Anmälda till Fredsloppet 2018 Avancerad sök

10 km

Startnummer Namn Klubb Klass Ort Födelseår
10146  Gustaf Lindblom Herrar 1982
10145  Lennart Andersson Herrar 1960
10144  Tomas Weijs Herrar 1982
10143  Axel Sundberg Angered MBIK Herrar Göteborg 1989
10142  Jenny Karlsson Damer Västra Frölunda 1974
10141  Lykke Barck Damer Västra Frölunda 1974
10140  Erik Westh Herrar 1975
10139  Johan Ulff Herrar Göteborg 1981
10138  Joakim Fihn Herrar 1980
10137  Anna Hallberg Majornas IK Damer Torslanda 1986
10136  Amanda Karlsson Damer Göteborg 1983
10135  Christer Ekvall PFF Herrar Styrsö 1950
10132  Ingemar Lund "Svensk-Kubanska Gbg." Herrar Kungsbacka 1958
10133  Magnus Nilsson Herrar Göteborg 1985
10131  Annika Vilhelmson Damer Farsta 1979
10130  Frida Svahn GRC Damer Göteborg 1983
10129  Linnea Van Lokhorst Damer Göteborg 1985
10128  Kevin Sorani Sommarkul PFF Herrar Västra Frölunda 2001
10127  Staffan Sundvall Solvikingarna Herrar Göteborg 1981
10126  Love Jansson Herrar Göteborg 1988
10125  Andreas Köhler Herrar KARLSTAD 1994
10124  Andreas Hartman Majornas IK Herrar Göteborg 1974
10123  Sara Moberg Solvikingarna Damer Göteborg 1981
10122  Hedvig Freden Damer Göteborg 1984
10120  Stephanè Mezie Trollhättan IF Friidrott Herrar x 1995
10121  Sofie Holmberg Tankred Trollhättan IF Friidrott Damer x 1995
10119  Mats Fernström Herrar Göteborg 1957
10118  Ralph Peeker Triathlon Väst Herrar Västra Frölunda 1958
5449  Johanna Sundfelt Damer Göteborg 1977
10115  Karolina Wicén Damer 1991
10116  Linnea Karlsson Damer 1992
10117  Linda Busse Damer 1990
10114  Otto Silverstolpe Emmaus Herrar x 1990
10111  Ali Almosawi PFF Sommarkul Herrar x 2001
10112  Akkard Eiaar PFF Sommarkul Herrar x 2001
10113  Pedro Guerra PFF Sommarkul Herrar x 1979
10110  Conny Ohlsson Herrar Partille 1944
10109  Jörgen Nilsson Solvikingarna Herrar Göteborg 1962
10108  Martin Johnsson Mölndal Herrar Mölndal 1965
10107  Fairuz Syed ahmad Damer Fredrikstad 1983
10106  Ali Alsagoff Herrar Fredrikstad 2003
10105  Warner Rosales Lopez Costa Rica Herrar Göteborg 1993
10103  Peter Torsell Mölndals AIK Herrar Göteborg 1975
10102  Tony Ekvall Herrar Vänersborg 1971
10101  Pierre Ekvall Strömstad LK Herrar FRÄNDEFORS 1964
10100  Jenny Gustafsson Damer Gunnilse 1989
10099  Johan Christensen Playscan Herrar x 1985
10098  Sandra Nilsson Damer Göteborg 1985
10097  Filip Morén Herrar GÖTEBORG 1989
10096  Veronica Hagman Damer Uddevalla 1972
10095  Eva Gramnes x Damer Göteborg 1985
10094  Nina Forslund Damer Västra Frölunda 1974
10093  Simon Jonsson Vegan Runners IK Övrigt GÖTEBORG 1991
10092  Alexander OLSSON Lonesome Runners Herrar kungälv 1981
10091  Martin Samson DRT Kungsbacka Herrar Lindome 1978
10090  John Pangalos Herrar Göteborg 1988
10089  Rasmus Andersson Vegan Runners IK Herrar Göteborg 1984
10088  Josefine Soto Jansson Hässelby SK Damer Göteborg 1993
10087  Frida Lernstål Sing Sing Damer Göteborg 1989
10086  Allan Gerdin Herrar Åsa 1983
10085  My Opperdoes Damer Stenungsund 1980
10083  Malin Wiberg Damer Göteborg 1984
10084  Erik Wiberg Herrar Göteborg 1987
10082  Sven Åke Braf Herrar Bohus 1966
10081  Anders Hederskog MHK Herrar Göteborg 1985
10080  Anna Funkqvist Damer Göteborg 1986
10079  Kristian Andersson Göteborg Herrar GÖTEBORG 1974
10078  Lisa Sjöström Damer Göteborg 1982
10077  Petra Klack Damer Göteborg 1988
10076  Keyvan Minoukadeh FiveFilters.org Herrar Gothenburg 1983
10075  Kristofer Jansson Göteborg City ff Herrar Göteborg 1983
10074  Richard Holmes Umara sports Club Herrar Torslanda 1974
10073  Dennis Olsson Herrar Partille 1949
10072  Ida Feltzin Damer Angered 1984
10071  Martin Börjesson Herrar Göteborg 1988
10070  Staffan Lindström Herrar Västra Frölunda 1988
10069  Ola Kuremyr Pionjärledarna AIF Herrar Kungsgården 1963
10068  Klas Strömqvist Herrar 1985
10067  Jonatan Kallus Herrar Göteborg 1985
10066  Henke Frejd Herrar Göteborg 1986
10065  Sara Frenneson Damer Göteborg 1979
10064  Johan Wennberg Karlstad Muay Thai Herrar 2001
10063  Tommy Elg Herrar Gislaved 1985
10062  Eva Eggels Damer Eindhoven 1997
10061  Tobias Larsson Herrar Göteborg 1984
10060  Lars Daun Herrar Vellinge 1964
10059  Adam Nyström Proletären FF Herrar Stockholm 1990
10058  Anders Julin Ann lundberg team Herrar Alingsås 1974
10057  Pär Johansson Proletären FF Herrar Göteborh 1982
10055  Mohmoud Altamimi Nabi Saleh, Palestina Herrar 1990
10056  Faraj Tamimi Nabi Saleh, Palestina Herrar 1990
10054  Daniel Berggren Strömstad Löparklubb Herrar Göteborg 1987
10053  David Holm GATS Herrar Göteborg 1990
10052  Erika Jacobsson Damer Göteborg 1973
10051  Rasmus Nilsson - Herrar Hästveda 2000
10050  Felix Falk Ship to Gaza Herrar Västra Frölunda 1989
10049  Edda Ahrent Damer Lund 1995
10048  Pontus Wernersson Herrar Göteborg 1984
10046  Henrik Pettersson Cliffhangerz Herrar 1990
10047  Martin Larsson Cliffhangerz Herrar 1990
10045  Johan Jensen Herrar Göteborg 1985
10044  Joel Opperdoes Herrar Arlov 1983
10043  Tor Härnqvist Proletären FF Herrar Göteborg 1984
10042  Henrik Källén Proletären FF Herrar Göteborg 1985
10041  Martin Barregård Göteborgs Atlet och Triathlonsällskap GATS Herrar Västra Frölunda 1970
10040  Yvonne Münch Damer Göteborg 1965
10039  Erik Sundfelt Sing sing Herrar Göteborg 1978
10038  Björn Martinsson Strömstad LK Herrar Göteborg 1988
10037  Louise Saaranen Damer Göteborg 1990
10036  Claudia Berghaus Damer Västra Frölunda 1958
10035  Anders Karlsson Proletären FF Herrar Göteborg 1985
10034  Gabriel Steffensen Mölndals AIK Herrar Göteborg 1996
10032  Joakim Kilner Proletären FF Herrar Göteborg 1987
10033  Juana Fernandez Proletären FF Damer Göteborg 1986
10031  Jens Halldin Proletären FF Herrar Göteborg 1974
10030  Kristoffer Kellgren Triathlon Väst Herrar Göteborg 1990
10029  Zoltan Tiroler Herrar Jönköping 1951
10027  Tommy Sjögren Herrar Skärhamn 1952
10028  Karin Sjögren Damer Göteborg 1989
10026  Antonio Morais Göteborg Herrar Göteborg 1963
10025  Andreas Köhler RKU Herrar KARLSTAD 1994
10024  Mikael Westerberg Cliffhangerz Herrar Göteborg 1990
10023  Elias Werne Herrar Göteborg 1968
10022  Sella Molu mattsson Damer Göteborg 1982
10021  Erika Nilsson Damer Göteborg 1982
10020  Björn Larsson Herrar Göteborg 1986
10019  Marcus Thim Herrar Strömstad 1982
10018  Rosemarie Waschke Damer GÖTEBORG 1989
10017  Lars-Olof Månsson Solvikingarna Herrar GÖTEBORG 1964
10016  Kim Svensson Herrar Göteborg 1980
10015  Julia Willén Damer Göteborg 1981
10014  Elisabeth Ahrent Damer Sankt Olof 1962
10013  Magnus McKay Herrar Göteborg 1987
10012  Helen McKay Damer Göteborg 1987
10011  Gustaf Andersson Törner Herrar Göteborg 1988
10010  Tina Siklander Vegan Runners IK Damer Göteborg 1989
10009  michelle parma Damer Göteborg 1988
10008  Jonatan Fahlén Proletären FF Herrar Göteborg 1990
10007  Hanna Svenlert Damer Mölndal 1987
10006  Filippa Kindblom Damer Göteborg 2001
10005  Svante Welin Herrar Stockholmz 1984
10004  Pär Hallenberg Kalmar Herrar Kalmar 1982
10003  Mikael Ekvall Strömstad lk Herrar Västra Frölunda 1989
10002  Agneta Samuelsson Proletären FF Damer Harestad 1962
10001  Jakob Kilner Proletären FF Herrar Göteborg 1981

5 km

Startnummer Namn Klubb Klass Ort Födelseår
5448  Cabdifataax Mohammed Proletären FF Herrar 1999
5276  Jens Petrusson Ullevi FK Herrar 1994
5401  Nina Sinkkonen Damer 1973
5450  Ivan Magnusson Herrar 2001
5304  Muhammed Ahman Herrar 2001
5303  Fredrik Stahre Herrar 1982
5320  Frida Nowotny Damer 1977
5301  Ahmed Abdisalam Herrar 2001
5263  Jakob Albertsson Herrar 2002
5262  Alexander Kaså Liljemark Herrar 1985
5261  Chatharina Qvirist Damer 1959
5260  Olle Gerdin Herrar 1980
5258  Susanne Fjällemark Damer 1957
5259  Ulf Olausson Herrar 1955
5257  Hakim Ahmed Herrar 1990
5256  Atis Apenitis Atla team Herrar Göteborg, Sweden 1987
5255  Erling Borén Herrar Göteborg 1990
5253  Lisa Lapidus Damer 2005
5254  John Lapidus Herrar 1973
5252  Antonieta Ojeda Damer Göteborg 1977
5251  Sofia Muhammed Hälsoteket Angered Ungdomsträning Damer 2001
5250  Ines Kataoka Övrigt Göteborg 2005
5248  Thea Novak Azalea BK Damer Göteborg 2005
5249  Julian Novak Älvsborgs FF Herrar Göteborg 2007
5247  Jennie WAlFRIDSON Damer GÖTEBORG 1969
5246  Henrik Björck Wigartz Herrar Gbg 1981
5245  Max Smidje 1990 Herrar Göteborg 1990
5244  Håkan Gustafsson Keiko fighting & fitness Herrar Göteborg 1971
5242  Stefan Örgård Herrar Göteborg 1969
5241  Siri Pollak Damer Göteborg 1988
5240  Fredrik Grinder Nödinge SK Herrar Nödinge 1976
5239  eva schmidt Damer göteborg 1944
5238  Christofer Stäke MHK Herrar GÖTEBORG 1984
5237  Mohammed El Shobaki Herrar Uttran 1974
5236  Bitte Claesson Damer Göteborg 1990
5235  Adam Kiswani Pbn Herrar 1979
5234  Karolina Palm Österberg Damer Göteborh 1977
5233  Barbara Klauz Damer x 1996
5232  Malin Lindahl Damer Mölndal 1986
5231  Maria Nilsson Damer Göteborg 1978
5230  Paul Reitz - Herrar Göteborg 1961
5229  Nicolas Garcia Herrar Göteborg 1989
5228  Daniel Kvarfordt Herrar Göteborg 1987
5227  Robin Holmkvist Herrar Göteborg 1988
5226  Malin Ellegård Damer 1978
5225  Beatrice Anderberg Ringhals IF Damer Västra Frölunda 1980
5224  Isak Anderberg Mölndals AIK Herrar Västra Frölunda 2004
5220  Anders Warberg Blatte United Herrar x 1998
5221  Anna Reuda Blatte United Damer x 1998
5222  Martin Cornell Blatte United Herrar x 1998
5223  Anna Kállos Blatte United Damer x 1998
5219  Gunnar Olofsson Borås Palestinagrupp Herrar Borås 1951
5218  Andreas Chadien Lilla Bäcken Herrar Gbg 1974
5217  Loreto Labbé-Reveco Damer Göteborg 1963
5216  Matilda Andersson Damer Varberg 1997
5215  Sofia Pekkari Dramaten Damer Stockholm 1985
5214  Catarina Stymne Damer Föllinge 1946
5213  Annika Karlsson Damer Hisings-Kärra 1957
5212  Örjan Ahnoff Herrar Farsta 1985
5211  Tommy Johansson Herrar Jönköping 1952
5210  Lars Nyberg Herrar hindås 1951
5209  Åsa Olsson Damer Myggenäs 1974
5208  Malin Sandstig Bergsjö Skolan Damer x 1990
5207  Joel Olsson Hedström Herrar Myggenäs 2002
5206  Sonja Karlsson Damer Göteborg 1990
5205  Hanna Jadenius Proletären FF Damer Göteborg 1986
5202  Kristin Ivarsson Emmaus Damer x 1985
5203  David Nije Emmaus Herrar x 1985
5201  Andra Cruz Damer x 2005
5200  Nicolas Guerra PFF Sommarkul Herrar x 2004
5199  Frida Falk Damer Göteborg 1977
5198  Anna Bjurklint Damer Mölndal 1986
5197  Chris Gray ÖIS Herrar Göteborg 1992
5188  Pieter Söron Bergsjö Skolan Herrar x 1955
5189  Dylan Abdali Bergsjö Skolan Herrar x 1980
5190  Fredrik Andersson Bergsjö Skolan Herrar x 1985
5191  Kent Lindblad Bergsjö Skolan Herrar x 1985
5192  Greger Mossberg Bergsjö Skolan Herrar x 1990
5193  Lulendo El Mulozi Bergsjö Skolan Herrar x 1990
5194  Anton Söron Bergsjö Skolan Herrar x 1990
5195  Johanna Wahlberg Bergsjö Skolan Damer x 1990
5196  Erik Oderstam Söron Bergsjö Skolan Herrar x 1990
5187  Louise Eriksson Damer Göteborg 1976
5186  Ida Addinsall Damer Vänersborg, Sweden 1972
5184  Arvid Ryberg IF Göta Herrar västra Frölunda 1998
5185  Olof Ryberg Örgryte IS Herrar västra Frölunda 2000
5182  Martin Eklind Herrar Göteborg 1957
5180  Andrea Teran Blatte United Damer x 1995
5181  Sophia Obitz Blatte United Damer x 1995
5243  Johanna Johansson IF Rigor Damer Kungsbacka 1971
5179  Fredrik Tenghult Blatte United Herrar x 1995
5178  Sandra Ekvall - Damer Uddevalla 1987
5176  Sofie Ekvall - Damer Vänersborg 1995
5177  Kristoffer Brunberg - Herrar Vänersborg 1992
5175  Mark Johnsson Folkhögskolan i Angered Herrar x 1990
5173  Hanna Bengtsson Blatte United Damer x 1990
5174  Erik Linger Blatte United Herrar x 1990
5172  Jennifer Stensson Playscan Damer x 1985
5171  Lilla Maria Radovics Göteborg Running Club Damer Angered 1991
5170  Nathalie Alvarado Blatte United Damer x 1990
5169  Jan Erik Bergqvist Röda Johanneberg Herrar x 1980
5167  Annika Fernerud Damer Göteborg 1979
5168  Emil Fernerud Herrar Gbg 1984
5165  Erika Engberg Damer 1991
5164  Lina Carlsson Damer 1991
5166  Sanna Morén Damer Göteborg 1988
5161  Aristide Ruberabahizi Folkhögskolan i Angered Damer x 1980
5162  Merihene Hajd Nasr Folkhögskolan i Angered Damer x 1980
5163  Rawedah Ali Sheikh Folkhögskolan i Angered Damer x 1980
5160  Johan Elldér Herrar Malmö 1987
5155  sven-arne persson Herrar hisings-backa 1949
5156  Eva Persson Damer Hisings Backa 1950
5157  Eddie Persson Herrar hisings-backa 1975
5158  Lotta Persson Damer Hisings Backa 1978
5159  lisa persson Damer hisings-backa 1981
5153  Nathalie Altamirano Blatte United Damer x 1990
5154  Katarina Lajlic Blatte United Damer x 1990
5151  Josefine Ginsthammar Damer Träslövsläge 1999
5152  Anna Ginsthammar Damer Träslövsläge 1977
5150  Axel Kinhult Herrar Göteborg 1991
5149  Pelle Nordström Kommunistiska Partiet Jönköping Herrar Jönköping 1950
5148  Emma Skygebjerg Damer MÖLNDAL 1975
5147  Tilda Skygebjerg Damer MÖLNDAL 2005
5146  Maria Jonsson Från Sverige till Palestina marathon 2019 Damer Sigtuna 1974
5144  Tobbe Larsson Från Sverige till Palestina marathon 2019 Herrar Upplands Väsby 1970
5145  Camilla Larsson Från Sverige till Palestina marathon 2019 Damer Upplands Väsby 1970
5143  Joakim Falk Herrar Sundbyberg 1977
5142  Susanne Björkblom Damer Göteborg 1986
5141  Isak Lyckberg Herrar Malmö 1990
5136  Hussein Ibrahim Ullevi FK Herrar x 1990
5137  Karar Kameol Ullevi FK Herrar x 1990
5138  Ali Al- Banani Ullevi FK Herrar x 1990
5139  Sid Robles Abdullahi Ullevi FK Herrar x 1990
5140  Hampus Börjesson Ullevi FK Herrar x 1990
5135  Olle Sandahl Herrar Klädesholmen 1945
5134  Lars Gerdin Herrar Åsa 1948
5133  Lilian Andino Svensk-salvadoransk förening Damer Lindome 1974
5132  Anna-Karin Larsson Damer Göteborg 1972
5131  ERIK STRÖM MHK Herrar GÖTEBORG 1985
5130  Yvonne Gunnarsson Nord Damer Lilla Edet 1956
5129  Valentina Teresa Aras Övrigt Angered 1983
5128  Mohammed Khan Proletären FF Herrar Smaragdgatan 13 1994
5126  Karin Johansson Damer Göteborg 1981
5127  Moa Björnerås Damer Partille 1985
5124  Lena Andersson Damer Göteborg 1979
5125  Anita Andersson Damer Ytterby 1953
5123  Karin Mattsson Damer Göteborg 1981
5122  Christer Simfors Majornas 2:a rote Herrar 1962
5121  Tom Claesson Herrar Göteborg 1957
5120  Björn Aadnöy Herrar Stenungsund 1965
5117  Tanya Charif Damer Göteborg 1985
5118  Sara Habchi Damer Göteborg 1984
5119  Lisa Werthén Damer Göteborg 1981
5114  Berit Jönsson Damer Eslöv 1954
5115  Karolin Jönsson Damer Malmö 1984
5116  Cornelia Jönsson Damer Malmö 1988
5113  Roland Mårtensson Herrar Föllinge 1947
5112  Leif Olsson Herrar Goteborg 1948
5111  Kjell Corneliusson Herrar Göteborg 1963
5110  Sara Thomée Damer Göteborg 1965
5109  Monika Sundin Damer Olofstorp 1956
5108  Claes Bjurklint Herrar Göteborg 1951
5107  Mattias Nilsson Herrar Göteborg 1975
5106  Anita Nordin Damer Hällingsjö 1967
5105  Monica Boring Damer Göteborg 1965
5103  Axel Bjurklint Herrar Mölndal 1991
5104  Malin Svensson Damer Mölndal 1990
5102  Anna Gustafsson Damer Göteborg 1975
5101  Elisabeth Bjurklint Damer Göteborg 1956
5098  Alexandra Wedin Damer Göteborg 1975
5099  Mia Stenberg Damer Göteborg 1975
5100  Glen Aldwin Herrar Kållered 1975
5094  Jens Vinblad Sjövik SSK(PFF) Herrar Sjövik 1968
5095  Anna Vinblad Sjövik SSK(PFF) Damer Sjövik 1969
5096  Linus Vinblad PTA AUTOMATION AB Herrar Sjövik 2005
5097  Linnea Vinblad Sjövik SSK(PFF) Damer Sjövik 2001
5092  Linda Jansson Övrigt Sävedalen 1985
5093  Benjamin Aaröe Övrigt Sävedalen 2008
5069  Christian Andersson Blatte United Herrar 1990
5070  Alexander Alvarado Blatte United Herrar 1990
5071  Emiliano Alvarado Blatte United Herrar 1990
5072  Antonio Alvarado Blatte United Herrar 1990
5073  Irmeli Alvarado Blatte United Damer 1990
5074  Daniel Bäck Blatte United Herrar 1990
5075  Alfredo Teran Blatte United Herrar 1990
5076  Arsalan Mirdamadi Blatte United Herrar 1990
5077  Jibril Ismail Blatte United Herrar 1990
5078  Meki Mehmedi Blatte United Herrar 1990
5079  Sam Ljunggren Blatte United Herrar 1990
5080  Magnus Ottosson Blatte United Herrar 1990
5081  Elliot Rath Blatte United Herrar 1990
5082  Kasper Dahlberg Blatte United Herrar 1990
5083  Ruben Strandberg Blatte United Herrar 1990
5084  Charlie Bull Blatte United Herrar 1990
5085  Jonatan Rivera Blatte United Herrar 1990
5086  Camila Valencia Blatte United Damer 1990
5087  Nathalie Fäldtman Blatte United Damer 1990
5088  Milad Toro Blatte United Herrar 1990
5089  Meis Jalil Blatte United Damer 1990
5090  Magnus Nilsson Blatte United Herrar 1990
5091  Albin Sandström Blatte United Herrar 1990
5067  Ulf Nilsson Herrar Göteborg 1953
5068  Ingrid Nilsson Damer Göteborg 1956
5066  Ellen Kall Damer Helsingborg 1988
5065  Julius Nilsson Herrar HELSINGBORG 1982
5064  Abu Moujahed CYC Libanon Herrar 1948
5063  Annika Aurell Damer 41457 Göteborg 1971
5062  Luisa Garcia Damer 1982
5061  Karin Emanuelsson Damer Götebprg 1969
5060  Sara Bank Damer LANDVETTER 1984
5057  Thomas Dahlén SKFs Kommunistiska förening Herrar Göteborg 1955
5058  Marta Heras Shbamklubben Damer Göteborg 1970
5059  Maya Dahlén Shbam Damer Göteborg 1966
5056  Dan-Eric Archer Donkeys Triathlon Herrar Göteborg 1984
5054  Selma Windahl Majornas IK Damer Göteborg 2006
5055  Joen Windahl Herrar Göteborg 1976
5053  Mulhim Al Smmadi Herrar Upplands Väsby 1987
5052  Rasha Badran Damer Uppsala 1993
5051  Fatima Khalil Damer Uppsala 1987
5050  Unni Gunnarsson Damer Göteborg 1961
5049  Philip Blomqvist Cliffhangerz Herrar 1990
5043  Siamak Ansari Föreningen Mehregan Herrar 1990
5044  Akbar Föreningen Mehregan Föreningen Mehregan Herrar 1990
5045  Bijan Föreningen Mehregan Föreningen Mehregan Herrar 1990
5046  Masood Föreningen Mehregan Föreningen Mehregan Herrar 1990
5047  Hamid Föreningen Mehregan Föreningen Mehregan Herrar 1990
5048  Houshang Föreningen Mehregan Föreningen Mehregan Herrar 1990
5042  Majd Alsairafi Proletären FF Herrar Linköping 2001
5040  Emilia Haraldsson Palestinagruppen i Nybro Damer Kalmar 1993
5041  Johan Karlsson Palestinagruppen i Nybro Herrar Nybro 1985
5039  Stina Linnea Ekvall - Damer Västra Frölunda 1989
5038  Monika Widegren Proletären FF Damer Göteborg 1950
5037  Valentina Bäckerstam Damer Göteborg 1983
5036  Dan Kotka Herrar Uppsala 1952
5035  Ahmed Mahmoud Herrar Göteborg 1998
5033  Sanna Kilner Proletären FF Damer Göteborg 1956
5034  Bertil Kilner Proletären FF Herrar Göteborg 1940
5032  Jens Sandahl Herrar Sävedalen 1969
5031  Marcus Jönsson Proletären FF Herrar Göteborg 1981
5028  Niels Nankler Herrar 1982
5029  Emma Weber Damer 1982
5030  Sofia Nankler Damer 1977
5027  Oliver Tiroler Herrar Jönköping 2005
5026  Sandra Jonasson Damer Götrborg 1978
5025  Mattis Nilsson Artros muay thai Herrar Malmö 1980
5024  Bosse Johansson Göteborgs Hamnarbetares IF Herrar Göteborg 1950
5023  Linda Valencia Damer - 1990
5022  Kristina Persson Damer Västra Frölunda 1980
5020  Anna Björck Damer Göteborg 1988
5021  René Klevedal Herrar Göteborg 1989
5019  Isabella Grönberg Jitex BK Damer Västra Frölunda 2000
5017  Frida Svensson Damer Göteborg 1993
5018  Nicklas Wik Herrar Göteborg 1994
5016  Michelle Hellberg Damer Torslanda 1985
5015  Erika Rozsahegyi Damer Göteborg 1977
5014  Desideria Rolfö Damer Göteborg 1988
5013  Ajla Hodzic Damer Gothenburg 1986
5012  hans hamrin sundbyberg Herrar Sundbyberg 1956
5010  Daniel Wadlert Proletären FF Herrar Västra Frölunda 1978
5011  Anna Erwast Inspirea life Damer Västra Frölunda 1973
5009  Karin björkblom Damer Göteborg 1981
5008  Catherine Holt Proletären FF Damer Göteborg 1985
5007  Ulla Jannerling Damer Göteborg 1953
5006  Victor Bergqvist Proletären FF Herrar Västra Frölunda 2001
5005  Hanna Frejd Proletären FF Damer - 1980
5003  Christian Widegren Proletären FF Herrar Göteborg 1955
5004  Kalle Widegren GHFS Herrar Göteborg 2001
5002  Hanne Marie Lundberg Proletären FF Damer Göteborg 1958
5001  William Wismeier Cliffhangerz Herrar Västra Frölunda 1988

Promenad

Startnummer Namn Klubb Klass Ort Födelseår
Åsa Huamantumba 1976
Mari Albertsson 1980
Gunnar Styrhe 1954
Jonna Styrhe 1994
520  Valentina Gerdin 1979
523  Helena Karlsson Göteborg 1983
Anna-Karin Sparredal 1951
Ola Rask 1951
Karin Gyllensten Bohlin 1955
Hannah Ascher Göteborg 1989
Maria Kilman 1982
Mark Herrera Göteborg 1983
505  Marianne Karlsson 1953
Thomas Renner 1955
Frida Werlid Gillholm Mörka Fronten 1978
Jakob Bergman 1975
Katrina Uppström 1946
Christer Jonsson 1945
488  Sven-Anders Gunblom GIF Sundsvall 1959
Katarina Häyrinen 1966
Joachim Varga 1966
481  Kaj Gustafson 1946
Mats Claesson 1952
Torgny Frank 1979
467  Britt-Marie Claesson Fredskommittén 1956
454  Ingemar Abrahamsson 1956
452  Karin Opperdoes 1953
443  Bengt-Rune Persson Göteborg 1960
518  Klara Opperdoes Göteborg 1987
442  Stina Ekvall Styrsö bk Styrsö 1954
Helena Mechlaoui SPFH Handala 1990
Shada SPFH SPFH Handala 1997
Ralf Dahlborg Proletären FF x 1950
Finn Ternrud Göteborg 1973
Jimmi Nordh Göteborg 1987
503  Klara Gerdin/Wik Mölnlycke 1989
277  Mandy Juárez-Andino Svensk-salvadoranska föreningen Lindome 2001
278  Natalia Hernández-Andino Svensk-salvadoranska föreningen Lindome 2006
275  Jan Wallinder Göteborg 1948
276  Josefina Nerell Göteborg 1966
274  flor huamantumba gbg 1958
265  Edvard Lahso Tesak RKU x 2000
266  Peter Granberg RKU x 2000
267  Andreas Verdin RKU x 2000
268  Saga Manzandarani RKU x 2000
269  Fredrik Witte RKU x 2000
270  Ruben Sandström RKU x 1999
271  Erik Wennberg RKU x 2000
272  Anton Lilja RKU x 2000
273  Johan Wennberg RKU x 2000
264  Pia Wiik x 1980
262  Teddy John Frank Kommunistiska Partiet x 1945
263  Christina Frank Kommunistiska Partiet x 1950
261  Emilia Andersson Göteborg 1985
260  Sofia Lind 1989
259  Eva-Lena Johansson Annerstad 1984
258  Gun Svensson Göteborg 1955
257  Adele Palm Göteborg 1990
256  Stefan Almqvist Göteborg 1949
254  Stefan Nilsson Göteborg 1960
255  Yvonne Nilsson Göteborg 1961
253  Ulf Rydberg Bergsjö Skolan x 1990
251  Ida Stellas Boring Göteborg 1995
252  Karl Boring Göteborg 1928
250  Zaher Kayali Partille 1962
246  Virginia Cavellini Ship to Gaza x 1960
247  Ferry Cavellini Ship to Gaza x 1980
248  Marianne Persson Ship to Gaza x 1955
249  Lennart Hansson Ship to Gaza x 1980
5204  Ellen Hutten Hansson Ship to Gaza x 1990
245  Christer Johansson Emmaus x 1950
243  Ninni Winkler x 1950
244  Anna Diksved x 1980
242  Sanna Berntsson Göteborg 1982
241  Charlotte Andersson Göteborg 1987
240  Yi Haraldsson Nybro 1997
239  Maud Bergman GÖTEBORG 1950
238  Sri Nimpuno Göteborg 1939
236  Mirjam Önner Göteborg 1961
237  Kajsa Angleflod Göteborg 1992
235  Minna Önner Angleflod Göteborg 1988
234  Anita Källén Sävedalen 1946
228  Anita Ahlerud Bergsjö Skolan x 1985
229  Erik Backlund Bergsjö Skolan x 1960
230  Gunnel Larsson Bergsjö Skolan x 1985
231  Monzer El Sabini Bergsjö Skolan x 1958
232  Sarah Westlund Bergsjö Skolan x 1980
233  Sören Zetterholm Bergsjö skolan x 1980
227  Lisa Magnusson Nakna Traktorn ALINGSÅS 1981
225  Margareta Ask Huskvarna 1950
226  Mikael Ask Huskvarna 1948
224  Gunilla Engberg GÖTEBORG 1950
5183  Roger Karlsson Hisings Kärra 1960
220  Jenny Tedjeza Donsö 1976
221  Arvid Tedjeza Donsö 2008
222  Astrid Tedjeza Donsö 2004
223  Andreas Tedjeza Donsö 1976
219  Bibbi Ljungvall Spartacuskören Göteborg 1947
218  Louise Svensson Vänersborg 1975
217  Annica Gustafsson Strömstad LK FRÄNDEFORS 1965
214  Alisa Ahmedtovic Folkhögskolan i Angered x 1990
215  Elmir Ahmedtovic Folkhögskolan i Angered x 1990
216  Vivianne Ahmedtovic Folkhögskolan i Angered x 1991
212  Martin Österlin Svensk Kubanska föreningen x 1945
213  Louise Österlin Svensk Kubanska föreningen x 1946
210  Tommy Cramér Stockholm 1954
211  Catarina Cramer Stockholm 1953
209  Irmeli Alvarado Göteborg 1959
208  Gustav Asplund x 1948
207  Sven Arne Halvardsson x 1948
205  Lena Öman Blatte United x 1955
206  Guaelberto Teran Blatte United x 1955
204  Randa Tamimi x 1960
203  Carin Asplund Proletären FF x 1950
200  Katja Männer Playscan x 1985
201  Gunnar Franklin Playscan x 1985
202  Markus Boloschowski Franklin Playscan x 1985
198  Unni Brandeby Västra Frölunda 1946
199  Ola Fransson Västra Frölunda 1948
197  Oskar Briving Gbg 1979
195  Karin Hjertstrand Göteborg 1974
196  Maria Tickner Göteborg 1982
190  Larseric Bergqvist Röda Johanneberg x 1960
191  Pia Svensson Röda Johanneberg x 1980
192  Stina Bergqvist Röda Johanneberg x 1960
193  Sanna Losell Röda Johanneberg x 1980
194  Eva Svensson Röda Johanneberg x 1960
188  Dennis Tengbring Göteborg 1953
189  Lars-Evert Holm Göteborg 1951
186  Leif Lindahl Göteborg 1948
187  Guje Lindahl Göteborg 1952
185  Eva Jadenius x 1960
183  Anna Clara Bäckerstam ALINGSÅS 1980
184  Kristian Lund ALINGSÅS 1975
182  Robert Lyons Friends of the Freedom Theatre Göteborg 1947
180  Pär Magnusson Proletären FF Göteborg 1954
181  Angela Magnusson 1968
165  Aasha Macalin Folkhögskolan i Angered x 1980
166  Indira Tamo Folkhögskolan i Angered x 1980
167  Vidar Jafari Folkhögskolan i Angered x 1980
168  Jemila Salih Folkhögskolan i Angered x 1980
169  Yusfe Jemal Folkhögskolan i Angered x 1980
170  Yamama Mahmod Folkhögskolan i Angered x 1980
171  Marlen Abdulkadir Folkhögskolan i Angered x 1980
172  Tham Thi Nguyen Folkhögskolan i Angered x 1980
173  Agha Khan Folkhögskolan i Angered x 1980
174  Farhiyo Omar Folkhögskolan i Angered x 1980
175  Ifrah Jama Folkhögskolan i Angered x 1980
176  Nur Afrah Folkhögskolan i Angered x 1980
177  Elin Forsgren Folkhögskolan i Angered x 1980
178  Teresa Peterson Folkhögskolan i Angered x 1980
179  Alisa Ahmetovic Folkhögskolan i Angered x 1980
164  Hannes Grundvall Göteborg 1985
163  Leif Ryding Cocodrillos, Mtz Gbg 1939
161  Elsa-Lena Åström Alingsås 1950
162  Per-Ove Åström Alingsås 1949
160  Claes Arlid KP Gislave Gislaved 1952
159  Karl Ask Göteborg 1978
158  Arne Olofsson Nälden Nälden 1951
157  Elisabeth Dahlborg Ingen Göteborg 1956
156  Nadja Lundberg RKU Göteborg 1996
154  Agnetha Sundberg Angered 1954
155  Mikael Sundberg Angered 1955
153  Anne Reitz V:a Frölunds 1957
152  Alma Wismeier Västra Frölunda 2016
144  Cecilia Loaysa Claesson Latinamerikanska föreningen för mänskliga rättigheter x 1970
145  Fredy Salgado Latinamerikanska föreningen för mänskliga rättigheter x 1970
146  Lena Blom Latinamerikanska föreningen för mänskliga rättigheter x 1970
147  Nina Brorson Latinamerikanska föreningen för mänskliga rättigheter x 1970
148  Nelson Alvarado Latinamerikanska föreningen för mänskliga rättigheter x 1970
149  Pedro Rodriquez Latinamerikanska föreningen för mänskliga rättigheter x 1970
150  Roberto Ahumada Latinamerikanska föreningen för mänskliga rättigheter x 1970
151  Verónica Duran Latinamerikanska föreningen för mänskliga rättigheter x 1970
143  Jan Englund Luleå 1948
141  Claudia Martini Linger Göteborg 1962
142  Håkan Linger Göteborg 1955
139  Per Berg Proletären FF x 1948
140  Marit Kalleson Kommunistiska Partiet X 1953
138  Kickan Einarsson Göteborg 1950
137  Eva Falk Göteborg 1957
136  Love Puke Gbg 1988
135  Vanja Gustafsson GÖTEBORG 1964
133  Sofie Johansson Göteborg 1991
134  Inga-Lill Atterlöf Göteborg 1956
132  Eva-Britt Thörnqvist Göteborg 1949
131  Mia Gerdin Åsa 1948
130  jannike Bahlenberg goeteborg 1952
129  Göran Andersson Göteborg 1938
128  Henry Ascher Göteborg 1953
127  Håkan Engvall Arvika 1950
126  Lena B Lutke Göteborg 1949
125  Hjördis Reuter 1949
124  Yonnies Tamimi Proletären FF 1950
123  Bengt Thoresson 1949
121  Leif Norqvist Edane 1962
122  Erika Norqvist Edane 1963
119  Bo Brinkhoff Göteborg 1946
120  Alicia Ayestaran Göteborg 1944
118  Eva Myrdal Skarpnäck 1956
117  Majvi Liljegren Göteborg 1954
115  Lotta Källén LAIK Lysekil 1958
116  Lars Källén LAIK Lysekil 1952
113  Jose Dominguez Proletären FF Västra Frölunda 1945
114  Anita Lindelöf Proletären FF Västra Frölunda 1947
112  Lennart Wiborgh Lund 1955
111  Eva Alroth Lund 1956
110  Jane Mattsson Proletären FF Västra Frölunda 1948
109  AnnChristine Karlsson Proletären FF Västra Frölunda 1959
108  Siw Lindsjö Majornas 2:a rote Göteborg 1961
106  EWA HARRINGER GOeTEBORG 1951
107  ROGER GROSS GOeTEBORG 1944
105  Bertil Gustafsson - Göteborg 1949
104  Anders Högmark Lund 1980
103  Daniel Andersson Cliffhangerz Göteborg 1990
101  Anita Danielsson Göteborg 1940
102  Jan Danielsson Göteborg 1941
100  Lars Björkblom Uppsala 1948
99  Susan Voss Göteborg 1952
98  Ulf Björnerås Floda 1950
96  Jan Andersson 1990
97  Ann Christin Gustavsson 1990
95  Kerstin Wiklund 1990
94  Olle Minell Proletären FF Västra Frölunda 1946
93  Peer Hovden Proletären FF Göteborg 1952
92  Kjell Wahlgren SKF:s Kommunistiska Förening 1990
91  Inger Johansson Göteborg 1948
89  Ida Öberg Göteborg 1979
90  Patrik Paulov Göteborg 1973
87  Ingmar Palm 1990
88  Eva Palm 1990
86  Lena Lindberg Sävedalen 1947
83  Maria Stellas Göteborg 1966
84  Björn Boring Göteborg 1957
85  Elma Stellas Boring Göteborg 1999
82  Anna-Nora Zell GÖTEBORG 1954
81  Robert Mathiasson Kommunistiska Partiet Alingsås 1979
80  Ralf Berntsson Proletären FF Göteborg 1950
79  Barbro Eriksson Väröbacka 1958
78  Stig Holmström Proletären FF 1946
77  Dan Ljung Älmestad 1953
76  Ingegerd Lööf Proletären FF 1990
75  Bob Hund Helsingborg 2016
74  Andy Kall Helsingborg 1987
73  Joel Sandström Göteborg 1987
72  Simon Renner - Västra Götaland (Göteborg) 1990
71  Katja Alheden 1990
70  Jeannie Malm 1946
69  Artur Szandrowski Göteborg 1986
68  Kent Sarmark Proletären FF V Frölunda 1953
67  August Eliasson ANGERED 1986
66  Kalle Johansson 1990
65  Viktoria Folkesson 1990
64  Bruno Bran Proletären FF 1942
63  Pia Jacobsen 1975
62  Stefan Almqvist Spartacuskören Göteborg 1949
60  Berndt Sandberg Göteborg 1954
61  Annsofi Pettersson Göteborg 1949
58  Eva Hammad V Frölunda 1948
59  Nestor Verdinelli V Frölunda 1944
57  Jan Beijer Brasilien 1990
56  Leonora Lundvall Angered, GÖTEBORG 1987
54  Dick Eriksson Alingsås 1954
55  Ingela Eriksson Thelin Alingsås 1954
53  ove karlsson Proletären FF göteborg 1945
52  John Näsman Göteborg 1954
51  Krister Hägg Proletären FF 1999
50  Evelina Orrlöv Göteborg 1988
49  Moa Hamark Angered 1993
48  Åsa Opperdoes Arlov 1986
46  Gunnar Axelsson Henån 1951
47  Barbro Axelsson Henån 1953
45  Gunnar Silvermo GÖTEBORG 1951
44  Ingrid Frejd Cliffhangerz Göteborg 1985
43  Lennart Gradén Göteborg 1948
42  Gert Larsson Proletären FF 1990
41  Christina Lydén Göteborg 1948
40  Roger Hultgren LH Slottsälven Göteborg 1957
38  Raija Karlsson Styrsö 1958
39  Lennart Karlsson Styrsö BK Styrsö 1953
37  Ulf Sandberg Hova 1951
35  Jan Nankler 1944
36  Clara Nankler 1950
33  Hjördis Fohrman Jonsered 1951
34  Kjell Fohrman Jonsered 1950
32  Bengt Johansson Varberg 1957
30  Tove Johnsson 1990
31  Jenny Johnsson 1990
28  Örjan Mattsson Kungälv 1949
29  Eva Brunsten-Mattsson Kungälv 1953
27  Betty Möller 1943
26  Håkan Lundqvist Proletären FF 1947
24  Axel Lyckberg Playscan Göteborg 1986
25  Ellen Lind Göteborg 1992
22  Gil Tarschys Göteborg 1947
23  Annica Bäckerstam Proletären FF Göteborg 1990
21  Mimmi Hansson Proletären FF Göteborg 1989
19  Staffan Ehnebom Proletären FF Tanumshede 1952
20  Kickan Ehnebom Proletären FF Tanumshede 1953
14  Gunnel Thörn - 1990
15  Janne Johansson - 1990
16  Dyveke Thörn - 1990
17  Sara Thörn - 1990
18  Larsa Thörnblom - 1990
13  Johanna Franck Göteborg 1983
12  Marianne Hüll Hisings Kärra 1947
11  Guje Höglund Göteborg 1947
10  Reinhold Bergqvist Proletären FF Västra Frölunda 1945
Bertil Andersson Göteborg 1952
Elinor Frejd Proletären FF Göteborg 1982
Diaj Hermansen - 1950
Agneta Sundin x 1950
Bengt Frejd Proletären FF Västra Frölunda 1948
Lisa Frejd Proletären FF Västra Frölunda 1953
Christine Widegren Sannaskolan Göteborg 1966
Ingrid Frejd Proletären FF Göteborg 1985
Sandra Wismeier Proletären FF Västra Frölunda 1988

Barn 1,2 km (rek. upp till 9 år)

Startnummer Namn Klubb Klass Ort Födelseår
461  Ella Gianneschi 2006
460  Sabina Larsson 2006
Ville Nyberg 2010
451  Abbe Gutierrez 2013
448  Ruth Lövheim Masthuggets BB Göteborg 2010
447  Daphne Kent Masthuggets BK Göteborg 2010
446  Mona Lövheim Masthuggets BK Göteborg 2012
449  Ayo Halvorsen Göteborg 2012
Basant SPFH SPFH Handala 2009
528  Amad SPFH SPFH Handala 2009
445  Torsten Horne Göteborg 2012
348  Loa Fredin Göteborg 2012
346  Elias Maksoud Angered 2010
347  Laura Maksoud Angered 2011
345  hafsa turhan gbg 2015
344  Sonja Chadien 2009
341  Marim Atie Proletären FF Västra Frölunda 2009
342  Malaak Atie Proletären FF Västra Frölunda 2011
343  Lara Ali Proletären FF x 2011
340  Sofia Amani 2012
339  Elsa Hamark Ullevi Badmintonklubb Göteborg 2009
337  Lucas Cruz x 2012
338  Nicolas Cruz x 2009
334  Hamza Almosawi PFF Sommarkul x 2001
335  Daniel Eiaar PFF Sommarkul x 2011
336  Noelia Guerra PFF Sommarkul x 2012
326  Hosam Abbas Palestinska Huset x 2011
327  Zein Abbas Palestinska Huset x 2011
328  Mohammed Murad Palestinska Huset x 2011
329  Yaman Murad Palestinska Huset x 2011
330  Lemar Murad Palestinska Huset x 2011
331  Alma Abdalhafith Palestinska Huset x 2011
332  Sedel Abdalhafith Palestinska Huset x 2012
333  Dania Mawed Palestinska Huset x 2008
325  Vera Addinsall Vänersborg, Sweden 2009
324  William Ekvall - Uddevalla 2012
323  Edda Rauer Göteborg 2013
321  Dan Fernerud Gbg 2011
322  Tony Fernerud Gbg 2013
319  Alma Bäckerstam Lund KiK Alingsås ALINGSÅS 2011
320  Ville Bäckerstam Lund Alingsås IF ALINGSÅS 2009
318  Blenda Björk x X 2011
317  Fanny Falk Sundbyberg 2009
316  Jan Oscar Rodin x 2011
315  Mira Barkensjö Stenungsund 2009
314  Karl Brosved Göteborg GÖTEBORG 2011
310  Siri Hansson 2009
311  Olle Hansson 2012
312  Arvid Spetz 2011
313  Oscar Williander 2013
309  Lo Högmark Lund 2012
308  Sami Rosenlind Motturi Gbg 2013
307  Axel Öberg Göteborg 2010
306  Anton Kreuzinger GÖTEBORG 2013
305  Ison Bodin Lilla Fredsloppet Lysestrand 2011
304  Angelo Jonsson Lilla Fredsloppet Lysestrand 2009
303  Elias Kilner Lilla Fredsloppet Lysestrand 2010
302  Fanny Falk Lilla Fredsloppet Lysestrand 2009
301  Liam Nordlund Lilla Fredsloppet Lysestrand 2009
300  Arvid Krantz Lilla Fredsloppet Lysestrand 2010
298  Blessing Levin Lilla Fredsloppet Lysestrand 2009
299  Stephanie Levin Lilla Fredsloppet Lysestrand 2011
297  Isak Kilner Lilla Fredsloppet Lysestrand 2012
296  Leon Albertsson Lilla Fredsloppet Lysestrand 2012
295  Minea Månsson Lilla Fredsloppet Lysestrand 2009
294  Ib Juhlander Lilla Fredsloppet Lysestrand 2011
293  Rune Lotare Lilla Fredsloppet Lysestrand 2012
292  Emil Hansen Lilla Fredsloppet Lysestrand 2011
291  Folke Henning Lilla Fredsloppet Lysestrand 2011
290  Leiho Byring Lilla Fredsloppet Lysestrand 2011
289  Erik Thelin Alingsås 2012
288  Loke Svensson Arlov 2011
285  Ferdinand Nankler 2009
286  Thedor Nankler 2011
287  Wim Nankler 2012
284  Charlie Tiroler Jönköping 2010
283  Alicia Jonasson Göteborg 2011
282  Rasmus Fredriksson Kungälv IBK HISINGS Kärra 2009
281  Benjamin Hellberg Torslanda 2009
280  Leon Kacem Göteborg 2010
279  Liv Andersson Nässjö 2011

Barn 2,2 km (rek. upp till 12 år)

Startnummer Namn Klubb Klass Ort Födelseår
487  Ester Barregård 2009
Emelie Häyrinen 2010
Leo Häyrinen 2012
Leo Häyrinen 2008
464  Lilja Eriksson 2005
456  Nils Kärrbrinkt 2008
Bader SPFH SPFH Handala 2008
527  Shahed SPFH SPFH Handala 2006
455  Adonay Tekie Sommarkul PFF x 2006
463  Elin Wigartz Gbg 2007
412  Ester Fredin Göteborg 2008
411  Leon Hansson x 2006
410  Darin Sorani Sommarkul PFF Västra Frölunda 2009
409  Agnes Hamark Ullevi Badmintonklubb Göteborg 2007
398  Zeineb Faili 2005
399  Aileen Haghihi 2005
400  Alexandra Lopez 2006
401  Aya Ali 2005
402  Aylin Demirel 2005
403  Nicole Prado Cruz 2005
404  Anna Nguyen 2005
405  Sara Habli 2005
406  Sumaya Achmed-Ali 2006
407  Tania Radfar 2005
408  Tesnim Abdurhman 2006
392  Wille Rådvik - Sanner x 2007
393  Konrad Rådvik - Sanner x 2009
394  Josef Diksved x 2007
395  Jakob Diksved x 2007
396  Amina Sperling- Bolander x 2006
397  Glenda Wade x 2008
390  Deved Eiaar PFF Sommarkul x 2008
391  Amaru Guerra PFF Sommarkul x 2007
389  Sture Hallenberg Kalmar Kalmar 2009
382  Malak Mawed Palestinska Huset x 2008
383  Sham Mawed Palestinska Huset x 2008
384  Hamza Mawed Palestinska Huset x 2008
385  Joud Mawed Palestinska Huset x 2007
386  Ahmad Mawed Palestinska Huset x 2007
387  Sidra Mawed Palestinska Huset x 2008
388  Mlek Mawed Palestinska Huset x 2008
380  Nellie Ginsthammar Träslövsläge 2006
381  Tilda Collin Träslövsläge 2006
379  Amon Barkensjö Stenungsund 2006
377  Alexander Blom Kärra KIF Hisings Kärra 2007
378  Jonathan Blom Kärra KIF Hisings Kärra 2007
376  Ylva Högmark Lund 2007
375  Sigrid Öberg Göteborg 2007
372  Rut Halldin Göteborg 2006
373  Viggo Gustafsson Göteborg 2004
374  Inez Halldin Göteborg 2008
371  Axel Eriksson 2008
370  Inez Kilner Lilla Fredsloppet Lysestrand 2008
369  Leya Dottemar Lilla Fredsloppet Lysestrand 2006
367  Jalmar Andersson Lilla Fredsloppet Lysestrand 2005
368  Ruben Andersson Lilla Fredsloppet Lysestrand 2007
366  Polly Weinitz Lilla Fredsloppet Lysestrand 2006
365  Tilda Albertsson Lilla Fredsloppet Lysestrand 2006
363  Lisen Svedjeland Lilla Fredsloppet Lysestrand 2005
364  Toft Svedjeland Lilla Fredsloppet Lysestrand 2009
362  Sabina Larsson Lilla Fredsloppet Lysestrand 2005
360  Nilas Lotare Lilla Fredsloppet Lysestrand 2008
361  Ada Lotare Lilla Fredsloppet Lysestrand 2005
359  Albert Henning Lilla Fredsloppet Lysestrand 2008
358  Milla Mathiasson Lilla Fredsloppet Lysestrand 2006
357  Isak Kuremyr Lilla Fredsloppet Lysestrand 2006
355  Tea Rehnbäck Lilla Fredsloppet Lysestrand 2008
356  Alina Rehnbäck Lilla Fredsloppet Lysestrand 2006
354  Iivari Byring Lilla Fredsloppet Lysestrand 2008
353  Lena Grundström Lilla Fredsloppet Lysestrand 2008
352  Helmi Nuottaniemi Lilla Fredsloppet Lysestrand 2006
351  Miranda Selg Lilla Fredsloppet Lysestrand 2007
350  Melvin Halldin Lilla Fredsloppet Lysestrand 2005
349  Lisa Thelin Alingsås 2008

Minifredsloppet

Startnummer Namn Klubb Klass Ort Födelseår
Elna Stahre 2012
Julian Stahre 2015
Jack Molund 2011
Elli Molund 2014
Lilly Pollak 2014
Christof Molund 1976
Lo Laurin 2013
Ninia Laurin 2015
517  Sabina Gerdin 2013
Siri Kaså Liljemark 2013
Hilma Kaså Liljemark 2015
Viggo Ärling 2009
Melker Schill 2015
495  Leo Milsta 2012
496  Hugo Milsta 2013
497  Stellan Jonasson 2014
Angelo Jonsson 2009
Ellen Horne 2015
Freja Lejon 2015
Amanda Eriksson 2011
Teo Lejon 2014
Teo Olausson 2015
475  Jouni Ivarsson 2016
473  Bonnie Mellen 2015
466  Edda Pekkari Improverket 2012
465  Viggo Eriksson 2016
Stella Nyberg 2013
Bosse Borgskog 2015
453  Othilia Wahlbeck 2014
450  Maya Halvorsen Göteborg 2016
444  Elton Wikberg Göteborg 2016
519  Indira Opperdoes Göteborg 2016
Olle Flamm Göteborg 2015
Morris Gustavsson Göteborg 2014
472  Lilly Hawthorne Göteborg 2014
471  Nina Lindblad Svenska Hamnarbetarförbundet Göteborg 2014
470  Amanda Lindblad Svenska Hamnarbetarförbundet Göteborg 2014
Mohamed SPFH SPFH Handala 2014
Aya SPFH SPFH Handala 2013
Rafat SPFH SPFH Handala 2014
462  Bosse Wigartz Gbg 2012
469  Henning Wahlström Göteborg 2015
441  Yousef Almos Awi PFF Sommarkul x 2013
440  Nils Sjöstrand Mölndal 2015
439  Judy Abbas Palestinska Huset x 2013
438  Vega Rauer Göteborg 2016
437  Rafael Hjertstrand Göteborg 2016
435  Odd Losell Röda Johanneberg x 2013
436  Hedvig Losell Röda Johanneberg x 2013
434  Tilde Demme x 2016
433  Harry Bäckerstam Lund ALINGSÅS 2015
432  Leonel Appiah Mensah Lindberg Göteborg 2015
431  meya wenzelius salgado göteborg 2014
429  Tiago Antunes Nejderskog Göteborg 2015
430  Vera Antunes Nejderskog Göteborg 2016
427  Vidar Spetz 2014
428  Nilla Williander 2016
426  Victor Blom Hisings Kärra 2014
424  Helen Boring Göteborg 2015
425  Malin Boring Göteborg 2015
423  Alvin Hansen Lilla Fredsloppet Lysestrand 2014
422  Niilo Byring Lilla Fredsloppet Lysestrand 2014
421  Tyra Bokne Falk 2015
420  Emil Opperdoes Arlov 2016
419  Test Testsson 2016
418  Nicole Valencia - 2016
417  Otto Klint Göteborg 2014
416  Bonnie Franck Ferguson Göteborg 2015
415  Aiwe Urquiaga Björkblom Göteborg 2014
414  Freja Holt Proletären FF Göteborg 2013
413  Saga Frejd Proletären FF - 2015