Anmälda till Högdalens Högsta 2019 Avancerad sök

Högdalens Högsta Mellan deltävling 4

Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår
Anna Granström Nacka Värmdö SK Damer Kvinna Nacka 1970
Siw Wåle Runacademy Damer Kvinna Skarpnäck 1957

Högdalens Högsta Lång deltävling 3 (kopia)

Inga anmälda
Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår

Högdalens Högsta Lång deltävling 3 (kopia)

Inga anmälda
Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår

Högdalens Högsta Lång deltävling 4

Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår
Christoffer Ehn Herrar Man 1980
Pierre Renkonen SKÖNDAL Herrar Man 1982
Hector Haines IFK Lidingö SOK Herrar Man 1989
Johan Ekberg Nacka Värmdö SK Herrar 2000
Anja Tjärdal XC STHLM Damer Kvinna 1976
Olev Salasoo Stockholm Frontrunners IF Herrar Man 1959
Mattias Skeppling OK Södertörn Herrar Man 1968
Jann Verde Nynäshamn Herrar Man 1979
Patrik Eliasson Tyresö Bgk Herrar Man 1973
Carolin Svensson Haninge SOK Damer Kvinna 1989
Erica Smedberg Nacka Värmdö skidklubb Damer Kvinna 1987
Christian Smedberg Nacka Värmdö skidklubb Herrar Man 1986
Magnus Litsen XC STHLM Herrar Man 1968

Högdalens Högsta Lång deltävling 1

Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår
Tomas Brandt Team Brandt Herrar Man Skarpnäck 1983
Lars Mattsson Mattsson Herrar Man Handen 1982
Gustaf Wangel Nacka Värmdö SK Herrar Man 1977
Niklas Heller IF Linnéa Herrar Man Enskede 1968
Torben Österlund Göteborg SK Herrar Man Lund 1964
Fredrik Alderman Nacka Värmdö skidor Herrar Man Stockholm 1983
Lars Hjulström NVSK Herrar Man Johanneshov 1970
Klas Bäckelin Herrar Man FARSTA 1975
Christian Adler Southsiders OCR Herrar Man Huddinge 1982
Johan Elfman Southsiders OCR Herrar Man Huddinge 1973
Sofia Hjulström NVSK Damer Kvinna Johanneshov 1977
Johan Lundkvist Team ormsalva Herrar Man Ekerö 1970
Johan Lundkvist Team ormsalva Herrar Man Ekerö 1970
Jonas Böhlmark Nacka Värmdö SK Herrar Man Mora 1990
Daniel Franco Cereceda IKJ Haninge Herrar Man HUDDINGE 1982
Patrik Egnell Herrar Man Bandhagen 1985
Tomas Persson Stockholms Rullskidklubb Herrar Man FARSTA 1969
Kristian Roos Herrar Man �lvsjö 1979
Thomas Lindström Stora Essingen Herrar Man Stockholm 1981
Glädjelöparen Söderlund NVSK Herrar Stockholm 1980
Sara Rendahl Damer Kvinna Bagarmossen 1983
Carolin Svensson Haninge SOK Damer Kvinna Tyresö 1989
Patrik Eliasson Tyresö Bgk Herrar Man Tyresö 1973
Martin Harris Herrar Man Enskede 1967
Carl Svensson Sundbybergs IK Herrar Man STOCKHOLM 2001
Jeanette Söderman IKJ Haninge Damer Kvinna Farsta 1973
Alexander Berg Rendahl Herrar Man Bagarmossen 1984
Fredrik Skogsjö Nacka Värmdö SK Herrar Man Bagarmossen 1973
Per Sandgren NVSK Herrar Man Enskede 1962
Andrew Maier Team Nordic Trail Herrar Man Åkersberga 1977
Thomas Gottlind Vardagsstark Herrar Man Sköndal 1979
Mattias Skeppling OK Södertörn Herrar Man VENDELSÖ 1968
Victor Nilsson Herrar Man Farsta 1974
Gunnar Gradmark Team Nordic Trail Herrar Man BROMMA 1980
Per Rosén Team Vklass Herrar Man Spånga 1973
Franklin Wood Team Nordic Trail Herrar Man Stockholm 1969
Peter Landén Gustavsbergs orienteringsklubb Herrar Man Gustavsberg 1966
Josefine Larsson Nacka Värmdö SK Damer Kvinna Hägersten 1985
Arvid Ekberg Nacka Värmdö SK Herrar Man Nacka 2004
Siw Wåle Runacademy Damer Kvinna Skarpnäck 1957
Christoffer Ehn Herrar Man Enskede 1980

Högdalens Högsta Mellan deltävling 1

Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår
Ida Zeffer Mälarö SOK Damer Kvinna Ekerö 2007
Kaj Brandt Team Brandt Herrar Man Bagarmossen 1949
Gurra W NACKA VÄRMDÖ SK Herrar Man HEMMA 1977
Wilda Lundkvist Mälarö sok Damer Kvinna Ekerö 2006
philip wahren Herrar Man enskede gård 1951

Högdalens Högsta Kort deltävling 1

Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår
Yuko Brandt Team Brandt Damer Kvinna Skarpnäck 1976
Ruben Hård Skogsluffarnas OK Herrar Man Bagarmossen 2006
Arthur Rendahl Skogsluffarna OK Herrar Man Bagarmossen 2011
Elsa Berg Rendahl Skogsluffarna OK Damer Kvinna Bagarmossen 2013
Emilie Grahn Nacka Värmdö SK Damer Kvinna STOCKHOLM 2007
Ellenor Grahn Nacka Värmdö SK Damer Kvinna Stockholm 2011
Alfred Skogsjö Nacka Värmdö SK Herrar Man Bagarmossen 2011
Erika Skogsjö Nacka Värmdö SK Damer Kvinna Bagarmossen 1973
Marcus Vuorela IKJ Haninge Herrar Man Huddinge 2005
Johan Fallan Herrar Man Johanneshov 1969

Högdalens Högsta serien 2019

Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår
Lars Mattsson Herrar Man Handen 1982
Per Forssberg NVSK Herrar Man Nacka 1974
Patrik Egnell Herrar Man Bandhagen 1985
Carl Svensson Sundbybergs IK Herrar Man STOCKHOLM 2001
Jeanette Söderman IKJ Haninge Damer Kvinna Farsta 1973
Sofia Hjulström Nacka Värmdö Sk Damer Kvinna Johanneshov 1977
Lars Hjulström NVSK Herrar Man Johanneshov 1970
Staffan Bråsjö NVSK Herrar Man Enskede 1989
Agneta Wallin NVSK Damer Kvinna STOCKHOLM 1967
Björn Lystedt Nacka Värmdö SK Herrar Man Stockholm 1983
Fredrik Skogsjö Nacka Värmdö SK Herrar Man Bagarmossen 1973
Alfred Skogsjö Nacka Värmdö SK Herrar Man Bagarmossen 1973
Erika Skogsjö Nacka Värmdö SK Damer Kvinna Bagarmossen 1973
Axel Svensson Sundbybergs IK Skidor Herrar Man SOLLENTUNA 2004
Peter Blomgren Nacka Värmdö Skidor Herrar Man Saltsjö-boo 1983
Mattias Skeppling OK Södertörn Herrar Man VENDELSÖ 1968
Thomas Gottlind Vardagsstark Herrar Man Sköndal 1979
Jakob Tholander Sundbybergs IK skidor Herrar Enskede 1971
Ruben Tholander Sundbybergs IK skidor Herrar Man Enskede 2004
Love Tholander Sundbybergs IK skidor Herrar Enskede 2007
Mikael Furu Herrar Man xxx 1988
Johan Fallan Herrar Man Johanneshov 1969
Malin Fredriksson Nacka Värmdö SK Damer Kvinna BROMMA 1992
Gunnar Gradmark Team Nordic Trail Herrar Man BROMMA 1980
Carolin Svensson Haninge SOK Damer Kvinna Tyresö 1989
Patrik Eliasson Tyresö Bangolfklubb Herrar Man Tyresö 1973
Per Rosén Team Vklass Herrar Man Spånga 1973
Franklin Wood Team Nordic Trail Herrar Man Stockholm 1969
Magnus Litsen XC STHLM Herrar Man Enskede 1968
Leif Kristian Roos Team ÖrbyHills Herrar Man ÄLVSJÖ 1979
Anna Granström Nacka Värmdö SK Damer Kvinna Nacka 1970
Tomas Persson Stockholms Rullskidklubb Herrar Man FARSTA 1969
Johan Lundkvist Team ormsalva Herrar Man Ekerö 1970
Wilda Lundkvist Mälarö sok Damer Kvinna Ekerö 2006
Thomas Lindström Stora Essingen Sharks Herrar Man Stockholm 1981
Josefine Larsson Nacka Värmdö skidklubb Damer Kvinna Hägersten 1985
Siw Wåle Runacademy Damer Kvinna Skarpnäck 1957

Högdalens Högsta Lång deltävling 2 (kopia)

Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår
Pierre Renkonen Herrar Man Sköndal 1982
Marcus Enbom Skogså if Herrar Man Bandhagen 1979
Olev Salasoo Stockholm Frontrunners IF Herrar Man Enskede 1959
Peter Blomgren Nacka Värmdö SK Herrar Man Saltsjö-Boo 1983
Patrik Egnell Herrar Man Bandhagen 1985
Johan Lundkvist Team ormsalva Herrar Man Ekerö 1970
Thomas Gottlind Vardagsstark Herrar Man Sköndal 1979
Johan Attersand Herrar Man Enskede 1974
Henrik Attersand Herrar Man Enskede 1984
Tomas Persson Stockholms Rullskidklubb Herrar Man FARSTA 1969
Eric Åhsberger Herrar Man Enskede 1980
Marjolein Kooij Damer Kvinna Älvsjö 1993
Niels Grote Beverborg GVAV Triathlon Herrar Man Älvsjö 1992
Svante Sundholm Nacka Värmdö SK Herrar Man Saltsjö-Duvnäs 1971
Franklin Wood Team Nordic Trail Herrar Man Stockholm 1969
Gunnar Gradmark Team Nordic Trail Herrar Man Bromma 1980
Martin Harris Herrar Man Enskede 1967
Carolin Svensson Haninge SOK Damer Kvinna Tyresö 1989
Patrik Eliasson Tyresö BGK Herrar Man Tyresö 1973
Jessica Moverare IKJ Haninge Damer Kvinna Vendelsö 1974
Ayman Hassan Vrankunge warriors Herrar Man Nacka 1995
Rosén Per Team TSC Herrar Man Spånga 1973
Fredrik Skogsjö NVSK Herrar Man Bagarmossen 1973
Magnus Litsen XC Sthlm Herrar Man Enskede 1968
Mattias Skeppling OK Södertörn Herrar Man Vendelsö 1968
Ruben Tholander Sundbybergs IK skidor Herrar Enskede 2004
Anders Lönnstedt Nacka Värmdö SK Herrar Man Älta 2000
Jeanette Söderman IKJ haninge Damer Kvinna Farsta 1973
Carl Johan Westlund Nacka Värmdö Skidklubb Herrar Man Saltsjö-Boo 1975
Jakob Tholander Sundbybergs IK skidor Herrar Enskede 1971
Jon Smedsaas Huddinge sk Herrar Man Alvsjo 1976
Mikael Furu Herrar Man 1988
Anna Granström Nacka Värmdö SK Damer Kvinna Nacka 1970

Högdalens Högsta Mellan deltävling 2 (kopia)

Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår
Olivia Grahn Nacka Värmdö SK Damer Kvinna Stockholm 2006
Wilda Lundkvist Mälarö sok Damer Kvinna Ekerö 2006
Anna Ouchterlony Nacka Värmdö Skidklubb Damer Kvinna Ingarö 1991
Marcus Vuorela IKJ Haninge Herrar Man Huddinge 2005
Arvid Ekberg Nacka Värmdö Skidklubb Herrar Man Nacka 2004
Erika Skogsjö Nacka Värmdö SK Damer Kvinna Bagarmossen 1973
Anna Rydin Nacka Värmdö skidklubb Damer Kvinna Värmdö 1971
Örjan Pettersson Löparnas vänner Herrar Man Nacka 1966
Tobias Pettersson Sickla if Herrar Man Nacka 2004
Malin Fredriksson Nacka Värmdö SK Damer Kvinna BROMMA 1992
Axel Eurenius Sickla IF Herrar Man Nacka 2004
Siw Wåle Runacademy Damer Kvinna SKARPNÄCK 1957

Högdalens Högsta Kort deltävling 2 (kopia)

Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår
Axel Sundholm Nacka Värmdö SK Herrar Man Saltsjö-Duvnäs 2010
Olle Avellan NVSK Herrar Man Saltsjö-boo 2010
Ellenor Grahn Nacka Värmdö SK Damer Kvinna Stockholm 2011
Emilie Grahn Nacka Värmdö SK Damer Kvinna STOCKHOLM 2007
Harald Österlund Sickla if Herrar Man Nacka 2004
Wilmer Vanhainen Sickla if Herrar Man Nacka 2004
Alfred Skogsjö Nacka Värmdö SK Herrar Man Bagarmossen 2011
Marius Eygun Sucka IF Herrar Man Nacka 2004
Mashal Ajobi Sickla IF Herrar Man Nacka 2004
Joachim Engstedt Sickla IF P04 Herrar Man Nacka 2004

Högdalens Högsta Lång deltävling 3

Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår
Niels Grote Beverborg GVAV Triathlon Herrar Man 1992
Jakob Tholander Enskede Herrar Man 1971
Örjan Pettersson Löparnas vänner Herrar Man 1966
Anders Lönnstedt Nacka Värmdö SK Herrar Man 2000
Daniel Hansson Herrar Man 1977
Klas Bäckelin Hökarängen Herrar Man 1975
Mattias Skeppling OK Södertörn Herrar Man 1968
Natakon Seelundai Damer Kvinna 1981
Siw Wåle runacademy Damer Kvinna 1957
Sara Lindfors - Damer Kvinna 1978
Oscar Cortes Vardagsstark Herrar Man 1974
Thomas Gottlind Vardagsstark Herrar Man Sköndal 1979
Wille Gottlind Sköndal Herrar Man 2003
Magnus Litsen XC STHLM Herrar Man 1968
Glädjelöparen Springer glatt Nacka Värmdö Skidklubb Herrar Man 1980
Daniela Renner OK Södertörn Damer Kvinna 1977
Claes Renner OK Södertörn Herrar 1963
Hector Haines IFK Lidingö SOK Herrar Man 1989
Anna Granström Nacka Värmdö SK Damer Kvinna 1970
Mikael Sundén Huddinge SK LF Herrar Man 1981
Carl Johan Westlund Nacka Värmdö SK Herrar Man 1975
Peter Landén Gustavsbergs orienteringsklubb Herrar Man 1966

Högdalens Högsta Mellan deltävling 3

Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår
Sam Hooke Herrar Man Stockholm 1988
Tobias Pettersson Sickla IF Herrar Man Nacka 2004
Nelli Gottlind Vardagsstark Damer Kvinna Sköndal 2005
Benni Gottlind Herrar Man Sköndal 2008
Louise Gottlind Vardagsstark Damer Kvinna Sköndal 1985

Högdalens Högsta Kort deltävling 3

Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår
Ayman Hassan Vrankunge warriors Herrar Man Hammarby IF 1995
Joachim Engstedt Sickla IF Herrar Man NAcka 2004
Mashal Ajobi Sickla IF Herrar Man Nacka 2004

Högdalens Högsta Kort deltävling 4

Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår
Albin Engblom Nacka Värmdö Herrar Man Älvsjö 2011
Peter Engblom Nacka Värmdö Herrar Älvsjö 1972
Åsa Harg Nacka Värmdö Damer Älvsjö 1975
Maj-Britt Lundberg Damer Kvinna Gnarp 1954
Jyrki Kinnunen SKB Triathlon Racing Team Herrar Man Älvsjö 1977
Hillevi Leskinen Damer Kvinna Älvsjö 1978
Victor Kinnunen Örby IS Herrar Man Älvsjö 2012
Wilma Kinnunen Damer Kvinna Älvsjö 2009
William Kinnunen Herrar Man Älvsjö 2006
Kajsa Smedberg Nacka Värmdö skidklubb Damer Kvinna 2015
Ellen Karlsson Nacka Värmdö SK Damer Kvinna Nacka 2007
Anna Granström Nacka Värmdö SK Damer Kvinna Nacka 1970
Göran Husén Herrar Man Kista 1952