Anmälda till DXR - Dundret Extreme Running 2019 Avancerad sök

K22

Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår
Micael Andersson Gällivare Endurance Club Herrar Man Gällivare 1977
Karin Stenberg Gällivare Endurance Damer Kvinna Gällivare 1990
Anders Strid OK Sarven Herrar Man Gällivare 1985
Anneli Murto OK Sarven Damer Kvinna Koskullskulle 1968
Anton Murto OK Sarven Herrar Man Koskullskulle 1999
Eelis Murto OK Sarven Herrar Man Koskullskulle 2001
Henri Murto OK Sarven Herrar Man Koskullskulle 2003
Walter Helldén Sundbybergs IK Skidor Herrar Man Gällivare 2003
Jennie Waara GSK Damer Kvinna Gällivare 1975
Mathias Lyngmark Gällivare Endurance Herrar Man Gällivare 1977
Magnus Näslund Vattudalens LDK Herrar Man Arvidsjaur 1987
Magnus Dagbro Vegan Runners IK Herrar Man Gällivare 1991
Morgan Carlsson Nilivaara IS Herrar Man Gammelstad 1974
Anna Winther Damer Kvinna Jokkmokk 1985
Ida Jansson Damer Kvinna Jokkmokk 1980
Angelica Nilsson Damer Kvinna överkalix 1984
Tony Sorsa Överkalix IF Herrar Man överkalix 1967
Daniel Dyrander Bergens IF Herrar Man Gällivare 1972
Alexander Engman Gellivare Skidallians IK Herrar Man Malmberget 1997
Andreas Sande Gellivare Skidallians Herrar Man Koskullskulle 1972
Jonas Majala AXA Sportsclub Herrar Man Luleå 1983
Peter Riekkola Sävast ski team Herrar Man BODEN 1972
Robin Nyström Skellefteå Skidklubb Herrar Man Skellefteå 1994
Anders Holma Gällivare Endurance Herrar Man Koskullskulle 1988
Åsa Emanuelsson Gällivare endurance Damer Kvinna Gällivare 1973
Märtha Lindmark IFK Kiruna Damer Kvinna Kiruna 1999
Robert Rondahl Herrar Man Gammelstad 1987
Jesper Lindberg OK Sarven Herrar Man GÄLLIVARE 2001
Marcus Nilsson Lulekamraterna Herrar Man Luleå 1997
Anna Nilsson Damer Kvinna Piteå 1975
Anki Andersson Gällivare Endurance Damer Kvinna Malmberget 1975
Nils Liljebo Herrar Man Luleå 1979
Mats Aho Hårdrocksfysen Gällivare Herrar Man Gällivare 1984
Per-Mikael Nutti Vaisa Sameförening Herrar Man Gällivare 1983
Roland Holmström järvtjärns if Herrar Man Burträsk 1956
Andreas Karlsson Kalix SK Herrar Man Norrfjärden 1999
Anton Nilsson IF Göta Karlstad Herrar Man Luleå 1994
Daniel Eiroff - Herrar Man Luleå 1997
Daniel Larsson Gällivare Endurance Herrar Man Gällivare 1990
Erik Fagerström Herrar Man Luleå 1995
Fredrik Båving Luleå Triathlon Herrar Man Luleå 1966
Celeste Monroe Damer Kvinna Ystad 1992
Gustaf Axelström Herrar Man Luleå 1996
Mika Mellajärvi Herrar Man Luleå 1994
Dan Blomqvist Herrar Man skellefteå 1968
Carolina Holmbom Damer Kvinna Gällivare 1979
Erik Jänkänpää Herrar Man Gällivare 1980
Måns Lundberg Luleå FIF Herrar Man Luleå 1988
Simon Waller IFK Umeå Herrar Man Kalix 1990
Tim Stenberg Trosa Alpina Klubb Herrar Man Luleå 1988
Morgan Lindström Herrar Man Vitå 1991
Linus Sköld Herrar Man Älvsbyn 1983
Anders Lindberg BFKG Herrar Man Kiruna 1988
John Lidman Axa SC Herrar Man Luleå 1994
Karolina Andersson Damer Kvinna skellefteå 1989
Niklas Blind Herrar Man Kiruna 1984
Robert Edeblom IFK Kiurna Herrar Man Kiruna 1987
Per-Erik Påve MDHK Herrar Man Kiruna 1972
Frida Tedenby rue du vent coureur Damer Kvinna Gävle 1992
Emilia Nilsson Vestola Studentidrott Luleå Damer Kvinna Luleå 1992
Linda Liinanki Gällivare Damer Kvinna Gällivare 1977

K10

Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår
Henrik Molander Herrar Man Koskullskulle 1966
Carola Andersson Damer Kvinna Gällivare 1975
Kurt Nilsson Herrar Man Gällivare 1953
Kristina Helldén Sommarwik Damer Kvinna Gällivare 1971
Folke Helldén Spånga HK Herrar Man Gällivare 2007
John Helldén Graninge NBK Herrar Man Gällivare 1967
Robert Engfors Herrar Man Jokkmokk 1981
Elise Eneris GSK Friidrott Damer Kvinna Gällivare 2006
Sofia Åhman Arvidsjaur Damer Kvinna Arvidsjaur 1986
magnus saveros Nilivara IS Herrar Man Gällivare 1946
Tomas Andersson Hårdrocksfysen Gällivare Herrar Man Gällivare 1983
Anna-Lena Kero Sävast ski team if Damer Kvinna Boden 1970
Moa Nilsson Sävast ski team if Damer Kvinna Boden 2000
Inger Nygren Järvtjärn if Damer Kvinna Burträsk 1959
Ann Andersson Järvtjärn if Damer Kvinna Burträsk 1959
Ellen Brodin Damer Kvinna Gällivare 1993
Vilma Funck Gellivare skidallians ik Damer Kvinna Luleå 1996
Anders Dagbro Herrar Man Skaulo 1962
Ruben Nyberg Gellivare Skidallians Herrar Man Koskullskulle 2000
Wilma Riekkola Sävast Skiteam Damer Kvinna Boden 2003
Samantha Shryack Damer Kvinna Jokkmokk 1986
Lina Lantto Gällivare SK Damer Kvinna GÄLLIVARE 2005
Hilma Törngren Sävast Ski Team Damer Kvinna Boden 2000
Anna Skånbeck Damer Kvinna Johanneshov 1992
Christer Edlund Nilivaara IS Herrar Man LULEÅ 1966
Göte Josefsson Nilivaara IS Herrar Man Gällivare 1949
Per Juntti Herrar Man Gällivare 1990
Mikael Edlund Kornsjö MK Herrar Man Luleå 1988
Kristina Jonsson Gällivare Endurance Damer Kvinna MALMBERGET 1975
Ville Zedig GSK Brottning Herrar Man Gällivare 2004
Andreas Lindberg KONTEX Herrar Man Gällivare 1976
Jan Åhman Lulekamraternas MOLK Herrar Man Råneå 1965
Rigmor Söderberg Damer Kvinna Östersund 1966
Sanna Vennström Damer Kvinna GÄLLIVARE 1989
Camilla Enbom Damer Kvinna Luleå 1974
Helena Forsberg Damer Kvinna Piteå 1971
Patrik Enbom Herrar Man Jokkmokk 1983
Johan Dahlqvist Älvsbyhus Herrar Man Älvsbyn 1976
Johan Noren Älvsbyhus Herrar Man Älvsbyn 1984
Nina Segerlund Damer Kvinna Nikkala 1991

K2

Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår
Alicia Engman Nilivaara IS Damer Kvinna Gällivare 2010
Arvid Wennberg Luleå friidrott Herrar Man Luleå 2010
Saga Engfors Gsk friidrott Damer Kvinna Gällivare 2008
Tova Segerlund GSK friidrott Damer Kvinna Gällivare 2009
Ulf Jonsson MAIF hockey Herrar Man MALMBERGET 2007
Björn Jonsson MAIF skidor Herrar Man MALMBERGET 2009
Lo Jonsson MAIF skidor Damer Kvinna MALMBERGET 2012
Helene Martinsson Damer Kvinna gällivare 1965
Ann-Louise Eriksson Damer Kvinna Gällivare 1973