Anmälda till View Strömstadmilen 2018 Avancerad sök

10 km

Startnummer Namn Klubb Lag Klass Ort Födelseår
221  Tor-Arne Engh Män 60 Halden 1954
219  Robin Axelsson Män Motion Mölndal 1988
220  Tobias Axelsson Män Motion Göteborg 1990
218  Eivind Knutsen Kristiansand løpeklubb Män Tävlingsklass Nodeland 1990
217  Jan Roger Johansen Män Motion Grålum 1981
216  Henrik Genetay Män Motion Stockholm 1975
214  Audun Torgan Torgan Rossö runners Män Motion Kløfta 1960
215  Trym Torgan Torgan Rossö runners Män Motion Kløfta 1992
211  Albert Ingebrigtsen Män Motion Sarpsborg 1962
212  Maren Andersen Kvinnor Motion Sarpsborg 1994
213  Siri Adelinn Ingebrigtsen Kvinnor Motion Sarpsborg 1999
197  Johan Cato Män Motion Västerås 1976
199  Marit Haslie Kvinnor Tävlingsklass GEILO 1993
200  Camilla Penick Kvinnor 40 Vestby 1974
201  Anders Haslie Team Byggexperten Män Tävlingsklass Geilo 1982
202  Oskar Åstrand Män Motion Borås 1997
196  Katja Saari Kvinnor 50 Uddevalla 1968
206  Kent Olsen IFK Oldboys Män Motion Strömstad 1949
195  Maria Axelsson Kommunals IF/Coachanna Kvinnor Motion Falköping 1980
198  Lene Gylland Team Mandagsklubben Kvinnor Motion Moss 1965
208  Pär Börjesson Män Motion CHARLOTTENBERG 1969
194  Caroline Börjesson Kvinnor Motion Åmotfors 1997
193  Rolf Mattila Män Motion Strömstad 1969
209  Julia Eriksson Ulricehamns IF Skidor Kvinnor Tävlingsklass Ulricehamn 2002
210  Lennart Eriksson IF Göta Karlstad Män 50 KARLSTAD 1966
192  Daniel Karlsson Framtidens Ben Män Motion UMEÅ 1983
191  Mattias Karlsson incubIT IF Män 40 Göteborg 1969
190  Jim Berglund IS Göta Män Tävlingsklass Helsingborg 1987
187  Martin Andersson KGH Customs Services Män Motion Strömstad 1974
188  Andreas Axelsson KGH Customs Services Män Motion Strömstad 1977
189  Jörgen Jörgensson KGH Customs Services Män Motion Strömstad 1974
186  Albin Vågfeldt Strömstad Löparklubb Män Motion Strömstad 1991
185  Hilde Buflod Kvinnor 40 Sarpsborg 1977
184  Albert Niklasson Män Motion Lund 1986
183  Lars Risberg Askims IK Män Motion Askim 1968
179  Marica Hansson Kvinnor Motion Göteborg 1985
180  Andreas Drottz Män Motion Uddevalla 1980
181  Michaela Drottz Kvinnor Motion Uddevalla 1984
182  Glenn Svedberg Män Motion Ljungskile 1965
178  Helene Rödby Kvinnor Motion Borås 1967
177  Johanna Lilja Kvinnor Motion Mölndal 1991
176  Jonas Andersson Strömstad Löparklubb Män 40 Strömstad 1969
175  Magne Staal Atomen BIL Män 50 Halden 1961
173  Paulina Ståhl Kvinnor Motion Uddevalla 1988
174  Helena Svernling Kvinnor Motion Uddevalla 1988
172  Martin Syver Larsen Nexans BIL Män Motion Halden 1988
170  Anders Dahllöw Män Motion GRÅBO 1968
171  Elias Dahllöw Män Motion Gråbo 1998
169  Tonje Torgan Torgan Rossö runners Kvinnor Motion Kråkerøy 1986
168  Victor Dahlgren Brattås CK Män Tävlingsklass Henån 1990
167  Bertil Martinsson Hestra IF Män 60 Borås 1950
166  Rune Kvalfors Team Kvalfors Män 50 Holmestrand 1968
165  Tove Halvardsson TSM Running Kvinnor Tävlingsklass Sundbyberg 1989
164  Torstein Hermansen KRIK Män Motion VINSTRA 1988
163  Monica de Flon Kvinnor Motion Halden 1981
162  Leif Johansson Strömstad Löparklubb Män 50 Strömstad 1960
161  Jenny Nguyen Kvinnor Motion Kråkerøy 1982
160  Oliver Soovik Halmstads hockey Män Motion Ödsmål 2000
159  Lars Rishøi Män Motion Strømstad 1964
158  Roar Bjærum Tistedalen tif Män 50 Halden 1959
157  Ola Grönnesby Män 50 Vällingby 1967
156  Stig Andersson Uddevalla SK Män 50 Uddevalla 1963
154  Peter Gross Strömstad Löparklubb Män Tävlingsklass Trollhättan 1985
155  Rebecka Andersson Strömstad Löparklubb Kvinnor Tävlingsklass Strömstad 1993
152  Daniel Berggren Strömstad Löparklubb Män Tävlingsklass Strömstad 1987
153  Björn Martinsson Strömstad Löparklubb Män Tävlingsklass Strömstad 1988
151  Carina Berntsson Kongahälla AIK Kvinnor 50 Ytterby 1961
149  Mikael Ekvall Strömstad Löparklubb Män Tävlingsklass Strömstad 1989
150  Ahmed Mohmoud Strömstad Löparklubb Män Tävlingsklass Strömstad 1997
148  Carina Larsson Kvinnor Motion Lidköping 1959
147  Harald Saksvik Strand KK Team Strand Män 40 Kolsås 1972
146  Lars Buckholm Män Motion Halden 1993
145  Anneth Lehmann Kvinnor Motion Strömstad 1961
144  Morten Aamodt Män Motion Oslo 1990
141  Cecilie Lille DNB Kvinnor 40 Oslo 1978
142  Håkon Fjukstad Män Motion OSLO 1995
143  Ingrid Fjukstad Kvinnor Motion Oslo 1990
140  Pia Jonsson SISU Forshaga Kvinnor 50 Karlstad 1965
138  Elin Hognert Strömstads LK Överby Crabs 05-06 Kvinnor Motion Strömstad 1982
139  Niclas Samuelsson Strömstads LK Överby Crabs 05-06 Män Motion Strömstad 1971
136  Anna Bengtsson Coachanna Kvinnor Motion Falköping 1973
137  Robert Bengtsson Coachanna Män Motion Falköping 1969
135  Anders Hansson Solvikingarna Män 50 Göteborg 1963
134  Leif Karlsson Oslo Entreprenør AS Män Motion Oslo 1965
133  Milton Fast Team Nilsson Bil Män Motion Skee 2001
127  Friedemann Hildebrand Team Nilsson Bil, Lag 5 Män Motion Skee 1973
128  Henrik Tollesson Team Nilsson Bil, Lag 5 Män Motion Skee 1996
129  Emil Borg Team Nilsson Bil, Lag 5 Män Motion Skee 1992
130  Daniel Lindqvist Team Nilsson Bil, Lag 6 Män Motion Skee 1990
131  Erik Jonsson Team Nilsson Bil, Lag 6 Män Motion Skee 1996
132  Isabel Haugland Team Nilsson Bil, Lag 6 Kvinnor Motion Skee 2002
121  Patrik Haugland Team Nilsson Bil, Lag 3 Män Motion Skee 1976
122  Hans-Magnus Galborgen Team Nilsson Bil, Lag 3 Män Motion Skee 1985
123  Fredrik Niklasson Team Nilsson Bil, Lag 3 Män Motion Skee 1976
124  Sara Lacabanne Team Nilsson Bil, Lag 4 Kvinnor Motion Skee 1976
125  Makhset Djabbarbergenov Team Nilsson Bil, Lag 4 Män Motion Skee 1980
126  Murat Djabbarbergenov Team Nilsson Bil, Lag 4 Män Motion Skee 2000
115  Hans-Olof Mattiasson Team Nilsson Bil, Lag 1 Män Motion Skee 1962
116  Jonathan Lie Team Nilsson Bil, Lag 1 Män Motion Skee 1991
117  Alexander Laag Team Nilsson Bil, Lag 1 Män Motion Skee 1977
118  Arlo Lacabanne Team Nilsson Bil, Lag 2 Män Motion Skee 1975
119  Lars Strömberg Team Nilsson Bil, Lag 2 Män Motion Skee 1978
120  Adam Clarbull Team Nilsson Bil, Lag 2 Män Motion Skee 1974
114  Mikael Karlsson Postens IF Män 50 Älvängen 1963
113  Anette Johansson Idefjorden SK Kvinnor Motion Malmö 1980
111  Pär Nyström Män Motion Göteborg 1983
112  Michelle Johansson Kvinnor Motion Göteborg 1988
110  Kevin Casperson Kungälv Hockey Män Motion Kungälv 2002
109  Simon Knutsen Kristiansand Løpeklubb Män Tävlingsklass Nodeland 1993
108  Fredrik Berggren Berggrens Elite Män Motion Uppsala 1978
107  Magnus Aronsson Män Motion Uddevalla 1967
105  Kristopher Skoogh Män Motion Uddevalla 1981
106  Johanna Skoogh Kvinnor Motion Uddevalla 1983
104  Andreas Eriksson Män Motion Brastad 1986
103  Marit Sandvik IL Trysilgutten Kvinnor 40 Trysil 1972
102  Christoffer Brunberg Strömstad Löparklubb Män Tävlingsklass Trollhättan 1993
101  Birgitta Ljungström MittuppsLag1 Kvinnor Motion Strömstad 1971
100  Pål Skevik Brevpost IL Män 50 Oslo 1965
99  Christian Lagerstedt Optivasys AB Män Motion GRÅBO 1973
98  Malin Nylén Strömstad Löparklubb Kvinnor Tävlingsklass Mölndal 1992
92  Mats Idbratt Gottebiten Män 50 Strömstad 1967
93  Emil Cederbratt Gottebiten Män Motion Strömstad 1985
94  Martin Widblom Gottebiten Män Motion Strömstad 1984
95  Kalle Hansen Gottebiten Män Motion Strömstad 1989
96  Sebastian Fritzson Gottebiten Män Motion Strömstad 1982
97  Pierre Regel Gottebiten Män Motion Strömstad 1989
88  Tommy Todler Team Bodypower Män Motion Strömstad 1993
89  Pernille Sandvold Team Bodypower Kvinnor Motion Strömstad 1983
90  Marielle Helene Hansen Team Bodypower Kvinnor Motion Strömstad 1991
91  Thomas Johnsrud Team Bodypower Män Motion Strömstad 1989
87  Per-Erik Johansson Ale 90 IK Män 50 Västra Frölunda 1963
86  Joel Wetterberg Nussegubbarna Män Motion Strömstad 1985
84  Dennis Arvidsson Män Motion Uddevalla 1993
85  Cathrin Kullander Kvinnor Motion Strömstad 1984
83  Lars Tysklind Nussegubbarna Män Motion Strömstad 1953
82  Stellan Håkansson Strömstad Löparklubb Män Motion STRÖMSTAD 1955
81  Pia Malmberg Ale 90 IK Kvinnor 50 Västra Frölunda 1963
80  Sandra Palmqvist Solvikingarna Kvinnor Tävlingsklass Göteborg 1989
79  Oskar Sörman Män Motion Strömstad 1985
77  Thomas Zackrisson Män Motion Strömstad 1978
78  Malin Gårdstedt Kvinnor Motion Strömstad 1980
76  Eric Edberg Män Motion Strömstad 1988
75  Anton Palmhagen Män Motion Strömstad 1993
74  Håkan Fransson Strömstad Löparklubb Män Motion Strömstad 1974
72  Maria Andersson Kvinnor Motion Varberg 1988
73  Marcus Gustafsson Män Motion Varberg 1986
71  Jesper Stacke Män Motion Strömstad 1978
70  Jonas Høyer Män Motion Langhus 1985
69  Ulrika Nyström LK TV88 Kvinnor 40 Trollhättan 1969
68  Daniel Ångefors Alliansloppets SK Män 40 Trollhättan 1975
66  Hilde Heyden Kosters SK Kvinnor 50 Oslo 1963
67  Anders Heyden Kosters SK Män 50 Oslo 1963
65  Rickard Dahlgren Män Motion Trollhättan 1991
63  Caroline Åberg Alliansloppets SK Kvinnor Motion Sjuntorp 1981
64  Anders Åberg Alliansloppets SK Män Motion Sjuntorp 1972
62  Robert Dahlgren Män Motion Strömstad 1991
61  Heidi Johannessen Kvinnor Motion Halden 1977
60  Andreas Skoglar Män Motion Göteborg 1977
57  Alexander Coster MittuppsLaget Män Motion Skee 1986
58  Joakim Coster MittuppsLaget Män Motion Strömstad 1963
59  Elisabeth Coster MittuppsLaget Kvinnor Motion Strömstad 1965
56  Niclas Lund Alliansloppets SK Alliansloppets SK Män 50 Trollhättan 1968
55  Edgar Striem Män Motion Stockholm 1989
54  Linus Adolfsson Män Motion Strömstad 1997
53  Reimer Johansson IFK Strömstad Män 60 Strömstad 1958
52  Ida Stenrud Kvinnor Motion Grålum 1991
51  Tommy Trippestad Män 40 Haslum 1971
50  Steinar Lien Team Sportsmanden Män 50 Trollåsen 1964
49  Daniel Ulvestål Män Motion Skee 1984
48  Magnus Piper IK Akele Män Motion Linköping 1974
47  Linda Kjellman Sportic Gym Kungsör Kvinnor 40 Kungsör 1974
45  Monica Engkvist Team MoTO Kvinnor 60 SUNDBYBERG 1956
46  Tommy Lacandler Team MoTo Män 60 Sundbyberg 1952
44  Marcus Sääf Män Motion Strömstad 1989
42  Tore Ingholm Män Motion Strömstad 1965
43  Sunniva Ingholm Kvinnor Motion Strömstad 1994
38  Marius Asbjørnsen Män Motion Grålum 1984
39  Ann-Kristin Skjelle Asbjørnsen Kvinnor Motion Grålum 1984
40  Dan Krogfoss Män Motion Sarpsborg 1983
41  Uno Krogfoss Män Motion Sarpsborg 1983
37  Fredrik Grind SnickarBolaget i Uddevalla AB SnickarBolaget i Uddevalla AB Män Motion HENÅN 1974
31  Pia Andersen Team Mandagsklubben Kvinnor Motion Moss 1978
32  Victoria Janitz Team Mandagsklubben Kvinnor Motion Moss 1978
33  Lena Berge-Martens Team Mandagsklubben Kvinnor Motion Moss 1982
34  Solveig Østvold Team Mandagsklubben Kvinnor Motion Moss 1969
35  Sigfrid Skobba Team Mandagsklubben Kvinnor Motion Sperrebotn 1985
36  Gry Hovdum Team Mandagsklubben Kvinnor Motion Sperrebotn 1974
29  Veronica Holme’n Kvinnor Motion Karlskoga 1973
30  Therese Högberg Kvinnor Motion Karlskoga 1967
28  Thomas Ericsson Män 60 Helsingborg 1958
26  Cecilia Renberg Team Runners Knee Kvinnor Motion Oslo 1966
27  RUNE Holen Team Runners Knee Män Motion Oslo 1964
24  Christian Bratsberg Team Runners Knee Män Motion SÆTRE 1965
25  Monica Bratsberg Kvinnor Motion SÆTRE 1967
23  Tom Willy Prangeröd Män Motion Strömstad 1963
22  Johan Hansson Män Motion Skee 1974
21  Ola Zetterlund Män Motion STRÖMSTAD 1974
20  Helena Albertsson Svensson Kvinnor Motion Åmotfors 1973
19  Magnus Arehorn Män Motion Kållered 1989
18  Hannes Hognert Män Motion Tanumshede 1989
16  Ida Guttke Kvinnor Motion Åmotfors 1987
17  Johan Guttke Män Motion Åmotfors 1984
15  Henrik Lindahl Idefjordens sk Män Motion Strömstad 1979
13  Kristian Albertsson IFK Ås Män Motion Åmotfors 1982
14  Hanna Albertsson Kvinnor Motion Åmotfors 1984
12  Pernille Midjo Kvinnor Motion Gullaug 1990
11  Ivar Lundstrøm Privat Män 50 Fredrikstad 1968
10  Ann Kristin Myren Kvinnor Motion Halden 1964
Kåre Guldbakke Skjåk IL Män 60 Skjåk 1940
Ola Dagliden Män 40 Kungälv 1977
Espen Nicolaisen Team Nicolaisen Män 40 Porsgrunn 1971
Siw B Nicolaisen Kvinnor 40 Porsgrunn 1970
Nicklas Faritzon Män Motion Strömstad 1969
Robert Andersson Män 50 Strömstad 1968
Ulrika Reinholdsson Kvinnor 40 Strömstad 1972
Ole-Zoltan Bajkai Män Motion Oslo 1964
Keijo Kauranen FPoIK Vänersborg Män 40 Trollhättan 1974

5 km

Startnummer Namn Klubb Lag Klass Ort Födelseår
783  Siri G. Lund Geithus IL Kvinnor Geithus 1965
781  Morten Almquist Tjøme løpeklubb Män Tjøme 1967
782  Jeanette Tranberg Tjøme løpeklubb Kvinnor Tjøme 1965
780  Thomas Vårli Män Stathelle 1997
779  Marcus Dahl-Rismyhr Sarpsborg IL Pojkar 15 Sarpsborg 2004
774  Jörgen Svedberg Män Lerum 1970
775  Åsa Svedberg Kvinnor Lerum 1971
776  Simon Hall Män Lerum 1988
777  Jan Svedberg Män Strömstad 1942
778  Emilia Eriksson Ulricehamns IF Skidor Flickor 15 Ulricehamn 2004
772  Ulla Karlsson Team Näsinge Kvinnor Göteborg 1965
773  Anne Månsson Team Näsinge Kvinnor Göteborg 1965
766  Ewa Törnblad KGH Customs Services, Lag 1 Kvinnor Strömstad 1971
767  Therese Johansson KGH Customs Services, Lag 1 Kvinnor Strömstad 1981
768  Hans Hogeland KGH Customs Services, Lag 1 Män Strömstad 1979
769  Jeanette Lindahl KGH Customs Services, Lag 2 Kvinnor Strömstad 1980
770  Peter Sjövall KGH Customs Services, Lag 2 Män Strömstad 1978
771  Svein Ivar Brekken KGH Customs Services, Lag 2 Män Strömstad 1984
765  Jakob Harnesk Run Academy Män Karlstad 1959
764  Ole Jacob Skagen Män Oslo 1956
763  Hussein Abdule Pojkar 15 Tanumshede 2003
761  Anja Svedberg Kvinnor Göteborg 1998
762  Danilo Delaviz Män Göteborg 1996
758  Annica Björnerbäck Björnerbäcks Kvinnor Alingsås 1972
759  Ida Björnerbäck Björnerbäcks Kvinnor Alingsås 2006
760  Mats Björnerbäck Björnerbäcks Män Alingsås 1977
757  Emil Larsson Överby Överby Crabs 05-06 Pojkar 13 Strömstad 2005
756  Zebastian Clarbull Strömstad Löparkidz Pojkar 13 Strömstad 2006
755  Kristoffer Staal Män Halden 2000
754  Martin Österholm Män Skee 1983
753  Anton Landgren Strömstad Löparklubb Män Strömstad 1988
751  Jan Ove Tangen Team Tangen Män Bø i Telemark 1952
752  Marte Tangen Team Tangen Kvinnor Bø i Telemark 1991
750  Ida Staal Kvinnor Vinstra 1990
749  Linda Carlsson Kvinnor Skee 1976
1004  Janina Soovik Västerås Flickor 13 Västerås 2005
1052  Harry Soovik Stenungsunds fotboll Pojkar 15 Ödsmål 2003
748  Ida Johansson Kvinnor Strömstad 1992
747  Cecilia Johansson Flickor 17 Färgelanda 2001
746  Elizabeth Waldetoft Kvinnor Uddevalla 1973
744  Anette Borge Saksvik Team Strand Kvinnor Kolsås 1970
745  Syver Borge Saksvik Strand KK Team Strand Pojkar 15 Kolsås 2003
743  Tore Fjukstad Män OSLO 1961
741  Rasmus Hedeberg SK Bore Pojkar 17 Torsby 2002
742  Ellen Hedeberg SK Bore Flickor 15 Torsby 2003
740  Ted Casperson Kungälv Hockey Pojkar 13 Kungälv 2006
738  Lena Leü Lysekil Kvinnor Lysekil 1959
739  Thomas Leü Lysekil Män Lysekil 1959
737  Erik Axelsson Larsholt Överby crabs Överby Crabs 05-06 Pojkar 13 Strömstad 2005
736  Karl-Johan Carlsson Män Strömstad 1974
735  Malte Ungfors Överby Crabs 05-06 Pojkar 13 Strömstad 2006
734  Jan Vegar Studsrud Män Rakkestad 1976
733  Diana Andersson Lonesome Runners Kvinnor Strömstad 1974
732  Herborg Andrea Horvei Kvinnor Oslo 1963
731  Petter Oxenholt Överby Crabs Pojkar 13 Strömstad 2006
730  Helen Belfrage Stabtech Kvinnor Stenhamra 1982
728  Tom Ljosåk Prosjektmester Kings Prosjektmester Kings Män Oslo 1973
729  Martin Ljosåk Prosjektmester Kings Prosjektmester Kings Pojkar 13 Oslo 2005
726  Jamie Ulvqvist Hällesåker IF Pojkar 13 Lindome 2006
727  Håkan Ulvqvist Hällesåker IF Män Lindome 1970
725  Ingela Dahlén Kvinnor Göteborg 1968
724  Ragnar Håvie Män Strömstad 1968
723  Maria Persdotter Runacademy Kvinnor Göteborg 1985
721  Anne Brissach Rygge il. Kvinnor RYGGE 1962
722  Øivind Høe Rygge IL Rygge il. Män Rygge 1960
720  Anton Dahlberg Lions HC Pojkar 15 Strömstad 2004
719  Lasse Telnes Team Bodypower Män Strömstad 1992
718  Daniel Thörner Män Jönköping 1973
717  Lars Beyer-Olsen Halden IL Løpegruppa Män Halden 1974
716  Tor Hovde Män Oslo 1980
715  Malin Borning LG Kvinnor Stockholm 1973
714  Ingrid Haug Kvinnor Tranby 1952
713  Alison Spets Uppsala Bgk Flickor 13 Uppsala 2005
712  Daniel Öst Män Askersund 1968
709  Anna Grind SnickarBolaget i Uddevalla AB Kvinnor HENÅN 1974
710  Molly Grind SnickarBolaget i Uddevalla AB Kvinnor HENÅN 2007
711  Ellis Grind SnickarBolaget i Uddevalla AB Män HENÅN 2008
708  Josefin Hedman Kvinnor Hönö 1983
706  Linda Emilsson Hagfors Kvinnor Hagfors 1978
707  Andreas Eriksson Munkfors Män Hagfors 1988
705  Elin Nilsson Kvinnor Sarpsborg 1990
704  Ida Jansson Kvinnor Strömstad 1991
703  Christer Barregren Män Vadstena 1970
701  Fredrik Olofsson Män Töcksfors 1975
702  Elin Albertsson Kvinnor Töcksfors 1977
700  Thomas Rodin Grundsund Män Grundsund 1951

Hälsokostbolags Gången 2018

Startnummer Namn Klubb Klass Ort Födelseår
1495  Valeria Linc Strömstad 1950
1493  Lissie Lundgren Strömstad 1939
1494  Gun-Britt Carlberg Strömstad 1945
1485  Ella Svedberg Lerum 1996
1486  Clara Svedberg Lerum 2000
1487  Elisa Svedberg Lerum 2003
1484  Gun Olsson Strömstad 1953
1491  Lena Moberger Strömstad 1947
1492  Britt Dahlhielm Strömstad 1946
1480  Elias Torgilsman Strömstad 1991
1481  Simone Simonsson Strömstad 1959
1482  Per-Olof Lindblom Strömstad 1959
1483  Anette Johansson Strömstad 1966
1479  Lillian Gjermo Strömstad 1954
1488  Marthe Nyhus Røyse 1991
1489  Anne Skjerstein Hønefoss 1968
1490  Emilie Olsen Hønefoss 1996
1478  Arne Johansson Uddevalla 1935
1475  Margaretha Hansson Strömstad 1957
1476  Marcus Hansson Hällevadsholm 1978
1477  Christin Hansson Hällevadsholm 1980
1474  Ann-Britt Svedberg Ljungskile 1965
1472  Roy Ulfstad Skee 1945
1473  Maria Ulfstad Strömstad 1981
1467  Andrea Karlsson Strömstad 2000
1468  Cecilia Karlsson Strömstad 1966
1469  Anton Karlsson Strömstad 1996
1470  Leon Andersson Ytterby 1943
1471  Kerstin Andersson Ytterby 1944
1465  Karolina Carlsson Skee 1980
1466  Gunilla Carlsson Strömstad 1949
1464  Roland Adolfsson Strömstad 1947
1463  Kari Hopen Strömstad 1960
1461  Kjell Almehed Ytterby IS Ytterby 1940
1462  Ingrid Almehed Ytterby IS Ytterby 1940
1459  Ann-Christine Ström Romelanda 1950
1460  Rolf Ström Romelanda 1952
1458  Herborg Andrea Horvei Oslo 1963
1453  Tine Proitz Moss 1972
1454  Sanne Prøitz Moss 2004
1455  Mathilde Prøitz Moss 2007
1456  Johanne Prøitz Moss 2011
1457  Jon Nordbø Moss 1971
1452  Anita Haraldsson Rolvsøy 1985
1450  Björn Stenberg Strömstad 1942
1451  Solveig Åsland Strömstad 1942
1448  Lisbeth Karlsen Fredrikstad 1958
1449  Johannes Brevik Karlsen Gressvik 2008
1440  Kajsa Svensson Team Nilsson Bil Skee 1971
1441  Nina Fast Team Nilsson Bil Skee 1976
1442  Ellinor Jegebris Team Nilsson Bil Skee 1981
1443  Frida Jakobsson Team Nilsson Bil Skee 1992
1444  Leif Collin Team Nilsson Bil Skee 1961
1445  Thomas Andersson Team Nilsson Bil Skee 1961
1446  Mikael Olausson Team Nilsson Bil Skee 1957
1447  Ingela Olausson Team Nilsson Bil Skee 1956
1439  Barbro Reinholdsson Nordkoster 1942
1438  Kari Anne Refvik Skee 1966
1436  Mats Johansson Strömstad 1932
1437  Meta Johansson Strömstad 1934
1435  Hildring Mac Hugh Tuomisto Strömstad 1982
1433  Kent Persson Casper fan club Ljungskile 1945
1434  Kerstin Persson Casper fan club Ljungskile 1946
1432  Leif Harald Olsen Privat Røyse 1943
1431  Henrik Slättberg Strömstad 1980
1428  Gösta Lycke Strömstad 1938
1429  Jan Teuber Strömstad 1937
1430  Marianne Teuber Strömstad 1940
1422  Marianne Berg Strömstad 1948
1423  Gullan Johansson Strömstad 1940
1424  Birgitta Simonsson Strömstad 1938
1425  Louise Trulsson Strömstad 1943
1426  Barbro Nilsson Strömstad 1940
1427  Curt Nilsson Strömstad 1940
1421  Karin Lindahl Strömstad 1931
1420  Rita Ramdahl Strömstad 1948
1419  Else Gram Strømstad 1937
1417  Ulf Schild Strömstad Löparklubb Strömstad 1954
1418  Roland Kärnberg IFK Strömstad Strömstad 1936
1416  Eigil Andersson Töcksfors 1952
1414  Gun Olausson Strömstad 1942
1415  Ingwor Olofsson Göteborg 1948
1413  Britt Marie Alsén Täby 1945
1411  Ann-Kristin Halvordsson Strömstad 1965
1412  Gunnel Lindahl Bullaren 1939
1408  Gunvor Alexandersson Tanumshede 1941
1409  Karl-Gustav Östh Tanumshede 1940
1410  Gunvor Eriksson Tanumshede 1940
1407  Anna-Lena Ekelund Strömstad 1950
1406  Arne Ekelund Strömstad 1950
1404  Kent Hansson Lur 1952
1405  Kerstin Hansson Lur 1956
1403  Ingegerd Kalbratt NORDKOSTER 1951
1402  Gunila Carlson Lerum 1943
1400  Gunn Jorunn Bajkai Oslo 1964
1401  Ole-Zoltan Bajkai Oslo 1964

1609 meter Flickor 11år

Startnummer Namn Klubb Klass Ort Födelseår
1007  Signe Risberg FloSS Flickor 11 Askim 2008
1008  Tea Säfström FloSS Flickor 11 Askim 2007
1006  Hilda Karlsson Strömstad Löparkidz Flickor 11 Strömstad 2007
1005  Ingrid Dahllöw Flickor 11 Gråbo 2007
1003  Wilma Andersson Uddevalla SK Flickor 11 Uddevalla 2007
1002  Elin Waldetoft Flickor 11 Uddevalla 2007
1001  Majken Söderlund Larsson Stenungsunds FI Flickor 11 Kållekärr 2007
1000  Felicia-faye Alm Strömstad HK Flickor 11 Strömstad 2007

1609 meter Pojkar 11år

Startnummer Namn Klubb Klass Ort Födelseår
1053  Jakob Kärnberg Strömstad Löparkidz Pojkar 11 Strömstad 2008
1051  Edwin Waldetoft Pojkar 11 Uddevalla 2007
1050  Albert Olausson Överby Crabs Pojkar 11 Strömstad 2008

1609 meter Flickor 9 år

Startnummer Namn Klubb Klass Ort Födelseår
1107  Josefin Thelin Flickor 9 Skee 2009
1106  Selma Paulsson Strömstad Löparkidz Flickor 9 Strömstad 2010
1105  Jolene Soovik Västerås Flickor 9 Västerås 2009
1104  Marika Söderlund Larsson Stenungsunds FI Flickor 9 Kållekärr 2010
1103  Meja Oxenholt Flickor 9 Strömstad 2009
1102  Agnes Persson Flickor 9 Strömstad 2009
1101  Harriet Axblom Mölndal Flickor 9 Mölndal 2010
1100  Elin Spets Uppsala bgk Flickor 9 Uppsala 2009

1609 meter Pojkar 9 år

Startnummer Namn Klubb Klass Ort Födelseår
1159  Philip Dahl-Rismyhr Trøsken il Pojkar 9 Sarpsborg 2010
1158  William Drottz Pojkar 9 Uddevalla 2009
1157  Oscar Hansson Strömstad Löparkidz Pojkar 9 Strömstad 2009
1156  Max B Olsen Pojkar 9 trysil 2010
1155  Sebastian Carlsson Lions Hockey Pojkar 9 Strömstad 2010
1154  Noah Öst/Engesland Lions hockey Pojkar 9 Strömstad 2009
1153  Mathias Johansen Nylende IF Pojkar 9 Rolvsøy 2009
1152  Levi Hermansson Chen IFK Strömstad Pojkar 9 Strömstad 2010
1151  Oscar Beyer-Olsen Halden IL Pojkar 9 Halden 2009
1150  Tage Lundqvist Pojkar 9 Strömstad 2010

1000 meter Flickor 7 år

Startnummer Namn Klubb Klass Ort Födelseår
1219  Winter Wever Flickor 7 Strömstad 2013
1218  Elin Eld Flickor 7 Strömstad 2013
1216  Hannah Karlsson Flickor 7 Nossebro 2012
1217  Idun Knoph Flickor 7 Strömstad 2013
1215  Wilma Johansson Strömstad Löparkidz Flickor 7 Strömstad 2012
1214  Juno Bonnier Strömstad Löparkidz Flickor 7 Strömstad 2011
1209  Agnes Westlund Strömstad Löparkidz Flickor 7 Strömstad 2014
1210  Sigrid Bonde Strömstad Löparkidz Flickor 7 Strömstad 2013
1211  Maja Nilsson Strömstad Löparkidz Flickor 7 Strömstad 2011
1212  Elsa Dahlberg Strömstad Löparkidz Flickor 7 Strömstad 2011
1213  Sendra Axling Strömstad Löparkidz Flickor 7 Strömstad 2011
1208  Selma Stigberg Flickor 7 Strömstad 2012
1207  Alice Österholm Flickor 7 Skee 2011
1206  Jonelia Soovik Västerås Flickor 7 Västerås 2016
1205  Emilie Ljosåk Prosjektmester Kings Flickor 7 Oslo 2010
1204  Elin Norrback Sk Granan Flickor 7 Brålanda 2011
1203  Freya Winberg Flickor 7 Strömstad 2010
1202  Judit Axblom Mölndal Flickor 7 Mölndal 2013
1201  Jill Spets Uppsala Bgk Flickor 7 Uppsala 2010
1200  Ester Galborgen Eds sk Flickor 7 Ed 2011

1000 meter Pojkar 7 år

Startnummer Namn Klubb Klass Ort Födelseår
1292  Casper Johansson Strömstad Löparkidz Pojkar 7 Strömstad 2011
1291  Oliver Drottz Pojkar 7 Uddevalla 2012
1290  Leo Clarbull Strömstad Löparkidz Pojkar 7 Strömstad 2011
1286  Milo Karlsson Strömstad Löparkidz Pojkar 7 Strömstad 2011
1287  Edvin Kärnberg Strömstad Löparkidz Pojkar 7 Strömstad 2011
1288  Isak Kärnberg Strömstad Löparkidz Pojkar 7 Strömstad 2011
1289  Erik Hansson Strömstad Löparkidz Pojkar 7 Strömstad 2011
1285  William Axling Strömstad Löparkidz Pojkar 7 Strömstad 2011
1284  Isak Österholm Pojkar 7 Skee 2012
1283  Jacop Ekehed Pojkar 7 Strömstad 2011
1282  Vincent Olofsson Pojkar 7 Strömstad 2015
1281  Oscar Andersson Uddevalla SK Pojkar 7 Uddevalla 2011
1280  Ken Spets UBGK Pojkar 7 Uppsala 2013
1279  Jordan Almqvist Bengtsson Pojkar 7 Göteborg 2012
1278  Erik Persson Pojkar 7 Strömstad 2014
1277  Eirik Beyer-Olsen Pojkar 7 Halden 2012
1276  Vilgot Lundqvist Pojkar 7 Strömstad 2012
1275  Axel Öst IFK Askersund Pojkar 7 Askersund 2012

Specialmilen by BodyPower

Startnummer Namn Klubb Klass Ort Födelseår
1353  Helen Larsson Norrviken Stars Strömstad 1977
1352  Ida Samuelsson Norrviken stars Strömstad 1988
1351  Milo Lahdenperä Norrvikens stars Strömstad 2009
1350  Malin Johansson Norrvikens stars Strömstad 1994