Anmälda till Blekinge River Trail 2019 Avancerad sök

Half River 9,5 km

Startnummer Namn Klubb Klass Ort Födelseår
814 Joakim Persson Nättraby Herrar 1900
812 Elin Samuelsson Team Ostbågar Damer 1900
813 Anders Samuelsson Team Ostbågar Herrar 1900
811 Javier Ramos Ramos Älmhult Herrar 1900
810 Jessica Graae Ryssby Damer 1900
809 Jonas Funquist Karlshamn OCR Herrar 1900
808 Cecilia Haglund Karlshamn OCR Damer 1900
807 Arvid Blomster Ronneby OK Herrar 1900
806 Simon Giselsson RONNEBY OK Herrar 1900
805 Mirka Törmänen Karlshamn OCR Damer 1900
804 Klas Adolfsson Team locomotion Herrar 1900
803 Anders Palmquist Team Locomotion Herrar 1900
802 Emil Jönsson Validus functional fitness Herrar 1900
798 Alvaro Ripoll VALIDUS Herrar 1900
799 Alexander Lindqvist VALIDUS Herrar 1900
800 Kenneth Bergqvist VALIDUS Herrar 1900
801 Viveca Johansson VALIDUS Herrar 1900
797 Bo Persson Karlshamn Herrar 1900
796 Bo Bjärdahlen Södra Sandby Herrar 1900
795 Malin Jonasson Kättilsmåla Damer 1900
789 Marie Ekvall WSP Damer 1900
790 Anna-Karin Jonsson WSP Damer 1900
791 Emma Sjögren WSP Damer 1900
792 Eric Torkelsson Karlsson WSP Herrar 1900
793 Emmy Olsson WSP Damer 1900
794 Hanna Wikner WSP Damer 1900
788 Vilmer Lindström OK Skogsfalken Herrar 1900
787 Christin Karlsson Kalmar RC Damer 1900
786 Ninni Töregård Karlshamn Damer 1900
785 Hanna Olsen Karlshamn Damer 1900
784 Sara Lundgren Runacademy IF Damer 1900
782 Anna-Maria Larsson Brosö OK Damer 1900
783 Erik Jönsson Brosö OK Herrar 1900
781 Gunnar Thelin Lund Herrar 1900
779 Nigel Walker Karlskrona Herrar 1900
777 Felicia Johansson Froarp Vikings Damer 1900
778 Ola Johansson Froarp Vikings Herrar 1900
776 Anna Johansson Bodekullorna Damer 1900
774 Marie Edvardsson Svängsta Damer 1900
775 Matilda Edvardsson Karlshamn Damer 1900
773 Lars Thorén Ronneby OK Herrar 1900
771 Albin Emilsson OK Skogsfalken Herrar 1900
772 Emma Emilsson OK Skogsfalken Damer 1900
769 Malte Ohlson Svängsta Herrar 1900
770 Marcus Ohlson Svängsta Herrar 1900
768 Jonas Jeppsson Karlshamn Herrar 1900
767 Maria Karlsson Karlshamn Damer 1900
763 Elin Saleskog Salsjögänget MK Damer 1900
764 Olle Saleskog Salsjögänget MK Herrar 1900
765 Anders Saleskog Salsjögänget MK Herrar 1900
766 Jennie Saleskog Salsjögänget MK Damer 1900
762 Therese Jangbo KRISTIANSTAD Damer 1900
761 Louise Johansson Villands Vånga Damer 1900
760 ulrika E-Nilsson Immeln Damer 1900
759 Gabriel Håkansson Ronneby OK Herrar 1900
758 Karin Palmgren Kalmar Damer 1900
757 Barbro Nilsson Höllviken Damer 1900
756 Thomas Pålsson Sölvesborg Herrar 1900
755 Alexander Stenfelt Mörrum Herrar 1900
754 Annika Karlsson Jämjö Damer 1900
753 Lina Karlsson OK Skogsfalken Damer 1900
752 Julia Karlsson OK Skogsfalken Damer 1900
750 Hedda Rosengren Svensson OK Orion Damer 1900
751 Annika Rosengren OK Orion Damer 1900
749 Rebecca Thörnberg Runacademy IF Damer 1900
748 Patricia Wernersson Mörrum Damer 1900
747 Christian Christoffersson Beddingestrand Herrar 1900
746 Elin Melkersson Fågelmara Damer 1900
745 Ann Henriksson IF UDD Running team Damer 1900
744 Biljana Obrovac Kallinge Damer 1900
743 Janna Nilsson Lyckeby Damer 1900
742 Anna Pfeifer Ronneby Damer 1900
741 Crister Ohlsson Karlshamn Herrar 1900
740 Ola Holmström ON Training Sölvesborg Herrar 1900
739 Anders Wendel Egnahemsvägens IK Herrar 1900
737 Steve Dahlqvist Team Paltina Herrar 1900
738 Micko Dahlqvist Team Paltina Damer 1900
736 Melker Larsson OK Orion Herrar 1900
735 Mattias Gårdesten Liverpool Herrar 1900
734 Jan Persson Team Maria Herrar 1900
733 Josefine Jungstrand OK Skogsfalken Damer 1900
731 Annelie Böök Nilsson Eslöv Damer 1900
732 Joakim Nilsson Eslövs AI Herrar 1900
730 Marcus Eklund Nättraby Herrar 1900
729 Terese Friman Glasrikets RC Damer 1900
728 Anna Magnusson Team Tough Race Sweden Damer 1900
727 Susanne Aspeklev Salsjögängets MK Damer 1900
725 Jessika Selinder Runacademy Karlskrona Damer 1900
726 Pia Walker Runacademy Karlskrona Damer 1900
724 Ida Mauritzson Karlshamn Damer 1900
723 Martin Holst IF Udd Herrar 1900
722 Charlotta Persberg - Damer 1900
721 Anneli Svensson Team Blekinge Löparförening Damer 1900
720 Henrik JANSSON Team Tough Race Sweden Herrar 1900
717 Otto Lagerquist Ferielöparna Herrar 1900
718 Cecilia Lagerquist Ferielöparna Damer 1900
719 Jessica Nilsson Ferielöparna Damer 1900
716 Samuel Håkansson Ronneby OK Herrar 1900
715 Thomas Abelt Stigmännen 0k Karlshamn Herrar 1900
713 Anders Elfving Ölandstokarna Herrar 1900
714 Camilla Elfving Ölandstokarna Damer 1900
710 Magnus Spåre Evomatic Herrar 1900
711 Kalle Gunnarsson Evomatic Herrar 1900
712 Jonas Persson Evomatic Herrar 1900
708 Peter Larsson Bäcken IF Herrar 1900
709 Mattis Nilsson Bäcken IF Herrar 1900
707 Sandra Persson Karlshamn OCR Damer 1900
706 Olle Schyberg Karlshamn OCR Herrar 1900
704 Lina Mikoniene Ronneby Damer 1900
705 Arunas Mikonis Ronneby Herrar 1900
703 Eva Nordin Runacademy IF Damer 1900
702 Patrik Flydén AXA Sportklubb Herrar 1900
701 Karolina Jonasson Runacademy IF Damer 1900
699 Therese Petersson Svängsta Damer 1900
700 Donald Petersson Svängsta Herrar 1900
696 Sylvia Stenfelt Mörrum Damer 1900
697 Per Stenfelt Mörrum Herrar 1900
698 Samuel Stenfelt Mörrum Herrar 1900
695 Jenny Ivarsson Härlövs IF Damer 1900
694 Mia Söderberg Trailbitches Damer 1900
693 Moa Sandström Asarum Damer 1900
692 Karl Rydén Malmö Herrar 1900
691 Noa Håkansson Karlshamn Damer 1900
690 Eva Malmberg Södra Cell Mörrum Damer 1900
689 Carina Fransson Ronneby Damer 1900
688 Johannes Isaksson Osby Herrar 1900
687 Nina Svennergren Sweden runners Damer 1900
686 Malin Flyckt Salsjögänget MK Damer 1900
685 Johanna Svantesson Mörrums Badmintonklubb Damer 1900
684 David Turesson Glasriket RC Herrar 1900
683 Sofie Cederquist Karlshamns triathlon Damer 1900
682 Carina Karlsson Gustavstorp Damer 1900
681 Emma Turpeinen Näsum Damer 1900
680 Ulrika Franzen Karlshamns SK Triathlon Damer 1900
679 Ida Bergstrand OK Skogsfalken Damer 1900
678 Kristina Lindfors Trensum Damer 1900
677 Robin Rovina OK Skogsfalken Herrar 1900
676 Jessica Klintö Mörrum Damer 1900
675 Victor Josefsson Karlshamn OCR Herrar 1900
674 Andreas Eriksson Arnqvist TNT-Öland Herrar 1900
673 Melwin Ivarsson Härlövs IF Herrar 1900
672 Catarina Elofsson Härlövs IF Damer 1900
671 Madeleine Olsson Salsjögänget Damer 1900
670 Dan Janerus Sweden runners Herrar 1900
669 Martin Ahl Fatcamp Herrar 1900
668 Linda Svederberg Söderåsens FK Damer 1900
667 Kalle Klyft Svängsta Herrar 1900
666 Lena Cehlin Limhamn Damer 1900
665 Per Karlsson Karlshamn Herrar 1900
664 Carina Thomasson Ryssbergets IK Damer 1900
663 Sara Rossander Ryssbergetsik Damer 1900
661 Ingrid Grunditz - Damer 1900
662 Niklas Grunditz - Herrar 1900
660 olof Olsson OK Skogsfalken Herrar 1900
659 Silke Spårman Meyer Salsjögänget Damer 1900
657 Pontus Nilsson Runacademy IF Herrar 1900
658 Hanna Nilsson Lund Damer 1900
656 Anders Svensson Halmstad Herrar 1900
655 Max Persson Karlshamn OCR Herrar 1900
654 Jörgen Johansson Lyckeby Herrar 1900
653 Hanna Porshammar Ingen Damer 1900
652 Jens U Nilsson Liverpool FC Herrar 1900
650 Lovisa Jeppsson Hygglo IF Damer 1900
651 Camilla Andersson Hygglo IF Damer 1900
648 Daniel Söderberg Svängsta Herrar 1900
649 Karin Svensson Svängsta Damer 1900
646 Rickard Hultin Asarum Herrar 1900
647 Johan Rosenquist Nättraby Herrar 1900
645 Margareta Sinnott Toarp Damer 1900
644 Helene Åkesson Kristianstad Damer 1900
643 Richard Sällström Bromölla Herrar 1900
642 Anna-Lotta Wolgast Salsjögänget MK Damer 1900
641 Kenth Svensson Ryssbergets IK Herrar 1900
640 Sofie Månsson Helsingborg Damer 1900
638 Petter Etzén Lyckeby Herrar 1900
639 Ludvig Etzén KHK Team -07 Herrar 1900
636 Alexandra Pap Karlshamn OCR Damer 1900
637 Johanna Ekberg Asarum Damer 1900
633 Emelie Karlsson IF UDD Running team Damer 1900
634 Daniel Svensson Näsvikens löpargrupp Herrar 1900
635 Eric Skåre Mörrums Badmintonklubb Herrar 1900
630 Lennart Wetterholt Lag Ella Herrar 1900
631 Anneli Wetterholt Lag Ella Damer 1900
632 Jacob Wetterholt Lag Ella Herrar 1900
627 Nadja Filipsen Karlshamn Damer 1900
628 Christian Cederquist Karlshamn Herrar 1900
629 Kjell Filipsen Karlshamn Herrar 1900
626 Susanna Ekstrand Karlshamn Damer 1900
624 Livia Faraasen KA2IF Damer 1900
625 Malin Faraasen KA2IF Damer 1900
623 Hans Reidel Karlshamn Herrar 1900
621 Påhl Karlströmer Södra Herrar 1900
622 Eva Karlströmer Karlströmer Consulting Damer 1900
620 Ida Schyberg Skogsfalken Damer 1900
619 Michelle Andersson Malmö Damer 1900
618 Peter Ahlqvist Lund Herrar 1900
617 Daniel Gustafsson Veberöd Herrar 1900
615 Linda Svensson Karlshamn OCR Damer 1900
616 Engla Svensson Karlshamn OCR Damer 1900
614 Jolanta Eisele Dalby Damer 1900
612 Joel Persson Fjälkinge Herrar 1900
613 Nilla Anderberg Fjälkinge Damer 1900
611 Jerker Almskoug Wolfgang Herrar 1900
609 Åsa Häggblad Urshult Damer 1900
608 Ola Bergman Rälla Rebell Runners Herrar 1900
610 Anita Pettersson Team Natural Training Öland Damer 1900
607 Kristina Hellberg Team Löptikarna Damer 1900
606 Katarina Holm Löptikarna Damer 1900
605 Tony Lindgren Kristianstad Herrar 1900
604 Peter Karlsson Rälla Rebel Runners Herrar 1900
603 Sara Tufvesson Östra Grevie Damer 1900
602 Erika Karlsson OK Skogsfalken Damer 1900
601 Clas Nilsson Karlskrona SOK Herrar 1900
600 Jehlena Voloder Tollarp Damer 1900
598 Anneli Fasth Ronneby Kommun Damer 1900
599 Ann-Sofi Larsson Ronneby Kommun Damer 1900
597 Sarah Petersson Asarum Damer 1900
595 Benjamin Daan Waubert de Puiseau Göteborg Herrar 1900
596 Miriam Waubert de Puiseau Linköping Damer 1900
593 Anette Andersson Asarum Damer 1900
594 Michaela Olsson Asarum Damer 1900
592 annica johansson ronneby kommun Damer 1900
589 Rebecka Wigstrand Halmstad Damer 1900
590 Pernilla Wigstrand Bellö Damer 1900
591 Albin Wigstrand Bellö Herrar 1900
587 Roberth Månsson Team 1 Herrar 1900
588 William Månsson Team 1 Herrar 1900
586 Martin Mattsson Elleholm Riverdance Herrar 1900
585 Magnus Bäverås Lonesome Runners Herrar 1900
583 Fredrik Caleland Ivetofta Herrar 1900
584 Cornelia Kagg Knäred Damer 1900
582 Karl-Gustaf Lundholm Urshults IF Herrar 1900
580 Janne Svensson OK Orion Herrar 1900
581 Amanda Svensson OK Orion Damer 1900
578 Anders Dahlbom Svängsta Herrar 1900
579 Lukas Kulle Lund Herrar 1900
577 Signe Noresson Karlshamn Damer 1900
576 Marie Hoff Städservice i Blekinge Damer 1900
575 Ann-Kristin Isaksson Isaks Damer 1900
574 Cristopher Bengtsson Sigma Technology Herrar 1900
573 Karin Ljunghall Grymma tjejer Damer 1900
572 Ulrika Lundholm Urshults IF Damer 1900
571 Karolina Söderlind Team Grymma Tjejer Damer 1900
570 Sofia Svensson Sillkrantz Damer 1900
569 Caroline Axelsson Härlövs IF Damer 1900
566 Andreas Kalomenidis Kristianstad Herrar 1900
567 Fredrik Larsson Kristianstad Herrar 1900
568 Maria Bergqvist Kristianstad Damer 1900
565 Teresia Ehrnst Malmö Damer 1900
563 Ida Svensson Sillkrantz Damer 1900
564 Ola Lundgren Sillkrantz Herrar 1900
562 Anneli Johansson Team Grymma Tjejer Damer 1900
560 Kristian Norrby Ålem CK Herrar 1900
561 Maria Wictorson Ålem CK Damer 1900
558 Niclas Lindén Can Bygg Herrar 1900
559 Lena Lindén Strand Can Bygg Damer 1900
557 Niclas Persson Rälla Rebell Runners Herrar 1900
556 Linda Hagström Helsingborg Damer 1900
555 Marie Rosenberg Powergirl Damer 1900
543 Daniel Borg Sigma Technology Herrar 1900
544 Ellinor Borg Sigma Technology Damer 1900
545 Andreas Mattisson Sigma Technology Herrar 1900
546 Daniel Hörberg Sigma Technology Herrar 1900
547 Per Karlsson Sigma Technology Herrar 1900
548 Rebecca Sebernby Sigma Technology Damer 1900
549 Fredrik Nordström Sigma Technology Herrar 1900
550 Fredrik Lindström Sigma Technology Herrar 1900
551 Simon Sönnby Sigma Technology Herrar 1900
552 Bertil Saegebrecht Sigma Technology Herrar 1900
553 Jens Nilsson Sigma Technology Herrar 1900
554 Henrik Nilsson Sigma Technology Herrar 1900
541 Nellie-Kim Millbourn Ingen Damer 1900
542 Nadine Millbourn Ingen Damer 1900
540 Kristina Ponting umara sports club Damer 1900
536 Katarina Lennartsson Team Hörvik Damer 1900
537 Erland Gustafsson Team Hörvik Herrar 1900
538 Agust Lennartsson Team Hörvik Herrar 1900
539 Martina Thor Team Hörvik Damer 1900
534 Pierre Robèrt KARLSHAMN Triathlon Herrar 1900
535 Ann-Sofie Robèrt KARLSHAMN Triathlon Damer 1900
533 Stefan Cronholm Lonesome Runners Herrar 1900
532 Kajsa Midenius Lonesome Runners Damer 1900
531 Anna Ellmark Lunds OK Damer 1900
530 Fredrik Hansson Team 1 Herrar 1900
529 Elisabet Janner Ronneby OK Damer 1900
528 Emma Svedström Team grymma tjejer Damer 1900
527 Anna Rinaldo Team Grymma Tjejer Damer 1900
526 Carin Håkansson Team Grymma tjejer Damer 1900
524 Emelie Agnesson Team offerkällan Damer 1900
525 Johan Olofsson Team offerkällan Herrar 1900
523 Tommie Månsson TEAM 1 Herrar 1900
522 Henrik Gustafsson Karlshamns Gymmix Herrar 1900
521 Tomas Karlsson Växjö Löparklubb Herrar 1900
520 Susanne Wiberg Rälla Rebel Runners Damer 1900
518 Annika Granqvist Värend GN OL Damer 1900
519 Anders Granqvist Värend GN OL Herrar 1900
516 David Heerman Lonesome Runners Herrar 1900
517 Yvonne Heerman Lonesome Runners Damer 1900
515 Magnus Franzen OK Skogsfalken Herrar 1900
514 Daniel Bengtsson Lund Herrar 1900
513 Mathias Malmgren TEAM Blekinge Herrar 1900
512 Carl Libert 2tall Herrar 1900
511 Maria Toverland Runacademy IF Damer 1900
510 Rickard Blomgren Säby Herrar 1900
506 Dan Hasanov Head Bike Sverige Herrar 1900
507 Malin Hasanov Head Bike Sverige Damer 1900
508 Jonas Kullberg Head Bike Sverige Herrar 1900
509 Eva Kullberg Head Bike Sverige Damer 1900
504 Peter Valeur Rörvik Herrar 1900
505 Ulrika Rosengren Rörvik Damer 1900
503 Maria Steinthorsson Runacademy IF Damer 1900
502 Eric Mejegård Karlshamn OCR Herrar 1900
501 Pernilla Nilsson Sweden runners Damer 1900
500 Rolf Johansson Sweden runners Herrar 1900

Long River 20 km

Startnummer Namn Klubb Klass Ort Födelseår
354 Petter Nordholm Team Blekinge Herrar 1900
353 Kim Johnsson lyckeby Herrar 1900
352 Jimmy Andersson Mgubeke Happy United Herrar 1900
351 Juha Vasenius Elmhults Sport Club Herrar 1900
350 Henrik Petersson Torslunda Öland Herrar 1900
348 Maria Swennergren Hansen København Damer 1900
349 Thomas Gjøll Hansen Den Kongelige Livgardes idrætsforening Herrar 1900
347 Kristoffer Karlsson UF Contact Herrar 1900
346 elin fredriksson Bromölla Damer 1900
345 Arturs Vadzis Drusti Herrar 1900
344 Anna Simonsson Sölvesborg Damer 1900
343 Maria Henningsson Team locomotion Damer 1900
341 Magnus Ljunghäll Team 1.90 Herrar 1900
342 Andreas Thomasson Team 1.90 Herrar 1900
340 Vincent Lenell Mörrum Herrar 1900
339 Inge Mattsson Glimma Ryttarförening Herrar 1900
338 Harald Haglund Kristianstad Herrar 1900
337 Esko Forsén Kockums IF Herrar 1900
336 Niklas svensson Rödeby Herrar 1900
335 Roland Mårtensson Södra IF Herrar 1900
334 Erik Lundberg Mölndal Herrar 1900
333 Karl Lundstedt Lund Herrar 1900
332 Jon Pallon AXA SC Herrar 1900
331 Tobias Jersheim Ronneby Herrar 1900
330 Kim Hansson Globo Gym Herrar 1900
329 Torbjörn Ruckman Coach K Runners Herrar 1900
327 Thomas Fröjd Härlövif Herrar 1900
326 Mikael Lindström Ronneby Simsällskap Herrar 1900
325 martin Frostle G-hill Runners Herrar 1900
328 Anders Petersson team blekinge Herrar 1900
323 Niklas Bratt OK Orion Herrar 1900
324 Axel Bratt OK Orion Herrar 1900
321 Lee Ottosson Trail duo Herrar 1900
322 Sabina Ottosson Trail duo Damer 1900
320 Hanna Sivesand Kristianstad Damer 1900
319 Patrik Palmgren Kalmar Herrar 1900
318 Heidi Hafvervik Team Blekinge Damer 1900
317 Max Rosencrantz Oxie Herrar 1900
316 Lisa Folino Karlskrona SOK Damer 1900
315 Ola Olsson Ok Skogsfalken Herrar 1900
314 Johan Olsson Team Blekinge Herrar 1900
313 Tilde Jensen Ryssbergets IK Damer 1900
312 Håkan Emilsson ok skogsfalken Herrar 1900
308 Nicklas Medin Emmaboda Verda OK Herrar 1900
309 Anna Zobal Emmaboda Verda OK Damer 1900
310 Hans Zobal Askaremåla RC Herrar 1900
311 Henrik Zobal VivaMedia Herrar 1900
306 Magdalena Lilja Stävie AC Damer 1900
307 Daniel Ahlgren Härlövs IF Herrar 1900
304 Martin Sjöberg Pan-Kristianstad Herrar 1900
305 Johanna Karlsson Pan-Kristianstad Damer 1900
303 Karin Salandin Furulund Damer 1900
302 Jim Norrman Aktiv för epilepsi Herrar 1900
301 Camilla Tinglöf Ok Gränsen Damer 1900
300 Per Fagerström Wheelock Racing Herrar 1900
299 Jessika Pahlm - Damer 1900
297 Kristina Berlin Karlskrona SOK Damer 1900
298 Henrik Berlin Karlskrona SOK Herrar 1900
296 Håkan Lagerquist Ferielöparna Herrar 1900
295 Erik Månsson Åhus FIK Herrar 1900
294 Mattias Andersson Ronneby Herrar 1900
293 Tina Lindström OK Skogsfalken Damer 1900
292 Fredrik Håkansson Ronneby OK Herrar 1900
290 Jonas Johansson OK Skogsfalken Herrar 1900
291 Linda Granlöv Ölandstokarna Damer 1900
288 Oliver Håkansson OK Orion Herrar 1900
289 Jenny Håkansson OK Orion Damer 1900
286 Patrik Jonsson Nättraby Herrar 1900
287 Sandro Miletti Ronneby Herrar 1900
284 Herman Jonsson Södra Herrar 1900
285 Filip Stålebjer Karlshamn Herrar 1900
283 Jan Brågård AXA Sports Club Herrar 1900
282 Martin Eldh Evomatic Herrar 1900
281 Tommy Nielsen Rödeby Herrar 1900
280 Magnus Carlson Hossmo RC Herrar 1900
279 Mats Nilsson Karlskrona Herrar 1900
278 Christina Olsson Tyby Kristianstad Damer 1900
277 Malin Kjellén Sölvesborg Damer 1900
276 Max Olin Karlskrona Herrar 1900
274 Marcel Nilsson Malmö Herrar 1900
275 Jonas Tebring Malmö Herrar 1900
273 Johan Hilmersson Härlövs IF Herrar 1900
271 Becky Helgadottir Team Flodhästarna Damer 1900
272 Mats Olson Team Flodhästarna Herrar 1900
270 David Fridlund Team KMLKJ Herrar 1900
269 Jörg Teichgraeber KSK Karlshamn Herrar 1900
268 David Lind Karlshamn SK Swimrun Herrar 1900
267 Lucas Bothin Team skavsår Herrar 1900
266 Annica Karlsson Karlskrona Damer 1900
265 Mattias Johansson Tomelilla Herrar 1900
264 Jon Ottosson Globo Gym Herrar 1900
263 Kristina Nyman Karlskrona Damer 1900
262 Sandra Södergren Fif gnistan Damer 1900
261 Johan Söderquist Karlskrona Herrar 1900
260 Chris Nyroos Karlskrona Simsällskap Herrar 1900
259 Daniel Flyckt Salsjögänget MK Herrar 1900
258 Björn Blom POLKON Herrar 1900
257 Krister Fransson Team Blekinge Herrar 1900
256 Markus Samuelsson Karlskrona Kettlebell Herrar 1900
254 Johan Olsson Salsjögänget mk Herrar 1900
255 Synnöve Brorsson Salsjögänget mk Damer 1900
251 Mats Olsson Salsjögänget Herrar 1900
252 Ulf Persson Salsjögänget Herrar 1900
253 Ulf Nilsson Salsjögänget Herrar 1900
249 Adam Jönsson KARLSHAMN Herrar 1900
250 David Håkansson HALMSTAD Herrar 1900
248 Richard Cedergren Härlövs IF Herrar 1900
247 Francois Dommanget Malmö Herrar 1900
246 Roger Szymasko Åhus FIK Herrar 1900
245 Lars Mellberg Ystad Herrar 1900
244 Anna Lundqvist Söderåsen fk Damer 1900
243 Malin Fernlid Veberöd Damer 1900
242 Jonas Berg West Ham Fans Sweden Herrar 1900
241 Eva Pettersson Karlskrona SOK Damer 1900
240 Niklas Sjöberg Tågra Herrar 1900
239 Andreas Ernebrand Mörrum Hockey Herrar 1900
238 Johan Jakobsson Malmö Herrar 1900
237 Johan Åslund Johannishus Herrar 1900
235 Kristina Nyström Brösarp Damer 1900
236 Hanna Bengtsson Malmö Damer 1900
234 Linn Johansson Malmö Damer 1900
233 Paul Olsson svängsta Herrar 1900
232 Linda Norberg Nättraby Damer 1900
231 Jan Karlsson Växjö OK Herrar 1900
230 Tove Juhl Andersen Karlskrona Damer 1900
228 Heidi Whelan Söderåsens FK Damer 1900
229 Jim Lagerqvist Söderåsens FK Herrar 1900
227 Jonas Zetterqvist Karlshamn SK Swimrun Herrar 1900
226 Christoffer Fritzson Go och Gla Herrar 1900
223 Jens Altarac Veberöd Herrar 1900
224 Pontus Altarac Veberöd Herrar 1900
225 Luise Nilsson Veberöd Herrar 1900
222 Andreas Berntsson Söderåsen FK Herrar 1900
221 Sofie Bondeson Malmö Damer 1900
220 Markus Hagelberg Växjö Herrar 1900
219 Anton Wolgast Salsjögänget MK Herrar 1900
218 Vesna Eriksson Freeflow Hässleholm Damer 1900
217 Mikael Skåre Mörrums Badmintonklubb Herrar 1900
216 Mats Sjögren Ronneby Herrar 1900
214 Mikael Malm Frennarp raiders Herrar 1900
215 Jennie Malm Frennarp raiders Damer 1900
213 Vakant Vakant Vakant Herrar 1900
212 Helena Ljungström Hägersten Damer 1900
210 Berra Andersson Åhus CK Herrar 1900
211 Anna Andersson Åhus CK Damer 1900
209 Jerker Hagman Karlshamn Herrar 1900
208 Sofie Bengtsson Granqvist Karlshamn Damer 1900
207 Mattis Wendel KGW Herrar 1900
206 Henrik Bengtsson Granqvist Karlshamn Herrar 1900
205 Joel Sjöholm Pan - Kristianstad Herrar 1900
204 Johan Lenell Mörrums Badmintonklubb Herrar 1900
203 Linda Sparr Lonesome Runners Damer 1900
202 Therese Hörström Karlskrona Damer 1900
200 Marcus Adolfsson Team Nordic Trail Herrar 1900
201 Helena Blomqvist Bålsta Damer 1900
199 Oscar Olsson Team Merrell Herrar 1900
198 Oscar Johansson Johanz mä’Z Herrar 1900
197 Niklas Sisins Kockums IF Herrar 1900
196 Henrik Norberg Veingegatan 4 Herrar 1900
195 Jens Nielsen Stora Råby Herrar 1900
194 Mathias Worbin Lund Herrar 1900
193 Pontus Nyman Höganäs Herrar 1900
192 Maja Håkansson Malmö Damer 1900
191 Rebecka Ström Växjö Damer 1900
190 Alexander Ström ETCFERMF. Herrar 1900
189 Victor Ström ETCFERMF. Herrar 1900
188 Lars Olov Martinsson Möllan frontrunners Herrar 1900
187 Thomas Lidén Wolfgang Herrar 1900
186 Stefan Brattberg SPA Ronneby Herrar 1900
185 Christine Johansson Ronneby Damer 1900
184 Helen Bergman Rälla Rebell Runners Damer 1900
182 Lotti Harriesson Högby if Damer 1900
183 Max Harriesson Högby if Herrar 1900
181 Sara J Karlsson Rälla Rebel Runners Damer 1900
180 Ulf Svensson Nordic Drugs - Limhamn Herrar 1900
179 Lucia Goenaga Lund Damer 1900
178 Kristoffer Stern Nybro Herrar 1900
177 Tilda Wennerstål Malmö Damer 1900
176 Emanuel Semerson Örebro Herrar 1900
175 Peter Nordvall Svängsta Herrar 1900
174 Anders Sjölander Vegan Runners IK Herrar 1900
173 Susanna Wigstrand Bellö Damer 1900
172 Per Hermansson Växjö Herrar 1900
170 Therese Stenholm Asp Karlskrona SOK Damer 1900
171 Henrik Stenholm Karlskrona SOK Herrar 1900
169 Peter Nordström Team Blekinge Herrar 1900
167 Erik af Wetterstedt Team af W Herrar 1900
168 Nicole af Wetterstedt Team af W Damer 1900
166 Pontus Johansson Karlskrona SOK Herrar 1900
165 Niklas Hegfalk Malmö-Askenäs Herrar 1900
163 Isac Petersson Karlshamn Herrar 1900
164 Mattias Håkansson Karlshamn Herrar 1900
162 Uffe Johansson Ronneby Herrar 1900
160 Andreas Gren Momolocos Herrar 1900
161 Anastasia Shcherbakova Momolocos Damer 1900
159 David Nilsson Rälla Rebel Runners Herrar 1900
158 Lena Fransson Växjö löparklubb Damer 1900
157 Linda Gunnarsson Elmhults Sportklubb Damer 1900
156 Anders Isaksson Isaks Herrar 1900
155 Anders Martinsson sega gubbar Herrar 1900
154 Tobias Svahn Sillkrantz Herrar 1900
153 Helen Magnusson Karlskrona simsällskap Damer 1900
150 Jonathan Björnsson Karlskrona Herrar 1900
151 Eline Boesen Karlskrona Damer 1900
152 Anna Fröborg Karlskrona Damer 1900
149 Emma Alexson Accaoui medlem i 338 triathlon Växjö (men springer för mig själv?) Damer 1900
148 Peter Wallertorp Sölvesborg Herrar 1900
147 Mikael Bovin C33 Herrar 1900
146 DENNIS SJÖGREN Momolockos Herrar 1900
145 Eva-Marie Frösemo Rälla Rebell Runners Damer 1900
144 Kalle Blake Kalmar RC Herrar 1900
143 Madeleine Bengtsson Söderåsens FK Damer 1900
142 Johan Eriksson Trail n' error Herrar 1900
141 Martin Wahlfried Stigmännen Herrar 1900
139 Robert Wallin Kungsholmen Herrar 1900
140 Åsa Knutsen Gustavsberg Damer 1900
138 Henrik Petersson Grabbarna grus Herrar 1900
137 Pär Sydbris ”Grabbarna Grus” Herrar 1900
136 Peter Buregård Nike IF Herrar 1900
135 Rikard Lindkvist Vellinge Old Boys Herrar 1900
134 Sanne Gars Göteborg Damer 1900
132 Tobias Lind Malmö Herrar 1900
133 Josefin Ripa Malmö Damer 1900
130 Gjalt Koopmans Kalmar aik Herrar 1900
131 Anette Johnsson Kalmar Aik Damer 1900
129 Thomas Börjesson Team Blekinge Herrar 1900
128 Jonas Plate Petersson NMC Herrar 1900
127 Thomas Gunnarsson Hultahills Herrar 1900
126 Jesper Peterzen Malmö kanotklubb Herrar 1900
125 Sara Bonde TK Fys Damer 1900
124 Fredrik Nicklasson Team Nicklasson Herrar 1900
123 Mattias Ottosson Tygelsjö runners Herrar 1900
122 Anders Mårtensson TNT-Öland Herrar 1900
121 Emma Olsson OK Skogsfalken Damer 1900
120 Marcus Haug NMC Herrar 1900
118 Johan Müllern-Aspegren Högskolan Kristianstad Herrar 1900
119 Martin Persson Högskolan Kristianstad Herrar 1900
117 David Petersson Holm Herrar 1900
116 Stefan Wiberg Rälla Rebel Runners Herrar 1900
115 Johan Wiktor Tetra Pak IF Herrar 1900
114 Max Ehle Pinna På Herrar 1900
113 Carl Frostgård CrossFit Hässleholm Herrar 1900
112 Kristoffer Löfstedt Wheels of Carlshamn Herrar 1900
110 Daniel Römer Team MAD Herrar 1900
111 Malin Römer Team MAD Damer 1900
109 Viktor Svensson Gullaboås IF Herrar 1900
108 Nina Johansson Friskis & Svettis Torsås Damer 1900
107 Mikael Gunnarsson Elmhults Sportklubb Herrar 1900
106 Stefan Dyberg-Ek Lonesome Runners Herrar 1900
105 Linda Lindersson Lonesome Runners Damer 1900
104 Sarah Glendinning Söderåsen FK Damer 1900
103 Ronald Haagensen Karlshamns SK Swimrun Herrar 1900
102 Mikael Svensson Stigmännen Herrar 1900
101 Malin Andersson Söderåsen Damer 1900
100 Johan Kronlund Umara sportsclub Herrar 1900

Ultra River 50 km

Startnummer Namn Klubb Klass Ort Födelseår
56 Stefan Nilsson HSOK Herrar 1900
55 Tora Philp Stockholm City Triathlon Damer 1900
54 Håkan Terelius Stockholm City Triathlon Herrar 1900
53 Daniel Johansson Växjö Löparklubb Herrar 1900
52 Rasmus Arvidsson Axa SC Herrar 1900
51 Andreas Talberg Pedersen Team Blekinge Herrar 1900
50 Henrik Sköld Göteborg Herrar 1900
48 Amanda Nilsson Ryssbergets IK/BW Karlshamn Damer 1900
49 Kenny Meijer Best Western Hotell Karlshamn Herrar 1900
47 Roger Kjellsson Team Blekinge Herrar 1900
46 Pontus Almquist Team ASS Herrar 1900
45 Fredrik Hedlund THT-Torkö Health Trail Herrar 1900
44 Linus Carlsson Umara Herrar 1900
43 Annika Arnoldsson Färjestadens Motion IF Damer 1900
42 Johan Nordenberg Sweden Runners Herrar 1900
41 Joakim Bergman Söderåsens FK Herrar 1900
40 Viktor Lövström Ronneby Herrar 1900
39 Tobias Den Braver Ok Gränsen Herrar 1900
38 Kenneth M Forsberg FärjestadensMotion IF Herrar 1900
37 Åke LARSSON Stigmännen Karlshamns OK Herrar 1900
36 Niclas Sjögren Runacademy IF Herrar 1900
35 Oskar Henriksson IF Malmö Löp Herrar 1900
34 Jonas Ivarsson Härlövs IF Herrar 1900
33 Mikko Spårman Ronneby Herrar 1900
32 Omar Arponen Vegan Runners IK Herrar 1900
31 Malou Björnslätt Vegan Runners IK Damer 1900
30 Daniel Lindberg Eslövs FK Herrar 1900
29 Oskar Lind Eksjö SOK Herrar 1900
28 Jerry Persson Nostalgimuseum Herrar 1900
26 Sophia Johansson Vegan Runners Damer 1900
27 Aaron Dorn LG Ultralauf Herrar 1900
25 Diana Reynstind Kalmar Damer 1900
23 Martin Wanegårdh Veberöd Herrar 1900
24 Jenny Wanegårdh Veberöd Damer 1900
22 Kristoffer Eneman Södra IF Herrar 1900
21 Jens Larsson Malmö Herrar 1900
20 Toru Shingai IS Göta Herrar 1900
19 Mathias Ljung Falun Herrar 1900
18 Anna Kanschat GOFA Damer 1900
17 Henrik Molin Karlshamns SK Swimrun Herrar 1900
15 ANTON CARLBERG Dalby Herrar 1900
16 Marie Dietrich Helsingborg Damer 1900
14 Mats Rosenberg Stigmännen Herrar 1900
13 William Boberg AXA Sports Club Herrar 1900
12 Rikard Kelloniemi Runnerrille Herrar 1900
11 Joakim Hultqvist Färjestadens Motion IF Herrar 1900
10 Anna Lindquist Färjestadens Motion IF Damer 1900
9 Terje Nilstun Terje löpare Herrar 1900
8 Marco Svantesson Team Trelleborg triathlon Herrar 1900
7 Annika Lydänge Ingen klubb Damer 1900
6 Peter Östlund Team Blekinge Herrar 1900
5 Timmie Mattsson Karlshamns SK Swimrun Herrar 1900
4 Anders Jelander Söderåsens FK Herrar 1900
2 Staffan Körnung B.I.B.I Herrar 1900
3 Andreas Härsjö B.I.B.I Herrar 1900
1 Roger Löfström Scania Road Runners Herrar 1900