Anmälda till Antenrundan 2019 Avancerad sök

Antenrundan 80km

Namn Klubb Ort Födelseår
Andreas Corin Cykel 60/40 Alingsås 1988
Niklas Emanuelsson CK Sundet Göteborg 1983
Pär Nilsson MK Allstars Mölndal 1968
Oscar Braun Trolljävlarna Trollhättan 1994
Svante Alfredsson Falköpings CK LARV 1958
Marcus Ribbing Alingsås Alingsås 1987
Göran Karlsson Vårgårda Vårgårda 1962
Sonny Oskarsson Alingsås SC Alingsås 1977
Christer Svantesson Axa Sports Club Vinninga 1964
Johan Stål Alingsås Alingsås 1971
Fredrik Landqvist Herrljunga CK Herrljunga 1965
Peter Haknert Alingsås SC Alingsås 1972
Tommy Rylander Alingsås SC Alingsås 1972
Jean-Paul Ahlberg Göteborg Goeteborg 1976
Willy Berndtsson Skepplanda Skepplanda 1955
Emelie Palmén Sollebrunn SOLLEBRUNN 1996
Andreas Fryk Trollhättan TROLLHÄTTAN 1994

Antenrundan 50km

Namn Klubb Ort Födelseår
Henrik Andersson Alingsås rör Alingsås 1979
Adam Gustavsson Cykel 60/40 Alingsås 1985
Frida Nyle’n Sollebrunn Sollebrunn 1981
Johan Ribbing Magra IS Sollebrunn 1985
Roger Johansson Götene Götene 1964
Gunnel Ördberg Magra is Sollebrunn 1958
Karin Lööv Agnes Maskin Floda 1982
Gary Larsson Alingsås Triathlonklubb Alingsås 1972
Jan Ekman Fåglums IF Nossebro 1955
Madeleine Johansson Alingsås Triathlonklubb Alingsås 1970
Niklas Karlsson 1963
Anita Gerdes HCK Herrljunga 1973
Monica Backström Trollhättan Trollhättan 1953
Sanne Korpås Herrljunga CK HERRLJUNGA 1989
Ulrika Andersson Alingsås triathlon klubb Alingsås 1981
Camilla Andersson Alingsås triathlon klubb Vårgårda 1979
Ingemar Othzén ServiceKonsult Alvhem 1947
Stellan Lindberg Långareds BoIS Alingsås 1952
Fredrik Wängberg St Mellby Sollebrunn 1979
kjell josefsson velanda trollhättan 1945
Lennart Andreasson Åsbräcka cykel klubb Lilla Edet 1963
Martin Johansson Göteborg Energi IF Göteborg 1962
eva lind Magra is sollebrunn 1954
Peter Salomonsson Hisingens CK Gråbo 1963
Anton Salomonsson Hisingens CK Gråbo 1995
Hanna Jonsson Magra IS Sollebrunn 1983
Robert Hartman Invalido CK Floda 1985
Christer Jingtoft Invalido Ck Floda 1985
Lars Dahlquist Klubb 85+ Alingsås 1934
Morgan Palmén Sollebrunn SOLLEBRUNN 1967

Antenrundan 25km

Namn Klubb Ort Födelseår
Emma Lindberg Walkås Sollebrunn 1981
Lena Höggärde Magra IS Sollebrunn 1975
Josefin Höggärde 2005
Elin Höggärde 2008
Jakob Höggärde 2010
Andreas Nilsson Sollebrunn Sollebrunn 1986
Filip Nilsson 2015
Zarina Nilsson 2010
Evelina Jansson Sollebrunn Sollebrunn 1990
Angelica Lindberg Magra IS Sollebrunn 1987
Emelie Skoglund Sollebrunn Sollebrunn 1983
Magdalena Karlsson 6611255586 Nossebro 1966
Nils Karlsson 2008
Jenny Vuorenmaa Nossebrobadet Sollebrunn 1982
Charlize Blomquist 2005
Frida Tarkkinen Nossebrobadet Sjuntorp 1983
Ludvig Tarkkinen 2008
Hampus Tarkkinen 2005
Jari Tarkkinen 1977
emil Lanevik Magra IS Sollebrunn 2011
Åke Larsson Magra IS Sollebrunn 1945
Linus Framme Hälle IF Romelanda 2008
Mia Framme SK Granan Romelanda 1977