Anmälda till Kustmaran och Kristianopel Runt 2019 Avancerad sök

Kustmaran 42,2 km

Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår
Anela Löfvenberg Kalmar Rc K motion KALMAR 1900
Daniel Waller Wallervillans Löpklubb M40 Man SKURUP 1900
Heidi Hafvervik Team Blekinge K35 Kvinna Karlskrona 1900
Thomas Dahlgren Team Blekinge M50 Man Eringsboda 1900
Mattias Svensson Desperatliberalerna M45 Man Lidingö 1900
Henrik Stark M40 Man JÖNKÖPING 1900
Micael Lindqvist Apladalens LK M45 Man Värnamo 1900
Paula Hultzen Bank K40 Kvinna Karlskrona 1900
Mathias Johansson UMARA sports club M50 Man Torslanda 1900
Anita Jönsson Högby IF K55 Kvinna Färjestaden 1900
Mattias Axbom Försvarets SK M senior Man Karlskrona 1900
Linus Gustafsson M motion Man Högsäter 1900
Mattias Ekroth IronTeam M motion Man Lyckeby 1900
Tommy Hagberg Växjö Löparklubb M50 Man Osby 1900
Björn Porserud Runacademy IF M70 Man SOLNA 1900
Eva Porserud Runacademy IF K65 Kvinna SOLNA 1900
Maj-Britt Johansson K motion Kvinna Västerås 1900
Frida Christiansson Umara Sports Club K senior Kvinna Bagarmossen 1900
keith grönqvist Norrköping M55 Man Norrköping 1900
Ola Vallin M senior Man Rödeby 1900
Mattias Ekman Apladalens LK M35 Man Värnamo 1900
Markus Tillman Team Blekinge M senior Karlskrona 1900
Markus Rasmussen GMSMT M motion Karlskrona 1900
Per Lundahl M40 Man Farsta 1900
Kinue Taga K45 Kvinna Nol 1900
Malin Steenhoff K40 Kvinna Karlskrona 1900
Ulf Carlson IFK Nora M50 Man Nora 1900
Peter Östlund Team Blekinge M50 Karlskrona 1900
Oscar Holm M motion Man Malmö 1900
Gustav Bengtsson 1991 M35 Man Stockholm 1900
Sara Elfving Karlshamns SK K45 Ronneby 1900

Kustmaran 21,1 km

Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår
Mats Peter Krantz Herrar Man Ramdala 1900
Siv-Britt Andersson Damer Kvinna Vassmolösa 1900
Emelie Breidemar Damer Kvinna Trensum 1900
Kristoffer Karlsson UF Contact Herrar Man Olofström 1900
Viktor Andersson Herrar Man Karlskrona 1900
Felicia Persson Damer Kvinna Lyckeby 1900
David Petersson Träknivsmåla Rc Herrar Man Kalmar 1900
Jesper Svensson Herrar Man Växjö 1900
Hugo Svensson Herrar Man Växjö 1900
Anna Persson Team Blekinge Damer Kvinna Karlskrona 1900
Linn Gustafsson Damer Kvinna Borås 1900
Therese Svensson Damer Kvinna KARLSHAMN 1900
Malin Jonasson Damer Kvinna Karlskrona 1900
Jonas Engdahl Herrar Man Jämjö 1900
Jessica Holmberg Jämjö Damer Kvinna Jämjö 1900
Peter Koopman Herrar Man Krabbendijke 1900
Diana Koopman Damer Kvinna Krabbendijke 1900
Patric Kalnins Team Blekinge Herrar Man KARLSKRONA 1900
Tony Petersson Kockums IF Herrar Man Lyckeby 1900
Mats Olsson Salsjögänget MK Herrar Man Bräkne-Hoby 1900
Emma Nilsson Damer Kvinna Jämjö 1900
Joakim Nyström OK Hällen/Stigtomta löpning Herrar Man Oxelösund 1900
Rickard Blomgren Herrar Man Ramdala 1900
Oscar Johansson JohanZ mä’Z Herrar Man Karlshamn 1900
Regina Paalberg Västervik Damer Kvinna Västervik 1900
Linus Paulsson Apladalens LK Herrar Man Bor 1900
Per Lysén SKF Friluftsklubb Herrar Man HOVÅS 1900
Lauren Dell Lund Damer Kvinna Lund 1900
Patrik Petermann Herrar Man Rödeby 1900
Karin Petermann Damer Kvinna Rödeby 1900
Malin Sjöblom OK Gisle Damer Kvinna Gislaved 1900
Wiktor Kettel Team Blekinge Herrar Man Karlskrona 1900
Rickard Horst Umara sportsclub Herrar Man Torsås 1900
Jacob Christensen Ingen klub Herrar Man København S 1900
Nina Svennergren Sweden runners Damer Kvinna Mörrum 1900
Ebba Grippe Damer Kvinna Stockholm 1900
Fabian Bratell McLarens Herrar Man Stockholm 1900
Carl Elfving McLarens Herrar Man Stockholm 1900
Magnus Kimenius Trummenäs LF Herrar Man Ramdala 1900
Mathias Malmgren Team Blekinge Herrar Man Karlskrona 1900
Andreas Kallenskog Herrar Man Moheda 1900
Shamala Samuelsson Väsby SS Triathlon Damer Kvinna Sollentuna 1900
Anni Ritzler Damer Kvinna London, United Kingdom 1900
Jörgen Landqvist Herrar Man Karlskrona 1900
Hanna Liljeblad Lund Damer Kvinna Staffanstorp 1900
Björn Holmqvist Staffanstorp Herrar Man Eslöv 1900
Hanna Andersson Damer Kvinna Kalmar 1900
Joakim Håkansson Herrar Man Kalmar 1900
Charlotta Persberg - Damer Kvinna Nättraby 1900

Kristianopel Runt 2,5 km

Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår
Valter Krantz KA2IF P10 Man Ramdama 1900
Meja Lennartsson Rödebygymnasterna F10 Kvinna Rödeby 1900
Adrian Dolk P12 Man Lyckeby 1900
Loki Harris P10 Man Karlskrona 1900
Oscar Landqvist P12 Man Karlskrona 1900
Tilja Svedberg Lessebo OK F10 Kvinna Hovmantorp 1900
Truls Svedberg Lessebo OK P12 Man Hovmantorp 1900
Linn Svedberg Jarlhage F14 Kvinna Falkenberg 1900
Saga Svedberg Jarlhage F10 Kvinna Falkenberg 1900

Kristianopel Runt 10 km

Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår
Linnéa Ewö IK Hakarpspojkarna Damer Kvinna Huskvarna 1900
Irene Rohde Högby IF Damer Kvinna Kalmar 1900
Stefan Rohde Djurängsbackens LK Herrar Man Kalmar 1900
Per-Ola Strågegård Team Blekinge Herrar Man KARLSKRONA 1900
Emil Pettersson Karlskrona SOK Herrar Man Karlskrona 1900
Sara Lenemark Damer Kvinna Lyckeby 1900
Emma Turpeinen Näsum Damer Kvinna Näsum 1900
Sara Rossander Ryssbergets IK Damer Kvinna Näsum 1900
Jannie Faming Damer Kvinna Karlskrona 1900
Mattias Nilsson Herrar Man Fågelmara 1900
Mats Lindblad Ryssbergets IK Herrar Man Bromölla 1900
Cornelia Hultkrantz Team Blekinge Damer Kvinna Karlskrona 1900
Malin Härdin Damer Kvinna Rödeby 1900
Sandra Södergren Fif Gnistan Damer Kvinna Hallabro 1900
Andreas Olsson Herrar Man Trensum 1900
Jona Lindman KA2IF Herrar Man Lyckeby 1900
Anna Weidenberg Damer Kvinna Listerby 1900
Patrik Flyden Axa Sportklubb Herrar Man Karlskrona 1900
Anders Loell Herrar Man Jämjö 1900
Kim Johnsson Team Blekinge Herrar Man Lyckeby 1900
Mohamad Alsaeed Team Blekinge Herrar Man Karlskrona 1900
Anders Schön Herrar Man Karlskrona 1900
Morgan Burfelt Herrar Man Rödeby 1900
Kerstin Jönsson Kalmar Damer Kvinna Kalmar 1900
Gustav Mattsson Herrar Man Karlskrona 1900
Teresia Dahlgren Damer Kvinna Karlskrona 1900
Karin Persson Damer Kvinna Karlskrona 1900
Christian Olsson Lund Herrar Man Lund 1900
Sonia Lopez Jonsson Täby FC Damer Kvinna Täby 1900
Anders Tyrén Motala Herrar Man Motala 1900
Marita Tyrén Motala Damer Kvinna Motala 1900
Elin Melkersson Fågelmara Damer Kvinna Fågelmara 1900
Karoline Skårstedt Runacademy IF Damer Kvinna Karlskrona 1900
Mathias Manneklint Senoren Herrar Man Senoren 1900
Mikael Manneklint Senoren Herrar Man Senoren 1900
Ida Olsson Damer Kvinna Oxie 1900
Patrik Westin Herrar Man Oxie 1900
Jannike Ottosson Team Blekinge Damer Kvinna Karlskrona 1900
Olsson Emma Kalmar RC Damer Kvinna Kalmar 1900
Tommy Olsson Torsås OK Herrar Man Torsås 1900
Pierre Svedberg Rinkaby Runners Herrar Man Tävelsås 1900
Patrik Roth Klubblös Herrar Man Hovmantorp 1900
Patrizia Svedberg Klubblös Damer Kvinna Hovmantorp 1900
Eddie Svedberg Axa Sports Club Herrar Man Falkenberg 1900
Lina Neckén Damer Kvinna Växjö 1900
Kristofer Tilderkvist Apladalens LK Herrar Man Växjö 1900
Marie Olsson Damer Kvinna Fågelmara 1900
Niclas Melin KA2IF Herrar Man Karlskrona 1900
Gunilla Wester Frikyrkan Jämjö Damer Kvinna Senoren 1900
Jimmie Bowin Herrar Man Urshult 1900
Jennie Bowin Damer Ronneby 1900
Linnea Göstasson Damer Kvinna Ronneby 1900
Andreas Klingebrant IS Göta Herrar Man Landskrona 1900
Christian Klingebrant IS Göta Herrar Man Landskrona 1900

Kristianopel Runt 5 km

Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår
Caisa Alriksson Damer Kvinna Jämjö 1900
Jonathan Nyberg Herrar Man Kalmar 1900
Jonna Sjöö Damer Kalmar 1900
Fredrica Håkansson Damer Kvinna Lund 1900
Jessika Selinder Runacademy, Karlskrona Damer Kvinna Nättraby 1900
Hanna Olsson Runacademy IF Damer Kvinna Karlskrona 1900
Linda Algerstedt Damer Kvinna Karlskrona 1900
Jimmy Algerstedt SOK Herrar Man Karlskrona 1900
Thomas Lagerfelt Herrar Man Karlskrona 1900
Andreas Glingfors - Herrar Man Lyckeby 1900
Christin Lundgren Runacademy IF Damer Kvinna Jämjö 1900
Theo Porshult Team Blekinge P16 Man Karlskrona 1900
Jonas Porshult Team Blekinge Herrar Man Karlskrona 1900
Eva Nordin Runacademy IF Damer Kvinna Karlskrona 1900
Rebecca Thörnberg Runacademy IF Damer Kvinna Karlskrona 1900
Benny Dolk Herrar Man Lyckeby 1900
Sara Lundgren Runacademy IF Damer Kvinna Fågelmara 1900
Ludvig Etzén KHK Team 07 P16 Man Lyckeby 1900
Petter Etzén Herrar Man Lyckeby 1900
Sanela Antonsson Damer Kvinna Karlskrona 1900
Malin Antonsson Damer Kvinna Bergkvara 1900
Ulrika Harris Damer Kvinna Karlskrona 1900
Ola Karlman Herrar Man Karlskrona 1900
Madeleine Biel Damer Kvinna Karlskrona 1900
Johannes Nilsson Herrar Man Karlskrona 1900
Rebecca Arnesson IFK Växjö Damer Kvinna VÄXJÖ 1900
Björn Geijer Axa Sports Club Herrar Man Bankeryd 1900
Olivia Melin KA2IF F16 Kvinna Karlskrona 1900
Alexander Melin KA2IF P16 Man Karlskrona 1900
Linda Persson Damer Kvinna Rödeby 1900
Johanna Persson Damer Kvinna Karlskrona 1900
kristina ponting umara sprts club Damer Kvinna Asarum 1900

Kristianopel Runt 0,9 km

Namn Klubb Klass Ort Födelseår
Astrid Ewö Huskvarna Huskvarna 1900
Adelia Löfvenberg Kalmar Rc Kalmar 1900
Juno Lennartsson Rödebygymnasterna Rödeby 1900
Charlie Dolk Lyckeby 1900
Max Harris Karlskrona 1900
Vera Melkersson Fågelmara Fågelmara 1900
Nora Melkersson Fågelmara Fågelmara 1900
Melker Landqvist Karlskrona 1900