Anmälda till Sicklaloppet 2019 Avancerad sök

Sickladubbeln: Gruvan + Milen

Startnummer Namn Klubb Lag Startgrupp Klass Ort Födelseår
1089 Johan Sageryd Röd Herrar Järfälla 1984
1088 Johan Anrin Blå Herrar SOLLENTUNA 1993
1087 Juho Saarikoski Röd Herrar HUDDINGE 1986
1085 Martin Ljunggren Röd Herrar Nacka 1978
1086 Monika Maciag Röd Damer 1977
1084 Malin Löfgren Atlas Copco IF Blå Damer Nacka 1973
1082 Magnus Wiberg Röd Herrar Enköping 1969
1083 Patrik Rehnman Röd Herrar 1980
1081 23651360 Kawai Ericsson Brazucas Blå Herrar TÄBY 1968
1080 Lennart Östman Lonesome Runners Röd Herrar Johanneshov 1958
1079 Annica Bergman Blå Damer Solna 1991
1076 Albin Lyden Röd Herrar Älvsjö 2001
1077 Anton Lyden Röd Herrar 1999
1078 Gitte Lyden Röd Damer 1965
1075 Petri Lindstedt Familjen Farsta Röd Herrar Stockholm 1972
1074 William Stenman Blå Herrar Handen 2001
1073 David Andersson Röd Herrar Halmstad 2004
1072 Camilla Stenman Blå Damer Handen 1971
1071 Jonas Lidén Voyado Voyado Röd Herrar Hägersten 1985
1070 Rickard Karlsson Hedström & Taube projekteringsledning Röd Herrar Saltsjö-Boo 1969
1069 Martin Rosén OK Stigen Röd Herrar Bagarmossen 1977
1067 Martina Eichler Fernweh Blå Damer TÄBY 1993
1068 Lukas Sandmaier Fernweh Blå Herrar 1992
1066 Anna-Lena Danielsson TSM Röd Damer Stockholm 1970
1064 Niclas Ericsson Ericssons springskoj Röd Herrar Johanneshov 1992
1065 Linus Ericsson Ericssons springskoj Röd Herrar 1965
1063 Afifa Trad Röd Damer Stockholm 1986
1062 Aron Bodén Blå Herrar Nacka 1984
1061 Peter Hellman Röd Herrar Stockholm 1971
1060 Per Le Mon Röd Herrar Åkersberga 1971
1058 Joel Törnqvist Röd Herrar stockholm 1988
1059 Ludvig Hellgren Röd Herrar Hägersten 1988
1057 Alexander Lillehed Röd Herrar Johanneshov 1989
1055 Christel Bexelius 100 till nyår! Blå Damer Vattholma 1973
1056 Fredrik Bexelius 100 till nyår! Blå Herrar Vattholma 1980
1054 tobbe edgren Röd Herrar TYRESÖ 1973
1053 Håkan Ohlin Röd Herrar Norrköping 1967
1052 Fredrik Hedefält LK tunnelnötarna Tunnelnötarna Röd Herrar Tullinge 1976
1050 Gunne Ekelin LK tunnelnötarna Röd Herrar Stockholm 1982
1051 Joakim Troeng LK tunnelnötarna Röd Herrar Stockholm 1981
1049 Mattias Carlström Röd Herrar Enskede 1974
1048 Torbjörn Del Balio Blå Herrar INGARÖ 1987
1047 Denys Holovyanko Jedi Order Röd Herrar Stockholm 1990
1046 johan blomstrand Hertigö AB Röd Herrar Nacka 1965
1045 Anja Braunwarth Blå Damer Älta 1981
1044 Tommy Ahlnäs Röd Herrar Nacka 1967
1043 Eija Hedlund Blå Damer Farsta 1964
1041 Kuldip Kaul Röd Herrar Seabrook 1951
1042 Rohit Kaul Röd Herrar Seabrook 1987
1040 Victor Smångs Privatmäklaren Blå Herrar Nacka 1986
1039 Andreas Frännlid Blå Herrar Nacka 1991
1038 Sofia Gidewall IFK Tumba Blå Damer Stockholm 1982
1037 Johan Ekblom Röd Herrar Johanneshov 1987
1036 Andre Pilotti Gävunda SK Röd Herrar SUNDSVALL 1993
1035 Jonathan Cedergren Högalids if innebandy Högalids if Röd Herrar Stockholm 1998
1034 Agneta Österman Lindquist Team Snigel Blå Damer Möja 1957
1033 Marcelo Tokarnia Klarna Val Klarna Val Blå Herrar STOCKSUND 1990
1032 johanna wistedt team vretbo Röd Damer BANDHAGEN 1976
1031 Olof Rexed Esik Röd Herrar STOCKHOLM 1964
1030 Ulrika Hedlund Runacademy Blå Damer Stockholm 1970
1029 Tommy Östlund TSOMD Runners Blå Herrar Bålsta 1967
1028 Hampus Rossbäck Sickla IF Blå Herrar Nacka 2003
1026 Martin Ahlström IFK Enskede Blå Herrar Tyresö 1980
1027 Elin Ahlström IFK Enskede Blå Damer Tyresö 1976
1025 Lill Cronås Långviks löparsällskap Blå Damer Värmdö 1975
1024 Pontus Gullberg Röd Herrar Stockholm 1963
1022 Henrik Malmkvist Team Carl-Henrik Team Carl-Henrik Röd Herrar Stockholm 1987
1023 Frida Rådstedt Team Carl-Henrik Team Carl-Henrik Röd Damer Stockholm 1986
1021 Christian Vogelgsang Blå Herrar Järna 1983
1019 Magnus Asplund Röd Herrar SÖDERKÖPING 1976
1020 Mathias Karlsson Röd Herrar SÖDERKÖPING 1971
1018 Tobias Träff Blå Herrar Vårby 1991
1016 Magnus Dufva Blå Herrar BRO 1973
1017 Gunnar Dufva Blå Herrar 1945
1015 Daniel Förberg Fredrikshof FIF Blå Herrar Stockholm 1974
1014 Mikael Collin Blå Herrar Enskede 1970
1013 Lucy Handley Blå Damer Stockholm 1985
1012 Maria Erlandsson Blå Damer Ingarö 1970
1011 Emma Meiton Röd Damer Vällingby 1992
1010 Andrea Horvei Blå Damer Oslo 1963
1009 Anton Lindström Blå Herrar Solna 1988
1007 Magdalena Radtke West coast represents Blå Damer Göteborg 1983
1008 Benjamin Stenfelt West coast represents Blå Herrar 1987
1006 MATS SAFSTROM Djurgårdshof IK Blå Herrar STOCKHOLM 1959
1005 Elisabeth Rylander Blå Damer Stockholm 1967
1004 Jan Ekroth Team Ekroth Blå Herrar Stockholm 1968
1003 Ove Johansson Oves Cross Köping Blå Herrar Oves Cross Köping 1953
1002 Anders Braathen Blå Herrar TYRESÖ 1962
1001 Michael Ringh Älta IF Blå Herrar Älta 1969
1000 Patrik Landberg Lonesome Runners Blå Herrar Älvsjö 1977

Mini Sicklaloppet (upp till 6 år)

Startnummer Namn Klubb Startgrupp Klass Ort Födelseår
2337 Anna Tora Illerström Mini Saltsjö-Boo 2013
2335 Wilhelm Axgaard Mini Värmdö 2015
2336 Agnes Axgaard Mini Värmdö 2017
2334 Miles Malcolm ? Mini Saltsjö-Boo 2015
2332 Astrid Östman Mini Enskededalen 2013
2333 August Östman Mini Enskededalen 2016
2330 Max Knyphausen Mini Nacka 2015
2331 Tido Knyphausen Mini Nacka 2013
2328 Esther Davari Mini Nacka 2014
2329 Ellis Davari Mini Nacka 2017
2327 Atle Enochsson Mini Stockholm 2014
2326 Fanny Stadig Mini Nacka 2017
2324 Benjamin Lindgren Mini Nacka 2015
2325 Lara Lindgren Mini Nacka 2017
2321 Hjalmar Andrén Mini Nacka 2015
2322 Judith Andrén Mini Nacka 2017
2320 Elton Heyman Mini Johanneshov 2016
2318 Märta Åberg Mini Sköndal 2015
2319 Kerstin Åberg Mini Sköndal 2017
2317 Ingrid Vargensten Mini Stockholm 2014
2338 Ivar Larsson Mini Saltsjö-Boo 2016
2341 Agnes Stening Mini Nacka 2014
2314 Julian Andersson Barbosa Mini Nacka 2016
2313 Einar Hahne Lindkvist Hammarbyhöjden runners Mini Johanneshov 2015
2339 Céline Dahlqvist Mini Stockholm 2014
2311 Vide Verhoeven Mini Nacka 2014
2312 Ivar Liljeroth Mini 2013
2340 Millie Berglund Mini Saltsjö Boo 2014
2316 Agnes Skog Mini Värmdö 2016
2323 Filip Isakovic Mini Nacka 2013
2310 Sofia Brege Mini Sköndal 2015
2315 Dylan Hjorth Mini Vallentuna 2013
2309 Melvin Oliveby Mini Sköndal 2013
2308 Hedda Hansson Niewiem Mini Nacka 2014
2307 Nova Källström-Anderson Mini Älvsjö 2014
2306 Alfred Rönnberg Mini Stockholm 2015
2305 Gillis Preutz - Mini Saltjsö-Boo 2017
2303 Emil Hov Mini Stockholm 2014
2304 Elias Hov Mini Stockholm 2016
2302 Ed Lidbom Mini Johanneshov 2013
2301 Vera Spongberg Mini Nacka 2015
2300 Alva Viggeborn Mini Nacka 2014
2299 Emrik Gillberg Mini Nacka 2015
2298 Augusta Pettersson Mini Enskededalen 2015
2296 Isa Cronfalk Mini Tullinge 2015
2297 Emilia Cronfalk Mini Tullinge 2017
2295 Sten Skinner Mini Nacka 2013
2294 Noa Luthman Stener Mini Älta 2013
2292 Frank Borssen Colting Borssén Triathlon Mini Älta 2014
2293 Sam Borssen Colting Borssen Triathlon Mini Älta 2017
2290 Agnes Pedersén Sköndal Mini Sköndal 2016
2291 Alva Pedersén Sköndal Mini Sköndal 2013
2289 Tove Samuelsson Järla IF Orientering Mini Saltsjöbaden 2014
2288 Julie Rehnberg Mini Nacka 2014
2287 Sonja Zetterberg Mini Sickla 2013
2286 Alba Nottebohm-Kaiser Mini Saltsjö-Boo 2014
2285 Sarah Biner Mini Saltsjö-Duvnäs 2014
2284 William Orre Mini Nacka 2013
2283 James Kyllenbeck KAAB Mini Saltsjö-Boo 2015
2282 Max Östgren Sickla IF Mini Nacka 2013
2280 Anton Jildenbäck - Mini Saltsjö-Boo 2014
2281 Agnes Jildenbäck - Mini Saltsjö-Boo 2017
2279 Jonathan Wangler Björk Mini Nacka 2014
2277 Erna Alber Mini Stockholm 2014
2278 Svea Alber Mini Stockholm 2017
2276 Joel Ebersson Lidingö Mini Lidingö 2014
2275 Lilly Lasson Mini Nacka 2016
2274 Jacob Berg Mini Nacka 2012
2273 Klara Toss Hästhagen Mini Nacka 2014
2272 Loui Liptak Laurin Mini Stockholm 2014
2270 Billie Attervall Mini Stockholm 2016
2271 Marius Attervall Mini Stockholm 2014
2269 Noah Lobelius Mini Saltsjö boo 2014
2268 Emilia Fossengen Mini Älta 2013
2267 Alva Nyman Mini Stockholm 2014
2265 Elias Ersson Pimentel Mini Nacka 2013
2266 Alva Ersson Pimentel Mini Nacka 2015
2264 Theodore Broome Luma IF Mini Stockholm 2017
2262 Harry Källman Mini Stockholm 2014
2263 Nils Källman Mini Stockholm 2016
2260 Frans Fredriksson Mini Farsta 2014
2261 Ilse Fredriksson Mini Farsta 2017
2259 Paul Mohlin Mini 2014
2258 Sixten Sjökvist Mini Älta 2016
2257 Elton Szczepanski Mini Stockholm 2017
2256 Sixten Salén - Mini Saltjsö-Boo 2014
2255 Wilhelm Wadsby Rudberg Mini Stockholm 2014
2253 Carlo Rödblom Mini 2014
2254 Arwin Wendborg Biglari Mini 2014
2252 Leon Karlson Möller Mini Saltsjö Boo 2015
2251 Edvin Hedevåg Mini Nacka 2016
2250 Klara Nordlund Mini NACKA 2013
2249 Julia Obwexer Mini Älta 2013
2248 Wilmer Nyrnberg Mini Nacka 2013
2247 Hugo Grape Mini Stockholm 2011
2246 Ralph Ganno Mini Stockholm 2016
2245 Aline Molinder Mini Nacka 2014
2244 Aleksandr Titarenko Mini Nacka 2014
2243 Bill Päivärinne Djurgårdens IF Mini Tyresö 2015
2242 Hugo Ringblom Hammarbyhöjden Mini Johanneshov 2016
2240 isak hult Mini Nacka 2016
2241 Lisa Hult Mini Nacka 2013
2239 Molly Spångberg Bachs Mini Nacka 2013
2238 Alfred Berg Mini Nacka 2015
2236 Veronica Antonsson Mini Nacka 2013
2237 Anton Antonsson Mini Nacka 2016
2235 Maja Bergkvist Mini Nacka 2015
2233 Svante Forsberg Nonnisarnas Mini Saltsjö-duvnäs 2015
2234 Siri Forsberg Mini 2016
2232 Louie Rosenberg Mini Stockholm 2014
2231 Marlon Bjerkeryd Mini NACKA 2015
2230 Alexander Ancker Mini Stockholm 2013
2229 Melker Mastvik Mini Skogås 2014
2228 Malcolm Steby Mini Älta 2014
2226 Gustav Ullström Lilla Sköndal Runners United Mini Sköndal 2013
2227 Ingrid Ullström Lilla Sköndal Runnders United Mini Sköndal 2016
2225 Morris Widgren Mini Saltsjö Boo 2015
2224 Saga Ericsson Mini Saltsjöbaden 2015
2222 Alexander Larsson Mini Stockholm 2013
2223 Sebastian Larsson Mini Stockholm 2014
2220 Bonnie Wagnström Mini Stockholm 2016
2221 Henry Wagnström Mini Stockholm 2015
2219 Aksel Elm Mini Enskede 2014
2218 Stina Örtenblad Mini Enskede 2014
2217 Viggo Sjölander Mini Nacka 2016
2216 Agnes Haglund Mini Nacka 2013
2215 Anny-Christine Gusting Mini stockholm 2017
2214 Clara Ek OK Ravinen Mini Nacka 2013
2212 Sara Jansson Mini Värmdö 2014
2213 Matilda Jansson Mini Värmdö 2012
2211 Ruben Kaplan Mini Älta 2014
2210 Alice Szmytka Mini Saltsjöbaden 2013
2208 Meja Ahlman Mini Älta 2013
2209 Olle Ahlman Mini Älta 2016
2207 Clara Löfvenberg Mini Nacka 2014
2206 Freya Rydén Mini Johanneshov 2012
2205 David Annerstedt Mini Nacka 2016
2203 My Björklund Mini Nacka 2015
2204 Maja Björklund Mini Nacka 2014
2202 Oliver Engström Mini Gustavsberg 2016
2198 Isla Akbar Envall Mini Nacka 2013
2199 Eskil Akbar Envall Mini 2015
2200 Nikolaj Simonsen Mini 2013
2201 Freja Simonsen Mini 2015
2197 Hugo Vikman Mini Farsta 2015
2196 Nellie Ekström Mini SALTSJÖ-BOO 2016
2195 Olle SolenöWagneryd Mini älta 2014
2194 Jason Simeonidis Siddiqi Mini Nacka 2013
2193 Elise Laurell LFF Nacka Mini Nacka 2015
2192 Charlie Ek Asplund LFF Nacka Mini Saltsjö-Boo 2015
2190 Kayla Clarence Hogland Mini Saltsjö-Boo 2013
2191 Mason Clarence Hogland Mini 2015
2189 Luiza Larholm Mini Värmdö 2017
2187 Max Jalsenius Mini Nacka 2015
2188 Alexandra Jalsenius Mini Nacka 2015
2186 Julia Alvfalk Sickla skole Mini Nacka 2013
2185 Erika Sofia Mircia Sickla IF Mini Nacka 2014
2184 Hektor Nordqvist Öberg Mini Gustavsberg 2017
2183 Louise edetoft Mini Danderyds SK 2015
2181 Dante Björk Mini Tyresö 2016
2182 Wilda Björk Mini Tyresö 2014
2180 Loke Grandien Mini Stockholm 2013
2178 Sture Brantestad Mini Gustavsberg 2016
2179 Herman Brantestad Mini Gustavsberg 2013
2177 Pelle Högberg Mini Nacka 2015
2175 Alfred Johansson N/A Mini Bromma 2016
2176 Sasha Johansson N/A Mini Bromma 2016
2174 Aron Nordenhäll Mini Stockholm 2013
2173 Stella Gerdin Bueno Mini Saltsjö-Boo 2013
2171 Molly Stanisz Mini Stockholm 2016
2172 Wille Stanisz Mini Stockholm 2017
2170 Edvin Nilsson Målilla Mörlunda Ski Mini Trångsund 2015
2168 Stig Nöre Busfröna Stig och Dag Mini Stockholm 2015
2169 Dag Nöre Busfröna Stig och Dag Mini Stockholm 2017
2167 Emilia Rosenfors Mini Nacka 2013
2165 Sid Dahl Mini Värmdö 2014
2166 Roy Dahl Mini Värmdö 2013
2164 Märta Öhrling Tjernström Mini Älta 2015
2163 Tara Nöre Dahlén Mini Nacka 2013
2162 Sofia Björklund Aspudden IF Mini Hägersten 2015
2161 Saga Holsteryd Familjen Stök Mini Nacka 2015
2160 Leona Wasso Teame Mini Hägersten 2015
2158 Sture Aasa Mini Älta 2013
2159 Estrid Aasa Mini Älta 2016
2156 Einar Sundell Mini Stockholm 2013
2157 Embla Sundell Mini Stockholm 2013
2155 Morgan Lepage Mini Nacka 2013
2154 Folke Paulsson Mini Tyresö 2014
2152 Edvin Henriksson Mini Nacka 2013
2153 Elin Henriksson Mini Nacka 2016
2151 Viggo Wahlbom Sickla IF Mini Stockholm 2013
2150 Sean Brutus Mini Nacka 2013
2149 Henning Bergquist Mini Nacka 2015
2148 Albin Marstad Mini Nacka 2013
2147 Judit Bodesand Mini Nacka 2012
2146 Samuel Tunas Lindemark Mini Nacka 2013
2144 Freya Johansdotter Mini Nacka 2013
2145 Idun Johansdotter Mini Nacka 2015
2143 Vincent Eriksson Nacka Mini Nacka 2014
2142 Novelle Ringqvist Mini Nacka 2013
2141 Elsa Goding Tegelöns IF Mini Nacka 2013
2140 Bernard Burling Mini Nacka 2014
2138 Millis Hermansson Mini Nacka 2014
2139 MAx Hermansson Mini 2016
2137 Otto Ingemarsson Mini Nacka 2017
2136 Folke Aulin Mini Stockholm 2014
2134 Freja Trahn Mini Nacka 2013
2135 Stina Trahn Mini Nacka 2016
2133 Esther Elwin Mini NACKA 2015
2131 Emelie Sjöström Mini Älta 2013
2132 thilde sjöström Mini Älta 2016
2130 Douglas Ösmark Bomba Bakers jr Mini Nacka 2017
2129 Emmy Nordkvist Mini 2013
2127 Liv Tondnevis Mini Nacka 2012
2128 Vincent Tondnevis Mini Nacka 2016
2126 Sigge Agebro Mini Saltsjö-Boo 2014
2124 Tim Lundbäck Mini 2016
2125 Sofia Lundbäck Mini 2013
2122 Leia Caspi Mini Nacka 2012
2123 Livia Caspi Mini Nacka 2014
2121 Ethan Johnson Mini Nacka 2013
2120 Valter Toverud Mini Nacka 2013
2119 Jacqueline miglis Mini nacka 2015
2118 Upe Roune Mini Nacka 2015
2117 Lucas Stiernegrip Mini Upplands Väsby 2014
2116 Wilhelmina Wahlbeck Mini Älvsjö 2015
2114 Dominique Stade Mini Segeltorp 2015
2115 Gabrielle Stade Mini Segeltorp 2013
2113 Estelle Forsberg Mini Älta 2015
2111 Emmy Falk Mini NACKA 2016
2112 Valter Falk Mini NACKA 2016
2110 Ingrid Östmark Mini Älta 2013
2109 Adam Bondarenko Mini Nacka 2015
2108 Mila Fuxborg Mini Tyresö 2016
2107 Leah Forsman - Mini Stockholm 2014
2106 Hugo Magnusson Mini Nacka 2016
2105 Belle Rosenberg Nestorudi Mini Järfälla 2016
2104 Cornelia Falk Mini NACKA 2013
2103 Frank Svedjetun Mini Saltsjö-Boo 2015
2102 Emil Setréus Örby IS Mini älvsjö 2014
2101 Oscar Korsgren Mini Nacka 2014
2100 Philip Nagorny Mini Värmdö 2013
2099 Otto Johansson Mini Värmdö 2016
2098 Iris Jansson Brodey Ur- och skurförskolan Blåbäret Mini Nacka 2013
2097 Erik Fenger-Krog Mini Gustavsberg 2014
2096 Leo Koursaris Mini Älta 2014
2095 Lukasz Larholm Mini Värmdö 2014
2094 Balder Del Balio Mini INGARÖ 2016
2092 Ingrid Karlsson Mini Älta 2014
2093 Hjalmar Karlsson Mini Älta 2016
2091 Joar Viklund IFK Arvidsjaur Mini Stockholm 2014
2090 Elis Svensson Mini Nacka 2014
2089 Otis Bern Mini Nacka 2015
2088 Alexander Sabo Mini Nacka 2015
2087 Vendela Bergendal Mini Nacka 2012
2085 Charlie Korsgren Mini Stockholm 2014
2086 Melissa Korsgren Mini 2012
2084 Julia Vestin Älta IF Mini Älta 2014
2083 Elias Ivanov Samryd Lillspringarna snabbsnabb Mini Hägersten 2017
2082 Viola Fahlen Mini Nacka 2013
2080 Felicia Byström Mini Nacka 2015
2081 Freja Byström Mini Nacka 2016
2078 August Braunwarth Mini Älta 2014
2079 Ludwig Braunwarth Mini Älta 2017
2076 Charlie Borg Superman brothers Mini Stockholm 2013
2077 Elton Borg Mini 2017
2074 Leo Lilliestierna Mini Järfälla 2013
2075 Wilma Lilliestierna Mini Järfälla 2016
2073 Hedda Lokner Mini Stockholm 2016
2072 Kai Sandberg Mini Stockholm 2013
2071 Nils Noresson Mini Nacka 2014
2069 Alexander Norrlander Mini Nacka 2014
2070 Raymond Norrlander Mini Nacka 2014
2068 Adrian Anderzon Mini Nacka 2013
2066 Melvin Oliveby Mini Sköndal 2013
2067 Maja Oliveby Mini Sköndal 2017
2065 Sigge Sjödin Mini Nacka 2014
2064 Emma Magnusson Mini Nacka 2014
2063 Pelle Kirk Team Danmark Mini Nacka 2016
2061 Moa Persson Mini Handen 2013
2062 Elin Persson Mini Handen 2015
2059 Emil Geidenstam Mini Nacka 2015
2060 Ivar Geidenstam Mini Nacka 2013
2058 Edwin Sandell Johansson Mini Nacka 2016
2057 Lo Vinge Mini Saltsjö boo 2016
2056 Vega Frisk Mini Nacka 2015
2054 Charles Rosén Mini Nacka 2013
2055 Elle Rosén Nacka Mini Nacka 2016
2053 Alice Pernar Mini Nacka 2015
2052 Mimmi Perneman Saltsjö-Boo Mini Saltsjö-boo 2013
2051 Eila Gobena Mini Nacka 2016
2050 Elias Stolpe Mini Nacka Strand 2016
2049 Frank Granzelius Ekuddsvägen 5 Mini Nacka 2015
2048 Tim Eriksson Mini 2014
2047 Orlando Tersmeden Mini Stockholm 2013
2046 Filippa Bjelvenius Mini Saltsjö-Boo 2013
2045 Sigvard Sjödin Mini Nacka 2015
2043 Roy Rosenberg Klubblös Mini Johanneshov 2014
2044 Larry Rosenberg Mini 2013
2042 Filip Khan Mini Nacka 2015
2041 Lowa Lindberg Mini Stockholm 2014
2040 Isabelle Axelsson Mini saltsjö-boo 2014
2039 Maria Piacentini Picasso Mini Nacka 2014
2038 Astor Grebius Mini Nacka 2015
2036 Harald Olsson Mini Nacka 2017
2037 Sigvard Olsson Mini Nacka 2016
2035 Axel Karlsson Mini Stockholm 2015
2033 Vincent Jarl Mini Nacka 2015
2034 Zacharias Jarl Mini Nacka 2013
2032 ester lloyd saltsjö-boo Mini saltsjö-boo 2015
2031 Elise Määttä NACKA Mini NACKA 2015
2029 Mirjami Gångfeldt Mini Nacka 2013
2030 Meija Gångfeldt Mini Nacka 2016
2028 Ida Asadanin Mini Nacka 2013
2027 Orin Prytherch Nacka Mini Nacka 2016
2025 Valentina Backman Mini Tyresö 2013
2026 Alexander Backman Mini Tyresö 2015
2024 Tim Dyrendahl Blåbäret i Ur och Skur Mini Nacka 2013
2022 Samuel Modig Blåbäret i Ur och Skur Mini Nacka 2013
2023 Ivar Modig Blåbäret Ur och Skur Mini Nacka 2016
2021 Edvin Koch Mini Nacka 2013
2020 Oscar Klein Saltsjö-boo Mini Saltsjö-boo 2013
2019 Nora Dyrssen Blåbäret i Ur och Skur Mini Nacka 2013
2017 Liv Pettersson Nacka Mini Nacka 2014
2018 Aston Pettersson Nacka Mini Nacka 2017
2016 Lucas Ervid Mini SALTSJÖBADEN 2014
2015 Ester Öhrström Lyhre Mini Nacka 2014
2013 Beppe Bargo Hästhagens IF Mini Nacka 2012
2014 Linn Bargo Hästhagens IF Mini Nacka 2015
2012 Alfons Eliseussen Mini Ingarö 2016
2011 Love Vujic Mini Stockholm 2013
2010 Frank Lauri-Brandell Mini Johanneshov 2014
2008 Vera-Li Bollnert Mini Nacka 2013
2009 Bianca Bollnert Mini Nacka 2015
2007 Novelle Ringqvist Mini Nacka 2013
2005 Ella Alnervik Pikanen Mini Nacka Strand 2015
2006 Alfred Alnervik Pikanen Mini 2017
2003 Felicia Liedbergius Saltsjö-Boo Mini Saltsjö-Boo 2016
2004 Oliver Liedbergius Mini Saltsjö-Boo 2013
2001 Linus Larsson Running with Scissors Mini Gustavsberg 2015
2002 Silje Larsson Running with Scissors Mini Gustavsberg 2017

Sickla Gruvlopp

Startnummer Namn Klubb Lag Startgrupp Klass Ort Födelseår
3562 Maria Axgaard Blå Damer Värmdö 1989
3986 piscator peter Lila Herrar Stockholm 1968
3561 Jannike Norlin Blå Damer Ingarö 1989
3560 Maria Brambeck Blå Damer Stockholm 1993
4142 Daniel Andersson Vit Herrar Sköndal 1977
3890 Sanjid Talukder Kvarigruvan Grön Herrar Nacka 1989
3559 Niklas Skagerman Fotrally ik Blå Herrar Stockholm 1982
3556 Björn Kullenberg Strängnäs Frans Hjältar Blå Herrar STRÄNGNÄS 1982
3557 malin kullenberg Frans Hjältar Blå Damer 1982
3558 Johanna Petrovic Frans Hjältar Blå Damer 2003
4141 Lisa Lundgren Hållén Järla IF Järla IF F04/05 Vit Damer Nacka 2005
3555 Håkan Sjöberg Grön och vit Blå Herrar Farsta 1969
3554 Samuel Sendek Blå Herrar Huddinge 2000
4049 Sarah Skinner Bajen såklart Jag cyklade utan hjälm Svart Damer Nacka 1981
3553 Malin Kyllenbeck KAAB Blå Damer Saltsjö-Boo 1988
3652 Damon O'Sullivan The O'Sullivan Group AB Röd Herrar Täby 1977
3651 Per Ekman Unleashing the fury LK Röd Herrar Nacka 1979
3984 Andreas Wallner The Boring Team Lila Herrar Kista 1990
3985 Danja Mewes The Boring Team Lila Damer 1990
3552 Katarina Wangler Björk Blå Damer Nacka 1972
3551 Carmen Wargborn Norra Stockholm Endurance Blå Damer TÄBY 1977
4140 Alexander Sjöström Epiroc Vit Herrar Fagersta 1993
4048 Viktor Edman Svart Herrar Stockholm 1994
3983 Eric Magnusson Lila Herrar Nacka 1975
4139 Daniel Elvgren Vit Herrar Solna 1976
3649 Mikaela Järnbert Ådalsgänget Röd Damer Stockholm 1974
3650 Julia Järnbert Pettersson Ådalsgänget Röd Damer 2006
3547 Anders Eskilsson Järla Sjö Sportklubb Team Lee Blå Herrar Nacka 1967
3548 Marina Eriksdotter Järla Sjö Sportklubb Team Lee Blå Damer Nacka 1970
3549 Anna Landberg MAIF Team Lee Blå Damer Motala 1979
3550 Jonas Landberg MAIF Team Lee Blå Herrar Motala 1979
4047 Andrietta Tegnebratt Pluttarna Svart Damer SKOGÅS 1983
3982 Peter Molony n/a DUSA Lila Herrar Nacka 1989
4046 Sven Isaksson Svart Herrar Värmdö 1973
3647 Ivan Jenssen Marias team Röd Herrar Årsta 1967
3648 Maria Jenssen Marias team Röd Damer 1969
4044 Benjamin Ilehag Svart Herrar enskede 2002
4045 Jeanette Ilehag Svart Damer enskede 1972
4042 Ros-Mari Moberg Svart Damer Tyresö 1968
4043 Hanna Moberg Svart Damer 2001
4138 Jonas Lindberg Tallkrogen/Sjöstad Vit Herrar Bandhagen 1992
4040 Jeannette Van Rooijen Svart Damer Tyresö 1968
4041 Eline Miltenburg Svart Damer Tyresö 2001
3546 Joakim Ruuska Epiroc Epiroc Zinkgruvan Blå Herrar Motala 1972
3981 Nils Almkvist Epiroc Epiroc Lila Herrar Saltsjö-boo 1977
3545 Erik Fredriksson SKV IF Blå Herrar LIDINGÖ 1965
3646 Tomas Mastvik Röd Herrar Skogås 1975
3889 Hanna Toss Hästhagen Grön Damer Nacka 1974
4137 Daniel Janischowsky OLG Regensburg Vit Herrar Skogås 1995
3636 Martin Rosén OK Stigen Röd Herrar Bagarmossen 1900
3637 Frida Råstedt Team Carl-Henrik Team Carl-Henrik Röd Damer Stockholm 1900
3638 Juho Saarikoski Röd Herrar HUDDINGE 1900
3639 Johan Sageryd Röd Herrar Järfälla 1900
3640 Afifa Trad Röd Damer Stockholm 1900
3641 Joakim Troeng LK tunnelnötarna Tunnelnötarna Röd Herrar Stockholm 1900
3642 Joel Thörnqvist Röd Herrar stockholm 1900
3643 Magnus Wiberg Röd Herrar Enköping 1900
3644 Johanna Wistedt team vretbo Röd Damer BANDHAGEN 1900
3645 Lennart Östman Lonesome Runners Röd Herrar Johanneshov 1900
3626 Albin Lyden Röd Herrar Älvsjö 1900
3627 Anton Lyden Röd Herrar 1900
3628 Gitte Lyden Röd Damer 1900
3629 Monika Maciag Röd Damer 1900
3630 Henrik Malmkvist Team Carl-Henrik Team Carl-Henrik Röd Damer Stockholm 1900
3631 Emma Meiton Röd Damer Vällingby 1900
3632 Håkan Ohlin Röd Herrar Norrköping 1900
3633 Andre Pilotti Gävunda SK Röd Herrar SUNDSVALL 1900
3634 Patrik Rehnman Röd Herrar 1900
3635 Olof Rexed Esik Röd Herrar STOCKHOLM 1900
3616 Denys Holovyanko Jedi Order Röd Herrar Stockholm 1900
3617 Mathias Karlsson Röd Herrar SÖDERKÖPING 1900
3618 Rickard Karlsson Hedström & Taube projekteringsledning Röd Herrar Saltsjö-Boo 1900
3619 Kuldip Kaul Röd Herrar Seabrook 1900
3620 Rohit Kaul Röd Herrar Seabrook 1900
3621 Per LeMon Röd Herrar Åkersberga 1900
3622 Jonas Lidén Voyade Voyado Röd Herrar Hägersten 1900
3623 Alexander Lillehed Röd Herrar Johanneshov 1900
3624 Petri Lindstedt Familjen Farsta Röd Herrar Stockholm 1900
3625 Martin Ljunggren Röd Herrar NACKA 1900
3606 Anna-Lena Danielsson TSM Röd Damer Stockholm 1900
3607 Tobbe Edgren Röd Herrar Tyresö 1900
3608 Johan Ekblom Röd Herrar Johanneshov 1900
3609 Gunne Ekelin LK tunnelnötarna Tunnelnötarna Röd Herrar Stockholm 1900
3610 Niclas Ericsson Ericssons springskoj Röd Herrar Johanneshov 1900
3611 Linus Ericsson Ericssons springskoj Röd Herrar 1900
3612 Pontus Gullberg Röd Herrar Stockholm 1900
3613 Fredrik Hedefält LK tunnelnötarna Tunnelnötarna Röd Herrar Tullinge 1900
3614 Ludvig Hellgren Röd Herrar Hägersten 1900
3615 Peter Hellman Röd Herrar Stockholm 1900
3541 Tobias Träff Blå Herrar Vårby 1900
3542 Christian Vogelsang Blå Herrar Järna 1900
3543 Agneta Österman Lindquist Team Snigel Blå Damer Möja 1900
3544 Tommy Östlund TSOMD Runners Blå Herrar Bålsta 1900
3600 Tommy Ahlnäs Röd Herrar Nacka 1900
3601 David Andersson Röd Herrar Halmstad 1900
3602 Magnus Asplund Röd Herrar SÖDERKÖPING 1900
3603 Johan Blomstrand Hertigö AB Röd Herrar Nacka 1900
3604 Mattias Carlström Röd Herrar Enskede 1900
3605 Jonathan Cedergren Högalids if innebandy Högalids if Röd Herrar Stockholm 1900
3531 Michael Ringh Älta IF Blå Herrar Älta 1900
3532 Hampus Rossbäck Sickla IF Blå Herrar Nacka 1900
3533 Elisabeth Rylander Blå Damer Stockholm 1900
3534 Mats Safstrom Djurgårdshofs IK Blå Herrar Stockholm 1900
3535 Lukas Sandmaier Fernweh Blå Herrar 1900
3536 Victor Smångs Privatmäklarna Blå Herrar Nacka 1900
3537 Benjamin Stenfelt West Coast represents Blå Herrar 1900
3538 William Stenman Blå Herrar Handen 1900
3539 Camilla Stenman Blå Damer Handen 1900
3540 Marcelo Tokarnia Klarna Val Klarna Val Blå Herrar STOCKSUND 1900
3521 Lucy Handley Blå Damer Stockholm 1900
3522 Eija Hedlund Blå Damer Farsta 1900
3523 Ulrika Hedlund Runacademy IF Blå Damer Stockholm 1900
3524 Andrea Horvei Blå Damer Oslo 1900
3525 Ove Johansson Oves Cross Köping Blå Herrar Oves Cross Köping 1900
3526 23651360 Kawai Ericsson Brazucas Blå Herrar TÄBY 1900
3527 Patrik Landberg Lonesome Runners Blå Herrar Älvsjö 1900
3528 Anton Lindström Blå Herrar Solna 1900
3529 Malin Löfgren Atlas Copco IF Blå Damer Nacka 1900
3530 Magdalena Radtke West Coast represents Blå Damer Göteborg 1900
3511 Lill Cronås Långviks löparsällskap Blå Damer Värmdö 1900
3512 Torbjörn Del Balio Blå Herrar INGARÖ 1900
3513 Magnus Dufva Blå Herrar BRO 1900
3514 Gunnar Dufva Blå Herrar 1900
3515 Martina Eichler Fernweh Blå Damer TÄBY 1900
3516 Jan Ekroth Team Ekroth Blå Herrar Stockholm 1900
3517 Maria Erlandsson Blå Damer Ingarö 1900
3518 Andreas Frännlid Blå Herrar Nacka 1900
3519 Daniel Förberg Fredrikshof FIF Blå Herrar Stockholm 1900
3520 Sofia Gidewall IFK Tumba Blå Damer Stockholm 1900
3501 Martin Ahlström IFK Enskede Blå Herrar Tyresö 1900
3502 Elin Ahlström IFK Enskede Blå Damer Tyresö 1900
3503 Johan Anrin Blå Herrar SOLLENTUNA 1900
3504 Annica Bergman Blå Damer Solna 1900
3505 Christel Bexelius 100 till nyår! Blå Damer Vattholma 1900
3506 Fredrik Bexelius 100 till nyår! Blå Herrar Vattholma 1900
3507 Aron Bodén Blå Herrar Nacka 1900
3508 Anders Braathen Blå Herrar TYRESÖ 1900
3509 Anja Braunwarth Blå Damer Älta 1900
3510 Mikael Collin Blå Herrar Enskede 1900
3980 Kerstin Eriksson Lila Damer Johanneshov 1989
4136 Filippa Nyström Järla IF F04/05 Vit Damer Nacka 2004
3979 Andreas Westberg Lila Herrar Stockholm 1981
3978 Lars Westberg Sollentuna Dreamteam Lila Herrar Sollentuna 1949
3977 Agnes Wahlqvist Saltsjö-Boo IF Lila Damer Saltsjö-Boo 2004
4036 Linda Enderstad Svart Damer Knivsta 2005
4037 Desiree Stolpe Svart Damer 1972
3976 Josefine Andersson Saltsjö-Boo IF Lila Damer Saltsjö-Boo 2004
4035 Martin Gidewall IFK Tumba Friidrott Svart Herrar TUMBA 1976
4034 Sebastian Tegnebratt Runacademy IF Svart Herrar Skogås 1988
3975 Christina Wainikka Lila Damer Stockholm 1968
4033 Peter Malmsten Svart Herrar Stockholm 1954
4135 Ebba Wennbrink Järla IF Järla IF F04/05 Vit Damer Nacka 2005
3974 Anders Asp SPIK Lila Herrar Sköndal 1963
4032 Lisa Ring IK Nocout.se Svart Damer Nacka 1993
3973 Simon Andersson Lila Herrar SaltSjö-Boo 1991
3971 Helena Åberg Östlund Kungsholmen Lila Damer Stockholm 1974
3972 Tobias Östlund Kungsholmen Lila Herrar Stockholm 2005
4133 Agnes Sandell Järla IF F04/05 Vit Damer Nacka 2005
4134 Fredrik Sandell Järla IF F04/05 Vit Herrar Nacka 1973
3888 Danel Arismendez Murillo Grön Damer Stockholm 1983
3500 Hilma Löfgren Sickla IF Blå Damer Nacka 2006
4132 Ella Lidström Eriksson Järla IF F04/05 Järla IF F04/05 Vit Damer Nacka 2005
3886 Jakob Jansson Grön Herrar Värmdö 2006
3887 Agnieszka Jansson Grön Damer Värmdö 1979
4131 Siri Nyman Järla IF Järla IF F04/05 Vit Damer Saltsjö-Duvnäs 2005
4130 Leonie Grosse Österdahl Järla IF Järla IF F04/05 Vit Damer Nacka 2014
3885 Anna Sevon HiQ Sports Clun Grön Damer Johanneshov 1973
4129 Alice Öreus Järla If Järla IF F04/05 Vit Damer Nacka 2005
4128 Irma Hasselström Järla if Järla IF F04/05 Vit Damer NACKA 2005
4127 Tova Jendeby Järla IF Järla IF F04/05 Vit Damer Nacka 2005
4126 Malika Ernström Järla if Järla IF F04/05 Vit Damer Stockholm 2002
3969 Daniel Widstrand Wide IF Lila Herrar Stockholm 1974
3970 Jon Håkansson Wide IF Lila Herrar Nacka 1975
4125 Sonja Ahlquist Järla IF Järla IF F04/05 Vit Damer Nacka 2005
3883 Anette Bolander Tarma Sickla Grön Damer Stockholm 1970
3884 Saga Tarma Sickla IF Grön Damer Stockholm 2005
3881 Love Hansson Team S&H Grön Herrar Nacka 1983
3882 Elin Simonsson Team S&H Grön Damer Nacka 1986
3789 Stefan Hemström Nacka Energi Gul Herrar Bromma 1966
3787 Åsa Forsberg Cameus Gul Damer ÄLTA 1979
3788 Rikard Carlström Cameus Gul Herrar 1975
3786 Sheona Urquhart Gul Damer Naka 1986
4031 Ida Mlowe Jag cyklade utan hjälm Svart Damer Hägersten 1971
3785 Martin Swenne Älvsjö Alfonz Gul Herrar Älvsjö 1962
3880 Andreas Örstadius Grön Herrar Landskrona 1988
4124 Per-Erik Waller Vit Herrar Saltsjö-boo 1957
4123 Henrik Ekwall Vit Herrar Nacka 1956
4122 Petra Kastensson Epiroc Epiroc Slagsta Vit Damer Hägersten 1964
3782 Kjell Hedlund Bajen Gul Herrar Nacka 1962
3783 Love Hedlund Gul Herrar Nynäshamn 1998
3784 Katarina Alme'n Bajen Gul Damer Nacka 1963
3781 Anette Kolvik Gul Damer Nacka 1958
3780 Sofia Ekfalk Gul Damer Nacka 1991
3968 Lars Tjernström Lila Herrar Älta 1974
3965 Moa de Bourgh The Red Team and The Good Team Lila Damer lidingö 1995
3966 Patrik M. Sjöberg The Red Team and The Good Team Lila Herrar 1994
3967 Anton de Bourgh The Red Team and The Good Team Lila Herrar 1993
3964 Josephine Bellwaldius Lila Damer Solna 1995
3963 Conny Evenholt Fagersjö IK Lila Herrar Farsta 1967
3961 Fredrik Zetterblom Team Lumbricus Lila Herrar Johanneshov 1989
3962 Maria Hammarling Team Lumbricus Lila Damer Johanneshov 1991
3958 Johan Åkerlund Team Åkerlund Lila Herrar Saltsjö-Boo 1969
3959 Emil Åkerlund Team Åkerlund Lila Herrar 2006
3960 Fredrika Åkerlund Team Åkerlund Lila Damer 2001
3957 Sofia Svensson Atlas Copco IF Lila Damer Nacka 1986
3955 Marie Munktell Lonesome Runners Lila Damer Vendelsö 1979
3956 Susan Weller Lila Damer Södertälje 1980
3954 Maria Aschenbrenner Lila Damer Stockholm 1944
3952 Hampus Tolke Team Nacka Täby Lila Herrar Nacka 2005
3953 Jessica Ålander Team Nacka Täby Lila Damer Täby 2006
3951 Åsa Albertsson Hästkrafterna Lila Damer Sundbyberg 1962
3950 Petri Salminen Lila Herrar Nacka 1972
3948 Lena Edling Team Snigel Lila Damer Uppsala 1958
3949 Oscar Edling Lila Herrar UPPSALA 1998
3947 Michaela Dromberg Lila Damer Solna 1986
4120 Monica Ringheim Vit Damer Solna 1969
4121 Eugenia Ringheim Vit Damer Sollentuna 1990
4030 Oskar Roberts Ringen boys Svart Herrar Hägersten 1998
4029 Dylan Roberts Ringen boys Svart Herrar Stockholm 1995
3879 Andreas Öhlund Grön Herrar Upplands-Väsby 1979
3946 Håkan Yildirim Lila Herrar Farsta 1972
4118 Otto Lundberg Team MF Mother Flower Vit Herrar Stockholm 1991
4119 Alfa Kumlin Team MF Mother Flower Vit Damer Stockholm 1991
4117 Malin Pöllä Fsk. Blomman Mother Flower Vit Damer nacka 1986
4116 Nathalie Ytterberg Pålhammar Mother Flower Vit Damer Bromma 1987
3945 Lisa Sellgren Lila Damer Nacka 1979
4027 Linda Bohlin Lökens IF Epiroc Svart Damer Lidingö 1986
4028 Dennis Jakobsson Lökens IF Epiroc Svart Herrar Lidingö 1981
4026 Linda Lengheden Jag cyklade utan hjälm Svart Damer Bandhagen 1982
4025 Frida Berglund Jag cyklade utan hjälm Svart Damer Farsta 1980
4024 Lisa Larsson Jag cyklade utan hjälm Svart Damer Enskede 1980
3944 Daniel Fihlén Sickla IF Epiroc Slagsta Lila Herrar Norsborg 1989
3943 Ossian Walldow Suneson Epiroc Epiroc Lila Herrar Tyresö 2005
3940 BARBARA BERIN Lila Damer Södertälje 1967
3941 Helge Düring Lila Herrar Södertälje 1968
3942 Michaela Bundschuh Lila Damer Södertälje 1971
3878 Nils Henriksson Grön Herrar Nacka 1984
3939 Jenny Gemzell Lila Damer Hägersten 1974
3876 Jessica Gyllensvärd Grön Damer Nacka 1981
3877 Afzal Yaka Grön Herrar Älvsjö 2000
3875 Mikael Arvenäs Grön Herrar Värmdö 1973
3872 Martin Lewerth The Lewerths Grön Herrar Nacka 1973