motion individuellt Man Johanneshov 1989
Maria Hammarling Stockholm City Triathlon Medeldistans Motion individuellt Kvinna Johanneshov 1991
Martin Lundström JM AB Medeldistans Motion individuellt Man Uppsala 1979
Joakim Lagmyr Julita Triathlon Medeldistans Motion individuellt Man Katrineholm 1980
Evelina Andersin Bk Eva Medeldistans Motion individuellt Kvinna TYRESÖ 1984
Andreas johansson IFK Sala Medeldistans Motion individuellt Man Sala 1976
Martin Pontén Julita Triathlon Medeldistans Motion individuellt Man Katrineholm 1981
Ravineet Singh Stockholm City Triathlon Medeldistans Motion individuellt Man Solna 1973
Mikael Larsson SLK Oxelösund Medeldistans Motion individuellt Man STIGTOMTA 1969
Camilla Larsson SLK Oxelösund Medeldistans Motion individuellt Kvinna STIGTOMTA 1965
Cissi Lööv Colting Borssén Triathlonklubb Medeldistans Motion individuellt Kvinna Grillby 1965
Elina Näs SPIF Medeldistans Motion individuellt Kvinna Huddinge 1974
Johan Gunnarsson Team Lillhamra Medeldistans Motion individuellt Man Västerås 1986
Kenneth Pettersson IFK Sala Medeldistans Motion individuellt Man Sala 1966
Henrik Bylund CK Sävast Medeldistans Motion individuellt Man Boden 1976
Per Stuvemark IFK Sala Medeldistans Motion individuellt Man Sala 1970
Johan Relefors Västerås Medeldistans Motion individuellt Man Västerås 1985
Martin Zetterström Väsby SS Triathlon Medeldistans Motion individuellt Man Saltsjö-Boo 1968
Mattias Eklund Team 1337 Medeldistans Motion individuellt Man Södertälje 1985
Jonas Elmlund Danderyd Medeldistans Motion individuellt Man Danderyd 1973
Agnes Gustafsson Munktorp bk Medeldistans Motion individuellt Kvinna Stockholm 1992
Alice Gustafsson Kungsörs SK Medeldistans Motion individuellt Kvinna Köping 1994
Fredrik Arnell Heleneholms IF Tri Team Medeldistans Motion individuellt Man Järfälla 1987
Anders Hagestam Fredrikshof IF CK Medeldistans Motion individuellt Man SOLNA 1960
MADELEINE STÅHL Klippofix STHLM Medeldistans Motion individuellt Kvinna SKÖNDAL 1985
Felix Geissel Karolinska Institutet Medeldistans Motion individuellt Man Stockholm 1991
Linda Thomassen Team KJ Medeldistans Motion individuellt Kvinna Örebro 1963
Andreas Jonare Gävle Medeldistans Motion individuellt Man Gävle 1979
Fredrik Starke Stockholm Medeldistans Motion individuellt Man Stockholm 1985
Erik Norling Sala Medeldistans Motion individuellt Man Sala 1971
Jose Marin Västerås Triathlon klubb Medeldistans Motion individuellt Man Västerås 1971
Jonas Nielsen Team Triathlon & Multisport Medeldistans Motion individuellt Man Halmstad 1973
Jenny Andersson Strängnäs triathlon Medeldistans Motion individuellt Kvinna Strängnäs 1975
Anders Stenvall Strängnäs sck Medeldistans Motion individuellt Man Strängnäs 1979
Anders Hellman Arval Medeldistans Motion individuellt Man Uppsala 1971
Daniel Jarting Stockholm Medeldistans Motion individuellt Man Vällingby 1981
Anna-Stina Wiklund Lidingö triathlon Medeldistans Motion individuellt Kvinna Lidingö 1981
Johan Karlsson Idrottens IF Medeldistans Motion individuellt Man Uppsala 1980
Katarina Hilton Norra Stockholm Endurance Medeldistans Motion individuellt Kvinna Åkersberga 1974
Niklas Vatn Stockholm Medeldistans Motion individuellt Man Stockholm 1999
Robin Eriksson Annie Andersson sport & Coaching Medeldistans Motion individuellt Man Falun 1988
Karl-Mikael Stetz Ekerö Medeldistans Motion individuellt Man Ekerö 1982
Reine Gunnarsson Dagdrivarklubben Medeldistans Motion individuellt Man Enskede 1973
Evelina Hagelin Team LeWa Sport Medeldistans Motion individuellt Kvinna Vikingstad 1985
Erik Boström Skövde Triathlon Medeldistans Motion individuellt Man Timmersdala 1994
Henrik Sved Järfälla Triathlon Medeldistans Motion individuellt Man Solna 1973
Johan Darth Enhörna Medeldistans Motion individuellt Man Enhörna 1983
Emil Norberg Säter Medeldistans Motion individuellt Man Säter 1989
Philip Robson Spif Medeldistans Motion individuellt Man Stockholm 1972
Richard Brettéus Umara Sports Club Medeldistans Motion individuellt Man Västerås 1993
Jon Sjöberg Ik Fyris Medeldistans Motion individuellt Man Uppsala 1978
Jakob Lundkvist Västerås Medeldistans Motion individuellt Man Västerås 1976
Martin Holmgren Vattholma IF Medeldistans Motion individuellt Man Vattholma 1982
Patrik Brundin Colting-Borssén Triathlon Medeldistans Motion individuellt Man Stockholm 1971
Isabell Kjellberg Väsby SS Triathlon Medeldistans Motion individuellt Kvinna Upplands Väsby 1997
Tobias Demker Uppsala Medeldistans Motion individuellt Man Uppsala 1976
Tomas Elm Örebrocyklisterna Medeldistans Motion individuellt Man Fellingsbro 1970
Eva Haddleton Åkersberga Triathlonförening Medeldistans Motion individuellt Kvinna Åkersberga 1968
Mats Ahlstedt Stanley Security Tri Team Medeldistans Motion individuellt Man Uppsala 1971
David Pettersson Mora CK Medeldistans Motion individuellt Man Mora 1962
Staffan Hugerth Mora CK Medeldistans Motion individuellt Man Mora 1965
Leif Björkman Qwarnsveden Triathlonklubb Medeldistans Motion individuellt Man INSJÖN 1958
Anna Darth Team Power Woman Medeldistans Motion individuellt Kvinna Enhörna 1990
Stuart Rumbelow Stockholm City Triathlon Medeldistans Motion individuellt Man Trångsund 1980
Johnny Segelström Team böörna Medeldistans Motion individuellt Man Valbo 1984
Johan Falkenström Lidingö triathlon Medeldistans Motion individuellt Man Lidingö 1980
Lotta Härdelin Stockholm City Triathlon Medeldistans Motion individuellt Kvinna LIDINGÖ 1972
Lars Hallgren Uppsala Paddelklubb Medeldistans Motion individuellt Man Storvreta 1971
Henrik Thuren IK Fyris Medeldistans Motion individuellt Man Uppsala 1979
Ulrik Erikstam Södertälje Medeldistans Motion individuellt Man Södertälje 1978
Birger Edvinsson Uppsala Vasaloppsklubb Medeldistans Motion individuellt Man Uppsala 1959
Ola Siltala Stockholm City Triathlon Medeldistans Motion individuellt Man Stockholm 1969
Erik Bruhn Falu Simsällskap Medeldistans Motion individuellt Man Falun 1981
Andreas Hjalmarsson Väsby SS Triathlon Medeldistans Motion individuellt Man Sollentuna 1971
Carina Stade Sports Club Vallentuna Medeldistans Motion individuellt Kvinna Vallentuna 1981
Matilda Jakobsson Blom Knivsta CK Medeldistans Motion individuellt Kvinna Knivsta 1988
Per-Erik Klarenfjord Knivsta CK Medeldistans Motion individuellt Man Knivsta 1979
Jonas Allared Accenture IF Medeldistans Motion individuellt Man Västerås 1977
Lukas Svärd Fredrikshof CK Medeldistans Motion individuellt Man Tyresö 1980
Ulrica Lindunger Stockholm city triathlon Medeldistans Motion individuellt Kvinna Solna 1978
Stefan Alexandersson Strängnäs Triathlon Medeldistans Motion individuellt Man Strängnäs 1976
Isabelle Wright Göteborg Medeldistans Motion individuellt Kvinna Göteborg 1986
Chanyanut Nisaret Upplands Väsby Medeldistans Motion individuellt Kvinna UPPLANDS VÄSBY 1980
Mikael Köhn Enhörna IF Medeldistans Motion individuellt Man Enhörna 1961
Malin Grant IK Fyris Medeldistans Motion individuellt Kvinna Uppsala 1979
Jan Lindblom 661125-8952 Medeldistans Motion individuellt Man UPPSALA 1966
Simon Lundström 930623-1797 Medeldistans Motion individuellt Man Hallsberg 1993
Bo Persson Lomma Medeldistans Motion individuellt Man Lomma 1963
magnus flock VIF Medeldistans Motion individuellt Man uppsala 1976
Mårten Jacobsson Handelsbanken Bedriftsidrettslag Medeldistans Motion individuellt Man Skien 1974
Mats Rosen Kalmar Medeldistans Motion individuellt Man Kalmar 1975
Arnaud Guenneugues Alsike Medeldistans Motion individuellt Man Knivsta 1980
Eric Lagerström Garphyttans IF Medeldistans Motion individuellt Man Vintrosa 1999
Madelene Nilsson Eskisltuna Medeldistans Motion individuellt Kvinna Eskilstuna 1980
Lee Good Sala IFK Medeldistans Motion individuellt Man Sala 1980
Patrik Viden Örebro Medeldistans Motion individuellt Man Örebro 1988
Per Olofsson Uppsala Medeldistans Motion individuellt Man Uppsala 1975
Andreas Hjertzell Uppsala Multisport Medeldistans Motion individuellt Man Uppsala 1977
Lina Jans Hagaby GoIF Medeldistans Motion individuellt Kvinna Örebro 1980
Niclas Andersson IFK Sala Medeldistans Motion individuellt Man Sala 1974
Steve McKeever Uppsala Medeldistans Motion individuellt Man Uppsala 1969
Trine Raustein Enköping Medeldistans Motion individuellt Kvinna grillby 1977
Eric Rylén Västerås Medeldistans Motion individuellt Man Västerås 1990
Mikael Hacksell Fredrikshof Medeldistans Motion individuellt Man VÄLLINGBY 1964
Tobias Johansson Solna Medeldistans Motion individuellt Man Solna 1985
Mikael Eriksson AXA Sports Club Medeldistans Motion individuellt Man Årsta 1986
Anders Sandwall Skarpäng Runners Medeldistans Motion individuellt Man Täby 1982
Tobias Olli Fredrikshof CK Medeldistans Motion individuellt Man SOLNA 1986
Kristin Göransson AXA sportsclub Medeldistans Motion individuellt Kvinna Sollentuna 1983
David Carlsson Stockholm Medeldistans Motion individuellt Man Stockholm 1984
Taeda Tomic Uppsala Mastersimklubb Medeldistans Motion individuellt Kvinna Uppsala 1968
Jonas Rickeborn Enköpings polisens IF Medeldistans Motion individuellt Man Enköping 1966
Piotr Szulc Dragstras Team Medeldistans Motion individuellt Man Nykoping 1973
Anna Wiss Team Powerwoman Athletic Club Medeldistans Motion individuellt Kvinna Åkersberga 1982
Jonathan Blomqvist Umara sports club Medeldistans Motion individuellt Man Uppsala 1987
Thomas Tallroth 1985 Medeldistans Motion individuellt Man UPPSALA 1985
Kristoffer Olsson Nyköping Medeldistans Motion individuellt Man Nyköping 1975
Anders Hedqvist Saltsjö-Duvnäs Medeldistans Motion individuellt Man Saltsjö-Duvnäs 1969
Fredrik Forslund Fredrik Forslund Entreprenad AB Medeldistans Motion individuellt Man SÖDERFORS 1971
Joel Flitton Stockholm City Triathlon Medeldistans Motion individuellt Man Skogås 1983
Regine Stålhammar Kierkegaard Trimate Medeldistans Motion individuellt Kvinna Oskarshamn 1975
Ola Axheden Falkenbergs RR Medeldistans Motion individuellt Man Vessigebro 1977
Eva Andersson Stockholm city triathlon Medeldistans Motion individuellt Kvinna ÅRSTA 1964
Richard Hjerpe Örebro AIK Medeldistans Motion individuellt Man Frövi 1979
bosse pettersson ifk göteborg Medeldistans Motion individuellt Man partille 1964
Jonas Stridsberg IFK Sala Medeldistans Motion individuellt Man Sala 1970
Henrik Edsparr Lonesome Runners Medeldistans Motion individuellt Man Järfälla 1982
Pierre Lavaine Alingsås Medeldistans Motion individuellt Man Alingsås 1967
Mattias Klefbäck Solna Medeldistans Motion individuellt Man Solna 1977
Mattias Lidén Lidingö Medeldistans Motion individuellt Man LIDINGÖ 1985
Viktor Lindeberg Carnegie IF Medeldistans Motion individuellt Man Stockholm 1984
Johan Hasselgren Lubban IF Medeldistans Motion individuellt Man Uppsala 1963
Katarina Eliasson Luleå triathlon Medeldistans Motion individuellt Kvinna Boden 1966
Mattias Wirén Umara Sportklubb Medeldistans Motion individuellt Man Tumba 1974
Simon Zmrzlak Västerås Swimrun Medeldistans Motion individuellt Man Västerås 1968
Kristoffer Jensen VästeråsCK Medeldistans Motion individuellt Man VÄSTERÅS 1988
Louise Andersson Solna Medeldistans Motion individuellt Kvinna Solna 1976
Christian Pihlqvist Enköping Medeldistans Motion individuellt Man Enköping 1966
Ronny Alexandersson Uppsala Medeldistans Motion individuellt Man Uppsala 1961
Cecilia Ros Uppsala Medeldistans Motion individuellt Kvinna Uppsala 1964
Maria Almestål BOHUS Medeldistans Motion individuellt Kvinna Bohus 1983
Jenny Thörnberg Norra Stockholm Endurance Medeldistans Motion individuellt Kvinna BROTTBY 1978
Mikael Ajax Solna Medeldistans Motion individuellt Man Solna 1969
Christian Josefsson Östervåla IF Medeldistans Motion individuellt Man Östervåla 1970
Christer Sjöberg Tallinn 98-gänget Medeldistans Motion individuellt Man ÄLTA 1981
Sabine Dubreuil Enskede Medeldistans Motion individuellt Kvinna Enskede Gård 1971
John Öhman Tyresö Medeldistans Motion individuellt Man Tyresö 1967
Mikael Helm Ubbhult Medeldistans Motion individuellt Man Hällingsjö 1974
Carl Fredholm Vallentuna ck Medeldistans Motion individuellt Man Enebyberg 1967
Björn Nilssion Eskilstuna Triathlonklubb Medeldistans Motion individuellt Man Eskilstuna 1975
Soifia Alatalo Knowit Medeldistans Motion individuellt Kvinna Vaxholm 1971
Howard Leamon Sala Medeldistans Motion individuellt Man Sala 1976
Sofie TOSTEMAR DYNAMIX KÖPING Medeldistans Motion individuellt Kvinna Köping 1986
Sofia Palmquist Göteborg Medeldistans Motion individuellt Kvinna Göteborg 1984
Fredrik Jerneke Långholmsligan Medeldistans Motion individuellt Man Sollentuna 1982
Fredrik Justesen Ericsson ESIK Medeldistans Motion individuellt Man Täby 1976
John Cirverius Umara Sports Club Medeldistans Motion individuellt Man Bagarmossen 1980
nassar abu-sitta Jerusalem Palestinian Medeldistans Motion individuellt Man Västerås 1975
Fredrik Pettersson Västerås CK Medeldistans Motion individuellt Man Västerås 1974
Emil Hägglund Röda Pantrarna BF Medeldistans Motion individuellt Man Storvreta 1988

Medeldistans Stafett

Namn Klubb Lag Klass Ort Födelseår
Lovisa Corp Knowit IF Knowit IF Motion Medeldistans Stockholm 1986
Henrik Andersson IFK Sala Trippel IPA Racingteam Motion Medeldistans Sala 1981
Jonas Bohr IFK Sala Dream Team Motion Medeldistans Sala 1972
Johan Magnusson Vaxholm Mr Clean &Partners Motion Medeldistans Vaxholm 1969
Belinda King Västerås Surdegarna Motion Medeldistans Västerås 1984
Fredrik Ljungblad Täby Silverfoxes Motion Medeldistans Täby 1973
Björn Wimnell Sollentuna Smokinglirarna Motion Medeldistans Sollentuna 1972
Tommy Hesslöw IFK Sala GB Eliten Motion Medeldistans Sala 1967