Anmälda till Härnö Trail 2018 Avancerad sök

Härnö Trail (20,8 km)

Startnummer Namn Klubb Lag Klass Ort Födelseår
127  Erika Sjödin Sundsvalls OK Damer Sundsvall 1976
126  Kicki Källström Sundsvalls OK Damer Sundsvall 1974
125  Cristin Bergfors Tynderö IK Damer Söråker 1983
761  Mikael Edström Herrar SUNDSVALL 1987
760  Erik Viklund Bondsjöhöjdens ik Herrar Härnösand 1988
759  Dan Engberg Järla IF Herrar Stockholm 1984
124  Stina Telhammer OK Nolaskogsarna Damer Domsjö 1983
758  Roger Markström Ötc Herrar Frösön 1973
757  Göran Larsson Sundsvall Herrar Sundsvall 1966
756  Fredrik Modin Team Solbacken Herrar Sollefteå 1982
123  Sandra Mähler Team Solbacken Team Solbacken Damer 1982
755  Martin Hansson Härnösand Herrar Härnösand 1978
122  Åsa Lundberg Nordanstigs friidrott Damer Bergsjö 1977
754  Johan Uebel Stigsjö IK Herrar Härnösand 1967
121  Anna Krook-Riekkola Luleå Gjutaren Damer Luleå 1971
753  Johan Albertsson IKSU Längdskidor Herrar Umeå 1990
752  Markus Näsman Bergeforsen SK Herrar Bergeforsen 1982
751  Emil Rubensson Bergeforsens SK Bergeforsens SK Herrar Fagervik 1977
750  Magnus Lindfors IKSU Längdskidor Herrar OBBOLA 1994
120  Kerstin Caap Härnösands OK Damer Härnösand 1956
749  Olof Thelberg IFK Umeå Herrar Umeå 1979
748  Arne Eriksson Domsjö Herrar Domsjö 1959
119  Moa Lönneborg Damer Umeå 1994
747  Kenny Jakobsson Herrar Umeå 1990
745  Tobias Andersson IKSU Längdskidor Herrar Umeå 1987
746  Lars Romberg Kullarmark SK Herrar Härnösand 1969
744  Jörgen Bladin Härnösandspolisens kamratförening Herrar Härnösand 1959
743  Jens Nolin Herrar Alnö 1979
742  Jonas Nordlund Alnö SK Herrar Alnö 1977
741  Stefan Olsson Herrar Härnösand 1971
118  Sofia Forell Team Nordic Trail Damer Sundsvall 1986
740  Christoffer Hamrin Härnö trailrunners Herrar Härnösand 1983
117  Lilly-Mari Sten Damer Sundsvall 1971
739  Tesfaldet Negash Brännans FF Herrar Härnösand 1982
116  Amanda Åström Lucksta IF Damer Sundsvall 1993
738  Tao Jiang Herrar Umeå 1984
737  Peder Strid Telia IF Herrar Alnö 1975
736  Henrik Utter Herrar Ankarsvik 1973
735  Mattias Bergner Herrar Njutånger 1990
734  Emil Lidin Herrar Sörberge 1989
115  Ida Lidin Damer Sörberge 1987
733  Erik Martinsson Herrar Sundsvall 1987
114  Anna Boman Damer Gustavsberg 1979
732  Anders Boman Herrar 1976
113  Sofia B Tengblad Damer Hemavan 1971
731  patrik törnsten SANDARNA SK Herrar Bergeforsen 1986
730  Henrik Olsson KoHo Blackbay Herrar HÄRNÖSAND 1972
112  Siri Engberg Järla Orientering Damer Stockholm 1989
729  Emil Roos Lindberg Härnösands cykelklubb Herrar Göteborg 1992
728  Anton Eriksson Sollefteå skidor Herrar Sollefteå 2000
727  Kristoffer Ståhl Alnö race team Herrar Sundsvall 1969
726  Alexis Farmer Lysvik Herrar Lysvik 1970
725  Alexander Eriksson Herrar Kovland 1985
724  Lars Jakobsson Fredrikshofs FIF Herrar Stockholm 1979
723  Henrik Johansson Umara SC Herrar Stockholm 1976
111  Anna Fuentes Jakobsen Damer Stockholm 1990
721  Niklas Johansson Herrar Härnösand 1992
722  Eric Tjernberg Herrar 1992
720  Andrew Strong Team Strong Herrar Hörnefors 1983
719  Adam Johansson Alnö Race Team Herrar Matfors 1987
718  Fredrik Estman Hemsö IF HEMAB Herrar Älandsbro 1978
717  Kristoffer Kollberg Team KBK Herrar Umeå 1979
110  anna lidèn Damer Härnösand 1969
716  Thomas Storsjö Laggarberg, timrå Herrar TIMRÅ 1970
109  Ida Olofsson Damer Sorsele 1989
715  Patrik Wikström IFK Umeå/ Salomon Herrar Umeå 1992
108  Cecilia Skalberg Team Nordic trail Damer Sörberge 1981
714  Anders Nordin Lucksta IF Skidor Herrar Stöde 1978
713  Magnus Isaksson Nola motion Herrar Arnäsvall 1973
712  Matti Ylitalo Loimaan Jankko Herrar Loimaa 1964
711  Edvin Lake Sundsvalls OK Herrar Matfors 2004
710  Tomas Nordlöf Herrar Umeå 1985
709  Niklas Sjölund Härnösands DHK Herrar Härnösand 1995
107  Petra Hallén Trailmammorna Damer Sundsvall 1972
708  Jonas Persson Herrar Skelleftehamn 1977
106  Elin Claesson Härnötrailrunners Härnötrailrunners Damer Härnösand 1985
104  Frida Alsterlund Systrarna Alsterlund Damer Angered 1990
105  Lina Alsterlund Systrarna Alsterlund Damer 1992
707  Gustav Eriksson Lögdeå sk Herrar Lögdeå 1984
706  Micke Jonsson Team Outmeals Herrar Örnsköldsvik 1977
103  Johanna Bygdell Öbacka LK Damer Härnösand 1982
705  Linus Hildingsson Herrar Umeå 1986
704  Jesper Hallgren Herrar Stockholm 1986
102  Anna Olskog #herrochfruolskog Damer Sävar 1971
703  Anna Olskog #herrochfruolskog Herrar 1970
101  Elin Edström Härnösands OK Damer Härnösand 2001
702  Mattias Hellgren Team Nordic Trail Herrar Åkersberga 1975
701  Pontus Fälldin Härnösand Herrar Härnösand 1964
700  Adam Bitén Northsport trail Skellefteå Herrar Skellefteå 1977
699  Niklas Johansson Herrar Bjärtrå 1987
698  Oskar Lindell Herrar Härnösand 1985
697  Mikael Håkansson Herrar Skellefteå 1984
696  Niklas Blomgren Team Nordic Trail Herrar Domsjö 1982
694  Mathias Falebrand Ranta Runt Grebo Ranta Runt Grebo Herrar Linköping 1973
695  Johan Zackrisson Ranta Runt Grebo Ranta Runt Grebo Herrar Linköping 1974
100  Victoria Nyberg Damer Alnö 1972
99  Pornchita Mattsson Damer HÄRNÖSAND 1977
693  Lars Linnér Herrar Motala 1965
692  Mats Bengtsson Umara Sports Club Umara Herrar Sundsvall 1980
691  Andreas Fahlen Sportsgym Herrar Sollefteå 1981
690  Håkan Edlund NMT - Sundsvall Herrar Sundsvall 1966
689  Staffan Gilliusson Umara SC Umara Herrar Härnösand 1965
98  Linda Karlsson Umara SC Umara Damer Härnösand 1978
688  Karl-Erik Malm Stöcksjö IS Malmarna Herrar Umeå 1972
687  Carl Grahn Herrar Falun 1987
97  Victoria Björklund Länsstyrelsens IF Damer HÄRNÖSAND 1969
96  Helena Nimbratt Umara Sports Club Damer Täby 1974
686  Max Östlund Lofsdalen Herrar Matfors 1989
685  Arvid Henning Öbacka LK Herrar Härnösand 2002
684  Johan Spångberg Umara SC Herrar Örnsköldsvik 1990
683  Sebastian Forslund Umara sports club Herrar Halmstad 1988
682  Martin Ene Alnö Herrar Alnö 1977
681  Tom Klingered Herrar Alnö 1967
95  Mia Jakobsson Damer Alnö 1971
680  Henrik Ingvarsson Umara Sports Club Herrar VALLSTA 1979
679  Oskar Nilsson Ballkulans BK Herrar Västerås 1979
678  Jörgen Melin Murarvägen Murvlarna Herrar Sollefteå 1978
677  Christoffer Ottosson Stockholm Nord Polisidrottsförening Herrar Solna 1986
676  Seth Borglund Härnösands OK Herrar Härnösand 2002
675  Andreas Broberger Herrar Umeå 1979
674  Joakim Bergsten Herrar Sundsvall 1982
94  Anna Löfgren Damer Bandhagen 1974
673  Anders Algander Herrar LULEÅ 1975
670  Sven Lagerqvist HBIK Herrar Sundsvall 1974
671  Mikael Nilsson HBIK Herrar 1980
92  Mini Wedell Norrfjärns IF Damer Sundsvall 1980
668  Pontus Wedell Herrar 1980
669  Peder Olsson Alnö Race Team Herrar Sundsvall 1964
91  Maria Norin Gävle OK Damer Gävle 1972
667  Magnus Claesson Herrar Bergeforsen 1980
666  Jonas Olevik Sundsvalls OK Herrar SUNDSVALL 1989
90  Eva Fundin Damer Alnö 1981
88  Lotta Andreassen 40basttaringenrast Damer Partille 1973
665  Johan Renström Scrambled legs Hjärnfysik Herrar Härnösand 1965
87  Sonja Edin Damer Sollefteå 1983
664  Dan Elfvendal Herrar Härnösand 1980
86  Helena Elfvendal Damer Härnösand 1983
663  Daniel Knabäck Stöde IF Herrar Stöde 1970
662  Oskar Lundblad Härnösand Herrar Härnösand 1978
85  Emelie Björk Damer Sundsvall 1991
661  Mats Forssell Herrar Härnösand 1981
660  Stefan Ellmin Hackås IF Herrar Sundsvall 1971
658  Niklas Mähler Herrar Umeå 1986
659  Nicolas Delhomme Herrar Täfteå 1978
657  Magnus Selling Härnösands ok Herrar Älandsbro 1984
89  Birke Weidringer Fahlqvist Tärna IK Fjällvinden Damer Tärnaby 1974
656  Nils Nordstrand Löparpappor Herrar Stockholm 1984
84  Frida Bergman Damer Härnösand 1976
655  Peter Hällström Lonesome Runners Herrar Bollstabruk 1974
83  Sigrid Lagerfelt Sorsele SK Damer Sorsele 1983
654  Krister Olsson KoHo Blackbay Herrar Alnö 1975
653  Martin Nyberg Permobil FF Herrar Kvissleby 1987
82  Caroline Ögren Alnö Race Team Damer Bergeforsen 1978
81  Rosa Goodman Lag Nord Damer Umea 1983
80  Erika Hällström Team Hällström Damer Alnö 1986
652  Peter Hällström Herrar 1981
650  Emil Måseide Team Råskinn Herrar Östersund 1992
651  Simon Rantapää Team Råskinn Herrar 1991
649  Johan Sjöström Umeå Budoklubb Herrar Umeå 1987
648  Martin Hässler Mameluckerna Herrar Sundsvall 1978
647  Erik Svensson Herrar Nykil 1986
646  Fredrik Lööw Herrar Sundsvall 1977
79  Ulrika Söderholm Hellgren Svala IF Damer Njurunda 1971
645  Joakim Hellgren Herrar 1970
644  Peter Sundelin Sundelit Herrar Härnösand 1977
643  Kalle Larsson Stödes Glada Långlöpare Herrar STÖDE 1968
78  Maggan Larsson Stödes Glada Långlöpare Damer 1971
642  Petter Hammar Herrar Årsta 1981
641  Viktor Lassila Eriksro Herrar Arnäsvall 1981
77  Emma G. Bornerberg Umeå Draghundsklubb UDHK Damer Tavelsjö 1974
640  Mikael Dahl Team Nordic Trail Herrar Sundsvall 1976
639  Christian Högberg Docksta Herrar Docksta 1970
638  Ola Tuvesson Sundsvalls OK Herrar Sundsvall 1977
637  Johan Eurenius Permobil FF Permobil FF Herrar Sundsvall 1980
636  Anton Sjöström La Sportiva Herrar Sundsvall 1991
76  Irene Löfqvist Team Nordic Trail Damer Sundsvall 1984
75  Anna-Lotta Karlsson Rödvinmyrans vänner Damer Sundsvall 1985
635  Tony Öman Herrar Bollstabruk 1967
634  Daniel Nordin Herrar Timrå 1987
633  Ola Nordin Herrar Sundsvall 1970
74  Anna Hedin Damer Sundsvall 1987
632  Jörgen Saarela Herrar Söråker 1976
73  Malin Norlander Nordingrå SK Hälsocentralen Nyland Damer Nordingrå 1984
631  Morgan Norlander Nordingrå SK Norlander Trail Herrar Nordingrå 1983
72  Annika Dahllund Norlander Trail Damer 1969
71  Lenita Saarela Damer Kovland 1983
629  Tobias Bruneflod Herrar Kovland 1977
628  Alexander Olsson AXA SPORTS CLUB Lag Nord Herrar Umeå 1992
627  Touko Jalkanen Stålis Herrar BROMMA 1986
70  Edith Brodda Jansen Stålis Damer BROMMA 1988
69  Jenny Lindblom Damer Stöde 1973
625  Marcus Cameron Lag Jeff Vader Herrar Sundsvall 1987
626  Fredrik Nower Lag Jeff Vader Herrar 1984
624  Magnus Hägglund Umeå OK Herrar Umeå 1975
623  Bert-Erik Hultqvist Herrar Röbäck 1964
68  Anna Thelenius Running Stunning Lindy Hopper's Damer Sundsvall 1979
622  Ove Mattsson Herrar Sunsvall 1958
67  Åsa Nyberg Damer Sundsvall 1973
66  Eva Enlund Skavsårets Löparklubb Damer Sundsvall 1976
65  Linda Buckard Team Family Damer Tyresö 1973
621  Joakim Buckard Team Family Herrar Tyresö 1974
620  Per Isander Hudik triathlon Herrar 1982
64  Sara Westin Running stunning Lindy hopper's Damer Fagervik 1979
619  Staffan Rydblom Running stunning Lindy hopper's Herrar 1975
63  Heini Wennman Sk Pohjantähti SK Pohjantähti Damer Lahti 1986
618  Juha Sorvisto Vaajakosken Terä Herrar 1984
617  Jonatan Landström Bergspluton Herrar Arvidsjaur 1992
616  Henrik Franklin Pite runners Herrar Piteå 1981
615  Johan Engvall Kallhällslöparna Herrar Järfälla 1974
62  Jenny Engvall Kallhällslöparna Damer Järfälla 1979
614  Eric Kling Herrar Sigtuna 1980
613  Thomas Didriksson Team Nordic Trail Herrar Örnsköldsvik 1982
611  Jonas Tarassu Herrar Linköping 1992
610  Marcus Håll Solumshamn Herrar Härnösand 1988
608  Peter Forsström ÖH Runners Herrar Hudiksvall 1966
609  Alexander Danielsson Umara Sports Club ÖH Runners Herrar Örebro 1991
607  Mattias Byström LOGOSOL Herrar Härnösand 1971
61  Anna Olsson Team Nordic Trail Damer Örnsköldsvik 1984
60  Gunilla Nordling Damer Sundsvall 1968
606  Johan Bergling Herrar Järfälla 1984
605  Stefan Lindroth Herrar TÄBY 1974
604  Rasmus Staaf Bergspluton Herrar Arvidsjaur 1994
603  Anton Larsson Herrar Härnösand 1990
59  Teresa Leifsdotter Damer 1992
58  Elin Lundmark Umeå Draghundsklubb UDHK Damer Umeå 1990
602  Johan Larsson AXA Sportsclub Herrar Sundsvall 1983
57  Anette Hagman Team Nordic Trail Damer Kvissleby 1975
56  Frida Nilvander Tynderö ik Damer Söråker 1983
55  Ulrika Ekebro Damer Härnösand 1971
54  Anny Isaksson Damer Arnäsvall 1987
601  Tommie Sjödin Hemsö IF Herrar Härnösand 1978
600  Elias Boethius Herrar UMEÅ 1992
599  Janne Björkman Herrar Härnösand 1969
598  Jonatan Ericsson Sjöman Åsäng Herrar Nordingrå 1983
597  Lars Blomberg Team nordic trail Herrar Sundsvall 1969
596  Johan Engman Håknäs IF Herrar Håknäs 1980
53  Annika Ritzman Bromma Trailers Damer Bromma 1988
595  Mathias Andersson Bromma Trailers Herrar 1989
594  Peter Eriksson Herrar Vallda 1977
52  Viktoria Eriksson Damer 1976
593  Michael Jakobsen Friskis & Svettis Friskis&Svettis Sundsvall Herrar SUNDSVALL 1969
51  Helena Jakobsen Friskis & Svettis Friskis&Svettis Sundsvall Damer Sundsvall 1972
50  Elna Lundgren Härnösands orienteringsklubb Damer Härnösand 2001
592  Jonas Norqduist Täby Herrar Täby 1971
591  Niclas Andersson 40basttaringenrast Herrar Nyköping 1979
590  Jan-Erik Richnau Löparlycka Löparlycka Herrar Sundsvall 1967
49  Linda Richnau Löparlycka Löparlycka Damer Sundsvall 1973
589  Jan-Erik Lindblad Herrar Härnösand 1976
588  André Ekedahl AXA SC Herrar Sundsvall 1990
587  Kristoffer Salomonsson Tåsjö IF Puderbrudarna & Yo Naz Herrar Hoting 1982
586  Erik Bjäresten Linköping Southside Herrar Linköping 1968
585  Peter Strömquist Gånsvikshamn 40basttaringenrast Herrar Stockholm 1978
584  Johannes Falk 40basttaringenrast Herrar Stockholm 1978
583  Tobias Nordin Blodsmak IK Blodsmak IK Herrar Åre 1983
48  Malin Tuvesson Sundsvalls OK Damer Sundsvall 1978
582  Daniel Sund OK Hammaren Team Sundarna Herrar Sandviken 1973
47  Åsa Sund Team Sundarna Damer 1974
581  Petter Bromander Långenäs old Boys Långenäs old Boys Herrar Molnlycke 1995
46  Paulina Westermark Umeå Draghundsklubb UDHK Damer Göteborg 1990
580  Martin Filipsson Herrar Norrköping 1990
45  Josefin Carlsson Permobil FF Permobil FF Damer Sundsvall 1981
579  Kalle Sjöström Herrar Kvissleby 1966
41  camilla Hedqvist Ygarunners Damer Färila 1969
578  Pelle Olsson Ygarunners Herrar 1968
577  Johan Sundén Herrar Stockholm 1981
576  Carl Berglund Brännan Runners Herrar Umeå 1993
40  Cajsa af Ekenstam Tärna IK Fjällvinden Damer Hemavan 1971
575  Henrik Lundgren Sundsvalls OK Permobil FF Herrar Sundsvall 1972
39  Emma Ölander Damer Sundsvall 1974
574  Gustav Fredholm Blodsmak IK Blodsmak IK Herrar Årsta 1984
573  Mathias Sahlman Herrar Härnösand 1977
37  Malin Lundqvist Damer Västerås 1991
38  Lina Carlsson Damer 1986
572  Marcin Gronek Herrar Härnösand 1986
570  Roger Lundgren Eurocon Herrar Arnäsvall 1977
571  Jerry Isaksson Eurocon Herrar Domsjö 1981
36  Anna-Sara Claeson Claenderssons Damer 1974
569  Mattias Karlsten Rökens Raketer Herrar Åkersberga 1972
35  Karlsten Linn Damer 1984
568  Mattias Bromander Långenäs old Boys Herrar Stockhom 1985
567  Hans Wikberg Permobil FF Permobil FF Herrar Hassela 1964
566  Jonatan Bromander Långenäs old Boys Herrar Uppsala 1993
565  Joakim Bromander Långenäs old Boys Herrar Mölndal 1989
564  Sebastian Bromander Långenäs old Boys Långenäs old Boys Herrar Stockholm 1987
563  Magnus Bogstag Herrar Sundsvall 1972
562  John Lundblad Team Bergtagen Herrar Nacka 1968
561  Nils Håhus Krokom Herrar Krokom 1978
33  Anna-Maria Eriksson Damer Söråker 1979
560  Hans Kullberg Sundsvall Herrar Sundsvall 1970
559  Tomas Rimbark Hemsö IF Herrar Umeå 1977
558  Laurence Russell Herrar Härnösand 1963
32  angelica börjesson Damer järpen 1983
31  Else Danielsson Damer Sundsvall 1973
30  Marie Wilnier Damer Uppsala 1977
557  Jens Tågestad Herrar Härnösand 1966
556  Jan Frycklund Herrar Härnösand 1963
29  Erika Andersson Trafikverket FF Damer Härnösand 1984
26  Anna-Clara Tärnvik Damer Sundsvall 1970
25  Lina Eriksson Damer Alnö 1976
555  Johan Lindgren Herrar Timrå 1969
554  björn wedin Trafikverket ff Bättre än ifjol Herrar Härnösand 1988
24  Charlotte Rørdam Åkersberga Spring Damer Åkersberga 1970
553  Lasse Edfast Herrar GÖTEBORG 1986
552  Andreas Ulriksson Axa SC Holmvikens pannben Herrar Danderyd 1972
23  Anna Ulriksson Danderyd Damer Danderyd 1972
550  Mårten Brännström Boca Seniors Boca Seniors Herrar Holmsund 1976
551  Daniel Bergner Herrar 1977
549  Mikael Andersson IFK Umeå Herrar Umeå 1975
22  Anna Singer Edsbro RF Damer Edsbro 1975
21  Elin Chorell Umeå Damer Umeå 1981
547  Clas Tjäder Härnösand Herrar Härnösand 1962
546  Jonas Fröberg IF Goa Gubbar IF Goa Gubbar Herrar Billdal 1975
544  Karl Tiselius Team Ormsalva AC Herrar Falun 1984
543  Lars Stenlund Sundsvall Herrar SUNDSVALL 1974
542  Daniel Klemming Cramo Herrar Härnösand 1986
541  Kalle Krona Lögdö Herrar Bergeforsen 1982
540  Johan Embréus KRIK KRIK Herrar Umeå 1989
539  David Holmberg Sundsvalls OK Sundsvalls OK Herrar Sundsvall 1983
538  Johan Sjögren Hernö Sneezing Ducks Herrar Härnösand 1982
20  Caroline Holmberg Sundsvalls OK Löparlycka Damer Sundsvall 1982
18  Sara Nyman Eriksson Innervik Damer Skellefteå 1979
19  Frida Marklund Innervik Damer Skellefteå 1981
537  Pedro Maltez Ingen Herrar Täby 1975
17  Agneta Gustafsson Swedavia Damer Brunflo 1965
535  Patrik Emilsson Umeå Herrar Umeå 1966
16  Ellinor Andersson IFK Mora sk Damer Härnösand 1985
534  Robert Wennerholm Bombay runners Herrar Indal 1987
533  Henrik Axelsson IF Goa Gubbar Herrar Lindome 1976
532  Tommy Höglund Bombay runners Herrar Lunde 1986
15  Anna Lundbäck Friskis&Svettis Sundsvall Friskis&Svettis Sundsvall Damer Sundsvall 1977
531  Anders Emnegard Friskis&Svettis Härnösand Herrar Härnösand 1967
500  Per-Åke Gradmark Hissjö SK/Röbäcks IF Herrar Umeå 1978
530  Niklas Selin High coast ultra RC Herrar härnösand 1996
529  Hans Skutberg Trillevallen Sportklubb 40basttaringenrast Herrar Täby 1976
11  Mia Berg Sundsvall Trailmammorna Damer Sundsvall 1974
528  Håkan Nygren EAB NORRLAND AB Herrar Ljustorp 1979
527  Jonas Nordin Härnösand Herrar Härnösand 1980
526  David Sjöstrand Tynderö IK Herrar Söråker 1988
525  Emil Nilvander Tynderö IK Herrar Söråker 1982
524  Mats Aho Gällivare Endurance Herrar Gällivare 1984
523  Robert Sandberg Kusmark If Robert Runners Herrar Skellefteå 1981
10  Annika Larsson Hudiksvall IF Damer 1990
522  Fredrik Ahlsved GIS Herrar Uppsala 1996
520  Andreas Lantz Härnösand Herrar Härnösand 1997
521  Daniel Larsson Herrar 1969
519  Mathias Hultdin Bergeforsen Herrar Bergeforsen 1978
518  Mikael Boija Permobil FF Permobil FF Herrar Sundsvall 1974
516  Henrik Forssmark Permobil FF Permobil FF Herrar Sundsvall 1973
Linda Trönnberg Axa Puderbrudarna & Yo Naz Damer Stockholm 1981
515  Lars Håkansson Herrar Själevad 1979
MARIE BERGSTRAND Brattby Damer Vännäs 1978
514  MIKAEL BERGSTRAND BRATTBY Herrar Vännäs 1978
513  Henrik Lundbäck Permobil FF Permobil FF Herrar Sundsvall 1978
Malin Karlsson Ik Karlsson Damer Jakobstad. Finland 1970
512  Andreas Karlsson skellefteå lik Herrar skellefteå 1973
511  Krister Nordlund Älandsbro Herrar Älandsbro 1981
510  Robert Arnlund Herrar 1977
509  Daniel Eurenius Nolbylöparna Herrar Kvissleby 1982
Jessica Eriksson Sollefteå Damer 1982
Åsa Bretz Vibbygerå Damer Docksta 1970
508  Peter Lundberg Urstark Urstark Herrar Umeå 1978
Anna Gustafsson Härnösands OK Damer Solna 1977
Patricia Ahlsved IK Falken Damer Jakobstad 1966
505  Leif Sjödin Umeå Herrar Umeå 1977
Emma Wikner Sollefteå Puderbrudarna & Yo Naz Damer Sollefteå 1983
504  Glenn Haglund Dykarklubben Botten Herrar Härnösand 1969
503  Peter Blomquist Gånsvikshamn 40basttaringenrast Herrar Bromma 1976
501  Niklas Hebrand GeMigÖl Hebrands Herrar STOCKHOLM 1989
502  David Hebrand GeMigÖl Hebrands Herrar 1981

Härnö Trail Kort (9,0 km)

Startnummer Namn Klubb Lag Klass Ort Födelseår
1225  Julia Alvaeus Damer Umeå 1992
1659  Fredrik Helderyd Herrar Vällingby 1974
1658  Jens Söderström Täby is Herrar Täby 1993
1657  Fabian Andrén Herrar Alnö 1986
1224  Elin Rydevik Damer Umeå 1990
1656  Valdemar Samuelsson Herrar Umeå 1996
1655  Niklas Eriksson Herrar ALNÖ 1986
1654  Maximus Stom Lucksta IF Herrar Sundsvall 2008
1223  Emma Stom Damer 1978
1222  Carolina Vestin Damer Härnösand 1983
1221  Sofia Öhman Damer Härnösand 1983
1220  Marion Wiberg Damer Härnösand 1974
1219  Linnéa Eriksson Damer Domsjö 1985
1218  Julia Riekkola Luleå Gjutaren Damer Luleå 2006
1653  Patrik Westman Herrar Sundsvall 1987
1652  Magnus Jensen Öbacka lk Herrar Älandsbro 1980
1651  Daniel Andersson Team SCR Herrar Solna 1980
1650  Johan Spjut Vangsta Herrar Härnösand 1982
1226  SOFIA ERIKSSON Karlslunds if Damer Sidensjö 1985
1217  Emma Sundelin Team nordic trail Damer Bergeforsen 1983
1216  Ingrid Molin Härnösands OK Damer Härnösand 2006
1215  helena ståhl frösö if Damer frösön 1977
1649  Magnus Dahlgren Team Coolrunners Herrar Härnösand 1987
1648  Yaser Said Herrar Härnösand 1988
1647  Christer Zackrisson Never Give Up Herrar Sundsvall 1968
1214  Malin Jonsson Team Coolrunners Damer Härnösand 1989
1646  Martin Götegård Team Coolrunners Herrar 1988
1213  Anna Karlström Blodsmak IK Damer Åre 1984
1212  Matilda Norberg Damer Jättendal 1995
1645  Robin Gillström Herrar Alnö 1980
1644  Andreas Schneider Herrar Umeå 1989
1643  Lars Kågström Herrar Härnösand 1961
1642  Jonas Nylander Herrar Umeå 1975
1211  Linn Nylander Ttgu if Damer Umeå 1977
1641  Feng Chen Herrar Umea 1992
1640  Magnus Jonsson Vattudalens ldk Herrar Sollefteå 1982
1638  Max Lindström MAXPULS DIREKT Herrar Örnsköldsvik 1992
1639  Oskar Domeij MAXPULS DIREKT Herrar Örnsköldsvik 1991
1637  Jonas Sandberg Härnösands alpina klubb Podiet Herrar Härnösand 1970
1636  Ulf Fryklund Lonesome runners Podiet Herrar Härnösand 1974
1210  Irene Larsson Sundsvalls OK Bumbibjörnarna Damer Matfors 1977
1635  Mattias Larsson Bumbibjörnarna Herrar 2005
1209  Ebba Nylén Damer Härnösand 2001
1208  Yuqing Jin Damer Umeå 1991
1207  Erika Östlund Damer Sundsvall 1990
1634  Philip Lundman Herrar Sundsvall 1989
1632  Fredrik Lind Herrar Själevad 1975
1206  Elsa Wikström Lind Damer 2004
1631  Nils-Erik Borg Härnörunners Herrar Älandsbro 1971
1205  Linda Borg Härnörunners Damer Älandsbro 1976
1633  Raphaël Berger Herrar Härnösand 1975
1630  Peter Eriksson Herrar Härnösand 1982
1629  Raymond Tällberg Herrar BREDBYN 1973
1628  Simon Andersson Bondsjöhjdens skidor Herrar Härnösand 2004
1204  Birgitta Nordström Damer Bergeforsen 1971
1203  Anette Libell Damer Timrå 1980
1202  Madelene Hallin Damer Sundsvall 1992
1627  Niklas Wallin Herrar Sundsvall 1990
1626  Max Östlund $RO Herrar Hudiksvall 1996
1625  Sebastian Rasmusson Öbacka Löparklubb Herrar Härnösand 2003
1201  Sofia Hänström Sundsvall Damer Sundsvall 1971
1624  Rasmus Björlin Herrar Härnösand 2006
1623  Peter Hellqvist Hemsö IF Herrar Härnösand 1974
1199  Birgitta Sandberg Damer Härnösand 1961
1200  Kristina Edholm Damer 1956
1198  Triin Veskioja Damer Sundsvall 1982
1621  Johan Hägglund Hemab Herrar Härnösand 1977
1620  Fredrik Nordlund Sörnacksta Herrar Sundsvall 1989
1197  Julia Sjödin Matfors skidor Damer Härnösand 2001
1196  Hanna Saar Fredrikshofs FIF Damer Stockholm 1979
1619  Ahmad Al-rikabi Herrar Härnösand 1971
1195  Valeria Dralova Fränsta Damer Fränsta 1987
1194  Paula Isberg Damer Undrom 1974
1618  Magnus Berg Umeå Herrar Umeå 1982
1617  Oliver Lindberg skellefteå Herrar skellefteå 2000
1616  Anders Rudin Rudans IF Herrar Sundsvall 1970
1193  Jenny Brodin Damer Sundsvall 1984
1615  roger eliasson Detskagå IF Herrar Härnösand 1968
1614  Hans Sjödin Bondsjöhöjdens IK skidor Herrar Härnösand 1971
1612  Nils Engberg Härnösands OK Herrar Härnösand 2005
1613  Eskil Engberg Härnösands OK Herrar Härnösand 2007
1611  Albin Tuvesson Sundsvalls OK Herrar Sundsvall 2008
1192  Erika Lundqvist Damer Härnösand 1987
1610  Mattias Persson Herrar Örebro 1987
1609  Laurent Serrure Herrar Härnösand 1988
1608  Markus Modéen Bjursta Herrar Sollefteå 1972
1191  Therese Eriksson Damer Härnösand 1987
1607  Magnus Widmark Herrar Härnösand 1962
1190  Camilla Westin Högakusten runners Damer ULLÅNGER 1971
1606  Joachim Lindehall Härnösand Herrar Härnösand 1969
1189  Pia Ström Damer Domsjö 1980
1188  Malin Lindström Damer Domsjö 1985
1187  Elmina Molin Härnösands OK Damer Härnösand 2004
1186  Sofie Eriksson Härnösands Brottarklubb Damer Härnösand 1979
1185  Charlotte Johansson Damer Fagervik 1976
1184  Linn Westermark Damer RÖBÄCK 1984
1183  Rakel Rahm Härnösands OK Damer Härnösand 2006
1182  Jenny Lindgren LC30 Härnösand Damer Härnösand 1987
1181  Nova Stattin BIK Damer Härnösand 2006
1605  Niklas Andersohn Herrar Sundsvall 1986
1180  Åsa Forssell Domsjö Damer Domsjö 1970
1604  Jimmy Shibata Herrar Härnösand 1974
1603  Henrik Pettersson MVK Herrar Härnösand 1987
1179  AnnaLena Lockner Damer Härnösand 1968
1602  Mikael Ulander Herrar Härnösand 1974
1622  Lars Nilsing Kullarmark SK Herrar Härnösand 1977
1177  Elisabeth Forssén Team Nordic Trail Systrarna Forssén Damer Järfälla 1969
1178  Anna Forssén Team Nordic Trail Systrarna Forssén Damer Hörnefors 1973
1176  Anne-Marie Strömsten Bondsjöhöjdens IK skidor Damer Härnösand 1965
1175  Sara Ulander Damer Härnösand 1973
1174  Tina Juntikka Bondsjöhöjdens IK Damer Härnösand 1969
1601  Benny Nordlander Tynderö IK Herrar Viksjö 1959
1172  Nikolina Stålhand Damer Stockholm 1991
1173  Felicia Stålhand Damer Stockholm 1992
1600  Karl Asp Herrar Linköping 1987
1171  Elin Lennartzon Vemdalens IF Vemdalens IF Damer Vemdalen 2008
1599  Per Lennartzon Vemdalens IF Vemdalens IF Herrar Vemdalen 1972
1598  Tomas Jonsson Brännan Roadrunners Brännan roadrunners Herrar Härnösand 1965
1597  Jesper Moderatho Herrar Älandsbro 1973
1169  Tilia Moderatho HOK Damer Älandsbro 2007
1170  Malva Moderatho HOK Damer Älandsbro 2008
1595  Anders Lager Åkerlunds finest! Herrar Härnösand 1978
1596  Mattias Åkerlund Åkerlunds finest! Herrar Härnösand 1980
1168  Marlene Forsberg Highcoast runners Damer Ullånger 1976
1167  Gunilla Hjorth Intersport Damer härnösand 1969
1594  Erik Brydolf Bullans Springklubb Bullans Springklubb Herrar Sundsvall 1967
1166  Angelica Nordin Damer Umeå 1982
1593  Øyvind Eriksen Herrar Sundsvall 1970
1165  Jennie Näslund Damer Sandöverken 1977
1164  Ebba Malm Stöcksjö IS Malmarna Damer Umeå 2004
1591  Anders Forssell Kungsgärdet Herrar Uppsala 1968
1590  Sebastian Höglund Bondsjöhöjdens IK Skidor Herrar Kramfors 2004
1588  Mats Johansson Sundsvalls OK Herrar Sundsvall 1967
1589  Lukas Johansson Herrar 2002
1162  Mirja Lundin Damer Tyresö 1964
1161  Anna Sundell Bondsjöhöjdens IK Skidor Damer Härnösand 2003
1587  Rickard Sjödin Bondsjöhöjdens IK skidor Herrar Härnösand 2004
1160  Sarah Borglund Härnösands OK Damer Härnösand 2004
1586  Viktor Vestman Bondsjöhöjdens IK Herrar Härnösand 2005
1159  Maria Larsson Damer Sundsvall 1984
1158  Jenny Genberg Damer Utansjö 1995
1157  Josefine Larsson Brännan roadrunners Brännan roadrunners Damer SUNDSVALL 1992
1156  Camilla Frank Saltin Brännan Roadrunners Brännan roadrunners Damer Härnösand 1981
1585  Charlie Frank Saltin Brännan Roadrunners Brännan roadrunners Herrar Härnösand 1977
1584  Andreas Värja Brännan roadrunners Brännan roadrunners Herrar Vintrosa 1984
1155  Emelie Värja Brännan roadrunners Brännan roadrunners Damer Vintrosa 1985
1154  Charlotta Nitsche Brännan roadrunners Damer SUNDSVALL 1990
1583  Joakim Carlbom Brännan Roadrunners Herrar Sundsvall 1992
1582  Mattias Andersson Herrar Bjästa 1981
1153  Ulrika Ledin Damer Sollefteå 1974
1152  Emma Mattisson Damer SUNDSVALL 1983
1151  Mia Iggström Team Guldfisk Damer Enskede 1983
1150  Louise Ottosson Pepp Gangsters Damer Umeå 1993
1581  Peter Forssell Domsjö Herrar Domsjö 1970
1149  Malin Edberg Damer SUNDSVALL 1973
1148  Camilla Persson Båräng runners Damer Alnö 1971
1147  Madeleine Lundberg Damer Sundsvall 1975
1146  Anna Ljungström Lokomotiv Ostlänken Damer Uppsala 1995
1580  Erik Windolf Lokomotiv Ostlänken Herrar 1995
1145  Karin Älvbåge Damer Nälden 1982
93  Ellinor Wallner Damer 1975
1579  Carl Zingmark Herrar Umeå 1975
1142  Maria Björklund Damer Sundsvall 1967
1143  Ebba Björklund Damer 1994
1144  Anna-Maria Johnsen Damer 1973
1141  Mari Eriksson Sundsvall Damer Sundsvall 1986
1578  Oscar Idman Herrar Härnösand 1985
1140  Isabelle Bäckman Damer Härnösand 1985
1577  Jonas Andersson Claenderssons Herrar Röbäck 1971
1576  Tobias Nilsson Herrar Umeå 1992
1139  Rosa Rahbar Damer Danderyd 1989
1138  Kirsi Pihl Damer Tullinge 1971
1574  Andreas Nyberg Dårskapens Motionärer Herrar Härnösand 1977
1575  Fredrik Granström Matfors Simsällskap Herrar Matfors 1980
1137  Malin Lidström Damer Sollefteå 1985
1572  Per Nilsson Herrar 1986
1573  Mattias Lidström Herrar 1982
1571  Jens Wik Herrar Vasa 1981
1136  Catrine Ahnlund Friskis och Svettis Damer Härnösand 1980
1570  Mattias Holmberg Uppstoppad Rabieskatt Herrar Härnösand 1993
1135  Terese Lind Uppstoppad Rabieskatt Damer Sundsvall 1990
1134  Jessica Lindberg Uppstoppad Rabieskatt Damer Härnösand 1989
1569  Henrik Sparreus Hälsa för Hälsa KämpaPumpa Herrar Sollefteå 1983
1133  Erika Siljeström KämpaPumpa Damer 1982
1132  Maria Edström Damer Härnösand 1982
1568  Joakim Söderlund Herrar Härnösand 1987
1131  Eija Hedlund Runacademy Damer Farsta 1964
1567  Roger Hedlund Herrar 1962
1130  Emilia Johansson Hägglunds SK Ski Team Damer Örnsköldsvik 2004
1129  Gudrun Skoglund Hörnösand Damer Härnösand 1970
1566  Joakim Drejare Härnösand Herrar Härnösand 1956
1128  Agnes Zimmer Damer Sundsvall 1982
1127  Fernanda Monego Damer Sundsvall 1981
1126  Monica Nordström Bullans Springklubb Bullans Springklubb Damer Sundsvall 1972
1125  Eva Tjäder Skellefteå AIK friidrott Damer Malå 1959
1124  AnnMarie Salmonsson Chilichliart Damer Tullinge 1983
1123  Ida Alge Damer Sundsvall 1977
1565  Mattias Alge Herrar Sundsvall 1972
1122  Caroline Vikström Damer Sundsvall 1986
1121  Elinor Jonnerby Damer Östersund 1981
1120  Annika Salmonsson Chilichliart Damer Härnösand 1951
1119  Matilda Storvik Stigsjö ik Damer Härnösand 1975
1118  Filippa Anderson Damer Umeå 1984
1116  Carolina Kollberg #9molnet Damer Umeå 1980
1117  Kristina Burvall #9molnet Damer Umeå 1977
1564  Svante Sörmark Permobil FF Herrar Sörberge 1970
1115  Anna Bylund Damer Härnösand 1974
1563  Martin Baltzer Herrar Bergshamra 1975
1114  Siv Sundlöf Damer Härnösand 1968
1112  Annica Sjölander FBP IK FBP Damer Slussfors 1977
1560  Oskar Karlsson FBP Herrar 1987
1113  Maria Andersson FBP Damer 1979
1561  Viktor Norrstrand FBP Herrar 2002
1562  Rolf Karlsson FBP Herrar 1951
1111  Camilla Månsson Waldehagen Damer Härnösand 1968
1110  Elsa Lindahl Härnösands OK Damer Härnösand 2004
1109  Tove Chorell-Möller Damer Tullinge 1978
1108  Victoria Karlsson Damer Uppsala 1968
1559  Jonas Nilsson Herrar Härnösand 1987
1558  Tobias Tovedal Lag Nord Herrar Umeå 1990
1107  Adriane Stjernkvist HC Nyland Damer Sollefteå 1986
1106  Malin Högberg Docksta Damer Docksta 1973
1105  Anette Sundell Nordingrå sportklubb Damer Nordingrå 1966
1104  Johanna Olsson Lingbo Damer Lingbo 2003
1103  Lisa Sundin Damer Sundsvall 1986
630  Mathias Björlin Herrar Härnösand 1974
1099  jessica hällberg Hälleberget Damer härnösand 1972
1100  Tindra Hällberg Hälleberget Damer härnösand 2004
1101  Linnea Forslund Hälleberget Damer Domsjö 1997
1102  Alva Öberg Hälleberget Damer Örnsköldsvik 1997
1557  Thomas Söderlind High Coast Sc High Coast SC Herrar Överhörnäs 1985
1556  Linus Bringsaas High Coast SC High Coast SC Herrar Örnsköldsvik 1986
1098  Jessica Svanberg Friskis & Svettis Härnösand Damer Härnösand 1975
1552  Magnus Sjögren Team Innertavle Herrar Umeå 1975
1553  Alvar Sjögren Team Innertavle Herrar 2004
1554  Elias Gustavsson Team Innertavle Herrar 2004
1555  Björn Räfsbäck Team Innertavle Herrar 1952
1097  Sofia Hansson Damer Utansjö 1995
1096  Maria Lundgren Kullarmark SK Fjällisarna Damer Älandsbro 1972
1095  Li Lantz Damer Härnösand 1994
1094  Yvonne Nordlöf Damer Noraström 1976
1092  Salka Hellbacka Chiliartchili Chilichliart Damer Härnösand 1989
1550  Aksel Hellbacka Chilichliart Herrar 1992
1551  Joel Deutschmann Chilichliart Herrar 1991
1093  Runa Hellbacka Chilichliart Damer 1961
1549  Daniel Yngsell Länsstyrelsens IF Herrar Härnösand 1988
1592  Johannes Stjernfeldt Herrar Umeå 1984
1091  Kristina Russell Härnösand Damer Härnösand 1977
1090  Elin Grundström Fjällisarna Damer Vännäs 1985
1548  Erik Asp Team LUTE Herrar Hudiksvall 1977
1547  Andreas Eliasson Härnösand Swingers Herrar Sundsvall 1980
1089  Lollo Rohdén Sundsvalls OK Damer Sundsvall 1986
1546  Jakob Engström Härnösands OK Herrar Härnösand 2007
1545  Erik Trysberg #medpondus Herrar Vännäsby 1984
1088  Annika Hällberg Nilsson Like Häll Damer GRÖDINGE 1976
1544  Sture Hällberg Like Häll Herrar 1945
1087  Malin Andersson Vännäs OK Damer Vännäsby 1977
1086  Lisa Persson Vännäs OK Fjällisarna Damer Vännäs 1983
1085  Lena Dahlberg Damer NYLAND 1965
1543  Daniel Johansson Skorpeds SK Herrar Härnösand 1976
1084  Marika Bystedt Gaulitz Damer Härnösand 1980
1083  Maria Sydh Damer Håknäs 1979
1082  Sara Rydin Damer Stockholm 1982
1081  Julia Hjalmarsson Team Nordic Trail Damer Sundsvall 1978
1080  Sanna Näslund Härnösands Draghundsklubb Damer Härnösand 1995
1079  Malene Andersson Damer Nykping 1976
1078  Marie Svahn Härnösand Sweco Management Härnösand Damer Härnösand 1972
1542  Göran Persson Härnösands Simsällskap Sweco Management Härnösand Herrar Härnösand 1965
1077  Sara Persson Härnösands Simsällskap Sweco Management Härnösand Damer Härnösand 2001
1541  Lars-Erik Eriksson Söråkers IF Sweco Management Härnösand Herrar Söråker 1970
1076  Therese Olli Damer Älandsbro 1985
1075  Maria Berg Damer Härnösand 1977
1540  Jan Hamren Friluftsfrämjandet i Härnösand Herrar Härnösand 1956
1074  Kristina Gustafsson Team Wedin Damer Eksjö 1967
1538  Mats Sjölund Bondsjö roadrunners Herrar 1996
1539  Lars Carlbom Brännan roadrunners Herrar 1987
1537  Oscar Lockneus Herrar Matfors 1989
1073  Elin Lockneus Damer Matfors 1989
1072  Vivian Storkamp Damer Sundsvall 1963
1070  Marlene Nygren Molin Grundtränad Damer Sollefteå 1972
1071  Marie Naucler Grundtränad Damer 1978
1536  Alexander Magnusson Bättre än ifjol Herrar Härnösand 1992
1066  Alexandra Vesterberg Team Wedin Damer Härnösand 1995
1067  Amelia Vesterberg Team Wedin Damer Härnösand 1998
1068  Johanna Vedin Team Wedin Damer Härnösand 1973
1069  Sofia Persson Team Wedin Damer Härnösand 1984
1065  Sanna Sjöberg Njurunda OK Damer Sundsvall 1990
1534  Fabian Sund Team Sundarna Herrar 2004
1535  Melker Sund Team Sundarna Herrar 2006
1533  Fredrik Sundelin Bättre än ifjol Herrar Kramfors 1988
1064  Malin Fransson Damer Stockholm 1976
1532  Henrik Lindgren Herrar 1972
1063  Linnéa Sandman Kruus Damer SOLNA 1980
42  Anna Hjort Berggrén FOIK- Falu Ortopedi IK FOIK Damer Falun 1972
43  Eva-Lotta Lindholm FOIK- Falu Ortopedi IK FOIK Damer 1974
44  Maria Rindeskog FOIK- Falu Ortopedi IK FOIK Damer Falun 1976
1062  Nicole Birbas Brännan Runners Damer Umeå 1990
1529  Ulf Hällberg Hälleberget Herrar Härnösand 1970
1530  Rasmus Hällberg Hälleberget Herrar Örnsköldsvik 1995
1531  Christoffer Hällberg Hälleberget Herrar Domsjö 1997
1060  Anna Hallebratt Elise Damer Alnö 1975
1061  Per Hallebratt Elise Herrar Alnö 2004
1059  Hannah Strömqvist Damer Härnösand 1993
1058  Sofia Olofsson Damer 1987
1527  Jakob Andersson Röbäck Claenderssons Herrar Röbäck 2004
1528  Viktor Andersson Claenderssons Herrar 2006
1526  Fredrik Hedin Permobil FF Herrar Ankarsvik 1973
1525  Marcus Nordqvist Permobil FF Permobil FF Herrar Sundsvall 1971
1057  Nanny Strandqvist Strandqvist Damer Uppsala 1992
1524  Björn Strandqvist Strandqvist Herrar 1954
1523  Henrik Claesson LL Herrar Örnsköldsvik 1977
1056  Nina Nilsson Skogslöparna Örnsköldsvik Damer 1974
1052  Gunilla Åberg Lucky Girls Damer Älandsbro 1965
1053  Pia Nordlund Damer 1969
1054  Cecilia Berg Damer 1968
1055  Marie Fernlund Damer 1968
1051  Angelica Westerlund Damer Arnäsvall 1988
1050  Emelie Persson Damer Bjästa 1988
1522  Robin Larsson Permobil FF Permobil FF Herrar Kvissleby 1969
34  Anna Hartelius Damer Gävle 1975
1049  Lena Cedergren Myrslokarna Damer Sundsvall 1974
1048  Vanya Rosén Damer Bromma 1973
1047  Sonia Rosén Skärsviken Damer Stockholm 1978
1045  Martina Clark Damer vännäs 1982
1046  Milla Juutilainen Damer 1978
1520  Björn Johansson Skamfläckens ok Herrar Kvissleby 1979
1044  Anne Sedendahl Skamfläckens ok Damer Kvissleby 1976
1521  Lars-Olov Wiström Skamfläckens ok Herrar Kvissleby 1958
1043  Madelene Tjärnström Swingers Damer Domsjö 1984
1042  Malin Lager Damer Täby 1974
1519  Stefan Lager Herrar 1973
1041  Hanny Edström Härnösands OK Damer Härnösand 2004
1040  Eva Forsmark Myrslokarna Damer Kvissleby 1967
1518  Oliwer Bogren BIK skidor Herrar Härnösand 2004
1517  Stieg Bogren BIK skidor Herrar Härnösand 1950
28  Linn Bengtsson Damer Sundsvall 1980
1038  Anna Aili Damer Söråker 1973
1039  Lina Aili Spjälle Damer Söråker 2003
1516  Larsjohan Rönnlund Herrar Söråker 1976
27  Anna Welin Damer Sundsvall 1969
1037  Silla Rosén skärsviken Damer härnösand 1981
1034  Carolin Vesterlund Härnösands alpina Pepp Gangsters Damer Umeå 1992
1035  My Brännmark Damer 1992
1036  Rebecka Sundin Damer 1990
1033  Anneli Jonsson Friskis, Sundsvall Damer Sundsvall 1970
1515  Tomas Sprock Sprocksupersport Sprocksupersport Herrar Härnösand 1987
1031  Rebecka Sprock Damer 1994
1032  Lucia Sprock Damer 1963
1514  Christer Edblad KB65 Hockey Herrar Bjästa 1979
548  Lasse Jonsson Brännans if Herrar Härnösand 1961
1028  Jenny Gjersvold . Micke & brudarna. Damer Härnösand 1977
1029  Malin Sundberg Micke & brudarna. Damer Härnösand 1979
1513  Mikael Gjersvold Micke & brudarna. Herrar Härnösand 1980
1030  Cathrine Edholm Micke & brudarna. Damer Härnösand 1981
1027  Marlene Flodin Nyland Damer Nyland 1978
1511  Sebastian Vedin Härnösand Bättre än ifjol Herrar Härnösand 1983
1512  Stefan Högman Härnösand Bättre än ifjol Herrar Härnösand 1981
1026  Ylva Gustafsson Kölva Ik Damer Huddinge 1969
1025  Elisabeth Nordlöf Nyberg Mjällådalen Damer Ljustorp 1979
1024  Sara Tjäder Härnta Damer Bromma 1995
1022  Malin Lundgren Sundsvall Damer Matfors 1978
1023  Sara Hultberg-Scott Damer 1978
1021  Emelie De geer Landstinget Västernorrland Damer Sundsvall 1987
1020  Sofia Engström Anna och Emil sportklubb Damer Sundsvall 1988
545  Emanuel Bygdell Herrar Gävle 1980
1019  Felicia Engberg Klubb Damer Sundsvall 1991
1510  Magnus Ydmark Häggdånger Herrar Helsingborg 1978
1018  Linda Fastén Klubb Häggdånger Damer 1978
1017  Marlene Nordling Lögdö Damer Bergeforsen 1983
536  Martin Hermansson IF Goa Gubbar Herrar Billdal 1975
1016  Helena Nerg Lonesomerunners Damer LUGNVIK 1972
1014  Lena Wadell Klubblös Damer Fagervik 1978
1015  Maria Andersson Damer 1958
1013  Lena Östlund Täby Damer TÄBY 1969
1509  Johan Östlund Herrar 1971
1012  Malin Norén Lonesome runners Damer Holmsund 1981
1163  Elin Hörnqvist IK NocOut.se Damer Kvissleby 1984
13  Linda Karlsson Sok Damer Sundsvall 1987
1011  Matilda Rehnström Ingen Damer Härnösand 1979
1508  Richard Persson KB65 Hockey Herrar BJÄSTA 1980
1010  Anna Wedin Lonesome Runners Damer Kramfors 1974
1507  Martin Alexandersson Häggdånger Herrar Härnösand 1983
1009  Anneli Skeppermo Härnösand Damer Älandsbro 1976
1008  Susanna Nylen Lonesome Runners Damer Nyland 1968
1007  Ulrika Martin Härnösands Brukshundkubb Damer H*******d 1969
1006  Monica Kjelsson Stigsjö IK Damer Haernoesand 1976
1506  Uffe Holmkvist Vattenfall IF Herrar Härnösand 1967
517  Johan Nyberg Sundsvall Herrar Sundsvall 1976
1505  Andreas Eriksson - Herrar Timrå 1983
1005  Karolina Gothnell Vännäsby Damer VÄNNÄSBY 1981
1504  Johan Gothnell Herrar 1981
1503  Lisa Peterson Öbacka boxningsklubb Damer Härnösand 1984
Therese Hägglund Urstark Urstark Damer Umeå 1980
1004  Anna Skoglund Härnösand Swingers Damer Härnösand 1984
1003  Maja Örberg Vännäs OK Damer VÄNNÄSBY 1980
1502  Richard Edelhausen Klubblös Herrar VÄNNÄSBY 1974
1500  Roger Tännström Folksams IF Eftersläntrarnas löparklubb Herrar Härnösand 1968
1501  Alexander Sundin Folksams IF Herrar Stockholm 1987
1002  Anna Hultgren Gävle Damer Gävle 1976
1001  Sara Stenberg Urstark Damer Umeå 1980
1000  Kristina Edholm Häggdånger Damer Härnösand 1982
507  Ulf Boström Brännan Roadrunners Herrar SALTSJÖ-BOO 1961
506  Stefan Edlund Alnö Herrar Alnö 1966