Anmälda till Vidingehem Triathlon 2019 Avancerad sök

Olympisk MOTION

Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår
Thomas Rosén Wäxjö MS Enduro Herrar Man Växjö 1989
Åke Andreasson Visma Comenius Herrar Man Färjestaden 1960
Jim Carlsson Kalmar CK Herrar Man Kalmar 1980
Dan Sandberg 358 Herrar Man Växjö 1982
Simon Svensson Lönashult goif Herrar Man Hovmantorp 1991
Christopher Lyrbo Färjestadens Motions IF Herrar Man Kalmar 1980
Hampus Johansson Triathlon Väst Herrar Man Göteborg 1990
Lena Sandberg Damer Kvinna Malmö 1986
Kjell Svensson Förebyggande Friskvård Herrar Man Virserum 1960
Jimmie Ekbäck Förebyggande Friskvård Herrar Man Kalmar 1986
Linda Eidevåg 338 Småland Damer Kvinna Hovmantorp 1979
Niklas Harris Herrar Man Dalby 1972
Martin Edbladh Herrar Man LUND 1972
Johan Johannesson Färjestadens motion IF Herrar Man Färjestaden 1984
Mattias Lunde 8204085619 Herrar Man Rottne 1982
Rasmus Hansen Herrar Man Ingelstad 1982
Erik Olsson Bohuslän endurance sports club Herrar Man Göteborg 1989
Morgan Holst Umara sports club Herrar Man Bromölla 1978
Maria Volkova Damer Kvinna Lund 1987
Mattias Åberg Herrar Man Växjö 1990
Roger Sandberg Trifit IF Herrar Man JÖNKÖPING 1969
Lotta Johansson Färjestadens motions IF Damer Kvinna FÄRJESTADEN 1968
Olaf Ripegård Herrar Man Helsingborg 1971
Tomas Sjöstedt Herrar Man Halmstad 1962
Therese Nyström Kalmar Damer Kvinna Kalmar 1980
Roger Rosberg 338 Småland Herrar Man Växjö 1983
Robert Graumann 338 Småland Herrar Man Växjö 1986
Mika Mäntynen Ulricehamns Triathleter Herrar Man Gällstad 1978
Johan Lindh Brittatorp TK Herrar Man Rottne 1983
Henrik Gullberg Team Kungälv Herrar Man Ytterby 1974

Sprint MOTION

Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår
Elin Berggren Damer Kvinna Vislanda 1979
Stig Wolfgang Styrsö triathlon Kalmar Herrar Man Kalmar 1961
Jonas Andersson Växjö Herrar Man Växjö 1983
Nils Bergdahl 338 Småland Herrar Man Åryd 1971
Anna Fransson Damer Kvinna Ingelstad 1971
Peter North Volvo i Braås Fritidsförening Herrar Man Ramkvilla 1974
Elin Svensson Damer Kvinna GÖTEBORG 1988
Sofie Villman Hörda Damer Kvinna Ingelstad 1982
Henric Nilsson Herrar Man Kalmar 1987
Emanuel Tirenå Volvo Braås Fritid Herrar Man VÄXJÖ 1980
Jörgen Karlsson Kalmar Herrar Man Kalmar 1971
Magnus Fransson GT Teleborg Herrar Man Växjö 1973
Jerker Bergdahl Brittatorp TK Herrar Man Rottne 1976
Jonas Axenbrant Växjö Herrar Man Växjö 1986
Martina Vikefors Växjö Damer Kvinna Växjö 1991
Leo Hagberg 338 Småland Herrar Man Växjö 2001
Nina Lindberg Damer Kvinna Växjö 1981
Katarina Modig Kexholm sk Damer Kvinna Åseda 1978
Charlotte Johansson Damer Kvinna Växjö 1978
Peter Tour SmåLogFriskVård Herrar Man Växjö 1974
Rebecca Arfvidsson Damer Kvinna Växjö 1991
Lina Roda Damer Kvinna Växjö 1991
Ia Williamsson Damer Kvinna Ingelstad 1967
Lina Hyltsten Brittatorp TK Damer Kvinna Rottne 1976
Angelica Isberg 1983 Damer Kvinna Rockneby 1983
William Jacobsson Ingen Herrar Man Växjö 2002
Åsa Jacobsson Ingen Damer Kvinna Växjö 1965
Benjamin Stålhandske Garner Herrar Man Växjö 2003
Samuel Stålhandske Garner Herrar Man Växjö 2001
Christina Stålhandske Damer Kvinna Växjö 1968
Maria Henningsson Damer Kvinna Växjö 1970
björn mikosch Herrar Man MALMÖ 1998
Adam Nilsson Herrar Man Växjö 1999
Oscar Vernersson Herrar Man Moheda 1999
Matilda Gustafsson Damer Kvinna Braås 1995
Christofer Engdahl Färjestadens Motions IF Herrar Man FÄRJESTADEN 1986
Emelie Olsson Gribborna IF Damer Kvinna Sölvesborg 1987
Annica Karlsson Gribbornas IF Damer Kvinna Sölvesborg 1986
Jutta Wihlborg Gribbornas IF Damer Kvinna Sölvesborg 1974
Niclas Andersson Herrar Man Rödeby 1968
Joakim Celion RSS Forza Herrar Man Ronneby 1982
Thomas Malmberg Alvesta Herrar Man Alvesta 1960
Lotta Bertilsson Damer Kvinna Stockholm 1972
Ingemar Gustafsson Herrar Man Växjö 1943
Markus Karlsson Herrar Man Moheda 1978
Jon Ninel Laesi Volvo Braås fritidsförening Herrar Man MOHEDA 1979
Fredrik Svensson Herrar Man Skanör 1983
Markus Syrén Herrar Man Växjö 1984
Peter Olsson Brittatorp TK Herrar Man Rottne 1975
Niclas Ohlander Trident RTC Herrar Man Moheda 1966
Mathias Olander Trident RTC Herrar Man Markaryd 1973
Andreas Wetterling Trident RTC Herrar Man Färjestaden 1983
Sebastian Winberg Herrar Man Rottne 1985
Sebastian Rosendahl Axa Sports Club Herrar Man Växjö 1982
cliford Mattisson Formac AB Herrar Man Växjö 1971
Emma Urbanec Damer Kvinna Rottne 1990
Cai Remitz Triathlon Syd Herrar Man Lund 1969
Inger Svensson 338 Damer Kvinna Väckelsång 1957
Andreas Johansson Herrar Man Växjö 1983
Joakim Hansson Snårestad IK Herrar Man Ystad 1979
Karl Lundquist Klubb sjöstugan Herrar Man Falsterbo 1978
Martin Haglund Snårestad IK Herrar Man Ystad 1978
Johan Öhlin Snårestad IK Herrar Man Hjärup 1983
Yang Shin Volvo Herrar Man Växjö 1966
Stina Winberg Damer Kvinna Rottne 1985
Nathalie Gilbert Brittatorp TK Damer Kvinna Rottne 1970

Motion SPRINT STAFETT

Namn Klubb Lag Klass Ort Födelseår
Malin Sköld Fortnox Triatnox Växjö 1972
Sisse Handrup Fortnox 6 Väckelsång 1973
Per Rooth HRM HRM Växjö 1978
Johan Widenberg Fortnox Fortnox 3 Växjö 1988
Leif Nilsson Volvo AH Fritid Team Volvo Växjö 1964
Andreas Egeland Fortnox Teamberg Växjö 1991
Simon Thellsson Fortnox Lag 5 Växjö 1993
Fortnox AB Fortnox 1 Växjö 1972
Kurt Andersson Guldgrävarna andra försöket Rottne 1955