Anmälda till Ängsö Trail Run 2019 Avancerad sök

6K

Startnummer Namn Klubb Lag Klass Ort Födelseår
154 Malin Vestin Damer Västerås 1976
153 AGNIESZKA JUSZKIEWICZ Damer Västerås 1985
152 Frank Larsson Montoyas Music and Running Club Herrar Västerås 2010
151 Anna-Lena Nilsson Damer Västerås 1971
150 Eric Eller Västerås Herrar Västerås 2009
147 Noel Kirkegaard Team Kirkegaard 1900
148 David Jerregård Norra Alliansen 1900
149 Leon Kirkegaard Team Kirkegaard 1900
144 Anna-Karin Hedebark Norra Alliansen 1900
145 Thomas Kirkegaard Team Kirkegaard 1900
146 Pontus Hedebark Norra Alliansen 1900
143 Peter Tissier Österbybruk Herrar Österbybruk 1964
142 Lova Marcks WTC Damer Västerås 1985
141 Madelene Olsson Västerås Damer Västerås 1992
140 Sanna Olsson Västerås Damer Västerås 1994
138 Jessica Huttunen Happy training by MKA Damer Västerås 1977
139 Lyra Huttunen Happy training by MKA Damer Västerås 2006
136 David Hallner Herrar Västerås 2006
137 Gry Hallner Damer Västerås 2004
135 Hannes Lyckholm Herrar Västerås 1983
133 Nina Sahlin Actic västerås city Damer Västerås 1980
134 Alvin Rydin Sahlin Västerås skidklubb Herrar Västerås 2006
132 Andreas Öhlund Upplands-Väsby Herrar Upplands-Väsby 1979
130 Annica Karlsson Damer Kopparberg 1972
131 Solveig Norgren Damer Kopparberg 1965
129 Lina Salomonsson Damer Västerås 1978
128 Caroline Benter Damer ENKÖPING 1986
127 Tilda Lestander Team Teleservice Damer Västerås 2009
126 Karolina Lager Damer Örebro 1980
125 Karin Limache Damer Västerås 1982
123 Frank Sundberg Västerås cykelklubb Herrar Västerås 2009
124 Sara Sundberg Damer Västerås 1978
120 Beatriz Åkesson Västerås Damer Västerås 1994
121 Matilda Åkesson Uppsala Damer Uppsala 1990
122 Virginia Valenzuela Västerås Damer Västerås 1959
118 Johanna Cegrell Damer Västerås 1973
119 Matilda Cegrell Damer Västerås 2003
117 Oskar Thorvaldsson Rödbetan Rödbetan Herrar Västerås 2004
116 Anders Dahlin Herrar Köping 1967
115 Ingela Lindestad Västerås stad Damer Västerås 1973
113 Alma Kiszakiewicz SKÖVDE Damer SKÖVDE 2006
114 Petter Kiszakiewicz SKÖVDE Herrar SKÖVDE 2009
112 Kadri Larsson Damer Harbo 1980
111 Kristoffer Hedström Herrar Sala 1983
110 Sara Hedström Damer Sala 1984
109 Erik Stridell Herrar Västerås 1976
108 Anna Blomstedt Västerås Damer Västerås 1982
107 Samuel Wiklund Västerås Herrar Västerås 2007
106 Stefan Larsson Ramirent Herrar Västerås 1967
105 Algot Haettman Herrar Västerås 2007
104 Emelie Condén springmaskarna Damer Västerås 1979
103 Fredrik Janson Uppsala Herrar Uppsala 1989
102 Henrik Bergström Västerås Herrar Västerås 1987
101 Petra Bätz Damer Västerås 1979
100 Niklas Fogdestam Herrar Västerås 1975
99 Birthe Lindell Damer Bromma 1941
98 Sophie Andersson Västerås Damer Västerås 1978
97 Anna Kallsäby Damer Västerås 1960
96 Nova Sahlén Västerås SOK Damer Västerås 2006
95 Lena Holm Damer Västerås 1980
94 Charlotta Danielsson Västerås Damer Västerås 1968
93 Oskar Nergård Bäckman BARKARÖ Herrar Västerås 2008
91 Sofia Ihrsén Damer Fjärdhundra 2007
92 Linn Mattsson Damer Fjärdhundra 2006
90 Marie Westerlund Damer Västerås 1985
87 Jan Karlsson Herrar Hallstavik 1975
88 Ann-Sofie Karlsson Damer Hallstavik 1977
89 My Karlsson Damer HALLSTAVIK 2003
86 Tommy Åström Enklaresport Running Club Herrar Trosa 1979
85 Sara Önneby Enklaresport Running Club Damer Trosa 1979
83 Anna Hedström Damer Uppsala 1977
84 Per Johnsson Herrar Uppsala 1973
82 Linnéa Spennare Västerås Damer Västerås 1986
81 Hampus Wrangskog Herrar Hallstahammar 1998
80 Madeleine Lilja Damer Västerås 1986
78 Olga Bertilsson Skog Ok Linné Damer Uppsala 2008
79 Sven Pihl Enköpings AI Herrar Enköping 1945
77 Johanna Vikström Västerås Damer Västerås 1980
76 Shewa Valsås Damer Västerås 1973
75 Sara Sedén Västerås Damer Västerås 1977
74 Karolina Nilsson Damer Skogstorp 1973
73 Hanna Odén Damer Västerås 1984
72 Linda Wångdahl Damer Västerås 1980
71 Maria Lilja Damer Västerås 1979
70 Kristian Lampo Västerås Friidrott Herrar Västerås 1963
68 Wilma Berglund Gryta Runners Damer Västerås 2006
69 Elva Fjalarsdottir Gryta Runners Damer Västerås 2006
67 Rafael Astudillo Herrar Västerås 1990
65 Camilla Sundman Damer Västerås 1969
66 Klara Sundman Damer Västerås 2009
63 Helena Altin Damer Västerås 1967
64 Tomas Lundell Herrar Västerås 1965
62 Kadi Palm Rytterne Runners Damer Västerås 1978
61 Charles Berntsen Herrar Västerås 2009
60 Jenny Rudefors Damer Örtagården 1980
58 Petra Nygård Damer Sala 1974
59 Andreas Mallsten Herrar Sala 1977
56 Karin Knutsgård Österbybruk Damer Österbybruk 1968
57 Rosanna Sommar Österbybruk Damer Österbybruk 1984
54 Åsa Bergström Damer Västerås 1968
55 Per Ewertson Herrar Västerås 1966
53 Elin Asplund Damer Västerås 1986
52 Sylvia Norberg Damer Västerås 1965
50 Robin Jonsson Herrar Västerås 1990
51 Caroline Olofsson Damer Västerås 1989
49 Hanna Alexandersson Hökåsen Snabb Runners Damer Västerås 1980
48 Hanna Harnesk Vegan Runners IK Damer Björklinge 1991
47 Cecilia Claesson Damer Enköping 1985
46 Jennie Käck Damer ENKÖPING 1992
45 Annica Sjöberg Damer Västerås 1985
44 Paula Kirkegaard Team Kirkegaard Bromma 1971
43 Helena Tullborg Enköping Damer Enköping 1978
42 Erika Svanberg TNT Damer Västerås 1976
41 Jenny Antonsson Damer Köping 1983
40 Erika Winbladh No Worries Damer Västerås 1969
39 Jessica Nordqvist Damer Västerås 1986
38 Annica Hallström Happy Training by MKA Damer Västerås 1972
37 Carina Sandström Happy Training Runners Damer Västerås 1964
35 Camilla Nicolaides Happy Training by MKA Damer Västerås 1974
36 Linda Mellbin Happy Training by MKA Damer Västerås 1975
34 Maria Lorenzson Damer VÄSTERÅS 1981
33 Liine Chrismansson Damer Hallstahammar 1988
32 Rebecca Schwartzman Happy Training by MKA Damer Västerås 1990
29 Rebecca Gustafsson Damer Spånga 1996
30 Christoffer Kihlström Herrar Spånga 1991
31 Petrea Victorin Herrar Bromma 1964
27 Helena Jerregård Norra Alliansen Västerås 1971
28 Ella Jerregård Norra Alliansen Norra Alliansen Damer Västerås 2001
26 Elin Dahlin Himmeta IF Damer Köping 1998
25 Linn Danielsson Damer Västerås 1985
24 Ellinore Thor Runacademy Damer Västerås 1992
23 Johanna Krutrök WTRS Damer Göteborg 1978
22 Carin Cederth Damer Eskilstuna 1945
21 Malin Fryk Damer Västerås 1985
19 Gunilla Bäckman Team sisters Damer Västerås 1946
20 Katarina Broman Team sisters Damer Västerås 1951
18 Benita Berg Damer Västerås 1976
17 Sara Nilsson Damer Västerås 1978
16 Johanna Dahlberg Damer Västerås 1974
13 Madelen Lindquist Humlekottarna Damer Västerås 1983
14 Christopher Törnblom Humlekottarna Herrar 1982
15 Carolina Hällblad Humlekottarna Damer 1977
12 Johanna Wassberg Damer Västerås 1977
11 Jenny Karlsson Damer Västerås 1975
10 Ronja Beijer Englund Damer Hägersten 1983
9 Anna Oldermark Damer Västerås 1980
8 Katrin Ögren Damer Västerås 1976
7 Susanne Lindquist Köpingskamraterna Damer Köping 1966
6 Marie Karlsson Damer Västerås 1969
5 Pernilla Sahlén Västerås SOK Damer Västerås 1974
4 David Westöö Herrar Västerås 1973
1 Tarja Wiklund Team Kolbäck Damer Kolbäck 1964
2 Annika Talvitie Team Kolbäck Damer Kolbäck 1964
3 Karin Berglund Team Kolbäck Damer Hallstahammar 1965

12K

Startnummer Namn Klubb Klass Ort Födelseår
543 Moa Thorén IK Dran Damer Göteborg 1996
542 Kristin Larsson Montoyas music and running club Damer Västerås 1980
541 Pierre Schäring Herrar Sandhult 1964
540 Marco Kahelin Herrar västerås 1993
539 Robert Nordefjäll If Rigor Herrar Björklige 1985
538 Johan Hedqvist Herrar Västerås 1988
537 Johan Johnsson Herrar Västerås 1980
536 Leah Geldeard Damer Vasteras 1990
533 Katarina Aminder 1900
534 Alexandra Roupe 1900
535 Lars Zetterberg 1900
530 Roger Cederberg 1900
531 Maria Linder 1900
532 Jan-Åke Melin 1900
527 Nicklas Liljeros Persson 1900
528 Tobias Rosén 1900
529 Päivi Lempinen 1900
524 Fredrik Hansson 1900
525 Kristoffer Roupe 1900
526 Malin Erlandsson 1900
521 Maria Cerderberg 1900
522 Lisa Ringbom Axner 1900
523 Therese Hägglöf 1900
518 Tommy Alander 1900
519 Kristoffer Gustafson 1900
520 Jenny Eriksson 1900
515 Jessica Karlsson 1900
516 Natalie Petrov 1900
517 Madeleine Torsteinsrud 1900
512 Martin Samuelsson 1900
513 Pia Sundeck 1900
514 Therese Spännare 1900
509 Jonas Wallinder 1900
510 Magnus Ewald 1900
511 Jennie Hellström 1900
507 Elin Björklind Tunby Damer Västerås 2002
508 Ingrid Björklind Damer Västerås 1969
506 Susanne Palmcrantz Damer Enskede 1967
505 Rebecka Ahlström Damer Västerås 1986
504 Leif Söderberg ETK Herrar Eskilstuna 1968
503 Maria Hallner Damer Västerås 1974
502 Petrik Ziebeil Västerås 2001
501 Monica Vesterström Damer Västerås 1964
500 Peter Sjöqvist Vib Herrar Västerås 1966
499 Oskar Larsson Herrar Enköping 1970
498 Frida Bakkman IFK Göteborg Orientering Damer Pixbo 1987
497 Mathias Lindahl Herrar STRÄNGNÄS 1981
496 Henrik Svensson Lokomotiv Gäddeholm Herrar Västerås 1977
495 Helen Lundblad Eskilstuna trailklubb Damer Eskilstuna 1960
494 Simon Karlsson Herrar Hallstahammar 1991
493 Annika Edin Damer Värmdö 1970
492 Sara Svallin Damer Västerås 1977
491 Sebastian Holmgren JMG KAKEL Herrar Västerås 1987
490 Anton Bondesson Herrar Västerås 1988
489 Jacob Westling Herrar Västerås 1997
488 Anna Lena Lönn Hede Mellanskog Damer Väste¨ås 1966
487 Victoria Haggårds Värmdö Bootcamp Damer Värmdö 1976
486 Marcus Löving täntvarehär Herrar Hallstahammar 1971
485 Viktor Zackrisson Enhörna IF Herrar Rönninge 2000
483 Maria Lind Sundbybergs IK Damer Solna 1986
484 Samuel Pierre Herrar Solna 1984
482 Alvin Lestander Herrar Västerås 2006
481 Anna Nilsen Damer Västerås 1988
480 Sofia Appelberg Team Ultimate OCR Damer Enskede 1979
479 Per Lärk Herrar Västerås 1977
476 Pär Johansson Herrar Enköping 1978
477 Pia Perttunen Damer Enköping 1980
478 Karl-Göran Johansson Herrar Enköping 1970
474 Nicklas Bohlin Herrar Norrtälje 1990
475 Camilla Bohlin Damer Norrtälje 1980
473 Andreas Kristoffersson Herrar Västerås 1978
472 Roger Åkesson Västerås Herrar Västerås 1965
471 Susanne Andersson Damer Avesta 1969
470 Moa Eriksson IK Dran Damer Örebro 1996
469 Christer Olsson Västerås cykelklubb Herrar Västerås 1961
468 Ambra Sannino Ladies Circle Damer Västerås 1972
467 LISA LINDEFELT Rödbetan Damer VÄSTERÅS 1976
466 Anders Hamrin Herrar Västerås 1985
465 Stina Boräng Snättringe SK Damer Huddinge 1974
464 Bodil Karlsson Damer Mariehamn 1965
463 Henrik Nordansjö Lagonorte Herrar Bromma 1968
462 Linda Öhlén Sandborg Damer Västerås 1978
461 Gustaf Holst Enqvist Herrar Solna 1987
460 Tobias Sandberg Herrar VÄSTERÅS 1983
458 Theres Blomdahl Runacademy IF Damer Västerås 1981
459 Johan Carlsson Appalto racing Herrar Västerås 1983
457 Pernilla Munklinde Damer VÄSTERÅS 1986
456 Andreas Wallstedt Herrar Västerås 1973
455 Mona Gustavsson Team #Förattvikan Damer UPPSALA 1976
453 Maria Gilbertsson Damer Hallstahammar 1986
454 Thomas Gilbertsson Herrar Hallstahammar 1983
452 Ingrid Selmeryd Damer Västerås 1975
451 Anna Malmström Damer Västerås 1976
450 Niklas Lundqvist Herrar Västerås 1986
449 Svante Linder Västerås 1972
448 Therese Kallerman Ramirent Damer Västerås 1978
447 Jörgen Nyberg Team Ramirent Herrar Västerås 1976
446 Jenny Ulfves Ramirent Damer Västerås 1988
445 Maria Vestin Damer Upplands Väsby 1976
444 Linda Kjellman Kungsörs SK Damer Kungsör 1974
443 Emma Lek UPPSALA 1970
442 Sanna Strindberg Damer Enköping 1979
441 Cecilia Eliasson Damer JÄRFÄLLA 1985
440 Anders Florén YABS Herrar Stockholm 1979
439 Pontus Persson Herrar Eskilstuna 1985
438 Ingrid Arnland Damer Västerås 1972
437 Peter Lind Herrar Tyresö 1964
436 Gudrun Sjöberg Lonesomerunners Damer Hedemora 1968
435 jonas nilsson Västerås 1973
434 Johan Lindestad Herrar Västerås 1973
433 Emma Lundin Damer Västerås 1984
432 Hampus Schäring Herrar Västerås 1988
431 Patrik Hiven Herrar Enköping 1986
430 Mathias Vesterlund Herrar Västerås 1977
429 Sofie Hellström Team Hellström Damer Västerås 1981
428 Sara Martén Alma Damer Västerås 1980
427 Nathalie Jonsson Damer Sala 1992
426 Siv Mathisen Westerberg Eskilstuna trail klubb Damer Eskilstuna 1956
425 Catharina Cicek Springmaskarna Damer Västerås 1979
424 Marie Lindgren Damer Torshälla 1968
423 Malin Jonsson Damer Sala 1971
422 Veronica Nyström EAI Damer Fjärdhundra 1981
421 Per-Arne Lindberg Eskilstuna Trailklubb Herrar ESKILSTUNA 1967
420 Per Kjellberg Västerås Herrar Västerås 1973
419 Magnus Ekblad Centerpartiet Herrar Västerås 1961
418 Per Sundeck Herrar Västerås 1977
417 sigun präckel Spring Ut Damer Västerås 1969
416 Helen Jobs Lonesome runners Damer Falun 1969
415 Patrik Henriksson Vallby Trail Herrar Västerås 1973
414 Agneta Nilsson Damer Uppsala 1967
413 Sara Ericsson Damer Västerås 1982
412 Johanna Stenberg Damer Västerås 1983
411 Lisa Lansfors Damer Fjärdhundra 1975
410 Johan Johansson Herrar Västerås 1972
409 Erika Löfqvist Nynäshamn Långdistansklubb Damer Nynäshamn 1991
408 Weronika Gorny Damer Hofors 1984
407 Linda Andersson - Damer Väterås 1981
406 Terese Ring Damer Västerås 1970
405 Eva Lotta Wahlstedt Damer Västerås 1968
403 Daniel Mansour Herrar UPPSALA 1978
404 Sandra Anderstig Damer Västerås 1986
402 Camilla Davour Team Good Vibes Damer Linköping 1980
401 Jimmy Gustafsson Team Good Vibes Herrar Uppsala 1989
400 Eva Forslund Damer Stockholm 1973
399 Edvin Frid Svineri Måndag Herrar Rimbo 1979
398 Sofia Lindgren Damer ÅRSTA 1980
397 Henri Aromaa Herrar Västerås 1972
396 Anna Rydin Värmdö boot camp Damer Värmdö 1971
395 Ida Wallström Damer Västerås 1984
394 Ann-Louise Ström Damer Solna 1963
393 Daniel Lindholm Herrar Västerås 1986
392 Anna Uddin TeamPQ Damer Västerås 1977
391 Olof Lundeberg Team PQ Herrar Västerås 1974
390 Katja Ihrsén Damer Fjärdhundra 1973
388 Wilma Svedlund Brovallens IF Damer Krylbo 2001
389 Pernilla Svedlund Brovallens IF Damer Krylbo 1969
387 Carola Eklund Happy Training by MKA Damer Västerås 1967
386 David Liderfelt VLK Herrar Västerås 1975
385 Jan Hindolff Herrar Hägersten 1975
384 Lotta Wedérus - Damer Västerås 1975
382 Anders Bratås S3 Herrar Västerås 1969
383 Anna Norstedt S3 Damer Västerås 1967
381 Anna Saros Damer Västerås 1972
380 Kim Thörning Damer Västerås 1980
379 Caroline lundkvist Västerås Roller Derby Damer Västerås 1984
378 Anna Sandström Damer Linköping 1988
376 Erika Linder Unruly Runners Damer Västerås 1983
377 Tobias Kantor Unruly Runners Herrar Västerås 1984
375 Victoria Ström Damer SOLNA 1992
374 Maria Johansson WTRS Damer Västerås 1969
373 Jonas Berntsen Herrar Västerås 1971
372 Erik Johannesson Herrar Västerås 1986
370 Per Kärreby Klubblös Herrar Västerås 1974
371 Linda Kärreby Klubblös Damer Västerås 1972
369 Sara Lövemark Damer Västerås 1973
368 Marcus Lindeback Herrar Västerås 1988
367 Isabel Malm Damer Björklinge 1984
366 Anders Burman Herrar Västerås 1979
365 Fredrika Tham Damer Västerås 1990
363 Filip Andersson Joliv Herrar Västerås 1991
364 Christian Davén Joliv Herrar Västerfärnebo 1980
362 Anders Eller Anderseller@hotmail.com Herrar Västerås 1975
361 Catharina Melen Damer Västerås 1971
360 Agneta Emmoth Damer Västerås 1980
359 Claes Danielsson Herrar Västerås 1971
358 Fredrik Modigh Västerås Skidklubb Herrar Västerås 1983
357 Julio Maravilla Herrar Västerås 1977
356 Niklas Petrov Järfälla 1989
355 Ida Håkansson Damer Sala 1988
354 Mattias Arbin Herrar Västerås 1980
353 Anna-Beata Gunnarsdotter Engholm Löpkultur Fagersta Damer Fagersta 1981
352 Kirsi Jokinen Damer Uppsala 1983
351 Ebba Heikki Damer Västerås 2001
349 Jarkko Heikki SPP Fritid Herrar Västerås 1971
350 Kevin Söderman SPP Fritid Herrar Västerås 2004
348 Hanna Kihlmark Uppsala 1994
347 Karolina Wichman Le&Vinka Damer Vällingby 1975
346 Annika Lundeberg Damer Västerås 1972
345 Elena Aparicio Damer västerås 1981
344 Darko Irebo Herrar Norrköping 1976
342 Malin Nyström Damer Lillkyrka 1980
343 Billy Eriksson Herrar Lillkyrka 1980
340 Lennart Andersson Herrar Uppsala 1960
341 Edvin Andersson Herrar Uppsala 1995
339 Pernilla Sjöberg Friskis&Svettis Eskilstuna Damer Näshulta 1975
338 Cecilia Johansson Damer Västerås 1972
337 Johan Sjöberg Herrar Västerås 1978
336 Ellenor Emilsson Damer Västerås 1973
335 Jonas Berglind Herrar Västerås 1976
334 Rickard Svensson Västerås SOK Herrar Skultuna 1977
333 Josefin Thelander Damer Uppsala 1987
332 Cina Enhorn Team Nordic Trail Damer Alunda 1974
331 Karolina Jansson Damer Västerås 1976
330 Veronica Adlerteg Damer Västerås 1966
329 Mikael Esselin Herrar Västerås 1987
328 Therese Montelius WTRS Damer Västerås 1985
326 Sandra Pettersson Damer Bromma 1979
327 Matilda Thulin Damer Bromma 1979
324 Arne Andersson Herrar Västerås 1963
325 Jacob Andersson Herrar Västerås 2003
323 Monika Greppe Damer Gävle 1988
322 Malin Lind Gävle Damer Gävle 1984
321 Karin Bissmarck Damer Västerås 1979
320 Maria Sandfeldt Damer Västerås 1982
318 Elin Löfstrand IFK Sala Damer Sala 1979
319 Nina Lundell Sala Damer Sala 1971
316 Karin Johansson TNT Katrineholm Damer Nyköping 1962
317 Joakim Brodin Herrar VRENA 1968
314 Sofie Olofsson Kärrvall Luntmakarna Damer Stockholm 1991
315 Nils Zetterlund Luntmakarna Herrar Stockholm 1979
313 Negin Yaghini Damer Västerås 1976
312 Tomas Totto Karlsson Växjö Löparklubb Herrar Åseda 1967
311 Marielle Ohlsson Damer Västerås 1987
310 malin johansson Damer västerås 1988
307 Frida Lindqvist Moga Damer Uppsala 1988
308 Susanne Lindqvist Moga Damer Almunge 1952
309 Sanna Lindqvist Moga Damer Stockholm 1988
306 Josefin Eliasson Sandström Happy Training Runners Damer Västerås 1993
305 Tony Bogdanoff Sörsta LK Herrar Västerås 1978
304 Anders Göran Västerås 1974
303 Catharina Skoglund Damer Hallstahammar 1985
301 Niklas Rönn Herrar Sundbyberg 1989
302 Fanny Karlsson Damer Sundbyberg 1992
300 Kjell Eliasson Västerås Herrar Västerås 1959
299 Daniel Hermansson Team Bearnaise Herrar Västerås 1974
298 Jonas Rigner Herrar Västerås 1968
296 Arne Andersson Herrar Västerås 1963
297 Jacob Andersson Herrar Västerås 2003
294 Noel Moström Wernryd Herrar Västerås 2008
295 Mikael Moström Herrar västerås 1975
293 Malin Vesterlund IFK Sala Damer Sala 1977
292 Linda Hörnskog Damer Sala 1983
291 Malin Vikman Örsundsbro Damer Örsundsbro 1977
290 Susanna Kinnander Enköping 1978
289 Frida Arvidsson Svenska Downföreningen Damer Västerås 1981
288 Tommie Green Herrar Västerås 1975
287 Ulrika Ekengren Allen Damer Västerås 1968
286 Anders Ågren Herrar Västerås 1986
285 Björn Pihl EB2000 Herrar Västerås 1967
284 Rachel Willman Damer Västerås 1974
283 Sofi Thorsell LUG Damer Skultuna 1981
282 Eva Willer Damer Västerås 1986
281 Monica Tångring Team BM Damer Västerås 1972
280 Jonas Welander Montoyas Music & Running Club Herrar Västerås 1979
279 Rasmus Möller Arboga OK Herrar Arboga 1998
277 Tomas Heikkilä Herrar Västerås 1972
278 Anna Ryding Damer Västerås 1979
276 Stephanie Anegrund Damer Västerås 1989
275 Mari Rydqvist Damer Västerås 1979
274 Örjan Sjöström IFK Sala Herrar Sala 1962
273 Linda Hedmark Damer Västerås 1973
272 Michael Bylund Herrar Västerås 1967
271 Axel Dahlin WTRS Herrar Västerås 1980
270 Kenneth Nygård Viklund SALA 1974
269 Karl Johan Larsson Herrar Västerås 1975
267 Emil Dahlgren Hallstahammar SK Herrar Hallstahammar 1985
268 Stina Hellström Damer Strömsholm 1987
266 Ulrika Bird-Radolovic Damer Västerås 1971
265 Ola Söderlund Herrar Västerås 1960
264 Louise Söderberg Damer Västerås 1987
263 Susanne Gillström Söndagsklubben Damer Västerås 1977
262 Magnus Gustavsson Tjalve IF Herrar Norrköping 1966
261 Jane Jaråker EAI löparklubb Damer Enköping 1968
260 Richard Strandberg Herrar Västerås 1967
259 Sabine Kagebrant Damer Stockholm 1983
257 Petet Jerregård Skiljebo runners Herrar Västerås 1969
258 Rickard Karlsson Skiljebo runners Herrar Västerås 1968
256 Martin Kagebrant Herrar Västerås 1986
255 Annakarin Österlund Damer Västerås 1978
253 Johan Ljung TrailGeneralerna Herrar Köping 1990
254 Henrik Ljung TrailGeneralerna Herrar Västerås 1978
252 Maria Karlbom Andersson Happy Training by MKA Damer Västerås 1967
250 Sara Andersson - Damer Västerås 1997
251 Carina Rask Damer 1958
249 Lisa Mjörne Damer Stockholm 1990
248 Emma Eriksson Damer Sollentuna 1990
247 Robert Grindberg EAI Herrar Enköping 1967
246 Tomas Norlund Herrar ESKILSTUNA 1970
245 Anna von Heideken Damer Kolbäck 1977
243 Erik Johnsson Järfälla Alpina Herrar Solna 1962
244 Lise-lott Mobäck-Johnsson Järfälla Alpina Damer Solna 1965
242 Christine Mohlin Damer västerås 1990
241 josefin hedström Damer västerås 1990
239 eva-karin ekendahl Damer västerås 1964
240 karina olofsson Damer västerås 1962
238 Karolina Rinneby Damer Västerås 1972
237 Erika Nykvist Damer Västerås 1979
236 Anna Aldén WTRS Damer Västerås 1984
235 Sari Kotkansalo Damer Västerås 1967
234 Jennie Leisdal Damer Västerås 1977
233 Kristin Vetterskog Damer Västerås 1979
232 Beatrice Sjölund EAI Damer Enköping 1964
230 Tobias Sahlgren Knubbiga Knuttar Herrar Strömsholm 1973
231 Johan Sahlgren Knubbiga Knuttar Herrar Strömsholm 1978
229 Marie Thoren Enköpings Allmänna Idrottsförening Damer Enköping 1954
226 Johan Carlsson Herrar Västerås 1983
227 Anders Carlsson Herrar Västerås 1985
228 Janne Carlsson Herrar Västerås 1957
225 Mona Uppsten Damer Enköping 1968
224 Madeleine Lahti Enköping AIF Damer Enköping 1981
223 Linn Rydén Damer Västerås 1988
221 Tanja Viberg Damer Västerås 1971
222 Jimmy Viberg Herrar västerås 1975
220 Angelina Wikström . Damer Västerås 1973
219 Jörgen Söverstad Pilsnerklubben Herrar Avesta 1965
218 Pernilla Kaijser Damer Västerås 1971
217 Maria Hennig Damer Västerås 1966
216 Klara Wretlund Damer KOLBÄCK 1983
215 Anneli Gustafsson Söderfors Korpen Damer Söderfors 1968
213 Malin Andersen Damer Västerås 1982
214 Lina Hult Damer 1983
212 Pia Andersson Damer Västerås 1966
211 Krister Svensson Herrar VÄSTERÅS 1953

25K

Startnummer Namn Klubb Lag Klass Ort Födelseår
888 Karl Forslin Röjdyk if Herrar Västerås 1985
887 Viktor Öhrberg Västerås Herrar Västerås 1988
886 David Jutterström Västerås swimrun Herrar Västerås 1987
884 Daniel Henriksson Team Rackabajsarna Herrar Linköping 1986
885 Maja Falk Team Rackabajsarna Damer Linköping 1993
883 Pär Dalhielm CRT Cykelklubb Herrar Västerås 1978
882 Erik Hägglund Umara Sports Club Herrar Västerås 1988
881 Sverker Dalén Herrar Skara 1976
878 Jonas Carlsson Varför lyssnade jag på Kecke 1900
879 Tomi Leppänen Varför lyssnade jag på Kecke 1900
880 Sofie Andersson Varför lyssnade jag på Kecke 1900
877 Magnus Larsson Eskilstuna Trailklubb Herrar Eskilstuna 1972
876 Carl Herweg Västerås Herrar Västerås 1974
875 Ann Braneby Damer Västerås 1977
874 Elin Guterstam Västerås Damer Västerås 1979
873 Olof Friman Trafikverket Västerås Herrar VÄSTERÅS 1983
872 Marcus Arnoldsson Västerås SOK Herrar Västerås 1975
870 Gustav Eliasson Quintus Team Herrar Västerås 2001
871 Oscar Olovsson Quintus Team Herrar Västerås 2001
869 Anders Hermansson Herrar Västerås 1987
868 Peter Svensson Dark Trail Runners Herrar Solna 1978
867 Pontus Fjällman Herrar Göteborg 1990
866 Hampus Lundell Borlänge Herrar Borlänge 1991
865 Fredrik Bakkman Team Icebug Herrar Pixbo 1986
864 Marie-Louise Johansson Fjärdhundra Damer Fjärdhundra 1986
863 Marcus Adolfsson Team Nordic Trail Herrar Bromma 1977
862 Mikael Damsgaard Herrar Västerås 1976
861 Staffan Andersson Västerås Herrar Västerås 1987
860 Mats Wårdemark GNESTA FF Herrar Gnesta 1968
858 Elin Grahn Eskilstuna trailklubb Damer Eskilstuna 1987
859 Robert Morelius Eskilstuna Trailklubb Herrar Eskilstuna 1984
857 Minna Nilsson Damer Stockholm 1983
855 Anna Engström Meyer Meyers Damer Spånga 1970
856 André Meyer Meyers Herrar Spånga 1969
854 Johan Lindh Ramirent Herrar Västerås 1968
853 Mikael Carlsson Herrar Grillby 1977
852 Johan Backlund Herrar Västerås 1980
850 Per Åhlin IK Nocout.se Herrar LINKÖPING 1985
851 Linnea Neckman IK Nocout.se Damer LINKÖPING 1988
849 Anna Maria Roubert Team Nordic Trail Stockholm Damer Stockholm 1990
848 Sandra Öhrström Sundbyberg IK Damer Solna 1986
847 Petra Lestander Ystads IF Damer Västerås 1975
846 Johan Malmberg Herrar Enköping 1985
844 Isak Eriksson Solvikingarna Herrar Mölndal 1994
845 Emy Thorén Solvikingarna Damer Mölndal 1995
843 Daniel Benter Herrar Enköping 1982
842 sofia nordin Majornas IK Damer Göteborg 1995
841 Thorvaldur Jochumsson Rödbetan Rödbetan Herrar Västerås 1977
840 Sofia Ander IFK Sala Damer Uppsala 1998
838 Marcus Linder Stockholm City Triathlon Herrar Stockholm 1986
839 Lina Byman Stockholm City Triathlon Damer Stockholm 1986
837 Camilla Kiszakiewicz SKÖVDE Damer SKÖVDE 1977
836 Martin Toller Hässelby Herrar Hässelby 1973
834 Anders Aspholm Herrar Hammarland 1960
835 Annika Aspholm Hammarland Damer Hammarland 1963
833 Jerker Danarp Herrar Västerås 1966
832 Mathias Söderberg Vandrarringen Ramirent Herrar Västerås 1985
831 Kristofer Spång Team Solid Team Solid Herrar Huddinge 1982
830 Mattias Knabäck Herrar Västerås 1973
829 Patrik Hedlund Herrar Västerås 1987
828 Jessica Söderberg Damer Västerås 1986
826 Linda Löwhagen Fanny Brates Damer Stockholm 1978
827 Jörgen Balogh Fanny Brates Herrar Sköndal 1970
825 Anna Friborg Ramirent Damer Västerås 1994
824 Jörgen Odh Team Lennie Herrar Västerås 1968
823 Lisette Reuterwall Runacademy if Damer Västerås 1991
822 Stefanie Heinig Värmdö Damer Värmdö 1987
821 Jonas Rydell WTRS Herrar Västerås 1972
820 Katarina Bonetti Runacademy IF, Västerås LK Damer Västerås 1973
819 Markus Aldèn Ramirent Ramirent Herrar Västerås 1979
818 Are Björneklett Västerås Herrar Västerås 1963
817 Pontus Larsson Ramirent Herrar Västerås 1980
816 Elisa Onkamo Damer Eskilstuna 1963
815 Jan Karlsson Fazer if Herrar Torshälla 1966
814 Håkan Örman Eskilstuna Trailklubb Herrar Eskilstuna 1955
813 Eric Rode Olsen TEAM BAR Herrar Stockholm 1982
812 Michael Manske Team Bar Herrar Sollentuna 1967
811 Ylva Helmersson - Damer Kolbäck 1976
810 Carl Christofferson Herrar Göteborg 1985
809 andreas wernryd Herrar västerås 1974
808 Mikael Engbom Västerås Herrar Västerås 1975
807 Johan Johansson Varnhems IF Herrar Varnhem 1980
805 Emma West Damer Hallstahammar 1982
806 Anna Svenberg Damer Hallstahammar 1978
804 Patrik Borg Herrar Västerås 1983
803 Johan Wadsten intrépide Herrar Västerås 1988
802 Peter Löving Täntvarehär Herrar Västerås 1969
801 John Sundborg Herrar Västerås 1997
800 Patrik Bergman Herrar Västerås 1971
799 Jan Funcke Kungsörs SK Herrar Kungsör 1967
798 Johnny Mårtensson ESKILSTUNA Herrar ESKILSTUNA 1977
797 Victor Andersson Balefire Running Herrar Sundbyberg 1987
796 Göran Eliasson Herrar Västerås 1965
795 Olof Holmgren Herrar Västerås 1981
794 Daniel Eklund Herrar Heby 1974
793 Charlotte Modigh Damer Gävle 1992
792 Stefan Hedlund Herrar Eskilstuna 1971
791 Oscar Norrby IK Nordia Herrar Enköping, Uppsala län, Sverige 1983
790 Olle Lind Lilleonds Herrar Lund 1979
789 Per Linusson pelleusbollen Herrar Märsta 1981
788 Pierre-Gil Terras Decathlon Herrar STOCKHOLM 1988
787 Gregorio Piccolo Herrar göteborg 1990
786 Daniel Billström Västerås Herrar Västerås 1985
785 Emma Link Damer Hjärup 1979
784 Ola Björnén Nynäshamn Långdistansklubb Herrar Nynäshamn 1976
783 Martin Ljungqvist Herrar Göteborg 1992
782 Mats Mattsson Packsize Herrar Fjärdhundra 1967
781 Jonas Ljung WTRS Herrar Västerås 1978
780 Linda Skald Stockholm Team Good Vibes Damer Stockholm 1976
779 Ida Pihl skog Uppsala LK Damer Uppsala 1980
778 Fredrik Tuvesson DNF5k Herrar Västerås 1982
777 Emma Johansson IK Vavd Damer Västerås 1988
776 Miquel Anglès Team Nordic Trail Herrar Knivsta 1975
775 claes mellgren Herrar Torshälla 1959
774 Ulf Olsson Herrar Nacka 1957
773 Dan Randberg BK Rapid, Västerås Herrar Västerås 1966
772 David Sandberg Hjelm Lonesome runners Herrar Märsta 1974
771 Per Lenngren Hysing Herrar Västerås 1981
770 Erik Reinholdsson Järfälla ok Herrar Vällingby 1982
769 Malin Ringels Damer Västerås 1986
768 Kristina Eliasson Sala IFK Damer Sala 1979
766 Elin Löfvendahl Löfvendahlz Damer Västerås 1990
767 Björn Löfvendahl Löfvendahlz Herrar Västerås 1983
765 Anders Palmkvist IFK Lidingö Herrar Stockholm 1982
763 Natascha Marxmeier IFK Lidingö SOK Damer Lidingö 1973
764 Hassan Azimi WTRS Herrar Västerås 1999
762 Sara Drew Damer Skultuna 1977
761 Jenny Wallner Attunda OK Damer Sollentuna 1977
760 Daniel Olsson Hossmo RC Herrar Kalmar 1974
759 Robert Messing HALLSTAHAMMAR Herrar HALLSTAHAMMAR 1984
758 Filip Axman WTRS Herrar Västerås 1975
757 Robin Persson Västerås Herrar Västerås 1989
756 Sandra Lundberg Team Nordic Trail Damer Uppsala 1992
755 Anne Berntsen Damer Västerås 1976
754 Kenneth Gustavsson Varför lyssnade jag på Kecke ÅKERSBERGA 1973
753 Jon-Emil Blomstedt HMB Elit Herrar Västerås 1978
752 Joel Norén Krutrök Herrar Uppsala 1980
751 Tobias Cronsell Herrar Järfälla 1976
750 Daniel Löhr Team Nordic Trail Herrar Handen 1974
749 John Lindwert Runacademy IF Herrar Stockholm 1979
748 jimmy iby IKHP Herrar ÖDESHÖG 1984
747 Thomas Lindell Team Nordic Trail, Stockholm Herrar Farsta 1975
746 Joakim Isaksson Hökåsen Snabb Runners Herrar Västerås 1985
745 Niclas Sjögren Runacademy IF Herrar Johanneshov 1971
744 Sara Pettersson Damer Motala 1982
743 Eric Johansson Stockholm Exergi Herrar Västerås 1987
742 Elin Brodin Damer Västerås 1976
741 Maria Vuorelma Damer Västerås 1983
740 Ville Vuorelma Raseborg Lost & Found Herrar Raseborg, Finland 1985
739 Anton Stenhag Herrar Västerås 1987
738 Jonas Wendin Herrar Köping 1972
737 Stina Adolfson Kiviaho Eskilstuna Trail klubb Damer Eskilstuna 1965
736 Louise Fridholm Damer Västerås 1989
735 Helena Fagraeus Sosberá Sosberá Damer Enskede 1981
734 Olov Gohde Dalaporten Running Team Herrar Västerås 1981
733 Daniel Johansson Herrar Grillby 1981
732 Mikaela Baggström Damer Norrtälje 1988
731 Adrian Baggström Herrar Stockholm 1989
730 Jimmy Mårdell Runacademy IF Herrar Johanneshov 1978
729 Victoria Zeeck Damer Västerås 1972
728 Johan Berggren Herrar Västerås 1974
727 Marcus Willer Västerås LK Herrar Västerås 1985
725 Erik Svanberg LSS Härnösand Team Jacques&Marcel Herrar Härnösand 1975
726 Johan Karlsson Västerås Team Jacques&Marcel Herrar Västerås 1974
724 Robert Svallin Herrar Västerås 1977
723 Emil Berntling Sports Club Vallentuna Sports Club Vallentuna Herrar Vallentuna 1980
722 Helena Blomqvist Damer Bålsta 1975
721 Hanna Amberntsson VSOK Damer Västerås 1977
719 Mikael Hansson Runacademy Herrar Västerås 1984
720 Sofis Johansson Runacademy Damer Västerås 1987
718 Peter Schultz Ankdammen United Herrar Solna 1966
717 Lars-Erik Larsson Herrar Skultuna 1949
716 Gustav Stenhag Club Running Sweden Herrar Johanneshov 1991
715 Peter Helin Västerås Herrar Västerås 1975
714 Mikael Andersson No Worries Herrar Västerås 1968
713 Sebastian Nyberg Runacademy IF Herrar Västerås 1994
712 Johannes Åsbrink Peab IF Infra Warriors Herrar Eskilstuna 1990
711 David Eriksson Peab IF Infra Warriors Herrar Bro 1984
710 Andreas Smedberg Axa SC Herrar Västerås 1990
709 Mathias Bäckström WTRS Herrar Västerås 1988
708 Lotta Ottosson Uppsala LK Damer Uppsala 1965
707 Anna-Sofia Gahnfelt Örebro Damer Örebro 1974
706 Maria Enebjörk Damer Västerås 1983
705 Mats-Åke Isaksson VTRS Herrar Västerås 1981
702 Johan Hellman Herrar Hasselfors 1974
703 Emma Nilsson Damer Hasselfors 1980
704 Rebecka Petersson Springande Tjejer Damer Skillingaryd 1982
701 Jenny Morgander Damer Vaggeryd 1978
700 Susanna Dahlberg Lonesome Runners Damer Västerås 1967
699 Lina Thelander Damer Uppsala 1993
698 Erik Hermansson Runacademy IF Herrar FALUN 1986
696 Edith Blomqvist Runacademy IF Damer Västerås 1994
697 Emil Blomqvist Herrar Västerås Central 1993
694 Lin Normark Team Nordic Trail Visättra Damer Tullinge 1979
695 Björn Normark Tullinge SK Herrar Tullinge 1982
693 Alexander Bertilsson Westeros Trail Running Society Herrar västerås 1997
692 Joacim Hedblom WTRS Herrar Västerås 1991
691 Ulf Haglund SK Skinnsberg Herrar Västerås 1971
690 Anna Viero Vandrarringen Damer Västerås 1980
689 Glenn Furunäs Westeros TrailRunning Society Herrar Västerås 1964
688 Erik Bergström Herrar Västerås 1990
687 Anton Angeling Herrar Västerås 1990
686 Andreas Hornwall Länsstyrelsen Västmanland Herrar Västerås 1983
684 Per Sjödin Tjoss Tjoss Herrar Bromma 1983
685 Björn Söderström Tjoss Tjoss Herrar Sollentuna 1981
683 Oskar Saether Herrar Örebro 1996
682 Anders Olby Herrar Västerås 1987
681 Tobias Andersers Sala Stigtassare Herrar Sala 1984
680 Malin Cederth Wahlström Runacademy IF Damer Bromma 1979
679 Ian Bird-Radolovic Irsta runners lone runner Herrar Västerås 1971
678 Mari Björklund Damer Västerås 1971
676 Veronica Gustavsson Damer Västerås 1970
677 Matilda Gustavsson Damer Västerås 1996
675 Jakob Källstrand Herrar Västerås 1971
674 Samuel Johnson Herrar Uppsala 1983
673 Pia Sundelin Vegan Runners IK Damer avesta 1987
672 Ulrika Lindbäck Damer Västerås 1972
671 Björn Dahlman Running Bear Tribe Herrar Västerås 1962
670 Tomas Haraldsson Ingaro Herrar Ingarö 1980
669 linnea syren lone runner Damer västerås 1977
667 Linda Öhling Pantertanter Damer Sollentna 1976
668 Johanna Helander Pantertanter Damer Saltsjö-Boo 1974
666 Lena Slättenhäll Damer Västerås 1966
665 Sara Widar Damer Västerås 1980
664 Stefan Andersson Happy Training by MKA Happy Training by MKA Herrar Västerås 1972
663 Mattias Krüger Herrar Västerås 1985
662 Peter Rydqvist Herrar VÄSTERÅS 1977
660 Cecilia Johansson Bakerstreet Damer Hallstahammar 1973
661 Leif Ljungberg Bakerstreet Herrar Hallstahammar 1962
659 Per Wallin Söndagslöparna Herrar Västerås 1986
658 Thomas Adlerteg wtrs Herrar Västerås 1966
657 Per Willför ABB AB Robotics TB Trailrunners Herrar Västerås 1975
655 Marie Asph Hennerdal The Waverunners Damer Västerås 1980
656 Erik Asph Hennerdal The Waverunners Herrar Västerås 1980
654 Maria Strömqvist Damer Västerås 1976
653 Henrik Bylund Herrar Västerås 1976
652 Anton K. Myrberg Westeros Trail Running Society Söndagslöparna Herrar Västerås 1985
651 Mattias Lövkvist Herrar Västerås 1987
650 Anders Rudolf RunningRudde Herrar Västerås 1965
649 Stelios Eriksson Sweek running Herrar Västerås 1980
648 Fabian Sagström Enköpings AIF Herrar Enköping 1978
647 Magnus Berglund Gryta Runners Herrar Västerås 1981
646 Henrik Wester Herrar Västerås 1975
644 Ann Lindevall Gryta runners Damer Västerås 1970
645 Mattias Lindevall Gryta runners Herrar Västerås 1969
643 Tomas Johansson Herrar Västerås 1967
641 Tobias Bäckman WTRS Herrar Västerås 1975
642 Solvår Nergård Damer Västerås 1983
640 Patrik Vatka Herrar Västerås 1977
639 Peter Vatka Terry Runner Herrar Hallstahammar 1971
638 Robert Ek Herrar Västerås 1982
637 Marie Dahlin Damer Västerås 1979
636 Mikael Wickman Hallstahammar SK Skid & Friidrott Herrar Hallstahammar 1976
635 Sofia Strandlund Damer Västerås 1973
634 Fredrik Ölvebo Bergslöparna Herrar Västerås 1971
633 Claes Bergström Herrar Västerås 1968
632 Ulrika Blomqvist Damer KRYLBO 1966
631 Nicklas Larsson Herrar Västerås 1975
630 Julia Viertel Västerås SOK Damer Västerås 1976
629 Janne Hedman Herrar Västerås 1971
628 Erik Groth Herrar Västerås 1984
627 Stefan Willby Runacademy Herrar VÄSTERÅS 1974
626 Emma Wegrell Damer Västerås 1975
625 Kalle Skog WTRS Herrar Västerås 1965
623 Magnus Steiner Runacademy if Runacademy Herrar Västerås 1977
622 Karl Avedal Runacademy IF Runacademy Herrar Kvicksund 1976
621 Sara Ryve Damer Västerås 1973
624 Niklas Löfstrand IFK Sala Herrar Sala 1975

50K

Startnummer Namn Klubb Lag Klass Ort Födelseår
978 Malin Olofsson Lidköping Damer Lidköping 1987
977 Robert Mikkelsen Vandrarringen Västerås Herrar Västerås 1971
976 Stina Hedlund Vandrarringen Västerås Damer Västerås 1981
975 Niclas Lestander Herrar Väaterås 1976
974 Jan Ehnberg Mellanskog Herrar Möklinta 1970
973 August Olsson Herrar Uppsala 1998
972 Magnus Andersson Västerås löparklubb Herrar VÄSTERÅS 1978
971 sebastian lukas Axa sports club Herrar Täby 1984
970 Sebastian Andersson Karlstad Herrar Karlstad 1995
969 Paolo Palermo VÄSTERÅS Herrar Västerås 1973
968 Håkan Rahlgård Herrar Sala 1968
967 Taina Eklund Västerås Damer Västerås 1963
966 Malin Yngström Ok Tisaren Damer Hallsberg 1974
965 Niklas Bodén DANDERYD Niklas Booty Camp Herrar DANDERYD 1988
964 Robert Åhgren Herrar Västerås 1994
963 Mikael Andersson Dark Trail Runners Herrar Tenhult 1978
962 Akichika Yamaguchi Herrar Göteborg 1988
961 Peo Sundberg Tisdagspojkarna Herrar Uppsala 1961
960 Erik Andersson Barkarö SK Herrar Västerås 1981
959 Niklas Tyni Herrar Segersäng 1965
958 Ilich Vera Westeros Trail Running Society Herrar Västerås 1970
957 Gustav Pettersson Vegan Runners IK Herrar Linköping 1984
956 Jakob Schartau Herrar Sala 1980
955 Mikael Isberg Herrar Västerås 1981
954 Carl Jonas Lind Stockholm Herrar Danderyd 1975
953 Eva Pettersson Pace on Earth Damer Uppsala 1989
952 Oscar Ström ENSKEDE Herrar ENSKEDE 1990
951 Mikael Björkbacka CityWolfs SC Herrar Strömsholm 1976
950 Mårten Thelin Mjölby Herrar Mjölby 1978
949 Patrik Lindqvist Utbrytarna SK Herrar Vällingby 1978
948 Linnea Brickman Eriksson Damer Västerås 1992
947 Hans Johansson Södertälje-Nykvarn Orientering Herrar Södertälje 1955
945 Anna Lindgren Spring time sports club Damer Krylbo 1983
946 Annica Norman Springtime sports club Damer Avesta 1974
944 Elin Tengbert Westeros trail running society Damer Västerås 1992
943 Magnus Westerlund Ok Enen Herrar Enköping 1976
942 Elon Brange Herrar Linköping 1994
941 Amanda Ainali Damer Stockholm 1992
940 Per Lundén Herrar Västerås 1971
939 Pär-Ola Martinsson IFK Skövde FIK Herrar Skövde 1972
938 Karolina Biwall Hellman Västerås LK Damer Skultuna 1979
937 Therese Olsson Damer Västerås 1988
936 Mattias Wasell Herrar Stockholm 1988
935 Niklas Hällblad Humlekottarna Herrar 1978
934 David Tingström Westeros Trailrunning Society Herrar Västerås 1981
933 Petra Knutsson WTRS Damer Västerås 1977
932 Fredric Knutson Wtrs Herrar Västerås 1974
931 David Hedenfalk Tror På Målgång UC Herrar Vallentuna 1970

Barnens Slottssprint

Startnummer Namn Klubb Lag Klass Ort Födelseår
55 Elsa Bele Damer Västerås 2013
56 Tage Bele Herrar Västerås 2016
53 Albin Blomstedt HMB Elit Herrar Västerås 2012
54 Malte Blomstedt HMB Elit Herrar Västerås 2012
51 Nellie Colic Spännare Hallstahammar Damer Hallstahammar 2016
52 Julian Colic Spännare Hallstahammar Herrar Hallstahammar 2014
49 Oliver Ringels Herrar Västerås 2014
50 Filip Ringels Herrar Västerås 2016
48 Olle Wiklund Dark Trail Runners Herrar Solna 2012
47 Zoë Alnefelt Team Solvik Damer Bromma 2014
46 Astrid Eller Damer Västerås 2009
45 Petter Eliasson Västerås Herrar Västeråa 2012
44 Ludvig Piper - Herrar VÄSTERÅS 2009
42 Nicholas Skagerud Herrar Grillby 2014
43 Vincent Skagerud Herrar Grillby 2012
40 Selma Salomonsson Damer Västerås 2011
41 Fanny Salomonsson Damer Västerås 2014
39 Annie Westermark Damer Västerås 2009
38 Felix Benter Herrar ENKÖPING 2015
37 Alfred Lestander Team Teleservice Herrar Västerås 2012
35 Ingrid Malmberg K12 Lag fjärsing Damer Enköping 2013
36 Signe Malmberg Lag fjärsing Damer 2015
34 Ture Sundberg Västerås cykelklubb Herrar Västerås 2012
33 edith saleback Damer Västerås 2016
32 Edvin Andersson Västerås friidrott Herrar Västerås 2010
31 Oskar Kiszakiewicz SKÖVDE Herrar SKÖVDE 2013
30 Sebastian Arjupin Herrar Solna 2013
29 Sigge Haettman Herrar Västerås 2012
27 Lovisa Mellgren Lindskär runners Damer Västerås 2009
28 Gustaf Mellgren Lindskär runners Herrar Västerås 2011
25 Albin Bätz Herrar Västerås 2014
26 Wilmer Bätz Herrar Västerås 2011
23 Ida Fogdestam Damer Uppsala 2012
24 Thea Fogdestam Damer Uppsala 2016
21 Freja Ekblad Damer Västerås 2015
22 Joar Ekblad Herrar Västerås 2015
19 Edvin Hedström Herrar Uppsala 2010
20 Elsa Hedström Damer Uppsala 2012
17 Charlie Thörngren Enköping Herrar Enköping 2011
18 Vincent Thörngren Enköping Herrar Enköping 2013
16 Wally Vanke Västerås Damer Västerås 2016
15 Julie Berntsen Charles et Julie Damer Västerås 2008
13 Filip Thorsell Västerås SOL Herrar Skultuna 2011
14 Emma Thorsell Västerås SOK Damer Skultuna 2014
11 Sally Drew Damer Skultuna 2012
12 Sebastian Drew Herrar Skultuna 2016
10 Vidar Lundholm Herrar Västerås 2013
9 Elliot Isaksson Hökåsen Snabb Runners Herrar Västerås 2015
7 Edwin Lundström Sosberá Sosberá Herrar Enskede 2012
8 Thea Lundström Sosberá Sosberá Damer Enskede 2016
6 Loke Willfjord Thimberg Herrar Västerås 2013
5 Majken Amberntsson VSOK Damer Västerås 2010
4 August Lorenzson Herrar VÄSTERÅS 2013
3 Robert Mets Mets Herrar Västerås 2010
2 Juni Hagelberg Carlsson Damer Västerås 2014
1 Aron Lahti Enköpings AIF Herrar Enköping 2012

6K - lag med 4 löpare

Inga anmälda
Namn Klubb Klass Ort Födelseår

12K - lag med 4 löpare

Inga anmälda
Namn Klubb Klass Ort Födelseår

25K - lag med 4 löpare

Inga anmälda
Namn Klubb Klass Ort Födelseår

50K - lag med 4 löpare

Inga anmälda
Namn Klubb Lag Klass Ort Födelseår