Anmälda till Ekebyloppet – Korten 5
Avancerad sök
Korten 5
Startnummer
Namn
Klubb
Klass
Födelseår
2102
Hedvig Rudström
Luthagen
dam
1993
2100
Kristina Wilén
Uppsala
dam
1977
2101
Tove Wilén
OK Linné
dam
2011
2099
Annika Backvall
dam
1990
2098
Mattias Hedberg
Uppsala
herr
1973
2096
Daniel Westergren
Norby
herr
1974
2097
Moa Westergren
dam
2010
2095
Anton Jansson Kjellström
Uppsala
herr
2008
2094
Eva Annebrant
Uppsala
dam
1967
2092
Samuel Adolfsson
Uppsala
herr
1993
2093
Annika Adolfsson
Uppsala
dam
1963
2088
David Bellander
Uppsala
herr
2006
2089
Jakob Bellander
herr
2009
2090
Henrik Bellander
herr
1978
2091
Theres Bellander
dam
1977
2086
Love Fryk
Uppsala
herr
2002
2087
Jon Fryk
Löttorp
herr
1990
2083
Einar Sandström
ok linne
herr
2007
2084
Sigge Saitton
herr
2008
2085
Knut Saitton
herr
2005
2080
Natalie von der Lehr
RadioScience
dam
1972
2081
Jakob von der Lehr
RadioScience
herr
2008
2082
Jenny Carlsson
RadioScience
dam
1974
2079
Gustav Karonen
herr
2008
2077
Andrea Hinas
Uppsala
dam
1979
2078
Nils Söderbom
UIF Friidrott
herr
2010
2076
Zandra Boivie
Axmar Athletics
dam
1979
2074
Nils Lundberg
Ik Fyris
herr
2008
2075
Emma Lundberg
Ok linne
dam
2006
2070
Stefan Björgården
Uppsala
herr
1970
2071
Ebba Björgården
dam
2011
2072
Hampus Björgården
herr
2007
2073
Carin Olsson
dam
1976
2068
Albin Lange
Storvreta IK
herr
2008
2069
Gabriella Lange
Storvreta IK
dam
1984
2066
Thomas Wassén
Uppsala
herr
1967
2067
Sara Wassén
Uppsala
dam
1968
2065
Erik Önnevall
Uppsala
herr
1979
2064
Hanna Frisk
OK Linné
dam
2006
2063
Adrian Hägglund
Uppsala
herr
2009
2062
Anders Ejevall
HUDDINGE
herr
1982
2061
Linnéa Kalnins
dam
1994
2060
Fredrik Sandgren
Uppsala
herr
1967
2059
Cecilia Ternhag
Uppsala
dam
2005
2058
Elisabet Eriksson
UPPSALA
dam
1971
2057
Åsa Mattson
dam
1976
2056
Ida C.Lindell
Uppsala
dam
1987
2055
David Andersson
Ekeby
herr
1982
2054
Victoria Waldhuber
Skarpnäck
dam
1987
2053
Deniz Varhos
Uppsala Triathlon
herr
1974
2052
Roy Francis
Uppsala
herr
1985
2051
Steffen Weckner
IF Mantra Sport
herr
1953
2050
Elias Axelsson
Upsala IF
herr
2004
2048
Linus Gustafsson
Stavby
herr
1992
2049
Wåge Gustafsson
Stavby
herr
1953
2047
Marcus Söderlund
Uppsala
herr
2004
2042
Tomas Ekerby
-
herr
1970
2043
Elisabet Ekerby
dam
1970
2044
Magnus Stenson
herr
1969
2045
Elias Ekerby
herr
2006
2046
Simon Ekerby
herr
2007
2040
Elliot Abrahamsson Carnrot
Uppsala
herr
2009
2041
Niclas Abrahamsson
Uppsala
herr
1976
2039
Brian Cleaver
SKÄRHOLMEN
herr
1970
2038
Ulrika Hoppe
Storvreta
dam
1985
2036
Sofia Sjödin
Uppsala
dam
1979
2037
Lukas Sjödin
Uppsala
herr
2005
2035
Wictor Billström
UPPSALA
herr
1982
2034
Helena Tornberg
Uppsala
dam
1989
2033
Lilian Kempe
Salabackslöparna
dam
1989
2032
Erik Fredlund
Superhjältarna
herr
1992
2031
Madelen Krygegård
Örsundsbro
dam
1976
2030
Anna Högström
Ramsta Kullerbyttaklubb
dam
1994
2029
Åsa Johansson
Uppsala
dam
1989
2028
Camilla Thunmarker
Uppsala
dam
1988
2025
Karin Söderquist
Selaöpojke
dam
1974
2026
Eric Söderquist
herr
2010
2027
Alma Söderquist
dam
2005
2023
Molly Ogden
Uppsala
dam
2005
2024
Jim Ogden
Uppsala
herr
2009
2022
Johanna Norberg
Uppsala
dam
1997
2021
Mattias Åkesson
Uppsala
herr
1976
2020
Jonas Lindmark
Uppsala IK
herr
1977
2015
Morgan Sällström
VÄSTERÅS LK
herr
1962
2016
Haley Rose´n
Flamingolöparna
dam
2008
2017
Susanne Monié
Flamingolöparna
dam
1958
2018
Ozkar Sällström
Flamingolöparna
herr
1986
2019
Linnea Sällström
Flamingolöparna
dam
1989
2014
Johan Rehnström
Uppsala
herr
1970
2013
Joakim Lindqvist
Muminklubben
herr
1976
2012
Ester Alphonce
Hällens Gård
dam
1989
2011
Agnes Mårs
Hällens Gård
dam
1990
2010
Karin Tomczak
Muminklubben
dam
1980
2009
Andreas Kaltenegger
Team Thuja
herr
1975
2008
Anna-Brita Lindqvist
Egen
dam
1951
2004
Jeannette Odelstad
Odelstads
dam
1970
2005
Mikael Odelstad
Odelstads
herr
1970
2006
Oskar Odelstad
Odelstads
herr
1998
2007
Emil Odelstad
Odelstads
herr
2003
2003
Göran Bjurhall
Uppsala
herr
1946
2002
Anders Köhler
Storvreta
herr
1974
2001
Birgit Köhler
Storvreta
dam
1980
2000
Claes Erik Claesson
Uppsala
herr
1946