Anmälda till Fredsloppet 2017 Avancerad sök

10 km

Namn Klubb Klass Ort Födelseår
Johan Ulff IFK Göteborg Herrar Gbg 1981
Axel Sundberg Herrar Göteborg 1989
Josefin Yman Damer Göteborg 1993
Tobias Jäger Herrar Göteborg 1986
Johannes Öhlin Solvikingarna Herrar Göteborg 1973
Gabriel Olmås Herrar Gråbo 1976
Karl Jacobsson Herrar Kungälv 1981
Finn Ternrud Herrar Göteborg 1973
Pierre Ekvall Strömstad löparklupp Herrar Frändefors 1964
Tony Ekvall Strömstad Löparklubb Herrar Vänersborg 1971
Mikael Nilsson Herrar GÖTEBORG 1988
Ingemar Lund Svensk-Kubanska Göteborg Herrar Kungsbacka 1958
Markus Esbjörnsson Vegan Runners IK Herrar Göteborg 1980
Lars-Olof Månsson Solvikingarna Herrar GÖTEBORG 1964
Jens Halldin Herrar Göteborg 1974
Joakim Kilner Proletären FF Herrar Göteborg 1987
Aron Mathiasson Herrar Göteborg 1982
Staffan Sundvall Solvikingarna Herrar Göteborg 1981
Gustaf Andersson Törner Herrar Göteborg 1988
Axel Vikengren Herrar Västra frölunda 1985
Amir Kaukovic Herrar Göteborg 1978
Jakob Albertsson Herrar Värnamo 2002
Mats Fernström Herrar Göteborg 1957
Camilla Niklasson Folkets Bio Damer x 1980
Karl Tellander Herrar Falun 1987
Thomas Krantz Solvikingarna Herrar V Frölunda 1948
Felix Falk Ship to Gaza Herrar x 1980
Tova Falkensjö Damer Göteborg 1987
Alborz Sigrevi Öregrund Herrar Öregrund 1950
Gunnar Eriksson Lonesome Runners Herrar Göteborg 1961
Gabriel Steffensen Mölndals AIK Herrar x 1996
Robin Lindgren Örgryte IS Herrar x 1990
Said Alamin Folkhögskolan i Angered Herrar x 1980
Judit Sundström Kampen Fortsätter Damer x 1980
Leif Olsson Herrar Goteborg 1948
Mia Göthlin Damer Göteborg 1988
Dennis Olsson Herrar Partille 1949
Walter Martínez Salvadoranska Kulturförening Herrar x 1990
Anna Jarnheimer Damer Färjestaden 1995
Pär Johansson IK Stern Herrar Göteborg 1982
Martin Sahlin Umekamraterna Herrar x 1980
Håkan Gustafsson Herrar Vänersborg 1961
Karl-Erik Johansson KP, Kortedala-Bergsjön-Gamlestadenföreningen Herrar Lerum 1956
jan grawem Herrar partille 1961
Lars Åred Herrar Västra Fröunda 1961
Malte Magnusson Övrigt Göteborg 1989
Mattias Luks Vegan Runners IK Herrar Göteborg 1979
Achim Rödner Herrar Huddinge 1956
Andreas Hartman Lilla Bäcken Herrar GÖTEBORG 1974
Erik Sundfelt Herrar Göteborg 1978
Alexander Ling Västra Frölunda Herrar Västra Frölunda 1973
Jonatan Fahlén Proletären FF Herrar Göteborg 1990
Louise Saaranen Damer Göteborg 1990
Tuomo Saaranen OK Skogshjortarna Herrar Göteborg 1958
Majd Alsairafi Proletären FF Herrar Linköping 2001
Henrik Källén Proletären FF Herrar Västra Frölunda 1985
Olle Lundkvist Herrar Lysekil 1951
Mariana Ljunggren Damer Katrineholm 1969
Abdishakur Ali Lonesome Runners Herrar Göteborg 1997
Tina Johansson Lonesome Runners Damer Göteborg 1965
Allan Gerdin Herrar Åsa 1983
Ann-Charlotte Aghamn Lonesome Runners Damer Mölndal 1958
Adam Nyström Herrar Göteborg 1990
Ola Kuremyr Kungsgårdens SK Herrar Kungsgården 1963
Tommie Eriksson Herrar Lindome 1980
Agneta Samuelsson Proletären FF Damer Harestad 1962
Per Hjalmarson Socialistiska Partiet Herrar Västra Frölunda 1969
Mikael Ekvall Strömsdad Löparklubb Herrar Västra Frölunda 1989
Arne Olofsson Herrar Nälden 1951
Magnus McKay Herrar Aberdeen 1987
Ulf Littorin Herrar Malmö 1983
Erik Ottosson Herrar Jönköping 1983
Per Aabel Kommunistisk Parti, Danmark Herrar København F 1949
Lotte Rørtoft-Madsen Damer Copenhagen SV 1959
jan Mathisen Herrar København SV 1952
Gabor TIroler Herrar x 1948
Karin Björkblom Damer Göteborg 1981
jari kauppinen Lonesome Runners Herrar Göteborg 1964
Sofia Lann Damer Göteborg 1983
Landa Dahlsten Damer Göteborg 1983
Mats Friberg Herrar Göteborg 1954
Therese Arvidsson Damer Göteborg 1979
Marc Jeuland Herrar Chapel Hill 1979
Dan Jentzen - Herrar Göteborg 1982
Andreas Linger Herrar Göteborg 1997
Karin Emanuelsson Damer Göteborg 1969
Jenny Segersten Damer Göteborg 1973
Viggo Segersten Vegan Runners IK Herrar Göteborg 2003
Johan Jensen Herrar Göteborg 1985
Zoltan Tiroler Herrar Jönköping 1951
Linnéa Agha Damer Alingsås 1987
Anna Sellén Damer Göteborg 1988
Petter Hellqvist Ingen Herrar Alingsås 1991
Simon Larsson - Herrar Göteborg 1983
Tom Dahlström Vegan Runners IK Herrar Göteborg 1984
My Barkensjö Damer Stenungsund 1980
Lisa Karlsson Blom Damer Angered 1982
Jakob Kilner Proletären FF Herrar Göteborg 1981
Terese Rönnbäck Damer Göteborg 1983
Pelle Nordström KP Jönköping Herrar Jönköping 1950
John Engström Herrar Göteborg 1978
Peter Andersson Herrar Angered 1977
Amanda Wigand Billy Boys IK Damer Göteborg 1987
Svante Welin Arbetarmakt Herrar Stockholm 1984
Lina Ambjörnson Damer Jönköping 1993
Julia Willén Damer Göteborg 1981
Pontus Wernersson Herrar Göteborg 1984
Kim Svensson Team Tagine Herrar Göteborg 1980
Anna Karin Andersson Damer Göteborg 1980
Kalle Silfverleijon Herrar Göteborg 1979
Axel Lyckberg Proletären FF Herrar Göteborg 1986

5 km

Namn Klubb Klass Ort Födelseår
Angelika Anderrsson Damer Hisings -Backa 1974
Erik Ström Kastanjegården Herrar Göteborg 1985
Carina Örgård Vänsterpartiet Damer Ddddd 1970
David Niklasson Herrar Töllsjö 1996
Frida Nowotny Damer Göteborg 1977
Johan Mattsson Herrar Västra Frölunda 1983
Johan Karlsson Nej till Nato Nybro Herrar Nybro 1985
Daniel Tano Herrar Göteborg 1985
Adele Palm Damer Göteborg 1990
Alice Persson Damer Göteborg 1995
Malin Svensson Damer Göteborg 1990
Anette Lundberg Damer Göteborg 1957
John Strömqvsit Herrar Göteborg 1982
Thane Connolly Herrar Goteborg 1977
Anki Olsson Damer Göteborg 1971
Erik Danielsson Nätverket Kärnkraftsfritt Bottenviken Herrar Umeå 1950
Catarina Stymne Damer Föllinge 1980
Roland Mårtensson Herrar Föllinge 1980
Anna Gyberg Damer Älvängen 1976
Niklas Israelsson Axa Sportsclub Herrar Lerum 1983
monika sundin Damer olofstorp 1956
Martin Eklind Herrar Göteborg 1957
Edvin Wetter Herrar Göteborg 1992
Nikolaj Kofod Kommunistisk Parti Herrar Danmark 1983
Christer Simfors Herrar X 1962
Juana Fernandez Proletären FF Damer Göteborg 1986
Greger Nilsson Herrar Nyköping 1964
Olle Gerdin Herrar HISINGS BACKA 1980
Jenny Köhler Damer Göteborg 1989
Jenny Karlsson Damer Västra Frölunda 1974
Johannes Kilner Herrar Västra Frölunda 1977
Axel Bjurklint Herrar Göteborg 1991
Khaldoon Alali Ship to Gaza Herrar x 1976
Thanaa Morshed Ship to Gaza Damer x 1977
Tariq Sewed Ship to Gaza Herrar x 2004
Ghufran Abu Idhrees Ship to Gaza Herrar x 1994
Jens Vinblad PTA AUTOMATION Herrar Sjövik 1968
Anna Vinblad PTA AUTOMATION Damer Sjövik 1969
Matilda Juhlin Damer Göteborg 1991
Daniel Linhart Herrar Göteborg 1987
Marie Albertsson Kulturföreningen sticket Damer Värnamo 1980
Loreto Labbé-Reveco Damer Göteborg 1963
Kerry Jonsson Herrar x 1980
Joakim Falk Herrar Sundbyberg 1977
Ralph Peeker Triathlon Väst Herrar Västra Frölunda 1958
Andreas Chadien Lilla Bäcken Herrar Göteborg 1974
Nuray Yassin Ullvei fk Herrar Göteborg 1981
Eva Rudström Damer Sundsvall 1948
Ann-Charlotte Addo x Damer x 1980
Gunnar Olofsson Ship to Gaza Herrar x 1980
Kalle Ohlsson Ship to Gaza Herrar x 1980
Sofia Nankler Solvikingarna Damer Öjersjö 1977
Johan Elldér Herrar Göteborg 1987
Simon Renner Emmaus Björkå Herrar x 1980
László Sall Vesselényi Emmaus Björkå Herrar x 1980
Kristin Ivarsson Emmaus Björkå Damer x 1980
Louise Thorn Emmaus Björkå Damer x 1980
Brahim Buhaia Emmaus Björkå Herrar x 1980
Moa Björnerås Gröna Vägen CK Damer Partille 1985
Karin Johansson Gröna Vägen CK Damer Göteborg 1981
Lo Birgersson Övrigt Göteborg 1973
Malin Thell Övrigt Göteborg 1973
Linda Teahan Övrigt Göteborg 1973
Ester Egle Damer Göteborg 2003
Kajsa Teahan Övrigt Göteborg 2003
Noah Teahan Övrigt Göteborg 2005
Elsa Thell Övrigt Göteborg 2005
Stefan Nilsson Herrar Göteborg 1960
Bereket Fekadu Folkhögskolan i Angered Herrar x 1980
Mark Johnsson Folkhögskolan i Angered Herrar x 1980
Mona Tahmas Folkhögskolan i Angered Damer x 1980
Anna-Clara Persson Folkhögskolan i Angered Damer x 1980
Jimmy Holmberg Bergsjöskolan Herrar x 1980
Erik Oderstam Bergsjöskolan Herrar x 1980
Gunnar Olofsson Kampen Fortsätter Herrar x 1980
Teo Sundström Kampen Fortsätter Herrar x 1980
Nawar Al Amarin Kampen Fortsätter Herrar x 1980
stevan Tomulevski skfs kommunistiska förening Herrar Gbg 1965
Anna Bjurklint Damer Mölndal 1986
Emelie Sarenmalm Damer Skövde 1987
Camilla Karlsson Damer Göteborg 1987
Mattias Merking Herrar Göteborg 1979
Sarah Hessle Bara för att jag kan Damer Göteborg 1979
Kenny Rosén Herrar Göteborg 1987
Henrik Björck Wigartz Mörka Fronten Herrar Göteborg 1981
Tommy Elg Herrar Gislaved 1985
luisa garcia Damer Göteborg 1982
Iris Arévalo Salvadoranska Kulturförening Damer x 1990
Lilian Andino Salvadoranska Kulturförening Damer x 1990
Liliana Juarez Salvadoranska Kulturförening Damer x 1990
Mandi Juarez Salvadoranska Kulturförening Damer x 1990
Stanley Arévalo Salvadoranska Kulturförening Herrar x 1990
Lenita Åberg RKU Uppsala Damer x 1990
Jonas Persson RKU Uppsala Herrar x 1990
Frank Melander RKU Uppsala Herrar x 1990
Oliver Carlberg RKU Uppsala Herrar x 1990
John Dolve RKU Uppsala Herrar x 1990
Max Österman Borg RKU Uppsala Herrar x 1990
Oskar Jansson RKU Uppsala Herrar x 1990
Erik Kalantar RKU Uppsala Herrar x 1990
Andreas Mångberg Umekamraterna Herrar x 1980
Hervor Björne Umekamraterna Damer x 1980
Erik Wiberg Herrar Göteborg 1987
Malin Wiberg Damer Göteborg 1984
Jens Sandahl Vänster om Wollter Herrar Sävedalen 1969
Maria Dahlen Damer Hällekis 1960
Dylan Abdali Bergsjöskolan Herrar x 1980
Carina Bergström Bergsjöskolan Damer x 1980
Claes Bjurklint Bergsjöskolan Herrar x 1980
Lulendo El Mulozi Bergsjöskolan Herrar x 1980
Magnus Johansson Bergsjöskolan Herrar x 1980
Naod Kibrom Bergsjöskolan Herrar x 1980
Takleab Kibrom Bergsjöskolan Herrar x 1980
Kent Lindblad Bergsjöskolan Herrar x 1980
Greger Mossberg Bergsjöskolan Herrar x 1980
Ulf Ryberg Bergsjöskolan Herrar x 1980
Malin Sandstig Bergsjöskolan Damer x 1980
Marit Stockfelt Bergsjöskolan Damer x 1980
Anton Söron Bergsjöskolan Herrar x 1980
Pieter Söron Bergsjöskolan Herrar x 1980
Johanna Wahlberg Bergsjöskolan Damer x 1980
Vali Zarjam Bergsjöskolan Herrar x 1980
Danel Wadlert PFF Herrar Västra Frölunda 1978
Anna Erwast PFF Damer Göteborg 1973
Miguel Chihuailaf Alvarez Herrar Göteborg 1974
hans hamrin Herrar sundbyberg 1956
Evelina Orrlöv Damer Göteborg 1988
Asger Jeppesen Herrar København S 1962
sven-arne persson Herrar hisings-backa 1949
lisa persson Damer hisings-backa 1981
Lotta Persson Damer Hisings Backa 1978
Eddie Persson Herrar hisings-backa 1975
Ahmed Abdullahi Ullevi FK Herrar x 1990
Abdirahman Ali Ullevi FK Herrar x 1990
Husein Ibrahim Ullevi FK Herrar x 1990
Karar Kameol Ullevi FK Herrar x 1990
Mowlid Dahir Ullevi FK Herrar x 1990
Ahmed Roobles Ullevi FK Herrar x 1990
Mattias Söder Ullevi FK Herrar x 1990
Alexander Waerme Ullevi FK Herrar x 1990
Saga Kullenbäck Balafoutis Ullevi FK Damer x 1990
Asvad Gabul-zada Damer Göteborg 1972
Lena Warberg Damer Göteborg 1957
Fredrik Warberg Herrar Göteborg 1955
Anders Warberg Herrar Göteborg 1989
Lars Gerdin Herrar Åsa 1948
Nadja Lundberg RKU-Göteborg Damer Göteborg 1996
Stella Månevik PRO Lysekil Damer Göteborg 1996
Joel Olsson Hedström Herrar Myggenäs 2002
Åsa Olsson 740720-7849 Damer Myggenäs 1974
Teresia Norring Baude Damer Göteborg 1994
Ronald Baude Herrar Töllsjö 1958
lars nyberg Herrar hindås 1951
ragnar nyberg Herrar hindås 1980
Martin Ljungberg GATS Herrar Göteborg 1984
Alexander Alvarado Blatte United Herrar x 1990
Antonio Alvarado Blatte United Herrar x 1990
Emiliano Alvarado Blatte United Herrar x 1989
Irmeli Alvarado Blatte United Damer X 1990
Nathalie Alvarado Blatte United Damer x 1990
Daniel Bäck Blatte United Herrar x 1990
Marina Alvarado Blatte United Damer x 1990
Jibril Ismail Blatte United Herrar x 1990
Ruben Strandberg Blatte United Herrar x 1990
Sam Ljunggren Blatte United Herrar x 1990
Hugo Wahlgren Blatte United Herrar x 1990
Arsalan Mirdamadi Blatte United Herrar x 1990
Javiera Olguin Blatte United Herrar x 1990
Meki Mehmedi Blatte United Herrar x 1990
Alfredo Teran Blatte United Herrar x 1990
Camila Olguin Blatte United Damer x 1990
Martina Durica Blatte United Damer x 1990
Nathalie Fäldtman Blatte United Damer x 1990
Charlie Bull Blatte United Herrar x 1990
Elliot Rath Blatte United Herrar x 1990
Jihad Eshawi Blatte United Herrar x 1990
Sara Svedberg Blatte United Damer x 1990
Elisabeth Rath Blatte United Damer x 1990
Jonatan Rivera Blatte United Herrar x 1990
Magnus Nilsson Blatte United Herrar x 1990
Johanna Andersson Damer Nässjö 1979
Marcus Jönsson Proletären FF Herrar Göteborg 1981
Pia Olmås Damer Gråbo 1977
Maja Sjöström Damer Västra Frölunda 1978
Andrietta Pettersson OK Kroppefjäll Damer DALS ROSTOCK 1971
Stina Ekvall Damer Västra Frölunda 1989
Marie Baude Damer Kållekärr 1981
Natascha Jäger Dark Trail Runners Damer Hamneda 1972
Victor Ahlquist Herrar V.Frölunda 1999
Thomas Dahlén SKFs kommunistiska förening Herrar Göteborg 1955
Maya Dahlén Över-Trump-arna Damer Göteborg 1966
Gabriel Thomsson Herrar göteborg 1983
Kjell Corneliusson Herrar Göteborg 1963
Selda Anacleto Damer Göteborg 1965
Marit Kalleson Damer x 1990
Ansari Siamak Herrar x 1990
Ellen Eklund Damer Göteborg 1989
Toraa Jacobsson Damer Götene 1987
Hanna Jadenius Proletären FF Damer Göteborg 1986
Annika Aurell Damer Göteborg 1971
Jan Strömqvist Herrar - 1990
Berit Ölander Damer - 1990
bengt alexandersson Herrar hönö 1952
Erik alexandersson Herrar hönö 1988
Jonatan rignäs Herrar hönö 1992
Sven-Erik Simonsen Kommunistisk Parti, Danmark Herrar Valby 1951
Mikael Lyckeklint 1984 Herrar Mölndal, SWEDEN 1984
Tor Härnqvist Herrar Göteborg 1984
Anne Reitz Damer Göteborg 1957
Julia Gajvi Damer Göteborg 1978
Mattias Lindwall Herrar Falun 1971
Hanna Olvhammar Damer Kungälv 1999
Anders Karlsson Proletären FF Herrar Göteborg 1985
Daniel Etcheverry Thomsson Herrar umeå 1980
Sofia Wern Damer Göteborg 1984
Sara Landolsi Damer Göteborg 1984
Monika Widegren PFF Damer Göteborg 1950
Linnea Nissling Damer Göteborg 1991
Viana Mikkelsen Törner Damer Göteborg 1990
Victor Bergqvist Proletären FF Herrar Västra Frölunda 2001
Jon-Erik Bergqvist Herrar Västra Frölunda 1990
Hanna Frejd Proletären FF Damer Västra Frölunda 1990
Rebecca Gustafson Damer Göteborg 1990
Rebecka Eriksson Damer Partille 1992
Lisa Eurenius Damer Göteborg 1990
Malin Andersson Damer Göteborg 1990
Rickard Forslund Herrar Kävlinge 1967
Yvonne Eriksson Jonsereds löparklubb Damer Hisings Kärra 1951
Matilda Törnqvist Törner Damer Göteborg 1990
Pär Barkensjö Herrar Stenungsund 1983
Jakob Bergman Mörka Fronten Herrar Gothenburg 1975
Ina Lundström Mörka Fronten Damer Göteborg 1983
Jessika Fredin Damer Göteborg 1980
Alexandra Wedin Damer Göteborg 1975
Ingrid Nilsson Damer Göteborg 1956
Ulf Nilsson Herrar Göteborg 1953
Valentina Bäckerstam Damer Göteborg 1983
Ulla Jannerling Damer Göteborg 1953
marie lundberg PFF Damer GÖTEBORG 1958
Catarina Cramér Damer Stockholm 1953
Ann-Catrine Heden Damer Hägersten 1951
Sinikka Heden Damer Stockholm 1983
Jörgen Lundberg Sockertoppen IF Herrar Malmö 1974
Bosse Johansson Göteborgs Hamnarbetares IF Herrar Göteborg 1950
Pär Hallenberg Kalmar Herrar KALMAR 1982
William Wismeier Proletären FF Herrar Västra Frölunda 1988

Promenad & Motion 1,1 km

Namn Klubb Klass Ort Födelseår
Flor Huamantumba Göteborg 1958
Klara Opperdoes Göteborg 1987
Giliam Van Daele Göteborg 1981
Ninni Winkler Göteborg 1945
Ellen Honne Oslo 1981
Joel Sandström Göteborg 1987
Emilia Haraldsson Kalmar 1993
Ida Lif Göteborg 1983
Rolf Lif Hultsfred 1942
Robert Sandh Göteborg 1980
Joan Valdés Göteborg 1979
John Pangalos Göteborg 1988
Connie Trudslev Kommunistisk Parti Danmark Göteborg 1957
Susanne Vokstrup Kommunistisk Parti Danmark Göteborg 1950
Annica Albrtsson Bbbb 1952
Rune Andersson Ssssss 1951
Jonathan Lagnebjörk - Bandhagen 1991
Joel Assarsson Jönköping 1992
Walter Apaza Proletären FF Västerås 1962
Freddy Apaza Proletären FF Västerås 1966
Anita Bergqvist Holmsund 1945
Stig Lennart Johansson Holmsund 1941
Nachat Mechlaoui Göteborg 1961
Lars Jeppsson Mörrum o 1952
Tove Janzon GÖTEBORG 1985
Karin Opperdoes Göteborg 1953
Mounir Rabhi Kommunistiska partiet Filipstad 1973
Linda Andersson Sjuntorp 1974
Thomas Renner Göteborg 1980
Mildred Ek Nej till Nato x 1980
Maud Bergman Nej till Nato x 1980
Lena Olofsson Nälden 1959
Anna Gustafsson Göteborg 1975
Robert Wettersten Proletärens redaktion Borås 1983
Kristin Johansson Borås 1985
Siw Lindsjö X X 1961
Bengt Thoreson Göteborg 1949
Lene Billie Kommunistiskt parti Danmark X 1946
Let's go. mona Jensen Arbejderen X 1921
Nils Andersspn Farum Dankmark 1943
Jenny Kilner Västra frölunda 1977
Lukas Thomsson Karlholm 1984
Gunnel Ahlman PFF Västra Frölunda 1958
Filip Astvald Örebro 1987
elisabeth dahlborg lyckhage - göteborg 1956
Calle Wahlgren Folkets Bio x 1980
Roger Gross Folkets Bio x 1980
Ewa Harringer Folkets Bio x 1980
Christian Widegren Proletären FF Göteborg 1955
Kalle Widegren Göteborgs Historiska Fäktskola Göteborg 2001
Christine Widegren Sannaskolan Göteborg 1966
Martin Österlin Svensk-Kubanska Föreningen Göteborg 1942
Louise Österlin Svensk-Kubanska Föreningen Göteborg 1944
Ingemar Härd x 1980
Johan Läckström Hålanda 1987
Eleonore Orrlöv Göteborg 1983
Lars Segerdahl Visby 1950
Gun Segerdahl Visby 1956
Marie Hanås Hålanda 1988
Andrea Buske Göteborg 1989
Bertil Olsson Sundsvall 1939
Arne Nilsson Göteborg 1948
Barbro Eriksson Väröbacka 1958
Anita Svensson Mölndal 1957
Bertil Gustafsson Ship to Gaza x 1980
Eva Jonsson Nej till Nato x 1980
Povel Johansson Går som på räls (SEKOiter frå Västtågen) x 1980
Cornelia Wahlgren Går som på räls (SEKOiter från Västtågen) X 1980
Linda Berntsen Går som på räls (SEKOiter från Västtågen) x 1980
Henrik Bertilsson Går som på räls (SEKOiter från Västtågen) x 1980
Roger Patriksson Går som på räls (SEKOiter från Västtågen) x 1980
Magnus Jonsson Går som på räls (SEKOiter från Västtågen) x 1980
AnnaClara Bäckerstam Alingsås 1980
Kristian Lund Alingsås 1975
Sune Marklund SKELLEFTEHAMN 1948
Monica Viklund SKELLEFTEHAMN 1952
Sven Arne Halvorsen x 1980
Eva Jadenius Nej till Nato x 1980
Dan Jadenius Nej till Nato x 1980
Britten Löfqvist Nej till Nato x 1980
Devina Levrini Nej till Nato x 1980
Birgitta Bergander Nej till Nato x 1980
Britt Sandblom Nej till Nato x 1980
Christer Carneby Nej till Nato x 1980
Staffan Lundberg Nej till Nato x 1980
Ljubica Buba Nej till Nato x 1980
Annette Schultze Nej till Nato x 1980
Catarina Östlund Nej till Nato x 1980
Katja Alheden Nej till Nato x 1980
Sri Nimpuno Nej till Nato x 1980
Christer Johansson Emmaus Björkå x 1980
Mohammed Salem Emmaus Björkå x 1980
Mohamed Mayara Emmaus Björkå x 1980
Ahmed Ettanji Emmaus Björkå x 1980
Marlen Abdulkadir Folkhögskolan i Angered x 1980
Marlen Charo 2 Folkhögskolan i Angered x 1980
Anjel Khajo Folkhögskolan i Angered x 1980
Nibalabou Jamous Folkhögskolan i Angered x 1980
Marianne Persson Göteborg 1952
Kickan Einarsson Göteborg 1950
Maria Kihlman Göteborg 1982
Ulf Björnerås Gröna Vägen CK Floda 1950
Roberto Ahumada Latinamerikanska föreningen för mänskliga rättigheter i Göteborg x 1980
Cecilia Loayza Claesson Latinamerikanska föreningen för mänskliga rättigheter i Göteborg x 1980
Lena Blom Latinamerikanska föreningen för mänskliga rättigheter i Göteborg x 1980
Fredy Salgado Latinamerikanska föreningen för mänskliga rättigheter i Göteborg x 1980
Nelson Alvarado Latinamerikanska föreningen för mänskliga rättigheter i Göteborg x 1980
Verónica Durán Latinamerikanska föreningen för mänskliga rättigheter i Göteborg x 1980
Aurora Dorado Latinamerikanska föreningen för mänskliga rättigheter i Göteborg x 1980
Armando Elgueta Latinamerikanska föreningen för mänskliga rättigheter i Göteborg x 1980
Pedro Rodríguez Latinamerikanska föreningen för mänskliga rättigheter i Göteborg x 1980
Angela Magnusson Latinamerikanska föreningen för mänskliga rättigheter i Göteborg x 1980
Pär Magnusson Latinamerikanska föreningen för mänskliga rättigheter i Göteborg x 1980
Anita Salvén x 1980
Peer Hovden Göteborg 1952
Mats Nordlund Sundbyberg 1952
Ylva Thyr Sundbyberg 1954
Raghda Alwazeh Folkhögskolan i Angered x 1980
Feras Alkharaz Folkhögskolan i Angered x 1980
Hodan Abdishukri Folkhögskolan i Angered x 1980
Farhiyo Kamil Folkhögskolan i Angered x 1980
Tesfalem Bereki Folkhögskolan i Angered x 1980
Roda Mahamed Folkhögskolan i Angered x 1980
Nawal Nasir Folkhögskolan i Angered x 1980
Asia Ali Folkhögskolan i Angered x 1980
Zeynab Ibrahim Folkhögskolan i Angered x 1980
Ahmed Carabow Folkhögskolan i Angered x 1980
Basema Alswedani Folkhögskolan i Angered x 1980
Enam Haj Kadour Folkhögskolan i Angered x 1980
Zeinab Warsame Folkhögskolan i Angered x 1980
Hanna Yusuf Folkhögskolan i Angered x 1980
Aisha Fattah Folkhögskolan i Angered x 1980
Sabriea Sheble Folkhögskolan i Angered x 1980
Rafah Kasem Folkhögskolan i Angered x 1980
Amira Simmo Folkhögskolan i Angered x 1980
Fatima Omeirat Folkhögskolan i Angered x 1980
Nasro Hersi Folkhögskolan i Angered x 1980
Kawsasi Simmo Folkhögskolan i Angered x 1980
Intisar Simmo Folkhögskolan i Angered x 1980
Fadia Simmo Folkhögskolan i Angered x 1980
Hyam Mourad Folkhögskolan i Angered x 1980
Samira Saksak Folkhögskolan i Angered x 1980
Karem Saksak Folkhögskolan i Angered x 1980
Nabil Yosef Folkhögskolan i Angered x 1980
Leyla Mohamed Folkhögskolan i Angered x 1980
Sadia Ahmad Folkhögskolan i Angered x 1980
Khodor Abdulahad Folkhögskolan i Angered x 1980
Madeleine Chara Folkhögskolan i Angered x 1980
Soheir Naal Folkhögskolan i Angered x 1980
Yamama Mahmod Folkhögskolan i Angered x 1980
Ugbad Abdisharif Folkhögskolan i Angered x 1980
Sanna Kilner Folkhögskolan i Angered / PFF x 1980
Bertli Kilner Folkhögskolan i Angered / PFF x 1980
Mikael Entin Proletären FF Göteborg 1957
Karin Andersson Entin Proletären FF Göteborg 1959
Acke Brolin Hamnarbetareförbundet x 1980
Valter Sundström Kampen Fortsätter x 1980
Nhi Tong Sundström Kampen Fortsätter x 1980
Lina Sundström Kampen Fortsätter x 1980
Nozad AlAmarin Kampen Fortsätter x 1980
Nora Al Amarin Kampen Fortsätter x 1980
Maen Al Amarin Kampen Fortsätter x 1980
Matilda Carlström Göteborg 1988
Daniel Holst Göteborg 1987
Arvid Eriksson Holst Göteborg 2011
nikolina tomulevska Gbg 1975
Robert Mathiasson Kommunistiska Partiet Alingsås 1979
Eva Falk Göteborg 1957
Oskar Briving göteborg 1979
Leif Mattsson x 1980
Jane Mattsson x 1980
Osmín Juarez Salvadoranska Kulturförening x 1990
Vanja Gustafsson GÖTEBORG 1964
Östen Andersson Umekamraterna x 1980
Eva Karlsson Umekamraterna x 1980
Matti Holstein Umekamraterna x 1980
Linnea Eriksson Umekamraterna x 1980
Fredrik Wilcek Umekamraterna x 1980
Jenny Tedjeza Donsö 1976
Andreas Tedjeza Donsö 1976
Astrid Tedjeza Donsö 2004
Arvid Tedjeza Donsö 2008
annika witting göteborg 1953
Henry Ascher PFF Göteborg 1953
John Lapidus Sävedalen 1973
Tomas Kilner Warrby Göteborg 1979
Josefin Kilner Göteborg 1979
Teddy-John Frank x 1980
Christina Frank x 1980
Thomas Frank x 1980
Kristoffer Frank x 1980
Emma Jonsson x 1980
Anita Ahlerup Bergsjöskolan x 1980
Jahle Arzani Bergsjöskolan x 1980
Erik Backlund Bergsjöskolan x 1980
Monzer El-Sabini Bergsjöskolan x 1980
Gunnel Larsson Bergsjöskolan x 1980
Viktoria Norling Bergsjöskolan x 1980
Sören Zetterholm Bergsjöskolan x 1980
Bo Brinkhoff Göteborg 1946
Alicia Ayestarn Göteborg 1944
Eva Brunsten Mattsson Kungälv 1953
Örjan Mattsson Kungälv 1949
Artur Szandrowski Göteborg 1986
August Eliasson Tidningen Proletären ANGERED 1986
Gunnar Axelsson Henån 1951
Barbro Axelsson Henån 1953
Chester Elmroth Göteborg 1989
Kjell Wahlgren Skfs kommunistiska förening Västra Frölunda 1966
Joel Opperdoes Arlöv 1983
Hjördis Fohrman Jonsered 1951
Kjell Fohrman Jonsered 1950
Jeannie Malm Göteborg 1946
Abu Moujahed CYC Shatila Palestina x 1990
Paul Jentzsch KP Århus brabrand 1951
birgit olesen KP Århus brabrand 1952
Rune Jorgensen Valby 1973
Eva Persson Hisings Backa 1950
Love Puke GBG 1988
Björn Christiernson x 1990
Moa Hamark Angered 1993
Göran Andersson, Göteborg 1938
Agneta Sjöblom Göteborg 1948
Majvi Liljegren Göteborg 1954
Eva-Britt Thörnqvist Göteborg 1949
Ralf Berntsson Proletären FF Göteborg 1950
kaarina nyberg hindås 1953
hilda nyberg hindås 1992
Mikael Sundberg ProletärenFF Angered 1955
Agnetha Sundberg Angered 1954
Hannah Ascher Göteborg 1989
Linn Hamark RKU Norrköping 1996
Ingegerd Lööf Proletären ff Göteborg 1946
Anahi Hernandez Järfälla 1979
Ingrid Mekelburger Norrtälje 1956
Helen Boring Göteborg 2015
Malin Boring Göteborg 2015
Elma Stellas Boring Göteborg 1999
Björn Boring Göteborg 1957
Maria Stellas Göteborg 1965
Ida Stellas Boring Göteborg 1995
Karl Boring Göteborg 1928
Monica Boring Göteborg 1965
Clara Hyldegaard Nankler x 1990
Janne Nankler x 1990
Gert Larsson x 1990
Inga-Lill Atterlöf x 1990
Rickard Johansson x 1990
Sofie Johansson x 1990
Pia Bäckström x 1990
Charlotte Andersson Göteborg 1987
Raija Karlsson Styrsö 1958
Lennart Karlsson Styrsö 1953
Claudia Martini Linger Göteborg 1962
Håkan Linger Göteborg 1955
John Näsman PFF Göteborg 1954
Per Bergh x 1990
Ralf Dahlborg x 1990
Lars Björkblom Uppsala 1948
Henrik Johansson Göteborg 1977
Ulf Halldin Halmstad 1947
Kristin Baardman x 1955
Hanne Tang Värnamo 1964
Mats Lönnberg Värnamo 1956
Agneta Ehnebom Göteborg 1953
Staffan Ehnebom Proletären FF Göteborg 1952
Annika Bäckerstam - 1990
Kjell Johansson - 1990
Susan Voss Göteborg 1952
Gunnar Silvermo Svensk-Kubanska Föreningen Göteborg 1951
Eva Jaksjö Uddevalla 1959
Marianne Hüll Hisings Kärra 1947
Anna-Nora Zell Göteborg 1954
Per-Ove Åström Alingsås 1949
Elsa-Lena Åström Alingsås 1950
Irmeli Alvarado Göteborg 1959
Agnes Johansson Skarpnäck 1989
Kent Johansson Umeå 1948
Helena Ekergård Umeå 1950
Margareta Ask IKHP Huskvarna 1950
Mikael Ask IKHP Huskvarna 1948
Patrik Paulov Göteborg 1973
Ida Öberg Göteborg 1979
Eva Myrdal Skarpnäck 1956
Dan Tarnvik Proletären FF Västra Frölunda 1990
Anne Weijmar Växjö 1946
Anna-Lena Thomsson umeå 1980
Bibbi Ljungvall Spartacuskören Göteborg 1947
Gunnel Thörn 1 x 2015
Gunnel Thörn 2 x 2015
Gunnel Thörn 3 x 2015
Gunnel Thörn 4 x 2015
Gunnel Thörn 5 x 2015
Gunnel Thörn x 2015
AnnChristine Karlsson PFF Västra Frölunda 1959
Elisabeth Johansson Malmö 1949
Eva Alroth Lund 1956
Lennart Wiborgh Lund 1955
Reinhold Bergqvist Proletären FF Västra Frölunda 1945
Larseric Bergqvist Västra Frölunda 1990
Kristin Bergqvist Västra Frölunda 1990
Pia Svensson Västra Frölunda 1990
Eva Svensson Västra Frölunda 1990
Sanna Losell Västra Frölunda 1990
Eva Hammad Västra Frölunda 1990
Nestor Verdinelli Västra Frölunda 1990
Håkan Engvall Västra Frölunda 1990
Elinor Frejd Proletären FF Västra Frölunda 1990
Pontus Berggren Västra Frölunda 1990
Lisa Frejd Proletären FF Västra Frölunda 1990
Bengt Frejd Proletären FF Västra Frölunda 1990
Astrid Berglind Göteborg 1940
Berndt Sandberg Göteborg 1954
AnnSofi Pettersson Göteborg 1949
Marianne Karlsson Bohus 1953
Roger Hultgren HGF Slottsälven Göteborg 1957
Lennart Gradén Göteborg 1948
Stefan Almqvist Spartacuskören Göteborg 1949
Karl Ask - Göteborg 1978
Ewa Levin Varbergskommunisterna Veddige 1956
Bengt Johansson Proletären FF Varberg 1957
Jan Englund Luleå 1948
Ove Karlsson Pff Göteborg 1945
Håkan Lundqvist Ingen Göteborg 1947
Bertil Gustafsson - Göteborg 1949
Unni Brandeby Västra Frölunda 1946
Ola Fransson Västra Frölunda 1948
Tove Johnsson Mölndal 1954
Jenny Johnsson Mölndal 1954
Bertil Andersson Gothenburg 1952
Ida Karlsson Lerum 1978
Thobias Johansson Lerum 1987
Ingela Eriksson Thelin Alingsås 1954
Dick Eriksson Alingsås 1954
Eva Palm Göteborg 1953
Ingmar Palm Göteborg 1950
Christina Lydén PFF Göteborg 1948
Maria Pohn Örebro 1968
Gil Tarschys Svensk-Kubanska Föreningen Göteborg 1947
Inger Johansson Göteborg 1948
Diaj Hermansen PFF Göteborg 1949
Gil Tarschys JIPF Göteborg 1947
Mimmi Hansson PFF- Proletären fotbollsförening Göteborg 1989
Ingrid Frejd Göteborg 1985
Sandra Wismeier Västra Frölunda 1988

P12 & F12

Namn Klubb Klass Ort Födelseår
Rut Halldin Flickor Göteborg 2006
Inez Halldin Flickor Göteborg 1974
Liv Angslycke Flickor Göteborg 2006
Tuva Angslycke Flickor Göteborg 2006
Molly Henschel Flickor Göteborg 2006
Viggo Gustafsson Pojkar Göteborg 2005
Joshua Hayman Pojkar Göteborg 2005
Alvin Olsson Hedström Pojkar Myggenäs 2006
Jawad Sewed Ship to Gaza Pojkar x 2005
Moa Eklund Kommunisternas Sommarläger Flickor x 2003
Kalle Eklund Kommunisternas Sommarläger Pojkar x 2005
Bisan Mawed Palestinska Huset Flickor x 2000
Malak Mawed Palestinska Huset Flickor x 2000
Sidra Mawed Palestinska Huset Flickor x 2000
Ahmad Mawed Palestinska Huset Pojkar x 2000
Mona Elkhateeb Palestinska Huset Flickor x 2000
Najda Kovac Palestinska Huset Flickor x 2000
Andrej Tomulevski Utbynäs Pojkar Gbg 2005
Eliza Abrahamsson Salvadoranska Kulturförening Flickor x 1990
Lisa Lapidus Sävedalen AIK Flickor Sävedalen 2005
Oliver Tiroler Pojkar Jönköping 2005
Amon Barkensjö Pojkar Stenungsund 2006
Jimmy Nord Hemsjö IF Pojkar Alingsås 2006

P10 & F10

Namn Klubb Klass Ort Födelseår
Agnes Hamark Nnnnn 2007
Albin Ulff GÖTEBORG 2008
Neo Virta Göteborg 2008
Alfred Diurlin Stampede Parkour Göteborg 2008
Tilde Ekvall Strömstads löparklubb Vänersborh 2007
Joni Hayman Göteborg 2008
Inez Kilner Västra Frölunda 2008
Zahraa Ali Ship to Gaza x 2008
Yaman Murad Palestinska Huset x 2000
Mohammed Murad Palestinska Huset x 2000
Leo Häyrinen Landvetter 2008
Jamal Yusuf Folkhögskolan i Angered x 1980
Noor Simmo Folkhögskolan i Angered x 1980
Khadra Simmo Folkhögskolan i Angered x 1980
Mahmoud Simmo Folkhögskolan i Angered x 1980
Elin Wigartz Mörka Fronten Göteborg 2007
Natalia Hernández Salvadoranska Kulturförening x 1990
Elvis Rödner Andersson Huddinge 2006
Leo Rödner Andersson Huddinge 2006
Sigrid Öberg Göteborg 2007
Jonathan Blom KKIF Hisings Kärra 2007
Alexander Blom KKIF Hisings Kärra 2007
Pontus Fredriksson Hisingskärra IBK Hisings Kärra 2007
Ester Fredin Göteborg 2008
Lisa Thelin Alingsås 2008

P8 & F8

Namn Klubb Klass Ort Födelseår
Elsa Hamark Göteborg 2009
Alva Strömqvist Göteborg 2009
Ferdinand Nankler Öjersjö 2009
Ajna Kaukovic Göteborg 2009
Elias Kilner Frölunda taekwondo Västra Frölunda 2010
Naw ar Alali Ship to Gaza x 2010
Kawsar Ali Ship to Gaza x 2009
Fanny Falk Sunebyberg 2009
Ville Nyberg Hamnarbetareförbundet x 2009
Lena Jakobsson x 2009
Sham Mawed Palestinska Huset x 2000
Dania Mawed Palestinska Huset x 2000
Liam Häyrinen Landvetter 2010
Ison Bodin Huddinge 2011
Sara Simmo Folkhögskolan i Angered x 1980
Emelie Kilner Warrby Göteborg 2010
Tindra Östling x 1980
Siri Hansson Göteborg 2009
Axel Öberg Göteborg 2010
Charlie Tiroler Jönköping 2010
Rasmus Fredriksson Hisingskärra IBK Hisings Kärra 2009
Mira Barkensjö Stenungsund 2009
Sture Hallenberg Kalmar KALMAR 2009

P6 & F6

Namn Klubb Klass Ort Födelseår
Vide Strömqvist Pojkar Glteborg 2011
Theodor Nankler Pojkar Öjersjö 2011
August Ulff Pojkar GÖTEBORG 2012
Milla Diurlin Tolereds Tuffisar Flickor Göteborg 2011
Ruben Mir Galou Pojkar Göteborg 2011
Rayyan Alghoul Ship to Gaza Pojkar x 2011
Alice Sundén Flickor Göteborg 2012
Iris Moberg Flickor Göteborg 2011
Loke Svensson Pojkar Arlöv 2011
Liv Andersson Flickor Nässjö 2011
Valter Halldin Pojkar x 2011
Jan Oscar Rodin Pojkar Västra Frölunda 2011
Eskil Hallenberg Kalmar Pojkar KALMAR 2012

Minifredsloppet

Namn Klubb Klass Ort Födelseår
Selma Bjerger Ssss 2013
Sofie Bjerger Sssss 2013
Levi Hackzell Ssss 2012
Abbe Guiterrez Göteborg 2013
Osborn Eliasson GHIF Göteborg 2012
Vega Eliasson GHIF Göteborg 2013
Emelie Häyrinen Landvetter 2012
Stella Nyberg Göteborg 2013
Marley Wickström Västra Frölunda 2013
Sami Elhennawy Alexandria 2014
William Ekvall Strömstad löparklubb Bbbbb 2012
Vera Ekvall Strömstad Löparklubb Vänersborg 2012
Lova Svensson Dddd 2012
Lova Fransson Larsson Göteborg 2013
Vera Hajee Gbg 2014
Greta Jernström Göteborg 2014
Lilly Pollak Göteborg 2015
Malva Goodman Göteborg 2009
Charlie Goodman Göteborg 2012
Malte Goodman Göteborg 2012
Vega Rauer Göteborg 2015
Nina Lindblad Hamnarbetarförbundet Göteborg 2014
Amanda Lindblad Hamnarbetarförbundet Göteborg 2014
Iman Kaukovic Göteborg 2012
Sabina Gerdin HISINGS BACKA 2013
Isak Kilner Västra Frölunda 2012
Adam Alghoul Ship to Gaza x 2013
Naji Alali Ship to Gaza x 2012
Alma Ohlsson Lindqvist Ship to Gaza x 2015
Majken Björns Göteborg 2012
Valdemar Björns Göteborg 2014
Eric Ahlman-Swank PFF Västra Frölunda 2013
Leon Albertsson Kulturföreningen sticket Värnamo 2012
Mileon Fräki Göteborg 2012
Romeo Fräki Göteborg 2015
William Sundén Göteborg 2014
Joud Mawed Palestinska Huset x 2000
Hamze Mawed Palestinska Huset x 2000
Alma Abdelhafez Palestinska Huset x 2000
Lemar Murad Palestinska Huset x 2000
Carmel Elkhateeb Palestinska Huset x 2000
Elissa Kovac Palestinska Huset x 2000
Oliver Wahlgren Går som på räls (SEKOiter från Västtågen) x 2010
Lilith Wahglren Går som på räls (SEKOiter från Västtågen) x 2010
Harry Bäckerstam Alingsås 2015
Salomon Hartman Lilla Bäcken Göteborg 2011
Jack Bodin Huddinge 2015
Hussein Simmo Folkhögskolan i Angered x 1980
Diana Simmo Folkhögskolan i Angered x 1980
Abir Omayrat Folkhögskolan i Angered x 1980
Khadije Simmo Folkhögskolan i Angered x 1980
Amina Simmo Folkhögskolan i Angered x 1980
Gustav Olofsson Kampen Fortsätter x 1980
Nils Sjöstrand Mölndal 2015
Iris Chaouch Fredin Göteborg 2012
Efraim Chaouch Fredin Göteborg 2014
Bosse Wigartz Mörka Fronten Göteborg 2012
Edda Rauer Göteborg 2013
Edvin Kilner Warrby Göteborg 2014
Charlie Fridlind Göteborg 2014
William Östling x 1980
Tage Stockfelt Bergsjöskolan x 1980
Alina Rehnbäck Hägersten 2006
Dio Hernandez Hägersten 2012
Thea Rehnbäck Hägersten 2008
Oscar Williander Göteborg 2013
Olle Hansson Göteborg 2012
Freja Holt Fru. Göteborg 2013
Aiwe Urquiaga Björkblom Göteborg 2014
Victor Blom Hisings Kärra 2014
Nicole Thörn x 2015
Odd Losell Västra Frölunda 1990
Hedvig Losell Västra Frölunda 1990
Saga Frejd Proletären FF Västra Frölunda 1990
Nour Johansson Örebro 2014
Loa Fredin Göteborg 2012
Wiola Johansson Lerum 2015
Erik Thelin Alingsås 2012